PDA

View Full Version : CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Leheküljed : [1] 2 3 4

Lineker
14.11.01, 10:48
Ise alustasin paar nädalat tagasi Brentfordiga. Jah, algus oli raske kuna klubi oli võlgades, kuid suutsin osavate mängjatevangerdustega end peagi suurelt plussi viia.
Nüüd olen aastas 2004 ning jälitan EPL`is suurt Londoni kolmikut Tottenhami Arsenali ning Fulhami - imekombel on just nemad iga aasta olnud esimese 4 hulgas :kratsti:

Raha on mul nagu raba ning ega mängjatevaliku ülegi ei saa kurta. West, Dyer, Gustafsson, Kerr, Madeira... Anelka :trafck: kes rebis lepingu katki ning läks West Ham`i korralagedust külvama.

coco
14.11.01, 22:59
ma hakkasin west hamiga, esimesel aastal jäin liigas 4ndaks, CL-i koha sain kah, kõige kergem ei olegi kusjuures, suhteliselt nõrgana tugevate keskel......west hamil on vict aind mingi 3,5 milli raha kah, ja see kao ka märkamatult septembri alguseks ära......wages ja muu jama....sissetulekut ka algul pole.Teise hooaja alguseks on juba hea meeskond koos.....esteban---tihinen....morris....ortega....alan smith....Defoe.......Manso........raha on ka piisavalt......ant krdi joe cole pani tra maha, tahtis uust contracti...ma lolli peaga pakkusin talle ära ja üldse ei märganudki et ta contract sisaldas minimum release clause`i 6 milli vist ja krdi raibe läks celticusse.... a pole hullu...küll ma ta sealt tagasi ostan

Njah

raido
16.11.01, 14:00
Ma mängin hetkel manuga, olen võitnud uefa cupi ära ja raha on nii et põleta ära. Mul on siis transfer fundis 150 M, no mis ma teen sellega? Meeskonnal pole ka midagi viga: Barthez
Hofland, Stam, Leboeuf, G.Neville
Beckham, Rocicky, Scholes, Giggs (keane myysin 35 M maha)
Saviola, Yorke

Need kaks ryndajat olid inglise parimate ryndajate hulgas top 5s!

Ainuke asi et ma pole CL võitnud ning pole ka Premier league võitnud. Aga olen võitnud FA cupi, League cupi, UEFA cupi, Super cupi.
Ning olen Inglismaal parim manager! (maailmas 5s)

Jaan
16.11.01, 18:06
Jah, kui Manuga ei suuda CLi v6ita ja ka Premier League title on k2ttesaamatu, siis peaksid kyll taktika p6hjalikult k2sile v6tma. Ise m2ngisin tykk aega Newcastle'ga aga ei leidnud 6iget vormelit. Kyll oli yks mees puudu, siis vahetasin j2lle paar m2ngu sitalt pannud mehi v2lja ja asendus polnud hea, l6puks oli ka esialgsel mehel moraal all ja asi p-s. Vist mingi 2007. a-ni m2ngisin ja Premieris sain vist maks 3. koha ja CL-s veerandfinaali. League Cup oli ainuke karikas. Uruguai viisin World Cupile ka. Aga, nagu ytlesin, ajas v2rk s*** keema ja alustasin uuesti. Ilgelt p6hjalikult tegin k6ike ja 3. koht. UEFA-s kukkusin vist 3. ringis Feyenoordi vastu v2lja (peris hea sats). Arsenali ja ManUtd vastu on algul raske. Kui ikka transferfundis on mingid 5 milli, siis ei ole midagi teha. Westi v6tsin free-transferist. Yhe Olympiakose kaitsja ka (Anastolakis vms, 31 a vana) mingi 2 milli eest, siis kui Dabizas vana m*** koju tahtis minna aga Kreeka klubidelt pakkumisi ei tulnud ja pidin ta Blackburni myyma.
P6hikoosseis
Given
Abel Xavier - Anastolakis - O'Brien - West
Solano - Lee - Dyer - Robert
Shearer - Cort
Varu:Langfield (hea noor v2ravavaht Shotimaalt), Elliott, Bassedas, Bellamy, LuaLua/Acuna/Gavilan/Speed
Maha myysin Bartoni, kreeklase, Bernardi ja Quinni (miks peab v6istkonnal olema umbes 10 vasakkaitsjat?). Lee asemele peaks kedagi vaatama, sest Bassedas ja Speed vist ei m2ngi v2lja seda kohta. Speed vana kah juba.

Celticuga ka huvi p2rast proovisin. Ilgelt hea sats. Kaitsesse paar tugevdust juurde (Vladimir Labant ja otsin paremkaitset) ja v6ib CLi p2rast heidelda. Rangers pole mingi vastane. 22rel on vennad ikka supermehed (Petta ja Agathe) ja ees m2ngib Sutton nagu noor jumal.
P6hi
Douglas
McNamara-Balde-Valgeren-Labant
Agathe-Lennon-Lambert-Petta
Sutton-Larsson
Varu: Langfield (surprise!), Mj2llby, Petrov, Moravcik ja keegi veel.

Keda osta? Langfield on hea keeper ja tuleb ca 1-2 milli eest, Chiotis Kreekast on m6ne aastaga top class. Kaitses - West fr.tr., Labant (Sparta vist) kah mingi 2 milli, Anastolakis on hea mees ka u 2 milli, Abel Xavier (kuni Everton raha pole juurde saanud peaks nii 4-ga saama), Prutton Forestist (kuidas kunagi 2-7 milli). Keskel ei teagi, pole nagu vaja l2inud noori eriti, aga soovitaks Sean Davis Fulhamist, Malbranque sealtsamast. Ees - noorem Mpenza on tegija, aga hirmkallis ja kui ei m2ngi briti liigat v6i on nii 5 aastat kannatust siis Santino Quaranta DC United'st (poiss on praegu vist 17 ja USA 21-aastaste koondises). Bernardo Romeo San Lorenzost on kah suht hea mees, aga kalliv6itu kui Bosmaniga ei saa.

Mis edasi? J2tkan Newcastle ja Celticuga, eesm2rk on CL. Siis tahaks proovida Leigh RMI Premieri viia ning mingi v2ikeriigi klubiga CLi kinni panna (ultimate challenge!).

Taktika - ise kasutan t2nu oma kahe klubi erip2rale 4-4-2 wingeritega systeemi. Keskpoolikud on muidu paarisrakendis, aga kui pall yleval on siis lykkan yhe kasti (tavaliselt saab see mees hooajal p2ris mitu kolli kirja). Kaitsjatel on long ball, ylej22nutel mixed. Poolkaitsjatel, kui strengthi on, panen hold up ball, et ootaksid teisi mehi j2rgi (22rekaitse liigub ka yles, et rynnakul abis olla ja tiiba katta, kui wingerid, dalbajoobid, tagasi ei j6ua). Kaitses panen mees meest, praktiliselt k6igi vastase ryndajate poolkaitsjate vastu (3-5-2 vastu tuleb hullult s2ttida). Kui m6ni mees hakkab neil kaitses passi lykkama siis saadan talle ka s6bra kylla. Pressing on peal (va oma kaitsjad). N2itajatest vaatan lisaks n8 tavap2rastele, et oleks kiired mehed (narr kui vastased yle jooksevad). Selles osas n2iteks Agathe - muidu n2itajad pole teab-mis-erilised, aga sigakiire ja hea triblinguga mees on. Strengthi ja headingut vaatan ka t6siselt. Siis on hea panna mehi vajadusel palli hoidma ja nurgal88giks 8-9 meest vastase kasti saata.

Oi kui pikk kiri tuli...

vibu
18.11.01, 16:50
Endal viimane versioon veel puudu... Äkki keegi oskab aidata? ega võlgu ei jää...

moochie
18.11.01, 17:32
Krt olen selles mängus algaja, niiet tark küsimus nüüd:Mismoodi saab teistega sõpruskohtumisi korraldada?!

:):):)

Artur
18.11.01, 20:02
Vali "Fixtures" - siis Arrange friendly/cup/tour"

Jyrka
19.11.01, 22:14
ma pole viitsind seda igavat mangu eriti manida :uni:

Artur
19.11.01, 22:21
Orginally posted by eestieest

mina olen mänginud villaga... kukkusin esimene hooaeg kohe 1 divi :D aga lahti ei lastud... nüüd liverpoolis.... addisin veel ühe manageri... tegin sellega manule lõpu saatsin kõik mängijad sealt ära.....

surm mankule

Noo, Eestieest, pole midagi öelda. Äkki seletaksid, kuidas on võimalik Villaga esimesse divisioni kukkuda.

Ja mis ajast sa Villa fänniks hakanud?

Mis minusse puutub, siis ma praegu ei mängigi. Peaks vist uut mängu alustama - AC Milaniga ikka. Uut CM-i polegi veel Milaniga mängitud.

Jyrka
19.11.01, 22:23
Orginally posted by Artur

ma arvan et oma suure venne eeskujul :P

Artur
19.11.01, 22:47
Orginally posted by Jyrka

Ja tema suur vend oleks?

Miq
19.11.01, 23:34

Orginally posted by Jyrka

Ja tema suur vend oleks?

Eston:D

Eestieest - tõeliselt vahva samm, et ManU põhja lasid. Kui ise ikka hakkama ei saa, siis tuleb ju mujalt abi otsida!

