PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

ROMELU LUKAKU
09.08.13, 16:55
Kahe mängu peale tuleb 10-0. Dnipro on kordades parem kui Plzen.

Nahkpea
09.08.13, 16:58
Kahe mängu peale tuleb 10-0. Dnipro on kordades parem kui Plzen.

See on nüüd natuke ülepakutud, et kordades tugevam. Aga kohe kindlasti mitte ka nõrgem.

Edit: Kui Viktoria Plzen ja Dnipro kohtuks omavahel, siis peaks ma Dniprot selles paaris favoriidiks.

Cooked
09.08.13, 16:59
Šišov sai kolmemängulise keelu, ehk siis ma usun et Bianchi või Rodrigues saavad sealt oma võimaluse

lorenzo
09.08.13, 17:00
publikumagnet...ukraina-eestlased on tribüünidel kindlasti. äkki isegi rohkem kui eestlasi ja Kalju omi fänne

Marts
09.08.13, 17:07
publikumagnet...ukraina-eestlased on tribüünidel kindlasti. äkki isegi rohkem kui eestlasi ja Kalju omi fänne

Eestis elas 2011. aasta rahvaloenduse andmetel 22 573 ukrainlast, neist Tallinnas 11 565.

Sen
09.08.13, 18:06
shisov sylitab vastased surnuks!

kaua see tolgus veel Eesti Koondist esindab?
nahhui-plevat-sishov

HellBoy22
09.08.13, 18:53
kaua see tolgus veel Eesti Koondist esindab?
nahhui-plevat-sishov

On sul paremaid variante pakkuda? Niikaua kui noored ei tule peale, ei saa ka vanad olijad eest ära minna.

Myrgel
09.08.13, 19:12
Pigem pannakse Maehara Šišovi asemele. Viimaste mängude põhjal võiks öelda, et see oleks pigem võit kui kaotus..

Jaan95
09.08.13, 19:12
Viimasel ajal on ta Kaljus suht koba olnud.

Kalp
09.08.13, 19:17

Nelja tean juba kindlasti,kes Ukrainast kohale tulevad...isegi üks ajakirjanik Dnepropetrovskist

-RoMaRiO-
09.08.13, 19:26
Kui Šišovi juhtum tõele vastab, siis loomulikult häbi-häbi, aga kui antud mängu väravaid ei ole siiamaani internetti jõudnud (parandage kui eksin), siis kas üleüldse videomaterjal antud kohtumisest eksisteerib? Mängukorralduse puudujääkidest, või tähendab olematule korraldusele, vaadatakse jätkuvalt mööda.

Videosalvestiste, ohvri seletuskirja ja mängu kohtunike ütluste põhjal sülitas Tihhon Šišov vastasleeris laenulepingu alusel mängiva Lauri Välja pihta umbes kohtumise 85. minutil.

Olgu, tundub, et mingi videosalvestis oli, ohvri seletuskiri on kah normaalne, aga miks ei ole Šišovile sõna antud? Ma näiteks olen kah jalgpallikohtumise raames vastasmängija särgile sülitanud ja seda kogemata. Ja kohtunike ütlused, mismõttes? Miks ei saanud Šišov selle eest mängu ajal siis punast?

Kalp
09.08.13, 19:32
Värsked uudised Ukrainast kõnelevad,et Dnipro peatreeneri aastapalk on 7 miljonit eurot...

vincent
09.08.13, 19:55
Kui Šišovi juhtum tõele vastab, siis loomulikult häbi-häbi, aga kui antud mängu väravaid ei ole siiamaani internetti jõudnud (parandage kui eksin), siis kas üleüldse videomaterjal antud kohtumisest eksisteerib?

No küll ta ikka eksisteerib. Väravaid näeb videoakna all lingile vajutades.

http://sport.postimees.ee/1320680/ullatus-tallinna-kalev-viigistas-lopu-eel-tiitlikaitsja-nomme-kaljuga

PS järgmine kord paneb vist väljaku äärse mikri ikka mingi meeter või seitse kaugemale Prinsist, natuke kahju on ju ka mõnes mõttes, aga no mis sa teed ära :D

e: ühtegi selget sülgamise kohta nagu ei paista kaamerast selles ajapiiris, a võin huvi pärast uurida, kas pildi tootjalt paluti täiendavat materjali. situatsioone, kus Välja ja Šišov ninapidi koos, samas päris mitu.

-RoMaRiO-
09.08.13, 20:06
No küll ta ikka eksisteerib. Väravaid näeb videoakna all lingile vajutades.

http://sport.postimees.ee/1320680/ullatus-tallinna-kalev-viigistas-lopu-eel-tiitlikaitsja-nomme-kaljuga

PS järgmine kord paneb vist väljaku äärse mikri ikka mingi meeter või seitse kaugemale Prinsist, natuke kahju on ju ka mõnes mõttes, aga no mis sa teed ära :D

Õigus-õigus, läks juba täitsa meelest, et mängust oli ka ülekanne.

ROMELU LUKAKU
09.08.13, 20:49
Värsked uudised Ukrainast kõnelevad,et Dnipro peatreeneri aastapalk on 7 miljonit eurot...

Juande Ramos, endine Tottenhami ja Real Madridi treener...

Kalp
11.08.13, 18:24
Head vaatamist...http://www.fcdnipro.ua/ru/news/2013/08/11/6340/

tomm
12.08.13, 22:50
Millega väike Ojamaa tegeleb? Vigane?

taimomees
12.08.13, 23:03
Pole jah täitsa kaua teine mänginud, arvan et asi vigastuse taga.

taimomees
13.08.13, 12:52
Hiiu staadionil korraldatakse laupäeval talgud (http://www.jkkalju.ee/hiiu-staadionil-korraldatakse-laupaeval-talgud/)
Väga loll on korraldada talgud samal päeval, kui toimub tuline jalgpallimatš Flora ja Kalju vahel.

vincent
13.08.13, 15:26
mitte ainult samal päeval, vaid samal kellaajal. kamoon, võtke kokku ennast.

e: ühe teise armastusväärse foorumlasega asja arutades tekkis küsimus, et kas äkki nii üritatakse terasid sõkaldest eraldada? noh et kui lähed Hiiule, siis hoolid tõeliselt oma klubist, kui Lillekülla, siis oled niisama gloorihanter? :rolleyes:

ericbana
13.08.13, 15:28
Ainult Eestis.

Mister
13.08.13, 17:05
Tõsine lollus.

Meireles
13.08.13, 18:28
mitte ainult samal päeval, vaid samal kellaajal. kamoon, võtke kokku ennast.

e: ühe teise armastusväärse foorumlasega asja arutades tekkis küsimus, et kas äkki nii üritatakse terasid sõkaldest eraldada? noh et kui lähed Hiiule, siis hoolid tõeliselt oma klubist, kui Lillekülla, siis oled niisama gloorihanter? :rolleyes:Eesti oma Coventry City (http://www.theguardian.com/football/2013/aug/11/coventry-city-ricoh-arena-northampton).

PETSINHO
13.08.13, 22:28
Ma ehmatasin ka algul ära, aga tuleb välja, et tegemist on Tallinna linna algatusega ja see uudislõik on copy-paste linnahärrade poolt saadetud teatest, kus nad paluvad meie abi. Kogu algatus ja aktsioon on linna poolne, mitte Kalju initsatiiv korraldada talguid olulise mänguga samal ajal.

MNa
16.08.13, 02:02
Hahahaaa, see asi pole midagi muud kui huumori tipptase :D

-RoMaRiO-
16.08.13, 18:03
Homme tuleb lõpuks see Lilleküla suure areeni needus murda ning tabelisse kolm punkti kirjutada. Liigas ega karikavõistlustel ei ole senimaani kunagi võiduga lahkutud, ainuke võit pärineb Balti liiga mängust, kui 2:1 oldi üle Ventspilsist. Rahvas staadionile!

-RoMaRiO-
16.08.13, 18:57
Selline huvitav fakt, et veidi rohkem kui poole hooajaga on Kalju eest kõrgliigas väljakul käinud 25 erinevat mängijat, kui arvestada sisse ka karikavõistlused on number laua 28. Arvestades varasemaid Prinsi käe all mängitiud hooaegasid, siis on see number lausa uskumatult suur.

godzilla
17.08.13, 16:18
Quintieri on ikka väga hea

rallikas
17.08.13, 19:29
Suurepärane esitus täna. Quintieri ja Kimbaloula tõmbasid Flora kaitse tuimalt ribadeks. Damiani kannasööt Yancubale ning see tõmme esimese värava puhul olud mid agi uskumatut, selliseid asju näeb tavaliselt vaid Suareze esituses.

Jasper
17.08.13, 19:57
Sevastopol - Dnipro algamas, kui huvi pakub ... 138778@Sopcast.

kaitz
17.08.13, 20:18
Suurepärane esitus täna. Quintieri ja Kimbaloula tõmbasid Flora kaitse tuimalt ribadeks. Damiani kannasööt Yancubale ning see tõmme esimese värava puhul olud mid agi uskumatut, selliseid asju näeb tavaliselt vaid Suareze esituses.

kui "lapsed" kaitses pole midagi t6mmata,aga eks näis kuidas Dnipro Nõmme kaitse ribadeks t6mbab:D

-RoMaRiO-
17.08.13, 21:52
Vau, mida sooritust, kutid! Dami oli taas fantastiline, 3:0 võõrsil ei ole üldse paha tulemus. :)

Olin enne kohtumist veidi skeptiline, sest meeskonnahing Toshi oli kaartidega väljas, aga hetkel tundub, et ehk oli sellest isegi kasu. Pall liikus väga hästi ja mitmekülgselt, Kalju neljas-viies-kuues oli lähemal kui Flora auvärav. Püro oli kah päris ilus! :)

cpidr.
17.08.13, 21:59
millal siis Jevdokimovit lõpuks tagasi oodata on?

Kalp
18.08.13, 22:21
Selline põhjalik ülevaade "Kaljust" ilmus Ukraina pressis...http://football.sport.ua/news/198584

lorenzo
18.08.13, 22:46
Eesti spordimeedia peaks õppust võtma siit

Kalp
18.08.13, 22:54
Eesti spordimeedia peaks õppust võtma siit
Jah...vägagi korralik ja positiivses võtmes artikkel.Parimaks peavad Quinterit,vastast ei alahinnata,kiidetakse fänne,nimetatakse isegi "meie roosad pantrid,kes on rahumeelsed ja eriti pürot ei kasuta"...)))))))mulle teadaolevalt stardib fännibuss Ukrainast 20-ndal...kindlasti on palju ka omal käel saabujaid...

Kalp
19.08.13, 11:12
Huvitav on jälgida ja lugeda ka "Dnipro" kodulehte ja fännide foorumit.Paljud hakkasid kodutööd tegema ja jõudsid järeldusele,et vist toimub ikka mäng Hiiu staadionil,aga see mahutab ainult 500 pealtvaatajat.Mõned targad jõudsid otsingutega ka Kadrioruni,see tundus rohkem meeldivat,ikkagi mahutab rohkem.Mängijate ankeete vaadates jääb silma,kui oluline on omada head autot,isegi värv on välja toodud.

Myrgel
19.08.13, 14:29
Murelikuks teeb lähima kahe nädala kalender. Neljapäeval Dnipro, esmaspäeval väga raske vastane Sillamäe ja kolme päeva pärast tuleb juba Ukrainas vormis olla. Viigid Kalevi ja Infonetiga näitasid mis vormis meeskond peale eurokaid on..

dareth
19.08.13, 14:45
No ei tea, praeguseks on euroeufooria tõenäoliselt lahtunud ja meeskond kahe jalaga maa peal tagasi. Vähemalt laupäevane mäng Flora vastu näitas palju positiivset. Tuleb lihtsaid vigu vältida ja kodus vähemalt Levadia stiilis minimaalne võit kotti pista. Eksimisruumi sisuliselt ei ole, kuna metallivarastel on veel üks mäng varuks.

