PDA

View Full Version : Tüdrukute jalgpall eestis



INCE
11.12.05, 16:26
Hakatuseks eile toimunud Warrior CUP 2005 tulemused:


1 10.00 Warrior 1 Allegro 0 : 3
2 10.20 Warrior 2 Allegro junior 0 : 0
3 10.40 Halliste Alko 0 : 0
4 11.00 Adavere Värska 2 : 1
5 11.20 Allegro Halliste 2 : 0
6 11.40 Allegro junior Värska 0 : 1
7 12.00 Warrior 1 Alko 1 : 2
8 12.20 Warrior 2 Adavere 1 : 2
9 12.40 Alko Allegro 0 : 0
10 13.00 Adavere Allegro junior 4 : 0
11 13.20 Halliste Warrior 1 2 : 1
12 13.40 Värska Allegro junior 1 : 0
13 5-8. Halliste Allegro junior 1 : 0
14 5-8. Warrior 1 Warrior 2 3 : 0
15 PF Allegro Värska 4 : 0
16 PF Alko Adavere 1 : 1 (pen.2:1)
17 7-8. Allegro junior Warrior 2 0 : 0 (pen.2:1)
18 5-6. Halliste Warrior 1 0 : 0 (pen.0 : 2)
19 3-4. Adavere Värska 2 : 1
20 Finaal Allegro Alko 2 : 1

Selle aastanumbri sisse peaks tüdrukutele jääma veel Girls CUP Lähtes 18.detsembril ja EJL Aastalõputurniir Tallinnas 30.detsember.

siim089
11.12.05, 19:59
HALLISTE OMAD PARIMAD !

siim089
11.12.05, 23:25
Halliste tüdrukud üllatasid kuuenda kohaga

Laupäeval Valga gümnaasiumi saalis peetud \"Warrior Cupil\", kus võtsid mõõtu 1991. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud, saavutas Halliste põhikool, olles ainus Viljandimaa võistkond, tubli kuuenda koha.

Kui enne turniiri algust rääkis tüdrukute juhendaja Kaido Luide, et turniirile minnakse kogemuste pärast, siis pärast turniiri ütles ta, et jääb esitusega väga rahule. \"Halliste tüdrukud pole õieti koos trennigi teinud,aga näiteks mitmed tänased vastased on juba kuid-aastaid koos olnud ja me suutsime nendega südilt mängida, ning ka punkte võtta\" rääkis Luide.
Turniiri avakohtumine Kohtla-Järve Alkoga lõppes tubli väravateta viigiga. Teine kohtumine lõppes Halliste kahjuks, kui 0:2 jäädi alla hilisemale turniirivõitjale FC Põlva Lootose teisele 0:2. Punktilisa, aga teeniti alagrupi viimasest mängust, kui võideti minimaalselt 1:0, kohalikku Warriori esimest võistkonda. Alagrupist kolmandana, läksid noorjalgpallurid edasi vahemängule, milles nad võitisd FC Lootose esimest 1:0, ning pääsesid tänu sellele 5.-6. koha mängule. Kohamängus läksid Halliste noorjalgpallurid jälle vastakuti Valga FC Warrioriga esimesega.Kuna mängu normaalaeg lõppes 0:0 viigiga, siis asuti võitjat selgitama läbi penaltide, kus olid kahjuks edukamad Valga jalgpallurid, võites penaltiseeria 2:0. Mõlemad Halliste põhikooli võistkonna väravad sellel turniiril lõi Helen Tamm.
Lisaks temale olid Valga mängimas Tiiu Suur, Karoline Lääts, Deily Tatar, Liis Kommer, Ave Saar, Aet Leesment, Kertu Ojaloo, Liis Ojaloo, Aneelia Kuusik, Maria Alesma ning Merje Gerassimov ning tüdrukuid juhendas jalgpallitreener Kaido Luide.
Siim Sülla, siim@jktulevik.ee

kaitz
13.12.05, 14:20
Algselt postitas INCE


Hakatuseks eile toimunud Warrior CUP 2005 tulemused:


1 10.00 Warrior 1 Allegro 0 : 3
2 10.20 Warrior 2 Allegro junior 0 : 0
3 10.40 Halliste Alko 0 : 0
4 11.00 Adavere Värska 2 : 1
5 11.20 Allegro Halliste 2 : 0
6 11.40 Allegro junior Värska 0 : 1
7 12.00 Warrior 1 Alko 1 : 2
8 12.20 Warrior 2 Adavere 1 : 2
9 12.40 Alko Allegro 0 : 0
10 13.00 Adavere Allegro junior 4 : 0
11 13.20 Halliste Warrior 1 2 : 1
12 13.40 Värska Allegro junior 1 : 0
13 5-8. Halliste Allegro junior 1 : 0
14 5-8. Warrior 1 Warrior 2 3 : 0
15 PF Allegro Värska 4 : 0
16 PF Alko Adavere 1 : 1 (pen.2:1)
17 7-8. Allegro junior Warrior 2 0 : 0 (pen.2:1)
18 5-6. Halliste Warrior 1 0 : 0 (pen.0 : 2)
19 3-4. Adavere Värska 2 : 1
20 Finaal Allegro Alko 2 : 1

Selle aastanumbri sisse peaks tüdrukutele jääma veel Girls CUP Lähtes 18.detsembril ja EJL Aastalõputurniir Tallinnas 30.detsember.


Halliste - Warrior1 1-0 mitte 2-1

kaitz
13.12.05, 14:22
Algselt postitas siim089


Halliste tüdrukud üllatasid kuuenda kohaga

Laupäeval Valga gümnaasiumi saalis peetud \"Warrior Cupil\", kus võtsid mõõtu 1991. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud, saavutas Halliste põhikool, olles ainus Viljandimaa võistkond, tubli kuuenda koha.

Kui enne turniiri algust rääkis tüdrukute juhendaja Kaido Luide, et turniirile minnakse kogemuste pärast, siis pärast turniiri ütles ta, et jääb esitusega väga rahule. \"Halliste tüdrukud pole õieti koos trennigi teinud,aga näiteks mitmed tänased vastased on juba kuid-aastaid koos olnud ja me suutsime nendega südilt mängida, ning ka punkte võtta\" rääkis Luide.
Turniiri avakohtumine Kohtla-Järve Alkoga lõppes tubli väravateta viigiga. Teine kohtumine lõppes Halliste kahjuks, kui 0:2 jäädi alla hilisemale turniirivõitjale FC Põlva Lootose teisele 0:2. Punktilisa, aga teeniti alagrupi viimasest mängust, kui võideti minimaalselt 1:0, kohalikku Warriori esimest võistkonda. Alagrupist kolmandana, läksid noorjalgpallurid edasi vahemängule, milles nad võitisd FC Lootose esimest 1:0, ning pääsesid tänu sellele 5.-6. koha mängule. Kohamängus läksid Halliste noorjalgpallurid jälle vastakuti Valga FC Warrioriga esimesega.Kuna mängu normaalaeg lõppes 0:0 viigiga, siis asuti võitjat selgitama läbi penaltide, kus olid kahjuks edukamad Valga jalgpallurid, võites penaltiseeria 2:0. Mõlemad Halliste põhikooli võistkonna väravad sellel turniiril lõi Helen Tamm.
Lisaks temale olid Valga mängimas Tiiu Suur, Karoline Lääts, Deily Tatar, Liis Kommer, Ave Saar, Aet Leesment, Kertu Ojaloo, Liis Ojaloo, Aneelia Kuusik, Maria Alesma ning Merje Gerassimov ning tüdrukuid juhendas jalgpallitreener Kaido Luide.
Siim Sülla, siim@jktulevik.ee



Mnjah:oih:

Jack
13.12.05, 14:57
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas siim089


Halliste tüdrukud üllatasid kuuenda kohaga

Laupäeval Valga gümnaasiumi saalis peetud \"Warrior Cupil\", kus võtsid mõõtu 1991. aastal sündinud ja nooremad tüdrukud, saavutas Halliste põhikool, olles ainus Viljandimaa võistkond, tubli kuuenda koha.

Kui enne turniiri algust rääkis tüdrukute juhendaja Kaido Luide, et turniirile minnakse kogemuste pärast, siis pärast turniiri ütles ta, et jääb esitusega väga rahule. \"Halliste tüdrukud pole õieti koos trennigi teinud,aga näiteks mitmed tänased vastased on juba kuid-aastaid koos olnud ja me suutsime nendega südilt mängida, ning ka punkte võtta\" rääkis Luide.
Turniiri avakohtumine Kohtla-Järve Alkoga lõppes tubli väravateta viigiga. Teine kohtumine lõppes Halliste kahjuks, kui 0:2 jäädi alla hilisemale turniirivõitjale FC Põlva Lootose teisele 0:2. Punktilisa, aga teeniti alagrupi viimasest mängust, kui võideti minimaalselt 1:0, kohalikku Warriori esimest võistkonda. Alagrupist kolmandana, läksid noorjalgpallurid edasi vahemängule, milles nad võitisd FC Lootose esimest 1:0, ning pääsesid tänu sellele 5.-6. koha mängule. Kohamängus läksid Halliste noorjalgpallurid jälle vastakuti Valga FC Warrioriga esimesega.Kuna mängu normaalaeg lõppes 0:0 viigiga, siis asuti võitjat selgitama läbi penaltide, kus olid kahjuks edukamad Valga jalgpallurid, võites penaltiseeria 2:0. Mõlemad Halliste põhikooli võistkonna väravad sellel turniiril lõi Helen Tamm.
Lisaks temale olid Valga mängimas Tiiu Suur, Karoline Lääts, Deily Tatar, Liis Kommer, Ave Saar, Aet Leesment, Kertu Ojaloo, Liis Ojaloo, Aneelia Kuusik, Maria Alesma ning Merje Gerassimov ning tüdrukuid juhendas jalgpallitreener Kaido Luide.
Siim Sülla, siim@jktulevik.ee



Mnjah:oih:



Päris hea:õnnelik: aa võtagi Tuleviku tüdrukud enda alla ehk saab siis asja kah neist

kaitz
13.12.05, 15:57
Tänan Jack pakkumast,aga kardan,et pole vist sellist vaba aega kui aga pakkumine tehakse eks siis mõtleme:kaval:

INCE
18.12.05, 16:06
Täna toimus Lähtel III Girls CUP.

Vanemate tüdrukute (1988) paremusjärjestus :
1.Pärnu JK
2.JK Tammeka
3.FC Ajax
4.EVL Kehtna

Nooremate tüdrukute (1990) paremusjärjestus:
1.FC Lootos/Allegro
2.EVL Kehtna
3.Pärnu JK
4.JK Tammeka
5.SK Tervis Adavere

Turniirist täpsemalt saad lugeda siit ... (http://lepo.it.da.ut.ee./~kkaarna/) või
siit ... (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=725)

INCE
30.12.05, 11:40
Kalevi hallis toimuva Aastalõputurniiri finaali jõudsid Lootos :õnnelik: ja Tammeka. Tulemuste kohta saad infot siit ... (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=730)

Ja otse loomulikult Head Vana aasta lõppu kõigile tüdrukute- ja naistejalgpalli fännidele ;)

asdf
30.12.05, 12:04
Algselt postitas INCE


Kalevi hallis toimuva Aastalõputurniiri finaali jõudsid Lootos :õnnelik: ja Tammeka. Tulemuste kohta saad infot siit ... (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=730)

Ja otse loomulikult Head Vana aasta lõppu kõigile tüdrukute- ja naistejalgpalli fännidele ;)

Ja Lootos tuligi tütarlaste turniiri võitjaks.

