PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Silver
11.12.05, 01:54
Uus teema, uus hooaeg, uus liiga.

Väike algus: Siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10231) ;)

skint
11.12.05, 19:09
Ühe küla poiss ikkagi Andrusega, sai noorena päris tihti palli taga aetud...

Aga kas keegi tuletaks mulle meelde, kuidas olid lood tema hüppega Pärnu Levadiast? Kas oli lihtsalt nii, et kõrgemalt öeldi, et sina pead nüüd Tallinnasse tulema ja kõik või oli olukord vähe komplitseeritum?

Off-season ju ikkagi, seega vähe kõrvalisem jutt lubatud...

Warren
14.12.05, 10:00
Minu teada tehti talle ja veel mõnele P-levadia mängijale pakkumine.Oli hea võimalus kuhugi jõuda ja areneda.Aga seal ta ennast ei leidnudki,kahjuks.

Raivo19
16.12.05, 07:26
Nõmme Kalju on olnud hea meeskond läbi aastate.Tundub imelik,et neil siiani ei olnud õnnestunud kõrgemale läbi murda.Juba treener Uno Piiri käe all.Poisid ,mäng ja treener polnud keegi laita,kuid alati jäi see midagi puudu.Nüüd tugevnevas konkurentsis tehti selline hooaeg,mis optimisti paneb neid võrdlema näiteks Kuressaare,Valga ja Dünamoga.Kui nii jätkatakse,ei imesta,et ühel heal päeval sellistele satsidele tuul alla tehakse.Aga miks ka mitte tugevamatelegi? ;)

Warren
16.12.05, 09:33
veider jah,et kaugemale pole jõutud varem.On olnud pikka aega tugev traditsioonidega klubi aga ehk on neil stabiilsusest puudu jäänud.Aga fakt on see,et kui vadata nüüd Kalju I kooseisu sel hooajal ja minna ajas paar aastat tagasi mil tõus hakkas toimuma siis enne seda olnud mehi praktiliselt pole.Nii,et see on minu arvates hoopis teine meeskond,mis on komplekteeritud peamiselt meistriliigas mänginud meestest.Vaadates Kalju II- seal juba ongi see vana tase,mis jääb kolmanda liiga keskmikke hulka.Märkimist veel niipalju,etKalju II koosneb paljuski ka kunagisest meeskonnast nimega\"Mets ja puu\",mis mängis ka vist IV liigat.

marcello
16.12.05, 18:24
Silja Line,Mets&Puu ja siis võttis Kalju nad enda alla.
Sellepärast erts teemat tiimist teinud ei olnudki,et nimi koguaeg muutus;)
No offence aga see tema lause peale Trummi teemas...

Silver kas on juba aeg rääkida ka lisanduvatest jõududest?Kaldmaa Tom väitis,et otsitakse lisajõude

Silver
16.12.05, 18:33
Natukene vara veel rääkida. Kui midagi kindel on, siis annan teada. Paar kolm-neli uut mängijat vaikselt treenib Kaljuga. Nimesid ei tahaks mainida. Ja paar kolm-neli on veel vaateväljas. Samas ega ma kah kõike ei tea, räägin sellest, mida kuulnud/näinud. Vot nii on lood.

Igal juhul Hiiu Staadionile tuleb kevadel uus kate, hakatakse ehitama pesemisruume, väikest kontorit ning ka tribüüned ja riietusruume. Vaikselt asi liigub! ;)

Warren
16.12.05, 22:03
Aga kle Silver mis siis saab Kallaste Toomasest?Levisid jutud,et tal mingi bisnis Tallinna Kuraditega?Et Kuradid vist kuskil väitsid,et nende ridades mängib järgmine hooaeg?

Silver
17.12.05, 01:46
Olen 99,9% kindel, et Tom ei lähe mitte kuhugi, eriti veel Kuraditesse. Tõsiselt! See oli pigem Kuradite poolne väike valehäire. ;)

Warren
17.12.05, 22:22
Aga mis teema see on,et Simson vist Kalju alla tuleb?

luutik
17.12.05, 22:42
Algselt postitas Kerberos

Kui Hohlov-Simsonit mõtled, siis pidi ta jah suurest jalgpallist loobuma ja madalamal mängima hakkama. Seega, miks mitte.

Taavi.T
17.12.05, 23:51
Algselt postitas luutik

Kui Hohlov-Simsonit mõtled, siis pidi ta jah suurest jalgpallist loobuma ja madalamal mängima hakkama. Seega, miks mitte.

Paras vanakestel anda noortele kogemusi ja laste ennast ilma häbeninimeseta nati tõmmata(ikkagi kiiruse vahe)
Kuraditesse ei läheks mingil juhul, pigem juba olympic

Warren
18.12.05, 00:05
Kes veel siis suurest jalgpallist loobub?Saab kohe pildi Kalju uue hooaja põhikooseisust?:D

sell8
18.12.05, 00:51
Algselt postitas Taavi.T

Algselt postitas luutik

Paras vanakestel anda noortele kogemusi ja laste ennast ilma häbeninimeseta nati tõmmata(ikkagi kiiruse vahe)
Kuraditesse ei läheks mingil juhul, pigem juba olympichea sõna on see sul - häbeninimeseta:D :D On see midagi häbemega seotut?:kaval:

Taavi.T
18.12.05, 04:53
Algselt postitas sell8

Algselt postitas Taavi.T

Algselt postitas luutik

Kuraditesse ei läheks mingil juhul, pigem juba olympichea sõna on see sul - häbeninimeseta:D :D On see midagi häbemega seotut?:kaval:

see on see kui sa ennast imed tohlakas!

no läks tiba valesti, mis siis, kõigiga võib juhtuda

lume
18.12.05, 05:20
Algselt postitas marcello

Silver kas on juba aeg rääkida ka lisanduvatest jõududest?Kaldmaa Tom väitis,et otsitakse lisajõude

Kaldmaa Tom pole enam Nõmme Kalju treener minu teada.

Warren
18.12.05, 18:48
Minu teada ka mitte.Ei ole teada ka mis juhtus.Äkki sa Silver valgustad natuke ses suhtes?

lume
18.12.05, 21:59
Kaldmaale lihtsalt pakuti raha liiga vähe.

marcello
18.12.05, 22:04
Ma rääkisin Tomiga siis kui ta veel oli,ta vastas jah veidralt \"et nad tahavad jah esiliigasse minna ja tugevdada tiimi\" Ma ei hakanud küsima kas ta lahkub treeneri kohalt.Nüüd siis asi selge.
Taavi,miks Olympic?

2mSööt3mMööda
18.12.05, 22:37
Tom pole Kalju kahe treener ka enam? Või treenisid kalju I ja II koos?

maniaacos
19.12.05, 02:27
Tom ei ole enam jah treener. Ta nüüd täiskohaga Jalgpallikoolis treeneriks... Selles mõttes treenime kalju kahega koos, et korraga oleme ühe väljaku peal küll, kuid trennid/treenerid on erinevad.

marcello
19.12.05, 02:35
Ja kes on treenerid?

Raivo19
19.12.05, 07:22
Ma kuulsin Anikolt,et Kaljul pidi üks võistkond üldse viiendast alustama,see siis Nõmme Kalju2 baasil tehtud.Küsisin,mis sest kolmanda liiga omast saab,ütles ei tea,segane värk.Küll on kindel,et Kalju esindusmeeskond läheb omade eesmärkidega esiliigasse ja Hiiu staadion saab kevadeks uue näo.:)

Warren
19.12.05, 09:28
Minu teada on seal pidevalt sundseis trennidega.Kalju I ja II peavad pidevalt kos trenni tegema,kuna mehi käib kehvalt kohal.Aga eks ta ole sügise ja talve ikka nii.ehk mutub midagi.

Silver
20.12.05, 01:03
16. detsembri k.a. “Nõmme Sõnumites” kirjutab Nõmme uus linnaosavanem Rainer Vakra muu hulgas: “….Nõmmelased on alati olnud teada tuntud oma sportlike ja tervislike eluviiside poolest. Seepärast on oluline, et järgmisel aastal lõpetaksime mitmed olulise tähtsusega objektid, mida Nõnme elanikud on pidanud kaua ootama. Võib öelda, et isegi liiga kaua. Lõpuks ometi ehitame Hiiu staadionile olmehoone ja renoveerime Nõmme spordikeskuse olmehoone.

16. augustil kui täitub 70 aastat Nõmme spordikeskuse basseinide ehitamisest avame aga uueNõmme supelkeskuse juba uute ja tänapäevaste basseinidega ja sinna juurde kuuluvate abiseadametega…..” JK Nõmme “Kalju” liikmeskond võtab linnaosavanema sellise veendunud ja optimistliku sõnumi loomulikult siira rõõmutundega teadamiseks. Taas on õige aeg veelkord meenutada ka JK „Kalju“ juhatuse järgmise aasta ootusi ja lootusi. Pearõhk on asetatud sellele, et kodune Hiiu staadion saaks uue kunstmurukatte, et kohaliku omavalitsuse eestvedamisel alustatakse staadionihoone ehitustöödega, et kodusele Hiiu staadionile koguneks enam fänne ja toetajaid, et klubis valitseks hea ühisvaim ja tugev meeskonnatunne, mis on edukuse üks põhialuseid, et noorjalgpallurid saaksid tunda uhkust esindusvõistkondade eduka mängu üle jne.

Seega ühineb Nõnne linnaosavanema Rainer Vakra soov iga JK „Kalju“ liikme soovi ja unistusega. Kas kõik lubatu ka järgmisel aastal paika peab, see selgub ilmselt pärast seda, kui linna järgmise aasta eelarve on kinnitatud. Eelarvet arutatakse aga juba eeloleval neljapäeval, 22. detsembril linna volikogu istungil.

Seejärel kuulutatakse välja riigihange juba nimetatud ehitustööde korraldamiseks. Hiiu staadionihoone ehitamiseks ja kunstmurukatte uuendamiseks on linna eelarves kirjas 9,3 miljonit krooni. Kas see summa ka lõplilkult selliseks jääb seda kuuleme juba lähipäevil.

Mõtteid vahendas Anton Siht

ROOTSI KUNN
20.12.05, 12:01
Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari :lahe:

taku*
20.12.05, 15:53
kui need igasugu uuendused tulevad.. kas see tähendab siis seda, et see 6kr pileti värk kaotatakse ära??? Et siis ei olegi nõmmel jälle ühtegi normaalset statat, kus soovi korral palli taguda?:(

Raivo19
21.12.05, 07:22
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari :lahe: Vaata,Kunn,sõbrake,üks Nõmme spordi eestvedajaid on Toomas Klaasen,endine kergejõustiklane.Seal on paljud treenimas käinud-Uljas,Loskutov,Tarm,paljud kergejõustiklased,triatleet Albert,jäähokimansa Panter jne.Ka Kalju poisid ja muud jalkamehed teevad seal soojenduseks-lõdvestuseks mõne ringi.Seal on peetud Eesti keskmaajooksjate GP-sarju.See rada võib seal olla,sellega jalgpall ei kaota.Peamine,et kõik vutiga seonduv oleks \"kuum\",s.t.uus kate,riietus-dushiruumid,pealtvaatajaile hääd tingimused jne.;)

nimh
21.12.05, 17:38

Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari :lahe:
Äkki peaks Otepää suusastaadioni ka ära lammutama ja sinna jalgpalliväljakud ehitama? Siis peaks sinu lemmikspordiala kandepind veelgi tõusma, ja sinu silma ei riivaks muude alade tegijad, kes sinu arust vaid raha raiskavad.
:)

Oll
22.12.05, 10:14
Algselt postitas nimh

Äkki peaks Otepää suusastaadioni ka ära lammutama ja sinna jalgpalliväljakud ehitama? Siis peaks sinu lemmikspordiala kandepind veelgi tõusma, ja sinu silma ei riivaks muude alade tegijad, kes sinu arust vaid raha raiskavad.

Lihtsalt hämmastav sarkasm!

