320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Vinku show ei ole jah kuigi naljakas over and over. Vahetage näiteks sugu või midagi. Ja mingeid ebaõnnestunud nalju ei tasu ka võimalikult mitu korda karjuda lootuses, et keegi sotsiaalabist naerma hakkab.

    "Kalju võib ka roosa olla tekitas mõtteid". Roosat saaks võib-olla folklooris kasutada. Kõigile on tuntud Roosa Pantri tunnusmeloodia. Raske muidugi mingit chanti sellele orgunnida, aga jumet ju on, või mis?

    Panter on ka mitmete ultragruppide ikoonloomaks. Nõmme Roosad Pantrid võiks olla päris muhe toetusgrupp. Ultrate kultuuri kerge naljaga. Võib-olla sütitaks mõne säästufännigi mäe pealt pileti ostma.

    Nende poolmõtete teostumisel peaks, aga roosast saama jäädav klubivärv.

    ------------------------------------------------------------------

    Mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all, aga mingit klassivahet küll polnud, millele Kunn pessimistlikult eelvaates vihjas. Ka minu arvates Kalevil vedas selle pendlaga.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Klubi värv on ikka roheline "NÕMME ROHELINE", aga Kalju võib ka roosa olla... vahest kui tahab! Asi selles, et meie rohelised vormid pole veel Itaaliast kohale jõudnud, saame need mai kuus kätte.

      Säästufännid mäepeal on jah selline koomiline nähtus, juu, siis 25 krooni käib mõnele üle jõu


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      See Vinku show ei ole jah kuigi naljakas over and over. Vahetage näiteks sugu või midagi. Ja mingeid ebaõnnestunud nalju ei tasu ka võimalikult mitu korda karjuda lootuses, et keegi sotsiaalabist naerma hakkab.

      "Kalju võib ka roosa olla tekitas mõtteid". Roosat saaks võib-olla folklooris kasutada. Kõigile on tuntud Roosa Pantri tunnusmeloodia. Raske muidugi mingit chanti sellele orgunnida, aga jumet ju on, või mis?

      Panter on ka mitmete ultragruppide ikoonloomaks. Nõmme Roosad Pantrid võiks olla päris muhe toetusgrupp. Ultrate kultuuri kerge naljaga. Võib-olla sütitaks mõne säästufännigi mäe pealt pileti ostma.

      Nende poolmõtete teostumisel peaks, aga roosast saama jäädav klubivärv.

      ------------------------------------------------------------------

      Mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all, aga mingit klassivahet küll polnud, millele Kunn pessimistlikult eelvaates vihjas. Ka minu arvates Kalevil vedas selle pendlaga.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        See Vinku show ei ole jah kuigi naljakas over and over. Vahetage näiteks sugu või midagi. Ja mingeid ebaõnnestunud nalju ei tasu ka võimalikult mitu korda karjuda lootuses, et keegi sotsiaalabist naerma hakkab.

        "Kalju võib ka roosa olla tekitas mõtteid". Roosat saaks võib-olla folklooris kasutada. Kõigile on tuntud Roosa Pantri tunnusmeloodia. Raske muidugi mingit chanti sellele orgunnida, aga jumet ju on, või mis?

        Panter on ka mitmete ultragruppide ikoonloomaks. Nõmme Roosad Pantrid võiks olla päris muhe toetusgrupp. Ultrate kultuuri kerge naljaga. Võib-olla sütitaks mõne säästufännigi mäe pealt pileti ostma.

        Nende poolmõtete teostumisel peaks, aga roosast saama jäädav klubivärv.

        ------------------------------------------------------------------

        Mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all, aga mingit klassivahet küll polnud, millele Kunn pessimistlikult eelvaates vihjas. Ka minu arvates Kalevil vedas selle pendlaga.
        Kalju fännisärkidel võiks olla siis juba parem kõikidel mängijanimeks Kalju. Selle ettepaneku sa võiks hoopis tegelikult tehe Nõmme Unitedele. Sobiks paremini. Kui Sillamäe oleks mängu kontrollinud siis nad oleks võitnud, mitte koba peale viigi saanud, sest Kalju domineeris mängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Kalju fännisärkidel võiks olla siis juba parem kõikidel mängijanimeks Kalju. Selle ettepaneku sa võiks hoopis tegelikult tehe Nõmme Unitedele. Sobiks paremini. Kui Sillamäe oleks mängu kontrollinud siis nad oleks võitnud, mitte koba peale viigi saanud, sest Kalju domineeris mängu.
          Päris lahe oleks kui Nõmme Unitedi särkidel oleks seljapeal kõigil nimeks Kalju
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            See Vinku show ei ole jah kuigi naljakas over and over. Vahetage näiteks sugu või midagi. Ja mingeid ebaõnnestunud nalju ei tasu ka võimalikult mitu korda karjuda lootuses, et keegi sotsiaalabist naerma hakkab.

            "Kalju võib ka roosa olla tekitas mõtteid". Roosat saaks võib-olla folklooris kasutada. Kõigile on tuntud Roosa Pantri tunnusmeloodia. Raske muidugi mingit chanti sellele orgunnida, aga jumet ju on, või mis?

            Panter on ka mitmete ultragruppide ikoonloomaks. Nõmme Roosad Pantrid võiks olla päris muhe toetusgrupp. Ultrate kultuuri kerge naljaga. Võib-olla sütitaks mõne säästufännigi mäe pealt pileti ostma.

            Nende poolmõtete teostumisel peaks, aga roosast saama jäädav klubivärv.

