PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Martin
12.03.12, 11:35
Käivad jutud, et järgmine nädal on kõrgendatud valmisolek Kalev-Flora mängul. Huvitav küll miks.

Nahkpea
12.03.12, 11:41
Käivad jutud, et järgmine nädal on kõrgendatud valmisolek Kalev-Flora mängul. Huvitav küll miks.

See nädal mängime me FC Viljandiga, järgmine nädal Tammekaga. Ma ei saa aru, millest sa räägid. Esimene Kaleviga mäng on alles 7. aprillil.

Martin
12.03.12, 11:42
See nädal mängime me FC Viljandiga, järgmine nädal Tammekaga. Ma ei saa aru, millest sa räägid. Esimene Kaleviga mäng on alles 7. aprillil.

Siis siis. Igatahes oli juttu sellest mängust, ei hakanud kuupäeva kontrollima. Mõte on sama.

Rein
12.03.12, 11:46
Äärmiselt kahetsusväärne. Eks selline käitumine näitab nende "fännide" enda ajukapasiteeti, mis ilmselt ei erine oluliselt selle primaadi omast, keda nad jäljendada püüavad. Eks artiklis mainitud Levadia fännid kuulu ka teise kultuuriruumi. Sealses vutis on selline käitumine pigem reegel kui erand. Kuid ei usu ka, et eesti meediat jälgivad inimesed sellest puhtad. Siin ei ole muud kui vutiliit peab sellistele asjadele kehtestama nulltolerantsi. Kui luua, neile kohati üliagaratele turvadele vastvad juhised, küll nad nood ahvid ka korrale kutsuvad. Rassism on Euroopa jalgpallis väga hell teema ja mõni värvikam juhtum võib eskaleeruda suuremat sorti sitaks, kui midagi ette ei võeta.

Sa ei paista ka just kõige tolerantsem inimene olevat.

-RoMaRiO-
12.03.12, 12:31
Kõik muu oli väga vahva Levadia fännide poolt, aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas. Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus ja kui neil on meeskonnas roll, et nad suudavad võistkonnale olla kasulikud, siis ei tohiks olla vahet nahavärvil.

Kui ahvihäälitsused käisid, siis on see kindlasti väga kahetsusväärne, ERR video põhjal võis märgata, et vähemalt püro ajal oli läheduses viibimas ka klubitöötaja Petersoo, kui ta seal viibis ka ahvihäälituste ajal, siis on see veel kahetsusväärsem.

PETSINHO
12.03.12, 12:42
Nii Petersoo, kui ka mänguinspektor Kotter kuulsid seda. Iseasi kas me seda mänguraportist leiame...

Mis puudutab eelpool mainitud pürot, siis mina isiklikult olen koguaeg toetanud effekte, ainuke asi on kuidas seda teha ja legaliseerida. Selline üle jala tegemine võib olla ohtlik, laupäeval oleks mul üks kustutama läinud turva maha põlenud.

Aga mängu algul visatud lindid olid igaljuhul väga kihvtid. Mäletan, kui Kalju fännid kunagi kostitasid Alekok arenat paarikümne rulli sitapaberiga :D

Artur
12.03.12, 12:49
Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus...

Naljamees oled ikka küll.

Nahkpea
Püro on okei ja lisab effekti, aga paberirullide loopimine ei ole minuarust üldse lahe. Maitseasi muidugi. Minujaoks on need paberirullid suht-koht samas kategoorias pinipasunatega: üks riivab silma ja teine kõrva.

vincent
ärge nüüd kujutage endale ette, nagu nimetatud klubitöötaja sillas oleks olnud nendest intsidentidest. otse vastupidi.

-RoMaRiO-
12.03.12, 12:52
Naljamees oled ikka küll.

Rebi kuskil mujal kontekstist välja.

Tofoa
12.03.12, 13:35
Rebi kuskil mujal kontekstist välja.

See pole kontekstist välja rebimine. Sa oled lihtsalt silmakirjalik.

Mõnuagent 007
12.03.12, 13:40
-Romario- "vahet pole, et ta on ilgelt kole, kui vähemalt keppi saab"-lause on päris hea tõesti.

kesa
12.03.12, 13:43
Mis puudutab eelpool mainitud pürot, siis mina isiklikult olen koguaeg toetanud effekte, ainuke asi on kuidas seda teha ja legaliseerida. Selline üle jala tegemine võib olla ohtlik, laupäeval oleks mul üks kustutama läinud turva maha põlenud.

Aga mängu algul visatud lindid olid igaljuhul väga kihvtid. Mäletan, kui Kalju fännid kunagi kostitasid Alekok arenat paarikümne rulli sitapaberiga :D

Püro kasutamise oskused tulevad kogemustega.
Ka turvad peaksid selgeks õppima, et selline jalaga flare kustutamine on ohtlik, mitte põlev flare.
Kannatagu see 60-90 sek-i ära, fännid rahul ja probleem välistatud.
Veel ohtlikum on aga fännisektorisse tungimine, krt teab kuhu käest visatud flare lennata juhtub.

Levadikutelt igatahes väärt algatus, kahjuks on neil fännisektor hõre, veel atraktiivsema ja effektsema koreograafia korraldamiseks on vaja rahvarikkamat fännisektorit.
Kui aga mingitele turvareeglitele tuginedes kõik see algatus jõuliselt juba eos hävitatakse, jäävad fännisektorid veelgi hõredamaks.

eika
12.03.12, 13:45
Kõik muu oli väga vahva Levadia fännide poolt, aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas. Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus ja kui neil on meeskonnas roll, et nad suudavad võistkonnale olla kasulikud, siis ei tohiks olla vahet nahavärvil.
Rassism on okei, aga mitte liigas?

Myrgel
12.03.12, 14:01
Sa ei paista ka just kõige tolerantsem inimene olevat.
See oli mul küll nüüd nii poliitiliselt korrektselt öeldud kui vähegi sai. Fakt on see, et meie teist keelt rääkivad kaasamaalased elavad täiesti teises kultuuriruumis ja jälgivad eelkõige meediakanaleid mille peakontorid asuvad idas. Fakt on ka see, et Venemaal on probleeme rassismiga jalgpallis. See kui keegi räägib asjadest nii nagu on ei tee temast veel vähetolerantset. Sulle paar artiklit lugemiseks, ennem kui jälle lahmima hakkad:

Brasiilia jalgpallitähte visati banaaniga, algatati juurdlus (http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/video-brasiilia-jalgpallitahte-visati-banaaniga-algatati-juurdlus.d?id=48353895)

Vene jalgpalliklubidelt hakatakse fännide rassismi eest punkte ära võtma (http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/vene-jalgpalliklubidelt-hakatakse-fannide-rassismi-eest-punkte-ara-votma.d?id=39716477)

Poolvenelane Odemwingie: Venemaa pole valmis korraldama jalgpalli MMi (http://www.ohtuleht.ee/397226)

-RoMaRiO-
12.03.12, 14:10
Rassism on okei, aga mitte liigas?

Te nii kurjad. aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas

oli mõeldud, et see ei tohiks olla tolereeritav ka Eesti liigas, nii nagu see on igal vähegi arvestatava spordivõistluse puhul. lihtsalt ajakirjanik Süvari mainis, et meil ka varem selliseid probleeme olnud ja pole sanktsioone järgnenud.

ja ma ei tea, mida siin mõned ette kujutada tahavad. pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti. kui mulle musta mehe oskused väljakul ei meeldi, siis selle põhjuseks ei ole kindlasti nahavärv ning seda ei saa väljendatud kuidagi ebasobival kujul. või noh samas ropendamine jalgpalliväljakul ei ole kah ehk ilus.

_AI_
12.03.12, 14:45
Te nii kurjad. aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas

oli mõeldud, et see ei tohiks olla tolereeritav ka Eesti liigas, nii nagu see on igal vähegi arvestatava spordivõistluse puhul. lihtsalt ajakirjanik Süvari mainis, et meil ka varem selliseid probleeme olnud ja pole sanktsioone järgnenud.

ja ma ei tea, mida siin mõned ette kujutada tahavad. pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti. kui mulle musta mehe oskused väljakul ei meeldi, siis selle põhjuseks ei ole kindlasti nahavärv ning seda ei saa väljendatud kuidagi ebasobival kujul. või noh samas ropendamine jalgpalliväljakul ei ole kah ehk ilus.

Dziisas...aina paremaks läheb. aasta parima seeriapostituse laureaat on vist selgunud.

Martin
12.03.12, 15:27
pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQlVQmjeLQnPSwiZjhvaFBr72YXvQS5q 3WZNlLS81XipMRve511bPB6bQwugA

vincent
12.03.12, 15:30
http://img515.imageshack.us/img515/8730/bannersketch.jpg

Martin
12.03.12, 15:37
http://www.upload.ee/image/2154841/1.jpg

Kuno
12.03.12, 16:47
Võtke palun kokku ennast, nõmedaks kisub juba. Ausalt.

R.Madridista
12.03.12, 18:53
http://www.upload.ee/image/2154841/1.jpg

hahahaahah :D:D:D

Myrgel
14.03.12, 17:24
Selgus siis põhjus miks Korp nii uhke näoga laupäevasel mängul ringi käis:

http://soccernet.ee/hiiu-staadion-saab-ilmselt-siiski-uue-katte

Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes.. Samas noortele on Hiiu väga hea koht treenimiseks.

ballack
14.03.12, 17:56
Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes..

Kas sa mõtled seda hooaega või juba järgmist selle Kadrioru eelistamise suhtes?

North
14.03.12, 20:51
FC Levadia fännide avaldus sündmuste kohta hooaja esimesel mängul Nõmme Kalju vastu

http://www.fclt.eu/et/uudised/item/249-fc-levadia-fannide-avaldus

Rein
14.03.12, 21:07
FC Levadia fännide avaldus sündmuste kohta hooaja esimesel mängul Nõmme Kalju vastu

http://www.fclt.eu/et/uudised/item/249-fc-levadia-fannide-avaldus

Mis puudutab solvanguid ja väidetavaid häälitsusi Nõmme Kalju tumedanahalise jalgpalluri Yankuba Ceesay suunas, siis meie, FC Levadia fännid (http://www.fclt.eu/et/), suhtume ühtviisi lugupidavalt mistahes rahvuse või rassi esindajatesse ja meiepoolse rahulolematuse kutsus esile vaid antud mängija ülemäära jõhker mäng meie meeskonna mängijate suhtes.

Kas te tavaelus väljendate oma rahulolematust samuti ahvihäälitsustega?
Näiteks kui võõras inimene tänaval ütleb teile- Lollid tiblad. Hakkkate kohe ahvihääli tegema või nagu lehmad ammuuma või äkki ulute ja haugute nagu koerad?

chac
14.03.12, 21:23
Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes.. Samas noortele on Hiiu väga hea koht treenimiseks.

viimsi ja pirita rahvas päris kindlasti eelistaks kadriorgu, siin pole küsimustki. :)
aga muidu - mida ühelt korralikult jalgpallistaadionit tahta - piisavalt parkimiskohti, mugavad katusealused istmed, söögi-joogikohad sisse ehitatud, piisavas koguses puhtaid wc-sid, tasuta wifi, noored võiks ringi käia ja miskit snäkki-jooki kohapeal tribüünilgi pakkuda... + mõni esineja vaheajal... kui see kõik olemas siis pole kauge ka nõmmele v ttü juurde sõita.

CD7
14.03.12, 21:29
Päris naljakas. Aga ehk õpivad mitte tegema neid häälitsusi, et keegi ei peaks sellist möla välja mõtlema peale mängu.

Marek_T
15.03.12, 10:26
viimsi ja pirita rahvas päris kindlasti eelistaks kadriorgu, siin pole küsimustki. :)
aga muidu - mida ühelt korralikult jalgpallistaadionit tahta - piisavalt parkimiskohti, mugavad katusealused istmed, söögi-joogikohad sisse ehitatud, piisavas koguses puhtaid wc-sid, tasuta wifi, noored võiks ringi käia ja miskit snäkki-jooki kohapeal tribüünilgi pakkuda... + mõni esineja vaheajal... kui see kõik olemas siis pole kauge ka nõmmele v ttü juurde sõita.

