PDA

View Full Version : Torino OM

Leheküljed : 1 [2]

lorenzo
18.02.06, 12:39
njaa, norrakatel on ikka vaga palju moelda nuud ja kuenzeli uskumatu taastumine:)
pean ka oma sonu sooma, sest kaotasime hoopis poole vahem kui kartsin. huvitav, kui kristina oleks ka soitnud, kas siis oleksime suutelised olnud viimast kohta valtima?

budu
18.02.06, 12:46
krdi kahju et venemaa teates2idu v2itis,kynzel oleks v2inud ikka varem ahkata spurtima ja v2it oleks olemas olnud.aga norrale ikka v2ga valusad m2ngud ei tahe need medalid kuidagi tulema hakata

mcnamara
18.02.06, 12:58
Algselt postitas lorenzo
njaa, norrakatel on ikka vaga palju moelda nuud

Mis siin ikka mõelda. Kui sa ikka sellise metsiku palavikuga kümme päeva haigevoodis lebad, siis ei suuda küll paaripäevase vahega mäestikus pingutada. Täiesti arusaadav ju. Taktikaline viga ehk Norralt Björgen lõppu jätta, avavahetuses oleks ta ehk pisut paremini vastu pidanud ja Stiera ankruna siis olnud.
Venemaa naised aga maksid Soolajärve eest täiega kätte. Me ülejäänud oleme õnneks Lazutinad ja Danilovad unustanud, aga Vene suusajuhid kindlasti mitte. Kindlasti pühendatakse see kuld neile.

budu
18.02.06, 14:23
veerpalul olla ka haigusepisik kylge hakanud ja polevat veel kindel kas teates2idust osa v2tab

Aramis
18.02.06, 16:07
Laskesuusk oli maksimumpositiivne!

lorenzo
18.02.06, 16:09
Algselt postitas Aramis

imelik, et kui saad ringi sisse siis jaadki vist kohata voi selgub see kunagi hiljem? tehku siis pikemad ringid

AndreK
18.02.06, 16:57
See on praktiliselt igas spordis nii, et kui ringiga sisse saad, võetakse maha. Ringe peikemaks ei saa ju teha. Muidu ei oleks see enam 10 km ja 4 tiiru.

lennat
18.02.06, 17:08
Tänud Kati Wilhelm ja tuu ... aitasite nn sängist välja ... ja püssi lasti ka nagu piu ja pau ...

Raivo19
18.02.06, 19:28
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas Aramis

imelik, et kui saad ringi sisse siis jaadki vist kohata voi selgub see kunagi hiljem? tehku siis pikemad ringidkoht jääb ikkagi see,mis sul mahavõtmise hetkel oli,aeg jääb paraku fikseerimata,pannakse lihtsalt -1 ring

mcnamara
18.02.06, 21:52
Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu! :õnnelik:

noname
18.02.06, 21:57
Jens sai päris hea koha. peale essat hüpet 24-as, aga lõpuks parandas kohta ühe võrra ehk siis 23-daks

SleepWalking
18.02.06, 22:00
Täiesti uskumatult kohutav võistlus. ... Janne tühi pilk peale võistlust ning kommentaar, küsimusele \'järgmine olümpia?\' - \'selle nimel 4 aastat pingutada, et jälle sama tunnet tunda? ei, mitte mingil juhul\' ... oijah ...

:(

Tanel
18.02.06, 23:21
Algselt postitas mcnamara

Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu! :õnnelik: Ma peaks selle vist topeldama. :) Väljaarvatud aastaarvud.

Ja laskesuusatamise lõpuminutite kommentaar oli ka muidugi tasemel. Nagu kuulaks Itaalia kommentaatorit kuskil MM finaalis pärast väravat. :D

lujk
19.02.06, 09:14

Ometi! Ometi! Ometi! 25 pikka aastat olen ma Austria suusahüppajaid toetanud ja alati on olümpiamängudel keegi parem olnud. Täna lõpuks ometi täiuslik õhtu. Tommy Morgenstern ja Andreas Kofler tegid kahekesi teoks selle, mida ei suutnud Neuper, Kogler, Felder, Vettori, Kuttin, Horngacher, Höllwarth, Goldberger ja paljud teised. Jehhuuuuuuuu! :õnnelik:

Kust sa need 25 aastat võtsid? Vettori 9. veebruarist 1992 OLÜMPIAVÕITJA!!! Ja kui täiuslikkust silmas pead, siis toona Austrial kaksikvõiduõhtu – 1. Vettori, 2. Höllwarth, 4. Kuttin, 6. Felder. (Soomlastel 3. ja 5. koht.)
Vettori minu absoluutne noorpõlvelemmik, pärast teda tulnud austerlasi ma niiväga toetanud pole, kuid austerlased siiski sümpaatsemad kui norralased, soomlased, sakslased, tšehhid.

mcnamara
19.02.06, 12:59
Algselt postitas lujk
Kust sa need 25 aastat võtsid? Vettori 9. veebruarist 1992 OLÜMPIAVÕITJA!!! Ja kui täiuslikkust silmas pead, siis toona Austrial kaksikvõiduõhtu – 1. Vettori, 2. Höllwarth, 4. Kuttin, 6. Felder. (Soomlastel 3. ja 5. koht.)