Kalp
19.08.13, 18:38
http://football.sport.ua/news/198773

xrip55
20.08.13, 02:37
Kusagilt Flora - Kalju mängu kordust ka näeb ? Huvitaks rohkem tegelt enne mängu antud intervjuud.

Myrgel
22.08.13, 00:44
Oleme siis homme oma klubivutiga paigas, kus ülemäära tihti oldud ei ole, ehk siis Euroopa Liiga play-offis. Sooviks kuttidele edu ja loodaks teid vutifänne võimalikult palju statal näha! Vastane on suur ja tugev. Numbreid võrrelda, siis väidetavalt on Dnipro peatreeneri Juande Ramose aastapalki 10 korda suurem kui Kalju eelarve.

Kerge homme olema ei saa, aga samas kui vastaste peatreener peab pressikal mitu korda rõhutama, et ta ei alahinda vastast, siis..

EmaGiulianelli
22.08.13, 12:00
Tere hommikust,

minu nimi on Emanuele Giulianelli, ma olen Itaalia ajakirjanik.
Kirjutan jalgpall, eriti rahvusvahelised.

Viimase nädala jooksul ma kirjutasin paar artikleid Damiano Quintieri Itaalia ründaja Nõmme Kalju, eksklusiivse intervjuu talle, et ma tean väga hästi.
Minu artiklid on tsiteeritud Eesti meedias siin:
http://www.soccernet.ee/quintieri-on-mitmete-valisklubide-huviorbiidis
http://www.ohtuleht.ee/536425
http://www.soccernet.ee/quintieri-mu-unistus-on-serie-a

Kui soovite lugeda minu blogi (väga tihti täis artikleid inglise keeles) leiad selle juures
www.labottegadelcalciofilo.com oma rahvusvaheliste lehel.

Kui soovite olla kursis, mida ma kirjutan, ja ma kirjutan üha rohkem Damiano Quintieri ja Eesti jalgpall, leiad mind vidistama @ EmaGiulianelli ja Facebookis (https://www.facebook.com/emanuele.giulianelli 0,5? fref = ts)

Aitäh!
Regards

Emanuele Giulianelli
@ EmaGiulianelli

Good morning,

my name is Emanuele Giulianelli, I'm an Italian journalist.
I write about football, especially international.

In the last weeks I wrote a couple of articles about Damiano Quintieri, the Italian striker of Nomme Kalju, with an exclusive interview to him that I know very well.
My articles were quoted by Estonian media here:
http://www.soccernet.ee/quintieri-on-mitmete-valisklubide-huviorbiidis
http://www.ohtuleht.ee/536425
http://www.soccernet.ee/quintieri-mu-unistus-on-serie-a

If you want to read my blog (very often filled with articles in English) you can find it at
www.labottegadelcalciofilo.com with its international page.

If you want to be updated from what I write, and I will write more and more about Damiano Quintieri and Estonian football, you can find me on twitter @EmaGiulianelli and on facebook (https://www.facebook.com/emanuele.giulianelli.5?fref=ts)

Thanks!
Regards

Emanuele Giulianelli
@EmaGiulianelli

-RoMaRiO-
22.08.13, 12:53
Täna saab huvitav näha olema, kas suudame võrreldes Eesti liigaga teise olukorraga kohaneda. Ega tegelikult kerge see pole, kui terve liigahooaja pead olema aktiivsem pool ning järsku on esmane eesmärk oma värav puutumatuna hoida. Viktoria vastu see ei õnnestunud, aga tänasest mängust ootakski eelkõige meeskondliku kaitset. 0:0 viik on parem kui 2:2 viik :)

Martin
22.08.13, 13:34
Kalju pallurid oskavad: http://www.ohtuleht.ee/537924

Myrgel
22.08.13, 15:24
Kalju pallurid oskavad: http://www.ohtuleht.ee/537924
Äkki oli Kuno?

žurnalist
22.08.13, 15:32
Kurat, kas tõesti telekast ei tule seda mängu mitte kuskilt? :/

idikas
22.08.13, 15:35
ETV(2 vist) kannab üle.

apoc
22.08.13, 15:35

http://sport.err.ee/jalgpall/ca502c96-fda6-4566-84b9-8c0445fb8d81

žurnalist
22.08.13, 16:24
aa mu telekavas millegipärast polnud. Silly me

Kuno
22.08.13, 16:53
Ausalt, Kuno ei olnud, aga kahtlustan Terjat :D

dareth
22.08.13, 16:56
minu panustan n-sõnale. ei, mitte neeger, vaid teine

Nahkpea
22.08.13, 16:56
minu panustan n-sõnale. ei, mitte neeger, vaid teine

Teine neeger? :P

dareth
22.08.13, 17:02
no florakad peaksid ikka läbi hammustama selle :D

ballack
22.08.13, 17:45
no florakad peaksid ikka läbi hammustama selle :D

šišoooooova.

maamesilane
22.08.13, 20:31
Et siis seltsimees Nahhui isiklikult?

Martin
22.08.13, 21:00
Selline uudis Šišovist: http://www.ohtuleht.ee/537975

kaitz
22.08.13, 21:24
palju õnne must,õige viga :D

budu
22.08.13, 21:38
palju õnne must,õige viga :D

Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel

Piksenool
22.08.13, 21:42
Viga oli õige aga kohtunik ikka eksis. Karistuslöök oleks pidanud tulema ja üldse kohtunikud panevad villast. Teles on kuidagi ebakindel

Kohtunik on rassist, tundub!
A Teles oli kuni penaltini ülihea.

LeeMarx
22.08.13, 22:01

Selle kaameranurga alt väita, et viga oli kastist väljas on küll väär. Jah, jalad olid kastist väljas, aga keha ja pea? Võimatu öelda täpselt. Ise ketrasin kordust ~10 korda ja tundus, et pigem oli kastis sees... Kahju et see Kalju eurotee otsa sai, aga kiitus et nii kaugele jõuti! Järgmine aasta kogemusi rohkem ja äkki jõub isegi europa liigasse :D :)

Telešit küll norida ei saa, küll aga neid keskkaitsjaid ja poolikuid, kes lasevad nii vabalt vastaseid löögile :)

kaitz
22.08.13, 22:10
oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.

LeeMarx
22.08.13, 23:00
oioioioi Eestipoiss l6i ühe tagasi.

Peaaegu kaks isegi :p

midfielder
22.08.13, 23:02
Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.

Nahkpea
22.08.13, 23:12
Rünnakul olid Dnipro mängijad ikka ohtlikumad kui Plzeni omad, kuid kaitse oli neil küll vägagi haavatav. Üldiselt võib ju ilusat juttu enne mängu ajada, aga Dnipro tuli seda mängu alahinnates võtma. Kaks tavapärast põhikoosseisumeest jäeti koju mänguks Shakhtariga puhkama ja esikinnas sai ka mänguvaba päeva.

Tehti nii palju kui vaja oli ja ülemäära pingutama ei hakatud. Mul tuli teise poolaja keskel uni peale seda Dnipro mängijate pallikõigutamist vaadates.

Tanel
22.08.13, 23:16
Kaks esimest Dnipro väravat ikka väga kahtlasel teel saadud. Mitte, et keegi kahtleks nende mägulises üleolekus, kuid sellisel kombel saavutatud kollid jätavad paha maitse asjale juurde. Kalju nägi üsna soliidne välja.Üsna tagasihoidliku eelarvega ja paljuski leegionärideta pallinud Plzen oli minu arust küll kraadi võrra parem kui meeletuid miljoneid sisse tampinud ukraina sats.

Dnipro oli muidugi väga selgelt poole gaasiga mängimas ka. Kuigi kaitseliin polnud tõesti kindel ja see polnud ilmselt ka puhtast motivatsiooni puudumisest. Ilmselt ka põhjus, miks Ukrainas suurt duot (või triot isegi nüüd) murda pole suudetud.

ericbana
23.08.13, 00:03
1:3 ei ole iseenesest midagi hullu ja pigem päris soliidne arvestades üldisi asjaolusid (klubide eelarved jnejne). Aga praegu jääb kerge okas ikka hinge. Võinuks seda Dnipro poole gaasiga sõitmist ja kaitse lohakust veelgi paremini ära kasutada. Pennal selline 50-50 olukord, aga teise värava puhul pidanuks käe kindlalt ära vilistama. Kolmas Dnipro oma võib öelda, et oli klassiga löödud. Kuni penaltini oli tegelt Dnipro kvaliteeti selles mõttes päris kenasti näha, et sisuliselt iga löök, mis tehti, oli raami. Ja korralik löök iga kord. Isegi kui Kalju mängija oli lähedal, siis suudeti nii head löögitehnikat näidata, et kõik lendas raami ja Teleš tassis vahepeal päris korralikult.

Ise pidanuks Kalju täna vähemalt kaks lööma nende võimaluste pealt, mis oli. Müstika on minu jaoks see, et Kalkun nimetas üheks mängu parimaks Kalju poolelt Purit. Minu meelest üks kehvemaid mehi platsil Kalju poolelt. Sööt oli üks sähvatus 90 minuti jooksul, mis jõuds ka õnnega pooleks kohale. Aga üldiselt minu meelest tema käes asi pigem sumbus. Sageli hoidis palli ka üle ja murdus vastase pressi all ning siis pidi pool meeskonda jälle kõvasti tagasi töötama.

tomm
23.08.13, 01:38
Mulle jäi prantsuse poiss oma aktiivsusega silma. Toomet tuli ülihästi mängu, aga pakuks Allanit Kalju parimaks.

-RoMaRiO-
23.08.13, 01:59
Ilusad kaotused ei ole küll kunagi miskit väärt, aga ma olen küll kuttide üle uhke, väga sümpaatne esitus. Kaasvõitlejate üle olen kah uhke!

R.Madridista
23.08.13, 01:59
Allan ei kaotanud palli ning oli äärel terav. Kindlasti parim täna. Imelik, et ta Eesti liigas nii hullu ei pane. Sellise mänguga oleks ta peatamatu. Eks Kuressaare vastu tuleb teda korralikult motiveerida.

Gallacher
23.08.13, 02:37
Pennal selline 50-50 olukord, aga teise värava puhul pidanuks käe kindlalt ära vilistama.
Minu arust oli seegi selge karistuslöök, mitte pennal. Aga nagu midfielder ütles,tasemevahe oli selge ja kokkuvõttes parem meeskond võitis. Kui Vosko oleks esimesel pooajal ära löönud, kes teab... Aga see on oleks.

MNa
23.08.13, 02:41
Mnjah, penalti EI OLNUD penalti, see olgu kõigile selge. Karistusalast väljas oli selgelt kogu asi.

lorenzo
23.08.13, 08:33
Euromängud on eredamalt välja toonud välismaalaste taseme. Tundub et tegu motivatsiooniga, mida kodune liiga ei paku.

Iceman
23.08.13, 10:40
Mnjah, penalti EI OLNUD penalti, see olgu kõigile selge. Karistusalast väljas oli selgelt kogu asi.

Nägin täpselt seda olukorda otsatribüünil ja otse minu ees juhtus see ja kuigi telepildist tundub teise nurga alt, et ei olnud kastis sees aga koha peal vaadates otse tundus küll 100%, et kastis sees ja õige penalt..Ülinõme, et mängu algul kingiti selline värav Dnpirole kohe...
Aga noh üldine mängupilt oli kindlasti parem, kui Plezeni vastu oli...loodetavasti võõrsil nii suurt sauna ei tule enam..

omanik
23.08.13, 11:08
no siin võib nutta või kusta 2 jõge, et kas oli pennal või mitte...värav kirjas ja mitte keegi ei muuda seda!

Myrgel
23.08.13, 12:37
Algul mängis Kalju suure aukartusega ja tihti jäeti vastastele ülemäära ruumi. Mängu lõpus oli pilt hoopis teine ja kutid panid tasemevahele vaatamata korraliku pressi peale.

