320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

trash

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    trash

    ma nüüd tõesti ei tea, kas sellest varem on juttu olnud, kui on siis vabandan, aga kas teemasid, mis ennast juba ammu-ammu ammendanud on, kuidagi killida ei anna? Suht tülikas ja koormav on neid vaadata eemalt.


    lugupidamisega ja ettevaatusega,


    #2
    saab! üks variant on teemad sulgeda, teine nad kustutada. Kui sulgeda, siis on neid hiljem võimalik taasavada ja vaadata. Kui kustutada, siis on teema ja kogu selles kirjutatu igaveseks kadunud. Ühes sellega kaob ka teemas postitanute sealsed postitused ja seega vähenevad teie postituste arvud... Aga minugipärast.. kui inimestel tahtmist on mingi teema sulgeda või kustutada, siis andke teada... vaatame mis teha annab..

    Kommentaar


      #3
      kas siin mingit autodeliiti ei saa panna?

      Kommentaar


        #4
        Mina olen kustutamise vastu ja jään ka vastu ehk - siit foorumist ei kustutata küll terveid teemasid lihtsalt selle pärast, et nad vanad on.

        Sulgemine - see on võimalik, kuid vahet eriti pole, hea on kellegi lollusi ju paari kuu pärast jälle kommenteerida...
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          no ma arvan, et teemad mis puudutavad mingeid konkreetseid mänge, va 5:1
          aga ja tõsiselt rääkides, siis vanad mängud ja konkreested sündmused, võiks ajaloo prügikasti lennata.

          selline siis minu isiklik subjektiivne arvamus

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Jyrka

            kas siin mingit autodeliiti ei saa panna?
            Kas mõtled nii, et ntx isiku X kõigile sõnumeile? See oleks nagu sõnavabaduse piiramine. Võrreldes kevadise versiooniga on foorumis sellist tühikaagutamist märksa vähem. Ehk tendents jätkub? Kui aga midagi kustutada, siis ei saa seda foorumis keegi vist lugeda; ka need, keda see huvitada võiks. Lõpuks tuleb ühel sadistil idee kogu foorum tühjaks teha
            P.S. Mina vaatan enamasti teema kuupäeva: kui see on ikka kuu aega tagasi loetud ning vahepeal midagi uut lisatud pole, ei pea seda ju lugema. Mind häirib pisut rohkem ehk ennustuste ülipikk jada. Seal võiks keegi kas uue teemana jätkata või vähemalt poolitada mõne vooru tagusest.
            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

            Kommentaar


              #7
              Äkki punuks mingi arhiivi kust võimalik teistel vaadata kui huvi on,just nimelt suletud teemasid.Riivab silma?!?
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Arhiivi idee on täitsa ok ,see võiks olla omaette üksus ja siis kes tahab see läheb ja tuhnib

                Kommentaar


                  #9
                  Võiks teha midagi taolist nagu "Hall of fame", kuhu lähevad parimad ning legendaarseimad teemad. Mujal on selline asi päris edukas, ning ka omamoodi põnev.
                  Not a single booking!
                  Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                  Kommentaar


                    #10
                    Vanas foorumis oli ju niisugune võimalus, et valid kui vanasid teemasid näitab, kas 1 päev või 10 päeva jne. Ainuke viga oli, et seda ei saanud vist salvestada, mis muutis selle suht mõttetuks. Kui nüüd see taastada niimoodi, et ka salvestaks, oleks väga PRO
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar

                    Working...
                    X