PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

fcfloraforever
24.09.11, 23:35
Mis kuradimuse ära vajumisest sa räägid???
Väljak oli pehmem kui vesivoodi, suurte lompidega (üks äärekohtunik jooksiski ainult veelombis).
Kalju domineeris, hoidis palli ja lõi võimalusi. Küll oli napp suluseis, küll kolises postid ja latid.
Narva väravad tulid ainult 1 mehe meisterlikuse pealt. See väravate arv näitab ikka väga selgelt Cekulajevsi taset.
Kõige veidram otsus kohtunikult mängujooksul oli Neemelo kollane, mis tuli õhupalli võitlusest, kus Neemelo mängis palli ja narvakas lihtsalt jäi ette. Liigse jõu kasutamine ilmselt nagu IV liigas sellise kohta öeldakse.

Sinu arust Kalju iga mäng ainult domineeribki ju..mõni aasta tagasi Liepajas pärast sauna olevat ka Kalju parem olnud ju.. :D

Ise mängu ei näinud ja täpselt midagi ei tea aga tulemus on väga meeldiv:)

Kaspy
24.09.11, 23:38
Väljak oli pehmem kui vesivoodi, suurte lompidega (üks äärekohtunik jooksiski ainult veelombis).

Mängu küll ei näinud aga kas Trans mängis täna kuskil teisel väljakul kui Kalju?

Iseenesest on muidugi kahju, et Nõmme meeskond kaotas, pinev tiitliheitlus oleks viimasteks mängudeks ehk pisut enam huvilisigi staadionile toonud. Midagi pole samas endiselt lõppenud!

HABE
24.09.11, 23:53
Narva Kreenholmi muruväljak ongi peale korraliku vihma paras järv.
Neemelo ei kasutanud käsi vaid tuli hooga ning hüppas, narvakas ei hüpanud ja jäi Tarkile ette. Kehamäng.
Brandon Brandon, ole rahul tulemusega ning ära lahmi tühja. Nägin ise mängu ja pallivaldamis protsent oli kindlalt Kalju kasuks.

-RoMaRiO-
25.09.11, 06:33
Ülimalt meeldiv, et Nõmme Kalju domineeris nii Narva kui ka Flora vastu, aga liigatabelit ei muuda kuidagi fakt, et äkki võidame maksimaalselt hõbemedali. Hooajale põhjapanevat analüüsi ei hakka panema, aga vastu ütlejatele võin öelda, et Flora - Levadia vastasseisu vaadates, siis II p.a tekkisid silma nurkadesse küll pisarad....

riivo.94
25.09.11, 12:11
Miks pisarad? Kas rõõmupisarad

maamesilane
25.09.11, 12:42
Ja kumma silma? :)

maksim market
25.09.11, 14:54
Ja mis pärast seda juhtus? Kas samba

Kuno
25.09.11, 15:28
Mida sa pisardad seal Flora - Levadia mängul. Ostnud bussipileti ja tulnud Narva, äkki oleks fännide toetus aidanud meid ja oleks saanud pisarate asemel rõõmu tunda. Stataistikud.... Kõvad kriitikud olete küll, aga kus te olete kui meeskond teid päriselt vajab? Flora - Levadi amängul pisarates... FAkk!

NB! Ja mis hõbemedalil viga on, isegi bronks on super tulemus, sest kui sa pole märganud, siis seni pole me veel oma klubi ajaloos medalit võitnud!

Ülimalt meeldiv, et Nõmme Kalju domineeris nii Narva kui ka Flora vastu, aga liigatabelit ei muuda kuidagi fakt, et äkki võidame maksimaalselt hõbemedali. Hooajale põhjapanevat analüüsi ei hakka panema, aga vastu ütlejatele võin öelda, et Flora - Levadia vastasseisu vaadates, siis II p.a tekkisid silma nurkadesse küll pisarad....

Kuno
25.09.11, 15:31
Sinu arust Kalju iga mäng ainult domineeribki ju..mõni aasta tagasi Liepajas pärast sauna olevat ka Kalju parem olnud ju.. :D

Ise mängu ei näinud ja täpselt midagi ei tea aga tulemus on väga meeldiv:)

Mina nägin mängu. Kalju tegi hea esitluse, aga Narva tegi imet.
Minuarust on nõme kui sa selliseid postitusi siia paned ilma, et sa ise mängu näinud oleks, tunne rõõmu parem! Flora oli eile tubli 3:0 Levadia üle näitas, et vääritakse tiitlit!

Kuno
25.09.11, 15:33
No kurat tiitel on nüüd jube ulme kategooriasse kuuluv saavutus.
Levadia oli ainuke potensiaalne järelejäänud vastane Florale kes neilt punkte võiks võtta.
Kui nüüd mingid jobud veel tagant järgi lastalse siis on ikka täitsa jama. Huvitav, millest täna selline äravajumine?
Kuradi kahju :(

Huvitav jah, oleks te kohal olnud, siis oleksite näinud kas oli äravajumine või mitte. Meeskond oleks ka ehk oma toetajaid näinud ja kes teab, võibolla oleks ka võit tulnud. Mina olen fännides igatahes pettunud. MIKS? SELLEPÄRAST, ET KLUBI JA MEESKOND TEEB TEIE JAOKS PALJU, AGA SIIS KUI TEID ON VAJA ISTUTE TE FOORUMIS!

818
25.09.11, 16:02
No vähemalt saate unistada....

Kuno
25.09.11, 16:04
Jah, unistusi ei sa akeegi ära võtta :)

No vähemalt saate unistada....

Stok
25.09.11, 16:16
Huvitav jah, oleks te kohal olnud, siis oleksite näinud kas oli äravajumine või mitte. Meeskond oleks ka ehk oma toetajaid näinud ja kes teab, võibolla oleks ka võit tulnud. Mina olen fännides igatahes pettunud. MIKS? SELLEPÄRAST, ET KLUBI JA MEESKOND TEEB TEIE JAOKS PALJU, AGA SIIS KUI TEID ON VAJA ISTUTE TE FOORUMIS!

Fännide süüdistamisega küll kaugele ei sõida..

Kuno
25.09.11, 16:29
Mis pühakud need fännid, siis on, et nende suunas kriitikat ei tohi teha, aga vastupidi võib?
On näha jah, et kaugele ei sõida, Narvas "neid" ju polnud :D

Kui on midagi südamel, siis tuleb välja öelda. Foorimites muliseda ja samal ajal õlle libistada ei aita kahjuks meie jalgpalli ja nii võime veel järgmised 10 aastat viriseda, et midagi ei muutu. Samas muuta saame me kõik ja juba TÄNA kui muudame kõigepealt ENDA suhtumist!

Mul on lihtne loogika, kui sa meeskonnaga koos sõtta ei lähe ja oma panust ei anna, et võit koju tuleks, siis ole vait ja ära mulise. Veelvähem on "sul" sellisel juhul õigus midagi kritiseerida mille tunnistaja sa pole ise olnud! Kui inimesele läheb asi korda ja on tahe kaasa aidata, siis leitakse alati võimalused kuidas oma panus anda, mitte ei otsita vabandusi ja ei viriseta pärast foorumis. Isegi aiataga suitsevad Levadia fännid oleks olnud eile Narvas meeskonnale suureks toeks! Peale minu oli Narvas umbes 3 Kalju fänni veel ja nendele sügav kummardus!

6h autoga uhada ja vihma käes seda lahingut jälgida oli vaatmata kaotusele ikkagi seda väärt! Respect!

Fännide süüdistamisega küll kaugele ei sõida..

Kuno
25.09.11, 17:18
jaja :D http://y.delfi.ee/thumb/190853/10252041_obSB1S.jpeg

Unistamine on tasuta. Vähemasti veel....

-RoMaRiO-
25.09.11, 18:42
Mõtlesin pikalt, kas kommenteerin siin teemas enam, otsustan midagi enamat ütlemata jätta, kui et jah, oleme sitt fännklubi.

Rein
25.09.11, 18:52
Olete küll, jah. Ainult nutt ja hala.
Mis 2 koht ka enam ei sobi või? Ainult siis sobib fänn ola kui meeskond ainult võidab ja meistriks tuleb?
Sitturitest fännid olete kui teil on selline suhtumine.

-RoMaRiO-
25.09.11, 18:58
Keegi ei ole ju otseselt väitnud, et hõbe ei sobiks. Aga olgem ausad, Bärengrub vist oli kah see mees, kes ütles, et Eestis ei ole hõbe mingi saavutus, et tuleb ainult tiitli peale mängida. Tore on loomulikult, arvestades Kalju ajalugu, kus saavutusi VEEL ei ole, aga ma ei tea, kas sellise koosseisuga nagu meil hetkel on, saab rahul olla sellise hooaja käiguga, kus karikavõistlustelt kukuti juba välja, Euroopas polnud üldse pmst lootust edasi saada.

Aga ma ausaltöeldes ei viitsi enam siia Kalju teemasse postitada, kõigil rahulikum :D

football2u
25.09.11, 19:57
Keegi ei ole ju otseselt väitnud, et hõbe ei sobiks. Aga olgem ausad, Bärengrub vist oli kah see mees, kes ütles, et Eestis ei ole hõbe mingi saavutus, et tuleb ainult tiitli peale mängida. Tore on loomulikult, arvestades Kalju ajalugu, kus saavutusi VEEL ei ole, aga ma ei tea, kas sellise koosseisuga nagu meil hetkel on, saab rahul olla sellise hooaja käiguga, kus karikavõistlustelt kukuti juba välja, Euroopas polnud üldse pmst lootust edasi saada.

Aga ma ausaltöeldes ei viitsi enam siia Kalju teemasse postitada, kõigil rahulikum :D

Üks asi on kulla peale mängimine, mida Kalju kahtlemata on sel hooajal teinud, ja teine on lõppresultaat, mida me veel ei tea. Point on selles, et ollakse võimelised kulla eest heitlema!

ROOTSI KUNN
25.09.11, 20:27

Võta nüüd natuke rahulikumalt. Selle kooseisuga mängite alles esimest hooaega ja olete minu meelest väga palju arenenud ja medal oleks hea saavutus . Te polegi ju medaleid veel saanud. Saad ilmselt isegi aru ,et mõne aastaga ei saavutata jalgpallis midagi, tööd tuleb teha palju ja pikalt ning teie klubijuhid vist on selle omale selgeks teinud. Süües kasvab isu. Kalju on meie halli kodust liigat kõvasti valgemaks teinud ja selle üle on vaid hea meel . Nii .et andke aga tuld sest muidu kaoks ka meil mott ära ,kui enam poleks kellega kulla nimel võistelda.

HABE
26.09.11, 00:41
Loen siin neid postitusi ja imestan, et keegi julgeb veel Kunole vastu öelda, sest pigem tuleks peeglisse vaadata ning tunnistada, et Kuno kirjutab nii nagu asi on.
Florakad tulevad targutama (Rootsi Kunn, see ei olnud sinu suunas), fännid, kes ei ole pea ühelgil tallinnast väljas oleval mängul see hooaeg käinud kritiseerivad meeskonda jne jne.

Terve nädala ma rääkisin, et sõit narva toimub, ainult 1 inimene võttis vedu ja tuli kaasa minuga. Kõik teised leidsid TAASKORD, et neil on küll vaja kuskil proovis istuda ja mida iganes teha muud teha.
Meeskond võitles eile vihmas ja pori sees hingega aga seda hingestatust ei näe mina hetkel Kalju fännides.
Hiiul võib olla Kalju fänne 10 aga teid sooviks näha ka võõrsil, Tallinnast väljas. Sillamäe ootab, nemad sooviksid seal fännide vahelist vutti teha ja kõik sugu muud tsirkust.
Näidake, et te olete Nõmme Kalju fännid ning olge kohal, tehke möllu ja kobige ka Sillamäele kohale meeskonda toetama külmas ja eeldatavalt vihmases tuulisel Sillamäe staadionil.

Nahkpea
26.09.11, 02:07
Ma ei saa nüüd aru, miks sulle Flora fännid ette jäävad, kulla HABE? Ja kes siin siis niiväga targutab? Ilus kui ühe-kahe sõnavõtu peale on jälle kõik Flora fännid milleski süüdi (Rootsi Kunni ainult säästeti) :D

Sen
26.09.11, 09:27
Loen siin neid postitusi ja imestan, et keegi julgeb veel Kunole vastu öelda, sest pigem tuleks peeglisse vaadata ning tunnistada, et Kuno kirjutab nii nagu asi on.
Florakad tulevad targutama (Rootsi Kunn, see ei olnud sinu suunas), fännid, kes ei ole pea ühelgil tallinnast väljas oleval mängul see hooaeg käinud kritiseerivad meeskonda jne jne.
Näidake, et te olete Nõmme Kalju fännid ning olge kohal, tehke möllu ja kobige ka Sillamäele kohale meeskonda toetama külmas ja eeldatavalt vihmases tuulisel Sillamäe staadionil.

Jah, Kuno kirjutab täpselt nii nagu on. Oleks te Narvas olnud ehk saanuks ka võidu kätte. Sillamäel lubati teile mäng ära anda niiet ärge pabistage ;)
Tõesti ei ole me kuskil käinud, Dublin, Panevezys, Riia, Stockholm, Viljandi, Kuressaare, Tartus ei käinud, Londonis oli väheke põnevam mäng Millwall-Westham. Sillamäel meil mõlemad mängud tööpäeval aga ehk homme ikka jõuame sinna. Tänase päeva seisuga sel aastal 21 kodu ja 12 võõrsil Flora mängul käinud + mõned Flora II mängud. Niiet noormees, ära paugu.

Kuno
26.09.11, 09:59
Tegelt on minu eesmärk kõikide klubide fännidele kes hõljuvad kuskil mugavustsoonis, rüübates roosal või rohelisel pilvel õltsi reaalsusega ässi kickida ja teid maapeale tagasi tuua!

Kus teie raketid ja tossukad ja action siis on? Levadia fänne kritiseerite, aga nad vähemalt korraldavad midagi!

Ootate kõiki endale külla, aga kas te olete oma arsenaliga piisavalt palju teisi külastanud, et see mainimist vääriks ja see fänluse alla kvalifitseeruks (aia taga lällamine ja õlle joomine ei lähe arvesse)?

Kuidas see fännide vaheline intriig peaks tekkima kui te kõik oma kodumängudel istute ja ise teiste herilaste pessa ei lenda? Ja siis imestate, et midagi ei toimu ja kõik on pasa... Süüdi on Eesti olematu jalgpalli tase! Süüdi olete teie oma olematu fänluse tasemega.

Foorumi postituste järgi öeldes tundub mulle, et teile läheb fänluse asi korda, aga tegusi ei ole peale suust auru välja ajamise näha!

Kui me Kaljut samasuguse "kusekaga" arendaks kui teie kõik siin fänlust, siis me oleks endiselt kolmandas liigas ja ma helistaks 5 minutit ennem mängu algust mängijatele, ise soojenduringe tehes, et kus te jobud olete, mäng algab! Pärast oleks hea sappi foorumis pritsida ja suurejooneliselt liigat ja kogu jalgpalli alla lasta!

