320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud kõigile kes kohal olid. Rahvast oli ametlike andmete järgi 109, oleks me kõik oma võimalused ära löönud, siis oleks väravaid sama palju olnud

    Järgmine kohtumine saab olema nauditav! Laupäeval Pärnus rannajalka ja pühapäeval Flora otsa
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      mitil pole paremt jalga üldse. :S
      paremalt poolt oli tal ka palju võimalusi

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Nojah,minu ajaarvamine lõppes ju 22.juunil
        Juuli on siiani hall udu ainult...
        hehe, hall udu hõljub lauluka kohal ju
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Tänud kõigile kes kohal olid. Rahvast oli ametlike andmete järgi 109, oleks me kõik oma võimalused ära löönud, siis oleks väravaid sama palju olnud

          Järgmine kohtumine saab olema nauditav! Laupäeval Pärnus rannajalka ja pühapäeval Flora otsa
          Ära loodagi ,et ma Flora mängus Kalju poolt olen aga oma pundiga oleme kohlal ja teeme ühe lahedama laulun õhtiu. Igatahes täna meeldis mulle väga ja teie orgun on liigade parim. Edasi Kuno ,Edasi.!!!
          FCF Forever

          Kommentaar


            Kalju orgunn on liigade parim? Rootsi Kunn, mis seal siis nii erilist on võrreldes teiste klubidega?

            Kavasid minu teada mängul polnud, teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Kas vaheajal mingeid mänge korraldati? Loositi midagi publikule välja?

            Kalju on tore klubi, aga millistele argumentidele tuginedes asja haibitakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Ära loodagi ,et ma Flora mängus Kalju poolt olen aga oma pundiga oleme kohlal ja teeme ühe lahedama laulun õhtiu. Igatahes täna meeldis mulle väga ja teie orgun on liigade parim. Edasi Kuno ,Edasi.!!!

              Ei heahea, tasub järgmist pühapäeva oodata, edu

              Kommentaar


                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                Kalju orgunn on liigade parim? Rootsi Kunn, mis seal siis nii erilist on võrreldes teiste klubidega?

                Kavasid minu teada mängul polnud, teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Kas vaheajal mingeid mänge korraldati? Loositi midagi publikule välja?

                Kalju on tore klubi, aga millistele argumentidele tuginedes asja haibitakse?
                Me müüme VÄRSKET ÕHKU!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Ära loodagi ,et ma Flora mängus Kalju poolt olen aga oma pundiga oleme kohlal ja teeme ühe lahedama laulun õhtiu. Igatahes täna meeldis mulle väga ja teie orgun on liigade parim. Edasi Kuno ,Edasi.!!!
                  Ära pabla, küll me su usku pöörame
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Korraldus oli normaalne(joogi,söögi müük;teadustus)ja ilm soosis.Minuga kaasas olnud sõber,kes eriti ei jälgi Eesti liigajalgpalli,ütles hakkab teinekordki Kalju mänge vaatamas käima.

                    Ajate õiget asja!
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                      Kalju orgunn on liigade parim? Rootsi Kunn, mis seal siis nii erilist on võrreldes teiste klubidega?

                      Kavasid minu teada mängul polnud, teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Kas vaheajal mingeid mänge korraldati? Loositi midagi publikule välja?

                      Kalju on tore klubi, aga millistele argumentidele tuginedes asja haibitakse?
                      Ainuke asi mis selle peale öelda: KÄI ROHKEM KALJU KODUMÄNGUDEL.

                      Kommentaar


                        Kas milkshake postituse teine lõik põhineb siis õhust võetud faktidel? Vaevalt..

                        Kommentaar


                          Esiliigaklubi Nõmme Kalju kodumängul tihti peale tantsutüdrukud, söök-jook, korralik tribüün fännidele, muusika, teadustamine publikule, sõbralikud fännid, hea ilm jne. Asi areneb veelgi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Kas milkshake postituse teine lõik põhineb siis õhust võetud faktidel? Vaevalt..
                            Kui teid see kavade värk nii väga närib, siis põhjus miks neid ei ole oli uute mängijate lisandumine, meie nägemus kavadest on natuke teine võibolla kui paljudel teistel. Kui teha, siis korralikult! Varsti tulevad
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Head sõbrad, Kalju on Esiliiga kohta väga tubli ja edu.

                              Aga mis häirib, on asja megasuur haipimine. Ehk jääb mulje nagu Kalju oleks teiste klubide korraldustest juba valgusaastate võrra ette läinud. See ju pole sugugi nii, pea kõik teised iseseisvad klubid ponnistavad samamoodi ja pole see asi teistel nii hull midagi.

                              Ehk võtame ikka asja rahulikult, ärme keeda vett üle ja don't believe the hype!

                              Kommentaar


                                Pigem on küsimus selles, miks teised klubid oma tegevust ei haibi. Kas fännid ja huvilised ei mahu enam tribüünidele ära või milles asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X