PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Marek_T
29.04.12, 10:46
Teisel poolajal ärgati üles ja tehti see ära, mis vaja ja mis vältimatu. Esimese poolaja mängupildi jätkudes oleks olnud sita mänguga üks punkt. Heal juhul. Sarnlise mänguga, juhul kui vastas oleks olnud näiteks Sillamäe või näljane Paide, oleks roosa pantri nahk ilmselt murule kuivama tõmmatud. Aga hästi, oleksid ei loe ja võit lihtsalt on.

Kunn, tänan valgustamast Jevdo osas. Möödunud hooajal oli alati näha, kui mees oli platsil, eile aga näiteks oleks võinud ta vabalt märkamata jääda. Ja niipea, kui Viikmäe sisse toodi, hakkas juhtuma. Loodame, et saab vormi tagasi.
Konsa oli eile super, aplaus talle. Kaks mõnusalt teravat diagonaalpealelööki oleks võinud natukesegi õnne korral teha seisu hoopis teiseks. Konsa tsenderdused eile olid klass.

Jõudu järgmiseks laupäevaks. Saab näha, kas nina läks püsti ka peale eelmist Flora mängu või pannakse asjad paika? :)

Silver
29.04.12, 10:51
Esimese poolaja mängupildi jätkudes oleks olnud sita mänguga üks punkt.

Sinu kahjuks on jalgpallis kaks poolaega. :)

Heal juhul. Sarnlise mänguga, juhul kui vastas oleks olnud näiteks Sillamäe või näljane Paide, oleks roosa pantri nahk ilmselt murule kuivama tõmmatud. Aga hästi, oleksid ei loe ja võit lihtsalt on.

Päris korralik analüüs. Mees, kas sul on pohmell? Oleks eile Tammeka neli löönud, oleks nad võitnud. Oleks Trans kolm löönud, oleks Flora kaotanud. See muutub juba päris naljakaks, mis süvaanalüüsid.. :)

Marek_T
29.04.12, 10:59
Ära tõmble, ole nüüd meheks. Ma olen juba jupp aega üritanud öelda, et Kalju võttis sellest mängust selle, mis õigusega talle kuulus, aga selleks kulus pisut liiga kaua aega. Ohtlikult kaua vast ei saa öelda, aga just nimelt, järgmine kord ei pruugi niimoodi õnneks minna, eriti kui Tammekast vähe sapsakam mansa vastas. Teine poolaeg oli ilus, mehed mängisid lustiga. Kiitsin eraldi mehi ka, aga no seda ei saa sa ju näha, eksole, kipitsat on vaja otsida ja nõndasama tiltida?

Hüppa nüüd pükstesse tagasi ja pane tee sisse paar tilka palderjani. Keegi ei ütle midagi pahasti :)

Marek_T
29.04.12, 11:03
Muide, tahtsin kiita veel staadioniekraanil kuvatud info eest, väga okeilt vormistet, väravalööja näopildid ja puha. Oleks Alekokil ka selline... :(

Silver
29.04.12, 11:18
Las ta jääda.. :)

Mällar
29.04.12, 12:16
Kuradi Kalju roosad ULTRAD rsk, ma ütlen...teevad Tammeka (sinist) värvides tossu hoopis, kummaline noh...

Myrgel
29.04.12, 16:06
Kalju häda on see, et hooajaeelse ja alguse kiitva meediakajastuse ning Flora vastu mänguga tõstsid lati nii kõrgele, et fännid ei lepi enam tavapärase eelmise hooaja mängupildiga! Ega me ei käi ainult tulemust vaatamas (sel juhul piisaks iga kord ühest väravast ja 90 minutist veeretamisest), me tahame ka ilusat vutti näha. Ja kui me oleme kord juba head mängu näinud, ega me siis enam kehvemaga lepi.
:reiv:

Kuno
29.04.12, 23:12
Selline äge üritus oli täna Arigatos: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.400137213341383.90079.117729114915529&type=1

Kaspy
05.05.12, 08:55
Koogas puksis Rodriigese keskkaitsest minema? Või üritatakse koondisekohta omavale Šisovile igaljuhul mängupraktikat pakkuda?
Mis kuubakast on saanud, jäädavalt läinud?

Mõnuagent 007
05.05.12, 16:28
Mulle jättis täna väga hea mulje härra Melts. Väheke närv oli sees ja seetõttu kaotas kohati palli, aga üldiselt on näha, et tegu on tulevase tippmehega. Nii hoida!

ericbana
05.05.12, 16:54
Kalju kaotas tänu kohutavale keskväljale. Wakui ja Puri olid hunnik sitta täna. Valesöödud, eksimused, praagid omaksvõtmisel jnejne.

Kaspy
05.05.12, 17:21
Mulle jättis täna väga hea mulje härra Melts. Väheke närv oli sees ja seetõttu kaotas kohati palli, aga üldiselt on näha, et tegu on tulevase tippmehega. Nii hoida!

Kus mängul sa käisid? Esimesel poolajal polnud teda kordagi pmst näha. Teisel poolajal paistis silma S.Puriliku ja Kinkiliku "saan palli ja mängin tagasi" stiiliga.
Tänane mäng näitas, et kui keskel Puril ja Wakuil si** päev on, pole ründetegevusest haisugi. Kui 1. poolajal suutis Konsa veel pisutki elevust tekitada vähemalt ühes momendis siis edasi oli täielik null.
Flora vääris täiesti tänast võitu!
Ja publikut oli meeldivalt + häälekad fännid, tore jalgpallielamus.

wxyz
05.05.12, 19:08
Terja jooksis täna Meistriliigas 100. korda Kalju särgis platsile.

HOOAEG LIIGA VÕISTKOND MÄNGIJA POS SÜNNIPÄEV MÄN ALG MIN VÄR KOL KOLx2 PUN
2009 Meistriliiga Kalju Sergei Terehhov P 18.04.1975 31 29 2555 1 8 0 0
2010 Meistriliiga Kalju Sergei Terehhov P 18.04.1975 33 33 2839 2 5 0 0
2011 Meistriliiga Kalju Sergei Terehhov P 18.04.1975 32 22 2003 1 1 0 0
2012 Meistriliiga Kalju Sergei Terehhov P 18.04.1975 4 0 66 0 0 0 0
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 84 7463 4 14 0 0

-RoMaRiO-
06.05.12, 03:56
Dannar, mis sa vaatasid mängu ikka kaine peaga? OFc see oli nagi Utd vs City, jube-jube, ütlemata kellegi kohta halbu sõnu, aga see keskväli täna, kogu austuse juures "ehitajate" vastu, aga see, see ei olnud jalgpall....

elx
07.05.12, 09:24
Purile oli tõesti nagu söötmise keeld peale pandud - vähemalt kolm korda jättis vaba koridori mööda paremale äärele(äärekaitsjale) andmata, jäi hoopis ise palli vedama ning ei jõudnud sellega kuhugi.
Neemelo on kõva mees küll, kuid jälle suutis ta oma firmamärgiga hakkama saada - selle asemel, et pall üle maas olevate väravavahi ja paari mängija tõsta, äsas täiest jõust.. tribüünile. Uskumatu olukorra lahendus ikka.

Mõnuagent 007
08.05.12, 12:49
Koondise nimekirjas koguni 4 nõmmekat. Kahjuks jäi Melts välja, keda oleks küll tahtnud võitlemas näha, sest viimane mäng näitas ta end päris hästi. Natuke rabe oli, aga kogemusega tulebki vilumus.

eika
08.05.12, 12:50
oot, mis hala osadel härradel Meltsi osas on? polnud sugugi halvem (pigem isegi märgatavalt silmapaistvam) kui platsil olnud koondislased (Konsa, Luts jnejne) ja pole Meltsi süü, et Wakui/Puri tema väga head läbijooksud mitmel korral maha magasid. peale Meltsi väljaminekut läks Kalju mängupilt üsna käest ära.

Mõnuagent 007
08.05.12, 12:54
Lisaks on koondisest taktikalise käiguna välja jäetud Eino Puri, kelle ülesandeks on peituda esimese poolaja ajal riietusruumi ja siis teisel poolajal värskete jalgadega venna nime all väljakule joosta. Peaasi, et ta seekord õigesse riietusruumi peituks, sest iirlased said riidekapis konutanud Eino üle kõvasti naerda.

Kasepats-Pidur
08.05.12, 14:15
Lisaks on koondisest taktikalise käiguna välja jäetud Eino Puri, kelle ülesandeks on peituda esimese poolaja ajal riietusruumi ja siis teisel poolajal värskete jalgadega venna nime all väljakule joosta. Peaasi, et ta seekord õigesse riietusruumi peituks, sest iirlased said riidekapis konutanud Eino üle kõvasti naerda.

Äkki võttiski hoopis puhanud jalgadega Eino Kakalt palli ära?

Mõnuagent 007
08.05.12, 14:20
Äkki võttiski hoopis puhanud jalgadega Eino Kakalt palli ära?

Sinna mu jutt tüüriski.

DjalmaSantos
08.05.12, 19:56
Lugesin uudist,et poolakast väravavaht kutsuti U-20 treeninglaagrisse,järelikult tasemega poiss...Kaljus istub pingil...Eesti klubijalgpall elab ikka järelikult head elu...et pinki nühkivale Poola noortekoondislasele palka maksta...

StenV
11.05.12, 13:19
http://www.jkkalju.ee/kalju-jalgpallifestival-juba-sel-laupaeval-kadriorus/
Tulge festivalile.

ZanniN
11.05.12, 18:38
Kas Quintieri on ka tagasi?

ballack
12.05.12, 01:52
nõme kalju trenn homseks mänguks, nõme kalju - loomaaia uhkus! Elagu Prive muusika ja loomaaed!

http://www.youtube.com/watch?v=p19Ecw1t1W0

Sen
12.05.12, 01:53
wtf? neegrid ja rotid, massive !!!
roosad rotid ka actionis ;)

Myrgel
12.05.12, 12:52
nõme kalju trenn homseks mänguks, nõme kalju - loomaaia uhkus! Elagu Prive muusika ja loomaaed!
Mingid Sillamäe fännid võõras teemas laiavad :trafck:

DjalmaSantos
12.05.12, 16:13
Kas jalgpallifestivalile on juba tuhat nägu kogunenud?

ericbana
12.05.12, 16:37
kaugel sellest hetkel.

Mõnuagent 007
12.05.12, 17:56
No näete. Kõigile, kes minu kiitusele eelmine nädal kisa tegid, lõi Melts nüüd värava. See poiss on next big thing!

Myrgel
12.05.12, 20:21
Vormistamise küsimus. Kingasaanud Ivanovi (!) sisse tulles said sillamäelased indu juurde, aga lõpptulemust see ei mõjutanud. Konstruktiivset kriitikat kah: lipud-bannerid võiks veidi paremini paigutatud olla. Ükskõik mis nurga all vasakpoolne suur ka ei olnud, kellegil ta pool väljakut ära varjas. Ka väikeste asukoht ei olnud teab mis ideaalne..

Vaade väravale:
https://lh5.googleusercontent.com/-5an4lZesJbI/T66bnNe1hDI/AAAAAAAAA2Y/L5Ev3xFsWKo/s700/IMG_0145.jpg

-RoMaRiO-
12.05.12, 22:00
Ok, ilm ei olnud ideaalne, aga ma ausaltöeldes ei näe hetkel erilist varianti, kuidas kasvõi 3-5 aasta pärast regulaarselt käiks 1000 inimest igat ML kohtumist vaatamas. Kui tasuta õlut või viina ei paku, siis need meie kohalikud tondid ei tule vabaõhuüritusele. Eks kolimine mõjutas kah kindlasti tänast publikunumbrit, aga -10ga Ämaris mängides oleks pidanud kah see suurem olema. Aga tõesti, vähemalt üritatakse, see on super, mitte nagu 20 aastat riigi kõrgliigas pallinud Baltikumi suur.

Positiivset kah, mäng oli ideaalne, fantastiline, oivaline, ei suuda sõnu lausa ülivõrdsse panna. Tunnistagem küll fakti, et Sillamäe kohati pigem lasi mängida sellist mängu, aga individuaalselt kui ka meeskondlikult olime täna ikka väga-väga vahvad. Ja noh kui kohalikud asjatundjad on seni nimetanud Bondarenkot Sillamäe päästjaks ja taktikageeniuseks, siis tänane mäng näitas täpselt ķlukorra ära. Sellist pulli võin ma kah eksamil spikerdades korraldada.

spekter
12.05.12, 23:31
Mis värvi see peturadar oli?

Mällar
13.05.12, 12:53
Politseiriigile kohaselt, oli eilsel persekukkunud festivalil antud turvaonudele korraldus, et tribüünile õllega ei lubata ja nii oli minu puhulgi täitsa tavaline nähtus, et 2 toopi õllet tuli ära kulistada mängu nägemata..

Samamoodi Kalev - Tammeka mängul õlled müügis 0.33L purkides! Kuhu me nii jõuame küll?

ericbana
13.05.12, 13:41
Politseiriigile kohaselt, oli eilsel persekukkunud festivalil antud turvaonudele korraldus, et tribüünile õllega ei lubata ja nii oli minu puhulgi täitsa tavaline nähtus, et 2 toopi õllet tuli ära kulistada mängu nägemata..

story of your life..... how sad :( :( :(

kesa
13.05.12, 15:40
Kalju 290 vs Bremen Werder 41 290

Bremen Werderi fänntribüün ja lahke õlut kallav neegripoiss :)

[url=http://postimage.org/]http://s12.postimage.org/q5pi8mhn1/Bremen_llem_k_tribkal.jpg[/url

Saksamaa - kasvav sisetarbimine, fännipõhine mänguorgunn vs Eesti - pingutame püksirihma, kasinus ja fännidele keelud...keelud....

.

Piksenool
13.05.12, 16:16
Kalju 290 vs Bremen Werder 41 290

Bremen Werderi fänntribüün ja lahke õlut kallav neegripoiss :)

Õige vihje Kesa. Kaljul on tõepoolest üks neeger üle, kes viimased voorud pole saanud jalgpalli mängida. Saaks 290-pealise publiku vahel harjutada õlleserveerimist, et siis äkki pääseb kunagi ka Saksamaale, Bremenisse, 41 000-se publiku ette tööd tegema. Ma ise ei tulnud alul selle pealegi. Ja kuskilt jäi kõrvu, et Kaljul olid mingid muutused plaanis peale Florale kaotatud mängu. Äkki see siis.

kesa
13.05.12, 20:21
Looda sa, Piksenool, meie üdini rassipuhtuse eest hoolitsevad turvamehed leidsid nupuka JOKK lahenduse, keelame üldse õllepruukimise tribüünil, et neegril poleks kihvatust sinna oma õlleserveerimise oskusi lihvima trügida.

Myrgel
13.05.12, 22:28
Ilm on ikka vabaõhuürituste A ja O. Kui päike paistab ja temperatuur laes, siis otsivad inimesed nagu peata kanad kuhu minna ja mida teha. Hea ilmaga oleksid paljud priipääsne saanud, oma sammud seadnud staadioni poole. Kahjuks on ilmataat otsustanud põhjalikult Kunot ja tema konkurente korralikult kottida. Selle nädala kõige sitem ilm sattus loomulikult jälle mängupäevale. Hommikul temperatuuri vaadates hakkasin naerma. Võib-olla peaks Kuno vene saatkonnast järgi küsima mida nood tegid, et saada 23 kraadi ja päiksepaiste, paar päeva ennem jalgpallifestivali toimunud truude Vene riigi alamate treimise üritusele Filtri teel..

Eks me ise saa ka palju ära teha, et inimesi rohkem statale tuleks. Sõpru tuttavaid agiteerida, et laupäevane matš on üks ilmatuma tore koht kus sõpradega aega veeta.