Kalju aitab alati igat fännide poolt algatatud ideed ellu viia, kahjuks pole neid ideid meieni eriti jõudnud!
Tundub, et meil on lihtsalt tegemist raisku läinud põlvkonnaga ja tuleb oma tegevus suunata noorematele generatsioonidele (mida me juba edukalt ka teeme).

Edu jutupaunikud!

DjalmaSantos
26.09.11, 12:31
Bronks pole paha...aga guld oleks veel parem!

Stok
26.09.11, 12:45
Kui ma oleks Kalju fänn, siis ma kutsuks kaasfänne üles vähemalt ühte Kalju mängu boikoteerima, aga kuna mul on Kaljust poogen, siis ma jään enda juurde, et Kuno - fännide sõimamisega kaugele ei sõida.

-RoMaRiO-
26.09.11, 13:20
Mitte et Kuno jutt täielikult vale oleks, aga sellise iroonilise sapi pritsimisega kaugele küll ei jõua. Siin peaks selgelt eristama professionaalseid mängijaid, treenereid, arste, klubi töötajaid jne, kes on kohustatud tegema oma tööd hästi, samasse patta ei saa aga kohe kuidagi panna fänne, kes teevad seda oma vabast ajast ja tahtest ning siis kui on võimalus. Jah, kui nad ei jõua tihtilugu mängudele, on nad sitad fännid, aga kas pole natuke nadi kõiki joodikuteks, mõttetuteks inimesteks ning läbikukkunud põlvkonnaks tembeldada? Kaljul endalgi oli alles hiljuti amatöörvõistkond, kui mõnel mängijal ei olnud võimalik trenni/mängule tulla, kas reageerisid samamoodi?

budu
26.09.11, 13:21
Kui ma oleks Kalju fänn, siis ma kutsuks kaasfänne üles vähemalt ühte Kalju mängu boikoteerima, aga kuna mul on Kaljust poogen, siis ma jään enda juurde, et Kuno - fännide sõimamisega kaugele ei sõida.

No Kuno vähemalt julgeb fännide teemal sõna võtta aga teiste klubide juhtidel tundub see fänni teema suht külmaks jätvat.Ok esiliigas teeb tänuväärt tööd Raimo &Co .Krt klubi ja fännid peaksid käima käsikäes nii heas kui halvas .Teinekord peavad mõlemad pooled taluma ka kriitikat ja pea püsti selle ära kannatama.usun,et mõlemad pooled on teinud vigu ja loodedavasti tunnistavad seda ja üritavad ennast parandada.

Silver
26.09.11, 13:54
Kuno jutul on point. Selle asemel, et viriseda, tuleks toetada ja vastu anda. Kalju on fännidele pakkunud see hooaeg päris palju.

Nahkpea
26.09.11, 14:19
Minuarust on ikka päris nukker kui klubijuht valab oma kaotusevalust tekkinud frustratsiooni sellisel viisil nende väheste inimeste peal välja, keda kohalik jalgpall natukenegi huvitab. Tundub, et siin riigis on lihtsam olla ignorantne kohaliku vuti suhtes, siis vähemalt ei pea end milleski hiljem süüdi tundma.

Nagu RoMaRiO juba ütles, teeb see raiskuläinud põlvkond seda oma vabast tahtest ja entusiasmist. Alati ei jõua - nii mõnedelgi on perekond, naine, lapsed, töönädal niigi pingeline ja teinekord tuleb ohverdada see üks jalgpallimäng ka oma lastele, naisele/mehele või kasvõi muudele tegemistele. Tänapäeval on elu selline, midagi pole teha! Aga milles siis need inimesed süüdi on!? Milleks neid nimetada sellepärast kehvadeks fännideks ja jalgpalli allalastjateks?? Parim osa sellest, nad on veel SÜÜDI milleski, millest ma täpselt aru ei saanudki - ilmselt kõiges.

Aga tore vähemalt, et Kuno kasvatab juba uut Jugendit, kes kõik oma perekondlikud ja personaalsed huvid jalge alla trambib, öösel roosa pantri kaissu võtab ja kasvõi läbi sita roomates igal mängul kohal on.

Stok
26.09.11, 14:35
Kuno jutul on point. Selle asemel, et viriseda, tuleks toetada ja vastu anda. Kalju on fännidele pakkunud see hooaeg päris palju.

Siin oli enne natuke teravat ka minu aadressil, aga ma ei tahtnud oma lõunasööki sellele vastamisega rikkuda. Nüüd siis:

kas Sinu arvates peaks fänn koera kombel saba jalge vahele ja sõimu peale kuulekalt kohale tulema? Või sõrad vastu ajama ja eneseuhkust demonstreerima? Ükspuha, mis põhjus kellelgi oli, et ei mindud sellele mängule, nad ei ole sõimuvalingut ära teeninud. Kui Kalju oleks võitnud, kas siis oleks selline reaktsioon olnud? Kas meeskonna kaotus on ainult fännide (ja vedela väljaku) süü? Minu arust paistab Kuno jutust välja kibestumus, et tiitlist ilma jäädi. Kuigi see on tema sõnadega vastuolus, sest sõnutsi on ta ka hõbedaga rahul.

Ta ajab õiget asja ja kõik on tore, aga üks meeskonnapealik ei tohiks end sedasi unustada. Fänn on siiski kuningas.

Piksenool
26.09.11, 14:49
Kalju eest enam mingid suvalised neegrid ei mängi, seega ei ole ju enam mida vaadata ja kellele oma paljast keha näidata :)

Saba nimel,
Piksenool

nurmalna
26.09.11, 15:15
Tehva ja Kalju on supper tööd teinud, aga see kibestund vihahoog fännide suunas on absurd. Argumendid on juba öeldud. Aga te Kalju fännid ärge selle tobeda väljaütlemise pärast nüüd klubile vastutöötama hakake, toetage meeskonda ikka edasi ja küll Kunol endal häbi, et liiale läks.

Kuno
26.09.11, 16:25
Väga õige! Minu ja Kalju aadressil on tulnud palju kriitikat, on õigustatud kriitikat ja mitte õigustatud... Igatahes olen paljudest asjadest teinud oma järeldused ja avalikult ka tunnistanud kui midagi on valesti tehtud. Minu eesmärk pole Mario ega teiste fännidega kakelda või neid halbadeks fännideks tembeldada. Eesmärk on TEILE KÕIGILE ÖELDA "VÄHEM MÖLA, ROHKEM TEGU"!

No Kuno vähemalt julgeb fännide teemal sõna võtta aga teiste klubide juhtidel tundub see fänni teema suht külmaks jätvat.Ok esiliigas teeb tänuväärt tööd Raimo &Co .Krt klubi ja fännid peaksid käima käsikäes nii heas kui halvas .Teinekord peavad mõlemad pooled taluma ka kriitikat ja pea püsti selle ära kannatama.usun,et mõlemad pooled on teinud vigu ja loodedavasti tunnistavad seda ja üritavad ennast parandada.

Kuno
26.09.11, 16:27
Ära palun moonuta mu juttu!

Minuarust on ikka päris nukker kui klubijuht valab oma kaotusevalust tekkinud frustratsiooni sellisel viisil nende väheste inimeste peal välja, keda kohalik jalgpall natukenegi huvitab. Tundub, et siin riigis on lihtsam olla ignorantne kohaliku vuti suhtes, siis vähemalt ei pea end milleski hiljem süüdi tundma.

Nagu RoMaRiO juba ütles, teeb see raiskuläinud põlvkond seda oma vabast tahtest ja entusiasmist. Alati ei jõua - nii mõnedelgi on perekond, naine, lapsed, töönädal niigi pingeline ja teinekord tuleb ohverdada see üks jalgpallimäng ka oma lastele, naisele/mehele või kasvõi muudele tegemistele. Tänapäeval on elu selline, midagi pole teha! Aga milles siis need inimesed süüdi on!? Milleks neid nimetada sellepärast kehvadeks fännideks ja jalgpalli allalastjateks?? Parim osa sellest, nad on veel SÜÜDI milleski, millest ma täpselt aru ei saanudki - ilmselt kõiges.

Aga tore vähemalt, et Kuno kasvatab juba uut Jugendit, kes kõik oma perekondlikud ja personaalsed huvid jalge alla trambib, öösel roosa pantri kaissu võtab ja kasvõi läbi sita roomates igal mängul kohal on.

Nahkpea
26.09.11, 16:29
Ära palun moonuta mu juttu!

Milline osa mu jutust moonutatud on?

Kuno
26.09.11, 16:37
Kallikesed, me ei räägi ühest fännist, ühest mängust, ega ühest persoonist. Kuidas sa aru ei saa, et probleem on laiem!
See probleem puudutab kõikide klubide fänne, fänluse arengut, jalgpalli arengut ja kõike seda mis sinna juurde kuulub. Mis mind häirinud on ma ütlesin välja, sest mulle ei meeldi jutupaunikud kes nurgataga foorumites ja mõned veel varjunimedega kõike kritiseerivad, aga ise selleks, et midagi muutuks midagi ei tee! Muide see on samapalju teie jalgpall, teie fänlus, teie positiivne või negatiivne emotsioon kui minu või kellegi teise oma. Seega tegelikult kui te nüüd süvenete, siis ma ei öelnud midagi sellist mida te ise ei tahaks!

MA OLEN KINDEL, ET IGA JALGPALLIFÄNN TAHAKS:

a. Fännide vahelist jõukatsumist ja intriigi igal mängul, nii kodus kui võõrsil
b. Et jalgpalli käiks vaatams palju rahvast ja, et jalgpall oleks atraktiivne
c. Et meeskondade tase tõuseks ja läheks järjest paremaks

Kui te arvate, et teie ei pea selleks midagi tegema, siis on OK, aga ärge siis sõna ka nendel teemadel võtke!
Alati saab igasuguste vabanduste taha pugeda, vaba aeg, siis kui saan, siis kui viitsin, siis kui raha on, siis kui sõbral raha on, siis kui sõber kutsub... bla bla. Minu välja öeldud seisukoht ei väljenda kuidagi sappi ega kaotusevalu, vastupidi! Me oleme endisel heas hoos ja teeme parimat hooaega, ma olen meeskona üle uhke ja homme sõidan Tartusse!

Siin oli enne natuke teravat ka minu aadressil, aga ma ei tahtnud oma lõunasööki sellele vastamisega rikkuda. Nüüd siis:

kas Sinu arvates peaks fänn koera kombel saba jalge vahele ja sõimu peale kuulekalt kohale tulema? Või sõrad vastu ajama ja eneseuhkust demonstreerima? Ükspuha, mis põhjus kellelgi oli, et ei mindud sellele mängule, nad ei ole sõimuvalingut ära teeninud. Kui Kalju oleks võitnud, kas siis oleks selline reaktsioon olnud? Kas meeskonna kaotus on ainult fännide (ja vedela väljaku) süü? Minu arust paistab Kuno jutust välja kibestumus, et tiitlist ilma jäädi. Kuigi see on tema sõnadega vastuolus, sest sõnutsi on ta ka hõbedaga rahul.

Ta ajab õiget asja ja kõik on tore, aga üks meeskonnapealik ei tohiks end sedasi unustada. Fänn on siiski kuningas.

Kuno
26.09.11, 16:37
Loe uuesti kõik üle äkki saad siiski aru milles minu jutu iva on.

Milline osa mu jutust moonutatud on?

Nahkpea
26.09.11, 16:40
Loe uuesti kõik üle äkki saad siiski aru milles minu jutu iva on.

Selle asemel, et süüdistada mind oma jutu moonutamises, kontrolli parem, mis jutt su sõrmede alt välja tuleb. Peace!

Mõtetelugeja ma pole, ma saan tugineda vaid sinu öeldule.

Kuno
26.09.11, 16:42
Oioi, kõikidepoolt kardetud, armastatud ja vihatud Piksenool ilmus isegi välja!
Minu ülessanne on siinkohal täidetud, Foorumisse on tagasi tulnud elu mida siin enam ammu ei olnud :D

Tulistage nüüd üksteist pilbasteks ja tõmmake käima, igavaks läks see elu siin foorumis juba! :D :D

Kalju eest enam mingid suvalised neegrid ei mängi, seega ei ole ju enam mida vaadata ja kellele oma paljast keha näidata :)

Saba nimel,
Piksenool

Kuno
26.09.11, 16:43
Soovitan veelkord lugeda, ikka ei saanud sa aru :D

Selle asemel, et süüdistada mind oma jutu moonutamises, kontrolli parem, mis jutt su sõrmede alt välja tuleb. Peace!

Mõtetelugeja ma pole, ma saan tugineda vaid sinu öeldule.

Nahkpea
26.09.11, 16:44
Soovitan veelkord lugeda, ikka ei saanud sa aru :D

Ole mureta, ma pole kaugeltki esimene ja viimane, kes su sõnavõttudest aru ei saanud. Ju siis meil on ühine tõbi.

Edit: minupoolt on antud teema lukus. Olen öelnud, mida ma asjast arvasin ja kõik. No ei viitsi lõputult siin selle üle jaurata.

Kuno
26.09.11, 16:46
Juu siis, aga selleks, et aru saada mida ma ütlesin peaksid sa ka teiste kommentaarid ennem minu poolt öeldut läbi lugema... See võib muidugi üle jõu käia, seega las jääb :)

Ole mureta, ma pole kaugeltki esimene ja viimane, kes su sõnavõttudest aru ei saanud. Ju siis meil on ühine tõbi.

Kuno
26.09.11, 16:52
On sellega kuidas on, aga laupäeval võtab Kalju suurelt ette:
http://www.jkkalju.ee/kalju-votab-jalle-suurelt-ette-jalgpallisimman-hiiu-staadionil/

Ma loodan, et fännid ja jalgpallisõbrad suudavad ka veel vähemalt ühel korral midagi suurelt ette võtta väljaspool koduseinasid!

Nahkpea
26.09.11, 16:52
Juu siis, aga selleks, et aru saada mida ma ütlesin peaksid sa ka teiste kommentaarid ennem minu poolt öeldut läbi lugema... See võib muidugi üle jõu käia, seega las jääb :)

No muidugi käib ülejõu. Ma olen ju see raiskuläinud põlvkond ja jalgpalli allalaskja (ja ütle veel, et su sõnu on moonutatud), mida minust ikka oodata. Äkki tuleb sinu filosoofiliste mõtete äratabamiseks lugeda ka kaheaastataguseid poste, et nende sõnade sügavus jõuaks vaimust vaevatuteni.

kesa
26.09.11, 16:56
Lillestrøm - Vålerenga 18.09.2011

http://www.youtube.com/watch?v=DGWA7-fVLEY&feature=player_embedded

Ilus, kas pole, teeme järgmisel hooajal Hiiul ära :)

Kuno
26.09.11, 16:59
Katsu aru saada, et minu sõnum ei olnud suunatud ainult Kalju fännidele. Sõnum on mõeldud kõigile! Ükskõik kui hästi üks fännirühmitus ka oma asja ei teeks, ei suuda nad olla jätkusuutlikud kui teised midagi ei tee! Kui Narvast rääkida, siis võiks kohe spekuleerida kas Kalju fännid oleks Narva sõitnud kui seal oleks neid ees oodanud suur Narvakatest fännirühmitus? Võibolla, aga Sillamäel see rühmitus on ja saab näha palju sinna minejaid on, kui vaja ajan ise tasuta bussi ka välja fännidele, andke ainult tuld ja olge aktiivsed!