No olgem ausad, Tallinnas ja ülepea üheski Eesti linnas EI OLE tegelikult ühestki linnaosast ühtegi linnaossa "liiga kauge" minna :)
Ise lasnamäelasena rõõmustan muidugi Kalju Kadriorgu kolimise üle suuresti. Hops 67 peale, mängul pisut õlunaadi habeme taha ja hops 67-ga koju tagasi ja ei mingit drinkindraivimist :)

Myrgel
17.03.12, 17:00
Kõige põhilisem tribüüni omadus on vaatamispositsioon. Ega ilmaasjata kaameraid tellingutele ei panda. Ülevalt poolt on lihtsalt oluliselt parem ülevaade mängust. Vaatamispositsiooni poolest ei kannata Hiiu ja Kadriorg mingit võrdlust. Isegi Sportland Arenal, mis on põhimõtteliselt ikkagi treeningväljak, saab kõrgemal istuda.

Teiseks liikumine staadionil. Kui Kadriorus on istekohani jõudmiseks mitu sissepääsu, mis asuvad tribüüni keskel, siis Hiiul käib kogu liikumine istuvate inimeste eest. Ühe puhul segad pojaga pissil käies hetkeliselt mõnda inimest, teise puhul virvendad terve tribüüni eest läbi.

Siia juurde veel vetsud, parkimine, pärismuru, kesklinna asukoht, tingimused meeskonnale jpm. Kui emotsionaalne side ja harjumus Hiiu staadionil käia kõrvale jätta, siis Kadriorg on pea kõigis punktides parim. Publikuarvu kasvuks on kõvasti ruumikam ning mugavam Kadriorg selleks suht ideaalilähedane koht. Kalju euroedu korral saaks kodused euromängud kodustaadionil pidada, selle asemel, et konkureerivatelt klubidelt pinda manguda. Sama staadion kõikideks mängudeks (kevadised välja arvata) annab terviklikuma tunde.

Minu personaalne arvamus on, et Kadriorg võiks ka järgmisel hooajal olla põhistaadion ja kui Hiiu saab uue katte siis saaks temast nn "teine staadion". St kevade alguse mängud ja trennid saab ideaalselt seal peetud. Siis ei kao ka side Nõmmega ja kunagi kui Kuno unistus täitsa oma staadionist täide saab, siis saab uhke tundega taas Nõmme metsade vahele kolida.

odralauk
17.03.12, 17:43
Kui Kalju duubel ja naiskond mängivad Hiiul see aasta, siis võiks klubi reklaamida duubli ja naiskonna mänge, et Nõmme rahvas ikka staadionil edasi käiks.

Brick
17.03.12, 22:47
Kui Kalju duubel ja naiskond mängivad Hiiul see aasta, siis võiks klubi reklaamida duubli ja naiskonna mänge, et Nõmme rahvas ikka staadionil edasi käiks.

Duubel mängib see aasta Laagri kooli staadionil. Naiskond peaks ka seal mängud pidama.

lorenzo
17.03.12, 23:07
vähe OT, kuid rääkides staadioni-teemal, siis on arusaamatu kuidas Eestis staadioneid kasutatakse. palju nüüd siis Kadrioru staadion kasutuseta oli? hoopis arusaamatu on olukord Pärnus- esindusmeeskond mängib kusagil kunstmuruväljakul, mil pole tegelikkuses mitte mingisuguseid tingimusi pealtvaatajatele, samas on olemas Raekülas minu teada korralik muruplats tribüüniga ja ka Kalevi staadion peaks veel olemas olema.

Punane Rebane
17.03.12, 23:28
Raekülas ja Kalevis muru ei kasva ju talvel

Tofoa
17.03.12, 23:29
Hoopis arusaamatu on olukord Pärnus- esindusmeeskond mängib kusagil kunstmuruväljakul, mil pole tegelikkuses mitte mingisuguseid tingimusi pealtvaatajatele, samas on olemas Raekülas minu teada korralik muruplats tribüüniga ja ka Kalevi staadion peaks veel olemas olema.

Hooaja alguses pole muruväljakud veel valmis. Küll hiljem kolitakse Kalevile.

lorenzo
17.03.12, 23:48
a no mul miskipärast oli jäänud selline arusaam, et hooajaringselt kasutatakse seda Ühisgümnaasiumi kunstmuru. kui hoopis teisiti, siis teine asi

Kuno
21.03.12, 00:33
Mis siin ikka, hakkame, siis liidri vastu mänguks valmistuma :)
Meie toreda jalgpalliürituse Facebookileht asub siin: http://www.facebook.com/events/159079330863362/

NB! Käimas on 100€ loos!

chac
21.03.12, 10:27
"LEGENDAARNE VASTASSEIS, KAHE AJALOOLISE KLUBI VAHEL JÄTKUB!"

palju omavaheline senine skoor on?

Kuno
21.03.12, 10:50
On tõesti legendaarne :) Siin üks video ka ajaloost: http://www.youtube.com/watch?v=cieOgDuqki8
Keegi võiks küll omavahelise saldo selgeks teha...

Nahkpea
21.03.12, 11:04
Meistriliigas on omavahel kohtutud 8 korda ja saldo kindlalt Kalju kasuks: 6:2.

2006. aastal madistati omavahel ka esiliigas ja toona oli omavaheliste tapluste seis võrdsem: 2:2.

Üldskoor: 8:4 Kaljule.

PS! Viike need meeskonnad omavahel veel tunnistanud pole.

kesa
21.03.12, 11:18
Enne okupatsiooni kahjuks omavahel heitluses meistritiitlile ei kohtutud.

3.05.2008 - KALJU - KALEV 2:1 (1:1) (686) Hiiu
6.05.2008 - KALEV - KALJU 2:0 (1:0) (549) Kalevi Keskstaadion
19.07.2008 - KALJU - KALEV 3:2 (2:0) (180) Hiiu
15.11.2008 - KALEV - KALJU 2:3 (1:1) (190) Kalevi kunstmuru

14.03.2009 - KALEV - KALJU 1:2 (1:2) (230) Kalevi kunstmuru
20.06.2009 - KALJU - KALEV 2:1 (0:1) (549) Hiiu
29.08.2009 - KALEV – KALJU 0:2 (0:1) (120) Kalevi keskstaadion
26.09.2009 - KALJU – KALEV 3:4 (2:1) (240) Hiiu

Kalju - Kalev 6-2, vv 17-13

football2u
22.03.12, 18:55
http://www.soccernet.ee/public/gallery/1251568321.JPG

Lahing, kus viike ei tunnistata: Nõmme Kalju – Tallinna Kalev! (http://www.jkkalju.ee/lahing-kus-viike-ei-tunnistata-nomme-kalju-tallinna-kalev/)

Laupäeval kell 14.00 Sportland Arenal!

ROOTSI KUNN
22.03.12, 22:40
AK-s oli just sümpaatne klipp Kalju leegionäridest.

Mister
22.03.12, 23:23
Tore näha, et kõik puhtalt inglise keelt räägivad. Oli tõesti sümpaatne klipp :)

CD7
22.03.12, 23:46
AK-s oli just sümpaatne klipp Kalju leegionäridest.

Link ka (http://sport.err.ee/jalgpall/videod/df124e56-8ac7-4327-8f36-962281007ddc)

urmar
23.03.12, 00:00
Trenni tehti rõõmsalt Hiiu kunstmurul, miks duubel ja naised seal mängima ei hakka? Kas Laagri oma on siis parem?

Kuno
23.03.12, 00:28
Odavam ja parem.

dareth
23.03.12, 00:34
Trenni tehti rõõmsalt Hiiu kunstmurul, miks duubel ja naised seal mängima ei hakka? Kas Laagri oma on siis parem?

leping sõlmitud?

Myrgel
25.03.12, 16:56
Tore oli lõpuks ka väravaid näha. Kiitus ka Kalevile, kes andis proffidele südika lahingu. Huvitav oleks teada mille eest nende peatreener Ratnikov eemaldati. Midagi ta seal lõugas emotsionaalselt eelnevalt.

Positiivse poole pealt jäid silma Konsa, Kallaste, Wakui ja uus mees Quinteri. Viimane ei ole oma täisoskusi veel näidanud, kuna mängib veel kerge vigastusega. Ootan huviga mida see mees hiljem veel tegema hakkab.

Kelle esitlus mulle väga ei imponeerinud oli Jevdokimov. Ta vormistas küll penalti ja pudistas kuidagi ka teise värava sisse, aga tehniliselt jäi ta oma teistele meeskonnakaaslastele alla. Neemelo, kes on asendamatu pallide mahatoomisel ja mängu kordineerimisel tõestas, et tühi värav on midagi nii hirmsat, et sellest peab kaugele vasakule end kinni jooksma, selle asemel, et peale põrutada. Aga väike väravafoobia välja arvatud, andis ta tubli lahingu vastastele.

Turvad olid see mäng nagu öö ja päev võrreldes eelmisega. Natukene ehk liiga leebedki. Hiigelvihmavarjuga tibisid oleks ehk natukene saanud ümber paigutada, nii et nad kaasvaatajaid ei segaks. Seal kus meie istusime, leppisime omavahel kenasti kokku, et vihmavarjud istuvad kõige tagumises reas. Ma ausõna ei teadnudki, et nii suuri vihmavarje tehakse kui mõnel tegelasel olid. Diameeter mingi 2 meetrit. Kena muidugi oli see, et vaatamata tõelisele koerailmale tuli nii palju publikut kokku.

Helitehnikasse võiks veidi rohkem panustada. Panna teine kõlar teisele poole tribüüni. Ei kuulnud ei tantsutüdrukute muusikat, ega ka seda kes seekord sotaga koju jalutas.

Kaspy
25.03.12, 18:35
Kaks ilusat väravat Kalju poolt: http://sport.err.ee/jalgpall/b0c920bd-15d4-4999-8038-6dd4e611a2e6

Tom K
25.03.12, 19:40
Jevdokimovi värav oli hea (y), eesti keeles räägib ka paremini kui arvata võinuks.

Ja Viljandil Tuleviku vapp seal lõpus, ohh ERR...

-RoMaRiO-
26.03.12, 22:48
Tänases Vutimeestes väike lõik ka Eesti klubifänlusest Nõmme Kalju toetajate näol. Väga südantsoojendav on kuulata, et keegi ka su tegemisi hindab ning neid lausa kiidulauluga üle valab, erinevalt enamus "foorumi spetsialistidest", kelle arust kõik Kalju, Flora, Levadia jne fännid on täislohhid ja niisama debiilid.

Aitäh Sulle, Alvar Tiisler, oma sõnavõtuga näitasid ka jalgpallifänne heast küljest, mis ehk toob tõesti nii mõnegi Vikerraadio kuulaja staadionile ning samuti andsid meile inspiratsiooni edaspidiseks!

Saade ise kuulamiseks

http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=3995466

Myrgel
27.03.12, 11:42
Kurjam see mäng täna nii kaugel ja nii vara peab olema..

Kuno
27.03.12, 13:06
kell 16.00 väljub Nõmme Keskuse eest fännibuss Paidesse. Pilet 4€ kohti veel 10. Soodne võimalus avanes sellest, et bussifirma saatis suurema bussi kuhu mahub rphkem inimesi peale. Kes soovib koos Kalju fännidega Paidesse sõita, siis andke tuld! :) Peale mängu starditakse kohe Tallinna tagasi. Buss teab peatuse 16.10 Sikupillis.

Mister
27.03.12, 23:36
Tänaks kõiki fänne, kellega täna sai oma armastatud meeskonnale kaasa elada ja tähistada nii Paidesse sõitu kui ka tulles võitu ja Tallinnasse naasemist. Reis oli vinge ja äärmiselt meeliülendav, käitusime kui üks tõeline üksus ja sõprusringkond.
Peale teist väravat, mis viis Kalju ette, otsustasid fännid emotsioonide tõttu 1 meetri üle lindi astuda ja väravat koos tähistada, mille peale väike naga turvamees (reaalselt 10 aastane) ei ütelnud mitte midagi ja viskas isegi plaksu. Poolaja järel tuli turvamees ja ütles, et välja lähevad need 2 fänni, kes üle lindi astusid või siis visatakse terve punt välja. Ühtse rühmana nagu me oleme, lahkusime staadionilt kõik koos ja panime oma sektori püsti staadioni kõrval oleva mullakünka otsa (ainult Eestis, tõesti) ja jätkasime oma meeskonna toetamist.
Peale mängu tähistasime võitu koos mängijatega, kes meiega laule koos laulsid ja võtsime eduka reisi auks taas mõned joogid.
Igati kordaläinud trip, vaatamata Paide mängukorraldajate pedereerimisele kes muide ähvardasid meile ka künka otsas möllates mendid kutsuda (Paide jorss: "Võtke rahulikult raisk, muidu kutsun teile kõigile mendid!").