Publiku kottimise võiks selliste vaatajaarvude juures küll ära lõpetada. Ma ei ole siiani aru saanud miks see õlle tribüünil joomine hullem on kui kusagil tiheda liiklusega sissepääsu juures. Karsklased saavad šoki tribüüni kõrval minutiga õllekannu konsumeerivast Mällarist sama palju kui ta teeks seda tribüünil. Õlu käib jalgpallivaatamise juurde nii kodudes kui pubides. Miks üritada luua uusi harjumusi ja ümber kasvatada staadionitäit inimesi? See on vägivaldne ja ei hakka iialgi tööle, ükskõik kui palju endistest alkohoolikutest koosnev karsklaste punt seda ka ei ihaldaks. Proovi ükskord kodus jalgpalli vaadata nii, et õlut saab ainult köögis poolajal juua. Idiootne ju! Aga millegipärast arvavad vutiasjapulgad, et selline õllejoomine peaks olema täiesti normaalne. Ainus mida koinimisega saavutatakse on see, et teleri tagant vuti mängimine saab lihtsalt ühe järjekordse eelise juurde.

Mina reeglina keskpäevastel mängudel õlut ei tarbi, aga mind õllejoojad absoluutselt ei häiri. Pigem on tüütu see kui kellegi lähedal suitsu kimub, aga ka see on talutav. Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.

ericbana
13.05.12, 23:28
Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.

Toon elulise näite Flora-Kalju mängult, mis Lillekülas mõni aeg tagasi toimus. Nimelt oli seal mõned Kalju fännd ennast nii umbe tõmmanud, et see õllejoomine ei olnud enam sugugi üksne nende endi asi. Näiteks üks blondi, lühikese soenguga kutt, kes kandis too mäng tumedaid teksasid ja heledat dressikat käis fännisektori ja puhveti vahet mingi 4-5 korda ning iga kord suutis ta vähemalt poole oma õllest rida allpool istuvatele inimestele kaela ajada. Nendepoolse märkuse peale vahtis kutt muidugi tühja pilguga otsa ja kõndis tuimalt edasi, endal õlu kahele poole lendamas. Minu meelest pole väga meeldiv üleni kleepuvaks saada üksnes seetõttu, et mingid tropid ei oska oma võimeid hinnata ja on ennast keset päeva umbjoobesse tõmmanud. Sellisel juhul pole see õlletarbimine sugugi üksnes nende endi mure ja neid tulebki kohelda nagu imbetsille.

-RoMaRiO-
13.05.12, 23:36
Selline lugu on tõesti kahetsusväärne, aga pigem erand, mis kinnitab reeglit. On näiteks sama suur oht, et mõni pisipõnn oma limpsiga komistab jne. Ma isiklikult ei mäletagi, millal viimati ilma märjukeseta mängu sai vaadatud, samas õlut kellelegi nagu kaela kah valanud pole. Tegelikult muidugi, et selliseid olukordi üldse vältida, siis peaks fännid olema täielikult eraldatud ning neil peaks oma puhvet olema, aga see jääb muidugi hetkel tõesti ka reaalsetel põhjustel helesiniseks unistuseks.

Myrgel
14.05.12, 01:40
Õllejoomine ja ülejoonud inimesed on kaks täiesti eri asja. Õlut saab juua kultuurselt ja mõistlikes kogustes. Enamik inimesi staadionil seda ka teeb. Kui juua ja käituda ei oska, siis selle jaoks on turvamehed.

Kui asja nüüd veidi edasi arendada, siis õlle tribüünile viimise keelamine süvendab veelgi tegeliku probleemi - ülejoomist. Selle asemel, et õlut rahulikult 10-20 minutit oma kohal trimbata on fänn sunnitud selle nagu poe taga vegeteeriv parm sisse kulistama. Õlu sees, tahaks ju teist ka. Tulemus on see, et kolmest-neljast joogist saab kaheksa.

Diftong
14.05.12, 06:55
Selline lugu on tõesti kahetsusväärne, aga pigem erand, mis kinnitab reeglit. On näiteks sama suur oht, et mõni pisipõnn oma limpsiga komistab jne. Ma isiklikult ei mäletagi, millal viimati ilma märjukeseta mängu sai vaadatud, samas õlut kellelegi nagu kaela kah valanud pole. Tegelikult muidugi, et selliseid olukordi üldse vältida, siis peaks fännid olema täielikult eraldatud ning neil peaks oma puhvet olema, aga see jääb muidugi hetkel tõesti ka reaalsetel põhjustel helesiniseks unistuseks.

Õllejoomine ja ülejoonud inimesed on kaks täiesti eri asja. Õlut saab juua kultuurselt ja mõistlikes kogustes. Enamik inimesi staadionil seda ka teeb. Kui juua ja käituda ei oska, siis selle jaoks on turvamehed.

Kui asja nüüd veidi edasi arendada, siis õlle tribüünile viimise keelamine süvendab veelgi tegeliku probleemi - ülejoomist. Selle asemel, et õlut rahulikult 10-20 minutit oma kohal trimbata on fänn sunnitud selle nagu poe taga vegeteeriv parm sisse kulistama. Õlu sees, tahaks ju teist ka. Tulemus on see, et kolmest-neljast joogist saab kaheksa.
Maailmalõpp pole vist enam kaugel, Kalju teemas ajatakse asjalikku juttu :D

Marek_T
14.05.12, 08:26
Ainus mida koinimisega saavutatakse on see, et teleri tagant vuti mängimine saab lihtsalt ühe järjekordse eelise juurde. /.../ Eriliselt häirib mind kui täiskasvanud inimesi koheldakse nagu imbetsille, kes ei suuda ise hinnata mis neile parim on ja seepärast peab nende elu igasuguste debiilsete reeglitega reguleerima.

Maailmalõpp pole vist enam kaugel, Kalju teemas ajatakse asjalikku juttu :D

...kurat, ma tahtsin just sama öelda. Sa, Mürgel, oled tegelt ju päris asjalik mees, hoolimata sellest, et teinekord ära flippama kipud :D

Kuno
14.05.12, 09:50
Ma arvan, et turvamehed ei mõtle reegleid välja vaid täidavad neid... Minule isiklikult väga meeldib kui tribüünil viisakalt õlut või miks mitte ka konjakit juua saaks. Olen koguaeg rääkinud, et ennem las täituvad tribüünid ja tekivad reaalsed probleemid ja siis hakkame piirama, reguleerima ja keelama. Et asi oleks selge, siis Kalju reegel see pole. Samas on lootust, et järgmisel kodumängul Kadriorus saame juba tribüünidel õlut juua.

Marek_T
14.05.12, 09:55
Ma arvan, et turvamehed ei mõtle reegleid välja vaid täidavad neid... Minule isiklikult väga meeldib kui tribüünil viisakalt õlut või miks mitte ka konjakit juua saaks. Olen koguaeg rääkinud, et ennem las täituvad tribüünid ja tekivad reaalsed probleemid ja siis hakkame piirama, reguleerima ja keelama. Et asi oleks selge, siis Kalju reegel see pole. Samas on lootust, et järgmisel kodumängul Kadriorus saame juba tribüünidel õlut juua.

Kuno, paranda mind, kui eksin, aga Tammeka mängu ajal lubati kesvamärjaga tribüünile? Ise küll larpisin autojuhina kohvi, aga mulle jäi küll siin-seal silma õlletopsidega härrasid ja prouasid. Kui lubati, siis miks sel laupäeval keelati?

Mehhakas
14.05.12, 11:16
Kuno, paranda mind, kui eksin, aga Tammeka mängu ajal lubati kesvamärjaga tribüünile? Ise küll larpisin autojuhina kohvi, aga mulle jäi küll siin-seal silma õlletopsidega härrasid ja prouasid. Kui lubati, siis miks sel laupäeval keelati?

Tartlased ju kultuuriinimesed ja napsutavad maitsekalt, Sillamae huligaanide puhul aga ilmselt see nii ei ole. Saavad liigselt olut ja peksavad selle vaese roosa roti lausa surnuks ;)

Marek_T
14.05.12, 11:27
Tartlased ju kultuuriinimesed ja napsutavad maitsekalt, Sillamae huligaanide puhul aga ilmselt see nii ei ole. Saavad liigselt olut ja peksavad selle vaese roosa roti lausa surnuks ;)

Eelmise hooaja põhjal ma julgen öelda, et Sillamäe fännid (vähemalt reisivad) olid ühed kõige lahedamad kärsad üleüldse. Isiksuste diapasoon varieerus kuueaastastest, vahepeatusega kahekümnestel nolkidel, kuni kuuekümneste muhedate taatideni välja. Nii-et kahtlen, et asi selles võis olla.

Kuno
14.05.12, 12:29
Kommunikatsiooni probleem oli. Meie arvasime, et see on Kadrioru staadioni poolt kehtestatud reegel (keeld) kuna Sika keelas õllejoomise rangelt tribüünil ära ja nõudis, et turvamehed asja konkreetselt kontrolliks. Pärast selgus, et tema lähtus jalgpalliliidu korraldustest mis tegelikkuses olid aegunud, sest praegu jalgpalliliit lubab tribüünidel õlut tarbida. Ühesõnaga hetkel tundub, et järgmine kord saavad inimesed soliidselt jalgpalli nautida ja omale väikse õlle ka tribüünil lubada. Hiiu staadionil oli see elementaarne ja kõik sujus kenasti. Ma loodan, et vastus oli piisavalt ülevaatlik :)

Myrgel
15.05.12, 00:59
...kurat, ma tahtsin just sama öelda. Sa, Mürgel, oled tegelt ju päris asjalik mees, hoolimata sellest, et teinekord ära flippama kipud :D
Tean ilmselt mida sa silmas pead. Endal oli ka pärast veidi piinlik.. Kuid elu on näidanud, et vahel peab ka veidi ära flippima, et flegmadest asjapulkadele asjad kohale jõudma hakkaksid.

Minu sügav kummardus! Midagi nii mõistliku pole tükk aega ühegi siinse jalgpallimaailma jaoks olulise tegelase käest kuulnud. Kamaluga kainet mõistust ühes väikses tulbas! On tore olla klubi fänn kelle president on kahe jalaga maa peal. Lisaks siia kogu alkoholiteema lõpetuseks veel ühe kasvatusteadustest pärit mõttetera: kui suhtud kellegisse nagu idiooti, siis ta hakkab ka idioodi kombel käituma!

P.S. Märtsikuistes koerailmades külma õlle asemel sisemust soojendavat konjakit tarbida, ei oleks üldse halb mõte.

-RoMaRiO-
19.05.12, 20:23
Täiesti absurdne mängukorraldus Narvas, alustades mänguinspektorist. Toitlustust polnud, turvamehed ebapädevad ja asi tipnes mänguinspektoriga, kes meid vene keeles debiilikuteks sõimas. Meie nõudmise peale, et ta meie riigikeeles räägiks tuli vastuseks: "Do you speak english?" Millest me saame rääkida kui EJL inspektor ei suuda riigikeelt rääkida, selline ametnik tuleks päeva pealt vallandada.

Mängust ka.

Esimene poolaeg oli täiesti kohutav, ainukesena olid esimesel poolel kiitust väärt Jorge, Konsa ning Vitali. Väga lihtsalt antud penalti Eiko Saare poolt, mis tõmbas meestel ikka motivatsiooni väga maha. Ning tipnes asi Puri kollasega, mis oli konkreetne penalti. Teisel poolajal oli meeskond nagu uuesti sündinud, kõik andsid endast maksimumi ja pingutasid elu eest. Marco oli suurepärane asendus tõbisele Koogasele ja noormees sai oma tööga väga hästi hakkama. Wakui värav ja sellele järgnenud tähistamine oli ikka emotsioonide tipp, viimaste hooaegade parim emotsioon. Meeskonnale aitäh, et nad võidu koju tõid ja nii siiralt tänama tulid.

ericbana
19.05.12, 20:30
ja asi tipnes mänguinspektoriga, kes meid vene keeles debiilikuteks sõimas.

lampi ei hakka ükski inimene sõimama. kirjuta siis juba ka seda, mida te seal korraldasite.

StenV
19.05.12, 22:40
Debiiliks sõimati selle eest, et ma olin tol hetkel pingi peal jalgupidi. Mõistetavalt ei ole see kõige viisakam tegevus, aga kas selle pärast tuleks hakata kohe debiiliks sõimama, vot selles ma kindel ei ole. Küsimus eraldi, kas tööl olev EJL ametnik tohib niimoodi käituda ehk kaotada enesekontrolli. Oleks ta viisakalt, eesti keeles, öelnud mulle, et ma sealt maha tuleks, poleks mingit probleemi olnud.

Mõnuagent 007
19.05.12, 23:55
Rääkige põhilisest, et kas täna oli ka Melts asjalik?

StenV
19.05.12, 23:59
Rääkige põhilisest, et kas täna oli ka Melts asjalik?

Jah, Melts oli asjalik, teisel poolajal vähemalt. Andis karistuslööke ja nurgalööke, ning osa toimetas väga osavalt ohtlikesse kohtadesse.

Mõnuagent 007
20.05.12, 00:19
Jah, Melts oli asjalik, teisel poolajal vähemalt. Andis karistuslööke ja nurgalööke, ning osa toimetas väga osavalt ohtlikesse kohtadesse.

Kahjuks jäi täna nägemata jah, aga minu silm on poisil peal! Next big thing!

-RoMaRiO-
20.05.12, 00:56
lampi ei hakka ükski inimene sõimama. kirjuta siis juba ka seda, mida te seal korraldasite.

Ma isiklikult jõin klaastaarast alkoholi (täpsemalt konjakit), turvamehi sõimasin idiootideks, kohalike venelasi kostitasin hellitustega, nagu tibla. väljakule poolajal kusesin, tribüünil lõhkusin toole ja mänguajal jooksin väljakule, autos panime püro põlema ja Narva neegrile andsime molli. suht kõik vist, aga oli vahva!

ühesõnaga ära võta sõna, kui sa pole kunagi kultuurilinnas Narvas jalgpalli vaatamas käinud, muide umbes pooli tegevusi tegelt tegingi.

kesa
20.05.12, 07:45
Kultuurišokk?

Tiblapärane mänguorgunn, нормальнa bljääd...

Aga kui oleksite tibakene pürot pannud, hakkaks Jalkaliidu distsiplinaar-stalinlik "troika" (mis käesolevast hooajast suisa viieliikmeliseks kasvatatud), hakseldama täistuurides.

Selline on Eesti vuti tänapäev, tiblalikku pohhuismi tolereerime, fänlust mitte...

