320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head Jaanipäeva ja pühapäevani!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kahjuks isiklikult pole asjaga kursis aga nagu ma siit välja lugesin siis küsiti EJL ja sealt vastati et võib mängida. Seega EJL ei ole õppinud Piiroja asjast ning jätkuvad samad jamad seal. EJL ei õpi oma vigadest??? Kala hakkab ikka mädanema peast.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Kahjuks isiklikult pole asjaga kursis aga nagu ma siit välja lugesin siis küsiti EJL ja sealt vastati et võib mängida. Seega EJL ei ole õppinud Piiroja asjast ning jätkuvad samad jamad seal. EJL ei õpi oma vigadest??? Kala hakkab ikka mädanema peast.
        Väga segaseks on see lugu läinud, uus mäng oleks kõige ausam lahendus.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          soovitaks küll UEFAni välja minna, eriti kui tõendusmaterjal olemas on. asjad peavad ikka paigas olema jalkaliidus
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mis puutub UEFA-sse, siis ka nendel on sama teemaga korduvalt probleeme olnud. Meiegi Levadia ja Trans on seal sellisel teel võidu saanud. Tuleb välja, et ka suured pole eksimatud.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mis puutub UEFA-sse, siis ka nendel on sama teemaga korduvalt probleeme olnud. Meiegi Levadia ja Trans on seal sellisel teel võidu saanud. Tuleb välja, et ka suured pole eksimatud.
              Et Levadia ja Transi vastased helistasid UEFAsse ja sealt öeldi, et mängija võib mängida, kuid pärast otsustati ümber ja määrati kaotus? Tahtsid seda öelda?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Väga segaseks on see lugu läinud, uus mäng oleks kõige ausam lahendus.
                Ka minu arust oleks see kõige õigem lahendus, sest eksis EJL. Nõmme Kalju poleks ju siis kasutanud Tammot. Kuidagi tuleks see asi nii korda ajada et toimuks uus mäng.

                Kommentaar


                  ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei tähenda mitte si__agi! uus mäng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja välgu karistamine. inimesed mõelge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis näidake seda järgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. kõik!

                  Kommentaar


                    Kalju vs Brasiilia 2:2 pen. 3:2
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jorss Vaata postitust
                      ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei tähenda mitte si__agi! uus mäng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja välgu karistamine. inimesed mõelge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis näidake seda järgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. kõik!
                      Keegi läks hullult närvi mulle tundub

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jorss Vaata postitust
                        ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei tähenda mitte si__agi! uus mäng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja välgu karistamine. inimesed mõelge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis näidake seda järgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. kõik!
                        Oota, juhendis võib olla igasugu asju, aga teinekord on olukord kus tekib kahtlus. Mina oma "naiivsusest" arvasin, et Jalgpalliliit on koht kust saan vastuse kui ma midagi ei tea, vastus oli selge, et Tammo võib mängida, ega ma napakas pole, et ma suvaliselt riskima hakkan, et oi, äkki läheb läbi....

                        Ja siis veel lisaks kõigele, jõudis selle mängu protokoll kust Tammo karistada sai alles 2 nädalat peale mängu jalgpalliliitu, mida juhed selle kohta ütleb? Kui kiiresti peab kohtunik toimetama protokolli liitu? Ja kust siis üldse adekvaatset infot saada kui isegi protokolli pole liidus olemas...???? Naljakas pole või?
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kõigile suured tänud kes võtsid vaevaks täna Hiiu Staadionile tulla.
                          Tore päev oli!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            kuidas nõmme brassid olid ja mitu meest siis teil mängima hakkab?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kuno, äkki viitsid piletimüüginumbrid öelda? : )
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                                Kui ma ei eksi, siis ca 700 piletit müüdi. Paarsada oli kutsetega ning hunnik külastajaid oli ka listis. Kokku käis seega läbi üle tuhande inimese! Päris korralik tulemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X