PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Mõnuagent 007
09.11.12, 19:24
Ballack, ole nüüd:) Anna ükskord alla ja siinkohal sa võidad sellest.

ballack
09.11.12, 19:30
Ma ei imesta, et fännikultuur Eestis ei arene kui peakolus asju nii lahatakse...

Õige. Aga kui midagi öelda siis tuleb ka ise alustuseks selle järgi käituda (nimesid ja tegusid ma ei hakka mainima) ;) See kuidas midagi kusagil lahatakse oleneb ikka sellest, kuidas infot jagatakse.

kesa
09.11.12, 19:34
Tore, mängige aga üritust reklaamiv pilt poisiussist pasunaga ületas küll hea maitse piiri :D

http://www.jkkalju.ee/fannid-votavad-mootu-klubi-noortega/

ballack
09.11.12, 19:39
Ballack, ole nüüd:) Anna ükskord alla ja siinkohal sa võidad sellest.

Aaa kes siis kino hakkab tegema kui ma ei tee? :)

Mõnuagent 007
09.11.12, 19:42
Aaa kes siis kino hakkab tegema kui ma ei tee? :)

Tõsi.

krissucool
09.11.12, 20:26
1) Nüüd vähemalt keegigi suvatses tagamaid lahti seletada ja mis toimuma hakkab. Siiani oli teema (mulje artiklist) nagu otsiti mingeid tegelasi keda kindlasti võita saaks ja oleks nagu iga teine keskmine ML mäng vahega, et mängijad on nooremad.
2) Meil noormängijaid ka sektoris (usun, et ei ole raske vaadata minu albumit teada-tuntud kohast eks). Külmade ilmadega neid jah ei ole (okei paar tegelast on ka külmade ilmadega). Kui juba küsid, et miks ei ole siis see on ümber lükatud. Kui edasi küsid miks rohkem ei ole siis võib täpselt sama ka teie kohta küsida miks rohkem ei ole...ei ole teil ainult 10-25 (olenevalt kas loed fännisektori või kõik staadioni kokku) noormängijat klubis.
Ma olen enam kui kindel, et sina olid ainukene kes sellest eneseirooniast aru ei saanud ja kellele seda lahti seletada vaja oleks.

Diftong
09.11.12, 21:10
Lihtne on pidevalt muliseda, tehke midagi selle asemel, et oma energiat siin kritiseerimiseks, ilkumiseks ja maha tegemiseks kulutate... Äkki siis muutub ka meie jalgpall paremaks?
Mis oli Kalju selle aasta publikurekord? Küsin lihtsalt niisama mehelt, kes üritab asja paremaks teha...

omanik
09.11.12, 21:29
igaks juhuks: Mõttekoht....

Mister
09.11.12, 21:33
Flora fännide postitusi lugedes tuleb millegi pärast meelde lause - Armastus vaatab läbi teleskoobi, kadedus läbi mikroskoobi.

ballack
09.11.12, 22:01
Ma olen enam kui kindel, et sina olid ainukene kes sellest eneseirooniast aru ei saanud ja kellele seda lahti seletada vaja oleks.

Sul on õigus oma arvamusele, aga pean kahjuks ütlema, et sa oled väga valesti arvanud.

ballack
09.11.12, 22:32
Flora fännide postitusi lugedes tuleb millegi pärast meelde lause - Armastus vaatab läbi teleskoobi, kadedus läbi mikroskoobi.

Nagu ma välja lugesin Romario selgitusest ("mängime suuresti seetõttu, et väga palju neid poisse käib sektoris aktiivselt esindusmeeskonda toetamas. ") siis Kalju vanemad fännid suudavad ennast kokku võtta ja teha Kalju 11-12-aastaste fännidega mängu...uauuu...oi jummel kui kadedaks teeb. Big news...ma usun, et väärib Õhtulehe, Päevalehe ja Postimehe esikaane uudise staatust, et fännid omavahel mängu suudavad teha :)

Teie kadedusest täiesti punaseks läinud ballack :D

vincent
09.11.12, 23:05
minna kettasse selle peale, et fännid ja lapsed mängivad pärast hooaja lõppu omavahel naljaviluks ühe lõbusa mängu? või selle peale, et soccernet sellest imepisikese uudisnupu tegi? ja ma arvasin, et olen kõike näinud.

tegelikult ka, kui loll peab olema, et tõsimeeli arvata, nagu oleksid fännid endale meeleheitlikult võidetavat vastast otsinud.

fcfloraforever
09.11.12, 23:05
Ah mis siin foorumis täiesti mõttetu asja pärast seletada. Iseenesest küllaltki lahe ettevõtmine ja üpris naljakas saab kindlasti olema kuidas kalju fännid liduvad ning Romario korjama hakkab :D.
EHk peaks enne hooaega fännimängugi korraldama.

Rein
09.11.12, 23:13
Ma ei imesta, et fännikultuur Eestis ei arene kui peakolus asju nii lahatakse...

Hea, Kuno :D

-RoMaRiO-
10.11.12, 00:36
http://www.youtube.com/watch?v=qKlzUx9jr-U&feature=related

kurat, Flora fännisats lõi meile värava :(

fännide fännid kah hoos.

ballack
10.11.12, 00:57
minna kettasse selle peale, et fännid ja lapsed mängivad pärast hooaja lõppu omavahel naljaviluks ühe lõbusa mängu? või selle peale, et soccernet sellest imepisikese uudisnupu tegi? ja ma arvasin, et olen kõike näinud.

tegelikult ka, kui loll peab olema, et tõsimeeli arvata, nagu oleksid fännid endale meeleheitlikult võidetavat vastast otsinud.

Ma küsin kus ma kettasse läksin? Või olen ma valesti aru saanud sõna kettasse minema tähendusest hetkel? Ainukesed, kes kettasse läksid olid Kalju tegelased hetkel irvitamise peale ja võib-olla ka sa ise (vähemalt kirjutise tõsidust arvestades) :D

Aga ma vastan ise su viimasele lausele: kui loll peab olema, et mitte aru saada, et see kõik irvitamise ja terava tõmbamisena oli kirjutatud?

Soccerneti artikkel on kirjutatud stiilis nagu oleks mingi tõsine mäng tulemas ja meelelahutus nagu lihtsalt iga jumala jalgpallimäng ikka...selles suhtes nõrk artikkel muidugi.

vincent
10.11.12, 01:02
kõik on chill, ma ei viitsi iga kord smileyt juurde panna, aga noh palun - :)

lihtsalt see irvitamine ajas omakorda irvitama, sest oli taustsüsteemi arvestades täiest naeruväärne. ja hetkeks tekkis küll tunne, et võtsid asja väga tõsiselt. võib-olla on ka siin tausta viga. aga küta terviseks.

Mõnuagent 007
10.11.12, 01:41
Mulle meeldis vintsu ütlus ühel korral, et "ballack on päriselus jummala normaalne inimene (kuidagi sellise mõttega), aga foorumis läheb täiesti imelikuks" ehk leppige nüüd ära. Smail:)

Kuno
10.11.12, 10:56
Mina jälle olin oma eelmises elus normaalne inimene, nüüd krt tegelen jalgpalliga ;)

omanik
10.11.12, 12:35
Mina jälle olin oma eelmises elus normaalne inimene, nüüd krt tegelen jalgpalliga ;)

Mõttekoht...

Marek_T
10.11.12, 16:35
A mul on ettepanek: Ballack, stfu.

Ja kui Ballack ei suuda stfu, siis teised, stfu.

Vi**u, ma ei saa hästi aru... Küsisin mõni aeg tagasi, et djuudid, mis Flora fännisektoris teha, et elu elusamaks läheks. Miku ja Kesa ainsatena üldse reageerisid... Ja nüüd oled sa, Ballack siin Kalju teemas ja pead sõnasõda Lillade Pantritega või mis nad iganes olid... Fakit, noh. Millal Flora fännide koosolek tuleb, et plaane teha ja selle kõrvale õltsi võtta, selle asemel, et õltsi võtta ja selle kõrvale, noh... Mitte midagi teha?

Kao koju, Ballack (oma teemasse) ja teeme asju. Nahui sai torgid siin?

(Ma külmetasin pool päeva kalavetel ja lasin elu kala kahvast minema, nii-et jah, ma olen pisavalt pissed, et sihuke tiraad telefoniekraanil viitsida sisse toksida. Aga see ei muuda asja mõtet. Stfu.).

ballack
11.11.12, 00:05
...

See ei ole asi, mida arutada internetis. Ei siin ega ka lõustaraamatus. See reede jäi kahjuks ära see kuna liiga paljud olid Tallinnast eemal, külmetusega audis jne. Detsembris tuleb meil see üritus kus räägime sellest ;)

EDIT: Oleme mõelnud sellele küll välismängudele minekutel (mis ja miks Eestis hetkel asjad nii on)...kalkuleerinud seda, mis toimub nii meil kui teistel...suht ebaloogilisi asju on ikka väga palju...aga nagu just ütlesin...internetis ei ole mõtet selle üle arutleda, vaid silmast silma. Seda tuleb arutada kas enne mängu või eraldi kokku saades...peale mängu ei ole mõtet arutleda kuna emotsioone liiga palju.

ballack
11.11.12, 00:09
ehk leppige nüüd ära. Smail:)

Ei ole meil Vincentiga mingit kana kitkuda ega muud sellist ega sarnast nii, et ole mureta ;)

Meintz
11.11.12, 00:16
Kes võitis siis üldse?
Täna hommikul vist pidi toimuma

Tofoa
11.11.12, 00:46
Kes võitis siis üldse?

Pantrid

Mister
11.11.12, 00:54
http://www.tv3play.ee/play/288384/?autostart=true

Väike uudistekipp ka mängust :)

Martin
12.11.12, 15:40
Konsa narkoga vahi all: http://www.ohtuleht.ee/499366

Kaspy
12.11.12, 15:42
Ega Eestis jalgpallimängimisega rikkaks ei saa.

Mõnuagent 007
12.11.12, 15:47
Pealkiri "Konsa on Tais testimas" sai kohe täiesti uue dimensiooni.

jansa
12.11.12, 15:48
..eilsed kuulujutud siis osutusid tõeks :(

Piksenool
12.11.12, 15:55
Koondis sõitis Konsa jaoks ilmselgelt liiga hilja Omaani ja Araabiasse. Muidu oleks saanud sealtkaudu Suurbritanniasse putket panna, nüüd aga istu isiklike põhjustega vahi all.

eston maravilha
12.11.12, 16:18
Pealkiri "Konsa on Tais testimas" sai kohe täiesti uue dimensiooni.

eeskujulik maaletooja käib ikka tootjatehasega tutvumas.

Marek_T
12.11.12, 16:19
...aiman saabuvat šittlõudi "läks testima" nalju suvalise Kaljuga kaudseltki seotud palluri liikumiste järel jalgpalliturul...

Ootan huviga Pulleritsu kommentaari. Ongi teisel mokk viimasel ajal suht mättas olnud.

-RoMaRiO-
12.11.12, 16:27
Fännklubi avaldus:

Nõmme Jalgpalliklubi Kalju fännigrupp Roosad Pantrid mõistab hukka teguviisi, milles klubi esindusmeeskonna mängijat Oliver Konsat süüdistatakse. Narkootikumidel ei ole spordis kohta ja samuti ei ole spordis kohta palluritel, kes nendega seotud on!

Selline mõtlematu käitumine ei riku mitte ainult sportlase elu, vaid määrib klubi aastatega ehitatud mainet. Ühtlasi näitab see nii Meistriliigat kui ka tervet Eesti jalgpalli halvas valguses.

Meistriliiga meistriklubi jalgpallur on muuhulgas suureks eeskujuks sadadele klubis pallivatele lastele ja ühiskonnas laiemalt. See paneb esindusmeeskonna mängijale kohustuse käituda eetiliselt ja seadusekuulekalt.

Pantrid kiidavad heaks klubi otsuse lõpetada koostöö Oliver Konsaga, kuni asjas on saabunud lõplik selgus.

R.Madridista
12.11.12, 16:27
Aiaiai, kui tõsi, siis läheb talle need aastaid maksma. Pigem kedagi tappa ja aasta pärast vangist välja tulla, aga kui narkoga vahele jääd vähemalt 6 aastat tulemas. Sitt seis võiks öelda. Loodame parimat, kuid Konsat tundes ei oska enam midagi öelda... Äkki oleks pidanud miiniumpalka tõstma...

Marek_T
12.11.12, 16:38
Kommentaarides eri portaalides ja siingi paar vihjajat on viidanud, et ei tulnud uudis just suure üllatusena. Mis värk? Vana jahunina või varasemadki patud või misasja? Minu jaoks tuli küll see asi suht sita üllatusena, aga ega ma pole muidugi isegi Flora ega ammugi siis Kalju mängijate eluga väljaspool valgeid jooni (no pun intended) väga kursis hoidnud ka...

eika
12.11.12, 16:41
Vähemalt on tulnud kolmas lahendus, kuidas Eestis on võimalik 25+ aastaselt profijalgpallur olla:
a) rikas naine
b) mängude fiximine
c) narkokuriteod

Sen
12.11.12, 16:42
Fännklubi avaldus:
Pantrid kiidavad heaks klubi otsuse lõpetada koostöö Oliver Konsaga, kuni asjas on saabunud lõplik selgus.

peatada koostöö*

Aga noh mis siin ikka rääkida, sitt lugu igaljuhul. Suur kogus... parastada ei ole siin mõtet, kahju poisist.

zelee
12.11.12, 16:45
Mis ainega ja kui suure kogusega üldse vahele jäi siis?

Martin
12.11.12, 16:45
Väike remark: huvitav, kas Nõmme Kalju ainuke pilt Konsast, mis pressiteatele juurde pandi, on tõesti TVMK vormis Konsast? Kalju eest ta eriti ei pallinud? Nagu tõsiselt või?

eika
12.11.12, 16:46
Aga noh mis siin ikka rääkida, sitt lugu igaljuhul. Suur kogus... parastada ei ole siin mõtet, kahju poisist.
Enne süüdimõistmist vist ei tohiks jaurata. Aga.

Kahju? Mees potensiaalselt tegeles narkoga, mida tarbisid võimalikult nii noored ja lapsed. Kahju poisist ja ei tohiks parastada? Midahelli.

