PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

Nahkpea
17.12.11, 21:26
Delfis saate oma arvamust ka antud küsimuses avaldada: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/kus-nomme-kalju-uuel-hooajal-mangima-hakkab-kuno-tehva-voimatu-hetkel-vastata.d?id=63455624&com=1&s=1&no=20

Sellistes nurgatagustes kohtades pole meelsuse näitamisel mingit võimu ega kandepinda. Selline hüüdja hääl kõrbes rohkem.

Aastalõputurniir oleks selleks puhuks palju asjakohasem ja nähtavam. Natukenegi.

Nahkpea
17.12.11, 21:26
Kuigi see aasta vist pikka telemaratooni ei tule.

Huvitav, miks?

-RoMaRiO-
17.12.11, 21:32
Huvitav, miks?

Vabandan kui eksin. Aga TV6 on kõvasti asjalikum telekanal kui TTV ja seal on eetriaega sellise ürituse kajastamiseks raske leida.

rallikas
17.12.11, 21:33
Mida Riigikogu jalgpalli toetusgrupp sellest arvab?

Nahkpea
17.12.11, 21:35
Vabandan kui eksin. Aga TV6 on kõvasti asjalikum telekanal kui TTV ja seal on eetriaega sellise ürituse kajastamiseks raske leida.

Ma ei mõelnudki, et TV6 seda tegema peaks. Neil oleks ilmselgelt võimatu seda oma programmi mahutada, aga TTV võiks siiski selle traditsiooniliselt oma õlule võtta. Midagi muud seal ju nagunii vaadata ei ole.

-RoMaRiO-
17.12.11, 21:38
Ma ei mõelnudki, et TV6 seda tegema peaks. Neil oleks ilmselgelt võimatu seda oma programmi mahutada, aga TTV võiks siiski selle traditsiooniliselt oma õlule võtta. Midagi muud seal ju nagunii vaadata ei ole.

Ehk on mingi leping, mis andis Meistriliiga kajastamise 2011. aastaks TV6le?

Nahkpea
17.12.11, 21:38
Ehk on mingi leping, mis andis Meistriliiga kajastamise 2011. aastaks TV6le?

Just, Meistriliiga kajastamise. Aastalõputurniir ei tohiks sinna alla kuuluda.

-RoMaRiO-
17.12.11, 21:46
Just, Meistriliiga kajastamise. Aastalõputurniir ei tohiks sinna alla kuuluda.

Ma leian, et see ei ole suur probleem. Äkki seetõttu leiab rohkem inimesi tee halli? Ja ehk on see aasta mõistlikud ja intelligentseid turvamehigi tööle palgatud, kui seda üldse loota võib.

Tundmatu
18.12.11, 00:49

Tallinna TV kandis laupäeval üle Eesti Meistrivõistlusi Iluuisutamises

Rein
18.12.11, 01:17
Kõik on läbirääkimiste küsimus, aga mina küll ei nüpeldaks KOVst. Millest nemad süüdi on? Kõik teised meistriliiga klubid saavad ise hakkama või on saanud KOV kokkuleppele, hea näide on Viljandi. Nüüd püütakse teha süüdlaseks Korpi ja KE.
Aasravahetuse turniiril mingeid proteste teha on ka naljakas. Keskmine eestlane ei tea sellest üritusest midagi.

El Clasico
18.12.11, 11:53
Olen Reinuga päri, et hetkel läheb kogu aur nõmme linnavalitsuse laimamisele, sellel pole mingit mõtet, nemad ei ole ju süüdlased, et nad kõike soove ei jõua täita. Me kõik tahame paljusi asju aga ei saa alati ja ei usu, et kalju pärast nõmmekas välja protsetima tuleb, see ei ole nõmmekale nii oluline asi. Aga selles suhtes, kuidas nõmme linnaisa seda otsust sõnades serveeris polnud muidugi kõige parem aga ehk õpib sellest kogemusest.

keemiainsener
18.12.11, 12:44
TTV näitas eeldatavasti vaid sellepärast EMV iluuisutamises, et härra Savisaar on uisuliidu president.
Aastalõputurniirilt selliseid privileege oodata oleks naiivne.

Kuno Tehva võttis oma sõnades selle rahastusjandi kõige paremini kokku. Ta ei süüdista KOV selles, et neil raha jalaga segada pole (täiesti mõistetav praeguses olukorras), pettumust valmistas lihtsalt Kalju puudumine prioriteedilisti ladvikust. Fännid on täna need, kes asju poliitilises valguses näha tahavad.

Mul isiklikult oli ka väga kahju seda uudist kuulda, aga loodan, et ühe aasta saavad veel hakkama ja siis läheb juba vahetamiseks: Mina oma idealistlikus vaimusilmas näeks ~4 aasta pärast Hiiul uut kaunist kunstmuru, kuid Kaljut mängimas uhiuuel TTÜ murustaadionil.

BlueBlackWhite-
18.12.11, 14:20
Seda ""muru""(topeltjutumärgid) arvestades on ka 1 aasta pikk aeg. Mina tahaks ka Kaljut näha ~4 aasta pärast Hiiu staadionil korralikul väljakukattel mängimas näha, kuhu ehk oleks võimalik ka viia Euroopa/Meistrite Liiga kvalifikatsioonimänge. Isegi, kui TTÜle üle minnakse, seal võib ju korralikum muru olla, kuid sellist atmosfääri seal ei saavuta.

ballack
18.12.11, 14:55
Isegi, kui TTÜle üle minnakse, seal võib ju korralikum muru olla, kuid sellist atmosfääri seal ei saavuta.

Huvitav...pole isegi staadioni kavandeid mitte aga juba teatakse milline atmosfäär tuleb :D

Myrgel
18.12.11, 16:18
Ma arvan, et kriitika KOV aadressil on igati õigustatud. Esiteks on KOV staadioni omanik, kes võiks oma renditavat pinda kaasaeksena hoida. Teiseks on KOV kohustus tagada lastele kvaliteetsed ja OHUTUD sportimisvõimalused.

Probleem arvatavasti seal kus paljud linna probleemid. Noor eesti inimene kes oma lapse jalgpallitrenni viib ja ise vutti vaatab või ka mängib, lihtsalt ei kuulu linnas valitseva võimupartei valijate hulka. Võrdluseks võib tuua, et Nõmme LOV ostis ennem valimisi 800 tuhande krooni eest teatripileteid pensionäridele. Võrreldes staadionikattega on selline prioriteet küll suhteliselt lühiajalise effektiga.. Samas kui jutt käiks Nõmme asemel Lasnamäest, siis oleks küsimus ilmselt juba ammu lahenduse leidnud.

Samas feimi mis linna ainukene linnaosaklubi toob on Korp nõus heameelega vastu võtma:

http://y.delfi.ee/norm/207603/12184131_nRR1Pe.jpeg

Mis puutub valikutesse kus lärmi teha siis õige vastus on see, et seda tuleb teha IGAL POOL. Nii linnaosavalitsuse ees kui aastalõputurniiril kui ka kõikvõimalikes muudes kohtades. Minu ettepanek on käia ka kõikide järgmise aasta Nõmme lindilõikamiste juures ja torpertreerida kogu ettevõtmist. Igasugused avamised on poliitikute jaoks kõige magusamad ettevõtmised. Seal saavad nad näidata kuidas nad on hästi palju oma valijate jaoks ära teinud. Vastupidise tõestamine ja kogu püha ürituse ära vussimine oleks nagu löök kõige hellemasse kohta.

Teine hell koht on vene meedia. Ilma vähemusrahvuste häälteta oleks võimuparteil linnas arvatavasti Rahvaliidu staatus. Seega mida iganes teha tuleks sinna kaasata ka kõiksugused PBK'd jm. Käib ju ka palju vene poisse ja tüdrukuid jalgpallitrennides üle linna ja peaks teema suhteliselt aktuaalne nende jaoks olema.

Kogu initsatiiv peaks tulema fännide poolt mitte Klubilt, kes nagu mainitud peab hästli läbi saama ka vanakuradi endaga. Mina olen käpp igal juhul.

spekter
19.12.11, 00:17
Tänud, nüüd tean ka, milline hr.Korp välja näeb

rallikas
19.12.11, 01:04
Selline küsimus, et kui Terja mängis täna Aastalõpukal jalgpalliliidu eest, siis kas ta jätkab järgmine hooaeg Kaljus jalgpallurina või asub abitreeneri kohale?

Kuno
19.12.11, 17:47
Too oma laps jalgpallitrenni!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=313427255345713&set=a.117730824915358.14591.117729114915529&type=1&theater

Rein
20.12.11, 12:09
See Õhtulehe artikkel täna on natuke naljakas. Kõlab nagu Kalju poolse väljapressimisena. Sellise käitumisega KOV kindlasti ei toeta ühegi kopikaga. Ainuke kaotaja on hetkel Kalju.
Palju muidu KOV Sportland arena katte vahetamis toetas või tuli kõik kuskilt Euroopast?

Silver
20.12.11, 12:23
Sportland Arena on minu teada FC Flora oma, Hiiu staadion seevastu KOV'i oma. Eksin?

Rein
20.12.11, 12:24
Sportland Arena on minu teada FC Flora oma, Hiiu staadion seevastu KOV'i oma. Eksin?

Ma arvan, et ei eksi. See kui ta FC Flora oma on ei tähenda jua automaatselt seda, et KOV ei võiks selle renoveerimist toetada.
Mu küsimus oligi ju, et kas toetas või mitte.

ertz
20.12.11, 12:28
vastupidi. oti õl artikkel oli väga hea minu arvates! eriti see teine/alumine. ja antud juhul pole ju võrdlusmomenti sportland arenaga, kuna hiiu st on linna oma, sportland aga mitte. kust/mille arvelt selle uue katte jaoks finants saadi (palka ootavad midtgarden ja eesti kohtunikud), on müstika. nähes neid uue katte rulle seal, võttis ohkama ikka küll.
usun et kui hiiu st kaljule kuuluks, oleks see juba hoopis teise välimusega kui praegu. ehk et kalju mõte võiks töötada pigem selles suunas, kuidas hiiu st linnalt kätte saada.

See kui ta FC Flora oma on ei tähenda jua automaatselt seda, et KOV ei võiks selle renoveerimist toetada. Mu küsimus oligi ju, et kas toetas või mitte.

kui toetas, siis see ainult rõhutab kordades linna silmakirjalikkust.

kesa
20.12.11, 13:02
Hoonestusõigus?

Kuno
20.12.11, 13:22
Rein mis sul viga on?

See Õhtulehe artikkel täna on natuke naljakas. Kõlab nagu Kalju poolse väljapressimisena. Sellise käitumisega KOV kindlasti ei toeta ühegi kopikaga. Ainuke kaotaja on hetkel Kalju.
Palju muidu KOV Sportland arena katte vahetamis toetas või tuli kõik kuskilt Euroopast?

ke$ha
20.12.11, 13:49
Lahendus olukorrale on ju lihtne - lapsevanemad viigu lapsed kossutrenni ja Nõmme Kalju koos oma 200 fänniga on nii marginaalne probleem, et selle peale maksumaksja raha kulutada on raiskamine.

Rein
20.12.11, 14:03
Eesmärgid on teil kindlasti üllad, aga sa peaksid ka KOV aru saama, neil pole ka raha iga palve täimiseks. Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.

Eks te ise olete ka rumalasti käitunud ja oma identiteedi Hiiu staadioniga liiga sidunud. Meistriliigasse tõustes oleksite pidanud konkreetselt tegelema hakkama staadioni küsimusega. Lihtsalt linnalt staadioniaegade rentimine on libe tee ja nüüd oletegi lõhkise küna ees. Oleksite pidanud kogu kompleksi rendiel pikemaks ajaks võtma nagu tegi Levadia Maarjamäega või siis mingi muu lahenduse leidma (loe: Pääsküla prügimäe juurde staadioni ise ehitama nagu teil plaanis oli või siis selle TTÜ staadioni asja ammu ajama hakkama). Nüüd on kõik sitasti, staadion vana, meestel ja lastel jalad perses, linnaosavalitsus paha, et ei anna raha. Kõik on süüdi, ainult teie pole.

Naljakas on veel see, et staadion tuleks ära renoveerida vähem kui kolme kuuga ja veel talvel. Halloooooo...kas talvel renoveeritakse meie kliimas staadioneid? Eelmised talved meelest läinud?

Selle asemel, et hädaldada ja näpuga näidata pakkuge parem mingeid lahendusi.
Jõudu ja jaksu, loodetavasti asi laheneb kõigile osapooltele soodsalt ja Kalju ei koli kuskile ennem kui päris oma staadion on olemas.

nurmalna
20.12.11, 14:41
Rein, võib tunduda ju vingumisena, aga see ongi poliitika ja nii peabki olema. Huvigrupi eesmärk on end võimalikult kuuldavaks teha ja Kalju on sellega väga hästi hakkama saanud. Oma huvide eest tuleb seista ja just niiviisi, agressiivselt. Ja ma arvan, et see on terve jalgpalliringkondade huvides, et neid ka toetataks.

Kuno
20.12.11, 14:51
Rein sulle vist meeldib alati sõna võtta?

Pole mõtet väga sügavuti laskuda, aga mõned täpsustused sinu südamerahustuseks üritan anda, et see suur mull siin foorumis ei lõhkeks liiga suure pauguga :) Ajakirjandus on selle kattevahetuse teema peale Korpi pressiteadet nii ehk naa jupideks kirjutanud ja Kalju poolsed kommentaarid on antud ja neid on kõik ka lugenud.

Kalju ei räägi kindlasti ainult enda vajadustest lähtuvalt, see puudutab kõiki meie lapsi ja neid kes Hiiul sporti teevad. Asjatundjad ei kahtle selles, et kate vajab vahetamist ja sellel teemal pole mõtet jahuda stiilis "Käib Küll".

Soe õlu käib sulle küll ja sellel teemal võib teinekord pikemalt omavahel rääkida :)

Katte vahetamine ei ole iseenesest probleem kui see toimuks kevadel, seni saame ilusti mängida Sportlandil, kus oleme igal aastal pidanud mängima, kuna Hiiu staadionit ei suuda Nõmme lov kunagi lumast ära koristada ja mängukõlblikuks muuta esimesteks voorudeks. Samal põhjusel maksame praegu renti Kotka staadionile ja Kalju esindusmeeskond treenib hetkel seal, sest esimese lumega mis meil natukene aega tagasi maha tuli oldi Hiiul juba hädas ja see lumi oli suht olematu...

Katte vahetamine ise ei võta kaua aega, kõik nägid kui kiiresti see tehti Sportlandil ära... Vaja on paar nädalat ilusat ilma ja kate on vahetatud.

