PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

jansa
04.08.11, 13:26
Romariot lugedes ei saa ainult aru et miks ta küll ise Kalju peatreener ei ole.. teoorias oled ju tugev!

-RoMaRiO-
04.08.11, 13:38
Romariot lugedes ei saa ainult aru et miks ta küll ise Kalju peatreener ei ole.. teoorias oled ju tugev!

Olgu iroonia või mitte, aga eks need poolehoidjad ju tea ikka täpselt, kuidas need asjad olema peaks :D

Aga noh, jalgpalli olen ma elus mõned korrad vaadanud, mind huvitavadki just erinevad taktikalised lükked ja kombinatsioonid, mitte Ronaldode üleastumised.

Kuno
06.08.11, 21:37
Igaüks võiks rohkem tegeleda oma asjadega ja teha neid hästi!
Treenerid las teevad omi asju, mängijad omi ja fännid omi... Ma ei kujutaks väga hästi ette, et Igor Prins tribüünil parem kui Mario oleks ja samamoodi ei kujuta ma hetkel Mariot Kalju peatreenerina ette.

CHILL MEHED! Prins on viinud Kalju ajaloo kõige kõrgemale tasemele ja ma arvan, et ta väärib RESPEKTI!

-RoMaRiO-
06.08.11, 22:38
Kuno, kas Prins on viinud Kalju ajaloo kõige kõrgemale tasemele, või äkki sina ja teised klubijuhid olete suutnud tagada niivõrd head finantsilised võimalused, et Kaljul on lihtsalt läbiaegade parim koosseis? Meil on väga hea väravavaht, liiga parim keskkaitse ja ka ründava suunitlusega mängijad on Eesti liiga tasemel superstaarid. Vaevalt sina või mina Barcelonatki väga persse suudaks keerata, kui just Messit ja co-d pingile ei jätaks.

Tänasest, tuli väga-väga tähtis ja magus võit, aga ma ei suuda mõista, miks ei või lisaminutitel kasutada seda viimast vahetust ajaviitmis meetodil. Täna küll vedas, aga lõpusurve oli ju Levadialt täitsa asjalik ja lõpus Terja jalad kohe üldse ei liikunud, muidu tegi Terehhov väga asjaliku partii. Mõistlik oleks ju teha see vahetus ära või mitte? Täna õnneks ära ei karistatud.

Positiivselt üllatas Rantanen, Soome jalgpallikooli tehniline pagas teisest klassist kohe, soojendusel andis see Itaalia leegionär väga mõnusaid tsenderdusi, kui kuulsin, et tegemist kaitsjaga, siis vajus küll suu lahti, meenutas pigem ääreründajat. Negatiivselt tooks esile Manucho, kellel väga head eeldused olemas, aga talle soovitaks näidata sellist ilusat spordiala, nagu tennis, kes on seda mängu mänginud/vaadanud, siis teab, et vastutulevale pallile ei ole võimalik järgi jõuda, kui jooksma hakata sel ajal, kui pall sinu poole juba teel.

-RoMaRiO-
06.08.11, 22:45
Ja noh, cmon meil ülioluline mäng Levadia vastu ja staadionil "laulab" 3 fänni. Väga-väga häbi, isegi Levadia fänne oli rohkem, kes tegid täitsa korralikku möllu. Aitäh meeskonnale, kes meie 3 panust hindas ning loodetavasti emotsionaalselt andis teilegi miskit.

Kuno
06.08.11, 22:45
Mario ma mõistan sind, aga samas me ei pea alati mõtlema ja arvustama miks treener ühte või teist vahetust teeb või ei tee... Samamoodi ei mõistnud ka paljud sind kui sa aastaid tagasi ÜKSI TRUMMIGA KALJU MÄNGULE TULID :) Täna saavad kõik asjast aru ja ma tahan sellega öelda, et andke aega küll pilt selgemaks läheb ;)

Oluline on USALDUS ja seda tahan mina vähemalt välja näidata nii treenerite, fännide, mängijate kui kõikide teiste asjaosaliste suunas.

Respect!

football2u
06.08.11, 23:01
Mario ma mõistan sind, aga samas me ei pea alati mõtlema ja arvustama miks treener ühte või teist vahetust teeb või ei tee... Samamoodi ei mõistnud ka paljud sind kui sa aastaid tagasi ÜKSI TRUMMIGA KALJU MÄNGULE TULID :) Täna saavad kõik asjast aru ja ma tahan sellega öelda, et andke aega küll pilt selgemaks läheb ;)

Oluline on USALDUS ja seda tahan mina vähemalt välja näidata nii treenerite, fännide, mängijate kui kõikide teiste asjaosaliste suunas.

Respect!

Täpselt! Usaldus! Fännid, mängijad, treenerid, staff ja muud loomad! Meil kõigil on ju vaid üks eesmärk ning me peaks üheskoos sinnapoole rühkima. Head tulemused, õnnelikud mängijad, rahulolev treener, töökas personal ja palju hingestatud fänne. "Somos Uno!"

-RoMaRiO-
06.08.11, 23:10
Jah, kõik on õige. Aga mind ja ma usun, et ka Teid, Kalju persionali, teeb kurvaks teadmine, et vähemalt 50% tõenäosusega oleksime me karikasarjas jätkamas ning Meistriliiga tabelis oleks Kaljul hetkel 49 ja Floral 48 punkti, kui teatud hetketel oleks minu subjektiivse arvamuse kohaselt tehtud natuke teised käigud.

Protsent on võetud lambise loogika tulemusel. On tore, et lõpuks on selle kohta tekkinud ka väike arutelu, ja on loomulik, et me kõik pürgime sama eesmärgi suunas :)

Kuno
06.08.11, 23:23
Oleks on sama hea mis poleks :)
Seega lepime sellega mis on ja pingutame tuleviku nimel edasi! ;)

NB! Järgmist mängu vaatan igatahes fännisektorist!

staaaaaar
06.08.11, 23:26
Mario , Oleksid oleksid oleksid.

Tegelt see vahetuste teema on Prinsi käekiri. Ei saa ju öelda , et ta levadia aegadel tegi rohkem või tihedamalt vahetusi ?
Eks iga asjaga on võimalik võita ja näppu lõigata. Tegelt selle vahetuste teema juures on üks suurem mure mis puudutab noormängijaid. Minu arvamus on , et paremate noorte jaoks pole väljund duubel nad peaksid mängima ML ja seda regulaarselt. Kuna peatreener eelistab kogemust noorusele äkki peaks neid noori kuskile laenule andma ? Oleks duubel esiliigas siis veel aga hetkel ma arvan , et paremad noormängijad peavad just mängima Eesti parimate vastu, et nad areneksid päevast päeva.

football2u
07.08.11, 00:09
Üks asi mis täna silma hakkas. Meeskond ei mänginud täna nii hästi, kui seda on sel hooajal korduvalt tehtud! Ning palju oli meil fänne kohal? Märkate seost? Kui jah, siis järgmisel laupäeval näeme fännisektoris ;)

Järgmine laupäev (13. august), Hiiu staadionil kell 17:00 vs Tartu Tammeka!!!

Kuno
11.08.11, 12:01
Kooki ja moosi...
http://www.facebook.com/event.php?eid=159703494082984

F.U.
13.08.11, 01:22
Kena bänner siin Soccernetis, aga vastaseks järgmises voorus on Tammeka, mitte Tammekas. Tähenärimine pole tegelt oluline, mängul ikka kohal!

Kuno
13.08.11, 13:51
Ärge pange tähele me tellisime banneri Lätist ;)

Jonnipunn
13.08.11, 15:14
Käisin CC Plazas kinos ja meeldiva üllatusena sain piletikassast kingituseks Kalju - Tammeka mängule tasuta piletid. Tulen mängule ja võtan sõbra ka kaasa. Hea töö Nõmme Kalju!

Kuno
13.08.11, 15:59
Rõõm kuulda :) Ilm on ka ilus!

football2u
14.08.11, 20:08
Kes oli laupäeval see, kes Borati ujumate ja mingi "sest muidu ma naist ei saaks" vms plakatitega üle platsi ääre jooksis? Ning mis oli plakati ees kirjas? Kalju detektiividel ei õnnestunud loosingi esiotsa leida :)

Mingi poissmeeste pidu?

raits
15.08.11, 02:04
Kes oli laupäeval see, kes Borati ujumate ja mingi "sest muidu ma naist ei saaks" vms plakatitega üle platsi ääre jooksis? Ning mis oli plakati ees kirjas? Kalju detektiividel ei õnnestunud loosingi esiotsa leida :)

Mingi poissmeeste pidu?

Julgen pakkuda küll. Nad tulid mingi bussiga sinna säästutribüüni juurde, kõikidel roosad särgid seljas. Alguses mõtlesin, et midagi Kaljuga seoses. 2-3 nendest tulid staadionile, nägin seda kutti kes jooksis, tal oli jah mingid sildid käes, aga kahjuks ei jõudnud lugeda täpselt mis seal kirjas oli. Ta läks sinna toiduputka taha põõsasse riideid vahetama ja siis jooksis üle väljaku ning tagasi oma bussi juurde. Mängu nad edasi ei vaadanud ja sõitsid minema.

kala2
15.08.11, 03:00
poissmeeste pidu jah...autorid on teada:)

football2u
15.08.11, 12:26
poissmeeste pidu jah...autorid on teada:)

Kes on siis see õnnelik, kellele õnne peaks soovima ning mis oli plakati ees kirjas? :)

Kaspy
15.08.11, 12:32
Teadjamad mehed, kas Neemelo celebrationite varamusse kuulub ka mõni teine sooritus peale kuulsa "lennuki"?

Igaljuhul vägevalt olete pannud see hooaeg siiani, loodetavasti lõpuni välja niimoodi ;)

Kuno
15.08.11, 12:37
Lisaks "lennukile" on Neemelol repertuaaris ka kuulus "karutants", aga selle laseb ta reeglina valla ainult mängudes Floraga ;)

samovar
18.08.11, 12:00
Et selline asi siis..
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-oli-lahedal-hiiu-staadionilt-haapsalusse-kolimisele/

Mister
18.08.11, 12:48
No see uus kunstmurukate peab olema ikka megaheal tasemel (nagu Norras ja Rootsis on) kui tahetakse stabiilselt tiitli eest järgnevatel hooaegadel võidelda ja kuni 2014 aastani ära tassida.

Mõte Haapsallu kolimisest ajas küll naerma :D

$$$
18.08.11, 12:56
Männiku Staadion on siis täiesti välistatud?

zip
18.08.11, 14:37
Nõmme Kalju, tulevane Eesti Milton Keynes Dons FC?

Gallacher
18.08.11, 15:21
Et selline asi siis..
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-oli-lahedal-hiiu-staadionilt-haapsalusse-kolimisele/

Ajast 15 aastat tagasi mäletan FC Flora Viljandis mängitud hooaega, peale mida tuli Tallinnas alustada sisuliselt otsast peale, seda mäletades ei saanud Kaljule sarnast katset soovitada.
Mäletab keegi, mis põhjusel Flora terve hooaja Viljandis mängis?

sosku
18.08.11, 20:54
Mäletab keegi, mis põhjusel Flora terve hooaja Viljandis mängis?
Arvan, et see on mingi umbluu jutt.