Tänan veelkord kõiki fänne, kes tänasest tripist osa võtsid. Nii jätkata!

-RoMaRiO-
27.03.12, 23:47
Mister, parandaks sind, sõna ei võtnud mitte turvamees, vaid Paide linnapea Kaido Ivask. Ja olgem ausad, asi ei lähe tema kapsaaeda, täiesti mõistlik käitumine kohati, pigem on küsimus selles, et turvateenistuse täiesti ebakompetentse käitumine, või noh pigem turvameeskonna täiesti tööülesannete mitte täitmine. Kui on varasemalt teada, et külaslisvõistkonna fännid saabuvad staadionile, siis oleks elementaarne kui neid valvaks kvalifitseeritud turvatöötajad, kes ei laseks emotsioonidel üle pea käia.

Ma tõesti vabandan kui ma tekitasin kellelegi moraalset või füüsilist kahju, aga andke andeks mulle selle eest, et see meeskond, väravad ning positiivsed tulemused avaldavad mulle "ebaeestijalgpallilikku" mõju. Selle situatsiooni pigem kirjutaks täielikult turvameeskonna tegevusetuse kaela. Me toetasime meeskonda hästi ja asi oli ehk isegi paremini organiseeritud kui kodus Kalevi vastu, me ei põletanud pürotehnikat, ei huliganiitsenud, jah tõesti näitasime oma rõõmu värava üle välja. Kui see reaalselt kuritegu, siis palun turvameeskond, aga sellega me Eestis ei saavuta miskit. Igatahes aitäh kogu sõpruskonnale, pigem lausa meeskonnale, kes tõesti käitus kui üks mees.

edasi Kalju, aitäh super resultaadi ees, et tegite meie reisi superiks! KALJU!!!

Mister
27.03.12, 23:50
Oota oli linnapea lausa? :D

Aga jah, viitasin ka, et turvapoiss (mees oleks vale vist öelda) andis meie käitumise peale fännidele kõigest plaksu ja vaatas suu kinni mängu, mitte ei takistanud meid, ega keelanud, et enam ei teeks vms..

-RoMaRiO-
27.03.12, 23:55
Ok, trahv ootab Paide Linnameeskonna mängijad punaste kaartide eest, aga minu jaoks tõesti suurem probleem on varasemalt mainitud turvameeste väga-väga nõrk töö. Ma tunnistan, Tallinnas me ei näe imelist turvatööd, aga see kuidas täna mängu "valvati" see oli lausa halenaljakalt sitt. Ise jõudsin mängule suure janu ning söögiisuga, hea meelega oleks teinud kerge õlle ning väikese eine, miks ma toitlustuspunkti aga mängul ei näinud?

-RoMaRiO-
28.03.12, 00:51
Vabandan, minu kõrvu jõudsid kuuldused, et väike müügipunkt oli siiski mängul olemas, ju kiirelt mööda kõndides silm seda ei täheldanud, mis muidugi ei tähenda seda, et mäng hästi korraldatud oleks olnud.

SoccerGoal
28.03.12, 00:54
Tänud teile, et kohale tulite ja hooaja esimese tõelise fännide vahelise duelli maha pidada aitasite. Oli muhe :)

Mister
28.03.12, 00:59
Tänud ka teile, Paide fännid. Sõbralikud olite ja pakkusite võistlusmomenti fänluses.

Myrgel
28.03.12, 17:59
Kalju on hooajaeelse positiivse meediakajastusega oma elu keeruliseks teinud ja vastased meeleheitele ajanud. Kaljukate rünnet üritatakse iga võimaliku relvaga nullida. Neli eemaldamist kolme mängu jooksul..

ballack
28.03.12, 19:24
Kalju on hooajaeelse positiivse meediakajastusega oma elu keeruliseks teinud ja vastased meeleheitele ajanud. Kaljukate rünnet üritatakse iga võimaliku relvaga nullida. Neli eemaldamist kolme mängu jooksul..

Ma seda küll ei ütleks, et põhjus selles on.

football2u
28.03.12, 19:39
Kalju hea hoog, olles seda demonstreerinud kogu veebruari just välismaal (Eesti vutirahva eest peidus), ja jutud n-ö võimsast Kaljust on levinud kulutulena üle riigi ja kõik värisevad? Haha :)

Myrgel
29.03.12, 00:45
Ma seda küll ei ütleks, et põhjus selles on.
Ja põhjus on siis MILLES?

Mister
29.03.12, 02:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=B-Trngeu1C4#!

Video pealt on peale Kalju kahte esimest väravat näha täpselt kui palju me üle piirde astusime. Kas selline tegutsemine vajab ilmtingimata staadionilt välja viskamist?
Damiano jõhkrat litterid on kena vaadata :D

ZanniN
29.03.12, 03:07
Muru ehk platsi peal olite omadega ju...Muidugi on välja viskamine. Paidele kehva turva eest noomitus ja Nõmmele kuna klubi vastutab oma fännide eest.

Kaspy
29.03.12, 10:27
No videopildi põhjal küll ühestki kaardiolukorrast mingit järeldust ei saa teha, kas õige või vale otsus.

riivo.94
29.03.12, 14:00
No väravavaht pidanuks igal juhul punase saama. Eriti arvestades seda, kui rangelt hiljem Paidet karistati.

Kasepats-Pidur
29.03.12, 14:23
Noh selles mõttes õige ju, et ründaja ei läinud sõna otseses mõttes otse väravale, pigem oli suund karistusala nurga poole ja Kalju kaitsjad olid ka suht-koht tagasi jõudnud. Aga vaieldav olukord muidugi.

rallikas
29.03.12, 15:10
Oleks suund otse väravale olnud, oleks ka punane kaart Telešile antud. Kollane tolles olukorras oli täiesti õige otsus.

ballack
29.03.12, 16:50
Ja põhjus on siis MILLES?

Sitt kohtunike töö, juhuslikkus, ebaõnn, ülekeemine...lisaks nii või teisiti nõrgema meeskonna puhul jõulisem mäng...kõik olid olemas lihtsalt ühel mängul. Oleks Kaljule antud punased kaardid mida vääriti (video põhjal) siis sa ei oleks seda enam öelnud ma usun.

rallikas
29.03.12, 17:17
Sitt kohtunike töö, juhuslikkus, ebaõnn, ülekeemine...lisaks nii või teisiti nõrgema meeskonna puhul jõulisem mäng...kõik olid olemas lihtsalt ühel mängul. Oleks Kaljule antud punased kaardid mida vääriti (video põhjal) siis sa ei oleks seda enam öelnud ma usun.

Millist punast kaarti Kalju vääris? Teleši oma oli reeglitele kohaselt selge kollane, sealt ei saa punase haisugi tulla. Quintieri olukorras ei ole ka mingit võimalust seal punast näidata.

football2u
29.03.12, 17:21
Uus voor, uus mäng!
NÕMME KALJU - FC VILJANDI laupäeval kell 17.00 Sportland Arenal!
Mängu eelvaade: Kas Tšiki&Co suudavad Nõmme Kaljut üllatada? (http://www.jkkalju.ee/kas-tsikico-suudavad-nomme-kaljut-ullatada/)

Olge kohal ja lugege kõik väravad (ning vajadusel ka punased kaardid) oma silmaga üle ;)

elionpros
29.03.12, 17:36
Millist punast kaarti Kalju vääris? Teleši oma oli reeglitele kohaselt selge kollane, sealt ei saa punase haisugi tulla. Quintieri olukorras ei ole ka mingit võimalust seal punast näidata.

Nende reeglite järgi mille eest sai 3 mängijat punase? Karistamata jäi ka olukord kus Mait Nõmmet tõukas Alo Bärengrub.

Samuti oli Teleši viga väga jäik, loomulikult Paide fännina oleksin oodanud veidikese tumedamat kaarti.
http://www.upload.ee/image/2207979/untitled.PNG

Kui fännide staadionile minek on keelatud siis miks teist 2 tükki ikka sinna ära kadus? Ja hiljem õigustate ka veel ennast. Võite öelda, et korraldus oli halb ja 100 muud probleemi aga ega keegi ei sundinud teid väljakule. Palun, ärge õigustage ennast, neelake alla, suutsite jälle mingi märgi maha jätta. Tublid!

nurmalna
29.03.12, 19:59
Kahjuks ei ole videol Kõlli olukorda, mis oli kõige absurdsem otsus kohtuniku poolt. Tikenbergi punane oli ka nüüd väidetavalt välja imetud: http://sport.err.ee/jalgpall/63a993f2-3943-4afe-83eb-8de7ba1a532d

Myrgel
31.03.12, 20:12
4:0 :silm4:

EDIT: Veel üks hea uudis! (http://sport.postimees.ee/793754/ullatuspomm-flora-kaotas-kuressaarele/)

P.S. Kes oli Viljandil nr 26? Väga kena mängu andis.

sosku
31.03.12, 20:31
4:0 :silm4:
P.S. Kes oli Viljandil nr 26? Väga kena mängu andis.
Protokolli oskad lugeda?

F.U.
31.03.12, 20:50
FC Viljandis nr. 26 on Elvis Liivamägi.

gooner
01.04.12, 01:45
siin on liikuvat pilti Kalju - Viljandi mängust:
www.youtube.com/watch?v=DOPX_leuMB8

StenV
01.04.12, 12:25
Väravad ja assistid:
Tarmo Neemelo 2+1
Juri Jevdokimov 2+1
Kristen Viikmäe 2
Eino Puri 1
Damiano Quinteri 1+1
Andres Koogas 1
Ken Kallaste 0+2
Oliver Konsa 0+3
omavärav: Mait Nõmme (Paide LM)

Lisaks on teeninud Konsa penalti ja Wakui karistuslöögi, mille realiseerisid vastavalt Jevdo ja Koogas.

Myrgel
01.04.12, 12:39
Protokolli oskad lugeda?

Ära ilgu, mul aju ja näpud olid veel külmunud. Kõik ei istu hommikust õhtuni internetis ja loe protokolle, mõni käib ka reaalselt kohal ja elab mängule kaasa!

emergencyexit
01.04.12, 12:48
Mõnele vennale on lõvikonservid ikka päris hästi mõjunud, sama hooga edasi, Konsa

Kuno
07.04.12, 01:40
Facebooki kaudu soodsam pilet: http://www.facebook.com/events/217766561636463/

Myrgel
10.04.12, 16:59
Kui ilm tuleb nädalavahetusel talutav, siis miski ütleb mulle, et Sportland Arena jääb "kullamatšiks" kitsaks..

Diftong
10.04.12, 17:12
Kui ilm tuleb nädalavahetusel talutav, siis miski ütleb mulle, et Sportland Arena jääb "kullamatšiks" kitsaks..
Millal Kalju koju kolib? Või noh Kadriorgu?

StenV
10.04.12, 17:15
Siis kui ilm võimaldab korralikult muru peal mängimist.

football2u
10.04.12, 17:21
Kalju kodukal asuva kalendri järgi:

Nõmme Kalju – Tartu JK Tammeka 28. aprill.2012 17:00
Kadrioru Staadion - (Roheline aas 24. 10150 Tallinn)

ericbana
10.04.12, 18:47
Kui ilmad sellised püsivad nagu paaril viimasel päeval ja öökülma ei esine, siis on väga suur tõenäosus, et 28.aprill ka muruhooaeg avatakse.

magicm
10.04.12, 23:41
Seda Konsa petercrouchiliku kolli kuskilt näha ka saab?

Mister
10.04.12, 23:55
Eks kui see vooru kokkuvõte video näol tuleb, siis näeb.

MNa
11.04.12, 01:19
Prins on vahetama hakanud!

Kuno
11.04.12, 11:59
Tahtsite śõud? Palun, siin see on: http://www.jkkalju.ee/kalju-voorustab-florat-ja-pakub-ennenagematu-poolaja-sou/

orbitaaljaam
11.04.12, 12:22
Palju see "kodustaadion" rahvast mahutab?

mjaasa
11.04.12, 12:31
Tammekal siis kaks nädalavahetus järjest Kaljuga mäng?