NB! Mis ajast kriitika sõimu tähendab?

Kuno
26.09.11, 17:00
Kuna mina ei tea kes on Nahkpea, siis on raske öelda, kas minu ütlus sinu pihta käis, väga vabalt, et käis, sest ma küll ei tea mida sina hr. Nahkpea jalgpalli heaks teinud oled?

Ja see, et sulle lobiseda meeldib näitab 1330 postitust mida sa foorumisse teinud oled!

No muidugi käib ülejõu. Ma olen ju see raiskuläinud põlvkond ja jalgpalli allalaskja (ja ütle veel, et su sõnu on moonutatud), mida minust ikka oodata. Äkki tuleb sinu filosoofiliste mõtete äratabamiseks lugeda ka kaheaastataguseid poste, et nende sõnade sügavus jõuaks vaimust vaevatuteni.

Kuno
26.09.11, 17:04
Lillestrøm - Vålerenga 18.09.2011

http://www.youtube.com/watch?v=DGWA7-fVLEY&feature=player_embedded

Ilus, kas pole, teeme järgmisel hooajal Hiiul ära :)

FAKK ANDKE MINNA, VÕIN ISEGI RAHA SELLEKS ANDA! ;) (Ärge ainult kellegile öelge) :D
Täpselt sellest ma teile ju räägin koguaeg!

kesa
26.09.11, 17:05
kui vaja ajan ise tasuta bussi ka välja fännidele, andke ainult tuld ja olge aktiivsed!

See on just see, mida saaksid klubid omaltpoolt fännidele pakkuda, poleks vaja tasuta, vaid mõistliku hinnaga aga neile, kellel on hooajakaart, võiks olla tasuta.

Kuno
26.09.11, 17:17
Meeskond on medalitest kaugel, aga Sillamäelt Paidesse viitsiti minna! RESPECT!
Nagu näha suudeti ka RASKE VÕIT sealt saada...

http://www.youtube.com/watch?v=OTlM8LWFC08&feature=channel_video_title

Nahkpea
26.09.11, 17:23
Kuna mina ei tea kes on Nahkpea, siis on raske öelda, kas minu ütlus sinu pihta käis, väga vabalt, et käis, sest ma küll ei tea mida sina hr. Nahkpea jalgpalli heaks teinud oled?

Ja see, et sulle lobiseda meeldib näitab 1330 postitust mida sa foorumisse teinud oled!

Oot-oot, mida üks jalgpallihuviline peab jalgpalli HEAKS niiväga tegema, peale selle, et üritab nädalas korra mõnd mängu külastada? See pole minu töö, minu töö on hoopis teisest vallast. Seda, mida keegi Eesti jalgpalli hüvanguks teeb või tegemata jätab, küsi EJL-ist ja oma klubijuhtidest kolleegidelt, kelle esmane ülesanne ja TÖÖ see ikkagi on.

Ja eriti lame on mingeid postitusi nagu suutäisi lugeda. Sinu postituste arvuni on mul veel tükk maad minna.

Andres.
26.09.11, 17:31
Meeskond on medalitest kaugel, aga Sillamäelt Paidesse viitsiti minna! RESPECT!
Nagu näha suudeti ka RASKE VÕIT sealt saada...

Sillamäe omad on jah tublid. Vanema generatsiooni fännid viitsisid isegi duubli mängu võõrsile vaatama tulla (Rakvere JK Tarvas vs Sillamäe Kalev II). Vähe senniilsed olid, aga vähemalt olid.

Kuno
26.09.11, 17:50
Nagu näha oled sa ka üks järjekordne "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea :D

Oot-oot, mida üks jalgpallihuviline peab jalgpalli HEAKS niiväga tegema, peale selle, et üritab nädalas korra mõnd mängu külastada? See pole minu töö, minu töö on hoopis teisest vallast. Seda, mida keegi Eesti jalgpalli hüvanguks teeb või tegemata jätab, küsi EJL-ist ja oma klubijuhtidest kolleegidelt, kelle esmane ülesanne ja TÖÖ see ikkagi on.

Ja eriti lame on mingeid postitusi nagu suutäisi lugeda. Sinu postituste arvuni on mul veel tükk maad minna.

Nahkpea
26.09.11, 17:59
Nagu näha oled sa ka üks "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea :D

Peaksin ma nüüd häbenema ja silmad peitma, et mu töö pole jalgpalliga seotud? Sul on mingi kummaline arusaam, et huvi jalgpalli vastu kohustaks kedagi millekski. Ei, ei kohusta. See ei pea isegi elus prioriteetne olema. Shokeeriv, eks?

Aga no ilusat päeva sullegi, mitte-nii-tundmatu Kuno.

Kuno
26.09.11, 18:01
täpselt :)

Sillamäe omad on jah tublid. Vanema generatsiooni fännid viitsisid isegi duubli mängu võõrsile vaatama tulla (Rakvere JK Tarvas vs Sillamäe Kalev II). Vähe senniilsed olid, aga vähemalt olid.

ericbana
26.09.11, 18:11
Nagu näha oled sa ka üks järjekordne "TÖÖKÕRVALT" jalgpallihuviline, stiilis "kui pauk käis olin mina puuotsas"... seega ei ole mul mõtet väga sinu ütlusi ja arvamusi tõsiselt võtta. Ilusat päeva sulle tundmatu Nahkpea :D

Oot. See on tõesti nüüd veits mööda statement, milles on tunda kerget kibetumust. Olen Nahkpeaga nõus, et huvi jalgpalli suhtes ei kohusta veel millekski. Kõik ei saa jalgpalli juures töötada või asjaga tihedalt seotud olla. Osad ongi ainult huvilised ja minu meelest on just neid huvilisi eesti jalgpallis üleüldse kõige enam puudu!

Kuno
26.09.11, 18:16
Appi, te oskate ridadevahelt ka lugeda või ei?
Siin foorumis on palju postitajaid kes varjunimede alla kõike mis liigub kritiseerivad ja kui nendelt küsida "MIDA SINA JALGPALLI JAOKS REAALSELT TEINUD OLED", et sa nii palju halvustad ja kritiseerid (kirjutatu põhjal võiks arvata, et kõik on spetsialistid ja palju teinud), siis selgub, et stiilis "TÖÖKÕRVALT" ei peagi keegi midagi tegema jne. Halvustada võib, aga oma panust anda, et paremaks asja teha ei või/ei pea?

Minujaoks on see silmakirjalikkus. Siinkohal meenub paar vanasõna "Kui näed häda siis tule ja aita" või, siis "Suuga teed suure linna, käega ei löö lahtigi"... Valige sobiv...

Oot. See on tõesti nüüd veits mööda statement, milles on tunda kerget kibetumust. Olen Nahkpeaga nõus, et huvi jalgpalli suhtes ei kohusta veel millekski. Kõik ei saa jalgpalli juures töötada või asjaga tihedalt seotud olla. Osad ongi ainult huvilised ja minu meelest on just neid huvilisi eesti jalgpallis üleüldse kõige enam puudu!

Nahkpea
26.09.11, 18:21
Appi, te oskate ridadevahelt ka lugeda või ei?

Appi-appi!

Mida ma peaks lugema ridade vahelt küsimusest: mida oled sina teinud jalgpalli heaks!? Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma? Et edaspidiseid arusaamatusi vältida. Selle asemel, et selgitada, pritsid siin mingeid sarkastilisi ja iroonilisi märkusi.

Kuno
26.09.11, 18:31
Kõik on ilusti kirjas, loe uuesti läbi eelnevad leheküljed ja sa leiad oma vastused. Soovitan sinule nüüd seda juba kolmandat korda ja viimast korda... :)

Mulle jääb mulje, et sa soovid lihtsalt õli tulle valada oma provotseerivate postitustega... - ei lähe läbi kallis Nahkpea :D

Süvene ja sa leiad oma küsimustele mis sind vaevavad ka vastused, kuigi sa tead kõike seda ka ise mida ma sulle ütlen.

Appi-appi!

Mida ma peaks lugema ridade vahelt küsimusest: mida oled sina teinud jalgpalli heaks!? Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma? Et edaspidiseid arusaamatusi vältida. Selle asemel, et selgitada, pritsid siin mingeid sarkastilisi ja iroonilisi märkusi.

billybob
26.09.11, 18:33
Et siin süüdlaste otsingul lahmimine liiga ühte auku ei läheks, siis ütlen, et minu meelest on Kuno pihta suunatud kriitika ebaõiglane. Lugege kuno postitusi palun aeglasemalt üle ja püüdke aru saada, et kuno ei otsi süüdlasi, vaid vastab enda suunas tulnud kriitikale.

Marek_T
26.09.11, 18:37
Võtke tuba või midagi. Sellest saate ikka mõlemad aru, et see üksteise suunas paukumine sellises stiilis ja sellise sisuga aitab täpselt samapalju jalgpalli ja fänluse arengule kaasa kui pasunad koondisemängul, eks?

Miljon postitust stiilis "attack - counter attack" ja tulemus on null, emb-kumb hakkab varsti nutma ka...

Djuudid, KASU (seda te siin vist taga ajate, mis?) oleks teie väitlusest siis, kui te vis-a-vis istuksite maha, võtaksite kuus õlut ja tõhusad biifsteegid ja arutleks, mitte ei paugutaks üksteisele labakäega skrootumisse siin foorumis. Ja siis peale kuut õlut ja kaht biifsteeki annaksite teada, millest rääkisite ja kuhu jõudsite ja millest järgmine kord võiks rääkida ja kes veel võiks seal kohal olla. Ja kes õllede eest maksab.

Kuno, küsimus - VIL-KAL mäng suve lõpupoole, 27.august vist oli - mitu Kalju fänni seal kohal oli? Mina olin seal, erapooletu nagu ma üldiselt ML mängudel olen (mäng on oluline, mehed!) ja vitnesseerisin Viljandi ahastamapanevalt paska mängu, mille Kalju lõbusalt ära karistas. 27.august oli laupäev, meenutan. Viljandi ei ole Narvas, meenutan. Ja Kaljusid oli Viljandis kohal täpselt meeskonna jagu + valgete ketsidega Kuno. Miks sa siis pauku üles ei tõmmanud? Tunnistan, nüüd, peale kaotust ahastamine on pisut kõrvalmekiga.

Nahkpea, stiki teemasse ja ära esine nagu plika. Foorumis solvumine on nõrkadele.

Kuno
26.09.11, 18:39
Mulle pasunad koondise mängul meeldivad :D Pasunate all mõtlen trompeteid ;) Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse :D

Nahkpea
26.09.11, 18:39
Kõik on ilusti kirjas, loe uuesti läbi eelnevad leheküljed ja sa leiad oma vastused. Soovitan sinule nüüd seda juba kolmandat korda...

Minupoolsed vabandused, enne oma postituse tegemist seda seal polnud. Ma ei tea, kas sa nüüd mind selle all silmas pidasid, aga ennast ma küll puudutatuna ei tunne "varjunime all kõike, mis liigub ja kõiki kritiseeriv ning halvustav". Pole seda kunagi teinud. Aga no küllap sa siis pidasid kedagi teist silmas. :D

Mulle jääb mulje, et sa soovid lihtsalt õli tulle valada oma provotseerivate postitustega... - ei lähe läbi kallis Nahkpea :D

Ei püüa siin kedagi ega midagi provotseerida, saati õli tulle valada. Lihtsalt mind torkasid mõningad sinu märkused ja su valulik reaktsioon sellele oli enam kui kummaline.

Üldiselt, võiks selle jauramise nüüd siin lukku panna.

Martin
26.09.11, 18:41
Selgita siis üldsusele, mida üks jalgpallihuviline peab tegema kodumaise vuti hüvanguks ja milliseid ohvreid tooma?

Võttes arvesse, et teatud Flora fännid varjavad oma nimesid ja tegevusalasid nagu riigisaladusi, on keeruline muidugi sellest nurgast vastata, kuid võib ju olla, et te oskate või teate midagi, millega enda klubile abiks olla. Ja kui otseselt neid oskusi kasutada ei saa, on alati võimalik juurde õppida. Näiteks suudaks ma sulle tõenäoliselt umbes tunniga selgeks teha, kuidas teha sarnast kava nagu ma ise praegu Tammekale tegema hakkasin.

Võib-olla oleks aga Pohlak huvitatud sellest, et te ise hakkaks staadionil korda pidama a'la tsiviilturva stiilis vms nagu Inglismaal on. Aitaks kulusid kah kokku hoida.

Kui need asjad tunduvad keerulised, siis ehk oled võimeline päev või kaks enne mängu linnas flaiereid jagama või suudad enda elu- ja tööpiirkonda plakateid riputada.

Või kui see on liiga keeruline, siis tee FB event ja kutsu enda sõbrad mängule ja saada neile iga nädal selle kohta kiri.

Räägi klubiga ja äkki nad annavad sulle tasuta pääsemd, mille saad anda enda pojale/türele ja kõigile nende klassikaaslastele.

Jne, neid võimalusi on sadu, asi on ainult selles, et kas sa tahad.

Marek_T
26.09.11, 18:45
Mulle pasunad koondise mängul meeldivad :D Pasunate all mõtlen trompeteid ;) Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse :D

Life is like a box of chocolates, Kuno. See käis siin selle Nahkpeaga toa võtmise kohta.
Ja ma editeerisin oma postitust, äkki võtad vaevaks veel korra sinna pilgu peale visata. Üks küsimus oli.

Nahkpea
26.09.11, 18:46
Martinile: ma heameelega vastaks sulle, aga see teema on siin juba nii pikaks ja selliseks ärapanemiseks läinud, et ei viitsi enam. Tõenäoliselt on ka kõik teised sellest juba väsinud.

Muide, mu töö pole sugugi mingi riigisaladus, sa oled seda privaatselt minult ka küsinud ja ma olen sulle vastanud.

Kuno
26.09.11, 18:47
Minugi poolest, paneme lukku (no hard feelings), seda enam, et ma pole kordagi konkreetselt kellegi pihta midagi öelda soovinud, räägin üldiselt asjadest mis vajaks tähelepanu ja parandamist. Muidugi on alati võimalik, et keegi tunneb ennast mingis olukorras ära ja tänu sellele ka puudutatuna, aga mis teha, kriitika on edasiviiv jõud ja ma usun, et me kõik tahaks pigem edasi kui tagasi minna?