Vile oli isegi sitem kui kohalikus liigas. Algul vilistati meie vastu iga puude ära. Kui penalt antud, siis enam nii helde ei oldud. Vastased sukeldusid edasi, aga nähes, et vilet ei järgne, toimus imeline tervenemine ja mängiti edasi. Videokordus tõestas sama mis statal nähtu - teisele väravale eelnes selge käsi! Mängu lõpus sõideti ka Nemsile trahvikastis suht räigelt sisse, aga loomulikult ei näinud kohtunik selles olukorras mingid rikkumist. Karu lonkas pärast mängu täiesti märgatavalt.

Oli selle vilega kuidas oli, aga Kalju andis korraliku lahingu. Nagu üks Meistriliiga kauge kolleeg ütles, et polnud häbi vaadata. Sektor küttis samuti korralikult ja siinkohal suur kummardus kaasvõitlejatele!

Tervitused ka Meeskonna tiimile, kes sektorist pännu pandud lipu Dniprokatelt tagasi said!

Rein
23.08.13, 12:44
Algul vilistati meie vastu iga puude ära. Kui penalt antud, siis enam nii helde ei oldud.

Vaidlen vastu, kohtunik hoidis peaaegu terve mängu ühtlast joont ja lasi mõlemal poolel suht jõuliselt mängida.

Myrgel
23.08.13, 13:02
Vaidlen vastu, kohtunik hoidis peaaegu terve mängu ühtlast joont ja lasi mõlemal poolel suht jõuliselt mängida.
Eks fännikalt tunduvad need asjad tihti veidi teistmoodi, kui objektiivne tegelikus. Seega absoluutsele tõele ei pretendeeri. Kuid käsi oli kindlasti. Nemsi olukorra kohta ootaks ka sõltumatut hinnangut..

Rumori di Spogliatoio
23.08.13, 13:47
'Rumori di Spogliatoio' focus on yesterday's game: http://tereitalia.altervista.org/kalju-dnipro/
Obviously we couldn't ignore the mistakes made by Mr Jakobsson, and what mistakes...

LeeMarx
23.08.13, 15:08
'Rumori di Spogliatoio' focus on yesterday's game: http://tereitalia.altervista.org/kalju-dnipro/
Obviously we couldn't ignore the mistakes made by Mr Jakobsson, and what mistakes...

Good angle and quality pictures you got there, we can CLEARLY see that ref was in wrong? :)

Nahkpea
23.08.13, 16:52
Vile oli isegi sitem kui kohalikus liigas. Algul vilistati meie vastu iga puude ära. Kui penalt antud, siis enam nii helde ei oldud. Vastased sukeldusid edasi...

Penaltiolukorrast rääkides, siis see pole antud juhul isegi kõige otsustavam küsimus, et kas see viga oli ikka kasti sees või mitte. Tõenäoliselt oli siiski natuke kastist väljas, aga Ceesaylt esiteks äärmiselt rumal viga, endast mööda mänginud mängijal õlast kinni võtta, selge see, et iga ründav mängija kasutab selle olukorra enda kasuks ära. Telepildist vaadates ei saanud küll aru, et sukeldunud oleks, aga eks seda teavad asjaosalised kõige paremini.

Antud situatsioonis eksis tõenäoliselt kohtunik, aga veel suurem patuoinas peaks ikkagi Ceesay olema.

elx
23.08.13, 17:33
Barengrüb? :)

-RoMaRiO-
24.08.13, 00:44
Hetkeseisuga on suurimad pretendendid kullale Kalju ja Levadia, kes omavahel mängivad veel kaks korda - 24. septembril ja 1. oktoobril. Tõeline maiuspala 1000+ jalgpallisõbrale, kes vahetus heitluses näevad, kes siiski on väärt kuldmedalit? Jah, ehk isegi oleks, kui mõlemad kohtumised ei toimuks teisipäeval kell 5.

Ma saan aru, et Kadriorus ei ole valgustust, aga no reaalselt, kaua veel? Järgmise aasta karikafinaal mängitagu novembrikuus kolmapäeval vastu neljapäeva hommikul kell 5!

Myrgel
24.08.13, 02:44
Mingi põjus, miks need mängud nädalavahetusel ei toimu? Ajuvabaduse tipp!

budu
24.08.13, 09:33
Mingi põjus, miks need mängud nädalavahetusel ei toimu? Ajuvabaduse tipp!

No EJL loosung: Jalgpall mitte kellegile!

chac
24.08.13, 12:27
sõbrad, teil vist ei ole oma kartulimaad? :)
nädalavahetus on igal juhul halvem variant, kas see mäng nädala keskel peab just kell 5 olema, selle üle võib vaielda muidugi.

optiums
24.08.13, 14:10
Virin kalendri üle kõlab sama naljakalt, kui kesa virin rahvaloenduse üle. Kui mäng toimub nädalavahetusel, siis vahel virisetakse, et miks ta ei võiks nädala sees olla. Okei, seekord ilmselt ei virisetaks, aga eks ta nii kipub olema, et vilets on see ejli orgunn alati.

-RoMaRiO-
24.08.13, 14:43
Virin kalendri üle kõlab sama naljakalt, kui kesa virin rahvaloenduse üle. Kui mäng toimub nädalavahetusel, siis vahel virisetakse, et miks ta ei võiks nädala sees olla. Okei, seekord ilmselt ei virisetaks, aga eks ta nii kipub olema, et vilets on see ejli orgunn alati.

Keskmisel jalgpallihuvilisel, kes käib argipäeval tööl, ei ole kuidagimoodi võimalik avavileks Kadriorus olla. Jalgpalli saab ikka mängida, aga jätkuvalt on küsimus, et kellele ja miks? Eelmise aasta üks vingemaid jalgpallielamusi toimus kah argipäeval kell 16:30, kui karikamängus olid vastamisi Kalju ja Levadia. Kes mäletab, siis thrillerit oli rohkem kui mängupileti eest - kaks minutit enne normaalaja lõppu viis Teever Levadia 3:2 ette, 90+3 Neemelo viigistas ning lisaajal lõi poolvigane Quintieri võidutabamuse. Kõik oleks ju ideaalne olnud, kui vastu ei oleks vaadanud tühjad tribüünid, kus veidi üle 100 silmapaari vastu vaatas.

Üks nendest tulevatest kohtumistest on edasi lükatud, sest meie klubid mängisid veidi Euroopas vutti ja ega neid mänge polegi eriti paremal ajal pidada, kui just suvel vaat et parimal ajal meie mehed ei puhkaks. Aga tundub, et klubid on selle 36 voorulise miinuskraadidest-miinuskraadideni hooajaga rahul ja vahet pole, kui kullamängud tühjade tribüünide ees mängitakse. Huvitav oleks näha, mis meie kalendrist seljuhul saaks, kui mõni sats Euroopas grupifaasile jõuaks.

Tore on vähemalt see, et 22. oktoobril peetav karikamäng Kalju ja Levadia vahel on (usutavasti EJLi tungival soovil) üle viidud A.le.Coq Arenale ning algusaeg on samuti mõistlik 19:30

kesa
24.08.13, 15:16

Selleks, et kalendri koostamisel arvestada millal on parim aeg mänge korraldada, on vaja täpset rahvaloendust!

Rumori di Spogliatoio
25.08.13, 17:36
Good angle and quality pictures you got there, we can CLEARLY see that ref was in wrong? :)

Eheh obviously the quality of the pictures is what it is as they are screenshots from the video.
Except for the offside goal (there is mostly lineman responsibility as he's not keeping the position well) here you can see that Jakobsson in both situations (penalty and 0-2) is very well positioned with clear visual:

2518

Obviously, individual mistakes in the situations have also been highlighted: Ceesay foul is goofy, Koogas leaves too much space to Zozulja. However the ref has always the final decision that can change the course of game if a dubious episode happens.
Thanks for reading!

LeeMarx
25.08.13, 21:25
Eheh obviously the quality of the pictures is what it is as they are screenshots from the video.
Except for the offside goal (there is mostly lineman responsibility as he's not keeping the position well) here you can see that Jakobsson in both situations (penalty and 0-2) is very well positioned with clear visual:

2518

Obviously, individual mistakes in the situations have also been highlighted: Ceesay foul is goofy, Koogas leaves too much space to Zozulja. However the ref has always the final decision that can change the course of game if a dubious episode happens.
Thanks for reading!

The main point was actually the angle, you cant say that the lineman is not in line with def from that angle :) And from the penalty situation, you can only see that the foot is outside box, you can not see head or rest of the body if its in line or not (again because of the angle), but ref was close and saw well.
About the handball, I dont know..
All in all, good reading.. :)

chac
26.08.13, 11:42
kas kalju organiseerib ka fännibussi sillamäele (nagu hiljuti kalev tartusse)?

Myrgel
26.08.13, 11:50
kas kalju organiseerib ka fännibussi sillamäele (nagu hiljuti kalev tartusse)?
Ei näe sügavat mõtet tööpäeval ja tööajal bussi sebida. Hakkame ise juba kolmveerand neljast liikuma. Enamik inimesi on sellel ajal tööl/koolis veel.

irvitaja
26.08.13, 13:18
Hetkeseisuga on suurimad pretendendid kullale Kalju ja Levadia, kes omavahel mängivad veel kaks korda.........

Kui Kalju täna ei võta 3 punkti, siis arvan, et meister on Leva ja 2-3 koht Kalju/Sillamäe (üks omavaheline jääb veel alles ja, kes vähem eksib teiste vastu saab 2. koha), 4 Flora.

Juhul aga kui Flora leiab oma mängu üles (ja Kalju täna kaotab), siis on konkurents 2-4 väga tihe ja ei välistaks ka Kalju 4.ndaks jäämist, mis oleks muidugi väga tugev hoop hooajale...

edit: Hetkeseisuga julgeks öelda, et Paide 5. koht ja Kure 10. on ainukesed, mis tõenäoliselt jäävad lõpuni kestma.

Myrgel
26.08.13, 15:33
Tsarter!

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/995972_612482852106817_1360193489_n.jpg

Marts
26.08.13, 16:04
http://www.ohtuleht.ee/538333

kesa
26.08.13, 16:14
Dnipro kollkiiper võidukalt koos ultratega peale artiklis mainitud võitu.

http://s14.postimg.org/papidzywx/Dnipro_vv_pyro.jpg (http://postimage.org/)

xrip55
26.08.13, 20:23
norwich tahab ikka kimbaloulat ?

Wikat
26.08.13, 20:28
Ilmselgelt on tegu Tottenhamiga, kes vajab Bale asemele värsket verd ;P

ericbana
26.08.13, 20:42
Ilmselt läks Terehhovil väheke keel sõlme. Tahtis öelda Premium liiga klubi.

dareth
26.08.13, 22:37
Las ma arvan: Kalju sõidab Ukrainasse bussiga?

Mister
26.08.13, 23:06
Las ma arvan: Kalju sõidab Ukrainasse bussiga?

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1148938_10151792628719275_1887211993_n.jpg

Tee ainult Kalju fesari leht lahti ja kohe näha, et Ukrainasse viib tšarterlend. 10 kohta ka tavajöldedele mõeldud.

elx
26.08.13, 23:37
Mis feissar? Siin paar posti tagasi oli pilt.

Rumori di Spogliatoio
27.08.13, 02:43
Terehhov hasn't specified the name of the Premier League club showing interest towards Kimbaloula: http://wp.me/p2WsEj-10p
My take: young footballer, French...French coach whose initials are A.W.?