05ula
12.11.12, 16:47
Oligi poiss kuidagi liiga aktiivne platsil.

eston maravilha
12.11.12, 16:48
Väike remark: huvitav, kas Nõmme Kalju ainuke pilt Konsast, mis pressiteatele juurde pandi, on tõesti TVMK vormis Konsast? Kalju eest ta eriti ei pallinud? Nagu tõsiselt või?

oleks võinud panna pildi, kus ta oma kasvatajaklubi vormis on. siis oleks süüdlane teada - laps ju kodu peegel ;)

e: ja kui nüüd kalju lehel olevat statistikat (http://www.jkkalju.ee/oliver-konsa/) uskuda, siis kalju eest karjääri jooksul teinud seni kõige vähem mänge:
Karjäär:
2010- Nõmme JK Kalju 40/3
2008-2010 Tallinna FC Flora 54/14
2007-2009 TVMK Tallinn 47/17
2001–2006 Tartu JK Tammeka 128/53

aga see vist hooaja alguse seis.

DjalmaSantos
12.11.12, 16:49
Head nimepäeva,Kuno!!!

nurmalna
12.11.12, 16:53

Aga näe töötas, Postimees samat pilti kasutanud ning pealkirjaski puudub Nõmme Kalju.

ericbana
12.11.12, 17:16
Ega jah, hetkel on ta ju ainult kahtlustusega kinni peetud ning mingit sdistust esitatud ei ole. Menetlus käib ja selge ju pole, kas see süüdistus üldse millalgi tuleb. Igasuguseid variante võib olla, kuidas "sõbrad" on mehe tanki mänginud. Hetkel tundub aga, et meedia ja avalikkus hakkab meest juba hukkama. Näiteks miks avalikustatakse ainult Konsa nimi ja mitte ülejäänud kahe omasid? Muidugi võib põhjendada seda avalikkuse huviga, aga praktika näitab, et selliseid uudiseid tõlgendatakse nii, et mees on sisuliselt süüdi juba. Ja kui peaks tulema uudis, et süüdistust esitada ei saa või kohus mõistab Konsa süüdi, siis suurt vahet enam pole, sest kahju on juba tehtud ja neid eelarvamusi, mis teda edaspidi saadavad, on juba kuratlikult raske murda.

Seega võiks hoogu maha tõmmata ja natukene oodata.

fitti
12.11.12, 17:17
leidsin politsei.ee lehelt värskema pildi ka:

http://oi48.tinypic.com/29fse2v.jpg

keemiainsener
12.11.12, 17:20
Hea uudis Tanel Meltsale!

eston maravilha
12.11.12, 17:36
Ega jah, hetkel on ta ju ainult kahtlustusega kinni peetud ning mingit sdistust esitatud ei ole. Menetlus käib ja selge ju pole, kas see süüdistus üldse millalgi tuleb. Igasuguseid variante võib olla, kuidas "sõbrad" on mehe tanki mänginud. Hetkel tundub aga, et meedia ja avalikkus hakkab meest juba hukkama. Näiteks miks avalikustatakse ainult Konsa nimi ja mitte ülejäänud kahe omasid? Muidugi võib põhjendada seda avalikkuse huviga, aga praktika näitab, et selliseid uudiseid tõlgendatakse nii, et mees on sisuliselt süüdi juba. Ja kui peaks tulema uudis, et süüdistust esitada ei saa või kohus mõistab Konsa süüdi, siis suurt vahet enam pole, sest kahju on juba tehtud ja neid eelarvamusi, mis teda edaspidi saadavad, on juba kuratlikult raske murda.

guilty until proven innocent.

ericbana
12.11.12, 17:42
guilty until proven innocent.

paraku nii ongi tänapäeval.

rainis007
12.11.12, 17:49
Enne süüdimõistmist vist ei tohiks jaurata. Aga.

Kahju? Mees potensiaalselt tegeles narkoga, mida tarbisid võimalikult nii noored ja lapsed. Kahju poisist ja ei tohiks parastada? Midahelli.

Yup, endal oli sama reaktsioon. Kahju, nagu mees oleks rumala narkomuulana vahele jäänud.

Aga üldiselt see uudis mind ei üllatanud, olin mingi "naised-saunas-rääkisid" stiilis kuulnud tema kohta igasugu jutte ja väidetavalt ei oleks narko ainus selline aine, mille kasutamist "üheselt hukka mõista" annaks...

kesa
12.11.12, 18:00
Mida see käitlema täpselt tähendab?
Kas nagu prügi käitlema, ehk siis narkotsi koguma, sorteerima, pakendama, vedama... ka kõrvaldama?

kodukaitsja
12.11.12, 18:04
no err pildi järgi on mees tõsiselt haige

1631

Gallacher
12.11.12, 18:10

Unustasid lisada, et küllap on asja taga Vesti karvane käsi, kes nõnda alatul kombel konkurendile jala taha pani. Palgavõlgnevuse teema ka veel jne.

xrip55
12.11.12, 18:13
Pohh. Keskerakond koos Savi Etsiga on süüdi.

Jasper
12.11.12, 18:15
ja väidetavalt ei oleks narko ainus selline aine, mille kasutamist "üheselt hukka mõista" annaks...

steroidivihje?

Brick
12.11.12, 18:17
Lõustaraamatusse on kogunenud juba mingi toetusleht http://www.facebook.com/UsumeOliverKonsat

Hetkel tundub see nagu Rahnu prostiskandaal. Kui nüüd süüdi ka mõistetakse siis head aega jalgpall.

Mõnuagent 007
12.11.12, 18:21

Sest Konsa osas saabus vihje, mille peale pidi proks midagi ütlema. Rääkisin Konsa lähedase tuttavaga, kes ütles, et seal erilist kahtlust pole, et ta süüdi on. Seega ära hakka Edgar Michalit nüüd mängima.

orbitaaljaam
12.11.12, 18:27
Kui tegu on muruga, kas siis lennatakse peale jutuga, et "see ju pohui?"

Marek_T
12.11.12, 18:32
Juba välja öeldud, et suurema koti jahuga oli tegemist.

ericbana
12.11.12, 18:39
Unustasid lisada, et küllap on asja taga Vesti karvane käsi, kes nõnda alatul kombel konkurendile jala taha pani. Palgavõlgnevuse teema ka veel jne.

ei. Selle absurdse argumendi tõid praegu sina välja. Minu teksti ja mõttega ei haaku see mingil viisil. Neid avalikult "hukatud"inimesi, kes hiljem kohtus õigeks mõistetakse on lihtsalt liialt palju. HETKEL ei tasu lihtsalt järeldusi teha. Tuleb otsus, siis on teine tera.

Katzuu
12.11.12, 18:48
Kurjad keeled räägivad, et koos Konsaga on ka Tauno kinnipeetud.

SoccerGoal
12.11.12, 18:48
Aiaiai, kui tõsi, siis läheb talle need aastaid maksma. Pigem kedagi tappa ja aasta pärast vangist välja tulla, aga kui narkoga vahele jääd vähemalt 6 aastat tulemas. Sitt seis võiks öelda. Loodame parimat, kuid Konsat tundes ei oska enam midagi öelda... Äkki oleks pidanud miiniumpalka tõstma...
MIDA vibu? Nagu ausalt...

--------------------------

Kui asi tõesti sedasi on nagu kirjutatakse, siis ise oli loll, et sellise tee valis.

Mõnuagent 007
12.11.12, 19:00

Jap. Sama info ka siin.

Gallacher
12.11.12, 19:00
ei. Selle absurdse argumendi tõid praegu sina välja. Minu teksti ja mõttega ei haaku see mingil viisil. Neid avalikult "hukatud"inimesi, kes hiljem kohtus õigeks mõistetakse on lihtsalt liialt palju. HETKEL ei tasu lihtsalt järeldusi teha. Tuleb otsus, siis on teine tera.

Haakub küll, lihtsalt pakkusin, et oleks võinud veel vinti juurde keerata.
See jutt, et hetkel ei maksa hukka mõista ja ootame otsuse ära, on selline JOKK-jutt, mida ma tõsiselt ei võta. Reiljan mõisteti õigeks aga arvad, et ta oli süütu ohver? Kui Konsa asi lõppeb kokkuleppemenetlusega esimeses kohtuastmes, on ta süütu sest Riigikohus pole otsust langetanud? Neid NKVD-lasi keda pole kohtu ette toodud, ei tohigi kurjategijateks pidada?

Mul endal on sellest Konsa teemast suht savi, sest õnneks ta vist klubis lastetreener vähemalt ei olnud ja narko on üldse teema kus igaüks otsustab ise mida tarbib, erinevalt näiteks varguste ja röövide ohvritest aga sellele vaatamata tegi Kalju minu arvates ainuvõimaliku otsuse kui lepingu sellise kahtlustusega vennaga katkestas.

optiums
12.11.12, 19:03

Kas viitad sellele, et Kalju parimad mängijad saavad miinimumpalka?

jansa
12.11.12, 19:09
Jap. Sama info ka siin.

.. ja info vastab tõele.

Diftong
12.11.12, 19:09
Nagu Mario fännide nimel kirjutas- sellisel asjal ei ole spordis( ega ühiskonnas laiemalt) kohta. Jalgpalli jobu 2012 on sündinud, hoolimata sellest, kas kohus ta süüdi või süütuks mõistab. Vähe sellest, et ta endale vee peale tõmbas, tegi ta Kaljule ja ülejäänud Eesti jalgpallimaastikule karuteene( edu järgmiseks hooajaks praeguste/tulevaste sponsorite leidmisel/hoidmisel).

kodukaitsja
12.11.12, 19:13

kes tekko we

ericbana
12.11.12, 19:15
Kes on Tauno?

taimomees
12.11.12, 19:17
Kes on Tauno?

Tauno Laasme?

rauulo
12.11.12, 19:18
Laasme peaks olema.

E: jõuti ette

Bart
12.11.12, 19:18
Kes on Tauno?

endine Kalju mängija, olla nende eest siis mänginud kui Kalju esiliigas oli.

maamesilane
12.11.12, 19:26
Ja laulu nimeks on "Esimene Lumi"

Kaspy
12.11.12, 19:33
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/narkoarikas%20-kuueks-aastaks-vangi.d?id=27681285

BECKS23 WTF?

DjalmaSantos
12.11.12, 19:34
http://uudisvoog.postimees.ee/211207/esileht/siseuudised/302676_print.php

Tofoa
12.11.12, 19:35
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/narkoarikas%20-kuueks-aastaks-vangi.d?id=27681285

BECKS23 WTF?

6 aastat vangistust aga juba mullu mängis jalgpalli :)

Andres.
12.11.12, 19:35

BECKS23 WTF?

Bling-bling, jou.

Paistab, et vennal veel aega ka fatšes istuda. Kongis ei peaks olema, või mis lasti varem minema?

-e- 15.04.2011 naasis tagasi platsile, JK Kaitseliit Kalevi eest mäng kirjas. Võetakse ka ikka igasugused oma nimekirja..

Mõnuagent 007
12.11.12, 19:36
6 aastat vangistust aga juba mullu mängis jalgpalli :)

Jalavõruga õue.

Even
12.11.12, 19:39
praegu on tal päris äss punane kolmene buumer.

kesa
12.11.12, 19:48
endine Kalju mängija, olla nende eest siis mänginud kui Kalju esiliigas oli.

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/narkoarikas-kuueks-aastaks-vangi.d?id=27681285

Kui sama mees, siis klubiks Kaitseliit/Kalev.
http://www.jalgpall.ee/players.php?player=11421&name=Tauno Laasme

Mis nüüd, kas Kaitseliidu ja Kalevi hõlma...?

zelee
12.11.12, 20:01
Viskame siis Äripäeva lingi ka siia juba

http://www.ap3.ee/?PublicationId=31503ED6-39D4-4163-9D98-74AA1E3959CE&code=32148

ballack
12.11.12, 20:06
Ja Kaljulgi "reklaami" juures: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/foto-kurikuulus-narkoarikas-elas-vip-sektoris-kaasa-nomme-kalju-tiitlimangule.d?id=65254280

Tom K
12.11.12, 20:09
Njah. Saagu, mis saab aga üks suurem tõrvatilk on nüüd Kalju 2012. aasta meepotti igatahes juba lastud...

Nahkpea
12.11.12, 20:11

Narkokuritegevus on võrreldav sisuliselt massimõrvaga, nii et rohked aastad igati teenitud. Aga midagi nii rumalat öelda, et parem oleks võinud juba kellegi tappa kui narkoga vahele jääda. No ma ei tea, mul pole sõnu.

Ja mida see palk siia puutub? Mitte miski ei vabanda välja kuritegu, ei töötus, väike palk ega minemajooksnud naine.

Ma poleks aga kaugeltki nii skeptiline, et loo tõeksosutumisel jalgpallimaine nüüd nii rikutud saaks. Ei juhtu sellest suurt midagi, nagu ka kümnevõistluse mainele ei mõjunud Rahnu-keiss kuidagi.

Kaspy
12.11.12, 20:11
Tegelikult on natuke inetu küll meedia poolt Nõmme Kalju jalgpalliklubi patuoinaks tembeldada. See pole esimene kord kui mõni sportlane tõsiselt ämbrisse suudab astuda
Elu läheb edasi, perspektiivikast endisest kümnevõistlejast Rahnust ei räägita enam sõnagi. JUHUL, kui Konsa peaks süüdi jääma, ununeb temagi.

Mõnuagent 007
12.11.12, 20:37
Samas 2008. a mõisteti Taunoke kuueks aastaks vangi ja juba mullu mängis ta Eesti liigasüsteemis jalgpalli. Kuidas see võimalik on? Istus 2-3 aastat vanglas ainult? See viib ta samale tasemele nende tapjatega, kes enneaegselt vanglast vabastatakse.

Vahistatud alates 2007. aasta lõpust. 2011. aasta kevadel sai elektroonilise valve alla.

Marek_T
12.11.12, 21:04
Timm värk. Igast toredat paska hakkab pinnale ujuma. Jalavõruga narkoärikas VIP loožis koos kindlustuspetturist dopinguvennaga klubi tiitlimängul, jälgimas tänaseks narkokuriteokahtlusega vahistatud palluri mehetegusid. Mahe fännieliit, peab ütlema. Aga noh, vähemalt ei ole marurahvuslased, eks ole.