Hellik
21.11.01, 14:34
Peamiselt olen mänginud (ülatus,üllatus) Leedsiga ja seda päris edukalt. Üldiselt olen püüdnud läbi ajada ilma suuremate ostudeta. Korra olen tulnud Premieri võitjaks, enamasti 2. või kolmandaks. CL-is olen paar korda jõudnud poolfinaali, Uefa-s korra finaali(kus kaotasin Romale viimasel minutil:( )
Eksootika mõttes mängin hetkel Jokeritega, olen Soome liigas esimene ja Uefas kaks ringi võitnud (alistatud Brann ja Obilic).

Meeldib läbi viia ka mõningaid eksperimente. Näiteks, kui kiiresti on võimalik klubist kinga saada.Objektiks valisin ManU ;) ja eesmärgi täitsin mingi kolme nädalaga. Tegelt peaks sama kordama ka Itaalias;)

CM-i väga tõsiselt ei võta, lihtsalt tore meelelahutus.

Kosk
21.11.01, 16:49
Stalybridge Celtic, England, Confernce.
Pole eriti aega olnud mängida. Peale 15 vooru teisel kohal. Kuradi raske on mängida- raha pole, ülistad mehed, isegi laenulepingu alusel ei taha keegi tulla. Pealegi edasi saab ju ainult üks meeskond.....:(
Raske.....

Darren
25.11.01, 22:22
Üldiselt ise olen nagu alati LLM-i mänginud. Viimati Cheltenhamiga Div 3. Võitisin ilusti kaks divisjoni järjest ära aga siis muutus kuidagi liiga igavaks ja kergeks. Isiklikult mina neid tüüpe eriti ei mõista, kes viitsivad mingite ManU
ja Realiga jännata - kus on challenge? :) Aga see selleks.

vibu
26.11.01, 13:17
arvutile tegin puhastust ja nüüd alustasin uuesti. Lolli peaga Conferentsis. pappi pole. Müüd mõne mehe maha, aga pappi ikka ei tule. meeskonnaga liitumisest pole keegi nagu eriti huvitatud. Teises, kolmandas divisjonis aga .... Brasiillasi vaatasin. Meestel head näitajad, odavad. Aga mitte ükski ei saa tööluba. Kus riigis nende töölubadega probleeme poleks? äkki keegi aitab. ise tavaliselt mänginud taktikaga 4-3-1-2 . Kui endale normaalse AMC saad, siis ikka mäng kannab. Kunagi sai Oxfordiga mängitud. Premieri jõudsin välja ja Jugode koondise sain ka oma käpa alla, aga siis jooksis arvuti kokku. Praegu olen nagu siga lõhkise küna ees. Kõrgem liiga ei rahulda, teises, kolmandas liigas töölubade probleem, Conferencis papi probleem. Tuleb vist riiki vahetada... Millist soovitate?

Artur
26.11.01, 15:54
Orginally posted by vibu
Aga mitte ükski ei saa tööluba. Kus riigis nende töölubadega probleeme poleks?

Vibu, kui sa mängid Inglise või Shoti liigat, siis tuleb sul töölubadega probleeme, ning võib juhtuda, et mõni andekas brasiillane/argentiinlane võib meeskonda saamata jääda.

Hispaania, Prantsuse ja Saksa liigas töölubadega probleeme ei tule, selliseid asju seal lihtsalt ei eksisteeri. Sa võid endale kasvõi kümme lõuna-ameeriklast kokku osta. Probleem tekib aga siis, kui sul on neid liiga palju. Prantsuse ja Saksa liigas saab neid korraga üles antud olla 5, Hispaanias 3 või 4 (ei mäleta täpselt)

Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU-sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubadejama ka ei tule. Osta nii palju, kui tahad, pane kasvõi terve meeskond brasiillastest kokku.

Kui sa armastad brasiillasi, siis soovitaks sulle Itaalia liigat.
Kui sa tahad tõelist "challenge't", siis võib-olla Horvaatia Lower League oleks sulle parim .Kui sa peaksid Horvaatia liiga valima, mis on küll äärmiselt ebatõenäoline, siis pea meeles, et iga mängija väljaspoolt Horvaatiat on "foreigner"

:)

Tammist
26.11.01, 21:16
ise olen ka suur CMi fänn ning uut cmi otsustasin kohe proovida traditsiooniliselt mulle AJAXIga. Esimese hooaja võis lugeda kordaminekuks: teine koht pärast PSVd. Järgmisel hoojajal tuli paljudel mängijatel tähehaigus peale ning noored talendikad mängijad, nagu Mido, Chivu, Ibrahimovic, Van der Vaart, Knopper ning ka vana kala Machlas tahtsid suuremasse klubisse minna. Machlase müüsin kohe maha, kuna tema vanuse juures polnud enam arenguruumi, teistest vendadest proovin aga igahinnaga kinni hoida. Kuid kui vaadata teise hooaja positsiooni( 2.) pole nagu hullu midagi. Kolmandat hooaega lähen võitma, kuid see saab raske olema.:doh:

Jaan
27.11.01, 00:59
Kui m6ni mees hakkab segast panema - homesick, wants to move to a bigger club, feels it is time to move on, wants to be transfer-listed, is shocked for being substituted jm s22rane siis on parem tast kohe lahti saada. Muidu keerab teistel kah tuju p-sse ja siis asi laguneb. Muidugi tuleb vaadata, et saada 6ige hind. Ehk natuke tasub oodata. Seda muidugi kui tegu on megasummadega (lootus saada ikka tublisti yle 5 milli naela) v6i on raha klubi juures oluline. Noore m2ngija puhul (aga tegelikult yleyldse) tasub nuruda sell-on clause'i - et kui vend hiljem edasi myyakse saad ise ka v2ikese nutsu. Ja siis uus ja parem mees asemele - asendamatuid m2ngijaid pole.

Aga yks asi - ise pole seda t2heldanud, aga kui m2ngijal tekib "thinks this club is a stepping stone", siis idee poolest peaks see v2hest lojaalsust n2itama. Ebalojaalsus on aga paha-paha elik kas see kiri ka meeste m2ngu kuidagi m6jutanud on?

lell
27.11.01, 02:06

Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.

coco
27.11.01, 03:46
"thinks this club is a stepping stone",
MIMIS!!??!??
Sa mõtled võibolla ''Thinks the club is stepping a stone towards his future''
Minuteada CM-is mingeid klubisid, kes ka esineksid sammuva kivi funktsiooni all ei ole:D :kaval: :D ;)

Artur
27.11.01, 11:44
Orginally posted by lell

Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.

Ei soki ma sul midagi. Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes. Mitte ainult CM-is, vaid ka päriselus. Varasemates versioonides (CM3, 99/00, 00/01) oli, jah, niimoodi, et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.

lell
27.11.01, 12:23

Orginally posted by lell

Ei soki ma sul midagi.Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes.Mitte ainult CM-is vaid ka päriselus.Varasemates versioonides(CM3, 99/00, 00/01) oli jah niimodi ,et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.

Selge, sel juhul vabandused. Mul just see 00/01 versioon.;)

Tammist
27.11.01, 17:02
jaanile!
igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.

Artur
27.11.01, 18:06
Orginally posted by Tammist

jaanile!
igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.

Tammist, kui tegu on tõesti noorte ja tõsiselt andekate mängijatega, ei ole sul tõesti mõtet neid transfer listile panna.
Aga võib juhtuda niimoodi, et need noored andekad mängijad ei taha enam oma lepingud pikendada. Sel juhul on võivad Euroopa tippklubid sinu noored talendid Bosmani määrusega ära võtta ehk teisisõnu nende leping lõppeb ära ja neil on vaba valik ükskõik millisesse klubisse minna. Ja siis sina enam selle pealt midagi ei teeni.

Niisiis, kui sa näed, et mängijate lepingud on lõppemas, uut nad ei taha, tuleks nad müügilistile paigutada. Sul on siis võimalus mingigi rahasumma nende eest teenida.

Artur

Tammist
27.11.01, 20:17
asi ongi selles, et nende lepingud on kõigil vähemalt kuni aastani2008. teatavsti tahavad enamus normaalsemaid mängijaid kohe mängu alguses uut lepingut ning noorte ja andekatega tegin maximaalselt pikad lepingud, tänu sellele uuele transfer systeemile.

Artur
27.11.01, 20:25
Kui nad sul tõesti hästi mängivad, kui neil on tulevikku ja isegi kui suured klubid neid tahavad, ei soovitaks mina neid ära müüa. Kui su tulemused paranevad, paraneb ka sinu klubi maine, ning need nn. "irisejad" peaksid jälle normaalseteks muutma.

Kes need "virisejad" siis on, kui küsida võib?

Kuid on ka mõned sellised mängijad, kes vinguvad mis-tahes klubis, mängigu ta siis Barcas või Oxfordis. Need on lootusetud vennad ja parim kiri, mis üldse tulla saab on: "Content to stay at the club". Kuid samas paljud sellised mängijad (Djalminha, Nicolas Anelka) on siiski vägagi talendikad, nende mental skillid (neid mängus ei näe) ei ole lihtsalt piisavalt head. See toob kaasa kehva suhtumise mängu. Tegelikult võib nende õige kohtlemise ja hea õnne korral sul neist palju kasu olla.

Artur.

Tammist
27.11.01, 21:10
just anelka, keda sa mainisid, mängis mul pool hooaega, ja hakkas nagu tavaliselt virisema, kuid ta oli yks klubi parimaid väravakytte. tema myysin kohe maha, sest tema virisemine ei piirdund aint"wants to move to the bigger club", tal oli seal ikka neid yks5,6.
aga need mängijad on:van der vaart(eriti andekas vend,yks manageri andekamaid),abubakari yakubu(sama siin), christian chivu(superhea noor kaitse), mido(super tulevik, juba algul suht hea), ning zlatan ibrahimovic(ka yks andekas rynde mängija). ka vana kala maclas hakkas peale esimest hooaega plõksima.
kui sa nendest midagi ei tea või pole neid vaadand. soovitan sul kindlasti seda teha.