StenV
20.05.12, 10:08
Kui seekord Narva trahvi ei saa, siis on meie jalgpallis ikka midagi suuresti viga. Üleelmine nädal sai Flora trahvi Eesti 2012.a meistrivõistluste Meistri- ja esiiliiga juhendi rikkumises ühe kindla punkti rikkumise eest, sama punkti rikkumise eest on saanud kaks korda trahvi Kalju, ühe korra Viljandi. Kui ühe punkti rikkumise eest saab 1 MP suuruse trahvi, siis suur peaks olema Narva trahv? Nimelt rikkus Narva Trans järgmisi juhendi punkte:
Artikkel 47, punktid 2; 3; 4; 7.
Punkt 2
Vältimaks konflikti võistkondade fännide vahel ning ohutuse tagamiseks on
koduklubi kohustatud panema vastasvõistkonna fännid eraldi sektoritesse või
erinevatesse tribüüni otstesse ning hoolitsema, et nende juures oleks piisav arv
turvamehi või stjuuardeid.
Selgitus: Oli vahejuhtum, kus purupurjus Transi toetaja rabas Romario salli, ning kui ta seda tagasi küsis, siis seletas meesterahvas, kuidas tema kultuuris pole kombeks asju tagasi küsida. Turvamees ei reageerinud sellele kuidagi, kuna Romario ei viitsinud tüli norima hakata, lasi ta sellel minna. Selle peale jooksin mina tollele mehel järgi ja tegin talle selgeks, et ta peab selle tagasi andma. Lisaks sellele oli tualetruumid meie poolses tribüüni otsas, mis tähendas, et "vastasfännid" käisid pidevalt meie eest läbi. Meie taga tribüünil istusid ka kohaliku klubi poolehoidjad, kuid nad õnneks olid nad suhteliselt viisakad.
Punkt 3
Turvatöötajad peavad tagama staadionil sisekorraeeskirjade täitmise ning
mängijate, kohtunike, ametiisikute ja pealtvaatajate turvalisuse.
Selgitus: Eelmisena mainitud vahejuhtum, ning edasised selgitused.
Punkt 4
Turvalisuse tagamiseks peavad turvatöötajad teostama staadioni väravas
turvakontrolli, mitte lubama staadionile alkoholi- või narkojoobes isikuid, mitte
lubama staadionile tuua esemeid/aineid, mida võidakse tarvitada
vägivallaaktides või mis võivad olla ohtlikud teistele isikutele.
Selgitus: Päris mitmed pealtvaatajad olid purupurjus. Inimesed jõid oma kaasa toodud jooke, näiteks tarbisid ühed kohalikud härrasmehed konjakit. Joodi ka otse turvemeeste nina all, aga mitte mingit reaktsiooni neilt.
Punkt 7
Pealtvaatajatel ei ole lubatud viibida alal, mis jääb tribüünide ning väljaku küljevõi
otsajoone vahele.
Selgitus: Vaheajal oli terve plats täis kohalike lapsi, lisaks meie emotsioonipuhangust väljaku äärde jooksmine. Mitte, et seda oleks võimalik takistada olnud, sest see oli spontaanne. Aga peale seda ei öelnud turvamehed meile midagi.
Artikkel 53, punkt 1.
Kodumängu korraldav klubi on kohustatud tagama staadionil piisava
võimsusega pealtvaatajate teadustamise süsteemi ning edastama teateid eesti
keeles ning enamusele pealtvaatajatele arusaadavas keeles.
Selgitus: Teadvustaja rääkis ainult vene keeles.
Artikkel 54, punkt 1 (võib-olla tõesti magasin maha, aga ei näinud mitte kellegil käes kava).
Kodumängu korraldav klubi on kohustatud varustama pealtvaatajaid piisavas koguses
ajakohase mängukavaga, mis sisaldab mängu nimetust, kohta ja aega, mängivate
võistkondade koosseise koos mängijate numbritega, turniiritabelit, kodumängu
korraldava klubi kontaktandmeid ja muud informatsiooni.
Selgitus: Meile sisenedes kava ei pakutud, ei näinud seda ka kellelgi teisel käes olevat.
Artikkel 55, punkt 1.
Kodumängu korraldav klubi on kohustatud staadionil korraldama
pealtvaatajatele karastusjookide ja suupistete müügi.
Selgitus: Absoluutselt mitte mingit toitlustust.

Või tõesti on Narvale Eesti jalgpallis kõik lubatud?

Lisaks sooviks selgitus sellele, kuidas EJL inspektorihärra ei suutnud sõnakesti eesti keelt rääkida, peale mõnitaval toonil lausutud sõnapaar "mängu inspektor." Mille põhjal ma ta keeleoskust hindan? Selle, et ta pakkus mulle varianti rääkida inglise keeles või vene keeles.

ballack
20.05.12, 15:28
Või tõesti on Narvale Eesti jalgpallis kõik lubatud?

Narva mängib Eesti liigas kohalike reeglitega mitte EJL reeglitega :D

StenV
21.05.12, 22:15
Eelmine post
Lisasin ikka rikkumise juurde ka selgitused.

gooner
23.05.12, 01:32
siin on liikuvat pilti FC Viljandi - Nõmme Kalju mängust, sh kõik kolm väravat:
http://www.youtube.com/watch?v=Q44pZByr68U

sosku
24.05.12, 22:27
Kas see otsus mõjutab ka kuidagi Kalju unistusi?
http://uudised.err.ee/index.php?06253511

Myrgel
25.05.12, 14:39
Kas see otsus mõjutab ka kuidagi Kalju unistusi?
http://uudised.err.ee/index.php?06253511
Niipalju kui mina aru olen saanud, siis see on üks veidi delikaatsetest küsimustest, millele muidu nii asjalikud ja avatud Kalju asjapulgad väga vastama ei kipu. Mingil põhjusel läksid Kalju ja TTÜ teed lahku ühise staadioni osas. Spakuleerin, et Kuno ootab kuniks TTÜ oma vahendite ja aktiivsete projektikirjutajate toel kompleksi valmis ehitab ja siis pakub end kliendiks. TTÜ kes ei suuda ise 100%-liselt kompleksi ära kasutada, rendib mõistliku summa eest staadionit põhisatsi mängudeks. Treeningud jäävad toimuma Hiiul, Männikul ja mujal. Nõmmekate kohalolu annab staadionile hinge ning lisaväärtuse. Kõik võidavad ja Kalju ei pea endale võtma suuri kohustusi, mis võivad halvimal juhul klubile fataalselt mõjuda.

-RoMaRiO-
26.05.12, 00:23
Ei meeldinud täna Kalju mängijate esitus, eriti kaitsefaasis, arvestades et peame Euroopas enamusese mängust kaitsma, siis väga suurt optimismi ei sisendanud. Ootaks omalt poolt, et klubi ja treenerid organiseeriks enne Euroopa mängu (kui kalendris veidigi ruumi) kõrgel taseme vastase vastu treeningmängu (mõne Soome tipu vastu)

KALJU SIND SURMANI!

budu
26.05.12, 01:17
Konsa tõestas seda,et ta on vaid Eesti meistriliiga pallur aga mitte enamat. Loodedavasti peale seda 5 mängulist seeriat,ei kohta me seda nime pikkaaega koondise nimekirjas!

-RoMaRiO-
26.05.12, 08:49
Konsa tõestas seda,et ta on vaid Eesti meistriliiga pallur aga mitte enamat. Loodedavasti peale seda 5 mängulist seeriat,ei kohta me seda nime pikkaaega koondise nimekirjas!

Ma nii pessimistlik Konsa suhtes ei oleks, esimene puude sellisele mängutempole tihtilugu ei vastanud, aga kindlasti on temas rohkem perspektiivi kui Šisovis.

StenV
26.05.12, 14:32
Konsalt eile küll mitte kõige parem esitus, kuid sellest hoolimata on tegemist Meistriliiga vaieldamatult ühe parima äärepoolikuga. 13 mänguga kolm väravat ja 11 väravasöötu.
Natuke statistikat ka:
Värav+assist
Tarmo Neemelo 9+4
Kristen Viikmäe 5+1
Damiano Quinteri 4+2
Oliver Konsa 3+11
Juri Jevdokimov 3+2
Hidetoshi Wakui 2+1
Eino Puri 2+1
Alo Bärengrub 2
Andres Koogas 1+1
Tihhon Šišov 1+1
Tanel Melts 1
Ken Kallaste 0+3
Hideaki Takeda 0+1
Sergei Terrehov 0+1

ericbana
26.05.12, 14:35
mis üldse Meistriliiga söödurekord on hooaja peale?

StenV
26.05.12, 14:50
Meistriliigal kahjuks pole ametlikku statistikat väravasöötude kohta.

ericbana
26.05.12, 15:14
selge pilt, siis peab kesa ootama.

Stok
04.06.12, 19:01
25. juunil on loosimine, esimene jalg peetakse 5. juulil, viimane 12. juulil.

ericbana
08.06.12, 18:49
mis värk Ceesayga on muidu? hooaja alguses paar mängu mängis ja jättis minu meelest väga kena mulje. Miks Prins teda nii vähe kasutab? Minu meelest mitte kehvem vend kui Puri nt keskväljal.

Mister
08.06.12, 19:54
Ceesay on vigastatud.

ericbana
08.06.12, 20:06
Ceesay on vigastatud.

et Nõmme Kalju eest mängides on vigastatud, aga Gambia koondise eest saab platsil kapata küll? http://ohtuleht.ee/480239

Kasepats-Pidur
08.06.12, 20:35
et Nõmme Kalju eest mängides on vigastatud, aga Gambia koondise eest saab platsil kapata küll? http://ohtuleht.ee/480239

Piiroja vol 2

Mister
08.06.12, 21:03
Aa ups, läks tegelt meelest see koondisevärk. Juu siis terve, aga voor enne pausi oli veel vigane.

Vask
08.06.12, 21:37
Väga positiivne kui Eesti liiga pallur esindab valikmängudes oma koondist. Huvitav kas mõnel Eesti klubil pole mõttesse tulnud nt mõnele Fääriamatöörile või mõnele Armeenlasele lepingut pakkuda Armenjannidel on päris mitmeid koduliiga mängijat, kes pallivad koondise eest.

Kasepats-Pidur
08.06.12, 21:53
Väga positiivne kui Eesti liiga pallur esindab valikmängudes oma koondist. Huvitav kas mõnel Eesti klubil pole mõttesse tulnud nt mõnele Fääriamatöörile või mõnele Armeenlasele lepingut pakkuda Armenjannidel on päris mitmeid koduliiga mängijat, kes pallivad koondise eest.

Pakkuda lepingut lihtsalt selle pärast, et mees käib aeg-ajalt mujal ka mängimas?

-RoMaRiO-
08.06.12, 23:56
Ceesay on meie liiga tasemel asjalik poolkaitsja, aga ma ei näe temas vajalikul tasemel loovust, et ta võiks esindada Kaljut otsustavates mängudes, arvestades et tegemist on leegionäriga, siis on loomulik, et eelistame keskväljale Einot, kelle pallipuude on oluliselt parem (tõesti viimased mängud ei ole olnud päris sellisel tasemel), aga loodame, et Puri leiab vajalikku motivatsiooni ning soovib panna ennast proovile veidi kõrgemas liigas, kui EMV, siis ehk saab mõni Kalju poolehoidja talle ka postkaardi saata! Küsimus on pigem selles, miks me Ceesay tasemel leegionäri endale hankisime ( olgu, ka mina hindasin ta taset Riias, vaadates mängu vs Skonto, aga ma olin siis kergelt joogine, nagu ka hetkel postitust kirjutades, seega ehk andestatav).

KALJU SIND SURMANI!

-RoMaRiO-
09.06.12, 00:00
loen nüüd, et härra sai koondises Maroko vastu algkooseisu koha, ei kindlasti, respekt. ainuke omadus, mis mulle ta puhul siiamaani on meeldinud, on nulltolerants alkoholi suhtes, oleks mänguoskused sama ahvatlevad, siis võiks plaks-plakski teha, aga mida ma mölisen, rahvuskoondises siiski :)

keemiainsener
09.06.12, 12:33
Igati väärt ettevõtmine (http://www.soccernet.ee/kalju-koduleht-teeb-tanasest-mangust-teleulekande)! Kiidusõnad.

Kahjuks ise muidugi ei näe, sest staadionil ikka ägedam :D

football2u
09.06.12, 13:47
Viimased roosad uudised, kes veel lugenud pole:
09.06. LIVE TV: Nõmme Kalju – Paide LM (http://www.jkkalju.ee/live-tv-nomme-kalju-paide-lm/)
08.06. Homne Kalju-Paide mäng otseülekandes Nõmme Kalju kodulehel ja Facebookis! (http://www.jkkalju.ee/homne-kalju-paide-mang-otseulekandes-nomme-kalju-kodulehel-ja-facebookis/)
08.06. Nõmme Kalju ennustab EM-i võitjaks Saksamaad! (http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-ennustab-em-i-voitjaks-saksamaad/)
07.06. Meistriliiga naaseb juba sel laupäeval Kadrioru staadionile (http://www.jkkalju.ee/meistriliiga-naaseb-juba-sel-laupaeval-kadrioru-staadionile/)
06.06. Edukas Kalju vajab nõmmekate toetust! (http://www.jkkalju.ee/edukas-kalju-vajab-nommekate-toetust/)

PraS
09.06.12, 19:20
Viimased roosad uudised, kes veel lugenud pole:
09.06. LIVE TV: Nõmme Kalju – Paide LM (http://www.jkkalju.ee/live-tv-nomme-kalju-paide-lm/)
08.06. Homne Kalju-Paide mäng otseülekandes Nõmme Kalju kodulehel ja Facebookis! (http://www.jkkalju.ee/homne-kalju-paide-mang-otseulekandes-nomme-kalju-kodulehel-ja-facebookis/)
08.06. Nõmme Kalju ennustab EM-i võitjaks Saksamaad! (http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-ennustab-em-i-voitjaks-saksamaad/)
07.06. Meistriliiga naaseb juba sel laupäeval Kadrioru staadionile (http://www.jkkalju.ee/meistriliiga-naaseb-juba-sel-laupaeval-kadrioru-staadionile/)
06.06. Edukas Kalju vajab nõmmekate toetust! (http://www.jkkalju.ee/edukas-kalju-vajab-nommekate-toetust/)

Pressiteenistus hakkas tööle ?

Myrgel
10.06.12, 04:18
Tänane (eilne) vile oli küll huumor kuubis. Mõtlesin, et varsti viiakse pool meeskonda kanderaamil minema. Puri kuuldavasti viidi arstile. Mäng ise oli sama ilmetu kui ilm, aga tulemus tuli ära ja mis kõige olulisem - üks konkurentidest jäi kolme punkti võrra maha. Sellise esitlusega euromänge küll ei mängi. Loodan, et poisid võtavad kokku ja hakkavad korralikult lammutama.

fizth
10.06.12, 18:25
Ma küll ei oska õelda, palju neid Ceesay-si seal Gambia koondises on aga 2:1 kaotus mängus selle nimeline jalgpallur värava lõi täna ! :)

Tom K
10.06.12, 18:44
Üsna mitu, Yankuba täna igatahes ei mänginud.

-RoMaRiO-
14.06.12, 14:05
Hidetoshi Wakui: "Ma alustasin käesoleval aastal programmi "Goal, beyond the borders" (tõlkes: värav, väljaspool piire). Ma annetan pimedate koolile pärast iga enda löödud väravat pimedatele mõeldud jalgpalli, et kõik inimesed saaksid jalgpalli nautida, isegi kui nad ei näe. Ma loodan, et inimesed Jaapanist toetavad samuti meie meeskonda. Me proovime oma toetajatega üle maailma võtta üheskoos võidu. Järgmisel mängul näeme!"

Ülimalt tore, et nii vahva seltskond mängijad on sattunud viimastel hooaegadel Kaljusse :)

Myrgel
16.06.12, 18:00
Aastat väga innukalt alustanud Kalju on suveks ikka täitsa ära vajunud. Paide vastu 1:0 oli kahvatu ja täna olid väljakul profimängijate asemel kari pohmellis vanaeitesid. Söödud ebatäpsed, rünnakud ilma erilise idee ja sihita. Enamik aega lihtsalt longitakse. 5:0 tuli ainult tänu sellele, et platsil oli üks meeskond kes oli veel jõuetum. Levadiale (30.06) on selline meeskond lihtne saak. Euroopa klubidest (alates juulist) rääkimata. Mõnes mõttes võib Kaljut mõsta. Eks meeskond on nii sitt, kui vastased lasevad tal olla. Kuid selle sitaks olemisega võib ära harjuda ja kui äkitselt on sul vastas motiveeritud ning hästi kokku mängiv meeskond, siis vajuvad käed rüppe ja lased endast teerulliga üle sõita.