Reede, 30.detsember
Tütarlaste turniir
Mänguaeg 1 x 10 minutit

A alagrupp: TKSK Visa, JK Piraaja, Pärnu JK, Põltsamaa Tervis.
B alagrupp: JK Tammeka Tartu, FC Lootos, EVL Mesuca Nõmme.

8.00 TKSK Visa Põltsamaa Tervis 2 - 0
8.13 JK Piraaja Pärnu JK 1 - 0
8.26 FC Lootos EVL Mesuca Nõmme 0 - 0
8.39 Põltsamaa Tervis Pärnu JK 0 - 2
8.52 TKSK Visa JK Piraaja 0 - 0
09.05 JK Tammeka Tartu FC Lootos 0 - 3
09.18 JK Piraaja Põltsamaa Tervis 2 - 0
09.31 Pärnu JK TKSK Visa 1 - 1
09.45 EVL Mesuca Nõmme JK Tammeka Tartu 1 - 2

Poolfinaalid:
09.58 TKSK Visa FC Lootos 1 - 3
10.10 JK Piraaja JK Tammeka Tartu 1 - 1 (pen 2 - 3)

3.-4. koha mäng:
10.25 TKSK Visa JK Piraaja 0 - 0 (pen 1 - 3)

Finaal:
10.40 FC Lootos JK Tammeka Tartu 1 - 0

I koht - FC Lootos (Signy Aarna, Kadi Einola, Grete Kolbakov, Kristel Kotkas, Keidi
Käis, Laura Musting, Kristiina Raudsepp, Kirta Talgre, Eneli Vals, Marjo
?ults)
II koht- JK Tammeka (Karoliina Raudsepp, Marianne Kurvits, Kristi Hausenberg,
Katrin Sikk, Merle Alupere, Maria Sootak, Karin Parv, Maali-Liina Kulla, Liis
Ott, Kristiina Pärand, Loona Pärnakivi, Sirje Roops, Thea Timma)
III koht - JK Piraaja (Karmen Pedaru, Liisi Lantsev, Anete Paulus, Heleryn Viimsi,
Kelli Kink, Grete Leetmaa, Angela Krantsiveer, Tuuli Saupõld)

Parim väravalööja: Eneli Vals (FC Lootos)
Parim väravavaht: Signy Aarna (FC Lootos)
Parim mängija: Kelli Kink (JK Piraaja)

Väravalööjad:

4 Eneli Vals FC Lootos
3 Liis Lantsev JK Piraaja
2 Kristi Hausenberg JK Tammeka
2 Kristiina Raudsepp FC Lootos
1 Anzela Ahmetsina TKSK VISA
1 Anna Andreas TKSK VISA
1 Getter Laar Pärnu JK
1 Karolin Viirak Pärnu JK
1 Kelli Kink JK Piraaja
1 Natalia Vassiljeva TKSK VISA
1 Mariliis Palu Pärnu JK
1 Merle Alupere JK Tammeka
1 Daniela Mona Lambin EVL Mesuca Nõmme

Devil
30.12.05, 20:40
Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).

aimar
31.12.05, 00:17
Algselt postitas Devil


Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).
Tänan, Devil. Seda on hea kuulda. :õnnelik:

INCE
31.12.05, 00:22
Algselt postitas aimar



Algselt postitas Devil


Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).
Tänan, Devil. Seda on hea kuulda. :õnnelik:

Õnneks ei mängi nad ka veel järgmisel aastal naistekaid :)

Pai
31.12.05, 00:36
Algselt postitas INCE



Algselt postitas aimar



Algselt postitas Devil


Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).
Tänan, Devil. Seda on hea kuulda. :õnnelik:

Õnneks ei mängi nad ka veel järgmisel aastal naistekaid :)



Miks õnneks?

INCE
31.12.05, 00:54
Algselt postitas Pai



Algselt postitas INCE



Algselt postitas aimar



Algselt postitas Devil


Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).
Tänan, Devil. Seda on hea kuulda. :õnnelik:

Õnneks ei mängi nad ka veel järgmisel aastal naistekaid :)



Miks õnneks?

Neil ju alles järgmisel aastal mängib kaks mängijat oma õiget vanust. Ülejäänud on kes aasta kes kaks nooremad ... las harjuvad veel omavanustega ;)

Pai
31.12.05, 11:44
Algselt postitas INCE



Algselt postitas Pai



Algselt postitas INCE



Algselt postitas aimar



Algselt postitas Devil


Lootose võit pole kellelegi muidugi mingi üllatus :).
Tänan, Devil. Seda on hea kuulda. :õnnelik:

Õnneks ei mängi nad ka veel järgmisel aastal naistekaid :)



Miks õnneks?

Neil ju alles järgmisel aastal mängib kaks mängijat oma õiget vanust. Ülejäänud on kes aasta kes kaks nooremad ... las harjuvad veel omavanustega ;)


No jah , aga samas tegelt annab Naiste MV osalemine palju juurde.
Meil Piraajadel on sama moodi väga noored, eelmine aasta kui mängiti tüdrukuid olid kah meil enamus 90 sündinud. Ja naistes parem ei räägi keskmisest vanusest, Üle 18 aasta mängijaid paar üksikut tuleb mängule, kuid siiski suudavad noored juba ka naiste vastu mängida, ja see on vaid tänu sellele et 2 aastat on liigat mängitd ;)

INCE
03.01.06, 16:50
Head Uut Aastat !

Infoks niipalju, et veebruaris toimuvale saalijalgpalliturniirile Lootos CUP on jäänud tüdrukute vanuseklassidesse vaid 1 vakantne koht. Võistkonnad, kes on huvitatud, registreerige ennast fclootos@hot.ee. võimalikult kiiresti :kaval:

Tänase seisuga on registreerunud:

G-14 vanuseklass sünd. 1992 ja nooremad. (11.veebruar 2006)

1. FCL Allegro junior Põlva
2. SK Tervis Adavere
3. FCL Värska Värska
4. JK Piraaja Kehra
5. JSK Suntaži Suntaži (Läti)
6. bron

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. bron

kaups
05.01.06, 23:26
Algselt postitas INCE


Head Uut Aastat !


G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. bron

Ohoo, kas Kure debüüt selles valdkonnas? ;) Olee igal juhul!!!:õnnelik:

kaitz
06.01.06, 11:49
Algselt postitas kaups



Algselt postitas INCE


Head Uut Aastat !


G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. bron

Ohoo, kas Kure debüüt selles valdkonnas? ;) Olee igal juhul!!!:õnnelik:


8 Halliste PK

INCE
06.01.06, 18:47
Täpselt nii ongi :) vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. Halliste PK

alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.

kaitz
23.01.06, 16:05
Algselt postitas INCE


Täpselt nii ongi :) vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. Halliste PK

alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.


Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla

INCE
25.01.06, 23:04
Kuna kõik ei pruugi külastada Lootos CUP kodukat, siis sätin tüdrukute turniiriinfo ka siia ülesse.

G-16 Tüdrukud sünd. 1990 (12.veebruar Mesikäpa Hall)
HANSAPANK karikatele

A grupp
FCL Allegro
Pärnu JK
FK Matisi Valmiera(Läti)
FC Warrior
FC Kuressaare

B grupp
JK Tammeka
SK Tervis
FB Gulbene/Kristine (Läti)
JK Alko
Halliste PK

Nooremate tüdrukute (1992 ja hiljem sündinud) turniiril osaleb seitse võistkonda. Alagruppe ei loositud. Kõik võistkonnad mängivad üksteisega läbi.

... G-14 Tüdrukud sünd. 1992 (11.veebruar Spordimajas)
RT AUHINNAD karikatele

FCL Allegro junior
SK Tervis
JK Piraaja
Ahja
FCL Värska
JSK Suntaži (Läti)
FK Matisi Valmiera (Läti)

kaitz
01.02.06, 13:12
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas INCE


Täpselt nii ongi :) vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. Halliste PK

alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.


Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla



Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees

INCE
02.02.06, 18:25
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas kaitz



Algselt postitas INCE


Täpselt nii ongi :) vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. FK Valmiera
9.JK Piraaja

alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.


Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla



Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees

Kahju, aga samas tänud aegsa etteteatamise eest. Jõuame veel ajakavasid muuta. Edu Hallistele sellegipoolest!

kaitz
03.02.06, 15:17
Algselt postitas INCE



Algselt postitas kaitz



Algselt postitas kaitz



Algselt postitas INCE


Täpselt nii ongi :) vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
1. FCL Allegro Põlva
2. JK Tammeka Tartu
3. SK Tervis Adavere
4. JK Alko Kohtla-Järve
5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
6. Pärnu JK Pärnu
7. FC Kuressaare Kuressaare
8. FK Valmiera
9.JK Piraaja

alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.


Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla



Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees

Kahju, aga samas tänud aegsa etteteatamise eest. Jõuame veel ajakavasid muuta. Edu Hallistele sellegipoolest!



Mul endal ja tüdrukutel samamoodi kahju üks väga hea turniir jääb mängimatta:viha:

lennuk
03.02.06, 19:09
kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.

malle
06.02.06, 12:54
vot see on küll tore uudis! :lahe: Paistab, et hakkab ka naiste jalgpall Eestis vaikselt edenema:õnnelik:

salmer
06.02.06, 23:26
Algselt postitas lennuk


kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.
iseasi, kuidas see praktikas teostub...

kaitz
07.02.06, 00:11
Algselt postitas salmer



Algselt postitas lennuk


kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.
iseasi, kuidas see praktikas teostub...


Ma siiski arvan,et teostub aga eks näe

INCE
26.02.06, 00:16
Natuke vananenud uudis, aga parem hilja kui mitte kunagi ;)

Algaval 2006. hooajal registreerus tütarlaste B-klassi 16 võistkonda ja moodustati esmakordselt ka tüdrukute B-klassis kaks liigat.

Eesti noorte MV - Tüdrukud B-klass
(1990-1993.a.)

Esiliiga
1. TKSK Visa Tallinn
2. JK Tammeka Tartu
3. JK Piraaja Kehra
4. FC Lootos Põlva
5. Pärnu JK
6. EVL Nõmme
7. Põltsamaa Tervis
8. FC Flora Tallinn

II liiga
1. JK Maag Tartu
2. FC TVMK Tallinn
3. Pärnu JK Vaprus
4. JK Tallinna Kalev
5. Viru-Nigula SK
6. EVL Käru
7. EVL Läänemaa
8. FC Valga Warrior

Tütarlaste B-klassi mängupäevaks on määratud neljapäev.