Artur
27.11.01, 21:22
Tammist, võta teadmiseks, et ka mina olen Ajaxiga mänginud, kuid nende noorte staaridega pole ennem probleeme tekkinud. Olen sinuga täiesti nõus.

Christian Chivu - üks parimaid noori kaitsjaid CM-is

Abubakari Yakubu - samuti noor mängija, väga hea tulevikuga õige treeningu juures.

Mido - Mido paistab tõesti olevat Ajaxi kõige lootustandvam ründaja mängus

Zlatan Ibrahimovic - mees on endiselt hea, aga mitte nii hea, nagu ta oli 00/01-s. Potential on vist kehvem, aga mängu alguses on ta parem kui eelmises versioonis.

Tammist
27.11.01, 21:47
jah, aga näed minul tekkis, mis sa van der vaardist arvad

Artur
27.11.01, 23:06
Rafael Van der Vaart peaks olema väga hea tulevikuga mees nii CM-s kui ka päriselus, kuid sellel napil ajal, kui ma Ajaxiga mängisin, Van der Vaart ei näidanud just enda parimat mängu. Keskmine rating oli umbes 6.80, pärast see vist isegi natuke tõusis.

Ise ma praegu Ajaxiga ei mängi, nimelt alustasin paar päeva tagasi mängu Wigan Athleticuga. Darren aga rääkis, et kui ma esimesse divisioni ei tõuse, siis mind vallandatakse.

Artur.

lell
27.11.01, 23:15
Millal see CM 4 tuleb ?Järgmisest hooajast või tehakse veel üks CM3 (02/03 season) ?

Artur
27.11.01, 23:38
02/03-e ei tule.Järgmine versioon on CM 4 ja niipalju on sellest teada ,et see tuleb aastal 2002.

vibu
29.11.01, 22:13
Hakkasin siis Itaalia liigat mängima... Ja avastasin õudusega, et ei saagi rohkem, kui 3me Non EU mängijat kaasata (mul 00/01 versioon). Brassidega on muidugi see värk, et raaaaaahaliselt tasuvad nad sitaks ära. Aga läksin ahneks. ostsin mingi viis kuus meest, maksin kõigi eest alla saja tuhhi ja kasseerisin keskmiselt pool milli mehe pealt. Jätsin aga ülejäänud meeskonna lohakile, ja tõmmati vesi peale. Venemaa liiga kallale pole veel asunud, kuid kas seal on ka mingid piirangud? Või kus on kõige lahedam elu Euroopas (minu versiooniga mängust)?

Tammist
29.11.01, 22:41
no kui sa mõtled laheda eluga seda, et sa saad palju non-eusid platsile viia, siis hakka kindlasti hollandi liigat mängima. seal ei ole mingeid piiranguid töölubadega, kui ka non-eu,de mängitamisega!

Lineker
29.11.01, 23:25
Samuti pole seda probleemi ka Belgias ning Venemaa Meistrisarjas.

vibu
29.11.01, 23:46
Sel juhul- Belgia, Holland, või Venemaa... Tänud. Hollandit ei võta põhimõtte pärast (porolooni tarvitajad....:D), Venemaa.... Kuna tööjuures puutun niigi venelastega kokku, siis püüan vähemalt kodus vene nimedest eemale hoida. Jääb üle vaid Belgia...:D

Artur
30.11.01, 16:46
Vibu!
Mis sa seda 00/01-te mängid.Hangi endale parem kuskilt uus 01/02, võta mõni Serie B klubi ja osta endale Brasiillasi nii palju kui tahad.

Või siis proovi enda brasside kuisatusest üle olla ja võta näiteks mõni Inglise klubi, jama on siis aga see ,et NON-EU-de ostmine võib sul suht raskes osutuda.Ise mängin praegu ühe Inglise klubiga ning olen suutnud Argentiinlaste/Brasiillaste ostmisest hoiduda.

Artur

dreyd
04.12.01, 08:19
alustasin oma "kannatusterada" Inglise DIV.3-s, võtsin kamandada Cambridge UTD-i, esimene hooeag, kohe platseerusin teiseks, seega tõus Div 2-te, nüüd on hoog natukene raugenud, olen hetkel tabeli keskosas. Väravasuul on mul Kirkeland, kes on alles 17!!! kuid kaitseb nagu ämblik:) :) keskväljal teeb mehe tegusid Gez Murphy jagab häid sööte nagu Becki ise:)
papi on ka natsa, olen suutnud paar tõsisel thead kaitsjat maha müüa PL mansadele(Arsenal, jne)
Viimases liigamängus lõin Fulhami, kuid juhtkond uriseb:(

Hellik
04.12.01, 09:21
Hetkel mängin Hereford Unitediga. Üpris tõsine "challenge". Alguses pole ju raha ollagi. Kuidagi sain klubisse üpris kõva scoudi, kelle soovituste põhjal hankisin mingid 15 16-19 aastast noort mängijat. Lisaks hankisin väga heade näitajatega noortetreeneri. Conference'ist jõudsin 2 aastaga 3. divisse(seda põhiliselt vanade olijate pealt) ja ühe aastaga teise divisse. . Tundub, et noorte valik oli tõesti hea, kuna praegu moodustavad nad põhikoosseisust tubli enamuse.2. divis olen poole hooaja peal kuues. Play-offidesse peaks vähemalt välja pingutama. Juhtkond ja fännid on (üllatus,üllatus) kogu see aeg täiesti sillas olnud.
Enne 2. divisse jõudmist suutsin omanikele ka staadioni laiendamise pähe määrida. Enne oli u. 2000 istekohta, nüüd juba 6000

erx777
04.12.01, 14:33
Sai proovitud Saksa amatöörides Meppeniga. Jõudsin 2. bundesligasse, siis andis arvuti otsad :(

Madalamates liigades mängides on põnevam. Raha vähe, enamuse mängust rajad noortele. Uurid pidevalt free agente jne

Taidur
04.12.01, 15:15
Praegu mängin Hollandi liigat Twentega. Suht jamalt läheb. Olen üsna tabeli lõpuosas (13.-14.) ja omanikud hakkavad vaikselt närvi minema. Kui ma nüüd lähemal ajal paari võitu ei saa, siis vist lasevad lahti ka.

Aga ega ma eriti palju mänginud ei ole. Oskab äkki keegi midagi kosta sellise küsimuse peale - kas on mõtet ise oma reservmeeskonda kontrollida või mitte?

Kui Twentest kinga saan siis võtan ette Rootis liiga ja Helsingborgi meeskonna.

dreyd
04.12.01, 15:24
Orginally posted by Taidur
Oskab äkki keegi midagi kosta sellise küsimuse peale - kas on mõtet ise oma reservmeeskonda kontrollida või mitte?

eks see oleneb suuresti kui laisk sa oled:D kui ise näiteks, ei viitsi reserviga jamada, siis selleks on noorte treener, kui tal on oskused paigas, siis ajab ka asja ära.
mina nopin ka rohekm võõraid marju, :D :D vaatan potensiaasleid "maasikaid" freedena. aga samas poole vasema silmaga ka seiran aeg-ajalt reservi, on kasu olnud;)

guitz
04.12.01, 16:55
Ise mängin praegu Aalborgiga Taani liigat.Esimesel aastal panin napilt liiga kinni:kolmel meeskonnal oli sama palju punkte ja väravatevahega võtsin.Järgmisel aastal on läinud juba palju paremini.Liigas juhin mingi 15 punktiga,kui on mängitud 18 mängu ja meistrite liigas sain teise ringi,kus võitsin kodus Rangersit ja võõril Leedsi ning kodus tegin viigi ka Interiga.
Meeskonna keskmine vanus on mingi 23 aastat.Põhilised tegijad on noormängijad nagu Lunden,Kallstrom,Madeira,mingi hea Argentiina vv vist Costanzo ja kaitses üks hea 19 aastane rootslane ja 20 aastane taanlane.

Jaan
04.12.01, 17:25
Mina teen n2iteks niimoodi, et j2tan reservid assistendile. K6ik, kes 16 m2nguks ylesantava mehe sekka ei mahu kupatan reservidesse ja las punnitavad seal. Taktika panen aga reservidele sama, mis p6hile, siis on hea j2lgida aeg-ajalt, kes tegijamad vennad on. Ja yks asi, mida kindlalt soovitan on iga vastase skautimine. P6himehed on niigi teada aga nii v6ib huvitavaid noori avastada. Eriti oluline on see madalamates liigades.