Mürglist ja Romariost ja muudest tribüünikaljukatest on siiralt kahju. Sellist kick in the nutsi ei ole nad küll ära teeninud.

Stok
12.11.12, 21:23
Tegelikult on natuke inetu küll meedia poolt Nõmme Kalju jalgpalliklubi patuoinaks tembeldada. See pole esimene kord kui mõni sportlane tõsiselt ämbrisse suudab astuda

Ei räägi keegi Chelseast kui koka-klubist, hoopis vastupidi, Chelsea andis ise Mutu kohtusse lepingu rikkumise eest. Samamoodi pole Napoli mingi narkoklubi, kuigi Maradona jäi samuti kokaiiniga vahele. Kalju teeb õigesti, et peatab töösuhte kahtlusalusega, see on liialt tõsine asi, et hoida tema poole. Kui Konsa juhtumisi õigeks mõistetakse, küllap siis aitab Kalju tal oma nime puhtaks pesta.

Marek_T
12.11.12, 21:34
Ei räägi keegi Chelseast kui koka-klubist, hoopis vastupidi, Chelsea andis ise Mutu kohtusse lepingu rikkumise eest. Samamoodi pole Napoli mingi narkoklubi, kuigi Maradona jäi samuti kokaiiniga vahele. Kalju teeb õigesti, et peatab töösuhte kahtlusalusega, see on liialt tõsine asi, et hoida tema poole. Kui Konsa juhtumisi õigeks mõistetakse, küllap siis aitab Kalju tal oma nime puhtaks pesta.

Chelsea juhtkonnal on inimesed, kes jälgivad seda, et klubi jumala eest mitte mingi nurga alt ei saaks süüdistada või ülepea mingisugust läbikäimist sarnase kontingendiga nende klubiga otsati kokku viia. On loogiline, et Mutu kohtukullile pureda anti - ja on loogiline, et Kuno praegu iga hinnaga klubi mainet päästa üritab. Meedia on oma kahju juba teinud ja samas...

Samas, ega inimesed ka lollid ei ole. Kui Chelsea teeb seda, mida just kirjeldasin, siis Kalju mänge vaatab Konsaga koos kinnimajas istuv meedias läbi ja lõhki lahatud tegevustaustaga narkoparun VIP loožis. Mees, kelle ebaseaduslik tegevus on sama hästi teada ja igast internetinurgast leitav, kui näiteks Kuno klubi logod sellesama mehe võidusõidutsiklil...

Ma ei süüdista midagi ega kedagi. Aga lühinägelik on oldud ja naiivsed ollakse, kui praegu NÜÜD arvatakse, et see pask klubiga seostamata jäetakse. Ei jäeta. Ja kuradi kahju on, sest Kalju, nii kibe kui seda konkurentklubi fännina pole ka tunnistada, on ASJU TEINUD Eesti jalgpallis...

Kuradi mage lugu, võiks öelda, et lausa pask. PR-geeniust on vaja, et klubi sellest pasast puhtalt välja tuua, et normaalne ja edumeelne tegevus jätkuda saaks...

orbitaaljaam
12.11.12, 21:57
Timm värk. Igast toredat paska hakkab pinnale ujuma. Jalavõruga narkoärikas VIP loo˛is koos kindlustuspetturist dopinguvennaga klubi tiitlimängul, jälgimas tänaseks narkokuriteokahtlusega vahistatud palluri mehetegusid. Mahe fännieliit, peab ütlema. Aga noh, vähemalt ei ole marurahvuslased, eks ole.

WUT? Fännieliit? MIngi võll sattus mängule ja kohe on klubi esifänn valmis? Seda kõike Kalju fännidega seostada on ikka päris julge ümmardus. Mul sõber saab ka aegajalt oma naise vanematelt vip pääsmeid, kes juhtumisi Pohlakuga naabrid on. Kui mu sõber nüüd mingi jamaga hakkama saaks, kas ta oleks siis fännieliit? Ja see marurahvuslaste värk...raputa liiv välja.

Marek_T
12.11.12, 22:09
WUT? Fännieliit? MIngi võll sattus mängule ja kohe on klubi esifänn valmis? Seda kõike Kalju fännidega seostada on ikka päris julge ümmardus. Mul sõber saab ka aegajalt oma naise vanematelt vip pääsmeid, kes juhtumisi Pohlakuga naabrid on. Kui mu sõber nüüd mingi jamaga hakkama saaks, kas ta oleks siis fännieliit? Ja see marurahvuslaste värk...raputa liiv välja.

Iisi-iisi. Tõmbasin Kalju fännide ja nende võllide vahele oma arust üsna selge piiri ja fännieliit oli väga halvasti varjatud irooniaüritus. Pahasti, kui läbi ei närinud. Samas kuluks sulle ära pisut võimet näha ilmselget. Siis poleks vaja julgete ümarduste teemal leili minna.

kesa
12.11.12, 22:14
«Ehk tõime nende ellu natuke rõõmu...»

Aastate eest Narvast pealinna sportlaseelu jätkama kolinud Jevgeni Novikov ja Aleksandr Tarassenkov kohtuvad vana tuttava, endise Transi mängija Vladimir Kurapjatnikuga.

«Keda ka siin ei kohta!» imestab Novikov. Kurapjatnik kannab Murrus kümneaastast karistust, hüva pallimänguoskus on säilinud.

Jalgpallurid ja vangid viis kokku Tauno Laasme, killukese elust Murrus veetnud noormees.

http://www.ohtuleht.ee/134227

Piaoviaopiuviao
12.11.12, 22:28
Selge on see, et igal asjal on siin ilusas elus kaks poolt, kuid vähekenegi jääb mulle arusaamatuks mõndade naiivsete inimeste arvamus, et see on täitsa okei kui keegi diilerdab narksiga ja teeme talle fb kommuuni" Usume sind" Veerpalu sai vist oma tsirkuse eest pea 100 000 "uskujat" ja lõppude lõpuks said kõik vastu hambaid ja päris valusalt. Kui seda avaliku saladust on sahistatud juba ammu ja nüüd teeme ilusa näo et oh üllatust siis minge perse. Seda okset ei talu ükski eetiline inimene ja kui saab karistada, paras ja edu. Kui ei, siis ajagu ennast tippvormi, et rumeeniale võõrsil tappa anda.

jkj
12.11.12, 22:51
Nii siis ikkagi süüdi on Pohlak, Flora aegadel Konsa ei saanud palka kätte ja ronis sügavatesse võlgadesse. Võlad vajasid tasumist, leidis sellise viisi lisa teenida.

Ärge siis mu juttu tõsiselt võtke.

Martin
12.11.12, 23:09
Kohtusüsteemi fännid ja seaduste austajad ning tundjad võivad oma teemasse mineva aruteluga suunduda sinna: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?7175-Rumalad-k%FCsimused-ootavad-vastuseid

Myrgel
13.11.12, 00:10
Olukord on kehv. Väheste väga motiveeritud inimeste ühiste ponnistustega on klubi jõudnud end nullist tippu ehitada. Raske hinnata kas ja kui palju kahju see juhtum ühisele üritusele teeb, aga hästi see kindlasti ei mõju. Narkokuriteod on ühed konkreetsemad kuriteod üldse. Sul kas on N kogus kokaiini või ei ole. Sa kas müüd kontrollostu teinud politseinikule minigrip kotikesega doosi või ei. See, et kohus andis loa Konsa pooleks aastaks kinni pidada viitab juba üksinda piisaval arvul tõendite olemasolule. Kõike silmas pidades on üsna raevu ajav lugeda ilmselt Konsa sugulaste ja lähedaste sõprade poolt loodud kommuuni mis kuulutab Oliveri põhimõtteliselt meistritiitli ainuautoriks ning kõige suuremaks süüdlaseks hoopis klubi koos fännidega. Kutsun kõiki vutihuvilisi kaaluma sügavalt, ennem kui nad selle üsna subjektiivsetel motiividel loodud üllitisega liituvad..

Meil oli 12 tundi aega vaagida oma seisukohta ja tegime seda raske südamega, kaaludes kõiki fakte. Neid mis on avalikusest läbi käinud ja need mis ei ole veel kõigi ette jõudnud. Kui mingi ime läbi peaks selguma, et meil ei olnud õigus - siis on see pigem hea kui halb asi, aga kahjuks on usk selle sündimisse väga väikene.. Meie truudus on klubi ja selle väärtustega ning kui mõni mängija läheb nendega räigelt vastuollu, siis kuulub meie poolehoid klubile. Oleks tegemist vähegi kaheldavama olukorraga, siis oleks meie resoluutsus ehk väiksem. Näiteks Veerpalu sarnane dopingujuhtum, millest inspiratsiooni saanuna see kommuun ilmselt ka loodi.

Tahaks tänada kõiki inimesi kes meil aitasid eile ja täna asjas selgust saada. See kuidas erinevate klubide fännid on suutnud antud olukorras kainet mõistust hoida ja kokku hoida, on muljetavaldav! Seda kinnitab ka fakt, et ennem klubi ametliku teadet ei tulnud asjast teadvad inimesed siia asju ette laduma ja andsid sellega klubil aega kogu juhtumisest nii palju selgust saada kui see antud hetkel võimalik on. Respect selle eest!

Hea oleks öelda, et kogu asi nüüd sellega piirdub, aga tegelikuses ei ole midagi veel selge. Prokuratuur lootis algul suhteliselt naiivselt, et nad suudavad sellist asja lõpmatuseni saladuses hoida. Selgus, et ei suuda. Nüüd varjavad nad kahe vahistatu ja teiste kahtlusaluste nimesid. See jällegi on tekitanud vutikommuunis korraliku tohuvapohu, kus spekulatsioonidel ei ole otsa ega äärt. Nii mõnigi asjasse mitte puutuv jalgpalliinimene on pidanud telefonitsi tõestama, et tal pole asjaga midagi pistmist. Selline teadmatus võib olla kasulik prokuratuurile, aga Eesti jalgpallile toob see iga möödunud tunniga ainult kahju..

jkj
13.11.12, 00:49
eks proovi kommuuni loojatest ka aru saada, nad on tema pere ja on tema poolel. Konsa on nüüd neile palju haiget teinud, aga sellegipoolest nad üritavad teda kaitsta, kuna ta on neile kallis inimene. (ja see kõik tuli neile suue šokina)

Tofoa
13.11.12, 01:11
Mina arvasin, et see kommuun on kellegi sarkasm ja nali, mitte väga tõsiselt võetud üritus.

jkj
13.11.12, 01:45
Mina arvasin, et see kommuun on kellegi sarkasm ja nali, mitte väga tõsiselt võetud üritus.

vb on ka nii

ballack
13.11.12, 03:27
See Konsa FB uskumise lehekülg on vist ära kaotatud...ei leidnud seda praegu igatahes. Tahtsin oma silmaga kaeda mida nad sealt suust välja ajavad (klaviatuuri klõbistavad)...igatahes pantrite avaldus oli jumala õige mida aga seal FB lehel maha tehti (Delfi jutu põhjal olevat maha tehtud). Ei oskagi arvata kas tehti mingi vimka pärast see lehekülg või loodeti naiivselt, et fännid liituvad sellega ja loodavad midagi muuta sellega. Tegu siiski narkosüüdistusega mitte maadevahetusega, kus saab kõike teises valguses näidata. Eks aeg näitab mis veel välja suudetakse uurida ja tõestada. Igatahes need "usun bläku-bläku" teemad FB's on mõttetu pask (mida nendega saavutada tahetakse?). Loodetavasti see sitt nüüd publikunumbritele, sponsoritele, tulemustele jne sitasti ei mõju.

andre26
13.11.12, 04:08
See Konsa FB uskumise lehekülg on vist ära kaotatud...
Leht täitsa oelmas . http://www.facebook.com/UsumeOliverKonsat?fref=ts

ballack
13.11.12, 05:12
Leht täitsa oelmas . http://www.facebook.com/UsumeOliverKonsat?fref=ts

Okei..võib-olla FB teab, et mulle need "usume bläku-bläku" teemad ei meeldi ja ei kuva otsingus neid :D

Raivo19
13.11.12, 05:38
Narkokuritegevus on võrreldav sisuliselt massimõrvaga, nii et rohked aastad igati teenitud. Aga midagi nii rumalat öelda, et parem oleks võinud juba kellegi tappa kui narkoga vahele jääda. No ma ei tea, mul pole sõnu.

Ja mida see palk siia puutub? Mitte miski ei vabanda välja kuritegu, ei töötus, väike palk ega minemajooksnud naine.

Ma poleks aga kaugeltki nii skeptiline, et loo tõeksosutumisel jalgpallimaine nüüd nii rikutud saaks. Ei juhtu sellest suurt midagi, nagu ka kümnevõistluse mainele ei mõjunud Rahnu-keiss kuidagi.kle, see, kui keegi irooniliselt lambajuttu tõmbab, ei tähenda veel, et peab kohe tõsimeeli täisjura vastu ajama ...teada ju, et mõrvarid pääsevad tingimisi aeg-ajalt, aga massimõrva mõiste mine tee endale kiiresti mõne koraani-kummardajast rahvarohkes kohas enesetappu plaaniva habemiku juures selgeks

mõnuaine jaoks sind keegi tagant ei sunni.., kuuli, noa, trotüüli, kirve või kurika "pakkumise" puhul sulle ei saa nagu suurt valida...või mis? :)

Stok
13.11.12, 08:42
Myrgel.. ise kirjutasid? Väga arukas lugemine hommikucappuccino kõrvale. Kõrgeviis, laik ja muud derivaadid!

metssiga
13.11.12, 08:53
mõnel on uskumatu komme ikka üle-dramatiseerida. võrrelda massimõrvaga... eeldada, et tapmine on etem....ei ole muidugi mehele kohane tegu, ent ometi ikka natuke võib piiri pida.ja mis kalju mainesse puutub, siis rääkida, et see rikub nüüd nii hirmsasti seda, et peaks hakkama päästma pmst klubi, ma ei nõustuks ka sellega. on palju, kes pole kuuldki kaljust ja enamiku keda natuke huvitab, neid arvan konsa isiklikud sigadused ei mõjuta, kui nüüd muud midagi välja ei kooru. ja natuke ei tahaks uskuda, nende kuulujuttude taustal, mis mõnda aega levisid, et kaljus polnud neid keegi kuulnud ka mitte....

