320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Üllatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.
    Õhtulehes oli üks pilt ja paar rida juttu

    Kommentaar


      Algselt postitas milkshake Vaata postitust
      Kas mitte SLÕhtuleht polnud flaiku peal märgitud partneriks? Eks see ole hea näide meie ajakirjanduse südametunnistusest: reklaamiraha võetakse vastu hea meelega, aga pärast üritusest ei sittagi.
      Ma pakun, et partner oli, sest tegi reklaamile allahindlust(4 kolme hinnaga + 30 % alla?), tavaliselt barter-tehingutes ürituse kajastamine sees pole.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Küll tuleb...

        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Natukene teistel teemadel kah.

          Kommentaar


            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Homme Tartusse, seal Nõmme Kalju võidu tunnistajaks olen ma.

              Kommentaar


                Tunnistage nüüd kiiresti üles, kas homme brassid mängivad?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Tunnistage nüüd kiiresti üles, kas homme brassid mängivad?
                  Homsest üleminekud lahti, seega kui kirja saadaksa siis mängivad. Nii on vähemalt igalpool räägitud ja ka mängu eelvaade näitab seda. Nii et kobige kohale Tartusse mängu vaatama. Mina lähen. Kes teab millega Kalju veel üllatab???

                  Kommentaar


                    3 Brassi mängivad, ühe paberid ei jõudnud Brasiilia jalgpalliliidust kohale...
                    Täna saime Pärnust ka suure karika ja maksimum punktid Homme on kohe lust Tartu poole sõita, kuigi väsimus on kontides... http://www.youtube.com/watch?v=GCt4V_0IUfM
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      3 Brassi mängivad, ühe paberid ei jõudnud Brasiilia jalgpalliliidust kohale...
                      Täna saime Pärnust ka suure karika ja maksimum punktid Homme on kohe lust Tartu poole sõita, kuigi väsimus on kontides... http://www.youtube.com/watch?v=GCt4V_0IUfM
                      päris hästi panite jah:P
                      nii mõnigi lõi seal ilusa värava
                      The Red Devils

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rob156 Vaata postitust
                        päris hästi panite jah:P
                        nii mõnigi lõi seal ilusa värava
                        hehe
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks.
                            Ah sa juba tagasi?
                            Üks brass on sinu kahjuks ka rootsi passiga ning probleeme ei tohiks tekkida

                            Kommentaar


                              Kuno, ära seda prassi tähele pane, ma tahtsin lihtsalt ilusasti teatada, et kõike ikka täpselt arvestaksite, sest parem ettevaatlik olla, kui hiljem jälle jamada.
                              PS: pras, kõtt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks.
                                Kuno, ma loodan, et te neid reegleid EJL-ist järgi ei küsi, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X