ROOTSI KUNN
22.12.05, 10:21
Algselt postitas nimh

[

Mis asi on Otepää suusastaadion?:oih: Mis võistlusi seal aastaringselt peetakse?
Selleks ,et kord aastas näha Veerpalu ,Maed ja Smigunni MK-etpapil on kulutatud kümneid miljoneid! :deemon: Aga millegipärast järelkasvu ei ole ega tule.
Suusatamine toimub ikkagi metsas või mägedes aga mitte staadionil ja pealegi
ma ei nimetaks seda rajatist üldse staadioniks vaid stardi ja finishi paigaks. :P
Kui jooksuradadega võib veel kuidagi leppida ;) siis Otepää ,,staadion,, on täiesti maha visatud raha. Selle raha eest oleks võibolla 50 valgustatud tervisespordi,suusa rada saanud ehitada ,mille kasutegur oleks kindlasti suurem.:lahe:

Warren
22.12.05, 13:49
Ah..ärge hakake nääklema!See ei vii kuhugi.;)

3rk1
22.12.05, 19:09
Otepää, õigemini, Tehvandi suusastaadionil toimuvad peale MK etapi ka EMV suusatamises, laskesuusatamises, kahevõistluses, suusahüpetes jne. Peale selle on see ka hea treenimispaik ja harrastajatele parim võimalus lihtsalt kätt harjutada. Suviti muidugi toimuvad ka teisi alasid. Jalgpalli mängitakse suviti peaaegu igal õhtul, kuigi plats just eriti \"hea\" ei ole.
Et mis võistlusi seal aastaringselt peetakse? Noh, peale suusavõistluste saavad sealt stardi ka kõik Tartu maratoni võistlused. EOS Ralli Service Park asub seal, mingi hobusehüppamisjant on ka olnud ja Saku Suverull ka muidugi.

PraS
22.12.05, 20:08
Algselt postitas nimh

Keegi pidi seda ütlema.

marcello
23.12.05, 15:05
Kas keegi ütleks millal järgmised võistlused suusahüpetes Tehvandi suusastadionil toimuvad.Samas sai selgeks ka miks meie omad nii vähe hüppavad.

kotkas
23.12.05, 18:26
Milleks plärtsuda- on selge , et Kunn tegi \"näpuka\".

Üllar
24.12.05, 16:12
see läheb 100% kalju teemasse:)

Kuno
25.12.05, 23:27
Oi oi, milline teema siin arendamisel on :)
Nüüd kus jõulud ja muud pühad kohe, kohe möödas on, hakkab ehk Kalju uudiseid rohkem liikuma ;)
Aga vaikselt juba sahistame, uusi mängijaid lisandub, uus treener lisandub, uus staadion lisandub :D

Ja kui on veel uusi huvilisi andke märku, nii Kalju 1 kui 2 on ridasi täiendamas!

Villem
27.12.05, 02:11
Njah mina, kui Kalju fänn ootaksin ka uue hooaja nn. uuendusi. Rääkige, aga rääkige - ärge hoidke saladust!

marcello
27.12.05, 02:20
Kalju kodulehe aadressi sooviks ka

Silver
27.12.05, 02:49
www.jkkalju.ee ;)

marcello
27.12.05, 03:05
Tänud.
Ma proovisin igasugu erinevaid variante.
Kas meie omad panid palju mööda kui arvasid,et see väravavaht,kes teil turniiril postide vahel seisis,oli SC Realiga seotud?Kõigile tundus kuidagi tuttav aga selget pilti ei saanudki

Silver
27.12.05, 03:24
Markus Lukk, endine levadialane, uus Kalju mängija. SC Reali kasvandik, kui ei eksi. :)

marcello
27.12.05, 03:43
Kas Kääri degradeeritakse duublisse või jääb teiseks kipriks?Duublis ju ka kaks head väravavahti olemas.Kui Karu vigastatud oli siis sai see teine ka väga hästi hakkama.Ja mingi jutt veel Kalju kolmandast meeskonnast viiendas liigas...

Raivo19
27.12.05, 07:20
marcello,kallis sõber,minu arust on vaiko number üks,aga eks nad ise tea.

Eugen
27.12.05, 11:22
Konkurents viib edasi ja see on hea kui on mitu korralikku väravavahti.:õnnelik:

Warren
28.12.05, 00:00
Igor Prins siis järgmisel hooajal Kalju värvides?!

2mSööt3mMööda
28.12.05, 00:17
Algselt postitas Silver

Markus Lukk, endine levadialane, uus Kalju mängija. SC Reali kasvandik, kui ei eksi. :)
Lukk on jah Tiiduse kasvandik TJK\'st/SC Realist. On kuulunud ka noortekoondisse ning kunagi oli vähemalt oma vanuseklassi raudselt andekaim kiiper, väärt väravavahi on Kalju saanud igatahes.
Silver, ega sa ei oska öelda kas ka Gert Nool on liitumas Nõmme Kaljuga? Teatavasti andis ju Levadia neile mõlemale mingi aeg tagasi vabad käed edasi liikumiseks.

Kuno
01.01.06, 17:07
KALJU-KINDLAT UUT AASTAT! :õnnelik:

lullu9
01.01.06, 17:33
Algselt postitas Eugen

Konkurents viib edasi ja see on hea kui on mitu korralikku väravavahti.:õnnelik: kui mänguaega saab vaid yx siis kaob teisel motivatsioon ;)

-Raul-
04.01.06, 18:38
Noored ja andekad!
( Ja ka tõsise suhtumisega mängumehed....)
Alustasin tänasest Kalju II koosseisu komplekteerimist algavaks hooajaks.

Infot saab 56 59 488
Raul Suurhans

comandante
06.01.06, 17:41
mina igatahes kavatsen hakata nõmmekana Nõmme Kaljut tõsisemalt fännama ja vaikselt ka oma tütreid Kalju fännideks meelitama

tõesti, kui Hiiu staadion muutuks veelgi paremaks (uus murukate, riietus- ja duširuumid ja tribüün) ning koosseis tugevneks vanade kaladega (Sergo, Prins jne) ja areneks edasi ka Kalju noortetöö, siis võib meeskond jääda kindlalt püsima esiliigasse ja miks tulevikus üritada pääsu ka meistriliigasse, kuigi medalikonkurentsist ei ole mõtet unistada

samas kui tribüün saaks valmis, siis ka esiliiga mängud võiksid kohale meelitada mitmesajapealise publikukoori

Mõm17
07.01.06, 00:49
Tõesti oleks huvitav kui Nõmmele tekiks konkurentsivõimeline meeskond, mille käekäik peaks ju suure tõenäosusega vähemalt nõmmekaid suuresti huvitama ja ega ma usu, et see aint nõmmekatega piirduks

ROOTSI KUNN
07.01.06, 02:31
Tore oleks aga ,kelle asemel siis Kaljut liigas tahaksime näha?
Ma küll ei tahaks praegu kedagi välja hõisata ,sest üle pika aja on kõik regioonid üsna korralikult kaetud. Arvestage ,et Nõmme on sisuliselt ikkagi pealinna klubi. Minu arvates on neil Meistriliigast ikkagi veel vara unistada.Saagu enne see staadion ja saagu korraliklt jalad alla ja noored jne . käima. Mõned aastad kindlasti esiliigas. Kui omale noori kohe ei saa siis võib ju teiste klubidega koostööd teha .Eks jälle finantsid määravad.

Jaak
07.01.06, 13:01

.

Miks mitte Ajax`i?

jorss
07.01.06, 13:03
unistada ju võib :D

PraS
07.01.06, 20:02
Algselt postitas Jaak

.

Miks mitte Ajax`i?

Sulle ei meeldi ilus slaavi vutt?

Jaak
07.01.06, 20:24
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Jaak

.

Miks mitte Ajax`i?

Pigem pidasin silmas seda, et Kalju võiks asendada potentsiaalselt hetkel nõrgimat ML`i Tallinna satsi.

Ramm
07.01.06, 21:06
Algselt postitas Jaak

Pigem pidasin silmas seda, et Kalju võiks asendada potentsiaalselt hetkel nõrgimat ML`i Tallinna satsi.

Selgeltnägija oled?..eks seda vaatame kui uus hooaeg lõppenud kas kõige nõrgem...

PraS
07.01.06, 21:11
Algselt postitas Jaak

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Jaak

.

Miks mitte Ajax`i?

Kalju on tugevam? :)

Nõustun Kunniga, et nood Nõmme sõdurid peaksid mõne aasta esiliigas pallima ning siis sihte kõrgemale seadma.

Jaak
07.01.06, 21:32
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Jaak

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Jaak

.

Miks mitte Ajax`i?

Kalju on tugevam? :)

Nõustun Kunniga, et nood Nõmme sõdurid peaksid mõne aasta esiliigas pallima ning siis sihte kõrgemale seadma.

ei võrrelnud ajaxit kaljuga vaid teiste ml`i tallina satsidega.

Kuno
08.01.06, 23:50
Kalju on niigi oma tulemustega klubi eesmarkidest 1 aasta vorra ees...
Keegi eespool kirjutanu raakis juba toetera valja.

Meie eesmark on hetkel kinnitada ennast korralikult esiliigas, arendada noortetood ja kui aeg kups teha samm korgemale... Sama plaan oli meil muidugi ka eelmisel aastal..., aga vaata mis sai... ;)

Kaotama me sinna esiliigasse igaljuhul minna ei taha ja anname endast parima, et toetajad koik rahul oleks!

Aga mul on igatahes vaga hea meel, et kalju siin jututeemat pakub. Seda, et staadion paraneb on nuud juba usna kindel lubada ja publikut on meil isegi 2 liiga mangudel ligi 200 pead olnud :õnnelik:

Anname endast parima ja eks elu naitab mis saab!

Raivo19
09.01.06, 07:37
Kuno,Trummil kindel plaan liigat alustada Kotka asemel Hiiul.Ma juba Klaaseniga rääkisin ka.Ütle,kas meile jätkub üks tenniaeg nädalas ja nädalavahetusel kodumängu pidamise võimalus?Või me peame Laagri poole pöörduma.Lihtsalt kuulsin,et Kalju on kogu staadioni hõivanud.Me ju maksaks ja oleks teie mängudel ühtlasi fännid:)

Villem
09.01.06, 12:55
Aga siiski kas Kaljul on ka sõprusmänge enne hooaja algust ette näha? Tahaks juba vaikselt mehi mängimas näha :)

-Raul-
10.01.06, 17:09
Kalju kindlasti kogu staadioni ei ole bronninud...
Trummi kui vana Nõmme punt peaks Hiiul mängima!

Silver
11.01.06, 00:43
Hops: http://www.soccernet.ee/news.php?id=10516

Warren
11.01.06, 20:44
Algselt postitas Silver

Hops: http://www.soccernet.ee/news.php?id=10516

Ei oskagi nagu midagi ütelda.Kas Piir siis tõesti on valmis nii kergelt teiseks treeneriks jääma?Või on tema nüüd duubli treener?Kes ültse on see hooaeg Kalju II treener.Kes on naiskonna treener ja mingid jutud veel ühest kalju satsist?

Raivo19
11.01.06, 21:55
Piir taandus juba mõni aasta tagasi noortetreeneriks.Pärast Kuno algatatud meeskonna ümberorganiseerimist pole mina teda täiskasvanute võistkondade juures Nõmmel näinud.

Raivo19
12.01.06, 08:12
Algselt postitas Silver

Hops: http://www.soccernet.ee/news.php?id=10516Mõningad suhtuvad sellesse umbusuga,kui on mängiv peatreener,aga nii hea vend...no loodetavasti pole see Nõmmele probleem,vaid tuleb hoopis kasuks.:)

Kuno
15.01.06, 20:42
elame näeme ;)

Warren
15.01.06, 21:09
Aga ikkagi...kellest saab Kalju II treener?

