320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klõbistan rahulikult klaviatuuri ja avaldan arvamust, kui juba tembeldatakse õelaks meheks, nutvaks naiseks ja tehakse muidu toredaid ettepanekuid. As far as I'm concernered kirjutasin oma arvamust(väikse vihjena võin mainida, et see on vaid minu arvamus ja seda ei pea tõlgendama kullana) vähimaki frustratsiooni omades. Nii et - chill!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Klõbistan rahulikult klaviatuuri ja avaldan arvamust, kui juba tembeldatakse õelaks meheks, nutvaks naiseks ja tehakse muidu toredaid ettepanekuid. As far as I'm concernered kirjutasin oma arvamust(väikse vihjena võin mainida, et see on vaid minu arvamus ja seda ei pea tõlgendama kullana) vähimaki frustratsiooni omades. Nii et - chill!
      Chill- kill bill...
      .

      Kommentaar


        Millal järgmine Kalju kodumäng on? Tuleks kohale ainult selle pärast et Kalju fänne oma silmaga näha, foorumis tunduvad päris lõbusad tegelased olevat.
        ja tsirkuses on mulle alati meeldinud käia
        Last edited by ek; 18.04.07, 11:36. Põhjus: tänan maniaacos aga silmas pidasin ikka kodumängu :)

        Kommentaar


          Algselt postitas ek Vaata postitust
          Millal järgmine mäng on? Tuleks kohale ainult selle pärast et Kalju fänne oma silmaga näha, foorumis tunduvad päris lõbusad tegelased olevat.
          ja tsirkuses on mulle alati meeldinud käia
          pühapäeval Tartus kell 14
          http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            Millal järgmine Kalju kodumäng on? Tuleks kohale ainult selle pärast et Kalju fänne oma silmaga näha, foorumis tunduvad päris lõbusad tegelased olevat.
            ja tsirkuses on mulle alati meeldinud käia
            Tule "if you can handle it!"
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas ek Vaata postitust
              Millal järgmine Kalju kodumäng on? Tuleks kohale ainult selle pärast et Kalju fänne oma silmaga näha, foorumis tunduvad päris lõbusad tegelased olevat.
              ja tsirkuses on mulle alati meeldinud käia
              Nõmme kaljut on nimetatud nalja tegijateks. Roosad pluusid ja puha. Kalju fännid on sama sugused: teevad nalja, toetavad tulihingeliselt omasi ja vastaseid ei salli. Järgmine kodumäng Kaljul on 25. aprillil aga eelmine kord kui mäng kolmapäeval oli polnud fänne ka väga, tule kindlasti 6. mail vaatama ning ära siis Florat hakka hiiu staadionil toetama, saad veel Kalju fännide käest nagu said Sillamäe fännid.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Nõmme kaljut on nimetatud nalja tegijateks. Roosad pluusid ja puha. Kalju fännid on sama sugused: teevad nalja, toetavad tulihingeliselt omasi ja vastaseid ei salli. Järgmine kodumäng Kaljul on 25. aprillil aga eelmine kord kui mäng kolmapäeval oli polnud fänne ka väga, tule kindlasti 6. mail vaatama ning ära siis Florat hakka hiiu staadionil toetama, saad veel Kalju fännide käest nagu said Sillamäe fännid.

                Kuidas kolmapäeval fänne ei olnud?

                Ma olin ju kohal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Nõmme kaljut on nimetatud nalja tegijateks. Roosad pluusid ja puha. Kalju fännid on sama sugused: teevad nalja, toetavad tulihingeliselt omasi ja vastaseid ei salli. Järgmine kodumäng Kaljul on 25. aprillil aga eelmine kord kui mäng kolmapäeval oli polnud fänne ka väga, tule kindlasti 6. mail vaatama ning ära siis Florat hakka hiiu staadionil toetama, saad veel Kalju fännide käest nagu said Sillamäe fännid.

                  rait ju aar
                  .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kuidas kolmapäeval fänne ei olnud?

                    Ma olin ju kohal.
                    Levadiaga mängul oli kahjuks maximum 15 fänni. Mina olin ka kohal. KUS TEISED OLID???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Levadiaga mängul oli kahjuks maximum 15 fänni. Mina olin ka kohal. KUS TEISED OLID???

                      Jah kolmapäeval kell 19.00 on nats keeruline, aga ma usun, et seekord on kindlasti ka sellel päeval rohkem rahvast... ilmad lähevad ju soojemaks
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Peab selle Massa maskottkoera ka üles otsima,see oli nagu õnnejumal eelmistel aastatel.Kaotust pole tema silmad näinud kodumeeskonna esituses.Tal pole vahet,tulgu või lörtsi.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Peab selle Massa maskottkoera ka üles otsima,see oli nagu õnnejumal eelmistel aastatel.Kaotust pole tema silmad näinud kodumeeskonna esituses.Tal pole vahet,tulgu või lörtsi.
                          No täpselt!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Nõmme Kalju parimad fännid!

                            Pühapäeval on sõit Tartusse Kalju mängule, hetkel oleme omasid toetanud vaid koduväljakul oleks aeg näidata Eestimaale millised on tõelised fännid ja sõidame kaasa Tartusse.

                            Pühapäeval toimub kell 9.30 rivistus Stereo ees, kus härra Kuno loeb pead üle ja suunab bussi. Pikal teekonnal saame nautida matkajooki (mis tuleb ise kaasa võtta) ja suhelda meie Kalju poistega.

                            Kell 14.00 algab mäng- pasunad ja trummid ning kõva hääl! Meie võtame võidu! Nõmme Kalju….Nõmme Kalju…Nõmme Kalju!!!!!

                            Tagasi jõuame Tallinnasse hiljemalt 20.00 ning alati on võimalus pikendada meeleolukat koosviibimist Lounge Stereos!

                            Asju pakkima ja pühapäev näeme!
                            Anna mulle teada ka kas tuled!
                            Ragne/55 65 92 16 /ragne@orgcom.ee
                            .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                              Nõmme Kalju parimad fännid!

                              Pühapäeval on sõit Tartusse Kalju mängule, hetkel oleme omasid toetanud vaid koduväljakul oleks aeg näidata Eestimaale millised on tõelised fännid ja sõidame kaasa Tartusse.

                              Pühapäeval toimub kell 9.30 rivistus Stereo ees, kus härra Kuno loeb pead üle ja suunab bussi. Pikal teekonnal saame nautida matkajooki (mis tuleb ise kaasa võtta) ja suhelda meie Kalju poistega.

                              Kell 14.00 algab mäng- pasunad ja trummid ning kõva hääl! Meie võtame võidu! Nõmme Kalju….Nõmme Kalju…Nõmme Kalju!!!!!

                              Tagasi jõuame Tallinnasse hiljemalt 20.00 ning alati on võimalus pikendada meeleolukat koosviibimist Lounge Stereos!

                              Asju pakkima ja pühapäev näeme!
                              Anna mulle teada ka kas tuled!
                              Ragne/55 65 92 16 /ragne@orgcom.ee
                              Hääled saate lahti karjuda kell 12.00 algavale Fauna-Nõmme United mängul. 2 poolajaks jõuate kohale. Ikkagi Nõmme klubi ju.

                              Kommentaar


                                Et te siis Faunale koti pähe tõmbaksite!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X