PDA

View Full Version : Torino OM

Leheküljed : [1] 2

Raivo19
20.12.05, 07:43
Kuidas läheb Eestil,mitu medalit saab?(ise pakun 3)
Favoriidid,õnnestumised,läbipõlemised,mis saama hakkab?

mcnamara
20.12.05, 15:21
Pikapeale hakkavad olümpiakoondised formeeruma. Täna on teatatud näiteks USA meeste hokitiim. Kaasa läheb ka üks tõeline hokisaurus, Detroidi 43-aastane (vau!) kaitsja Chris Chelios. Chelios on oma pika karjääri jooksul esindanud vaid kolme klubi: Canadiensi, Blackhawksi ja Red Wingsi. Kaks korda (86,02) võitnud ka Stanley karika.
Aga just ründajate koosseis on ameeriklastel tõeliselt võimas: Modano, Rolston, Tkachuk, Weight, Guerin. Üks selge kullapretendent Torinos.

dreyd
20.12.05, 15:33
tundub, et Veerpalu ja Kiku võtavad kahe peale 3 medalit, kuldset vist ei tule paraku. See on siiski hetkeseisu arvestades. Salumäe võiks üllatada...Aga muidu kuidagi uimane tunne selle läheneva OMi suhtes....ahjaa Torino raamatu tellisin ka juba ette ära:)

mcnamara
22.12.05, 11:53
Ka Kanada hokikoondis on nüüd nimetatud. Valik oli suur ja nimekirjast puudub mitu isiklikku lemmikut, aga pagana tugev on Vahtralehemaa sellegipoolest.
Brodeur väravas ja ülikogenud kaitsjad nagu Blake, Foote, Jovanovski ja Niedermayer ei tohiks palju litreid puuri lasta. Rünnakul hoolitsevad skoori eest Iginla, Heatley, Sakic, Lecavalier ja Smyth, koosseisus on ka kõva \"mängutapja\" Kris Draper ja tugevatest poistest näiteks Shane Doan.
Tundub, et koondise koostajad on eelkõige silmas pidanud varasemat rahvusvaheliste suurturniiride kogemust.

Tembu
22.12.05, 12:40
Algselt postitas mcnamara

Aga just ründajate koosseis on ameeriklastel tõeliselt võimas: Modano, Rolston, Tkachuk, Weight, Guerin. Üks selge kullapretendent Torinos.

Võimas? Hmm, kindlasti on vähemalt samast klassist ründajatega nii Rootsi, Soome, Venemaa, Tshehhi kui ka Slovakkia kooseisud. Raske on ennustama hakata, kes neist poolfinaali ja finaali saavad.
Sellest tuleb üks äraütlemata põnev olümpia.

mcnamara
22.12.05, 13:17
Algselt postitas Tembu
Sellest tuleb üks äraütlemata põnev olümpia.

Selles pole kahtlustki. Nagano ja Salt Lake juba näitasid, milline üks õige hukiturniir peab olema ja ega Torino alla jää. Olen ütlemata õnnelik, et NHL otsustas kaasa teha.
Isiklikust vaatenurgast muidugi: Go, Canada, Go! :)

Täna peaks selguma ka Rootsi olümpiatiim.

orbitaaljaam
22.12.05, 13:19
hoki hoki hoki hoki!!!!!
oi usa-kanada finaal oli liiga kõva. kellelgi sellest videot pole?:D soojendaks jõulude ajal sydant.

Tembu
22.12.05, 15:30
Vaatasin nüüd üle Kanada OM hokikoondise nimekirja. RW, LW ja C nimekiri on ikka mitmeid kordi hirmuäratavam kui USA oma. Thornton, Nash, Iginla, Sakic on vaid mõned nimed, mis peaksid teadjatele palju ütlema.
Heatley, Gagne, Bertuzzi, Tampa Bay kuldne kolmik...Jeesus, kui ma vaid sellised mehed saaksin enda satsi Fantasy Hockey nimelises mängus...
Panused paneksin endiselt kanadalastele. Aga venkusid tuleb karta.

mcnamara
22.12.05, 17:04
Jätkates Torino teemadel - miljonid ja miljonid britid vaatasid 2002. aasta ühel veebruariõhtul endalegi üllatuseks taliolümpiat, kui Rhona Martini tiim tõi saareriigile nende ainsa kuldmedali. Täna sai teatavaks, et Martin on brittide naiskonna kapten ka Torinos.

Edit: Ja spordiala on niisiis curling. ;)

eston maravilha
22.12.05, 17:12
kurling ei ole sport

mcnamara
22.12.05, 17:36
Algselt postitas eston maravilha

kurling ei ole sport

No igal juhul rohkem kui vormel üks. ;)

eston maravilha
22.12.05, 17:39
no vormeli taltsutamiseks peab vähemalt üliheas füüsilises vormis olema. poleeritud kivi võib ka õllekõhuga libisema lükata

Jeti88
22.12.05, 17:40

no vormeli taltsutamiseks peab vähemalt üliheas füüsilises vormis olema. poleeritud kivi võib ka õllekõhuga libisema lükata

curlingus on kõigil võrdsed võimalused võita:doh: , mitte et ühel on rohkem poleeritud kivi kui teisel

mcnamara
22.12.05, 17:40

Lükata võid teda muidugi. Iseasi, kuhu.

Tegelikult on curling üks talilümpja põnevamaid alasid minu jaoks. Mitut liiki uisutamisest ja lumelaudadest jälgin teda kindlasti rohkem. Ja on ka kellele pöialt hoida!

Jeti88
22.12.05, 17:56
Ise kavatsen kindlasti jälgida murdmaasuusatamist, laskesuusatamist ja jäähokit. Proovin jälgida ka mäesuusatamist ja suusahüppeid. Kindlasti ka kahevõistluse vaatan ära. Kindlasti vaatan ka neid alasid , mille peale lihtsalt satun(kiiruisutamine, kelgutamine, bobisõit, skeleton ja teised)
Curlingust veel nii palju , et eelmine OM vaatasin ka seda eurospordi pealt, päris huvitav spordiala.

Tembu
23.12.05, 09:07

Õllekõhuga vendi on nähtud jalgpalli mängimas ka CCC-s. Pontshikukõhtudest rääkimata.
Curlingu ehk jääkeegli toetuseks võib öelda seda, et see mäng ei ole üldse nii lihtne nagu esmapilgul tunduda võib. Jää on libe, tasakaal kipub kaduma, õieti ei näegi seda ringi kuhu pead oma stone´i libistama...Ja õllekõhuga vendi olümpial kohe kindlasti ei esine.

mcnamara
23.12.05, 10:51
Kui juba lümpjahokist rääkimiseks läks - heidaks pilgud ka teiste medalipretendentide valikutele.
Rootslased on oma paremiku jalgadele saanud. Nimed on vanad tuttavad: Lundqvist, Norström, Lidström, Alfredsson, Sundin, Forsberg, vennad Sedinid, Zetterberg, Näslund. Küll aga mahub valikusse ka hetkel kodumaal mängivaid mehi.

Tsehhide nimekirja troonib taaskord Dominik Hasek. Kas ta juba vahepeal ei jõudnud juba loobuda? Tsehhide valik on ühe erandiga täies koosseisus NHL-ist. Jagr, Lang, Rucinsky, Straka, Kaberle. On ka mõni tundmatum nimi: selliseid mehi nagu Bulis, Erat või Olesz pole mul olnud au veel suurvõistlusel kohata.

Slovakkide vana tuttav kaardivägi on täies koosseisus kohal: Visnovsky, Chara, Bondra, Demitra, mõlemad Hossad, Stümpel, Satan, Zednik.

Soomlastest loobus viimasel hetkel vv Kiprusoff, mis muidugi paras põnts. Muidu on seltskond kogenud ja paljunäinud - enamik nimesid tuttavad juba aastakümne tagant. Numminen, Timonen, Kapanen, Peltonen, Koivu, Lehtinen, Selänne.

Saab neist ükski Kanada ja USA vastu? Veebruaris näeme. Venemaa koosseisu pole ma veel silmanud.

skint
23.12.05, 13:40

Slovakkide vana tuttav kaardivägi on täies koosseisus kohal: Visnovsky, Chara, Bondra, Demitra, mõlemad Hossad, Stümpel, Satan, Zednik.

Zigmundit ei ole ju. Nähtavasti international retirement...

salmer
23.12.05, 20:13
kui need mängud ebaõnnestuvad, siis ainult ummistuvate teede pärast

marcello
26.12.05, 00:18
Joroisten Härkä,Jokinen,N.Kapanen-tahan sellist ründekolmikut näha OM-il sommidel.
Kõva tiimi on kokku saanud,kahju,et Kipru ainult loobus aga Norrena täidab selle koha ilusti ja mõnes elemendis isegi paremini kui Kipru seda teinud oleks.
Venelastel ka igati kõva koosseis,iseasi kuidas seltsimehed mängida viistivad.

Igatahes puhkus planeeritud selleks ajaks
Ihanaa Leijonat,Ihanaa

Raivo19
11.01.06, 12:26
saladuskatte all:shmigun jäi haigeks pärast otepääd ja täna plaanitud itaalia-laager lükkus...jääb parimat loota

MihkelPallak
11.01.06, 13:04
See on see, kui ilma mütsita suusatad . :P

MihkelPallak
11.01.06, 13:51
Kas ta Val di Fiemmes stardib ikka??:oih:

tkkt
11.01.06, 16:32
Algselt postitas marcello

Joroisten Härkä,Jokinen,N.Kapanen-tahan sellist ründekolmikut näha OM-il sommidel.
Kõva tiimi on kokku saanud,kahju,et Kipru ainult loobus aga Norrena täidab selle koha ilusti ja mõnes elemendis isegi paremini kui Kipru seda teinud oleks.
Venelastel ka igati kõva koosseis,iseasi kuidas seltsimehed mängida viistivad.

Igatahes puhkus planeeritud selleks ajaks
Ihanaa Leijonat,Ihanaa

Norrena täidab Kipru koha ilusti? Ei mõista sind.
Mõnes elemendis on ta vb tõesti parem -> pingil istumisel.

marcello
11.01.06, 17:38
See on sinu arvamus,minu arvamus ühtib paari soome kommentaatoriga,et Norrena on parim vv kes värava taha litrile järgi läheb ja selle kindlalt edasi toimetab.Just selles elemendis ta Kiprut ületabki.Ja ma ka mainisin,et \"kahju,et Kipru loobus\"

Soomlastel ka esmakordselt rahalised preemiad:Kuld-20000 euri,hõbe 10000 ja pronks 5000.Eeskujuks toodi naapurimaa Viro.Hoki tiimile on teistsugune preemiasüsteem aga teised tiimid saavad kulla eest 30000 euri.

Hokist veel:Tuomo Ruuttu külastab suurvõistlusi päris tihti aga kahjuks stuudio poole peal,kahjuks pole Torino erand:(

eika
11.01.06, 17:55
Mina eelistaks Norrenale noort Lehtoneni, kes peale vigastust on päris normaalselt Atlanta väravas esinenud. Ainuke mure on muidugi see, kas 22 aastase mängumehe närvid peavad sellisele survele vastu.

marcello
11.01.06, 18:14
Lehtonen ongi praegu vahvoillaan ykkösmaalivahdiksi (http://www.yle.fi/urheilu//id27131.html)

tkkt
11.01.06, 18:38
Algselt postitas eika

Mina eelistaks Norrenale noort Lehtoneni, kes peale vigastust on päris normaalselt Atlanta väravas esinenud. Ainuke mure on muidugi see, kas 22 aastase mängumehe närvid peavad sellisele survele vastu.

Vaevalt, et tal närvid ülesse ütlevad. Tal on 22 kohta juba väga palju kogemusi. Ja tõenäoliselt on tegu mingi 5 aasta pärast maailma nr 1 väravahiga. Lihtsalt super talent.

Edit: Ja nii palju veel ka, et spekuleeritakse palju ka Antero Niittymäki-ga. Mees tekemas suht head hooaega Philadelphia Flyersis. Mängivad seal kordamööda USA koondisesse valitud Robert Esche-iga. Ei ole just väga nõrk mees, aga mina eelistaks ikkagi Lehtoneni.