Kaspy
19.08.11, 00:27
Mõte Haapsallu kolimisest ajas küll naerma :D

Võõrleegionärid said otsa, kelle tegemistest kodumaises jalgpallikoolis kirjutada, lisaks tunduks kõikide endiste võõrmängijate praegusest käekäigust kirjutamine ka juba ehk pisut igav. Nii et seekord mindi siis seda teed. Promo käib koguaeg, võtke õppust!

football2u
19.08.11, 01:39
Võõrleegionärid said otsa, kelle tegemistest kodumaises jalgpallikoolis kirjutada, lisaks tunduks kõikide endiste võõrmängijate praegusest käekäigust kirjutamine ka juba ehk pisut igav. Nii et seekord mindi siis seda teed. Promo käib koguaeg, võtke õppust!

Oli see hetkel ikka positiivne tekst? (Ilma mingi varjatud tagamõtteta?) Keegi ei viitsi ju mingit igavat cräppi lugeda millegist, mille olemasolust nad isegi ei tea:D

Art1
19.08.11, 02:44
Flora ei ole tervet hooaega Viljandis mänginud.Aga mõne mängu siiski pidas.Tugevamate venelastest koosnevate meeskondadega.Paar Balti liiga mängu oli kah.Rahvast oli staadionil väga palju.

Kuno
20.08.11, 12:34
Häid Pühi ja võtke õhtul lipp kaasa!
http://www.jkkalju.ee/head-taasiseseisvumise-aastapaeva-votke-tana-lipud-kaasa/

R.Madridista
21.08.11, 01:58
Hea meel meeskonna üle. Ma tõesti loodan, et Kalju võtab see hooaeg tiitli, sest ma olen üpris kindel, et Kalju võtaks CL-i tõsisemalt, kui teised Eesti "tippmeeskonnad". Kalju üritab vähemalt Eesti jalkat arendada ning selle üle hea meel. Kindlasti üritan kohal olla Kalju vs Flora mängudel ! Kõike head.

-RoMaRiO-
21.08.11, 05:06
on ainult üks vutitiimi EESTIS

Gert700
21.08.11, 16:48
3....

Kuno
25.08.11, 01:01
Kabooooooooom!
http://www.facebook.com/event.php?eid=186536794721026

antz-
25.08.11, 13:13
http://sport.err.ee/jalgpall/65788728-fb0d-48c3-b50a-483ce5178684

xrip55
25.08.11, 13:23
Mõte iseenesest hea aga kellaaegadest miskipärast juttu pole.

Kuno
25.08.11, 14:14
Tasub jälgida Kalju koduleheküljel või Kalju Facebooki lehel avaldatud infot.
Festivali ajakavad, esinejad ja uudised jõuavad läbi nimetatud kanalite kenasti huvilisteni.

www.jkkalju.ee
www.facebook.com/jkkalju

Üritus algab juba kell 10.00 hommikul.
Lisaks Getter Jaanile esinevad ka paljud teised tuntud artistid... Lauri Pihlap "Lowry" ansambel Raisk ja Kalju ülesõit ning paljud, paljud teised...

Nänni, auhindu, ja funni jagub terveks päevaks nii suurtele kui väikestele ja mis kõige tähtsam-
KALJU VS FLORA MÄNG SAAB OLEMA OMA TÄHENDUSE VÄÄRILINE!

Mõnusat ootamist :)

Ramm
25.08.11, 18:08
Oleks võinud ikka scooteri kutsuda.

Rein
25.08.11, 18:14
Kes need palju, paljud teised on? Kahjuks kodukal polnud kirjas. Äkki tuleks isegi vaatama, Getter ja Lowry küll teab mis kvaliteetmuusika pole, eriti see viimane

maamesilane
25.08.11, 19:11
No loovriga nüüd ühtegi norm. inimest küll staadionile ei kutsu!

Kuno
25.08.11, 19:11
Rein ma ei tea mis sinu jaoks on kvaliteetmuusika... Usu mind selle üle pole isegi mõtet hakata vaidlema :)
Aga siiski on olemas seal kalju kodukal ka üks üritusereklaam kus on mõned nimed peal ja nagu öeldud lisandub esinejaid veel, sest kõik pole veel kinnitatud. Tänane uudis oli esimene väike infokilluke ja neid killukesi hakkab iga paari päeva tagant lisanduma kuni lõpuks, 10. septembril saame lahtirullida ühe suure, laheda ja tõelise jalgpallipeo mida kroonib Kalju VS Flora tagasihoidlik jalgpallilahing!

Kuno
25.08.11, 19:15
No loovriga nüüd ühtegi norm. inimest küll staadionile ei kutsu!

Nii naljakas kui see ka pole on selline suhtumine nii tüüpiline ja ootuspärane siin kommijate poolt...
Jumal küll pane oma pilt ka siia juurde, siis vähemalt saame näha millisest "Norm" inimesest me ilma jääme loovriga

Raivo19
25.08.11, 19:16
No loovriga nüüd ühtegi norm. inimest küll staadionile ei kutsu!Naisi meelitab ja seejärel tulevad mehad juba nagu maamesilased.;)

Kuno
25.08.11, 19:25
Oleks võinud ikka scooteri kutsuda.

Me eelistasime ehedat ANSAMBEL RAISK seltskonda! ;)

-RoMaRiO-
25.08.11, 20:33
Ma kah aru ei saa, karaku seal kasvõi Arnold Oksmaa, kui keegi tuleks jalgpalli just selle artisti pärast vaatama, siis on kasulik promo. Ja Getter Jaani seda tänapäeva Eesti muusikamaailmas on. Kuigi noh, ürituse külastajate keskmise vanuse võivad Getteri fännid küll parajalt alla viia, aga keda veel jalgpalliareenile tuua kui mitte noori?

Hea töö, Kalju!

Jasper
25.08.11, 20:53
Me eelistasime ehedat ANSAMBEL RAISK seltskonda! ;)
soovilugu saab?

http://www.youtube.com/watch?v=pXoxpiegMPM

Kuno
25.08.11, 21:05
Ei tea kuidas värk käib :)
http://www.youtube.com/watch?v=BGD9PiNJfcU

Kaspy
25.08.11, 21:38
Ma kah aru ei saa, karaku seal kasvõi Arnold Oksmaa, kui keegi tuleks jalgpalli just selle artisti pärast vaatama, siis on kasulik promo.

Kas tegu pole pigem enesepettusega, st. et tullakse vaid artistide pärast ja peale selle ühe mängu, mida kroonib Eesti pop-staari esinemine, jalgpallistaadionile tulevikus enam ei satuta?

Kuno
25.08.11, 21:43
Tegemist on siiski mitte ainult kontserdiga vaid ka laste jalgpalliturniriga ja selle toreda päeva sisse mahub ka Kalju - Flora mäng. Peale muusika ja jalgpalli toimub kümneid erinevaid tegevusi, aga jalgpall on siiski kogu teema keskpunktis. Usun, et me suudame selle üritusega tuua palju uusi noori jalgpalli mängima ja jalgpalli fännama. Selles oleme veendunud :)
Tegemist pole ainult laste üritusega, tegevust on igas vanuses külastajale, seega astu läbi ja veendu ise!

Mister
25.08.11, 23:23
Mõnesmõttes ju tore, et Pohlak ühtegi Starmani vutipidu Hiiule korraldada ei andnud. Saame teha ise ja kõvasti paremini! :)

kesa
25.08.11, 23:55
Igati kiiduväärt ettevõtmine aga oma joru edasi ajades, loodan, et publiku kokkulugemisega mägedesse ei minda, ootan täpselt kokkuloetud Kalju publikurekordit.
Tehke paremini, oleks vinge kui kontserdipublik ka põhiüritusele jääks.

Kuno
26.08.11, 00:06
Kesa kui soovid võid väravasse tööle tulla, saad ise publiku kokku lugeda :D

orbitaaljaam
26.08.11, 00:14

Aasta diil

Meintz
26.08.11, 00:19
Tegemist on siiski mitte ainult kontserdiga vaid ka laste jalgpalliturniriga ja selle toreda päeva sisse mahub ka Kalju - Flora mäng. Peale muusika ja jalgpalli toimub kümneid erinevaid tegevusi, aga jalgpall on siiski kogu teema keskpunktis. Usun, et me suudame selle üritusega tuua palju uusi noori jalgpalli mängima ja jalgpalli fännama. Selles oleme veendunud :)
Tegemist pole ainult laste üritusega, tegevust on igas vanuses külastajale, seega astu läbi ja veendu ise!

FBis on öeldud, et Tallinnast saab seal turniiril osaleda.Kas siis kusagilt mujalt Eestist ei saagi?

Rein
26.08.11, 00:23
Igati kiiduväärt ettevõtmine aga oma joru edasi ajades, loodan, et publiku kokkulugemisega mägedesse ei minda, ootan täpselt kokkuloetud Kalju publikurekordit.

Sinu joruga edasi jätkates- EJLi kodukas väidab eilse Väikese Karika finaali publikuarvuks 194. Ise oleks pakkunud küll vähemalt 350-400. Ei tea tõesti kut neid nubreid võetakse. Ainuüksi Tabasalu klubipoolehoidjaid oli kutsetega 150. Lisaks Orbiidi omad ja lisaks veel pileti ostnud. Lisaks veel kohtunikupaberitega tegelased. Päris huvitav oleks teada kuidas see lugemine reaalselt käib

Kuno
26.08.11, 00:24
FBis on öeldud, et Tallinnast saab seal turniiril osaleda.Kas siis kusagilt mujalt Eestist ei saagi?

Kõik kes soovivad võivad osaleda :)

Kuno
26.08.11, 00:27

Kesa, aga mind siiski huvitab veel viimase Flora vs Levadia publikunumber :D
Miks sa kodus korda ei viitsi hoida? ... Ei halba :D
Tuled väravasse tööle ühiskondlikel alustel? Saad personaalse klikkari :D

kesa
26.08.11, 00:30

Huvitav lähenemine, normaalne oleks vast kui klubi ise huvitub oma publiku täpsest arvust.
Tegelen hoopis lihtsamaga ja loen kokku kõik need väravad, mis te Floralt sisse imete, esimesel poolajal pakun vähemalt kolm .

Flora - Levadia 455 on suht väikese võimaliku veaga nagu Flora publikunumbrid üldse

Kuno
26.08.11, 00:40
Huvitav lähenemine, normaalne oleks vast kui klubi ise huvitub oma publiku täpsest arvust.
Tegelen hoopis lihtsamaga ja loen kokku kõik need väravad, mis te Floralt sisse imete, esimesel poolajal pakun vähemalt kolm .

Flora - Levadia 455 on suht väikese võimaliku veaga nagu Flora publikunumbrid üldse

Irw sellega näitasid sa oma adekvaatsust... Aga jah, tule, siis väravaid lugema kui rohkemaks jaksu pole :D

Rein
26.08.11, 00:43
Mis te jaurate? Igav on?
Muidgi on samal ajal ka rannajalka viimane etapp ja kõik on seal veel lahtine. Väidetavalt pidi seal kõige tähtsam mäng olema kell 15.

football2u
26.08.11, 00:53
Mis te jaurate? Igav on?
Muidgi on samal ajal ka rannajalka viimane etapp ja kõik on seal veel lahtine. Väidetavalt pidi seal kõige tähtsam mäng olema kell 15.