Kuno
11.04.12, 12:46
Laiendame SPortland arena mahutamisvõimalusi ja paigaldame selleks mänguks lisatribüüni. Proovime tekitada 1000 kohta ja oleme suht veendunud, et me müüme selle ürituse välja. Seega palume kõikidel jalgpallisõpradel saabuda seekord varem, tegemist on tõeliselt suure mänguga. Hakkame harjuma, et mängule tuleb saabuda 1h või vähemalt 30 min varem :)

kesa
11.04.12, 12:57
Hetkel peaks vist istekohti jaguma ca 500-le, fännisektorid loomulikult mahutaksid tihedamalt.

Fännisektorid võiksid vabalt istekohtadeta seisutribüünid olla.
Kui kohti juurde tekitada, siis fännisektoritel peaks omavahel olema silmside.

Kuno
11.04.12, 14:02
No Kalju sektor tuleb sinna kuhu alati ja Flora paigutame loomulikult teise otsa, muidu ei tule asjast midagi välja :)
Aga reedel hakkab telinek lisatribüüni paigaldama ja kohtu tuleb umbes samapalju juurde. Kui nüüd eelmise aasta mängust rääkida mis Hiiul Jalkafestivali ajal toimus, siis seal oli ju suisa 2700 inimest... Seega ei ole välistatud, et midagi sarnast ka seekord tuleb kui ilm ilus on.

Kuno
11.04.12, 18:40
Täname ka jalgpalliliitu lennukate ideede ja koostöö eest! Sellest tuleb äge jalgpalliüritus :)

ballack
11.04.12, 18:48
et mängule tuleb saabuda 1h varem :)

Näkää...seda kindlasti mitte.

Jalka Fänn
11.04.12, 18:50
Teeme Florakatele Säru!!!!

Kuno
11.04.12, 19:08
Otsusta ise :)

Näkää...seda kindlasti mitte.

ballack
11.04.12, 19:28
Otsusta ise :)

Ma lähen juba päev varem telgiga värava ette :D

rauulo
11.04.12, 22:10
Kuidas need 100 finalisti välja valitakse, kes selles langevarjumängus osalevad?

ballack
12.04.12, 13:41
Kuidas need 100 finalisti välja valitakse, kes selles langevarjumängus osalevad?

100 esimest ainult staadionile lastakse...teised peavad aia tagant vaatama :D

zaz
12.04.12, 13:54
Langevarjumänguks oleksid sa pidanud Dynamiiti jooma ja mingeid sms'e saatma vms... Energiajoogi pudelil kogu inff kirjas igatahes.

Diftong
12.04.12, 14:52
Hetkel foreca.fi ilmteade näitab küll laupäevaks +5-te, kuid sellegipoolest kohal. Ja hr Tehva vaata, et sa õlut ei unusta tellida.

Kuno
12.04.12, 15:45
Sportland Arenal toitlustab FC Flora poolt määratud toitlustaja "AMPS" ja meil pole nende baaribiznissiga midagi pistmist. Aga kuulda on, et ikka õllekest saab ja avatud on lausa kaks baari.

chac
12.04.12, 17:27
Aga kuulda on, et ikka õllekest saab ja avatud on lausa kaks baari.

lausa 2 baari?!
eet... pole küll mingi ekspert aga kas nagu veidi väheks ei jää.

kui arvestada 1 minut 1 kliendi teenindamiseks siis 100 minutiga ca 100 klienti.
2 baari siis kuskil 200 klienti
ja ootate ca 1000-pealist publikut vist?
megajärjekorras ka miskit lahjat õllelurtsu päris oodata ei viitsiks :cool:

Marek_T
12.04.12, 17:38

Welcome to Estonia! See ju Eesti suve (väljas oli 17 kraadi sooja tund aega tagasi, tea, kas suve enam tulebki sellise ilma peale) kaubamärk. Õllejärts. Šašlikujärts. Sitamajajärts. Suhkruvatijärts. Piletijärts. Liumäejärts (kel lapsed, see teab). Jott enn ee. Kaks kõrtsi sellise mängu peale on ilmselgelt vähe - eeldusel, et ilm Kuno kaunitele plaanidele mütsi pähe ei tõmba ja kobe neljakohaline kohale ronib...

zaz
12.04.12, 17:43
On ikka mured. See, et lausa 2 müügipunkti on peaks olema juba päris hea saavutus MLi mängudel, mida võiks pigem isegi tunnustada, selle asemel aga kiunumine lahti :D.
Kui edaspidi tuleb 1 müügipunkt iga 10 pealtvaataja kohta, mis siis järgmisena probleemiks kujuneb? 200 tualetipoti puudumine?

-RoMaRiO-
12.04.12, 17:44
Olge nüüd tõesti, suvisel üritusel Kalju - Flora oli kah 2 müügipunkti kui ma õigesti mäletan, sai too päev oste sooritatud vähemalt kümnel korral ja kordagi ei oodanud üle 2-3 minuti.

Marek_T
12.04.12, 17:49
Saab näha. Observeerin olukorda kõrvalt, sest ise õhtul tööleminejapoiss veel, aga einoh, kui sujub, siis sujub, siis on tore ja ilus.
Ega mul kahju ei ole aplodeerida ja tunnustada, kui kõik toimib. :)

Kuno
12.04.12, 20:17
Sul võib õigus olla, aga kui baarid on suured ja töötajad asjalikud, siis veab välja.

lausa 2 baari?!
eet... pole küll mingi ekspert aga kas nagu veidi väheks ei jää.

kui arvestada 1 minut 1 kliendi teenindamiseks siis 100 minutiga ca 100 klienti.
2 baari siis kuskil 200 klienti
ja ootate ca 1000-pealist publikut vist?

Rein
12.04.12, 20:20
Tulen ka vaatama, aga ainult tingimusel, kui Kunol on samasugused pornonäitleja prillid nagu eelmisel telemängul.

kesa
12.04.12, 20:56
Mänguinspektorite tuleproov!

Eks näis, kuidas tuntud kohtunik, teenekas miilits, UEFA antipüro turvaekspert, Nulltolerantsi-Margus aka Kotter laupäevase rahvamassi ja langevarjurite täpse loendamisega hakkama saab?
Kes langeb välja, kes jätkab järgmises voorus? :D

Kapuutsid koju--langevarjur võib sisse sadada...

Nali naljaks aga, et Flora fännid oma traditsiooniliselt kohalt mujale istutatakse on piisoni kaka, mingid traditsioonid peaksid siiski olema, see, et teil oma staadionit pole ja Flora oma kasutate, ei ole argument.
Kas Milano-Inter vahetavad alati fännisektoreid, olenevalt kelle kodumäng parasjagu on?
Täpselt sama igal pool, kus mänguväljakut jagatakse.

PraS
12.04.12, 23:55
Kapuutsid koju--langevarjur võib sisse sadada...

Nali naljaks aga, et Flora fännid oma traditsiooniliselt kohalt mujale istutatakse on piisoni kaka, mingid traditsioonid peaksid siiski olema, see, et teil oma staadionit pole ja Flora oma kasutate, ei ole argument.
Kas Milano-Inter vahetavad alati fännisektoreid, olenevalt kelle kodumäng parasjagu on?
Täpselt sama igal pool, kus mänguväljakut jagatakse.

Staadion on EJL oma siiski.

kesa
13.04.12, 00:15
Staadion on EJL oma siiski.

Eksid, kinnistusraamatus on Asula tn. 4B (Sportland Arena) hoonestusõigus seatud AS FCF Lilleküla Jalgpallistaadionile (juhatuse liige A.Pohlak) kasuks, ehk sisuliselt on omanik FC Flora.

Olukord, kus klubi rendib vastu tulles rivaalile oma staadionit talle kasutamiseks aga samas ei garanteeri oma fännidele traditsioonilist ja harjumuspärast fännisektorit on sisuliselt oma fännidele näkku panek.
Sama sigatsev ja provotseeriv on aga rivaalklubi, kes ei austa traditsioone, vastupidi, nõuab oma fännidele sektoriks traditsiooniliselt staadioni omanikklubi fännide sektorit.

Ainult Eestis, ei mingit kultuuri ega järjepidevust...haisev kapuutsitäis pulli sitta.

Kuno
13.04.12, 00:36
Kui ma sulle oma korteri välja rendin, kus ma olen harjunud igal hommikul paljalt rõdul käima ja peale sissekolimist sa ükspäev avastad, et ma sinu renditud korteris (mis tegelikult mulle kuulub) paljalt rõdul seisan ja sa küsid kuidas ma sisse sain ja mis sa mu rõdul teed.., vastuseks saad, et olen siin koguaeg käinud ja see on minu traditsioon, siis sa vist väga hästi ei lepiks selle olukorraga?

Me rendime seda staadionit, sellel päeval on see Nõmme Kalju kodustaadion ja ma leian, et meil peaks olema õigus juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile. Me ei taha, et meie peaväravas (sissepääsul) oleks Flora fännid juba selle pärast, et meie publik tuleb sinna Kaljut vaatama ja las, siis Kalju fännid laulavad väravas meie külalistele fännilaule, mitte flora. Oleks ju imelik kui Flora fännid ennast sissepääsul laiali laotavad ja õlletopsid käes Kalju kodupublikut tervitaksid. Ma leian, et see poleks ka Flora fännide jaoks parim olukord kui te just ise konflikte otsida ei soovi. Oleme leidnud lahenduse koostöös toitlustajaga, et ka teisele poole (Flora sektori kõrvale) pannakse baar, lisaks kingime Flora fännidele Dynami:t energiajooki, et te 90 minutit vastu peaksite :) Mis te ohite pidevalt? Teeme koos ühe ägeda jalgpallipäeva, laulge nii kuidas jaksate ja naudime koos ühte ülipõnevat mängu. Lisaks eelpool mainitud põhjustele on veel teisi, meie sponsoritest ja igasugustest reklaamidest ja muudest olulistest asjadest tulenevad põhjused miks Kalju fännid parempoolses tribüüni otsas asetsevad. Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud. DR. Watson ütleks selle peale ELEMENTAARNE!

Lõpetame nüüd selle jabura vaidluse ja keskendume sellele mis meid laupäeval ees ootab :)

Päikest!

NB! Siit, Facebooki kaudu saate mängule poole odavamalt, lisaks on käimas ka 100€ auhinnagaloos!
http://www.facebook.com/events/301001353278566/

kesa
13.04.12, 00:48
Sissepääse on kaks, ma eeldan.
Kui jahuda jälle mingitest metsikutest turvalisusprobleemidest Eesti jalgpallis, siis lahendus palun väga, Kalju paremale ja Flora vasakule nagu nad on OMA staadionil harjunud.
Rohelised sisenevad sealt, kus harjunud, roosad rentnikud teiselt poolt. Rendileping peab sisaldama ka rendileandja tingimusi rentnikule.

Ahhh, pohhui, niikuinii saab varsti murule ja iga roju oma koju!

Peamine, et mõni lõõmav dünamiidikoormaga parašutist Kotteri kapuutsi ei kukuks, see on Eesti jalgpallis nulltolerantseimalt kõikse olulisem! :D

Päikest ja kuud aga lutti saate laupäeval niikuinii :)

Kuno
13.04.12, 00:53
Mulle sobib kõik, ma võin paljajalu lumehanges ka seda mängu vaadata, ühes käes Dynami:t teises alecoq, sest selle mängu eest olen ma nõus ohvreid tooma. Olgu see lõppseis kuidas on, aga kui selliseid mänge poleks, siis kaoks jalgpalli arendamise mõte üldse ära! Respect nii Flora kui Kalju poolele, saame hakkama, elate need nõmme Mustlased kellel staadionit pole vast üle, sest varsti saate meile juba Kadriorgu külla tulla ;)

NB! Selle mängu korraldamise juures ei pinguta me ainult Kalju pärast, tahame, et ka Flora rahval ja kõikidel teistel Eesti jalgpallihuvilistel oleks üks tõsine kohalik jalgpallinauding kättesaadav....

Sir. Nuutu
13.04.12, 00:57
Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.

ericbana
13.04.12, 01:01
uskumatu, mis teemadel te siin hetkel vaidlete.

Kuno
13.04.12, 01:08
Ma ei usu, et ma eksin, oleme kõik mängud sellel aastal oma fännidega olnud paremal pool (staadioni poolt vaadates paremal).
Mingit jonni pole, selline on selle ürituse (kodumängu) paigutus ja selliseks ta jääb. Põhjused on ülevalpool väljatoodud ja sellega peaks asi nüüd lõplikult selge olema. Flora fännidele oleme vasakule poole tribüüni otsa loonud parimad võimalikud tingimused, et te saaksite nautida jalgpalli. Teil on baar, Teil on tasuta energiajook, teil on tribüün eraldatud sektoriga jne. Saage üle nüüd juba, ma ei usu, et teie vahva fännirühmitus vähem äge on teisel pool tribüüni :)

PEACE!