Muidu ise m2ngisin Newcastle'ga ja tulin 2. hooajal meistriks, uuel hooajal oli algus n6rk, aga Meistrie liigas j6udsin teise ringi ja liigas olen ManUtd-st maas 3 silmaga, aga 1 m2ng on varus. Krt, kui Meistrite liigasse j6uda, siis saab juba igavesti h2id mehi endale. N2iteks sain Juvest Nedvedi. Aga ega see tipus pysimine ka nii lihtne ole. Samas, kui Newcastle'ga Meistrite liiga 2ra v6tan, siis enam ei viitsi vist. Alustasin ka LEigh RMI-ga conferencist. Eesm2rk on kvalifitseeruda Euroopasse. Liigas olen nii 3., liidrist (Doncaster & Margate) 4 silmaga maas. Kukkusin v2lja Trophy'st ja Vase'st aga FA Cupis olen 4. ringis ja tegin FUlhamiga v66rsil viigi. Kusjuures minu killerid kontrollisid ysna kindlalt keskv2lja, aga 22red ei suutnud tasemel olla. Leigh on p2ris hea challenge. Raha pole, myygiv22rseid mehi pole, m2ngumehi on nii 5-6, neist neli on keskpoolikud. Vv on 41 aastat vana. Arenguruumi aga on ja staadion on ysna suur - 7500. Hooaja keskel sain nutsu v2he juurde, kuna omanikud olid cup-runist sillas ilmselt. Nyyd on juba 40k transferfundi ja v6ib shoppama minna.

dreyd
10.12.01, 10:27
shitt:trafck: :trafck:
pelae edukat 6 võidu seeriat, otsustas Cambridge´i juhtkond mind vallandada, kuigi vedasin nad 3-ndast teise, krt
egas miskit võtsin nüüd kamanada Northampton(oli nii?), kuulsin kuskilt et juhtkond pidi olema kannatlik. olen hetkel 1-ses üks veenev võit ja üks veenev kaotus, rünne on pasa.
goalie on super

vibu
11.12.01, 10:02
loen postitusi ja avastan, et olen ikka oparas amatöör veel...
Äkki keegi vaevuks vastama...
1. Kuidas paika panna noorte treener? reservi treener? Mina teadsin siiani, et kõik treenerid treenivaid kõiki. Olen vaid aru saanud, et saab panna mingeid kindlaid asju (tactics jne treenima)?
2. Kuidas jätta resrv assistendile?
3.Scoutimine? keegi rääkis siin meeskondade scoutimisest. siiani tedsin, et vaid mängijaid saab scoutida, kas ühtlasi scoudib tervet meeskonda?
4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...

Darren
11.12.01, 12:25
1. Põhimõtteliselt pole mängus selliseid asju nagu noortetreener ega reservi treener, kõik on dreydi enda fantaasia vili. Kui aga treenimisest rääkida, siis olen teinud selliseid tähelepanekuid, et treeneritest palju tähtsamad on treeningvõimalused e. facilityd. Selle tähelepanekuni jõudsin ma sellisel viisil, et editisin endale free transferist kõiksugu heade näitajatega treenereid madalamate liigade klubidesse. Enamikel nendel klubidel on suhteliselt kehvad treeningtingimused ning ükskõik kui palju sa oma mängijaid ka ei treeniks mingid hiiglaslikku arenguhüpet nad ei tee. Kuid hetkest alates, mil see klubi tõuseb kõrgseltskonda ja tekivad top facilities+youth academy arenevad mängijad palju kiiremini. Tihti olete ju märkanud seda, kui mingi tippklubi ostab mõne andeka nooruki kuskilt madalamast divisjonist siis paari kuuga on tema näitajad suure kiirusega tõusnud, kuid kui sa ise ostad selle mängija, annad talle koha põhirivistuses, treenid teda korralikult - kõik ilma suurema tulemuseta.
Sellest võib teha mõistagi mitu järeldust, esiteks CMi süsteem annab tahtmatu eelise arvutimängijale, mistõttu sinu enda mängijate näitajad arenevad aegalsemalt. Teiseks - vahe ongi treeningvõimalustes, sest nagu ma juba tõestasin, hea staffi olemasolu ei tähenda tingimata mängijate näitajate kiiremat kasvamist.

2. Kui treenerite atribuutikast rääkida, siis selle kohta on netis suhteliselt palju juhendeid, niiet soovitan sealt uurida. Näiteks cmgamer.com, thedugout.net võisiis sigames.com foorumit. Reserv jääb assistendile automaatselt, kui sa ise tema üle kontrolli üle ei võta i guess.

3. Saab ka võistkondi scoutida, kuid mingit suurt praktilist väärtust ma pole sellel siiani leidnud.

4. Ise sa staadionit ehitada ei saa, vaid requestida vaid kohtade suurendamist. Vahest on klubi täiesti uue staadioni ka rajanud.

dreyd
11.12.01, 13:12
Orginally posted by Darren

1. Põhimõtteliselt pole mängus selliseid asju nagu noortetreener ega reservi treener, kõik on dreydi enda fantaasia vili.

mis fantaasia vili, loomulikult mõtlesin selle all assistant manageri, kes automaatselt hakkab treenima sinu reservi.
vabandust ebatäpse väljenduse pärast:lahe:

Kaarel
11.12.01, 18:38
by vibu

1. Kuidas paika panna noorte treener? reservi treener? Mina teadsin siiani, et kõik treenerid treenivaid kõiki. Olen vaid aru saanud, et saab panna mingeid kindlaid asju (tactics jne treenima)?
3.Scoutimine? keegi rääkis siin meeskondade scoutimisest. siiani tedsin, et vaid mängijaid saab scoutida, kas ühtlasi scoudib tervet meeskonda?
4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...

Vastan:

1. Noorte treenrit praeguses cm-is paika ei saa panna.
Treenerid treenivad mingeid konkreetseid oskusi, nagu sa ka ise kirjutad.

See, kes treenib shootingut või skill peaks olema technique-based või general-based. Tal peaks näitaja training outfiled players hea olema. Teised näitajad võiksid kah normaalsed olla.

VV-de treener siis juba vastavalt hea training goalkeepers näitajaga ning kah techinique või general based.

Kes on pandud fitness-it treenima, peals olema fitness-based ning samutitraining outfiled players hea olema. tal võisk kah training goalkeepers hea olla, sest minul igatahes on väravahtidel fitness normal pandud.

See kes sul seal taktikat treenib, sel võiks olla näitaja [/b]tactical knowlidge[/b] heal tasemel.

2.Mängu alguses ongi reserv assistanti käsutuses, kui reservil mäng on. kui sa aga oled ise reservi üle kah kontrolli võtnud, siis pead ka neid mängude ajal kantseldama.

3.Sa saad ka scoudi saata mingit meeskonda vaatama. Seda saad teha seal menüüs: player search and transfers.

4.Cm-is statasid sa ise ei saa ehitada. Kui board näeb vajadust, siis nad suurendavad staadioni mahutavust, lisavad eemaldatava katuse või lasevad murusoojenduse panna.

Istekohtade suurendamist võid sa ka ise soodustada, kui lähed ja küsid boardilt seda.

Lasnaman
11.12.01, 23:04
mis taktikaid te inimesed mängite???
Ma olen Juvega võitnud kolme hooajaga 3 seria A, 2 Champins League, 2 Italian cup ja palju muid väiksemaid tiitleid. Ma küll ei saa öelda, et see kerge on olnud, aga lõpp hea kõik hea. Ja kes arvab, et Juvega suudaks seda igaüks, siis proovige mängida selle näruse Rooma vastu. Või interi, Milani, Lazio, Parma vastu.

Undi
11.12.01, 23:45
mis taktikaid te inimesed mängite???

olen algusest peale (s.t. cm 3-st saadik :)) mänginud 4-3-1-2 süsteemi, lühikeste passide ja pressinguga. Äärekaitsjad lähevad rünnakutele kah...läheb suht hästi kogu aeg.

Lasnaman
12.12.01, 18:11
Muide see taktika on kuulutautud ametlikult sobi taktikaks ja ma pole seda kunagi mängind. Sõber ütles, et proovis ja tuli sellega Coventriga inglismaa meiriks. Nati naljakas. Nii et ei soovita kui on isu ausalt mängida.

Undi
12.12.01, 18:43
no cmon, tean ise ka neid jutte, et sobi, aga mina olen mänginud alati sellise taktikaga, mida reaalses elus valeks ei pea. Ja kindlasti pole see midagi ebaraalset.
Kuskilt thedugout.com-ist ja mujalt sarnastest kohtadest olen ka vaadanud stiilis 2-1-3-1-3 asju, aga pole nendega mänginud...
Ja kui see on nii sobi, siis miks on see taktika töötanud juba ei-tea-kui-mitu aastat ja versiooni...mängu väljalaskja võiks selliste asjade est hoolt kanda minu arvates :oih:
Niisiis, ma ei tunne küll mingeid süümekaid ja ei kavatse hakata omaenda imeformatsioone aretama ainult sellepärast, et nii on 'õige'

CapitalLooser
13.12.01, 14:19
Mängin eelmist CM-i.
Alguses West Hamiga läks kenasti, esimene aasta II koht.
Seejärel proovisin midagi raskemat. Võtisn inglaste viimasest liigast suvalise tiimi. Selleks osutus Brigthon and Hove Albion. See oli hea väljakutse. tiimil oli transfer fund 16 tuhat. Selle tiimiga jõudsin lõpuks Premieri välja (5 aastaga).
Muide tegelikkuses juhib Brigthon praegu Inglise 2 divisioni ning järgmine aasta on poisid I divisionis. Seal mämgib üks kuum noor ründaja Bobby Zamora, kelle vastu tunnevad huvi paljud Premieri tiimid. Hinnaks pakuatkse 5 miljonit. Tüüp on viimases 9 liigamängus järjest löönud värava

Minu CM-i taktika on olnud järgmine 2-3-1-2-2 (GK, 2CD, DML,DMC,DMR,MC, 2AM, 2FC). Lisaks kasutan hard tackling ja offside trap-i.

vibu
16.12.01, 23:32
Mul taktikaks 3-4-1-2 Ja mingit juratust teemal- et sobi taktika, ei taha üldse kuuldagi. Paljude arvates oleks 3-4-3 "ausam", aga mina leian, et kui ühe ründaja asemel panen AMC siis pole ma veel mingit sobi teinud....