NB! Igatahes näitamaks seda, et nii mina kui Kalju hoolime oma fännide eest pakume me omal initsiatiivil fännidele välja võimaluse sõita meeskonnaga Sillamäele kaasa eraldi bussiga ja selle lõbu eest maksan mina isiklikult pool ja Kalju teise poole!

Respect kõigile, ja äkki leiate kuskilt jõudu, et ka ise midagi juurde panna...

Minupoolsed vabandused, enne oma postituse tegemist seda seal polnud. Ma ei tea, kas sa nüüd mind selle all silmas pidasid, aga ennast ma küll puudutatuna ei tunne "varjunime all kõike, mis liigub ja kõiki kritiseeriv ning halvustav". Pole seda kunagi teinud. Aga no küllap sa siis pidasid kedagi teist silmas. :D

Ei püüa siin kedagi ega midagi provotseerida, saati õli tulle valada. Lihtsalt mind torkasid mõningad sinu märkused ja su valulik reaktsioon sellele oli enam kui kummaline.

Üldiselt, võiks selle jauramise nüüd siin lukku panna.

Nahkpea
26.09.11, 18:47
Tuba võtta Nahkpeaga... Ma ei tea küll kes ta on, aga ma eeldan, et ta pole minu maitse :D

Siga! Alles nimetas mind kalliks ja juba tahab maha jätta! :D

Ja sinu eelneva postituse jätkuks: no hard feelings...elu läheb edasi!

Kuno
26.09.11, 18:55
Life is a beatch! ;)

Siga! Alles nimetas mind kalliks ja juba tahab maha jätta! :D

Ja sinu eelneva postituse jätkuks: no hard feelings...elu läheb edasi!

Kuno
26.09.11, 19:02
Jutujätkuks http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-pakub-fannidele-tasuta-reisi-sillamaele/

Rein
26.09.11, 19:10
Life is a beatch! ;)

Mis või kes see on?

Kuno
26.09.11, 19:15
Naabri puudel, julm ülbik ;)

Mis või kes see on?

Jasper
26.09.11, 19:15
Mis või kes see on?

rannalibu rinnanibu

HABE
26.09.11, 19:38
Kuno, küsimus - VIL-KAL mäng suve lõpupoole, 27.august vist oli - mitu Kalju fänni seal kohal oli? Mina olin seal, erapooletu nagu ma üldiselt ML mängudel olen (mäng on oluline, mehed!) ja vitnesseerisin Viljandi ahastamapanevalt paska mängu, mille Kalju lõbusalt ära karistas. 27.august oli laupäev, meenutan. Viljandi ei ole Narvas, meenutan. Ja Kaljusid oli Viljandis kohal täpselt meeskonna jagu + valgete ketsidega Kuno. Miks sa siis pauku üles ei tõmmanud? Tunnistan, nüüd, peale kaotust ahastamine on pisut kõrvalmekiga.

27. august ja Viljandis oli Kuno+7 inimest Kalju poole pealt. Enamus neist tõesti klubiga seotud inimesed, mitte fännid.

Kuno
26.09.11, 19:42
Jah, ma pean fännide all silmas neid kes reaalselt "pauku" teevad ja häälekalt kaasa elavad :)

27. august ja Viljandis oli Kuno+7 inimest Kalju poole pealt. Enamus neist tõesti klubiga seotud inimesed, mitte fännid.

Sen
26.09.11, 19:58
NB! Igatahes näitamaks seda, et nii mina kui Kalju hoolime oma fännide eest pakume me omal initsiatiivil fännidele välja võimaluse sõita meeskonnaga Sillamäele kaasa eraldi bussiga ja selle lõbu eest maksan mina isiklikult pool ja Kalju teise poole!
Respect kõigile, ja äkki leiate kuskilt jõudu, et ka ise midagi juurde panna...

Hea töö Kuno aga FB -st lugesin juba enne kella 17:00 et Flora paneb fännidele bussi välja Viljandisse ;) Kena, et ka Teie hoolite oma fännidest nagu teeb seda FC FLORA !

peters
26.09.11, 19:58
Uskumatu, millese rünnaku alla Kuno sattus. Need üksikud fännid on meil siin ikka eriliselt ennasttäis ja samas nii kergelt solvuvad. Või nemad peavad töö kõrvalt fännama. :D Naljavennad, suurem enamus jalkafänne tegutsevad ju pärast tööd. Proffe ju palju pole.

Vähem virinat, isehakanud kuningad.

Kuno
26.09.11, 20:25
Ülikõva! Nüüd võiks Levadia ja Tammeka ka veel bussi oma fännidele panna... Hakkaks looma! :)

Hea töö Kuno aga FB -st lugesin juba enne kella 17:00 et Flora paneb fännidele bussi välja Viljandisse ;) Kena, et ka Teie hoolite oma fännidest nagu teeb seda FC FLORA !

mortan
26.09.11, 20:30
Ma arvan ka, et Kuno jutus on põhimõtteline iva sees. Siinset jalgpallikultuuri edendades - ja eriti kui on selline pingeline hooajalõpp - tulebki topelt pingutada, ei kanta fännidele kulda niisama ette nagu ei anta seda niisama ka meeskonnale. Mõlemad peavad rabelema - ja samas tõik, et Kalju võiks igiammust Flora-Levadia tiitlitraditsiooni murda, on nii suur ja põhimõtteline asi, et selle nimel võiks paar kuud hooaja lõpus kas või taguotsast välja ronida.

818
27.09.11, 09:49
Ülikõva! Nüüd võiks Levadia ja Tammeka ka veel bussi oma fännidele panna... Hakkaks looma! :)

Levadiale piisab klouniautost, kõik 3 fänni mahuvad sisse...

Aga tegelt, kas te ise ka aru saate, mis sisutühja solki te viimased paar lk pritsinud olete... ?
Minge tehke mulle võileiba...

Sen
27.09.11, 10:09
Levadiale piisab klouniautost, kõik 3 fänni mahuvad sisse...

Aga tegelt, kas te ise ka aru saate, mis sisutühja solki te viimased paar lk pritsinud olete... ?
Minge tehke mulle võileiba...

http://www.upload.ee/image/1690414/clown_14.gif

Kuno
27.09.11, 11:33
ÄKKI ÕNNESTUB... :D

http://www.youtube.com/watch?v=Tog1JgqxlaY&feature=related

yordan
27.09.11, 12:36
JK Welco Elekter on sellel hooajal koos Electric Legioniga IGALE välismängule sõitnud suure bussiga.. (40+ kohta) Tehke järgi, Meistriliiga!

Silver
27.09.11, 12:43
JK Welco Elekter on sellel hooajal koos Electric Legioniga IGALE välismängule sõitnud suure bussiga.. (40+ kohta) Tehke järgi, Meistriliiga!

Väga kõva tulemus, pole midagi öelda! Respekt. :)

Kuno
27.09.11, 12:57
Väärib kiitust! Olete oodatud Hiiu staadionile ja rullime teile punase vaiba ka lahti :)

Rein
27.09.11, 13:00
Ja Kuno teeb teile veel pannkooke kah :)

-RoMaRiO-
27.09.11, 13:32
Tahaks Kaljut ja Kunot kiita Sillamäele bussi organiseerimise eest, väga lahe tõesti. Muidugi on tõesti häbi, sest noh isegi see hooaeg jõudnud ainult Soome euromängule ja korra Kuressaarde. Ei oskagi öelda, miks need ajad kui suur buss Kalju fänne kuskile trippis, läbi on. Kurbusega pean muidugi tõdema, et Sillamäega mängu ajal viibin Liverpoolis Anfieldil, aga kui mõnus kaasaelajate punt sinna tripib, siis olen nõus üritust sponsoreerima mõnusa kasti Walteri või Double Bockiga :D

Aga Welco fännklubi peaks peaasjalikult koosnema Welco mängijate sõpradest, lähedastest jne, klubil on olemas mõnus identiteet. Siin peaks olema mõtteainet ka ML mängijatel, et kas ja kui palju ise oma sõpru ja lähedasi mängule kutsutakse. Olen kuulnud ühe endise MLi mängijja lauset, kus tal oleks häbi oma ema mängule kutsuda

Kuno
27.09.11, 13:34
Teen muidugi!

Ja Kuno teeb teile veel pannkooke kah :)

spekter
27.09.11, 13:34
ehh :)
lugesin kogu selle emotsioonidest pakatava vahu läbi ja mulle tundub, et Kuno unistas juba kullast ning selle võimalik käest libisemine on ta kuidagi närviliseks teinud. nagu paisu tagant oleks pääsenud. aga teada ju on, et rääkimine/kirjutamine aitab. ja eks kannatlikuks olemist tuleb samuti õppida.
(ei ole Kalju fänn, aga lugeda ja arvata võivad ju ka teised)

Kuno
27.09.11, 13:40
Üks asi on päris kindel, et kulla omamises mind süüdistada ei saa. Kõik kes on minult selle kohta küsinud on saanud vastuseks "hooaeg on veel pikk, ja võtame mäng korraga, neljas koht on ka veel saadaval"... Seega mingit sellist asja küll pole olnud. Aga see on tõsi, et peale Narva mängu osad fännide kommentaarid olid nats ärritavad küll kuid minu sõnavõtt ei olnud kindlasti seotud Kalju kaotusega. Minuarust me tegime super mängu ja ma ei saa kellegile midagi ette heita... Narva tegi lihtsalt imet ja võttis 3 punkti... Selline see jalgpall on, aga see millest ma räägin ei ole episood vaid jätkuv probleem mis puudutab jalgpalli, klubisid ja nende fänne laiemalt!

Aga teeme nii, et enam seda teemat me edasi ei arenda, ma lihtsalt ei viitsi enam ja kohe on vaja hakata Tartusse sõitma (peab selel Nõmme tee seal üle vaatama) ;)

Defa
28.09.11, 16:29
Eilne Tammeka vs Kalju mängu kokkuvõte siis: http://www.youtube.com/watch?v=EN7ryZGKGq0

Kuno
01.10.11, 00:26
Videokokkuvõte Kalju Jalgpallifestivalist:
http://www.youtube.com/watch?v=Ik59idjwsM8
Kalju vs Levadia Facebookiüritus asub siin sooduka jaoks: http://www.facebook.com/event.php?eid=196516477035282

Hiiul näeme!

Silver
01.10.11, 11:53
Super video, väga hea töö! :)

budu
01.10.11, 14:59
Kas tänast mängu kuskilt netist ka võimalik näha?

billybob
01.10.11, 15:07
http://www.tv3play.ee/play/242271/

budu
01.10.11, 15:14
http://www.tv3play.ee/play/242271/

kahjuks Taanis ei tööta see

CD7
01.10.11, 16:55
Viikmäe Chelseasse!

BlueBlackWhite-
01.10.11, 19:26
Selline pealtvaatajate number, enne mängu polekski sellist numbrit oodanud, nagu näha võis siis auto parkimine oli omaette kollaste porno. Ühest lisatribüünist oli ka natuke vähe, tundus, et osa rahvast läks päris vara ära sellepärast, et istekohti polnud.

Vingumine vingumiseks, on ikka meeletu vahe, kas staadionil on 200 inimest, või 2000 inimest, võimas Kalju, ainult edasi :) !

jkddp
01.10.11, 19:44
kuna arvatavasti järgmine hooaeg tuleb ka hiiu staadionil veeta???:confused:
siis äkki järgmise hooaja jaoks teisele poole ka selline kena tribüün?

Muidu päris kena üritus oli täna! Teisel poolajal tõesti vähem rahvast oli.
Eriti säästlikud olid Levadia poolehoidjad kes säästu sektoris resideerusid. Laulsid ka vahepeal nagu aegluubis - sõnadest emmigi aru saanult...

Mäng oli väga näotu. Ma isegi juba ootsin levadia väravat, et mängu vähe värskust tuua. Aga, et see niimodi "käega mängimise" peale tuli. :confused: + veel hilisem punane.
Mul jäi see hetk pildist välja - mida see Neemelo tegi täpselt?

kesa
01.10.11, 20:30
Telepildi järgi tundus 1945 tõepärane, igatahes rahvast paistis olevat rohkem kui eelmine kord mil kirja läks 2730. :)
Tublid!

PraS
01.10.11, 22:26
Kui juba kesa ütleb,et oli 1945 inimest kohal siis ju nii on ka.

BlueBlackWhite-
01.10.11, 22:28
Säästukaga koos oli 2000 raudselt.

Jasper
01.10.11, 22:38
aga mitu kuuma tšikki ja kutti oli?

Kuum klikilugeja

http://www.nodi.ee/images/thumbnails/4/150/totty-clicker-small.jpg

Hind: 3,00 €
On olemas laos :)

Kogus:
Kirjeldus

Tänaval jalutades märkad ikka vahel mõnd kuuma tšikki või kutti, sõltuvalt sellest, kumbade suhtes silmi lahti hoiad muidugi. Oled vahel mõelnud, et võiks ilusad inimesed, keda kohtad, üle lugeda? Aga miks mitte! Suru roosa klikilugeja pihku ja vajuta seda iga kord, kui näed kedagi silmapaitavat. Kui mõni mööduja klikki kuuldes imestama peaks, selgita talle, millise komplimendiga tegu on ja hea õnne korral jätkub juttu ehk kauemakski.

http://www.nodi.ee/kuum-klikilugeja-ee.html

MNa
01.10.11, 22:44
Hea töö, Kalju! Selliseid publikunumbreid on kohe suur suur rõõm näha. Eeskujuks kõikidele teistele!

Kuno
01.10.11, 23:26
Kesa ära jama, midagi on mäda :) Tunnista ülesse nüüd miks sa nii sõbralik oled? ;)
Aga jh, tore päev oli, krt väsitav, aga tore! Tulistame edasi...

Telepildi järgi tundus 1945 tõepärane, igatahes rahvast paistis olevat rohkem kui eelmine kord mil kirja läks 2730. :)
Tublid!

-RoMaRiO-
02.10.11, 03:33
Hästi vahva oli, teist korda hooajal oli tõesti atmosfäär, mis meenutas jalgpallikohtumist. Kui midagi negatiivsele poolele lisada, siis saan aru, et Kalju üritab igatmoodi atraktiivsust üleval hoida, aga need agarad trummitüdrukud rikkusid küll Kalju eduka fänluse täna. Fänluses on ikka päris raske, et fännklubi üritab laulujoru panna, aga kõik sumbub kuna kõrval olevad neiud otsustavad täiesti teises viisis trumme peksta. Kui viiskalt I p.a keskel nende poole pöördusin, et pekske oma löögiriistu samas taktis käesoleva lauluga, siis tundusid aru saavat, aga peale staadionil kõlanud üleskutset aktiviseerusid taas. Jalgpall pole päris selline mäng, kus mängu ajal näiteks tümpsu põhja paneks. Tean, et Kalju tahtis vaid head, aga see ei kukkunud minu arust just kõige edukamalt välja.