Eks ta ole jah. Mina enam oma mälu usaldada ei julge. ;)

budu
19.02.06, 13:26
yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja

kaspar kokk oli v2ga tubli ja kui poleks seda rehamaa minutilist maha j22must siis mis veel k2ik oleks v2inud olla.ennem oli probleem et eestil aint 2 meest teatesse panna nyyd juba kolm. 8 koht pole paha kui arvestada s2idu algust ja vaevalt keegi sukus et sel kohal veel suudetakse l2petada

Tanel
19.02.06, 13:47
Egas midagi Forza Italia! :) Vana põlvkond veel suudab teatemeeskondi ülal pidada. Kahju, et sealtmaalt neid uusi ei taha eriti tulla. :(

KJK
19.02.06, 13:49
Algselt postitas budulojus

yks kysimus et mida teeb olympial aivar rehemaa,nagu pyhap2eva suusataja.pole veel kunagi nii n2rvi l2inud suustamise p2rast aga t2na ikka see rehemaa s2it oli ju katastroof.miks ei v2inud narusk s2ita ja arvan et oleks mitu korda paremini hakkama saanud.miks peavad m2ned turistid olympiale p22sema kui nad ei suuda mitte sittagi.krt isegi kanadalane suutis endast k2ik anda.veerpalu tegi j2lle suurep2rase s2idu.kahjuks ise eesti keelseid kommentaare ei kuule aga keegi v2iks intervjuu rehemaaga edasi anda,mis oli selle klouni vabandus.rehemaa k2ige h2dam eesti suusataja

Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus;)

päkapikk
19.02.06, 13:58
Algselt postitas KJK

Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus;) ma ei mõista,üks sitt sõit ja tambitakse Rehemaa maa sisse.Üks hea sõit ja kohe on Kokk tulevikulootus.Mitu inimest siis Rehemaad tulevikulootuseks nimetasid,kui ta paar hooaega tagasi häid sõite tegi?Ja mitu inimest nimetasid tulevikulootuseks Kokka,kui ta MK-lt mingi 65. koha tõi?Ühe sõidu järgi saab tõesti selliseid järeldusi teha........tulevikulootus-šmulevikulootus.........Kokk ja Rehemaa on sama aasta väljalasked.....vott teile lootuseid.
Info ütleb veel,et mõlemad on tulnud mk-l 3 korda esimese 30 hulka.........ja üks siis nüüd meeletu sitakott ja teine lootustandev tulevikulootus???

KJK
19.02.06, 14:04
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas KJK

Olen täiesti nõus.Rehemaa nii hale rikkus eesti teatesõidu ära. Kokk uus tuleviku lootus;) ma ei mõista,üks sitt sõit ja tambitakse Rehemaa maa sisse.Üks hea sõit ja kohe on Kokk tulevikulootus.Mitu inimest siis Rehemaad tulevikulootuseks nimetasid,kui ta paar hooaega tagasi häid sõite tegi?Ja mitu inimest nimetasid tulevikulootuseks Kokka,kui ta MK-lt mingi 65. koha tõi?Ühe sõidu järgi saab tõesti selliseid järeldusi teha........tulevikulootus-šmulevikulootus.........Kokk ja Rehemaa on sama aasta väljalasked.....vott teile lootuseid.

Seda küll, aga närvi ajas ta sõit, oleks võind ikka paremini sõita:(

Raivo19
19.02.06, 14:10
Rehemaa kaotus oli jah,umbes 30sek. liiast.Priit oleks ehk suutnud kauem vastu pidada ja liidritele lähemal olla.Selleks oleks ta pidanud 15km. vahele jätma,kindlalt.Aga see on tagantjärgi tarkus,peatreenerilt natuke imelik otsus,teades,et ta Naruskit soosib tavaliselt.

Natuke spekuleerides võib öelda,et õnnestunud avavahetuse puhul ei oleks Eestil medal püüdmatus kauguses,sest Jack suudab pundis sõites enamat kui üksi võideldes, nagu ka Kokk, rääkimata Veerpalust.

Mikusiku
19.02.06, 14:44
Aga miks ei võiks proovida umbes nii: Mae-Veerpalu-Kokk-Saarepuu?
Klassikavahetuste järel oleks kindlalt pildis, Kokk suudaks grupis püsida ja Saarepuu võib kah heal päeval midagi korda saata, lisaks oleks ta finišisirgel tugev. Ega ees väga palju meeskondi alles poleks, 6 või nii.
Või olen ma midagi maha maganud ja see on juba proovitud?