Et seda ei juhtuks tuleb leida motivatsioon ja paika panna distsipliin, et võideldakse korralikult ükskõik kui kehv vastane ka ei oleks. Võtku seda kasvõi kui korraliku treeningmängu ennem suuri võitluseid, kus saab harjutada erinevaid kombinatsioone ja kokkumänge.

Minu eriline dislike läheb seekord Konsale, kes alustas aastat väga ilusti, aga peale suhteliselt kahvatut esitlust koondise eest, on täiesti ära kukkunud. Kas heade vastaste vastu jõudis kohale midagi, mida mees ennem eitas, või on asi milleski muus - igatahes on tänane Konsa vari paarikuu tagusest.

Kuno kutsub erinevate kanalite kaudu nõmmekaid Kaljut toetama, aga tänane mäng pani isegi tulihingelisemad poolehoidjad kahtlema oma soovis kolepalli jälgimas käia. Tobe on seda juttu rääkida peale 5:0 tulemust ja meeskonna kohta kes on hetkel tabeli liider, aga samas suunas jätkates on need numbrid kõik väga kiiresti lahtumas..

Ma väga ootan euromänge ja lootused olid, et Kalju suudab nendes ka midagi korda saata. Väga tahaks mitte pettuda..

Stok
16.06.12, 20:00
Minu eriline dislike läheb seekord Konsale, kes alustas aastat väga ilusti, aga peale suhteliselt kahvatut esitlust koondise eest, on täiesti ära kukkunud.

Kas see suhteliselt kahvatu on võrreldes Konsa varasemate koondisemängudega võrreldes? Sel juhul saan aru küll..

dareth
16.06.12, 20:50
....

Vaata rahulikut EM-i edasi, säästad närve.

Publikut oli täna muidugi masendavalt vähe.

keemiainsener
17.06.12, 00:03

Täna olid kõikidel mängudel ainult veidi üle 100 pea. Kohutav.

Myrgel
18.06.12, 00:44
Vaata rahulikut EM-i edasi, säästad närve.

Aga ei taha! Võibolla olen imelik, aga eelistan eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma Meistriliiga. Kui hakkaksin ManU või Hispaania koondise fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl või Torresel on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud Manchesteri särgiga Spordi Pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui jaapanlastel, itaallastel ja portugallastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba siinseid mänge vaatamas käia? Pealegi saab ainsa tõelise vutielamuse staadionil. Igaks mänguks Inglismaale või Hispaaniasse sõita oleks maru kulukas..

Ei pahandanud mitte sellepärast, et ma nüüd kohutavalt pettunud oleksin, vaid utsitamaks asju paremuse poole liikuma. Muuseas EMi meeskondade seas on ka seda väsimust ja palliveeretamist ikka kuhjaga. Ma ütleks, et tegemist on pigem globaalse probleemiga..

Mällar
18.06.12, 15:33
Aga ei taha! Võibolla olen imelik, aga eelistan eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma Meistriliiga. Kui hakkaksin ManU või Hispaania koondise fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl või Torresel on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud Manchesteri särgiga Spordi Pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui jaapanlastel, itaallastel ja portugallastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba siinseid mänge vaatamas käia? Pealegi saab ainsa tõelise vutielamuse staadionil. Igaks mänguks Inglismaale või Hispaaniasse sõita oleks maru kulukas..

Ei pahandanud mitte sellepärast, et ma nüüd kohutavalt pettunud oleksin, vaid utsitamaks asju paremuse poole liikuma.
Pagan, kui hästi öeldud ikka, peab selle salvestama kuskile, sest võtsid hetkel sõnad suust ja ise küll end sama hästi väljendada poleks suutnud! Mul siiralt hea meel, et sellises kehvas seisus, ikka leidub veel selliseid, kohaliku jalgpalli patrioote..respekt Myrgel!

Andres.
18.06.12, 16:59
Respekt ka minu poolt, õige suhtumine!

-RoMaRiO-
18.06.12, 19:35
http://en.wikipedia.org/wiki/2012%E2%80%9313_UEFA_Europa_League

Peaks olema õige info, kuulsamatest klubidest võivad I ringis vastu tulla Twente, Lech Poznan ja Rosenborg, samas ka väga palju mängitavaid vastaseid, eelkõige naabrid (põnevaim KUPS) kui ka Levadia alistanud Differdange ning ka kindlasti ueslaste Bangor City ja fääride EB/Streymur

Vask
18.06.12, 20:06
Kas Levadiaga on ka võimalus kokku minna?

wxyz
18.06.12, 20:15
ühe riigi võistkonnad omavahel kokku minna ei saa.

Vask
18.06.12, 21:32
Sel juhul oleks maltalased ühed paremad vastased. Kindlasti tuleks azereid vältida. Neil tundub tugev liiga olema.

Myrgel
19.06.12, 02:26
Homme tuleb nii ajubaba mäng, et seda lausa peab nägema..

http://www.jkkalju.ee/kalju-laheb-kasakatele-vastu-ajaloolise-manguvormiga/

Mitu väravat tuleb? 10? 15?

emergencyexit
19.06.12, 13:37
Minu panus läheb 17:0 peale

difender
19.06.12, 13:42
Mina usun, seis jääb 14:1 Kaljule.

-RoMaRiO-
19.06.12, 14:24
Mina usun, seis jääb 14:1 Kaljule.

Kui Kalju laseb Kasakatel värava lüüa, siis luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine :)

Ega tegelikult vahet pole, kas tuleb 10, 15 või 20, peaasi et äsja vigastusest tagasi tulnud härrasid kohe taas kõrvale ei pekstaks. IV liiga tiimide puhul võib see oht muidugi päris suur olla. Ilm on muidugi Kalju kodumängule kohaselt nauditav.

ballack
19.06.12, 14:42
Kui Kalju laseb Kasakatel värava lüüa, siis luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine :)

Selle peab küll igaks-juhuks salvestama :D

Myrgel
19.06.12, 15:18

Ega tegelikult vahet pole, kas tuleb 10, 15 või 20, peaasi et äsja vigastusest tagasi tulnud härrasid kohe taas kõrvale ei pekstaks. IV liiga tiimide puhul võib see oht muidugi päris suur olla. Ilm on muidugi Kalju kodumängule kohaselt nauditav.
Traditsioone ei saa muuta. Eks hooaja lõpuks on fännid karastunud ja tugevad kui purikad. Õnneks on katus peakohal ja vihm ei morjenda.

Marek_T
19.06.12, 15:30
luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine :)

Tubli poiss, luba niipalju, kui jõuad täita :D

football2u
19.06.12, 16:02
Nõmme Kalju meeskonna poolt üks suur roosa RESPEKT kõikidele fännidele, keda ei heiduta ükski ilm, vaid leiavad alati tee staadionile! :)

Suur aitähh kõigile ning jätkata samas vaimus!

Täna aga kõik Kadrioru staadionile (kell 18.00) Kalju Damianot ja Jürkat vaatama ning loomulikult ka enneolematut mänguvormi.

Sen
19.06.12, 16:55
Tubli poiss, luba niipalju, kui jõuad täita :D

Ehk 1 päev :D
30 juuni

Marek_T
19.06.12, 21:21
Minu panus läheb 17:0 peale

Betradar on punases, ootame karistusi. (http://www.soccernet.ee/kalju-loi-karikamangus-17-ja-flora-12-varavat)

Myrgel
19.06.12, 21:27
Eestimaa Kasakate ultratele.. :o

https://lh5.googleusercontent.com/-EjfS6luW0yo/T-DD6WzAsZI/AAAAAAAAA4Y/yUYNyApr0fk/s650/photo.jpg

..pühendaks selle väikse laulujupi:

http://www.youtube.com/watch?v=XZvwDdAd1H4&feature=youtu.be

emergencyexit
19.06.12, 22:04
No kurat, ma olen ennustajaks sündinud! Eesti rekord jäi küll löömata, kuid võib skooriga rahule jääda.

Mõnuagent 007
26.06.12, 23:07
Tanel Melts, fuukjee!

-RoMaRiO-
26.06.12, 23:08
Oioi kui raske 3 puntki, ei oleks kujutanud ette, et värav Kuressaare vastu võiks pakkuda nii võimsa emotsiooni. Toshi puhul võib rääkida kahtlemata läbiaegade parimast leegionärist Kalju ridades, totaalselt 10sse pandud. Tänane näitas taas kultuuri nõrkust ja seda, et fännid on halvad-halvad, või nende kõnepruuk (s.t minusuguste tontide), loodetavasti see publikut väga eemale ei peleta, kuigi ehk polegi küsimus hetkel madalas tasemes või reklaamis. Eesti jalgpall peab olema sellisel kujul vist ilma fännideta, või vähemalt ilma tulihingelisteta :(

Aga olgu need tribüünid ka täiesti tühjad, me ei loobu ja viime Kalju tiitliteni!

ericbana
26.06.12, 23:18
Tänane näitas taas kultuuri nõrkust ja seda, et fännid on halvad-halvad, või nende kõnepruuk (s.t minusuguste tontide), loodetavasti see publikut väga eemale ei peleta, kuigi ehk polegi küsimus hetkel madalas tasemes või reklaamis. Eesti jalgpall peab olema sellisel kujul vist ilma fännideta, või vähemalt ilma tulihingelisteta :(

Mida see väikse tüdrukuga mängule tulnud ema siis valesti tegi, kui pärast mitmeid kordi üle staadioni kaikunud "TÜRA, TÜRA, TÜRA, TÜRA" teile märkuse tegi?

-RoMaRiO-
26.06.12, 23:21
Mida see väikse tüdrukuga mängule tulnud ema siis valesti tegi, kui pärast mitmeid kordi üle staadioni kaikunud "TÜRA, TÜRA, TÜRA, TÜRA" teile märkuse tegi?

Asi on selles, et ei teinudki midagi valesti. Väga õigesti reageeris!

-RoMaRiO-
26.06.12, 23:26
Sellised närvihaiged inimesed tuleks staadionilt eemaldada, kelle jaoks iga valesööt tähendab ebatsensuursete väljendite kasutamist :(

Myrgel
27.06.12, 02:32
Sellised närvihaiged inimesed tuleks staadionilt eemaldada, kelle jaoks iga valesööt tähendab ebatsensuursete väljendite kasutamist :(
Adekvaatse enesekriitika eest ten-points! Fannikultuuri kohapealt, kui sinu väikene ropendamine välja arvata, siis hapul hetkel end kokku võtnud fännid suutsid ka meeskonna sütitada ja ehk kaasa aidata kahele löödud väravale. Tänane mäng oli ilusam kui eelmised, kuid ründe vormistamine võiks parem olla. Eks laupäeval on esimene lakmustest üle mõne aja ja viie päeva pärast veel olulisem mäng.

-RoMaRiO-
27.06.12, 02:43
http://www.jkkalju.ee/kalju-kaotas-euromangude-eel-neemelo/

Nüüd ka ametlik info, mida siseringkondades räägiti juba eile-täna. Ülimalt-ülimalt suur kaotus, arvestades et paberil me oleme kahtlemata nõrgemad, siis sellise targetmani olemasolu, kes suudaks ees veidigi palli hoida ning seda edasi toimetada, on ülimalt vajalik. Kui vaadata teisi ründajaid, siis on kõigil omad plussid ja miinused, aga sellise kaliibriga teist härrat meil hetkel squadis pole.

Aga mis seal ikka taga nutta, see-eest peavad teised kutid ennast ületama ja loodame, et suudame oma mänguplaani piisavalt korrigeerida.

PS! Aserid on täiesti hullud, väheamalt fbs, niimoodi spämmivad ja poolsada tükki tahab juba suhelda! :D

Myrgel
27.06.12, 11:32
Palju neist hulludest siiasõitu lubada saab?

Kuno
27.06.12, 18:48
Tundub, et neid ikka tuleb, pange vaim valmis :D
Siin UEFA MÄNGU FB LINK: http://www.facebook.com/events/454836114534412/

Laupäeval kõik Kalju vs Levadia mängule!!!!

Mõnuagent 007
28.06.12, 11:23
Palju neist hulludest siiasõitu lubada saab?

Pooled Tallinna šašlõkikohad on sel päeval suletud.

Tom K
30.06.12, 14:04
Paha-paha-paha. Kas/kuna Teever tagasi liituda saab? või mis vormis ta on?

emergencyexit
30.06.12, 14:44
Praegu on ta rannakoondisega hõivatud ning esialgu otsib klubi ikka piiri tagant. Eks vaatab, kuhu ja millal ta liigub

Myrgel
01.07.12, 14:23
Oi kui tore on jälle kaine olla.. Kui kesine tulemus välja arvata, oli eile ikka üks vägev vutiõhtu, mis algas fännimängust, mille me vaatamata levaadikute ponnistusele ülekaalukalt võitsime ja lõppes hilja õhtul linnapeal lauldes. Mängus oli draamat, suurepärast fänlust, võitlust (nii platsil, kui aia taga) ja kuhjaga emotsiooni. Esimene poolaeg ajasid Kaljukad ikka mingit Neemelo tonti taga, tagudes pikki ette, teisel poolajal lõpuks õnnestus Prinsil mõistus pähe taguda poistele ja läks söödumänguks. Sööt oli alguses kehv, aga läks iga minutiga paremaks. Ja muidugi Ceesay, kellest varsti-varsti saab üleplatsimees ;)

Tänud kõigile kes mängu toetama olid tulnud. Vesteldes nii mõnegi uustulnukaga, lubati kindlasti järgmine kord tagasi tulla. Tervitused ka konkurentidele Florast, kes pärast mängu, mitteametlikul afterpartyl seltsi ja meeleolukaid väitlusid pakkusid.

-RoMaRiO-
01.07.12, 15:19
Eilne näitas ikka väga-väga selgelt, kui oluline on Neemelo ründeplaanis (mitte et seda enne ei teadanud). Et nii ilmetu mänguga kuidagi viigipunkti sai, on muidugi ülimalt tore, aga ausalt hetkel kahjuks väga suuri ootusi aserite vastu pole. Nagu karta oli, siis Prins ei suutnudki midagi geniaalset välja mõelda ning kogu mäng tuli vaid mängijate individuaalsetest võimetest.

Muidu oli päev vahva ja Eesti jalgpalli huvides oli kahtlemata viik väga atraktiivne tulemus. Viik iseenesest "võõrsil" konkurendi vastu ei ole halb tulemus, aga nagu mängijate nägudestki võis näha, siis oldi ikka päris pettunud. Ei oleks uskunud, et Ceesay võib mõnes kohtumises olla üks meeskonna parimatest.

-RoMaRiO-
01.07.12, 15:25
Rodrigues: yes ...fans were amazing...thank u !!

näoraamatust, nii mõnus lugeda selliseid asju :)

Kuno
01.07.12, 19:39
Caspian Ultras are ready! :)

http://www.facebook.com/CaspianUltras

Myrgel
01.07.12, 22:57
Publikut oli seekord mõnusalt palju. Ametlik number on 485, aga silmajärgi hinnates oli seal kõvasti rohkem. Osaliselt oli see tänu Starmani vutipeole, aga väga arvestatav hulk inimesi tuli ka ainult mängu ajaks kohale. Mängu vaatas ka päris mitu koondislast - Kink, Vosko ja Stepanov. Mis nii viga vutti nautida!

https://lh6.googleusercontent.com/-cL_lROrsGi8/T_CoBr9obBI/AAAAAAAAA4s/lZZPptk6dZc/s720/532422_438741132814324_525519350_n.jpg

-RoMaRiO-
02.07.12, 00:41
UEFA poolt on kinnitatud ka võõrsilmängu algusaeg, mis on meie aja järgi 18:00, kohtumist vilistab keegi sloveen Mitja Žganec. Eelmisel hooajal Sloveenia liigas 15 mängu, 75 kollast, 4 punast ja 7 penaltit.