Tembu
11.01.06, 20:39
Niitymäki on nr.1, Toivonen nr.2 ja siis juba Noronen või Lehtonen või Norrena või Matti Nykanen...

eika
11.01.06, 21:54
Aga kas asi pole mitte nii, et Norrena ja Lehtonen on juba koondise nimekirjas sees ning on üks vakantne koht, kuhu siis kandideerivad Noronen ja Niitymäki ja Toivonen (ja miks mitte Bäckström?)

tkkt
11.01.06, 22:00
Algselt postitas eika

Aga kas asi pole mitte nii, et Norrena ja Lehtonen on juba koondise nimekirjas sees ning on üks vakantne koht, kuhu siis kandideerivad Noronen ja Niitymäki ja Toivonen (ja miks mitte Bäckström?)

Nii see täpselt ongi. Kui ma ka ei eksi:D Ja ilmselt saab selle 3. koha endale Niitymäki.

Raivo19
12.01.06, 07:53
Algselt postitas MihkelPallak

Kas ta Val di Fiemmes stardib ikka??:oih: õnneks ei ole tõbi hull ja peaks startima,lihtsalt planeeritud nädal mägedes jäi vahele

marcello
12.01.06, 14:28
Algselt postitas Tembu

Niitymäki on nr.1, Toivonen nr.2 ja siis juba Noronen või Lehtonen või Norrena või Matti Nykanen...

Palju õnne,uusmoderaator,sellise targa ja muidu silmapaistva postituse eest.Eriti selles valguses,et sommid ise Lehtoneni esikipriks peavad momendil.

Aitäh!

Siim
12.01.06, 14:29
Algselt postitas Raivo19

Kas ta Val di Fiemmes stardib ikka??:oih: õnneks ei ole tõbi hull ja peaks startima,lihtsalt planeeritud nädal mägedes jäi vahele

http://etvsport.ee/index.php?0526979

Raivo19
12.01.06, 21:49
Algselt postitas Siim

Algselt postitas Raivo19

http://etvsport.ee/index.php?0526979see siis viimane, suht värske uudis.eks ta õige ole,pole mõtet tervisele põntsu panna.neiu enda soov on ka oberstdorfis ja davosis mitte starti minna s.t. enne olümpiat enam ei stardi.

MihkelPallak
17.01.06, 21:43
Liiga pikk paus ei tule sisse ?:doh:

tkkt
17.01.06, 22:00
jep nii see ongi (http://www.sportnet.ee/index.php?id=19671)

Algselt postitas Roosaelevant
Ja ilmselt saab selle 3. koha endale Niitymäki.

mcnamara
26.01.06, 16:44
Tahtsin aplodeerida soomlaste otsusele jätta olümpiakoondisest välja suusatajad Varis ja Isometsä. Ehkki nende kunagistest dopingupattudest muidugi tagu juttu ei tehta, on meeldiv, et olümpiamängudele sellistel sportlastel asja enam ei ole. Selles suhtes on minu jaoks väga sümpaatne Briti OK seisukoht: dopingupatuseid ei valita olümpiakoondisse ka pärast karistuse ärakandmist. Muudel võistlustel võivad nad osaleda, aga olümpial mitte. Ateenasse ei pääsenud brittidel seetõttu mh kuulitõukemägi Myerscough.
Muidu üllatavad alati nii helded soomlased sellega, et koondisse võeti ainult üks laskesuusataja. Tavaliselt soomlased lasevad võistelda kõigil, kes mingigi valikukriteeriumi on täitnud. Isegi kui edulootust pole. Seekord siis vist õnneks teisiti.

Epic
26.01.06, 20:40
Tambet! (http://etvsport.ee/index.php?0527792)

Sen
26.01.06, 22:37
Mina soovitaks teil raha selle peale panna et Torinost ühtegi medalit ei tule, spordiennustus pakkub teile raha tagasi 6,5 kordselt.

Malfoy
27.01.06, 09:39
Algselt postitas Sen

Mina soovitaks teil raha selle peale panna et Torinost ühtegi medalit ei tule, spordiennustus pakkub teile raha tagasi 6,5 kordselt.

Ja palju sa ise sellisele stsenaariumile panustasid? Üle soti küll ei julge panna....

mcnamara
27.01.06, 11:22
Going for Gold. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/winter_sports/4595068.stm)
Brittide pisike olümpiakoondis. Võistluste aegu üks minu jälgimisobjekte. :)

eika
27.01.06, 13:19
Ja järgmine Soome jäähokikoondise väravavaht loobus om`ist viidates vigastusele. Seekord siis Lehtonen, kes oleks pidanud olema koondises esiväravavaht ning kes on teinud päris häid mänge viimasel ajal. Nõme on see, et mõlemad (ehk Kiprusoff ja Lehtonen) mängivad NHL`is väga suure koormusega, kuid koondisesse nad ei tule viidates vigastuse ravimisele. Kuid eks Norrena, Niittymäki ning Toivonen või Markkanen veavad välja.

SleepWalking
31.01.06, 11:11
Tahtsin aplodeerida soomlaste otsusele jätta olümpiakoondisest välja suusatajad Varis ja Isometsä. Ehkki nende kunagistest dopingupattudest muidugi tagu juttu ei tehta, on meeldiv, et olümpiamängudele sellistel sportlastel asja enam ei ole.

Isometsä juhtum oli üsna selge - tal polnud tänavusest aastast ka tulemusi, mis viitaksid, et ta mingit tulemust olümpial teha suudaks. Varisega oli aga keerulisem - MK etapi 9. koht ja teatevõit olid tulemused, mida ka kõik olümpiale valitud naised saavutanud polnud. Nüüd on ilmnenud, et Varise mittevalimise taga võis olla uusi arenguid dopingusuunal - Varis on nimelt kahel korral tänavu dopingutesti mitte ilmunud sel ajal, kui teda sinna on kutsutud. Samas on ta testi andnud mõlemal korral päev hiljem ning kirjutanud mõlemal korral ka seletuskirjad, miks teda ei olnud võimalik testida siis, kui dopinguonud seda teha tahtsid. Lisaks nähakse pidevalt Varisega samas geograafilises punktis eluaegset treenerikeeldu nautivat K-P Kyrö\'t. Varis kinnitab küll alati, et treenib ennast ise ning mõlemad kinnitavad, et Kyrö ei ole tegemist Varise treeneriga vaid lihtsalt sõbraga, kes Kaisaga ju ometi rääkida võib. Kõike eelnevat arvestades ei võtnud Soome Olümpiakomitee riski. Hoolimata sellest, et formaal-juriidiliselt on karistus kantud ning takistusi olla ei tohiks.

Kaspy
01.02.06, 11:15
Ravitseja: eestlaste medališansid olümpial on kehvad

Haaahaaa hakkab jälle pihta:D

Pikemalt siis Sl Õhtulehes http://www.sloleht.ee/2006/02/01/uudised/190893/

Aramis
01.02.06, 11:59
Huvitav ...

Triobet (www.triobet.ee) külle ei arva, et sansud kehvad oleks.

Juveman
01.02.06, 12:49
Tore muidugi, et Joala meie sportlaste tegemistele nii südamest kaasa elab, ent siinkohal liituksin Erki Noole sõnadega, mis ta aasta paar tagasi Joala kohta ütles: see mees peaks seewaldisse minema ja omasugustega sellel teemal arutama.

Kaspy
01.02.06, 13:11
Kas see ilmatark ongi ainult Noolest veel sõna võtnud või oli tal kellegi kanalite kohta veel midagi öelda ja kuidas lugu lõppes?Keegi värskendab mu mälu ehk pisut :oih:
Igaljuhul Noolel vist ei läinud need suurvõistlused ka hästi enne mida Joala talle \"diagnoosi\" pani,või ma eksin?

mcnamara
03.02.06, 11:29
Lümpjaärevus tõuseb meeldivalt. Nädal veel, ainult üks nädal.
Kes veel ei tea, neile teatan uhkusega oma kaasaelamise objektid järgmistel nädalatel:
1. kõik eestlased
2. kõik britid
3. Norra murdmaa- ja laskesuustajad, kahevõistlejad ning kiiruisutajad
4. Austria mäesuusatajad ja suusahüppajad
5. Kanada hokimehed ja -naised.
Just nende maade sportlasi ja just nendel aladel olen talimängudel toetanud niikaua kui mäletan. Ja ega 2006 pole erand. :)

Tembu
03.02.06, 11:41

Kes veel ei tea, neile teatan uhkusega oma kaasaelamise objektid järgmistel nädalatel:
1. kõik eestlased
2. kõik britid
Just nende maade sportlasi ja just nendel aladel olen talimängudel toetanud niikaua kui mäletan. Ja ega 2006 pole erand. :)

Ma olen sus pettunud! Kuhu jääb siis curling??:)

mcnamara
03.02.06, 11:43
Algselt postitas Tembu

1. kõik eestlased
2. kõik britid

Ma olen sus pettunud! Kuhu jääb siis curling??:)

Vt punkti 2. :)

Hellik
03.02.06, 11:47

Ega sa ei taha ometi öelda, et F.B. Lundberg kuulus ka lemmikute hulka? Vähemalt minu jaoks kõige ebasümpaatsem Norra sportlane. Muus osas meie sümpaatiad suuresti kattuvad (eriti Kanada hoki ;)

dreyd
03.02.06, 11:48
macca, mis ärevusest sa räägid?:(
Aga õnneks on mõned päevad veel aega ka ärevusel tekkida. Olen optimist ning pakun Eestile 3 kohta esikuuikus. Meie mäesuusalootus katkestab. Hoki finaalis on Kanada ja Venemaa. Janda medalit ei saa ning nendel mängudel on kaks dopingujuhtumit.
Kui kaks täppi läheb, siis keegi on mulle ühe õlle sees.

mcnamara
03.02.06, 11:56
Algselt postitas Mayhem
Ega sa ei taha ometi öelda, et F.B. Lundberg kuulus ka lemmikute hulka? Vähemalt minu jaoks kõige ebasümpaatsem Norra sportlane. Muus osas meie sümpaatiad suuresti kattuvad (eriti Kanada hoki ;)

Tore lugeda. Fred Börre ikka ka. Aga võin avaldada ka iga ala esimesed lemmikud - ehk siis põhjused, miks just need riigid.

Kahevõistlus - 1984. aasta olümpiavõitja Tom Sandberg (oli vist, loodetavasti ei eksi). Norralane oli mu esimene kahevõistluse lemmik.
Murdmaa - Oddvar Bra ning Norra teatevõistkond 1982 Holmenkollenis. Ai, see oli vägev lahing venelastega! :)
Laskesuusk - Eirik Kvalfoss - oli vist samuti sarajevo olümpiavõitja.
Mäehüpped - Armin Kogler - kaheksakümnendate esimese poole ülimalt sümpaatne hüppaja, austerlane.
Mäesuusk - Austria toetamine sai vist peamiselt alguse Kitzbüheli legendaarsest kiirlaskumisest, mida soomlased ikka näitasid.
Hoki - ilmselt 84. aasta Canada Cup\'ist, kui \"võitmatule\" punamasinale lõpuks tuul alla tehti.

Sen
06.02.06, 16:08
Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

Ja palju sa ise sellisele stsenaariumile panustasid? Üle soti küll ei julge panna....

Kui pappi oleks siis oleks panustanud 100000, sest ühtegi medalit ei tule.
Kaks päeva tagasi võeti see 6,5 maha ja täna siis üleval et 3,4 :D Spordiennustus vist kartis pankrotti minna.
Huvitav, kas nad maksavad selle 6,5 järgi välja mis varem tehtud või panevad automaatselt 3,4 peale. Igaljuhuhul ootan uut skandaali:deemon:

jansa
06.02.06, 16:38
Algselt postitas Sen

Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

Kaks päeva tagasi võeti see 6,5 maha ja täna siis üleval et 3,4 :D Spordiennustus vist kartis pankrotti minna.
Huvitav, kas nad maksavad selle 6,5 järgi välja mis varem tehtud või panevad automaatselt 3,4 peale. Igaljuhuhul ootan uut skandaali:deemon:

...loomulikult meile medalit ei tule - mehed/Kiku ju puha klamüüdiat täis!!!

marcello
08.02.06, 03:46
http://www.yle.fi/urheilu/torino/jaakiekko/muut/id19045.html

Siit näeb hoki ajakava

Ja siit soome tv ülekandeid

http://www.yle.fi/ohjelmaopas/data/1102-ypu.htm

mcnamara
09.02.06, 12:50
Tänane Times kirjutab:
Rejecting a plea that it would help to promote the Winter Games in Africa, the International Ski Federation has blocked the participation here of Kwame Nkrumah-Acheampong, from Milton Keynes, as a slalom skier for Ghana. Luge has been less demanding, however, allowing Werner Hoeger, a 52-year-old oversized Venezuelan, on to the entry list.

Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb. Tõsine, kulm kipras andmine peamiselt. Tõsi, täna hommikul võis Rootsi TV-s tutvust teha Etioopia esindajaga, kes asub Veerpalu ja Maega konkureerima. Etiooplane on tegelikult muidugi 9-aastasest peale USA-s elanud ja nii välimuse kui jutu poolest puhas jänki.

Martin
09.02.06, 13:53
Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb.

Nonoh.

Keenia taliolümpialane soovib austust (http://www.postimees.ee/080206/esileht/olulised_teemad/torino_2006/191184.php)

Ja saada parem eestlastele mõni hea soov :)

vello99
09.02.06, 20:20

Tänane Times kirjutab:
Rejecting a plea that it would help to promote the Winter Games in Africa, the International Ski Federation has blocked the participation here of Kwame Nkrumah-Acheampong, from Milton Keynes, as a slalom skier for Ghana. Luge has been less demanding, however, allowing Werner Hoeger, a 52-year-old oversized Venezuelan, on to the entry list.

Ei ole vist lootust, et olümpial kuigi palju siirast osavõturõõmu näeb. Tõsine, kulm kipras andmine peamiselt. Tõsi, täna hommikul võis Rootsi TV-s tutvust teha Etioopia esindajaga, kes asub Veerpalu ja Maega konkureerima. Etiooplane on tegelikult muidugi 9-aastasest peale USA-s elanud ja nii välimuse kui jutu poolest puhas jänki.

Millal see oli, paar olumpiat tagasi kui mäesuusatamises osales mingi duud, kellest järgnev laskuja oli sunnitud rajal mööda sõitma...

mcnamara
10.02.06, 10:57
Sachenbacher, Matvejeva ja co (http://www.yle.fi/urheilu/looppi/kainalojutut1/id29957.html) siis esimesed hemoglobiiniohvrid. Tea, palju murdmaasuusatajaid üldse pühapäeval rajale lastaksegi. Nalja Torinos ei saa ja dopingulugusid on vist hulgi oodata.

mcnamara
10.02.06, 11:06
Brittidel esimene kuld käes. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/other_sports/winter_sports/4699008.stm)
Kahjuks on karta, et ühtegi kullavõitjat enam elus ei ole. Vähemalt pole mainitud igatahes. Imetore uudis igal juhul ja loodetavasti inspireerib tänaseid sportlasi. Elagu Shotimaa curling!

Siim
10.02.06, 14:17
Kardetud Teichmanni võib vist meie meeste konkurentide seast maha kriipsutada.. (http://etvsport.ee/torino/index.php?0528969)

jyriöö
10.02.06, 14:58
Hetkel tahaks ainult seda öelda, et kui Bjorgen peale kopsupõletiku läbipõdemist ja muid vintsutusi kas või ühe individuaalkulla nopib, siis on küll midagi väga valesti. Või on minu teadmised kestvusspordialadest lihtsalt nullilähedased.

dreyd
10.02.06, 16:23
Algselt postitas jyriöö

Hetkel tahaks ainult seda öelda, et kui Bjorgen peale kopsupõletiku läbipõdemist ja muid vintsutusi kas või ühe individuaalkulla nopib, siis on küll midagi väga valesti. Või on minu teadmised kestvusspordialadest lihtsalt nullilähedased.

või tohib öelda, et tänapäeva meditsiin teeb imesid;)

SleepWalking
10.02.06, 23:25
\"publik möllab siin nagu siis, kui andrei shevtsenko juventuse eest siin värava lööb ... no ei, võibolla mitte päris samamoodi\"

jutajass
11.02.06, 00:19
Algselt postitas dreyd

Aga õnneks on mõned päevad veel aega ka ärevusel tekkida. Olen optimist ning pakun Eestile 3 kohta esikuuikus. Meie mäesuusalootus katkestab. Hoki finaalis on Kanada ja Venemaa. Janda medalit ei saa ning nendel mängudel on kaks dopingujuhtumit.
Kui kaks täppi läheb, siis keegi on mulle ühe õlle sees.

Põhimõtteliselt võin sulle iga õnnestumise eest õlle teha.Mäesuusatamine on nats küsitav, nimelt kumba sa lootuseks pead.Muidugi ootan vastu õllesid ka kui sul sitasti läheb.mu sisetunne näiteks ütleb, et Šmigun võtab umbes 3 medalit,aga õnneks on mu sisetunne 99% alt vedanud.Kui õlled mängus siis on protsent muidugi vastupidine olnud.Drus ka ehk ikka ühe saab.100 õlut,et vähemalt üks medal tuleb.(krt see vist ikka on nali)

marcello
11.02.06, 00:24
Peotantsu kommentaator ei tohiks ikka jalgpalli koha pealt sõna võtta...

Ten points tulesüütamisele

luutik
11.02.06, 01:07
Kaljuveer ütles jälle nii: Lumelauasõidu eiramine, see on sama, kui püüda peatada interneti levikut maailmas! :õnnelik:

Matis
11.02.06, 10:40
Algselt postitas luutik

Kaljuveer ütles jälle nii: Lumelauasõidu eiramine, see on sama, kui püüda peatada interneti levikut maailmas! :õnnelik:
Või AIDSI:D

lorenzo
11.02.06, 14:52
nja, kahevõistluses läheb kõvaks andmiseks, manninen on koos moaniga 1.40 taga

norsk
11.02.06, 17:12
Laskesuuskuritel siis 20 kilti ühelpool, meie meestel pole minekuhaisugi. Kõigil 5 trahvi, parim Lessing 63. rea peal. Ja Tom Clemens pani tervele Eesti koondisele ära :D
A muidu oli täitsa tore võistlus, kuigi ma oleks eelistanud kulda Björndaleni kaelas näha, ilm oli ka ilus... Aga kahe vanakese pronksiheitlus meeldis mulle kõige rohkem.

Ja Jay Ha(ä)kkinen kolme trahviga kümnes! Müstika!

jutajass
11.02.06, 17:51
Mannineniga läks siis nii nagu Ruhpoldingi sprindis, kus ta liidrikohalt mõne kildiga järsku kustus ja lõpuks viiendaks kukkus.

lorenzo
11.02.06, 17:52
päris hea haamer ikka lajatati manninenile:) esimest korda vist näeb minu silm ,et see mees langeb suusasõidus, 8-lt 9-le siis ja alles 14.aeg rajal, napilt oleks isegi pihkurgi rajal kiirem tast olnud;) :P
päris head üllatused ikka kohe:P

Shrek
11.02.06, 17:59
Keda huvitab, siis tuli välja ka Torino 2006 arvutimäng. Trailerit saab tõmmata siit (http://www.gamershell.com/download_11668.shtml).

lorenzo
11.02.06, 18:35
Veldkamp paneb ikka vist asja kinni, pole seal eriti konkurente

edit: eksisin, norrakad on veel võimsamad

norsk
12.02.06, 12:43
KIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karla
12.02.06, 12:44
JEEEEEEEEEEEEEEEEE!:õnnelik:

v6hiv66ras
12.02.06, 12:46
HURRRAAAAAAAAA

budu
LIHTSALT SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

PALJU 2NNE K2IGLE EESTIMAALASTELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Mikusiku
KRISTINAAAAAAAAAA!!!!!!!!

marrrtin
12.02.06, 12:48
JEEEEEEE!!!!!!!!!!
KULD!!!!!!!!!!!!!:хnnelik:

Anetik
12.02.06, 12:56
Kristiina - suppper!!!!! v2ga hea)))

Aramis
12.02.06, 13:09
Mnjaa, sai jälle ümber lükatud fakti, et mehed ei nuta. Liiga kõva oli see asi!

Jyrka
12.02.06, 13:12
Tahaks seda öelda, et HERE I AM!!! ROCK YOU LIKE A HURRICANE!

Jeti88
12.02.06, 13:18
Nüüd läheb 10 km klassikat ja 30 km vabatehnika ühisstardist ka kotti. Medali lisa tuleb kindlasti.

budu
12.02.06, 13:22
eesti v2idab sel olympial kokku 5 medalit
neist 4 kulda

Tauri.T
12.02.06, 13:25
SUPER!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Lõpusirgel, kui veel Kristina teine oli, tundsin et tuleb ära. ;)

budu
12.02.06, 13:33
kaspar kokk saab t2na 14 koha

mömm
12.02.06, 13:40
julm kui tubli, õnne foorumlased

SleepWalking
12.02.06, 13:43
Algselt postitas Sen

Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

mnjaaaa ...

Jyrka
12.02.06, 13:44
Heh, keegi ennustas valesti. Ennekuulmatu.

Jeti88
12.02.06, 13:48
Kusjuures minu ennustus tänaseks oli:
1. Šmigun
2. Neumanova
3. Kuitunen

täitsa ausalt noh

Kui hommikul teada sain et Kuitunen ei võistle panin asemele Scotti, vahepeal isegi tundus, et lähevad kõik kolm täppi.

Raivo19
12.02.06, 13:51
Algselt postitas jansa

Algselt postitas Sen

Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

...loomulikult meile medalit ei tule - mehed/Kiku ju puha klamüüdiat täis!!!

Tere,mehad ja naiskad!Oli päris võimas,fantast minek!
Joalale pipart keele peale:kisakõri: .Ta vaeseke ennustas 5-6aastat tagasi,et Katrin Shmigun on kahe aasta pärast surnud,nii haige pidi olema.No kuda sa nõiaga koostööd teed!Palju õnne kõigile,kes tema mõttemalliga kaasa ei lähe ja täna rõõmustasid ja nautisid.
p.s.Raja reljeef tundub sobivat ka Andrusele.Hoiame pöialt klassikas,aga täna ka muidugi.

hassan74
12.02.06, 13:51
:õlu: :jump1: :jump4: :jump2: :r66m7: :r66m16: :silm4: :õlu:

mömm
12.02.06, 13:54
kokkale 19 koht

marcello
12.02.06, 13:57
Ma arvan,et foorumlaste ühisõnnitluse võib Raivo Šmiguni tiimile üle anda.See oli liiga
kõva

TEQUILA

Tanel
12.02.06, 14:01
Võimas lõpp! Super Kiku! Veel on medalialasid meestel ja Kristinal! Kõike paremat.

Sen
12.02.06, 14:08
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Sen

Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

mnjaaaa ...

mnjaaaa... :D
Õnneks ei olnud seda 100k kuskilt võtta :D
Igaljuhul palju õnne! Ülikõva.

Raivo19
12.02.06, 14:14
Algselt postitas marcello

Ma arvan,et foorumlaste ühisõnnitluse võib Raivo Šmiguni tiimile üle anda.See oli liiga
kõva

TEQUILATehtud,Raul tänas ja tervitas kõiki Mis muud kui:õlu: :silm4:

Pilt
12.02.06, 14:32
ai liiga hea!
KIKUUUU!!!:) :) :lahe:

Aramis
12.02.06, 14:47
Algselt postitas Sen

Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Sen

Algselt postitas Malfoy

Algselt postitas Sen

mnjaaaa ...

mnjaaaa... :D
Õnneks ei olnud seda 100k kuskilt võtta :D
Igaljuhul palju õnne! Ülikõva.

