320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    http://www.soccernet.ee/news.php?id=16001

    Kui ma ei eksi, siis ca 700 piletit müüdi. Paarsada oli kutsetega ning hunnik külastajaid oli ka listis. Kokku käis seega läbi üle tuhande inimese! Päris korralik tulemus.
    Jah, nii see oli.
    Lapsi oli treeningul 150 ringis.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Oota, juhendis võib olla igasugu asju, aga teinekord on olukord kus tekib kahtlus. Mina oma "naiivsusest" arvasin, et Jalgpalliliit on koht kust saan vastuse kui ma midagi ei tea, vastus oli selge, et Tammo võib mängida, ega ma napakas pole, et ma suvaliselt riskima hakkan, et oi, äkki läheb läbi....

      Ja siis veel lisaks kõigele, jõudis selle mängu protokoll kust Tammo karistada sai alles 2 nädalat peale mängu jalgpalliliitu, mida juhed selle kohta ütleb? Kui kiiresti peab kohtunik toimetama protokolli liitu? Ja kust siis üldse adekvaatset infot saada kui isegi protokolli pole liidus olemas...???? Naljakas pole või?
      mul tekkis nüüd küsimus, kas see Tammo ise lugeda ei oska?
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        Algselt postitas Aff Vaata postitust
        mul tekkis nüüd küsimus, kas see Tammo ise lugeda ei oska?
        Kui sa loed eelneva jutu ilusti läbi, siis sa saad aru, et lugemisega pole siin midagi pistmist... Mis kuradi Sputnikud?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Kui sa loed eelneva jutu ilusti läbi, siis sa saad aru, et lugemisega pole siin midagi pistmist... Mis kuradi Sputnikud?
          oot, aga minu arust ainult lugemisega ongi siin pistmist?
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            Algselt postitas Aff Vaata postitust
            oot, aga minu arust ainult lugemisega ongi siin pistmist?
            Loe uuesti siis
            Ma ei viitsi enam jahuda sellel teemal, jäägu see igaühe enda südametunnistuse peale...
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Vaatasin et Kaljul 1.juuli Tartus mäng Välguga, huvitav kas brasside üleminek jõutakse kohe esimesel üleminekupäeval ära vormistada ja lastakse kohe väljakule?

              Kommentaar


                Algselt postitas 112 Vaata postitust
                Vaatasin et Kaljul 1.juuli Tartus mäng Välguga, huvitav kas brasside üleminek jõutakse kohe esimesel üleminekupäeval ära vormistada ja lastakse kohe väljakule?
                On jah selline plaan.
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Kuno,kui sa ei viitsi jahuda,ma võin ise natuke sinu eest siin mõnele matsile paar sõna öelda.Just sellised jalkaliidu "kaitseinglid" nagu jorss ,Aff,urmar(noh tema seisukohad on veel siiski kõige mõistvamad ja põhjendavad) jm.mehikesed ei anna endale päris hästi aru,et kui tehti räme prohmakas,siis võiks ka viga tunnistada.Me kõik maksame sinna asutusse liikmemaksu ja meil on õigus ka neilt üht-teist nõuda.Nemad ju karistavad klubisid ka, kui vaja.Aga aastate jooksul on nad ise väga palju apse teinud,kust enamustest puhtalt välja keerutatakse.Enamjaolt sel ainsal Kuno poolt pakutud põhjusel,et keegi ei soovi nendega tülli pöörata.Sellised "jumalad" on nad.

                  Antud situatsioonis kaitseks täielikult Nõmme Kalju huve.Isegi uut mängu välja ei pakuks,vaid läheks koguni niikaugele,et ennistaks nende võidu.Ja Tammo kannaks oma karistuse edaspidi ära.Ka nii saab asju ajada.Organisatsioon,kus operatiivsus ja vastutus puudub,peab sellest kuidagi aru saama ometi,et sarnaseid asju ikka ja jälle ei juhtuks.Nendel vendadel,kes ikka aru ei saanud,siis:Piirojal on talupojamõistust vaja selleks,et mängida,mitte selleks,et statistikaga ehk teiste tööga tegeleda.Tiimitöö,aga praegu vedas tiimi juhtiv osa alt,vabandades end veel halenaljakalt välja.