Mänguliselt muidugi väga kahju, et nii 3p ära anti, eksides elementaarsete põhitõdede vastu. Ei tea küll, kui heas vormis Konsa pärast vigastust on, kuid ma ei tea, mõne kiirema venna kui Viikmäe oleks võinud viimasel 20l minutil küll ette jooksma panna, kui Levadia kaitseliin väga kõrgel asetses. Kuidagi väga lihtsalt oleme see hooaeg neid punkte kaotanud, eksides nii taktikaliselt kui ka elementaarse ABC vastu.

Jasper
02.10.11, 19:00
http://i.imgur.com/BXKaE.png

http://knowyourmeme.com/memes/keep-calm-and-carry-on

-RoMaRiO-
10.10.11, 02:34
http://buduaar.ee/Article/article/17865

Täitsa tore intervjuu hea jalgpalluriga, loodetavasti (?) leiab siis mõne näitsiku, kelle pärast ka järgmine hooaeg Kaljus mängida :)

cyhton
10.10.11, 03:17
http://buduaar.ee/Article/article/17865

Täitsa tore intervjuu hea jalgpalluriga, loodetavasti (?) leiab siis mõne näitsiku, kelle pärast ka järgmine hooaeg Kaljus mängida :)
Tundub täitsa tore inimene olevat selle põhjal. Hea lugemine.

urmar
10.10.11, 03:32
lausekatkend artiklist:
siis veel veel 2 jaapani keelt rääkivat brasiillast :)

omanik
10.10.11, 11:04
väheke jalgpalli välist juttu kah...eile sai kogemata mingit kaubanduskeskust külastatud...

vaatan mina, et tuleb mingi koletu dziibi moodi neljarattaline liikumisvahend ja pargib ilusa poognaga kohe sinise värviga kaetud parkimiskohale, täitsa keskuse sissepääsu kõrvale. välja kargab noor naga ja tema pruut (tõnenäoliselt), väliselt ei tundunud neil mingisugust liikumispuuet olevat, sportlikud ja ilusad inimesed, väga krapsakalt tõttasid shopingule. läksin mina siis masinast mööda ja nägin, et esiklaasi taga on suisa kaks puuet tõestavad märgistust, üks oli sinine nagu kord ja kohus, teine rippus tagasivaate peegli küljes - see oli roosat värvi ja sellel "ilutses" nõmme kalju sümboolika...

Rein
10.10.11, 11:15
Äkki olid nad ajuinvaliidid?

omanik
10.10.11, 11:22
ilmselt küll, aga võiks ju nende jaoks värvida keskuse sissepääsu ette kohe roosa ruudu kus ilusad inimesed saaksid oma roosa tõendiga parkida, või siis sõita juba otse poodi sisse...

ke$ha
10.10.11, 14:37
Kuulasin seda Vikerraadio spordisaaded ja see oli huvitav, aga, Kuno, kas sa oled mõelnud, et äkki sa kasutad sõna "nagu" liiga palju?

Rein
10.10.11, 14:51
Kuulasin seda Vikerraadio spordisaaded ja see oli huvitav, aga, Kuno, kas sa oled mõelnud, et äkki sa kasutad sõna "nagu" liiga palju?

See nagu on nagu täiega moodne sõna. Seda nagu ei saa üldse ütlemata jätta.

kesa
10.10.11, 19:53
Mida keegi kuulab, isiklikult jäi mulle kõlama sõnum, mis suunatud kõigile, et toetage rohkem jalgpalli Eestis rohujuure tasemel, liigavutti.
Kõigil, kellel on pappi, kellel on poliitilist mõjujõudu, toetage Eesti (liiga)vutti.
Kellel aga eelnevat napib, tulge ise staadionile, külastage Eesti kohalikku liigavutti ja läbi selle annate igaüks ise oma panuse Eesti jalgpalli arengusse.

Peaks nagu olema see õige sõnum.

football2u
10.10.11, 20:06

Laisk küsib linki.

Brick
10.10.11, 20:10
Laisk küsib linki.

http://sport.err.ee/jalgpall/41f59a03-748b-4418-a4b8-588847025cd6

kesa
10.10.11, 20:14
ERR ei rõhuta põhilist, ajab mingit integratsioonijama.

http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=3725796

Brick
10.10.11, 20:28
Mis see veel tähendama peaks ? Kaks ühesugust heliklippi, kus ERR on toonud lisaks loost välja tekstipõhist ülevaadet. Võibolla ei toonud jutust ERR põhilist välja, aga sisu on ju ikka sama...

kesa
10.10.11, 20:51
Mis see veel tähendama peaks ? Kaks ühesugust heliklippi, kus ERR on toonud lisaks loost välja tekstipõhist ülevaadet. Võibolla ei toonud jutust ERR põhilist välja, aga sisu on ju ikka sama...

Klipp on sama aga tekstipõhine rõhuasetus eksitav, paljud ei viitsi kuulata vaid ainult lugeda, isegi ei pannud tähele, et kõrval võimalus saadet kuulata.

Põhiline on just see, mida Kuno rääkis ja seda oleks pidanud tekstipõhiselt rõhutama.

Kuno
11.10.11, 00:29
Pean selle "nagu" kallal tööd tegema, tuleb tunnistada, et sellest on saanud parasiitsõna mis mulle endale ka ei meeldi :) Ärge pikka viha pidage, luban ennast parandada...

ROOTSI KUNN
11.10.11, 01:23
http://sport.err.ee/jalgpall/41f59a03-748b-4418-a4b8-588847025cd6

Ma olen Indrekuga sada prossa nõus ja ka ise sellest juba ammu rääkinud ,et jalgpalli toetus võrreldes muude nõukaaegsete lemmiklastega on armetult väike. Ja selles osas peame me ise aktiivsemad olema aga mitte kuulutama ,et meil on raha küll ja paluma ei hakka. . Jalgpall peab teiste pallialadega võrdselt toetust saama ja jutul lõpp.
Oskab keegi õelda ,kui suur see vahe siis rahaliselt on ? Mingi link või numbrid ?

Kuno
11.10.11, 10:55
Mulle endale isiklikult ei meeldi jalgpalli võrrelda ühegi teise alaga, veel vähem tunneks ma ennast hästi kui jalgpalliraha tuleks mõne muu spordiala arvelt. See poleks lahendus... Fakt on see, et raha on vaja just kohalikul tasandil jalgpalli arendamise jaoks. Praegu on meil koondisemängijad heades klubides ja need klubid viivad meie mängijate arengut edasi... Kas see kestab igavesti nii näitab aeg, sest uued Eesti mägijad peavad ju meie liigast esimese sammu tegema välismaale ja kui me ei arenda oma koduliigat ja ei tõsta taset, siis on seda sammu ju raske teha! VÄGA TÄHTIS oleks nüüd koos jalkaliidu ja klubidega panna Meistriliiga arengule puid alla, et koondise areng eest ära ei liiguks... Need kaks vagunit peaks ikka ühe rongi taha haagitud olema!

dreyd
11.10.11, 11:09
Ma olen Indrekuga sada prossa nõus ja ka ise sellest juba ammu rääkinud ,et jalgpalli toetus võrreldes muude nõukaaegsete lemmiklastega on armetult väike. Ja selles osas peame me ise aktiivsemad olema aga mitte kuulutama ,et meil on raha küll ja paluma ei hakka. . Jalgpall peab teiste pallialadega võrdselt toetust saama ja jutul lõpp.
Oskab keegi õelda ,kui suur see vahe siis rahaliselt on ? Mingi link või numbrid ?

2011 numbrid peaksid olema sellised:

Eesti Korvpalliliit 651 172 €
Eesti Võrkpalliliit 593 328 €
Eesti Jalgpalliliit 355 185 €
Eesti Käsipalliliit 242 988 €

ROOTSI KUNN
11.10.11, 14:10

Tänud. See ei ole nüüd küll Kalju teemasse aga ,kui juba siin jutuks läks . Vahe korvpallile antava toetusega on tõesti väga suur ja see olukord on täiesti ebaõiglane. Loodetavasti koondise head tulemused mõjuvad ja meie vutiliit teeb kõik selleks ,et jalgpall oleks juba järgmisel aastal samal pulgal kahe esimesega.

Marek_T
11.10.11, 14:20

Kas nende ridade taha oleks võimalik ka harrastajate numbrid saada? Uskuge, sõbrad, see pilt läheks kohe märksa selgemaks. Ja veidramaks samal ajal. Eriti esimese ja kolmanda rea võrdluses...

ke$ha
11.10.11, 14:35
Pigem teise ja kolmanda rea võrdlusel. Võrkpall?? Nagu... WHAT.... THE.... EFFFFFFFFFFF

Kasepats-Pidur
11.10.11, 14:44
Ei taha vutti maha teha ja teisi pedealasid õigustada, aga kas mitte pole nii, et EJL saab ainsa alaliiduna arvestada rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA ja UEFA) laekuvate summade ja teleõiguste müügist kukkuvate kopikatega, misjärel tuleb kokku märgatavalt suurem summa kui see 300k, millega kossust maha jäädakse? Anti ju hiljuti Florale 50 milli (krooni) laenu.

vincent
11.10.11, 14:50
Eesti spordiregistri järgi (harrastajaid spordiklubides ja spordikoolides):

Jalgpall - 16 230
Korvpall - 10 803
Võrkpall - 7122
Käsipall - 2244

Kuigi selle tabeli järgi tuleks kõige rohkem pappi anda võimlejatele, keda on napilt alla kahekümne tuhande Eestis...

Amadeus
11.10.11, 14:55
kas võimlejate alla lähevad ka kõik aeroobikud ja kisakoorlased?

mortan
11.10.11, 14:57
kas mitte pole nii, et EJL saab ainsa alaliiduna arvestada rahvusvahelistelt organisatsioonidelt (FIFA ja UEFA) laekuvate summade ja teleõiguste müügist kukkuvate kopikatega

Sellega on muidugi lihtne - see on juba teiste alade RV organisatsioonide probleem, kui nad oma mänguga rahvusvaheliselt tasandilt piisavalt kopikat ei teeni, et alaliite toetada. Pole riigi asi terve maailma rahasid läbi kalkuleerida, et siis kodus mingi "õiglus" jalule seada. Mügriajamise mitmevõistluse alaliit - kui selline olemas oleks - ei saaks ka maailmast midagi ja taevas teab, et neile poleks põhjust ka riigil midagi anda :)

EDIT: aga üldiselt kaasneb suure riigipoolse rahavooga ka hea hulk õpitud abitust, teisalt võib tekkida oht, et mida rohkem riik annab, seda suurem on oht kaotada osa ala(liidu) iseseisvusest. Või vähemalt võib mõni mutter ministeeriumis või poliitliinil pähe võtta, et ta saab X koguse raha eest sõnaõigust või paraadpildiõigust jalgpalliskenes.

kesa
11.10.11, 14:58
kas võimlejate alla lähevad ka kõik aeroobikud ja kisakoorlased?

Täpselt nii.
http://www.eevl.ee/cms.php/eesti/alad

Võimlejaid kokku 19551, nendest mehi 2361 ja naisi 17190

lisaks veel üks rahvasport,

Kulturism ja fitness, musklikasvatajaid-trimmijaid kokku 13126, kellest mehi 6049 ja naisi 7077.

urmar
11.10.11, 15:02
Hea, et meil käijate liitu olemas ei ole. Muidu loeksid nad kõik jalakäijad oma liidu liikmeks. ;)

ROOTSI KUNN
11.10.11, 17:55
Eesti spordiregistri järgi (harrastajaid spordiklubides ja spordikoolides):

Jalgpall - 16 230
Korvpall - 10 803
Võrkpall - 7122
Käsipall - 2244

Kuigi selle tabeli järgi tuleks kõige rohkem pappi anda võimlejatele, keda on napilt alla kahekümne tuhande Eestis...

Vanasti oli võimlejatel ja kõiksugu Kesa poolt mainitud seltskonnal üks armas nimi ,, kehakultuurlased,, :)
Aga räägime ikkagi konkreetselt pallimängudest.

eston maravilha
11.10.11, 18:46
Täpselt nii.
http://www.eevl.ee/cms.php/eesti/alad

Võimlejaid kokku 19551, nendest mehi 2361 ja naisi 17190

lisaks veel üks rahvasport,

Kulturism ja fitness, musklikasvatajaid-trimmijaid kokku 13126, kellest mehi 6049 ja naisi 7077.

kulturistina läheb kirja igaüks, kes mõne jõusaali teenust pakkuva spordiklubi uksest sisse astub ning neile liikmemaksu maksab.

Stok
12.10.11, 13:30
kulturistina läheb kirja igaüks, kes mõne jõusaali teenust pakkuva spordiklubi uksest sisse astub ning neile liikmemaksu maksab.

Erinevalt minust, kes ei pane nime kirja, kui 2x nädalas sõpradega palli taob. Salaja harrastajate arvu ei olegi eriti võimalik mõõta, paraku.

PETSINHO
12.10.11, 15:03
Kuulge võimlejad ja käimisliidu eestvedajad, tulge parem Meistriliiga mängule Sillamäele. Bussis veel paar kohta järgi. :)

http://www.jkkalju.ee/viimased-6-vaba-kohta-veel-sillamaele-lisatud-reisigraafik/

.

Mõnuagent 007
12.10.11, 23:01
Kuulge võimlejad ja käimisliidu eestvedajad, tulge parem Meistriliiga mängule Sillamäele. Bussis veel paar kohta järgi. :)

http://www.jkkalju.ee/viimased-6-vaba-kohta-veel-sillamaele-lisatud-reisigraafik/

.

Haahaa, pilt on kuld. Tsitromoon ja hõõglambid lähevad kohe venemaal müügiks. Kahjuks olen ise telekas samal ajal.

kitty72
17.10.11, 17:05
Tere, kas kõik on peale laupäevast väljasõitu elus & terved? :D :D :D

-RoMaRiO-
17.10.11, 23:59
We had a SUUUUUPER supporters at stadium today's away match!!!
It was soooo difficult game for us. Because it's worst pitch conditions.but, Every player try to show high performance for supporters!
Thank you for support Kalju!! We will see on next tuesday at stadium again!!
...