Marek_T
13.11.12, 09:06
Myrgel.. ise kirjutasid? Väga arukas lugemine hommikucappuccino kõrvale. Kõrgeviis, laik ja muud derivaadid!

Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.

ZanniN
13.11.12, 09:19
Ma usun küll, et Myrgel selle kirja pani. Too mees pole just suu peale kukkunud :)

viljauss
13.11.12, 10:14
Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.

Sama siin!

omanik
13.11.12, 12:31
kas nüüd oleks vaja pulitzeri ja kommuuni feispuuki?

Leivo-Tigu Vimb
13.11.12, 14:17
mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??

soxx
13.11.12, 14:28
mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??

Link?

Mõnuagent 007
13.11.12, 14:30

Ma tean, et millele vihjatakse, aga kuna tegu pole minu infoga, siis ma seda ka ei ütle. Muidu on jälle mingi "Dannar Leitmaa ütles Soccerneti foorumis seda ja seda".

dareth
13.11.12, 14:33
Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik. :D

Mõnuagent 007
13.11.12, 14:33
Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik. :D

Teade VÕIB tulla täna ja EI pruugi üleüldse Kaljuga seotud olla.

Nurmekas
13.11.12, 14:35
Ja Konsa küsib teda küsitlevalt ajakirjanikult: "Kes on Dannar Leitmaa?"

soxx
13.11.12, 14:41
Tundub,et siis eesti meistriliigas kõik proffi klubid on räpased. Pole ime, et ükski suur ettevõte ei soovi oma õla alla panna.

Jasper
13.11.12, 15:44
Link?

http://www.epl.ee/news/sport/oliver-konsal-lasub-narkokuriteo-kahtlus.d?id=65254956

"...Nõmme Kalju kohta selgumas mitmeid detaile ..."

marcello
13.11.12, 16:05
Hea uudis Tanel Meltsale!

Irooniline- Melts puhkab Tais...

Rein
13.11.12, 16:19
Tsiteerides Aadut- linnaelu on keeruline.
Narkoäri ajab ainult väga rumal inimene. Kuidas aga kutsuda inimest, kes ajab narkoari koos tegelasega, kes on selle eest juba 3 korda kinni istunud?

Kaspy
13.11.12, 16:59
Kuidas aga kutsuda inimest, kes ajab narkoari koos tegelasega, kes on selle eest juba 3 korda kinni istunud?

Oliver "don`t mess with me" Konsa

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000157/x-79544891-2241-4714-9012-799b31fab31a.jpg

Varikonto
13.11.12, 17:02
Vaadake asja positiivsemat poolt:

Oliveri asemel saavad nüüd nooremad võimaluse:cool:

Kes aru sai, see sai ja kes ei saanud pole kah hullu.

ZanniN
13.11.12, 17:15
http://www.youtube.com/watch?v=KBwQOHXUS7M

Kasepats-Pidur
13.11.12, 17:25
Pigem see:

http://www.youtube.com/watch?v=y8bNDky7eo8

Tauno Veri ka ära mainitud.

Jasper
13.11.12, 17:53

et siis Narva kaasus või on veel midagi oodata?

Mõnuagent 007
13.11.12, 18:04
et siis Narva kaasus või on veel midagi oodata?

See pole ainult Narva kaasus.

Shparkz
13.11.12, 18:29
http://www.youtube.com/watch?v=pASt7J17t1k

Rein
13.11.12, 18:51
http://www.jkkalju.ee/kalju-tahab-pahatahtliku-laimu-levitajad-vastutusele-votta/

Mäkil pole õ tähte?

E: iseenesest oleks huvitav teada saada küll, kes selliseid kommentaare avaldavad. Hoidke siis avalikust ka kursis toimuvaga.

Piaoviaopiuviao
13.11.12, 18:57
http://www.jkkalju.ee/kalju-tahab-pahatahtliku-laimu-levitajad-vastutusele-votta/

Mäkil pole õ tähte?

E: iseenesest oleks huvitav teada saada küll, kes selliseid kommentaare avaldavad. Hoidke siis avalikust ka kursis toimuvaga.

Et siis hakkab ka päid lendama siit kanalist, aina paremaks läheb.

Mõnuagent 007
13.11.12, 18:59
Et siis hakkab ka päid lendama siit kanalist, aina paremaks läheb.

Kõige lollim PR-muuv ever.

ericbana
13.11.12, 19:00
kino hakkab saama :D

Nahkpea
13.11.12, 19:04
Viimane aeg oma postitused kustutada. :D

Jasper
13.11.12, 19:07
See pole ainult Narva kaasus.
on teiste klubide nimesid ka avaldatud(viidet anybody) või on see veel kinnitamata vihje?

Mäkil pole õ tähte?

pressiteade wtf? saientoloogia?

Piaoviaopiuviao
13.11.12, 19:09
Ja parem muuv oleks? Mulle väga meeldis Tehva jutust osa, kust Prive on 23 kohal maailmas oma imeliste DJ-dega..
Õudsalt vajalik info, arvestades probleemi duumat.

ballack
13.11.12, 19:11
Saab siis näha kas linnaviletsuse alfaisane ka jalgpalliuudiseid kommenteerib või piirdub poliitiliste uudistega :D Nalja hakkab saama :) Järgmine uudis Delfis: Seoses internetikommentaariumis solvamistega on kohtu all 74 inimest (lambist number) :D

ballack
13.11.12, 19:12
Ja parem muuv oleks? Mulle väga meeldis Tehva jutust osa, kust Prive on 23 kohal maailmas oma imeliste DJ-dega..
Õudsalt vajalik info, arvestades probleemi duumat.

Osavalt tehtud tasuta reklaam ;)

ZanniN
13.11.12, 19:15
on teiste klubide nimesid ka avaldatud(viidet anybody) või on see veel kinnitamata vihje?

Viljandis on mõned kahtlased mängijad.

orbitaaljaam
13.11.12, 19:18
Pole väga sügavuti siinseid kommentaare jälginud, aga midagi sellist küll pole näinud, et keegi põdema peaks. Delfit pole lihtsalt mõtet lugeda.

metssiga
13.11.12, 19:19
Tõmmata paralleele Oliver Konsa, Club Privé, Nõmme Kalju ja narkootikumide vahel on alatu,” kommenteeris olukorda Kuno Tehva.
prokuratuur käitub alatult, tõmmates paralleele Oliver Konsa ja narkootikumide vahel......

2mSööt3mMööda
13.11.12, 19:19

Samas huvitav, et mitmetes narkokuritegudes süüdi mõistetu ja minevikus ka Nõmme Kaljule negatiivset meediakaja toonud Tauno tegutseb suure auga selle aastanumbri sees (googeldasin, ise ei tea inimest) Prives DJna.
Ok, tema pole vast laimu levitaja olnud aga laimu juttude põhjustaja kindlasti. Kuidas tema nüüd Kuno silmis "puhtaks" poisiks sai järsku?

Eks inimesed hakkavad igasugu tobedaid seoseid fantaseerides välja mõtlema kuna pole eriti infot välja tilkunud antud kuriteo uurimisest.

StenV
13.11.12, 19:20
Viljandis on mõned kahtlased mängijad.

Mõni aeg tagasi sai kirjeldatud juhtmit Viljandi-Kalju mängult, seal viibinud kolm inimest olid tõenäoliselt kihlveopettusega seotud, nende hulgas üks Viljandi mängija. Huvitav, kas nemad ka vastutusele võetakse, eks näis. Ja et laimu eest kohtusse ei kaevataks, siis mainin, et tegemist on minu järeldusega nende inimeste käitumisest.

Daz Booob
13.11.12, 19:20
kas muidu too konsa tvmk-pilt oli klubi lüke-viide-soovitus?

kesa
13.11.12, 19:22
kas muidu too konsa tvmk-pilt oli klubi lüke-viide-soovitus?

Kossusõber Pahv täna KUKU-s nii igatahes mainis.

Daz Booob
13.11.12, 19:23
mkay. normaalsed vennad siis.

meesmuiste
13.11.12, 19:24
see on ikka uskumatu PR muuv...

seni oli Kalju küll teinud kõik õigesti ja kavalalt. pressiteatele oli juurde pandud Konsa pilt TVMK vormis ja palvegi juurde, et kasutataks just seda või mõnd muud mitte Kalju särgis olevat fotot. Samas koondislastest ju justnimelt tema on kõige rohkem aega Kaljus veetnud ja varasemad pildid on suht "outdated". Eesti meedia siiski võttis palvet kuulda ja eks Kalju natukene sellega tõepoolest päästis natukene enda vormi mainet. Ma arvan, et see on hea.

aga see tänane asi - sõbrad: nõiajaht on alanud! Kas olete meiega või meie vastu? Sisuliselt võib sellist asja ju välja lugeda sellest.

kangesti tuli meelde see juhtum - et kui ajakirjanikud Kaljust pilte teevad, siis automaatselt on Kaljul ka nendele piltidele õigus ja kui õigusi ei anta, siis mängudele ei lubata.

Martin
13.11.12, 19:24
Negatiivsest positiivseks! Nõmme tunnustas sünnipäeva puhul tublisid tegijaid.

http://www.upload.ee/image/2825068/IMG_4983.JPG

ericbana
13.11.12, 19:46
See Kalju pressiteade on ikka täielik huumor. See kuidas Kalju JALGPALLIKLUBI kodulehel kirjutatakse pikalt ja laialt Prive ajaloost ja tutvustatakse seal plaate keerutanud artiste, on ikka uskumatult naljakas. Üldiselt kogu Kalju käitumine selles saagas suhteliselt fail olnud. Alates sellest särgiteemast kuni nüüd meesmuiste poolt mainitud "nõiajahini".

Ja üks küss siia ka otsa. Kas see Tauno mitte ei olnud millalgi üks Prive omanikest? Täpsemalt sellel perioodil, kui ta juba varasemalt narkokuritegude eest kinni mõisteti. Et sellisel juhul ju väide, et Prived seostatakse kuritegudega üksnes selle alusel, et seal on pätid ainult pidutsenud, ei päde ju.

e: aaa, aga see on vähemalt hea, et Kalju kirjutab ikka kodulehe uudises, et vahistati PREAGUNE Kalju mängija, mitte ENDINE TVMK mängija :D muidu oleks ikka totaalne joke.

Even
13.11.12, 19:48
mu arust võiks prive olla universumi parim ööklubi, seda võiksid valvata universumi parimad turvafirmad ja esineda universumi parimad artistid, kuid see ei muuda fakti, et probleem on kaljuga seotud, inimesed on ööklubiga seotud ja see vastutusele võtmine on väga odav.

oleks võinud rahulikult edasi oodata ja vaatada, et mis saab. praegu räägivad nagunii kõik uudised transi kuttidest.

ps. ei imestaks kui trans hakkaks kommenteerijaid vastutusele võtma.

Mõnuagent 007
13.11.12, 20:07
/Pmst käis härra Konsa ise mööda linna ringi ja praalis, et küll tal on nüüd raha ja kokaiini. Sebis naisi nii ja kõike, aga see jõudis politseisse. Seejärel võeti siis Konsa vahele, et tüübil oli 200 grammi kokaiini autos olnud./
Räägivad allikud.

zelee
13.11.12, 20:17
Hehe, no mõistus pole ikka omateha. Pole viitsinud väga süveneda aga oli ta siis nö ninamees kellel omad diilerid kes edasi müüsid või oli omatarbeks see 200g ninapuudrit? Kui esimene variant, siis on lekkinud ka kes klientuur oli?

Mõnuagent 007
13.11.12, 20:18
Hehe, no mõistus pole ikka omateha. Pole viitsinud väga süveneda aga oli ta siis nö ninamees kellel omad diilerid kes edasi müüsid või oli omatarbeks see 200g ninapuudrit? Kui esimene variant, siis on lekkinud ka kes klientuur oli?

Noh, DJ tõi. OK oli number kaks, kes siis vahendas. Kolmas djüüdiga on üldse üks naljakas asi, mida ma siinkohal hetkel ei maini, kuna see kõll on natuke ootamatu. No mis sa arvad, et kes klientuur oli...

ballack
13.11.12, 20:21
ps. ei imestaks kui trans hakkaks kommenteerijaid vastutusele võtma.

Neil seal loeb keegi Delfi punkte jeejeed ka v? :D

ericbana
13.11.12, 20:23
Noh, DJ tõi. OK oli number kaks, kes siis vahendas. Kolmas djüüdiga on üldse üks naljakas asi, mida ma siinkohal hetkel ei maini, kuna see kõll on natuke ootamatu. No mis sa arvad, et kes klientuur oli...

Oi kurja kuidas ma juba otsust ootan, et k6ik v2lja tuleks ning inimesed asjadest vabalt r22kida saaksid. :)

-RoMaRiO-
13.11.12, 20:27
Tõesti. "kes teab, see teab" postitused jätke üldse tegemata, mitte kedagi ei huvita, kui teate, aga ei saa/tohi/taha öelda.

lorenzo
13.11.12, 20:30
Samas huvitav, et mitmetes narkokuritegudes süüdi mõistetu ja minevikus ka Nõmme Kaljule negatiivset meediakaja toonud Tauno tegutseb suure auga selle aastanumbri sees (googeldasin, ise ei tea inimest) Prives DJna.
Ok, tema pole vast laimu levitaja olnud aga laimu juttude põhjustaja kindlasti. Kuidas tema nüüd Kuno silmis "puhtaks" poisiks sai järsku?

Eks inimesed hakkavad igasugu tobedaid seoseid fantaseerides välja mõtlema kuna pole eriti infot välja tilkunud antud kuriteo uurimisest.

lihtsalt huvi pärast, et mis ta dj-nimi ka on?

ericbana
13.11.12, 20:32
DJ Tauno L peaks olema.

rallikas
13.11.12, 20:42
Agent, homses EPLis on pikk artikkel?

Ljs
13.11.12, 20:52
Nja see kõlab kuidagi...
Igastahes vägagagi puudutatuna tuntakse ennast.
Äkki on vana rahva mõtte terades ka oma iva. Et "kus suitsu seal tuld" või hoopis "varga peas pidavat müts põlema".

Igastahes sellist käiku kalju poolt kindlasti vaja polnud.