Edson
19.12.01, 15:44
Mängisin Blacpooliga. Läks hästi, sellest ei viitsi rääkida. Siis mängisin CM 1998 ga. Palkasin sellise mehe nagu Diego Maradona. Tüüp oli vist 37-38 aastane aga mängis küll veel, üle kolmveerand mängu muidugi vastu ei pidanud. Condition vajus alla 75%.

raido
11.01.02, 20:29
Ma loen siit et enamustel on läinud väga hästi, aga mind on tavaliselt igast klubist peale 1-2 hooaega sackitud.
Proovisin ka seda ``sohi strateegiat`` aga see tegi asja veel hullemaks. Minu klubid on siis olnud:

Scunthorpe (Eng 3 div) - sackiti peale esimest hooaega kui lõpetasin 17-na

Inglismaa koondis - Sellega läks suhteliselt hästi aga ikkagi ei kvalifitseerunud MMle, kuigi tuli vaid 1 kaotus, aga liiga palju viike. Sellelet kohalt mind ei sackitud vaid ma ei viitsinud kuus vaid ühte kohtumist mängida.

Liverpool - Kaks hooaega järjest lõpetasin 12. Ja kui ma kolmanda hooaja alguses ka lõppus püsisin sackiti

Lazio - Teen praegu esimest hooaega, liigas olen alles 14.

Kas kellegil oleks mulle mõni abistav nõuanne öelda?!?
Olen proovinud igasuguseid strateegiaid, kuid millestki pole abi.

atso
11.01.02, 20:35
Midagi sa teed küll valesti, sest Liverpooliga pole küll mingit raskust liigat võita, esimesel hooajal võibolla kolmandaks tulla küll. Lahti lastakse sind seepärast, et iga hooaja alguses öeldakse sulle tingimus kuidas klubil peab hooaeg minema. Seda tingimust tuleb enam- vähem ikka täita.
Lazioga peaks ka kerge olema nagu iga suurklubiga.

eston maravilha
12.01.02, 19:31
pole juba paar nädalat mänginud sest aewga pole

aga mänigin kolumbiaga, läheb 15 hooaeg. taktika 3-4-1-2. natuke sohki ka aga mul pohhui. 2 copa americat ja 2 world cupi

Mõm17
12.02.02, 20:29
Alustasin paar nädalat tagasi R.C. Lens´iga. Esimesel hooajal suutsin isegi meistriks tulla. Tihe konkurents PSG ja Nantesiga. Algul läks päris masendavalt(esimesest 4-st mängust 3 kaotust, 1 viik), pärast seda ei kaotanud hooaja lõpuni ühtegi mängu(30 mängu without losing). Teine hooaeg on umbes poole peal ning olen 3. paar punkti maas 3 mängu rohkem. Esimesel hooajal oli raha u. 6M, ostsin valgevenelasi. Maksim Tsigalko 18 mänguga 20 väravat! Karikates jõudsin ainult maximaalselt 8 hulka. Euroopas võitsin alagrupis ainult ühe mängu Chelseat 5-2. Veel olid alagrupis Ajax ja Bayern Münhen, kes said ka edasi.

rohelineKonn
15.02.02, 15:55
rushden & diamond. inglise 3 div. eelmisel aastal conferencist tõusnud. raha on ropult, aga kvaliteetmängijad pole eriti huvitatud klubiga liitumisest. scaudid ei ole kuigi usaldusväärsed ja seetõttu otsin mehi isiklike tutvuste abil. ostsin soomest Paulus Roiha ja eestist läbi raskuste Raio Piiroja. soomlane lööb ropult ja mingi nipiga annab eestlasest keskkaitsja ohtralt väravasööte (15+). olin esimesel aastal div3 esimene (ca110+p) ja nüüd saan teisest ka otse esimesse. II aasta alguses läksin avantüürile ja jõudsin kokkuleppele üliõnnetu Wiltordiga, aga õnneks saatis juhtkond mu üheteistkümnendal tunnil pikalt ning ei luband sellist demoraliseerijat palgata.

Glazza
21.02.02, 01:23
[quote]Orginally posted by Tammist

jaanile!
igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud.

Siin on tegu ju jälle kerge tedmatuse või lausa võhiklusega! Kui mängid mitte eriti kõrge reputatsiooniga klubiga ning edened (mis ei ole sugugi keeruline), siis on loomulik, et suured ssovivad su mehi neelata ning viimased on tahtjad minema. Suur viga on meest blokeerida, mitte lasta minna. MITTE KUNAGI ära pane pakkumisele "reject" - see mäng on selle suhtes väga tundlik. Samas ei ole kellelgi midagi delay vastu, mis on ju seega selge mängu kala. Ühesõnaga, jälgi, et sa ei seaks meestele min clauslit või kui, siis tõhusa ning suure summa, ning kui clauslit pole, pumpa pideva delay´misega hinda pidevalt üles. Mees ei solvu, väärtus tõuseb - ning sina teenid!

Glazza
21.02.02, 01:32
4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...[/quote]

Kõige lihtsam lahendus - sul on vana versioon!! Ei tohiks ju muidu suht raske olla. Kui siiski siis algajatel soovitan kõike proovida ning kulutada tõsist aega mängus surfamisele

Glazza
21.02.02, 01:37
:lahe:

See suur, et mul on Arsenaliga suht igav olnud ning lõpuks ma loobusin. 3 aastat olen võitnud premieri, koduseid karikaid ning üllatuslikult CL 2 korda võitnud. Uskumatuim on see, et mul oli vahepeal CLs mingi 10 mänguline võitude seeria (Bayernit ning Reali vastavalt 5:1ing 6:1, 6 mängust esimeses ringis mingi 25 väravat). Meeskonnas on igal positsioonil 2 maailmaklassi venda ning lisaks tulevikutegija. Mängin taktikat mida load´da ei saa, tähendab olen pannu kogu liikumise eraldi tsoonides paika ning seega on kujunenud ka taktika vastavalt sellele. AM on mängus tähtis roll, ning seal peab olema tõsine tegija. Vot!

DelPiero
24.02.02, 17:49
Mul on üks küsimus kuidas rahvuskoondise treeneriks saab hakata?:idee: :idee: :idee:

Praegune seis

Juventus

2 Serie A
1 Runner-Up SerieA-s
1 CL võit
hulgalist soga

Barca

Ebaõnnestus

ManU

3 PRM
2 CL
3 League C
2 FA C

ja veel.

Jaan
24.02.02, 19:28
adp on esimene manchesteri treener, kes liigakarikale t2helepanu p88ras! Barcelonaga eba6nnestumine on muidugi s6nuseletamatu. Rahvuskoondise treeneriks? Kui on vaba koht, siis edasta oma avaldus. Kui ei ole, siis pane add manager, vali vastava rahvuse mees, mine tema kaudu koondise ekraanile ning hops ja ongi valmis.

DelPiero
24.02.02, 21:21
Läksin küll Prantsusmaaga võitma. Tahaks veel võita, aga ei lase mänge korraldada, kuigi klubid võimaldavad? Mis viga?

Jaan
24.02.02, 23:26
Tahad ise valida mis m2nge Prantsuse koondisega m2ngid? Nii ei s6ideta rallit, kulla mees. Jalgpalliliit otsustab, kellega m2ngid.

Kosk
04.03.02, 08:18
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Läksin küll Prantsusmaaga võitma. Tahaks veel võita, aga ei lase mänge korraldada, kuigi klubid võimaldavad? Mis viga?

Mul on öelda selle peale vaid üht--> ehita omale auto!

eston maravilha
04.03.02, 10:33
Orginally posted by Kosk

Mul on öelda selle peale vaid üht--> ehita omale auto!

:):):):):):)

Kaarel
25.03.02, 19:27
Täna alustasin Southamptoniga. Päris huvitav väljakutse. Hooaeg on alanud hästi - peale 6 mängu on 4 võitu ja 2 viiki(võõrsil Manuga 3:3 ja võõrsil Leedsiga 1:1). Olen 3. kohal, liidri Chelseaga võrdselt punkte. Eks näeb, kaua suudan liidritega võrdselt mängida.