LeeMarx
27.08.13, 03:34
Terehhov hasn't specified the name of the Premier League club showing interest towards Kimbaloula: http://wp.me/p2WsEj-10p

Alex Werguson? MANUUUU!!! :P

...just kidding :p

dareth
27.08.13, 04:42
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1148938_10151792628719275_1887211993_n.jpg

Tee ainult Kalju fesari leht lahti ja kohe näha, et Ukrainasse viib tšarterlend. 10 kohta ka tavajöldedele mõeldud.
Ma saan aru, et sul on tänase mängu järel valus, aga nii traagiline küll olukord ei ole. Küsisin konkreetse küsimuse ja aitäh vastuse eest. Väga tore ju, et kaljukate pehmed jalad ei pea kangust koguma 24 tundi enne mängu sundasendis olles.

mortan
27.08.13, 09:19

Lately it's been Alan Pardew who has snapped up anything remotely French :D

Wikat
27.08.13, 12:20
It's probably Norwich who showed interest to sign him before Kalju did

Rumori di Spogliatoio
27.08.13, 14:01
Pohlak had his opinion as Flora president. Õhtuleht put the blame also on Kalju fans for forgetting the banner.
But what the latters think about it? We took the hassle to ask their fans coordinator, Urmas Pardane, and we got an official statement in exclusive.
'Rumori di Spogliatoio' is drawing some conclusions about the 'war' of the flags: http://wp.me/p2WsEj-102

Silver
27.08.13, 18:36
Hussle'it on kõvasti väikese lipu pärast. Rohelised on ja jäävad selliseks, mida siin võidelda? Let it be, keskendume parem mängudele, mis meid ees ootavad.. :)

Õhtulehe jalkatoimkond
29.08.13, 18:09
UUDISPOMM! Nõmme Kaljul uus šanss pääseda Euroopa liiga alagrupiturniirile: http://www.ohtuleht.ee/539764

Marts
29.08.13, 18:57
No see oleks ju küll ikka ülim joppamine. :)

kesa
29.08.13, 19:45
Kas detsembris on meil Eestis üldse kunagi rahvusvahelist vutti mängitud?
Pole vist mängitud liigavuttigi.

budu
29.08.13, 22:35
Tänasele mängule linki on?

U2
29.08.13, 22:38
budulojus vaata sportlemon.tv
Koogas vist on viga saanud sest Puri vahetatakse 6ndal minutil juba sisse
Vile tundub olevat jälle ukraina meelne

Eugen
29.08.13, 22:44
http://iraqgoals.in/?watch/204037/1/watch-fc-dnipro-dnipropetrovsk-vs-nomme-kalju.html

ma tsekin siit

budu
29.08.13, 22:45
budulojus vaata sportlemon.tv
Koogas vist on viga saanud sest Puri vahetatakse 6ndal minutil juba sisse
Vile tundub olevat jälle ukraina meelne

Tänud!

U2
29.08.13, 23:19
Mina teeks Prinsi asemel sellise vangerduse,et Vosko välja ja Toomet sisse.Kimbaoula teiseks ründajaks ja Toomet tema kohale.Nii oleks isegi värava lootust.Selge see,et võitu ei tule aga loodetavasti tulevad poisid koju vähemalt ühe löödud väravaga

ericbana
30.08.13, 11:07
Loosiga joppas siis APOELil paraku.

Mõnuagent 007
30.08.13, 11:14
Minu arvates läks Igor Prins loosimisele ikka täiesti vale taktikaga. Terve meeskond oli kahvatu. Kus olid vahetused?

lrak
30.08.13, 11:38
loosimisele vale taktikaga?!

ericbana
30.08.13, 11:41
Minu arvates läks Igor Prins loosimisele ikka täiesti vale taktikaga. Terve meeskond oli kahvatu. Kus olid vahetused?

Ja trollimine õnnestuski! Mõni ei saanudki aru...

Õhtulehe jalkatoimkond
30.08.13, 13:14
Allan Kimbaloula andis intervjuu ajakirjale France Football: http://www.ohtuleht.ee/539814

Silver
30.08.13, 13:52
Kimbaloula on iseenesest tore mängija, aga minu silmis suhteliselt ebastabiilne. Tema kiirus tuleb välja ainult olukorras, kus Kalju läheb kontrasse, äärel on ruumi ning pall tuleb jooksu peale. Ta ei ole mängija, kes suudaks selg ees värava poole mängida või kohapealt 1-1le ära teha. Kui ta on juba sammudes, siis on lugu teine. Kindlasti peab äärel ka ruumi olema, sest sellist tehnikat tal küll ei ole, et 2 mehele ära teha. Füüsiline pool on tal ka minu meelest suhteliselt nõrk, täpselt nagu Quintieril. Kui vastas on vähe jõulisem mängija, siis jalgadel püsimine on vaevaline ning palli omaks saamisel on teda väga lihtne tasakaalust välja viia, mille tulemus on ka kohe palli kaotus.

Usun, et prantslane suudab veel areneda ja temast võib täitsa asja saada, aga esmalt tuleks järgmine samm edasi astuda või Kaljus kandvat rolli mängida. Ilmselgelt pole tal Felipe-Nuneselikku tehnikat ja kiirust, millega täiesti süütutes olukordades mänge otsustada. Minu jaoks oli Dnipro mängudes ta väga kahvatu ja loota mingit ekstra-hüpet kõrgemale on natukene ennatlik. Enne tuleks Eesti liigas kõvasti juurde panna. Seega arvan, et igasugune Premieri jutt on ülepaisutatud. :)

Muidu iseenesest täitsa tore poiss ning heade eeldustega. Selleks, et kuhugi pääseda tuleb Euromängudes ikka väga solid esitusi pakkuda. Hea näide on Teemu Pukki, kes tõmbas HJK korralikult sae käima mõni hooaeg tagasi ning siirdus Saksamaale. Kui sa sulandud halli massi ja 90 minuti jooksul midagi silmapaistvat ei tee, siis on raske siin ka midagi skautida..

Myrgel
30.08.13, 16:53
Üsnagi järjekordne meeleolukas tripp seljataga. Linn on kirev, naised ilusad ja inimesed üldjoones suhteliselt sõbralikud. Viimane käib ka enamike fännide kohta. Fänluse tase ja mastaapsus on seal muidugi hoopis midagi muud kui kodumaal. Neljakesi 15 tuhat inimest proovida üle karjuda on ilmselgelt meie poolt ajuvaba ettevõtmine, aga andsime endast parima. Aga ka meie sektor oli ägens: 4 pantrit, 70 miilitsat ja 2 kaunist medõde :rolleyes:

mjaasa
30.08.13, 17:29
Lahe. Pilte ka leidub?

maamesilane
30.08.13, 19:35
Medõdede pilte, ära neid 70-t miilitsat küll kõiki pane....

John Barleycorn
30.08.13, 19:41
2531

:D kui palju raha pakusite ukrainlastele, et nad ei peksaks teid?

ps noh, aga, jah, kuno teeb varsti uued lipud

Sen
30.08.13, 19:51
2531

See juba väärib autasu :D jälle lasite lipu ära varastada, koomikud.
Kas võeti vägisi või jälle unustasite?
Rekordite raamatusse saate igaljuhul, 1 lipp põlema, teine tagurpidi vastaste sektorisse ja seda kõike ÜHE nädala jooksul.
Teie lipud on täiesti kaltsud, vedelevad igalpool, ei mingit austust. Võtke ennast kokku :D

omanik
30.08.13, 21:01
tundub, et saab juba sellise 'lipp küla peal laiali' seriaali kokku, järgmine mäng jälle
ahjaa, mingit uudisenuppu ootaks ka õhtulehe ja kanal2 poolt

PraS
30.08.13, 22:21
2531

Ma arvan,et Flora fännid müüsid selle kasti vodka eest maha ukrainlastele :)

Myrgel
31.08.13, 11:54
See juba väärib autasu :D jälle lasite lipu ära varastada, koomikud.
Kas võeti vägisi või jälle unustasite?
Rekordite raamatusse saate igaljuhul, 1 lipp põlema, teine tagurpidi vastaste sektorisse ja seda kõike ÜHE nädala jooksul.
Teie lipud on täiesti kaltsud, vedelevad igalpool, ei mingit austust. Võtke ennast kokku :D
Soovitaks sul soojalt enda omad üle lugeda, ennem kui lällama tuled. Miski ütleb, et üks on puudu. Teise silmas pindu näed..

Karter
31.08.13, 12:59
Wanted.jpg (http://www.upload.ee/image/3552005/Wanted.jpg)

Interneti avarused väidavad, et viies sektor ei kanna oma atribuutika eest üldse hoolt!

Kaspy
31.08.13, 13:40
Kimbaloula on iseenesest tore mängija, aga minu silmis suhteliselt ebastabiilne. Tema kiirus tuleb välja ainult olukorras, kus Kalju läheb kontrasse, äärel on ruumi ning pall tuleb jooksu peale. Ta ei ole mängija, kes suudaks selg ees värava poole mängida või kohapealt 1-1le ära teha. Kui ta on juba sammudes, siis on lugu teine. Kindlasti peab äärel ka ruumi olema, sest sellist tehnikat tal küll ei ole, et 2 mehele ära teha. Füüsiline pool on tal ka minu meelest suhteliselt nõrk, täpselt nagu Quintieril. Kui vastas on vähe jõulisem mängija, siis jalgadel püsimine on vaevaline ning palli omaks saamisel on teda väga lihtne tasakaalust välja viia, mille tulemus on ka kohe palli kaotus.

Usun, et prantslane suudab veel areneda ja temast võib täitsa asja saada, aga esmalt tuleks järgmine samm edasi astuda või Kaljus kandvat rolli mängida. Ilmselgelt pole tal Felipe-Nuneselikku tehnikat ja kiirust, millega täiesti süütutes olukordades mänge otsustada. Minu jaoks oli Dnipro mängudes ta väga kahvatu ja loota mingit ekstra-hüpet kõrgemale on natukene ennatlik. Enne tuleks Eesti liigas kõvasti juurde panna. Seega arvan, et igasugune Premieri jutt on ülepaisutatud. :)

Muidu iseenesest täitsa tore poiss ning heade eeldustega. Selleks, et kuhugi pääseda tuleb Euromängudes ikka väga solid esitusi pakkuda. Hea näide on Teemu Pukki, kes tõmbas HJK korralikult sae käima mõni hooaeg tagasi ning siirdus Saksamaale. Kui sa sulandud halli massi ja 90 minuti jooksul midagi silmapaistvat ei tee, siis on raske siin ka midagi skautida..

Võtsid sõnad suust ja panid need kirja paremini, kui oleks ise osanud.

ballack
01.09.13, 01:03
Siiani vaadatakse seda ühte lipu teemat...tegelikult on kahe nädala jooksul kolm korda kalju kalts vastastele jäetud...esimest korda saadi andeks aga õppust ikka ei võetud..."kontrollisime KAKS korda"...kokaiini tarbides ei piisa 10X kontrollimisest ka mitte.

StenV
01.09.13, 02:38
Kuule tola, räägi kuidas siis kolm korda lipp vastastele jäetud? Roojad igal pool foorumis, facebookis, tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea või millest sa aru ei saa. Ütle mulle miks peaks tifo eest kiituse saama klubi, mitte fännid?

chac
01.09.13, 12:34
Siiani vaadatakse seda ühte lipu teemat...tegelikult on kahe nädala jooksul kolm korda kalju kalts vastastele jäetud...esimest korda saadi andeks aga õppust ikka ei võetud..."kontrollisime KAKS korda"...kokaiini tarbides ei piisa 10X kontrollimisest ka mitte.

kalju "kalts"
mis sõnavara või suhtumine see selline on.
kust tuleb see vihkamine sinu sisse?

see kui oma klubi fännatakse (mis on teatud määral ühtekuuluvustunne) - ei tähenda see veel seda et kõiki teisi VIHATAKSE?
eesti koondise mängul ollakse ju koos külg külje kõrval ja fännatakse eestit kas pole nii?
ei ole ju maailm must ja valge, ei jagune rangelt - meie ja nemad (st kõik teised kes on justkui meie vastu) - see suhtumine on pärit natuke teisest kultuuriruumist, mitte eesti omast.

minu arust teine eesti klubi om ka "oma", okei mitte nii südamelähedane aga siiski pigem oma.
näiteks mõni eesti klubi mängib euroliigat siis ju pigem hoiad ikka neile pöialt mitte ukrainlastele või poolakatele või šotlastele eksju?