INCE
04.03.06, 12:07
Tüdrukute 2006 aasta kalender (mänguaegades võib tulla veel muudatusi)

I liiga

Kevadring
I voor
FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Tamme st.kunstmuru 04.mai kell 17.00
TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00

II voor
FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 17.00
Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 11.mai kell 15.00
Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00

III voor
JK Tammeka - FC Flora Tartu Tamme st.kunstmuru 18.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 17.00

IV voor
FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 15.00
Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 17.00
JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00

V voor
EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 17.00
TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Tamme st.kunstmuru 01.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00

VI voor
FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 17.00
FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Tamme st.kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00

VII voor
Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 14.juuni kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 17.00
TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00


Sügisring
I voor
JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 17.00

II voor
FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Tamme st.kunstmuru 17.august kell 17.00
TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 15.00

III voor
FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 17.00
JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00

IV voor
TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
JK Tammeka - FC Lootos Tartu Tamme st.kunstmuru 31.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 17.00
Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00

V voor
FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 17.00
FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 17.00

VI voor
Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 13.september kell 17.00
TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00

VII voor
FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 17.00
FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Tamme st.kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00



II liiga

Kevadring
I voor
FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00

II voor
FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 11.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00

III voor
JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 18.mai kell 17.00

IV voor
FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 25.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00

V voor
Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 01.juuni kell 17.00
FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00

VI voor
FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00

VII voor
EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 15.juuni kell 17.00
EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00

Sügisring
I voor
Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 10.august kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 17.00

II voor
JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00

III voor
FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00

IV voor
FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 31.august kell 17.00
JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00

V voor
FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 07.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00

VI voor
EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00

VII voor
FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00

lennuk
09.03.06, 21:16
sel nädalavahetusel siis lausa kaks tüdrukute turniiri.
89. a vanuseklassile toimub PJK Cup 2006, mängitakse Pärnu kunstmuruväljakul ja aset leiab see 11. märtsil
samuti toimub Valtu Spordimajas Nädaline Cup 2006. seal toimub laupäeval turniir 91. a sündinud tüdrukutele ja pühapäeval 95. a sündinud tüdrukutele.

Sir Allan
09.03.06, 22:56
Algselt postitas lennuk


samuti toimub Valtu Spordimajas Nädaline Cup 2006. ... ja pühapäeval 95. a sündinud tüdrukutele. Tubli ! Väga tubli korraldaja poolt sellisele vanusele teha TURNIIR ning just tüdrukutele ! Kas on ka kuulda, kui palju osavõtjaid 95 turniirist on ?

INCE
11.03.06, 23:33
Pärnu CUP 2006 lõppjärjestus :

1. EVL Kehtna
2.FC Lootos
3.JK Tammeka
4.TKSK Visa
5.Pärnu JK
6.JK Tulevik

mängude tulemused leiad siit (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=764)

simmo
12.03.06, 21:27
11.-12. märtsil toimus järjekordne Nädaline Cup Valtu Spordimajas. Laupäeval toimus turniir 1991.a. ja pühapäeval 1995.a. ning hiljem sündinud tüdrukutele.

Tüdrukud 91

Tulemused:

1 FK Mersrags (LAT) - FK Mersrags II (LAT) 5 - 0
2 EVL Nõmme - EVL Taebla 8 - 4
3 JK Piraaja - FC TVMK 2 - 0
4 FK Mersrags (LAT) - EVL Taebla 6 - 2
5 EVL Nõmme - FC TVMK 8 - 1
6 JK Piraaja - FK Mersrags II (LAT) 3 - 1
7 FK Mersrags (LAT) - JK Piraaja 4 - 0
8 EVL Nõmme - FK Mersrags II (LAT) 6 - 1
9 EVL Taebla - FC TVMK 1 - 0
10 FK Mersrags (LAT) - FC TVMK 6 - 0
11 EVL Nõmme - JK Piraaja 3 - 1
12 EVL Taebla - FK Mersrags II (LAT) 2 - 1
13 FK Mersrags (LAT) - EVL Nõmme 4 - 2
14 JK Piraaja - EVL Taebla 4 - 0
15 FK Mersrags II (LAT) - FC TVMK 2 - 0

1. FK Mersrags (LAT) 5 0 0 25 - 4 15
2. EVL Nõmme 4 0 1 27 - 12 12
3. JK Piraaja 3 0 2 10 - 8 9
4. EVL Taebla 2 0 3 11 - 19 6
5. FK Mersrags II (LAT) 1 0 4 5 - 16 3
6. FC TVMK 0 0 5 1 - 19 0

Tüdrukud 95

I ring

1 EVL Käru - EVL Nõmme 0 - 6
2 Pärnu JK - EVL Taebla 1 - 3
3 EVL Käru - EVL Taebla 0 - 2
4 Pärnu JK - EVL Nõmme 1 - 6
5 EVL Käru - Pärnu JK 1 - 2
6 EVL Nõmme - EVL Taebla 5 - 0

II ring

7 EVL Käru - EVL Nõmme 0 - 2
8 Pärnu JK - EVL Taebla 2 - 2
9 EVL Käru - EVL Taebla 0 - 4
10 Pärnu JK - EVL Nõmme 1 - 3
11 EVL Käru - Pärnu JK 1 - 1
12 EVL Nõmme - EVL Taebla 5 - 0

1. EVL Nõmme 6 0 0 27 - 2 18
2. EVL Taebla 3 1 2 11 - 13 10
3. Pärnu JK 1 2 3 8 - 16 5
4. EVL Käru 0 1 5 2 - 17 1

INCE
05.04.06, 22:31
Meistrivõistluste ametlik kalender siis nüüd olemas.

I liiga

Kevadring
I voor
FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Annelinna kunstmuru 04.mai kell 16.00
TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00

II voor
FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 15.00
Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 12.mai kell 16.00
Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00

III voor
JK Tammeka - FC Flora Tartu Annelinna kunstmuru 18.mai kell 16.00
FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 16.30

IV voor
FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 15.00
FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 19.00
Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 16.00
JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00

V voor
EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 16.30
TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Annelinna kunstmuru 01.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00

VI voor
FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 15.00
FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Annelinna kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00

VII voor
Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 16.juuni kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 16.30
TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00


Sügisring
I voor
JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 16.30

II voor
FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Annelinna kunstmuru 17.august kell 17.00
TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 16.30

III voor
FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 15.00
JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00

IV voor
TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
JK Tammeka - FC Lootos Tartu Annelinna kunstmuru 31.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 16.30
Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00

V voor
FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 15.00
FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 15.00

VI voor
Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 14.september kell 16.30
TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00

VII voor
FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 15.00
FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Annelinna kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00



II liiga

Kevadring
I voor
FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00

II voor
FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 10.mai kell 15.00
EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00

III voor
JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 17.mai kell 17.00

IV voor
FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 26.mai kell 18.00
JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00

V voor
Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 31.mai kell 15.00
FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00

VI voor
FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00

VII voor
EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 14.juuni kell 16.00
EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00

Sügisring
I voor
Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 09.august kell 13.00
EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 15.00

II voor
JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00

III voor
FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00

IV voor
FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 30.august kell 14.00
JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00

V voor
FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 06.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00

VI voor
EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00

VII voor
FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00

head mänguõnne kõigile :)

INCE
30.04.06, 18:12
Enne järgmisel nädalal algavaid liigamänge käisid Lätis, Spring Cupil, hetkevormi kontrollimas Põlva FC Lootos ja EVL Kehtna tüdrukud. Täpsemalt loesiit ! (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=802)

INCE
08.05.06, 21:48
Esiliiga

I voor
FC Flora - JK Piraaja 0 : 10
FC Lootos - Pärnu JK 3 : 0
JK Tammeka - Põltsamaa Tervis 0 : 2
TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme 2 : 3

II liiga

I voor
FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK 2 : 1
JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa 3 : 8
JK Maag - EVL Käru 5 : 0
FC TVMK - Pärnu JK Vaprus 0 : 4

Tabelit (ja laiemaid järeldusi) pole vist veel mõtet teha, mängud alles algasid . . .

Mikusiku
12.05.06, 01:16
II Liiga
EVL Läänemaa - JK Maag 4:0

INCE
12.05.06, 18:52
II voor

ESILIIGA

FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 0 : 6 (Raudsepp 3, Vals 2, Kolbakov)
Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 1 : 0 (Viirak)
Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 2 : 2 (Lambin 2 - ...)
JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 2 : 0 (Pedaru, Leetmaa)



Tabel peale teist vooru (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
18.05.06, 21:55
Esiliiga

18.mai kell 16.00 JK Tammeka - FC Flora 3:1 (2:0) (Merle Alupere 2, Liis Ott)
18.mai kell 17.00 FC Lootos - JK Piraaja 10:0 (4:0) (Grete Kolbakov 3, Kristel Kotkas 4, Kristiina Raudsepp 2, Gerlit Kahar)
18.mai kell 16.30 TKSK Visa - Pärnu JK 4:0 (3:0) (Lambin 3, )
18.mai kell 16.30 EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis 2:3 (2:1) (Kairi Himanen, Kati Reispass - ...)


tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
26.05.06, 12:41
4 voor 25.mai

Esiliiga

FC Flora - TKSK Visa 0:10 (Daniela Mona Lambin 7, Marija Mussorina 2, Nadezda Ivanova)
FC Lootos - JK Tammeka 3:0 (1:0) (Grete Kolbakov 2, Kristiina Raudsepp)
Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme 0:0
JK Piraaja - Põltsamaa Tervis 5:1 (Greete Leetmaa 2, Liisi Lantsev 2, Anete Paulus)


tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
02.06.06, 18:00
5 voor 1.juuni

Esiliiga

EVL Mesuca Nõmme - FC Flora 1:1
TKSK Visa - FC Lootos 1:12 (0:5) ( - Eneli Vals 4, Kirta Talgre 2, Kristiina Raudsepp 2, Grete Kolbakov 2, Kadi Einola, Signy Aarna)
JK Tammeka - JK Piraaja 4:0 (0:0) (Merle Alupere 2, Liis Ott, ov)
Põltsamaa Tervis - Pärnu JK 2:1


tabel peale 5. vooru (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
06.06.06, 15:29
6.voor

Esiliiga

08.juuni FC Flora - Põltsamaa Tervis 1:1
08.juuni FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme 3:0
22.juuni kell 17.00 JK Tammeka - TKSK Visa, Tartu Annelinna kunstmuru
07.juuni JK Piraaja - Pärnu JK 0:0

INCE
18.06.06, 15:59
Esiliiga

VII voor

15.juuni kell 17.00 Pärnu JK - FC Flora 1:0
16.juuni kell 17.00 Põltsamaa Tervis - FC Lootos 1:4 (1:2)
15.juuni kell 16.30 EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka 6:0 (4:0)
15.juuni kell 17.00 TKSK Visa - JK Piraaja 2:7


Esiliiga tabel peale kevadringi mänge (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
09.08.06, 09:43
Küll pisut hilinenud inf, aga siiski.