Hidetoshi Wakuilt siis FB-s. Oleks ülimalt meeldiv teda ka järgmisel hooajal Kaljus näha. Ei tea, miks need eestlased nii tuimad ikka on, miks Eesti treener avalikult fännide tähtsusest ei räägi, Getulio juttki teeb alati südame soojaks, kuuldavasti Voolaiul oli täitsa pohhui, kas keegi tribüünil käib. Isegi Pasi puhul oli näha, et hoolis fännidest, rääkimata sellest ajast kui hollandlased koondist juhendasid, mäletan kui Goes suusoojaks ütles lausa, et möllab edaspidigi sinisärkide fännisektoris. Mäletan kui lahe oli kui Pimentel kunagi aastalõpukal Kalju fännidesse hüppas, ikka väga mõnusa tunde tekitas. Laupäeval istusin Anfieldil suht ManU fännide juures ja kogesin vahetult kui Hernandez värava puhul kogu meeskonnaga kolli fännidega tähistasid, teineteist kallistades ja möllates, tekitas endalgi külmavärinad peale. Siin Eestis kui mõni pime satuks vutti vaatama, tihtilugu ei saaks emotsioonituse tõttu arugi, kas seis on muutunud või mitte. Kahjuks.

gooner
18.10.11, 23:50
siin on Nõmme Kalju - FC Viljandi kohtumise (18.10.2011) kõik väravad:
http://www.youtube.com/watch?v=ei4ar_sPMSg

chac
19.10.11, 11:05
Pigem teise ja kolmanda rea võrdlusel. Võrkpall?? Nagu... WHAT.... THE.... EFFFFFFFFFFF

võrkpallurid osalesid 2. korda järjest EM finaalis 16 tugevama seas, kui sa juhuslikult kuulnud pole. koondis on võitnud kahte euroopa meistrit (hollandit ja poolat).
praegu võitlevad MM'ile pääsu eest.

jalgpallurid pole veel kordagi sihile jõudnud (kuigi on meeldiv tunnistada et nad on seekord päris lähedal juba ja hoian jätkuvalt ka jalgpalluritele pöialt).

minu arust erinevaid spordialasid ei peaks üksteisele vastandama, nad ikkagi näitavad meie üldisemaid edusamme ses vallas.

KeRRRt
19.10.11, 18:02
jah. ja suusatamises oleme mitu korda tulnud olümpia võitjaks!

PETSINHO
20.10.11, 13:27
Eesti - Iirimaa pileteid tahate...?

http://www.jkkalju.ee/voida-eesti-vs-iirimaa-piletid/

.

BlueBlackWhite-
20.10.11, 19:28
Eesti - Iirimaa pileteid tahate...?

http://www.jkkalju.ee/voida-eesti-vs-iirimaa-piletid/

.

Põhimõtteliselt üks väga vähestest võimalusest see pilet endale üldse saada, aga noh ek mängule läheks niikuinii :)

-RoMaRiO-
21.10.11, 21:35
Ega kellelgi juhuslikult ei ole üle esimest Kalju salli (rohelise ja mustaga), oleksin selle soetamisest väga huvitatud, sest ise mõned aastad tagasi suutsin selle Soomes ära vahetada. Või äkki Kaljul endal vedeleb kuskil laoruumis?

rauulo
22.10.11, 18:49
Serenaad Pelle Pohlakule oli täna päris hea. Minupoolne aplaus fännidele :)

-RoMaRiO-
27.10.11, 18:30
Mängu inspektor: Josep Katsev

Haha, laupäeval hakkab Lasnamäel taas nalja saama :)

spekter
27.10.11, 23:22
Ega kellelgi juhuslikult ei ole üle esimest Kalju salli (rohelise ja mustaga), oleksin selle soetamisest väga huvitatud, sest ise mõned aastad tagasi suutsin selle Soomes ära vahetada. Või äkki Kaljul endal vedeleb kuskil laoruumis?

kas sul pole Petsi numbrit?

-RoMaRiO-
27.10.11, 23:45
kas sul pole Petsi numbrit?

mis see siia puutuma peaks?

Mister
28.10.11, 00:34

Jaa! Loodame, et saab mängukorralduse kohta piisavalt küsimusi küsida, Katsevilt saab alati eeskujulikud vastused :D

PETSINHO
28.10.11, 11:51

Oh issand jummal :(

Aga parem ikka, kui ta seal Lasnamäel on, mitte Hiiule ei tule.

Vahkito
30.10.11, 10:41
Ausalt öeldes olen ma eilses skooris pisut pettund ;) Et 200 kolli Ajaxile täis saada, peab Tammeka laupäeval 17 lööma. Raskex läheb krt ;)

jkddp
30.10.11, 11:16
Eile vist oskas mängida ainult ajaxi väravavaht? Kalju jooksis pool tundi palliga pea laiali otsas ringiratast mööda staadionit...

-RoMaRiO-
30.10.11, 18:50
Täna Kalju II poistelt väga meeleolukas, südi ning meeletut tahtist sisaldav võit. Nii mõnelgi Meistriliiga palluril (mitte ainult Kalju omadel) tuleks peeglisse vaadata ja mõelda, kas seda mängu mängitakse ikka südamega.

Kuna duubli mängudele pole see aasta väga tihti jõudnud, siis kõiki kutte nimepidi ei tunne, aga no ma ei tea, nii mõnigi neist oleks pidanud saama oma võimaluse Meistriliiga tagumise otsa satsi vastu. Julgen väga kahelda, kas paarkümmend minutit kindlas eduseisus koos kogenud partneritega oleks need mängud väga ära rikkunud. Kuigi Rauno Raid lõpus mõnes korras natuke eksis, siis täiesti meeletult hea keskkaitsja, 300x parem kui terve hooaeg vigastatud olnud Haavistu. Kui järgmisel hooajal läheb esinduse komplekteerimiseks, siis soovitan sellele mõelda. Ja keskväljal mõni poiss pani selliseid diagonaalpasse üle kaitsjate peade, et Konsa pole sellistest undki näinud.

Hea töö, kutid, üllatasite mind väga positiivselt! Aa ja kohtunike brigaad oli lausa naljakas, üle pika aja üks kõige sitemaid vilesid, mida ma näinud olen. Mängu tase ületas kohtunike oma mäekõrguselt.

fizth
31.10.11, 19:09
Kõik lahe üle 100 osalise juba seal facebookis ! :) Aga PAIDE LINNAMEESKOND ei ole mingi PAIDE LMK (LM on ) :)

Rein
31.10.11, 19:10
Paide FC Flora on hoopis.

Kuno
02.11.11, 22:14
Viimane kärts-mürts sellel aastal! Ajage ennast, siis kohale ja elame ennast korralikult välja ennem pikka talvepuhkust ;)
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-lopetab-hooaja-lopupauguga/

PETSINHO
03.11.11, 19:34
LAUPÄEV, 5. NOVEMBER KELL 14.00 HIIU STAADIONIL - VIIMANE MÄNG SELLEL AASTAL

Mis saama hakkab:
* kõigile tasuta sooja teed
* viimast korda sel aastal läheb loosi 100.- € sularaha (reeglid Kalju FB ürituse lehel)
* loosime välja 2 Eesti - Iirimaa play-off piletit ( selleks klõpsa "osalen" FB ürituse lehel)
* tõmbame loosikastist välja inimese, kes saab Peugeot ekslusiivse maastikuratta
* anname 297-ndale pealtvaatajale (hooaja 9000-s) järgmise hooaja VIP-kaardi
* FunTime teeb ilutulestiku näol mürtsu- ja kärtsu
* lastega tegeleb Lotte
* töötab puhvet, kus pannkoogid, supp, keelekaste ja muud head-paremat
* üritust väisab legendaarne foorumi Rein

Facebooki ürituse leiate siit...
http://www.facebook.com/event.php?eid=160432454011061

.

Kuno
03.11.11, 19:59
Reinu kohale tulek on ilma irooniata kompliment :)

LAUPÄEV, 5. NOVEMBER KELL 14.00 HIIU STAADIONIL - VIIMANE MÄNG SELLEL AASTAL

Mis saama hakkab:
* kõigile tasuta sooja teed
* viimast korda sel aastal läheb loosi 100.- € sularaha (reeglid Kalju FB ürituse lehel)
* loosime välja 2 Eesti - Iirimaa play-off piletit ( selleks klõpsa "osalen" FB ürituse lehel)
* tõmbame loosikastist välja inimese, kes saab Peugeot ekslusiivse maastikuratta
* anname 297-ndale pealtvaatajale (hooaja 9000-s) järgmise hooaja VIP-kaardi
* FunTime teeb ilutulestiku näol mürtsu- ja kärtsu
* lastega tegeleb Lotte
* töötab puhvet, kus pannkoogid, supp, keelekaste ja muud head-paremat

Facebooki ürituse leiate siit...
http://www.facebook.com/event.php?eid=160432454011061

.

Rein
03.11.11, 20:06
Reinu kohale tulek on ilma irooniata kompliment :)

Peugeoti ratas on parim kompliment :)

BlueBlackWhite-
03.11.11, 20:51

Milleks seda mängu siis üldse vaja on ? ;)

Kaspy
03.11.11, 22:05
Teadagi, mängupäeva hommikul on vaja taas maale sõita :D

Kuno
03.11.11, 23:30
Haha !

teadagi, mängupäeva hommikul on vaja taas maale sõita :d

Kuno
04.11.11, 10:27
Üks oluline uudis veel:

http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-puhendab-oma-esimese-meistriliiga-medali-uno-piirile/

football2u
05.11.11, 11:35
Täna nüüd kõik kindlasti Hiiule kella kahest, et tänada Nõmme Kaljut eduka hooaja eest ning klubi pingutuste eest, tuua rahvas staadionile. Ainult Teie abiga saame oma 297 inimest kätte, premeerige klubi tema pingutuste eest ja olge kohal!

PraS
05.11.11, 16:07
Milleks on varud ? Miks seda pinki üldse omada ?

Varikonto
05.11.11, 16:51
Hahahaaa!

jkddp
05.11.11, 17:06
mis te mingid naljamehed olete v?
jalg nii sirgu lastud, et õudne kohe. 2:1 kaotus jätab resomeesse oma jälje.
Lastakse nii ilustasti paidel joosta läbi, et nagu mis mõttes?
Põhimõtteliselt Kalju proovis kontra rünnaut vist ainult ühe käe sõrmedel...
:O :O :O ?!?

Varikonto
05.11.11, 17:14
Miks Kalju üldse vahetusi ei tee?
TÄISamatööride vastu oleks ju võinud lasta teistel ka mängida.

jkddp
05.11.11, 17:20
jah Neemelo oli teve mängu kuid samas Terehhov võeti viimases hädas mängu.

ot: kus see lubatud Jäpe oli?

maamesilane
05.11.11, 17:43
Pakun,et see kõik on staadioni süü!

Mister
05.11.11, 17:52
Meil medal käes, lasime ka Paidel võidurõõmu tunda :)

Aitäh Kalju suurepärase hooaja eest! Järgmine aasta juba tiitel!

spekter
05.11.11, 17:57
nüüd ootaks veel Romario kommentaari, et taas ei võitnud tegelikult eesti parim võistkond ;)

jkj
05.11.11, 18:10
Ma olen suht kindel, et järgmine hooaeg jooksevad kõik noored minema, kuna neile ei anta absull mänguaega

-RoMaRiO-
05.11.11, 19:19
nüüd ootaks veel Romario kommentaari, et taas ei võitnud tegelikult eesti parim võistkond ;)

musi sullegi, kallike. keda kotib mingi Kaalma võrgu sahistamine?
who's that fat guy?
who's that fat guy?
who's that fat guy in the red?

spekter
05.11.11, 19:20
Olen sama meelt, et Prins tõestab end klubi juhtidele lühiajaliste sammudega, aga pikka perspektiivi ei arenda. noori on samuti vaja kaasata ja neile ML kogemust anda. teine asi muidugi, kui kavatsetakse osta ML kogemustega noored sisse. näiteks Viljandis võiks ju olla selliseid, kes Florasse mitte pääsemise korral ei soovi Viljandis jätkata. Aga Prinsi sama taktikat õigustaks ainult ja ainult meistritiitel!

spekter
05.11.11, 19:26
who's that fat guy?
who's that fat guy?

romake, ootan teilt meistritiitlit, aga selleks tuleb teil ka fat guy in the red üle mängida. lihtne

ROOTSI KUNN
05.11.11, 23:37
Henry Mancini....... parap paraaaa pabarabarabaaa, parappabaaa babarabarabaaa , enne ,kui te Paidet ei õpi viimases mängus võitma pühkige suu kullast puhtaks :)
Nummen Kalllju

-RoMaRiO-
06.11.11, 01:27
Olen sama meelt, et Prins tõestab end klubi juhtidele lühiajaliste sammudega, aga pikka perspektiivi ei arenda. noori on samuti vaja kaasata ja neile ML kogemust anda. teine asi muidugi, kui kavatsetakse osta ML kogemustega noored sisse. näiteks Viljandis võiks ju olla selliseid, kes Florasse mitte pääsemise korral ei soovi Viljandis jätkata. Aga Prinsi sama taktikat õigustaks ainult ja ainult meistritiitel!

Selle postiga olen täielikult nõus, Prins on liiga spontaanselt mõtlev inimene, kuid samas kõiki tema käike on samuti raske hukk mõista.

viva Kalju, viva Kalju, he is play on the left, he is play on the right. ja viljandi noortega tiitlile? ütle ausalt, võid PMi kah saata, kuidas sa Viljandiga seotud oled?

MNa
06.11.11, 02:19
who's that fat guy?
who's that fat guy?

Ma olen lugenud siin foorumites igasugu saasta, aga no see on vist tipp. Mingisugune austus tubli ekskoondislase vastu võiks ju ikka olla! Pealegi jääb sellest sõnavõtust mulje nagu oleks Kalju mehed niivõrd viletsad, et ei suuda isegi mingit "paksu" meest väravas üle mängida :D

Üks asi veel. Mis krt nende ingliskeelsete "loosungitega" on? Halenaljakas.

Kaspy
06.11.11, 10:51
Rein võeti eile Nõmmel ovatsioonide saatel vastu?

spekter
06.11.11, 10:55
viva Kalju, viva Kalju, he is play on the left, he is play on the right. ja viljandi noortega tiitlile? ütle ausalt, võid PMi kah saata, kuidas sa Viljandiga seotud oled?

ma olen hoopis seotud Floraga ;) , aga kuna kõik sinna ei mahu, siis hoolitsen selle eest, etViljandi omad ka edasi areneks.
ja ega ma soovitanud Kalju praegused minema saata, vaid mõne noore juurde võtta ...

-RoMaRiO-
06.11.11, 13:11
Ma olen lugenud siin foorumites igasugu saasta, aga no see on vist tipp. Mingisugune austus tubli ekskoondislase vastu võiks ju ikka olla! Pealegi jääb sellest sõnavõtust mulje nagu oleks Kalju mehed niivõrd viletsad, et ei suuda isegi mingit "paksu" meest väravas üle mängida :D

Üks asi veel. Mis krt nende ingliskeelsete "loosungitega" on? Halenaljakas.

Ei ole see laul üldse Kaljuga seotud, Eestimaa pinnal sai seda vast esimest korda kuulda kui Flora-Paide mängud olid Arsenali fännid külastamas ning seda laulsid.

Kuno
07.11.11, 12:34
Jah, tegime suure risti seinale ja jõime koos paar toopi A.Le Coq'i :D

Rein võeti eile Nõmmel ovatsioonide saatel vastu?