Just mõttlesin seda sama, sellega näitab klubi oma taset kui kaotab närvi paari halvutava kommentaari peale.

Mõnuagent 007
13.11.12, 21:10
Agent, homses EPLis on pikk artikkel?

Homme on põhitähelepanu kihlvedudel. Konsast on seal põgusalt.

Andres.
13.11.12, 21:10
Meltsa feissbuuki wallil avalikult huvitav vestlus Konsaga. Paistab, et Oliverile tulid kardinad ootamatult.

-e- Ükskõik kuidas nüüd asjad lähevad, siis Mõnuagendil peaks piisavalt ainest olema, et Eesti jalgpallist ammutatud kurioosumitest raamat lõpuni kirjutada. Ilukirjanduslik või siis mitte..

Daz Booob
13.11.12, 21:21
krt, tahtsin postimees onlinest kalju kommentaare lugeda, kuid need on vist juba trellide taha pandud.

Andres.
13.11.12, 21:23
krt, tahtsin postimees onlinest kalju kommentaare lugeda, kuid need on vist juba trellide taha pandud.

a seda varianti ei kaalunud, et äkki sai kommentaatoritel lihtsalt ruum otsa?

sors, kohustuslik loll nali.

Raivo19
13.11.12, 21:23
Hehe, no mõistus pole ikka omateha. Pole viitsinud väga süveneda aga oli ta siis nö ninamees kellel omad diilerid kes edasi müüsid või oli omatarbeks see 200g ninapuudrit? Kui esimene variant, siis on lekkinud ka kes klientuur oli?Kui vähegi võimalik, siis nii narr, kui see ka pole, aga tunnistusi andes tuleb muuseas rõhuda, et kõik oli oma tarbeks. ;) Omamine tuleb suure kahetsusega omaks võtta, aga müümine polnud plaanis. :D Nii vähemalt üks Iirimaal kinniistunud sell rääkis...sai paar aastat toona, kogus oli muidugi oluliselt suurem kui 200g.

Diftong
13.11.12, 21:36
Tuli üks klassikaline ja õpetlik anekdoot meelde:
Poeg läheb pankurist isa juurde küsimusega:" Isa ma ei saa hästi aru, kuidas pangad raha teenivad! Inimesed toovad teile raha, aga nad võtavad selle ka ju pangast välja :("
Isa:"Poeg ole hea too külmkapist tükk pekki!"
Poeg käib külmkapi juures ära ja naaseb pekitükiga...
Isa:" Ja nüüd ole hea vii see pekk tagasi"
Poeg tuleb tagasi, ikka veel hämmeldunud, mispeale isa lausub:" Vaata sõrmed jäid ju rasvaseks."
Järeldused võib igaüks ise teha, kas või kuidas see praeguse keissiga haakub ;)

levkoi
13.11.12, 22:38
Mul on hea meel tõdeda, et Nõmme Kaljul on nii palju raha üle, et ollakse valmis advokaadibüroole seda andma.

ericbana
13.11.12, 22:42
oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.

Mõnuagent 007
13.11.12, 22:47
Ma ütlen lisaks ka seda, et see kihlveoasi võib (ei pruugi) keerata Kalju vastu.

ballack
13.11.12, 22:49
oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.

Ei tea küll kuidas Kaljus see käib aga mina näen nelja varianti:

1) Sponsorid (vaevalt ta sponsor oli).
2) Maksti VIP kohtade eest.
3) Tuttavad.
Nüüd neist kolmest variandist edasi siis järgmine skeem (ehk siis variant 4)...persioon nimega x ei viitsi/ei saa minna mängule ja annab kutse teisele persoonile y, kes läheb mängule. (neljanda variandiga oleks isegi saanud käia T Kalevi VIP sektoris mängudel).

optiums
13.11.12, 22:52
advokaadibüroo nimes on vist K täht esimese nime lõpust puudu:D

Mister
13.11.12, 22:58

Minu meelest saab iga tont sinna minna kui tahab. Võin küll eksida, aga koha peal viibides on alati tundunud, et keegi seal kätt küll ette ei pane ja VIPi võib igaüks minna.

Vooster
13.11.12, 23:13
Minu meelest saab iga tont sinna minna kui tahab. Võin küll eksida, aga koha peal viibides on alati tundunud, et keegi seal kätt küll ette ei pane ja VIPi võib igaüks minna.

Kätt ei panda ette ainult enesekindlalt käituvatele ilusatele tüdrukutele;)

Rein
13.11.12, 23:14

Kindlasti eksid. Kalju kodumänge turvab minu teada firma Securitas ja neil on 100 aastane kogemus. Nemad juba suvalisi tölle sinna ei laseks.

Jasper
13.11.12, 23:22
lihtne. saad kellegi teise vip pileti(kes ei saa mängule minna vms).

rallikas
13.11.12, 23:26
Alates Martini eilsest postituses (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?4089-N%F5mme-Kalju&p=1460997&viewfull=1#post1460997) on elu Kalju teemas jälle käima läinud. Juba ligi 150 postitust 32 tunniga, kahjuks küll mitte just kõige meeldivamatel teemadel.

Silver
13.11.12, 23:28
Eestlase õelus on kohati ikka päris kohutav. Ma saan aru, et iga kolmas kommentaator proovib siin veel ära panna, aga kas see on vajalik? Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?

Milles need teised kaks siis nii erilised on, et neid ei nimetata või kus kohast tuleb selline õiglus, et kui kuritöös on seotud kolm inimest, et siis toome neist ühe välja. Minu meelest võiks siis juba kõik kolm nime avalikuks teha ja ka rääkida konkreetsest süüdistusest. Aga see selleks.

Teades Kunot, siis soovin Kaljule jõudu ja jaksu. Eestis ei ole ühtegi teist inimest, kes on viimase viie aasta jooksul niimoodi kohalikku vutti arendanud ja oma aega ning raha siia alla pannud kui seda on teinud Kuno Tehva.

Ütlemata kurb on see, et kogu meistritiitli võitmist varjutab nüüd selline täiesti idiootne uudis ühest mängijast, kes on ise oma tee valinud ja korraliku pa*aga hakkama saanud.

Silver
13.11.12, 23:32
lihtne. saad kellegi teise vip pileti(kes ei saa mängule mina vms).

Antud mängul oli Kadrioru keskmine tribüün üks suur "VIP sektor", kuhu pääses ilma erilise vaevata. Ei olnud vaja näidata VIP-kaarti, piletit ega mingit muud tõendavat dokumenti. Antud alas oli inimesi seinast-seina. Käib mingi räme spekuleerimine, muud midagi.

VIP-sektoris oleks võinud jõlkuda nii Ericbana, Dannar, Jasper või isegi kurikuulus Väina Rein kui keegi neist oleks tahtnud seda teha.. kohal olid sponsoreid, toetajaid, mängijaid, treenereid, fänne, legende ja ka Piiri Unn, kes kringlil lasi heamaitsta.. :)

ericbana
13.11.12, 23:35
Jah, okei VIP-i on lihtne saada. Aga näiteks miks klubi ei lasknud seda kutti sealt turvadel ära viia? Kas see siis ei tähenda, et klubi jaoks on okei, et mitmel korral narkokuritegude eest kinni istunud mees VIP sektoris figureerib ja nii klubi mainet rikub? Ausalt öeldes ei päde minu meelest ka see "oleme jalgpalli kaudu tuttavad" argument. Kui mul oleks sarnane tuttav/sõber, kes mitmel korral kohtulikult selliste kuritegude eest karistada on saanud, siis ma ei teeks temaga enam mingisugust tegemist ja lõpetaks igasugused suhted. Või olen ma ainuke, kes nii teeks? Lihtne olnuks ju natist kinni võtta ja kuhugi pööbli hulka mängu vaatama tõsta. Millegipärast seda aga ei tehtud.

vasjak
13.11.12, 23:37
sa oled vist ainukene jah

Jasper
13.11.12, 23:43
Jah, okei VIP-i on lihtne saada. Aga näiteks miks klubi ei lasknud seda kutti sealt turvadel ära viia? Kas see siis ei tähenda, et klubi jaoks on okei, et mitmel korral narkokuritegude eest kinni istunud mees VIP sektoris figureerib ja nii klubi mainet rikub? Ausalt öeldes ei päde minu meelest ka see "oleme jalgpalli kaudu tuttavad" argument. Kui mul oleks sarnane tuttav/sõber, kes mitmel korral kohtulikult selliste kuritegude eest karistada on saanud, siis ma ei teeks temaga enam mingisugust tegemist ja lõpetaks igasugused suhted. Või olen ma ainuke, kes nii teeks? Lihtne olnuks ju natist kinni võtta ja kuhugi pööbli hulka mängu vaatama tõsta. Millegipärast seda aga ei tehtud.
wtf? kurjategija saab karistuse vanglas. üritustel võivad kõik käia. nüüd peavad kõik pileteid müüvad üritused hakkama jälgima oma kliente?

ballack
14.11.12, 00:01

Et kui keegi on karistada saanud ja seaduslikult on vabaduses siis ei tohi mitte ühelegi sportmängule, kontserdile jne minna? Väga vale mõtlemine ikka. Hangiks siis kogu Eesti karistatud inimeste listi ja hakkame väravas kontrollima kas on karistada saanud või mitte? Äkki hakkad ise siis kontrollima seda? Ei üllatu kui Sepperi tüdruku hambusse hakkab jääma diskrimineerimises siis :D See on avalik üritus ju mitte mingi kinnine üritus kus ainult valitud saavad osaleda.

Jasper
14.11.12, 00:02
Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?
avalik huvi, yo

Sest Konsa osas saabus vihje, mille peale pidi proks midagi ütlema.

ericbana
14.11.12, 00:03
wtf? kurjategija saab karistuse vanglas. üritustel võivad kõik käia. nüüd peavad kõik pileteid müüvad üritused hakkama jälgima oma kliente?

loomulikult. Aga tekib küsimus, kas just VIP sektoris. Seal võks ideaalis ikka klubiga mingilgi moel seotud isikud olla. Pressiteate järgi puudub aga klubil absoluutselt igasugune seos Laasmega.

No tegelt see pole hetkel mingi küsimus. Lihtsalt hakkasin mõtlema, et sellega oleks veelgi paremini suhtumist näidatud taolise tegevuse taunimisse.

-RoMaRiO-
14.11.12, 00:10
Argo Aderi FB seinalt 4. novembril

Head sõbrad ja tuttavad, kel vähegi mahti siis palun hääletage minu hea sõbra ja suurepärase DJ Tauno L poolt, sest just see mees on sündinud DJ puldi taha ja õige pea kuuleta ka juba klubides selle DJ Tauno L poolt valmivaid ülikõvasid lugusid

:)

ballack
14.11.12, 00:11
1) Ma saan aru, et iga kolmas kommentaator proovib siin veel ära panna, aga kas see on vajalik?
2) Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?

1) Ei leia, et nii paljud üritavad "ära panna".
2) Kuna tegu on tuntud nimega, mitte suvalise narkar Vasjaga siis loomulikult tuleb kõik välja (meedia leiab kõik üles kui tahab, kuna kulujutte oli palju siis ka otsiti...lugu ju suur). Seda ei pea prokuratuur tegema (nime ütlema), et välja tuleks. Ei viitsi otsida aga kusagilt jäi Silma lihtsalt Oliver (27) aga Konsast polnud sõnagi (hiljem pani meedia Konsa ka juurde). Eks nad pidid tõdema, et selline tegelane on jah üks neist kui küsimusi esitati kas on tegu Konsaga. Vähemalt nii olen aru saanud. Võib-olla eksin. Vaevalt prokuratuur algselt ütles, et vahistasime jalgpallur Oliver Konsa ja veel kaks tegelast. Parandage kui eksin selles, mida algselt öeldi või kes sellise nime nagu Konsa välja peilis. Info levib kiirelt tänapäeval nii, et kui näiteks sind vahialla võetaks oleks see samuti kiirelt kõigile teada aga meedia kirjutab seepärast, et tuntud nägu ja lehtede loetavus suureneb...lihtne ;)

Jasper
14.11.12, 00:11
loomulikult. Aga tekib küsimus, kas just VIP sektoris. Seal võks ideaalis ikka klubiga mingilgi moel seotud isikud olla. Pressiteate järgi puudub aga klubil absoluutselt igasugune seos Laasmega.

No tegelt see pole hetkel mingi küsimus. Lihtsalt hakkasin mõtlema, et sellega oleks veelgi paremini suhtumist näidatud taolise tegevuse taunimisse.
klubid ja üritused ei peaks selliseid asju arvesse võtma. veel vähem on see nende asi uurida. lisaks olen kindel, et kõikides klubides/üritustel on süüdimõistetud inimesi(Meistriliiga hõreduses võib-olla tõesti paistavad välja). ja neil on täielik õigus seal olla, kui karistus on kantud.

meesmuiste
14.11.12, 00:28
Silver. Mina sain aru nii, et Kalju tegi ametliku järelpärimise prokuratuuri, kuna olid mingid kuulujutud. Mingitel kaalutlustel info Oliveri kohta neile ka avaldati (et kas nende töötaja või mis iganes). Avalikkusele andis asjast teada Kalju. Seepärast ka Konsa nimi välja tuli. Nagu aru sain, siis prokuratuur ei olnud väga rõõmus, et Kalju selle info otsustas avaldada. Samal põhjusel aga teisi kahte nime ametlikult kinnitatud ei ole. Üks on küll sisuliselt teada. Vist ka kolmas välja nuusitud. Kindel ei ole.

metssiga
14.11.12, 00:28
ikka pingutab mõni siin nii üle, nagu oleks maailma mastaabis suur sündmus ja tuleks kohapeal maha lasta ja jalgupidi laternaposti külge tõmmata ja igaüks kes näind on meest lähemalt kui 3m peaks täitappu ronima ja riided põletama. ei ole isegi eestis esimene sportlane....samuti on eesti spordis olnud palju tõsisemaid kurjategijaid, mõni on väga hinnatud spetsialist tänaseni. aga veelkord ma ei kiida ega kaitse, tegu on taunimst väärt, ometi võib asju kainena ka vaadata.