Yes
03.07.12, 13:01
Kert Kütt siirdub Taist Soome (http://sport.postimees.ee/895236/kert-kutt-siirdub-taist-soome)

oku
04.07.12, 10:42
UEFA poolt on kinnitatud ka võõrsilmängu algusaeg, mis on meie aja järgi 18:00, kohtumist vilistab keegi sloveen Mitja Žganec. Eelmisel hooajal Sloveenia liigas 15 mängu, 75 kollast, 4 punast ja 7 penaltit.

Pärast kõvasti lehvitab kaartidega ja annab penalteid. Tuleb karistusalas osavalt kukkuda ...

luisfigo7
05.07.12, 15:08
Mingit pilti mängust ka oodata on ?

-RoMaRiO-
05.07.12, 15:28
‎18.00 Eesti aja järgi alustab Kalju oma teekonda UEFA Europa Liigas. aztv.az teeb mängust ülekande ja nende kodulehelt peaks nägema ka live striimi. Lehele minnes peaks olema punasega kiri: "CANLI YAYIM" sinna klikates pakub mingit väikest progejuppi ja kui see alla tõmmata pidi saama vaadata.

Selline link on ka veel olemas mida võib 18.00 proovida: http://www.idmantv.az/canli/​idman-canli.htm

Myrgel
05.07.12, 16:04
Hiiu Pubis toimub mängu ühisvaatamine. Kogunema hakkame juba viiest.

-RoMaRiO-
05.07.12, 17:19
Algkoosseisus üllatusi ei ole. Teleš; Šisov, Rodrigues, Bärengrub, Kallaste; Quintieri, Ceesay, Wakui, Puri, Konsa; Viikmäe
pingil Zomerski; Koogas, Bianchi; Melts, Terehhov; Takeda, Jevdokimov

Meintz
05.07.12, 17:42
Algkoosseisus üllatusi ei ole. Teleš; Šisov, Rodrigues, Bärengrub, Kallaste; Quintieri, Ceesay, Wakui, Puri, Konsa; Viikmäe
pingil Zomerski; Koogas, Bianchi; Melts, Terehhov; Takeda, Jevdokimov

Vähemalt kogemustest puudus ei tule

tannn
05.07.12, 18:04
Wakui 1-0!

R.Madridista
05.07.12, 18:07
Ceesay õhuvõitluses saadud palli lükkas Wakui sisse!

Piksenool
05.07.12, 18:08
Wakui 1-0!

Mul teised andmed:

7' [1 - 0] B. Subasic

ericbana
05.07.12, 18:09
Mul teised andmed:

7' [1 - 0] B. Subasic

uefa tauni peaks lahti laskma. streamist oli näha, et Wakui lõi värava, aga millegipärast aserid juhtima pandud.

scrayr
05.07.12, 18:11
Kust töötavat streami saab`?

tannn
05.07.12, 18:12
http://atdhenet.tv/47981/watch-khazar-lenkoran-vs-nomme-kalju
tundub, et 1-1 juba..

Piksenool
05.07.12, 18:14
uefa tauni peaks lahti laskma. streamist oli näha, et Wakui lõi värava, aga millegipärast aserid juhtima pandud.

Kolm erinevat lehekülge annavad sellise tulemuse, et Subasic on vastased juhtima viinud. Kui mitte, siis mõnus bläkk kõikidelt nendelt lehtedelt. Aga kui ametlik protkoll ka selline tuleb, siis mul on kahju, et Nõmme lööb värava, aga see pannakse aseritele kirja.

tannn
05.07.12, 18:15
No Kalju läks 100% juhtima Wakui värvast, seda ma striimist veel nägin, aga siis jooksis korraks kokku ja peale seda oli juba 1-1

ericbana
05.07.12, 18:17
Kaljule ehitatakse asi ära :D. Minnakse juhtima, aga värav kantakse teistele, siis jookseb hetk hiljem striim maha. Kolmel eri lehel on valed andmed. Nkn käisid uefa inimesed eelmine õhtu aseritega ka väljas ja said kingitusi. aga nali naljaks. hetkel siis 1-1?

Piksenool
05.07.12, 18:20
Staadionitabloo näitab 1:1. Kolm erinevat lehte annab tulemuseks 1:0 aseritele.

ericbana
05.07.12, 18:21
Staadionitabloo näitab 1:1. Kolm erinevat lehte annab tulemuseks 1:0 aseritele.

kust streami näed?

tannn
05.07.12, 18:22
kust streami näed?
http://atdhenet.tv/47981/watch-khazar-lenkoran-vs-nomme-kalju

MUTD
05.07.12, 18:31
Kohtunik paistab paras m**n olevat.

Blue Moon
05.07.12, 18:32
Kohtunik paistab paras m**n olevat.
Mida sa seletad? Täiesti korralikult on vilistanud.

tannn
05.07.12, 18:32
2-1 aseritele, norm käkk telesilt nurgalöögil..

jkj
05.07.12, 18:47
mõlemad väravad kahtlased aserite omad, kas Teleš vanade TVMK trikkidega?

-RoMaRiO-
05.07.12, 18:59
Kohtunik väga hea! Nii head vilet Eesti liigas ei näe, vähemalt I p.a. Viikmäe on sama kasutu ründes kui Manucho eelmine aasta. Toshi ja Ceesay on parimad, kui üks Toshi halb sööt välja arvata. Tooge Melts sisse, ütleks Dannar!

I väravat ei näinud, II oli kohutav käkerdamine, aga me usume, kutid! Palun tehke, muidugi Igor on järjekordselt super taktika koostanud, nagu näha ei oska me üldse kaitsta. Ei tea küll miks? kui välja langeme, siis Eesti tiitel mind ei rahulda treeneri mõttes!

ballack
05.07.12, 19:20
Hakkasin just mängu vaatama paar minutit tagasi ja...kaamera näitas Getuliot ja kommentaator ütles Igor Prins :D

mg
05.07.12, 19:30
livescore ütleb 2:2 ja eino puri

Meintz
05.07.12, 19:55
Tuleb rahul olla 2-2ga

-RoMaRiO-
05.07.12, 20:06
Fantastiline tulemus, olen uhke teie üle! Kadriorus näeme, kõik kes te veidigi tunnete südant Kalju poole liikumas, palun olge head ning tulge Kalju sektorisse! Luban isiklikult, et ei sega kaastoetajaid oma ebatsensruurse kõnepruugiga, aga täna võtke õlu-kaks. Me kutid on selle ära teeninud! Wé love u Kalju!

Myrgel
06.07.12, 13:15
Eilse mängu hetked:

http://www.youtube.com/watch?v=gqhMbGCeQ4c&feature=player_embedded

Pantrid (koos Neemeloga) "mängul":
https://lh4.googleusercontent.com/-Jb-O4g3uGzg/T_a6dl3s4yI/AAAAAAAAA5M/DeWE5VNi8SQ/s650/photo.jpg

Stok
06.07.12, 13:33
Puri on euromängude mees. Galatasarayle lõi ka ju tema kolli, eks?

keemiainsener
06.07.12, 13:38
Puri on ikka vennalt õppinud, et pärast värava tähistamist tasub üks vaigistav žest ka vastasfännide poole teha.

Seekord peksuks ei läind, sest vist polnud kedagi peksta.

mjaasa
06.07.12, 13:38
Kas keegi teist mängu käis kohapeal vaatamas?

R.Madridista
06.07.12, 14:01
No miks need Purid peavad neid žeste tegema ...

elx
06.07.12, 14:31
mis seal ka publikunumbriks pakuti?

Bart
06.07.12, 14:37
mis seal ka publikunumbriks pakuti?

15k või noh natuke vähem

lorenzo
06.07.12, 14:58
vaadates seda kokkuvõtvat videot, ise tervet mängu ei näinud, siis läheb kordusmängus küll väga raskeks. mitu posti ja latti veel lisaks päästsid Kaljut?

Myrgel
06.07.12, 15:24
Kas keegi teist mängu käis kohapeal vaatamas?
Peale Kalju enda asjapulkade polnud kohapeal kedagi. Reis oleks maksma läinud 800EURi nägu, mis on nii lühikese etteteatamisega ulme.

vaadates seda kokkuvõtvat videot, ise tervet mängu ei näinud, siis läheb kordusmängus küll väga raskeks. mitu posti ja latti veel lisaks päästsid Kaljut?
Lihtne ei saa olema, aga samas midagi võimatut ka seal polnud. Prins peab järgmised päevad tõsiselt tegelema nurgalöökide harjutamisega ja Quinteri peab ka õppima õigel ajal jalgu kokku panema :-D. Aseritel oli ka tohutu kodustaadioni surve peal. Sellest ka rohked kollased kaardid ja mõned üsna räiged vead. Vedas neil, et nad punast ei saanud, näiteks Konsa löögile korgid ees sissesõitmise eest. Aserid tegid ka ise parajalt praaki ning mõne üsna kummalise sukeldumise. Üks vend kukkus ilma, et keegi isegi tal kõrvalgi oleks olnud ja nõudis kohe penaltit. Sai hoopis kaardi! Pigem oli mängupilt selline, et kord tundus parim meeskond olemat Lankaran. 10 minutit hiljem näitasid jälle Kaljukad ilusat mängu. Pikk jutt kokku võttes, teisipäeval võib põhimõtteliselt kõike juhtuda. Võõrsilt sellise suure fänniarmee eest 2:2 viigiga naasmine ei ole lihtsate killast, aga Kaljukad näitasid klassi ja võtsid oma ära.

Kuno
06.07.12, 17:35

Need olid enamuses esimesest poolajast, siis ajasime rohkem palli taga... Teisel poolajal tehti paar vangerdust ja mäng oli võrdne. Kalju variante oli ka. Vastane on muidugi väga tugev ja nende eelarve väga suur, aga... ME USUME!

Tofoa
06.07.12, 17:50
varjante

variante*

Edu korduskohtumises!

football2u
07.07.12, 14:13
Tšekake kindlasti regulaarselt Nõmme Kalju kodulehte ( www.jkkalju.ee ), mis on meeldivalt UEFA Euroopa Liiga meeleolus!

Lisaks käis Nõmme Kalju koostöös Delfiga vastas esindusmeeskonnal, kus tegime Kristen Viikmäe (http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/delfi-video-kristen-viikmae-kordusmangus-ei-tohi-hakata-tulemust-hoidma.d?id=64646760) ja Tihhon Šišoviga (http://tv.delfi.ee/video/XGgIlnDz/) videointervjuud!

http://www.upload.ee/image/2491812/NK_Web.PNG

-RoMaRiO-
08.07.12, 13:43
http://www.jkkalju.ee/fanniblogi-eestlased-staadionile/

Tulge ja toetage, palun!

ZanniN
08.07.12, 14:28
Lahkhelid koduliigas tuleks sellisteks mängudeks tõesti kõrvale heita ja Eesti klubisi Euro sarjades ükshäälselt toetada :)

Nahkpea
08.07.12, 14:52
Lahkhelid koduliigas tuleks sellisteks mängudeks tõesti kõrvale heita ja Eesti klubisi Euro sarjades ükshäälselt toetada :)

Ei ole nõus. Minuarust on tegu prostitutsiooniga kui üks nädal karjud ühe meeskonna vastu ja teine nädal sama meeskonna poolt. Klubijalgpall on klubijalgpall ja siin pole vaja küll mingitele rahvustunnetele rõhuda.

Mis puudutab seda hirmutamist Eesti klubijalgpalli kukkumisega "mudagruppi", siis seda pole vaja ka üle dramatiseerida.

Aga kohal ma kindlasti olen ja RoMaRiO-lt hea kirjutis igatahes.

ballack
08.07.12, 16:07
Minuarust on tegu prostitutsiooniga kui üks nädal karjud ühe meeskonna vastu ja teine nädal sama meeskonna poolt.

Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.

Nahkpea
08.07.12, 16:27
Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.

Ega minagi nutma ei hakka kui Kalju edasi pääseb. Võitku parem ja kui Kalju on parem, siis on edasipääs teenitud ning au ja kiitus.

Edit: Eks Kaljul ongi parimad lootused üldse Eesti klubidest järgmisesse ringi jõuda. 2:2 viik võõrsil on oluliselt kõvem argument kui Levadia kodus saavutatud 1:0 võit.

-RoMaRiO-
08.07.12, 16:41
Ega minagi nutma ei hakka kui Kalju edasi pääseb. Võitku parem ja kui Kalju on parem, siis on edasipääs teenitud ning au ja kiitus.

Edit: Eks Kaljul ongi parimad lootused üldse Eesti klubidest järgmisesse ringi jõuda. 2:2 viik võõrsil on oluliselt kõvem argument kui Levadia kodus saavutatud 1:0 võit.

Olenemata võõrsil saadud heast tulemusest, usun ma, et Kalju maksimaalne edasipääsuvõimalus on 20-30%, kuuldes millise rahakotiga Khasari meeskond majandab, siis nende mängijates peaks ikka veidi teist kvaliteeti olema. Usutavasti kodus nad veidi alahindasid kah meid ja esimesed 15-20 minutit tulevad Kadriorus mega rasked.

Šiauliai on aga täpselt meie klubide tasemel võistkond nii mängijate kvaliteedilt kui ka klubi suuruselt, seega Levadial on väga head edasipääsuvõimalused, vaja on vaid võõrsil väravaga hakkama saada ja seis on lausa suurepärane.

ZanniN
08.07.12, 16:54
Väljendasin ennast nüüd vähe halvasti. Ei tea mina ühtegi Kalju fännijoru ega muud sellist, tahtsin lihtsalt öelda, et kohapeale vaatama võiksid eestlased minna ka siis kui toetavad kedagi teist :)

Aga seda, et Eesti klubidel hästi läheks, seda loodan ma küll ja hoian neile ka pöialt...Kuni nad mõne mu lemmikuga kokku ei lähe.

Nahkpea
08.07.12, 16:56
Olenemata võõrsil saadud heast tulemusest, usun ma, et Kalju maksimaalne edasipääsuvõimalus on 20-30%, kuuldes millise rahakotiga Khasari meeskond majandab, siis nende mängijates peaks ikka veidi teist kvaliteeti olema. Usutavasti kodus nad veidi alahindasid kah meid ja esimesed 15-20 minutit tulevad Kadriorus mega rasked.

Kui me hakkame Eesti klubide rahakotte võrdlema teiste riikide jalgpalliklubide omadega, siis me oleme pea kõigi vastu vaeslapse seisus. Paratamatu. Õnneks ei ole jalgpall ka nii lihtne mäng, et rahakott midagi garanteeriks.

Nahkpea
08.07.12, 16:59
tahtsin lihtsalt öelda, et kohapeale vaatama võiksid eestlased minna ka siis kui toetavad kedagi teist :)

Seda loomulikult. Kasvõi juba sellepärast, et näha üht head jalgpallimängu. Palju meile neid ikka siia koduõuele tuuakse.

-RoMaRiO-
08.07.12, 17:03
Kui me hakkame Eesti klubide rahakotte võrdlema teiste riikide jalgpalliklubide omadega, siis me oleme pea kõigi vastu vaeslapse seisus. Paratamatu. Õnneks ei ole jalgpall ka nii lihtne mäng, et rahakott midagi garanteeriks.

Khasar pidi väidetavalt majandama 20 miljoni euroga aastas, meie 600 000 euroga. See on ikka väga-väga drastiline vahe. Kui me siit edasi peaksime saama, oleks kahtlemata võrreldav Levadia võiduga Wisla üle. Nende äär on ühe mängu saanud ka Serie As AS Roma eest, kvaliteeti nendes mängijates on kõvasti. Ja tingimusedki on loodud neile ideaalsed, tulid ju tšarterlennugagi siia.