Oma identiteedi sidumine Nõmmega ja Hiiu staadioniga ei ole kindlasti libe tee, see on meie eest ajalooraamatusse kirjutatud ja esimene peatükk ilmus aastal 1923. Kalju jätkab traditsioone ja ma arvan, et selles küsimuses pole ka mõtet tühja jahuda. Meie jalgpalliklubi nimi koosneb kahest sõnast, Nõmme ja Kalju, sellega peaks kõik selge olema! 2011 Meistriliiga hooajal külastas Nõmme Kalju esindusmeeskonna mänge üle 9000 inimese ja see näitab seda, et meie traditsioonide edasikandmine annab tulemust (Rein isegi sina olid ühekorra vähemalt platsis).

Hiiu staadioni valmimise ajaloo juures on tegevad olnud minu eelkäiad, Uno Piir, Anton Siht, Värner Lootsman ja linnaosavanematest Vilja Savisaar, Urmas Paet jne. Hiiu staadion renoveeriti puhtalt tänu eelnevate inimeste ja Nõmme Kalju initsiatiivile. Tänu nendele on täna Nõmmekatel üks tore spordiplats sellisel kujul nagu ta on.

Kui staadion valmis, siis pidigi see algupäraselt Kalju kätte minema, tollel hetkel polnud klubi veel kahjuks valmis selleks, sest meil oli ainult üks meeskond ja kui ma ei eksi, siis 4 liigas. Tänaseks on meil 11 noortemeeskonda, ainuüksi viimase paari kuuga on Kaljuga liitunud üle 100 uue lapse, laste arv läheneb neljasajale ja meil on lisaks naiskond, tüdrukud, esindusmeeskond jne jne.

Kalju annab lastele trenne ka teistes Tallinna linnaosades, meil on nii Eesti kui venekeelt kõnelevad lapsed kes jalgpalliga tegelevad.

Klubi on oma struktuurilt muutunud organisatsiooniks ja me oleme jätkusuutlikud. Tänaseks maksame me staadioni eest Nõmme LOV'le renti, soodustust saab esindusmeeskond oma treeningaegadest -40% kuid nendel aegadel millal Esindusmeeskond treenib (hommikuti) on staadion reeglina tühi... Laste aegade eest maksame hinnakirja järgi. Hiiu staadioni renditaset ei maksa võrrelda erastaadionitega (Männiku staadion näiteks), pigem tasuks võrrelda seda Lasname Punase tänava kunstmuru staadioni või Wismari staadioniga, mõlemad analoogselt linna spordirajatised. Siis võibolla selguks hoopis uus tõde...

Kogu selle kära ja müra on käivitanud Nõmme linnaosavanem kes saatis välja pressiteate mille sisu ei kannatanud kriitikat. Loomulikult on sellele reageerinud meedia, Nõmme Kalju, Nõmmekad, lapsevanemad jne. Meie võimuses seda asja kontrollida ei ole ja kui küsitakse Kalju seisukohta, siis loomulikult me ka seda edastame.

Pressiteate ja jäiga seisukoha asemel oleks pidanud koos maha istuma ja arutama alternatiive, kindlasti on nad olemas ja ma usun, et varem või hiljem see koosolek aset leiab ja pädevate inimeste ümarlaud leiab olukorrale ühte või teistipidi sobiva lahenduse.

Jaanalinnud pole meist keegi ja pea liivaalla panemine ei vii meid kuskile. Vaatame olukorrale näkku ja leiame koos lahenduse.

NB! Loomulikult sellisel kujul ei saa üks MTÜ hakata linnarajatisi rahastama, see ei tuleks kõnealla, aga teatud kokkulepete juures oleks see täiesti mõeldav.

Ma loodan, et ka Rein sai nüüd oma küsimustele lõplikud vastused :)

Edu!

Eesmärgid on teil kindlasti üllad, aga sa peaksid ka KOV aru saama, neil pole ka raha iga palve täimiseks. Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.

Eks te ise olete ka rumalasti käitunud ja oma identiteedi Hiiu staadioniga liiga sidunud. Meistriliigasse tõustes oleksite pidanud konkreetselt tegelema hakkama staadioni küsimusega. Lihtsalt linnalt staadioniaegade rentimine on libe tee ja nüüd oletegi lõhkise küna ees. Oleksite pidanud kogu kompleksi rendiel pikemaks ajaks võtma nagu tegi Levadia Maarjamäega või siis mingi muu lahenduse leidma (loe: Pääsküla prügimäe juurde staadioni ise ehitama nagu teil plaanis oli või siis selle TTÜ staadioni asja ammu ajama hakkama). Nüüd on kõik sitasti, staadion vana, meestel ja lastel jalad perses, linnaosavalitsus paha, et ei anna raha. Kõik on süüdi, ainult teie pole.

Naljakas on veel see, et staadion tuleks ära renoveerida vähem kui kolme kuuga ja veel talvel. Halloooooo...kas talvel renoveeritakse meie kliimas staadioneid? Eelmised talved meelest läinud?

Selle asemel, et hädaldada ja näpuga näidata pakkuge parem mingeid lahendusi.
Jõudu ja jaksu, loodetavasti asi laheneb kõigile osapooltele soodsalt ja Kalju ei koli kuskile ennem kui päris oma staadion on olemas.

Kuno
20.12.11, 14:52
Kui siin oleks kuskil Like nupp, siis ma vajutaks seda praegu :)

Rein, võib tunduda ju vingumisena, aga see ongi poliitika ja nii peabki olema. Huvigrupi eesmärk on end võimalikult kuuldavaks teha ja Kalju on sellega väga hästi hakkama saanud. Oma huvide eest tuleb seista ja just niiviisi, agressiivselt. Ja ma arvan, et see on terve jalgpalliringkondade huvides, et neid ka toetataks.

Rein
20.12.11, 15:03
NB! Loomulikult sellisel kujul ei saa üks MTÜ hakata linnarajatisi rahastama, see ei tuleks kõnealla, aga teatud kokkulepete juures oleks see täiesti mõeldav.

Sellest oleks pidanud alustama ja küllap siis oleks ka see kisa praegu olemata.

Kuno
20.12.11, 15:13
Kus sa tead, et sellest pole alustatud? :)
Kisa on ikka Korpi pressiteate tagajärjel tulnud nähtus mis kaka ventikasse lennutas...

Sellest oleks pidanud alustama ja küllap siis oleks ka see kisa praegu olemata.

ericbana
20.12.11, 15:19
Siiski, what about Kadriorg, kui läbirääkimised tõepoolest karile jooksevad?

Kuno
20.12.11, 15:39
Kadriorg on super koht, kindlasti tahaks seal mängida Kalju mängijad ja treenerid ja tingimused on seal megahead, selles pole kahtlustki... AGA jällegi, meie side piirkonnaga Nõmme on nii tugev ja seda lõhkuda ei tohi. Teiseks on Kadrioru hinnatase väga kõrge, sest kodumängudele lisanduvad ka treeningud murul ning peale selle on meil kavas korraldada 4 suurüritust Kalju Jalgpallifestival mille toimumise võimalikkuses ja hinnatasmes Kadriorus pole hetkel sugugi kindel. Meie eelarve ei veaks seda tõenäoliselt välja. Pigem tuleks see lisaraha suunata Hiiule kattevahetuseks ja jätkata kodus.

Üks lisaargument veel, 2012 toimub U19 EM turniir Tallinnas, suvel samal ajal kui toimub Kalju kõige tähtsam sündmus, ehk UEFA Europa League kodumäng on kõiks uuremad staadionid Tallinnas hõivatud U19 turniiri jaoks, kaasa arvatud Kadriorg... Mis tähendaks seda, et me peaks oma Euromänguga kolima Tartusse!!!! Samas kui saaksime Hiiule kunstmurukatte oleks väga tõenäoline, et me suudaks saada eriloa, et seal oma euromäng pidada... Mis oleks minu kui Nõmmeka jaoks unistus omaette :)

Ühesõnaga ei tohi nii juhtuda, et karile jooksevad :)

Siiski, what about Kadriorg, kui läbirääkimised tõepoolest karile jooksevad?

vincent
20.12.11, 15:45
Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.
Anna andeks, aga ma ei ole midagi nii rumalat tükk aega lugenud.

Rein
20.12.11, 15:52
Anna andeks, aga ma ei ole midagi nii rumalat tükk aega lugenud.

Kuidas sa nimetaksid siis näiteks pensionäridele makstavat "jõulupreemiat"? Altkäemaksuks?

vincent
20.12.11, 16:18
Raha mittesihipäraseks kasutamiseks näiteks? Ühekordsed preemiad ongi, jah, sisult puhas propaganda, võib ka vabalt altkäemaksuks nimetada. Valimisreklaami jaoks on omad allikad ette nähtud, väita, et seda peabki eelarverahadega tegema, on täielik absurd ju. Mis mõttes ei saa pahaks panna.

/offtopic

Taniano
20.12.11, 19:36
Lugedes kogu seda jama mis toimub selle Hiiu staadioni ümber jäin mõttesse .Ise olen kunagi lausa trenni teinud sellel kõval staadionil ja oli hull aga elas üle ja siiamaani saan mängida. Jah see praegune on nati kõva aga ta on/oli oluliselt parem vanast Sportlandist kus mängiti väga paljusid Meistriliiga esimeseid voore. Mäletan et selle väljaku ümber nuriseti pärispäris pikalt ja sellel on silmaga vaadata siis oli sellel suurem koormus peal aastaringselt kui Hiiul. Ja järsult kui Sportland sai uue katte tuli nurin et Kalju ikka ei saa linnaosa valitsuse käest raha. Loomulikult ei paneks lov selle alla suurem osa eelarve rahadest et teha staadion korda. Tuues välja et selle spordile mõeldud rahadega tuleb ka toetada muid spordialasid ja ka muude spordiväljakute remonti/ehitust. Aga kas te olete pakkunud välja nt summa poolitamist või midagi taolist. Avage nt annetuskonto ja tehke oma FB poliitikat niipalju kui saate, teil hetkel ju eelis, meedia on seda teemat palju arutanud ja see on kõigil silme ees. Äkki suudate sealt kusagilt mingid rahad kokku.
Ja selle TTÜ väljaku kohta, olid siin lausa vahepeal lausa staadioni skeemid ja asjad kodukal üleval olnud. Aga ikkagi on vaikus. Mis juhtus? LOViga ja muude sponsoritega oli nagu välja kuulutatud et ehitus nagu algamas.
Vabandan kui viirasin kellegi tundeid või olen ise olnud niivõrd tainas et ei ole teemale pihta saanud.

Kuno
20.12.11, 20:07
TTÜ projekt võtab aega, 2014-2015 ja selle kallal tehakse ka praegu tööd.
Sportland ja Hiiu omavahel seotud ei ole. Kõige muu osas on siin juba asju seletatud ja selgitatud.

Myrgel
20.12.11, 23:56
See võib nüüd kõlada rumala küsimusena, aga kas ei oleks järgmiseks kaheks või kolmeks aastaks, kuniks eurorahaveskid jahvatavad, mõeldav TTÜ staadionile ajutise muruväljaku rajamine või isegi väljaku palliplatsi osa väljaehitamine? Jooksurada, hooned jm taristu jääks suuremaid rahasid ootama. Kuni lõplikult asi kerkib asendavad puudujäävat soojakud, sinised välivetsud ja ajutised aiad. Hiiu on pikemas perspektiivis niikuinii surnud lehma nuumamine. Kui on vaja ikkagist Kaljukate enda raha kasutada, siis las läheb parem juba õigesse kohta. Oleks sellised variandid mõeldavad, rahaliselt teostatavad ning kokkuleppeliselt saavutatavad?

spekter
21.12.11, 08:17
ega Hiiu staadion ära kao. seda saavad kasutavad tulevikud siis teised klubid. Hiiu tuleb korda teha igal juhul

eston maravilha
21.12.11, 09:23
Ja selle TTÜ väljaku kohta, olid siin lausa vahepeal lausa staadioni skeemid ja asjad kodukal üleval olnud. Aga ikkagi on vaikus. Mis juhtus? LOViga ja muude sponsoritega oli nagu välja kuulutatud et ehitus nagu algamas.
Vabandan kui viirasin kellegi tundeid või olen ise olnud niivõrd tainas et ei ole teemale pihta saanud.

jep, eesti ehitajad on nii kõvad vennad, et eskiisprojekti järgi pole mingi probleem staadionit rajada.

Marduk
21.12.11, 10:23
Ma ei tea kuidas hetkel see staadioni rentimine ja kasutamine käib. Asi on nagunii kinni ainult rahas. Ja 1 lahendusena võib ju olla see, et NK vahetab ise katte ära, kuid linn omalt poolt annab vastu pikaajalise staadioni kasutamise lepingu. Ma ei tea mis summadest siin juttu käib, kuid linn saab selle staadioni kasutamise eest mingit raha. Samamoodi on tal mingid kulud staadioni ülalpidamise eest. Tehke nüüd tasaarveldus vaadates tulevikku. See on umbes sama nagu sa teed üürikorteris remonti ja lepid omanikuga kokku, et remondikulu oli näiteks x-kuu üüriraha.

Silver
21.12.11, 10:52
See on umbes sama:

1. Leia raha ja pane see tuimalt seisma. (usun, et katte vahetus on ca 2-3 miljonit krooni, eksin? Ja tõenäoliselt tuleb katet vahetada jälle ca 5a pärast! Eksin?)

2. Organiseeri katte vahetus.

3. Vastutasuks saad X aastateks staadionit soodsamalt kasutada. Antud juhul järgmised paarkümmend aastat näiteks? (aga, mis saab 5a pärast, kui katet on vaja uuesti vahetama hakata ja LOV jätkab keerutamist? Leia jälle raha ja pikenda laenugraafikut veel 20 a võrra? Ebareaalne!)

Ei tundu just mõistlik tegevus. Kui tahad sellisel kujul mulle laenu pakkuda, siis olen nõus avasüli 0-intressiga vastu võtma. Maksegraafiku võime teha näiteks 20 aasta peale. :)

Pealegi ei usu ma, et keegi tahaks sellist summat välja käia olukorras, kus peamine finantseering tulevikku on TTÜ staadion. Vedeleks need miljonid niisama, siis võiks ju antud teemal pikemalt rääkida ja märtrit mängida. See paar miljonit krooni on päris suur osa ühe Meistriliiga top 4-5 meeskonna aasta eelarvest.