Lootosspring turniiril mängiti palli ka kahes tüdrukute vanuseklassis. G-16 (1990 ja nooremad) võitis turniiri soomlaste Tikkurila PS Vantaast, kes alistas allegrod.
G-14 (1992 ja nooremad) võitsid samuti soomlased (Lahti FC Reipas), kes kogus teiseks jäänud allegrodega sama palju punkte, aga otsustavaks said omavahelised mängud (1:0 ja 0:2).
Lätlaste Suntaži oli päris hea, kahju, et Gulbene ei saanud tulla, üks võistkond jäi kohe vähemaks.

G-16 Pakett karikatele

1.TiPS Vantaa (Soome)
2.FC Lootos/Allegro Põlva
3.FC Flora Tallinn
4.SK Tervis Adavere
5.JK Kalev Tallinn

Parim mängija: Riikka Hannula (TiPS)
Parim väravavaht: Signy Aarna (FC Lootos/Allegro)


G-14 RT Auhinnad karikatele

1. FC Reipas Lahti 13p.
2. FC Lootos/allegro 13p.
3. JFK Suntaži 8p.
4. FCL Värska 0p.

Parim mängija: Julia Taulo(FC Reipas)
Parim väravavaht: Gita Valaine (JFK Suntaži)


mängude tulemused leiad Lootose kodukalt (http://www.fclootos.ee/)

INCE
01.09.06, 13:40
Esimesena on selle aasta noortemeister selgunud tüdrukute B vanuseklassi arvestuses (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=955).

Tabeliseis kolm vooru enne lõppu (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)


:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Head alanud kooliaastat kõigile jalgpallipiigadele !

INCE
12.12.06, 18:31
Laupäev, 30.detsember
Tütarlaste turniir
Mänguaeg 1 x 8 minutit

A B
FC Lootos EVL Nõmme
TKSK Visa JK Piraaja
FCF Tallinn Pärnu JK
EVL Läänemaa Põltsamaa Tervis

8.00 TKSK Visa - FCF Tallinn
8.10 EVL Nõmme - JK Piraaja
8.20 Põltsamaa Tervis - Pärnu JK
8.30 EVL Läänemaa - FCF Tallinn
8.40 FC Lootos - TKSK Visa
8.50 EVL Nõmme - Põltsamaa Tervis
9.00 JK Piraaja - Pärnu JK
9.10 FCF Tallinn - FC Lootos
9.20 TKSK Visa - EVL Läänemaa
9.30 Pärnu JK - EVL Nõmme
9.40 JK Piraaja - Põltsamaa Tervis
9.50 FC Lootos - EVL Läänemaa
10.00 A2 - B1
10.13 B2 - A1
10.26 3. - 4.koht
10.39 Finaal

INCE
18.12.06, 16:59
16.-17. detsembril toimunud Girls CUP tulemused tüdrukute vanustes:


Lõppjärjestus (1990 vanuses)

Võistkonnad M P VV +/-

1. FC Lootos Põlva 5 15 14 : 3 11
2. EVL Kehtna 5 10 13 : 3 10
3. FC Flora Tallinn 5 9 9 : 11 -2
4. JK Tammeka 5 6 5 : 10 -5
5. Pärnu JK 5 4 4 : 5 -1
6. FC Ajax Tallinn 5 0 1 : 14 -13

13:00 JK Tammeka - FC Lootos Põlva 0 : 2
13:20 FC Ajax Tallinn - EVL Kehtna 0 : 3
13:40 FC Flora Tallinn - Pärnu JK 2 : 1
14:00 JK Tammeka - FC Ajax Tallinn 3 : 0
14:20 FC Lootos Põlva - FC Flora Tallinn 6 : 1
14:40 EVL Kehtna - Pärnu JK 0 : 0
15:00 FC Flora Tallinn - JK Tammeka 2 : 0
15:20 FC Lootos Põlva - EVL Kehtna 2 : 1
15:40 Pärnu JK - FC Ajax Tallinn 2 : 0
16:00 JK Tammeka - EVL Kehtna 1 : 6
16:20 Pärnu JK - FC Lootos Põlva 1 : 2
16:40 FC Ajax Tallinn - FC Flora Tallinn 1 : 4
17:00 Pärnu JK - JK Tammeka 0 : 1
17:20 FC Lootos Põlva - FC Ajax Tallinn 2 : 0
17:40 EVL Kehtna - FC Flora Tallinn 3 : 0

Väravalööjad:

7 - Eneli Vals FC Lootos
6 - Sandra London FC Flora
3 - Kirta Talgre FC Lootos, Kati Reispass EVL Kehtna, Merle Alupere JK Tammeka, Viivika Viickberg EVL Kehtna, Anete Paulus EVL Kehtna
2 - Liivi Sõrmus Pärnu JK, Triinu Esken FC Flora
1 - Katrin Loo FC Flora, Kairi Himanen Pärnu JK, Maali-Liina Kulla JK Tammeka, Keidi Käis FC Lootos, Karolin Virak Pärnu JK, Sirje Roops JK Tammeka, Laura Musting FC Lootos, Jekaterina Išunina FC Ajax


Lõppjärjestus (1995 vanuses)

1. FC Ajax Lasnamäe
2. Pärnu JK
3. JK Tammeka II
4. JK Tammeka I

10:00 JK Tammeka I - JK Tammeka II 1 : 0 (Kädri-Li Ootsing)
10:20 FC Ajax - Pärnu JK 4 : 0 (Diana Vilotševa 2, Saron Läänmäe, Anna Bulavenko)
10:40 FC Ajax - JK Tammeka I 4 : 0 (Diana Vilotševa 2, Saron Läänmäe, Anna Bulavenko)
11:00 JK Tammeka II - Pärnu JK 3 : 5 (Katariina Tammi, Kristiina Feldmann, Heidi Telvar - Gerli Kask 3, Karoliine Maalinn 2)
11:20 JK Tammeka I - Pärnu JK 0 : 5 (Gerli Kask 3, Karoliine Maalinn, Liisa Tamsaar)
11:40 JK Tammeka II - FC Ajax 0 : 5 (Anna Bulavenko 2, Saron Läänmäe 2, Diana Vilotševa)

12:00 Penaltiturniir - parim väravavaht: Olga (Pärnu JK), parim lööja: Saron Läänmäe (FC Ajax)

13:00 JK Tammeka I - JK Tammeka II 0 : 1 (Kristiina Feldmann)
13:20 FC Ajax - Pärnu JK 4 : 0 (Anna Bulavenko 3, Diana Vilotševa)

Väravalööjate edetabel:

7 Anna Bulavenko FC Ajax
6 Gerli Kask Pärnu JK
6 Diana Vilotševa FC Ajax
4 Saron Läänmäe FC Ajax
3 Karoliine Maalinn Pärnu JK
2 Kristiina Feldman JK Tammeka II
1 Kädri-Li Ootsing JK Tammeka I
1 Heidi Telvar JK Tammeka II
1 Katariina Tammi JK Tammeka II
1 Liisa Tamsaar Pärnu JK

INCE
25.02.07, 14:48
Tüdrukute/neidude meistrivõistlustele registreerus rekordilised 23 võistkonda, mistõttu otsustati selle hooajal korraldada meistrivõistlused kolmes vanuseklassis: A/B ja esmakordselt C ning D vanuseklassidele.

A/B (1989-1993) meistrivõistlustel osaleb 13 võistkonda. Et EJL otsustas suht arusaamatutel põhjustel loobuda B-klassist (samas ainuüksi eelmisel aastal osales seal 16 võistkonda), jääb valitseval meistril FCL Allegrol oma vanuses tiitel kaitsmata. Eks nad üritavad seda teha siis endast vanemate hulgas, nagu alati ;)

Esiliiga
1.FC Lootos/Allegro
2. EVL Mesuca Nõmme
3. Kehra JK Piraaja
4. Tallinna FC Flora
5. Pärnu JK
6. Tartu JK Maag Tammeka I
7. EVL Läänemaa
8. Viru-Nigula SK

II liiga
1. Tallinna FC TVMK
2. Pärnu JK Vaprus
3. Tallinna FC Levadia
5. Tallinna Kalev
6. Tartu JK Maag Tammeka II

C vanuseklassi (1993 - 1995.a.) meistrivõistlustel osaleb 5 võistkonda.

1. FC Lootos/Allegro
2. Põltsamaa SK Tervis
3. EVL Kohila
4. Viru-Nigula Spordiklubi
5. Tallinna FC Flora

D vanuseklassi (1995 - 1997.a.) meistrivõistlustel osaleb samuti 5 võistkonda.

1. Lasnamäe FC Ajax
2. Pärnu JK
3. Tartu JK Maag Tammeka
4. EVL Raplamaa
5. EVL Käru

Tuleb kindlasti põnev jalgpalliaasta.

INCE
11.03.07, 22:00
Eile ja täna toimusid Kiili Spordisaalis Nädalise Karikas 2007 saaliturniirid tüdrukutele ja naistele.
Pühapäevaste turniide kohta saab lugeda http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1118

INCE
19.03.07, 01:25
Tartus toimus 17-18.03 Bio Berry Kevadturniir 2007

Osalesid tüdrukud sünd. 1989 ja hiljem (mänguaeg 1 x 35 min)


Laupäev 17.03.2007

10:00 JK MT I - JK MT II T89 4:0 (Sirje Roops, Marilis Uibo, Maali-Liina Kulla, Merle Alupere)
10:40 FC Lootos - FC Flora T89 3:0 (ov, Liis Emajõe, Eneli Vals)
13:00 JK MT I - FC Lootos T89 0:0
13:40 JK MT II - FC Flora T89 0:3 (Katrin Loo, Merily Toom, Anna Andreas)

Pühapäev 18.03.2007

10:00 JK MT I - FC Flora T89 0:0
10:40 JK MT II - FC Lootos T89 1:5 (Krista Liiv - Kristiina Raudsepp, Eneli Vals, Kaisa Tammik, Liis Emajõe, Signy Aarna)
13:00 3.-4. koht JK Maag Tammeka II - FC Flora 0:4 (Sandra London, Katrin Loo 3)
13:40 Finaal JK Maag Tammeka I - FC Lootos 0:2 (Liis Emajõe 2)



Tüdrukud 89 M V V K VV P
1. FC Lootos 4 3 1 0 10:1 10p
2. JK Maag Tammeka I 4 1 2 1 4:2 5p
3. FC Flora 4 2 1 1 7:3 7p
4. JK Maag Tammeka II 4 0 0 4 1:16 0p

Parimad mängijad: Kirta Talgre (FC Lootos), Sirje Roops (JK MT I), Katrin Loo (FC Flora)

Turniirist saad lugeda ka siit: http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1125

kaitz
25.03.07, 21:03
Viljandi JK Tulevik sai Valga FC Warrior Cupil III koha

INCE
26.05.07, 22:51
Eesti meistrivõistlustel hakkavad kevadvoorud läbi saama. Kuidas siis läinud on?