150 fänni pidi kah Aserbaidžaanist tulema, seegi ütleb kogu süsteemi kohta mõndagi, kui meie ei suutnud sinna ühtegi poolehoidjat viia. Aga me usume! Ja see "mudagrupi" värk tasemelt, ei tea, miks selle sisse tõin, meie klubid end niigi ületanud, sest fännikultuuris oleme ju täiesti mudas-mudas. Ehk klubid ja mängijad on hetkel selgelt paremal tasemel kui fännklubid ja tavalised pealtvaatajad.

Rein
08.07.12, 17:35
Kui me siit edasi peaksime saama, oleks kahtlemata võrreldav Levadia võiduga Wisla üle.

Päriselt mõtled ka nii?

-RoMaRiO-
08.07.12, 18:00
Päriselt mõtled ka nii?

Miks mitte?

Wisla on tõesti ajalooliselt kuulus ja suur klubi, aga pool sellest kuulsusest tuleb nende fännide tõttu. 2009-2010 ei olnud Wislal ka parimad ajad, aasta pärast Levadiale kaotust kukuti Euroopast just välja Aserbaidžaani esindaja Qarabağ tõttu. Naftarahade eest on Aserbaidžaanis üles ehitamisel väga tugevad meeskonnad. Ja Khasar peaks neist kõige rikkam olema - Kaukaasia Chelsea.

Sen
08.07.12, 22:13

Päriselt mõtled ka nii? levadia ju ka Eesti klubi.

Lõpetage ära oma Eesti klubi jutt, ei ole kuskil maailmas sellist asja et toetatakse eurosarjas teist klubi. City vs United, Roma vs Lazio jne jne jne.
Lasteaed.

Halb ründaja
08.07.12, 23:18

Lõpetage ära oma Eesti klubi jutt, ei ole kuskil maailmas sellist asja et toetatakse eurosarjas teist klubi. City vs United, Roma vs Lazio jne jne jne.
Lasteaed.
Meil on tõesti nii kõva tase siin liigas, et pühime kõik vastased Euroopas eest. Üldse ei taha siis, et meie koefitsiendid tõuseksid, vaid pigem madistaks juuni lõpus Andorra ja San Marino omadega?

Myrgel
09.07.12, 02:27
150 fänni pidi kah Aserbaidžaanist tulema, seegi ütleb kogu süsteemi kohta mõndagi, kui meie ei suutnud sinna ühtegi poolehoidjat viia. Aga me usume! Ja see "mudagrupi" värk tasemelt, ei tea, miks selle sisse tõin, meie klubid end niigi ületanud, sest fännikultuuris oleme ju täiesti mudas-mudas. Ehk klubid ja mängijad on hetkel selgelt paremal tasemel kui fännklubid ja tavalised pealtvaatajad.
Ma olen erinevatest tekstidest küll aru saanud, et need 150 fänni on kohalikud ja tsarteriga saabus 60 hinge, kellest suure osa moodustavad meeskond ja abipersonal.

Kohapeal oli neil igaljuhul uhke armee ja kui me tahame ligilähedastki atmosfääri tekitada peaks staadion olema pilgeni täis ning kohale tulnud võiksid ennast ka häälekalt kuuldavaks teha. Põhjamaalasele on see kahtlemata raske. Eriti vahetult peale asist tööpäeva. Seda näitas ka viimane U19 mäng, kus isegi mängijate vanemad istusid nagu vahakujud ja kõigest meetri kaugusel asuv "fännisektorgi" ei suutnud neid kaasa hõikama panna.

https://lh4.googleusercontent.com/-_fRu_hFilZo/T_oQA5j5CII/AAAAAAAAA5o/IRjDOk7n94Y/s0-d/295342_441084829246621_1732956604_n.jpg
Khazar Lankarani fännid Lankaran-Kalju mängul

Sellegipoolest kutsun üles kõiki, kes vähegi jalgpallist lugu peavad, kohale tulema ja kaasa võtma niipalju sõpru/pruute/järglasi/vanemaid, kui vähegi võimalik. Kui muidu kaasalaulmiseks julgust napib, siis võib vahetult ennem mängu kõrval asuvast Selverist veidi julgust peale rüübata. Staadionil alkoholi müümise kohapealt andmed puuduvad.

Mis teiste klubide fänne puutub, siis see on juba korduvalt ära vaieldud teema. On poolehoidjaid kes ei näe "välisvaenlase" vastu koondamises midagi halba. Samas on grupp inimesi, kes oleks nõus koos lasnamäe venelastega Moskva Spartaki poolt hõikama, ainult, et Meistriliiga konkurendil sitasti läheks. Eks igaühel on õigus oma suhtumisele ja maailmavaatele, ükskõik kui väiklane see ka poleks. Sellele vaatamata võiks ennast kõik kohale vedada. Kes siis Kaljule kaasa elama ja kes Lankaranile. Viimastele võime eraldada kontakte, kust saab hea lamba osta, et end ennem mängu ikka meeleollu viia.. :lehm::arm7::lehm:

Järgmise lõigu pühendan kogu lugupidamise juures Sen'ile:
Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eesti ei ole muu maailm! City, Roma, United ja Lazio ei vajagi vastasfännide toetust. Erinevatel andmetel on neil nelja peale kokku 85 miljonit fänni..! Floral ja Kaljul kahepeale? 60? Ja ma ei räägi nendest kes viimati 6 aastat tagasi mängul käisid, vaid reaalsest fännibaasist. Niiet - think again..!

Nahkpea
09.07.12, 14:34
Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eesti ei ole muu maailm! City, Roma, United ja Lazio ei vajagi vastasfännide toetust. Erinevatel andmetel on neil nelja peale kokku 85 miljonit fänni..! Floral ja Kaljul kahepeale? 60? Ja ma ei räägi nendest kes viimati 6 aastat tagasi mängul käisid, vaid reaalsest fännibaasist. Niiet - think again..!

Diskussiooni huvides arendan teemat edasi. See kui palju või vähe on mingil klubil fänne pole mingi argument. Peab ikka selge vahe sisse tegema, kas tegu on mängudega klubi- või koondisetasandil. Inimene saab toetada südamest vaid ÜHT klubi. Miks te peaksitegi tahtma enda kõrvale inimesi, kes täna toetavad silmakirjalikult Kaljut ja homme poovad naerdes Roosa Pantri üles? See on ilmselge kahepalgelisus.

Siin ei saa rõhuda rahvustundele ja eriti nõrk argument on koefitsientidega hirmutamine. Klubijalgpallis kehtib see, et igaüks võitleb enda eest, mingist solidaarsusest ei saa siin juttugi olla. Kui me peame juunis hakkama San Marino ja Andorra klubidega madistama, siis on selge, et me klubijalgpall ongi lihtsalt sel tasemel. Ja no oleme ausad, eks ta tegelikult vist olegi.

Mina olen staadionil, naudin mängu ja ei karju ka aserite toetuseks (mis mul nendestki). RoMaRiO kirjutis peaks samas väga hea motivatsioonisüst just neile inimestele olema, kes otseselt ühtegi klubi ei toeta, aga kodune jalgpall ka külmaks ei jäta. Nemad, kes suudavad rõõmu tunda iga Eesti klubi edenemisest järgmisesse ringi, peaks just see sihtgrupp olema, keda te staadionile meelitama peate.

Meintz
09.07.12, 14:50
Heh oli valida, kas minna vaatama U 19 koondise mängu või Kalju mängu, valisin viimase kasuks:D

Sen
09.07.12, 15:08
Järgmise lõigu pühendan kogu lugupidamise juures Sen'ile:

Tänud pühenduse eest ;)
Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eestis on asjad täpselt samamoodi nagu mujal maailmas. Mul on suht raske mõista kui tulete euromängus Florat toetama, samamoodi on ilmselt sinul raske mõista miks meie teid ei toeta. See on klubi - FLORA !
Teie võite tulla meie sektorisse ja Florale kaasa elada, keegi ei keela. Meilt seda ärge oodake.
Samuti võid õhtul peale mängu minu juurde tulla ja külmkappist õlle võtta ja oleme sõbrad aga kaljut ei toeta me kunagi, mängigu kasvõi Moskva Spartakiga.
P.S. Homme toetan teid 7 euroga.

Myrgel
09.07.12, 16:11
Juba see kui kohale tulete ja Lankarani ei toeta on suur asi! Kõik muu puha boonus!

Marek_T
09.07.12, 16:45
Juba see kui kohale tulete ja Lankarani ei toeta on suur asi! Kõik muu puha boonus!

Tervitan Palanga kuumadelt liivadelt, rüüpan Kaunapils Pilsnerit teie toetuseks ja loodan, et teil hästi läheb, sest võõrsilmängus näidatud munade ümbermõõdu eest väärite edasipääsu. Go, Kalju!

(Myrgel, kogu austuse ja sinuga tulevikus koondisetribkal koos rüübatavate õlunaadide nimel - ära'nd end päris lolliks ka tee teistest klubidest toetajate värbamise nimel. Sama hästi võiksid Transi mängule laulupeole tulijaid minna koguma.)

ballack
09.07.12, 17:37

Lasteaed.

Hea oleks kui edasi pääseks. Neil rohkem raskeid mänge ja rohkem väsinud ML mängudel seega suurem tõenäosus, et ML'i mängu mängivad viiki või kaotavad :)

priity
09.07.12, 20:25
peale u19 eesti-kreeka mangu jagatud flaieritel kirjas, et teele viira kohal kalju mangul floraga kell 17, kuupaeva aga ei kusagil... homsel mangul aga ise loodetavasti kohal (kuupaev flaieril kenasti kirjas :))

chac
10.07.12, 00:20
päris hea elu meie fännidel - 3 ühe klubi oma vaidlevad teise klubi 2 fänniga kas kõlbab teist klubi toetada või mitte :D

see kõlab umbes nagu mõnes autofoorumis 3 maserati omanikku vaidlevad 2 koenigseggi omanikuga kumb ikka on parem auto eesti teede jaoks... ja umbes 10 tuhat rahvaauto omanikku muhelevad vaikides pealt vaadates ;)

Nohik
10.07.12, 00:32
Kas homset mängu telest voi netist näeb?

-RoMaRiO-
10.07.12, 00:49
päris hea elu meie fännidel - 3 ühe klubi oma vaidlevad teise klubi 2 fänniga kas kõlbab teist klubi toetada või mitte :D

see kõlab umbes nagu mõnes autofoorumis 3 maserati omanikku vaidlevad 2 koenigseggi omanikuga kumb ikka on parem auto eesti teede jaoks... ja umbes 10 tuhat rahvaauto omanikku muhelevad vaikides pealt vaadates ;)

aitäh, hea postitus!

aga sesmõttes olen Seni ja co`ga nõus. Kui üks nädal vilistad meeskonna totaalselt välja ning teisel nädalal peaksid teda südamest toetama, siis tundub pehmeltöeldes naljakas. Kui tulete, konkurendid, niisamagi staadionile, nautima jalgpalliõhtut, head mängu ning loodetavasti mõnusat atmosfääri, siis suur tänu teile. Meie jalgpallikultuur on täiesti olematu, aga tõesti ei peaks olema prioriteet värvata teiste klubide fänne, vaid inimesi, kes otseselt pole veel aktiivselt seotud ühegi teise klubiga.

Nahkpea ütles väga tabavalt ka minu kogu blogipostituse sisu RoMaRiO kirjutis peaks samas väga hea motivatsioonisüst just neile inimestele olema, kes otseselt ühtegi klubi ei toeta, aga kodune jalgpall ka külmaks ei jäta. Nemad, kes suudavad rõõmu tunda iga Eesti klubi edenemisest järgmisesse ringi, peaks just see sihtgrupp olema, keda te staadionile meelitama peate.

Raske öö tuleb, ootused on väga laes, loodetavasti tänasest kesvamärjukesest piisab, et homme varakult taas alustada!

ME USUME!

Zigmaister
10.07.12, 09:14
Ära siis Martin von Mällarit kesamärjukesega üle vala. Teine pole harjunud nii palju jooma nagu Nõmme Kalju pantrid seda soovivad :) Aga edu tänases mängus, hoian oma kuute pöialt kõrgel!

-RoMaRiO-
10.07.12, 10:43
Ära siis Martin von Mällarit kesamärjukesega üle vala. Teine pole harjunud nii palju jooma nagu Nõmme Kalju pantrid seda soovivad :) Aga edu tänases mängus, hoian oma kuute pöialt kõrgel!

tänks, eile tegime soliidse soojenduse, et täna tippvormis olla, varsti hakkame timmima! :)

Mällarile on Tallinn väga kasuks tulnud, nägi teine oravat isegi :D

mortan
10.07.12, 11:24
Orav oli ka ikka roosat värvi? :cool:

Blue Moon
10.07.12, 13:44
Kas homset mängu telest voi netist näeb?
Ei näe.

Alfonso
10.07.12, 16:28
Andke Senile viina, siis ta tuleb niisama vaatama!

Sen
10.07.12, 17:03
Andke Senile viina, siis ta tuleb niisama vaatama!

Ah et viinaga saab niisama vaadata? ;) Ma ju kirjutasin et toetan kaljut ........... 7 euroga.
Muideks, ma ei joo viina.
Kõik mängule !

Meintz
10.07.12, 17:54
Pole veel sellist Facebooki ummistamist näinud nagu Khazari fännid praegu teevad:D

ericbana
10.07.12, 21:36
No aga kõige tänase juures on positiivne see, et Kalju mängudel käib ikka sitaks palju ilusaid naisi. Kui platsil mänguilu ei pakuta, siis tribüünil silmailu on ikka kuhjaga.

Piksenool
10.07.12, 21:42
Tänaste laulude järgi võiks nõmme fännid ennast ümber ristida "NÕMME NMKÜ"-ks.
Kõigepealt selline mitte väga hetero laul, et "Toshio we love you" ja siis "Isa, Poja ja Kalju nimel" laul. Kõik nagu klapib.

Nõmme Noorte Meeste Kristliku Ühingu eest,
Piksenool

http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k

No samas - Roosa panter on umbes sama. Eks ise vaadake :)

priity
10.07.12, 23:15
Kahju muidugi kaotusest. Wakui on imemees, igale poole jätkus teda ning võitis keskväljal palju palle, mis lootusetud tundusid. Quintieri ja Konsa tegid nii mõnegi kena liigutuse, kuid kahjuks Vi ikmäe õigustas oma hüüdnime. Okei ta ju võitleb väljakul ja püüab, kuid kuidas on võimalik nii palju kõrgetest pallidest mööda hüpata? Varem või hiljem peaks ju ära jagama, et silmanägemine on viltu ja peaks sammukese rohkem vastase värava poole astuma. Esimene värav oli tõsine kaitse prohmakas, see ei jäänud ainsaks, kuid teisi õnneks vastased ära ei kasutanud. Ütleks, et meeskonnad olid võrdsed, aseritel ehk oli kvaliteeti rohkem, kuid Kalju jaksas võidelda. Kahjuks jäi puudu sellisest ründajast, kes oleks aserite kaitsjad natuke jalga väristama pannud.

-RoMaRiO-
10.07.12, 23:46
Mõistlik inimene trollile ei vastaks, aga chant "isa, poja ja püha Kuno nimel" oli soccerneti piletimängus pakutu, mille me selleks mänguks oma repertuaari võtsime, sest see oli reeglites kirjas.

Mäng oli nagu ta oli, kutid andsid endast kahtlemata maksimaalse, paraku lasime jälle I p.a lõpus suht rumala värava ning sellega oli mäng enam-vähem tehtud, sest ründetegevus oli kardetavalt väga nõrk. Toshi on fantastiline nii mängijana, inimesena kui profisportlasena, elab emotsionaalselt nagu mina isegi kõik sündmused südamest läbi. Konsa rahva ergutamine oli üks sümpaatsemaid emotsionaalseid hetki üleüldse siinses vutikultuuris.