lorenzo
19.02.06, 15:01
rääkides veel Rehemaast, kas ta polnud ka siin just aasta lõpus nagu tõbine? aga noh eks treeneri otsus kes sõidab kes mitte. aga seda miku varianti võiks küll järgmisel mk-etapil eesti meeskond proovida:)

lenc
19.02.06, 15:37
Algselt postitas Mikusiku

Aga miks ei võiks proovida umbes nii: Mae-Veerpalu-Kokk-Saarepuu?
Klassikavahetuste järel oleks kindlalt pildis, Kokk suudaks grupis püsida ja Saarepuu võib kah heal päeval midagi korda saata, lisaks oleks ta finišisirgel tugev. Ega ees väga palju meeskondi alles poleks, 6 või nii.
Või olen ma midagi maha maganud ja see on juba proovitud?
Saarepuu on sprinter. Ta ei kesta hetkel 10km pingelist sõitu ja ei hakka arvatavasti kunagi kestma, sest ta keskendub sprindile. Sellist asja nagu Veerpalu ja Mae klassikavahetustes nägime juba ammu, 2001 aasta MM-il. Eesti oli jah kaks esimest vahetust eesotsas, aga siis toimus suur vajumine. Igatahes on Veerpalu kaotusest alustajana kasulikum kui grupis sõitjana, sest ega eest ära ju ei saa.

Mõnuagent 007
19.02.06, 15:37
Ma ei saa aru, et mida te tahate. Läbi ajaloo kõrgeim koht tiitlivõistlustel, vist ka kõige väiksem kaotus pärast esimest vahetust ning nüüd suurelt materdama. Iga kord ei saagi kulda võita ju.

lenc
19.02.06, 15:49
Algselt postitas KJK

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas KJK

Seda küll, aga närvi ajas ta sõit, oleks võind ikka paremini sõita:(
Oleks oleks oleks. Alati oleks võinud paremini sõita. Aga kas sa siis tead kindlalt, et Rehemaa võimed oleks võimaldanud paremat sõitu? Tema oli hetkel meestest 4. number ja sõitis selle koha välja. See on üldse esimene kord kui mitte ükski Eesti meeskonna liige ei saa minutiga vahetuse parimalt. 4 aastat tagasi kaotas Olle ligi sama paljuga, aga kas siis möliseti tema kallal? Ei. Aasmäe kaotas ligi kolm ja pool minti, tema kallal sai vigiseda. Nüüd vigisetakse mehe kallal kes kaotas kaks ja pool minti vähem. Tasemetõus on ju märgatav.

lorenzo
19.02.06, 15:56
selle virisemise õigustuseks polegi midagi muud öelda kui et nõudmised on vahepeal kasvanud, sest oleme ju nüüd suusatamise suurriik;)

aga loomulikult retsept meestele!

vaikiv mees
19.02.06, 15:59
Algselt postitas dannar

Ma ei saa aru, et mida te tahate. Läbi ajaloo kõrgeim koht tiitlivõistlustel, vist ka kõige väiksem kaotus pärast esimest vahetust ning nüüd suurelt materdama. Iga kord ei saagi kulda võita ju.

k6rgeim koht OMil, MMil oldi 7.

Tomek
19.02.06, 16:49
8. koht on aus saavutus, alla pooleteistmiljonise elanikkonnaga riigi puhul on utoopiline lähetada teadet sõitma 4 absoluutset maailmaklassi tasemel sõidumeest:lahe:

Siim
19.02.06, 20:12
Ei ole küll miskit pidi Austria või Austria suusatajate fänn, aga see, mismoodi neid eile öösel koheldi, väärib küll hukkamõistu, või siis vähemalt tähelepanu.

Selge see, et dopingukütid peavad olema nahhaalsed, aga kuskil on piir. Kui ikka tullakse ööl enne olümpiastarti sind kontrollima, siis on see liig ja sportlaste sooritusvõimele hävitav, nagu täna oli näha.

Selliseid asju tuleb kuidagi teisiti teha. See, et sa oled dopingukütt, ei tähenda, et sul on kõik lubatud. Tegu oli ROK-i suurima bläkiga sellel olümpial.

Ja kui irooniliseks minna, siis olümpial statistilises mõttes ju vahet pole, kas jääd ringiga maha või diskvalifitseeritakse sind keelatud stuffi pärast.

Silver
19.02.06, 20:37
Mõnus! Magad rahulikku und, keskendud järgnevale alale, siis käib uksekell! Juhhei, minuteid hiljem oled kuskil meditsiinikeskuses ja annad proove. Tagasi tulles avastad, et oh näe! Kõik asjad on läbi vaadatud! Milline magus uni küll pärast võis tulla!

vincent
19.02.06, 21:19
Tuleb välja, et tshehhide treener sai ka teates mõnusa kalaga (http://www.torino2006.org/ENG/OlympicGames/news/news_eng161580.html) maha.