Silver
17.01.06, 00:24
Natukene lugemist Anton Siht-ilt: http://www.soccernet.ee/news.php?id=10573

Kuno
18.01.06, 18:26
Varjante on erinevaid, üks võimalikest on Hr. Piir. Teema on päevakorras ja leiab ka varsti lahenduse.
Võib juhtuda, et Kalju koostöös RSK Kuusega registreerib veel 3\'gi meeskonna 5 liigasse.

jorss
18.01.06, 18:52
millal kalju treeningmänge pidama hakkab ja kas ejl lubab tõesti enne katte vahetust hiiul el mänge pidada.

muidu edu teile :lahe:

Taavi.T
19.01.06, 02:03
Mul pole Nõmme Kalju vastu midagi aga panuseid ma neile ei paneks.
Pakun kohta tabeli lõpus.Teises-kolmandas liigas võivad professorid targutada ja jalga puhata aga esiliigas kasutatakse see kohe nende vastu ära.Kui nad TJK\'le kaartide arvestuses ära ei tee siis vähemalt tõsist konkurentsi pakuvad küll selles arvestuses.
Aga kes teab, elame näema.

Villem
19.01.06, 18:01
to jorss:

JK NÕMME KALJU vs FC FLORA II TALLINN
11.03.17.00 A.LeCoq Mini Arena

jorss
19.01.06, 22:25
:D :D :D

11.3. ja treeningmäng :D

nii ja mitu vooru/ringi teil treeningmängudeks kulub :D

endiselt edu soovides :lahe:

Villem
19.01.06, 22:29
Info on pärit nende koduleheküljelt ja minu poolest võid Sa oma irvitada kusagil mujal.

jorss
19.01.06, 23:00
ei, ega ma paha pärast. lihtsalt ma küsisin võimalike treeningmängude kohta. seda millal nad sarja mängivad oskan ma ise ka kalendrist välja lugeda.:D

take it easy man! :lahe:

Silver
19.01.06, 23:29
Tegemist on esimese liigamänguga, Villem, kui pole veel aru saanud! ;)

Villem
20.01.06, 02:07
Väga take it easy ongi...lihtsalt esitasin kunagi sama küsimuse ja keegi ei vastanud mulle. Mingi hetk lihtsalt ilmus kodulehele see mäng ja arvasin, et see ongi nende järgmine vastasseis. Oh mind rumalukest jah, et ma ei pannud tähele, et see oli juba võistlusmäng (kuigi treeningkohtumistest pole ka kusagil märku antud). Andestage, kui suudate.

To Silver: Ma sain ühest korrast ka aru - jutu kordamisel ei ole vähimatki mõtet.

Silver
20.01.06, 15:35
Rääkides nüüd natukene sõpruskohtumistest, siis on plaanis veebruari nädalavahetusel pidada mitmeid mõõduvõtte. Vastased on selgumisel. :)

Vürst
29.01.06, 19:33
ee jah et et Kunn mis seis sallidega on.
tean päris mitmeid inimesi kes on kindlasti valmis ostma
aga jah et kas keegi Kaljust huvi on tundnud

ROOTSI KUNN
29.01.06, 21:14
Algselt postitas Vürst

ee jah et et Kunn mis seis sallidega on.
tean päris mitmeid inimesi kes on kindlasti valmis ostma
aga jah et kas keegi Kaljust huvi on tundnud

Minu taha asi pidama ei jää. Aga esialgu ei ole keegi suuremat huvi üles näidanud. :kurb8:

Kuno
01.02.06, 18:23
Varsti jõuame ka sallideni :)

lorenzo
01.02.06, 23:15
moni inimene on ikka vaga kibestunud inimene. kurb

mikk
01.02.06, 23:23
Algselt postitas lorenzo

moni inimene on ikka vaga kibestunud inimene. kurb

ma arvan, et see oli mõeldud irooniaga

Silver
04.02.06, 17:47
Levadia II - Nõmme Kalju 2:2 (0:1)

Kuno
04.02.06, 18:49
Aga jube külm oli... !!!:oih:

Warren
05.02.06, 21:47
Algselt postitas Silver

Levadia II - Nõmme Kalju 2:2 (0:1)

Mingi pikem reportaaz ka tuleb w?Kes lõi väravad ja kuidas lõi ja üldmuljed ja kuda sööt see hooaeg liigub jne??:)

Kuno
07.02.06, 18:40
See oli nii hull jääpall, et pole mõtet palju kirjutada. Ma usun, et edaspidi saab lehekõlgede pikkuseid reportaazhe kalju mängudest Anton SIhi vahendusel lugeda küll :)

Raivo19
15.02.06, 06:16
Täna sain siis teada,mis on esiliiga ja neljanda liiga vahe.Trummi vennad suusatasid Nõmme Spordikeskuses ja jõid pärast sauna õlut.Nõmme poisid rassisid vastvalminud jõusaalis ühtse meeskonnana,tegid ka sauna,aga õlut ei joonud.Tundub,et Kaljul on vaim üleval ja eeloleval hooajal ei minda mitte kaotama.Kõik mõistavad olukorra tõsidust ja koos käiakse suusarajal jooksmas ning libedal väljal veeretatakse palligi.Tõepoolest,edu algavaks hooajaks juba poolproffidele!

Kuno
17.02.06, 15:11
thanks, anname endast parima, vaim on üleval :?nnelik:

kaitz
18.02.06, 18:28
Kuda lõppes mÄNG Viljandi Tuleviku2 võiskonna vastu:kaval:

sosku
18.02.06, 20:28
0.0 jäi. Oli selline suht võrdne mäng. Viljandi poolelt jäi meelde, et nr. 17 (Luhakooder?) ei suutnud kolmel korral värava eest palli sisse toksata.

maniaacos
18.02.06, 20:29
Algselt postitas kaitz

Mäng jäi sõbralikult viiki 0:0. See oli ka ühtlasi esimene mäng meil üle pika pika aja kuival väljakul... vägagi harjumatu :)

kaitz
18.02.06, 21:02
Algselt postitas maniaacos

Algselt postitas kaitz

Mäng jäi sõbralikult viiki 0:0. See oli ka ühtlasi esimene mäng meil üle pika pika aja kuival väljakul... vägagi harjumatu :)

Aga kuuldavasti olevat Viljandil ikka päris head võimalused olnud mäng võitta:kaval:

-Raul-
18.02.06, 23:50
Suhteliselt tasavägine mäng, Tulevikul oli väravavõimalusi rohkem, Kaljul üks 100% line, kui Massa tühjast väravast üle kõmmutas.
Kalju valdas palli pikemalt, Tulevik üritas kiiremat mängurütmi üles võtta.
II poolajal katsetas Kalju 5. uut mängijat.
Hea vilepartii kohtunikult

Warren
19.02.06, 01:37
Algselt postitas -Raul-

Suhteliselt tasavägine mäng, Tulevikul oli väravavõimalusi rohkem, Kaljul üks 100% line, kui Massa tühjast väravast üle kõmmutas.

Kes need 5 uut mängijat olid?

Raivo19
19.02.06, 14:39
Algselt postitas Warren

Algselt postitas -Raul-

Kes need 5 uut mängijat olid?Pakun,et üks on Trummi trennidestki läbi käinud Tiiduse kasvandik Ermo Luts,S.C.Reali ja Tallinna Kalevi karastusega,endine Kink\'i ja Purje meeskonnakaaslane.Muhe vutimees ja hea võitleja.

Silver
19.02.06, 16:15
Ermo tegi vaikselt meiega trenni juba eelmisel aastal. Kui ma ei eksi, siis uued mängijad keda katsetati: 2 Kaitseliidust ning 3 Viimsi NJK (Turba eest mängisid eelmine aasta). :)

eestimees
19.02.06, 19:30
Algselt postitas Silver

Ermo tegi vaikselt meiega trenni juba eelmisel aastal. Kui ma ei eksi, siis uued mängijad keda katsetati: 2 Kaitseliidust ning 3 Viimsi NJK (Turba eest mängisid eelmine aasta). :)

ja mis mulje nad siis jättsid ka?

Kuno
20.02.06, 12:17
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Silver

ja mis mulje nad siis jättsid ka?

Järjepidev töö kujundab ka mulje :)

Warren
01.03.06, 23:26
Nii,et nüüd siis ka Nool Kaljus:)
Millisel moel üldse Nool sinna sattus?

Kuno
03.03.06, 19:31
Asjahuvilised võivad pühapäeval üht sõpruskohtumist vaatama tulla.
Kohtuvad Nõmme Kalju - Viljandi Tulevik

Algus 13.00 ja koht on Alecoq Arena

lorenzo
03.03.06, 19:51
Kunn, hea töö! ja edu palliplatsil ka loomulikult!

Kuno
04.03.06, 15:11
thanx :)

karneval
04.03.06, 17:46
Algselt postitas Kuno

Tänati vist Kunni, aga igal juhul tänud, Kuno.:D

lorenzo
04.03.06, 17:57
Algselt postitas karneval

Algselt postitas Kuno

Tänati vist Kunni, aga igal juhul tänud, Kuno.:D

Kuno ongi Kunn, kui sa seda veel ei teadnud;)

Kuno
04.03.06, 18:40
jajah, neid kunne on siin mitu, aga ma võtan selle nime ka omaks :)

lorenzo
04.03.06, 18:42
Algselt postitas Kuno

jajah, neid kunne on siin mitu, aga ma võtan selle nime ka omaks :)

ah ara aja, on ainult uks Kunn:P

Kuno
05.03.06, 12:24
ok aitab lobisemisest, lähme nüüd jalkat vaatama :)

marcello
05.03.06, 17:36
Äkki panete enda tänase koosseisu ka üles siia? Aitäh

Kuno
05.03.06, 17:51
1:5 Kalju - Tulevik, esimene poolaeg igati võrdne mäng. Kalju läks juhtima 1:0 kuid poolaja lõpus Tulevik viigistas.
Teine poolaeg mängis Kaljul teine koosseis ja 45 minutit kuulus Tulevikule.

Väravas: Markus Lukk
Kaitses: Gert Nool, Mikk Nestor (Marko Mäepea), Markko Pokk, Ermo Luts (Taisto Kauponen)
Poolkaitses: Martin Maasing (Samil Mussajev), Andreas Aniko (Kristofer Kask ), Indro Olumets (Inderk Mälton), Mart Ojamaa (Erik Toom)
Rünne: Indrek Palm (Lennard Tuulmets), Sven-Jarno Lullu (Tauno Laasme)

PUUDUSID:
Toomas Kallaste Kaitse
Ando Saar Kaitse
Siim Susi Kaitse
Andrei Krasnopjorov Kaitse
Raimo Rand Poolkaitse
Silver Leetma Poolkaitse
Andrus Mitt Rünne

NB! Aniko, Nestro ja Toom olid juba hommikul amatöör koondisega ühe trenni teinud ja 16.30 hakkas neil teine mäng TVMK II\'ga. Kobe jalgpallipäev :)

luutik
05.03.06, 20:35
Väga hea töö Kunolt, mis selgitab ka Kalju sauna põhjusi. Tulevikult ikkagi ilus võit.

marcello
05.03.06, 20:53
Täida lüngad.

JK Tulevik Viljandi - JK Nõmme Kalju 5:1 (1:1)
35. Vanna, 60. Tükk, 72. Kudu, 80. Laasberg, 90. Tarvis - 15. ...

Hoiatus: 25. Antonov

Ei,mulle see tiim meeldib.Kui just Kaleviga ei kohtu siis on minu poolehoid garanteeritud.Millal sallid müügile tulevad;)

PS! Kudu(no ei saa üle ega ümber) sahistas kaks minutit pärast vahetusest sisse tulekut.Kas esimene puude?

don
05.03.06, 21:02
Kalju värava lõi vist Ojamaa

Peku
05.03.06, 21:07
I poolaeg mängis kalju minu hinnangul oma võimalusi teravamalt kui tulevik lihtsalt. tulevik oli üldse väga nüri I pa-l. II poolaeg, kui kaljul oli juba teine meeskond väljakul, pandi aga oma paremus maksma.
laupäeval võidab kalju!

Kuno
05.03.06, 23:22
Laupäeval lähme juba tulemuse päeale mängima, aga tänud tulevikule hea mängu eest, tulevikus ehk kohtume uuesti ;)

Peku
10.03.06, 18:35
esimene mäng siis juba homme. Kalju lehel ka eelvaade olemas: jkkalju.ee (http://www.jkkalju.ee/?iid=110). ise olen homme kohal kui tervis lubab.