Tegelikult ei tahaks üldse Prinsi kohapealt sõna võtta, aga kui me vaatame kõiki tähtsaid kohtumisi (v.a vs Levadia 1:1) ja uurime, mis põhjustasid värava, siis jõuame alati samasse punkti. Treeneri tarkus või pohhuism?

-RoMaRiO-
11.07.12, 00:10
Oleksitel ei ole mõtet üldjuhul peatuda, aga mis võinuks saada kui Neemelo oleks tänases mängus saanud palli ees hoida? Enne mängu prognoosisime, et esimesed 15-20 minutit tuleb tohutu surve Khasarilt, aga üllatuslikult mängisid ka nemad väga passiivselt,samas ehk oligi taktika, ei oska praegu süvaanalüüsi tegemata öelda. Kolm euro hooaega on võõrsil esimene mängitud ning tehtud väga soliidne tulemus, kodus aga on kõik mängud resultaadilt nigelad olnud, viimane aeg hakata õiget kodu ehitama? :)

Meintz
11.07.12, 21:13
Taaskord küsimus: Kus on publikunumber?

ROOTSI KUNN
11.07.12, 23:04
Oleksitel ei ole mõtet üldjuhul peatuda, aga mis võinuks saada kui Neemelo oleks tänases mängus saanud palli ees hoida? Enne mängu prognoosisime, et esimesed 15-20 minutit tuleb tohutu surve Khasarilt, aga üllatuslikult mängisid ka nemad väga passiivselt,samas ehk oligi taktika, ei oska praegu süvaanalüüsi tegemata öelda. Kolm euro hooaega on võõrsil esimene mängitud ning tehtud väga soliidne tulemus, kodus aga on kõik mängud resultaadilt nigelad olnud, viimane aeg hakata õiget kodu ehitama? :)
Viimane aeg on hakata teil korralikku meeskonda ehitama. Kui fännid hakkavad tasapisi juba pantrite nime õigustama olgugi ,et roosad aga siiski minu ristitud :) ja eile jätsite hea mulje siis meeskond välja ei vedanud ja sai minult hindeks,, üles poodud roosa rott .

PraS
11.07.12, 23:45
Viimane aeg on hakata teil korralikku meeskonda ehitama. Kui fännid hakkavad tasapisi juba pantrite nime õigustama olgugi ,et roosad aga siiski minu ristitud :) ja eile jätsite hea mulje siis meeskond välja ei vedanud ja sai minult hindeks,, üles poodud roosa rott .

Tõesti. Sinu arvamus on ülioluline!

Draakon
12.07.12, 13:18
Käisin üle pika aja Kalju mängul. Häiris see, et Kalju fännklubi lasi vahetpidamata oma joru olenemata sellest mis mängus toimus. Peaks ikka suutma paremini mängu käiku sisse elada ja oma trummilööke ning laule vastavalt sellele ka muuta...

ericbana
12.07.12, 13:27
Käisin üle pika aja Kalju mängul. Häiris see, et Kalju fännklubi lasi vahetpidamata oma joru olenemata sellest mis mängus toimus. Peaks ikka suutma paremini mängu käiku sisse elada ja oma trummilööke ning laule vastavalt sellele ka muuta...

et pidanuks pärast väravat masenduses mitu minutit vaikima? kalju fännid väärivad krediiti selle mängu eest igatahes. ja kui sind häirib, et fännid 90.min järjest laulavad, siis mine vaata edaspidi male või tennist

-RoMaRiO-
12.07.12, 14:04

Kusjuures kõige kurvem asja juures on see, et Draakovi arvamusavaldus ei ole mitte ühe indiviidi arvamus fänlusest vaid see ongi meie Eesti spordipubliku üldine arvamus. Mängu käiku sisseelamine seisnebki nende arvates pasuna puhumises ning kui toetus sisaldab endas ka mõningaid laule, siis on tegemist juba arusaamatu jorisemisega.

Katsu sa siin siis midagi muuta. Mina näiteks täna loobusin U19 EM`i poolfinaalidele minemast, sest staadionil on ülimalt raske leida vaikset nurka, kus keegi tagantreast pasunat kõrva ei puhuks.

Sen
12.07.12, 14:46
Kusjuures kõige kurvem asja juures on see, et Draakovi arvamusavaldus ei ole mitte ühe indiviidi arvamus fänlusest vaid see ongi meie Eesti spordipubliku üldine arvamus. Mängu käiku sisseelamine seisnebki nende arvates pasuna puhumises ning kui toetus sisaldab endas ka mõningaid laule, siis on tegemist juba arusaamatu jorisemisega.

Katsu sa siin siis midagi muuta. Mina näiteks täna loobusin U19 EM`i poolfinaalidele minemast, sest staadionil on ülimalt raske leida vaikset nurka, kus keegi tagantreast pasunat kõrva ei puhuks.

Tundub et jätan ka vahele, kaine peaga pinipasunat taluda on liig.
2 postitust kalju fb lehelt:
Mikhail Koropka - "palun jätke trummid koju"
Shoko Jänku - "Krt,mind ka segas üks tropp,kes keelas mul pasundamise,läksin teise nurka ja pasundasin ikka edasi,teisi see ei seganud!! Jalgpall ja lärm käivad kokku!!!!!"

Myrgel
12.07.12, 15:02
Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Laul on lahutamatu (ja tihti ka katkematu) osa Kalju mängust. Kellele meeldib, see tulgu ja nautigu, kellele mitte, see võib endale mõne "vaiksema" klubi valida. Üks asi mis mind tõeliselt kummastab on inimesed, kes ronivad otse fännisektori külje alla, et "melust osa saada" ja siis hakkavad erinevate komponentide peale halama. Kadrioru staadion on suht lai ja lahtise arhidektuuri tõttu ka sita akustikaga. Seega istudes teise tribüüni otsa ei sega ei laul ega trummid. Võid rahus istuda, pasunat puhuda, koledat naist näppida ja oma tavapäraseid mõrudaid mõtteid mõlgutada. Ma arvan, et me ei peaks põdema üksikute indiviidide arvamusest. Kõigile ei saa kunagi meeldida. Ei ole publikut ja fännlust - on probleem, on publik ja fännid - jälle probleem. Mõtetu vaidlus. Tore, et tulete, aga kui tulete siis arvestage, et klubil ja tema fännidel on oma kombed ja traditsioonid. Viisakas inimene lepib sellega ja võimalusel kohaneb, mitte ei hakka esimese mängu peale kohe hädaldama ja kõike muutma püüdma.

kesa
12.07.12, 15:49
Taaskord küsimus: Kus on publikunumber?

Soccerway väidab - 1281
Võõrsil - 15500

ballack
12.07.12, 17:38
Laulma peab ka siis kui olla 4:0 taga. Nüüd tekkis uus jube probleem, et staadionil lauldakse :D Mingu Viljandi fänniks sel juhul või tennist vaatama.

Mällar
13.07.12, 19:46
http://translate.google.ee/translate?sl=pl&tl=en&js=n&prev=_t&hl=et&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.transfery.info%2F53339%2C53339
Soovitan lugeda isegi GT abil, sest Nõmme Kalju 2./3. puurivahi Marcin Zomerski usutlus Poola meediale on äärmiselt avameelne ja otsekohene.

Üritage kuidagi aru saada, ma ei hakka Eesti keelde ümber tõlkima, niiet kes tahab see ka saab mõtetest aru, kuigi GT on jah kahjuks veel vähearendatud.
Enda meelest valisin mõned huvitavamad nopped välja.

How do you live in Estonia?
- I miss Polish. But yes, I do not have to complain about - nice town, is the sea, you can spend time in the Old Town. I believe that Tallinn is a very nice city, but you can see the difference when we go on trips to smaller towns. Are neglected. Estonians are very calm, almost phlegmatic. I am also a little annoying behavior on the roads. Is not to say that Poland is breaking the rules, but when in Estonia is limited to 30, is going 20, so God forbid they do not get the mandate. That is their mentality, some Scandinavian.
Lots of walking around town and suddenly noticed a poster informing EURO U-19.
- In Poland, the first football is a sport and all that live. And here? The third, perhaps fourth. Do not pay for that weight. What counts above all football and basketball. I was a bit surprised, as soon as I arrived, we played with Levadia, not just any opponent - the game came to 500 people. In general it is a bit so that we, Levadia and Flora are as strong in Estonia, and too weak to go somewhere else.
Kalju pulls a lot of foreigners, and therefore a little stand out against the transfer policy of the rest.
- Revenue foreigners, but careers do not. I do not speak themselves. Together with me, come to Kalju Hideaki Takeda, Japanese, previously played for Latvia in Gulbene. I stand out, and still not playing. I do not know why. He was a leading figure in the Latvian league and that is why he came here. But do not play as much as would be expected, as might be expected (only five appearances in the starting composition, changed four times, eight times walked off the bench - editor). And what he has at this time show? I see this annoying, because we live together. Or the Italians. One, Damiano Quitieri, and only returned to the warehouse, and played a long time. Second, Marco Bianchi, here is the second year and went twice in the first team, and the contract is for five years.
Do you live with one Japanese. Anything you were surprised?
- They are not very expressive, do not show joy, are uniformly. I do not like each other. When I meet Polish tourists, it's always a moment will talk - as usual. They? On the contrary, they do not like each other. I ask him this, with who I live - Takeda, why he does not speak to his countrymen, which meets here. - I do not like them because we are too much.
Yesterday we liked the Japanese, number 75, Hidetoshi Wakui.
- He will surely be missed. There is a striker, mentioned by me Neemelo. Now injured. Everyone here was crying when he injured two days before the second leg. 30 years old, experienced, does the front of the entire game. A tall, strongly built, but still turning.
Wakui a plus, the minus central midfielder with an "8", Yankuba Ceesay.
- I really think anyone does not understand why he plays (laughs). The vice captain of the Gambia, yesterday played Neemelo due to injury, the coach moved one player more to the center. It was only his third match (in the starting line). He was also in ŁKS Łķdź (Spring 2008 - editor), but there were problems with his contract.
Wearing Kalju-Khazar was being billed as a sort of Estonian-Azerbaijani war.
- We went to Lankaran, more than 80 thousand inhabitants, and the match came to 20 000 spectators. They were also in our training. Tallinn has 400 thousand. How much is coming with us? 400-500 people, if all goes well. This game was an event, the League of Europe. But if the capital of the match came two thousand people ...
The fans sang songs of Jorge Rodrigues - a favorite of the stands?
- They all sing. Just have a ball, and they will sing. Those fans in comparison to the Polish, this is ... the picnic (laughs). It is such fun. Now we lost, but only the first match. And so, you win - it is OK, tie - also OK. It happens that the game comes as 100 people.

Ehk Poola vutispetsialist Priity oskab artiklile veel mingit lisaväärtust anda?

-RoMaRiO-
13.07.12, 21:43
Ootused homseks - kõik Khasari vastu pingil istunud mängijad põhikoosseisu + Vnukov, väravasse Zomerski, pingile mõned 96 poisid ning piisava eduseisu korral esimene küpsuseksam ML-s. Millal veel kui täiesti pooliku Tammeka vastu, kellest peaks üle sõitma absoluutselt iga koosseisuga?

Reaalne pilt - 85 minutit mängivad 11 põhimeest. Vnukov, Terehhov viimase viie jooksul väljakule!

fcfloraforever
13.07.12, 23:33
Ootused homseks - kõik Khasari vastu pingil istunud mängijad põhikoosseisu + Vnukov, väravasse Zomerski, pingile mõned 96 poisid ning piisava eduseisu korral esimene küpsuseksam ML-s. Millal veel kui täiesti pooliku Tammeka vastu, kellest peaks üle sõitma absoluutselt iga koosseisuga?

Reaalne pilt - 85 minutit mängivad 11 põhimeest. Vnukov, Terehhov viimase viie jooksul väljakule!

Noh pigem ikka aint Terehhov, Vnukov jääb tsipa nooreks Prinsi jaoks.

jkj
14.07.12, 00:08
Seda ei juhtu teie treener on Prins. Mul pole tema kui inimese vastu mitte midagi, aga tema vahetuste poliitika ajab mind närvi. Ma pole kalju fänn, aga tänu temale langeb noorte mängijate motivatsioon nulli ja see on halb nii Kalju arengule, kui ka kogu eesti jalgpallile, kuna noorte mängijate areng Kaljus jääb toppama ja mõne aja pärast hakkab mängijal taandareng. Kalju tuleb see aasta meistriks, aga Prinsiga eesotsas sellise poliitikaga järgmistel aastatel seda ei juhtu.

fcfloraforever
14.07.12, 09:34
Seda ei juhtu teie treener on Prins. Mul pole tema kui inimese vastu mitte midagi, aga tema vahetuste poliitika ajab mind närvi. Ma pole kalju fänn, aga tänu temale langeb noorte mängijate motivatsioon nulli ja see on halb nii Kalju arengule, kui ka kogu eesti jalgpallile, kuna noorte mängijate areng Kaljus jääb toppama ja mõne aja pärast hakkab mängijal taandareng. Kalju tuleb see aasta meistriks, aga Prinsiga eesotsas sellise poliitikaga järgmistel aastatel seda ei juhtu.
Mõne andeka ja päris lootustandva noormängija on ta juba p****e keeranud nii.

Rein
14.07.12, 10:18
MTÜ Nõmme Jalgpalliklubi Kalju
Harju 6, Tallinn 10130

President
Kuno Tehva
kuno@jkkalju.ee

Võtke Kunoga ühendust ja pakkuge ennast treeneriks. Tundute päris pädevad poisid olevat, kui vaja võin ka telefoninumbri anda.
Võite mulle ka öelda kelle ja kuidas ta siis persse keeranud on?

chac
14.07.12, 11:59
Ma ise vaatasin ka kuti facebooki ja imestasin mõeldes, et.. miks nii kõva tasemega väravavaht pingil istub. Liigas võiks ikka mängu saada.

mis seal hvatsepukis siis on?
tuli kaljusse pogon'ist, mis pendeldas seal kuskil poola 2 ja 1 liiga vahel hooaeg-paar tagasi, valis üleminekuks läti keskmikuklubi asemel eesti tipmise satsi kes võitleb medalite eest.
nõmme kalju peaks ju ikka veidi tugevam olema kui poola 2. või 1. liiga saatsid?

priity
14.07.12, 14:21
http://translate.google.ee/translate?sl=pl&tl=en&js=n&prev=_t&hl=et&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.transfery.info%2F53339%2C53339

Ehk Poola vutispetsialist Priity oskab artiklile veel mingit lisaväärtust anda?

Päris pikk intervjuu, kui Kalju või Soccernet tahaks üles panna, võin ümber tõlkida, kuigi Google abil ka üsna adekvaatne tõlge tulnud. Mõned pisidetailid tõlkes tküll mööda. Näiteks ütleb Zomerski, et Eestis on jalgpall kusagil nr 3 v 4 spordiala hoki ja korvpalli järel. Üldiselt Zomerski suhtumine positiivne, väike kahtlus on tal küll selles suhtes, et ehk oleks ta saanud Gulbenes rohkem mänguaega. Ütleb, et ta ei tea miks ta ei saa mängida, kuid samas ei ütle ta seda teravalt stiilis, et ta peaks kindlasti Telesi asemel postide vahel seisma.
Zomerski enda taseme suhtes ei oska ma midagi öelda, kuna pole teda kunagi mängimas näinud. Pogonis olid tal kogenumad väravavahid ees nii et end esinduskoosseisus näidata ei saanud. Samas pole ma Pogoni esikinnaste Fabiniaki ja Jauszkiewiczi tasemest just ülearu kõrgel arvamusel. Kes nende mänge (ja apsakaid) näha tahab, siis Pogoni kodulehel on päris paljude mängude videokokkuvõtted üleval.