Meeskonda olen täiendanud Winstone Bogarde'i, Les Ferdinand'i ja Ian Pearce'ga.

wall
25.03.02, 21:24
OK, pole küll kaugele jõudnud aga hakkasin Aalborgiga mängima ;)

...ning hooaja kolmandas mängus (5:3 võit) tegi INDREK ZELINSKI HAT-TRICKI :) ;)

nojah, olen ainult 3 mängu jõudnud teha, esimeses tuli täiesti üllataval kombel Brondbylt 1:4 kaotus... :(

ning Oper oli teises liigamängus (viik) parempoolikuna man of the match ;)

ok, selline on minu seni lühike Taani-karjäär. Püüan kuhugi ka jõuda... :)

Olen õnnelik,et taas CM-i olen mängida saanud :õnnelik: :)

TSA
22.04.02, 02:02
loen siit kes kõik mis suur klubiga mida võitnud on IGAV ,olen seda kõike teinud ja IGAV.Tõeline katsumus on võtta 3liiga klubi ja sellega premiershipi jõuda.tegin seda Sotimaal ,mind palgati 2 liiga klubisse Inverness ja viisin ta 3 hooajaga kõrgliigasse ja lõpetasin seal 4 ja järgmisel hooajal 3 kohal suurte celticu ja Rngersi järel pole paha ah??? siis tahtis min liverpool ja läksin sinna ja võitsin esimesel aastal premiershipi ja järgmisel ka ,lisaks veel fa ja champions cupi.olen ka norras mõtetuid klubisi champions liigasse viinud.
Parim takika on 4-3-3 attacking ,tegin sellega real madridile pool finaalis nottm Forestiga 6-1 pähe.:lahe:

I am The BEST

Jyrka
22.04.02, 21:56
Kui sina oled õnnelik olen mina õnnelik wall :õnnelik:

ugla
22.04.02, 22:49
Hakkasin mängima Peterburi Zenidiga , aga vinge on hoopis see et FC Flora sai sellel aastal Meistrite Liigasse !! :õnnelik: Tõsi küll alagurpp Roma , Münheni Bayern ja Moskva Spartak ei tõota just head...:oih:

limp
26.04.02, 11:33
ise mängin realiga, ja läheb väga hästi kasutan 4-2-3-1 taktikat, äärekaitsjad nool edasi, pressing, direct söödud. Olen 4 aastat järjest absoluutselt kõik cupid, liiga jne ära võitnud. Äsja võitsin Valenciat võõrsil 4-0. Päris hea taktika :)

Taidur
26.04.02, 12:11
Mina ka ei saa aru, mis huvi on suurte ja tugevate klubidega kõik sarjad x korda ära võita. Palju lahedam on ikka mingit suvalist punti turgutama hakata.

Ise võtsin paar päeva tagasi ette Hollandi tugevuselt teise liiga klubi Telstar. No see on ikka väga mannetu kamp. Kahtlane, kas neist üldse mingit asja saab, aga see just ongi huvitav.

coco
27.04.02, 17:56
njaa

Ise mängin hetkel Leverkuseniga, litsalt selle pärast et pole kunagi Bundesligat mänginud cm-is, 4. aasta 2 esikohta ja üks teine liigas, teiseks jäin esimesel aastal Bayerni järel, **** hapens, esimesel aastal jõudsin vist CL-i poolfinaali, teised 2 olen ära võitnud, German Cupis ka 2 korda võitnud, hmmm
Taktika mulle äitsa meeldib, 2 keskkaitsjat mõlemad manmarkivad rvastaste ründajaid, muidugi oleneb vastaste taktikast, siis DML ja DMR(neil mõlemal on pikk nool ette AML ja AMR kohale, ning marking on non)Ze Roberto on ideaalne sellise koha mängija, keskmiselt hooaja pealt mingi 45st mängust ca 30 söötu, pole paha või mis?
Edasi läheb 1 DMC ja 2 MC-d, AMC ning siis kaks ründajat
Põhimõttliselt näeb taktika välja 2-1-4-1-2, nats ründav või mis?
mentality on normal, sest normali peal mängib meeskond paremini näieks kui attackingu peal, isegi kodus on normalit kasulikum mängida, passig on direct....
Päris hea taktika minuarust

limp
03.05.02, 12:16
si on selles, et ma ei viici jebida nii kaua nende 3 div jne meeskondadega, pole mul endal kah nii väga aega, ajaviiteks mängin. hetkel on 4 hooaeg läbi ja 24h on nagu kokku ainult mängitud :)

Swifty2002
22.05.02, 05:16
Deporiga suutsin võita kõik juba 2-l aastal
Esimesel sain vaid CL-i võidu aga Hispaania liigas haaras mult karika celta vigo

Kaitseliini uuendasin täielikult 2-x aastax
Thuram-Cannavaro-D.Mills
Poolkaitsesse haarasin Kily Gonsalese ja Mendieta ja ründesse lisasin Operi

Nüüd 01/02-s mul on lisaks ka editor ja koostasin Eesti liiga
tegin ka oma tiimi div1-te
Esimene aasta lõppes ja ma jäin kolmandax
Minu mees oli parim mängija
Ma lõin 36 mängus liiga parimana 136 väravat ja lasin sisse 73(mis on liiga halvim)
Teise hooaja eel lahkus mu parim mängija ja tiim võttis veel kogu raha endale ka.

Swifty2002
22.05.02, 05:22
Originally posted by DelPiero

Mul on üks küsimus kuidas rahvuskoondise treeneriks saab hakata?:idee: :idee: :idee:

Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku

Teine(ebaaus) versioon on selline Kui hakkad klubi valima võtad klubi lahti kuid ei pane take conrol vaid klikid tema rahvuse peal ja siis rahvuskoondise lehel paned take control

Ise teeen praegu ka Eesti koondisega

Devil
22.05.02, 12:16
Originally posted by Swifty2002

Originally posted by DelPiero

Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku

Teine(ebaaus) versioon on selline Kui hakkad klubi valima võtad klubi lahti kuid ei pane take conrol vaid klikid tema rahvuse peal ja siis rahvuskoondise lehel paned take control

Ise teeen praegu ka Eesti koondisega
Ma kahtlen sygavalt et Eesti koondise treeneri eest saab mängida(loomulikult on võimalus siis kui editoriga natuke crakida ... ntx et hispaania asemel teed eesti koondise) teiste eest kyll, ja pealegi see on väga mõttetu postitus
delpierole juba vastati ammu sellele kysimusele!!! ... vaata ikka mida postitad pole neid mõttetuid asju vaja!

Swifty2002
22.05.02, 15:28
Eesti kondisega on võimalik mängida ka õiges alagrupis
vähemalt seda 01/02-es
ainult U-21 ja B koondist ei saa kasutada

Kaarel
22.05.02, 22:31

See ongi tegelikult ainuke aus variant.

limp
25.05.02, 15:22
ma olen 5 aastat absoluutselt kõik asjad ära võitnud (Realiga). On tehtud koondiste treenereid lahti....aga...mind pole ühelegi kohale võetud. manager statsis olen 3ndal kohal - world class.miski lampi on cuper esimene ja ma ei mäleta enam kes too 2 oli...ühesõnaga mina pole veel saanud...CM 00/01 - seal sai kergemalt treeneriks minumäletamist mööda.

jyriöö
25.05.02, 17:21
Originally posted by limp

ma olen 5 aastat absoluutselt kõik asjad ära võitnud (Realiga). On tehtud koondiste treenereid lahti....aga...mind pole ühelegi kohale võetud. manager statsis olen 3ndal kohal - world class.miski lampi on cuper esimene ja ma ei mäleta enam kes too 2 oli...ühesõnaga mina pole veel saanud...CM 00/01 - seal sai kergemalt treeneriks minumäletamist mööda.
Mis rahvusest sa ise oled? Managerina ma mõtlen :P . Olen täheldanud, et eestlasi või üldse väiksemate riikide esindajaid võetakse koondiste treeneriteks tunduvalt harvemini kui ntx Hispaania või Itaalia kodakondseid.

Swifty2002
28.05.02, 03:32
Koondise eest võtmisel loeb ka sinu taktika
näiteks deporiga ei saanud ma ühtki korda manageriks enne kui oma taktika 3-4-3-lt 4-4-2-ks muutsin Kuigi olin nii maailma kui hispaania tabelis esimene

Swifty2002
28.05.02, 03:34
Originally posted by Kaarel

Ma tean seda küll ja ma pole väitnudki et on rohkem võimalusi sest teine on ebaaus nagu ka mul kirjas

Rebu
07.07.02, 16:15
Kas keegi on nii tark mees ja ytleks kuda ma saan teada kas mesteel treeningutel näitajad paremaks läevad???
Seal on mingi värvide värk!
Muidu kõik näitajad kollased a osad rohelised ja punased-MIDA NEED TÄHENDAVAD?? :oih:

Bobik
08.07.02, 01:56
Punane näitab,et mehe skillid lähevad kehvemaks
Kollane on neutraalne st. ei muutu
Roheline töhendab,et mees areneb.

Mingil ajahetkel ta ikkagi areneb-alaareneb ju.

Kui uus mängija luuakse,siis tal võib lagul pace olla 10, kuid aja möödudes see tõuseb-langeb.

Jyrka
08.07.02, 02:34
Algselt tegi selle postituse Swifty2002

Ma tean seda küll ja ma pole väitnudki et on rohkem võimalusi sest teine on ebaaus nagu ka mul kirjas
Kuidas see ebaausam on kui mingi klubi manageriks hakkata sama moodi et 'take control'??

elmut
19.07.02, 01:59
kuulge ma lugesin siit, et kui netist mingi versiooni tõmbad saad mängida eesti liigat. Kas keegi võiks kirjutada selle aadressi ja selle vrsiooni nime !!! ma oleks äärmiselt tänulik:D :jäätis:

Swifty2002
19.07.02, 05:10
On olemas otsingumootorid ning sealt otsigi asja nimi on eesti liiga patch aga selleks peab sul olema cm3.91 vist seega CM2000/01 aasta variant

Artur
19.07.02, 13:19

On olemas otsingumootorid ning sealt otsigi asja nimi on eesti liiga patch aga selleks peab sul olema cm3.91 vist seega CM2000/01 aasta variant

Tõsi, Bergi Eesti liiga patch algupärase 3.81 versiooniga ei tööta, aga selleks on vajalik siiski 3.89 versioon.

Kaarel
19.07.02, 20:05
Dugout\'is peaks ta leiduma, seal on see ka serveriks downloadimiseks üleval. Mine lownload sektsiooni, sealt 00-01, siis updates. Seal pead vaatama, kuskil ta on.