Kuressaare, Viljandi või Paide saaks sellise summa eest ma usun, et mitu head hooaega meistriliigas mängida!

ertz
22.12.11, 09:02
usun, et katte vahetus on ca 2-3 miljonit krooni, eksin?
Kuressaare, Viljandi või Paide saaks sellise summa eest ma usun, et mitu head hooaega meistriliigas mängida!

seda rohkem ajab vihale fakt, et selveri võrkpallimeeskond saab igal hooajal linnalt miljoni. mille krdi eest, ei saa ma aru?
lihtne arvutus näitab et 5 aasta peale saaks selle papi eest uue katte staadionile ja jääks veel pool ülegi...

spekter
22.12.11, 10:53
aga eks Selver on ennast ka korduvalt ja korduvalt tõestanud ...
näita, et oled korralik tegija ning siis sind ka toetatakse. näiteks

kesa
22.12.11, 10:58

Tegija - kandidaat nr. 714 - Eesti Keskerakond

http://valimised.err.ee/index.php?Leht=Kandidaat&Id=530

ertz
22.12.11, 11:23

jaburduse tipp on see jutt sul. kas tallinnas on vähe n.ö ennast tõestanud klubisid või sportlasi?

ei mina usu, et kõigile pikaajaliselt nii palju peale pritsib sellest rohelisest pumbast...

Vask
22.12.11, 12:47
Selver jõudis ka eurosarjas veerandfinaali.

elx
22.12.11, 16:17
Eks ta ainult tänu sellele valitsebki, et raha voolab sisse ning parimad kodumaal mängivad pojad on kõik sinna koondatud.

spekter
22.12.11, 16:29
Eks ta ainult tänu sellele valitsebki, et raha voolab sisse ning parimad kodumaal mängivad pojad on kõik sinna koondatud.

mida ving. samuti voolavad jalkas paremad pojad esiotsa klubidesse ...
alati võib otsida süüd Avo Keele erakondlikus kuuluvuses jms. aga selge on ka see, et hõbe oli Kaljule alles esimene medal (selle vabariigi ajal). samas tõestab Kalju iga päevaga, et neil on tegevuskava ja sihid ning kindlasti suureneb ka pikaajaliste toetajate huvi.

StenV
22.12.11, 16:37
Avo Keel on ju poolavalikult rääkinud, et ta selle pärast erakonda astuski. Vastasel juhul oleks rahastamine lõppenud.

ertz
22.12.11, 16:49
... ning kindlasti suureneb ka pikaajaliste toetajate huvi.

kuidas sa saad võrrelda linna antavat rahahunnikut erafirmade sponsoreerimisega? näiteks, kui selver annab oma võrgumeeskonnale hunniku pappi, ega siis mõni teine võrgumeeskond ei lähe selveri jutule nö "kah saama". samas kui linn annab IGAL AASTAL MILJON krooni võrkpalliklubile siis miks ei peaks sama (või kordades enam, arvestades ala prestiizhi) suure hunniku saama levadia, flora, kalju, bc kalev/cramo jne jne?

edit: hoopis teine asi on rääkida näiteks preemiatest edukate tulemuste korral. siis kindlasti on omal kohal linnalt tulevad rahasüstid miks mitte näiteks eurosarjas kaugele jõudnutele.

spekter
22.12.11, 17:11
ok, ütleme siis nii, et võrdsust ei saa kunagi majja. kunagi oli kossusats Tallinna Kalev eriseisuses - oli edukas ja kuulus, nimi sisaldan Tallinna nime (mis ka oluline) ning manager Soonik oli osav müügimees. Hetkel siis Tallinna Selver. Samas on teada, et jalgpall spordialana on väga suur äri ning rahvusvahelised katusorganisatsioonid annavad väga palju vahendeid rahvuslikele alaliitudele. tuleb lihtsalt leida moodus saada ka sellest pirukast osa, mis on EJL-i presidendi "raudses haardes"

Rein
22.12.11, 17:37
Mida te sellest Selverist jahute?
Lööge 2012 aasta eelarve lahti ja vaadake ise. Üks spordiselts (tõenäoliselt korvpalliklubi mille treeneriks on üks linnaosavanem) saab veel rohkem kui Selver.
Astuge ka parteisse ja küll siis raha hakkab liikuma :D

Edit: LiVal Sport saab ka 22 370 toetust :)
Vana Baskini teater 32 000.
Pensionilisa ehk altkäemaks pensionäridele 6 450 865
Lauluväljak 190 000
jne, jne

ertz
22.12.11, 18:15
Samas on teada, et jalgpall spordialana on väga suur äri ning rahvusvahelised katusorganisatsioonid annavad väga palju vahendeid rahvuslikele alaliitudele. tuleb lihtsalt leida moodus saada ka sellest pirukast osa, mis on EJL-i presidendi "raudses haardes"

jah. siinkohal sinuga täiesti nõus, et hetkeolukord on selline.

PETSINHO
22.12.11, 20:39
Fotosüüdistusi Kalju hooaja lõpetamiselt..

http://www.facebook.com/jkkalju#!/media/set/?set=a.315197051835400.73550.117729114915529&type=1

.

eston maravilha
22.12.11, 23:10
vahepeal said ju kõik eesti meistritest pealinna nn esindusklubid - ehitustööriist, levadia ja selver - milku jagu toetust. flora võiks raha nõudma minna.

livali rida eelarves on muidagi päris ulme.
ot: rein, meie hooaja eelarve on umbes kolmandik sellest ning vaevalt, et see teises liigas eriti palju suurem oleks. tuleb ennast egoni keldrisse viimsi elanikuks regada.

CD7
23.12.11, 04:10
http://sport.err.ee/jalgpall/4b88f91f-7225-40c6-9e1e-dfdcc28a9b3b

spekter
23.12.11, 10:37
EJL-il peaks niipalju ju raha küll peale tulema, et see õnnetu kate ära vahetada. ja pärast ka TTÜ projekti rahastada.

Rein
23.12.11, 10:57
EJL-il peaks niipalju ju raha küll peale tulema, et see õnnetu kate ära vahetada. ja pärast ka TTÜ projekti rahastada.

Kui siin juba jõulusoovideks läks, siis Kalevile paluks ka uut kunstmuru, koos soojendusega .

Juri89
23.12.11, 11:56
http://sport.err.ee/jalgpall/4b88f91f-7225-40c6-9e1e-dfdcc28a9b3b

Selles KOVI juhi jutust tuli siis välja, et Tehva ja Kalju on suurelt võlgu hoopis staadioni eest 15600 euri, tundub, et sellest see vimm KOVi juhil Kalju vastu ongi?

CD7
23.12.11, 12:28
Ma pakun, et see otsiti hiljem välja vabandusena.

alehis
23.12.11, 15:23
Teoreetiliselt EJL seaduste järgi on järgmine hooaeg 96 poistel võimalus duubli eest mängida, kahjuks pole viimasel ajal väga õnnestunud neil silma peal hoida, aga on jutte, et nii mõnegi poisi tase kannataks seal juba kanda kinnitada. Sa, alehis, oled vist tegelikult paremini kursis, räägi kõrvaltvaatajana, mis seisus Kalju hetke parim järelkasv on?
Ütleme nii, et palliga on seal ikka väga häid mängumehi. Kalju duublis luudele liha peale kasvatada olekski ilmselt väga vajalik. Tänavu mängisid kahte liigat, enda vanustes jäid kolmandaks ja aasta vanemate eliitliigas vähe tahapoole, aga seal pole ka suurt miskit imestada. Kahtlemata andekad poisid, aga hetkel veel väga õrnakesed teised. Tuleks kindlasti jõusaali peale mõelda, oma loomult juba tugevaid poisse seal ilmselt ei olegi. Kasvõi selles samas eliitliigas oli märgata, et niikaua kui ise rünnati ja pall maas püsis, oli tehnika ja liikumised piisavalt heal tasemel, et vastast ohustada, aga just mängijate tugevusest ja kogemusest jäi puudu. Üldiselt leian, et väga andekas aastakäik ja antku vaid jumal, et poisid nö käest ära ei läheks ja ikka jalgpalliga tõsiselt tegeleks.

jkj
23.12.11, 16:27
Mõnele andekamale peaks andma nuusutada ka Meistriliigas mõnda minutit, see tõstaks tohutult motivatsiooni. Teades aga Prinsi poliitikat, siis isegi 6:0 juhtides ta seda ei teeks

PETSINHO
23.12.11, 18:03
Poisid on praegu alles 15 aastased ja tuleval aastal oleks alles esimene võimalus mängida meestega. Las kosuvad aasta noortesarjades ja koondises, küll siis saavad meestega madistada (loodetavasti esiliigas).

-RoMaRiO-
23.12.11, 19:43
Poisid on praegu alles 15 aastased ja tuleval aastal oleks alles esimene võimalus mängida meestega. Las kosuvad aasta noortesarjades ja koondises, küll siis saavad meestega madistada (loodetavasti esiliigas).

Mulle selline mõtteviis kohe üldse ei meeldi, et nad alles nii noored ja aega on. Parim näide lähiajaloost on jätkuvalt Reali 91. aasta punt, kes jäigi noorteliigat mängima "Eestis kellelegi poisse ei müü, kohe lähevad Hollandisse" stsenaarium on kõigile teada. Tegijad eestlased on lähiajaloos ML debüüdi teinud 16-17selt, mõni sellles vanuses juba A koondistki esindanud.

Traditsiooniliselt peaks Flora 96 parimad poisid kah mehi järgmine aasta mängima, samuti usun, et ka Tammeka kaasab asjalikumad duublisse. Ühesõnaga minu arvamus on see, et kui on head poisid ja liha kehale vaja on, siis noorte- ja eliitliigast jääb kindlasti väheks.

Eile vist küll kõiki parimaid Aastalõputurniiril ei olnud, aga milline tasemevahe oli Real 95 satsiga, kelle parimad juba MEESTE ESILIIGAS Puuma eest kogemust omandanud, peaks mõttekoht olema. Ja muidugi ei saa mainimata jätta, et kõigest 16-aastase Marten Saarlase värav maksis ju sel hooajal karikasarjast edasipääsu.

Ja kui 16-aastaselt ei tee esimesi samme meestes, siis 17-aastaselt peaks formaalselt Eesti mõistes juba kõrgliigas tegusid tegema, kui tahad kunagi tõesti suurte jalgpalli jõuda. Noorteliigast II liigasse üleminek oleks kindlasti palju jõukohasem kui aste kõrgemale. Keegi ei eeldagi regulaarseid 90 minutit kogu 96 satsile, vaid mõningast kogemust, mis meeste jalgpallis toimub.

Aga noh, mis mina ka tean...

HABE
23.12.11, 20:08
16.aastaselt Meistriliigas on vaid mõni üksik. Kõrtsmik oli ka Tallinna Kalevi eest väljakul aga kus ta nüüd on???
Poisikene panna meestega mängima on ikka liig mis liig. Kehamäng on ikka kordades erinev. Väiksemat kasvu poisikene lihtsalt lõhutakse ära meeste poolt. Pealegi eliit liiga tehtigi selleks, et noorteklassist meesteklassi minek oleks sujuvam ja kergem. Järgmine aasta kui duubli eest tegusi tõesti hakkab poiss kohe tegema saab ta ka Meistriliigasse kaasata.
Jalgpalli tase on tõusnud eelnevate aastatega järjest ja see mis toimus paar aastat tagasi on minevik. Praegune liigade tase on oluliselt kõrgem juba. Esimesed noored on peale tulnud ja vanakesed eest ära lükanud, kes mängisid ilma jalgpalli trennis käimata.

peters
23.12.11, 20:30
Kas kalju võlg linnaosale on põhimõtteline, et kui teie meile raha ei eralda, siis ei maksa ka võlga või on raha lihtsalt otsas ja ootate UEFA poolt kevadel antavaid eurorahasid.

Samas, nõuda kunstmuru vahetust ja samal ajal ise võlgu olla on kuidagi nahaalne.

-RoMaRiO-
23.12.11, 20:34
16.aastaselt Meistriliigas on vaid mõni üksik. Kõrtsmik oli ka Tallinna Kalevi eest väljakul aga kus ta nüüd on???
Poisikene panna meestega mängima on ikka liig mis liig. Kehamäng on ikka kordades erinev. Väiksemat kasvu poisikene lihtsalt lõhutakse ära meeste poolt. Pealegi eliit liiga tehtigi selleks, et noorteklassist meesteklassi minek oleks sujuvam ja kergem. Järgmine aasta kui duubli eest tegusi tõesti hakkab poiss kohe tegema saab ta ka Meistriliigasse kaasata.
Jalgpalli tase on tõusnud eelnevate aastatega järjest ja see mis toimus paar aastat tagasi on minevik. Praegune liigade tase on oluliselt kõrgem juba. Esimesed noored on peale tulnud ja vanakesed eest ära lükanud, kes mängisid ilma jalgpalli trennis käimata.

Sorri, Kuits, mõtlesin pikalt, kas üritan sulle midagi maailma toimuvast pallimängust selgeks teha, aga loobun. Ja ei oota sellele postitusele vastust, et neegrid ja lõunas asuvad inimesed arenevadki varem ja muud sellist.

Minu jaoks on argument see, et väga mitmed praegused ja endised koondislased on öelnud, et kes tahab jalgpallis kaugele jõuda PEAB 17-18 aastaselt olema Eestis kõva tegija. Jah, tõesti on ka hilisema arenguga poisse, aga me räägime traditsioonilisest. Mina näen aastast aastasse, kuidas Eesti suurtes SAAVAD noored poisid (tihti ka alaealised) täiesti korralikult hakkama, ei ole oma klubi põhitegijad, kuid mängivad oma rolli välja. Ja ka aastast-aastasse liiguvad need poisid (Florast) välja. Tõestatud faktid, mida ei saa ümber lükata.

jkj
23.12.11, 21:28
Valdav enamus praeguseid koondislasi mängisid 16-17 aastaselt juba Meistriliigas, mõne üksiku erandiga.

-RoMaRiO-
23.12.11, 22:37
Toome siis mõned näited ka 2011. aastal mänginud Kaljust

Alo Bärengrub tegi debüüdi Esiliigas 16-aastaselt FC Lelle eest
Jüri Jevdokimov mängis 16-aastaselt Pärnu Tervise eest Esiliigas
Ken Kallaste mängis 16-aastaselt Pärnu Tervise eest Esiliigas

jnejne.