                  P.S. Brasiilia päev oli mõnus,sellised magnetid tõmbavad jalgpalli juurde ja teevad kasvõi kodusest siiani suht kesisest vaatevinklist alale hästi reklaami.Omad poisid madistavad pruunide poistega,hea atmosfäär,õlu jne.Tänud Kaljule mõnusa ürituse eest,sai vaatemängulise ja õllese Jaanipäeva!
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Üllatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      Kuno,kui sa ei viitsi jahuda,ma võin ise natuke sinu eest siin mõnele matsile paar sõna öelda.Just sellised jalkaliidu "kaitseinglid" nagu jorss ,Aff,urmar(noh tema seisukohad on veel siiski kõige mõistvamad ja põhjendavad) jm.mehikesed ei anna endale päris hästi aru,et kui tehti räme prohmakas,siis võiks ka viga tunnistada.Me kõik maksame sinna asutusse liikmemaksu ja meil on õigus ka neilt üht-teist nõuda.Nemad ju karistavad klubisid ka, kui vaja.Aga aastate jooksul on nad ise väga palju apse teinud,kust enamustest puhtalt välja keerutatakse.Enamjaolt sel ainsal Kuno poolt pakutud põhjusel,et keegi ei soovi nendega tülli pöörata.Sellised "jumalad" on nad.

                      Antud situatsioonis kaitseks täielikult Nõmme Kalju huve.Isegi uut mängu välja ei pakuks,vaid läheks koguni niikaugele,et ennistaks nende võidu.Ja Tammo kannaks oma karistuse edaspidi ära.Ka nii saab asju ajada.Organisatsioon,kus operatiivsus ja vastutus puudub,peab sellest kuidagi aru saama ometi,et sarnaseid asju ikka ja jälle ei juhtuks.Nendel vendadel,kes ikka aru ei saanud,siis:Piirojal on talupojamõistust vaja selleks,et mängida,mitte selleks,et statistikaga ehk teiste tööga tegeleda.Tiimitöö,aga praegu vedas tiimi juhtiv osa alt,vabandades end veel halenaljakalt välja.

                      P.S. Brasiilia päev oli mõnus,sellised magnetid tõmbavad jalgpalli juurde ja teevad kasvõi kodusest siiani suht kesisest vaatevinklist alale hästi reklaami.Omad poisid madistavad pruunide poistega,hea atmosfäär,õlu jne.Tänud Kaljule mõnusa ürituse eest,sai vaatemängulise ja õllese Jaanipäeva!
                      kuule, mul pole jalgpalliliiduga küll mingit pistmist. Minu arust oli siin möku ainult 1 konkreetne mees.
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aff Vaata postitust
                        kuule, mul pole jalgpalliliiduga küll mingit pistmist. Minu arust oli siin möku ainult 1 konkreetne mees.
                        Aff see pole IV liiga, et mängija loeb oma kollaseid kaarte ja löödud väravaid.

                        Kommentaar


                          aff-il on algharidus
                          ta loeb ridade vahelt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Aff see pole IV liiga, et mängija loeb oma kollaseid kaarte ja löödud väravaid.
                            oot kas esiliigas on inimesed, kel on rohkem mõistust? vist ei tundu.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              Esiliigas on 3 kohtunikku,seega mängul mõistust rohkem.Aga ikka tuleb ette(kuigi vähem),et kellegi teise arvele läheb värav või kaart või midagi on protokollis valesti.Seepärast tulebki mõnikord üle kontrollida,kas kõik on ikka täpselt nii kuis peab.Praegu väidetavalt oli...
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                                Üllatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.
                                Kas mitte SLÕhtuleht polnud flaiku peal märgitud partneriks? Eks see ole hea näide meie ajakirjanduse südametunnistusest: reklaamiraha võetakse vastu hea meelega, aga pärast üritusest ei sittagi.

                                Tean nii mõndasid teisigi, kes niimoodi mõnusa tünga saanud.

                                Kaljule aga õnnesoovid eduka ürituse puhul - tuleb loota, et ka teised ML klubid endale raadiojaamad, isiklikud õhtujuhid jms endale taha saaksid, siis läheks asi teistel ka vast libedamalt ja piisaks heast tahtest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X