320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see on hea pilt rsk küll jah

    Kommentaar


      Brasiilia ürituse klipp.

      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall

      Kommentaar


        Flaiku:

        professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          See on klassika.
          Kes see kõva löögiga kutt on?

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kes see kõva löögiga kutt on?
            Gert Nool

            10 märki

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Kes see kõva löögiga kutt on?
              mitt lööb kõvemin!?
              The Red Devils

              Kommentaar


                Algselt postitas rob156 Vaata postitust
                mitt lööb kõvemin!?
                Ei löö. Olen mõlemaga palli tagumas käinud ja ausalt-Gert lööb ikka tugevamini.

                Kommentaar




                  Vot siis..

                  Kommentaar


                    Veel eelmine aasta oli madalamates liigades selline kord,et duubelvõistkonnas saadud karistus kõrgemale liigale ei kandunud ja vastupidi.Näit.kolmas ja neljas liiga olid täiesti kaks eri asja ses suhtes,said ühes mängukeelu,võisid teises ikka edasi pallida.Ma täpset reeglistikku ei tea selle kohta praegu,aga kas midagi on muudetud?Vaevalt Kaljuski keegi teadis...väga mage värk,Elvast oldi kenasti üle.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Teises liigas kehtis see mängude vahelejätmise reegel ka eelmisel hooajal. See, et Kalju-II siiis 3.-s mängis, pole vabandus. Aga, noh juhtub ikka.

                      Kommentaar


                        Super. 6:2 võit. No igati võimas mäng, vaieldamatult Kalju selle hooaja parim. TVMK kaitseliin oli Miti vastu ikka täiesti abitu ja Savitskil oli kah hea päev

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Veel eelmine aasta oli madalamates liigades selline kord,et duubelvõistkonnas saadud karistus kõrgemale liigale ei kandunud ja vastupidi.Näit.kolmas ja neljas liiga olid täiesti kaks eri asja ses suhtes,said ühes mängukeelu,võisid teises ikka edasi pallida.Ma täpset reeglistikku ei tea selle kohta praegu,aga kas midagi on muudetud?Vaevalt Kaljuski keegi teadis...väga mage värk,Elvast oldi kenasti üle.
                          Kuno oli helistand jalgpalliliitu ja kysinud kaartide kohta öeldi et kõik on korras nii et see on kyll kivi nende kapsaaeda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lullu9 Vaata postitust
                            Kuno oli helistand jalgpalliliitu ja kysinud kaartide kohta öeldi et kõik on korras nii et see on kyll kivi nende kapsaaeda
                            Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused. Ilmselt oli Tammo registreeritud duublisse, vähemalt hooaja alguses oli justkui nii. Nende liigadevaheliste kaartidega peavad küll klubid ise hakkama saama. Küll Ajax ka üks kord oma vitsad saab, neil mängivad ju II liigas pidevalt MLi nooremad mängijad. Ja kaarte neil juba jagub. Aga siiamaani on puhtalt pääsenud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused.
                              siis EJL nii ütlebki, et pole nende asi. Mitte ei hakka valetama et kõik on ok.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Super. 6:2 võit. No igati võimas mäng, vaieldamatult Kalju selle hooaja parim. TVMK kaitseliin oli Miti vastu ikka täiesti abitu ja Savitskil oli kah hea päev

                                Kui ma Käärile helistasin ja küsisin,et kuidas pingil on,siis vastas ta,et ta kodus TV ees ja limpsib õlut.Ei tea kuidas ta kolli veel lõi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X