Samuti ei saa kuidagi nõustuda väitega, et selle ajaga on liigade tase läinud tugevamaks, jah tõesti madalamate liigade tase on tõusnud, kuid Meistriliiga ja Esiliiga puhul selle väitega küll nüüd nõustuda ei saaks, kui siis pigem ühtlasemaks tõesti.

spekter
23.12.11, 23:33
ja veel näiteid 16-aastastest:
Hannes Anier mängis esiliigas- Flora II ja Valga
Karol Mets mängis esiliigas- Tulevik II
Karl-Eerik Luigend mängis esiliigas- Tulevik II ja mõned mängud ka ML-s -Tulevik
Bert Klemmer mängis esiliigas-Valga
Joel Indermitte mängis 15-aastaselt esiliigas- Tulevik
jne.jne.

lisaks muidugi juba välismaal olevad Meerits, Joonas Tamm

ehk järeldus- Flora süsteemil on olemas väljundid oma noortele varakult meeste esiliigas ja ML-s mänguaega anda ja kogemusi omandada

HABE
24.12.11, 00:08
5-10 minutit II liigas vs 90 minutit omavanuste noorte liigas + 90 minutit eliitliigas.
See II liigas põhimõtteliselt mitte mänguaja saamine mõjuks noortele poistele pigem mängukindlust räsivalt kui midagi muud. Et mängija areneks vajab ta mängu aega. See hooaeg jäädi alla eliitliigas aasta vanematele just füüsisega, mis tähendab, et meeste vastu nad ei suudaks üldse hetkel veel hakkama saada. Las kosuvad 1 aasta veel ja saavad korralikult mänguaega.
Flora süsteemi klubid nagu Lelle, Valga ja Elva ei mängi ju tulemuse peale ka liigades vaid lihtsalt loksuvad kuskil tabeli lõpus. Kalju duubel aga läheb võitma II liigat.

PraS
24.12.11, 00:22
Saab mängida ju kolme liigat korraga. Noori, Eliiti ja mehi.

HABE
24.12.11, 00:43
Juhendis on kirjas, kui mitu minutit tohib noormängija mängida nädalas ja see ei ületanud 2 mängu nädalas.

Tofoa
24.12.11, 01:09
Juhendis on kirjas, kui mitu minutit tohib noormängija mängida nädalas ja see ei ületanud 2 mängu nädalas.

Prioriteedid paika siis!

Mister
24.12.11, 01:10
Siis pole ju probleemi. Loodan isegi, et mõnda andekamat proovitakse ka duubli koosseisus.

Kuno
24.12.11, 10:31
Häid Pühi!

PETSINHO
24.12.11, 12:49
Rahulikke jõulupühi kallid spetsialistid :)

-RoMaRiO-
24.12.11, 14:10
Järgmisel jõuluajal valitsevate Eesti meistritena tõdeme, et 2012. aasta Euro hooaeg jätkub ka 2013. aasta alguspoolel, eks! :)

Mõnusat jõuluaega!

alehis
25.12.11, 14:50
Saab mängida ju kolme liigat korraga. Noori, Eliiti ja mehi.
Kalju puhul see ei kehti, aga tänavu rikkusid rohkem kui pooled eliitliiga klubid reeglistikku, kaasates eliitliigas mängivaid poisse meeste esi- või meistriliigasse.. Liidust pigistati muidugi silm kinni nagu alati, sest Flora ise oli ka patune..

homeworld
25.12.11, 14:56
Sa võid mängida Eliiti kui ka Esiliigat, aga peab kinni pidama nädalas lubatud minutite arvust, vähemalt mulle on nii seletatud

Kalju puhul see ei kehti, aga tänavu rikkusid rohkem kui pooled eliitliiga klubid reeglistikku, kaasates eliitliigas mängivaid poisse meeste esi- või meistriliigasse.. Liidust pigistati muidugi silm kinni nagu alati, sest Flora ise oli ka patune..

PraS
25.12.11, 15:35
No eliiti ja noori mängitakse niivõrd samal nädalal, et need väga ei segagi.

alehis
25.12.11, 19:06
Reeglid on reeglid. Eliidi mängijad ei tohi võtta osa Esi- ja Meistriliigast:)

Sa võid mängida Eliiti kui ka Esiliigat, aga peab kinni pidama nädalas lubatud minutite arvust, vähemalt mulle on nii seletatud

spekter
25.12.11, 22:36
Uuel hooajal ju enam Eliitliigat pole, vähemalt U19 vanuses

PraS
25.12.11, 23:52
Uuel hooajal ju enam Eliitliigat pole, vähemalt U19 vanuses

Räägitakse ju 96 poistest ehk siis U17 eliidist.

Kuno
28.12.11, 20:05
Head Uut! http://www.jkkalju.ee/eesti-koondislane-alo-barengrub-solmis-kaljuga-uue-lepingu/

Andreas2134
28.12.11, 20:19
Does Anybody know the names of the players, which Kalju is being testing?

Kris866
28.12.11, 20:27
kahju,et bärangrub oma karjääri nii vara lõpetab...

spekter
29.12.11, 00:17
Kas see nö Kaljust jooksikuks arvati Greeg Jakobson, kes täna Levadia duubli eest mängis!?

Mister
29.12.11, 01:26
Fuck you, bi*ches, 2012 Eesti meistritiitel tuleb! Alo, ülim vend oled!

MNa
29.12.11, 03:11
kahju,et bärangrub oma karjääri nii vara lõpetab...

Pigem vastupidi. Kusagile Rootsi kolmandasse liigasse või kuhu iganes minna oleks sportlikus mõttes hoopis suurem tagasikäik. Suur tunnustus mehele, et ei lähe kusagile puhtalt raha teenima vaid jätkab ilmselt väiksema palga eest tiitli püüdmist.

Välismaale ainult välismaa pärast minek ei ole tõsisele spordimehele vast õigeim samm :)

spekter
29.12.11, 09:20
täitsa nõus. näiteks Aksalu läks ja täiesti pildilt kadunud, vähemalt minu pildilt.
noored peaks karjääri algul püüdma välja saada, et näha, kas tiivad ka kõrgemal kannavad.
Alo aga tugevdab Eesti ML taset ning kodustele noortele paras pähkel pureda :)

urmar
29.12.11, 10:53
täitsa nõus. näiteks Aksalu läks ja täiesti pildilt kadunud, vähemalt minu pildilt.

See on siiski tagantjärele tarkus. Sama võib öelda ka Kingi kohta ja küllap leiab veelgi näiteid. Aga ei saa ju mängijat siiski hukka mõista, et ta kõrgemale pürgib.

homeworld
29.12.11, 10:59
Saaksid palun mulle seda reeglit näidata, aitäh

Reeglid on reeglid. Eliidi mängijad ei tohi võtta osa Esi- ja Meistriliigast:)

Meintz
29.12.11, 12:14
Wow Melts kah Kaljus.Jumalast lahe!:D

Silver
29.12.11, 12:45
Nr. 69 Kert Kütt (Est)
Nr. 3 Marco Bianchi (Itaalia)
Nr. 4 Alain Garcia Gutierrez (Kuuba)
Nr. 5 Alo Bärengrub (Est)
Nr. 6 Denis Vnukov (Est)
Nr. 7 Eino Puri (Est)
Nr. 8 Alan Arruda (Brasiilia)
Nr. 9 Damiano Quintieri (Itaalia)
Nr. 10 Baruch Lobo (Brasiilia)
Nr. 11 Kristen Viikmäe (Est)
Nr. 12 Martin Tšegodajev (Est)
Nr. 13 Christian Kõrtsmik (Est)
Nr. 14 Ken Kallaste (Est)
Nr. 15 Jüri Jevdokimov (Est)
Nr. 16 Tanel Melts (Est)
Nr. 18 Sergei Terehhov (Est)
Nr. 99 Tarmo Neemelo (Est)

http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-aastaloputurniiri-koosseisus-milano-interi-kasvandik/

KaImO
29.12.11, 13:38
Kust kalju selle Milano Interi kasvandiku üles korjas?

Meintz
29.12.11, 13:45
Kust kalju selle Milano Interi kasvandiku üles korjas?
Hooajal 2009/2010 mängis ta serie Ds

maisi lapsed
29.12.11, 13:48
Pole hullu,on ju kindlasti veel Serie F ja G!

Meintz
29.12.11, 14:20
Nr. 10 Baruch Lobo (Brasiilia)
On see tema?

http://www.youtube.com/watch?v=30TqYw8680E

Tofoa
30.12.11, 22:24
Wow Melts kah Kaljus.Jumalast lahe!:D

Aastalõpuka parim mängija.

Palju õnne!

rallikas
30.12.11, 22:42
Aastalõpuka parim mängija.

Palju õnne!

Väga hästi mängis. Oli hea nii palliga kui ka pallita, näitas ka head sööduvaistu ja realiseerimist. Loodame, et suurel väljakul näitab end sama heast küljest.

karl54
30.12.11, 22:46
Väga hästi mängis. Oli hea nii palliga kui ka pallita, näitas ka head sööduvaistu ja realiseerimist. Loodame, et suurel väljakul näitab end sama heast küljest.

Ta ei saa mängida ju, Prins ei tee vahetusi, ega anna staaridele puhkust.

Kuno
30.12.11, 22:54
Äkki temast saabki uus staar? :D

Ta ei saa mängida ju, Prins ei tee vahetusi, ega anna staaridele puhkust.

-RoMaRiO-
30.12.11, 23:02
Aitäh, Nõmme Kalju juhtivad tegelased vahvate kingituste eest
Aitäh, Nõmme Kalju mängijad mitmekülgsete emotsioonide eest
Aitäh, Nõmme Kalju fännid vahva fänluse eest

Aitäh, kõik muud vahvad tegelased, kellele ei meeldi emotsioonid jalgpallis ning nende välja elamine, olete mega vahvad,

ega kaks kolmandata jää......

on ainult üks Mällar Tartust, respect härra

-RoMaRiO-
30.12.11, 23:21
Ma ei eeldagi, et see kedagi siin foorumis huvitama peaks, aga ehk koduse liiga huvilisi intrigeerib, et üks "hulludest" on meie/teie seast lahkumas.

Mina küll ei suuda leida enam motivatsiooni, miks peaks käima nädalast-nädalasse sellist liigat uurimas ja puurimas, kui igal võimalusel üritatakse vältida, et kunagi võiks tekkida mingigi seltskond, kes seda kodust liigat "fännab".

Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.

Aitäh, Peeter ja teised Kalju liikmed, kes tegid koosoldu lahedaks, aga kui ma kunagi peaks oma nägu seal näitama, siis kas ma olen käinud hulluarsti juures või olen väga juua täis.

Ma loodan südamest, et Nõmme Kalju suudab muuta seda türastanud liiga süsteemi, et kordki võiks normaalne inimene kodusest vutist lugu pidada, nagu minusugune värdjas, kes 4-5 hooaega on olnud Tallinna lumevallide kõrval.

ON AINULT ÜKS NÕMME KALJU JA MA EI KAHTLEGI, ET ME KUNAGI MEISTRIKS TULEME NING MA EELDAN, ET INIMESI, KES NII ÕNNELIKUD SELPUHUL, ON VÄHE!

2010. aasta sama aeg, sedapuhku nii ebatsensuurselt ei jätka, kuid põhimõte jääb samaks, miks ja milleks on priimarsed küsimused.

Blue Moon
30.12.11, 23:38
Miks on vaja Eesti tiimi toetada inglise keeles? See "We love you Kalju, we do" kõlas kuidagi väga ebaloomulikult ning mitteusutavalt.

-RoMaRiO-
30.12.11, 23:39
Miks on vaja Eesti tiimi toetada inglise keeles? See "We love you Kalju, we do" kõlas kuidagi väga ebaloomulikult ning mitteusutavalt.

Äkki on võistkonnas mõned välismängijad, kes ei mõista kohalikku keelt?

North
30.12.11, 23:50
Romario, sina käisid täna meie juurde küsimas, kas me pürot teeme või ei?

noorfänn
31.12.11, 00:06
Tahaks lihtsalt öelda, et pole küll ise kellegi fänn aga suured suured propsid -romario-le. Aitäh, et tegite teie fännigrupi jälgimise isegi vahepeal põnevamaks, kui mängu ise, aitäh et süstisite veidi elu sellesse turniiri.
Rääkides aga nüüd kalju fännide miinusest, siis kes see kutt oli kes chanti ajal näitas tribüünidele keskmist näppu. Milles oli rahvas süüdi, et mingi turvamees saatis ühe teist koju? Võimalik, et mõistsin seda keskmist näppu valesti, kui nii siis vabandan, kui mitte siis sellele võiks veidi mõelda.

football2u
31.12.11, 00:09
Ma ei eeldagi, et see kedagi siin foorumis huvitama peaks, aga ehk koduse liiga huvilisi intrigeerib, et üks "hulludest" on meie/teie seast lahkumas.

Mina küll ei suuda leida enam motivatsiooni, miks peaks käima nädalast-nädalasse sellist liigat uurimas ja puurimas, kui igal võimalusel üritatakse vältida, et kunagi võiks tekkida mingigi seltskond, kes seda kodust liigat "fännab".

Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.

Aitäh, Peeter ja teised Kalju liikmed, kes tegid koosoldu lahedaks, aga kui ma kunagi peaks oma nägu seal näitama, siis kas ma olen käinud hulluarsti juures või olen väga juua täis.

Ma loodan südamest, et Nõmme Kalju suudab muuta seda türastanud liiga süsteemi, et kordki võiks normaalne inimene kodusest vutist lugu pidada, nagu minusugune värdjas, kes 4-5 hooaega on olnud Tallinna lumevallide kõrval.

ON AINULT ÜKS NÕMME KALJU JA MA EI KAHTLEGI, ET ME KUNAGI MEISTRIKS TULEME NING MA EELDAN, ET INIMESI, KES NII ÕNNELIKUD SELPUHUL, ON VÄHE!

2010. aasta sama aeg, sedapuhku nii ebatsensuurselt ei jätka, kuid põhimõte jääb samaks, miks ja milleks on priimarsed küsimused.

Saa kaineks ja siis räägime edasi... Nõmme Kaljul oleks kindlasti väga suur kaotus jääda ilma fännist, kes hingestatult end meeskonnale pühendab (aeg-ajalt ka lonksukese kangemaga) ja Eesti jalgpalli fänlust (ehk Nõmme Kalju) vaid ülesjoones veab. Öeldakse, et esmaemotsiooni toel ei tohi kunagi suuri otsuseid langetada, seega mõtle hoolega järgi sellele, mida sa ette oled võtmas.

Senise fännamise eest kindlasti sinu ees müts maha ja edu sulle igal juhul ka edasipidi! :)

-RoMaRiO-
31.12.11, 00:11
Romario, sina käisid täna meie juurde küsimas, kas me pürot teeme või ei?

Jah, see olin mina, hea töö, Levadia fännid, oli korralik support!

-RoMaRiO-
31.12.11, 00:16
Saa kaineks ja siis räägime edasi... Nõmme Kaljul oleks kindlasti väga suur kaotus jääda ilma fännist, kes hingestatult end meeskonnale pühendab (aeg-ajalt ka lonksukese kangemaga) ja Eesti jalgpalli fänlust (ehk Nõmme Kalju) vaid ülesjoones veab. Öeldakse, et esmaemotsiooni toel ei tohi kunagi suuri otsuseid langetada, seega mõtle hoolega järgi sellele, mida sa ette oled võtmas.