Ära sega, Kalju ja Flora loovad hetkel kahemängulise seeria ümber intriigi, las veereb :)

Blue Moon
26.08.11, 17:52
Respect, Kalju! Ainus klubi Eestis, kes tõesti on huvitatud publikunumbrite suurendamisest.

football2u
26.08.11, 22:06
Respect, Kalju! Ainus klubi Eestis, kes tõesti on huvitatud publikunumbrite suurendamisest.

Respekt sullegi, kui sina oled see inimene, kes Nõmme Kaljul eesmärki aitab täita ja Hiiul Meistriliiga kõige roosamat satsi toetamas käib! :)

rallikas
27.08.11, 21:14
Kindel ja rahulik võit. Esimene poolaeg oli kõik Kalju kontrolli all, Viljandi oli vaid oma poole peal ning Kalju hoidis rahulikult palli.

Viikmäe värav: Jevdokimov saab vasakul äärel palli, surub end kolme kaitsja vahelt läbi ja söödab Viikmäele. Viki keerab end suunaga värava poole ning 12m väravast lööb posti põrkest palli sisse.

Jevdokimovi värav: Kalju läheb kiirrünnakusse Puri juhtimisel, Puri söödab vasakul 16-kasti nurgas ootavale Jevdokimovile, kes palli külmalt taha nurka saadab.

----
Teine poolaeg oli tiba võrdsem. 2-0 seis võttis Kaljul pinged maha ning lükati taga söötu. Viljandi sai vahepeal isegi kerge surve peale, kuid Kalju kvaliteet suutis sealt kiirelt välja mängida. Kuskil 70 minuti paiku väsis ka Viljandi ja sellega kadus ka pinge mängust.

Garcia värav: Garcia tõuseb paremalt äärelt, Jevdokimov saab kasti peal palli ning söödab selle kaitsjate selja taha, kuhu hoo peal olev Garcia küsib. Sealt pole tal probleem pall taha nurka lüüa. 3-0

Jevdokimovi kollane - Viki läbisööt saadab Jüri 1-1 väravavahiga. Jüri tõmbab Rajandost mööda ning jääb väravavahi puudet järgi ootama. Selle asemel, et pall kindlalt võrku lüüa, viskab ta end pikali, et penaltit saada. Sai hoopis daivi eest kollase.

Statistikat ka:

I PA: (Viljandi - Kalju)

Löögid kokku: 2-13
Löögid väravale: 0-6
Vead: 3-3
Nurgalöögid: 0-4
Suluseisud: 0-0

II PA: (Viljandi - Kalju)

Löögid kokku: 3-4
Löögid väravale: 1-2
Vead: 6-5
Nurgalöögid: 2-1
Suluseisud: 3-0

gooner
27.08.11, 23:04
siin on FC Viljandi - Nõmme Kalju mängu (27.08.2011) kõik väravad + valik momente:
http://www.youtube.com/watch?v=YVtBab9_5u8

Mister
27.08.11, 23:11
Aitäh sulle! Hea video.

emergencyexit
28.08.11, 12:42
Kuulge, kuhu Koogas kadunud on?

HABE
28.08.11, 13:39
Kuulge, kuhu Koogas kadunud on?

http://www.jkkalju.ee/kalju-alistas-dramaatiliselt-transi-ja-jagab-liidrikohta/
Loe uudis läbi, mis käis eelmise mängu kohta, saad teada kuhu Koogas kadunud on.

Eile Kalju võttis kindla võidu ning kõike välja ei pandud. Teisel poolajal lükkasid kaitsjad omavahel palli rahulikult. Mängu tempo oli terve mängu aeglane. Prins ei teinud ühtegi vahetust aga nähes mängu, siis see olekski pigem olnud mängija münitamine, kes oleks väljakule saadetud, sest II poolajal lihtsalt veeretati aeg lõpuni.
Mitmeid mehi, kes pingil olid võib ilmselt näha täna Kalju II eest mängimas Alko vastu.

-RoMaRiO-
28.08.11, 14:00
Meistriliigas väljakule saatmine on kuti mõnitamine? Ma ei tea, just sellises mängus, kus mäng on nii enda kontrolli all, ongi suurepärane võimalus anda teistele võimalus. Ja kui ei taha anda, siis nahhui sa neid siis üldse bussireisiga väsitad? Tänases duublimängus oleksid nad palju värskemad kui ei oleks eile pool päeva bussis veetnud.

Jah, hooaeg on tulemuslikult olnud viisakas, aga mis saab järgmine aasta? Oletame et leegionäridega ei õnnestu lepingut pikendada (ei oleks väga üllatav, kui vaadata nende eelnevat karjääri), Eesti parimad pojad (Puri, Neemelo, Bärengrub, Jevdokimov, Kallaste) teenivad välismaalt lepingu. Kus maal me siis oleme? Kas siis võtame varuvariandina kutid tagasi, et noh, ujuge nüüd välja või? Ausaltöeldes nende kuttide tase, kes meil praegu pingil on, nende tase ei olegi medalite eest võidelda, aga nende tase võiks olla järgmisel/ülejärgmisel hooajal selline, kui nad saaks regulaarselt nõrgemate vastu Meistriliiga tasemel mängida. Ma ei eeldagi, et nad kõik peaks väljakul olema, kuid iga mäng 2-3 ja areng oleks tagatud.

Ma olen väga õnnelik, et Kalju mängib läbiaegade kõrgeima koha nimel, aga mulle tundub, et Prins elab tänases päevas. Minu esitatud prognoos, et võime järgmiseks hooajaks jääda ilma nii mitmestki põhitegijast, on üpriski reaalne. Mis me siis teeme, toome taas välismaalt ohtralt pallureid ning alustame taas nullist? Või äkki saame mõne Flora hüljatud poisi?

Praegu on seis selline, et kui ma oleks andekas noormängija ning ma oleks väikesest klubist ning minust oleksid huvitatud nii Flora, Levadia kui ka Kalju, siis Kaljut ma nende seast kohe kindlasti ei valiks. Ma ei tea, kas ja kuidas on Kalju üldse üritanud viimasel ajal andekaid noormängijaid endale tuua, aga miskipärast liituvad nad kõik teiste Tallinna klubidega. Lisaks sellele, et neil mõlemal klubil on kenad noorteakadeemiad, on näiteks Levadiaga liitunud teistest klubidest väga andekad Kaspar Paur ja Marten Saarlas (kes lõi Kaljule juba väravagi). Floraga on liitunud Johannes Kukebal ja Dmitri Knjazev. Kaljuga on liitunud asjalikest noortest ....?

Ma ei taha üldse kriitiline olla, Kalju mängib hetkel oma parimat mängu läbiaegade, aga Eesti jalgpalliklubi ei saa ainult mängida tulemuse nimel Eesti Meistriliigas.

Kuno
28.08.11, 15:02
No Kaljuga on liitunud mitmed asjalikud noored kes Kalju duublis ka väga ilusat mängu teevad ja aegajalt isegi Prinsi kutsel Meistriliiga meeskonnaga trenni teevad. Mario sa näed jäämäetippu aga sul puudub info mis toimub selles osas mida sa fännitribüünilt ei näe :)

Ja täna võid neid noori minna Hiiu staadionile häälekalt toetama, sellest oleks neile palju rohkem kasu.
Mäng algab 19.30 :)

-RoMaRiO-
28.08.11, 15:22
See võib olla jäämäetipp, aga fakt on see, et Eesti mõistes asjalikud noormängijad ei mängi II liigas, kui nad just esimest aastat meeste klassis pole (selliseid mängijaid ainult üks, Ilja Popov, kes on see hooaeg täpselt 50 minutit mänginud)

Ja fakt on see, et konkurentide seis on selline:

Flora - regulaarselt või osaliselt saavad mänguaega 91-93 sündinud kutid Anier, Baranov, Krillo, Kukebal, Luigend, Mets,
Levadia - Elhi, Kaljumäe, Kulinitš, Pebre, Podholjuzin, Rättel, Saarlas,
Trans - isegi läbiaegade tuntud pensionäride võistkonnas on mänguaega jagunud kahele 92 sünd poisile - Fjodorov ja Ovsjannikov
Sillamäe - Aleksejev, Dudarev, Cherkassov, Hejret, Tamberg

Rääkimata siis Tartu Tammekast ja Flora järelkasvust Viljandist. Ma ei viitsi hetkel küll keskmiseid vanuseid kokku lüüa, aga kui võtta Kalju II algkoosseisu keskmine vanus viimastes mängudes, siis ma ei imestaks kui see oleks kõrgem kui näiteks Tartu Tammekal. Kõik on väga tore, kuid tuleb tunnistada, et noorte kohapealt ei ole seis üldse kiita, aga ehk siis 96. aastal sündinud kutid vähemalt ülejärgmisel või üleülejärgmisel hooajal saavad ka kõrgliigas oma võimaluse.

Kuno
28.08.11, 19:21
Igal asjal oma aeg. Mõned meie noored kes on Meistriliigas pingil otsustasid juulis kui neile pakuti võimalus laenule minna hoopis Kaljusse jääda ja arendada ennast läbi Igor Prinsi treeningute. Juu siis kui on võimalik vabalt valida ja selline valik tehti oli sellel nende jaoks ka mingi põhjus... Mario ma saan aru, et sa oled mures, aga sinu rahustuseks... ÄRA MURETSE :) Muidu jääb mulje, et sul on mingi pidev pohmell, et sa koguaeg igast asjast kust vähegi saab alati negatiivset näed. Vahest sinu jutust jääb mulje, et kõik kes Kaljus jalgpalliga tegelevad seal hulgas inimesed kellel on kõrgemad koolitused seljataga on puht oinad ja lambad kes teadlikult kõike valesti teevad. Ma tahan öelda, et Kaljus on praegu palju mõtlevaid inimesi ja kõike mida tehakse tehakse põhjusega... Veelkord ÄRA MURETSE :)

Rein
28.08.11, 19:28
Vahest sinu jutust jääb mulje, et kõik kes Kaljus jalgpalliga tegelevad seal hulgas inimesed kellel on kõrgemad koolitused seljataga on puht oinad ja lambad kes teadlikult kõike valesti teevad. Ma tahan öelda, et Kaljus on praegu palju mõtlevaid inimesi ja kõike mida tehakse tehakse põhjusega... Veelkord ÄRA MURETSE :)

Käisin täna Kalju3 mängu vaatamas. Seal mängib ka üks kõrgema koolitusega vend. lammas ja oinas on selle vanahärra kohta ikka öelda kompliment. Õnneks varsti Kalju Flora mäng tulemas ja Flora fännide hulgas on üks doktor kes töötab rohelise aiaga majas. Äkki lasete selle kõrgema koolitusega mehe ka nii igaks juhuks üle vaadata :D

-RoMaRiO-
28.08.11, 22:01
Asi ei ole negatiivse nägemises, vaid selles, et minu soov on, et Kaljut saaks võtta tõsiseltvõetava jalgpalliklubina ja on rõõm näha, et protsess käib ning ma ei kahtlegi selles, et klubis on tööl mõtlevad inimesed. Aga kõik on siiski veel lapsekingades ning probleemseid kohti ei leia mitte ainult Kaljus, vaid ka kõigis teistes tiimides siin meie liigas.

Aga noh, üleüldiselt selliste tõsiste teemade üle arutletaksegi jalgpallifoorumites, iseasi kas meie foorumis sel mõttet on. Näiteks publikuteemas on hulgi igast asjalikke mõtteid olnud, nende käikuviimine EJLi poolt on muidugi pmst null olnud.

