320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Noo, praegu on 16 mängust 4 võitu. Mängida on jäänud 20 mängu ning nendest pooled võita on isegi küllaltki reaalne. Palju sõltub muidugi sellest, kui ruttu brassid muu meeskonnaga hästi kokku hakkavad mängima.
    kui vaadata, mida tegi Tammega brass , ja ta oli veel meistriliiga "tasemega". kuidagi vähe usku on sellisesse asja. miks peaks tulema mänguoskaja mängumees brasiiliast eesti ESILIIGASSE? võib-olla on mingid toredad tööpakkumised või asjad, mida ma ei tea.. aga sellised asjad ei ole ikkagi väga loogilised.. aga samas.. loogika ei olegi peamine asi..

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Noo, praegu on 16 mängust 4 võitu. Mängida on jäänud 20 mängu ning nendest pooled võita on isegi küllaltki reaalne. Palju sõltub muidugi sellest, kui ruttu brassid muu meeskonnaga hästi kokku hakkavad mängima.
      jah ei pannud tähele algul et ei ole veel poolepeale jõudnud asi. aga mul on kahtlusi ikkagist: treener+4 mängijat brassid....ma kardan seda et treener hakkab neid brasse rõhuma et need üritaks mängu ära teha oma tehnikaga mitte meeskonnamänguga. aga noh eks näeb kuidas läheb.

      plekkpurgile niipalju et see üks brass kes rootsi kodakondsusega on saab veel aru ja on väga reaalne et võib eestisse esiliigasse mängima tulla. teiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        jah ei pannud tähele algul et ei ole veel poolepeale jõudnud asi. aga mul on kahtlusi ikkagist: treener+4 mängijat brassid....ma kardan seda et treener hakkab neid brasse rõhuma et need üritaks mängu ära teha oma tehnikaga mitte meeskonnamänguga. aga noh eks näeb kuidas läheb.

        plekkpurgile niipalju et see üks brass kes rootsi kodakondsusega on saab veel aru ja on väga reaalne et võib eestisse esiliigasse mängima tulla. teiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.
        nojah.. aga miks peaks brasiilia mängumehed tulema liigasse, kus antakse valede mängijate kasutamise eest keskmiselt aastas 10 mängu ära.. kus tase on.. noh. maailma mastaabis.. väga nõrk.. mis neid siia meelitab? töökoht ja palk ehk? maksab tõesti nõmme kalju esiliigas brassidele korralikku palka`? või pakub tööd baaris? lihtsalt oleks huvitav teada ja siis seda kõike mõista

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          nojah.. aga miks peaks brasiilia mängumehed tulema liigasse, kus antakse valede mängijate kasutamise eest keskmiselt aastas 10 mängu ära.. kus tase on.. noh. maailma mastaabis.. väga nõrk.. mis neid siia meelitab? töökoht ja palk ehk? maksab tõesti nõmme kalju esiliigas brassidele korralikku palka`? või pakub tööd baaris? lihtsalt oleks huvitav teada ja siis seda kõike mõista
          palga eest hoolitseb mingi supermarket vms
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            kui vaadata, mida tegi Tammega brass , ja ta oli veel meistriliiga "tasemega". kuidagi vähe usku on sellisesse asja. miks peaks tulema mänguoskaja mängumees brasiiliast eesti ESILIIGASSE? võib-olla on mingid toredad tööpakkumised või asjad, mida ma ei tea.. aga sellised asjad ei ole ikkagi väga loogilised.. aga samas.. loogika ei olegi peamine asi..
            Too brass oli ehe näide mismoodi tuleb luttida vastaseid, kuid kahjuks polnud tal vastavaid sõpru väljakul kes oleksid tema tehnilisusest kasu ka saand. Mäeltan mängu Flora vastu, kus ta omas keskväljal kõiki, kuid kahjuks oli toona ees mänginud Tiirik või Konsa temas valgusaasta kaugusel koguaeg ning too tõmmu poiss oli sunnitud tagasi söötma oma kaitsjatele. Mujal maailmas on vast riigi jalgpallitöötajad ka vähe pädevamad. Pole ma kuulnud et siukest paska isegi koondisele on suudetud mujal maailmas keerata. Rääkimata siis veel koduliigast.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              jteiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.
              aga miks on kahtlane? kui meeste tase ei anna näiteks Portugali liigat välja ja mujal pole sobilikku keeleruumi või brasiillasest treenerit ees, siis miks mitte tulla Eestisse. palgad ju Brasiilias on väiksed. keskmine palk on 200-300 eurot. ja kuna mängijaid Brasiilias palju, siis on ikka väga raske saada mõnda klubisse seal mängima proffina. arvestada tuleb ka sellega, et enamus mustanahalisi pallureid Brasiiliast, nagu ka Ronaldinho ja Ronaldo jne, on pärit favelast ehk agulist, kus on ikka väga raske elu. valgenahalised, nagu Kaka, on pärit normaalsest elukeskkonnast. ja need favela-noored on suht madala haridusega ja ka see paneb piirid minna kusagile teise keelekeskkonda. seepärast ongi metsikult brasse siin Portugalis ja ka Hispaanias. staaridel pole muidugi probleemi minna suvalisse riiki pallima
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Päris hea on vaadata Ballacki sõnavõttu. Mees ei tea jälle millest räägib ning mis põhiline, faktid on endiselt paigast ära. Mis paneb sind igasuguseid asju oletama ja sõna võtma nendes kohtades, mis ei puutu üldse sinusse ja mille kohta sul pole mitte mingisugust adekvaatset infot?