Senise fännamise eest kindlasti sinu ees müts maha ja edu sulle igal juhul ka edasipidi! :)

Rait, ma arvan, et sa oled üks nendest inimestest, kes on mind nii mõnigi kord staadionil näinud ning ma usun, et sa ka mõistad, et minu jaoks on olnud alati oluline Nõmme Kalju fänluse edendamine olenevalt alkoholi staadiumist (absoluutselt ei väida, et nii mõnelgi üritusel on see olnud ehk natuke liiga kõrge) ning saad aru, et ka hetkeemotsioonidest öeldu ei pruugi alati tähendada täit tõtt. Kuid kui sa paned kogu oma energia ja hinge asja alla, et asja propageerida ning oled valmis ka mõne tunnise une järel üles tõusma, et hommikul asja hakata ajama, siis ma usun, et iga inimene ootaks natuke lugupeetavamat kohtlemist kui see, mida mina täna kogesin.

Kuno
31.12.11, 00:29
Suur tänu fännidele, teie etteaste oli järjekordselt super!
Mario mind motiveeriks selline asi veel rohkem oma asja ajama, sest ka meie oma arenguaastatel oleme selliste asjadega tihti pidanud kokku puutuma. Küll natukene teises kontekstis, aga siiski... Mis me sellest saanud oleme? Oleme saanud rohkem jõudu, et edasi liikuda ja jõuda ükskord kuskile millest oleme unistanud!

Iga tagasilöök annab tegelikult jõudu juurde, et edasi liikuda. Kalju poolt igatahes respect ja võitleme koos edasi!

-RoMaRiO-
31.12.11, 00:53
Suur tänu fännidele, teie etteaste oli järjekordselt super!
Mario mind motiveeriks selline asi veel rohkem oma asja ajama, sest ka meie oma arenguaastatel oleme selliste asjadega tihti pidanud kokku puutuma. Küll natukene teises kontekstis, aga siiski... Mis me sellest saanud oleme? Oleme saanud rohkem jõudu, et edasi liikuda ja jõuda ükskord kuskile millest oleme unistanud!

Iga tagasilöök annab tegelikult jõudu juurde, et edasi liikuda. Kalju poolt igatahes respect ja võitleme koos edasi!

Jah, Kuno, järgmine aasta veel võimsamalt ja efektsemalt!

Varikonto
31.12.11, 15:57
Aga miks sa romario pead ennast täis jooma ja näppudega vehkima. Võid ju Kalju kloun kainelt ja vähe viisakamalt ka olla. Klouni nina ei nõua jooki.
Peace!

Vahkito
31.12.11, 16:04
Hea töö Mario! Ise jälgisin jälle telekast ;) Olite vägagi kuulda & näha! Super! Ja ära lase häirida end kritiseeriatest, las hauguvad.
Hääd aastavahetust kah!

-RoMaRiO-
31.12.11, 17:37
Aga miks sa romario pead ennast täis jooma ja näppudega vehkima. Võid ju Kalju kloun kainelt ja vähe viisakamalt ka olla. Klouni nina ei nõua jooki.
Peace!

Asi ei ole nii väga üldse alkoholiski, või kui oleks see probleem, siis peaks ju suht pool halli tühjaks ajama. Ma saan aru, et avalikul üritusel ei ole sobilik silmnähtavalt purjus olla, mida ma tõesti olin, kuid inimklikust aspektist võiks jalgpalliüritusel, kus meid niigi vähe on, aru saada, et kui inimene ei ole vägivaldne ning ei lõhu inventari, siis võiks tal lasta hallis viibida.

Ja noh nagu esimene päev näitas, kui ma olin täiesti kaine, siis juba enne Meistriliiga turniiri algust tuli turvamees mu juurde ja ütles, et mul hoitakse silm peal ja mitte mingit toolide peal seismist ja muud asja siin ei ole, muidu lendad kiirelt välja.

Aga mis seal ikka, on Eesti jalgpallimaastikul ka kahtlasemate turvameestega kokku puututud, kuigi mingi elementaarset kvalifikatsiooni võiksid nad sellegipoolest omada.

Aitäh, Kaido!

Varikonto
31.12.11, 18:09
ma olen samapalju kaido kui sa kuno:cool:

Vahkito
31.12.11, 18:13
Irwwwwwwwwwwwwwwww

WeThePeople
31.12.11, 20:25
Meenub üks purjus Flora noorfänn kes räuskas mulle 'EEEESSTI ULTRAD' ja seljataga ütles sõpradele 'ma pean neile eeskujuks olema'. Sellesmõttes et näiteks kaine Tromp oleks idekas eeskuju aga kui su kasutegur piirdub pinkide vahel lepsis olemisega siis on midagi nagu veits nihu. Alkohol mõõdukas koguses on tegelikult fain, ülemäärases koguses ilmselt mingit duhhi juurde ka ei tule ning lõppkokkuvõttes pole vahet kas sind saadetakse minema või lihtsalt ülejäänud turniiri ei mäleta. Laulud olid korralikud (eriti Kaido Hermati lugu), trummid ja atribuutikat igale maitsele, sellesmõttes nii hoida. Mällari osaga ei tahaks ka hästi nõustuda, polnud päris see koht ja aeg ju?! (tahaks mingi rebel rebel your face is a mess auhinna talle)

Ilusat lõppevat aastat!

PS. Turniiri lõpuks keesite muidugi kaunilt üle kogu rühmitusega aga selles osas kannatab silma kinni pigistada.
PS2. Ilmselt olime Romarioga kõige rohkem kogu turniiri jooksul saalis, asi seegi!

PETSINHO
01.01.12, 12:30
Head uut aastat kaljukad ning ilusaid kordaminekuid jalgaplliplatsil ning foorumiavarustes! :)

Kuno
01.01.12, 15:31
ma olen samapalju kaido kui sa kuno:cool:

OOt, mina olen ju Kaido! :D HEAD UUT AASTAT Kaidod ja Kunod! :)

Rein
01.01.12, 18:12
PS2. Ilmselt olime Romarioga kõige rohkem kogu turniiri jooksul saalis, asi seegi!

Türa, te olete tegijad!!!

WeThePeople
01.01.12, 18:41
Türa, te olete tegijad!!!

Huvitav. Kui sa mingi rumaluse veel soovid produtseerida siis võid need mulle PMina saata. Loen kõik läbi ja vastan ka! :)

Rein
01.01.12, 18:47
Väga huvitav, osta elu või otsi omale pruut, jätad homo mulje, sorry.

ericbana
01.01.12, 18:49

Ja palju see tundides olla võib? Kas see ületab 63h ja 33min?

Tofoa
02.01.12, 02:33
Väga huvitav, osta elu või otsi omale pruut, jätad homo mulje, sorry.

Sa oled mu kangelane. Kirjuta endast koomiks.

orbitaaljaam
02.01.12, 08:54
Sa oled mu kangelane. Kirjuta endast koomiks.
http://www.recoveryman.com/pix/rman.gif

Darren
02.01.12, 11:24
Julmad printsessid need mõned Kalju fännid. Soovitaks rohkem mune ja vähem draamat.

Odras
02.01.12, 11:51
See kes seda keskmist näitas see olin mina. Ning ma võin õelda, et see ei olnud mitte turvameestele, ega tribüünil istujatele kellele võis see natuke häirivana tunda. See oli pigem jalgpalli liidule, sest isegi mind taheti vahepeal sealt hallist välja kupatada kuigi, et ma ei olnud isegi kõige väiksemas joobeastmes seal. Tunne oli hea emotsioonid keesid kui ikka sa toetad, karjud fännad. Ja siis tullakse ikka sinujuurde ja õeldakse, et kui sa ei lõpeta siis me peame su välja viskama, kuna jalgpalli liit ütles nii. Sellegi poolest vähemalt meie ilus lipp mis oli lõpetas õiges kohas. Härra Pohlaku käes.

Muidu head uut aastat kõigile ja see aasta paneme sama hooga edasi ja lükkame kõik koos kohaliku liiga fännlusele teise käigu sisse ma loodan.

17
02.01.12, 12:49
ilmselt sai kristen viikmäe antud vaatepilti nähes tõesti juurde kustumatut indu levadia väravavõrgud puruks peksta.

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/370/268/09263414357746.jpg

-RoMaRiO-
02.01.12, 13:17
ok, häbi on, väga häbi.

alkoholi mõõdukas tarbimine on kindlasti heaks eelduseks korralikule fänlusele, kuid tõesti igal asjal on piirid.

vabandan siiralt kõigi ees, keda mu käitumine häiris.

Mister
02.01.12, 13:24
Jumal küll, nalja sai ja kedagi ju ei häiritud. Selle ülemise pildi ajal oli terve fännisektor krampides :D Mõttetu vingumine jälle.

StenV
02.01.12, 13:29
Mõtlesin tükk aega, kas postitada või mitte, aga ma ikkagi teen seda.

Tore on näha, et meie tegevus tekitab inimestes mingitki emotsiooni. Küsimuseks lihtsalt, mida tegid muude meeskondade fännid? Olid ju kohal peaaegu kõikide klubide toetajad:
Levadia fännid: Turniiri alguses üks püüdlik noormees ja kahel viimasel mängul kaheksakesi fänlust tegevad tüübid, kellele taaskord au, et nad suutsid nii väikse arvuga häält teha.
Flora fännid: Olid täiesti olemas, kuid kahjuks jäid lahjaks, loodame, et hooajal on nad arvukamalt tagasi.
Tammeka fännid: Mällar üksinda.
Kure fännid: Sama suur arv inimesi, kui Levadial, kuid tegid vaid paar piuksu ja seda ka mängudes, kus vastasfännid vaikisid.
Viljandi fännid: Nõudsid siin aasta fännide tiitlit, et on igal mängul kohal olnud, aga häält väga ei teinud. Emotsiooni oli näha vaid nende endi viimases mängus ja Kalju-Flora mängus.
Sillamäe: Kahjuks nende seltskonda mängul ei olnud, hooaja jooksul oli nende fännirühm üks positiivsemaid nähtusi Eesti Meistriliigas.
Ajaxi fännid: Tüdrukud kaugemas nurgas vähemalt proovisid mingit fänlust teha.
Narva fännid: Kas neil on üldse aktiivseid fänne?
Paide fännid: Esimesel päeval oli Teda isegi kuulda, aga teisel päeval ei pannud Teda tähele.

Huvitav nähtus on see, et need väiksemad fännirühmad ei proovigi häält teha, kui vastastel ka fännid olemas on (välja arvatud Paide üksik fänn, kes teeb alati ka üksi häält.) Teine huvitav nähtus oli see, et meie fänlus tekitas automaatselt ka vastureaktsiooni. Sellist rõõmu, mis tekkis ülejäänud publikus iga värava peale, mis Kalju võrku löödi, ei tekitanud ükski teine värav.

Eritiliselt pakkus rõõmu Dimitri Skiperski põhjendus, sellele, miks me peame oma, Hiiu staadioni kohta tehtud, plakati maha võtma. Härra EJL tegevjuhil jäi piinlikult puudu eesti keele oskusest, et väljendada selgelt põhjust, miks me selle plakati eemaldama peame. Põhjenduseks kõlasid vaid: "Me ütlesime, võta maha, muidu viskame välja." Sellele lisanudus ka ebameeldiv vaenulikkus ja suisa sõimamine.

Tore oli veel see, et ilma hoiatamata visati välja meie kaasfännid, ning ka Flora fänn. Kas oleks olnud tõesti raske varem tulla ütlema: "Et härrased, piirake oma alkoholitarbimist, muidu peame teid ürituse territooriumilt eemaldama."

Viimase mängu esimesed kaks minutit demostreesid selgelt, kui suur tähtsus on fännidel: jalgpalli vaatamise ja mängimise, meeldivamaks muutmisel. Kui enamuse turniiri jooksul tundus, nagu oleks sattunud tennisemängule, siis Kalju-Flora mäng oleks pidanud avavilest peale olema natukenegi jalgpalllimängu moodi. Kuid ilma fännigruppide toetuseta kujunesid need kaks minutit piinlikult vaikseks. Peale vaikust jätkunud fänlus oli muidugi juba selline nagu ta võiks olla koguaeg.

Loodetavasti suudame ka meie sellise hooga järgmisel aastal jätkata, ning loodetatavasti samas rütmis jätkavad ka Flora ja Sillamäe. Ehk tulevad tagasi ka Levadia ning Tammeka fännid. Ning ka ülejäänud meeskonnad suudavad leida endale aktiivsed toetajad. Iga fänn viib edasi meie fännikultuuri, ning muudab meie kohaliku jalgpalli atraktiivsemaks ning aitab tõsta publikunumbreid.

rallikas
02.01.12, 13:45
On teil Hiiu stata kohta tehtud plakatist pilti ka?

StenV
02.01.12, 14:01
Ikka on:
1036

football2u
02.01.12, 22:43
Super uudis: http://www.jkkalju.ee/meistriliiga-tiitel-innustas-jorge-rodriguest-eestis-jatkama/

football2u
02.01.12, 22:45
Super uudis: Jorge otsustas, et ta soovib Nõmme Kaljus jätkata ja ka klubi soovis mängijaga jätkata. Parim on muidugi asja juures see, et teda motiveeris siia jääba Eesti Meistriliiga tiitel!

http://www.jkkalju.ee/meistriliiga-tiitel-innustas-jorge-rodriguest-eestis-jatkama/

Saarlane
02.01.12, 22:53
LOL. ma vist olen Marsi elanik, aga seda nime loen praegu esmakordselt. paljude teiste nimede sisse ära eksinud.

football2u
02.01.12, 23:08
LOL. ma vist olen Marsi elanik, aga seda nime loen praegu esmakordselt. paljude teiste nimede sisse ära eksinud.

Tuleb tunnistada, et jah, sa oled marslane, kui sa teda ei tea :) Ära põe, uuel hooajal kuuled temast rohkem... :)

Kossumees
03.01.12, 01:37
Kõik head uudised reas tulnud aga kuhu on kadunud Wakui? Mõni kuu tagasi sai loetud, et kutt tahab igaljuhul Eestis jätkata, kas Kaljule ta enam ei kõlba?

Mister
03.01.12, 02:00
Kõik head uudised reas tulnud aga kuhu on kadunud Wakui? Mõni kuu tagasi sai loetud, et kutt tahab igaljuhul Eestis jätkata, kas Kaljule ta enam ei kõlba?
Pidi kindlasti Kaljus jätkama, ära muretse :)

MNa
03.01.12, 02:45
Vaatasin aastalõputurniiri geograafilistel kaalutlustel televiisorist ning tuleb tunnistada, et Kalju fänne ning nende atribuutikat oli igati tore näha. Teistest fännirühmadest ikka võimsalt üle.

Ja üldse, Kalju tundub mulle juba pikemat aega ainus meeskond kes üldse vaevub tegelema fänluse kui sellisega. Mida on nt Floral või Levadial vastu panna? Vaikusehetk. Mina vähemalt pole küll märganud, et need klubid oleks kuidagigi rahvast meelitanud. Pigem teenivad kiitust Kalju kõrval nt Tammeka, Kuressaare ja mõned teised pealinnast kaugemal olevad klubid.