Gallacher
28.08.11, 23:36
Näiteks publikuteemas on hulgi igast asjalikke mõtteid olnud, nende käikuviimine EJLi poolt on muidugi pmst null olnud.
Päris null pole see ehk olnud - enamus positiivseid muudatusi on põhjalikult sealt läbi käinud. Iseasi muidugi kas just see foorumiarutelu on härrasid mõjutanud või on ilma lugematagi vahel helgeid hetki.

rauno
30.08.11, 18:05
Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas suhtub klubi ja selle klubi fännid sellesse kui FB Jalgpalifestivali ürituse kommentaarides selline asi kirjas : Mihkel Viinalass:
osalen ja kutsusin palju sõpru (palju flora fänne tuleb TEAB MITU KUULI KAASA VÕTTA :))))...
mina vist ei julge seda üritust vaatama ja Florale kaasa elama tulla sest andke andeks a elu liiga kallis:)

-RoMaRiO-
30.08.11, 18:10
Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas suhtub klubi ja selle klubi fännid sellesse kui FB Jalgpalifestivali ürituse kommentaarides selline asi kirjas : Mihkel Viinalass:
osalen ja kutsusin palju sõpru (palju flora fänne tuleb TEAB MITU KUULI KAASA VÕTTA :))))...
mina vist ei julge seda üritust vaatama ja Florale kaasa elama tulla sest andke andeks a elu liiga kallis:)

Vaid üks süütu naljake 14-aastaselt poisikeselt. Vähemalt 99,9% tõenäosusega ühtegi Flora fänni staadionil maha ei lasta, nii et tulge julgelt! :)

Gallacher
30.08.11, 18:12
Pole hullu, tegelane kes kuulidel ja padrunitel vahet ei tee, vaevalt endast suuremat ohtu kujutab;D

rauno
30.08.11, 18:24
Teinekord on kuul hullem kui padrun,padrun väike ja kuulitõuke kuul suht raske:P

rallikas
30.08.11, 21:15
Kuidas Šišoviga seis on?

Kuno
31.08.11, 20:51
Kalju Jalgpallifestival 2011 - Andeks kas teil on veel ruumi?

http://www.youtube.com/watch?v=-29b5OecTic

Osale:http://www.facebook.com/event.php?eid=186536794721026

Kaspy
31.08.11, 22:33
Seoses pealinna elama asumisega sattun oma jooksuringil tihti ka Hiiu staadionist mööduma ja mõistan nüüd täielikult, miks eelistatakse mängu mändide alt mäenõlvalt jälgida, mitte seista tasapinnas gladiaatorite enestega. Nagu keegi juba varem siin on maininud, eelistaks igaljuhul ka piletiraha makstes "männiloožis" viibimist.
Igaljuhul laupäeval loodan ka ise esmakordselt tee Nõmme Kalju kodumängule üles leida ja loodetavasti suudate Florale uut ja vana teha.

Kuno
31.08.11, 23:45
Kalju Jalgpallifestivali kodulehekülg nüüd teie jaoks saadaval:
http://www.jkkalju.ee/festival/

jkj
02.09.11, 01:14
kuidas te kõik inimesed ühest väravast suudate läbi lasta? keeruliseks läheb seal

Kuno
02.09.11, 06:26
Kaks väravat tuleb ja kokku neli lüüsi. Saame hakkama.

xrip55
02.09.11, 09:24
Jagate ära 12 000 piletit.
Kui sealt poole peaksid tulema siis ei mahu ju kuidagi ära ?

elx
02.09.11, 10:20
poolt ei tule mingi valemiga.. samas isegi kümnendikul tekiks mahutavusega juba probleeme.

Kuno
02.09.11, 12:55
Ärge muretsege, las meie korraldusmeeskond tegeleb nende asjadega. Mul on alati lõbus lugeda foorumist selliseid kommentaare... Kord nurisetakse selle üle, et rahvast on vähe, siis selle üle, et kui nii palju tuleb, siis ei mahu ära ja on ebamugav :D

Aga tulge pekki põletama!
http://www.jkkalju.ee/suurest-jalgpallifestivalist-votab-osa-ka-fittest-spordiklubi/

PETSINHO
02.09.11, 13:09
Sorry sõbrad, mina vahest ei saa aru...
" Miks keegi ei tee lobitööd, et oleks Meistriliiga mängul rohkem pealtvaatajaid, tribüünid on tühjad" blää, blää, blää

Uus probleem
" Miks te nii palju neid inimesi Meistriliiga mängule kutsute, tribüünid oleks liiga täis"

Teate, ärge stressake. Hiiu staadioni territoorium on piisavalt suur, et inimesed ära mahuksid. Lisaks mängule on seal lastele ja noortele ka muid tegevusi. Paigaldame ka 2 lisatripkat, avame lisavärava, teeme 4 lüüsi jne.
Tulge võtke parem toredast üritusest osa ja siis pärast arutleme :)

ballack
02.09.11, 13:18
Õige, laskmata karu nahka ei müüda...las üritus toimub ära ja peale seda alles kommenteerige...noooo aga niikuinii leitakse mingid sada viga :D

Rein
02.09.11, 13:46
Mis asi on lüüs?
ärge unustage peldikuid tellimast!

PETSINHO
02.09.11, 13:52
Mis asi on lüüs?
ärge unustage peldikuid tellimast!

Rein, ära muretse, peldikud on tellitud, saad rahus keha kergendada. :)

Rein
02.09.11, 13:55
Ma vaatan säästukalt ja õlut ei joo sellel ajal.
Seega peaks 2 tundi ilusasti ära kannatama.

Kasepats-Pidur
02.09.11, 14:04
Mis asi on lüüs?

http://farm5.static.flickr.com/4153/5087235624_ed7f30e37e.jpg

Kuno
02.09.11, 14:06
Õige, laskmata karu nahka ei müüda...las üritus toimub ära ja peale seda alles kommenteerige...noooo aga niikuinii leitakse mingid sada viga :D

Oi kindlasti leitakse :D See on ju kirjutamata reegel meil siin Eestis! HAHA

Kuno
02.09.11, 14:07
Ma vaatan säästukalt ja õlut ei joo sellel ajal.
Seega peaks 2 tundi ilusasti ära kannatama.

Väga hea! Rahvas võib rahus mängule tulla, selleks otstarbeks 10 lisapellerit kannatab ilma reinuta koormuse raudselt välja :D

Rein
02.09.11, 15:29
Peale mängu jääb 10 väheks, sest saate korralikult Floralt tappa ja siis on kõht lahti :D

ballack
02.09.11, 17:20
Ma vaatan säästukalt

Seal puid küll ju...meestel selles suhtes lihtne ;)

rauulo
02.09.11, 18:28
Kas lisatripkad paigaldatakse väljaku otstesse? Ja kuhu see lava tuleb?

Kuno
02.09.11, 18:31
Kas lisatripkad paigaldatakse väljaku otstesse? Ja kuhu see lava tuleb?

jah, otstesse.

Kuno
02.09.11, 18:32
Peale mängu jääb 10 väheks, sest saate korralikult Floralt tappa ja siis on kõht lahti :D

Võib ka vastupidi minna aga igatahes sellises olukorras on 10 pellerit parem kui üks ;)

sosku
02.09.11, 18:44
Festivali piletid jõuavad kõikide Nõmme elanike postkastidesse. Läbi piletikampaania ja võimsa turunduse ootab klubi selle aasta Meistriliiga publikurekordit, mis samuti märgiks uut Hiiu staadioni täituvusrekordit.

Mehed, kas te teete nalja või!? Ma olen Nõmme elanik juba viimased 10 aastat, aga kus on lubatud pilet? Tundub, et olete jälle suure mulli suutnud puhuda.

$$$
02.09.11, 18:46
Festivali piletid jõuavad kõikide Nõmme elanike postkastidesse. Läbi piletikampaania ja võimsa turunduse ootab klubi selle aasta Meistriliiga publikurekordit, mis samuti märgiks uut Hiiu staadioni täituvusrekordit.

Mehed, kas te teete nalja või!? Ma olen Nõmme elanik juba viimased 10 aastat, aga kus on lubatud pilet? Tundub, et olete jälle suure mulli suutnud puhuda.

Nädal on veel aega, küllap postiljon varsti toob ;) .

PETSINHO
02.09.11, 19:22

Olemegi kõvade kopsudega mehed, puhume Hiiul suuri nätsumulle :D
Otsepostituse kanded algavad tuleval nädalal, kindlasti leiad mängupileti oma postkastist :)

Kuno
03.09.11, 16:20
Isenesest väga super üritus. Iga ML i klubi peaks midagi seesugust korraldama.
Aga tekkis üks küsimus. Kuna selle ürituse korraldamine on üksjagu kulukas ja sealt tagasi ei saa ju mitte midagi( vb leidub isegi 3 inimest kes pileti ostavad pluss õlle müük). Et, kes selle ürituse kinni maksab? Ja miks ta seda teeb?
Tasuta lõunaid ju pole siin maailmas.

Vot see on juba Korraldaja ärisaladus ;)

Kindlasti ostetakse pileteid ja kui sa reklaame oskad jälgida, siis näed et üritusel on palju sponsoreid. Miks sponsorid on selle projektiga liitunud? Sellepärast, et usuvad Kalju tegemistesse.

Nautige Jalgpallifestivali ja teistel klubidel soovitan ka julgemalt suuremaid projekte ette võtta!
Kohtume Hiiu staadionil nädala pärast!

Kaspy
03.09.11, 20:48
Järgmise "hooaja publikurekordi" korraldab Fc Flora Rammsteiniga poolajal?

Gallacher
03.09.11, 21:34
Järgmise "hooaja publikurekordi" korraldab Fc Flora Rammsteiniga poolajal?
Väga naljakas.
Aga kui oleksid Loitsu pakkunud, siis kiidaksin heaks.

Kuno
05.09.11, 18:43
Facebooki lehel on üritusel oma osalemist kinnitanud juba 550 inimest!
Muide see on ka ruts 2,50 odavam kui muidu :)

Kes soovib saab ennast lisada siit: http://www.facebook.com/event.php?eid=186536794721026

* Jutt käib, siis Kalju Jalgpallifestivalist ja Kalju vs Flora mängust!

Kuno
05.09.11, 18:58
Lastele ka midagi!
Kalju Jalgpallifestivali külastab Lotte :)
http://www.jkkalju.ee/kalju-jalgpallifestivali-kulastab-lotte/

Videoklipp ka:
http://www.youtube.com/watch?v=KufIUkJRCgs&feature=player_embedded

Rein
05.09.11, 19:56
Kuno, ma ei tule ikkagi säästukale. Sõidan maale, vaja muru niita. Loodetavasti telekast ikka näeb mängu. Vaataks heameelega kuidas teil kere kuumaks köetakse :D

Kuno
05.09.11, 20:00
Kuno, ma ei tule ikkagi säästukale. Sõidan maale, vaja muru niita. Loodetavasti telekast ikka näeb mängu. Vaataks heameelega kuidas teil kere kuumaks köetakse :D

Hea plaan Rein. Kui ma ei oleks korraldamisega seotud vaataks ka rahulikult seda mängu telekast ja miks mitte ka maalt. Mängu osas olen väga rahulik, Kalju on heas hoos. Säästukaga vist ongi sellised lood, et seal piiratakse asjad ära, võibolla isegi pilet või ei lasta üldse ligi.

dareth
06.09.11, 11:59
Säästukaga vist ongi sellised lood, et seal piiratakse asjad ära, võibolla isegi pilet või ei lasta üldse ligi.