                Mis puutub PraSi räägitud brasiillasesse, kes kunagi Tammekas mängis, siis see mees oli tegija. Tõsi jutt, väga korralik tehnika, hea pallitunnetus ning väljakunägemine. Parim mängija meeskonnas kohe kindlasti. Tihtipeale tehti tema vastu päris robustseid vigu, mis tingis ka erinevate vigastuste tekke. Mehe täielik potentsiaal jäi Eestis saavutamata..

                Mis puutub selle sama brassi tegemistesse praegu, siis vahepeal sahistati, et ta on Eestimaale tagasi tulemas. Jutud liikusid, et isegi Kalevis olevat mees käinud, rääkimata Tartust läbi hüppamisest. Kui tõsi see kõik on, seda kahjuks öelda ei oska.

                Jalgpalliliidu prohmaka kohta pole mul midagi öelda. Ilge debiilsus, kui niimoodi punkte käest ära võetakse. Inimlik oleks vähemalt oma viga tunnistada, mitte klubi kaela kõik ajada. Kui praegu Kalju ründaks Liitu, siis tekiks olukord, kus "soosing" kaoks ning suhted EJL ei jääks samaks. Kes seda üldse tahaks? Pärast on probleeme noortesatsidega jms. Ühesõnaga peaga vastu seina jooksmine. Mõnel mehel liidus peaks olema piisavalt mõtteainet. Kui ikka ei oska seda tööd, siis ei tasu seda ka teha. Olen surmkindel, et enamikul liidus töötavatest inimestest pole õrna aimugi, mis ja kus reeglistikus midagi kirjas on. Kui ma mõnele natukene rohkem liiga tegin, siis palun vabandust.
                Last edited by Silver; 21.06.07, 13:17.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Samas kui ma ei eksi, siis oli see brass just see, kes Tammekal liiga kõrgemale aitas tõusta? Üleminekumängus tegi päris korraliku partii ning isegi skooris vist? Igaljuhul man of the match oli ta küll.
                  Mina mäeltan jälle teistpidi, et ta mängis tollel esimesel ML hooajal ning tol hooajal läks üldse Kure üleminekut mängima.

                  Kommentaar


                    Oi, sillu-sillu. Ma olen sul ju MSNis olemas. Brass tuli siis, kui Tammeka oli juba meistrliigas. Ja üleminekut Tammeka ei mänginud.

                    Et mõni mees jõudis ette, siis paar linki Gomesi kohta:
                    http://www.postimees.ee/270405/tartu...ort/163904.php <---- Tammeka vutiklubi saab lisa Brasiiliast
                    http://www.postimees.ee/150805/esileht/sport/171374.php <-- Brasiillase laitmatu tehnika tekitab imetlusohkeid
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Oi, siis jooksis mu m&#228;lu k&#252;ll v&#228;ga valusalt kokku. Ei tea, kuidas ma seda eksimust n&#252;&#252;d kompenseerida v&#245;iksin? Sorry, minu kala.

                      PS. Kalju teemasse kah, uue treeneri trennid juba k&#228;ivad. Kes huvi tunneb v&#245;ib Hiiule vaatama tulla.
                      Last edited by Silver; 21.06.07, 13:18.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Oi, sillu-sillu. Ma olen sul ju MSNis olemas. Brass tuli siis, kui Tammeka oli juba meistrliigas. Ja üleminekut Tammeka ei mänginud.

                        Et mõni mees jõudis ette, siis paar linki Gomesi kohta:
                        http://www.postimees.ee/270405/tartu...ort/163904.php <---- Tammeka vutiklubi saab lisa Brasiiliast
                        http://www.postimees.ee/150805/esileht/sport/171374.php <-- Brasiillase laitmatu tehnika tekitab imetlusohkeid
                        laitmatu tehnika? oleneb muidugi, kui kriitiliselt vaadata.. aga siiski.. minu paar mängu, mida ma olen näinud, kus brass mängis.. ei jätnud väga head muljet temast.. aga ega ma hakkagi maha tegema teda.. lihtsalt huvitav ja eksootiline asi eestis.. hea või halb mängija.. aga brasside eestisse tuleks vist kahju küll ei teeks.. kui mängida ei mõista, siis tehnikat on küll õpetada eestlastele

                        Kommentaar


                          2 aastat tagasi n&#228;gin 2x seda braasikat, v&#228;ljakul k&#252;ll millegi erilisega silma ei paistnud..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Kuna me ei olnud kindlad, siis helistasin jalgpalliliitu ja usaldasin liidu vastust. Miks ei peaks ma uskuma mida mulle liidust öeldakse? Nüüd olen muidugi targem, aga hind oli 3 punkti.