LeeMarx
01.09.13, 12:40
kalju "kalts"

see kui oma klubi fännatakse (mis on teatud määral ühtekuuluvustunne) - ei tähenda see veel seda et kõiki teisi VIHATAKSE?
eesti koondise mängul ollakse ju koos külg külje kõrval ja fännatakse eestit kas pole nii?
ei ole ju maailm must ja valge, ei jagune rangelt - meie ja nemad (st kõik teised kes on justkui meie vastu) - see suhtumine on pärit natuke teisest kultuuriruumist, mitte eesti omast.

minu arust teine eesti klubi om ka "oma", okei mitte nii südamelähedane aga siiski pigem oma.
näiteks mõni eesti klubi mängib euroliigat siis ju pigem hoiad ikka neile pöialt mitte ukrainlastele või poolakatele või šotlastele eksju?

Nõus! Ma parema meelega loeks üksteise kiitmist foorumites... Ning väljaku ääres tahaks näha Flora fänne Levadia omasid kallistamas pärast seda kui Hunt on värava löönud ja vastupidi. Mida nad kaklevad koguaeg :D

chac
01.09.13, 15:54
Nõus! Ma parema meelega loeks üksteise kiitmist foorumites... Ning väljaku ääres tahaks näha Flora fänne Levadia omasid kallistamas pärast seda kui Hunt on värava löönud ja vastupidi. Mida nad kaklevad koguaeg :D

kiita hea esituse puhul ongi normaalne, tavapärane.
eestis see siiski miskipärast kuidagi võltshäbi all... parim mida teine eestlane usaldab ennast teisele ütlema on - et "normaalne". ei öelda et hästi tehtud vms, öeldakse "normaalne". paneb mõtlema kas pole?

kui hunt lööb florale värava siis on ju hoopis erinev kas tunned kurbust oma meeskonna kehva esituse pärast või viha vastasvõistkonna vastu; no kui raske on sellest vahest aru saada?

viha ja kurbus on kaks erinevat asja.

ballack
01.09.13, 16:08
kalju "kalts"

Kui sa telgitaguseid teaks siis saaksid aru. See aasta on nad piisavalt väga haigeid asju teinud. Nad ise teavad ka miks. Foorumirahvas ei tea ja ei viitsi kaagutada ka siin sel teemal, et miks.

Zydrate
01.09.13, 17:01
Kui sa telgitaguseid teaks siis saaksid aru. See aasta on nad piisavalt väga haigeid asju teinud. Nad ise teavad ka miks. Foorumirahvas ei tea ja ei viitsi kaagutada ka siin sel teemal, et miks.

Tüüpiline.
Ala mina tean,aga ma ei ütle sinule,ning ma loodan,et suutsin sul tüki sisse ajada ,aga ma ei ütle sulle nagunii,sest ma tean rohkem kui sina.
Sellises stiilis kommentaar , siis minu arust ballacki poolt.

taimomees
01.09.13, 17:35
...kust tuleb see vihkamine sinu sisse?...
Ballack sai Pantritelt peksa, ilmselt sellest súvenes tema viha veelgi.

rallikas
01.09.13, 18:04
Tüüpiline.
Ala mina tean,aga ma ei ütle sinule,ning ma loodan,et suutsin sul tüki sisse ajada ,aga ma ei ütle sulle nagunii,sest ma tean rohkem kui sina.
Sellises stiilis kommentaar , siis minu arust ballacki poolt.

"Kes teab, see teab, aga sina ei tea." - Ballack.

ballack
01.09.13, 18:21
Ballack sai Pantritelt peksa, ilmselt sellest súvenes tema viha veelgi.

Ma ei nimeta seda peksa saamiseks. Rahulikult seisin ja täiesti lambist ootamatult tuli ja lõi. Ma ei tohtinud kaklema ka hakata kuna muidu oleks enesekaitsepiiride ületamine olnud (kuna rohkem ei teinud ta midagi mulle)...eks see ajas närvi küll ja süvendas viha...viha põhjus aga ei ole selles...põhjus on hooaja algusest/natuke enne seda pärit mis on palju hullem asi. Myrgel võiks ise rääkida millised psühhopaadid kalju fännid on...kui myrglil mune on piisavalt, et välja öelda see. Sellistest haigetest tegevustest kirjutatakse tavaliselt uudistes. Mina seda välja ei ütle kuna muidu tuleb mingi piuksumine kuidas ma kaeban.
Eelmine aasta veel oli kalju lihtsalt rivaal...selle aasta kalju fännide tegevuste pärast vihkan seda klubi.

ballack
01.09.13, 18:25
Kuule tola, räägi kuidas siis kolm korda lipp vastastele jäetud? Roojad igal pool foorumis, facebookis, tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea või millest sa aru ei saa. Ütle mulle miks peaks tifo eest kiituse saama klubi, mitte fännid?

Pealtnägijad teavad rääkida, et A. Le Coqil oli Dnipro fännide käes üks teie lipukene korraks. Ühe leidsime meie. Üks oli Dnipro kodustaadionil. 1+1+1 = 3 minu teada. Kui ise neile selle andsite, et nad lehvitada saaksid seda siis palun vabandust muidugi, et asjast valesti aru sain ja hoolimatuseks pidasin.

Sinu lause "tõenäoliselt ka delfis, postimehes ja õhtuleht online-is, asjadest millest sa midagi ei tea" on täitsa hea. Su jutt ("millest sa midagi ei tea") kehtib täpselt sinu öeldu kohta ja seda veel sama lause kohta :D Eriti rõhutaks sinu sõnu "tõenäoliselt ka".
Ei käi mina ajalehtede kommentaariumides kirjutamas. Kui sinu arvates käin nendes kommenteerimas siis tee copy paste siia kasvõi üks minu postitus ja annan sulle kasti tasuta õlut (kalju fännidele tasuta õlut ei tahaks anda aga kuna nendes kommenteerinud ei ole siis ei pea ka andma teile tasuta õlut). See kui sa nüüd lähed teed mingi kommentaari kusagil ja nimeks ballack paned ja siis siia copy paste teed siis see ei lähe arvesse. Et teada saada kas mina kirjutasin, linnavalitsuse alfaisane Kutser või keegi kolmas siis võta vastava ajalehega ühendust...usun, et aitavad su hädast välja eriti kui pool võidust neile lubad (kes ei tahaks tasuta õlut...kui padukarsklased välja arvata?). Sul peaks nüüd motivatsiooni küll olema, et otsima hakata olematut.

Kiituse võite saada selle plagu eest mis teil muuseumi läks ma nüüd ei mäleta kas eelmise aasta lõpus või selle aasta alguses. Ostsite ise materjalid, tegite ise valmis ja siis lehvitasite (vähemalt nii rääkis üks kalju fänn)...väga hea...aga sümbolite kohapealt peate veel palju õppima. Üks kord meistriks tulnud ja juba ehivad end tärniga...nojah tase...

StenV
01.09.13, 23:59
Nonäed, postitad asjadest millest sa ei tea või aru ei saa. Dnipro fännid varastasid enne mängu korraga kaks lippu, enam lihtsalt ennem mängu sektorit valmis ei pane, et vältida selliste asjade juhtumist. Unustamise teemat on siin piisavalt lahatud ning ega Teil sellega parem seis pole.
Räägi, kõiketeadev Ballack, kes siis selle uue tifo materjalid ostis ja kes selle valmis tegi?
Ning olgem ausad, kast õlut pole mingi motivaator.

HABE
02.09.13, 00:17
http://www.soccernet.ee/kimbaloula-voib-romaga-liituda

Nõmme Kalju rahakotile mõjuks kindlasti hästi selline diil. Toomet on pingil olemas, kes järjest näljasemalt on mängudesse lülitunud.
Mis seis Neemelo vigastusega on? Kuidas Jevdo taastub?
Kui Quinteri ja Allan peaks mõlemad lahkuma ning Neemelo on mõned nädalad veel vigastatud, siis läheb Kaljul ikka väga raskeks tiitli eest heidelda.
Homme mäng Kuressaarega ja kohustuslikud 3 punkti tuleb ära võtta! Taganemis ruumi enam ei ole.

Myrgel
02.09.13, 00:45
Kui asi tõesti tõeks peaks saama, siis kas Eesti klubist on kunagi otse nii kõrgele siirdutud? Kimbaloula täidaks Quintieri unistuse. Viimane vääriks seda vähemalt sama palju kui Allangi. Võib-olla isegi rohkemgi. Kolm väravat Meistrite Liigas on üsna soliidne tulemus..

MNa
02.09.13, 01:01
Niivõrd kõrge lend oleks ilmselt kõigil meeles. Seega Kimbaloulal võimalus tõepooles omamoodi ajalugu teha. Nõmmelt Rooma, poleee paha.

Mister
02.09.13, 01:04
Ja ehk avaks selline diil silmad ka neil agentidel, välismaa talentidel ja skautidel, kes seni Eesti või üleüldse Baltikumi vutti skeptiliselt on suhtunud ja siit sajaga eemale hoiavad. Selline üleminek võib liiga tulevikule väga positiivselt mõjuda.

LeeMarx
02.09.13, 01:47
Poom mängis 1997. aastal Floras ja samal aastal läks inglismaale ja tegi Manu vastu Old Traffordil premmi debüüdi :D Oli küll laenul floras, aga siiski :p

MNa
02.09.13, 02:18
Poomi lend oli ka muidugi märkimisväärne ja tema karjääri hiilguses ei kahtle keegi, aga puhtalt klubide tasandil oleks Kaljust AS Romasse liikumine muljetavaldavam.

LeeMarx
02.09.13, 02:54
Poomi lend oli ka muidugi märkimisväärne ja tema karjääri hiilguses ei kahtle keegi, aga puhtalt klubide tasandil oleks Kaljust AS Romasse liikumine muljetavaldavam.

Nõus. Loodetavasti pääseb sinna ja hakkab mehe tegusi tegema! :)

Rumori di Spogliatoio
02.09.13, 14:40
We are being read in Italy and in Italian about the possibility that Kimbaloula might join AS Roma: http://tereitalia.altervista.org/rumori-dimercato-kimbaloula-roma/
Chances depend on Marquinho leaving Roma or not. Still some hours to work on this deal for the two clubs and the agent.

Mister
02.09.13, 21:22
Allan lahkus täna väljakult küll nagu oleks kindel minek.

Rumori di Spogliatoio
02.09.13, 23:27
EXCLUSIVE!
Kimbaloula gave us an exclusive interview about the possibility to reach AS Roma on top of the many signs given tonight in Kadriorg.
We also discovered about a phonecall with a former Arsenal player...
http://tereitalia.altervista.org/rumori-mercato-intervista-kimbaloula/
(Scroll down for English version)

Marts
03.09.13, 10:15
Kui Šišovi ootab ees pikem paus, siis Neemeloga on seis parem: "Šišov jääb kauemaks välja ikka - niipea ei näe teda. Neemelo hakkab selle nädala lõpus juba pallidega tegelema," rääkis Prins.

:D

Myrgel
03.09.13, 12:44
Kui Šišovi ootab ees pikem paus, siis Neemeloga on seis parem: "Šišov jääb kauemaks välja ikka - niipea ei näe teda. Neemelo hakkab selle nädala lõpus juba pallidega tegelema," rääkis Prins.

:D
Mulle kaitseliin Puri, Bärengrub, Rodrigues, Kallaste täitsa imponeerib.. Rüütli võiks ka Einsi mõnes mängus äärekaitsjana kasutada. Täitsa eeskujulikult saab hakkama.. Ka Jorge mängib iga mäng aina enesekindlamalt. Eile oli üsna lähedal ka väravale.

P.S. Jevdot juba pingil nägime, aga Prins otsustas lõpus hoopis Kirsile võimaluse anda. Mis on ka muidugi positiivne.