Kuno
10.03.06, 22:19
jajah, tulge kõik kohale teeme publikurekordi 2006 hooajal ;)

Silver
11.03.06, 20:33
Esimene mäng läks siis kaljukindlalt! :)

FC FLORA II TALLINN - JK NÕMME KALJU 0:2 (0:1)

Õhutemperatuur -8, päikesepaisteline ja tuuletu ilm, väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 25

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Marek Lillmaa

Väravad: 17. Mitt, 57. Lullu

Hoiatused: 90.+2. Kuningas - 45. Palm, 50 Masing

FC Flora II: Rajando, Raal, Riis (78. Seppi), Võtti, Lepp, Kuusk (46. Laurson), M. Sillaste, A. Sillaste, Toomet (72. Kuningas), Jevdokimov, Kivimägi (62. Kivimäe).

JK Kalju: Lukk, T. Kallaste, M. Nestor, Pokk, Mäepea, Anniko, M. Masing, Olumets (57. E. Toom), M. Ojamaa (46. Lullu), Mitt (84. S. Musajev), Palm (46. K. Kask).

budu
11.03.06, 20:35
2nnitlused kalju meestele esimese m2ngu ja koheselt v2idu eest esiliigas

Oll
11.03.06, 22:06
8nnitlused minugi poolt esiliiga liidritele. Tore, et Kalju alustas aste k6rgemal v6iduga.

Kaljukindlusest oli esimesel poolajal asi kaugel.

Kokkuv6ttes v6ib 8elda, et v6it oli teenitud, arvestades, et Flora duubel tegi t2esti korraliku m2ngu.

arvaja
11.03.06, 22:32
Loodan.et Kaljut saab järgmine aasta ML-s näha:)

Excalibur
13.03.06, 10:07
NK esiliiga esimene mäng esimene võit. Ilma naljata, aga esiliiga võitu ei usu(duublite kannul), aga esimese mängu järgi ML koht polegi utoopia. Õnnitlused

-Raul-
13.03.06, 11:50
Ärge hakake veel ML teemat tekitama, eks sügisel ole näha palju punkte koos on.

Kuno
14.03.06, 21:33
Njaaa... Olu trikid hakkavad juba pihta, pärast olemegi meistriliigas :)

Eugen
18.03.06, 14:21
Nõmme Kalju-FC Elva 2-1 :õnnelik:
Kalju väravad Nool ja Kallaste (pen)

Peku
18.03.06, 15:04
MH. kuidas ma saan kohale tulla, kui ma arvan, et see toimub pühapäeval?!:(

Eugen
18.03.06, 15:10
Ebaõnn:D

Kuno
18.03.06, 15:34
No et tulevikus selliseid asju ei juhtuks, siis kasutage info hankimiseks sellist saiti >

www.jkkalju.ee

igavenetubli
18.03.06, 16:31
Kalju kolkis II p.a. kolm korda posti, ka mänguline ülekaal oli ilmne. I p.a. kahjuks ei näinud, see oli pisut uimasem olnud.

masturr
18.03.06, 16:40
kalju ärkas alles siis yles kui neile ära miskipärast olid kõik veidi uimased täna

Warren
18.03.06, 17:19
Mis käik see oli,et Mitt alles teine poolaeg sisse?Kas vorm pole piisavalt hea?:doh:

Ramm
18.03.06, 17:23
Lullu on temast parem;)

Kuno
18.03.06, 18:07
Algselt postitas Warren

Mis käik see oli,et Mitt alles teine poolaeg sisse?Kas vorm pole piisavalt hea?:doh:

See oli taktikaline käik ;)

Raix
18.03.06, 18:19
Algselt postitas igavenetubli

Kalju kolkis II p.a. kolm korda posti, ka mänguline ülekaal oli ilmne. I p.a. kahjuks ei näinud, see oli pisut uimasem olnud.

Kaljul oli jah teisel poolajal korralikult võimalusi, neli vähemalt. Noortel oli üks magus 1:1, aga no läks korralikult mööda ja üle. Ja siis nad genereerisid alas kääriga veel ühe lati, aga see oli ka kõik. Igaljuhul, Kalju mäng oli Elvale liiast, nii et need kolm punkti lähevad kontole igati õigustatult. Õnnitlused!

ROOTSI KUNN
18.03.06, 18:21
Kahjuks mängule ei jõudnud aga Kalju on päris vingelt alustanud. Ma küll nii optimist ei olenud . Aga hooaeg on pikk ja siin hakkavad kõiksugu tegurid mängima.

budu
18.03.06, 19:00
See ikka v2ga hea uudis et juba teine v2it.edu ka edaspidiseks ja miks mitte aastal 2007 ML olla!!

Kuno
18.03.06, 20:00
tulge, siis paari päeva pärast meie kolmandat mängu vaatama... ;)

lennat
19.03.06, 02:56
Edu Nõmme Kaljule! Ja lehva-lehva ka.:õnnelik:

Raivo19
20.03.06, 16:50
Algselt postitas Kuno

tulge, siis paari päeva pärast meie kolmandat mängu vaatama... ;) äkki täpsustad,kes,kus,millal?igatahes teie äge trio aniko-maasing-toom ei osanud pärast mängu õnnitledes viinapoes sellele küsimusele veel päris täpselt vastata:P

maniaacos
20.03.06, 16:57
Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas Kuno

tulge, siis paari päeva pärast meie kolmandat mängu vaatama... ;) äkki täpsustad,kes,kus,millal?igatahes teie äge trio aniko-maasing-toom ei osanud pärast mängu õnnitledes viinapoes sellele küsimusele veel päris täpselt vastata:P

ma ei tea, mis maasing ja toom seal tegid, aga ma käisin seal lihtsalt uudistamas :P

mäng aga toimub siis homme ehk teisipäeval kell 14 Wismari staadionil Kohtla-Järvega :kaval:

Kuno
20.03.06, 23:03
Kuna meil on alkoholi tarbimine keelatud, siis kõik käivad viinapoes einult uudistamas ;)

Irw

budu
20.03.06, 23:37
kalju v2idab 3-0:хnnelik:

-Raul-
20.03.06, 23:39
Massa ja Aniko on kõrsikute ja Buratino limonaadi peal kasvanud, Erka aga Põltsamaa marmelaadi fänn, neid nad seal Selveris otsisidki, aga sina kohe oma viinapoe jutuga.....

ROOTSI KUNN
21.03.06, 10:18
No Wismarisse kobin küll kohale ,sest K-Järve on üks väga ebamugav vastane.

Kuno
21.03.06, 12:17
Jah paluks tuge! :viha: :?nnelik:

soxx
21.03.06, 15:57
Täna toimub siis mingi võrkpalli teemaline mäng:kaval:

Refieus
21.03.06, 16:11
Tulin just sealt. Päris hea :D

arvaja
21.03.06, 16:50
Väravvahtidel pole vist parim päev:)

tanielo
21.03.06, 17:06
Algselt postitas arvaja

Väravvahtidel pole vist parim päev:)

Sama märkus vist kehtib ka mõlema meeskonna kaitsemängu kohta üldiselt.

Hanibal
21.03.06, 17:10
Tublid - Hakka või Nõmme Kalju fänniks:D

maniaacos
21.03.06, 17:19
päris vahva oli jah, hoki skoor :P

Kuno
21.03.06, 17:19
Oi oi, KURLING mis sugune :) Aga 3 punkti on kirjas... Ints ütles enne mängu, et võidame isegi, siis kui sitalt mängime... Mul ei jää muud üle kui järgmine kord uskuma hakata :)

Teisel poolajal saime kaitse pidama, aga ütleme nii, et Teisipäeval kell 14.00 mängule mehi kokku saada eriti kui alles esmaspäeval saime teada, millal ja kus mäng toimub on hea töö omaette :)

kaitse natuke kannatas selle tõttu, aga töö on tehtud!

-Raul-
21.03.06, 17:27
Oleme selle talvega Hiiul uisutama õppinud, sellest ka hokiskoorid

ROOTSI KUNN
21.03.06, 17:43
Tõelist sisu tuleb näidata Kalevi ja Levadia 2 vastu. No ja ega Kure ka päris pasa ei ole. Vaatasin ka esimest poolaega ja muidugi Lootose vv oli omaette koomik :P .
Kui K-Järve omale paar korralikku kaitsjat ja vv hangiksid siis võib neist isegi asja saada. Aga jah, Mitt ja Nool lõid kaks iluväravat. Braavo!

Kuno
21.03.06, 17:57
Tegelikult me võtame üks mäng korraga ja see, et me natuke huumorit levitame ei tähenda, et me ei suhtuks tõsiselt ja austusega vastastesse :)

KÕIK VIRISEVAD, ET PLATS LIBE, MÄNGIDA EI SAA, KELL EI SOBI JNE...
Kaljule sobib kõik hästi, võime kell 6 hommikul Hiiu staadionil jääpalli ka mängida kui vaja ;)

Me saame mängida oma mängu, meil pole midagi kaotada, naudime jalgpalli ja anname igakord endast parima!
Vigastused teevad küll natuke murelikuks, aga oleme laupäeval Kalevi jaoks valmis ja lähme punkte jahtima!

runno
21.03.06, 19:50
Algselt postitas Kuno

Vigastused teevad küll natuke murelikuks,

Sa ju meeskonna arst, küll toime tulete;)

budu
21.03.06, 19:58
Kui N6mme Kalju iga ilmaga ja olenemata ajast suudab m2ngida siis kalju eesti hokimeistriks 2006

jyriöö
21.03.06, 20:38
Plats ei tundunudki kõige hullem ja ilm oli mängimiseks ka tip-top. Esimene poolaeg tõi muidugi väravaid, mida üldiselt vaid 4-5. liigas näha võib. Eriti tase oli Kalju viies, kui vv. kõrget palli 20m peale kaitsjat segades klaarima tuli, mööda lõi ning mille tulemusel Mitt selle rahulikult väravasse veeretas. Samas osad olid jällegi tõelised pärlid. Teisel poolajal rahunes asi maha, Lootus sai ohjad enda kätte ja söödu lippama, aga midagi eriti ohtlikku luua ei suudetud.

marcello
21.03.06, 20:44
Well done,Kalju!
Kus laupäevane mäng toimub?

maniaacos
21.03.06, 21:49

Well done,Kalju!
Kus laupäevane mäng toimub?

mäng toimub Sportland Arenal kell 19:15

duff_K
21.03.06, 22:18
sai kah mängu veits vaadatud......ütleks et Kalju kontrollis esimene poolaeg päris hästi mängu ja vahepeal oli vastastel raskusi oma poolelt minema saada......aga teine poolaeg olid rollid suht vahetunud.....ainult selle vahega et Lootus ei suutnud eriti midagi väga ohtliku korda saata...... eks Mitti väljatulek vähendas kõvasti Kalju ründeteravust ja ta hoidis palli ka väga hästi ees............. ma küll pole Kalju mänge rohkem näinud aga tundus küll et rünnak käis enamuses läbi tema.......muidugi härra Lullu esitas ka väga südika partii :D :doh: :õnnelik: :D

Kuno
21.03.06, 23:56
Algselt postitas runno

Algselt postitas Kuno

Vigastused teevad küll natuke murelikuks,

Sa ju meeskonna arst, küll toime tulete;)

MA OLEN NAGU HUNT KRIIMSILM ;) 7 AMETIT! HAHA

marcello
22.03.06, 00:12
Kui Kalevil jälle raskusi tiimi kokkusaamisega siis ei tohiks neljas võit ületamatu takistus olla.Täna ei teinud nad jälle ühtki vahetust,kas üldse oli varumehi

Kuno
22.03.06, 00:28

Kui Kalevil jälle raskusi tiimi kokkusaamisega siis ei tohiks neljas võit ületamatu takistus olla.Täna ei teinud nad jälle ühtki vahetust,kas üldse oli varumehi

Millegi pärast olen ma enam kui kindel, et Kalju vastu tuleb Kalev kogu arsenaliga... :kaval:
See tuleb huvitav kohtumine kahjuks on hetkel ebaselge kas Mitti vigastus tal üldse mängida laseb, Olumets on ka kindlasti selles mängus pealtvaataja, aga see on selge, et PUNKTIDE JAHT JÄTKUB!
Vaatame kas tuleb publikurekord
;)