Kas juriidiliselt kõlbab säästukal piletit küsida?

Iseenesest oleks see muidugi sümpaatsem kui ärakeelamine: saaks silmapaarid pealtvaatajate hulka rehkendada ja inimestele mõistliku vaatega mänguelamust pakkuda - seda enam, et tõenäoliselt läheb tribüünidel kitsaks.

Kuno
06.09.11, 15:10
Jah see ala on kaasatud ürituse alaks ja korraldaja saab neid reegleid ise kehtestada vastavalt oma äranägemisele.
Ma leian, et pilet peaks olema, aga mitte kindlasti täispilet, paar euri näiteks (seda enam, et kogu üritus on heategevusliku suunitlusega). Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.

Meireles
06.09.11, 15:33
Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.Oli nüüd tarvis kesa tagajalgadele ajada.

Kuno
06.09.11, 16:11
Kesa on niigi pidevalt tagajaögadel :D Keegi võiks temast statistikat teha kui tihti ta tagajalgadel on ja mis seda põhjustas :D

Kuno
06.09.11, 16:13
Aga seekord tahaks tänada EJL'i ja Siim Juksi kes on abiks olnud Kalju toreda Jalgpallifestivali korraldamisel. Teeb kohe tuju paremaks see asi :)

Rein
06.09.11, 17:04
Aga seekord tahaks tänada EJL'i ja Siim Juksi kes on abiks olnud Kalju toreda Jalgpallifestivali korraldamisel. Teeb kohe tuju paremaks see asi :)

Miks mul küll on tunne, et see on iroonia?
Või ma eksin?

Kuno
06.09.11, 17:31
Miks mul küll on tunne, et see on iroonia?
Või ma eksin?

Ei ole iroonia! Kui vääritakse kiitust, siis peab kiitma ja seekord nad seda väärivad!
Tänan kõiki meeldiva toetuse eest.

Kuno
06.09.11, 19:58
KALJU vs FLORA - LAUPÄEVAL KELL 14.00

http://www.youtube.com/watch?v=JYAO63FhdDw

Lisainfo:
www.facebook.com/jkkalju
www.jkkalju.ee/festival

Phare
06.09.11, 20:35
Sain ka täna oma pileti kätte, tänan Kalju. Kuid kas te tõmbate teravat, et lasi pileti peale Floora kirjutada? :D

Igatahes mind see ei heiduta ja Florat lähen ma toetama sellest vaatamata ;)

Amadeus
07.09.11, 12:29
uuuh, lahe. lõpuks ometi kasutab üks klubi mõistlikult soccernetti et oma suurüritust promoda :)

Kuno
07.09.11, 12:32
Elu läbi roosade prillide on alati lahedam ;)

CD7
07.09.11, 12:44
Väga lahe!

kitty72
07.09.11, 13:02
nii roosa, nii rooosaaaaaa :))) soccernet täna mu lemmik :D

ballack
07.09.11, 17:02
Ma mõtlesin, et olen ikka veel nii täis, et arvan roosat värvi nägevat Soccernetis...aga tuleb välja, et ei ole täis...teised näevad ka...või on kõik foorumlased täiesti täis :D

Rein
07.09.11, 19:21
Jah see ala on kaasatud ürituse alaks ja korraldaja saab neid reegleid ise kehtestada vastavalt oma äranägemisele.
Ma leian, et pilet peaks olema, aga mitte kindlasti täispilet, paar euri näiteks (seda enam, et kogu üritus on heategevusliku suunitlusega). Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.

Ei lähegi maale, sest niiduk läks katki ja seega olen tulemas, aga tekkis paar küsimust. Loodetavast Kuno viitsib vastata.
Kas FBs saab ka säästukale attentida poole hinnaga?
Oma jooki võib kaasa võtta? Õlut müüakse seal? WC on olemas?

Kuno
07.09.11, 19:39
Ei lähegi maale, sest niiduk läks katki ja seega olen tulemas, aga tekkis paar küsimust. Loodetavast Kuno viitsib vastata.
Kas FBs saab ka säästukale attentida poole hinnaga?
Oma jooki võib kaasa võtta? Õlut müüakse seal? WC on olemas?

Staadionile ehitatakse lisatribüün mille kohad on kasvanud 500 pealt 800 peale... Tegemist on tõsiselt vinge asjaga mille ehituseks läheb homme varahommikul. Säästukaga on nii, et see on piiratud ja turvatud ala, vajadusel avame selle rahvale ja kuna seal puuduvad mugavused, siis on ka pilet 5 eur asemel 2,5 eur. Facebook sinna ei laiene. Kogutud raha läheb heategevuseks!

Selleks ürituseks tuuakse juurde 10 moodulvetsu ja need paiknevad festivali alal (Hiiu staadionil).

Need kes säästukal omale pileti lunastavad saavad templi käe peale ja sellega saab ka staadionile sisse, et näiteks WC'd külastada. Fair Play?

4 suurt baari asuvad festivali alal, Hiiu staadionil, seega joogi ja söögi järgi tuleb sisse tulla.

Kuno
07.09.11, 19:40
Ja kuna jalgpall on kunst, siis on lastele avatud ka joonistamistelk kus kunstnik Meru oma asja teeb!
http://www.jkkalju.ee/kunstnik-meru-paneb-jalgpallifestivalil-lapsed-joonistama/

BlueBlackWhite-
07.09.11, 19:54
Roosa panter on puurist lahti pääsenud?

Kuno
07.09.11, 19:57
Roosa panter on puurist lahti pääsenud?

On jh rsk!
http://www.jkkalju.ee/toetajad/fannid/roosa-panter-saba-nimel/

BlueBlackWhite-
07.09.11, 20:21
Kui suur on pantri kinnipüüdjale vaevatasu ? Tegutseda tuleb ju kiiresti, sest mis Kalju-Flora see ilma pantrita on.

Ramm
08.09.11, 00:22
Kalju h4kK03r1d on vallutanud soccernet.ee, kuradima roosa on nüüd kogu see asi...

gamer
08.09.11, 01:59
Hea et pa portaali ei külasta just üleliia tohti. Õudne:)

eston maravilha
08.09.11, 09:56
raha ei haise.

ja väga normaalne, et meistriliiga mängu reklaam ka portaalis on.

PETSINHO
08.09.11, 14:28
Nõmme Kalju palub kõigil, kes tulevad 10. septembril Kalju jalgpallifestivalile, teha seda võimalusel ilma autota, et vältida ummikuid ja parkimisprobleeme. Kasutage elektrironge (peatus: Hiiu jaam) või bussi nr 10 (peatus: Pidu). Kui siiski tulete autoga, kasutage parkimiseks Vääna, Seljaku, Läänekaare, A. Kitzbergi ja Leina tänavat. Samuti Pidu tn. lõiku, mis jääb Harku ja Seljaku tänavate vahele.
Palume mõistvat suhtumist seoses võimalike kitsendustega parkimis- ja liikluskorraldustes.

yheksa
08.09.11, 14:57
Kas rattaparkla ka on?

tauri3000
08.09.11, 16:36
Täna potsatas siis postkasti 2 piletit Kalju-Flora mängule. Kas seda tehakse iga mäng või on see esimene kord?

Igatahes väga lahe ettevõtmine ja kasutan neid pileteid kindlasti.

PETSINHO
08.09.11, 17:17
Kas rattaparkla ka on?

On küll. Kokku on ratastele 25 kohta. Kellel võimalik, siis ratastega oleks päris mõistlik tulla :)

Kuno
08.09.11, 17:29
Hea töö Pets "Tulge kõik ratastega, meil on 25 kohta" :D

PETSINHO
08.09.11, 19:00
Hea töö Pets "Tulge kõik ratastega, meil on 25 kohta" :D

Kunn, need on sinu sõnad, mina palusin neil 25-el inimesel kellel võimalik ratastega tulla :D

Uurisin natuke asja ja tekitasime sama palju kohti juurde. Kui ikka ei peaks kõik ratturid ära mahtuma, siis hakkame ka rattureid suunama kõrval tänavatesse parkima :D :D

jkddp
08.09.11, 19:15
Kõigepealt tänan pileti eest! Loodan, et vihma on see aasta vähem kui eelmine kord. ma puht huvi pärast küsiks, palju foorumi roosatamine rohkem maksis?

Kuno
08.09.11, 21:51
Roosa on nii ilus värv, meile maksti palju :)

Kuno
08.09.11, 21:53
kunn, need on sinu sõnad, mina palusin neil 25-el inimesel kellel võimalik ratastega tulla :d

uurisin natuke asja ja tekitasime sama palju kohti juurde. Kui ikka ei peaks kõik ratturid ära mahtuma, siis hakkame ka rattureid suunama kõrval tänavatesse parkima :d :d

vana hea pets! :d hahaha!

yheksa
09.09.11, 11:31
Ma põlise nõmmekana pean kahetsusega nentima, et kuni tänase hommikuni polnud mu postkasti piletit jõudnud. Ju siis poleks ära mahtunud... :)

Kuno
09.09.11, 14:14
Kerkib see pühalinnak seal Hiiul! :)
http://www.jkkalju.ee/kalju-paigaldab-hiiu-staadionile-suure-lisatribuuni-ja-kontsertlava/

Stok
09.09.11, 14:41
Pane siis kerkimise pilte, Getter Jaanist on kõriauguni juba. :P

kesa
09.09.11, 14:45
Tundub, et tuleb tihedam staadionilt sisse-välja-sisse-välja siiberdamine, kas te käepaelte kasutamist pole kaalunud, peaks olema lihtsam koheletulijaid kokku lugeda. Algne käepaelte kogusumma miinus allesjäänud paelad ja publikunumber teada.
Kas seltskond, kes ainult kontserti kuulavad loetakse samuti vutipublikuks?

Kui rekord, siis olgu täpne!

Õnneks mänguinspektor on Uno Tutk isiklikult, kogemusi on peakohtunikul kuhjaga ja ametiväärikus peaks olema garantiiks, et saab suht tõese numbri.

Üle 1000-de võiks kohale tulla küll, kiitustvääriv oli viimasel koondisemängul kõlanud reklaam.

odralauk
09.09.11, 15:53
Kas Kalju naiskonna õhtune mäng kuulub ka Kalju jalgpallifestvali kavva?

fcfloraforever
09.09.11, 15:58
Tundub, et tuleb tihedam staadionilt sisse-välja-sisse-välja siiberdamine, kas te käepaelte kasutamist pole kaalunud, peaks olema lihtsam koheletulijaid kokku lugeda. Algne käepaelte kogusumma miinus allesjäänud paelad ja publikunumber teada.
Kas seltskond, kes ainult kontserti kuulavad loetakse samuti vutipublikuks?

Kui rekord, siis olgu täpne!

Õnneks mänguinspektor on Uno Tutk isiklikult, kogemusi on peakohtunikul kuhjaga ja ametiväärikus peaks olema garantiiks, et saab suht tõese numbri.

Üle 1000-de võiks kohale tulla küll, kiitustvääriv oli viimasel koondisemängul kõlanud reklaam.

See reklaam, mis koondise mängul kõlas oli teisipäevase Flora-Kalju mängu reklaam:)

kesa
09.09.11, 16:15
See reklaam, mis koondise mängul kõlas oli teisipäevase Flora-Kalju mängu reklaam:)

Näedsa, ju siis olid kõrvad erutusest roosad, et tagurpidi kuulsin.