HABE
03.09.13, 18:59
Mulle kaitseliin Puri, Bärengrub, Rodrigues, Kallaste täitsa imponeerib.. Rüütli võiks ka Einsi mõnes mängus äärekaitsjana kasutada. Täitsa eeskujulikult saab hakkama.. Ka Jorge mängib iga mäng aina enesekindlamalt. Eile oli üsna lähedal ka väravale.

P.S. Jevdot juba pingil nägime, aga Prins otsustas lõpus hoopis Kirsile võimaluse anda. Mis on ka muidugi positiivne.

Einol on väga pikk tee koondisse murdmisel hetkel. Vennake Sander ja teised välismaal mängivad mehed on eespool. Lisaks Parem kaitsesse on Jääger, Teniste, Kams, Šišov. Teniste siis universaal.
Rodriquesi mängupraktika oli väga pikalt puudulik ja loomulik, et mees alles kogub vormi. Koogase ja Šišovi paranemisel saab Prinsil huvitav probleem olema, et kes kaitseliinist pingile jääb. Jorge juhendab väljakul meeskonda ka häälekamalt ning teised välismaalased mängivad ka kohe paremini.
Jevdokimovil läheb veel pisut aega, kiirustada pole mõtet aga hea uudis tõesti, et mees on hooaja lõpuks kasutus kõlbulik ning annab ühe lisakäigu juurde.

Myrgel
03.09.13, 19:08
Rõhutan osa "mõnes mängus".

PraS
03.09.13, 20:34
Teen kure vastu hea mängu ja kohe koondisesse. Iga tõsiselt võetav ja vähemalt 8-10 treeningtundi nädalas harjutav mängumees peabki olema Kure vastu hea.

Meenutades Puri mängu ukrainlaste vastu äärekaitses siis küpsetas seal kenasti ja üks väravgi tema apsust tuli kui ei hoidnud liini ja sulu ära kattis.

Usun et ka Prins teab, et kaitsefaasis on Jorge Koogasest parem, kes poleks ? :D
Küsimus on siiski muus ehk siis Koogas toob kvaliteeti karistuslöökide näol ning palliga mäng on ka Koogasel palju parem.

Mister
03.09.13, 23:33
Usun et ka Prins teab, et kaitsefaasis on Jorge Koogasest parem, kes poleks ? :D
Küsimus on siiski muus ehk siis Koogas toob kvaliteeti karistuslöökide näol ning palliga mäng on ka Koogasel palju parem.
Julgeks vastu vaielda. Minu arvates on Jorge palliga mängimine üldiselt palju kindlam, loogilisem ja kiirem. Olgu, Transi vastu tuli tema prohmakast värav, aga mees alles liigub oma õige vormi poole, oli päris pikk paus ju.
Ja Koogase standardid on täiega alla käinud.

PraS
04.09.13, 06:09
Julgeks vastu vaielda. Minu arvates on Jorge palliga mängimine üldiselt palju kindlam, loogilisem ja kiirem. Olgu, Transi vastu tuli tema prohmakast värav, aga mees alles liigub oma õige vormi poole, oli päris pikk paus ju.
Ja Koogase standardid on täiega alla käinud.

Mina pigem mõtlesin diagonaale või siis pikemaid passe ründajale või äärepoolikule.

keemiainsener
04.09.13, 13:32
Mina pigem mõtlesin diagonaale või siis pikemaid passe ründajale või äärepoolikule.

Kas sa pole siis tähele pannud siis traditsioonilist pall-bärengrubile-ja-pikk-ette stiilis rünnakute alustamist Kalju poolt. Ehk siis minu point on see, et Koogas sellise asjaga väga ei tegelegi, seega ei saa nimetada seda tema üheks parimaks küljeks vms.

Marts
04.09.13, 15:10
On Friday the 6th, in occasion of friendly game against Latvian side FC Daugava Riga to celebrate the re-opening of Hiiu Staadion, 4 new foreign players will be disclosed to the fans. Nationalities have not been confirmed and the players will be registered as Kalju players only for season 2014.

Nonii.

tudeng
04.09.13, 15:35
On Friday the 6th, in occasion of friendly game against Latvian side FC Daugava Riga to celebrate the re-opening of Hiiu Staadion, 4 new foreign players will be disclosed to the fans. Nationalities have not been confirmed and the players will be registered as Kalju players only for season 2014.

Nonii.

Link ka ikka juurde ;)

http://tereitalia.altervista.org/rds-extra-transfers/

Marts
05.09.13, 03:15
Jälgige homme uudiseid, üks suur ja põnev sõnum saadetakse välja hommikul kell 10!

Kalju lõustaraamatust. (Litmanen siiski lõpuks Kaljusse või mõni muu suur(em) nimi klubiga liitumas (uueks hooajaks)? Maha kedagi ju enam parseldada ei saa, sest suvine üleminekuaken suletud.)

PS! Kahju, et reedel lätlastega mingi pool tundi või tunnike varem ei alustata mängu uue kunstmurukatte saanud Hiiu staadionil. Tahaks ikka vähemalt 30min enne Eesti-Hollandi vastasseisu Kitsekülas olla... Seedin seda asja väheke.

football2u
05.09.13, 03:42
[I]PS! Kahju, et reedel lätlastega mingi pool tundi või tunnike varem ei alustata mängu uue kunstmurukatte saanud Hiiu staadionil. Tahaks ikka vähemalt 30min enne Eesti-Hollandi vastasseisu Kitsekülas olla... Seedin seda asja väheke.

Kell 18.00 algab mäng ning lõppeb ümmarguselt 20.00 ehk siis 1,5h aega staadionile jõuda.

PETSINHO
05.09.13, 12:03
Amsterdami Ajax

http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-ja-amsterdami-ajax-alustavad-koostood/

.

midfielder
05.09.13, 12:28
Patrick Ladru on alates juulist Ajaxi noortemeeskondade tehniline koordinaator. Töötas klubis 1991-2010 ja oli vahepeal Cruyffi soovitusel Mehhiko tippklubi Chivas juures sealset noortetööd juhendamas.

Kindlasti suurepärane võimalus Kaljule teha koostööd maailma ühe parima noorteakadeemia süsteemi looja ja praktiseerijaga. Niimoodi peakski tegelikult jalgpallipüramiidi ehitamine käima, et klubi ise loob omale nö kooli/akadeemia ja kasvatab seeläbi omale pidevalt mängijaid, mitte ei tuuluta multimiljoneid ning riisub vaid kasvatusklubi tehtud pinugtuste vilju. Alles eile nimetas Frank de Boer Ajaxi akadeemiat jalgpalli Harvardi ülikooliks ehk see on maailmatasemel baasharidus, et end jalgpalliturul meheikka jõudes oma oskustega korralikku teenistust lubada.

Floral on vist Vitesse-ga samuti mingi kokkulepe, mis vist hõlmab natuke vanemaid mängijaid ehkki Arnhemi punt pole oma tugeva noortetöö poolest just Hollandi tipp (pigem Feyenoord, Ajax, PSV ja mingil määral Twente), kuid jääb üle veel Levadia, kes ehk üritab nt. PSV-ga mingil tasemel noortetöö osas koostööd teha, et näha kuidas juba 17-18 noorukeid edutatakse A koosseisu, et varakult meeste tasemel end proovile panna.

Myrgel
06.09.13, 11:14
Kell 18.00 algab mäng ning lõppeb ümmarguselt 20.00 ehk siis 1,5h aega staadionile jõuda.
Juhil tähelepanu, et 17:00 on samas kohas veel üks üsnagi jabur kohtumine..

-RoMaRiO-
07.09.13, 13:53
Kus allkirju koguda saab, et ka liigamängud Hiiule tagasi viidaks? Oma väiksusega on Hiiu vaieldamatult Eesti parima atmosfääriga jalgpallistaadion.

Viiest testitavast jätsid enam-vähem mulje kaks meest - tagumine poolik ja paremkaitsja, kuid ma pole siiski kindel, kas nad ka sellisel tasemel olid, kellega Euroopaski tegusid teha. Pigem mitte. Ülejäänud "kaitsjad" tuleks esimese konteineriga tagasi Marseille sadamasse saata, kus nad oma igapäeva tööga jätkata saaksid.

urmar
07.09.13, 18:40
Kus allkirju koguda saab, et ka liigamängud Hiiule tagasi viidaks? Oma väiksusega on Hiiu vaieldamatult Eesti parima atmosfääriga jalgpallistaadion.

Viiest testitavast jätsid enam-vähem mulje kaks meest - tagumine poolik ja paremkaitsja, kuid ma pole siiski kindel, kas nad ka sellisel tasemel olid, kellega Euroopaski tegusid teha. Pigem mitte. Ülejäänud "kaitsjad" tuleks esimese konteineriga tagasi Marseille sadamasse saata, kus nad oma igapäeva tööga jätkata saaksid.

Pange paremad valgustid ja varakevadised ja hilissügisesed mängud on seal võimalik pidada. Suvel ei tule vist kunstmuru siiski kõne alla, eriti kummaline oleks nii, et suvel Hiiu kunstil ja pimedamal ajal kuskil mujal.

keemiainsener
08.09.13, 21:02
Jevdo on duubli eest juba esimese poolajaga kübara kõmmutanud oma vigastusest tagasiteel.

jots
09.09.13, 00:47
Maksa 69.95 treeneri kohta ja võid ka nagu nõmme kalju ajaxi süsteemiga liituda
www.ajaxonlineacademy.com

PraS
09.09.13, 02:43
Maksa 69.95 treeneri kohta ja võid ka nagu nõmme kalju ajaxi süsteemiga liituda
www.ajaxonlineacademy.com

Vahva on see,et ühel bännaril on ka Klavan peal oma AZ särgiga.

salajane33
15.09.13, 03:38
Šišov, Terja ja Viikmäe - et kas hakatakse nüüd Keskerakonna poolt hääletama? Seletab nii mõndagi vist ka uue välireklaami kohta.

spekter
16.09.13, 10:33
Viikmäe ... see oli paras üllatus

Ramm
16.09.13, 13:09
Šišov, Terja ja Viikmäe - et kas hakatakse nüüd Keskerakonna poolt hääletama? Seletab nii mõndagi vist ka uue välireklaami kohta.

Mis vahet sel on mis erakonnaga tegemist? Kõik ühesugused ja peab olema ju nende poolt kust kasu ka saab:)

sosku
20.09.13, 20:30
Kas see lubatud tasuta pilet tuleb jälle seltsimees Arvo Sarapuu naeratava näolõustaga nagu valimiste eelsel ajal siin rajoonis kombeks?
Tegelikult on tore, et selline kampaania ette võetakse, aga tööpäeval kell 17 alustada on küll jama kuubis. Kasutu promo.

Myrgel
23.09.13, 07:02
Eks klubi teeb mis suudab, et ette antud mängupäevade ja puuduva valgustusega inimesi staadionile saada. Teisipäev ei ole ju üldse kehva päev mil mängu pidada, kui kohtumine peetaks näiteks 19:30. Kahjuks oleks see Kadriorus võimalik vaid öövaatlusseadmetega mängides...

Poliitikud on nüüd lasknud end vuti säras paista küll. Nüüd oleks aeg mune demostreerida ja lubada, et valituks saades likvideerivad nad 17 aastat vana piinliku võla ja panevad linna esindusstaadionile lõpuks ometi lambid!

PraS
23.09.13, 08:07
Poliitikud on nüüd lasknud end vuti säras paista küll. Nüüd oleks aeg mune demostreerida ja lubada, et valituks saades likvideerivad nad 17 aastat vana piinliku võla ja panevad linna esindusstaadionile lõpuks ometi lambid!

See mäng tõsteti ümber - Nõmme JK Kalju II - Tallinna JK Dünamo 09.10 19:30
Tähendab, et mõni luks on juurde tulnud valgustusele või mis ?