-Raul-
22.03.06, 12:30
Kalju vastu tõstab Avo ka kõik kadunud hinged nende kodustaadioni aia tagant üles!

sell8
22.03.06, 13:49

Soccernetlased panid veidi viltu mängu statistilise poolega, Kalevil OLI küllaga vahetusmehi, isegi nii palju, et osad ei saanud vormigi selga tõmmata kuna protokolli ei mahtunud lihtsalt rohkem mängijaid.
JK Kalev: Paul Gross, Roland Kulli (46. Paul Kask), Siim Kärson, Raivo Nõmmik, Andre Anis, Vadim Samulin, Tom Kärson, Rene Teino, Tauno Koppel (73. Vahur Kiis), Dmitri Kirilov, Tiit Tikenberg.
Kusjuures kahju on sellest, et jalgpalliliidu poolt mängule saadetud vaatlejad ja tihtipeale ka kohtunikud on mõnikord veidi lohakad ja seetõttu sattuvad mängudes aset leidnud väravad valede meeste arvele. Näiteks esimeses voorus päästis meile viigipunkti hoopis MEIE võistkonna mängija Vadim Samulin, kes oskuslikult palli peaga väravavahist mööda suunas, ometigi märgiti protokolli Levadia omavärav. Ja näiteks eelmine hooaeg kaotas Tiit Tikenberg 2 väravat oma saldost kuna kohtunik/vaatleja märkis väravaautoriks hoopis vastasvõistkonna mängija.Kurb aga tõsi, kohtunike ebakompetentsus annab jälle tunda.

duff_K
22.03.06, 13:56
jah Kalevil on mängijate seis küllaltki hea hetkel.....ja kuna see aasta saavad nad vabalt ka Kalev II mängijaid kasutada siis mängijaist neil puudust kindlasti ei tule :kaval: ....nii et peaks päris huvitav lahing tulema

Kuno
22.03.06, 14:02
Algselt postitas -Raul-

Kalju vastu tõstab Avo ka kõik kadunud hinged nende kodustaadioni aia tagant üles!

Peaks ka Hiiu Kalmistu üles kaevama :D

Kuno
22.03.06, 14:03
Algselt postitas duff_K

jah Kalevil on mängijate seis küllaltki hea hetkel.....ja kuna see aasta saavad nad vabalt ka Kalev II mängijaid kasutada siis mängijaist neil puudust kindlasti ei tule :kaval: ....nii et peaks päris huvitav lahing tulema

Selles pole kahtlust, Kalev on korralik klubi ja olenematta sellest mis Olu ütleb ;) :D Ennustan mina tugevat lahingut!

sell8
22.03.06, 14:16
Ja Kalju mängust kah natuke...
Ei ole ise kursis Lootuse mängijatega aga platsi kõrvalt oli kuulda selliseid kommentaare, et kuna ikkagi teisipäev ja kauge sõit sellisel kellaajal siis ega Lootuselgi kaugeltki täiskoosseis ei mänginud. Paljud pidid sealt eilsest satsist hoopis Tamme Autos mängima(peaks olema nende duubel, III liiga). Silma jäi ka see, et eelmine hooaeg veel Dünamo ridades mänginud Ilja Krivoshein oli nüüd Lootuse särgi selga tõmmanud ja oli üks asjalikumaid mehi väljakul.
Lootuse kaitse aga ei võitnud vist ühtegi peapalli Mitti ja Noole vastu. Samas kui kumbki neist peaks vigastatud olema või mingil muul põhjusel mängult puuduma siis on see kindlasti väga suur pauk Kaljule. Kõik nende rünnakud olid selgelt pikale söödule ette mainitud duo suunas orienteeritud ja teine poolaeg oli näha, mis siis toimub kui Mitti pole. Kalju poolt tooksin esile esimesed minutid mänginud Olu, aga ka noore parem ääre Kase ja ka vahetusest sekkunud Kauponeni südika mängu. Pakun, et Anikol mäng eile eriti ei sujunud, samamoodi ka Toomil. Huvitav asi jäi silma seesugune, et väravavaht Tammeväli ei püüdnud vist kogu kohtumise jooksul ühtegi palli, ka kõige lihtsamad löögid otsustas ta tõrjuda:oih: Kalju väravaid kommenteerides siis ma küll ei näinud neis mingit erilist sära või oskuslikust kui välja arvata Noole sooritus, mis oli väga meisterlik. Minu jaoks ilus värav oli ka Mitti teine, mida küll raske sisse polnud koksata aga millele eelnes ilus kombinatsioon.
See on fakt, et Kalju on praegu tabeli liider ja kogunud maksimumi, ei vaidlegi, et olete resultatiivsed olnud. Samas peate Te ikkagi endale aru andma kellega mängudest Teil need punktid kogutud ja kellega veel mängimata! Arvan, et Kuno sõnad on õiged, lähete punkte jahtima. Kui Kuressaarelt, Levadialt, Kalevilt või ka TVMKlt punkte nopite, siis võite olla juba rahul, leian, et praegu olete te lihtsalt miinimumprogrammi täitnud. Edu ja laupäevani!

Kuno
22.03.06, 14:22
Aja jah õli tulle meie kodumäng on ja varsti tõstame pileti hinna sajale kullile :D
Kääri tegi elu sita mängu, olen sinuga nõus! Khm, khm, tähendab Tammeväli ;) pidin ka nüüd ära muutma ;)

NB! SAIN JUST TEATE JALGPALLILIIDUST, ET MEIE MÄNGU AEGA MUUDETI, OLI 19.15 NÜÜD ON 17.00. KOHT SAMA!

Silver
24.03.06, 15:12
Väike kommentaar Kalevi satsist siis järgmise kohtumise jaoks:

Siim Kärson: Interneti kommentaaride järgi on Kalju kindel favoriit ning pidi mängima tulemuslikku ja ilusat jalgpalli. Vinge keskkaitsepaar, resultatiivne ründeduo jne. Ühesõnaga super, hüper! Laupäevasele mängule mõeldes tuleb kohe kole hirm peale. Ilmselt istume kõik kümnekesi kaitses kogu mängu.

Humoorit Sarapil ja kompaniil jagub. Tundub, et sellel hooajal on kalevlaste moto igat mängu omamoodi kommenteerida ja kuidagi sellega tähelepanu rohkem teenida? Muidu neid vist ei märgataks!? Uus trend, mine sa tea!? Vähemalt on tore lugeda. Jätkake samas vaimus! :P

Kaspy
24.03.06, 16:46
Algselt postitas Silver

Siim Kärson: Interneti kommentaaride järgi on Kalju kindel favoriit ning pidi mängima tulemuslikku ja ilusat jalgpalli. Vinge keskkaitsepaar, resultatiivne ründeduo jne. Ühesõnaga super, hüper! Laupäevasele mängule mõeldes tuleb kohe kole hirm peale. Ilmselt istume kõik kümnekesi kaitses kogu mängu.

Humoorit Sarapil ja kompaniil jagub. Tundub, et sellel hooajal on kalevlaste moto igat mängu omamoodi kommenteerida ja kuidagi sellega tähelepanu rohkem teenida? Muidu neid vist ei märgataks!? Uus trend, mine sa tea!? Vähemalt on tore lugeda. Jätkake samas vaimus! :P

Haha!:D
See oli küll vinge aga samas ka veits mage esitus,no ei tasuks ennast mingitel netikommenteerijatel küll paika lasta panna,kõik tehakse selgeks siiski väljakul ja ka kommentaaride andmisel ei tasuks ebasündsaks muutuda :)

maniaacos
24.03.06, 17:19
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Silver

See oli küll vinge aga samas ka veits mage esitus,no ei tasuks ennast mingitel netikommenteerijatel küll paika lasta panna,kõik tehakse selgeks siiski väljakul ja ka kommentaaride andmisel ei tasuks ebasündsaks muutuda :)

Ma usun, et see on ikka irooniliselt öeldud. Ma näen küll huumorit selles jutus. Ärme võta ka kõike tõsiselt ;)

-Raul-
24.03.06, 17:39
Kas öeldi valesti midagi kalju keskkaitsepaari ja ründajate kohta?
Ma arvan küll, seniste mängude põhjal ei ole neile küll midagi ette heita.

Ja hea nali muidugi Kalevilt selle hirmu kohta, Avo kooli on tunda!

Kuno
24.03.06, 18:58
Algselt postitas maniaacos

Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Silver

Ma usun, et see on ikka irooniliselt öeldud. Ma näen küll huumorit selles jutus. Ärme võta ka kõike tõsiselt ;)

KÕIK ON LAMBAD! :?nnelik:
Kalev AHJU, võtke nüüd tõsiselt ;)

duff_K
24.03.06, 20:04
selliste kommentaaride peale on Kärson ja eriti muidugi Sarap meistrid :D

sanchez
25.03.06, 01:31
Edu homses mängus!

PraS
25.03.06, 02:10
Võetakse õppust ühelt ägedalt noormehelt inglismaalt.
Samas pole Kalju veel tõsist vastast tunda saand ning eks laupäev näitab mõlema meeskonna valmisolekut võidelda kõrgete kohtade nimel.

marabella666
25.03.06, 10:36
just nii, netiräpparid, tulge täna mängu ka ikka vaatama.
Isiklikult ootan kyll selle hooaja publiku rekordit (juhul kui inspektor ka aiatagused vaatajad kokku loeb)

sanchez
25.03.06, 11:49
hehe, me müüme aiataga ka autopileteid hinnaga 50 EEK :D
Irw @ netiräpparid!:lahe:

Kuno
25.03.06, 14:04
Tele õigused ka juba maha müüdud :lahe:

Eugen
25.03.06, 14:27
Pimp TV-le v?:D

Silver
25.03.06, 17:12
49 minutit mänguni. Kõik kohale! :ham1:

nurmalna
25.03.06, 19:17
Mitt jälle skooris, praega lubab võitu Kaljule(Y), peavad veits veel vastu pidama.

lennat
25.03.06, 19:56
Valmis juba: Kalju 1 Kalev 0

Jeti88
25.03.06, 20:02
flora.ee näitab et 100 pealtvaatajat, vastab tõele?

Silver
25.03.06, 20:23
Olemas 1:0. :lahe:

Oll
25.03.06, 20:38
Algselt postitas Jeti88

flora.ee näitab et 100 pealtvaatajat, vastab tõele?

Vastas.

-Raul-
25.03.06, 21:06
Lugesin pealtvaatajad ära, oli 104 ja veel Massa venna koer, lisaks need eelmüügist piletid Flora loozi ja parkla kohad, mille eest Kunnil hakkas hale meel piletiraha küsida ( ikkagi bensu kulu mängu jooksul). Aga igatahes autodes vennad peale mängu lõppu signaalitasid, järelikult olid omad

uvv
25.03.06, 21:22
ilus mäng oli. Ehki Kalju väsis teise poolaja keskel ja vahepeal vajuti üsna ära oli asi siiski üsna kindla kontrolli all, paar nurgalöögi lahtimist välja arvata. sealt oleks võinud vabalt ära tulla. aga ei tulnud. Aga kummaline oli kuulata, et väljakul ropendati ainult eesti keeles. esimeses liigas seda ei kuule reeglina.

Silver
25.03.06, 21:43
Uudis kah üleval: http://www.soccernet.ee/news.php?id=11154

Kuno
25.03.06, 21:45
Algselt postitas uvv

ilus mäng oli. Ehki Kalju väsis teise poolaja keskel ja vahepeal vajuti üsna ära oli asi siiski üsna kindla kontrolli all, paar nurgalöögi lahtimist välja arvata. sealt oleks võinud vabalt ära tulla. aga ei tulnud. Aga kummaline oli kuulata, et väljakul ropendati ainult eesti keeles. esimeses liigas seda ei kuule reeglina.

Kuule ma kuulsin ka mingit ropendamist, aga lõpuks sain aru, et tuul kandis selle kuskilt eemalt platsile ;)
Kalju poolt kõigile tänud kes kohal olid ja meile kaasa elasid.

Silver
25.03.06, 22:21
Nõmme Kalju - ainukene tõsiseltvõetav meelelahutaja Esiliigas!