ROOTSI KUNN
09.09.11, 16:19
Roos Panter on endale Lotte sebinud. Paremal Tiival nüüd hea mõlemad oksa tõmmata :)

football2u
09.09.11, 18:18
Roos Panter on endale Lotte sebinud. Paremal Tiival nüüd hea mõlemad oksa tõmmata :)

Sa ei hakka ju ometi lapsi lõbustama tulevat tegelast hängappima? Kui nii, siis...

JanK
10.09.11, 11:27
Ilmselt ei suuda statale end vedada, olek on nagu 5 kuuli oleks jalga saanud...

kas Burešin TV ülekannet ei tee?

Või kuskilt netist LIVE pole?

vincent
10.09.11, 11:33
Ilmselt ei suuda statale end vedada, olek on nagu 5 kuuli oleks jalga saanud...

kas Burešin TV ülekannet ei tee?

Või kuskilt netist LIVE pole?
TV6 ja anna minna (kava.ee valeinfost ei maksa lasta ennast häirida).

JanK
10.09.11, 12:13
Tänuuuud

PETSINHO
10.09.11, 12:14
OTSE STAADIONILT:

Möll käib, staadion lapsi täis, baarid avatud, ilm ilus. Ajage kõik ennast nüüd kodudest Hiiu staadionile!

mazz
10.09.11, 12:21
No tere paduvihm. Lisatripkalt katust loota oleks vist liiga palju?

ROOTSI KUNN
10.09.11, 13:13
Õnneks on paduvihm see tuleb ja läheb üsna kiirelt. Praegu paistab Nõmmel juba päike ,kuigi see padukas võib samas jälle kusagilt ilmuda aga vähemalt ei saja kogu aeg.
Kalju on selle vihma tellinud omale väljaku kastmiseks nagu nad kusagil mainisid.

Jasper
10.09.11, 14:02
Päike ja padukas koos Nõmmel. Kas tänane päev saab olema nii eepiline nagu ükssarvik prahvatamas vikerkaart?

JanK
10.09.11, 14:54
TV6 ja anna minna (kava.ee valeinfost ei maksa lasta ennast häirida).

vints trollis mu noku otsast, ei ole siit midagi tulemas.

Mällar
10.09.11, 14:59
Mis toimub?? Kus on ülekanne, arumaisaa!?

Edit: Fakk, kui mõnus on näha sellist atmosfääri EESTI meistriliiga mängul! No lihtsalt priceless...:)

kaitz
10.09.11, 15:01
Mis toimub?? Kus on ülekanne, arumaisaa!?

Duubeldan:S

vincent
10.09.11, 15:17
vints trollis mu noku otsast, ei ole siit midagi tulemas.
Ma sulle trollin, neeger.

Nüüd on olemas kõigil või? Astusin juhtme pealt ära.

Varikonto
10.09.11, 15:23
pole midagi näha

vincent
10.09.11, 15:32
Siis tuleb oma operaatori käest uurida. Elionis (Nõmmel) ja Starmanis (Lasnamäel) on olemas.

marrrtin
10.09.11, 15:54
TV6 teiste mängude reklaam oli küll naljakas... Kirjavead, pea nähtamatu font ja vale mängukoht Levadia ja Ajaxi mänguks...

Assu2
10.09.11, 15:59
Miks ma siit mängu ei näe :(
http://www.tv3play.ee/play/242271/?autostart=true

Küsimus on siiski teemakohane, kuna Kalju mäng käib.

Varikonto
10.09.11, 16:03
mul sama asi. Teemusepakkuja EENet

kaitz
10.09.11, 16:32
Palju õnne Kaljule! Aga jah reaalne jalgpall siiski pole kunstmurul mängimisel. Aga jh Flora oli pask,mitte aint väljak.

SoccerGoal
10.09.11, 16:55
Tubli töö Kalju ja selle asjapulgad! Ürituse reklaamimine oli tasemel ja võit saadi vast liialtki ülekaalukalt, sellegipoolest väga ilus mäng. Kiitus!

Ainuke asi, mille kallal nuriseks:
JK Kalju: 69-Kütt, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 10-Konsa (90. 18-Terehhov), 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo (82. 19-Kouadio), 75-Wakui, 15-Jevdokimov, 23-Rodrigues.
Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 18-Terehhov, 12-Tšegodajev, 28-Bianchi, 25-Vnukov, 19-Kouadio.

Sümpaatsed Eesti noormängijad täitsa olemas ja ikka tuuakse vahetusest sisse Terehhovid jne.

Varikonto
10.09.11, 17:04
HAHAA viimane kommentaar ja viimane lause:D:D:D

Meireles
10.09.11, 17:15
Pealtvaatajaid: 2730

Krt, see näeb välja nagu mingi error.

Umbes nagu Bar Refaeli mu magamistoas.

Silver
10.09.11, 18:48
Super emotsioon! Mehed olid väga tublid, respekt! Florat kotiti ikka iga nurga alt ja no kuivalt 3:0? Fantastiline! Florakad olid ikka väga hambutud ja ei olnud neil ka korralikku mängujoonist. Teisipäeval tuleb samuti ära võtta, siis tuleb lõpp päris põnev! Publikut oli ka väga-väga palju ja tekkis mõnus vutiatmosfäär. Respekt Kunole, Petsile ja teistele korraldajatele - kvaliteetselt veedetud aeg. :)

Noh, Mario, kuidas kommenteerid? :)

Mister
10.09.11, 18:54
Tõesti!

Suurepärane Kalju, aitäh ühe parima vutielamuse eest! Parim Meistriliiga mängu atmosfäär minu elus kindlasti siiamaani.

Meeskond mängis lihtsalt suurepäraselt, sellise tahte ja võitlusvaimuga. Ei viitsigi pikalt analüüsida kuna skoor ja publikunumber räägivad enda eest. Suurepärane päev!

Kams ja Max909 tõesti muutusid roosaks :D

Rein
10.09.11, 19:00
Tubli Kalju!
Mäng ise oli igav, jäin lõpus magama. Päriselt.

CD7
10.09.11, 19:36
Noh, Mario, kuidas kommenteerid? :)

Ma arvan et see pidutseb nüüd teisipäevani välja :D

Henri19
10.09.11, 20:15
Tahaksin ka omalt poolt Kaljut tänada hea atmosfääri ning mängu eest. Ei hakka küll kunagi Kaljut toetama(va Euroopa liigad muidugi), kuid nad on ainukesed, kes üritavad fänne mängule saada. Teete seal superhead tööd ning edu ettevõtmistes. Loodetavasti 5a pärast on ka Teie staadion +5000 koha võrra suurem.

fcfloraforever
10.09.11, 20:27
Tubli töö Kalju. Flora väljakul jäi igas elemendis alla, pole midagi öelda, väärisite võitu täielikult. Teisipäeval uus päev ja uus mäng!

kesa
10.09.11, 21:18
Veidi kahtlen, kas 2720 on just see hulk publikut, kes reaalselt jalgpalli jälgis, vast ca 1500-1700 aga see ei vähenda karvavõrdki tänase ürituse väärtust.
Igatahes vääääga tublid ja loodan, et suur osa kohale meelitatutest said emotsionaalselt positiivse laengu, ning leiavad Hiiule tee ka järgmistel mängudel, ehk mõni isegi teisipäeval kell 18.45 A Le Coq Arenale ja siis nülime juba Roosadelt rottidelt kättemaksuks seitse nahka....
Kurat, tulete meilt Tiitlit ära nihverdama, rotid seesugused :D

Yes
10.09.11, 21:32
Kesa, Sul on ilmselt õigus...eks see on ju täiesti tavaline asi, et ametlikus protokollis erineb publikuarv tegelikust 1000 inimese võrra.. Sinu silm on kuningas!

ROOTSI KUNN
10.09.11, 22:50
Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE . :)
Aitäh korraldajatele .

fcfloraforever
10.09.11, 23:01
Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE . :)
Aitäh korraldajatele .
Jajah, see oli huumor suht. "TÄHELEPANU, GETTER JAANI ON JÕUDNUD STAADIONILE!"

Silver
10.09.11, 23:26
Kõik väravad olid maasikad! :)

http://sport.err.ee/jalgpall/videod/d8f38716-78de-4870-8f1b-a4ea7f5cfe4e

Janinho
10.09.11, 23:34
Kõik väravad olid maasikad! :)

http://sport.err.ee/jalgpall/videod/d8f38716-78de-4870-8f1b-a4ea7f5cfe4e

http://www.youtube.com/watch?v=9aeRaqD-KJk

Mõnuagent 007
11.09.11, 01:40

Pinipasun sobib ka pedekossule, aga näe, mingil põhjusel pinisevad meie tribüünid ka.

jooseps
11.09.11, 02:18
Tänasest mängust siis niipalju..poleks uskunud, et Flora liimist lahti on, ning teise poolaja keskel oli juba täitsa alla antud.
Selge on ka see, et sellie ürituse jaoks jääb Hiiu staadion väikseks aga teame, et kunagi saab selline üritus toimuma uuel staadionil :)

l kell 18.45 A Le Coq Arenale ja siis nülime juba Roosadelt rottidelt kättemaksuks seitse nahka....
Kurat, tulete meilt Tiitlit ära nihverdama, rotid seesugused :D
Mõned juba on mõtetega teisipäevas, aga elame ikka hetkes ja täna oli Kalju päev.
Muidigi selline egoism, nagu tiitel ei tohikski kellelegi teisele kuuluda, on Meistriliiga suhtes ju selle ebaatraktiivseks muutmine. Me ju ei taha aastast-aastasse näha Levadia-Flora esikohavõitlust, millele järgneb igavene kolmas Trans :)

-RoMaRiO-
11.09.11, 07:18
Kolmandik oma elust olen veetnud staadionil, aga no sellise emotsiooni tekitas vast viimati ainult Kuressaares toimunud üleminekumäng. Isegi minusugune perversne kriitik ei oskaks tänase mängu kohta ühtegi halba sõna öelda, täna oli kusjuures esimest korda ka selline asi, et mulle oleks lausa meeldinud kui poleks ühtegi vahetust toimunudki, sest kõik kutid olid lihtsalt nii head.

Ja mis mind kõige rohkem üllatas, oli Kalju palju parem füüsiline vorm, meie suutsime vastast suruda juba vastase väljakupoolelt, viimastel aastatel on Flora just silma paistnud sama asjaga, mida te, Flora kutid, teete, käite pidutsemas aint vö?

Aga noh, isegi tuleb tunnistada, et siin täna 3. pikk päev läheb ja nagu CD7 ütles, äkki teisipäevaks saan vormi :D

on ainult üks Nõmme Kalju! see on muidugi rohkem kui mu elu.. :D

budu
11.09.11, 13:16
Aga ikkagi ei saa ma Prinsi taktikast aru.Lõpus kui kõik oli selge oleks võinud mõnele nooremale võimaluse anda aga ikka saatis kogenud Terja platsile.Kus kohas Teil need noored siis kogemusi hangivad?

football2u
11.09.11, 14:17
Jalgpallifestival oli super! Parim ML-i mäng, kus ma käinud olen ever!