Myrgel
23.09.13, 15:02
Eile telelinastus soomekeelne dokumentaalfilm HJK'st, millest pool on pühendatud mängule Kaljuga. LINK (http://areena.yle.fi/tv/1975701)

HABE
23.09.13, 21:22
See mäng tõsteti ümber - Nõmme JK Kalju II - Tallinna JK Dünamo 09.10 19:30
Tähendab, et mõni luks on juurde tulnud valgustusele või mis ?

Myrgel rääkis Kadrioru staadionist, sina tuled siin Hiiust pasundama.
Hiiul tõesti tehti valgustus korda lõpuks. Luxe ei tea.

PraS
24.09.13, 06:28
Myrgel rääkis Kadrioru staadionist, sina tuled siin Hiiust pasundama.
Hiiul tõesti tehti valgustus korda lõpuks. Luxe ei tea.

Sorri, eeldasin et olete Nõmme klubi.

Silver
24.09.13, 11:54
Kas tänast mängu kannab üle ka kuskil?

dareth
24.09.13, 11:55
otse.err.ee/jalgpall

Silver
24.09.13, 12:05
Tänud Tõnis! :)

-RoMaRiO-
24.09.13, 12:26
Loodetavasti tuleb täna siiski olenemata kellaajast soliidsel arvul pealtvaatajaid, seega kellel vähegi võimalik, siis tulge kaege suurheitlust staadionil! :)

Saab olema põnev näha, kuidas küllaltki konservatiivne Prins täna peale läheb ning kui palju 0:0 seisult oma mängu avatakse. Viik ei tähendaks veel lõplikult tiitli kaotamist, kuid siis oleks juba vaja ka teiste klubide abi. Seega alla võidu täna kohe kindlasti leppida ei taha.

ericbana
24.09.13, 12:50
Arvestades üsna rõlget ilma ma eriti suurde publikunumbrisse ei usu. Eriti kui mängu näidatakse internetis. Kahjuks...

meesmuiste
24.09.13, 13:49
Et siis ERRi spordiportaalis ülekanne

sport.err.ee (natukene enne mängu leiab õige pealkirjaga loo, kus sees siis pilt on)

ja ka otse.err.ee/jalgpall

kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Janno Kivisild

Myrgel
24.09.13, 14:01
See internetiülekannete asi on jube kahe otsaga värk. Ühelt poolt ehk toob uusi huvilisi juurde. Alustasin ise ka kunagi teleka tagant ja siis tuli alles staadion. Kuid samas on kohapeal olles kohe näha kui tegemist on teleülekandega. Jämedalt kolmandiku võtab publikust maha, kui mitte rohkemgi.

Kahtlemata saab täna olema üks selle kuu maiuspaladest ja staadionilt seda kaeda on midagi muud kui kodust ekraani tagant. Pealegi läks ilm ka nüüd just ilusamaks :rolleyes:

Vaatasin lihtsalt sportlikust huvist palju tänasel kahel meeskonnal kahe peale kokku koondisemänge kirjas on. Kokku sain 424. Kaljul vastavalt 239 ja Leval 188. Kui võtame lisaks mängijatele veel treenerid ka sisse, siis läheb ulmeks - 693!

ericbana
24.09.13, 14:08
Kas saaks kuhugi allkirja anda, et Kadriorgu lõpuks valgustuse saaks?

meesmuiste
24.09.13, 14:32
kas see kolmandik on mingi kindlam uurimus (viide?) või sinu arvamus?

aga kindlasti selle tõttu mõned kahevahel olijad ei lähe (kas terve kolmandik, see on küsitav). teisalt mängu näevad oluliselt rohkem inimesi, kui muidu (ja siit suurem sponsorite ja meediakajastuse väljund). et kahe otsaga asi jah.

spekter
24.09.13, 19:46
edasist põnevust silmas pidades väga hea tulemus.

fcfloraforever
24.09.13, 19:51
Liidritele kohane andmine. Oli võimalusi, väravaid, kaarte ja kõvasti teatrit:D
Smisko oma tavapärases rollis. Kalju imetalendi käitumine vs Tarajev oli vaat, et koomilisemgi :D Aga väga tahaks näha parema nurga alt kordust punase kaardi olukorrast. Ma ei ole üldse kindel, et seal mingi puude oli. Tagant vaates tundus küll, et Quinteri viskas kõhuli lihtsalt, kuid eks see polnud just parim nurk ka asja vaatamiseks.
Mida veel ära märgiks on see, et Kalju ei suutnud kümnemehelise Levadia vastu vaat, et mitte midagi. Värav saadi küll kätte, kuid see mis edasi järgnes meenutas pigem mingit Levadia kohtumist tabeli allosa meeskonnaga aga noh punktid saadi kätte.

HABE
24.09.13, 21:51
Liidritele kohane andmine. Oli võimalusi, väravaid, kaarte ja kõvasti teatrit:D
Smisko oma tavapärases rollis. Kalju imetalendi käitumine vs Tarajev oli vaat, et koomilisemgi :D Aga väga tahaks näha parema nurga alt kordust punase kaardi olukorrast. Ma ei ole üldse kindel, et seal mingi puude oli. Tagant vaates tundus küll, et Quinteri viskas kõhuli lihtsalt, kuid eks see polnud just parim nurk ka asja vaatamiseks.
Mida veel ära märgiks on see, et Kalju ei suutnud kümnemehelise Levadia vastu vaat, et mitte midagi. Värav saadi küll kätte, kuid see mis edasi järgnes meenutas pigem mingit Levadia kohtumist tabeli allosa meeskonnaga aga noh punktid saadi kätte.

Supper tulemus. Draamat ja närvikõdi täiega.
Punase kaardi olukorras, läks ikka selja tagant sisse ära ning kui juba viga, siis ka punane tuleb sealt anda, sest suund oli otse väravale.
Levadia oli kaotusseisus ja tõesti, 10kesi suudeti riskeerides korralik turmtuli Kalju väravale korraldada. Prinsil mõtlemis ainet järgmiseks mänguks.

Prins tegi taktikaliselt õigesti, et mängu alguses siiski kaitsest lähtuvalt hakati mängima ning ei tormatud pea ees rünnakule. Lasti Levadial omal poolel lükata ja oodati omasi momente, mida Puri täna filigraanselt ära kasutas. Neemelol oli küll täna (vist) väga väga halb päev. 2 eksimust 100% värava võimalustes ja väiksemaid eksimusi lisaks.

keemiainsener
24.09.13, 22:14
Punane küll küsimärgiga ei olnud. Isegi Kristal ei vaielnud vastu.

Prins lõikas minu silmis näppu kahe torni sisse toomisega mängu lõpuks, mis lõi tasakaalu paigast ning andis initsiatiivi Levadiale.

-RoMaRiO-
24.09.13, 22:36
Vägev etendus! Erapooletu vaataja jaoks tõeline thriller, fännide tervisele sellised mängud muidugi kasuks ei tule. Quintieri ja Kimbaloula olid tavapäraselt vahvad, Eesti liiga jaoks ikka uskumatult kiired. Kaitses oldi lõpus muidugi väga hädas, aga lõpus oli veidi ka õnne :)

Laupäeval tuleb Sillamäe kah esimest korda see aasta ära võtta.

ericbana
28.09.13, 19:08
tra, mis penalt. täielik disgrace!

Silver
28.09.13, 19:16
tra, mis penalt. täielik disgrace!

Ei ütleks. Kui sa ikka spaagesse lähed kastis nii, et mängid palli ja meest siis on penalti õigustatud. Tuleks olla natukene hoolsam. :)

LeeMarx
28.09.13, 19:27
Ei ütleks. Kui sa ikka spaagesse lähed kastis nii, et mängid palli ja meest siis on penalti õigustatud. Tuleks olla natukene hoolsam. :)

Jupp, ei mänginud ta palli puhtalt! Imelik oleks kui penalti poleks tulnud.

Nahkpea
28.09.13, 20:19
Eks iga penalti on vaieldav, mingil määral. Kes sellest võidavad, nemad näevad seal viga isegi kui polnud seda ja kes sellest kaotavad, need ei näe seda viga ka siis kui see neile puust ja punasest ette tehakse. Jalgpallifänni argipäev.

Õhtulehe jalkatoimkond
01.10.13, 12:10
Ken Kallaste annab aru habeme ja selle võimaliku äraajamise kohta. Kas mees ei karda Igor Mangi saatust? http://www.ohtuleht.ee/548153

maamesilane
01.10.13, 19:52
Mang on ju keskerakonna toetaja!?

keemiainsener
01.10.13, 20:05
Mulle tundub, et need vigastused kaitseliinis said praeguses hooaja faasis üsna otsustavaks. Maehara ei ole viimastes mängudes ikka üldse oma asjadega hakkama saanud. Ka täna lekkis tema äär korralikult ja mälemad väravad tulid Kalju paremäärel olevatest aukudest. Eks see näitab meeskonna komplekteerimatust kahjuks.

dareth
01.10.13, 20:08
Mulle tundub, et need vigastused kaitseliinis said praeguses hooaja faasis üsna otsustavaks. Maehara ei ole viimastes mängudes ikka üldse oma asjadega hakkama saanud. Ka täna lekkis tema äär korralikult ja mälemad väravad tulid Kalju paremäärel olevatest aukudest. Eks see näitab meeskonna komplekteerimatust kahjuks.

Halb komplekteerimine, kui kaks paremäärekaitsjat vigastusega väljas? Kui palju neid siis olema peaks?

MNa
01.10.13, 22:24
Fakt on see, et hooajale mindi vastu kuue kaitsjaga. Pika hooaja jaoks on seda veidi vähe. Samas ründajaid on meeskonnas ebaproportsionaalselt palju.

elx
01.10.13, 23:02
Mul tekkis mängu vaadates pigem küsimus - mis mõte oli neid kõrgeid palle sinna pikkade-tugevate Levadia kaitsjate kohale riputada? Jah, nii Vosko kui ka Neemelo on ise samat masti mehed, kuid Levadia keskkaitse vastu polnud neilgi mingit rohtu.

-RoMaRiO-
01.10.13, 23:51
Suur pettumus valitseb. Keeruline hooaeg on saamas veel keerulisemat lõppu, hooaja hakul sai kaasvõitlejatega unistatud Treble`i võitmisest. Praeguses seisus oleks ühe karika saaminegi ime ning pole üldse kindel, kas järgmise hooaja karika peale tuleval aastal üldse enam võidelda saab. Mängupilt mõne erandiga on eelmise hooaja hale vari ning kui kevadel veel tundus, et pink on mõnusalt pikk, siis lood on nii viletsad, et suurtes mängudes pole pingilt üle ühe mehe tuua, kes võiks mängu murrangu tuua.

Euroopas küll saavutati Eesti mõistes edu, aga üldkokkuvõttes hetkel hooajaga rahul küll olla ei saa. Samas elu on näidanud, et jalgpallis sünnib imesid ning mis see Levadial Sillamäele ja Florale siis kaotada pole? :)

Jaan95
02.10.13, 12:39
Kalju pikad on nagu Post Floraski juba karjääri lõpus.

Õhtulehe jalkatoimkond
02.10.13, 12:42
Kalju leerile meenub pärast eilset valusat kaotust paratamatult sügis 2011, kui meistritiitel analoogse valemiga käest libises. Toona oli rivaaliks Flora. Õhtulehe tänane lugu: http://www.ohtuleht.ee/548290

Sen
02.10.13, 13:10
Euroopas küll saavutati Eesti mõistes edu, aga üldkokkuvõttes hetkel hooajaga rahul küll olla ei saa. Samas elu on näidanud, et jalgpallis sünnib imesid ning mis see Levadial Sillamäele ja Florale siis kaotada pole? :)

Edu? Võideti 1x HJK ja kõik!
Järgmised 4 kaotust väravatevahega 3-15

keemiainsener
02.10.13, 13:36
Edu? Võideti 1x HJK ja kõik!
Järgmised 4 kaotust väravatevahega 3-15

Eesti mõistes e võrreldes nt Floraga.
Võid nüüd oma klubi viimaste aastate statistikaga nüüd vastata, kui selles agarust üles näitad. :)

LeeMarx
02.10.13, 13:41
Eesti mõistes e võrreldes nt Floraga.
Võid nüüd oma klubi viimaste aastate statistikaga nüüd vastata, kui selles agarust üles näitad. :)

Flora oli sel aastal eurosarjas võitmatu :p

vaikiv mees
02.10.13, 13:50
Võideti 1x HJK ja kõik

see on tore paradoks tõesti,
üksainus võit garanteeris 6 euromängu

ja natuke Tottenhami CL-hooaja efekt ka,
koduliigaks enam niipalju jõudu ei jätkunud, et ka järgmisel aastal Meistrite liigat mängida

realking
02.10.13, 13:52
Kas mingei pilte/videosid Petersoo tegevusest pole?