Myrgel
14.11.12, 00:31
Ma ütlen lisaks ka seda, et see kihlveoasi võib (ei pruugi) keerata Kalju vastu.
Dannar, lepiks ühe asja kokku - sa kas räägid asjast nii nagu ta on või vaikid kuni asi on sul lehes või mujal ära ilmunud. Prokuratuuri arvamismängust meile hetkel küll ja küll, sinu omi pole siia juurde vaja.. Me lubame, et esimese asjana ostame homme lehe. Ei pea tiisima..

Mis Kalju tänast avaldust kommentaatorite kohta puutub, siis ehk ei olnud see just kõige PR sõbralik tegu. Põhjused on ilmselt inimlikud. Sa oled aastaid midagi üles ehitanud, keegi lammas teeb midagi idiootset ja terve klubi valatakse sitaga üle.

Jalgpallikommuun on kohati hullem kui turuvärav. Kõik teavad täpselt kuidas asjad on. Kui küsid kust sa tead, siis vastus on alati - keegi teine rääkis. Alates Konsa vahistamisest ja kihlveopettuste teatavakstulekust on vutiringkondades selline folkloor levinud, et hoia kahe käega peast kinni. Naiivsem inimene võiks arvata, et varsti pannaks pool meistriliigat vangi, alates kõige kõrgematest ametnikest, lõpetades kolkaklubide koristajatega.

Tõmbaks igasuguste spekulatsioonidega pidurit kuni keegi mingi reaalse, faktidel põhineva jutuga välja tuleb. Vastasel juhul võime tõest nii kaugele triivida, et viimane üldse silmapiirilt kaob..

metssiga
14.11.12, 00:34
aga veel, tundub et kaljul läks vähe näpust ja puhuti ise asjale hagu alla. oleks rahulikult ennast distantseerinud mehest ja hukka mõistnud tegevuse, oleks peagi kõik ühel pool. algus tõotaski nii minna, aga siis läks paanika lahti ja algas rapsimine.

meesmuiste
14.11.12, 00:49
aga veel, tundub et kaljul läks vähe näpust ja puhuti ise asjale hagu alla. oleks rahulikult ennast distantseerinud mehest ja hukka mõistnud tegevuse, oleks peagi kõik ühel pool. algus tõotaski nii minna, aga siis läks paanika lahti ja algas rapsimine.

jup. alguses tehti kõik korrektselt ja seda joont oleks pidanud järjekindlalt hoidma. intervjuudees tegelikult Kuno ju hoiabki. aga see vahepealne kommenteerijate vastutusele võtmise värk ajas asja sogaseks - tekkis küsimus, et miks? mis aga jällegi õigesti tehakse, on see, et ollakse kättesaadavad ja antakse intervjuusid. vähemalt näitab see, et pole midagi karta. kui põgenetaks, siis oleks asi koheselt selge.

igatahes jõudu tekitatud mainekahju taastamisel.

ja ma arvan, et ajakirjandust kahju tekitamises pole küll nüüd mõtet kellelgi süüdistada. Kalju tõmbas teema üles (esimene võit neile! reeglina võidab see, kes infoga esimesena välja tuleb), kuid küsimus ongi, et kuidas suudetakse olukorda enda poolt juhtida nii, et see kontrolli alt ei väljuks. või hoopis midagi ringiga tagasi ei tuleks.

Nahkpea
14.11.12, 02:15
ikka pingutab mõni siin nii üle, nagu oleks maailma mastaabis suur sündmus ja tuleks kohapeal maha lasta ja jalgupidi laternaposti külge tõmmata ja igaüks kes näind on meest lähemalt kui 3m peaks täitappu ronima ja riided põletama. ei ole isegi eestis esimene sportlane....samuti on eesti spordis olnud palju tõsisemaid kurjategijaid, mõni on väga hinnatud spetsialist tänaseni. aga veelkord ma ei kiida ega kaitse, tegu on taunimst väärt, ometi võib asju kainena ka vaadata.

Ahahh, et on teisigi ja ega ta nüüd nii paha poiss ka pole ning tegi natuke koerust vaid. Vaatame asja kainelt ja ärme sellest eriti räägi, kõigil juhtub. Nii või?

Narkokuritegevus on VÄGA tõsine kuritegevusliik ja õigusega. Kui Raivo19 julges siin ignorantselt eelnevalt öelda, et ega keegi ei sunni ju narkot tarbima, siis pole ei tema ega kellegi teise lapsed selle eest kaitstud. Teatud eas on noored uudishimulikud, on kambavaim ja mässumeelsus ning just selliste vastuvõtlike noorte inimhakatiste elud sellega ära rikkuda võidaksegi. Mul on isiklikke kogemusi sellega, sõber ei elanud 20-nda eluaastanigi ja ega ükski narkomaan kõrget eluiga ei näe, nii et narkodiilerlus ja massimõrv võrdusmärgiga on igati omal kohal. Ei tasu siin arvata, et see on vaid Ida-Virumaa põhjakihi probleem.

Sellised inimesed hävitavad noore elu ja seda vaid oma isikliku kasu saamise eesmärgil, et oleks ägedam auto ja palju raha.

Mina ei tea, milles ja kas üldse Konsa süüdi on, kuid selline suhtumine narkokuritegevusse nagu poest leivapätsi näppamisse on enam kui kummastav.

Raivo19
14.11.12, 03:56
Nahkpea, sellise lahtiseletamisega juba rohkem nõus. Kuid ikkagi - võrdusmärki on raske panna, pigem on tegu enesehävitamise või enesetapjaliku teemaga. Leivapätsiga samuti ei võrdle, see on jälle teine äärmus.

Mul samuti üks suusatajast sõber, läks paar aastat tagasi Sõõrumaa tenniseturniiril Hispaanias, kohalikud arstid ütlesid, et ränga trombi lõi südame peaaorti...Kinnitan, et see vend tegi kõike täiega - nooruses kottis Veerpalu ja Maed, minekuni oli linna edukamaid vandeadvokaate, suusatanud läbi 12 Tartu Maratoni, aga ka pidu võeti nii täiega, kui võimalik... Pole saladus, et kokaiin on paljude edukate meelelahutus, aga mõistusele tulekuks tahaks toonitada ühe arsti öeldut: sel ainel on omadus veresoonte küljest liistakuid lahti tõmmata ja seega on trombi teke ülisuur. Nii et siin on ikkagi vaba valik, seda enam, et kokaiin oma hinnaga pole kindlasti Ida-Virumaa põhjakihi probleem. Kui Kesküla ära killiti, ei saanud ta valida, aga, kui öeldakse - nuusuta, siis minu arust saab... Sõbrad, elame ikka niikaua, nagu ise tahame. :)

p.s. Dopinguga on samad lood. Ajad hemoglobiini väga üles, on veri paks ja minek lähedal. Seepärast ei saagi legaliseerida, et spordis hakkaks surmajuhtumeid ridamisi tulema. Küll ei ole ma kuulnud, et dopinguga üle piiri läinud pantanisid ja florenssgriffiteid või nende abimehi päris (massi)mõrvariteks oleks tembeldatud. Pealegi pole nad õige näide, õige oleks mõni elusolev dopinguküüsis treener-sportlane. Ega's Amy Winehouse ei mõrvatud ometi? jne.

Marek_T
14.11.12, 08:38
Kui kaitsvad argumendid otsas, tuleb rünnata - ja mida isiklikumalt ning segasemalt, seda parem. Siin foorumiski tuliseks kippuvates vaidlustes sagedast kasutamist leidnud tõde. Ja sarnase tõe järgi talitab see Kalju suhteliselt jabur nõiajahi-pressikas ka. Ligi pool pressiteatest on pühendatud klubi Privé ülistamisele, sealsamas on justkui jalgpalliklubi MTÜ see, mis pahasid kommentaatoreid võlla tahaks panna. Kumma maine eest see pressikas siis nüüd seista tahab või mis see antud kaasuses üldse tähtis on? Jalgpalliklubi ja treenerite-treeningute maine puhas hoidmine või lõbustusasutuse klientuuri eest seismine? Tõmmata paralleele Konsa, Kalju, Privé ja narkootikumide vahel on alatu... Aga lubage mainida täiesti kõrvalise isikuna, kes polnud Konsa tegevusest (mis väidetavalt juba ammu avalik saladus olnud) teadlik; kes pole kordagi elus Privés käinud; kes ei teadnud, kes on Tauno L, kuid on teda varemgi Kalju mängudel näinud - need paralleelid lihtsalt tekkivad iseenesest. Mida see kõrvaline ignorantne isik peab mõtlema, kui ta näeb toda Taunot Kalju VIP loožis või loeb, et too Tauno klubis Privé plaate keerutas või et too Tauno L Nõmme Kaljus ka ise mänginud on ja ööklubi logodega mootorrattal võidusõitnud - ja nüüd koos Kalju tegevjalgpalluriga narkokuriteokahtlusega uuesti türmi on sattunud? Loomulikult on täiesti idiootsed igasugused kommentaarid ja arvamused stiilis "Kaljus kõik panevad" ja "narkarite vutiklubi" jne - aga see on pask, mis pinnale ujub ja sellises pasameres kõrini sees olles niimoodi nina norgu lasta, nagu selle pressikaga tehti... Man up!

Ma saan aru, et Kuno on igapidi lolli seisu pandud, aga veidi vähem lollis seisus oleks ta ilma selle totaka nõiajahita anonüümikutest kommentaatorite vastu. Soccerneti esileheartikli all küsib Kuno kelleltki kommentaatorilt, et kas "me oleme selle ära teeninud". Ei ole, vastaksin ma, kindlasti ei ole te üldse kogu seda suppi ära teeninud. Aga seda te peate endale tunnistama, et lühinägelikud olete te küll olnud oma maine eest hoolitsemise osas ja seda juba ammu enne seda skandaali. Kui kõiki noid nüansse, mis ülalpool kirjeldet sai, enne seda pommiplahvatust ei pandud tähelegi või kui pandigi, siis lihtsalt vaadati mööda, sest välja ju ei paistnud midagi pahasti olevat, siis NÜÜD, kui kongiuks on kolksatanud, omandavad kõik need nüansid hoopis teised tähendused. Ja nende tähenduste kontekstis rünnakule asuda ei olnuks mõistlik, kui eesmärgiks mainepuhastamine.

Kirjutasin varemgi juba, et PR-geeniust on vaja, et sellest jamast plekita välja tulla. Praegu aga tundub, et hakati ise pusserdama ja, noh, tulemuseks on ka vastav käkk...

Irooniline on see, et kõige soliidsem ja stoilisem on siiani olnud Nõmme Kalju fännide käitumine, kes ootavad ja vaatavad arenguid. Miks neist keegi protesti mingite alatute seoste vastu? Saavad nemad ju samamoodi solki kaela. Vaatavad kõrvalt ja valutavad südant, mõned ehk tunnevad end reedetunagi ja häbistatakse ju neidki avalikult.

Jõudu, Kuno. Jõudu, Kalju. Ärge isiklikult võtke, see oli lihtsalt ühe sõbraliku kaasaelaja arvamus. Ei pretendeeri mingile absoluutsele tõele ja suhtekorraldamisspetsialist pole ma ammugi.

metssiga
14.11.12, 08:46
ära mine äärmusesse, leivapätsi vargusega pole keegi võrrelnudki. massimõrvaga ei ole siin küll kuidagi kohandatav asi... mõtle nüüd natuke järele ka, sa saad ju isegi sellest aru. pealegi ei tea me siiani, mida see tema käitlemine endas täpsemalt kujutas.aga see selleks. lihtsalt selline ongi meie elu praegu, ta ei ole ei viimane ega ka esimene ja teha siin suuri silmi nagu mõni ja väita jumal küll, kes seda oleks oodanud..... endised narko kurjategijad(või siis ka praegused)ei tohiks üldse jalkat vaatamaski olla.... mu arust on see endiselt eetilisem, kui Leius kommenteerimas tennist etv-s. lihtsalt rahu, ei ole mõtet reageerida, nagu seebiooperis. saab oma aastad ära, istub, kui õpib sellest, ei maksa inimest maha kanda.... kui ei on peagi tagasi. lihtsalt rohkem rahu ja kainet pead. samas tahaks loota, et see avab ka teiste klubide inimeste silmad, see probleem tundub ikka kõvasti sügavam, kui ainult Konsa.

Mõnuagent 007
14.11.12, 09:43
Dannar, lepiks ühe asja kokku - sa kas räägid asjast nii nagu ta on või vaikid kuni asi on sul lehes või mujal ära ilmunud. Prokuratuuri arvamismängust meile hetkel küll ja küll, sinu omi pole siia juurde vaja.. Me lubame, et esimese asjana ostame homme lehe. Ei pea tiisima..

Mis Kalju tänast avaldust kommentaatorite kohta puutub, siis ehk ei olnud see just kõige PR sõbralik tegu. Põhjused on ilmselt inimlikud. Sa oled aastaid midagi üles ehitanud, keegi lammas teeb midagi idiootset ja terve klubi valatakse sitaga üle.

Jalgpallikommuun on kohati hullem kui turuvärav. Kõik teavad täpselt kuidas asjad on. Kui küsid kust sa tead, siis vastus on alati - keegi teine rääkis. Alates Konsa vahistamisest ja kihlveopettuste teatavakstulekust on vutiringkondades selline folkloor levinud, et hoia kahe käega peast kinni. Naiivsem inimene võiks arvata, et varsti pannaks pool meistriliigat vangi, alates kõige kõrgematest ametnikest, lõpetades kolkaklubide koristajatega.

Tõmbaks igasuguste spekulatsioonidega pidurit kuni keegi mingi reaalse, faktidel põhineva jutuga välja tuleb. Vastasel juhul võime tõest nii kaugele triivida, et viimane üldse silmapiirilt kaob..
Ei pea seepärast lehte ostma, kuna selline väide liigub ringi, aga sellele pole kindlat kinnitust. Et jään siis vait.

Nahkpea
14.11.12, 10:44
Nii negatiivset hooajalõppu Eesti jalgpallis ei teagi. Konsa-skandaal ja kihlveopettused (mitte et see nüüd väga suur uudis iseenesest oleks). Jääb üle vaid hirmuga mõelda, et mis nüüd siis järgmiseks?