Tüdrukute A/B vanuseklassis on mängitud neli vooru ja kaotuseta kaks võistkonda - Pärnu JK ja FC Lootos:

1. voor
03.05 16:00 EVL Mesuca Nõmme --- Viru-Nigula SK 0 : 8
03.05 17:00 FC Lootos --- Pärnu JK 0 : 0
04.05 15:00 JK Maag Tammeka --- EVL Läänemaa 4 : 2
21.09 15:00 FC Flora --- JK Piraaja A Le Coq kunstmuruväljak

2. voor
10.05 15:00 Pärnu JK --- EVL Mesuca Nõmme 14 : 0
10.05 17:00 EVL Läänemaa --- Viru-Nigula SK 9 : 0
11.05 17:00 JK Maag Tammeka --- FC Flora 1 : 1
11.05 18:00 JK Piraaja --- FC Lootos 0 : 2

3. voor
17.05 16:00 EVL Mesuca Nõmme --- JK Piraaja 0 : 12
17.05 17:00 Viru-Nigula SK --- Pärnu JK 0 : 2
17.05 19:00 FC Lootos --- JK Maag Tammeka 1 : 0
19.09 15:00 FC Flora --- EVL Läänemaa A Le Coq kunstmuruväljak

4. voor
23.05 17:00 JK Piraaja --- Viru-Nigula SK 10 : 0
24.05 16:00 FC Flora --- FC Lootos 1 : 5
24.05 17:00 EVL Läänemaa --- Pärnu JK 0 : 1
25.05 15:00 JK Maag Tammeka --- EVL Mesuca Nõmme 11 : 0

Tabeliseis:
1. Pärnu JK 4 3 1 0 17:0 +17 10p.
2. FC Lootos 4 3 1 0 8:1 +7 10p.
3. JK Maag Tammeka I 4 2 1 1 16:4 +12 7p.
4. JK Piraaja 3 2 0 1 22:2 +20 6p.
5. EVL Läänemaa 3 1 0 2 11:5 +6 3p.
6. Viru-Nigula SK 4 1 0 3 8:21 -13 3p.
7. FC Flora 2 0 1 1 2:6 -4 1p.
8. EVL Mesuca Nõmme 4 0 0 4 0:45 -45 0p.

Tüdrukute C klassis on kindlaks liidriks EVL Kohila võistkond.

1. voor
16.05 18:00 FC Lootos --- EVL Kohila 0 : 2
19.06 14:00 FC Flora --- Viru-Nigula SK A Le Coq kunstmuruväljak

2. voor
20.05 17:00 SK Tervis --- FC Lootos 1 : 2
22.05 16:00 EVL Kohila --- FC Flora 8 : 3

3. voor
14.05 15:30 Viru-Nigula SK --- EVL Kohila 2 : 12
30.05 15:00 FC Flora --- SK Tervis A Le Coq kunstmuruväljak

4. voor
16.05 17:00 SK Tervis --- Viru-Nigula SK 1 : 1
30.08 15:30 FC Lootos --- FC Flora Lootospark

5. voor
13.06 15:30 Viru-Nigula SK --- FC Lootos Viru-Nigula staadion
13.06 17:00 EVL Kohila --- SK Tervis Kohila staadion

6. voor
05.06 15:00 Viru-Nigula SK --- FC Flora Viru-Nigula staadion
20.09 14:00 EVL Kohila --- FC Lootos Kohila staadion

7. voor
02.05 14:00 FC Flora --- EVL Kohila 0 : 2
05.09 17:00 FC Lootos --- SK Tervis Lootospark

8. voor
12.09 17:00 EVL Kohila --- Viru-Nigula SK Kohila staadion
13.09 17:00 SK Tervis --- FC Flora Esku staadion

9. voor
24.05 14:00 FC Flora --- FC Lootos 1 : 3
30.08 15:30 Viru-Nigula SK --- SK Tervis Viru-Nigula staadion

10. voor
25.09 15:00 FC Lootos --- Viru-Nigula SK Lootospark
25.09 17:00 SK Tervis --- EVL Kohila Esku staadion

Tabeliseis:

1. EVL Kohila 4 4 0 0 24-5 +19 12p.
2. FC Lootos 3 2 0 1 5-4 +1 6p.
3. Põltsamaa SK Tervis 2 0 1 1 2-3 -1 1p.
4. Viru-Nigula Spordiklubi 2 0 1 1 3-13 -10 1p.
5. FC Flora Tallinn 3 0 0 3 4-13 -9 0p.

tulemused http://www.fclootos.ee/team.php?team=allegro


D klass

JK Maag Tammeka - EVL Raplamaa 0 : 10
Pärnu JK - Lasnamäe FC Ajax 0 : 2
EVL Raplamaa - Pärnu JK 7 : 0


1. EVL Raplamaa 2 2 0 0 17-0 +17 6p.
2. Lasnamäe FC Ajax 1 1 0 0 2-0 +2 3p.
3. Pärnu JK 2 0 0 2 0-9 -9 0p.
4. JK Maag Tammeka 1 0 0 1 0-10 -10 0p.
5. EVL Käru - ????????

tuuli
02.06.07, 21:18
jaa, meie juhime c-klassi täiega! :D

INCE
03.08.07, 17:09
Tüdrukute A/B klassi sügisringi mängudega alustati siis täna Pärnus.

Pärnu JK - FC Lootos 1 : 3 (0:1)

Väravad:
0:1 22`. Signy Aarna
1:1 55`.
1:2 71`. Liis Emajõe
1:3 80+3`. Signy Aarna

tabel ka:

1. FC Lootos Põlva 8 7 1 0 46 - 2 22p.
2. FC Flora Tallinn 6 4 1 1 34 - 7 13p.
3. JK Maag Tammeka 7 4 1 2 21 - 5 13p.
4. Pärnu JK 8 4 1 3 18 - 6 13p.
5. JK Piraaja Kehra 6 3 0 3 23 - 3 9p.
6. EVL Läänemaa 6 3 0 3 19 - 10 9p.
7. Viru-Nigula SK 8 1 0 7 9 - 54 3p.
8. EVL Mesuca Nõmme 7 0 0 7 0 - 83 0p.

Sarah
03.08.07, 18:34
jaa, meie juhime c-klassi täiega! :D

jap, hetkel küll juhime, aga sügisring on veel ees. niiet ei tea midagi mis juhtuma hakkab:D

loodame, et hakkame veel rohkem juhtima:D;D ajeee me rokime sajaga!

17
17.08.07, 23:08
Paluks 24. augusti U-17 tüdrukute koondisekogunemise nimekirja aitäh.

urmar
18.08.07, 02:44
Paluks 24. augusti U-17 tüdrukute koondisekogunemise nimekirja aitäh.

midagi toimub, aga hoopis 23. augustil, otsi sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/2091

INCE
22.08.07, 12:59
See nädal kulgemas siis tüdrukute jaoks koondiste kogunemiste tähe all.

Eile mängis U19 Tallinnas Pärnu JK-ga ja jäi alla 0:2.

Balti turniiriks kutsuti U19 koondisesse:

Nimi Klubi
1. Krista Liiv Tartu JK Maag Tammeka
2. Maria Sootak Tartu JK Maag Tammeka
3. Merle Alupere Tartu JK Maag Tammeka
4. Liis Ott Tartu JK Maag Tammeka
5. Marianne Kurvits Tartu JK Maag Tammeka
6. Marija Mussorina Tallinna FC Levadia
7. Anželika Ahmetšina Tallinna FC Levadia
8. Inna Zlidnis Tallinna FC Levadia
9. Anna Andreas Tallinna FC Flora
10. Annika Pajupuu Tallinna FC Flora
11. Ruslana Barinova Pärnu JK
12. Age Alus Pärnu JK
13. Berle Brant Pärnu JK
14. Getter Laar Pärnu JK
15. Signy Aarna FC Lootos
16. Kristiina Raudsepp FC Lootos
17. Kati Reispass EVL Kehtna
18. Viivika Viickberg EVL Kehtna



Homme koguneb U17 Kehtnas. Nimekirjas 26 tüdrukut, kellest Balti turniiriks valitakse 18.

Treeningkogunemisele on kutsutud:

Nimi Klubi
1. Sirje Roops Tartu JK Maag Tammeka
2. Kairi Tamm Tartu JK Maag Tammeka
3. Regina Kolk Tallinna FC Levadia
4. Daniela Mona Lambin Tallinna FC Levadia
5. Triinu Esken Tallinna FC Flora
6. Sandra London Tallinna FC Flora
7. Maria Luigend Tallinna FC Flora
8. Kätlyn Ohtla Tallinna FC Flora
9. Katrin Loo Tallinna FC Flora
10. Lisanne Lerg Pärnu JK
11. Liivi Sõrmus Pärnu JK
12. Nele Nõgisto JK Tallinna Kalev
13. Laura Einas JK Tallinna Kalev
14. Saskia Sonnberg JK Piraaja
15. Anete Paulus JK Piraaja
16. Nadezda Tallermaa JK Alko
17. Triinu Olm FC Lootos
18. Laura Musting FC Lootos
19. Kristel Kotkas FC Lootos
20. Kirta Talgre FC Lootos
21. Keidi Käis FC Lootos
22. Kadi Einola FC Lootos
23. Grete Kolbakov FC Lootos
24. Eneli Vals FC Lootos
25. Kati Niinemets EVL Nõmme
26. Ulrika Tülp EVL Läänemaa

INCE
28.08.07, 01:39
Esmaspäev, 27. augustil algas Kehtnas Balti Turniiri neidude U17 ja U19 koondistele. Esimesel päeval kohtuti lätlastega. Noored võitsid ja vanad kaotasid. Põnevad mängud olid mõlemad ;)

kell 15:00 Kehtnas, mänguaeg 2x40 minutit

EESTI U-17 – LÄTI 8:5 (6:1)

Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Gunnar Nuuma, Viljo Kivisild

Väravad: 12., 15., 35. Loo, 17., 38. Tülp, 32., 73. Lambin, 60. Vals - 14., 51., 67., 68., 79.

Eesti: 1-Kati Niinemets, 9-Triinu Esken, 11-Kätlyn Ohtla (71. 16-Maria Luigend), 10-Kristel Kotkas, 7-Anete Paulus, 5-Laura Musting (53. 14-Sandra London; 76. 19-Laura Einas), 18-Sirje Roops (67. 2-Kairi Tamm), 13-Daniela Mona Lambin, 8-Eneli Vals, 15-Katrin Loo (53. 17-Grete Kolbakov), 6-Ulrika Tülp (53. 3-Kirta Talgre).
Varus: 19-Laura Einas, 16-Maria Luigend, 14-Sandra London, 17-Grete Kolbakov, 3-Kirta Talgre, 2-Kairi Tamm, 12-Nele Nõgisto.

kell 18:00 Kehtnas, mänguaeg 2x45 minutit

EESTI U-19 – LÄTI U-19 1:3 (1:0)

Peakohtunik: Maaren Olander
Abikohtunikud: Rein Pajunurm, Pille Raadik

Väravad: 41. Zlidnis - 49., 57., 61.

