320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ikkagi ei ole ma nõus, et EJL on ainusüüdlane. No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada, aga põhiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse näite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini mängima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. Tähendab, rohkem trahve ja parem mäng.
    koomik
    Liit on ju see koht kus peaks saama adekvaatset infot kaartide kohta.
    Mõned aastad tagasi ei suudetud mulle telefoni teel midagi öelda,öeldi,et saadame faksi.Ütlesin,et mänguni on kaks päeva,saatke võimalikult kiiresti.
    Faks tuli teisipäeval alles,mäng oli eelmisel laupäeval.
    Aastatega pole midagi muutunud,tuleb välja.
    Piiroja,nüüd esiliiga-te ise ei leia juba,et teil on mõni vale inimene tööl?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ikkagi ei ole ma nõus, et EJL on ainusüüdlane. No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada, aga põhiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse näite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini mängima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. Tähendab, rohkem trahve ja parem mäng.
      Ok, vaatame seda asja nüüd nii, me jälgime väga selgelt seda kes kaarte saab ja kes tohib mängida. Ma isiklikult suhtle liiduga iga nädal enne igat mängu ka sellel teemal. Vahest võib igaühel tekkida küsimus, kas mul on ikka õigus ja kas mängija tohib mängida või ei. Ka seekord tekkis meil selline kahtlus ja kuhu ma siis pöörduma peaks kui ma pole endas kindel?

      Vastus: Peale jalkaliidu nagu pole ühtegi teist pädevat organisatsiooni minuarust. Nii ma siis sinna helistasin ja küsisin kas Taavi tohib mängida, vastus oli JAH!

      Kurat mehed öelge, siis kus meie viga oli?
      Kas ma ei tohi siis jalgpalliliitu enam usaldada? Nokk kinni saba lahti... Minu maamehe aju lihtsalt ei saa sellest hästi aru.

      Kõik liidu inimesed on igati sümpaatsed ja toredad ja ma ei taha selle pärast kellagagi tülli minna... Lihtsalt nõme on sees kripeldab... Mul varastas mustlane ükskord rahakotist vene ajal 10 rubla ära, siis kripeldas sama moodi... Kuigi teadsin, et ise olin ka loll, et usaldasin!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Reeglitesse lisapunkt, et liit annab infot, aga ei vastuta mingil moel selle tõelevastavuse ega järgnevate tagajärgede eest... Oleks vähemalt igaühel teada, millega riskid.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Brassidest veel niipalju, et kuid kedagi nii väga huvitab kuidas tyybid mängivad, siis sellel pühapäeval avaneb teil selleks hea võimalus. lisainfo: www.jkklju.ee
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            loodan et Kalju saab ikka oma asjad korda ja ka mängu käima et saaksime uuel hooajal neid juba ML mängimas näha ja miks mitte koos brassidega.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
              Nagu ma aru saan, siis seisneb siis on küsimus selles, kas Kalju pidi saama EJL-lt infot kehtivate mängukeeldude kohta või mitte. Eesti Meistri- ja Esiliiga juhendis 2007. a kohta (http://jalgpall.struktuur.ee/vvfiles...df305ff.msword) on sellline situatsioon tegelikult ju reguleeritud.

              Artikkel 3 EJL Organisatsioon

              /.../

              EJL kohustused

              3.06 EJL tagab oma kohustuste täitmise vastavalt käesolevale juhendile.

              /.../

              Artikkel 20 Kollased ja punased kaardid

              /.../

              20.06 EJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Soovi korral annab EJL võistluste osakond sellekohast suusõnalist informatsiooni. Distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkondadele kirjalikult.


              Eks igaüks otsustagu ise, kellel on õigus ja kellel mitte.

              Mina saan sellest niimoodi aru, et Kalju probleem lahenes punkti 20.06 esimese lausega. Mängukeeld tuli lähtuvalt juhendist. Ja ega EJLi inimesed ei ole üliinimesed, et suvalise telefoni päringu üle oskavad kõike juhuseid ette näha. Eks ta üks õnnetu õpetlik lugu oli.