Vähemalt on mida vaadata! :):r66m9:

17
25.03.06, 22:21
Algselt postitas Silver

Oodake vaid, millal meilt murul kotid saate:õnnelik:

päkapikk
25.03.06, 22:25
Algselt postitas 17

Algselt postitas Silver

Oodake vaid, millal meilt murul kotid saate:õnnelik: 17 ära hõiska......vaadates kõigepealt dünamo-kure mängu,ning kohe pärast seda kalevi-kalju mängu,siis oli ikka mängupildis erinevused sees.
Kalev-kalju mäng oli kiirem,sööt liikus paremini ja üldse kuidagi ilusam mäng oli.
Kui kure näitab samasugust mängupilti nende meeskondade vastu nagu täna.....siis on väääääga raske neile ohtlikuks saada.

arvaja
25.03.06, 22:26
Väga positiivne.et Nõmme Kalju nii hästi hooaega alustanud on.Mis Kalju kodu staadion on?

17
25.03.06, 22:29
Algselt postitas arvaja

Väga positiivne.et Nõmme Kalju nii hästi hooaega alustanud on.Mis Kalju kodu staadion on?Hiiu staadion peaks olema.

Silver
25.03.06, 22:30
Hiiu läheb remonti - uus kate, 400 kohaline tribüün, riietusruumid, pesemisruumid on plaanis, kui ma ei eksi. Arvatavasti mängitakse osa mänge sel ajal Laagri staadionil, kui Hiiu remondis on. :)

lullu9
25.03.06, 22:39
Algselt postitas 17

Algselt postitas Silver

Oodake vaid, millal meilt murul kotid saate:õnnelik: mis kotid kilekotid või kartulikotid või millest sa räägid

budu
25.03.06, 23:16
V2ga hea kohe et,teisest liigast tulev meeskond suudab edukalt kohe esiliigas tulemusi n2idata mitte ei ole kellegile peksupoisiks.edu Kaljule ka edaspidiseks

Jeti88
25.03.06, 23:27
Algselt postitas budulojus

V2ga hea kohe et,teisest liigast tulev meeskond suudab edukalt kohe esiliigas tulemusi n2idata mitte ei ole kellegile peksupoisiks.edu Kaljule ka edaspidiseks

ootame ära esimese ringi lõpu, aga peksupoiss pole kindlasti.Ning eks eelmine aasta vaprus juba näitas kuidas II liigast meistrisse minnakse.

lennat
25.03.06, 23:45
Edu Kaljule! Tehke Vaprust ja veel paremini ehk isegi. :r66m10:

-Raul-
26.03.06, 00:47
Kottide kinkimine ja saamine pidi juba vana saarlaste rahvakomme olema...

Ise ka saare juurtega, aga meil Sõrves küll selliseid huvitavid mänge pole mängitud,
Ehk annad selgitusi nr 17 , mis trikke te seal Kuressaares murul siis teete?

Ja ilma huumorita tervitan kõiki tublisid kaasmaalasi kadakate vahel!

eston maravilha
26.03.06, 00:50
Oskab keegi öelda mis mees see Nõmme Kalju on?

H.M Murdock
26.03.06, 01:57
...ja kuidas ta täpsemalt seltsimees Kalevi alistas?

lennat
26.03.06, 02:59
Algselt postitas eston maravilha

Oskab keegi öelda mis mees see Nõmme Kalju on?

Nõmme Jalgpalliklubi meeskond “Kalju“ tahab areneda!
Ajaloolased kirjutavad, et esimesed andmed Nõmme Spordiseltsi “Kalju“ kohta pärinevad 1922.aastast, mil Nõmmel asutati spordiselts, mille ülesanne oli lahendada kohalikku arenemist ja kasvatamise valda kuuluvaid küsimusi ja tegelikult edendada mõlemast soost isikute kehalikku kasvatust. Klubi tegevuspiirkond oli Nõmme alev ja liikmeks sai astuda alates 20.eluaastast kahe soovitaja nõusolekul. Teame, et Nõmme Spordiselts “Kalev“ asutati 20. detsembril 1922. aastal. Järgmisel aastal loodi Nõmme “Kalju“ jalgpallimeeskond ja kohalikud jalgpallurid mängisid mitu aastat edukalt Eesti Vabariigi tolleaegses esiliigas.

Praegune MTÜ Nõmme Jalgpalliklubi, kes on toonase Spordiseltsi “Kalju“ seadusjärglane, moodustati 1997.aastal Tallinna Jalgpallikooli ja Õhtulehe Noorte Jalgpalliklubi kasvandikest, keda treenib tänaseni kunagine Eesti koondise peatreener Uno Piir. Meeskond mängis 5 aastat Eesti meistrivõistluste III liiga parimate hulgas, kahel korral mängiti koha eest II liigas ning 2004 aastal saatis Nõmme jalgpallurite ponnistusi edu – “Kalju“ tõusis võidukalt Eesti meistrivõistluste teise liigasse.

Tänane Nõmme Jalgpalliklubi meeskond kannab toonase SK “Kalju“ ajaloolist atribuutikat – klubi ajaloolist vappi ja Nõmme lipuvärve toonitavat rohe-valget vormi.

“Tänane Nõmme Jalgpalliklubi on saanud uue hinguse, võiks öelda, et teda on “rekonstrueeritud,“ hindab tänase meeskonna olukorda klubi praegune juhatuse esimees ja meelelahutusäris tegev Kuno Tehva, kelle vanavanaisa oli esimene Nõmme linnapea Johannes Lindemann. “Kui esimesed 5 aastat olid klubi tegevuse eestvedajad olnud juhatuse liikmed Anton Siht, Värner Lootsmann ja Uno Piir, siis nüüd on lisaks pannud klubile õla alla ka Nõmme Linnaosa vanem Hanno Pevkur ning Eesti üks läbi aegade parimaid ründemängijaid Toomas Krõm,“ lisab Kuno Tehva. Klubi toetavateks ettevõteteks on Tallinna üht esinduslikumat ööklubi “Club Privé” haldav firma OÜ Thuleland, sündmusturundus kaubamärk OrgCom, endisest Harju tänava pubist loodus lounge / baar Stereo ja Tallinna üks suuremaid välimeediafirmasid Prisma Meedia OÜ. Nõmme JK “Kalju“ meeskonnnad on tugevalt motiveeritud, neid treenib teada-tuntud Uno Piir ja Toomas Kaldma ning meeskonnaga on liitunud mitmed hiljuti veel meistriliigas mänginud jalgpallurid nagu näiteks; Toomas Krõm, Martin Maasing, Andrei Krasnapjorov, Toomas Kallaste, Indro Olumets, Andrus Mitt, Rainer Veskimäe jne.“

Ammendav vastus otseallikast pealegi
:baibai:

Raivo19
26.03.06, 06:23
ülimalt positiivne,kurat kus meeldis,et sarap&co sisse said nõmme käest.ise olin üks signaalitaja,sest mulle nõmme meeldib,trummi on ju ta pealinn. teisel poolajal läks päike ära ja konjakit ei müüdud.veelgi enam,rootsi kunnil ja mõnedel keelati õlutki juua.pealtvaatajaid tuleks külma ilmaga ikka hoida.

Eugen
26.03.06, 06:28
Pidi nagu hullult kiire,tehniline ja jõuline meeskond vastu olema?Peale pika ette tagumise ei toimunud midagi.Ok,lõpus veits vajusime ära, aga üldiselt võttes?

Nagu legendaarne \"Kaldmaa Tom\" ütles,et 7 võitu järjest ja siis võivad teised alles \"Meie\" piruka juurde asuda.

RETSEPT

marcello
26.03.06, 08:29
Kahju,et kohtunik ei olnud passiivsest suluseisust kuulnud.Kes oli paremkaitse Kaljul #26 all.Ando?.kunagine Sarapi kasvandik ja lasnamäe elanik?Kui jah siis tervitused siitpool,koos oleme tuhanded pallilahingud hoovis venelaste vastu pidanud.Kaua ta Kaljus juba on ja kus vahepeal mängis?
Külm oli,kava ei olnud ja keegi ei teadvustanud (Raul vist korra üritas) aga muidu oli tore,äärekohtunik tegi lindikava ja puha...

Rootsi Kunni seltskonnaga juhtunu oli muidugi omaette koom,turva käis pärast iga vastuväidet aia taga nõu saamas.Aga eks Kunn kirjutab ise

-Raul-
26.03.06, 14:31
Tervitused Nõmme pealinna, kodukandi Trummi rahvale!

Tõesti, mitmed asjad nn. meie kodumängul ei toiminud veel perfektselt. Kavad tulevad Hiiu kodumängudeks, Mögafoni ostsime ka tedvustamiseks, aga kuna meie legendaarne ajakirjanik ja Hiiu parima tenori omanik Anton Siht on momendil haige, pidin mina seda teadvustamistööd tegema, mis küll hästi välja ei kukkunud.

Lubame omaltpoolt ka seda, et Hiiul paneme show püsti, saate õlut juua päiksevarju all
enne ja pärast mängu, Kunn lubas plaadikeerutajaid ja tantsutüdrukuid.

Ja loodame isekeskis, et Nõmme, Hiiu, Rahumäe, Kivimäe, Veskimöldre, Trummi ja Ka Laagri rahvas leiab tee Hiiu staadionile üles.

Ja vabandused Rootsi Kunni ja teiste ees, keda meie uus turva vähe kimbutas, Hiiul võtan asjad oma kontrolli alla......

Eugen
26.03.06, 15:08
Raul lubab Seksi ja vägivalda :D:D

marabella666
26.03.06, 15:26
Algselt postitas Eugen

Raul lubab Seksi ja vägivalda :D:D

the next best thing after vilonece is sex

Raivo19
26.03.06, 15:33
Tervitused vastu võetud,õnnitlused ka teie tublile mansale!Tubli töö,Raul!Vot sihuke suhtumine meeldib ja läheb ka rahvale peale.Kalju mäng on nagu imeline pidu viimasel ajal.Mehed,jätkake samas vaimus,toetust tuleb aina juurde!

Muuseas,Maasingute koer pole eriti mänge vahele jätnudki,vähemalt eelmisel aastal oli see nii :P

arvaja
26.03.06, 15:35
Algselt postitas -Raul-

Ja vabandused Rootsi Kunni ja teiste ees, keda meie uus turva vähe kimbutas, Hiiul võtan asjad oma kontrolli alla......

Mida see turva tegi siis?:P

Eugen
26.03.06, 15:46
ei lasnud poistel korralikult külmarohtu võtta :D

Oll
26.03.06, 17:41
Algselt postitas Silver

Hiiu läheb remonti - uus kate, 400 kohaline tribüün, riietusruumid, pesemisruumid on plaanis, kui ma ei eksi. Arvatavasti mängitakse osa mänge sel ajal Laagri staadionil, kui Hiiu remondis on. :)

Millal remondiga valmis saadakse?

Eugen
26.03.06, 17:53
nii pea,kui ilm remonditöid lubab vahetatakse kate, aga hoonete ehitus vajab ju detailplaneeringuid ja värke ning see võtab aega.Nii palju kui ma kuulnud olen,siis raha on eraldatud ja mingi aeg ka hoonestus tuleb.Järgmiseks hooajaks on kindlasti olemas,kui mitte selle hooajalõpuks ;)

-Raul-
26.03.06, 18:47
Mõned kommentaarid veel:

Kui Maasingute peni on kohal olnud , pole me veel kaotanud , vähemalt kodumänge,
peab vist toidule võtma ja maskotiks ka...

Hiiu staadioni katte vahetus on planeeritud mai-juuni lõpp, kõik oleneb ilmastikuoludest

Staadioni hoone valmimise tagumine tähtaeg on 1. oktoober 2006, juunis läheb juba vundamendi augu kaevamiseks

Eugen
26.03.06, 19:25
Siis tuleb Massa koer sugu tegema saata ja üks kutsikatest Kalju II mängudele saata :D

Kuno
27.03.06, 03:41
Algselt postitas -Raul-

Kottide kinkimine ja saamine pidi juba vana saarlaste rahvakomme olema...