Eesti: 1-Getter Laar, 2-Viivika Viickberg, 3-Marianne Kurvits, 4-Berle Brant (60. 15-Liis Ott), 5-Inna Zlidnis (70. 18-Kati Reispass), 6-Anželika Ahmetšina, 7-Kristiina Raudsepp, 8-Merle Alupere (46. 17-Anna Andreas), 9-Maria Sootak (80. 16-Marija Mussorina), 10-Signy Aarna, 11-Krista Liiv (90. 13-Ruslana Barinova).
Varus: 12-Annika Pajupuu, 13-Ruslana Barinova, 14-Kadi Rannula, 15-Liis Ott, 16-Marija Mussorina, 17-Anna Andreas, 18-Kati Reispass.

evian
09.09.07, 21:13
ma kysiks et palju on piletihind teisipäeval toimuvale u-17 valikmängule eesti-soome

INCE
02.12.07, 21:29
GIRLS CUP 2007

Tüdrukud 95

# Võistkond M V V K VV +/- P
1. EVL Raplamaa 5 4 0 1 11:4 7 12
2. SK Imanta T95 5 3 2 0 9:1 8 11
3. UVS 5 2 2 1 7:7 0 8
4. FC Ajax 5 1 3 1 9:6 3 6
5. Pärnu JK T95 5 0 2 3 3:10 -7 2
6. JK MT T95 5 0 1 4 2:13 -11 1

P, 02. detsember
15:00 JK MT T95 1:3 EVL Raplamaa V: Jane Juus - Pille-Riin Reinaus 2, ov
15:20 Pärnu JK T95 0:4 SK Imanta T95 V: Madara Silina 2, Agnese Taskane 2
15:40 UVS 2:2 FC Ajax V: Chumika Anastasia, Engele Arta - Vlada Kubassova
16:00 JK MT T95 0:3 SK Imanta T95 V: Madara Silina 2, Agnese Taskane
16:20 EVL Raplamaa 2:1 FC Ajax V: Kaie Müller, Ragne Hindrimäe - Anna Bulavenko
16:40 Pärnu JK T95 1:2 UVS V: ov - Chumika Anastasia 2, Engele Arta
17:00 JK MT T95 0:4 FC Ajax V: Vlada Kubassova 3, ov
17:20 SK Imanta T95 0:0 UVS V: -
17:40 EVL Raplamaa 2:0 Pärnu JK T95 V: Evelyn Jäer, Ragne Hindrimäe
18:00 JK MT T95 0:2 UVS V: Chumika Anastasia 2
18:20 FC Ajax 1:1 Pärnu JK T95 V: Vlada Kubassova - Karoliine Maalinn
18:40 SK Imanta T95 1:0 EVL Raplamaa V: Agnese Taskane
19:00 JK MT T95 1:1 Pärnu JK T95 V: 4 - 16
19:20 UVS 1:4 EVL Raplamaa V: 4 - 29 2, 27, 11
19:40 FC Ajax 1:1 SK Imanta T95 V: Vlada Kubassova - Agnese Taskane

Tüdrukud 90

# Võistkond M V V K VV +/- P
1. EVL Kehtna T90 5 4 1 0 7:1 6 13
2. SK Imanta T90 5 4 0 1 6:2 4 12
3. Pärnu JK T90 5 2 1 2 3:3 0 7
4. JK MT T90 5 1 3 1 4:4 0 6
5. EVL Läänemaa 5 1 1 3 3:6 -3 4
6. JK Vaprus 5 0 0 5 1:8 -7 0

L, 01. detsember
09:30 EVL Kehtna T90 1:1 JK MT T90 V: Kadre Päri - Krista Liiv
09:50 Pärnu JK T90 2:0 JK Vaprus V: Karolin Virak, Kairi Himmanen
10:10 EVL Läänemaa 0:3 SK Imanta T90 V: Sabtne Kadirova 3
10:30 EVL Kehtna T90 1:0 JK Vaprus V: Anete Paulus
10:50 JK MT T90 0:1 SK Imanta T90 V: Laima Oganova
11:10 Pärnu JK T90 1:0 EVL Läänemaa V: Karolin Virak
11:30 EVL Kehtna T90 2:0 SK Imanta T90 V: Saskia Sonnberg, Eva Ruberg
11:50 JK Vaprus 0:2 EVL Läänemaa V: Ulrika Tülp, Merilin Korpe
12:10 JK MT T90 0:0 Pärnu JK T90
12:30 EVL Kehtna T90 1:0 EVL Läänemaa V: Kadre Päri
12:50 SK Imanta T90 1:0 Pärnu JK T90 V: Liene Freiberga
13:10 JK Vaprus 1:2 JK MT T90 V: - Kairi Tamm, Merle Alupere
13:30 EVL Kehtna T90 2:0 Pärnu JK T90 V: Kati Reispass 2
13:50 EVL Läänemaa 1:1 JK MT T90 V: Ulrika Tülp - Merle Alupere
14:10 SK Imanta T90 1:0 JK Vaprus V: Liene Freiberga

Naised

# Võistkond M V V K VV +/- P
1. FC Flora 7 5 2 0 17:1 16 17
2. Pärnu JK 7 4 3 0 14:4 10 15
3. SK Imanta 7 4 1 2 6:6 0 13
4. FC Lootos 7 3 1 3 8:8 0 10
5. EVL Kehtna 7 3 0 4 10:9 1 9
6. FK Saldus/Lutrini 7 3 0 4 5:8 -3 9
7. JK MT 7 1 2 4 5:11 -6 5
8. JK Alko 7 0 1 6 2:20 -18 1

L, 01. detsember
14:50 JK MT 0:3 EVL Kehtna V: Suzanne Tahk, Kärt Hallikas, Anete Paulus
15:15 Pärnu JK 3:0 FK Saldus/Lutrini V: Olga Tsuiko, Kaire Palmaru, Liisa Lilleste
15:40 JK Alko 1:2 FC Lootos V: Arina Grigorjeva - Kristel Kotkas, Janeli Varkki
16:05 FC Flora 3:0 SK Imanta V: Rano Normatova, Katrin Loo, Liis Saharov
16:30 JK MT 1:0 FK Saldus/Lutrini V: Kristel Veskioja
16:55 EVL Kehtna 0:1 FC Lootos V: Liis Emajõe
17:20 Pärnu JK 1:1 SK Imanta V: Liisa Lilleste - Nora Berzina
17:45 JK Alko 0:6 FC Flora V: Katrin Loo 4, Triin Väljataga 2
18:10 JK MT 1:2 FC Lootos V: Aili Vider - Kristel Kotkas, Liis Emajõe
18:35 FK Saldus/Lutrini 0:1 SK Imanta V: Liga Didrike
19:00 EVL Kehtna 0:4 FC Flora V: Katrin Loo 4
19:25 Pärnu JK 5:0 JK Alko V: Marika Ilves 2, Kaire Palmaru 2, Varje Tugim
19:50 JK MT 1:2 SK Imanta V: Sirje Roops - Liene Freiberga, Diana Vanaga
20:15 FC Lootos 1:1 FC Flora V: Liis Emajõe - Liis Sahharov
P, 02. detsember
09:00 FK Saldus/Lutrini 1:0 JK Alko V: Guna Abolina
09:25 EVL Kehtna 1:2 Pärnu JK V: Kärt Hallikas - Olga Tsuiko, Heleri Saar
09:50 JK MT 0:2 FC Flora V: Katrin Loo, Triinu Esken
10:15 SK Imanta 1:0 JK Alko V: Laima Oganova
10:40 FC Lootos 1:2 Pärnu JK V: Kristel Kotkas - Liisa Lilleste, Olga Tsuiko
11:05 FK Saldus/Lutrini 2:1 EVL Kehtna V: Guna Abolina, Arta Rutena - Anete Paulus
11:30 JK MT 1:1 JK Alko V: Kristel Veskioja - Nadezda Polkovnikova
11:55 FC Flora 0:0 Pärnu JK V: -
12:20 SK Imanta 0:1 EVL Kehtna V: Anete Paulus
12:45 FC Lootos 1:2 FK Saldus/Lutrini V: Liis Emajõe - Arta Rutena, Guna Abolina
13:10 JK MT 1:1 Pärnu JK V: Aili Vider - Olga Tsuiko
13:35 JK Alko 0:4 EVL Kehtna V: Kärt Hallikas 3, Anete Paulus
14:00 FC Flora 1:0 FK Saldus/Lutrini V: Liis Sahharov
14:25 SK Imanta 1:0 FC Lootos V: ov

kaitz
17.12.07, 22:35
Naiste esiliiga Aastalõputurniiri ei tulegi,vaid on aint ML ja Esiliiga võitja,päris kokku kuivab turniir ikka

17
17.12.07, 23:04
Naiste Esiliiga turniiri pole varemgi olnud ju, nt eelmisel aastal mängis Nõmme Kalju ühist naiste turniiri, sel aastal ilmselt PJK II ja FC Kuressaare Esiliiga klubidena esindatud.

Kuno
23.12.07, 10:54
Nõmme Kalju on moodustamas endale tüdrukute võistkonda, huvi korral võtke ühendust...

17
25.12.07, 21:27
Katrin Loo: "Väravateks piisab armastusest mängu vastu." (http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=996&PHPSESSID=a1b501cc5767ed49a522120ad27233f0)

INCE
30.12.07, 23:56
Tütarlaste turniir Nike'i karikale 30. detsembril
(A/B vanuseklass 1989. a. - 1993. a. s). Mänguaeg tavalisest lühem, vaid 1 x 8 minutit.

A grupp: Põlva FC Lootos, Pärnu JK, EVL Läänemaa, Pärnu Vaprus
B grupp: JK Piraaja, Tallinna FC Flora, Viru-Nigula SK, Tallinna FC Levadia


Ajakava:
8.00 B Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia
8.10 B Viru-Nigula SK - JK Piraaja
8.20 A Pärnu JK - EVL Läänemaa
8.30 A FC Lootos - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Kadi Einola)
8.40 B JK Piraaja - Tallinna FC Levadia
8.50 B Tallinna FC Flora - Viru-Nigula SK
9.00 A FC Lootos - Pärnu JK 0:0
9.10 A Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa
9.20 B JK Piraaja - Tallinna FC Flora
9.30 B Tallinna FC Levadia - Viru-Nigula SK
9.40 A EVL Läänemaa - FC Lootos 0:1 (Liis Emajõe)
9.50 A Pärnu JK - Pärnu JK Vaprus

10.00 A2-B1 Pärnu JK - Tallinna FC Flora 0:0 (Pen.3:2)
10.13 B2-A1 FC Lootos - JK Piraaja 0:0 (Pen.3:1) Kirta Talgre, Laura Musting, Signy Aarna - ?

10.26 3-4 koht JK Piraaja - Tallinna FC Flora 1:0
10.39 Finaal FC Lootos - Pärnu JK 1:0 (Kirta Talgre)

FC Lootos: Signy Aarna, Kadi Einola, Liis Emajõe, Grete Kolbakov, Kristel Kotkas, Keidi Käis, Laura Musting (K), Triinu Olm, Kristiina Raudsepp, Kirta Talgre, Eneli Vals, Janeli Varkki.

malle
31.12.07, 11:48
heh, tüdrukutel on Aastalõputurniiril mänguaeg koguaeg olnud 1 x 8 min!!!