              Kommentaar


                Punktid oleks võinud ikka alles jätta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada
                  Sa alles vähem kui kuu aega tagasi ütlesid et sul ei ole isiklikku seost jalgpalliliiduga?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Kiitus Kaljule mahuka Braasilia päeva reklaamikampaania eest : )
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Eilsest mängust kah http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=103

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                        Sa alles vähem kui kuu aega tagasi ütlesid et sul ei ole isiklikku seost jalgpalliliiduga?
                        Ma arvan, et paned jälle mööda. Oled kaikamees nagu martsellogi. Üldiselt, kui te ei soovi, siis võin ma lõpetada selle ajaraiskamise ja teie närviajamise siin. Vägisi ei ole ju mõtet siin punnida. Seda, et EJLi lehel tulemusi kiiresti leiab, selle olen suutnud paljudele selgeks teha, eks otsige siis edaspidi uudiseid ja ka põhjuseid, miks nii läks, ametlikelt lehtedelt. Prasil on ka kindlasti hea meel. Käin siin lihtsalt lugemas külastajana ja olgu siis nii. Sõimake siis aga terviseks jalkaliitu ja muidugi Florat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Ma arvan, et paned jälle mööda. Oled kaikamees nagu martsellogi. Üldiselt, kui te ei soovi, siis võin ma lõpetada selle ajaraiskamise ja teie närviajamise siin. Vägisi ei ole ju mõtet siin punnida. Seda, et EJLi lehel tulemusi kiiresti leiab, selle olen suutnud paljudele selgeks teha, eks otsige siis edaspidi uudiseid ja ka põhjuseid, miks nii läks, ametlikelt lehtedelt. Prasil on ka kindlasti hea meel. Käin siin lihtsalt lugemas külastajana ja olgu siis nii. Sõimake siis aga terviseks jalkaliitu ja muidugi Florat.
                          Urmar ära nüüd arva, et mul sinu vastu midagi on, aga see viimase aja EJL ja Flora kaitsmine/ülistamine on täiesti absurdne, tundub et sa oled nendest nii lummatud, et ei suuda tõde tunnistada.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Urmar ära nüüd arva, et mul sinu vastu midagi on, aga see viimase aja EJL ja Flora kaitsmine/ülistamine on täiesti absurdne, tundub et sa oled nendest nii lummatud, et ei suuda tõde tunnistada.
                            Mis siin absurdset on? Florat pole ma kaitsnud justkui viimasel ajal, aga EJLiga on mul täiesti õigus, jällegi justkui. Igatahes Kuno pole rohkem protesteerinud. Ka Kotkase meeskonnal aitasin selgusele jõuda, milles nende vead olid, et -:+ kaotuseid said. Ega see, kui asjaolusid selgitad, pole mingi nõme õigustamine. Kui soovite mind kritiseerida, siis otsige vigu EJLi lehelt, kusjuures mitte sellelt protokollide lehelt, mida mina ei täida.
                            Olge siis tublimad edasi.

                            Kommentaar


                              No nii, lugesin kõik mind huvitavad teemad läbi ja lülitan end nüüd siis välja, nn passiivsesse olekusse, kus saab teie muljeid lugeda, aga vastata nii kergelt ei saa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mina saan sellest niimoodi aru, et Kalju probleem lahenes punkti 20.06 esimese lausega. Mängukeeld tuli lähtuvalt juhendist. Ja ega EJLi inimesed ei ole üliinimesed, et suvalise telefoni päringu üle oskavad kõike juhuseid ette näha. Eks ta üks õnnetu õpetlik lugu oli.
                                Miks peaks klubi pöördumine jalgpalliliitu olema suvaline? Ega me mingit suvalist liigat ei mängi, me mängime Eesti meistrivõistluste esiliigat, tasume liigamakse ja oleme jalgpalliliidu liige ja kui klubil on mure või küsimus, siis pean ma loomulikuks, et helistatakse liitu ja otsitakse abi või vastuseid....
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X