Rebu
24.07.02, 22:04
Originally posted by Artur

Tõsi, Bergi Eesti liiga patch algupärase 3.81 versiooniga ei tööta, aga selleks on vajalik siiski 3.89 versioon.

Kas see Version 3.9.60 ei tööta??

A keeegi võiks ütelda kas on üldse võimalik International(Rahvus) meeskonna treeneriks hakkata??:oih:

Kaarel
25.07.02, 12:45
Kas see Version 3.9.60 ei tööta??

3.9.60 on juba CM2001-02 versioon. Eesti liiga töötab 2000-01 3.89 versiooniga.

Maarek
25.07.02, 21:27
Originally posted by Rebu

A keeegi võiks ütelda kas on üldse võimalik International(Rahvus) meeskonna treeneriks hakkata??:oih:

Johhaidii, Rebu.
Kas sa üldse lugesid seda, mis eespool kirjas, aga kuivõrd kordamine pidi olema tarkuse ema siis veelkord:

1. Olles mingi suvalise klubi treener. Peale suurvõistlusi lastakse üldjuhul mingi posu treenereid lahti. Sul ei jää muud üle, kui kandideerida antud kohale, vajutades paremal ülanurgas olevale nupukesele \"Apply for Job\". Sinu treeneriks saamine sõltub loomulikult sinu reputatsioonist ja teataval määral ka rahvusest. See on niiöelda aus variant.
2. Valid Add Manager, edasi sisestad oma uue manageri nimed, värgid, valid rahvusmeeskonna jaklikkad jälle paremal ülanurgas olevale nupukesele \"Take Control\". See on niiöelda ebaaus variant.

Epic
28.07.02, 23:08
ma olin algul Inglismaa koondisega ja jäin MM-il neljandaks ning mingi 2004 aastal võtsin üle nigeeria koondise võitsin rahvuste karika ja mingi paari aasta pärast asusin tsehhi koondise eesotsa.Ja siis MÄNG JÄi Savemise peal kinni ja ma lihtsaltmurdsin plaadi pooleks :D :viha: :oih:

malagar
30.07.02, 03:32
noh 01 / 02 võitsin Leedsiga kõik ,mis võita annab - 2 hooaega järjest nii Inglismaal kui ka euroopas . Mingeid oste ma praktiliselt ei teinud ( ainult Xavier Evertonist )
Samas ei pea ma seda mingiks saavutuseks , sest Leedsi koosseis on 01/02 ropult tugev . Samas oma lõbusaimaks elamuseks peaksin hoopis CM 00/01 Moskva Lokomotivi ülestöötamist - peale kolmandat meistrite Liiga võitu õnnestus mul nende kirbukottide rahakott 10 miljoni naela peale upitada . Maru huvitav oli see ,et mu esiründaja oli seda tehes Zelinski , kes on 00/01 ropult tugev - statid on küll nõrgad aga oi kui palju väravaid lööb - mul tavaliselt vene liigas kolmkend pluss Meistrite liigas kümne ringis ( parimal hooajal 17 ) . proovisin teda ka inglise liigas Arsenaliga ja mees toksis sealgi 25 väravat .

Swifty2002
30.07.02, 07:13
Tegin endale praegu editoriga oma klubi rootsi 1 divisjoni ning ma tühjendasin selle klubi mängijatest.Vot see on huvitav pole ühtki valget mängijat ei põhis ega reservis
Raha on null üks skaut ikka on kellega tasuta mehi otsin juba on 4 mängu peetud ja 9 valget meest koos ning esimene võit ka tuli 3-1 kui 1. mäng kui ühtki meest polnud kaotasin kodus 7-0

malagar
05.08.02, 15:35
Noh cm on väga hea mäng ja ma mängis seda palju -a ga kas ka teie olete märganud ,et tegemist on neetult kiusliku asjaga .
1) Üleminekud - alati jama kui palju ja ma ei mõtle staaride vaid keskmiste mängijate ostmist . Kõigepealt on kui sa osta tahad , muutub sinu poolt soovitud mängija oma klubile kohe hindamatuks . Kui sul õnnestub klubiga kaubale saada , siis viiel juhul kümnest ei õnnestu see mängijaga - eriti hea nali oli kui Pareiko keeldus tulemast Itaalia Liigasse - ta on Rotoris väga rahul .
2) müümine - Kas ei juhtu liigagi tihti , et sul õnnestub oma sõnnik kellelegi maha lükata ja kui tehing peaks sorritatama , siis selgub ,et ostjal pole piisavalt raha ( MUl minu praeguses mängus läks praegu viis üleminekut korraga persse )

3) olen küll briti jalgpalli fänn ,aga pole enam tükk aega seda liigat proovinud ,sest mul on sellest töölubade värgist lihtsalt kõrini .

guitz
05.08.02, 16:10
1)tavaliselt pead vähemalt kaks korda rohkem maksma mängija eest klubile.
Soovitaks enne ostmist uurida kas mängija on üldse huvitatud sinu klubisse tulekust,sest siis on kindel et ta võtab lepingu vastu,aitab ka kui paned lepingut pakkudes,et ta on hindamatu klubile.

2)mul sellist probleemi pole olnud.Kõik mängijad on maha müüdud.

3)Inglismaal on probleeme nende töölubadega,kuid näiteks mul anti tööluba Piirojale ja Stepanovile.

malagar
06.08.02, 02:18
Noh Hea lüke on otsida suurklubidest unhappysid mängijaid ( eriti kui sul omal raha vähe ) nood saab vahel odavalt (poole hinnaga ) kätte .
Aga kaks korda suurem hind pole sugugi kindel taks - mõne venna puhul hakkab alles 4 korda suurema pakkumisega , midagi toimuma ja seda raha ei taha enam maksta .

Mul veel oli selline nali - mängin praegu Atletico Madridiga - seal on Valenciast laenatud Diego Alonso - tüüp mängis pool hooaega lõi 17 mänguga 14 väravat . Ostsin ta siis ära ja kõik tema tähtsamad statid vähenesid kophe ühe palli võrra .
Üldiselt on ses mängus sigadusi mängija suhtes palju - a ikka lõbus mängida

rohelineKonn
06.08.02, 13:48
mängin ainult inglise liigades. seal on aga mõned mehed keda saab tihti odavalt kätte ja kes osutuvad üliheadeks. näiteks:
Finnan (fulham) on nii madala enesehinnanguga, et tuleb ka teise divisioni
Duberry (leeds) ei saa mängu ja muutub kurvaks. hiljem tahab suurklubisse edasi minna
wallwork (manu) mõne aasta pärast free transferist
johnson (derby) jääb seal mingil põhjusel pingile
prutton (nott forest) teda alati ei saa kah. koondise tase paari aastaga.
dickov (manc) tuleb ka div3. lööb seal 30+. üle div 2 ei vea jällegi välja.
hayles (fulham) sama mis dickov
kippe (lpool)
singh (leeds) hea mees kes oma õnnetuseks mängib sama positsiooni kewelliga
hartson (celtic) shotlased ostavad klubi maailmakuulsusi täis ja john muutub kurvaks
+veel palju-palju
need on siiski siuksed mehed kelle saab reeglina heal juhul juba div2\'te ja kes on sageli premieri tasemel mehed.

malagar
06.08.02, 21:46
lisa juurde xavier ,keda saab evertonist päris võileiva eest

Silver
10.08.02, 03:59
Ma tavaliselt proovin vôtta mängjaid kellel lôppeb leping ning ei pea nende eest ilgemat pappi välja käima :) nii saab ka teine kord staare kui oskad neile piisavalt head lepingut pakkuda...... ja hiljem vennast saab ka lahti kui vaja. Ega enamus hetke mängust west hamiga on saadud tasuta... kui leping l6ppema hakkab..

Epic
20.08.02, 13:55
ma olen nüüd nigeeria koondisega ja kolme aastaga tõusnud 58. kohalt
4. kohale.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Swifty2002
22.08.02, 15:02
Ka mul pole old töölubadega probleeme skaudid ju ütlevad kohe kas võib raskusi tekkida või ei
Ka pole mul meeste müümisega sellist probleemi old Ma ei tea mis kahtlastega sa diili teed.
Aga ostmiseks tõesti ei piisa alati 2x suuremast summast vahel ei piisa ka 99mln
mingi alla 10mln ostmiseks

Rebu
23.08.02, 01:57

Ka mul pole old töölubadega probleeme skaudid ju ütlevad kohe kas võib raskusi tekkida või ei
Ka pole mul meeste müümisega sellist probleemi old Ma ei tea mis kahtlastega sa diili teed.
Aga ostmiseks tõesti ei piisa alati 2x suuremast summast vahel ei piisa ka 99mln

Ütle see tüüp keda sellise raha eest maha ei müüda??
Kahtlen sügavalt kas kedagi sellist CM-is ongi!!

decra
23.08.02, 03:46
ma mängisin newcaslega, eriti uusi mehi juurde ei ostnud, esimene aasta jäin teiseks ja teine aasta sain PL tiitli kätte. Teisel aastal tuli ära ka CL tiitel. FA Cup on ainuke kus mul kahel aastal on õnnetult liverpool ette jäänud. Praegu läheb kolmas aasta, mässavad Gavilan, Cort, Hughes ja dyer. Shearer oskab praegu lüüa aint mõned vajalikud väravad:)

Teine pela oli Interiga aga see jamana tundus, kuna kõik kolm esimest hooaega Serie A panin kinni. Kolmanda hooajal on võistkond peaaegu 80% vahetunud.