NB! Aga hea on see, et teema kütab kirgi ja see annab asjale ainult juurde ;)

Eksid Kuno. Varem on Kalju fännid olnud paremal pool ning seda tunnistas ka Mario. Ei mõista teie enda fännid ka, miks teil on vaja neid nii väga meie kohale panna. Ju siis mingi jonn ja "raiu või puruks, vot ei tule eest" mentaliteet vms.

Sir. Nuutu
13.04.12, 01:14
"Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

Intriig on hea! Küll tuleb veel

ballack
13.04.12, 01:17
Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli :D Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.

MNa
13.04.12, 01:17
Kui millegi üle enam viriseda pole, siis tuleb midagi uut ja ebaolulist lihtsalt välja mõelda. Ise traditsiooniliselt staadionile tulla ei saa, aga telekast loodan näha vägevat kütet :)

Kuno
13.04.12, 01:35
Tuleb välja, et me oleme trendikad ka veel pealekauba ;)

"Muide nad on seal iga kord olnud kui Kalju on Sportlandil mänginud" - sellise lause kirjutasid. See aasta vb paar mängu jah, kuid IGA KORD, mitte. Ehk siis see on olnud teil selle aasta trend.

Intriig on hea! Küll tuleb veel

Kuno
13.04.12, 01:35
Saate särada, lõpuks leidsite midagi positiivset ka enda jaoks ;)

Minu meelest on see jube hea mõte, et just Flora fännide eest kõnnib mõni mitte just kõige heledanahalisem mängija mööda mitu korda arvestades, et mõni neid ei salli :D Turvalisus...tõesti hiilgav ajutöö selle kallal. Ega sealt midagi head oodata pole ma kardan kui nii õrritatakse meelega.

vincent
13.04.12, 01:39
et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.

PraS
13.04.12, 01:41

aga minge siis Abrukale, äkki seal veel mõnda neegrit pole.

Kuno
13.04.12, 01:52
Ma arvan, et nüüd oleks aeg Piksenoolel välja ilmuda. Dylan Moran on poisike selle jutu kõrval mida siin välja tulistatakse :D
Mul kõht valutab naerust juba :D

ballack
13.04.12, 02:26
et kui teie seas on rassiste, siis järelikult tuleb muust rassist inimesed teist eemal hoida, sest muidu on tegu õrritamise ja provokatsiooniga? tere mõistus.

mitte et neegriteema enam karvavõrdki kõigutaks, aga see on isegi sinu tavapäraste seisukohtadega võrreldes nii võimsalt väärastunud loogika, et hoia seljakotti.

Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.

Kuno
13.04.12, 02:35
Mis krdi vennad te seal olete ma ei saa aru... "Lähme homme Politseisse ja küsime järgi" wtf...

Tsiteerin Kunot: "juba ainuüksi turvalisuse kaalutlustel otsustada kas me peaneme Kalju fännid paremale või vasakule tribüünile."

Lähme homme Politseisse ja küsime järgi kumb on turvarisk kas see kui viia neegrid rassisti eest neli korda mööda või õllesabas õlut ostvad fännid. Diana käest saad numbri. Mul sobib iga kell minna homme.

PraS
13.04.12, 02:56
Ilmselgelt trimpab Ballack praegu "Männiku vägevat" :D

Martin
13.04.12, 09:42
Kasutada ühes lauses fraasi "Flora fänn" ja sõna "mõistus", noh, vincent, see on sul ikka liialdus. Üks erand on muidugi ka, mis/kes reeglit kinnitab.

Diftong
13.04.12, 10:31
Hr Tehva ol hea pane staadioni plaan fännileeride ja muude inimeste liikumisuundadega ning istekohtadega siia teemasse, et vältida probleeme. Mina olen hetkel segaduses...kas tuleb siis teie omadele lisa tribüün või mitte? Ja Kemmerlingi helista ka- toogu 1 või 2 lisa wc-d, aitähh.

kesa
13.04.12, 11:36
Riivatakse kolme fänluse põhitala- traditsioonid, järjepidevus ja (klubi)kolkapatriotism.

Flora tulihingelisemate fännide solvumine on täiesti põhjendatud ja kes veidikenegi suudab süüvida fännide hingeellu, mentaliteeti, mõistab, et täiesti arusaadav.

Isiklikult veidi imestan Kalju fännide rahulolu üle, vastupidises situatsioonis oleks mõeldamatu, et Flora fännid hõivaksid Kalju fännidele omase sektori. Aga eks Kalju fänlus ole ka aastaid lühema ajalooga ning traditsioonidega kui Flora fänlus.

Kodustaadionit omava klubi fännide sektori hõivamist saab tõlgendada läbi fännitunnetuse ebaeetilisena ja vastasfännide räige provotseerimisena, mis ei ole sujuvaks mänguorgunniks just parim stardipositsioon.

eika
13.04.12, 11:39
Olen käinud Flora vs Kure mängul, kus pea kõik Flora fännid olid 80. minutit aia taga ja tarbisid seal vägijooke ja Flora fännisektoris laiutas tühjus. Traditsioonid maiäss.

ROOTSI KUNN
13.04.12, 11:40
Minul näiteks on jumala suva, kus Sportlandil seda mängu vaadata , paremal , vasakul või keskel. Põhiliselt oleme esimese tribüüni juurde jäänud vaid mugavusest ning suitsumehed saavad kiirelt ära käia ja õlu lähedal. Suurel staadionil on teine asi seal on meil tõesti oma kindel koht Ja Viies Sektorgi on selle järgi pandud.

Mõnuagent 007
13.04.12, 11:43
Olen käinud Flora vs Kure mängul, kus pea kõik Flora fännid olid 80. minutit aia taga ja tarbisid seal vägijooke ja Flora fännisektoris laiutas tühjus. Traditsioonid maiäss.

See oli Kure kodumäng. Ehk Floramehed hoidsid raha kokku.

Mister
13.04.12, 11:49
Minul näiteks on jumala suva, kus Sportlandil seda mängu vaadata , paremal , vasakul või keskel. Põhiliselt oleme esimese tribüüni juurde jäänud vaid mugavusest ning suitsumehed saavad kiirelt ära käia ja õlu lähedal. Suurel staadionil on teine asi seal on meil tõesti oma kindel koht Ja Viies Sektorgi on selle järgi pandud.
Ootasin kuni keegi lõpuks ka sellise postitusega tuleb.
Krt see Sportland Arena pole ju tõsiselt võetav staadion (ainuke asi mis seal midagi väärt on, on kunstmurukate) ja mingeid tribüünitraditsioone sellisel sundolukorras kasutataval staadionil ette kujutada on veits kahtlane.
Alles murustaadionitele kolides võib hakata traditsioone otsima ja need on ju ka enamusele teada (kus keegi asetseb, miks).

kesa
13.04.12, 12:14
Noh, eks ole Flora esindusmeeskond, rääkimata Flora duublist, Sportlandil kümne aasta vältel paari hooaja normi (37) kohtumisi ka pidanud.
Peaks olema piisav, et fännidel traditsioonid ja harjumused tekkiksid.

Aga mis sa sest kodutule, kel kodu seal, kuhu kott maha kukub, ikka seletad :)

Mõnuagent 007
13.04.12, 12:17
Noh, eks ole Flora esindusmeeskond, rääkimata Flora duublist, Sportlandil kümne aasta vältel paari hooaja normi (37) kohtumisi ka pidanud.
Peaks olema piisav, et fännidel traditsioonid ja harjumused tekkiksid.

Aga mis sa sest kodutule ikka seletad :)
Kas Floral ja tema fännidel on ette tulnud ühtegi intsidenti, kus võiks öelda, et targem annab järele? Või käib iga asja peale juuksekarva lõhkiajamine?

kesa
13.04.12, 12:21
Kas Floral ja tema fännidel on ette tulnud ühtegi intsidenti, kus võiks öelda, et targem annab järele? Või käib iga asja peale juuksekarva lõhkiajamine?

Mõistust pidi Flora fännidel ju nappima :D

vincent
13.04.12, 12:27
Ääremärkuse korras ja laiemalt kui homne - huvitav oleks siit foorumist ükski kord lugeda, mida mõni Flora fänn arvab eesootavast mängust. Ma mõtlen siis jalgpallist, mitte sellest, kus on peldik, kas õlut saab, mitu raketti võiks püksis põlema panna, kes neegri loopimiseks banaanid toob, miks ikkagi sõnavabadust piiratakse, kas Kotter on värdjas, kuidas inspektor lugeda ei oska ning mitu korda on mängu jooksul normaalne "türa" öelda. Aga võib-olla on ka palju tahetud.

eika
13.04.12, 12:36
See pole ju ainult Florafännide probleem. Ma ise pikemat aega imestan, et mängudest ja mängijatest ei räägita üldse. Kus on peale mängu analüüsid ja hõisked nagu välismaiste klubide teemades? Kes on äge mängija, kuidas kollid tulid, kes säras, kes feilis, mida treenerid tegid jne. Minusugust lambifoorumlast meelitaks selline "OLIVER KONSA ON SUPERHOOS!", "WAKUI ON IKKA ENNENÄGEMATU TÖÖLOOM!", "KALLASTE KOONDISESSE!" ja "QUINTERI ON ÄGEDAIM LEEGIONÄR PEALE FELIPE NUNEST JA TEDA PEAB NÄGEMA" hõiskamine kindalsti rohkem staadionile, kui selline "tra, kui püro ja rassism ei meeldi, siis käi perse ja ole kodus" jutt.

-RoMaRiO-
13.04.12, 12:43
See pole ju ainult Florafännide probleem. Ma ise pikemat aega imestan, et mängudest ja mängijatest ei räägita üldse. Kus on peale mängu analüüsid ja hõisked nagu välismaiste klubide teemades? Kes on äge mängija, kuidas kollid tulid, kes säras, kes feilis, mida treenerid tegid jne. Minusugust lambifoorumlast meelitaks selline "OLIVER KONSA ON SUPERHOOS!", "WAKUI ON IKKA ENNENÄGEMATU TÖÖLOOM!", "KALLASTE KOONDISESSE!" ja "QUINTERI ON ÄGEDAIM LEEGIONÄR PEALE FELIPE NUNEST JA TEDA PEAB NÄGEMA" hõiskamine kindalsti rohkem staadionile, kui selline "tra, kui püro ja rassism ei meeldi, siis käi perse ja ole kodus" jutt.

+ miljon

ma vahel üritasin igast mängust kokkuvõtteid teha, aga kuna meil enamus fänne aktiivselt foorumisse ei postita, siis üksi, nagu budo Boltoni teemas monoloogi peab, ei näinud kah pointi.

Kuno
13.04.12, 13:06
Mehejutt, kohe näha, et aastad aitavad kaasa olukorra analüüsimisel :=)

Kuno
13.04.12, 13:10
Point on hea, kus Like nupp on?

Ääremärkuse korras ja laiemalt kui homne - huvitav oleks siit foorumist ükski kord lugeda, mida mõni Flora fänn arvab eesootavast mängust. Ma mõtlen siis jalgpallist, mitte sellest, kus on peldik, kas õlut saab, mitu raketti võiks püksis põlema panna, kes neegri loopimiseks banaanid toob, miks ikkagi sõnavabadust piiratakse, kas Kotter on värdjas, kuidas inspektor lugeda ei oska ning mitu korda on mängu jooksul normaalne "türa" öelda. Aga võib-olla on ka palju tahetud.

Kuno
13.04.12, 13:11
Sa olid kunagi üksi trummiga ka staadionil, vaata mis täna toimub ;)

+ miljo
n

ma vahel üritasin igast mängust kokkuvõtteid teha, aga kuna meil enamus fänne aktiivselt foorumisse ei postita, siis üksi, nagu budo Boltoni teemas monoloogi peab, ei näinud kah pointi.

Kalp
13.04.12, 13:17

Palun väga- Pärnu Linnameeskond hea näide

Silver
13.04.12, 14:25
Oliver konsa on superhoos! :D

Kui nüüd Kesa juttu lugeda, siis see on ikka tõsine huumor.

