320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eugen Vaata postitust
    Kui ma Käärile helistasin ja küsisin,et kuidas pingil on,siis vastas ta,et ta kodus TV ees ja limpsib õlut.Ei tea kuidas ta kolli veel lõi?
    Palm lõi tegelt selle

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      siis EJL nii ütlebki, et pole nende asi. Mitte ei hakka valetama et kõik on ok.
      Kui Tammo on Kalju II mängija, siis oligi Kalju põhimeeskonnaga kõik okei.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused. Ilmselt oli Tammo registreeritud duublisse, vähemalt hooaja alguses oli justkui nii. Nende liigadevaheliste kaartidega peavad küll klubid ise hakkama saama. Küll Ajax ka üks kord oma vitsad saab, neil mängivad ju II liigas pidevalt MLi nooremad mängijad. Ja kaarte neil juba jagub. Aga siiamaani on puhtalt pääsenud.

        Oota, aga mis asi see jalgpalliliit, siis tegelikult on kui nad ei pea teadma? Kes, siis peaks? Kui ma pole kindel ja helistan kolm päeva enne mängu liitu ja küsin konkreetse mängija kohta infot ja kui mulle öeldakse, et kõik on ok ja pärast öeldakse, et liit ei vastuta, siis tekib tegelikult küsimus, et kuhu kurat ma, siis helistama peaks? Eesti Presidendile või?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Ega kui Elva kuidagi punkte ei saa,siis kuidagi ikka saab

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Oota, aga mis asi see jalgpalliliit, siis tegelikult on kui nad ei pea teadma? Kes, siis peaks? Kui ma pole kindel ja helistan kolm päeva enne mängu liitu ja küsin konkreetse mängija kohta infot ja kui mulle öeldakse, et kõik on ok ja pärast öeldakse, et liit ei vastuta, siis tekib tegelikult küsimus, et kuhu kurat ma, siis helistama peaks? Eesti Presidendile või?
            Nojah, aga peale helistamist jättis ta ju 2 päeva hiljem mängu rakverega vahele, see oli teil ju teada, et ta kohe mängida ei tohi. Edasine reegel, et peab veel 36 tundi ootama, oleks ka pidanud meeles olema. Eriti sellistel meeskondadel, kes pidevalt kasutavad eri liigade mängijaid erinevates meeskondades.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Nojah, aga peale helistamist jättis ta ju 2 päeva hiljem mängu rakverega vahele, see oli teil ju teada, et ta kohe mängida ei tohi. Edasine reegel, et peab veel 36 tundi ootama, oleks ka pidanud meeles olema. Eriti sellistel meeskondadel, kes pidevalt kasutavad eri liigade mängijaid erinevates meeskondades.
              loll vabandus. kui ikka küsitakse konkreetse mängija ja konkreetse mängu kohta, siis peab EJL andma adekvaatset informatsiooni. või kui seda pole siis nii ütlemagi - meie ei tea uurige ise välja. aga mitte ütlema, et on ok ja siis hiljem avastama, et oih, ikkagi ei oleks tohtind mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                loll vabandus. kui ikka küsitakse konkreetse mängija ja konkreetse mängu kohta, siis peab EJL andma adekvaatset informatsiooni. või kui seda pole siis nii ütlemagi - meie ei tea uurige ise välja. aga mitte ütlema, et on ok ja siis hiljem avastama, et oih, ikkagi ei oleks tohtind mängida.
                Olgu pealegi, see teema ei kuulu minu kompetentsi ja ma ei hakka enam targematega sellel teemal vaidlema. Tuupige reeglid pähe, kui ilma ekstsessideta mängida tahate.

                Kommentaar


                  Jälle..Urmar sa oled küll EJL kaitseingel.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Jälle..Urmar sa oled küll EJL kaitseingel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Nojah, aga peale helistamist jättis ta ju 2 päeva hiljem mängu rakverega vahele, see oli teil ju teada, et ta kohe mängida ei tohi. Edasine reegel, et peab veel 36 tundi ootama, oleks ka pidanud meeles olema. Eriti sellistel meeskondadel, kes pidevalt kasutavad eri liigade mängijaid erinevates meeskondades.
                      Kuna me ei olnud kindlad, siis helistasin jalgpalliliitu ja usaldasin liidu vastust. Miks ei peaks ma uskuma mida mulle liidust öeldakse? Nüüd olen muidugi targem, aga hind oli 3 punkti.

                      Ja seda ütlen ka, et võttes kaljult 3 punkti ajate te meid lihtsalt närvi ja me võtame tagasi 30!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Võttes arvesse ka Piirojaga toimunut, siis kõik see näitab EJLi täielikku ebaprofessionaalsust. Mis pole loomulikult teab kui hull, sest meie jalgpallgi ongi selline. Kuid juhtorganilt võiks ju teenäitaja rolli loota, kahjuks pole see aga vist võimalik.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          ja me võtame tagasi 30!
                          hmm...see on huvitav. kuidas 30 punkti saate siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            hmm...see on huvitav. kuidas 30 punkti saate siis?
                            Pakun, et võidavad 10 mängu.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                              Pakun, et võidavad 10 mängu.
                              seda tahaks näha. väga ebareaalne ei ole aga siiski eriti palju ei ole usku sellesse.

                              Kommentaar


                                Noo, praegu on 16 mängust 4 võitu. Mängida on jäänud 20 mängu ning nendest pooled võita on isegi küllaltki reaalne. Palju sõltub muidugi sellest, kui ruttu brassid muu meeskonnaga hästi kokku hakkavad mängima.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X