Ise ka saare juurtega, aga meil Sõrves küll selliseid huvitavid mänge pole mängitud,
Ehk annad selgitusi nr 17 , mis trikke te seal Kuressaares murul siis teete?

Ja ilma huumorita tervitan kõiki tublisid kaasmaalasi kadakate vahel!

Ma mäletan küll kui Raul saarel kadakatevahelisel aasal Tarzanit mängis :D Õõtsutas kotte turiseisus nii mis kole ;) :P :D

uvv
27.03.06, 10:30
Algselt postitas Kuno

Algselt postitas uvv

Kuule ma kuulsin ka mingit ropendamist, aga lõpuks sain aru, et tuul kandis selle kuskilt eemalt platsile ;)
Kalju poolt kõigile tänud kes kohal olid ja meile kaasa elasid.

ühel mõistlikul sportroppusel pole häda midagi. põhiliselt osutasin just sellele, et seda täies mahus eesti keeles harva kuuleb. ja need kes siin kohtunike näpuga sorgivad. need nn. passiivsed suluseisud on enamasti midagi sarnast, nagu \"kinnised käed\".

Rein
27.03.06, 13:43
Kuidas Kalju ja Kalevi mängu kohtunik muidu oli ?!:D

jorss
27.03.06, 14:01
ei kommentaari! :D

Kuno
27.03.06, 14:05
Algselt postitas Rein

Kuidas Kalju ja Kalevi mängu kohtunik muidu oli ?!:D

Kohtunik oli nii nagu kohtunikud alati meie liigades, mõtetu oleks hakata siinkohal kritiseerima...
Mõned otsused olid ehk vaieldavad nii ühele kui teisele poolele, aga need olid kohtuniku otsused ja sellel päeval ning selles mängus nägi ta neid asju selliselt...

rand
28.03.06, 00:31
Ma tean Jaan Roosi(Kalju-Kalevi peakohtunik), sest ta on Rakverest ja mängis seal kunagi. Igati sümpaatne mees, aga vähe kogemusi kohtunikuna (noor veel) ja seda näitas ka mitmete situatsioonide lahendamine, näiteks: Mitt ja JK Kalevi väravavahi raksu minek, mõlema võistkonna varumeeste ala tegevus, eelkõige ropendamine, mis sealt tuli ja loomulikult iga otsuse peale protesteerimine. Mees sai minu arvates hakkama ja sai ka teada, et pingeid hajutatakse enesekindlusega, mitte peata olekuga. Siinkohal on vast paslik öelda, et Tutk oleks seal nii mõnegi mehe vaiksemaks muutnud, aga kahjuks on meil vähe selliseid kohtunikke, mistõttu tuleb rahul olla sellega, mis hetkel võimaluste hulgas. Mis mind hämmastab on see, et Aavo Sarap ei ole suutnud näidata, et vanusega peaks ka jutt küpsemaks muutuma, kuid kahjuks see nii ei ole ja eks võistkond on oma treeneri nägu ja ega Kalju pool ka kõige väärikam olnud, kuid toetussõnad olid vähemalt viisakamad. Kuna mul endal on kogemusi ainult noortemängude vilistamisega, siis raske öelda, kuidas ise käituks, aga arvestades peakohtuniku võimu, peaks nagu järgmised mängud viisakamalt käituma. Ma isegi ei mõista, miks iga kord kui keegi võitluses viga saab kohe vastasmängijat paari halvema sõnaga kostitab. Nimesid nimetamata - mu töö- ja koolikaaslane, kellega saan hästi läbi, sõimas mind kokku põrgates idioodiks, lambaks ja veel mõneks muuks loomaks. Ma ei imesta, et neti kommentaare võetakse tõsiselt ja anonüümsed kirjutajad sõimu, laimu, roppusi levitavad! Mind isegi ei ärrita halvad otsused, vaid lollid inimesed ja neid on väga palju, seega ei hämmasta mind seegi, et 4. vooru mäng tsirkusena tundus. Lugesin siin kommentaare ka nende kohta, kes tribüünil märjukest pruukisid ja õige on see, et loll mõistus läheb alkoholiga umbe ning tõepoolest hakkas meestel suust putru tulema, sest mu elukaaslane oli ka seda mängu vaatamas ning pidas neid oletatavaid Kalju fänne magedaks kuna nad leidsid, et piletil olevad eeskirjad ei kehti nende kohta ja juua võib igal pool, kus vähegi võimalik. Kaks tundi kannatusi ilma õlleta sundis neid aia tagant ka midagi plärisema ja siis ei maksa samuti imestada, et EJL-i inspektor pool mängu uimase olekuga on. Aga mehed, hea mäng oli!

-Raul-
28.03.06, 01:23
Kalju pingil ja treeneritel küll mingeid pretensioone mängu jooksul kohtunikele polnud,
väljakumängijad keesid üle ja see oli mängupingest ja tahtest tugeva klubi vastu hästi mängida. Mitile antud hoiatus oli asja eest.

Silver
28.03.06, 01:43
Mäng möödas, nüüd järgmine vastasseis! Palju haibitud ja kardetud Levadia II! Keskendume nüüd sellele! :)

Prits
28.03.06, 02:49
Hea –Rand- Su mõtted ja tunded on siirad aga ära ole nii traagiline (loe. Ära võta seda nii isiklikult) ‚’
’’Tsirkust ja leiba’’ vana kadunud tõde mida tullakse vaatama. Tsirkus on tänapäeval küll vähe devalveerunud väljend aga olemuselt tähendab ju osavaid. Ilusat etendust tullakse ka vaatama, enamuste meistriliigade pealtvaatajate näitajad kahvatuvad mainitud mängu ees. Hea vaimselt küps mäng on Mini Arenale vastav Gladiaatorite duell, kus kasutusel vastast häirivad võtted. Kunagi karmide ‚’’punaste’’ kohtunike karistuste vältimiseks kasutati teisi teravaid sõnu,’’nuga, oda, haamer..’’ paraku on vaba demokraatia tulvil vähe noortetreenereid, kes sisendaks verbaalset aspekti vastasmängija suhtes.
Mitt’i väravahi ründamine, millele kohtunik resoluutselt reageeris on ju jalgpalli ABC-sse kuuluv psühholoogiline rünnak ( kui tahate lugege kättemaks) kui meeskonna keskvälja liidrit või kaitsjaid rünnatakse siis vastulause saab tulla oma väravast kaugeimas punktis.
Tuues hokiga võrdluse siis seal kaitseva kiivri ja kilpidega turvatud väravavahti kaitsevad kaitsemängijad oma vigastuse hinnaga, aga kus olid Kalevi kaitsemehed. Nad jõudsid vaevalt kasti. Väravavahtide terroriseerimine jäi 6-2 meie kasuks. Mis ei ole uhkustamist vääriv näitaja küll aga annab hea vihje kaitsemängijate algkoolile.
Sõber Avol on lapsepõlvest saati olnud verbaalne kõhulahtisus, seekord ületas ta lubatud piiri vaid korra, seda vastasjuhtide vastu. Etteheiteid Kalevi väljakumängijatele võib teha vaid tehnika osas mitte suhtumises. Kui meeskond on treeneri nägu siis ei ole vähemalt palka asjata makstud. Avo ise suutis noorena head söötu anda ja löök oli väga hea nii, et Kalevile on tal veel küllalt lihvi anda, kui vaid jutt ei sega.
Fännidega on nagu on, hea, et neid üldse on. Kellele seda jalgpalli siis vaja on kui see kedagi ei huvitaks. Kui on rohkem selliseid kaasakiskuvaid mänge, nagu see oli, mis pakuvad mõnusat ajaviidet ja äraolemist, küll siis ka fännid tulevad ning vaatavad mängu kainena.
Inspektori vihjest küll aru ei saa ‚’’aga kas üks noortetreener peabki kõigest suurte meeste mängudest aru saama’’.
Igatahes väga hea mäng oli. OLGE POSITIIVSED ja head treenimist.

Silver
28.03.06, 03:02
Vaat, mis uudis nüüd tuleb: Nõmme Kalju ja Operi Jalgpallikool ühinevad!

http://soccernet.ee/news.php?id=11175 ;)

2mSööt3mMööda
28.03.06, 03:16
Võimas! Aina paremuse poole liiguvad asjad ma vaatan.
Hetkel hoian küll Eesti jalgpallis kaljule vast kõige rohkem pöialt.

sell8
28.03.06, 04:51
Nonii, mäng on nüüd selja taga ja tulemus ilutseb tabelis. Ka mina läbisin kõik need netikommentaarid ja peab mainima, et huvi on suur. Selles mõttes sai ikka kõvasti vahtu üles klopitud ja 100 inimest publikuna vaatama meelitatud. Võistkondade mängueelsed kommentaarid olid huvitavad. Kaks esiliiga meeskonda suudavad natukenegi erineda tavalisest \"kuigi vastasmeeskond on tugev, lähme ikkagi võitu püüdma ja loodame ilusat jalgpalli pakkuda...bläbläblä\" mängueelsest kommentaarist ja need meeskonnad on just Kalju ja Kalev. Härrad Olumets ja Sarap on huumorimeelega ja seda nad tõestasid veelkord. Kalevi mängija Kärsoni kommentaari kohta ei oska kahjuks öelda, kas just tema TEGELIKULT ka seda ütles, või on need hoopis meeskonna esindaja sõnad, mis tihtipeale mõne mängija nime taha kirjutatakse. Kalju eelvaade ja tundub, et kogu suhtumine hooaega on aga kadestamisväärne: ühtegi mängu ei minda mängima kaitsetaktikast lähtudes(minu isiklik arvamus), alati võideldakse 3 punkti eest ja mis kõige tähtsam - mingeid pingeid pole! Tehva sõnul oli eesmärk 5-6 koht ehk säilitada koht esiliigas. Hea on minna mängule kui tead, et sellest ei ole mitte midagi kui ka kaotus tuleb. Aga kui sa saad vabalt ja pingeteta lustida väljakul tehes seda mida sulle meeldib ja kui see veel õnnestub ka - võitude näol, siis on see kadestamisväärne. Selles mõttes on Kaljul selge eelis. Aga lugedes nüüd uudist, et Oper ja Kalju ühinevad ja sealseid Tehva kommentaare, tsiteerin:„Meistriliiga pole meie jaoks kaugel! See on ainult aja küsimus, millal Kalju kõrgliigas pallima hakkab\" siis tekib küsimus, et kaua veel plaanib Kalju \"vabalt võtta\"? Pean silmas just esindusmeeskonna profesionalismi. Kui on nii kõrged eesmärgid seatud ja tundub, et organisatoorne töö klubis on paigas, järelkasv on tootmisel, justkui motivatsioon on püstitatud, miks siis mitte asja veidi tõsisemalt suhtuda? Ei taha, et mind valesti mõistetaks seepärast ütlen, et ei taha kedagi õpetada aga lihtsalt minu kui nõmmeka peast käib küll läbi mõte Meistriliiga Kaljust ja sellest Kaljust kelle kasvandikud kunagi välismaal mängivad jnejne. Arvan, et paljud on minuga ühel meelel selles suhtes, kaasaarvatud Kalju juhtkond, ja seepärast ei saagi ma nagu aru, et miks on otsustatud võtta seda aastat kui vaheaastat või midagi sellist. Koosseis ja tingimused on ju ometigi sellised, mis lubaks heidelda Meistriliiga koha eest, miks seda siis ei taheta tunnistada. Tean tegelikult kui palju on viimaste aastatega Kalju arenenud, lihtsalt praegune situatsioon tundub tohutu potensiaali kasutamatus. Võibolla olen ma liiga pilvedes ja võibolla on asi hilises kellaajas aga see eesti jalgpall on tegelikult ikka nii kuradi üksluine, et hädasti oleks vaja midagi uut ja huvitavat ja praegu näen mina seda eelkõige just JK Nõmme Kalju näol!