-RoMaRiO-
10.11.11, 16:03
November taas käes, võtaks siis enda nägemuse kohaselt ka hõbemedaliga lõppenud hooaja kokku. Hindeks paneks sellise keskpärase nelja, oli palju positiivsust, esimene medal klubi ajaloos aga...

täiesti rahul on raske olla, põhikoosseis oli kohati selline, et oleks ehk võinud natuke suuremalt mõelda, kas me tiitlit väärisime on omaette küsimus, aga tuleb tunnistada, et välismängijatega panime vähemalt üheksasse - Alain, Jorge, Toshi, Rantanen olid meeskonnale väga suureks abiks ning on mehed, kellega jätkamisest võiks klubi huvitatud olla, kohalikud poisidki olid täitsa tasemel, aga vaatamata sellele langesime karikas väga kurvalt välja ning eurosarjas väga suurt võimalust ei olnud. Eks sealt tuleks omad järeldused teha, kummaline oli hiljuti err spordis ilmunud Prinsi sõnad: "kripeldama jääb avakohtumine Flora vastu, kus lõpus lasime endale värava lüüa", eks igaüks vast mäletab hästi, miks ja kuidas see mäng ära veeres. Olen kuulnud jutte, et palju kritiseeritud Getulio tahtis isiklikult seda mängu päästa, aga abitreeneri roll ei lase kahjuks iseseisvalt otsuseid vastu võtta. See selleks.

Duubli taas teise liigasse jäämine ehk sama suur pettumus, kahjuks ei tea tagamaid, miks ei suudetud esinduses pingil olevaid mängijaid duublisse registreerida, kas ja kuidas see aidanud oleks, aga Tartu vastu oleks kindlasti palju suuremad võimalused olnud. Kes omaaegset üleminekumängu Kuressaare vastu mäletab, siis oli sama probleem Antti Arstiga, kes oli sedapuhku registreeritud duublisse ning ei saanud kah esindust aidata.

Vähemalt olid publikunumbrid Eesti kohta väga viisakad, hea töö promootorid, järgmine hooaeg sihiks 700-800 pealtvaatajat keskmiselt, eks! :)

Eks ole paista, mis järgmine hooaeg saab, on kuulda, et tuumik üritatakse säiltida ning päris paljude võtmemängijatega on ka kehtiv leping, mõned head täiendused veel juurde ning järgmine aasta tiitlile ja Euroopas kah natuke kaugemale :)

AreYouReady
25.11.11, 07:08
http://www.sports.ru/tribuna/blogs/fmpredictor/261534.html
http://lh6.googleusercontent.com/-gE2HL6us_Ic/Ts8FahjwCdI/AAAAAAAAD40/qRD9zMEJkuQ/s600/wakui.jpg
Interview with Hidetoshi Wakui! (in russian)
Intervjuu Hidetoshi Wakuiga! (vene keeles)
Интервью с Хидетоши Вакуи! (на русском)

Mister
25.11.11, 10:42
Super intervjuu, aitäh! :)

Google translatega väike lõik ka:

- Well, I hope that next season, your career will continue in Estonia? Or perhaps you already you have suggestions of other championships?

- Some suggestions there, but I will try first of all find a way to continue careers in Estonia, I like it here!

Väga super on, kui jätkab :)

-RoMaRiO-
25.11.11, 15:20
Super intervjuu, aitäh! :)

Google translatega väike lõik ka:

- Well, I hope that next season, your career will continue in Estonia? Or perhaps you already you have suggestions of other championships?

- Some suggestions there, but I will try first of all find a way to continue careers in Estonia, I like it here!

Väga super on, kui jätkab :)

Super-hüper mega oleks, tore uudis!

-RoMaRiO-
28.11.11, 23:49
Off-season on nii igav, tahaks juba vähemalt aastalõputurniiri ning pärast seda hooajaeelseid treeningmänge. Koduleht võiks muidugi kajastada, kellega lepingud olemas on, eks muidugi ise kah juba uuritud, tähendab pigem siis seda, et kas näiteks Jevdokimov, Kallaste, Neemelo on nö müügilehel või iga kehva pakkumise korral kah päris maha ei parseldata.

Aga nüüd kui asjad TTÜga liikuma hakkavad, siis oleks see päris ideaalne variant, kui siinsed TTÜ õppimisvõimalused oleks eelduseks tuua siia mõni noor andekas mängija. Näiteks saaks Kaljus mingit stipendiumit ning TTÜs tasuta õppida. Viimati sai Flora päris kena täienduse Hakola näol, kes Tallinnasse õppima tuli, arvestades välismaalaste hulka, siis meie kõrgliiga tasemele vastavaid õppureid peaks ju vahepeal ikka tulema :)

Rein
29.11.11, 00:34
Kuno väitis viimasel kodumängul, et kõik põhitegijad jäävad.
Samas liikumisi minu teada ikkagi on, eks käi ja vaata pealinna ML klubide trennid üle ja näed ise kes kellega trenni teeb.

Kuno
29.11.11, 01:39
Rein ma ütlesin, et eesmärk on tuumik säilitada ja see on ka praegu nii. Tuumiku valib peatreener koos kolleegidega :) Kindlasti liikumisi tuleb nii sisse kui välja, see on normaalne ;) Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.

budu
29.11.11, 13:26
Rein ma ütlesin, et eesmärk on tuumik säilitada ja see on ka praegu nii. Tuumiku valib peatreener koos kolleegidega :) Kindlasti liikumisi tuleb nii sisse kui välja, see on normaalne ;) Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.

Kuno saan sinust kui klubijuhist aru,et saavutada maksimum tulemus aga nende välismaalaste lisandumisega kaob ju Teie klubi noortel mott kuna nad näevad,et põhimeeskonda ei olegi lootust pääseda kuna alati mingid tegelased mujal on juba sisse toodud.Üldises plaanis see käik hästi ei mõju kui siis vaid publikunumbritesse

Nahkpea
29.11.11, 13:56
Oeh, no lõpetaks selle hala "ärge kedagi tooge, kasutame oma poisse" jama ära. Kasutatakse oma poisse ja edu ei saavutata, jälle häda, kohe kuulutatakse Eesti jalgpalli matused välja. Mis nüüd siis prioriteetsem on? Iga hinna eest omi platsile sokutada või edu väljakul?

Ei jää ükski talent Eestis sellepärast märkamata ja kui noortel mängijatel kaob sellega mott ära, siis polegi nendega midagi peale hakata. Tehku tööd ja nähku vaeva, küll see ennast ka ära tasub. Ei tooda siia nii pöörase tasemega välismaalasi, et omad ei suudaks neid platsikõrvale istutada kui nad tõesti seda väärt on.

Mister
29.11.11, 14:13
Sekundeerin, Nahkpea!

vincent
29.11.11, 14:41
Word. Julgeks öelda, et võitlus oma koha eest on ehk isegi üks olulisemaid asju, mida siinne klubivutt taseme tõstmiseks vajab. Kui mees ei ole valmis seda tegema, siis tõepoolest, mida temalt üldse oodata maksab.

spekter
29.11.11, 17:12
mina järgiks lihtsat põhimõtet, et väljast tuua sisse ainult neid, kes omadest pea jagu üle on. kui on enam-vähem samal tasemel, siis tuleks eelistada oma noori (olgu see välismaalalne kui tahes kirev ning toob publikut kohale).

kesa
29.11.11, 17:20
Eks kohaliku kraami tarbimist piirab kohaliku kraami kunstlikult üleskruvitud hind.
Poola liha on ju odavam kui Eesti oma...

Kaspy
29.11.11, 17:20
Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.

spekter
29.11.11, 18:05
Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.

Ok, aga kas see nimekiri on avalikustatav, kelle leping katab 2012 hooaja? (ausalt, ei viitsi hakata vanu uudiseid meeste kaupa otsima)

football2u
29.11.11, 18:06
Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.

Kas sa oled üldse Manuchot näinud platsil? Ta on noor ja areneb veel. Hetkel ta päris põhivend tõesti poleks, kuid ta on suurepärane vahetusmees, kel kiirust ja uljust omajagu, et väsinud kaitseliini üllatada. Mitsul oli üks õnnetu hooaeg ning lihtsalt olid paremad vennad ees ning Puri, Toshi ning Rantanen olid ilmselgelt eelisjärjekorras. Itaallane... oeh jah, oled sa mõnda ta mängu näinud? Ta toodigi pooleks hooajaks duublisse ning järgmisel hooajal hakkab alles põhisatsis figureerima. Ta on samuti noor, kuid julgen paari nähtud mängu põhjal väita, et mingine täisudu ta küll ei ole - andkem kutile aega.

Vot nii:)

Kuno
29.11.11, 19:25
Kuno saan sinust kui klubijuhist aru,et saavutada maksimum tulemus aga nende välismaalaste lisandumisega kaob ju Teie klubi noortel mott kuna nad näevad,et põhimeeskonda ei olegi lootust pääseda kuna alati mingid tegelased mujal on juba sisse toodud.Üldises plaanis see käik hästi ei mõju kui siis vaid publikunumbritesse

Millistest noortest sa muidu räägid? Meie ainuke enda noorte pealekasv tuleb 1996 aasta poistest kes oma arenguga jõudsalt esinduse poole liiguvad.

Kuno
29.11.11, 19:27
Neegripoiss ei jätka Kaljus, aga itaalia poiss on 19 ja treenerite arvates perspektiivikas.

Kuno
29.11.11, 19:28
Varsti katsume selle kohta uudise teha, et saaksite ülevaate sellest mis Kaljus toimub :)
Palume natukene kannatust.

Ok, aga kas see nimekiri on avalikustatav, kelle leping katab 2012 hooaja? (ausalt, ei viitsi hakata vanu uudiseid meeste kaupa otsima)

-RoMaRiO-
29.11.11, 19:49
Manucho oli vähemalt minu jaoks küll üpris suur pettumus, kui Voolaiu ajal ta tuli, siis jutud olid positiivsed, aga mängult-mängule sai selgeks, et ei ole tal ei oskusi ega mängutarkust, viimati nimetatud oli tal üleüldse üks nõrgemaid, mida ma Meistriliiga tasemel näinud. Ei ole kindlasti mingi kaotus Kaljule.

Mitsuyama puhul on see küsimus, et tegelikult tavapublik (k.a mina) ei teagi, mis ta tase on. Kas lihtsalt ei suutnud pärast pikka vigastust enam samal tasemel mängida või ta ongi selline Eesti liiga keskmiku taseme põhikoosseisumees?

Marcot sai eelmine hooaeg küll ainult korra nähtud ja sedagi Ajaxi vastu, aga mulle ta liikumine meeldis, on kohe näha, et Itaalia kool on selja taga ja päris suvaline sadamatööline ei ole. Omaette küsimus on see, et kui järgmisel hooajal suurelt mõelda, kas ta suurtes mängudes väljakule mahuks, on omaette küsimus, aga pink peab olema kindlasti pikem kui oli tänavu.

chac
29.11.11, 19:53
maeiteakust pärit kõlakas - oper kaljusse - on sel miskit pära ka või lihtsalt "naised saunas, jalgpallist" - teema?!

budu
29.11.11, 19:55
Millistest noortest sa muidu räägid? Meie ainuke enda noorte pealekasv tuleb 1996 aasta poistest kes oma arenguga jõudsalt esinduse poole liiguvad.

no teil seal pingipeal ju poisse on.Mul ei ole välismaalaste vastu midagi kui nende tase on meie omadest kõvasti parem aga kui suht sama siis pean ma seda raha raiskamiseks

budu
29.11.11, 19:56
maeiteakust pärit kõlakas - oper kaljusse - on sel miskit pära ka või lihtsalt "naised saunas, jalgpallist" - teema?!

Oper on inglismaal ja vaevalt ta veel Eestisse mängima tuleb

-RoMaRiO-
29.11.11, 20:00
no teil seal pingipeal ju poisse on.Mul ei ole välismaalaste vastu midagi kui nende tase on meie omadest kõvasti parem aga kui suht sama siis pean ma seda raha raiskamiseks

See on pigem siin Eestis raha kokkuhoid :)

fcfloraforever
29.11.11, 20:00

Oper on ise öelnud, et tema nii madalale ei lange, et Eestis mängima hakkab.

chac
29.11.11, 20:15
Oper on ise öelnud, et tema nii madalale ei lange, et Eestis mängima hakkab.

no Litmanen HJK eest mängib... mingi jutt käis et tuleb ka Kalju eest platsile ;)

Chaqueta
29.11.11, 21:54

Järgmine hooaeg sellest seltskonnast mõni äkki laenule anda kuskile Viljandi, Paide vms??? Vormi koguma ja perspektiivikust näitama...

Rein
29.11.11, 21:57
Järgmine hooaeg sellest seltskonnast mõni äkki laenule anda kuskile Viljandi, Paide vms??? Vormi koguma ja perspektiivikust näitama...

Viljandisse ja Paidesse kindlasti mitte. Pigem ühte teise klubisse.

Kuno
30.11.11, 00:43
Kus sa tead, et välismaalased kallid on? Ja kes siis tasemelt sinu arvates halb on ?

jkj
06.12.11, 20:03
Kas uus sponsor on juba teada? ega välja ei pea ütlema, kes see on, aga lihtsalt võiks öelda, et on kindel olemas. Muidu rsk vb raha puudu jääda korraliku satsi komplekteerimiseks ja see oleks jube kurb.

Kuno
07.12.11, 01:17
Ei ole veel, aga läbirääkimised käivad.

Rein
07.12.11, 03:34
Ei ole veel, aga läbirääkimised käivad.

Ei usu, Kuno. Viimasel mängul väitsid, et Unibetiga saab ka kõik korda. Nagu nüüd teame, ei saanud.

Kuno
07.12.11, 04:16
Ei usu, Kuno. Viimasel mängul väitsid, et Unibetiga saab ka kõik korda. Nagu nüüd teame, ei saanud.

Rein ma ei usu, et sa ei usu :)
Kas sa ei usu, et meil läbirääkimised käivad või?

Sellega seoses meenus üks lugu... Pessimist ja optimist on surnuaias, pessimist ütleb optimistile "vaata kui palju riste", optimist ütlev vastu "vaata kui palju plusse" :) Nii see elu meil on, kui inimesed positiivsuse ja usu kaotavad, siis kaob ka elu mõte ära... Teeme seda mida me teeme hingest ja me saame hakkama!

Bojan9
14.12.11, 02:50
nägin levadia trennis kalju II põhimeest, välismaalaste toomine vist peletab teie andekaid noori eemale?

Tofoa
14.12.11, 02:54
nägin levadia trennis kalju II põhimeest, välismaalaste toomine vist peletab teie andekaid noori eemale?

Kes see põhimees on siis?

alehis
14.12.11, 20:02
Millal teil esimesed enda noortesüsteemi(Kalju 96?) mängijad kasvõi Kalju duubelrivistusse jõuavad?

spekter
15.12.11, 00:10
Küll see aeg ka kunagi kätte jõuab :)

-RoMaRiO-
15.12.11, 00:30
Millal teil esimesed enda noortesüsteemi(Kalju 96?) mängijad kasvõi Kalju duubelrivistusse jõuavad?