Kuno
11.09.11, 14:22
Suured tänud kõikidele kes oma vabast ajast tulid appi kogu seda asja ülesse ehitama!
Tänud fännidele, lapsevanematele, lastele, toetajtele, EJL'le, turvatöötajatele, Flora fännidele, Kalju fännidele, Toomas Hendrik Ilvesele, Barack Obamale ja Aivar Pohlakule. Sellised üritused liidavad inimesi ja kui makstakse nii väärtusliku 3 punktiga, siis võin seda teha 48h ööpäevas ja nii 365 päeva aastas :)

Kuno
11.09.11, 15:39
Kalju Facebookilehel pildid ka:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.263666270321812.64084.117729114915529

Rein
11.09.11, 17:46
Suured tänud kõikidele kes oma vabast ajast tulid appi kogu seda asja ülesse ehitama!
Tänud fännidele, lapsevanematele, lastele, toetajtele, EJL'le, turvatöötajatele, Flora fännidele, Kalju fännidele, Toomas Hendrik Ilvesele, Barack Obamale ja Aivar Pohlakule. Sellised üritused liidavad inimesi ja kui makstakse nii väärtusliku 3 punktiga, siis võin seda teha 48h ööpäevas ja nii 365 päeva aastas :)

Kuhu Rein jäi?
PS! Ööpäevas on 24 tundi :D!

ericbana
11.09.11, 18:38
Kas see Pealtnägia poolt omalajal tehtud lugu Nõmme Kaljust on veel kuskilt nähtav?

Jasper
12.09.11, 00:25
Päike ja padukas koos Nõmmel. Kas tänane päev saab olema nii eepiline nagu ükssarvik prahvatamas vikerkaart?
http://www.homesliceva.com/images/uploads/unicorn-pissing-rainbows_thumb.jpg
http://media.tumblr.com/tumblr_ln4h5uvPL01qf01nt.gif

CD7
13.09.11, 22:10
Ilus mäng Kaljult - võimalusi ei kasutatud ära ja 1 viga kaitses, aga nii ilusasti pole kaljut veel mängimas näinud(Pole euro mängust saati näinud ka neid aga ikkagi). Flora oli mannetu - 60 minutit oli mängida ja juba venitasid aega. kahe mängu peale kokku näidati, kes parem meeskond praegu.

Mister
13.09.11, 22:22
No ma ei tea kui me oleks 5st suurepärasest võimalusest ühe sisse löönud, oleks skoor mingi 4-1 olnud. Aga no oleks tädil munad, oleks onu.
Väga kurb, mäng oli muidu väga väga hea kalju poolt, aga see on juba jalgpall.
Nüüd tuleb lihtsalt ise mees olla ja kõikidest ülejäänud mängudest punktid võtta. Eksimusi ei tohi enam lubada!

Kaspy
14.09.11, 09:58
Hea oli näha, kuidas Prins lõpu eel ainsa(!) vahetusena tõi platsile noore ja lootustandva Terehhovi, kes pidas vajalikuks Flora pallipoisi, kes loomulikult on omade poolt, peale täiesti kõrist karjatada, kuna see ei visanud florakale esimese hooga palli pihku. Milles laps süüdi on kuri onu Terja? Mis siis kui sinu laste peale nii rõvedalt ja rämedalt karjutakse? Olgu, mängusituatsioon ja emotsioonid keevad üle aga seda oleks saanud teha ka tunduvalt normaalsema tooniga.
Igaljuhul punkt vähemasti jäi teil võtmata, mis on kurb.

ballack
14.09.11, 10:17
kahe mängu peale kokku näidati, kes parem meeskond praegu.

Aplaus! Paluks definitsiooni mida liiga tähendab või kuidas meister välja selgitatakse...aitäh.

ballack
14.09.11, 10:19
No ma ei tea kui me oleks 5st suurepärasest võimalusest ühe sisse löönud, oleks skoor mingi 4-1 olnud.

Ja oleks Floragi omad teised võimalused sisse löönud...mõni mäng lõppeks lausa 15:15 :D

valta
14.09.11, 11:13
Hea oli näha, kuidas Prins lõpu eel ainsa(!) vahetusena tõi platsile noore ja lootustandva Terehhovi, kes pidas vajalikuks Flora pallipoisi, kes loomulikult on omade poolt, peale täiesti kõrist karjatada, kuna see ei visanud florakale esimese hooga palli pihku. Milles laps süüdi on kuri onu Terja? Mis siis kui sinu laste peale nii rõvedalt ja rämedalt karjutakse? Olgu, mängusituatsioon ja emotsioonid keevad üle aga seda oleks saanud teha ka tunduvalt normaalsema tooniga.
Igaljuhul punkt vähemasti jäi teil võtmata, mis on kurb.

Ega Ixil ei olnud sealt pingilt just palju võtta ka, need tahmanäod seal pingil, ei oleks kuidagi olukorda paremaks muutnud. Laupäeval Hiiul sai just selles veendutud- täitsa mõtetud vennad.

PraS
14.09.11, 11:47
Tsiki vast oleks vasakule tiivale küll mingise teravuse toonud, kuid terja söödud olid ainult tahapoole. Halvemini ta küll mänginud poleks.

DjalmaSantos
14.09.11, 14:33
Aitäh korraldajatele .
Räägid siin pedekossust?selle peale ütlen,et see teie fänlus on üks törts peeru kõrbes...

krissucool
14.09.11, 14:46
Aitäh korraldajatele .

Mitte üldse paha pärast, aga pedekossu käivad vähemalt inimesed vaatamas:).

ballack
14.09.11, 15:42
Räägid siin pedekossust?selle peale ütlen,et see teie fänlus on üks törts peeru kõrbes...

Kuule kossupede vaata peeglisse. Peale sitase pedepasuna puhumise ja ühe lausejupi laulmise paaril korral muud te ei teegi kuid vaid aaaaaa....sorry ei osanud röökimist teisiti kirja panna. kaks korda olen käinud kossu vaatamas erinevatel aastatel ja mingit emotsiooni see ei tekitanud vaid ainult tohutu peavalu peale mängu ja järminegi päev.

DjalmaSantos
14.09.11, 15:55
Millest sa räägid???ma pole elus ühelgi kossumängul käinud...ja ei lähegi...lihtsalt ma ei saa aru,milleks tögada korvpalli,sellega kaasnevat fänlust...jne...kes mida puhub või karjub...ja kuidas...ära vaeva pead...ütle parem,mis asi on fänlus Eesti mastaabis?kas see,kui peale igat vooru loetakse,palju oli publikut?kas 100 või 200?a le kok on valikmängudel pooltühi...

Rein
14.09.11, 16:59
Kuule kossupede vaata peeglisse. Peale sitase pedepasuna puhumise ja ühe lausejupi laulmise paaril korral muud te ei teegi kuid vaid aaaaaa....sorry ei osanud röökimist teisiti kirja panna. kaks korda olen käinud kossu vaatamas erinevatel aastatel ja mingit emotsiooni see ei tekitanud vaid ainult tohutu peavalu peale mängu ja järminegi päev.

Oled uhke kuidas nn. fännisektor eile Florale kaasa elas?
Nagu keegi juba tabavalt märkis- törts peeru kõrbes :D

ballack
14.09.11, 17:01
Millest sa räägid???ma pole elus ühelgi kossumängul käinud...ja ei lähegi...lihtsalt ma ei saa aru,milleks tögada korvpalli,sellega kaasnevat fänlust...jne...kes mida puhub või karjub...ja kuidas...ära vaeva pead...ütle parem,mis asi on fänlus Eesti mastaabis?kas see,kui peale igat vooru loetakse,palju oli publikut?kas 100 või 200?a le kok on valikmängudel pooltühi...

Mulle on kossupeded ise öelnud jalkapede kui mul koondise särk seljas oli (kuskilt klubi mängult nad tulid)...peale seda vihkan neid sitavareseid...oleks üks öelnud aga terve seltskond oli sellise mõtlemisega...Pep Pahvist ei hakka üldse rääkima. Kui üks kossupede siin välja julges ilmuda fänluse teemaga siis ajas ikka närvi küll...minupoolest pangu põlema ennast või mingu pedebaari.

ballack
14.09.11, 17:06
Oled uhke kuidas nn. fännisektor eile Florale kaasa elas?
Nagu keegi juba tabavalt märkis- törts peeru kõrbes :D

Ausalt öeldes ei olnud motivatsiooni kaasa elada nii väga seoses eelnevate mängudega (miks karjuda ja endast kõik anda kui mängijad ei viitsinud mitu eelmist mängu?)...edasi võib juba kaasa elama hakata jälle kuna mängijatel on vist tahe hakanud vaikselt tagasi tulema...aga teise poolaja paanika oli jube kus palle minema löödi ja ei juletud midagi ette võtta enam ja pall kiirelt kaotati.

Silver
15.09.11, 15:01
Oh Ballack sa paned kohati ikka nii lampi. Kuhu poole te Flora fännklubiga viimase viie aasta jooksul arenenud olete?

Minu meelest mitte kuhugi. Ikka samasugune, kitsa silmaringiga seltskond, tuleb kokku, joriseb, kirub mängijaid, elab välja ja võimalusel joob viis toopi õlut. Ja edasi? Mitte, et see valik ning tegevus halb oleks, aga ennast ülistada ja teisi kiruda on ka imelik.

Minu jaoks ei pea fänn alati karjuma, röökima, laulma ja sumisema. Kaasa saab elada ka teistmoodi. Eksin? :)

zelee
15.09.11, 19:23
Õige fänn joob ennast enne mängu täis ikka, norib vastasmeeskonna fännidega tüli, üritab mängu ajal tooli lahti kangutada, et seda väljakule visata, hellitab kohtunikke roppude sõnadega, põletab mõne lipu ära, urineerib turvameeste peale ja tagatipuks räägib kõigile kuidas tema on ainuke õige fänn, kes on südamega asja juures.

Kaspy
15.09.11, 19:59
Kas edaspidi on Kalju mänge võimalik ikka säästukalt ka jälgida? Mul pole veel nii palju staaži, et julgeks mitmete korüfeedega sama aia sees 45+15+45+ kohtuniku antud lisaminutid viibida. Võtaks kasvõi Nõmmel sörkideski hetkeks hoo maha laupäeval.

ballack
16.09.11, 02:06
1) Oh Ballack sa paned kohati ikka nii lampi. Kuhu poole te Flora fännklubiga viimase viie aasta jooksul arenenud olete?

Minu meelest mitte kuhugi.

2) Ikka samasugune, kitsa silmaringiga seltskond, tuleb kokku, joriseb, kirub mängijaid, elab välja ja võimalusel joob viis toopi õlut. Ja edasi? Mitte, et see valik ning tegevus halb oleks,

3) aga ennast ülistada ja teisi kiruda on ka imelik.

4) Minu jaoks ei pea fänn alati karjuma, röökima, laulma ja sumisema. Kaasa saab elada ka teistmoodi. Eksin? :)

1) Iga aastaga on tulnud natuke tegelasi juurde...samas on aga nii mõnigi ära kadunud seoses tööga välismaal või kolimisega Tallinnast välja (seetõttu vaid mõni mäng hooajal).