Ja austerlaste koha pealt niipalju, et ühelt poolt läks muidugi dopinguküttide käitumine selgelt üle piiri, aga teisalt... no ma olen surmkindel, et KÕIK Austria koondise inimesed teadsid - see Salt Lake\'is vahele jäänud vend ei tohi meeskonna juures olla. Mida ta üldse seal Torinos tegi, tekib mul küsimus, nad oleks pidanud ise pika kaikaga eemale peksma teist. Kuigi jah, keset ööd kaela sadamine on idiootsus - me räägime sportlastest, mitte tapjatest või vägistajatest, kellel tuleb une pealt käed raudu lüüa, et leekima ei paneks :doh:.

mcnamara
20.02.06, 13:52
Meie vapper mäesuusataja Oprja startis vahetult enne Senegali esindajat ja jäi finishis liider Bourque\'ile ainult 25 sekki. Tema sõitu ennast paraku suurt ei näidatud, aga tundus, et mees jäi ise rahule. Lisaks kuldmedalivõitjatele saadetakse jätkuvalt Eestit esindama ka olümpiaturiste.

vincent
20.02.06, 13:54
no vähemalt jäid mehel mõlemad lauad kuni finišini alla seekord, mitte nagu meie eelmisel \"mäesuusatajal\"...

lorenzo
20.02.06, 14:00
ausalt oeldes minu arust suht ebavordsed tingimused voistlejatel. lihtsalt huviparast tahaks naha mis aja oleks meie mees siis saanud kui oleks startinud 30-40 kohta eespool? arvata on et ka tema kukkus viimasel loigul.

aga paris turist ka ju ei saa oelda- 82 startija hulgas ikkagi koht 50 hulgas:) loodetavasti teises soidus parandab;)

mcnamara
20.02.06, 14:47
Algselt postitas lorenzo

ausalt oeldes minu arust suht ebavordsed tingimused voistlejatel. lihtsalt huviparast tahaks naha mis aja oleks meie mees siis saanud kui oleks startinud 30-40 kohta eespool? arvata on et ka tema kukkus viimasel loigul.

Eks ta pidi rajalt välja sõitma jah ja siis tagasi ronima. Muidu nii palju ei kaota.
Aga parem stardikoht tuleb kõigepealt võistlustel välja teenida. Ma kommentaare ei kuulnud, kuid oletan, et tingimused polnud ka tagumistele kõige hullemad. Muidugi rada kulus jne. Tõenäoliselt oli see lihtsalt väga raske ehk siis tõeliselt olümpiavääriline suurslaalomirada. Välja sõitsid ka mitmed parema stardinumbriga kuulsused nagu Rhalves või Büchel.

Tembu
20.02.06, 14:56
Nüüd tekibki küsimus, et mida peab tegema, et saada Olümpiale? Ostma suusad ja nimetama end mäesuusatajaks?
Kahtlen sügavalt, kes herr Oprja oleks suuteline täima olümpianorme, kui need oleksid ülesseatud.

Turist!

vaikiv mees
20.02.06, 15:03

Aga parem stardikoht tuleb kõigepealt võistlustel välja teenida. Ma kommentaare ei kuulnud, kuid oletan, et tingimused polnud ka tagumistele kõige hullemad. Muidugi rada kulus jne. Tõenäoliselt oli see lihtsalt väga raske ehk siis tõeliselt olümpiavääriline suurslaalomirada. Välja sõitsid ka mitmed parema stardinumbriga kuulsused nagu Rhalves või Büchel.

nii oli (-raske rada), eks l6pupoole startinutel veel j2isem, nii 34 katkestajat 82 startinust

aga jaapani curlingu-tibid hakkavad j2rjest rohkem meeldima,
eile pandi tiitlikaitsjad britid kotti ja praegu Itaalia,
ainult aega kella peal, et k6ik visked l6petada, on kuidagi v2he

lahe, kuidas nad omas keeles h6iguvad, ka pilusilmast treeneriga miskip2rast ing.k

mcnamara
20.02.06, 16:35
Vau! Benjamin Raichi teine laskumine oli fantastiline vaatepilt: filigraanne, kiire ja absoluutselt veatu. Chenal ja Maier ei jäänud palju alla, aga täna on lõpuks Benni päev lümpjal! :)

SleepWalking
20.02.06, 16:58
stabiilselt... stabiilselt tuleb ja kukub! oprea kukub kohe mitmest väravast mööda ja deivid oprja ei lõpeta seda olümpiasõitu. hanno tomberg ja eesti raadio siis.

turist!

Wingback
20.02.06, 17:04
Jess! Brittide esimene olümpiamedal on käes.
Miks valmistab sulle nii suurt rõõmu mingi Brittide käekäik ? Armastus Brittide vastu on nii suur, et toetad neid igal rindel ?

mcnamara
20.02.06, 17:31
Algselt postitas -Marko-

Jess! Brittide esimene olümpiamedal on käes.
Miks valmistab sulle nii suurt rõõmu mingi Brittide käekäik ? Armastus Brittide vastu on nii suur, et toetad neid igal rindel ?

Jah.

PS Michaela on kiirusalade kuninganna! :õnnelik:

lorenzo
20.02.06, 17:42
ma siiski leian, et ka need nn. turistid on vajalikud, sest kusagilt peavad need kogemused tulema. näiteks Portugalil on üks sportlane olümpia, kes kaotas Veerpalule 16 minutiga, samuti brasiillased ja ka aafriklased. no ja kui vaadata euroopat, siis ka inglased on parajad turistid. mõelge olümpiaideele.