Kõik, kel luukered kapis, võiks nüüd julgelt ette astuda, ega enam negatiivsemaks seda hooajalõppu ikka teha ei saa. :P

Kuno
14.11.12, 13:21
Kui kaitsvad argumendid otsas, tuleb rünnata - ja mida isiklikumalt ning segasemalt, seda parem. Siin foorumiski tuliseks kippuvates vaidlustes sagedast kasutamist leidnud tõde. Ja sarnase tõe järgi talitab see Kalju suhteliselt jabur nõiajahi-pressikas ka. Ligi pool pressiteatest on pühendatud klubi Privé ülistamisele, sealsamas on justkui jalgpalliklubi MTÜ see, mis pahasid kommentaatoreid võlla tahaks panna. Kumma maine eest see pressikas siis nüüd seista tahab või mis see antud kaasuses üldse tähtis on? Jalgpalliklubi ja treenerite-treeningute maine puhas hoidmine või lõbustusasutuse klientuuri eest seismine? Tõmmata paralleele Konsa, Kalju, Privé ja narkootikumide vahel on alatu... Aga lubage mainida täiesti kõrvalise isikuna, kes polnud Konsa tegevusest (mis väidetavalt juba ammu avalik saladus olnud) teadlik; kes pole kordagi elus Privés käinud; kes ei teadnud, kes on Tauno L, kuid on teda varemgi Kalju mängudel näinud - need paralleelid lihtsalt tekkivad iseenesest. Mida see kõrvaline ignorantne isik peab mõtlema, kui ta näeb toda Taunot Kalju VIP loo˛is või loeb, et too Tauno klubis Privé plaate keerutas või et too Tauno L Nõmme Kaljus ka ise mänginud on ja ööklubi logodega mootorrattal võidusõitnud - ja nüüd koos Kalju tegevjalgpalluriga narkokuriteokahtlusega uuesti türmi on sattunud? Loomulikult on täiesti idiootsed igasugused kommentaarid ja arvamused stiilis "Kaljus kõik panevad" ja "narkarite vutiklubi" jne - aga see on pask, mis pinnale ujub ja sellises pasameres kõrini sees olles niimoodi nina norgu lasta, nagu selle pressikaga tehti... Man up!

Ma saan aru, et Kuno on igapidi lolli seisu pandud, aga veidi vähem lollis seisus oleks ta ilma selle totaka nõiajahita anonüümikutest kommentaatorite vastu. Soccerneti esileheartikli all küsib Kuno kelleltki kommentaatorilt, et kas "me oleme selle ära teeninud". Ei ole, vastaksin ma, kindlasti ei ole te üldse kogu seda suppi ära teeninud. Aga seda te peate endale tunnistama, et lühinägelikud olete te küll olnud oma maine eest hoolitsemise osas ja seda juba ammu enne seda skandaali. Kui kõiki noid nüansse, mis ülalpool kirjeldet sai, enne seda pommiplahvatust ei pandud tähelegi või kui pandigi, siis lihtsalt vaadati mööda, sest välja ju ei paistnud midagi pahasti olevat, siis NÜÜD, kui kongiuks on kolksatanud, omandavad kõik need nüansid hoopis teised tähendused. Ja nende tähenduste kontekstis rünnakule asuda ei olnuks mõistlik, kui eesmärgiks mainepuhastamine.

Kirjutasin varemgi juba, et PR-geeniust on vaja, et sellest jamast plekita välja tulla. Praegu aga tundub, et hakati ise pusserdama ja, noh, tulemuseks on ka vastav käkk...

Irooniline on see, et kõige soliidsem ja stoilisem on siiani olnud Nõmme Kalju fännide käitumine, kes ootavad ja vaatavad arenguid. Miks neist keegi protesti mingite alatute seoste vastu? Saavad nemad ju samamoodi solki kaela. Vaatavad kõrvalt ja valutavad südant, mõned ehk tunnevad end reedetunagi ja häbistatakse ju neidki avalikult.

Jõudu, Kuno. Jõudu, Kalju. Ärge isiklikult võtke, see oli lihtsalt ühe sõbraliku kaasaelaja arvamus. Ei pretendeeri mingile absoluutsele tõele ja suhtekorraldamisspetsialist pole ma ammugi.

See mida sa kirjeldad ongi elu meie ümber ja kui me oleks selgeltnägijad, siis me suudaks oma võimetega palju suuremaid asju teha kui Nõmme Kalju jalgpalliklubi nullist ülesse ehitamine. Me ei ole PR inimesed, me võime teha vigu ja kindlasti teemegi. Kes meist ei teeks? Aga ma siiski tahan jääda inimeseks, teha vigu, õppida nendest, uskuda inimestesse ja andestada!

Meie seisukohad tulevad meie seest, läbi valu, solvumise, häbi, viha, pisarate, ja kõikide teiste segaste tunnete. AGA NAD TULEVAD PUHTALT, ILMA PR FILTRITETA, KOOS VIGADEGA, AGA SIIRALT!

Saan paluda ainult mõistmist, sest see olukord puudutab meid kõiki, õppima peame sellest kõik koos, sest probleem on siin samas, meie kõikide kõrval!

Marek_T
14.11.12, 13:39
Tänan vastamast, Kuno, aga kahtlen sügavalt, kas laiem üldsus koos oma anonüümsetest kommentaatoritest ja muidu kõiketeadjatest seltskonnaga, kes oma kahtlusi levitades ja niisama leimides sinu ja Kalju ja su klubi maine kallal närivad, oskavad ja tahavad hinnata ja mõista sinu püüdu väljendada oma tundeid siiralt ja ilma PR-filtrita. Selles osas ma pigem jääksin oma seisukohale ja julgeksin soovitada lähtuda vähima kahju põhimõttest ja neelata oma solvumine alla ning konsulteerida kommunikatsioonispetsialistidega. From hero to zero Eesti moodi käib minutitega, nagu sa isegi ehk oled nüüd aru saanud, aga siin paha lugu veel lisaks selles, et sinu ja Kalju hero-staatus on alles õhukesed ja seeläbi eriti haavatavad.

Mõistlikke otsuseid ja vastupidamist, Kuno.

Kuno
14.11.12, 13:52
Thaks, eks me nuputa siin oma väikese ja lolli peaga ka nende asjade üle pidevalt. Proovime hakkama saada ja sinu soovitused on igati põhjendatud. Võtame alati kuulda häid nõuandeid ja oleme selle üle väga tänulikud.

K

Mõnuagent 007
14.11.12, 14:36
Norman Kägo peaks olema ka vana duublimängija, kes kinni võeti. Kes on aga kaks Peetrit, seda mina ei tea.

meesmuiste
14.11.12, 14:37
Nii palju muidugi tuleb veel öelda, et tglt peaks iga mõtlev inimene aru saama, et narkojuhtum ei ole jalgpalliklubiga seotud. okei, on täpselt nii palju, et üks mees klubist on narkoga tegelenud. rohkem see jalgpalliklubi asi ei ole. sest mis seos on asjaga näiteks Bärengrubil, Neemelol, Viikmäel?

tõsi, et Kalju on meister ja Konsa nende mängija ja ka koondise mängija, siis on ta avaliku elu tegelane ja seepärast ka suurema tähelepanu all ja saab laiemat kajastust. seega tahes või tahtmata antud kontekstis Kalju klubist räägitakse. vähemalt viidatakse, sest on vaja määratleda ju kellega on tegi. sinna pole kahjuks midagi parata. Kaljul tuleb ainult distantseeruda tugevalt ja ühemõtteliselt oma endise töötaja tegevusest.

millised on aga isikute seosed väljaspool jalgpalliklubi, see on juba teine teema. seda on siin lahatud ja eks lahatakse edaspidigi. ja seda sellepärast, et seotud on avalikkusele tuntud nimed ja kohad jne.

Kuno
14.11.12, 15:02
Norman Kägo peaks olema ka vana duublimängija, kes kinni võeti. Kes on aga kaks Peetrit, seda mina ei tea.

Jah me oleme ka kuulujuttude tasandil kuulnud, et Norman Kägo on üks kolmest. Neid nimesi mis juttude tasandil muidugi läbi käinud on, on palju. Fakt kui selline on õige, et Norman on Kaljus mänginud, aga nad kõik on ka teistes klubides mänginud ja kui tahta haigeid seoseid otsida, siis võiks kohe veel vähemalt kaks klubi siia kirja panna kust süsteemist nad koos läbi käinud on.

Kalju peab endaga seotuks inimesi kes on otseses lepingulises või mõnes muus tegevas suhtes praegu.
Me ei tolereeri absoluudselt sellist asja ja käitume antud küsimuses resoluudselt!

meesmuiste
14.11.12, 15:12
Norman Kägo asi on fakt - http://sport.err.ee/jalgpall/b9c6c91e-4ea2-40a8-88ee-20cc504f250a

aga siin tuleb hetkel Kunot toetada ja ka teistele meelde tuletada - vbla said nad tõesti tuttavaks jalgpalli mängides, vbla mitte. aga rõhutada tuleb, et jalgpalliklubil selle narkotegevusega seost ei ole. mis väljaspool jalkaklubi toimub, on teine asi.

roque jr
14.11.12, 15:12
http://sport.err.ee/jalgpall/b9c6c91e-4ea2-40a8-88ee-20cc504f250a

Tundub, et keegi on selgeltnägija:D:D

Nahkpea
14.11.12, 15:13
Kalju peab endaga seotuks inimesi kes on otseses lepingulises või mõnes muus tegevas suhtes praegu.

See on muidugi loomulik, et Kaljuga seotuks saab pidada vaid lepingulisi mängijaid-personali. See "endiste Kalju mängijate" jama on natuke üle võlli tõesti keeratud.

Aga no mis seal ikka. Mustad lambad saavad loodetavasti oma teenitud karistuse ja elu läheb edasi. Selliste intsidentide eest pole ju ükski klubi kaitstud. Ses mõttes ju keegi kahjurõõmu ei tunne ja mingil määral tunnevad kõik ka solidaarsust Kaljuga teda tabanud hoobis.

orbitaaljaam
14.11.12, 15:26
Aga no mis seal ikka. Mustad lambad saavad loodetavasti oma teenitud karistuse ja elu läheb edasi. Selliste intsidentide eest pole ju ükski klubi kaitstud. Ses mõttes ju keegi kahjurõõmu ei tunne ja mingil määral tunnevad kõik ka solidaarsust Kaljuga teda tabanud hoobis.
Hästi öeldud.

Andres.
14.11.12, 15:37
Naljakas, et senised tegelinskid on olnud ka Kaitseliit Kalevi mängijad, ja nende peatreener/esindaja kannab Peetri nime, kohe varsti 40 saamas. Poleks esimene kord ka pressiesindajatel vanustega pange panna. Kuigi tahaks loota, et tegu lihtsalt kokkusattumusega ja n-ö otsitud haige seosega. Ning ehk läheb see feissi/jalkaliidu avalike andmetes "detekiivi" mängimine üle käte. Kuid Melts on igatahes feissis oma eelneva vestluse Konsaga ära kustutanud. Paistab, et damage control töötab igal rindel.

Tegelikult on endalgi kahju, et see pasarahe Kalju tiitlivõitu varjutab. Oma tiitli said igati teenitult ja tubli tööga, vilju kahjuks just kaua nautida ei lastud. Vast annab siit kuidagi veel enamvähem sirge seljaga välja marssida.

roque jr
14.11.12, 15:49
Ma tahaks siinkohal loota, et inimesed, kellelt on võetud intervjuud, ja kes on neis väitnud, et nemad tõepoolest ei tea midagi asjast, seda ka tegelikkuses ei tea. Sest, Kalju poolehoidjana, neile murujalkas kaasaelajana, pettuksin ehk selles rohkem, kui antud kära tekitanud uudises.

Martin
14.11.12, 15:49
Naljakas, et senised tegelinskid on olnud ka Kaitseliit Kalevi mängijad, ja nende peatreener/esindaja kannab Peetri nime, kohe varsti 40 saamas. Poleks esimene kord ka pressiesindajatel vanustega pange panna.

Ei ole. Kindel.

Andres.
14.11.12, 15:51
No loodab siis vähemalt, et Peetrid on väljaspoolt jalgpalliringkonda.

Myrgel
14.11.12, 16:20
Veidi huumorit siia tohuvapohusse:

Siin ta on! Kaitseliit Kalevi endine pallur ja norkoparun: http://www.jalgpall.ee/players.php?player=10245&name=Norman

dareth
14.11.12, 16:32
Veidi huumorit siia tohuvapohusse:

Siin ta on! Kaitseliit Kalevi endine pallur ja norkoparun: http://www.jalgpall.ee/players.php?player=10245&name=Norman
Uudistes võiks siis juba viidata ka Flora kunagisele tütarklubile FC Valgale, kui nii väga Kaljuga on vaja seost luua.

lorenzo
14.11.12, 16:35
See on muidugi loomulik, et Kaljuga seotuks saab pidada vaid lepingulisi mängijaid-personali. See "endiste Kalju mängijate" jama on natuke üle võlli tõesti keeratud.

täiesti nõus. eraisiku tegemisi ja klubi tegemisi tuleks ikka lahus võtta ja kaine mõistusega inimene ka seda teeb. loomulikult on arusaadav, et Kuno ja klubi tunnevad asjast end puudutatuna, kuid antud situatsioonis ei saakski klubi poolt miskit teha kui avalikkusele anda selge signaal klubi suhtumisest antud juhtumisse. Eeskujuks näiteks võtta Itaalia jalgpalliklubisid või siis dopingust tõsiselt räsitud suuri jalgrattaklubisid.

Jõudu ja kainet mõistust Kunole ja Kalju klubiga seotud inimestele!

Myrgel
14.11.12, 16:37
Viimane klubi kus nii Laasme kui Kägo koos mängisid oli Kaitseliit Kalev. Norman sai sellest mängust kuuldavasti pikema mängukeelu: http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?st=&proto_id=39074&b=VKV

Raivo19
14.11.12, 16:43
Kunn, oled hoolivalt ja mõistlikult käitunud. Ma ei tea, kuidas hinges, aga mul küll ei ole mingit sellist tunnet üldse, et see pull kuidagi Kaljule marki teeks. Ausalt. Lihtsalt ei ole ja kõik. Samamoodi võiks mõelda, et Robbie Fowler tõmbas triipu ja imiteeris seda ka 16-kasti joonel kogu rahva ees...ja nüüd peaks kogu Inglismaa ja klubid, kus ta mänginud on, süümekaid tundma?