Virtuoso
31.12.07, 12:40
heh, tüdrukutel on Aastalõputurniiril mänguaeg koguaeg olnud 1 x 8 min!!!
Ja see on ka ainuke vanusegrupp mis nii lühidalt mängib, isegi D2 poisid mängivad 12 minutit...

INCE
02.05.08, 09:01
A klass alustas mängudega eile:

1. voor
01.05 15:00 Pärnu JK --- EVL Läänemaa 2 : 0
01.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- FC Levadia 0 : 2
01.05 17:00 FC Lootos --- FC Flora 1 : 0

Tase on ühtlane ja tundub, et sellel hooajal jäävad siin 10:0 olemata.

Meistrivõistluste tabeliseis A klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

7sorm
02.05.08, 13:14
tase on tõesti ühtlane, kuid esimesed kolm kohta lähevad arvatavasti põlva, flora ja pärnu vahel jagamisele. :) aga eks näis, alles esimene voor selja taga.

bloostert
02.05.08, 13:59
1. voor
01.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- FC Levadia 0 : 3

A klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)


Kalev-Levadia seis jäi 0:2 (0:0) .

INCE
02.05.08, 15:27
Kalev-Levadia seis jäi 0:2 (0:0) .

Parandatud. Tänan tähelepanujuhtimise eest.

INCE
03.05.08, 21:48
C klassis ka esimese kahe vooru mängud (peaaegu) mängitud:

1. voor
16.05 15:00 FC Lootos --- EVL Raplamaa Lootospark
26.04 10:00 Lasnamäe FC Ajax --- SK Tervis 4 : 0
26.04 12:00 FC TVMK --- EVL Taebla 0 : 9

2. voor
02.05 17:00 SK Tervis --- FC Lootos 0 : 6
03.05 15:00 JK Maag Tammeka --- Lasnamäe FC Ajax 0 : 8
05.05 15:00 EVL Raplamaa --- FC TVMK Kohila staadion

Meistrivõistluste tabeliseis C klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroC)

pall17
04.05.08, 22:37
Pärnu JK Vaprus - FC Lootos 0:12

lennuk
06.05.08, 13:39
C klassi II vooru tulemus

05.05 15:00, FC TVMK - EVL Raplamaa 1-12, Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruv (Kohilas ei saanud murul mängida, seega peeti TVMK kodumäng)

lennuk
09.05.08, 01:37
suhteliselt täpsed seisud siit: http://www.eestivutiliiga.ee/emvT.php

INCE
09.05.08, 12:18
Viimased kohtumised:

A klass

08.05 EVL Läänemaa - FC Lootos 1:6 (0:4)
08.05 JK Tallinna Kalev - FC Flora 0:9 (0:5)

C klass
08.05 EVL Taebla - FC Lootos 0 : 4 (0:2)

Gunnaril tabelis väike näpukas. 1:5 asemel peab olema 1:6, muidu OK.

Alternatiivsed tabelid leiab siit:
A klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

B klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroB)

C klass (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroC)

INCE
16.05.08, 09:57
A klassi III voor

15.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- EVL Läänemaa 2 : 3
15.05 17:00 FC Levadia --- FC Flora 1 : 6
15.05 18:00 FC Lootos --- JK Maag Tammeka 3 : 1

ja tabel

INCE
16.05.08, 09:58
A klassi III voor

15.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- EVL Läänemaa 2 : 3
15.05 17:00 FC Levadia --- FC Flora 1 : 6
15.05 18:00 FC Lootos --- JK Maag Tammeka 3 : 1

ja A klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

kaitz
16.05.08, 12:00
B klassi I vooru mäng:

Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1:1

m2ngija15
17.05.08, 00:04
Tüdrukute B klass
16.mai kell 17:00, Lootospark
FC Lootos/allegro - EVL Kohila
0 : 4 (0:1)
Kohtunik: T.Kolk
Pealtvaatajaid: 30
Ilm: +11C, päikesepaisteline ja sademeteta
väravad:
0:1 15`. Tuuli Pungas
0:2 42`. Kadre Päri
0:3 64`. Kadre Päri
0:4 72`. Eva Ruberg
hoiatus: 35`. Rage Hindrimäe (EVL


Lootose leheküljelt

m2ngija15
21.05.08, 21:55
B klassi 2. voor
EVL Kohila- Pärnu Vaprus 2:2
Fc Lootos- Viljandi Tulevik 3:1

kaitz
21.05.08, 23:54
B klassi 2. voor
EVL Kohila- Pärnu Vaprus 2:2
Fc Lootos- Viljandi Tulevik 3:1

Tuleviku värava lõi Dagmar Kansi

m2ngija15
22.05.08, 16:20
Lootosel lõi Jane Kirspiuu, Helika Aigro ja Liis Sommer


Kohilal Lõi 2 Kadre Päri


Vaprust täpselt ei tea.

bloostert
23.05.08, 22:35
A-klass:

Tallinna Kalev - Maag Tammeka 1:2 (1:2)

INCE
25.05.08, 13:06
A-klassi viimane voor

4. voor
22.05 15:00 Pärnu JK --- FC Lootos 3 : 4
22.05 16:00 EVL Läänemaa --- FC Levadia 6 : 0
23.05 15:00 JK Maag Tammeka --- JK Tallinna Kalev 2 : 1

ja A klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)


ja järgmine voor ...

29.05 14:00 FC Flora --- EVL Läänemaa Sportland Arena
29.05 14:30 FC Levadia --- JK Maag Tammeka Maarjamäe staadion
29.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- Pärnu JK Kalevi st. kunstmuru

Muffuu
30.05.08, 16:52
29.05 15:30 JK Tallinna Kalev --- Pärnu JK Kalevi st. kunstmuru 0:11

m2ngija15
30.05.08, 16:59
B-klass.

3. voor
29.05 15:00 Viru-Nigula SK --- FC Lootos 0 : 6
29.05 15:00 JK Tulevik --- EVL Kohila 0 : 4

kaitz
31.05.08, 00:06
B-klass.

3. voor
29.05 15:00 Viru-Nigula SK --- FC Lootos 0 : 6
29.05 15:00 JK Tulevik --- EVL Kohila 0 : 4

Evl Kohile mängis 9 mängijaga,aga ometi.... masendav.

Mida küll Tuleviku tüdrukud trennis teevad:D

m2ngija15
31.05.08, 15:13
Evl Kohile mängis 9 mängijaga,aga ometi.... masendav.

Mida küll Tuleviku tüdrukud trennis teevad:D

Tegelt mängisid 8-kesi :D

kaitz
31.05.08, 16:15
Tegelt mängisid 8-kesi :D


Nu seda enam kurvem ja muidugi lõbus vastastele.

INCE
31.05.08, 23:05
Nu seda enam kurvem ja muidugi lõbus vastastele.

Ma arvan kaitz , et Sina peaks küll olema viimane mees siin sõna võtma ja Viljandi üdrukute üle ilkuma :/
Mida oled Sina Viljandi tüdrukute heaks teinud ???

kaitz
31.05.08, 23:26
Ma arvan kaitz , et Sina peaks küll olema viimane mees siin sõna võtma ja Viljandi üdrukute üle ilkuma :/
Mida oled Sina Viljandi tüdrukute heaks teinud ???

nu1.Indrek on sul vale ettekujutus ja 2. on ikkagi neli tüdrukut,kes seal mängivad minu kasvandikud ja 3.jagasin ma natuke siiki taktikast kah ja ei pane tüdrukuid mängima sinna kus nad ei saa hakkama vot nii hr Ince.

Eks järgmine hooaeg vaatab kui heaks tüdrukute jalgpalli teinud olen,sest järgmine hooaeg tuleb ka FC Abja välja.

INCE
01.06.08, 22:10
Eks järgmine hooaeg vaatab kui heaks tüdrukute jalgpalli teinud olen,sest järgmine hooaeg tuleb ka FC Abja välja.

kerge see olema ei saa, aga soovin edu ...
Viljandi tüdrukud on aga tublid, kõigest hoolimata ... ja küll nad ka taktikaliselt arenevad ;)

kaitz
02.06.08, 01:53
kerge see olema ei saa, aga soovin edu ...
Viljandi tüdrukud on aga tublid, kõigest hoolimata ... ja küll nad ka taktikaliselt

arenevad ;)

aga kes ütles ,et kerge peab olema , iga algus on raske ja nuu tahaks loota,et Tuleviku tüdrukud arenevad,seda juhul kui trennis käijakse.

kaitz
05.06.08, 18:47
B klass

Viljandi kunstmuru 05.06. kell 15.00

Viljandi JK Tulevik - Viru Nigula 5:0(3:0)

Kohe näha,et ex treener oli kohal:D

Muidugi Viru Nigula mängis vähemuses,aga ikkagi.

INCE
05.06.08, 21:33
Kaks tulemust Lootospargist.

Tüdrukud B klass

FC Lootos - JK Pärnu Vaprus 1:0 (1:0)

Tüdrukud A klass

FC Lootos - JK Tallinna Kalev 37:0 (18:0) - Kalev mängis vähemuses :(

bloostert
06.06.08, 00:10
Tüdrukud A klass

FC Lootos - JK Tallinna Kalev 37:0 (18:0) - Kalev mängis vähemuses :(
liiga kõige tugevamale seitsmekesi vastu minemine lõppes kahjuks nii kurva seisuga jah. Õiget väravavahti polnud - väravas seisis tüdruk, kes mõned päevad enne mängu kuulis arstide käest, et tal on rebenenud kannakõõlus. Oli seal teistelgi muid probleeme ning vägaväga paljudel ei õnnestunud üldsegi Põlvasse sõita, kuid olen kindel, et platsil olijad andsid endast sellel hetkel kõik. Tunnustama peaks neid juba sellegi eest, et nad ikkagi otsustasid mängida ja sinna platsile läksid, kuigi teadsid, et head nahka sealt oodata pole.

7sorm
08.06.08, 14:22
6. voor
PJK 18:0 FC Levadia
JK Maag Tammeka 2:4 FC Flora

Virtuoso
08.06.08, 15:23
6. voor
PJK 18:0 FC Levadia
JK Maag Tammeka 2:4 FC Flora
JK Maag Tammeka - FC Flora oli ikka 1:2

7sorm
08.06.08, 21:54
jah, vabandust, ajasin sassi

7sorm
12.06.08, 00:00
7. voor
PJK 2:1 FC Flora

m2ngija15
12.06.08, 20:29
B vanuses EVL Kohila - Viru-Nigula 7:0 (EVL oli 4 vähemuses, ja nigula 2-ga, )

ning Fc Lootos - Fc Flora 1:0

INCE
24.08.08, 21:58
FC Lootose tüdrukud kindlustasid endale C klassis meistritiitli (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1735)

C klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroC)

B klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroB)

A klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

INCE
05.09.08, 11:20
FC Lootose tüdrukud kindlustasid endale C klassis meistritiitli (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1735)

C klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroC)

B klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegroB)

A klassi tabel (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=allegro)

Pealkirja peaks muutma: FC Lootose tüdrukud kindlustasid endale A, B ja C klassis meistritiitlid

kaitz
05.09.08, 11:23
Pealkirja peaks muutma: FC Lootose tüdrukud kindlustasid endale A, B ja C klassis meistritiitlid

Tublid tüdrukud seal Põlvas,edu edaspidiseks ikka.

kaitz
06.12.08, 21:45
FC Abja tegi debüüt turniiri Valgas Warrior Cupil,kus saadi väärtuslik III koht.