SleepWalking
20.02.06, 17:44
Algselt postitas lorenzo
ma siiski leian, et ka need nn. turistid on vajalikud,

loomulikult. ilma selleta pole ju olümpia olümpia.

mcnamara
20.02.06, 17:47
Algselt postitas lorenzono ja kui vaadata euroopat, siis ka inglased on parajad turistid. mõelge olümpiaideele.

Absoluutne laim. Alcott ja Mickel on korralikud TOP-15 mäesuusatajad oma aladel. Muudel aladel on üks medal juba käes ja täna näiteks naiste kahebobis teine võimalik. Curlingumeeskond on samuti medalimängudele kvalifitseerunud.

lorenzo
20.02.06, 18:01

Algselt postitas lorenzono ja kui vaadata euroopat, siis ka inglased on parajad turistid. mõelge olümpiaideele.

Absoluutne laim. Alcott ja Mickel on korralikud TOP-15 mäesuusatajad oma aladel. Muudel aladel on üks medal juba käes ja täna näiteks naiste kahebobis teine võimalik. Curlingumeeskond on samuti medalimängudele kvalifitseerunud.

sorri, ajasin iirlasega segamini suusatamises, aga ei viitsinud kõigi võistluste protokolle ka üle vaadata hetkel

tkkt
20.02.06, 18:48
Algselt postitas Siim

Ei ole küll miskit pidi Austria või Austria suusatajate fänn, aga see, mismoodi neid eile öösel koheldi, väärib küll hukkamõistu, või siis vähemalt tähelepanu.

Selge see, et dopingukütid peavad olema nahhaalsed, aga kuskil on piir. Kui ikka tullakse ööl enne olümpiastarti sind kontrollima, siis on see liig ja sportlaste sooritusvõimele hävitav, nagu täna oli näha.

Selliseid asju tuleb kuidagi teisiti teha. See, et sa oled dopingukütt, ei tähenda, et sul on kõik lubatud. Tegu oli ROK-i suurima bläkiga sellel olümpial.

Ja kui irooniliseks minna, siis olümpial statistilises mõttes ju vahet pole, kas jääd ringiga maha või diskvalifitseeritakse sind keelatud stuffi pärast.

Laupäeva Austra murdmaa- ja laskesuusakoondise ruumides toimunud läbiotsimise ajal leidis Itaalia politsei üle 100 süstla ja 30 pakki medikamente, mille hulgas oli nii astmaravimeid kui antidepressante, teatas Asutria televisioon ORF esmaspäeval oma veebilehel.

Politsei võttis ära ka vereülekande tegemise vahendeid ja vereproovide analüüsimise seadmeid.

Paistab, et oli ka midagi otsida.
Link (http://www.sportnet.ee/index.php?id=21870)

eika
20.02.06, 20:05
Peale võistlust saab alati esikolmik oma medalid kätte, eksole. Aga samas õhtul on ka ju medalitseremoonia. Mis medalid siis õhtul saadaks? Kas võistlejad peavad oma medali vahepeal loovutama või siis saavad kõik topeltmedalid? Keegi targem võiks asja ära seletada.

17
20.02.06, 20:07
Algselt postitas eika

Peale võistlust saab alati esikolmik oma medalid kätte, eksole. Aga samas õhtul on ka ju medalitseremoonia. Mis medalid siis õhtul saadaks? Kas võistlejad peavad oma medali vahepeal loovutama või siis saavad kõik topeltmedalid? Keegi targem võiks asja ära seletada.

See oli vist midagi taolist, et murdmaasuusatajatele jagatakse medalid seal Pragelato Planis (?) medalid kätte, ülejäänud alade jukud saavad lillekimbud peale ala lõppu, medalid siis kuskil seal Torino keskväljakul. Võin muidugi eksida, aga minuarust Kuuse Lemps vist rääkis midagi taolist kunagi.

vincent
20.02.06, 20:10
Ei eksi. Põhjus selles, et Pragelatost on Torinosse mingi kõva tund aega (või oli kaks isegi) autoga uhada, keegi ei hakka sportlasi ometi sellega piinama.

eika
20.02.06, 20:11
Ma mõtlesin kah alguses midagi sarnast, aga siis ma nägin autasustamist, kus anti medalid kätte 4 x 10km teatesuustamise meestele.

edit: ma mõtlen siin ikkagi õhtust autasustamist

Tauri.T
20.02.06, 21:18
Joalal ei olnud isegi korralikku vabandust välja võtta. Klamüüdia käib hooti. Mida järgmiseks välja mõelda.

vaikiv mees
20.02.06, 21:21
phah, A.Joala vabandab etv om-stuudios Kersnale demagoogiliselt, et ta lihtsalt provotseeris

vincent
20.02.06, 21:22
Pagan, oleks võinud selle peale raha panna, et tuleb lause \"aga mina tegin nad klamüüdiast tühjaks!\". Vanainimestel peaks keegi kõrval olema, kes ütleks, kui asi juba käest ära hakkab minema. Piinlik kuulata sellist lalinat.

lorenzo
20.02.06, 21:26
hea päeva muidugi valis mees stuudios olemiseks, pole meie jaoks reaalset medalilootust, äkki oligi oprja meil täna klamüüdiat täis;)

lenc
20.02.06, 21:38
Ega Joalalt polnudki midagi muud loota. Tema lolli iba vastu aitavad ainult sportlaste tulemused. Aga et ta oma sõnadest taganeb on samuti tühi lootus. Kõige parem on teda lihtsalt ignoreerida - ehk läheb ära.