Kuno
13.04.12, 19:49
haha, ugala! :D
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-fannidega-liitub-kammerkoor-flora/

818
13.04.12, 20:38
Nii sant seis fännidega, et peate endale häälejõudu juurde ostma?

:/

emergencyexit
13.04.12, 20:58
tra, mis toimub? see ei ole isegi mitte naljakas...

R.Madridista
13.04.12, 21:17
See on küll jama uudis. Fake fännid ei loe ju....

ericbana
13.04.12, 22:00
ja florakad leidsid taas mille üle ilkuda. hahaha. Kunole respect, kes Eesti vutti vedada püüab.

818
13.04.12, 22:28
Fake fännid, kalju fake fännid........... :D :D

Against modern football!

PETSINHO
13.04.12, 22:33
haha, ugala! :D
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-fannidega-liitub-kammerkoor-flora/

Parim, mii laik :D

kesa
13.04.12, 22:33
http://s13.postimage.org/96maj4rrb/ATM_dynamite_kalju.jpg (http://postimage.org/)

Kaspy
13.04.12, 22:36
Kus Kalju täna ETV-s näidatud klipis treeningut läbi viis? Maarjamäe?

Rein
13.04.12, 22:41
Kus Kalju täna ETV-s näidatud klipis treeningut läbi viis? Maarjamäe?

Minu arust oli Kotkas.

Marek_T
13.04.12, 22:42
Oh fittan küll, seltsimehed ja semud, säilitagem nüüd natukenegi konstruktiivsust, püha kuradi püss küll :D

Homme tuleb selle kevade kõige kõvem mäng, jeebus hvaking kraist. Tulgem staadionile kohale ja elagem kaasa, karjugem üksteist vastakuti pikali, minu pärast tulistage anusest maa-õhk tüüpi rakette välja, tõmmakem enne mängu ja poolajal kesva lipsu taha, limpsakem keelt kaunikeste naislauljate peale ja kommenteerigem nende füsiognoomiat! Ergutagem Jürgensoni, kui see daivima kipub, karjugem Kamsi peale. Skandeerigem Prosale, et see oma floraselkast lahti saaks, aplodeerigem kadunud poeg Aksalule.

Ja laskem Kunol oma asja ajada. Pärast on niikuinii mõru pill katki hammustada, kui Jalkas publikunumbreid lahkama hakatakse.

Jah, ma olen Flora poolt. Aga ma ei saa küll ühegi koha pealt halvaks panna või hukka mõista seda, mida Kuno teeb, et rahvas oma rasvunud perseilt püsti ajada ja staadionile tuua.

zelee
13.04.12, 22:48
Kohati tundeb nagu oleks jalgpall Flora fännid eralõbu mida ainult vastavalt nende reeglitele võib vaatama tulla.

Edu Kaljule publikunubrite kasvatamisel ja tampige homme Flora vastu muru!

kesa
13.04.12, 22:59
Markofkin, kõik on õige aga kujutad sa koondisefännina ette kui mingi turundusgeenius orgunniks meile maavõistluse nt. Venemaaga, rendiks A.Le Coqi tingimusel, et kogu koondise fännisektor tõstetakse, eesmärgil reklaamida mõnda vene vodkat, vastastribüünile, koondise traditsioonilises fännisektoris aga laiutaksid russid. Nonsens.

Raha rahaks aga traditsioonid ja väärtused peavad jalgpalli jääma.
Tehke showd nii, et see ei riivaks fännide õiglustunnet, et jalgpall koos sinna juurde kuuluva vutifänlusega oleks primaarne, mitte mingi tlu-lilu.

ericbana
13.04.12, 23:08
Markofkin, kõik on õige aga kujutad sa koondisefännina ette kui mingi turundusgeenius orgunniks meile maavõistluse nt. Venemaaga, rendiks A.Le Coqi tingimusel, et kogu koondise fännisektor tõstetakse, eesmärgil reklaamida mõnda vene vodkat, vastastribüünile, koondise traditsioonilises fännisektoris aga laiutaksid russid. Nonsens.

Tehke showd nii, et see ei riivaks fännide õiglustunnet, et jalgpall koos sinna juurde kuuluva vutifänlusega oleks primaarne, mitte mingi tlu-lilu.

mees, ära enam peale võta palun. täiesti ebareaalne juba, kui lolli juttu sa vahel ajada võid

Marek_T
13.04.12, 23:10
Ma saan aru, et sulle käib kettasse ennekõike just see kohtade vahetus homsel mängul ja sellest tingitult tekib ka trots kõige muu vastu? Jah, sellest algsest poindist ma saan aru ja see ON tegelikult Kalju bläkk, niimoodi lihtsalt ei tehta. Tahad retsepti, anna seda ka teistele, Kuno. Mänge orgunnitakse siiski ennekõike inimestele ja see seltskond, kellel sa (eesotsas Kesaga) oled pasa mulisema pannud, on - meeldib see paljudele või ei - tänase fänluse vundament. Sorgus vuntsidega maailmaraskust kandvad sägad, kui soovite. Aga nad on alati kohal, alati olemas. Seda peaks respekteerima. Ma muidugi ei tea, millised need kandvad põhjendused on fännitribkade ümbermängimiseks, aga need peavad tõesti ikka kuradima head põhjused olema.

Aga kõige muu osas, andke tuld, Kaljud. Minu pärast tehke või strippi seal poolajal (tähendab, mitte mängijad ega fännid, jäägem siiski esteetideks, eksole). Mind huvitab ennekõike mäng, mis homme saab raju olema, oujee.

Ja Stuttgarti Gentner-poiss lõi just kõige paremas Vassiljevi vaimus värava Bremeni vastu. Imekaunis. Tehke homme järele.

zelee
13.04.12, 23:10
Kesa on ära õppinud demagoogia põhireeglid. Ära kunagi vasta küsimustele ja väidetele ning aja enda juttu edasi olenemata sellest mida teised ütlevad/kirjutavad.

maamesilane
13.04.12, 23:23
Ärge palun strppar markot küll kohale tooge:),sellest kammerkoorist ja nende roosast pesust piisab1:)

Marek_T
13.04.12, 23:25
Ärge palun strppar markot küll kohale tooge:),sellest kammerkoorist ja nende roosast pesust piisab1:)

Phuuuh, ma ütlesin ju selge sõnaga - jäägem esteetideks!

dareth
13.04.12, 23:30
Mul on kesa pärast täitsa mure juba. Kui nii jätkab, põleb varsti läbi.

kesa
13.04.12, 23:30
Täpselt nii Markofkin.

Läks aastaid, enne kui koondisefänlust hakati respekteerima ja tänasel päeval pole enam kusagil kuulda halvustavaid väljaütlemisi, meediaartikleid, koondise fännide suhtes.

Nüüd on aeg õppida respekteerima klubifänlust ja austama klubifänne (ka rivaalfänne), kõigis koondisefänlusest erinevates, ainult klubifänlusele omastes vormides, traditsioonides, põhimõtetes..klubifännide mentaliteedis.

Kuno
13.04.12, 23:56
Sa unustad ära, et meil on ka fännid või teie oletegi koondis ja teised ei loe? :D
Meil on omad traditsioonid sellel staadionil ja teil omad. Homme on meie mäng ja meie traditsioonid.

Kuno
13.04.12, 23:58
MEIE KODUMÄNGUL RESPEKTEERIME ME MEIE FÄNNE JA MEIE PUBLIKUT!
Külalistega käitume viisakalt ja respektime neid.

Ma saan aru, et sulle käib kettasse ennekõike just see kohtade vahetus homsel mängul ja sellest tingitult tekib ka trots kõige muu vastu? Jah, sellest algsest poindist ma saan aru ja see ON tegelikult Kalju bläkk, niimoodi lihtsalt ei tehta. Tahad retsepti, anna seda ka teistele, Kuno. Mänge orgunnitakse siiski ennekõike inimestele ja see seltskond, kellel sa (eesotsas Kesaga) oled pasa mulisema pannud, on - meeldib see paljudele või ei - tänase fänluse vundament. Sorgus vuntsidega maailmaraskust kandvad sägad, kui soovite. Aga nad on alati kohal, alati olemas. Seda peaks respekteerima. Ma muidugi ei tea, millised need kandvad põhjendused on fännitribkade ümbermängimiseks, aga need peavad tõesti ikka kuradima head põhjused olema.

Aga kõige muu osas, andke tuld, Kaljud. Minu pärast tehke või strippi seal poolajal (tähendab, mitte mängijad ega fännid, jäägem siiski esteetideks, eksole). Mind huvitab ennekõike mäng, mis homme saab raju olema, oujee.

Ja Stuttgarti Gentner-poiss lõi just kõige paremas Vassiljevi vaimus värava Bremeni vastu. Imekaunis. Tehke homme järele.

Rein
14.04.12, 00:00

Panen oma lemmikpildi ka siia

http://forums.fitness.ee/uploads/monthly_12_2011/post-50-0-83983500-1325161300.jpg

Kuno
14.04.12, 00:02
Marko siin kirjutas, et Flora on püha (mida ta kindlasti on) ja, et see Flora koori asi ei lõppe hästi. Ma soovitaks Flora fännidel kutsuda homme vastukaaluks appi Tallinna Kalju Baptistikoguduse, Jeesust tunnistav ja hooliv kogukond... LIITUGE NENDEGA JA TÄHISTAGE TERVENEMIST! :D

http://www.kalju.ee/

kesa
14.04.12, 00:06
Sa unustad ära, et meil on ka fännid või teie oletegi koondis ja teised ei loe? :D
Meil on omad traditsioonid sellel staadionil ja teil omad. Homme on meie mäng ja meie traditsioonid.

Kiirelt tekivad teil need MEIE MEIE traditsioonid aga eks rottide eluiga ole ikka lühike võrreldes kaktustega :D

Kuno
14.04.12, 00:06
Te olete koomikud, ma pole elus nii palju naernud kui teie juttu siin lugedes... YOU CANT BE SERIOUS :D HAHAHAHA :D :D
Ausõna on teil ikka dilemmad elus :D :D Ma alguses mõtlesin, et ajate niisama lolli juttu, aga meestel tõsi taga :D :D Ulme!

Kuno karjuda ei ole ilus. Äkki üks lusikatäis palderjani..

rallikas
14.04.12, 00:07
Kiirelt tekivad teil need MEIE MEIE traditsioonid aga eks rottide eluiga ole ikka lühike võrreldes kaktustega :D

Sa lihtsalt vaata mis moodi teie Flora (loe: kulu) homme maha põletatakse.

Gallacher
14.04.12, 00:19
Puhtalt kõhutunde järgi - ei mäletagi, et varem oleks mõne ML mängu eel selline ärevus õhus olnud. Sai täna mõnele kohaliku jalka suhtes võhiklikele tuttavatele mainitud, et plaanis homme jalkat vaatama minna ja mitmed isegi teadsid, et Flora ja Kalju vastamisi. Vist esmakordselt ei kohanud ka üllatunud pilke, et misasja, kuhu sa plaanid minna?
Kahju ainult, et kõik kolm tiitlijahtijat Tallinnast on. Oleks Levadia tasemel sats näiteks Tartus...

orbitaaljaam
14.04.12, 00:38
Ma ei saa aru. Ühes teemas on kesal häda, et inimesed ei käi mängu vaatamas, et ei tehta midagi publikunumbri suurendamiseks ja muud probleemid. Nüüd on häda, et tehakse trikoovoor ja muud talendishowd, et rahvast mängule meelitada ja jälle häda. Ja see tribüünihala. Kui Kalju seda rendib, siis on tema asi öelda, kus keegi istub või laulab, aga see nagunii kohale sulle ei jõua. Ega kõikidel ML meeskondadel seda luksust pole, et neile omad väljakud valmis ehitatakse. Siiamaani on veel läbimata hala, et miks müüakse X marki õlut, aga mitte Y marki õlut. A noh, liigahooaeg veel pikk ka ju ees. Mängudest pole nagunii mõtet rääkida, sest keda see maalähedane vutt ikka kotib.

budu
14.04.12, 00:48
Ma ei saa aru. Ühes teemas on kesal häda, et inimesed ei käi mängu vaatamas, et ei tehta midagi publikunumbri suurendamiseks ja muud probleemid. Nüüd on häda, et tehakse trikoovoor ja muud talendishowd, et rahvast mängule meelitada ja jälle häda. Ja see tribüünihala. Kui Kalju seda rendib, siis on tema asi öelda, kus keegi istub või laulab, aga see nagunii kohale sulle ei jõua. Ega kõikidel ML meeskondadel seda luksust pole, et neile omad väljakud valmis ehitatakse. Siiamaani on veel läbimata hala, et miks müüakse X marki õlut, aga mitte Y marki õlut. A noh, liigahooaeg veel pikk ka ju ees. Mängudest pole nagunii mõtet rääkida, sest keda see maalähedane vutt ikka kotib.