Ma ei tea - ma panin täna 2.95ga et kiku tuleb täna kolme hulka.

sibierski
12.02.06, 14:53
õnne, õnne ,õnne- kordagi ei tekkinud isegi kahltust, et võiks esikolmikust välja kukkuda! tark sõit taktikaliselt ja tulemus ÜLIKÕVA!! EDASI KIKU 30 km on veel ees;)

17
12.02.06, 16:12
http://img133.imageshack.us/img133/2540/c3photogallery84photosfoto6ima.jpg (http://imageshack.us)
:arm3:

budu
12.02.06, 17:25
aga kaspari poolt tegelt ju v2ga hea s2it ja vahe k2rises ka viimase kilomeetriga alles suureks kui ees andmiseks l2ks aga vancouver 2010 on tema olympia.
kahju oli et estil ei suut v2ita aga arvestades kuidas talle s2it algas siis isegi v2ga super tulemus

H.M Murdock
12.02.06, 20:05
Algselt postitas 17

http://img133.imageshack.us/img133/2540/c3photogallery84photosfoto6ima.jpg (http://imageshack.us)

johhaidi, see tooriku-laadne medal on küll üks koledamaid, mida minu silm seletanud on.
aga see selleks.

enivei.hommikul, veits valutava peaga, sai autasutamist vaadatud.vb oli mul lihtsalt debor peal, aga kuuse lempsi loll iba viskas küll kopa kiirelt ette, a la laused \"see on nii šmiguni kui ka kogu eesti rahva võit.\" mismõttesnagu. kus krissul hästi ei lähe, siis pole mina veel kuulnud, et tema kaotused oleks kogu eesti rahva omad.
...aga no olgu, see on ju lömbötö.
igatahes well done kiku&sõbrad.mina sellist asja ei oodanud (nagu ma ei oota ka enam ühtki medalit nendelt OM\'delt), aga ju täna oli tema päev.tsiteerides oja petsi: \"PURGIS!\"
tähistagem. :õlu:

TeeleS
12.02.06, 20:09
Tõepoolest! Väga hea päev eestlastele!
Nii Kiku kui Kaspar - mõlemad olid väga tublid!
Suurimad õnnesoovid ka minu poolt :)

peapall
12.02.06, 23:49
Imeline päev!!!!!!
Palju palju palju õnne kõikidle EESTLASETELE!

aaa v.a. vincent,lüütik ja hiina kunn, kes minu arust ei ole hingelt EESTLASED

K1ly
13.02.06, 00:53
Algselt postitas peapall

Imeline päev!!!!!!

las nad olla ,tüüpilised kibestunud ´spordifännid´ kellel on jalgpall ´perses´ kinni

vincent
13.02.06, 04:11
Algselt postitas K1ly

Algselt postitas peapall

Imeline päev!!!!!!

las nad olla ,tüüpilised kibestunud ´spordifännid´ kellel on jalgpall ´perses´ kinni

Mingid isehakanud ivanoravad kuskilt välja roninud :oih: Mis te olete heeliumit liiga palju sisse imend või? On meil au üksteist tunda, et siin nii uljalt tiitleid jagate paremale ja vasakule? Teiste eest ei tea rääkida, aga mul võttis Kristina finish täna küll klombi kurku ja tegi halli päeva päikeseliseks - see, et ma ei käi foorumis capslockiga kisamas \"KIKU JEEEE!!!!\" ei tähenda, et mul tema tänase võidu üle siiralt hea meel ei oleks. Kui keegi selle üldse ära on teeninud, siis tema. Ja samamoodi elan kaasa ja tunnen rõõmu, kui eestlastel kuskil hästi läheb. Nii et ei ole mõtet tühja kägiseda.

sry, et läks natuke isiklikuks, aga lihtsalt ei kannata selliseid pooletoobiseid sildikleepijaid.

vaikiv mees
13.02.06, 13:35
vat tõeliselt põnev oli hüppevõistlus,
peale esimest ringi 7.olnud Bystol avastas lõpus end olümpiavõitjana

ROOTSI KUNN
13.02.06, 14:45
Algselt postitas K1ly

Algselt postitas peapall

Imeline päev!!!!!!

Soovitaks enne natuke mõelda ,kui mullikesi suust välja ajada. Te ilmselt mõlemad rippusite alles isa kottides ,kui mina spordivõistlustel käisin ja mingi tattnina ei tule mulle ütlema ,kes ma olen ja keda ma fännama pean.

Tembu
13.02.06, 16:34
Eile sai siis üks korralik kõhutäis naerdud...Pärast naiste sõitu protokolli lugedes jäi prouale silma Hilde G. Pederesen (loe: Hilde G-punkt Pedersen) nimi...Oleme juba suured inimesed ja ei peaks selliste asjade üle naeru lõkerdama, aga siiski see nii läks...

mcnamara
13.02.06, 18:04
Jah, läheb ja ei lähe ka. Täna sai hirmsasti Liv Gretele kaasa elatud, aga ikka oskas viimases tiirus kõik ära vusserdada ja venelased võtsid oma.
Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata. :)

2mSööt3mMööda
13.02.06, 18:14

Jah, läheb ja ei lähe ka. Täna sai hirmsasti Liv Gretele kaasa elatud, aga ikka oskas viimases tiirus kõik ära vusserdada ja venelased võtsid oma.
Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata. :)
Ega teil sinna tööjuurde veel selliseid lebousse vaja pole? Tuleks ka pmst sinna tööle :doh:
Kui midagi pakkuda on siis saada pm...tänud juba ette ;)

Rein
13.02.06, 18:41
Algselt postitas Kristina

Ma siin niisama teleka ees nutan. :)
Ja Rüütel oli ka äärmiselt armas oma pisikese lipuga.
Ja kõige ilusam hümn on Eesti hümn ja kõige ilusam lipp on Eesti lipp.

Irw ... ma vaatasin eile seda olümpiapäeva kokkuvõtvat saadet.Seal näitas kuidas nn Eesti prominendid olid tribüünil ja lasid kõik emotsioonid lahti peale kulla võitmist.Ainuke kellel mu arust emotsioonid puudusid oli Rüütel.Seisis nagu 9 mai paraadil ja lehvitas täpselt samatmoodi nagu sellel tähtpäeval suured kommunistid lehvitasid (lehvitavad).Mul oli lausa piinlik seda vaadata.Mingeid tundeid oleks võinud ikka näidata.

Seniilne vanamees, kahju kohe sellisest.

Aramis
13.02.06, 19:29
Seda küll - Arnold on juba üsna otsa korral.

mcnamara
13.02.06, 19:30
Algselt postitas daywalker
Ega teil sinna tööjuurde veel selliseid lebousse vaja pole? Tuleks ka pmst sinna tööle :doh:
Kui midagi pakkuda on siis saada pm...tänud juba ette ;)

:) Tegelikult tegin ma täna rohkem ja paremini tööd kui eelmisel nädalal. Mulle on omane, et asjad sujuvad paremini, kui mul kõrvalt on midagi jälgida või kuulata. Ja arvutiekraani saab ju alati mitmeks aknaks jagada.

dreyd
13.02.06, 19:48
läks persse, siis mingu pulgad kah, Kiku saab kolm kulda!

dreyd
13.02.06, 19:49
ahjaa, homsest haiguslehele....

yheksa
13.02.06, 20:19
Algselt postitas Tembu
Eile sai siis üks korralik kõhutäis naerdud...Pärast naiste sõitu protokolli lugedes jäi prouale silma Hilde G. Pederesen (loe: Hilde G-punkt Pedersen) nimi...Oleme juba suured inimesed ja ei peaks selliste asjade üle naeru lõkerdama, aga siiski see nii läks...

Hihiiiii ;)

http://www.genialistid.ee/pildid/rohg.jpg

ps ma lihtsalt pidin selle siia postitama
pps info möttes, tegemist on Genialistide viimase plaadi plaadiümbrisega

Mõnuagent 007
13.02.06, 22:10
Algselt postitas Rein
Ainuke kellel mu arust emotsioonid puudusid oli Rüütel.

Siiman võis tema kätt küll nööriga liikuma tõmmata, kuid naeratust on eemalt raske näole võluda. Lisaks olid tal ilmselt mõttes (võimalik) hetkel lossis toimuv pidu ja trall.

vaikiv mees
14.02.06, 02:08
briti kvaliteetajakirjanduse (http://sport.guardian.co.uk) meelest
on Shmiguni v6idus siiski midagi vastuolulist

Shmigun claims controversial gold

vincent
14.02.06, 03:56
Algselt postitas vaikiv mees

Shmigun claims controversial gold
Kvaliteetajakirjandus my ass, see artikkel on küll täielik paskvill :viha:. Esiteks üritab autor väita, et enamik hemoglobiinijama tõttu kõrvaldatutest olid kullapretendendid (\"absence of several leading rivals\"), teiseks on ta kuskilt enda jaoks talletanud fakti, nagu oleks Kiku 2001. aastal steroide pannud ning kolmandaks väidab, et võistluskeelust pääses ta tollal vaid Dick Poundi suva ja tehnilise näpuka tõttu. Õhtuleht mõjub igatahes The Timesina selliste artiklitega võrreldes. A noh, ilmselt ei olnud rägbi, jalgpalli ja kriketi kõrvalt enam asjalikke ajakirjanikke võtta ja Torinosse saadeti rohkem nagu karistuseks igasugu hädisemaid vendi ;).

täpne link siis siin (http://sport.guardian.co.uk/turin2006/story/0,,1708533,00.html)

Raivo19
14.02.06, 04:07

Shmigun claims controversial goldBritid võtku oma Linford Christie ette.Talialad jätku rahule.Peale kotkas Eddie Edwards\'i sealt suurt \"tegijaid\" ei meenu.Ei saand tollest kah asja,kuigi Nykanen õpetas talle joomist,Weissflog kõhnumist,Boklöv suitsetamist ja V-stiili ning japsid silmade vidutamist prillide asemel:D

p.s.See steroidijama,mis tookord Shmiguni kimbutas,oli nii uus teema(organism toodab teda ise,küll imevähe-alla 1ühiku),et reegleidki polnud paigas.Tegemist oli mingi 4-6 ühikuga,mis elusees mingit kasu ei anna.Tulemit pidi andma 100 ühikut umbes(võrdluseks: sel kuulitõukajal C.J. Hunteril olevat 70-80ühikut olnud).Igatahes oli teaduslik tõestus tookord olemas juhuks,kui B-proov on positiivne ja oleks läinud tõsiseks vaidluseks.

Mõnuagent 007
14.02.06, 09:54
Algselt postitas Raivo19
p.s.See steroidijama,mis tookord Shmiguni kimbutas,oli nii uus teema(organism toodab teda ise,küll imevähe-alla 1ühiku),et reegleidki polnud paigas.Tegemist oli mingi 4-6 ühikuga,mis elusees mingit kasu ei anna.Tulemit pidi andma 100 ühikut umbes(võrdluseks: sel kuulitõukajal C.J. Hunteril olevat 70-80ühikut olnud).Igatahes oli teaduslik tõestus tookord olemas juhuks,kui B-proov on positiivne ja oleks läinud tõsiseks vaidluseks.
kas selle Šmiguni dopingujama põhjuseks polnud Eesti meedia andmeil lihtsalt see, et tema proovi käsitleti mehe proovina, kelle organismis peaks vastavat ainet loomu poolest vähem olema ning seega olid ka lubatud ühikud väiksemad?

vincent
14.02.06, 10:38
Nii oligi, aga keegi kuskilt luges sõna \"anaboolne\" ja tormas kohe skandaali tekitama.

mcnamara
14.02.06, 11:24
Britid ei ole murdmaasuusatamisest üldse huvitatud, seda ala ei kajastata normaaloludes üldse ja seda sealmail ei harrastata. Ja olümpial huvitavad neid selle alaga seoses ka vaid võimalikud skandaalid.
Shmiguni vana loo esiletoomine pole mingi üllatus. Seda oli oodata ja jutud vaid võimenduvad, kui tal peaks õnnestuma veel medaleid võita. Siin pole mingit konkreetset pahatahtlikku seost Eestiga, lihtsalt teda kunagi kahtlustati ja see kahtlusevari ei kao.

Devil
14.02.06, 11:47

Avastasin muuseas, et YLE kannab oma programmi täies ulatuses ja live\'na netis üle! Hirmus tore siin töö juures vaadata. :) Suured kummardused Macca, Ma olen ülimalt tänulik :). Raadio pole ikka pooltki see ;).

Devil
14.02.06, 13:02
Kui naised olid lihtsalt suutmatud, siis mehed võiksid omale ajud osta.

Raivo19
14.02.06, 13:35
Algselt postitas Devil

Kui naised olid lihtsalt suutmatud, siis mehed võiksid omale ajud osta.jaah,isegi naisterahvad suutsid end edasi-tagasi vangerdada seal vahetusalas kaaslast otsides.see on ju pikk ala,no tule mõni samm ette või tagasi,saad paremale-vasakule ka liikuda.saarepuult ikka räme prohmakas.

Devil
14.02.06, 13:51
Nonii! Lina ja Anna on meistrid, perfecto :). MiDlf Scotti võitu poleks ma talunud kindlasti ja õnneks ei saand Meat Björgen kah midagi. Tublid rootsi naised :).