Kuid selles suhtes on tal küll õigus, et eesti sportlaste kallal on üks kole haigus ja selle haiguse nimi on Arno Joala.

Maarek
20.02.06, 22:30
Krt, kas Kersna tõesti uskus, et sel Joala saatesse kutsumisel ka mingi mõte on. Kui inimene on ikka imbetsill ruudus, siis mida kuradit:viha:. Tõniste asemel olekski võinud Oksmaa kutsuda, siis oleks ikka täismäng olnud.

Tomek
20.02.06, 23:14
Algselt postitas Maarek

Krt, kas Kersna tõesti uskus, et sel Joala saatesse kutsumisel ka mingi mõte on. Kui inimene on ikka imbetsill ruudus, siis mida kuradit:viha:. Tõniste asemel olekski võinud Oksmaa kutsuda, siis oleks ikka täismäng olnud.

Maarek on pervert:)

vincent
21.02.06, 00:21
See austerlaste asi läheb juba ikka väga imelikuks (http://etvsport.ee/torino/index.php?0529829)...

lorenzo
21.02.06, 09:46
no nuud on saklased ka kahtlused valja oelnud. esialgu on ohvriks veerpalu

vaikiv mees
21.02.06, 13:43
minge *****e! laske inimesed tornist alla!
terveks v6istluseks sama tuult niikuinii tellida ei saa

budu
21.02.06, 13:50
v2hemalt eurosport laseb v2hepeal olympia naljakamaid hetki

mcnamara
21.02.06, 15:00
Norra mehed on langenud pühapäevasuusatajate tasemele ja märkidele ka pihta ei saa. Isegi selle lümpja algusest vaadates on mahakäik olnud masendav. Esimesel kahel distantsil läks ju veel igati kenasti.

mcnamara
21.02.06, 15:27
No aga Ole Einari laskmine annab siiski mass-stardiks veel kullalootuse. Nagu vanadel headel päevadel. Aga muidugi oli juba hilja. Mis õigupoolest Hanevoldiga juhtus? Esimest etappi ma eriti ei näinud, aga trahviringe ei tundunud ta läbinud olevat.
Uskumatu, et Bergman suutis eelviimasel sammul komistada. Sinna läks rootslaste pronks.

vaikiv mees
21.02.06, 17:39

No aga Ole Einari laskmine annab siiski mass-stardiks veel kullalootuse. Nagu vanadel headel päevadel. Mis õigupoolest Hanevoldiga juhtus?
/.../
Sinna läks rootslaste pronks.

esimesed 3 vahetust olid Norral k6ik keskp2rased, palju moodalaske, Ole Einar (l6pus 5.) startis viimasesse v2ljaspool esi10-t

Manninen v6ttis palaviku jm p2rast eba6nnestunud (ja ka talle viimaseks-j22vat) OMi suhteliselt stoiliselt,
elus on veel t2htsamaid asju, kui henkilökohtainen mitali

SleepWalking
23.02.06, 00:01
Markku Uusipaavalniemi!!! ehk Soome curlingumehed reedesesse finaali. Loodetavasti saab 6-võiduliseks veninud seeria kuldse punkti.

http://kuvat2.iltasanomat.fi/iltasanomat/iDoc/1132784-curlingkapteeni.jpg

budu
23.02.06, 00:48
loodan ise et soome ei saa nendelt m2ngudelt yhtegi kulda siis olen kast 2lle v2itnud

jyriöö
23.02.06, 11:23
Finaalis peaks neil ka viimase kivi õigus olema. Loodetavasti suudavad tasakaalus hoida viimase vooruni. Britid poleks saanud viimast kivi paremini platseerida, aga Markku närvid on terasest.

Mertaranta curlingut kommenteerima!

mcnamara
23.02.06, 15:05
See on kriminaalne, et Norra paneb teatesõitu sellise daami nagu G.M. Andreasson, kes kaotab kuue kilomeetri sõidurajal parematele umbes kahe-kolme minutiga ja püsti lasta ei oska. Kõik see töö, mille Liv Grete naiskonna põhjast ülestoomiseks tegi, muutus mõttetuks.

vaikiv mees
23.02.06, 17:28
< polnud vist taas erilist valikut Anreasseni asemel,
Istad-Kr. oli sprindis kui ka tagaajamises 40.

polnud ju k6ige hullem, avavahetusest tuli Bergeri 6de niigi 12.na,
Liv Grete t6stis 3.ks, finishis Tjorholm niisiis 5.

mcnamara
23.02.06, 22:47
Olümpia lõpp kisub tõsiselt jamaks. Sümpaatsed Shveitsi tüdrukud toreda nimega Mirjam Otti juhtimisel jõudsid curlingus minu lemmikuteks saada. Vahva võitlus neilt finaalis - viigistasid viimase kiviga, aga lisavoorus oli ikkagi rootslastel eelis ja nad kasutasid selle profilt ära.
Aga ai, küll oli põnev ja kõrgetasemeline matsh.