Pea püsti, Kalju tuli meistriks, palavad õnnitlused! Sisuliselt huvitab ennast rohkem, kuidas Neemelo tervis, aga mitte see üleskruvitud krimiuudis, mis peagi trellide taha vaibub. Kui teravat tõmmata, siis saab seda iga kandi pealt teha: näiteks - mingi aeg võiks korraldada Kalju vs vangid mängu, tuleks vist huvitav andmine? :D

Ja veel - põhiline on mõista ja aru saada. Kui vene aja lõpus kolm eesti võrkpallurit, kelle seas praegune koondise peatreener, kinni pandi, tundis kogu eesti spordirahvas kaasa. Ikka juhtub, peaasi, kui veast aru saab. Edu Kaljule! :)

Myrgel
14.11.12, 17:01
Kiri postimees.ee lehelt:

Jalgpallurite narkokuriteos on vahi all viis meest ja leiti suures koguses kokaiinikahtlusega pulbrit (7)
Täiendatud: vahistati veel üks Nõmme Kalju jalgpallur

Raske on seda sitta isegi kuidagi kommenteerida! On sellist pealkirja kuidagi muud moodi võimalik mõista kui valesti?

rauulo
14.11.12, 17:06
Kas Norman Kägo on Tallinna Kalevi palluri Risto vend? Kahtlaselt sama nägu on mehed küll, annaks jumal, et Risto seotud ei olnud ja see p**k kõiki ML klubisid ei raputaks.

StenV
14.11.12, 17:07
Kas Norman Kägo on Tallinna Kalevi palluri Risto vend? Kahtlaselt sama nägu on mehed küll, annaks jumal, et Risto seotud ei olnud ja see p**k kõiki ML klubisid ei raputaks.

Tegu on tõesti vendadega.

dareth
14.11.12, 17:12
Kiri postimees.ee lehelt:

Jalgpallurite narkokuriteos on vahi all viis meest ja leiti suures koguses kokaiinikahtlusega pulbrit (7)
Täiendatud: vahistati veel üks Nõmme Kalju jalgpallur

Raske on seda sitta isegi kuidagi kommenteerida! On sellist pealkirja kuidagi muud moodi võimalik mõista kui valesti?

Nagu tõesti. Siinkohal on postimees.ee see, kes konkreetselt keevitab ja Kalju advokaatidele hambusse jääb.

nurmalna
14.11.12, 17:29
Vähemalt muutsid nüüd, et endine Nõmme Kalju pallur ja kõik JOKK, ent siiski kahjustab niigi hädise Eesti jalgpalli mainet, nii et äärmiselt kahju Kaljust kui ka liigast üldiselt.

janiion
15.11.12, 13:16
http://img844.imageshack.us/img844/5268/image0011.png

Tänasest oleme ka Horvaatias teemaks :doh:

eston maravilha
15.11.12, 14:12
pätid ongi eesti nokia.

chac
15.11.12, 14:42
pätid ongi eesti nokia.

nokia kui umbes 10 aastat kestnud maailmamastaabi haip, mis nüüdseks pankroti äärele jõudmas?

Myrgel
15.11.12, 15:04
Õnneks ei ole vaid Konsa viimasel ajal välismeediast läbi käinud:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416831_481571125197991_426150239_n.jpg

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536767_3816998783383_1902240417_n.jpg

Ja veel üks: A história de Jorge Rodrigues, um campećo na Estónia (http://www.maisfutebol.iol.pt/made-in-cronicas/made-in-portugal-cronicas-made-in-jorge-rodrigues-estonia-maisfutebol-futebol/1386801-6295.html)

Myrgel
15.11.12, 17:22
Loodame, et üllatused on selleks korraks läbi. Kõik kes asjaga seotud, on oma kahtlustused saanud ja rohkem ebameeldivaid üllatusi Meistriliigat enam ei taba. Mis kokkuvõtteks öelda? Tere tulemast suurte poiste mängu! Kui oled tipus, siis on ootused sinu vastu kõrged. Kui midagi sellist juhtub, on löök kordades valusam, kui kusagil allpool pallides.

Sellistes olukordades näed tihti ära kes on kes. Nagu ma ka ühes eelnevas postituses ütlesin, on tugi nii klubile kui ka fännidele olnud meeldivalt suur. Tihti on see tulnud kohtadest, kust seda isegi oodanud ei oleks. Üks asi on jäänud kripeldama ja oleks ebaaus eelkõige mu enda suhtes seda mitte välja öelda. See on käitumine mõningate inimeste poolt, kelle ülessanne on muuhulgas Eesti klubivuti pärast südant valutada. Teoorias peaks Kalju nende jaoks olema kui sõõm värsket õhku, kes on Meistriliigasse toonud juurde kogu ala arendavat konkurentsi. Praktikas suhtutakse värskesse meistrisse kohati täiesti vastupidiselt.. Kas siin taga on mingi isiklik vimm või kadedus, see jääb iga ühe enda otsustada.

Millest jutt? Sellele heidab ridade vahelt valgust järjekordne inimene, kellelt sellises olukorras vutisõbrad just kõige mõistvamat suhtumist ei ootaks, aga kes seda ometi pakkus: Peep Pahv: Rohkem ausat juttu! (http://sport.postimees.ee/1041392/peep-pahv-rohkem-ausat-juttu)

lorenzo
15.11.12, 17:27
artiklis mainib Jorge, et on seotud mingi noorteprojektiga veel, mis peaks olema Kalju ja mingi Portugali klubi koostöö?

-RoMaRiO-
15.11.12, 20:17
Kellel võimalus, siis tänase Eesti Ekspressi paberkandjal on tore artikkel "Perenaine ja Nõmme Kalju", veebiavarustest esmapilgul ei leidnud.

eika
15.11.12, 20:49
viie minutiga lugejale: http://ajaleht.ekspress.ee/digi/1693#p/22

Raivo19
16.11.12, 05:30
Kinnimajas hea režiim, tuleb tagasi, hakkab veel mängima...kui on sama hea, nagu Maradona, siis koondiseski. ;)

Mõnuagent 007
16.11.12, 11:36
Kiri Aivarilt Kunole.
Kuno,

kui Sa oleksid jälginud tähelepanelikult meie viimast vestlust, siis oleksid märganud, et jätsin viisakalt Sinu kõnealuse ettepaneku tähelepanuta.

Selline käitumine on demagoogiline ja ei kätke endas vähimatki sisu.

Ütlesin selgelt ka välja, et Nõmme Kalju – mitte Eesti jalgpall või teised klubid - peab tegema mõned sammud:

- kaotama teadlikult klubi Prive kui jalgpallurite kogunemiskoha tähenduse;
- eemalduma inimestest, kes küüniliselt oma käitumisega hävitavad teiste inimeste elu.

Sellised oleksid ehk kaks olulisemat.

Ütlesin Sulle ka, et olen hoidunud teatavatest kommentaaridest Kalju aadressil, paraku olen nüüd juhul, kui minult neid seoses käesoleva avaldusega küsitakse, sunnitud kommentaare andma. Sa ei saa elada lõputult teiste arvelt – osa asju pead võtma ka oma vastutusele. Oma silmas tuleb suuta näha pindugi, palgist rääkimata.

Maailmas on palju olemise viise, aga paraku on osad neist siiski õigemad kui teised – kui Sina põhjendasid (ja ilmselt vähimagi kõhkluseta selle õigsuse suhtes) minu märkuse kohta seoses Prive tähendusega “las nad käivad seal, on ju normaalne, et jalgpallurid tahavad ka end mõnusalt tunda, nädalavahetusel naist põrutada jne”, siis mina mõtlesin/mõtlen sellest asjast nii, et ööklubis enda mõnusalt tundmine on primitiivne viis elu elamiseks ja oluline on, et jalgpalluridki elaksid püsisuhetes ja mul on kindlasti õigus.

Ja ma tahan, et Eesti jalgpallur oleks väärtuste ja ülesande keskne inimene, mitte nädalavahetuseks voodikaaslast otsiv solaariumipäevitusega primitiiv.

Minu õiglustunnet häirivad juba vesipiibud Varblase laudadel – Sinule tundub see ilmselt sama loomulik kui minu jaoks vastutustunne maailma ees.

Aivar

Sir. Nuutu
16.11.12, 11:43
Kus nüüd alles lekib- head sidemed.

Aga kui see peakski Aivari kiri olema, siis olen temaga isiklikult päri.

Martin
16.11.12, 11:46
Kus nüüd alles lekib- head sidemed.

Aga kui see peakski Aivari kiri olema, siis olen temaga isiklikult päri.

Selle said kōik. Kinnitan, et on.

Rein
16.11.12, 11:49
Päris hea, kirjutis.
Mõne punktiga päri, aga osadega ei tahaks kuidagi nõustuda.

Marek_T
16.11.12, 11:52
Sisuliselt on raske vastu vaielda, kui jätta tähelepanuta see pinnu ja palgi motiiv Aivari suust-sulest. Sisu ja point on täysi kymppi.

eika
16.11.12, 11:56
From: Aivar
To: mängijad@flora.ee
Date: suvi 2012

Kallid Flora mängijad,

Minuni on jõudnud kuuldused, et mitmed teist on nädalavahetusel väljaskäivad voodikaaslast otsivad solaariumipäevitusega primitiivid. Minu õiglustunnet häirb, kui jalgpallur ei pühendu 100% mängimisele ja tal on vaba aeg ja ta kulutab aega ostmistuuridele ja väljaskäimisele – Sinule tundub see ilmselt sama loomulik kui minu jaoks vastutustunne maailma ees. Ma leian, et on oluline, et jalgpallurid elaksid vaga elu püsisuhetes ja kindlasti leiad ka sina, et mul on kindlasti õigus. Et Flora mängijad kui Eesti jalgpalluri lakmuspaberid oleks edaspidi väärtuste ja ülesande kesksed inimesed, otsustasin lähikuudel Teile palka mittemaksta, et Te ei laostuks inimestena.

Tervitustega

Aivar

Marek_T
16.11.12, 11:56
Ja muide, kas see "kõnealune ettepanek", millele Pohlak viitab, on see Kuno ettepanek (http://ohtuleht.ee/499852)?

budu
16.11.12, 12:00
Ja muide, kas see "kõnealune ettepanek", millele Pohlak viitab, on see Kuno ettepanek (http://ohtuleht.ee/499852)?

tundub nii!

Aga läheb vist tuliseks Kuno vs. Vest

Mõnuagent 007
16.11.12, 12:02
Asi jätkub:
----------------------------------------------------------------------------------

Mine persse – on sellele asjale lihtne ja siiras vastus – ja õpi käituma inimlikult, mitte manipuleerivalt. Ja loe mu kiri läbi selle nurga alt, et mida tuleks Sul teha, mitte, et kuidas oleks kasulik või kaval edasi manööverdada.

Aivar

From: Kuno
Sent: Friday, November 16, 2012 10:48 AM
To: Aivar Pohlak
Subject: Re: Nõmme Kalju pöördumine

Aivar ma teen seda kogu meie jalgpalliklubi tungival soovil, me tahame sellest õppida ja rääkida. Meil on 500 last klubis ja kõik need emad ja isad soovivad sellist arutelu. Rääkimata mängijatest, treeneritest ja kogu meie ühiskonnast.
Ära näe selles negatiivset, tahame, et sina oleksid selle üarlaua ja arutelu liider, meie järgneme sulle.

K

Mõnuagent 007
16.11.12, 12:04
Ilmselt on palka küsima tulnud Kams ja Co leidnud Aivari töötava arvuti ja nüüd teevad naljameile.

Marek_T
16.11.12, 12:06
Eika irooniale vastuseks muidugi niipalju, et Pohlaku oma jamade valguses sellise reaktsiooni naeruvääristamine läheb muidugi samasse kategooriasse sellega, kui Ilves, kes annab otseselt mõista, et Reformi vastu protestijad on mingi lollakas kildkond, kelle proteste ei peaks võtma tõena, jätaks reageerimata näiteks ma ei tea... Riigikogu peldikus liimi nuusutades vahele jäänud Ergmale... Floras toimuvad jamad kõrvale jättes on selge, et EJL presidendina on Pohlaku steitment täiesti pädev.

-e-
Välja arvatud muidugi see "mine persse" jätk asjale. Aga noh, nalja saab, oujee.

orbitaaljaam
16.11.12, 12:07
hahahahhaha. Liiga hea. Aivar andmas moraaliõppetunde.

budu
16.11.12, 12:09
Ilmselt on palka küsima tulnud Kams ja Co leidnud Aivari töötava arvuti ja nüüd teevad naljameile.

liiga hea :D

Marek_T
16.11.12, 12:11
Tuleb vist minna popkorni ostma. Kisub põnevaks.

Sir. Nuutu
16.11.12, 12:11
SÕDA - esimene eesti ja teine eesti!

omanik
16.11.12, 12:16
lõpetasin just eile joomahullu päevaraamatu ma ei tea mitmenda lugemise...igatahes tundub, et siinne huumor on kordi parem :)

StenV
16.11.12, 12:31
http://29.media.tumblr.com/tumblr_lols30rUm71qeiwtao1_500.gif

chac
16.11.12, 12:48
mingi jalgpalli ajaloo klassika loomise nädal vist käsil, zlatani imevärav, nüüd see.... :D

zelee
16.11.12, 13:02
Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?

Rein
16.11.12, 13:08
Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?

Tõenäoliselt oli selleks üks osapool. 3 korda võite arvata, kumb osapool.

Silver
16.11.12, 13:14
Tundub, et Aivaril vest põleb.. Varad on arestitud, palgad maksmata ning nüüd kees natukene enne nädalavahetust veel lisaks üle. Ehk läheb nädalavahetusel Privesse ja teeb väikese rahupiibu? :D

Ega ei olle lihtne Transi päästa, Tammekat upitada ja selle juures veel oma süsteemi ülal hoida. Samas rahaline pool peaks olema ju ilus. Alates 2004 aastast on milkusid UEFA Hattricki raha kõrvale kanditud, ilma et Lilleküla staadioni üldpilt paremuse poole muutuks. Karma.

Aga hommik on olnud ikkagi päris muhe. Päris korralik nädal Eesti jalgpallis. Kes ütles, et intriige pole, on ja veel. :D