Silver
14.02.06, 15:02
Björn Lind & Thobias Fredriksson! Lindilt super lõpp! Norrakad jälle pettunud. Magus!

mcnamara
14.02.06, 15:29
Algselt postitas Silver

Björn Lind & Thobias Fredriksson! Lindilt super lõpp! Norrakad jälle pettunud. Magus!

Phäh. Mina vanakene mäletan veel väga hästi neid aegu, kui rootslased pidevalt võitsid. Ei tahaks neid tagasi. Kuigi sprindis vist teevad nad ka individuaalselt puhta töö - ei paista eriti vastaseid leiduvat. Hetland oli lausa vilets täna, ei kasutanud Svartedali suurt tööd ära.

budu
14.02.06, 15:33
eestlased olid kyll nagu peata kanad,krt olympial selline pask maha panna ja kui krd saarepuu oleks natigi l2pus pingutanud oleks tal v2imalus olnud veel 5 koha eest v2idelda kui seal yhed k2nsa maha panid

dieter
14.02.06, 16:08
mcnamara ja/või Devil,
ma olen vist soome keele täitsa ära unustanud ega leia YLE kodukalt kohe kuidagi üles kohta, kust vaadata live\'s OM-i.
äkki aitate :)

edit: rsk, seda kõike saab ainult Eurovisioni territooriumil vaadata :(

mcnamara
14.02.06, 17:13
Algselt postitas dieter

mcnamara ja/või Devil,
ma olen vist soome keele täitsa ära unustanud ega leia YLE kodukalt kohe kuidagi üles kohta, kust vaadata live\'s OM-i.

Ma oleme Eurovisiooni territooriumil. Ka mina ka ei saa seda koduarvutiga vaadata. Arvati, et anonüümse IP-aadressi pärast. Või midagi taolist. Tööl pole probleeme vaatamisega.
Leiab selle YLE Torino esilehelt - Katso ja kuuntele olympialähetyksia - suur bänner.

Raivo19
14.02.06, 17:39
Algselt postitas budulojus

eestlased olid kyll nagu peata kanad,krt olympial selline pask maha panna ja kui krd saarepuu oleks natigi l2pus pingutanud oleks tal v2imalus olnud veel 5 koha eest v2idelda kui seal yhed k2nsa maha panidhr.Alaveri käsk oli olnud,et vahetate kindlalt ääres.Eks tuulepea Anti läks tuhinas ähmi täis ja peitis end keskele paraku ära.

Rootslastest:Lind on klassikas võimas ja targalt sõitis Hetlandi taga,panemata Rotshevi tõmblemist tähele,kelle Kirsipuu oleks maha teinud rattamehe kombel.Mul pole rootslaste vastu midagi,Torgny Mogren oli kunagi üks lemmikutest,no oli hea uisusõitja:)

mcnamara
14.02.06, 17:48
Vähemalt laskesuusas tore päev. Kaks medalit ikkagi. Ja üks neist isiklikule lemmikule Halvard Hanevoldile, kes on olümpiaks supervormi tõusnud. Pealegi väga hea seis enne tagaajamist. Björndaleni pärast ei viitsi eriti nukrutseda - ta juba võitnud küll. Ja ega seegi lümpja veel lõppenud pole.

Aramis
14.02.06, 18:20
Mina ka ei kurda - Greis ja Fisher oma tööd teinud briljantselt. Meeskonna kuld oleks kõige tipp!

Jyrka
14.02.06, 19:03

Ma oleme Eurovisiooni territooriumil. Ka mina ka ei saa seda koduarvutiga vaadata. Arvati, et anonüümse IP-aadressi pärast. Või midagi taolist. Tööl pole probleeme vaatamisega.
Leiab selle YLE Torino esilehelt - Katso ja kuuntele olympialähetyksia - suur bänner.

Aitäh! Ei jõua ära oodata kui neljap ja reedel on kõigil loengus läpakad ja suusatamine ees!

dieter
15.02.06, 06:35

Algselt postitas dieter

mcnamara ja/või Devil,

OT muidugi, aga mina kahjuks ei ole Eurovisioni territooriumil elik siis Euroopas :( (ega ka Iisraelis, mis teatud kontekstis käib Euroopa alla).
Kui keegi kuidagi proxy serveriga aitaks, siis ehk isegi õnnestuks. Aga muidu jälgin ainult tulemusi.

marcello
15.02.06, 10:06
Pavka ja Aasmäe võtku Narusk ja Saarepuu ette ja õpetagu vahetama.Kui ühel itaalias toimunud MK-l teiseks tuldi käis vahetus koguaeg ühes servas ja ei mingit probleemi.

Täna algab maiuspala,siiani on pidanud naiste hokiga leppima.Aga see ala areneb ka jõudsasti,pole enam selline tiruliru nagu mõned aastad tagasi.Kaks on \"ylitse muiden\"
Kui valitsevad maailmameistrid näitavad kanada vastu(poolfinaal rootsi vastu ei tohiks probleem olla)samasugust mängu nagu eile sommide vastu siis kolmandaks perioodiks on rong läinud.Eile jätsid sommid uisutamise pooleli viimasel kolmandikul ja USA tuli 1-3 kaotusseisust 7-3 võidule.

mooses
15.02.06, 11:33
Kuule Raivo - koos oleme suusatamist viljelenud - kui sellises situatsioonis on midagi kokkulepitud ( et vahetus pidi toimuma paremas ääres ),siis igal juhul oleks pidanud sellest kinni hoidma - ükskõik kui sitt variant see ka polnud. Mis kuradi positsiooni parandamisest see Narusk rääkis - positsioon oli ideaalne. Kõik asjaosalised räägivad läbi lillede,kuid selgemast selge,et Narusk ei täitnud kokkulepet ja sellest sai kogu pask alguse. Jalkaga võrdlust tuues: Kui üks mees on pandud kaitsesse ja seis on 0:0 - teisel poolajal mõtleb,et viik teda ei rahulda - lähen teen mängu ära - jookseb ründesse - tulemus - häving (kogemused Trummist)! Võib olla oli võrdlus kohatu. Olekseid on ju palju,kuid sellegi poolest arvan, et Saarepuul ei oleks olnud mingit \"raskust \"kottida sealt pundist veel 2;3 meest ära - teades tema võimeid,mida ta on tõestanud. See kõik on muidugi ainult minu arvamus,kuid veel kord - Narusk pani pasa maha!!!

v6hiv66ras
15.02.06, 11:58
Narusk ise väitis, et tal polnud sellest kokkuleppest (kuskil keskel vahetada) õrna aimugi. Aga jätame hala sellel teemal, Saarepuu ju viimases ringil näitas, et ta poleks ideaalse vahetuse korral ka kuhugi jõudnud.

budu
15.02.06, 12:18
ma arvan et saarepuu ei hakanudki pingutama n2hes et teised eest 2ra l2inud

mooses
15.02.06, 12:24
seal võid ennast halliks pingutada - kui vähegi suusatamisest aimu,siis olnuks see võimatu missioon - eriti sprindi puhul - ükskõik kes see maailmanimedest seal Saarepuu asemel oleks olnud.

budu
15.02.06, 15:10
eestlaste suurkonkurent frode estil olla haige ja polevat kindel kas mees enam yldse olympial starti tuleb

mooses
15.02.06, 15:17
doping pole haigus?!

budu
15.02.06, 15:27
kui kindlaid t3endeid pole siis 2ra hakka siin kedagi mustama

mooses
15.02.06, 15:59
kuule budulojus! - kas Sulle küsimärk ütleb midagi?

mcnamara
15.02.06, 16:10
Michaela Dorfmeister sai lõpuks ometi olümpiakulla! Väga õnnelikuks teeb. Londoni tüdruk Chemmy Alcott lendas ka imetoredalt alla - nelja aasta pärast võib ta medalil olla. 11. koht niisiis juba täna. Ilus võistlus.

lorenzo
15.02.06, 16:18
ma olen vist kellegi põlu alla sattunud:oih: ?

no ma panen küsimärgi ka siis, võid privada mulle

Tembu
15.02.06, 16:32
Algselt postitas lorenzo

ma olen vist kellegi põlu alla sattunud:oih:

Oleks lause lõpus küsimärk, siis ma isegi vastaks sulle. Aga nüüd võid ainult ise aimata, miks teatud asjad on juhtunud.

Raivo19
15.02.06, 17:37
Algselt postitas mooses

Kuule Raivo - koos oleme suusatamist viljelenud - kui sellises situatsioonis on midagi kokkulepitud ( et vahetus pidi toimuma paremas ääres ),siis igal juhul oleks pidanud sellest kinni hoidma - ükskõik kui sitt variant see ka polnud. Mis kuradi positsiooni parandamisest see Narusk rääkis - positsioon oli ideaalne. Kõik asjaosalised räägivad läbi lillede,kuid selgemast selge,et Narusk ei täitnud kokkulepet ja sellest sai kogu pask alguse. Jalkaga võrdlust tuues: Kui üks mees on pandud kaitsesse ja seis on 0:0 - teisel poolajal mõtleb,et viik teda ei rahulda - lähen teen mängu ära - jookseb ründesse - tulemus - häving (kogemused Trummist)! Võib olla oli võrdlus kohatu. Olekseid on ju palju,kuid sellegi poolest arvan, et Saarepuul ei oleks olnud mingit \"raskust \"kottida sealt pundist veel 2;3 meest ära - teades tema võimeid,mida ta on tõestanud. See kõik on muidugi ainult minu arvamus,kuid veel kord - Narusk pani pasa maha!!! Ma sain aru,et kokkulepe oli vasakust äärest,oleneb ka kustpoolt vaadata.Tean,et Naruskit on õpetatud koguaeg sisekurvi kargama,mida ta viimasel tõusul ka tegi.Seega ta jäi vasakule.Aga kui vahetusalas on selline segadus ja ka Peki sõnul oli Anti keskel,on Priidul raske väsinuna puntrast kaaslast otsida,veelgi enam paremalt.Viimane vahetus oleks tulnud ära teha vahetusala alguses esimestena,kui ei suuda operatiivselt alas kohta vahetada,ikkagi 7 meest tuli koos.Tundub,et kõik kokku otsustas:ebaselge kokkulepe,puudulik info rajalt,situatsiooni vale hindamine mõlemalt poolt,vähene kogemus.
Seda,et Anti viie hulka oleks tulnud vähegi normaalse vahetuse puhul,ei kahtle ma hetkegi.Kahju,et nii olümpial juhtus.Paralleel jalkaga on muidugi lõbus,kuid see toimub siiski eesti madalamates liigades,kus enne mängu algust tihti alkomeetrit vaja oleks,rääkimata mingi lubaduse kinnipidamisest.Aga spordis juhtub,olenemata,kes või kus sa oled:)

Loe huvi pärast seda artiklit ka http://www.postimees.ee/150206/esileht/192058.php

Nii et ikkagi võistluse käigus muudeti plaanitut?Priit puhas süüst
Alaver muudab...läbi Rannama...no ma ei tea..,pole vist raske arvata,kel süü lasub

taku*
15.02.06, 18:00
arrrgh! jess... lõpuks hakkas hoki kah pihta!!!! GO LEIJONAT!!! ;)

vaikiv mees
15.02.06, 18:27
Algselt postitas mooses

doping pole haigus?!

enamik norra 2-võistlejaid on ka maas, niiet poolelijäänud meesk.võistluses nad ei saanudki startida

marcello
15.02.06, 19:25
Hea küsimus-miks peab tipus olles vahepeal kõhuhäda küüsis olema....

