320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    Kalju pani lõpus kogemused maksma. Valga poistel pole vist kahe kõrva vahel midagi (Mees väljakul pikali, fair play pärast pall auti vaja lüüa,mehel kaks meetrit küljejooneni ning tüüp paneb täispommi tribüüni poole). KUS OLID NÕMME KALJU FÄNNID? Valga poole hoidjaid oli vist isegi rohkem.
    Olemas olid ju. Ja kõvemat häält tegid, kui nö Valga poolehoidjad.

    Kommentaar


      Niiiimoodi kotttisime hehe
      Jah, ega nädala sees pole kerge kõigil ennast kohale vedada sellisel ajal, aga järgmisel kodumängul on vastas Flora kui ma ei eksi, seega võiks selline mõnus fännide vastasseis tekida küll Kui asjale nats tuld alla puhuda oleks vingem fännide ja meeskondade omavaheline mõõduvõt kui meistriliigas!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Niiiimoodi kotttisime hehe
        Jah, ega nädala sees pole kerge kõigil ennast kohale vedada sellisel ajal, aga järgmisel kodumängul on vastas Flora kui ma ei eksi, seega võiks selline mõnus fännide vastasseis tekida küll Kui asjale nats tuld alla puhuda oleks vingem fännide ja meeskondade omavaheline mõõduvõt kui meistriliigas!
        X voor, Pühapäev, 6. mai
        17.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora II Hiiu kunstmuruväljak
        Kuidagi peaks kindlustama et Kalju fänne saaks kordades rohkem staadionile kui Flora omi. Miks Kalju III samal ajal mäng teises kohas???
        17.00 Põhja-Tallinna JK - Nõmme Kalju III A.Le Coq Arena kunstmuru Kalju III mehed ei saa ju nii vaatama tulla, kaasa arvatud Kalju doktor.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          X voor, Pühapäev, 6. mai
          17.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora II Hiiu kunstmuruväljak
          Kuidagi peaks kindlustama et Kalju fänne saaks kordades rohkem staadionile kui Flora omi. Miks Kalju III samal ajal mäng teises kohas???
          17.00 Põhja-Tallinna JK - Nõmme Kalju III A.Le Coq Arena kunstmuru Kalju III mehed ei saa ju nii vaatama tulla, kaasa arvatud Kalju doktor.
          Meil jagub fänne isegi siis kui Kalju II samal ajal mängiks
          Niiimooodiii tuleb fännneeee
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Meil jagub fänne isegi siis kui Kalju II samal ajal mängiks
            Niiimooodiii tuleb fännneeee
            Ma olen tähelepannud et kalju III mängijad käivad suht paljud Kalju I mänge vaatamas ja kõva häält tegemas. Vaadates tänast mängu siis kuidas Kalju I ilma Doktor Tanelita läbi ajab?

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Ma olen tähelepannud et kalju III mängijad käivad suht paljud Kalju I mänge vaatamas ja kõva häält tegemas. Vaadates tänast mängu siis kuidas Kalju I ilma Doktor Tanelita läbi ajab?
              Raskeks läheb kindalsti, aga mis teha!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kas müügitegevus on lõppenud Kalju mängudel?
                "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                Kommentaar


                  Algselt postitas lume Vaata postitust
                  Kas müügitegevus on lõppenud Kalju mängudel?

                  Ei ole, staadioni bossid ei tee ise ja ei lase ka teistel teha... järgmiseks kodumänguks saab uuesti asja käima ma loodan... Meie taga pol emidagi, bürokraatiamasin jahvatab jälle mõnusalt!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Flora mängu ootame
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      28.04. 19.00 Nõmme Kalju III - VJK Tapa Hiiu kunstmurustaadion!

                      Nii et ärge stressake, Kalju III seltskond tuleb esindusmeeskonnale nagu alati kaasa elama!

                      Ja kaubanduse saame ka käima, paneme Massa peni Tähetorni metsa õlut ja Snickersit müüma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        28.04. 19.00 Nõmme Kalju III - VJK Tapa Hiiu kunstmurustaadion!

                        Nii et ärge stressake, Kalju III seltskond tuleb esindusmeeskonnale nagu alati kaasa elama!

                        Ja kaubanduse saame ka käima, paneme Massa peni Tähetorni metsa õlut ja Snickersit müüma.
                        Mõeldud oli kahjuks 06.maid.
                        06.05. 17.00 Põhja-Tallinna JK - Nõmme Kalju III A.Le Coq Arena kunstmuru
                        17.00 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora II Hiiu kunstmuruväljak

                        Väike muutus ajakavas?

                        Kommentaar


                          ei teagi kummale pöialt hoida kas põhja tallinnale või kalju III-le
                          eelmine hooaeg mängisin põhja-tallinnaga V liigat

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Mitt on löönud see hooaeg 7 kolli
                            Mul poleks midagi selle vastu,kui Jelle Miti Eesti koondisse kutsuks.Nagunii on see valiktsükkel p....s.Pull oleks näha,kui tuleb mingi meelelahutus esiliiga vana ja koondise mängus koti lööb.See pole muide üldse võimatu.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Mul poleks midagi selle vastu,kui Jelle Miti Eesti koondisse kutsuks.Nagunii on see valiktsükkel p....s.Pull oleks näha,kui tuleb mingi meelelahutus esiliiga vana ja koondise mängus koti lööb.See pole muide üldse võimatu.
                              Ma olen kindel, et lööks ka!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
                                ei teagi kummale pöialt hoida kas põhja tallinnale või kalju III-le
                                eelmine hooaeg mängisin põhja-tallinnaga V liigat
                                Vaata mis vapp sul nime all on ja siis tee otsus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X