                            Ja seda ütlen ka, et võttes kaljult 3 punkti ajate te meid lihtsalt närvi ja me võtame tagasi 30!
                            Ikkagi ei ole ma nõus, et EJL on ainusüüdlane. No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada, aga põhiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse näite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini mängima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. Tähendab, rohkem trahve ja parem mäng.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              P&#228;ris hea on vaadata Ballacki s&#245;nav&#245;ttu. Mees ei tea j&#228;lle millest r&#228;&#228;gib ning mis p&#245;hiline, faktid on endiselt paigast &#228;ra. Mis paneb sind igasuguseid asju oletama ja s&#245;na v&#245;tma nendes kohtades, mis ei puutu &#252;ldse sinusse ja mille kohta sul pole mitte mingisugust adekvaatset infot?
                              &#252;tle mis faktid on paigast &#228;ra? kas siis ei tulegi brasiillasi? terava kritiseerimise asemel v&#245;iksid parandusi teha v&#245;i kuidas? vaataksid &#228;kki selle teema postitusi numbritega 1109, 1110 ja 1112 (viimane neist veel sinu postitus) - nendel minu jutt p&#245;hineski.
                              kui sa m&#245;tled seda m&#228;ngimata m&#228;ngude arvu siis seal ma jah eksisin kuna teadsin k&#252;ll palju m&#228;ngitud on aga ei arvutanud kas on t&#228;pselt poolepeal v&#245;i mitte vaid vaatasin &#252;ldpilguga et umbes poolepeal.

                              mis mind paneb &#252;ldse s&#245;na v&#245;tma? mina avaldan esiteks oma arvamust nii nagu k&#245;ik teised. kui sa v&#228;idad et mul polnud adekvaatset infot siis polnud ka sinul kuna sinu postitus oli &#252;ks neist mille p&#245;hjale ma toetusin. et ei tohi mitte midagi r&#228;&#228;kida selle kohta mis mind ei puutu - hmm....las me n&#252;&#252;d m&#245;tleme. t&#245;esti ma ei ole ei kalju f&#228;nn ega t&#246;&#246;taja ega m&#228;ngija ja seet&#245;ttu see t&#245;esti ei puutu minusse, aga &#228;kki sina siis l&#245;petaksid postitamise &#228;ra siis absoluutselt k&#245;ikidesse teistesse teemadesse kuna see ei puutu ju sinusse (sa ei ole nende m&#228;ngija, t&#246;&#246;taja ega f&#228;nn ju)? nende alla m&#245;tlesin k&#245;iki teisi klubisi. ai, natuke ikka puutub aga seda v&#228;he - kodukandi klubi. aga kas siis edaspidi saavad siia kirjutada ainult need keda see palju puudutab et teised ei tohigi s&#245;na v&#245;tta ega arvamust enam avaldada? kui on nii siis v&#245;iksite teha ju privaatfoorumi mitte siin avaliku asja kuhu k&#245;ik postitada saavad

                              p&#228;riselus ei ole sa mitte midagi sellist mulle &#246;elnud nagu see lause sult praegu tuli, kas on v&#228;ike vimm v&#245;i kadedus sees et ma olen flora f&#228;nn mitte n&#245;mme kalju f&#228;nn v&#245;i (vastavalt kodukohale siis)?

                              ahjaa ja lisaks veel et see on minu arvamus mis ma brasiillaste kohta &#252;tlesin kuna nende m&#228;ngustiili r&#245;hk on rohkem individuaalsusel ja sellest vastavalt ka oletasin. ma ei &#246;elnud et see t&#228;pselt nii on kalju m&#228;ngudes aga lihtsalt V&#213;IB nii minna (palju palju suurem t&#245;en&#228;osus kui eestlaste v&#245;i sakslaste v&#245;i taanlaste v&#245;i kelle iganes teisega). kas nad kaljusse ei toodud mitte taseme t&#245;stmise ja silmailu (tehnika) p&#228;rast? kui toodi siis kas mitte ei l&#228;he rohkem individuaalse m&#228;ngu poole mitte meeskonnat&#246;&#246; juurde?

                              &#228;ra n&#252;&#252;d j&#228;lle nii teravalt vasta

                              Kommentaar


                                Nagu ma aru saan, siis seisneb siis on küsimus selles, kas Kalju pidi saama EJL-lt infot kehtivate mängukeeldude kohta või mitte. Eesti Meistri- ja Esiliiga juhendis 2007. a kohta (http://jalgpall.struktuur.ee/vvfiles...df305ff.msword) on sellline situatsioon tegelikult ju reguleeritud.

                                Artikkel 3 EJL Organisatsioon

                                /.../

                                EJL kohustused

                                3.06 EJL tagab oma kohustuste täitmise vastavalt käesolevale juhendile.

                                /.../

                                Artikkel 20 Kollased ja punased kaardid

                                /.../

                                20.06 EJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Soovi korral annab EJL võistluste osakond sellekohast suusõnalist informatsiooni. Distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkondadele kirjalikult.


                                Eks igaüks otsustagu ise, kellel on õigus ja kellel mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X