            ------------------------------------------------------------------

            Mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all, aga mingit klassivahet küll polnud, millele Kunn pessimistlikult eelvaates vihjas. Ka minu arvates Kalevil vedas selle pendlaga.
            Oi kui kurjad sõnad! Mingi imelik meeste õelus w?
            Sotsiaalabilöök sai muide mainitud vaid korra valjuhäälselt. Hiljem sai lihtsalt mainitud, et saime uue termini jalgpalli, vestluse käigus.
            Aga kui tõesti mõndadel inimestel puudub huumorisoon (humoorisoon on parem sõna) või on lihtsalt selle välja kakinud ja ei suuda elu läbi huumoriprisma näha siis on tõesti hale. Elu tuleb nautida võimalikult kaua ja võtta kõike positiivset mis annab, mitte tekitada enneaegseid kortse endale mingi kurjusega. Ise olen ka vahel segaduses sellest et olen vaimupuudega- aga vähemalt olen mina õnnelik ja kui suren siis hakkab minu sõpradel igav! Point meid!
            .

            Kommentaar


              Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
              Oi kui kurjad sõnad! Mingi imelik meeste õelus w?
              Sotsiaalabilöök sai muide mainitud vaid korra valjuhäälselt. Hiljem sai lihtsalt mainitud, et saime uue termini jalgpalli, vestluse käigus.
              Aga kui tõesti mõndadel inimestel puudub huumorisoon (humoorisoon on parem sõna) või on lihtsalt selle välja kakinud ja ei suuda elu läbi huumoriprisma näha siis on tõesti hale. Elu tuleb nautida võimalikult kaua ja võtta kõike positiivset mis annab, mitte tekitada enneaegseid kortse endale mingi kurjusega. Ise olen ka vahel segaduses sellest et olen vaimupuudega- aga vähemalt olen mina õnnelik ja kui suren siis hakkab minu sõpradel igav! Point meid!

              Aga kuhu Marie Under jäi?

              Isegi Sillamäe ossid ei nussinud ju oblikate vahel.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Aga kuhu Marie Under jäi?

                Isegi Sillamäe ossid ei nussinud ju oblikate vahel.
                Aega on selle kiire asjaga- jõuab, jõuab. Anna aega atra seada.
                .

                Kommentaar


                  Nii. Lõpuks olemas.

                  professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall

                  Kommentaar


                    Hakkame paugutama!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Kui Sillamäe oleks mängu kontrollinud siis nad oleks võitnud, mitte koba peale viigi saanud, sest Kalju domineeris mängu.
                      Eih. Kui Kalju oleks seda kontrollinud oleks nad koduseinte toetusel lõpus kolm punkti ära toonud!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all, aga mingit klassivahet küll polnud, millele Kunn pessimistlikult eelvaates vihjas. Ka minu arvates Kalevil vedas selle pendlaga.
                        Ma lihtsalt sarviline (KURAT VÕTAKS) vastasin su tekstile, et mäng iseenesest oli Sillamäe kontrolli all. Sa ikka tead ka mida sa ajad mees vä? Sillamäe sai õnnepeale pendli ju, muidu oleks Kalju võitnud 1-0.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                          Point meid!
                          No see tõi juba muige näole. Et mehed on õelad? Et kui kaks inimest naerab, siis ülejäänud on haledad ja neil puudub huumorisoon? Et kasutaja LadyPink peab ennast vaimupuudega inimeseks?

                          Huumorisoon mul kahjuks ädämsändlerilikele kildudele ei reageeri. Vutis on ikka oluline öelda lihtsalt, kiirelt ja tabavalt, mitte pool tundi hiljem teksti, mida isekeskis juba mitu korda heietatud. Kui mingi diiva valugrimasse etendas ja keegi arsti asemel günekoloogi järele hõikas sain minagi itsitada. Järgmine kord, aga selline asi ei toimiks.

                          Lihtsalt minu kaks senti. Päikest.

                          Algselt postitas HABE Vaata postitust
                          Sa ikka tead ka mida sa ajad mees vä?
                          Ei tea
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Liputaja koha pealt seda,et vennal oli nagu tigu karbis,kuigi ilm oli soe.Järgmine kord paluks ikka suurema vemblaga meest väljakule,on naistel ka midagi vaadata ja meestel kadestada
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              No see tõi juba muige näole. Et mehed on õelad? Et kui kaks inimest naerab, siis ülejäänud on haledad ja neil puudub huumorisoon? Et kasutaja LadyPink peab ennast vaimupuudega inimeseks?

                              Huumorisoon mul kahjuks ädämsändlerilikele kildudele ei reageeri. Vutis on ikka oluline öelda lihtsalt, kiirelt ja tabavalt, mitte pool tundi hiljem teksti, mida isekeskis juba mitu korda heietatud. Kui mingi diiva valugrimasse etendas ja keegi arsti asemel günekoloogi järele hõikas sain minagi itsitada. Järgmine kord, aga selline asi ei toimiks.

                              Lihtsalt minu kaks senti. Päikest.



                              Ei tea

                              Aga siin nutad täpselt nagu naine.
                              Kui ei meeldi hoia endale, mina kyll ennast nii pöördesse ei aja mängu ajal toimunud tegevuse pihta(fännid), issand ket ei laif beibi.

                              Tegelikult kui tahad nii tõsine maailmaparandaja olla siis oled vales kohas. Liitu poliitikutega või võta yks pikem jalgsimatk lõuna-eestisse ja tagasi ning rahune maha.
                              .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Liputaja koha pealt seda,et vennal oli nagu tigu karbis,kuigi ilm oli soe.Järgmine kord paluks ikka suurema vemblaga meest väljakule,on naistel ka midagi vaadata ja meestel kadestada
                                Mina kahjux/õnneks ei osanud oma pilku suunata selles suunas..
                                aga vist ei jäänd millegist ilma kah.
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X