Pole paha kaks esimest kolmandikku Leijonate poolt.Teemu varustus ikka kadunud ja tiim on teinud kaks trenni koos kus kõik pole saanud osa võtta aga ylivoima kulkee niin kun pitää.Profid!

eika
15.02.06, 20:28
Päris kenake mäng oli isegi
Ja ründeliin Jokinen-Jokinen-Peltonen röövis minu südame:love:

Silver
16.02.06, 00:36
USA - Läti 2:3

Üks kolmandik veel! No, kas tuleb lõunanaabritelt üllatus? Mäng on igaljuhul vinge! :)

mcnamara
16.02.06, 11:11
Nagu ma natuke kartsingi, terve olümpia see YLE veebi-TV vastu ei pea. Tea, kas avastasid selle võimaluse liiga paljud, aga eile hakkas ülekande kvaliteet kehvemaks muutuma ja täna võib lugeda teadet, et edaspidi kantakse üle üksnes \"soomlaste alasid\". Täna tähendab see päev läbi Soome - Itaalia hokit (norsk) ja ei mingit laskesuusatamist.
Kahju.

vaikiv mees
16.02.06, 12:07
no laskesuuska tuleb siis lõuna ajal väljas vaadata..\"õnneks\" oleme jah kõik selle toreda OMi-vaatamis mooduse avastanud

M.Kristali klassivennalt pandi rüperaal (http://www.postimees.ee/160206/esileht/sport/192187.php) pihta

Tembu
16.02.06, 12:37
Informeeri foorumi kaaskülastajaid, et kustutan kõik nn LIVE-kommentaarid nagu näiteks \"Kiku on 10sekki maas\", \"Jee, Scott kukkus!\".

Aitäh

Scooter
16.02.06, 12:43
Krt kust ma selle üles leian?!

Kiiresti vaja!!!

EDIT: Ok, nüüd lugesin paar postitust siit ülevaltpoolt kah. :(

mcnamara
16.02.06, 12:50
Algselt postitas Scooter
Krt kust ma selle üles leian?!

Kiiresti vaja!!!

Nojah, minu arvutis on vist sellega hetkel soss. Pilt rohkem seisab kui liigub.

Ah jaa: Kiku on ainult 0,2 sekundit maas!!! vms :)

Scooter
16.02.06, 12:59
Kuulan raadiost.... :deemon:

Edit: Krt pilti oleks tahtnud näha... :(

mcnamara
16.02.06, 13:25
Oli nähtavasti ilus võistlus. Jäi mulgi rohkem raadiokuulamiseks kahjuks. Aga väga rahul peab olema: Kiku tundub võitmatu meil, aga said ju vanad lemmikud ka paar medalit: Hilde ka oma pikale karjäärile krooni.

Malfoy
16.02.06, 13:27
SUPPERLUKS
ÕNNITLUSED
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

v6hiv66ras
16.02.06, 13:32
Kulda aind tunnistamegi :õnnelik:
Teine mill ka otsa ja Nool saab end jälle välja elada.

mcnamara
16.02.06, 13:34
Ainult üks Eesti sportlane on, kellega Kikut nüüd võrrelda annab. Kaks kulda ühelt olümpialt: Kristjan Palusalu. Palusalu sai Pätsi käest talu, tänapäeva kahe miljoniga seda vist päris ei hangi, aga ega see pole kõik.
Ja on veel kolmas võimalus kolmekümnes kilomeetris.

Mõnuagent 007
16.02.06, 13:40

Ainult üks Eesti sportlane on, kellega Kikut nüüd võrrelda annab. Kaks kulda ühelt olümpialt: Kristjan Palusalu. Palusalu sai Pätsi käest talu, tänapäeva kahe miljoniga seda vist päris ei hangi, aga ega see pole kõik.
Ja on veel kolmas võimalus kolmekümnes kilomeetris.
Kahe milli eest saab talu küll minu teada, ega tegu pole ju ometi kultuurilise väärtuse ning miljonivaadetega Lasnamäe korteritega.

Jyrka
16.02.06, 13:42
Medalitabel on nii ilus ja homme on loodetavasti veel ilusam. :)

vello99
16.02.06, 13:43
Kuna norrakatega iga päev kokkupuutumist, siis see kõik on uskumatult perfect. Tegelt vist homme läheb päris perfectiks.

Raivo19
16.02.06, 14:39
Päris meeldiv oli TV-stuudios mulle endalegi ninaoperatsiooni teinud dr.Mart Kulli vaimustuses peeterojalik-rootsikunnilik kommenteerimine,ajas muigele.

Kristina on tõesti hüvas hoos.Tundub,et see olümpiaeelne mägedes kõrgemalviibimine on ikka edu võti.Seal ei peagi mingit imet tegema,lihtsalt viibid.Alla tulles on tõepoolest kerge olek.Kes on kogenud,see teab;)

Malfoy
16.02.06, 14:47
Uurisin medalitabelit.
Norral üks kuld ja sõbrad soomlased lausa kullata - aga meil on KAKS. 2. Kulda.

Raivo19
16.02.06, 15:03
Beckie Scott olevat disklafi saanud uisusammu kasutamise eest ja Justina Kowalzyk viidi kanderaamil meedikute hoole alla.

noname
16.02.06, 15:13
Tegija. meil terve kool karjus kui Marit Bjöergeni aeg Kristina oma ületas.:D

vaikiv mees
16.02.06, 15:21
laskesuusk oli taas superpõnev,
naisi jäi vaid paar sek-t eraldama

üllatas, et Baverel veel sõita jaksas lõpus, tavaliselt ta peale puhta laskmise eriti millegagi silma ei paista,
Bailly\'l (6.) piisanuks kasvõi 2 trahviringi asemel ühest, et 11sek vahe võitjagaenda kasuks pöörata, aga oleksid ei loe

dreyd
16.02.06, 15:33
homme tuleb nende olümpiate esimene hõbe. TEates saavad mehed 4. või 5. koha.
HAu

MihkelPallak
16.02.06, 15:51
Algselt postitas Kristina

Superhea! Koolis pandi saali suur ekraan ja kõik, kes tahtsid, said vaadata ja kaasa elada. :D

Aga hea sõit oli ja Šmigun on ka tubli tüdruk. Õnnitlused. :) Meil ka....Geograafia töö oleks peaaegu tegemata jäänud sellepärast, aga jõudsin .

Silver
16.02.06, 16:09
On au olla eestlane! :)

taku*
16.02.06, 16:30
oi velled. pinge on sees!!! eriti veel selle pärast, et kui tavaliselt sõidab kiks hästi, siis sõidavad mehed sitasti ja kui mehed panevad hästi, siis kikul läheb viltu. aga raisk ma ütlen kui homme kah medal tuleb!!!!!:jäätis:

palju õnne!! ja see kah veel, et Inge on ikka head tööd selle vormi ajastamisega teinud. hulka parem kui anatoli üksinda.

Kebab
16.02.06, 17:11
Ja tuletame siis ka jalgpallisõpradele meelde, kuidas rääkis Kikust meie EJL-i liige. kes pidevalt rõhutab sõnu ausus ja eetilisus.

LUGEGE JA IMETLEGE.

Vaapo Vaher, dopinguvastane
Kristina Šmiguni nimeline afäär sigitas minus vaid ühe emotsiooni - sügava hämmelduse, et meie Kiku dopinguga vahelejäämine ühiskonnas krääpsu tekitas. Et asi tuli justkui hirmsa üllatusena. Jessas, mina ootasin ammu, millal välk sisse lööb.

See, et seal midagi aina korraldatakse, pidi ju kõigile klaar olema. Meenutage vaid suusaneiu viimaste aastate hüplikku vormi, aastalõpu ootamatuid pjedestaalile kerkimisi või näiteks hiljutist «nohu». Kui mõne muu maa suusataja äkitselt startima ei kipu ja ninast või kurgust kõneleb, siis on meie ajakirjanikud varmad iroonitsema, vihjeid viskama või otse välja ütlema, et küllap tüüp põnnab dopingukontrolli. Meenutage, mida pritsiti kahjurõõmsalt siis, kui soomlased keemiaga kõrbesid. Nüüd aga, mil doping selgelt enda õuele jõudnud, on Jaan Martinson nõus end Kristina eest ambrasuurile heitma ja Lembitu Kuuse etendab teles sentimentalistlikku farssi.

Aeg oleks lood meie naissuusatamises kord juba selgeks kõnelda. Aastaid on Šmigunide-tiim käitunud kui vabamüürlaste salaselts. Kogu nende tegevus on olnud suletud, sektantlik, Eesti üldisest suusavärgist eraldatud, kohati sellele lausa vastandatud. Nende suhtumine ülejäänute tegemistesse on olnud üleolev ja kõrk, ehkki viimase aja meessuusatajate tulemused on näidanud, et Šmigunide suurelisusel pole tegelikult alust.

Eestlased vs Šmigunid

Ometi on Šmigunidel aina mingeid saladusi, neil on omad määrdemehed ja nemad oma nippe juba teistega ei jaga. Kristina kõneleb teles küll mesihäälselt eesti rahvast, kes teda toetab, aga tegelikkuses antakse aina märku oma eraldiseisust. Tänavustel maailmakarikaetappidel hüljati näiteks demonstratiivselt Eesti rahvuskoondise dress ja tüdrukud sõitsid mingis Šmigunide erivormis. Jääb vaid oodata, mil nad valivad endale ka uue hümni ja lipu.

Kogu see upsakus on viinud värgi nõnda kaugele, et Katrin on sportlikus mõttes vare, tühjaks kurnatud kest, ja Kristina sipleb häbiga dopinguafääris. Häda on sedavõrd suur, et isegi papa Šmigun lubas endale hetkeks telekaamerad ligi ja süüdistas kogu loos toidulisandite vabrikante. Kuramus, jälle see üleilmne kapitalism! Kristina püüab aga avalikkusele sugereerida, et tema on ainuke naissuusataja maailmas, keda külastab menstruatsioon.

Moraali allakäik?

Tüdruk lubab koguni käsi piiblil vanduda, et pole paha asja suhu võtnud. Kristina haledad telestseenid Lembitu Kuusega tõid mulle mällu ühe teise telenäidendi. Selle, kus Mart Laar pearolli kandis ja süütu häälega objektiivi karjatas: “Mis? Mina mingit pilti tulistanud? Ja veel pumppüssiga?!” Olnuks siis piibel ligi, küllap poleks Mart peljanud oma pehmet peokest püharaamatu kaanele asetada.

Siinkohal saaks arendada kirglikku teemat moraali üldisest allakäigust vabas Eestis, et kui juba peaminister võib karistamatult jahuda, miks siis ei tohi vaene suusaplika. Aga jätaks Laari vähemalt selles juhtumis puhtaks. Vastutada tuleb Šmiguni-tiimil endal. Ja minu meelest mitte ainult neil. Jalule aetud kohkunud suusaametnikud ei peaks praegu võltsi entusiasmiga Euroopast süüdlasi otsima, vaid ikka omaenda hulgast. Šmigunide isikukultuse ja kontrollimatu isoleerumise toetajad on siinsamas Eestis. Fantasmid diversandist, kes Kiku supi sisse salakavalalt kihvti tilgutas, kuuluvad nõukogudeaegse pioneerikirjanduse valda.

Soomlased tunnistasid enamikus lõpuks süü üles. Ehkki alguses käis kõik nagu Kristinal. Šmigunid lubavad praegu jätkata võitlust võiduka lõpuni. Lõpp tuleb niikuinii, aga vaevalt, et võit.

Martin
16.02.06, 17:29
See kõik oli kokkumäng! (http://72dpi.neoon.com/flx/kiku.mp3)

Jube hea.

Juveman
16.02.06, 17:54
ei täitsa huvitav ju kuulata spordikauge inimese arusaamu asjadest :P

budu
16.02.06, 18:43
homme siis kaksikv2it ja minu ennustus et eesti saab 5 medalit ka t2itub

päkapikk
16.02.06, 20:13
Algselt postitas Martin

Jube hea.:naer4: :naer4: Salumäe ja Palusalu........aga kus oli kogu selle jutu mõte?

Raivo19
16.02.06, 21:32
Algselt postitas Martin

Jube hea.Kust sa,Martin,selle said,ega see \'lavastus\' pole?
Mingist huumori vaatevinklist tõesti hea.Aga kui tõsiselt öelda,siis küürakat parandab ainult haud.Kahju kohe sellistest õnnetutest vanainimestest(tuleb Alender meelde,kes laulis,et inimene sureb lollina),seniilsusetipp.Joala võiks püüda teda veel ravida...ja Vaapot ka muidugi,kuigi jah,eks neid nöör ainult päästab.

p.s.Samas ei ole kaugeltki kõik vanainimesed sellised.Nii et häbi-häbi tollele vanaprouale,kes omaealistest vale pildi annab.Sry offtopic\'u pärast:)

mcnamara
16.02.06, 21:57
Jess! Brittide esimene olümpiamedal on käes. Shelley Rudman skeleton-kelgul hõbe. Seda ala ei näita vist paraku ükski telekanal, mida mina näen.
Curlingumehed on ka suurepäraliselt alustanud. Neli võitu viiest mängust. Kuus võitu peaks juba andma koha nelja parema hulgas.

budu
16.02.06, 21:58
ma isegi n2gin seda,mingi itaalia spordikanal n2itas seda hokivaheajal

Tanel
16.02.06, 23:18
Sai siis täna ka mazz\'iga sõitu jälgitud. Kristina on sel olümpial teiselt planeedilt. Nagu titeeast mäletan Daelhe\'t sõitmas Nagano\'s vms kohas.

mcnamara
17.02.06, 10:12
Kogu lugu.