Mängu tulemused on vist üldse viimased asjad millest siin meistriliiga teemades räägitakse. Minule ikka kõige tähtsam see mis toimub väljakul! Kesa võiks teha mõnikord korraliku mängukokkuvõtte aga ega ta vist ei käigi mängude pärast staadionil

rallikas
14.04.12, 01:11
"Against modern football"

http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/gallery/top-10-moustaches/pa-2587905-thumb-500x571-90136.jpg

http://www.mo-running.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/8.jpg

http://www.mo-running.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/2010-12-07-15-00-50-4-caesar-jenkyns-was-definitely-the-hardest-defender.jpg

Martin
14.04.12, 01:23
Ma saan aru, et sulle käib kettasse ennekõike just see kohtade vahetus homsel mängul ja sellest tingitult tekib ka trots kõige muu vastu? Jah, sellest algsest poindist ma saan aru ja see ON tegelikult Kalju bläkk, niimoodi lihtsalt ei tehta. Tahad retsepti, anna seda ka teistele, Kuno.

Ajuvaba jutt. Võtame nt Lakers ja Clippers. Mängivad samas hallis. Mis sa kujutad ette, et omavahel mängides saavad vastasmeeskonna fännid istuda seal, kus nad alati on istunud või? Tule eila meila.

Või kui jalgpallist võtta, siis Leeds mingi aeg paigutas võõrsilfänne värava taha. Siis hakati paigutama diagonaalile. Kedagi ei huvitanud, et X aastat olid värava taga olnud.

Kalju kodumäng, Kalju reeglid. Lihtne.

17
14.04.12, 01:37
ma ikkagi tahaks teada, et mis vahet seal on, kes kus püsti seisab? mängu näeb ikka täpselt ühtemoodi ju.

dareth
14.04.12, 02:47
Kui nüüd kogenud netikirurg-psühhiaatri poos sisse võtta, siis võib väita, et homse mängu eel tuntav Flora poolehoidjate ebakindlus paneb nad kõige vastu sõjakalt käituma. Loodetavasti ei murra tehe pinge + alkohol neid homseks maha ning jõutakse ka meeskonnale kaasa elada.

ballack
14.04.12, 06:11

Teie fännid ei saanud aru miks seda tehti!!!!! Kust Kuradi otsast seda respekteeriti?????

ballack
14.04.12, 06:12

Teie fännid ei saanud aru miks seda tehti!!!!! Kust Kuradi otsast seda respekteeriti?????

ballack
14.04.12, 06:27
mingi aeg paigutas võõrsilfänne värava taha. Siis hakati paigutama diagonaalile. Kedagi ei huvitanud, et X aastat olid värava taga olnud.

1) Kui kuradi raske on jätta meid samasse kohta??? Fänne ei osteta ära!
2) See on meie staadion ja meid ei huvita kas keegi rendib seda või mitte! See ei ole mingi kuradi rendikorter! Meil on oma koht ja kõik!

Diftong
14.04.12, 10:18
Lugedes Nõmme presidendi ja krooonimata kuninga viimaseid sõnavõtte jõudis mulle kohale, et härra Tehvale pasklik koht ei ole mitte soccernetifoorum vaid koht peaminister Ansipi valitsuses. Turundustööna võttes on Kalju magistritööd väärt tükk, aga puudu on see mis klubi puhul tähtis-missioon.Pelgalt sellega, et sa siin Flora fänne kirud, ei tekita sa endale sõpru juurde-ja sellest on paganama kahju meie väikse kodumaa puhul. Sitt, kust ja jõudu sulle.

Te olete koomikud, ma pole elus nii palju naernud kui teie juttu siin lugedes... YOU CANT BE SERIOUS :D HAHAHAHA :D :D
Ausõna on teil ikka dilemmad elus :D :D Ma alguses mõtlesin, et ajate niisama lolli juttu, aga meestel tõsi taga :D :D Ulme!
Ja palderjani võtmise kohapealt konsulteeri kõigepealt perearstiga, kuid tundub et doosi või kaks võiksid teha küll.

Kuno
14.04.12, 10:40
Minge ennustage seisu Nõmme Kalju Facebookilehel: http://www.facebook.com/jkkalju
Kohtume staadionil!

Kalp
14.04.12, 12:01
Lugedes Nõmme presidendi ja krooonimata kuninga viimaseid sõnavõtte jõudis mulle kohale, et härra Tehvale pasklik koht ei ole mitte soccernetifoorum vaid koht peaminister Ansipi valitsuses. Turundustööna võttes on Kalju magistritööd väärt tükk, aga puudu on see mis klubi puhul tähtis-missioon.Pelgalt sellega, et sa siin Flora fänne kirud, ei tekita sa endale sõpru juurde-ja sellest on paganama kahju meie väikse kodumaa puhul. Sitt, kust ja jõudu sulle.

Ja palderjani võtmise kohapealt konsulteeri kõigepealt perearstiga, kuid tundub et doosi või kaks võiksid teha küll.

Absoluutselt nõus!Arvan,et klubi president ei peaks selliste teemadeni üldse laskuma,nagu siin viimastel päevadel jahutud on...liiga madal level...

818
14.04.12, 12:25
Promoporno, "masside" liigutamine, fake fännid, pedetilu-lilu...
http://www.soccernet.ee/public/gallery/1224710104.JPG http://www.gamersbin.com/attachments/f15/13995d1331510309-funny-gaming-pictures-ultra-gay-seal.jpg

tuul
14.04.12, 12:50
Kas keegi oskab öelda täpsemalt, kuidas saab osta 2,50 (facebookist flaieri) maksva pileti?

rallikas
14.04.12, 13:09
Kas keegi oskab öelda täpsemalt, kuidas saab osta 2,50 (facebookist flaieri) maksva pileti?

Facebookis "osalen" vajutades, on su nimi nimekirjas olemas ja staadionil piletit ostes ütled oma nime, kassas otsitakse nimi üles ning kui on olemas, saad pileti 2.50-ga.

tuul
14.04.12, 13:51
Sorry aga ei leidnud kuskilt seda OSALEN

dnb
14.04.12, 14:00
https://www.facebook.com/events/301001353278566/

Myrgel
14.04.12, 14:02
Ilmataat ei armasta eesti jalgpalli, raisk! Täpsed samad riided peab selga panema kui esimeses mängus. Suusapüksid - talvejope. Ka temperatuur vist ei erine oluliselt. Täismaja ilmselt ei tule..

tuul
14.04.12, 14:15
Rallikas ja dnb suur aitäh

budu
14.04.12, 14:26
Kas tänast mängu läbi neti ka võimalik näha?

Martin
14.04.12, 15:57
Polnud paha kombinatsioon ja söödumäng, nagu Levadia eelmisel nädalal.

BlueBlackWhite-
14.04.12, 17:11
Kus see vaheaja langevarjurite värgi ürituse piletit, patja vms seal oli, osta sai? : D

Aga ilus, sellist atmosfääri ei mäletagi, millal Eesti liigas viimati olnud oleks :p

Marek_T
14.04.12, 17:22
Flora poolehoidjana tunnustan siiralt Kaljut. Siska-poisi väravale eelnenud kombinatsioon ja Siska viimistlus ja lõpetamine oli täiesti filigraanne. Vääritud võit, aga ärge ära tõuske, eksole :)

Myrgel
14.04.12, 17:28
Ülikõva!! :reiv:

Tuul oli muidugi huumor kuubis täna. Pall jäi sõna otseses mõttes õhus seisma ja hakkas bumerangina lööja poole tagasi lendama. Tundub, et Neemelo on endale peapallide poole pealt konkurendi saanud. Meeskonna lühim - Takeda suutis kahtaselt tihti olla õhus kõige kõrgem mees. Šišovilt korralik ründetöö (!). Konsa ja Quinteri head nagu ikka. Kuno peaks Telešile uued kindad ostma - pall ei tahtnud sugugi käes püsida. Õnneks midagi hullu ei juhtunud ja Lutsu tapmiskatsedki jätsid puurilukku terveks..

Mister
14.04.12, 17:35
See on võit raisk!!!!!!!!!

Jalka Fänn
14.04.12, 17:36
Mis need Flora fännid kiruvad siin?Saite kotti täna ja kõik, masendavalt mängite küll, kui aus olla...

Silver
14.04.12, 17:43
Magus võit! :D

Marek_T
14.04.12, 17:45
Mis need Flora fännid kiruvad siin?Saite kotti täna ja kõik, masendavalt mängite küll, kui aus olla...

Nuusuta vähem. Kes kirus? Türbel küll, ma tunnustasin otsesõnu ja viisakalt teie mansat. Ära tõmble. Või ole lihtsalt vait, paistad targem.

Aga kui sulle tõesti kohale ei jõudnud, siis: hea mäng, Kalju vääris võitu. Capish?

rallikas
14.04.12, 17:54
Pidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kesa
14.04.12, 20:28
Kus te need seisutribkad saite, jätke kohale, tõstke sinna, kus florakad tavaliselt, mugavad seisukad, ei mingeid segavaid plastikistmeid. kõrged ja turva antismõuking kagebiidid ei pääse otserünnakuga ligi.

Tra, see üks blond pikkakasvu ortodoksne turvatšmo, kellele nokkmütsi tagant pilust tuul ikka tugevalt ajusid lõõtsutas, oli aktivist ruudus, prse, pildistame, kõllame, põhimõtteline kagebiit....teised tüübid olid normid, inimlikud.
Kuradi hea kõrge tribka oli küll, et selline aktivist ligi ei pääsenud, selles suhtes kiitus, Tehva!

Samas nali ruudus, peldik oli ainult Kalju sektori juures, lahe oli kui mingi blond turvatibi, nüüdse traditsioonilise Kalju sektori juurest, statale peldikusse pääsemise eesmärgil sisenenuna, mind munadeni läbi kabistas.

Jumal tänatud, et parashutiste ei olnud, oleks veel mõnele kapuutsi potsatanud....

Marek_T
14.04.12, 20:54
Samas nali ruudus, peldik oli ainult Kalju sektori juures, lahe oli kui mingi blond turvatibi, nüüdse traditsioonilise Kalju sektori juurest, statale peldikusse pääsemise eesmärgil sisenenuna, mind munadeni läbi kabistas.

Mitu korda sa "peldikus" käisid kah? ;)

kesa
14.04.12, 21:00
Tibi oskas oma tööd, ainult korra :D

Marek_T
14.04.12, 21:08
Kuno, rohkem turvasid!!!

ballack
15.04.12, 07:07
Mis need Flora fännid kiruvad siin?S

Tõmbasid ka kokat Prive tagaruumis peale võitu?

Silver
15.04.12, 12:05

Kuidas eile mäng lõppes, kes võitis? :D

Rein
15.04.12, 12:55

Sellist sitta nüüd küll pole suust vaja välja ajad.

-RoMaRiO-
15.04.12, 20:12
Tõesti kahju, et eilne ilm, nagu sellele hooajale kohane, oli väga kehv. Aga noh, sellegipoolest oli atmosfäär jalgpallikohtumisele omane. Väga vinge võit ja väga lahedad pallurid on Kaljusse kokku sattunud! Võrdne mäng, meie saime pallid sisse ja sellest piisab sellises kohtumises. Fänlus oli nauditav! Aitäh ka kõigile Flora fännidele!

kprsoo
15.04.12, 20:52
Tõesti kahju, et eilne ilm, nagu sellele hooajale kohane, oli väga kehv. Aga noh, sellegipoolest oli atmosfäär jalgpallikohtumisele omane. Väga vinge võit ja väga lahedad pallurid on Kaljusse kokku sattunud! Võrdne mäng, meie saime pallid sisse ja sellest piisab sellises kohtumises. Fänlus oli nauditav! Aitäh ka kõigile Flora fännidele!

jah, fänlus oli isegi teleri vahendusel super. väga kurb ainult, et sellist mängu koos fänlusega vaid heal juhul veel kolm korda näeb/kuuleb. Siiamaani ei ole ühegi teise klubi mängudel sellist elevust olnud...