noname
23.02.06, 23:53
homme siis Kikul võimalus veel üks kuld saada. medali üle oleks kh super rõõmus.
medali saamises olen suht kindel

17
23.02.06, 23:54
Algselt postitas noname

homme siis Kikul võimalus veel üks kuld saada. medali üle oleks kh super rõõmus.
medali saamises olen suht kindel

Björgen kindlalt homme ei stardi, listi nr1 on Tšepalova, Kristina starib numbri all 7.

mcnamara
24.02.06, 00:00
Vähe on Kristinal neid reaalseid konkurente, kui senist lümpjat meenutada. Stardinimekirjast hakkavad lisaks Neumannovale ja Tshepalovale veel silma ainult Steira ning Medvedeva. Viimane ehk ongi ohtlikeim konkurent. Tea, kas Valbusa ja Paruzzi on kõik lootused pannud selle viimase distantsi peale?

Raivo19
24.02.06, 06:07
Massstart ja grupis sõit nõuab parasjagu mõtlemist ja head taktikat ka.Peale mcnamara nimetatute suudavad vabas tehnikas sõna sekka öelda kindlasti ka Sachenbacher,Kuitunen,Künzel ja Shevtshenko,heal päeval ehk veel mõni.Saab näha,veel täna õhtul leiti Kristinale üks ideaalselt libisev suusapaar,eks kõik peab klappima.Mida pikem distants,seda suurema kaaluga iga väiksemgi pisiasi.

Tauri.T
24.02.06, 14:59
Mulle tundus vähemalt, et ei olnud Kristinal head suusad. Kui teised veel libisesid pidi ta töötama hakkama. Aga noh 2 kulda on siiski omaette klass.

Neth
24.02.06, 15:03
Kolmas kuld jäi täna selgelt suuskade taha:(. Aga sellegipooles: SUPER KIKU!!!
Kindlalt Torino OM\'i \'suusakuninganna\'.

Raivo19
24.02.06, 15:43
Tõepoolest,eriti distantsi teisel poolel ei olnud suusk(võrreldes osadega) kõige parem...kahju.Samas oli kohe algusest näha,et olümpia on teda kulutanud ja väga näljaseid ning aktiivseid liikumisi enam polnud.Kokkuvõttes läks muidugi üle ootuste.
Täielik üllataja oli poolatar,kes ju alles ühel võistlusel kokku kukkus.Niimoodi 30km lõpus vajutada...

lorenzo
24.02.06, 16:17
tegelt ju väga hea tulemus Tiiult, ikkagi 34.koht olümpial, loodetavasti Deyvid teeb sama, vähemalt saab tulemuse kirja

marcello
24.02.06, 18:30
Selline rõve sisetunne ütles juba ammu,et pikk rutiinne paus selles selles tegevuseta majutuspaigas ja pingelangus võivad Kiku ära kulutada,täna veel vilets suusk ka ja oligi käes.Aga igati super olümpia.Ja seda kõigile eestlastele...
Ja ka ühe turistajakirjaniku kolleeg võttis mõni päev tagasi selle turisti jutu ilusti kokku-Paju tegi Vaherile ära!

vaikiv mees
24.02.06, 18:54
Algselt postitas marcello

Ja ka ühe turistajakirjaniku kolleeg võttis mõni päev tagasi selle turisti jutu ilusti kokku-Paju tegi Vaherile ära!

samas
maalehe (http://www.maaleht.ee/?page=Sport&grupp=artikkel&artikkel=5096) turist-ajakirjanik on ka vahva reisikirjaga maha saanud:

“Ema, ema, kas sa tead, kuhu ma sõidan?” karjus Giuseppe telefoni. Et selle küsimuse võidukat dramaatikat natukegi järele aimata, proovige telefoni hüüda: “Ma võitsin lotoga miljoni!”
/.../
“Rohkem kui miljon inimest? Terves riigis?” hüppab tulevane insener istmelt õhku. “Siis on Torino oma 900 000 elanikuga ju suur linn!”
/.../
“300 meetrit kõrge? Mägi!?” röögatab ta, otsekui oleksin talle kaelkirjaku asemel konna näidanud. “Mida teie künkal teeks Alberto Tomba?”