Draakon
20.07.12, 11:05
et pidanuks pärast väravat masenduses mitu minutit vaikima? kalju fännid väärivad krediiti selle mängu eest igatahes. ja kui sind häirib, et fännid 90.min järjest laulavad, siis mine vaata edaspidi male või tennist

Said valesti aru. Asi pole selles, et laulmine on halb. Vaid selles, et kui tekib Kaljul hea võimalus, siis fännklubi ei reageeri - vaid laseb oma monotoonset viisijuppi edasi. Taustamussi võib maki pealt ka lasta. Elage kaasa krt võtaks!

StenV
20.07.12, 13:39
Said valesti aru. Asi pole selles, et laulmine on halb. Vaid selles, et kui tekib Kaljul hea võimalus, siis fännklubi ei reageeri - vaid laseb oma monotoonset viisijuppi edasi. Taustamussi võib maki pealt ka lasta. Elage kaasa krt võtaks!

Kas laulmine polegi kaasa elamine? Mine küsi mõnelt mängijalt, kumb paremini mõjub, kas 90 minutit täieliku pühendumust meeskonna toetamisele või mõne parem võimaluse peale ahhetamine.

Meintz
20.07.12, 15:21
Samas pole ma Pogoni esikinnaste Fabiniaki ja Jauszkiewiczi tasemest just ülearu kõrgel arvamusel. Kes nende mänge (ja apsakaid) näha tahab, siis Pogoni kodulehel on päris paljude mängude videokokkuvõtted üleval.
Pead ikka väga Poola jalgpalli huviline olema, kui tead midagi näiteks Poola esiliiga väravavahtid taseme kohta:D

fcfloraforever
20.07.12, 15:46
Pead ikka väga Poola jalgpalli huviline olema, kui tead midagi näiteks Poola esiliiga väravavahtid taseme kohta:D

Aga ta ju just mainis, et on vaadanud Pogoni mängude kokkuvõtteid..

Myrgel
20.07.12, 17:54
Tänan arvamuse eest, see on meile väga oluline. :smack:

Ei oleks kunagi oodanud, et kaasmaalaste kibestumus nii kaugele ulatub, et isegi laulmine enam ei meeldi. Trummid juba tehti maha. Mis edasi? Pantrid lähevad laiali? Tulge mõistusele! Meie oleme Kalju fännid ja toetame oma klubi oma parema äranägemise järgi ja meeskonna heakskiidul. Irooniline on see, et iga kord peale suurt mängu, kui klubi,mängija või meedia poolt tuleb positiivne äramärkimine fänluse poolelt, siis siin nutuseinal leidub alati mingi võõrasisa poolt ahistatud heinaaju, kelle arust kõik on jube halvasti. Selleks, et meie klubidel oleks midagi, mis ligilähedaseltki fännlust meenutavad, näevad paljud mehed ja naised, poisid ja tüdrukud vaeva ning seda tihti pereaja arvelt. Tulla koju, hääl ära karjutud, sõrmed trummitagumisest villis ja fännimängust jalad makaroniks joostud ja lugeda mingi nohkari hala - see ajab ikka sita keema küll. Tee ise ka midagi elus ära ja jäta endast märk ka positiivsest küljest! Võib-olla siis ei pea nii fakin kibestunud olema koguaeg!

Kurb on see, et delfi debiilikute konsentratsioon on siin niivõrd suureks läinud, et mingist mõistlikust jalkajutust ei tule enam mõnda aega midagi välja. Iga asi tehakse maha, tallutakse põrmu ja kustakse täis. Teen ettepaneku pärisfännidel soccernetti mõnda aega ingnoreerida. Las tilganäppijad madistavad siin omavahel ja kurdavad teineteisele kui halvasti, kõik ümberringi on. Foorumi modedel on veidi mõtlemist, mida teha, et siinne foorum ei muutuks katkise psüühikaga inimeste emotsionaalseks prügikastiks..

vincent
20.07.12, 22:28
Mees, miks sa üldse kulutad energiat? Nagu ise ütled - suvaline arvamus. No las siis inimene arvab.

...

Pikalt Poolas viibiva/viibinud inimese kohta pole selles küll midagi väga erilist.

Draakon
21.07.12, 12:07

Ei oleks kunagi oodanud, et kaasmaalaste kibestumus nii kaugele ulatub, et isegi laulmine enam ei meeldi. Trummid juba tehti maha. Mis edasi? Pantrid lähevad laiali? Tulge mõistusele! Meie oleme Kalju fännid ja toetame oma klubi oma parema äranägemise järgi ja meeskonna heakskiidul. Irooniline on see, et iga kord peale suurt mängu, kui klubi,mängija või meedia poolt tuleb positiivne äramärkimine fänluse poolelt, siis siin nutuseinal leidub alati mingi võõrasisa poolt ahistatud heinaaju, kelle arust kõik on jube halvasti. Selleks, et meie klubidel oleks midagi, mis ligilähedaseltki fännlust meenutavad, näevad paljud mehed ja naised, poisid ja tüdrukud vaeva ning seda tihti pereaja arvelt. Tulla koju, hääl ära karjutud, sõrmed trummitagumisest villis ja fännimängust jalad makaroniks joostud ja lugeda mingi nohkari hala - see ajab ikka sita keema küll. Tee ise ka midagi elus ära ja jäta endast märk ka positiivsest küljest! Võib-olla siis ei pea nii fakin kibestunud olema koguaeg!

Kurb on see, et delfi debiilikute konsentratsioon on siin niivõrd suureks läinud, et mingist mõistlikust jalkajutust ei tule enam mõnda aega midagi välja. Iga asi tehakse maha, tallutakse põrmu ja kustakse täis. Teen ettepaneku pärisfännidel soccernetti mõnda aega ingnoreerida. Las tilganäppijad madistavad siin omavahel ja kurdavad teineteisele kui halvasti, kõik ümberringi on. Foorumi modedel on veidi mõtlemist, mida teha, et siinne foorum ei muutuks katkise psüühikaga inimeste emotsionaalseks prügikastiks..

Ära ole selline tundlik eit. Mingi kriitikameel võiks ikka ka olla. Saad aru, mina tegelen ka igasuguste asjade orgunniga ja üritustega ja saan ka aegajalt kriitikat. See on vajalik selleks, et areneda ja paremaks muutuda. Sina aga võtad seda isikliku solvanguna ja oled ikka samasugune udu edasi. Kasuta pead mõtlemiseks ja analüüsi, kas sellised kriitilised kommentaarid tekivad tühja koha pealt või on asi ikka pisut teis ka ja saate areneda...
Keegi ei ole öelnud, et fänlus on halb ja trummid tuleks nurka panna. Jätkake samamoodi, aga olge rohkem mängus sees mitte taustamussi rollis!
Ja ikkagi pole ma vastust saanud küsimusele, miks te ohtlikele olukordadele ei reageeri, vaid proovite oma laulu eeskujulikult sama hääletämbriga lõpuni laulda...

maamesilane
21.07.12, 12:51
Kas ma saan aru,et paljuarutatud laul on nagu Kolumbus Krisil-hakkab peale ja ühe jorinaga lõpuni-ei kulminatsiooni,ei mingit haripunkti? :) Et siis nagu seks ilma orgasmita,tuim tampimine :) :)?

Draakon
21.07.12, 22:46
Kas ma saan aru,et paljuarutatud laul on nagu Kolumbus Krisil-hakkab peale ja ühe jorinaga lõpuni-ei kulminatsiooni,ei mingit haripunkti? :) Et siis nagu seks ilma orgasmita,tuim tampimine :) :)?

Laulul on haripunktid küll, aga need ei lähe mängu käiguga kuidagi kokku...

Gr33nWolf
21.07.12, 23:06
Kalju fännide laulmist/kaasaelamist iseloomustab kerge lause: rikkiläinud plaadi esitus.

Mister
21.07.12, 23:10
Kalju fännide laulmist/kaasaelamist iseloomustab kerge lause: rikkiläinud plaadi esitus.
Oi kui terav, oioi kui terav, nii terav, et paneb lausa patja nutma ja oma eesolevat elu ümber hindama! Pits sinu auks!

MNa
21.07.12, 23:12

Khmm khmm, telekasti vahendusel kõlas Kalju kaasaelamine järjekindlamalt kui Florakate oma. Ka kvaliteet ei jäänud florakatele alla. Seega ma ei tea mida sa jahud siin. Hapud viinamarjad?

krissucool
21.07.12, 23:12

Minu arust on päris naljakas kui keegi mõne kriitilisema lause kirjutab või soovitab mida TEMA ARUST võiks paremini teha ja siis teatud härrasmehed solvuvad ja nutavad nagu väikesed plikad.Krt pane soovitus kõrva taha või ära tee välja, aga niimoodi solvuda.Noo see on lihtsalt halenaljakas.

Blue Moon
21.07.12, 23:13
Ausalt öeldes on Kalju fännide laulmine oluliselt emotsionaalsem ja laulujupid huvitamad, kui emotsioonitu ja igav "FLORA!" karjumine. Just saying...

Kuno
21.07.12, 23:36
Las fännid laulavad ja publik reageerib väravamomentidele, siis kõlab kõige paremini ;)

Mr.Maximus
21.07.12, 23:45
Las fännid laulavad ja publik reageerib väravamomentidele, siis kõlab kõige paremini ;)
Vaadates ,kes teie VIP sektoris täna istus siis hakkate kõik varsti KAPOS laulma .

vincent
21.07.12, 23:46
Muidu ei reageeriks üldse, aga Flora vapiga kodanikult on see lause küll ülim iroonia. Oskate ikka nalja teha.

edit:

Te (kalju fännid) koguaeg lasevad oma lauluviisi ühel ja samal emotsionaalsel tasemel, ja kui tuleb värav, siis ainult natuke noot tõuseb teil rõõmuhõikeks, ja jätkub sama lauluviis edasi.

see on nüüd muidugi jah tõsi, et kaljukate repertuaarist puuduvad tõesti teravmeelsed laulud võtmes "te peale k*seme", mis aitaksid vahepeal natuke räigematest emotsioonidest kantud alatooni sisse tuua. selle asemel on hoopis kõik kogu aeg rõõmsad ja lõbusad. nüri värk ju.

Gr33nWolf
21.07.12, 23:47
Oi kui terav, oioi kui terav, nii terav, et paneb lausa patja nutma ja oma eesolevat elu ümber hindama! Pits sinu auks!

Wow, et minu auks kohe pits? Väga armas Sinust, hindan seda (:

Lgp. MNa ja Blue Moon- ma ei vaadanud ise kahjuks teleka vaheldusel ja tõepoolest ei oska öelda kuidas see heli telepilti jõudis? Te (kalju fännid) koguaeg lasevad oma lauluviisi ühel ja samal emotsionaalsel tasemel, ja kui tuleb värav, siis ainult natuke noot tõuseb teil rõõmuhõikeks, ja jätkub sama lauluviis edasi.
Kommenteerisin siin lihtsalt teie lauluoskust, et äkki võtaksite seda kui soovitust enda parandamiseks? Aga nähtavasti võtsite seda kui mingit hüperkõva kriitikalainet. Poleks uskunud, et see nii südamesse läheb. Lihtsalt minu arvamus. lol.
Peace! :prill1:

chac
21.07.12, 23:57
ühendada laulupidu vutiga... pole paha idee :D

=> korraldage fännide koorilauluvõistlus a la laululahing

MNa
21.07.12, 23:58
Heh, lauluoskus. Florakatel teadupärast fännideks ainult järgmised Orumetsad ja Loobid.

MNa
22.07.12, 00:01
See on muidugi legendaarne, et mängu kohta ei räägita mitte midagi. Ikka vaja teistele midagi ette heita või millegi üle viriseda.

Gr33nWolf
22.07.12, 00:05
See on muidugi legendaarne, et mängu kohta ei räägita mitte midagi. Ikka vaja teistele midagi ette heita või millegi üle viriseda.

Mängust rääkides. Mis mu ikka öelda? Õnnitlused võidu puhul!!?
Siiski minu silmade järgi oli Floral rohkem väravavõimalusi, puudus lihtsalt realiseerimisoskus. Teil oli vähem väravavõimalusi, oskasite realiseerida.

MNa
22.07.12, 00:08
Mina ei ole Flora ega Kalju fänn. Vaatasin mängu erapooletul emotsioonil. Siiski arvan, et fännidevahelises "lahingus" jäid peale pigem Kalju poolehoidjad ja ka mängus vääris võitu pigem roosalembene sats.

Nahkpea
22.07.12, 00:39
Mängust rääkides. Mis mu ikka öelda? Õnnitlused võidu puhul!!?
Siiski minu silmade järgi oli Floral rohkem väravavõimalusi, puudus lihtsalt realiseerimisoskus. Teil oli vähem väravavõimalusi, oskasite realiseerida.

Polnud meil mingeid erilisi võimalusi ja see realiseerimine on nagunii meil hooaja lõikes läbiv häda olnud.

Lutsu puterdamine kontrarünnakul oli muidugi "klass" omaette...

Positiivne mees täna platsil oli Luigend, ainus, kes tahtis ja oskas midagi palliga teha.

Draakon
22.07.12, 01:44
Kalju paneb see aasta tiitli taskusse, see on nüüd peaaegu kindel.
Aga et meil hakkaks meistriliiga mängudel kunagi stabiilselt 1000 inimest mängul käima, siis on vaja õhkkonda oluliselt parandada. Fännide ja tavapubliku vahel on vaja paremat koostööd. Praegu tavapublik plaksutab ja ahhetab kui on head olukorrad, aga fännklubi ajab mingit oma asja.

vincent
22.07.12, 01:54
Aga et meil hakkaks meistriliiga mängudel kunagi stabiilselt 1000 inimest mängul käima, siis on vaja õhkkonda oluliselt parandada. Fännide ja tavapubliku vahel on vaja paremat koostööd. Praegu tavapublik plaksutab ja ahhetab kui on head olukorrad, aga fännklubi ajab mingit oma asja.
Huvi pärast see küsimus, et millises sektoris mängu vaatasid?

ZanniN
22.07.12, 13:17
Ma pakun, et ta istus ka keskel nagu minagi.

Mängust nii palju, siis on lausa kurb vaadata, kuidas ei suudeta lihtsalt olukorda realiseerida või palli kiiruse pealt omaks võtta. Kalju kiired vasturünnakud olid teravad ja mehed liikusid neil hästi. Mitu korda nägin, et kohe peale Flora rünnakut oli juba Kaljul 4 mängijat meie 4 kaitse vastu.

Fännidest rääkides, siis minu taga istus üks perekond: ema, isa ja kaks poissi. Isa oli Flora fänn, ema tundus nagu Kaljut toetama ja lastega täpselt sama lugu. Üks oli Kalju ja teine Flora fänn.
Esimese poolaja lõpus teatas Kalju fännist poiss emale, et tal kõrvad valutavad sellest Kalju põrgust e. fännide jorust. Mõned korrad nurises veel aga ülejäänud aeg kulus Kaljule kaasa elamiseks ja Fifa 12 teemadel latramisele. Ta ütles, et on seal ainult kaks eestlast leidnud - Kink ja Lindpere. Aga mängijad tundis hästi. Oli leidnud tribüüni pealt Neemelo ja veel ühe Kaljuka kelle nimi ei meenu.
Flora fännist poiss istus vaikselt. Arutas isaga, mis valesti läks või mis parasjagu väljakul toimub. Kui teine poiss ta tähelepanu üritas saada, siis oli enamasti vastus: "ÄRA SEGA!" Ema ja isa noomisid ka kohe Kalju poissi, et see laseks tal vutti vaadata. Ainus kiusatus millele Flora poiss vastu ei suutnud panna oli see kui teine kutsus teda kommi ostma.