Mäng:1x17

JK Tulevik - FC ABJA 0:1
Pärnu JK Vaprus - FC ABJA 2:0
FC ABJA - Tartu SK 10 Premium 1:0
FC ABJA - Warrior I 0:2
Warrior II - FC ABJA 0:1

agne
07.12.08, 01:05
Abja tüdrukud liigat ka mängima hakkavad?

WeThePeople
07.12.08, 01:38
Kuidas toimub liigasse registreerumine?

kaitz
07.12.08, 01:49
Abja tüdrukud liigat ka mängima hakkavad?


Selle otsustame uuel aastal juba:p

kaitz
07.12.08, 01:50
Kuidas toimub liigasse registreerumine?

Eks klubi esindaja täidab vastavad paberid ja saadab EJL tu.

agne
07.12.08, 11:19
Selle otsustame uuel aastal juba:p


a hakkaksid nad tüdrukute A-d või naiste esiliigat mängima?

INCE
09.12.08, 15:47
Väike videomeenutus Lootose neidude kuldsest hooajast (http://www.lifeclub.ee/index.php?page=4&sub=119)

kaitz
09.12.08, 18:38
Väike videomeenutus Lootose neidude kuldsest hooajast (http://www.lifeclub.ee/index.php?page=4&sub=119)

Vääga hea:D

WeThePeople
09.12.08, 21:23
Eks klubi esindaja täidab vastavad paberid ja saadab EJL tu.

Mõni teadjam inimene võiks ühedust võtta

MSN/Email : explosive@jamaicans.com

INCE
12.12.08, 10:26
EJL aastalõputurniiril osalevad:

Tütarlapsed A ja B
(L)20.dets kell 8-13

FC Levadia
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora I
Tallinna FC Flora II
Viljandi JK Tulevik
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Läänemaa
EVL Kohila


Tütarlapsed C ja D
(L)20.dets kell 8-13

FC Ajax Lasnamäe
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Raplamaa
EVL Taebla

malle
12.12.08, 11:14
EJL aastalõputurniiril osalevad:

Tütarlapsed A ja B
(L)20.dets kell 8-13

FC Levadia
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora I
Tallinna FC Flora II
Viljandi JK Tulevik
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Läänemaa
EVL Kohila


Tütarlapsed C ja D
(L)20.dets kell 8-13

FC Ajax Lasnamäe
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Raplamaa
EVL Taebla

kella 8-13-ni toimuvad kõik tüdrukute vanuseklasside mängud??? :O
mis see mänguaeg siis tuleb? a´ 4 min? kellele seda vaja on?

INCE
12.12.08, 12:23
kella 8-13-ni toimuvad kõik tüdrukute vanuseklasside mängud??? :O
mis see mänguaeg siis tuleb? a´ 4 min? kellele seda vaja on?

Ikka tüdrukutele endile on seda vaja ;)

Ajakava siis ka:

Laupäev 20.detsember Mänguaeg 1 x 10 min

Noorem grupp (N) mängib kõik omavahel läbi. Vanemates mängivad alagruppide võitjad omavahel medalitele.

A
JK Lootos
JK Tallinna Kalev
EVL Kohila

B
Pärnu JK
FC Levadia
FC Flora II

C
FC Flora I
EVL Läänemaa
JK Viljandi Tulevik



8:00 FC Levadia - FC Flora Tallinn II B
8:13 JK Tallinna Kalev - EVL Kohila A
8:26 FC Ajax Lasnamäe - EVL Raplamaa N1
8:39 FC Flora Tallinn I - EVL Läänemaa C
8:52 EVL Taebla - Pärnu JK N2
9:05 Pärnu JK - FC Levadia B
9:18 JK Viljandi Tulevik - FC Flora Tallinn I C
9:31 JK Lootos - JK Tallinna Kalev A
9:44 JK Lootos - FC Ajax Lasnamäe N3
9:57 Pärnu JK - EVL Raplamaa N4
10:10 FC Flora Tallinn II - Pärnu JK B
10:23 EVL Läänemaa - JK Viljandi Tulevik C
10:36 FC Ajax Lasnamäe - EVL Taebla N5
10:49 EVL Kohila - JK Lootos A
11:02 JK Lootos - Pärnu JK N6
11:15 EVL Taebla - EVL Raplamaa N7
11:28 A1 - C1
11:41 Pärnu JK - FC Ajax Lasnamäe N8
11:54 B1 - A1
12:07 EVL Raplamaa - JK Lootos N9
12:20 C1 - B1
12:33 JK Lootos - EVL Taebla N10
12:45

malle
12.12.08, 14:00
Ikka tüdrukutele endile on seda vaja ;)

Ajakava siis ka:

Laupäev 20.detsember Mänguaeg 1 x 10 min

Noorem grupp (N) mängib kõik omavahel läbi. Vanemates mängivad alagruppide võitjad omavahel medalitele.

A
JK Lootos
JK Tallinna Kalev
EVL Kohila

B
Pärnu JK
FC Levadia
FC Flora II

C
FC Flora I
EVL Läänemaa
JK Viljandi Tulevik



8:00 FC Levadia - FC Flora Tallinn II B
8:13 JK Tallinna Kalev - EVL Kohila A
8:26 FC Ajax Lasnamäe - EVL Raplamaa N1
8:39 FC Flora Tallinn I - EVL Läänemaa C
8:52 EVL Taebla - Pärnu JK N2
9:05 Pärnu JK - FC Levadia B
9:18 JK Viljandi Tulevik - FC Flora Tallinn I C
9:31 JK Lootos - JK Tallinna Kalev A
9:44 JK Lootos - FC Ajax Lasnamäe N3
9:57 Pärnu JK - EVL Raplamaa N4
10:10 FC Flora Tallinn II - Pärnu JK B
10:23 EVL Läänemaa - JK Viljandi Tulevik C
10:36 FC Ajax Lasnamäe - EVL Taebla N5
10:49 EVL Kohila - JK Lootos A
11:02 JK Lootos - Pärnu JK N6
11:15 EVL Taebla - EVL Raplamaa N7
11:28 A1 - C1
11:41 Pärnu JK - FC Ajax Lasnamäe N8
11:54 B1 - A1
12:07 EVL Raplamaa - JK Lootos N9
12:20 C1 - B1
12:33 JK Lootos - EVL Taebla N10
12:45

ok, noorematel on vähemalt enam-vähem mõistlik ajakava tehtud 4 x 10 min pole paha. aga vanematel :S 6 naiskonda sõidab Tallinnasse 2 x 10 min pärast :S Turniiri formaat ei ole selline, mis tüdrukutele midagi annaks.

v2nt
20.12.08, 22:35
Aastalõputurniiri võitjateks A/B vanuseklassis PJK ja C/D vanuseklassis Lootos (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23143)

INCE
22.12.08, 13:57
Aastalõputurniiri võitjateks A/B vanuseklassis PJK ja C/D vanuseklassis Lootos (http://www.soccernet.ee/news.php?id=23143)


Lahe galerii (http://www.soccernet.ee/gallery/311/)

agne
23.12.08, 14:43
mõned fotod veel siin: http://pilt.delfi.ee/album/104243/?page=1

kaitz
04.04.09, 00:51
Täna pidasid sõprusmängu Viljandi kunstmurul Viljandi JK Tulevik-Tartu SK10 Premium 1-1(0:0)

agne
04.04.09, 22:58
Täna pidasid sõprusmängu Viljandi kunstmurul Viljandi JK Tulevik-Tartu SK10 Premium 1-1(0:0)

Kas SK10 Premiumil veel treeningmänge plaanis on enne hooaja algust?

Oljjja
04.04.09, 23:38
Kas SK10 Premiumil veel treeningmänge plaanis on enne hooaja algust?

kui midagi vahele ei tule siis 19 aprill Põlvaga vist.

agne
05.04.09, 00:43
kui midagi vahele ei tule siis 19 aprill Põlvaga vist.

leiaks see aset siis põlvas?

Oljjja
05.04.09, 01:04
leiaks see aset siis põlvas?

minuarust jah.

agne
05.04.09, 14:01
minuarust jah.

hmm, olgu. a need tuleviku tüdrukud, kelle vastu mängisite, mis aasta omad nemad on? nooremad vist?

Katzuu
05.04.09, 15:41
hmm, olgu. a need tuleviku tüdrukud, kelle vastu mängisite, mis aasta omad nemad on? nooremad vist?

Nii palju kui mina neid teadsin on 93 sündinud :/ ei teagi nüüd kas A või B .

Oljjja
05.04.09, 16:31
B vanuseklass oli.

agne
05.04.09, 21:20
aaaa, okei, seda ma arvasingi..

Daanake
12.04.09, 21:40
Kas keegi teab kuidas leida internetis Jalgpalli klubid Venemaa tüdrukutele??:)

agne
12.04.09, 21:47
Lasnamäe Ajaxis käib enamalt jaolt vene tüdrukuid

North
12.04.09, 22:05
Kas keegi teab kuidas leida internetis Jalgpalli klubid Venemaa tüdrukutele??:)

Levadias mängivad peamiselt vene tüdrukud...

www.fclevadia.ee

Oljjja
17.04.09, 19:44
19 aprill toimuma pidanud mäng SK10 - Põlva jääb ära.

agne
17.04.09, 23:20
arvata on, pühapäeval on põlval ju naiste ML mäng.

INCE
18.04.09, 14:17
arvata on, pühapäeval on põlval ju naiste ML mäng.

Põhjuseks hoopis staadionil toimuv IV liiga mäng. Ja B klassi tüdrukutest ei mängi keegi naiskonna eest, ega vastupidi :)

agne
18.04.09, 19:04
Põhjuseks hoopis staadionil toimuv IV liiga mäng. Ja B klassi tüdrukutest ei mängi keegi naiskonna eest, ega vastupidi :)

aaa, olgu, ma ei teadnud, et premiumil hoopis põlva B-klassi omadega kohtumine oleks. seega minu viga, vabandust :)

kaitz
13.05.09, 22:12
B klassi tulemus:

Tulevik - Vaprus 0-0

kaitz
19.07.09, 02:07
Mai tea,kas õige koht postitamiseks:

Tartu SK10 Premiumi A kl naiskond, võitis Prantsusmaal toimuval turniiril B finaali!!!:p