Seega palju edu Kaljule algavaks hooajaks ning aina enam tundub, et ka minu pöial kuulub tiitliheitluses just Nõmme meeskonnale!

MNa
03.01.12, 02:47
Ahjaa, tahtsin veel seda öelda, et purjus fänn on ikkagi 1000 korda parem kui tühi iste. Niisiis, jätkake!

PETSINHO
03.01.12, 13:12

Neil tundidel peaks olema ta jõudnud juba Eestisse ja ilmselt homme liitub treeningutega

-RoMaRiO-
03.01.12, 19:00
http://www.transfermarkt.de/de/oliver-konsa/aufeinenblick/spieler_22426.html

Nende andmetel jätkamas karjääri Tais, ka facebooki andmetel on Konsa elukoht Tai.

Tofoa
05.01.12, 00:47
http://www.jkkalju.ee/meeskond/esindusmeeskond/

Kas mõni mängija on küsimusele "poiss või tüdruk" poiss ka vastanud?

emergencyexit
05.01.12, 00:58
vaata läbi ja anna teistelegi teada

17
05.01.12, 02:06
http://www.jkkalju.ee/meeskond/esindusmeeskond/

Kas mõni mängija on küsimusele "poiss või tüdruk" poiss ka vastanud?

võtsin lampi esimese ettejuhtuva lahti, tšegodajev.

ericbana
05.01.12, 11:06
võtsin lampi esimese ettejuhtuva lahti, tšegodajev.

sama siin. esimene, mille huupi lahti tegin oli tšegodajev :D Bärengrub ei vastanud, Terehhov ei saanud küsimusest aru...

football2u
05.01.12, 15:34
Konsa siis juba Taist tagasi: http://soccernet.ee/konsa-juba-taist-tagasi

Mister
05.01.12, 15:46
Huvitav kas see "Otsin Eestis ja välismaal klubi" tähendab siis seda, et Kaljus kindlasti enam ei jätka?

-RoMaRiO-
05.01.12, 17:33
Huvitav kas see "Otsin Eestis ja välismaal klubi" tähendab siis seda, et Kaljus kindlasti enam ei jätka?

Ma ütlen ausalt, mina selles Kaljule mingit suurt kaotust küll ei näeks, ise sooviks paremal äärel näha modernset äärt, kes suudab kiiruse pealt üks-ühele kah ette võtta. Eestis muidugi väga sellist meest ei oskagi välja tuua, Hakola oli sesmõttes ideaalne nähtus Floras.

Kusjuures mõned aastad tagasi nagu Konsa TVMK särgis oli see kutt, kes suutis individuaalselt ette võtta ja vajadusel üle mängida, ei teagi, kus see omadus Kalju särgis kadus, või ehk teen talle liiga ja mänguplaan nägigi ette lihtsamat varianti ehk tsenderdust kasti?

Konsa Sillamäel oleks muidugi päris naljakas :D

Mällar
06.01.12, 13:37
http://www.linnaleht.ee/?page=99&id=2933
Minami Yuji - mängis aastatel 2003-04 Ado Den Haagis

Arruda saadeti õnneks koju, sellel mehel ilmselgelt parim enne möödas juba...

Mister
07.01.12, 15:15
http://www.jkkalju.ee/teenekas-dmitri-ustritski-hakkab-samuti-kalju-noori-juhendama/

Üks lüli jälle juures. Hästi areneb see asi :)

-RoMaRiO-
07.01.12, 15:30
Ma kah kiidaks, väga asjalik, lõpuks hakkab asi ilmet võtma, tore on näha, et tõsiselt võetakse noortetöö käsile. Loodetavasti saame tulevikus peaasjalikult oma noortele toetuda.

Mister
08.01.12, 16:58
Nonii itaallasega sõlmiti 3-aastane leping.

http://www.jkkalju.ee/milano-interi-kasvandik-liitus-nomme-kaljuga/

-RoMaRiO-
08.01.12, 17:05
Väga meeldiv, kusjuures tal tegelikult olekski ainet olla modernne paremäär, kes murraks keskele ja vajutaks, lööki tundub poisil olevat. Ja alati on meeldiv, kui fänne peetakse kah hea sõnaga meeles, miskipärast tavaliselt kipuvad need olema Lõunamaa poisid.

Kalju kodulehele ootaks tegelikult lisaks sellele toredale uudisele ka pikemat intervjuud, kus ta võiks rääkida lähemalt oma senisest karjäärist, saavutustest, eesmärkidest, Eestist, siinoldud ajast ja millest veel. Atraktiivsust veebile!

Mister
08.01.12, 17:12
Kalju kodulehele ootaks tegelikult lisaks sellele toredale uudisele ka pikemat intervjuud, kus ta võiks rääkida lähemalt oma senisest karjäärist, saavutustest, eesmärkidest, Eestist, siinoldud ajast ja millest veel. Atraktiivsust veebile!
See oleks tõesti vinge!

Rait, tee ära! :D

football2u
08.01.12, 17:42
See oleks tõesti vinge!

Rait, tee ära! :D

Hehe, uus mul polegi veel õnnestunud uut italjanot kätte saada, kuid see viga saab parandatud. Mis ma oskan öelda, fänn on kuningas! :D

spekter
08.01.12, 20:55
Goldberg on seega Taanist või kust iganes tagasi Eestimaal ...

-RoMaRiO-
10.01.12, 20:19
Kas 14. jaanuaril mängitakse Paidega Sportlandil kell 11? Foorumi hooajaeelsete mängude kavast leiab, aga ei ole täheldanud, et kumbki osalevatest meeskondades oleks seda ametlikult teatanud. Seega?

diivanikartul
11.01.12, 17:58
http://www.jkkalju.ee/vaata-kelle-vastu-mangib-nomme-kalju-jaanuaris/

peters
12.01.12, 18:30
Nõmme ja Kalju läksid staadioni pärast tülli (3) (http://www.epl.ee/news/sport/nomme-ja-kalju-laksid-staadioni-parast-tulli.d?id=63764404)

Kas keegi on seda lugu juba lugenud ka? Päevalehte ju tasuta lugeda ei saa, ostmine ei tule ka kõne alla, kuna hind ja kvaliteet on täiesti balansist väljas.

abiabi
12.01.12, 19:07
5 minutit saab tasuta lugeda ja selle ajaga jõuab paar artiklit küll läbi lugeda.

football2u
12.01.12, 19:27
Vabandused Eesti päevalehe ees, kuid Nõmme Kalju fännidele on see tähtis küsimus. Ma loodan, et mind vangi ei panda :)

Nautige!

http://www.upload.ee/image/1977393/Kalju1.PNG

http://www.upload.ee/image/1977395/Kalju2.PNG

http://www.upload.ee/image/1977398/Kalju3.PNG

urmar
12.01.12, 20:17
Huvitav artikkel jääb kahjuks mõneti poolikuks, osa infot puudub.

football2u
12.01.12, 21:01
Huvitav artikkel jääb kahjuks mõneti poolikuks, osa infot puudub.

Tundus jh nii, kiirustasin fakk. Ülilahe on snippida teksti samal ajal kui aeg on armutult otsa saamas. :(

ROOTSI KUNN
12.01.12, 22:26
Tundub et TTÜ staadioni saamisega on siis JOKK Huvitav küll , plaanid olid suured. Tahaks mõne asjapulga kommentaare lugeda .
Aga ,mis siin imestada see on ju tavaline Eesti värk ,et kui sul mingeid medaleid ette pole näidata siis pole sind kellegile vaja ja medalid peavad olema ju mingilt rahvusvaheliselt suurvõistluselt olgu või ujumise lühirada.
Suur jalgpallibuuum - nagu oleks unes olnud ja Kaljut tema hädadega pole sada aastat kellegil vaja , rabelegu ise. Pole selle buumi tulemusena kusagilt raha juurde tulnud ja ilmselt ei oleks ka siis tulnud ,kui me oleks finaalturniirile jõudnud . Lihtsalt liit oleks pappi teeninud aga sponse otsi ikka tulega taga.
Ja ikkagi ,miks läks TTÜ staadion arendus lörri ?

ballack
12.01.12, 22:40
Siit võiks küsida mida teeb see niinimetatud "jalgpallitoetusgrupp" Riigikogus? Mingi feimi kogumine mitte midagi muud.

Rein
12.01.12, 23:23
Ja ikkagi ,miks läks TTÜ staadion arendus lörri ?

Mingi fond lükkas raha eraldamise otsuse edasi. Oli vist midagi sellist.
Pole ju mõtet ehitama hakata kui pole 100% kindel kas see rahalaev saabub või mitte. Pärast jääb muidu üldse pooleli.
Eks Kuno võib ise täpsemalt rääkida.

Kuno
12.01.12, 23:35
Kuna osapooli on palju, siis jäime TTÜ staadioni projektiga 2012 Euro struktuurfondi meetmest välja, järgmine tuleb 2014-15 ja selle aja peale võib igasugu uusi tuuli puhuma hakata. On asju mis pole meie võimuses. See, et spodis raha pole ei ole häbi asi klubidele, eks me kõik venitame oma naba, et maailma parandada ja abikätt ootaks just omavalitsustelt ja miks mitte ka riigilt.

Praegu oleme rõõmsad, et saime Jürka Dubaisse :)

PraS
13.01.12, 18:43
Kuna osapooli on palju, siis jäime TTÜ staadioni projektiga 2012 Euro struktuurfondi meetmest välja, järgmine tuleb 2014-15 ja selle aja peale võib igasugu uusi tuuli puhuma hakata. On asju mis pole meie võimuses. See, et spodis raha pole ei ole häbi asi klubidele, eks me kõik venitame oma naba, et maailma parandada ja abikätt ootaks just omavalitsustelt ja miks mitte ka riigilt.

Praegu oleme rõõmsad, et saime Jürka Dubaisse :)

Seekord siis laske poiss minema ning ärge küsige hingehinda:)

Rein
13.01.12, 18:54

Loll pole see kes palju küsib, vaid see kes palju maksab.

Kuno
13.01.12, 19:19

Me pole kunagi hingehinda kellegi eest küsinud. Ma kardan, et Eesti mängijate eest ei saagi seda küsida. Muidu huvi pärast mis hind see hingehind on? :D

-RoMaRiO-
13.01.12, 20:16
Me pole kunagi hingehinda kellegi eest küsinud. Ma kardan, et Eesti mängijate eest ei saagi seda küsida. Muidu huvi pärast mis hind see hingehind on? :D

Peaks Cityle mõne mängija maha müüma, saaks Hiiul katte ära vahetada ning kümnete aastate eelarve kah oleks täidetud :D

kala2
13.01.12, 23:40
Kuits peab läbirääkimisi Cityga..

Mister
13.01.12, 23:53
City ei võtnud Kuitsi vastu kuna tundis, et see oleks ebaõiglane teiste klubide suhtes, liiga üksluiseks läheks see top scoreri jms asi..

cole
14.01.12, 01:51
kellelgi Nõmme Kalju aastalõputurniiri väravaid pole videos ?

-RoMaRiO-
14.01.12, 02:25
Kuits peab läbirääkimisi Cityga..

Manchesteris kah suusahooaeg alanud ning määrdemeest vaja?

City ei võtnud Kuitsi vastu kuna tundis, et see oleks ebaõiglane teiste klubide suhtes, liiga üksluiseks läheks see top scoreri jms asi..

Ma hoopis teistsuguseid põhjuseid kuulnud, nimelt pidi Inglise liiga olema eriti kontaktirohke ning seal kaasmängijad ei pidanud mõistma kauneid kannasööte.

PraS
14.01.12, 06:37

100k pole Jura eest palju?

Kuno
14.01.12, 08:47
Räägime foorumis ikka asjadest mida te teate ja mida siin rääkida saab :D

rallikas
14.01.12, 15:19
Tuleb ikka Kalju-Levadia sõprusmänguks suund Tallinnale võtta.
Kas jälle oodata ca 100 inimest nagu eelmine aasta? Enn peab suurema kilehalli püsti panema, et pealtvaatajad ära mahuks.

EDIT: Teleš väravas on küll väga meeldiv uudis. Kas ta mängib järgneva hooaja meil või otsib veel varianti välismaalt? Kuidas Küttiga lood on?

Kaspy
14.01.12, 15:49
Huvitav jah, kas Teles pidas Jarost tugevama satsi all silmas meie oma Kaljut?

lennu
14.01.12, 18:41
Kas Meltsiga on leping sõlmitud: jah/ei?

Mister
14.01.12, 18:46
Delfis oli kirjas, et järgmine nädal sõlmitakse leping.

kalev7
15.01.12, 02:22
Kas keegi oskab öelda kas Kristen Viikmäele korraldatakse ka niinimetatu viimane koondise mäng, kuna jlka liidu koduka järgi on ta koodise esindamise lõpetanud, aga olen nagu aru saanud, et need kes üle 100 mängu mänginud neile nagu ikka on tehtud viimane lahkumis mäng. ?

Tofoa
15.01.12, 02:42
Kas keegi oskab öelda kas Kristen Viikmäele korraldatakse ka niinimetatu viimane koondise mäng, kuna jlka liidu koduka järgi on ta koodise esindamise lõpetanud, aga olen nagu aru saanud, et need kes üle 100 mängu mänginud neile nagu ikka on tehtud viimane lahkumis mäng. ?

Kindlasti tehakse, millal - seda ei tea.

115 caps / 15 goals on ilus statistika.

urmar
15.01.12, 02:59
See, et ta tavalises kirjas on, ei pea tähendama, et teda enam ei kutsuta koondisesse. Rasvaselt on kirjas need, kes on viimasel kahel aastal koondise eest mänginud, täiesti mälu järgi tehtud valik. Viikmäe vanus lubab tal kindlasti veel areneda, seega on äkki liiga vara lahkumismängu pidada? Peetakse vist siis, kui mängija on lahkumisest teatanud. Zelinski isegi vist mängis koondises pärast lahkumismängu. :)

lennu
15.01.12, 10:14
Lahkumismäng tehakse siis, kui mängija oma karjääri lõpetab. Ehk siis kui Viikmäe enam tegevmängija pole, saab ta oma mängu. Ka Zelinski ametlik lahkumismäng tuli pärast seda, kui ta Levadias enam ei mänginud.