sell8
28.03.06, 04:52
Ja mängust...
Esimene poolaeg oli teie. Ei saanud me kuidagi ennast käima ja asja tegi raskemaks ka värav, mis tegelikult ju sündis suhteliselt mittemillegist. Noole tsenderdus oli tavaline pall kasti, mis reeglina saab puhastatud kaitsjate poolt. Imelik oli aga see, et väravavaht ei ilmutanud üldse soovi pallile minna ja ka kaitsjad olid passiivsed - ei suudetud omavahel kokkuleppida, kes peaks minema seda palli mängima. Mängus tekkis juskui paus, pall sai vist isegi kastis ühe põrke teha ja esimesena ärkas sellest pausist Mitt, kes väravalööjale kohaselt tabamuse vormistas. Üldse tundus, et Nool ja Mitt klappisid väga hästi, eriti nagu teisi rünnakule ei kaasatudki. Miks aga mängus vahepeal sellised episoodid toimusid nagu treenerite omavaheline tuline sõnavahetus(kusjuures Olumets oli väga rahulik, Suurhans esindas Kaljut), mängijate pidevad protestid ja nägelemine nii vastasmeeskonnaga kui omavahel, oli aga põhjustatud sellest, et mängu kohtunikebrigaad oli väga halb. Eelkõige mainiksin äärekohtunikke, kes olid väga ebakindlad oma otsustes ja kohati ka üle mõistuse väärad. Tean, et kui piirikas tõstab lipu siis peaks nagu peakohtunik seda arvestama jne aga no kui see on ikkagi idiootlik otsus, mis seda põhjustab siis võtab nagu tuju ära. Samas tean ka seda, et tugev meeskond võidab isegi siis kui kohtunikud on pasad, väljak halvas seisukorras ja endagi koosseis ei ole just parim. Vabanduste taha ma ei poe, meie kaotasime kuna Kalju oli parem. Mäng võttis pöörde teine poolaeg kui julgeksin väita, et Kalju jäi hätta. Enam ei suudetud organiseeritud rünnakut mängida, kui kaitsest puhtaks löödud pall omadele ette jõudis siis toimus veel mingigi väravale suunitletud liikumine, muidu tegeleti sellega, et pall vastasmeeskonnalt ära võtta. Trumpäss oli muidugi Kallaste Tom, kes ülihea positsioonivaliku ja mängulugemisega vähemalt keskelt tee väravani kinni pani. Üritasime äärtelt aga viimane sööt või löök oli tihtipeale ebaõnnestunud. Ei õnnestunud meil seekord Lukk`u võtit üles leida. Aga tegelikult oli ju kihvt: ilus ilm ja mängueelne mula oli isegi sajapealise publiku kohale meelitanud ja julgen väita, et kuigi palju väravaid ei löödud, oli mäng igati võitluslik ja nauditav. Ja nagu siin kommentaarides mainiti - tõesti on hea vahel ka eestikeelseid roppuseid kohata

Kuno
28.03.06, 05:00
AMEN! ;)

Oll
28.03.06, 10:26
Asjalik jutt. Mõned siiski oskavad kaotada.

ROOTSI KUNN
28.03.06, 10:41
Algselt postitas Silver

Ausalt!!
Tükk aega ei ole Eesti jalgpallist midagi nii positiivset kuulnud ja lugenud.
Jõudu Kaljule ja Kunole!:)

Rein
28.03.06, 11:01

Algselt postitas Silver

Ausalt!!

Irw @ kaljule ka Kunole :D :D :D

Kuno
28.03.06, 11:39
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Silver

Ausalt!!

Irw @ kaljule ka Kunole :D :D :D

See kõlas naljakalt jah, aga thanks anyway :D

Teie Kalju ja Kuno

nurmalna
28.03.06, 16:38
Algselt postitas daywalker

Võimas! Aina paremuse poole liiguvad asjad ma vaatan.
Hetkel hoian küll Eesti jalgpallis kaljule vast kõige rohkem pöialt.

Sa pole ainus. Ise olen olen kah hakanud pöialt hoidma.

Silver
28.03.06, 17:10
TV 3 spordiuudistes peaks kah üks jupp antud uudisest täna ilmuma! Kõik teleka ette siis. Samuti on varsti üleval täna Operi intervjuu Soccernetile. Ka sealt saab ehk mõnele küsimusele vastuse. :)

Silver
28.03.06, 19:14
Intervjuu: http://www.soccernet.ee/news.php?id=11180

ROOTSI KUNN
28.03.06, 21:07
Ma olen juba mõnda aega mõtisklenud selle üle ,et miks Nõmme Kalju suht lühikese ajag saanud päris,päris paljude eestlaste lemmikuks
Ise küsin ja ise vastan. Eks lugege ja mõelge ,kas olete end samadelt mõtetelt tabanud.
Alustaks ehk sellest : Nõmme Kalju ,kui klubi on algupäraselt väga pikkade traditsioonidega ehk siis asutatud juba esimese Vabariigi ajal. kuigi vahepealne järjepidevus kadus vene okupatsiooniga .
Kalju on seotud väga konkreetselt ühe linnaosaga - Nõmmega ,mille elanikud on suht paiksed ehk siis juba põlvkondade kaupa Nõmmel elanud ja selle pärast on ka kodukoha tunne üsna tugev.
Kolmandaks on klubil ilus vapp ,mis seostab teda oma linnaosaga ja ei kanna laulva revolutsiooni aegset kujundust a-la sini-must -valge sirgeldis . Sellistest maitselagedustest kubisevad enamike uute jalgpalliklubide vapid ja sümboolika.
( Tammeka,Keila,Levadia,TVMK JNE.) Ärgu nüüd nende klubide poolehoidjad väga pahandagu aga nii see on ju!:lahe: Ja klubi sümboolika ei ole mitte vähetähtis,sest sellega identifitseerivad ennast klubiga tema poolehoidjad.
Ja neljas ehk minu meelest üks olulisemaid asju on klubi omanikud ja nende nägemus ja visioon ,kuidas klubi arendada ,kuhu tulevikus jõuda.
Ja siia võib ilmselt lisada veel selle ,et eestlastest jalgpallisõbrad on juba ammu oodanud ,et Tallinnas kerkiks esile üks tõsine eestikeelne ,sõltumatu ja majanduslikult tugev klubi ,kellel oleks oma staadion,treeningbaas ja korralik noortetöö.
Minu meelest tõmbaksid näiteks Nõmme Kalju ja Flora vastasseisud (kui need kunagi teoks saavad) palju rohkem rahvast kokku ,kui TVMK ja Flora mängud. Muidugi peab Kalju olema siis juba ,ka mänguliselt TVMK tasemel. Ehk siis Tallinnas puudub just eestlaste tõeline jalgpalli vastasseis ,konkurents
TVMK on ju sisuliselt anti Kalju ,kel puudub täielikult seos isegi Vineeritehasega sest see lammutatakse ja asemele kerkib mingi elamukvartal. Tulevikuvisioon ??? Midagi neil vist on plaanis aga praegu pole mõtet sellest rääkida. Nimi vajaks kindlasti vahetamist . Kas või ühinemise teel ,mõne teise klubiga.
TVMK -ga suht sarnane kloon on Levadia.mille nimi(võibolla) ja vapp vajaks muutmist.
Värvid on liialt sarnased Flora värvidega ja vapp on lihtsalt suht maitselage ja ebahuvitav. Ka peaks Levadia ennast konkreetsemalt mingi linnaosaga siduma .
Kaljuga ideaalne stardipositsioon on praegu kindlasti Pärnu Vaprusel,sest nad on tugevate traditsioonidega,iseseisev ja ilusa eesti aegse sümboolika ning nimega.
Kahjuks ei saa nimekirja panna praegu Viljandi Tulevikku ja Tartu Merkuuri.
Tulevikku lihtsalt sellepärast ,et klubi ei baseeru Viljandis ning on Flora süsteemis ning Merkuur ei ole enam selle tõttu ,et ümberlõigati Maagiks.:( Tulevikul on muidugi kõik eeldused olemas ,sest ühe Eesti vanema klubina on neil ilus vapp ja traditsioonid siiski olemas. Merkuuri kohta ei tea midagi kosta ,loodame kunagi saavad oma nime tagasi.

Uute tegijatena on kaardil Tammeka ,Kuressaare ,Ajax ja Valga. Tammekal on tubli juhtkond ,oma nägu , tuleviku visioon, noortetöö aga lahja sümboolika ,mis pärit jällegi sini-must- valgest vaimustusest. Minu meelest tuleks see ümber teha ja natuke Tartu või linnaosaga siduda. Ja see muutus tuleks teha kohe ja julgelt-konkurss välja kuulutada.
Mängulises mõttes on Tammeka ,Vapruse ja Maagiga enam vähem korras ,sest intriig on olemas. Kui mänguliselt ka juba Tallinna klubidega konkureerida saaksid siis oleks OK.
Tartu jalgpalli suureks miinuseks on korraliku staadioni(te) ja treeningvõimaluste puudumine aga see on juba minu meelest üleriigiline puudus.
Kuressaarega on samuti enam vähem OK ,kui kohalik publikuhuvi välja arvata.
Ajaxi plaane ei tea aga tugeva noortööga on nad hästi hakkama saanud ja Lasnamäe linnaosaga isegi haakunud ja omavad teatud identiteeti .
No ja Valga ....... ei mingit intriigi,kahjuks. Suht sümboolne side Valga linnaga ei ärata ka kohalikku huvi . Klubi sümboolikal pole isegi väga viga.

Teise Vabariigi sünnitatud klubidest on parim positsioon muidugi Floral oma parimate treenimis ja muude võimalustega. Klubi sümbolid on paigas ,nimi omapärane. Olemas on ka toetajaskond,kuigi mitte väga arvukas aga ikkagi olemas ja nad on hetkel ainukesed ,kelle fännid oma bussiga ,klubi välismängudele kaasa sõidavad.;)

Tulevikus näeksin Tallinnas veel üht tugevat eestikeelset klubi. Aga mitte mingit FC Strommit või muud taolist jura. Olgu Kalev või näit: Tallinna Sport ,mis oli samuti Vabariigi aegne klubi.
Üldine vahekord pealinnas võiks olla selline:
kaks tugevat venekeelset klubi ja kaks tugevat eestikeelset klubi ,kuid eestikeelsed ei tohiks mingil juhul olla sama omaniku klubid. Venekeelste puhul ei ole seda esialgu karta.:)
Ja kuna ülejäänud Eesti annab kokku neli-viis stabiilset klubi siis oleks Meistriliigas pinge garanteeritud. Meistriliigast peaks praegusel kujul kaduma Valga ehk samale omanikule kuuluvad klubid ,sest nende mängude huvi on nullilähedane . Kuigi kokkuleppe mänge ei usu on süsteemi sisene valik klubide taseme juba enne hooaega ära otsustanud.
\'
Igatahes ! Rohkem Nõmme Kalju taolisi positiivseid üllatajaid ja paari aasta pärast on Meistriliiga külastatavus kümnekordseks kasvanud. :lahe:

Eugen
29.03.06, 00:08
Laup 1.aprill 17.00 FC Levadia Tallinn II - JK Nõmme Kalju Männiku staadionil.
Kõik praegused ja tulevased fännid kohale:õnnelik:

Kuno
29.03.06, 01:42
Algselt postitas Eugen

JAH! Võtsid mul sõnad suust ;)
Tore oleks Kalju toetajaid seal platsi ääres näha, Levadia pole just kerge vastane ja abi kuluks ära!
Laupäeviti kell 17 Männiku Staadionil on Kalju muidu alati hästi mänginud ;)

Lennake peale!

NB! Rauli ei ole ja see pole meie kodumäng, saate ehk õllekest ka libistada :lahe: HEHE

kotkas
29.03.06, 10:01
Algselt postitas Kuno

Algselt postitas Eugen

JAH! Võtsid mul sõnad suust ;)
Tore oleks Kalju toetajaid seal platsi ääres näha, Levadia pole just kerge vastane ja abi kuluks ära!
Laupäeviti kell 17 Männiku Staadionil on Kalju muidu alati hästi mänginud ;)

Lennake peale!

NB! Rauli ei ole ja see pole meie kodumäng, saate ehk õllekest ka libistada :lahe: HEHE
Enn ei luba äkki;) ??

Silver
29.03.06, 15:29
Samuti on tulemas Kalju sallid! Kui midagi selgub, siis täpsemalt! :)