Teoreetiliselt EJL seaduste järgi on järgmine hooaeg 96 poistel võimalus duubli eest mängida, kahjuks pole viimasel ajal väga õnnestunud neil silma peal hoida, aga on jutte, et nii mõnegi poisi tase kannataks seal juba kanda kinnitada. Sa, alehis, oled vist tegelikult paremini kursis, räägi kõrvaltvaatajana, mis seisus Kalju hetke parim järelkasv on?

-RoMaRiO-
15.12.11, 00:36
Tihhoni Infonetiga treenimine saab tähenda vaid ühte, mehe ainuke eesmärk on teenida välisleping, mille ta ka 100%-lt ära teeninud oleks. Ei tulegi ette ühtegi Eesti jalgpallurit, kellel oleks olnud nii õnnetu karjäär. Kui aus olla, siis kahtlemata on tegemist hea jalgpalluriga, aga mina modernse jalgpalli austajana teda nii väga Kaljus näha ei tahakski. Ma naudin, kui äärekaitsjal on olemas ka korralik baas, et ründetegevuses osaleda. Seetõttu Ken ongi minu üks minu lemmik jalgpallureid, kuigi inimesena sooviks ka talle välislepingut, aga mis sa teed, olen kuri ja Kalju on rohkem kui südames ning loodame, et ühel heal päeval suudame ka Eestis pakkuda konkureerivaid palkasid, et ei peaks igal võimalusel mängumehi müüma.

Mister
15.12.11, 21:05
Miskit uut ka toimumas? Keegi mõnda trenni on näinud ja mõnd uut nägu?
Loodan, et see aasta saadakse meeskond kuskil jaanuaris kokku, et kokkumänguprobleeme poleks hooaja alguses.

mg
16.12.11, 16:29
http://sport.postimees.ee/671718/nomme-kalju-on-sunnitud-nommelt-ara-kolima/

see, mis siis saab.
minevikust mäletan fc wimbeldoni juhtumit, kus klubi kolis teisse linnaossa ja kaotas fännid ja läks pankrotti.
eestis muidugi väga kaotada ei ole, aga vääga loll lugu oleks ikkagi.

marcello
16.12.11, 17:18
Selle käiguga võidetakse äkki fänne juurde veel. "Tallinna uhkus" Nõmme Kalju mängib kuskil Hiiul. Parem siis juba

zaz
16.12.11, 18:20
Hea, et see staadioniteema tõstatus. Sellega meenus mulle, et räägiti plaanist TTÜ juurde see uus staadion rajada... aga seal on ikka samasugune karjamaa nagu oli pool aastat tagasi, nagu oli ka aasta tagasi ja nagu oli ka kaks aastat tagasi. Et mis olekus see projekt on ja mille taga seisab (kui üldse veel on see plaanides)?

peters
16.12.11, 18:39
Juba suvel sahistati, et Kalju on Hiiu staadionile palju võlgu.

-RoMaRiO-
17.12.11, 02:09
Nõmme Kalju on viinud maailma suurima ja atraktiivseima spordiala esindajana Nõmme linnaosa Euroopasse. See on oluline ja suur samm, kuid isegi see pole primaarne. Praegu sõna otseses mõttes võidakse oma olematu käitumisega rikkuda tulevaste potentsiaalsete profisportlaste ja inimeste tervised. Ma ei usu, et LOV eesmärk oleks, et kõrges eas oleks pooled poisid sandid. Kas on võimalik, et härra Korp on nii rumal inimene, et ei näinud, mis edu korral jalgpalli ümber toimub, see on koht, kuhu investeerida!

billybob
17.12.11, 11:49
Hea, et see staadioniteema tõstatus. Sellega meenus mulle, et räägiti plaanist TTÜ juurde see uus staadion rajada... aga seal on ikka samasugune karjamaa nagu oli pool aastat tagasi, nagu oli ka aasta tagasi ja nagu oli ka kaks aastat tagasi. Et mis olekus see projekt on ja mille taga seisab (kui üldse veel on see plaanides)?

No pole seal midagi toimunud. Hetkel võeti ttü kuues korpus (nõmme poolseim) maha ja ehitatakse uuesti üles.
Staadioni arendusest jutud on käinud, a reaalset projekti kui sellist olemas küll ei ole.

kesa
17.12.11, 12:21
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/kus-nomme-kalju-uuel-hooajal-mangima-hakkab-kuno-tehva-voimatu-hetkel-vastata.d?id=63455624

Mis summadest üldse jutt on, palju uus ja korralik kunstmuru koos paigaldusega maksab?
100 000, 150 000, 200 000, 300 000 .... ?

Mõnuagent 007
17.12.11, 12:54
Nõmme Kalju on viinud maailma suurima ja atraktiivseima spordiala esindajana Nõmme linnaosa Euroopasse. See on oluline ja suur samm, kuid isegi see pole primaarne. Praegu sõna otseses mõttes võidakse oma olematu käitumisega rikkuda tulevaste potentsiaalsete profisportlaste ja inimeste tervised. Ma ei usu, et LOV eesmärk oleks, et kõrges eas oleks pooled poisid sandid. Kas on võimalik, et härra Korp on nii rumal inimene, et ei näinud, mis edu korral jalgpalli ümber toimub, see on koht, kuhu investeerida!

No ma pean nüüd vist muutuma väga ebapopulaarseks, aga tegelikult pole linnas pea ühelgi linnaosal nii palju raha käes, et nad saaksid külma kõhuga hakata spordiplatsi uuendama. Linnaeelarve on niigi üsna nibin-nabin koos ja seal on muid asju, mida vaja rahastada on. Näiteks linnaosaleht.

BlueBlackWhite-
17.12.11, 13:13
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/kus-nomme-kalju-uuel-hooajal-mangima-hakkab-kuno-tehva-voimatu-hetkel-vastata.d?id=63455624

Mis summadest üldse jutt on, palju uus ja korralik kunstmuru koos paigaldusega maksab?
100 000, 150 000, 200 000, 300 000 .... ?

Facebooki lehele kirjutas Nõmme Kalju : "3 mil eek. Kalju maksab aastas renti 600 000 eek."

ROOTSI KUNN
17.12.11, 13:28
Kesa küsib õigesti ,et mis summadest üldse jutt käib . Ma ei usu ,et kunstmuru vahetamine nii kallis on ,et sellega ei saaks linnaosa üksi hakkama . Kindlasti paneks muru hankimisel oma õla alla ka EJL nagu tavaliselt need asjad käivad.
Nüüd aga selle Korpi vastuse juurde . Mees paneb oma jutuga ikka nii rappa ,kui rappa , hakkab mingist tippspordi toetamisest rääkima jne. See vend ei teagi ,mis üldse tähendab tippspordi toetamine .Kui ta oleks normaalses riigis ,kus jalgpall on auväärsel kohal ehitaks linn mitte mingi näruse kunstmuru vaid uue staadioni . Meil aga Savisaare hüpiknukk otsib vabandusi ,et eelarves pole raha .
Ärge siis varastage nii palju oma taskusse
Hiiu staadionil treenivad sajad erinevates vanustes lapsed ja nagu juba kusagil mainiti siis oleks muru vahetus vajalik kõigi nende jaoks aga mitte ainult Meistriliiga meesonna jaoks. Kui sellest aru ei saada siis pole midagi teha. Järelikult ei huvita tegelikkuses neid ka noortespordi areng ,kuigi selle taha üritatakse pugeda.
Lollidemaa ja Korp.

kesa
17.12.11, 13:37
Facebooki lehele kirjutas Nõmme Kalju : "3 mil eek. Kalju maksab aastas renti 600 000 eek."

Sisuliselt on Kalju sellisel juhul viie aastaga 3 milli Nõmmele juba rendina maksnud.
3 milli eeki - jämedalt 200 000 eurot

Võrdluseks:
Nõmme Turu uisuväljaku majandamiskuludeks eraldati kevadel 127 823 eurot, ehk 2 milli krooni.
Nikolai von Glehni mälestusmärgi ja lipuväljaku rajamiseks 127 000 eurot.

Uisuväljak sulab poole aastaga aga kunstmuru kestab aastaid kui korralikult hooldada.

Ajage fännid kokku ja minge Nõmme turule protestima, mida muud ikka soovitada!

orbitaaljaam
17.12.11, 13:54
Saab ka ilma lärmi ja plakatiteta. Tuleb lihtsalt astuda...

ROOTSI KUNN
17.12.11, 14:00
Saab ka ilma lärmi ja plakatiteta. Tuleb lihtsalt astuda... .... keskerakonda või :)

Kuno
17.12.11, 14:01
Täpselt nii Kesa.
Ja veel, -40% saab rendist ainult esindusmeeskond kelle staadioni aegade maht on minimaalne võrreldes meie laste aegadega ning esindus treenib hommikul, ajal millal staadion oleks muidu tühi! Kuus aastat on Nõmme LOV Kaljut toetanud summaga 100 000 EEK, see on olnud kirjutamata seadus nende majas ja nii on olnud kõikide vanemate ja erakondadega. Kuus aastat tagasi oli see summa meie jaoks väga suur, aga kuus aastat hiljem kui meie eelarve ei ole enam 300 000 EEK vaid 600 000 EUR on toetus muutunud marginaalseks. 2011 aastal kui tuli Korp lubati ka, et see toetus tuleb, lubaduseks see jäigi. Mulle jättis Korp väga positiivse mulje, arvasin, et oleme leidnud Nõmmele tõelise spordimehe kes väärtustab ajalugu, traditsioone ja noorte sporti, arengut ja tervist.... Hiiu staadioni kattevahetus pole ainult Kalju mure, see pole meie esindusmeeskonna mure, see on meie kõigi mure, sest me kõik hoolime sellest mis meie linnas toimub ja kuidas meie linna juhitakse.

Oleks vastus olnud aus, MEIL POLE RAHA, aga esimesel võimalusel katsume selle probleemiga tegeleda, poleks mul mitte ühtegi pretensiooni. Alternatiive selle probleemi lahendamiseks on mitmeid ja kui oleks antud teemal ümaralud korraldatud kus kõik osapooled oleks oma huvi ja soovi asjale lahendust leida kokku tulnud, olelks tänaseks juba katte küsimus lahendatud olnud.

Sisuliselt on Kalju sellisel juhul viie aastaga 3 milli Nõmmele juba rendina maksnud.
3 milli eeki - jämedalt 200 000 eurot

Võrdluseks:
Nõmme Turu uisuväljaku majandamiskuludeks eraldati kevadel 127 823 eurot, ehk 2 milli krooni.
Nikolai von Glehni mälestusmärgi ja lipuväljaku rajamiseks 127 000 eurot.

Uisuväljak sulab poole aastaga aga kunstmuru kestab aastaid, uuemate põlvkondade katted astakümneid kui korralikult hooldada.

Ajage fännid kokku ja minge Nõmme turule protestima, mida muud ikka soovitada!

Kuno
17.12.11, 14:05
Meid ei huvita poliitika, tahame arendada jalgpalli ja ennem Keskerakonda on Nõmmel olnud ka teisi võimul. Meie soov on hea läbisaamine ükskõik kellega, isegi vanakuradi endaga, aga selleks et sporti ausalt arendada ei pea erakonda astuma. Kalju suhtub võrdselt ükskõik millisesse parteisse ja me ei eelista kedagi. Tahame ajada oma asja, jätkata ajaloolise klubi arendamist ja pakkuda lastele häid sportimisvõimalusi. Nõmmekatele tahame anda seda mida nad on aastast 1923 pidanud tähtsaks, oma jalgpalliklubi kellele kaasa elada oma koduõuel!

Saab ka ilma lärmi ja plakatiteta. Tuleb lihtsalt astuda...

Kuno
17.12.11, 15:48
Absoluudselt! Seda ei tohi juhtuda...

Meeskonna relocate'imine Haapsallu või kurat teab kuhu oleks muidugi Nõmme Kalju identiteedi surm. Loodetavasti võetakse aru pähe ning see raha saadakse, kas EJL'ist või Nõmme linnaosavalitsusest.

HABE
17.12.11, 16:46
Hiiu staadionil treenivad nii Nõmme Kalju esindus, duubel, Kalju III, naised, ja mitmeid eri noori aga lisaks ka Ararat TTÜ, Trummi ja mitmed teised (noorte)tiimid.
Kui need kõik lahkuvad jäävad järgi ilmselt ainult Levadia noored, kes ei suudaks eales staadioni aegu sedasi täita nagu seda teevad teised klubid. Nõmme Kalju on öelnud, et ka TTÜ staadioni valmimisega jätkataks osaliselt ka Hiiu staadionil. Aga kui ei tehta väljaku katte vahetamist, siis lahkuvad KÕIK uuele ja korralikule TTÜ staadionil või mujale nii treenima kui ka mängima.
Praeguses seisus klubina Nõmme Kalju ei hakka ise teostama väljaku katte vahetust ilmselgelt, vaid lahkub. Hooaeg või 2 mängida männiku murul tuleb isegi odavam välja kui maksta üksi kunstmuru vahetamine.
Euromängudeks, miks kolida tartu, kui Helsingi on lähemal ja ilmselgelt ka korralik vastane tooks seal kohalike mängule.
Hr Korp ilmselt ei tea, kuidas võita Nõmme elanike poolehoidu, sest nii Paet ja Vakra on just tänu Nõmme elanike häältele saanud otse riigikokku ja ka ministriteks.

kesa
17.12.11, 17:40
Kalju fännid, tõmmake teema Aastalõputurniiril üles, andke kõigile lärmakalt, visuaalselt teada mida asjast arvate, küll meedia haakub.

Kuno
17.12.11, 18:14
Ma tänan kõiki toetuse eest, siin on vist koht kus võib öelda, et kõik jalgpalliinimesed, erinevate klubide fännid ja jalgpallurid on antud küsimuses ühisel meelel. Nii palju kirju ja toetavaid sõnumeid pole ma ammu saanud. Ma siiralt loodan, et Nõmmel hakkavad asjad liikuma. Respect kõigile!

Delfis saate oma arvamust ka antud küsimuses avaldada: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/kus-nomme-kalju-uuel-hooajal-mangima-hakkab-kuno-tehva-voimatu-hetkel-vastata.d?id=63455624&com=1&s=1&no=20

ballack
17.12.11, 18:44
Aastalõputurniiril on tõesti väga hea variant seda välja näidata...telekaamerasse jääb ikka päris palju seda :)

-RoMaRiO-
17.12.11, 20:13
Jah, arutasime selle võimalikkust juba eile, aga aitäh nõuande eest, Flora toetajad. Kuigi see aasta vist pikka telemaratooni ei tule.

Zx .
17.12.11, 20:27
Vaadake ,et von glehn hauas ringi ei pööra.

ericbana
17.12.11, 20:50
Muidugi peaks Kalju jääma Nõmmele, aga kui tõesti mingit võimalust ei teki, siis kas Kadriorg poleks üks mõeldavaid variante? Hea muruplats, tabloo ja atmosfäär. Hinnaklass muidugi vist tiba kallim, aga minu meelest igatahes parem variant kui HAAPSALU. seda kõike muidugi musta stsenaariumi puhul...