Hyvä YLEn Torinon internet-palvelun käyttäjä.
Keskitämme internetissä olevan videotarjontamme Torinon olympiakisoista jatkossa hakupohjaisiin videoklippeihin sekä radiolähetyksiin.
Tämän tarjonnan varmistamiseksi emme enää jatkossa välitä olympiakisojen suoria tv-lähetyksiä Internetin kautta.

Põrsad. :viha:

Devil
17.02.06, 11:12
mis seal ikka, tuleb mõnda pubisse vaatama minna.

mcnamara
17.02.06, 11:30
Algselt postitas Devil

Mingi variant tundub olevat. Mine sellele lehele:
http://www.nos.nl/winterspelen2006/voorpagina/index.html
Otsi altpoolt sõna live ja klõpsa. Kanaal 2 lubab kell 11 murdmaad näitama hakata. Netscape\'iga mul ei tööta, aga IE-ga curlingut näitab praegu.

ertz
17.02.06, 11:37

Algselt postitas Devil

Mingi variant tundub olevat. Mine sellele lehele:
http://www.nos.nl/winterspelen2006/voorpagina/index.html
Otsi altpoolt sõna live ja klõpsa. Kanaal 2 lubab kell 11 murdmaad näitama hakata. Netscape\'iga mul ei tööta, aga IE-ga curlingut näitab praegu.

tänud.. tundub et ülekanne on sealt tõesti plaanis!!!

lennat
17.02.06, 11:55
http://cgi.nos.nl/cgi/nosrtv/channelinfo/
Kanaal 2
10 sek

mcnamara
17.02.06, 11:59
Tänuväärsel kombel tundub olevat ainult rahvusvaheline helikanal ja ei mingeid kommentaatoreid. Kõrv puhkab lausa. :)

Edit: Pagan. Eestlased on sellegi lehekülje avastanud. Pilt seisab.

yheksa
17.02.06, 13:05
Oli sul vaja nüüd see leht avalikku foorumisse postitada?
Nutt ja hala, kuidas ma nüüd OMi jälgin....

Jyrka
17.02.06, 13:10
Algselt postitas yheksa

Oli sul vaja nüüd see leht avalikku foorumisse postitada?
Nutt ja hala, kuidas ma nüüd OMi jälgin....

Sa arvad, et see foorum vastutab selle eest ja mitte näiteks delfi?

ertz
17.02.06, 13:10
mis te jamate, näitab ju ilusti ;)

noname
17.02.06, 13:18
Jaak finishis praegu liider:õnnelik:

eston maravilha
17.02.06, 13:25
:r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9: :r66m9:

Karla
17.02.06, 13:27
Ja tuli ära!!:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

noname
17.02.06, 13:29
Andrus Veerpalu on OLÜMPIAVÕITJA! :r66m7:
Jaak viies:r66m7:

ertz
17.02.06, 13:32
Verpa on KUNN lihtsalt, nii lihtne see ongi!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Neth
17.02.06, 13:32
USKUMATU!!!! lihtsalt SUPER!!!!!

Uhke on olla eestlane:õnnelik:

taku*
17.02.06, 13:34
ME ELAME ILUSAL AJAL!!!! verbu:lahe:

Tanel
17.02.06, 13:34
Millised olümpiamängud! Väärt iga sekundit, mida ma teleka ees ära raiskanud olen. Kristina & Andrus! Omaette klassist sel olümpial!

Raix
17.02.06, 13:37
WOHOOOOOO!!!! Liiga võimas!!! FANTASTILINE!! :r66m7: :r66m7:

Jyrka
17.02.06, 13:42
PÄRIS KEFF!

lorenzo
17.02.06, 13:49
andul vaiksed emotsioonid ka tekkinud:)
suusapealtvaatajatel seal kohapeal peaks Eesti humn nuud kull selge olema;)
muidugi medalitabel on ka paris lahe-eespool rootsit, peoperemehi itaaliat, norrat jne..

Malfoy
17.02.06, 13:56
Nüüd peab jälle tähistama hakkama....:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
SUURED TÄNUD ANDRUSELE, ET TA MEILE SELLISEID EMOTSIOONE PAKKUS

mcnamara
17.02.06, 13:57
Imeline, imeline lugu. Ei suuda hästi seda uskuda, et Eesti on saanud ühtedelt olümpiamängudelt kolm kuldmedalit. Vaimustav.

Norralased tunnistavad oma ringhäälinguleheküljel, et läksid täna suuskade määrimisel täielikult alt. Juba esimese kilomeetri lõpuks olnud meestele selge, et täna ootab ees katastroof.

lorenzo
17.02.06, 14:07
muide kuda nende medaliennustustega oli uldiselt? loodetigi vist nagu 3 medalit?

vaikiv mees
17.02.06, 14:15
Algselt postitas lorenzo

loodetigi vist nagu 3 medalit?

maksimaalselt,

minimaalselt ühte

Smigun vist sprindis ei osale või mis? :oih:

ta plaanib ka teatesõidus mitte osaleda,
kui veel rohkem medaleid on plaanis, siis kuivalt võttes muidugi õige otsus,
kuigi mulle meeldiks, kui ka teates Eesti poolelt veidi sädet sees oleks

Smirnovi näiteks, kes 4x10s kunagi ei osalenud (v.a n.liidu ajal)ei seosta Kasahhi kui riigiga eriti keegi

taku*
17.02.06, 14:18
mulle meeldib veel see kah, et Eesti sitta ei võta. kui medal, siis kuldne:P

Tanel
17.02.06, 14:25
Kas veel 1 medal 30km\'s? :) Smigun vist sprindis ei osale või mis? :oih:

Igatahes, samal ajal, kui EOK ja riik rahast tühjaks lüpstakse läheb nägu naerule Olümpia medalitabeli (http://www.eurosport.com/olympicgames/torino/2006/standing.shtml) vaatamisega.

Raivo19
17.02.06, 14:34
Kõik klappis,perfekto sõit Andult(ja ka Jaagult).Pole karvavõrdki kahju ka,et raha sai Vassili Vassiljevitshi peale pandud.Õnneks ta ei jaksanud mind rikastada.;)

Veerpalu libisemisosa tundus üle platsi olev,sellistes tingimustes ON eestlastel imevariante.

lorenzo
17.02.06, 14:54
mulle kui vanakooli mehele, kelle jaoks soome on ikka suusariik, olgugi et hetkel madalseisust alles tousmas, oli eriti lahe kuulda kuuse lempsi lauset a la parima soomlasena 10.kohal jauhojarvi, vaga kova soit soomlastelt..:) ja meie mehed kahekesi esiviisikus:)

v6hiv66ras
17.02.06, 15:00
EST IS BEST :õnnelik: Uskumatu
Tellisin olümpiaraamatu ka ära :lahe:

Silver
17.02.06, 15:01
Polegi midagi lisada! :lahe:

vaikiv mees
17.02.06, 15:03
Algselt postitas v6hiv66ras

Tellisin olümpiaraamatu ka ära :lahe:

Küllap leidub Eestis piisavalt inimesi, kes nädalaga romaani valmis kirjutaksid – aga mis on sel pistmist kultuuriga? Ei taha kiita ka nõukaaega, kui raamat ilmus rohkem kui kaks aastat pärast mänge. See, kui suvemängude raamat enne jõule valmis saab, peaks aga täiesti normaalne olema.

Kuidas võistlused lõppesid, selle saab lugeja teada ilma raamatu abitagi, eelkõige muidugi Internetist. Huvitav oleks lugeda ala kirjeldust, alates sellest, mida loodeti enne mänge, mis juhtus mängudel ja mida sellest kokkuvõttes arvata. Sageli autor vilistab sellele. Näiteks meeste jäähoki peatükk “Salt Lake City 2002” raamatus. Mingi nüri enesestmõistetavusega alustatakse sellest, et esimene favoriit oli Kanada, teine USA ja kolmas Venemaa. Ja siis pärl: “...Tšehhimaa, Rootsi ja Soome – jäävad olümpiamängude eel kuidagi varju.

Tšehhid võitsid Nagano olümpiale järgnenud neljast MM-ist koguni kolm.”

Tõesti: ainult kolm tiitlist neljast – täielik varjujäämine!

Kuivõrd raamatu tegemisega on kiire, kasutavad autorid sageli kõige kättesaadavamaid materjale, mis on paraku mõeldud peamiselt USA koduperenaistele. Sportlane (alati ameeriklane) elab üle raske õnnetuse, kohutava haiguse, isa, ema või venna surma jms, kuid tema kannatusi kroonib olümpial happy end.

Ameerika koduperenaiste arv, kes eestikeelseid olümpiaraamatuid loevad, on aga ligikaudu null.

sirp (http://www.sirp.ee/index.php?option=content&task=view&id=3526&Itemid= 2)

tänane leht on muide väga sisukas

lorenzo
17.02.06, 15:19
hakkasin siin meenutama, et kas mitte kunagi polnud sellist loosungit- eesti naiskond torino olumpiale!?
kui nuud kristina ikka ara utleb, siis vist tuleb vaga lahja esitus meie poolt..ta voiks ikkagi voistelda naiskonnas, nadal jaab ju taastumiseks. iseasi muidugi kuidas enesetunne on

mcnamara
17.02.06, 15:23
Kuivõrd raamatu tegemisega on kiire, kasutavad autorid sageli kõige kättesaadavamaid materjale, mis on paraku mõeldud peamiselt USA koduperenaistele. Sportlane (alati ameeriklane) elab üle raske õnnetuse, kohutava haiguse, isa, ema või venna surma jms, kuid tema kannatusi kroonib olümpial happy end.

Need kiirraamatud tõesti suuremat väärt ei ole. Meenutan, kuidas üritasin Ateena olümpia oma kohe pärast selle ilmumist lugema hakata, aga jätsin pooleli, sest oma mälestused ja meeleolud olid hoopis teistsugused, huvitavamad.

Soovitan nende kiirtrükiste asemel hoopis neid hiiglaslikke OM-ajaloo kokkuvõtteid, mis tõepoolest lugemist ja omamist väärt. Olümpiamängud 1948-1964 (http://www.apollo.ee/product.php/0642961) on äsja ilmunud ja ootab mul juba kodus seda ilusat päeva, kui ma ta kätte võtan.

norsk
17.02.06, 15:26
Uskumatu ja imeilus. Muud ei oskagi selle kullasaju peale öelda.
Loodan väga, et Arno Joala nime unustab isegi õhutleht ära. Klamüüdia my ass...

Raivo19
17.02.06, 15:37
kui tuleb raske ilm,on eestil teatesõidus lootusi kõrgeks kohaks...

vello99
17.02.06, 15:40
Algselt postitas Raivo19

kui tuleb raske ilm,on eestil teatesõidus lootusi kõrgeks kohaks...

Kas vahepeal on programm muudetud 2,5 x 10 km teateks? Oh mind ja minu pahatahtlikku irooniat... Samas on mul ka vabandus olemas - olen õhtul kohtumas oma norra ja soome tuttavatega. tuleb pahatahlikuks irooniaks ennast vormi ajada...

...Jumal...
17.02.06, 16:02
Mehed, sellist pulli pole te veel kuulnud. Irnu ennast ribadeks
Tädi siunab Šmigunni (http://www.hot.ee/mines/Voxi%20sport%20on%20viga.mp3)

Tema päevitas mägedes kui teised pidid trenni tegema :D

kyps
17.02.06, 16:15
Endal õnnestus seda otsesaates kuulata. Päris tore siiski:)

Ahjaa, keegi võiks siia riputada eestlaste megahiti \"Lumi on libe\". Kuulaks seda täna suurimal heameelel:)

jonman25
17.02.06, 16:22
pole midagi teha...kibestunud inimesi on ja jääb tulevikukski...nagu kommentaator ütles...jäin sõnatuks :D igaljuhul edu teistele eesti sportlastele...loodetavasti saab ka meeste teatevõiskond näiteks 6 koha :õnnelik:
E-E-EESTI MAAILMAMEISTRIKS (loe: olümpiavõitjaks :P )

Pingviins
17.02.06, 16:41
Algselt postitas lorenzo

hakkasin siin meenutama, et kas mitte kunagi polnud sellist loosungit- eesti naiskond torino olumpiale!?
kui nuud kristina ikka ara utleb, siis vist tuleb vaga lahja esitus meie poolt..ta voiks ikkagi voistelda naiskonnas, nadal jaab ju taastumiseks. iseasi muidugi kuidas enesetunne on

Samas, mis vahet on kas eelviimane või viimane? Veerpalu ei tee näiteks ühtegi üleliigset liigutust.