DjalmaSantos
17.01.12, 10:03
Kas peale Meltsa liitumist saab "Kalju" kuldsponsoriks Amserv?Ja Prins Toyota aastase kasutusõiguse?

spekter
17.01.12, 12:06
Kas peale Meltsa liitumist saab "Kalju" kuldsponsoriks Amserv?Ja Prins Toyota aastase kasutusõiguse?

kas keegi ka maakale selle lause lahti seletab? Amserv vist juba on Kalju sponsor ...

sosku
17.01.12, 18:31
kas keegi ka maakale selle lause lahti seletab? Amserv vist juba on Kalju sponsor ...
T.M. isa on Amservi Pärnu esinduse juhataja.

jõumees jõnnu.
18.01.12, 16:40
pange siis Meltsale korralik mahv peale, et liigkaalu ei sebiks enesele ning kõik on ok!

mg
18.01.12, 18:06
T.M. isa on Amservi Pärnu esinduse juhataja.

et sponsor hakkab palka maksma, nagu osade/paljude välismaalaste puhul?

Kuno
18.01.12, 19:12
Mis krdi udujuttu te siin ajate? :) Kes Kalju Levadia mängule laupäeval tuleb?

ROOTSI KUNN
18.01.12, 21:58
Kas Jürka sai siis lepingu Dubaisse või piirdus lugu seekord vaid turismireisiga ? :)

Kuno
18.01.12, 23:17
Jürka veel nädala aega seal praegu vara öelda.

Kas Jürka sai siis lepingu Dubaisse või piirdus lugu seekord vaid turismireisiga ? :)

Amadeus
19.01.12, 13:15
kes eile kalju duubli eest kalevi vastu mängisid?

PETSINHO
19.01.12, 13:26
kes eile kalju duubli eest kalevi vastu mängisid?

Saluste, Poom, Samberk, Bianchi, Raid, Mäekala, Vnukov, Varvik, Belozjorov (Popov), Kaas, Tammemägi

urmar
19.01.12, 14:23
Treeneri kommentaar: "Saime mängida korralikul platsil ja järjekordse kinnituse, et mis positsioonile meil veel kedagi vaja oleks. Kahjuks sai Henri trauma ja loodame, et see ei osutu väga tõsiseks. Töötame edasi ja juba laupäeval mängime Narvaga."

Ilmselt Kalevi treeneri arvamus Nõmme kunstmurust.

PETSINHO
19.01.12, 14:47
Treeneri kommentaar: "Saime mängida korralikul platsil ja järjekordse kinnituse, et mis positsioonile meil veel kedagi vaja oleks. Kahjuks sai Henri trauma ja loodame, et see ei osutu väga tõsiseks. Töötame edasi ja juba laupäeval mängime Narvaga."

Ilmselt Kalevi treeneri arvamus Nõmme kunstmurust.

Küll sulle ikka meeldib sõnu kontekstist välja rebida :D
Ilmselgelt oli see vihje sellest, et vaatamata rasketele ilmastikuoludele oli plats korralikult ette valmistatud ja sai mängida jalgpalli, mitte lumepalli. Tõe huvides olgu öeldud, et see oli ka esimene kord peale lume tulekut, kui Nõmme LOV suutis lõpuks tagada korralikult hooldatud väljaku.

Hetkel istume jälle lumevangis :D

Mõnuagent 007
19.01.12, 15:12
Kadrioru Kalju kiidan ma igati heaks. Oligi aeg sealt suvilalinnaosast pealinna siirduda. Hurraa!
P.S. Ja kui tegelikult igale külastajale Getter Jaani aktifoto lubada, siis saab päris hiiuliku fiilingu ka kätte.

urmar
19.01.12, 15:45
Aga see minek Kadriorgu on ju asjaolusid arvestades väga hea valik. Esiteks on päris muru, mis Hiiule ilmselt kunagi ei jõua. Teiseks saab sealt korraliku teleülekande teha. Kolmandaks lõppeb ilmselt probleem korrektse publikunumbri saamisega. Neljandaks saab kogunev suur publik ka korrektselt mängu jälgida, mis Hiiul ilmselt võimatu oli, kui neid 2000 kogunes.

Negatiivseks võib nimetada vaid seda, et nõrgeneb side Nõmmega ja ka seda, et ega Kadrioru valgustus vist eriti hea ei ole, mis välistab hilise mängu algusaja, aga see on vaid sügisene probleem.

$$$
19.01.12, 16:14
Selline kysimus, et miks M2nnikul ei sobi/v6imalda m2ngida?

17
19.01.12, 16:17
pealtvaatajatele puuduvad ju vajalikud tingimused. küllap on odavam kadriorust täispakett saada, kui männikule ise midagi ajutist tekitama hakata.

Mister
19.01.12, 16:48
Kiidan otsuse heaks, aga samas on ikka kuradi kahju. Nõmme linnaosavalitsus võib endisel persse käia.
Loodame, et publikunumbrid püsivad ja nüüd peab tiitel ära tulema, raisk!

ballack
19.01.12, 16:53
Nõmme linnaosavalitsus võib endisel persse käia.
Loodame, et publikunumbrid püsivad ja nüüd peab tiitel ära tulema, raisk!

Miks ainult Nõmme linnaosavalitsus? Kui Kaljul hästi läks siis olid Korpid kohe platsis ennast näitamas. Kui koondisel hästi läks ja teiseks tuli siis tehti ka Riigikogus Keskerakondlaste poolt jalgpallitoetusgrupp...palju nad teinud on? Tehakse asju ilma midagi tegemata...nii, et ikka meedias saaks olla.

PraS
19.01.12, 17:01
Kes keelas Kaljul oma päris kodu kusagile nõmmele teha?

CD7
19.01.12, 17:08

Venemaalt pole veel piisavalt pappi peale visatud.

Raimo
19.01.12, 17:13

Täna ega homme ei ole ükski klubi suuteline endale staadionit nullist ehitama. Nii Männiku, Maarjamäe kui Kalevi kunstmuru on nn nõukaaegsete staadionite edasiarendus. Ainult A Le Coq Arena on täiesti nullist endisele tühermaale-prügimäele ehitatud.
Hiiul on tänases valguses staadioni arenguvõimalus ammendunud, ainsa variandina on olemasolev staadion ümber ehitada selliselt, et jooksurajad likvideeritakse. Selle võrra saab väljaku liigutada olemasoleva hoone poole ning praeguse varumängijate kohale saab teha madala hoone, kus on nt mõned büroopinnad, akendega metsa poole ja tribüün. Kui staadion nihutada veel ida poole, siis annab ilmselt praeguse kossuplatsi poolele teha väiksemas mõõtmes lisaväljak.
Aga see on lihtsalt minu hästi pinnapealne uitmõte, kus on sada ja üks probleemi, neist kaks suurimat 1) staadion kuulub linnale ja klubi ei saa ümberehitust teha, 2) suurt lisaväärtust sportlikust vaatenurgast ei tule.

Rein
19.01.12, 17:47
Parkimine, Raimo, parkimine, see oleks suurema Hiiu staadioni suurim probleem.
Äkki keegi targem oskab öelda, kuidas Getteri kontserdi aegu parkimisega oli?

Mister
19.01.12, 17:52
Parkimine, Raimo, parkimine, see oleks suurema Hiiu staadioni suurim probleem.
Äkki keegi targem oskab öelda, kuidas Getteri kontserdi aegu parkimisega oli?

Kõik staadioni ümbruses olevad tänavad olid autosid täis.

ROOTSI KUNN
19.01.12, 22:39
Hiiust võiks kunagi saada ehk nende treeningbaas aga peastaadionina pole sellel projektil mõtet .
Tuleks ikkagi mõelda ,sellele kuidas omale tõeline staadion ehitada . Nõmmel ruumi ei ole ja TTÜ on minu meelest üldse kõige normaalsem koht .Edasi tuleb juba kas Pääsküla raba või krt teab mis. Ja ega seal Laagri poolgi enam väga midagi ei leia kõik kohad on mingeid logistikakeskusi täis ehitatud.
Üks koht on veel Mustamäe nõlva all aga teisepool teed ,TTÜ vastas , seal kus on garaazid kuigi ma ei tea palju seal täpselt ruumi on aga kunagi oli seal üks saviliiva väljak.

tkkt
20.01.12, 15:16
Hiiust võiks kunagi saada ehk nende treeningbaas aga peastaadionina pole sellel projektil mõtet .
Tuleks ikkagi mõelda ,sellele kuidas omale tõeline staadion ehitada . Nõmmel ruumi ei ole ja TTÜ on minu meelest üldse kõige normaalsem koht .Edasi tuleb juba kas Pääsküla raba või krt teab mis. Ja ega seal Laagri poolgi enam väga midagi ei leia kõik kohad on mingeid logistikakeskusi täis ehitatud.
Üks koht on veel Mustamäe nõlva all aga teisepool teed ,TTÜ vastas , seal kus on garaazid kuigi ma ei tea palju seal täpselt ruumi on aga kunagi oli seal üks saviliiva väljak.

see saviiliivane väljak on endiselt omal kohal. kuid ttü väljaku edasiarendus tundub parem mõte. parkimisplatsid on pm olemas, logistika on olemas. proovige järgmise toetuslainega raha krahmata.

ZanniN
21.01.12, 08:58
TTÜ väljakuga säiliks ka selline mõnus õhkkond. Läheduses on Trummi rajoon, kust pealt vaatajaid ikka tuleks ning ei oleks ka eelmisest staadionist väga kaugel.
Kindlasti saaks sellele projektile ka rahasi külge. TTÜ saaks mingeid spordi arendamise fondidega koostööd teha, Tallinna erinevad toetusfondid võiks õla alla panna ja klubi ise ka muidugi.
Samas TTÜ jaoks on see ka n-ö. kergejõustiku väljak. Ise sealt möödudes olen näinud pidevalt ketta ja vasaramehi. Jalgpalli väljakul seda teha väga ei kannataks.

sosku
21.01.12, 09:49
Samas TTÜ jaoks on see ka n-ö. kergejõustiku väljak. Ise sealt möödudes olen näinud pidevalt ketta ja vasaramehi. Jalgpalli väljakul seda teha väga ei kannataks.
See plats ongi neile Tallinnas jäänud vist ainsaks kohaks, kus välistingimustes oma atribuutikat loopida. Arvan, et kui Kalju projekt kunagi mingitki reaalsemat kuju võtma saab, hakkab teatud ringkondadest kõva seakisa kostma. Nagu oli see Kalevi kunstväljaku rajamise aegu.

eston maravilha
21.01.12, 10:02
vasarat ja ketast võib loopida ka kadrioru treeningväljakul, kuid seal peab maksa. ttü metsas saab seda tasuta teha.

Kuno
21.01.12, 21:02
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-alistas-kindlalt-fc-levadia/

Kasper
21.01.12, 21:19
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-alistas-kindlalt-fc-levadia/

Kes Levadia värava lõi?

PraS
21.01.12, 21:25
Kes Levadia värava lõi?

Rimo Hunt

-RoMaRiO-
21.01.12, 22:52
Ma olen ikka 5+ aastat regulaarselt neid hooajaeelseid mänge näinud ning nii head võistkonda ma jaanuarikuus Eestimaa pinnal veel näinud pole, kui Kalju täna oli. Täiesti mega, nii hea ei olnud Kalju eelmine aasta üheski ML mängus, isegi siis kui suured alistasime.

Ma ei tea, mis Konsaga Tais toimus, ise kah ei usuks, aga pean praegu täietõsidusega ütlema, et see vend on vaja selle hooaja satsi saada, isegi siis kui ta annab 50% sellest, mis ta täna andis. Kõik mängijad olid pmst perfektsed, lihtne tõsiasi on ilmselgelt näha, meeskonna tuumik on vaja koos hoida.

Niimoodi kottisime, pliis ärge mu ootusi seekord petke, aga tõesti väga-väga kõva töö. Ei taha enda aga teiste ootusi väga pilvedesse tõsta, aga ütlen välja, et kui sellist pilti suudame regulaarselt ka hooajal näidata, siis tiitel ja Euroopas teine ring sobiva vastase korral peaks olema vaid vormistamise küsimus.

Aitäh, väga tore oli, loodetavasti saab Sillamäe vastu kinnitust, et see ei olnud vaid ühe korra edu ning tõesti suudame nii edasi panna.

Kahtlane oli vaid sakslase mängitamine poolaja, mulle ja teistele fännidele meeldis ta väga, selgelt on näha, et annaks Kaljule lisakäigu juurde!

Mister
21.01.12, 23:08
100% nõus Marioga. Suurepärane mäng ja tase.
Konsa on digimuutunud ja sellisel kujul ootaks teda kindlasti eeloleva hooaja koosseisu. Ja samuti nõustun sellega, et sakslane jättis endast väga hea mulje, väga kasulik lisakäik oleks.

urmar
21.01.12, 23:17
FC Levadia: Priit Pikker, Aleksandr Kulinitš, Igor Morozov, Ola Lennart Hagberg (46. Markus Holst), Kevin Ingermann, Vitali Leitan (46. Trevor Elhi), Ilja Antonov (60. Nikita Martõnov), Martin Ustaal, Andreas Raudsepp (46. Igor Subbotin), Rimo Hunt, Janar Toomet (60. Artur Rättel).

Levadial puudusid U-21 koondislased ja nad lubavad 1,5 kuu pärast teistsugust mängu oma koduka andmeil.