2) Ei ole samasugune...Tuleta nüüd kohe ilusti meelde kuidas käituti viis aastat tagasi ja kuidas praegu. Lisaks on juurde tulnud ka inimesi kes ei ole sinu kitsa silmaringiga tegelased. Mängijate kirumine on täiesti normaalne ja kohustuslik element jalgpallis mis on välismaal täiesti tavaline...teil Kaljus on see diktatuuri süsteem kus keelatakse paljud asjad ja teha tuleb seda mida klubi ütleb...nagu Savisaar Keskerakonnas (sorry aga mulje on selline arvestades teie oma fännide kirjeldusi). Välja elamine on üks jalgpalli funktsioonidest. Õlle tarbimine...ma saan aru halb on see kui juuakse nii, et püsti ei suudeta seista või käiakse tiira-taara aga see, et võetakse mitu õlut pole mingi probleem.

3) Kas ma ülistan, et meil on kõik super hea ja paremat ei saagi tahta? Ei ülista.

4) Saab jah teistmoodi kaasa elada...vaikselt istudes...aga meeskonda ergutab rohkem see kui lauldakse ja vastasmeeskonnal võtab indu vähemaks kui psühholoogiline pinge peale panna...täiesti tavaline välismaalgi. See on jalgpall. Ei ole mõtet leiutada uusi viise jalgpallile kaasaelamiseks...ei oleks enam jalgpall. Hea oleks kui on kõik erinevad pundid olemas...ultrate sektor, vaikselt istujate sektor jne.

Lähen käin nüüd see nädalavahetus mitme tegelasega Londonis ära ja teen Millwall - West Ham mängul mõned videod ja pildid, riputan need üles ja siis saad äkki aru kui ilus meil kõik on...ehk saab ka Rangers - Celtic mängule pileti...siis sealtki midagi materjali. See miks kõik selline negatiivne tundub on see, et Eestis on vähe inimesi staadionil ja kõike (igat tegelast kes natukenegi teistmoodi riides on või teisiti käitub) paneb tähele...kui oleks 2000-5000 publikut siis ei paneks keegi tähele kuna melu on suurem.

INCE
16.09.11, 10:21
1) Lähen käin nüüd see nädalavahetus mitme tegelasega Londonis ära ja teen Millwall - West Ham mängul mõned videod ja pildid, riputan need üles ja siis saad äkki aru kui ilus meil kõik on...ehk saab ka Rangers - Celtic mängule pileti...siis sealtki midagi materjali. See miks kõik selline negatiivne tundub on see, et Eestis on vähe inimesi staadionil ja kõike (igat tegelast kes natukenegi teistmoodi riides on või teisiti käitub) paneb tähele...kui oleks 2000-5000 publikut siis ei paneks keegi tähele kuna melu on suurem.

Too siis nätsu ja värvilist traati ka ;)

rallikas
16.09.11, 13:30
üks kaks kolm neli kaks kaks kolm neli tantsi tantsi keeruta

Meireles
16.09.11, 22:34
ballack, filmi kindlasti ka seda, kuidas sa Millwalli fännide keskel "I'm forever blowing bubbles" laulad. Pliis?

CD7
17.09.11, 21:02
Nõrk mäng Kaljult... vedas et 3 punkti koju tulid.

maamesilane
17.09.11, 21:43
Kui ma veel kuus õlut joon ,on kalju juba väga nõrk,praegu lihtsalt rahuldav:)

maamesilane
17.09.11, 21:44
Kurat ei leia Milwalli teemat üles,kas mehed on elus?

gooner
17.09.11, 22:33
siin on Nõmme Kalju - FC Viljandi 2:1 kohtumise (17.09.2011) kõik väravad (esimene küll paraku pisut halva fookusega) + veel kuue minuti jagu olukordasid mängust:
http://www.youtube.com/watch?v=p7dqIOK7WG8

Marek_T
19.09.11, 16:28
ML tagumise otsa satsi väravavahtide hirm Jevdo on taas koondisesse oodatud. Näis.

http://ohtuleht.ee/444228

CD7
19.09.11, 16:44
Nüüd kus Jevdo ühtegi head mängu viimasel ajal näindanud pole, siis võtame koondisesse? Hea töö!

PraS
19.09.11, 19:02
Nüüd kus Jevdo ühtegi head mängu viimasel ajal näindanud pole, siis võtame koondisesse? Hea töö!

kuuldavasti teeb ta aint häid mänge pohmas peaga, ju pole viimasel ajal pappi saand, et saaks peol käia :D

HABE
19.09.11, 19:06
U23 koondis.
Samal ajal on mitmed mängijad hõivatud ka A-koondisega.
Pigem jääb küsimus, et Anierid jääti välja, et kuidas see võimalik? :D
Eino Puri ja Ken Kallaste ka, lisaks Daniil.
Midagi see näitab, et Kaljus pole ainult veteranid koos, vaid ka noori mängumehi.

salajane33
19.09.11, 19:19

U-21 valikmäng 10.okt Horvaatiaga

Amadeus
20.09.11, 10:36
U23 koondis.
Samal ajal on mitmed mängijad hõivatud ka A-koondisega.
Eino Puri ja Ken Kallaste ka, lisaks Daniil.
Midagi see näitab, et Kaljus pole ainult veteranid koos, vaid ka noori mängumehi.

Pigem on küsimus miks eelistatakse Nõmme ja Viljandi varuväravavahte Flora põhikiiprile? Ta ju samast vanuseklassist.

football2u
20.09.11, 10:48
Hea meel danka üle, kahju ainult, et andekale kindamehele Meistriliigas mänguaega ei jagu. Koogas oleks ka ehk mahtunud valikusse...

teadlane
20.09.11, 13:43
Koogas ju 87 sündinud, selles u-23 alates 1988 sündinud..aga Pedõki kõrvalejätt veica üllatav jah

football2u
20.09.11, 14:59
Koogas ju 87 sündinud, selles u-23 alates 1988 sündinud..aga Pedõki kõrvalejätt veica üllatav jah

Hehe, hea töö mina! Oli meeles, et ta suht noor on ja kuna tegin oma eelmise posti telefonist, ei viitsinud fakti ka uurida. Shameon me :)

PraS
20.09.11, 15:02
Mind siiralt huvitab,et miks on koondises II liiga poisid. Oleks võind ju Naano, Ojala, Korni, Lauritsa ja muud poisid ka siis kaasta kui II liiga peale asjad lähevad.

urmar
20.09.11, 15:14
Mind siiralt huvitab,et miks on koondises II liiga poisid. Oleks võind ju Naano, Ojala, Korni, Lauritsa ja muud poisid ka siis kaasta kui II liiga peale asjad lähevad.

Kas mõtled teise liiga tasemega kutte? U-23 koosseisust pole ju ükski kutt sellel aastal põhikohaga teises liigas mänginud.

PraS
20.09.11, 15:21
Kas mõtled teise liiga tasemega kutte? U-23 koosseisust pole ju ükski kutt sellel aastal põhikohaga teises liigas mänginud.

Daniil äkki ?

urmar
20.09.11, 15:34
Daniil äkki ?

Ta pole ju teises liigas kordagi mänginud, võinuks üle vaadata. :) Olen nõus, et kuna ta on sellel aastal vaid ühes liigamängus mänginud, on tema tase teadmata.

PETSINHO
20.09.11, 15:39

Vaatasin ka hirmuga kohe mitu korda koondise nimekirja läbi, aga kohe mitte ei näe II liiga mängijaid. Mis võistkonnast need peaks olema?

Meintz
20.09.11, 17:02

Olen näinud 2.mängu Naano poolt.1 oli teise liiga mäng Türi vastu, kus ainult 1 löök läks Türil raamidesse ja see läks ka sisse, kusjuures oli tegu suht tõrjutava löögiga.Teine mäng oli esiliigas Flora II vastu, kus ta lasi esimese poolajaga 3 tõrjutavat lööki sisse.
Niiet Naano väga andekas just ei ole.
Korni võiks tegelt küll kutsuda
E:Tuli 3.mäng ka meelde.Soccerneti vastu tal muidugi tööd eriti polnud, aga tagasisöötude ja pikkade pallide puhul tegutses ta ikka suht ebakindlalt.

Kuno
20.09.11, 19:52
Uus suursündmus Hiiu staadionil: http://www.facebook.com/event.php?eid=196516477035282

Stok
20.09.11, 19:57
Festival festivaliks, aga simman on ju tantsupidu. Kalju ja Levadia ühine tantsupidu seega? Ma aimasin, et roosa värvi taga on midagi enamat. :D

Meintz
20.09.11, 20:23
TULGE HIIULE, TOETAGE KALJUT, NAUTIGE HEAD MUUSIKAT, ILUSAID INIMESI, SÖÖKI, JOOKI, SAMBAJALGPALLI JA ANNAME TRIBÜÜNIDEL LEVADIA FÄNNIDELE KORRALIKU LAHINGU!

Edu:D
Läheb raskeks sellega vast

Kuno
20.09.11, 20:36
Võib minna küll :D

Kuno
20.09.11, 20:37
Kalju on koguaeg sambat harrastanud ;)

Festival festivaliks, aga simman on ju tantsupidu. Kalju ja Levadia ühine tantsupidu seega? Ma aimasin, et roosa värvi taga on midagi enamat. :D

kesa
20.09.11, 20:42
http://www.youtube.com/watch?v=xUPtEixjrAE&feature=fvst

Kuno
20.09.11, 20:46
See on hea video rsk :)

Kuno
23.09.11, 15:08
Üks hea lugu ka juurde... sellist karmimat NÕMME-SAMBAT! :)
http://soundcloud.com/n-mme-kalju/ansambel-raisk-kaljukindel-les

Mister
24.09.11, 19:56
No kurat tiitel on nüüd jube ulme kategooriasse kuuluv saavutus.
Levadia oli ainuke potensiaalne järelejäänud vastane Florale kes neilt punkte võiks võtta.
Kui nüüd mingid jobud veel tagant järgi lastalse siis on ikka täitsa jama. Huvitav, millest täna selline äravajumine?
Kuradi kahju :(

emergencyexit
24.09.11, 20:17
jep, tiitel on suure tõenäosusega läinud..

maamesilane
24.09.11, 20:30
Ärge siis pooma kohe hakake,pall on ümmargune ja mõni voor on ikka ju veel!

PraS
24.09.11, 20:56
Liiga ahneks ei lähe või ?
See pole ju koss, et puhkusega värbad võiduka satsi.

HABE
24.09.11, 23:19
No kurat tiitel on nüüd jube ulme kategooriasse kuuluv saavutus.
Levadia oli ainuke potensiaalne järelejäänud vastane Florale kes neilt punkte võiks võtta.
Kui nüüd mingid jobud veel tagant järgi lastalse siis on ikka täitsa jama. Huvitav, millest täna selline äravajumine?
Kuradi kahju :(

Mis kuradimuse ära vajumisest sa räägid???
Väljak oli pehmem kui vesivoodi, suurte lompidega (üks äärekohtunik jooksiski ainult veelombis).
Kalju domineeris, hoidis palli ja lõi võimalusi. Küll oli napp suluseis, küll kolises postid ja latid.
Narva väravad tulid ainult 1 mehe meisterlikuse pealt. See väravate arv näitab ikka väga selgelt Cekulajevsi taset.
Kõige veidram otsus kohtunikult mängujooksul oli Neemelo kollane, mis tuli õhupalli võitlusest, kus Neemelo mängis palli ja narvakas lihtsalt jäi ette. Liigse jõu kasutamine ilmselt nagu IV liigas sellise kohta öeldakse.

PraS
24.09.11, 23:33
kõigile on teada ju,et kuidas Neemelo kasutab oma käsi ja kollane õhuvõitluses vast loogline.