320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    vaata aga vaata antti arst ka kaljuga liitunud, mis mulje jättis?
    Antti Arst on super.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Nägin täna ka siis Kalju brasse. Tehnika on küll poistel korras. Pole viga midagi
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Arst on parim! Arst on jumal!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Antti Arst on super.
          jusiis pole oma mängu oskusi aastatega ära kaotanud, hea lisa kaljule

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            jusiis pole oma mängu oskusi aastatega ära kaotanud, hea lisa kaljule
            Ta mängis kõik need aastad USA's ja väga edukalt kusjuures.
            Kaljut aitab ta kindlasti palju!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Arst kaitsja ???
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                Arst kaitsja ???
                Arst peaks suutma mängida nii kaitses kui ka poolkaitses.

                Kommentaar


                  Algselt postitas triobet
                  minu silmis kalju üks kõvemaid satse eestis. mitte VEEL tulemuste poolest aga muidu. fännid, üritused, nauditav mängustiil, nüüd veel brassid...aina paremaks läheb kõik kaljul. ( kindlasti on midagi head veel mida unustasin)
                  Sel hooajal kahjuks pole jõudnud nende mängudele, kuid eelmisel hooajal oli nende mängupilt küll igav ja üksluine. Ehk siis kui Mitt oli väljakul siis ainult pikk tema peale ning kui jooksis kaitsja üle siis oli meeskond rõõmus ja kui ei siis kurb. Mänguväliselt on nad vist küll kõige kõvem klubi vabariigis. Mõtlen jalgpalli siis. Loodetavasti ka sportlik pool tuleb õigepea järgi.

                  Kommentaar


                    Tänud. Eks igaüks üritab leida oma suunda ja kohta jalgpallis, nii ka Nõmme Kalju. Katsume vaadata jalgpalli kui tervikut kus on olulised nii meelelahutuslik pool kui ka sportlik osa ja tulemused. Meie nägemuses peavad mõlemad pooled tugevad olema selleks, et pikas perspektiivis saaks öelda, et Nõmme Kalju on jalgpalliklubi!

                    Tulge pühapäeval, siis Hiiu Staadionile ja vaadake need brassid ja asjad ise ka üle, siis on süda rahul
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Sel hooajal kahjuks pole jõudnud nende mängudele, kuid eelmisel hooajal oli nende mängupilt küll igav ja üksluine. Ehk siis kui Mitt oli väljakul siis ainult pikk tema peale ning kui jooksis kaitsja üle siis oli meeskond rõõmus ja kui ei siis kurb. Mänguväliselt on nad vist küll kõige kõvem klubi vabariigis. Mõtlen jalgpalli siis. Loodetavasti ka sportlik pool tuleb õigepea järgi.
                      Aga miks sa üldse siis sõna võtad, kui pole ühtegi mängu näinud sel hooajal? Tähelepanu puudus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Aga miks sa üldse siis sõna võtad, kui pole ühtegi mängu näinud sel hooajal? Tähelepanu puudus?
                        Vabandust.Silluke ma proovin siis ainult seal sõna võtta, kus ma ka kohal samal ajal olen. Loodetavasti jagad sa ka sarnaseid õpetusi praegusele liidrile.

                        Kalju poisid ehk valgustate millal teil(A-võistkonnal) trennid ka on. Kodukas kahjuks sellest vaikib. Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Vabandust.Silluke ma proovin siis ainult seal sõna võtta, kus ma ka kohal samal ajal olen. Loodetavasti jagad sa ka sarnaseid õpetusi praegusele liidrile.

                          Kalju poisid ehk valgustate millal teil(A-võistkonnal) trennid ka on. Kodukas kahjuks sellest vaikib. Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.
                          näiteks täna kell 10 hommikul Pirital ja kell 19.30 Kakumäe rannas, homme 18.30 Hiiul
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.[/QUOTE]pole võõraid kõik on omad

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              näiteks täna kell 10 hommikul Pirital ja kell 19.30 Kakumäe rannas, homme 18.30 Hiiul
                              kuna mängijaid ei tea nägupidi kedagi siis küsimus et kas eile oli ka trenn kakumäe rannas umbes sama aeg? miskised mängisid seal jalgpalli igatahes eile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                kuna mängijaid ei tea nägupidi kedagi siis küsimus et kas eile oli ka trenn kakumäe rannas umbes sama aeg? miskised mängisid seal jalgpalli igatahes eile.
                                eile oli 18:30 hiiul trenn nii et meie poisse vast õhtul rannas polnud täna aga 19:30 oleme Kakumäel .
                                http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X