StenV
21.01.12, 23:39
Suurepärane meeleolu, peale suurepärast mängu. Lihtsalt vapustav, kuidas Kalju täna mängis. Romariol on õigus, sellist Kaljut ei näinud me eelmine hooaeg kordagi. Levadial lihtsalt polnud täna mingit võimalust.
Kahju oli sellest, et sakslane rohkem mänguaega ei saanud, sest teda oleks tahtnud veel näha. Mehes paistis päris kõvasti potentsiaali olevat. Esimest hooaega saab Kalju kohe algusest peale korralikult mängima hakata, mitte ei pea esimestes voorudes kokkumängu õppima. Tuumiku säilitamine on peaaegu täielikult õnnestunud, nüüd tuleb veel pikendada lepingut Konsaga ja Toshiga. Lisaks tuleb veel leping sõlmida Telešiga, ning kui hästi läheb, siis mõned täiendused veel tuua meeskonda. Ja miks just Telešiga, sest paistab et Kütt on läinud. Muidugi väga suur probleem on hetkel varuväravavaht, sest Danka vist varumehe rolliga enam ei lepi. Praegused varuväravavahi variandid on väga halvad.
Mängust endast ka:
Teleš – Kindel mäng, hea positsioonivalik, juhendas meeskonda korralikult. Väravaolukorras polnud tal kahjuks midagi teha.
Koogas – Kindel tegutsemine, suutis hästi omalt äärelt rünnakule avaneda.
Alo – Väravaolukorras ebaõnnestunud tagasisööt. Üheks ebaõnnestumise põhjuseks oli Levadiku sooritatud viga, mida murumuna ei näinud. Muidu väga kindel esitlus.
Alain – Suhteliselt ilus mäng, natukene hispaanialikku näitemängu käib ikka asja juurde. Karistuslööke peab lihvima, et saaks panna samasuguseid purakaid nagu eelmine hooaeg.
Ken – Kallaste oma parimas võtmes.
Quintieri - Äärel oli hea, aga ründes oli lausa super. Kui poiss nüüd samas hoos jätkab nii mängimist kui Inglise keele õppimist jätkab, siis on saab temast selle hooaja Meistriliiga staar. Tehnika ja kiirus on vapustavad sellel mehel.
Toshi – Oli näha, et mees on hiljem trenniga liitunud, aga suutis siiski neli levadikut üksi ette võta ja ilusa söödu, Quinterile löögile anda. Ehk järgmine mäng näeme juba vana head Toshit.
Puri – Hea mäng, tehnika on mehel paigas. Kui nüüd suudaks ulmesöödutude andmise ära lõpetada ja ratsionaalselt sööte jagada, oleks kõik väga hea.
Konsa – Tõi kaasa Taist lõvikonservi ja mängis nagu noor Jeesus, lihtsalt vapustav. Loodan, et temaga pikendatakse lepingut ja ta jätkab sama hästi.
Sakslane – Oleks tahtnud rohkem näha teda, aga poolaja põhjal jättis hea mulje.
Viki – Ainuke, kes esimesel poolajal natuke pettumust valmistas. Luhtas mängu jooksul 3 üks-ühele olukorda. Oleks tegu olnud mõni duublipoisiga, oleks aru saanud, aga mehel ikkagi üle saja mängu koondises, selliseid lahendusi temalt ei ootaks. Üldises plaanis tuleb ikkagi rahule jääda.
Neemelo – Tundus, et jalad olid kuidagi väga pehmed. Ei tea, kas see tulenes eelnenud rasketest trennidest või millestki muust. Kuid loodatavasti järgmine kord mängib oma tasemele vastavalt.
Melts – Võitles korralikult, platsinägemist ja tehnikat jagus, ning andis paar korraliku üleplatsi söötu. Nüüd veel kaks kuud korralikult jõusaali, ning SIS abil toitumine korda, siis on superlux.
Goldberg – Andis ühe korraliku nurgalöögi, muidu täielik null.
Terja – Vanus hakkab vaikselt ikka tunda andma, aga kogemused veel mängivad.
Lõpuks tundub, et Prinsi meetodi hakkavad ka vilja kandma. Mehed tahavad ja suudavad mängida, ning see hooaeg on ka pink veidikene pikem ja asjalikum. Loodetavasti saab väravavahi mure lahendatud, ning tuuakse paar-kolm meest veel lisaks. Meeskonnatöö oli muidugi vapustav. Uueks hooajaks on ootused igatahes väga kõrged. Ehk loputab Kalju ka Sillamäed samamoodi ning saab helge pilguga hooajale vastu minna.

Lisaks veel, kui Levadia jätkab samade mängijatega, samasugust mängu, siis on Eesti Meistriliigas ka olemas "uus Ajax." Kaitseliin ei suutnud omavahel üldse suhelda. Kui osad mehed seal oma närvidega tööd ei tee, siis järgmine hooaeg ei lõpeta nad ühtegi mängu üheteistkümnekesi.

PraS
21.01.12, 23:58
Suurepärane meeleolu, peale suurepärast mängu. Lihtsalt vapustav, kuidas Kalju täna mängis. Romariol on õigus, sellist Kaljut ei näinud me eelmine hooaeg kordagi. Levadial lihtsalt polnud täna mingit võimalust.
Kahju oli sellest, et sakslane rohkem mänguaega ei saanud, sest teda oleks tahtnud veel näha. Mehes paistis päris kõvasti potentsiaali olevat. Esimest hooaega saab Kalju kohe algusest peale korralikult mängima hakata, mitte ei pea esimestes voorudes kokkumängu õppima. Tuumiku säilitamine on peaaegu täielikult õnnestunud, nüüd tuleb veel pikendada lepingut Konsaga ja Toshiga. Lisaks tuleb veel leping sõlmida Telešiga, ning kui hästi läheb, siis mõned täiendused veel tuua meeskonda. Ja miks just Telešiga, sest paistab et Kütt on läinud. Muidugi väga suur probleem on hetkel varuväravavaht, sest Danka vist varumehe rolliga enam ei lepi. Praegused varuväravavahi variandid on väga halvad.
Mängust endast ka:
Teleš – Kindel mäng, hea positsioonivalik, juhendas meeskonda korralikult. Väravaolukorras polnud tal kahjuks midagi teha.
Koogas – Kindel tegutsemine, suutis hästi omalt äärelt rünnakule avaneda.
Alo – Väravaolukorras ebaõnnestunud tagasisööt. Üheks ebaõnnestumise põhjuseks oli Levadiku sooritatud viga, mida murumuna ei näinud. Muidu väga kindel esitlus.
Alain – Suhteliselt ilus mäng, natukene hispaanialikku näitemängu käib ikka asja juurde. Karistuslööke peab lihvima, et saaks panna samasuguseid purakaid nagu eelmine hooaeg.
Ken – Kallaste oma parimas võtmes.
Quintieri - Äärel oli hea, aga ründes oli lausa super. Kui poiss nüüd samas hoos jätkab nii mängimist kui Inglise keele õppimist jätkab, siis on saab temast selle hooaja Meistriliiga staar. Tehnika ja kiirus on vapustavad sellel mehel.
Toshi – Oli näha, et mees on hiljem trenniga liitunud, aga suutis siiski neli levadikut üksi ette võta ja ilusa söödu, Quinterile löögile anda. Ehk järgmine mäng näeme juba vana head Toshit.
Puri – Hea mäng, tehnika on mehel paigas. Kui nüüd suudaks ulmesöödutude andmise ära lõpetada ja ratsionaalselt sööte jagada, oleks kõik väga hea.
Konsa – Tõi kaasa Taist lõvikonservi ja mängis nagu noor Jeesus, lihtsalt vapustav. Loodan, et temaga pikendatakse lepingut ja ta jätkab sama hästi.
Sakslane – Oleks tahtnud rohkem näha teda, aga poolaja põhjal jättis hea mulje.
Viki – Ainuke, kes esimesel poolajal natuke pettumust valmistas. Luhtas mängu jooksul 3 üks-ühele olukorda. Oleks tegu olnud mõni duublipoisiga, oleks aru saanud, aga mehel ikkagi üle saja mängu koondises, selliseid lahendusi temalt ei ootaks. Üldises plaanis tuleb ikkagi rahule jääda.
Neemelo – Tundus, et jalad olid kuidagi väga pehmed. Ei tea, kas see tulenes eelnenud rasketest trennidest või millestki muust. Kuid loodatavasti järgmine kord mängib oma tasemele vastavalt.
Melts – Võitles korralikult, platsinägemist ja tehnikat jagus, ning andis paar korraliku üleplatsi söötu. Nüüd veel kaks kuud korralikult jõusaali, ning SIS abil toitumine korda, siis on superlux.
Goldberg – Andis ühe korraliku nurgalöögi, muidu täielik null.
Terja – Vanus hakkab vaikselt ikka tunda andma, aga kogemused veel mängivad.
Lõpuks tundub, et Prinsi meetodi hakkavad ka vilja kandma. Mehed tahavad ja suudavad mängida, ning see hooaeg on ka pink veidikene pikem ja asjalikum. Loodetavasti saab väravavahi mure lahendatud, ning tuuakse paar-kolm meest veel lisaks. Meeskonnatöö oli muidugi vapustav. Uueks hooajaks on ootused igatahes väga kõrged. Ehk loputab Kalju ka Sillamäed samamoodi ning saab helge pilguga hooajale vastu minna.

Lisaks veel, kui Levadia jätkab samade mängijatega, samasugust mängu, siis on Eesti Meistriliigas ka olemas "uus Ajax." Kaitseliin ei suutnud omavahel üldse suhelda. Kui osad mehed seal oma närvidega tööd ei tee, siis järgmine hooaeg ei lõpeta nad ühtegi mängu üheteistkümnekesi.

Kui kursis oleksid siis näed päris selgelt,et neil oli suhtkoht EL koosseis.

StenV
22.01.12, 00:12
Ja kui sa nüüd loeksid mu lause sõnastust, siis saaksid sa võib-olla asja mõttest ka aru. Ega ma ei eeldagi, et Levadia järgmisel hooajal täpselt sellise koosseisuga jätkab. Kuid arvestades, et neil on noorenduskuur pooleli, siis tõenäoliselt nii mõnigi neist poistest mängib järgmine hooaeg esinudes eest. Ning järgmine kord võid sa ainult ühte lõiku ka tsiteerida, mitte tervet teksti.

spekter
22.01.12, 00:38
Kui Savitski pole nõus, siis järgmine on nooruke Saluste

StenV
22.01.12, 00:43
Kui Savitski pole nõus, siis järgmine on nooruke Saluste

Kahjuks vist nooruke Silver seda kohta ei soovi.

spekter
22.01.12, 00:47
??????

StenV
22.01.12, 00:52
??????

Ei oma 100% infot sellepärast rohkem kommenteerima ei hakka, aga sellised jutud igatahes ringi liiguvad.

Kaspy
22.01.12, 09:32
Ei maksa eilsest võidust nüüd päris pilvedesse tõusta ja lõplikke järeldusi ka teha. Sellist Levadiat poleks probleem eeloleval hooajal paljudel võita. Väga mannetu mäng ikka roheliste poolt.
Kaitsesse peaksid Venemaal resideeruvad Podholjuzin ja Artjunin ikka kõvasti juurde andma. Lisaks puudus absoluutselt keskväli, kuhu peaks lisanduma Taar.
Kahvatu oli täna ka Rimo Hunt, ilmselgelt pole ka vormikõver veel see, mis võiks.

aron8888
23.01.12, 20:01
Teleš Kaljus!!

jooseps
23.01.12, 22:05
Kahju muidugi, et Kert "Van der Sar" Kütt tõenäoliselt lahkub. Mees on ikka väga kindlalt esinenud ja üks lemmikuid Kaljus. Samas Soome kõrgliiga on ikkagi näitaja ja sesmõttes väga ei muretse Teleši pärast.

Mister
23.01.12, 22:08
Pre-season mängudes on Teleš väga hästi mänginud, reaktsiooni poolest parem kui Kütt kindlasti, peab meeldima! :)

rallikas
27.01.12, 14:12
Täna 4:1 (2:0) võit Sillamäe üle. Kalju väravad: Viikmäe, Wakui?, Neemelo, Quintieri.

17
27.01.12, 14:19
kuidas Testimisel olev mängija (Oliver Konsa) tundus?

rallikas
27.01.12, 14:26

Konsa oli äss. Väravasööt Viikmäele ning muidu jagus ka teda igale poole.

PraS
27.01.12, 15:33

Mõnus iroonia :D

rallikas
27.01.12, 15:38
Tundub, et ma ei hammustanud seda läbi...

Konsa oli äss. Neeger, kelle asemele Konsa tuli umbes 15' minutil, oli väike tüüp, tehniliselt okei aga aeglane ja nõrk. Sillamäe omad lükkasid ta kergelt minema.

-RoMaRiO-
27.01.12, 16:33
Kindel üleolek taas, mängupildilt mitte nii ilus kui Levadia vastu, aga tasemevahet oli tunda. Neeger oli väga õnnetu, inimlikult oli temast kahju, et vaid 15 minutit lasti mängida, aga noh täna kohe mitte kui midagi ei õnnestunud ja sellise ründejõu kõrval, nagu hetkel, ei ole tal lootustki lepingut teenida.

Sillamäe tundub olevat jälle hankinud trobikond üpris kehva tasemega naabreid, Andrejev oli kah suur pettumus, kõige positiivsem oligi Sillaste nende satsist ehk.

maamesilane
27.01.12, 20:54
Kurat,nii kurvad lood väikesest neegrist kusagil külmas Eestis ja suurtest Sillamäe jäätmehoidlast rammu ammutavatest koljatitest........kas midagi ilusat ka oli?

Tom K
27.01.12, 21:31
Neeger ja neeger... ohjah... ma arvan, et kutil mingi nimi ja taust ka on ehk

Ning mis sellest endisest saksa u-rahvuskoondise Robert Krupp või Kruppast saanud on? Edasi testimisel või minema saadetud?

Nahkpea
27.01.12, 21:34
Neeger ja neeger... ohjah... ma arvan, et kutil mingi nimi ja taust ka on ehk

Ja kuidas peaks keegi tema nime ja tausta teadma? Mina ei loe kuskilt välja, milline väike neeger Kaljus hetkel testimisel on. Kui sa tead, siis valgusta meidki.

maamesilane
28.01.12, 00:13
No taust peaks heledat tooni olema,näiteks lumi,muidu ei saaks ju aru? Et neeger või nii....

Myrgel
28.01.12, 01:14
Torgiks veidi vana teemat veel:

Minu kogemus näitab et tihti on konfliktide põhjused hoopis teised kui välja näidatakse. Asja iva on reeglina palju proosalisem kui esitatud põhjendus. See kehtib nii suhetes naistega kui arvatavasti ka vaidluses murukatte üle. :cool:

Ma otsiks põhjust miks Korp ei ole väga koostööaldis Kaljuga SIIT (http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/erki-korp-suudistab-monica-randa-ja-rainer-vakrat-radiaatorite-varguses.d?id=63837866). Kahe linnaosavanema vahel on käärinud juba mõnda aega ja nüüd on kogu asi ka avalikuse ette tiritud. Nõmme esindusmeeskonna toetamine oli üks Vakra projektikestest (või nii vähemalt väliselt tundub). Praegune linnaosavanem on asunud jällegi põhja laskma paljusid endise kolleegi ettevõtmisi. Kalju, teatrita jäänud pensionärid jm on lihtsalt kahe kange jõuvõtu tõttu hammasrataste vahele jäänud süüta kannatajad.

Põhjuseid võib otsida ka kahe mehe erinevas juhtimisstiilis. Kui esimene oli populismile kalduv noorpoliitik, siis teine on pikaaegne asutusejuht ja puhas pragmaatik. Linnaosa esindusmeeskonna toetamine võib küll populaarne samm olla ja toob ehk nii mõnegi hääle, aga tüüri üle võtnud kuiva ametnikui jaoks, on see järjekordne tarbetu kulu.

Kui see nii on, siis väiksemalegi kokkuleppeni jõudmine on võimatu. Kalju on Korbi jaoks nagu naise endise mehe soetatud lemmikloom, keda vihane uus kaasa nüüd igal võimalusel peedistab. Kuni vaesel loomal üle viskab ja ta jalga laseb. Mis põhimõtteliselt ka juhtus..

eston maravilha
28.01.12, 02:18
loodetavasti ejlis ka seda teemat loetakse ning meistrikarikas on juba nõmmele saadetud.

spekter
28.01.12, 08:03
Just, Kaljule võib juba meistrikarika sisse pakkida ja posti panna