StenV
16.04.12, 14:02
Väravad ja assistid peale mängitud seitset mängu.

Tarmo Neemelo 4+4
Damiano Quinteri 4+2
Oliver Konsa 2+3
Juri Jevdokimov 2+2
Kristen Viikmäe 2
Eino Puri 1
Andres Koogas 1
Tihhon Šišov 1
Ken Kallaste 0+2
Hideaki Takeda 0+1
omavärav: Mait Nõmme (Paide LM)

mortan
18.04.12, 13:12
On laupäeval Tartusse ka Kalju fänne oodata? Ilm on meil siin ilus, palju parem kui Tallinnas :lahe:

emergencyexit
18.04.12, 13:57
jep, tellige laupäevaks hea ilm valmis juba

mortan
18.04.12, 14:13
Kolmapäeva pärastlõunal pikka prognoosi vaadates pean tõdema, et meeldivad 16 kraadi ja pea tuulevaikne ilm peaksid heaks vutimatshiks ideaalselt sobima. (http://www.yr.no/place/Estonia/Tartumaa/Tartu/long.html)

Jalka Fänn
19.04.12, 19:44
Kindlasti on oodata! Loodame, et ka Tartu Tammeka fänne piisavalt... Siis on uhkem!:)

rallikas
21.04.12, 20:35
Kalju tegi täna täpselt nii palju, kui oli vaja. Täiesti harju-keskmine mäng Kalju poolt. Tammeka oli päris hambutu ning mõtestatud mängu eriti ei näinud seal, Tartu puhul ei olnud kordagi sellist hetke kus tekiks tunne "Siit võib midagi tulla". Kalju lükkas kvaliteediga ära, pole midagi öelda.

Tänase mängu puhul jäi silma Kalju vasaku ääre - Kallaste & Konsa - kehv esitus. Jevdokimov ka vahepeal liiga passiivne. Ehk asi väljakus, võibolla milleski muus, aga minu jaoks jäi nende esitus nõrgaks. Tanel Melts oli tubli, väga head söödud ning ka suurepärane nurgalöök 4:0 värava puhul.

Tänased väravad olid ka üldiselt Tammeka kingitused, mitte vastase üle mängimine ja järgmine nädal tahaks paremat mängu näha.

mortan
21.04.12, 20:44
Umbes samad järeldused ka meie fänniülevaates. Tänud aga igatepidi Kalju fänkonnale, teid oli palju, sai nalja ja oli tore! Kui kalendris ümberkorraldusi ei tehta, kohtume Tammel juba L, 14.07!

FÄNNIDE KOKKUVÕTE: Kalju võitis teenitult, aga... (http://toetantammekat.eu/index.php/artiklid/teemade-kaupa/esindusmeeskond/172-protokoll-tammeka-kalju-0-4)

Stok
21.04.12, 22:12
Kalju tehnilisest alast hõikas keegi: Eesti meistrid, võtke kokku!

elevant
21.04.12, 22:54
Eesti klubijalgpallis ma nii head fänlust (võõrsilmängus) polegi näinud, mis täna nõmmekate esituses oli. Vinge lauluvalik. Top of the league and having a laugh!

rallikas
21.04.12, 23:04
Väike huumor ka. *Hoiatus - kõik ei pruugi aru saada

*Mario fännitribüüni ees*
Mario: "Kutid kutid.. kas me nüüd tulime siia jooma või meeskonda toetama?"
Fännid: "JOOMAAAAA!!!" eest reast ning "meeskonda toetama....." vaikselt tagant nurgast.

Piksenool
21.04.12, 23:29
Väike huumor ka. *Hoiatus - kõik ei pruugi aru saada

*Mario fännitribüüni ees*
Mario: "Kutid kutid.. kas me nüüd tulime siia jooma või meeskonda toetama?"
Fännid: "JOOMAAAAA!!!" eest reast ning "meeskonda toetama....." vaikselt tagant nurgast.

Hea näha, et taga nurgas on olemas inimene, kes meeskonda toetab ja jalgpalli staadionil vaatamises muud näeb, kui joomist. Tunnustan südamest seda tagantnurga inimest.

Edasi Kalju, edasi uhkus, edasi ...!
Piksenool

Andres.
21.04.12, 23:39
hea näha, et taga nurgas on olemas inimene, kes meeskonda toetab ja jalgpalli staadionil vaatamises muud näeb, kui joomist. Tunnustan südamest seda tagantnurga inimest.

*hoiatus - kõik ei pruugi aru saada

? : D

mjaasa
22.04.12, 00:05
Kaks jorssi olid eriti ebameeldivad seal. Täis nagu kapsaussid. Kiidaks nn "dirigenti". "Mällar on prostituut" pani muigama :D

-RoMaRiO-
22.04.12, 14:56
Lahe oli. Mäng polnud küll midagi erilist, aga täpselt selline, et tagumise otsa satside vastu 3 punkti ilma probleemideta ära võtta. Fännireisid hea seltskonnaga kahtlemata ühed väga meeldivad sündmused ning nalja ja möllu sai kõvasti.

Kuno
26.04.12, 00:55
Facebooki kaudu sooduspilet laupäevasele mängule Kadrioru staadionil: http://www.facebook.com/events/196292630464468/

Myrgel
26.04.12, 02:22
Tundub, et ilmataat hoidis mõistliku ilma niikaua kinni, kuniks Kalju Kadriorgu saab..

http://www.emhi.ee/index.php?ide=19&prognoos=6

Kaspy
26.04.12, 07:47
"Kodumängus" Flora vastu lubas samuti päikselist laupäeva aga välja kujunes täielik torm. Ilmataadiga on keeruline kompromisse sõlmida.

Kuno
26.04.12, 10:09
Jah ilmaga on tõesti keerulised lood olnud, aga küll tuleb :)

Kuno
28.04.12, 12:43
Mängupäev, 17.00 Kadriorus!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=co6WMzDOh1o#!

Mällar
28.04.12, 13:52
Jah, marss kõik suguhaiged ka staadionile !

wxyz
28.04.12, 18:16
Teist mängu on Quintieri puudu?!

Marek_T
28.04.12, 18:55
Nii kehvale mängule nagu Kalju siin Kadriorus näitab, on mõni vabandus ka või?

Okei, teisel poolajal on oma soolikad kokku korjatud. See on vähe rohkem Kalju mängu moodi juba.

HABE
28.04.12, 20:49
Teist mängu on Quintieri puudu?!

Damianol on pisikene vigastus segamas ja ei ole mõtet lõhkuda meest, kui pingi peal on mehi, kes vajadusel suudavad asendada. Küll suurtes mängudes juba tagasi väljakul on.

Tänane mäng oli esimene poolaeg ikka väga jube. Harjumine muruga võttis ilmselt aega. Tammeka samas suutis kõik käigud kinni panna. Teine poolaeg Viikmäe ja Terehhovi sissetoomisega mäng elavnes ja suudeti ka teravusi lõpuks luua, millest ka 3 ära löödi. Täpselt nii palju kui võiduks täna vaja oli, tehti ära aga mitte midagi erilist. Prins tegi ikka väga kurja häält mängu lõpus nii mitmegi mängija peale, mis siis, et seis oli 2:0 juba.
Peaasi, et 3 punkti käes ja jätkatakse liiga liidritena :)

-RoMaRiO-
29.04.12, 01:47
Kurja häält võin ma kah tribüünilt või pingilt teha...

Olgu, polnud täna maailmaklassiline Kalju ja see võib tunduda pigem "häda vabandusena", aga see näitab pigem Kalju klassi, et ka niivõrd kehva mänguga võetakse kokkuvõttes nii kindel võit!

Myrgel
29.04.12, 01:58
Mul on mulje jäänud, et Kalju tase = vastase tase + 10%. Ehk siis kehva vastase vastu tehakse suht kehv mäng, aga mängitakse täpselt nii palju paremat jalgpalli - kuivõrd palju on vaja tulemuse ära toomiseks. On ju Nõmmekate (loe: Kadriorukate) kõige kenam mäng sel hooajal olnud mäng Florakate vastu.

Prins tegi ikka väga kurja häält mängu lõpus nii mitmegi mängija peale, mis siis, et seis oli 2:0 juba.
On ta mõni mäng mitte karjunud mängijate peale?

Marek_T
29.04.12, 01:59
Kurja häält võin ma kah tribüünilt või pingilt teha...

Olgu, polnud täna maailmaklassiline Kalju ja see võib tunduda pigem "häda vabandusena", aga see näitab pigem Kalju klassi, et ka niivõrd kehva mänguga võetakse kokkuvõttes nii kindel võit!

Ära aja pullikakat. Selle sinukiidetud kehva mänguga oli terve poolaja Tammekal käigud kinni, sibasite nagu peata kanad edasi-tagasi ja paaril korral ei jäänud palju puudu, et tartlaste see pisike must poiss, mis ta'nd oligi... Nimo oleks teile ära peksnud. Prins ilmselgelt pussitas mehi tõhusate sõnadega poolajal pluss koristati Jevdo välja ja siis alles hakkas juhtuma. Või oligi plaan esimesel poolajal põnevust üleval hoida? :D

Jevdoga muidugi on läinud nii, nagu üldiselt arvata oligi peale eelmist hooaega - Ajaxit pole liigas enam, pole kellelegi lüüa :) OK, irriteerin, aga mis temaga muidu juhtunud on? Ta on suht iseenda hale vari tänastel aegadel. Või polegi ta teglt kunagi parem olnudki või misasja?

Aga muidu, noh, palju õnne. Teisel poolel mängis Kalju nagu Kalju mängima peab ja tuli see, mis tulema pidi. Aga ärge tulge mulle rääkima, et teie sitt esimene poolaeg mingi klassinäitamise supertase oli, humoristid :D

Ahjaa, Mällarile respekt. Istusin täpselt keskjoonel ja Mällar ja teie punt olid minust täpselt ühekaugusel eri suundades. Ja kui mõlemad pooled korraga häält tegid, siis kordagi ei karjunud teie oma hulgaga seda taaralinlast üle. Mõttekoht?

Ja miks te laulate et te "võidu nimel imete"? Või kuulsin ma valesti või misasja? Mitte et see Kalju puhul printsipiaalselt vale oleks, aga ma ei usu samas hästi, et teil on siuksed avameelsed fännilaulud? :D

MNa
29.04.12, 02:03
Vastaseid peab võitma ka sita mänguga. See on üks meistriks tulemise alustalasid. Nii lihtne see ongi.

Marek_T
29.04.12, 02:09
Selles asi ongi, et sita mänguga ei saadud Tammekale kotti ümber tõmmatud. Selle vastu siin aga sõditaksegi. Alles siis, kui hakati mängima oma tavapärast mängu, hakkasid asjad juhtuma. Sinnamaani olid kaks Tammekat vastamisi, üks valges ja teine sinises.

Kuno
29.04.12, 10:44
Äge lugeda jälle tuliseid sõnavõtte, aga kas nii ei saaks öelda, et Tammeka tegi esimesel poolajal super töö ja nullis Kalju tavapärase mängu ära? Minuarust oli pigem just selline stenaarium ja vastasele tuleb selle eest au anda. Mällari hingestatud soolo-toetus aitas Tammekat kindlasti kaasa ka! Ja veel seda ka, et jalgpalli mängitakse 90 minutit...

Jevdo kaitseks ütlen, seda, et ta pole sellel hooajal tugeva konkurentsi tõttu nii palju mänguaega saanud ja kui saab, siis mitte oma positsioonil ründes vaid äärel... Jürka on tubli ja soovime talle kiiret paranemist!

Nahkpea
29.04.12, 11:28
Kalju kaitseks võib öelda, et parem sita mänguga kolm punkti kui ilusa mänguga punktita. Ajalugu jääb ainult tulemusi mäletama, mitte mängupilti.

Silver
29.04.12, 11:41
Oot, ma mängu ei näinud, aga kas ma saan õigesti aru, et 3:0 võiduga ei ole keegi rahul? 3:0? Kolm null!? Päris naljakas.. :D

Mida te ootate? http://www.soccernet.ee/kalju-murdis-tammeka-vastupanu-teisel-poolajal

Uudisest võib järeldada, et esimene poolaeg oli võrdne, mehed üle pika aja murul ja teine poolaeg suruti lihtsalt ära. Minu meelest väga ilus! Kolm punkti tabelis juures ja liigume edasi.