Igatahes, palju õnne kõigile :õnnelik:

Tembu
17.02.06, 17:03
Naiskond osaleb, kui
1) Smigun ikkagi otsustab sõita
2) Evelin Saue a) sõidab 18ndal nii teatesõitu kui ka laskesuusatamise jälitussõitu:) b) loobub laskesuustamise sõidust ja tuleb murdmaa naiskonda aitama.

Oleksin väga pettunud, kui nad ei stardiks. Saada sinna hunnikus tipse ja ei saada nüüd 4 kokku, kes end laupäeval veel natuke pingutaks.

Jaan
17.02.06, 17:03
Kristiina Šmigun on \"rossijanka\" (http://www.sport-express.ru/art.shtml?116999)

Edit: Samast saate ka teada, et Katrin Šmigun saab lähipäevadel emaks!

Edit2: Öelge mis tahate, aga mina pean seda juttu lugedes tõdema, et A.Šmigun on pesueht tibla.

Malfoy
17.02.06, 17:15
Pohhui sellest Tolikust - pisarad tal eile voolasid ja tööd on ta kõvasti teinud ju.

mcnamara
17.02.06, 17:20
Algselt postitas Tembu
Oleksin väga pettunud, kui nad ei stardiks. Saada sinna hunnikus tipse ja ei saada nüüd 4 kokku, kes end laupäeval veel natuke pingutaks.

Ma pole viimaste uudistega väga kursis, aga tuleb ju ilma Kristinatagi kuidagiviisi 4 kokku. Suija, Sirge, Mannima, Pormeister. Või on kellelgi neist nii suuri muresid, et ei saa startida?

dreyd
17.02.06, 17:33
naiste kross oli ikka täielik thriller, kahju kohe jänkitarist, temale võis maitsta küll esialgu hõbe nendel mängudel kõige kibedamalt.

Raivo19
17.02.06, 17:48
Tõepoolest,4 on neid koos ja andkem neile kõigile olümpiahõngu nuusutada.Kristina osalemine võib talle pigem kahjuks kui kasuks tulla,juba kasvõi negatiivse emotsiooni näol.

Tolikust niipalju,et teda tuleb võtta nagu ta on.Paljud eestlasedki on Soomes näiteks kanda kinnitanud,kuid hing kuulub ikka kodumaale.Selge see,et Venemaa on talle sünnimaa ja raske on ümber kohaneda ka parima tahtmise korral.Aga tähtsaim, Eesti on talle pakkunud seda,et tal endalgi silm märjaks läheb.Et suurt karu NSVL-u pole enam,ei jõua paljudele nõukogude inimestele nii lihtsalt pärale.Viisakalt võttes:selle tibla teadmise saab endale hoida;) Naabrite värk:võta teistpidi,Liidu ajal ei nimetanud keegi halvasti Tiit Soku kohta,vastupidi,kiideti.Ja suure Venemaa koosseisus ta olümpiavõitjaks tuligi:)

v6hiv66ras
17.02.06, 17:54
Algselt postitas dreyd
naiste kross oli ikka täielik thriller, kahju kohe jänkitarist, temale võis maitsta küll esialgu hõbe nendel mängudel kõige kibedamalt.
Suurem kahju kanadalannast, kes üsna valusalt rajalt välja põrutas ja medical personali poolt ära toimetati. Usatar läks liigvara õhku täis, kindlasti jääb see eelviimase hüppe trikk teda tükiks ajaks kummitama. Samas tore tõdeda, et ka üks kohalik leidi sel alal kõrgeid sihte seab, nagu ta intervjuus hiljem väitis.

Jaan
17.02.06, 18:02
Ei viitsi üksikasjalikult läbi lugeda sama artiklit enam, aga meelde jäid
1. Enne Koltšini tulekut polnud Eesti suusatamist (loo pealkiri, muideks)
2. Kristina ja Katrin on venelased

Kusjuures räägib endale ise vastu... 1973. tuli Koltšin Eestisse ja tema teene oli ka Rutt Rehemaa karjäär...

vaikiv mees
17.02.06, 18:11
Algselt postitas Jaan

Samast saate ka teada, et Katrin Šmigun saab lähipäevadel emaks!

vau, pean seda suhteliselt pommuudiseks! muidugi, igaüks võib ise järeldada, et kui Ruth on ülitähtsa OMi ajal hoopis Ameerikas, siis peab olema midagi väga olulist-
nagu näiteks tütretütre peatne sünd...

meie kvaliteetleht PM räägib sõna otseses mõttes \'ümber augu\'- sellest, kuidas nad skype\'i vahendusel oma Otepää-naabrite kaudu uudiseid kuulevad
http://www.postimees.ee/170206/esileht/sport/192332.php

mikk
17.02.06, 18:49
Algselt postitas Jaan

Ei viitsi üksikasjalikult läbi lugeda sama artiklit enam, aga meelde jäid
1. Enne Koltšini tulekut polnud Eesti suusatamist (loo pealkiri, muideks)
2. Kristina ja Katrin on venelased

Kusjuures räägib endale ise vastu... 1973. tuli Koltšin Eestisse ja tema teene oli ka Rutt Rehemaa karjäär...

pmst ta seda vist ikka otse ei ütle, et Kristina, Katrin venelased on, aga muidu jah jutt selline...noh jah

Tembu
17.02.06, 19:02
Ma pole viimaste uudistega väga kursis, aga tuleb ju ilma Kristinatagi kuidagiviisi 4 kokku. Suija, Sirge, Mannima, Pormeister. Või on kellelgi neist nii suuri muresid, et ei saa startida?

Jajah, vabandage mu paanitsemine...Pormeister on pundis jah, aga tema ei ole seni suutnud tavadistantsidel(isegi EMV) millegi erilisega silma paista. Sprint on tema leib. Tulevane leib siis maybe. Aga loodame pairmat ja et Kr.Sm. peab vajalikuks sõita ka 4x5km teates.

KeskReformierakond on lolliks läinud (http://www.postimees.ee/170206/online_uudised/192443.php). Mida vanainimesed nüüd õtlevad, kui nende raha mujale kanditakse?

lorenzo
17.02.06, 19:18
Algselt postitas Tembu

Jajah, vabandage mu paanitsemine...Pormeister on pundis jah, aga tema ei ole seni suutnud tavadistantsidel(isegi EMV) millegi erilisega silma paista. Sprint on tema leib. Tulevane leib siis maybe. Aga loodame pairmat ja et Kr.Sm. peab vajalikuks sõita ka 4x5km teates.

KeskReformierakond on lolliks läinud (http://www.postimees.ee/170206/online_uudised/192443.php). Mida vanainimesed nüüd õtlevad, kui nende raha mujale kanditakse?

Villu vastab vagagi moistlikult. aga see meie naistetiim on ausalt oeldes ikka vaga kesine kui nuud Kristina otsustaks vahele seda jatta. pole kull spetsialist, aga kas nadal pole piisav aeg taastumiseks? nende lootustandvate noortega, kes moned pealegi veel sprindispetsid, jaame kull ule 10 minuti taha. see on karm reaalsus. ja ma saan aru, et olumpia mote on ka osavott iseenesest ning neile noortele on vaja seda kogemust. loodetavasti siiski laheb koik hasti ja pean oma sonu sooma:)

ahjaa, nagu selgub, premeerib lati valitsus veel heldemalt-nende pronksiomanik saab veidi rohkem kui isegi meie kullaomanikud

taku*
17.02.06, 19:29
Algselt postitas kyps

Endal õnnestus seda otsesaates kuulata. Päris tore siiski:)

Ahjaa, keegi võiks siia riputada eestlaste megahiti \"Lumi on libe\". Kuulaks seda täna suurimal heameelel:)

äki sa ei pea paljuks edastada selle vanaheme täiendusi, mida ta seal pärast seletama hakkas? huvitav oleks teada, et mida veel öelda oli siis kah....

mikk
17.02.06, 20:00
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas Tembu

Villu vastab vagagi moistlikult. aga see meie naistetiim on ausalt oeldes ikka vaga kesine kui nuud Kristina otsustaks vahele seda jatta. pole kull spetsialist, aga kas nadal pole piisav aeg taastumiseks? nende lootustandvate noortega, kes moned pealegi veel sprindispetsid, jaame kull ule 10 minuti taha. see on karm reaalsus. ja ma saan aru, et olumpia mote on ka osavott iseenesest ning neile noortele on vaja seda kogemust. loodetavasti siiski laheb koik hasti ja pean oma sonu sooma:)

ahjaa, nagu selgub, premeerib lati valitsus veel heldemalt-nende pronksiomanik saab veidi rohkem kui isegi meie kullaomanikud

Ma ei uskunud, et kunagi tuleb selline päev kui ma Villu Reiljaniga nõus olen, aga näed saabus.

vincent
17.02.06, 20:31
Algselt postitas v6hiv66ras

Algselt postitas dreyd
Suurem kahju kanadalannast, kes üsna valusalt rajalt välja põrutas ja medical personali poolt ära toimetati. Usatar läks liigvara õhku täis, kindlasti jääb see eelviimase hüppe trikk teda tükiks ajaks kummitama. Samas tore tõdeda, et ka üks kohalik leidi sel alal kõrgeid sihte seab, nagu ta intervjuus hiljem väitis.

Mind hakkas lausa huvitama, et kas kanadalannal ikka kõik luud-kondid terveks jäid. Jäid küll - viidi haiglasse, aga midagi hullu ei tuvastatud, väike põrutus. Kusjuures meie kommentaatorid ajasid sokki - Rickter oli ikkagi see, kes esimesena lainetes kägara pani ja keset rada selili maandus, rajalt päris välja hange lennanud kanadalanna sõitis lõpuni ja sai pronksi. Aga noh, anname andeks. Kiire ala ka, jõuad sa seal mingeid numbreid veel näha.
Ja Jacobellis väitis ise, et ei läinud showd tegema, vaid tal olevat olnud igas sõidus eelviimase hüppega probleeme. Kullavõitja poolt kerge muigega antud kommentaar selle peale oli stiilis \"no minu jaoks täna küll sellest kergemat kohta rajal ei olnud\" ;)

kympa10
17.02.06, 21:48
Algselt postitas kyps

aga palun (http://www.hot.ee/goals1/lumi_on_libe.avi), pilt on küll väike ja ei ole sünkroonis:P , kuid kuulata kannatab siiski;)

luutik
17.02.06, 22:52
Tavaliselt ma suusasõidust ei vesta. Seekord teeks siiski erandi. Asi läheb lausa ideaalselt. Kui veel neljaski kuld tuleks, kas siis Eestist saaks parim murdmaariik olümpial? :õnnelik: Toliku pisar ja eestikeelne aitähh tegid temastki sümpaatse venku. :D

mcnamara
17.02.06, 23:54
Üpris fantastiline lugu täna naiste hokis. Neli aastat tagasi üllatas Rootsi sellega, et jättis soomlased pronksist ilma. Kanada ja USA olid tookord siiski mäekõrguselt üle ja täpselt sama võis oodata ka Torinos. Aga rootslased said hakkama tõelise imega - karistusvisete järel on nemad finaalis! VV Kim Martin ja otsustavate väravate autor Maria Rooth esinesid lausa vaimustavalt.

v6hiv66ras
18.02.06, 11:40
Aga rootslased said hakkama tõelise imega - karistusvisete järel on nemad finaalis! VV Kim Martin ja otsustavate väravate autor Maria Rooth esinesid lausa vaimustavalt.
Need kiibitsejad, kes puhusid P-Ameerika ülemvõimust ja naiste hoki igavusest, said nüüd litriga korralikult vastu kuppu.