Raivo19
25.02.06, 05:55
Häid hetki pakkunud Kristina kohta veel seda,et terve selle nädala oli ta tiimi keskel rääkinud,et kurat,ei taastu ära,jalad on nagu pakud.
Tagantjärgi arvan nüüd,et teates oleks tulnud suusatada, uisku 5km, vabalt, sõna otseses mõttes.

budu
25.02.06, 12:59
kahju oli kohe et bj2rndalen ei v2itnud aga ikkagi tubli !!!!!!!!!

marcello
26.02.06, 12:57
Rumeenia,härrased,Rumeenia on riik mida Antal esindab.

lorenzo
26.02.06, 13:27
Algselt postitas marcello

Rumeenia,härrased,Rumeenia on riik mida Antal esindab.

nuud juhib Rehemaa ja EESTI!

ttBoll
26.02.06, 14:40
di centa võitis, rehemaa 35

budu
26.02.06, 14:45
vahepeal ju isegi suur suusariik hispaania juhtis aga minu lemmik alzeeriast millegi p2rast katkestas

ROOTSI KUNN
26.02.06, 18:39
Minu jaoks oli kogu olümpia tipphetkeks tänane hokifinaal ja soomlastest on tõsiselt kahju. Tublid poisid ja olid tegelikult parimad aga õnn pöördus kahjuks finaalis nende vastu:(

Caos
26.02.06, 18:42
Soomest oli kahju aga õnn pöördus neile finaalis aga võitjate üle kohut ei mõisteta

taku*
26.02.06, 19:00
Eesti medalitabelis lõpuks 12. kohal...eespool isegi norrast. igati vägev värk raisk:)

runno
26.02.06, 19:15
loodetavasti oli meeste maraton sellisel kujul suurvõistlustel viimast korda kavas.. SAAST

mcnamara
26.02.06, 19:38
Algselt postitas runno

loodetavasti oli meeste maraton sellisel kujul suurvõistlustel viimast korda kavas.. SAAST

Saast, saast, saast. Et mitte hullemini öelda. Kaks tundi ei ole sisuliselt mitte midagi vaadata. Kahjuks ei muutu midagi kuni järgmise olümpiani. Ikka ühisstardid ja ikka vahelduvad stiilid. Nii et Vancouveris 2010 on ainus puhas klassikasõit 50 ühisstardist. Ma usun, et Veerpalu mõtleb päris mitu korda, enne kui järgmise olümpia veel kavva võtab.

Kokkuvõtteks võib öelda, et minu lemmikutel läks nii ja naa. Rohkesti rõõmu pakkusid lisaks eestlastele Austria suusahüppajad ja mäesuusatajad, ka Kanada hokinaised kaitsesid kenasti tiitlit. Suured pettumused olid brittide medalite jäämine curlingus ja muidugi eelkõige meeste hokiturniir. Kõige hullem jäi aga minu jaoks siingi õnneks tulemata. Tänan rootlasi selle eest. Olümpia suured õnnestujad olidki Rootsi ja Austria, kes astusid suurele kolmikule Saksamaa, Venemaa ja USA kenasti kandadele. Norral läks väga hullusti.
Eesti olümpia oli ennekuulmatult vahva. Ehk innustab see meie sportlaste uut põlvkonda ja Pekingis/Vancouveris kohtume kuldmedalitega jälle.

mcnamara
26.02.06, 19:55
...ja muidugi Kanada. Kuidas saan ma Kanada unustada. Milline vägev olümpia järgmistelt korraldajatelt!

Martin
26.02.06, 21:44
Aga mulle ühisstart meeldis. Aint distants peaks oleks lühem - näiteks 15 km, siis oleks paugutamist rohkem.

50 km jaoks oli see tõesti veidi igav.

budu
26.02.06, 23:45
yhed imelised olympiam2ngud eesti jaoks l2bi .kes tegelt oleks uskunud et tuleb 3kulda!!t2nud selliste m2ngude eest k2igile eesti koondislastele!!!!!!!!

Jyrka
27.02.06, 00:29
Sitt olümpia. Kedagi huvitas see üldse? Eriti hea idee oli see korraldada talvel ja tööpäevadel ja hommikuti. Hoki finaali aeg oli ka hästi valitud.

Jasper
27.02.06, 00:37
Kas tohib küsida mida on üldse suusatamises vaadata?

Jyrka
27.02.06, 00:47
Algselt postitas Jasper

Omadele saab ju kaasa elada. Nagu... kõiges muus!

2mSööt3mMööda
27.02.06, 00:53
Algselt postitas Jyrka

Sitt olümpia. Kedagi huvitas see üldse?
üldiselt mitte, kahte-kolme jäähoki mängu vaatasin ja kogu olümpia minule
:doh:

lenc
27.02.06, 01:49
Algselt postitas Jasper

Suusatamist, doh :doh:

lenc
27.02.06, 01:53
Algselt postitas Jyrka

Sitt olümpia. Kedagi huvitas see üldse?
Mind küll huvitas.

Eriti hea idee oli see korraldada talvel ja tööpäevadel ja hommikuti.
Ehm, taliolümpia korraldataksegi tavaliselt talvel :doh: . Tööpäevadel vast sellepärast, et ainult nädalavahetustega poleks jõudnud. Ja terve päev läbi oli mitte ainult hommikuti.

Hoki finaali aeg oli ka hästi valitud.
C\'mon lõputseremoonia oli ka vaja ära teha pärast. Seda ei hakka ju kell 1 öösel alustama.

Jyrka
27.02.06, 01:54
Algselt postitas lenc

C\'mon lõputseremoonia oli ka vaja ära teha pärast. Seda ei hakka ju kell 1 öösel alustama.

Aitäh. Mul polegi midagi muud enam öelda.