320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mis siin absurdset on? Florat pole ma kaitsnud justkui viimasel ajal, aga EJLiga on mul täiesti õigus, jällegi justkui. Igatahes Kuno pole rohkem protesteerinud. Ka Kotkase meeskonnal aitasin selgusele jõuda, milles nende vead olid, et -:+ kaotuseid said. Ega see, kui asjaolusid selgitad, pole mingi nõme õigustamine. Kui soovite mind kritiseerida, siis otsige vigu EJLi lehelt, kusjuures mitte sellelt protokollide lehelt, mida mina ei täida.
    Olge siis tublimad edasi.
    Miks sa arvad, et ma ei ole protesteerinud? Loomulikult olen, teen seda soliidselt kuna küsimus on delikaatne, sest puudutab inimesi keda ma austan ja kellega ma igapäevases jalgpallielus pean ka edasi elama...
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Miks peaks klubi pöördumine jalgpalliliitu olema suvaline? Ega me mingit suvalist liigat ei mängi, me mängime Eesti meistrivõistluste esiliigat, tasume liigamakse ja oleme jalgpalliliidu liige ja kui klubil on mure või küsimus, siis pean ma loomulikuks, et helistatakse liitu ja otsitakse abi või vastuseid....

      Lugupidamisest Kuno vastu tulin ma siia tagasi, et vabandada, kuna ütlesin veidi üldistatult "suvaline" klubi, mis ei ole tõesti ilus. Aga kui liigades mängib umbes 150 täiskasvanute ja ligi 300 noortetiimi, siis on ju EJLil raske eksimatult teatada asjadest, mis põhikirja järgi nende kohustuste hulka ei kuulugi, näiteks teavitamine reglemendijärgsetest mängu vahelejätmise kohustusest.

      EJLi viga oleks see, kui punase saanud mängijale antakse näiteks ettenähtud minimaalkaristuse, ehk 2 mängu (kui ma nüüd ei eksi?) asemel 3 või rohkem mängu ja sellest klubile ei teatata. Ja siis pannakse miinusega kaotus.

      Muud juhtumid peavad jääma klubide enda vastutusele. Tehke peale mängu protokollidest koopiad, et oleksite kindlad, kes kaardid said ja kasutage duublites vähem põhimeeskondade mängijaid ja vastupidi. Siis on lihtsam kombineerida, et vahelejäämist ei oleks. Muide Ajax suudab hoolimata oma hirmsuurest kaartidehulgast suuresti samade meestega mängida nii ML, Teist, kui ka A1 liigat!

      Loodan, et suutsin adekvaatselt selgitada.

      Kommentaar


        Ja peale selle ÕPPIGE; ÕPPIGE; ÕPPIGE ... reglementi.

        Kommentaar


          Lõpetuseks, ei meeldi mulle see liigne tähelepanu siin, olge siis paremad edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
            Kiitus Kaljule mahuka Braasilia päeva reklaamikampaania eest : )
            Vahest Kuno julgeb avaldada ka ürituse turundusliku eelarve?

            Selle järgi oleks hea hinnata, milliseid summasid peaksid Meistriliiga klubid iga nädal kodumängude reklaamiks välja käima.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Lõpetuseks, ei meeldi mulle see liigne tähelepanu siin, olge siis paremad edasi.
              Sa oled juba 873 korda tähelepanu all olnud, ma arvan, et küta edasi vähemalt on mida lugeda
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                Vahest Kuno julgeb avaldada ka ürituse turundusliku eelarve?

                Selle järgi oleks hea hinnata, milliseid summasid peaksid Meistriliiga klubid iga nädal kodumängude reklaamiks välja käima.
                Alati pole vaja raha välja käia. Nutikas tegutsemine ja tahe midagi muuta on teinekord parimaks tööriistaks!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ja peale selle ÕPPIGE; ÕPPIGE; ÕPPIGE ... reglementi.
                  EJL-i uus hüüdlause?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Nagu Kuno juba eespool ütles - miks peaks klubi kahtlema liidust antud vastuse õigsuses? Ja kui kohe kindlalt öelda ei oska, siis jumalaauta, kas on keeruline paluda, et helistage natukese aja pärast uuesti, me kontrollime järele? Öeldagu siis otse välja, et kaartide lugemine on puhtalt iga klubi enda rida ja EJL poole ei maksa selliste küsimustega üldse pöörduda, oleks asi selge vähemalt. Üks kord on loll juhus, kaks korda kisub natuke juba nagu lahendamata probleemi suunas.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      JL -l peaksid II Liiga kuni Meistriliiga mängijatele antud kaardid olema peale igat vooru kodulehel nähtaval. See välistaks igasugused ebamäärased suulised vastused ja kõik saaksid ise kontrollida, kuidas lood tegelikult on!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        JL -l peaksid II Liiga kuni Meistriliiga mängijatele antud kaardid olema peale igat vooru kodulehel nähtaval. See välistaks igasugused ebamäärased suulised vastused ja kõik saaksid ise kontrollida, kuidas lood tegelikult on!
                        õige! Hispaanias näiteks on kõik näha www.lfp.es
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Lugupidamisest Kuno vastu tulin ma siia tagasi, et vabandada, kuna ütlesin veidi üldistatult "suvaline" klubi, mis ei ole tõesti ilus. Aga kui liigades mängib umbes 150 täiskasvanute ja ligi 300 noortetiimi, siis on ju EJLil raske eksimatult teatada asjadest, mis põhikirja järgi nende kohustuste hulka ei kuulugi, näiteks teavitamine reglemendijärgsetest mängu vahelejätmise kohustusest.
                          Ohjah, ma ei viitsi sulle üldiselt vastata, sest sa ajad nii topakat juttu taas (nüüd vähemalt ei süüdista Mitti omavärava löömises võ midagi sama napakat), kuid proovi siiski aru saada. Kuno helistas EJLi, et küsida. Sealt vastati, et kõik on korras. SEE ON PROBLEEM. Võinuks ju ka vastata, et nad ei tea või, et see pole nende haldusala. Aga ei - nad vastasid konkreetselt, et mängija võib mängida, vähemalt nii saan mina aru. Ehk EJL sisuliselt valetas. Ehk probleemiks ei ole mingid reeglid või reglement või midagi hoopis kolmandat. Edaspidi võiks nagu mitte nii teha siis.

                          Ahjaa, sellele postitusele pole sul tõesti vaja vastata, puhka kenasti.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            EJL-i uus hüüdlause?
                            Vanasti oli ikka: "Öppida, Öppida, öppida!"

                            Kommentaar


                              Ma Ütleks Selle Peale KÕik RÜndesse! :d
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Otseloomulikult võiks EJL enne mängu teatada nimekirja mängijatest, kes mängida ei tohi. Esimeses kahes liigas võiksid sellised asjad enne mängu ikka selge olla. Mängu eelvaadetes mingid nimed ju figureerivad, aga võiks nii olla, et kui enne mängu öeldakse et mängija võib mängida, siis pärast mängu sellist asja ümber ei vaadata. Kui UEFA enne mänge keelu all olijate nimikirju ei teataks, oleks ju Piiroja inglismaa vastu mänginud ja eesti oleks -:3 kaotuse saanud.
                                Go Gunners!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X