Sen
02.10.13, 14:32
Rotid on korraliku draama jälle välja võlunud :D

fitti
02.10.13, 15:28
Kas mingei pilte/videosid Petersoo tegevusest pole?

Meenutades rohkete auhindadega pärjatud draamateost 'Reekviem pallipoisile', siis Myrgel kindlasti monteerib juba uut tõsielulist filmi, aga seniks püüan olukorda neutraalse kõrvalseisjana visualiseerida.

http://i42.tinypic.com/rljcjq.png

elx
02.10.13, 17:58
draama ammu läbi, mida te siin vahutate?

Rein
02.10.13, 18:09
Draamat tekitasid Kalju fännid, kes tundsid ennast solvatuna :D

Jaan95
02.10.13, 19:16
Nad võiksid oma mängijate peale solvunud olla. See oleks arusaadavam.

Myrgel
02.10.13, 21:58
Mis trollite siin? :r66m4: Iga vähegi hingega asja juures olev fänn oleks end selles olukorras puudutatuna tundnud. Oleks need liigutused tulnud vastaste fännisektorist, oleks see olnud üks asi, aga klubi esindaja ei saa endale päris kõike lubada. Aga nagu eelnevalt öeldud, asi on meeste kombel selgeks räägitud ja keegi kellegi peale viha ei pea.

Mis puutub meeskonna peale solvumisse, siis oleksin ses suhtes maru vaoshoitud. Levale me küll viimane mäng kaotasime, aga hooaja kokkuvõttes võiks öelda, et tegemist on võrdsete meeskondadega. Kumbki on teineteist kaks korda võitnud. Samuti tasub meeles hoida, et Leva tuli eilsele mängule täiskoosseisuga, aga Prinsilt võtsid vigastused, haigused ja mängukeelud ära viis väga asjaliku meest.

Tiitlilootused ei tuhmunud mitte eile, vaid suvel, kui euromängude ajal mängisime piinlikud viigid Kalevi ja Infonetiga. Prioriteedid olid euroopas ja see tõttu kannatasid ka kodused mängud. Ei ole kohalikud liigamehed veel nii kõvad, et suudavad mõlemal rindel korraga tuld peal hoida. Ja on vaks vahet ka kas mängid Wales'i seitsmendaga (või oli viies.. :confused: ) või kordades sinust suurema Soome meistriga. Sinna juurde veel juba võrreldamatud suurused nagu Viktoria Plzen ning Dnipro ning oledki kodus keel vestil 70 prossa peal loivamas.

ericbana
02.10.13, 22:03
Ja on vaks vahet ka kas mängid Wales'i seitsmendaga (või oli viies.. :confused: ) või kordades sinust suurema Soome meistriga. Sinna juurde veel juba võrreldamatud suurused nagu Viktoria Plzen ning Dnipro ning oledki kodus keel vestil 70 prossa peal loivamas.

Levadia mängis siiski veel lisaks kaks mängu Pandurii vastu, mis vaadates Euroopa Liiga esimest mänguvooru, on sisuliselt sama klassiga meeskond kui Dnipro.

Marek_T
02.10.13, 22:52
Iga vähegi hingega asja juures olev fänn oleks end selles olukorras puudutatuna tundnud.

Valeriana officinalis, Myrgel. Enne postitamist ja peale mängu, kümme tilka klaasis vees. Ja ei teeks paha, kui Voskole ja Šišovile ka samasuguse innuga eetikaloenguid peaksite, kui Leva mängijatele ja ametnikele.

Zelinski on rohkem kui korra Flora tribüünide poole erinevaid sõrmežeste teinud. Hakkame koos nutma?

Myrgel
03.10.13, 03:47
Valeriana officinalis, Myrgel. Enne postitamist ja peale mängu, kümme tilka klaasis vees. Ja ei teeks paha, kui Voskole ja Šišovile ka samasuguse innuga eetikaloenguid peaksite, kui Leva mängijatele ja ametnikele.

Zelinski on rohkem kui korra Flora tribüünide poole erinevaid sõrmežeste teinud. Hakkame koos nutma?
Kena huumor kesknädalasse :-D Šisovi asjast on palju möödas?? Ikka südamel? Ja meid süüdistad milles? Võta see palk enda silmist ära ja siis hakka meie pindudega tegelema! Ei viitsi suga siin rohkem vaielda. Kui midagi öelda on siis räägime statal. Peace!

dareth
03.10.13, 11:51
Aga video tuleb siis või?

omanik
03.10.13, 12:07
läbirääkimised kurjamirolli kehastava danny trejo'ga ilmselt on keerulised tema tiheda graafiku tõttu ja spice girls on laiali läinud...

Marek_T
03.10.13, 14:32
Kena huumor kesknädalasse :-D Šisovi asjast on palju möödas?? Ikka südamel? Ja meid süüdistad milles? Võta see palk enda silmist ära ja siis hakka meie pindudega tegelema! Ei viitsi suga siin rohkem vaielda. Kui midagi öelda on siis räägime statal. Peace!

Sa ei saanud absoluutselt aru, mida ma sulle ütlesin, ega ju? Ja statal rääkimisest niipalju, et kui sa jätaksid poolegi sellest, millega sa avalikkuse ees üritad skandaalikesi algatada, staadionile, olekski kõik hästi.

Kesknädalahuumor... Sa oled oma kiljatustega ammu juba year-round huumor, omade ja vastaste hulgas, aga ikka kihutad ringi, värsked rehavarrevorbid otsaees.

Vaielda ei viitsi, see on tõsi küll. Eks sa siis tule küsi selgitusi, kui staadionil trehvame.

Silver
03.10.13, 23:34
Kuule Markofkin, mine trolli Flora teemas! Kaua sa suudad ja võid seletada?

kesa
03.10.13, 23:56
Titekari, mingist näpuviibutusest solvuda, nagu Rapla .....

-RoMaRiO-
04.10.13, 00:08
Minu jaoks on Eesti alafoorum end täielikult ammendanud. Heal juhul 10% postitustest kõneleb jalgpallist kui spordist, ülejäänud on paraku saavutanud delfi ja elu24 taseme. See jääb ühtlasi ka minu viimaseks postituseks siin foorumis. Oli tore, kohtumiseni staadionitel!

sosku
04.10.13, 07:41
See jääb ühtlasi ka minu viimaseks postituseks siin foorumis.
Palun, keegi, salvestage see lubadus. :)

Marek_T
04.10.13, 09:05
Kuule Markofkin, mine trolli Flora teemas! Kaua sa suudad ja võid seletada?

Hea küsimus, Silver, õigustatud ka, aga paraku totaalselt valele poole esitatud. Selle nendinguga loen antud teema ammendunuks.

Romariol on tegelikult õigus, kuigi kahtlen sügavalt, kas ta oma lubadust ka peab, liiga palju asjalikku infot ja silmaringi on tal selleks, et seda vaka all hoida.

Aga kui juba lubaduste andmiseks läks, siis olgu nõnda. Siinkõneleja kirjutab tänasest ja edaspidi ainult Flora ja koondise teemades. Näis, kumb enne alla vannub, mina või Romario :)

Õhtulehe jalkatoimkond
07.10.13, 12:29
KOMMENTAAR: Nõmme Kalju uus väljakutse

http://www.ohtuleht.ee/548898

ööö
07.10.13, 14:12
Kui klubi oma eelmise hooaja ja selle hooaja lubadused meistriliiga-mängjate osas täidab,siis ehk on tuumiku säilitamine võimalik.Muidu kahtlen selles.

optiums
07.10.13, 16:04
Kui klubi oma eelmise hooaja ja selle hooaja lubadused meistriliiga-mängjate osas täidab,siis ehk on tuumiku säilitamine võimalik.Muidu kahtlen selles.

ööö on kindlasti pädev valgustama üldsust kalju probleemidega mängijatele tasumisel. Siiani oleme spetsialistilt kuulnud vaid probleemidest karvasega, äkki saaks midagi ka kiilakama kohta. :D

chac
07.10.13, 21:26
KOMMENTAAR: Nõmme Kalju uus väljakutse

http://www.ohtuleht.ee/548898

nädalavahetusel selgus soomes meistritiitel, selle võitis 5ndat korda järjest HJK.

football2u
13.10.13, 00:02
Olete kõik oodatud! :)

Teisipäev, 22. oktoober kell 19.30 A. Le Coq Arena (Eesti karika 1/16 finaal)
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia

https://www.facebook.com/events/646118368753399/?notif_t=plan_edited

keemiainsener
13.10.13, 17:18
Teisipäev, 22. oktoober kell 19.30

Väga positiivne algusaeg.

PraS
14.10.13, 14:19
Väga positiivne algusaeg.

Kalju käib vist varsti kõik staadionid läbi, järgmine peatus on Haapsalu ja Rakvere :D

delorean
15.10.13, 20:49
Mis Meltsust saanud on? On teine kunagine sõber ja koolivend, päris naljakas oli lugeda sellest jandist treeneriga.

Myrgel
16.10.13, 00:35
Mis Meltsust saanud on? On teine kunagine sõber ja koolivend, päris naljakas oli lugeda sellest jandist treeneriga.
Pallib duublis. Miski ütleb, et me teda enam esinduses ei näe..

dareth
16.10.13, 01:01
Pallib duublis. Miski ütleb, et me teda enam esinduses ei näe..

No vaatame. Vähemalt sügisel on duubli eest kohusetundlikult mänginud. Aga ega ma Kalju personali ja mängijate iseloome ja omavahelisi suhteid eriti ei tunne muidugi.

O K
16.10.13, 11:05
Praegu on ju täielik ressursi raiskamine hetkel ju, et lasta Meltsil duublis pallida, kõik mängud kus ta duublis on võidetud kui ma õieti mäletan, ja praegu oleks temast tunduvalt suurem abi "suurte poiste" juures. Eks mõlemad tõestasid oma pointi nii Melts kui Prins selle segase komejandiga, üks julges end väljendada, teine julges näidata et tema juhtimine ei tundu talle vale. Nüüdseks on mõlemad vast õppinud ja peaks jätkama seda rada mis vaja esindusmeeskonna näol

El Clasico
21.10.13, 12:13
Õnnitlused Kuno Tehvale ja Viikmäele Nõmme Kalju koduerakonna Keskerakonna võidu puhul! Saab trummi edasi lüüa:)

Rumori di Spogliatoio
23.10.13, 17:02
Rumori Di Spogliatoio challenged the freezing temperature yesterday to report you on the last chapter of the long duel between Nõmme Kalju and Levadia: http://tereitalia.altervista.org/rumori-di-spogliatoio-the-duel-last-chapter/

Janinho
08.11.13, 20:38
Nõmme poisid on tublid, et viitsisid sellise asjaga kaasa lüüa!

http://www.youtube.com/watch?v=ZMettHmdzR8

Tom K
10.12.13, 14:26
Mingit inffi, kes need uued testitavad on?

Vasar
10.12.13, 15:35
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/haaberstisse-plaanitakse-jalgpalliklubile-nomme-kalju-uut-jalgpallistaadioni.d?id=67414452 varemgi mainitud vist see asi, aga värskem uudis. isiklikult pean asukohta väga vastikuks