Filimonov , Frey
Gilberto, Cannavaro, Bruno Cirrilo, Ferrari, Zanetti, Candela
Timm, Seedorf, Ronaldinho, Klose, Keane, Recoba, Di Biagio
Vieri, Ronaldo, Marco Cirrilo, Anelka

Seni läheb hästi, taktika on alati erinev, oleneb kes on edurivist olemas:)
23215 või 31312 on põhilised.

Edu teile

Jaan
23.08.02, 04:24
Originally posted by decra
Seni läheb hästi, taktika on alati erinev, oleneb kes on edurivist olemas:)
23215 või 31312 on põhilised.

Edu teile

Minu m2ng ei lubanud 23215 taktikat m2ngida. Ma ei tea miks, mingi bug vist.

Jaan
26.10.02, 15:19
Hakasin ajaviiteks Prestoniga tegema - Inglismaa esimene meister. Divisjon 1 panin kinni, Premieris peale esimesi vooru viie hulgas. Koosseis on küll pea täielikult muutunud.

Flowers
I Pearce - Holovko - Thatcher - Rzasa
Szymkowiak - Gregan - Jiang Jin - Duah
Gonzo - Katshuro

vahetus - Green, Olivares, Donovan, M Keane, Fuller

Raha on esimesel hooajal ikka maru vähe ja alguses tuleb aktiivselt free transferid v6tta. Hiljem on juba vähe valikut ka.

Flowers j6udis uuesti Inglise koondisessegi.

Tegin ka Vladikavkaziga Vene liigat ühe aasta ja v6itsin, ka seal tuleb v6istkond pea täielikult välja vahetada. Kuna raha laekub müügist vähe, tulid uued mehed pea k6ik free transferiga. Peaks CL-s ka käppa proovima.

Darren
27.10.02, 15:28
East Stirlingshire (Shoti 3. div)

1. aastal liigavõit (101 punkti, 2 viiki, 1 kaotus ülejäänud võidud), Challange Cup võit.
2. aastal liigavõit (100 punkti, 4 viiki, 0 kaotust, ülejäänud võidud), Shoti Cupi võit.

Kasutan vaid Shoti päritolu mängijaid ning enamus on mängu alguses free transferiga muretsetud tegelased. Parim väravalööja (Stephen Nicholas 101 väravat 2 hooaja peale) kutsuti Shoti koondisse, mõned mängijad on ka u21 koondises.
Näib, et järgmine aasta, ehk siis Shoti 1. divisjon saab kah väga põnev olema, UEFA mängud ka nähtavasti veel ees :)

screenshotte ka: www.hot.ee/darren/1.jpg ning sealt edasi 2.jpg kuni 9.jpg

Epic
24.11.02, 19:00
Mul juhtus ikka täitsa pull asi EESTI pani 2004 a. EM kinni.

:õnnelik:

Finaalis võitis Taanit

resorte
30.11.02, 20:21
Hetkel mängin Inter\'iga 01/02 jäin teiseks ühe punktiga sain Roma käest kotti. Praegu käib 02/03 ja olen jälle teine kuue punniga Roma\'st maas.:viha: :D

Litmanen37
02.12.02, 19:22
Olen mänginud Manu,Liverpooli,Derby,Swansea ja Leyton Orient.

Manuga lammutasin igalpool.Esimene hooaeg võitsin kõik karikad mis võimalik.Teine hooaeg jäin ilma Clist ja FA Cupist.3 hooaeg jätkus aga ülihästi kuni.......Tulin CL-i teises grupifaasis esimeseks,aga playoffi mäng ei lasknud.Siis ma vihastasin ja....
Liveriga võitsin kolme hooajaga erinevaid karikaid,kuid cl jäigi unistuseks.

Madalamate liigade klubidega olen jõudnud lõpuks Premeri ja siis pole enam lihtsalt viitsinud.

Hetkel aga käsil DERBY COUNTY Hakkasin kohe alguses klubile tegema suurpuhastust ja olin esimesel hooajal 16.Lihtsalt ei sobinud ei üks taktika,ega ka teina jne.

Teisel hooajal tulin kümnendaks.Midagi erilist ei juhtunud.Fa Cupil jõudsin poolfinaali,kus kaotasin Arsenalile 0-1

Nüüd siis kolmas hooaeg.

Pool hooaega möödas ja Inglise liiga liider.Kuid jah,vahed on esimese kuue vahel väga väikesed(4 punkti)League Cupil kukkusin küll juba esimeses mängus välja,aga Fa Cupil alistasin manu ja liverpooli ning jätkan teed finaali poole.

Kooseis järgnev:

VV --- Pinheiro,Chioitis
Kaitsjad --- Hill,West,Southgate,Wallwork
Poolkaitses--- johnson,duff,Stewart(manu reservidest),Djordjevic(tegelt äsja pidin ta Arsenalile müüma 3,7 miljoni naela eest),Källström,Bakircioglü,Selakovic,Barsom,Lunde n,Postiga.

daK
03.12.02, 22:37
võtsin hispaania teisest divisionist cordoba c.f. nyyd 3. aastal saan esmakordselt europokaale jahtida ja juhin ka Primera Divisionat. tegija see, et 6 põhikoosseisu tyypi on samaks jäänud algusest peale.

kõige tipp aga, et 01/02 hooaja inglismaa aasta mängija oli - mart poom (tyybi hind 5.5 milli), smiceri ja viduka ees.

Pätu
04.12.02, 00:21
hetkel mängin cardiffiga ja lõpetan I-st hooaega... võitsin miski vans trophy ja II liiga

Silver
04.12.02, 21:48
Originally posted by EricCantona

Mul juhtus ikka täitsa pull asi EESTI pani 2004 a. EM kinni.

:õnnelik:

Finaalis võitis TaanitHmm, ei taha eriti uskuda... Oled ikka kindel? Äkki saad näidata mingit screenshotsi, mis su välja hôisatud juttu tôestaks. Pean seda väga absurdseks...!

Ise mängin hetkel Ajaxiga ning pean tôdema, et sellel meeskonnal Hollandi liigas vastast pole. Jah eeliseks see, et meeskond on noor ning on ka palju talendikaid mängijaid, kes muutuvad paari aastaga väga heaks mängijaks.

Esimene hooaeg alguses suuri oste ei teinud. Pigem otsisin välja mitmeid tegijaid, keda oleks môtet hooaja lôpus ära osta. Ise arvan, et see oli väga hea, et ma nii tegin kuna nägin täpselt, milleks keegi meeskonnas vôimeline on ning keda hoida ning keda maha müüa vôi lihtsalt minema saata.Hooaja alguses sain kohe Daribo Westi, kes oli loomulikult tasuta ning koos temaga tôin meeskonda ka Teddy Lucici, kes maksis ainult leiva hinda.Kuid jah, hooaeg algas hästi ning esimesed 15 mängu läks väga kergelt ning vôit tuli vôidu järel. Kuid siis... kohe ei tea mis juhtus, aga tekkis 6 mänguline môôn.. kas mängisin viiki vôi sain viimastel minutitel pähe. Sellega läksid PSV ja Feyenoord paraja vahega eest ära. Tagant oli tulemas Vittes. Njah lôpetasin siis hooaja 3 ning ei olnud üldse rahul, sest suutsin saavutada viimase koha Hollandi suurklubide vahel.

Uuel hooaja saabudes lükkasin siis flüüri lauale ja hakkasin metsikult ostma. Kôigepealt kaitsele tuginedes ostsin ma Alpay ning N\'Diaye (leiva raha eest). Keskele tôin juurde Donovani, Hersi,Kewelli, Rünnakule muretsesin Sheareri,Konstantinou ( ehh koll kolli järel). Väravasse sain Carini ning vahetusse Chiotise. Njah ilma teevad samal ajal ka Van der Vaart, Chivu (oh issand ei suuda neid ostjaid ära tôrjuda) ning Zlatan.

Teine hooaeg lihtsalt super 20 mängu vääratamatta :D voh selline oli siis esimene pool. Teine pool keskendusin CL kuid kahjuks sain poolfinaalis napi kaotuse AS Romalt, kes oli oma kooseisu £57 milliga täiendanud. Kuid jah patuoinas oli siiski Alpay, kes suutis vôôrsil kolmandal minutil magusa punase teenida. Hooaja lôpetasin ilusa liiga ja Dutch cupi vôitmisega ning imestasin seda, et teise koha sai Vittes, mitte Feyenoord vôi PSV.

Ja nüüd lasen kolmandat hooaeg, kui aega leian :)

resorte
05.12.02, 00:51
Mul tekkis üks küsimus, kui tohib küsida... Kuidas teie võõrsil mängides võidate? Ma Interiga sain võõrsil mängides Lecce käest 6:0 peksa ning üks mäng enne tegin CL\'is ManU\'le 3:0 kolki, mis oli ka võõrsil. Kuid siis paistis eriti hoos olevat Kallon, kes tegi hattricki ja järgmises mängus nagu sitahäda.

Swifty2002
07.12.02, 17:23
Tegin jälle 1 hooaja Leedsiga (lihtsalt sõber tahtis koos mängida ja et talle konkurentsi pakkuda(Leverkusenile) valisin siis Leedsi.

Inglise liiga läks ikka täielikult ***** jäin 18 ehk ka väljakukkumine siis ei tea mix algul lasin koduliigas põhimeestel puhata , enne mänge cl-is , kui pärastki ei saanud neid tööle kaitse ja väravavaht said peaaegu iga liiga mäng hindex 5 proovisin teisi mehi ikka 5 (Lucas Radebe sai 1 mängus isegi 3) langesin küll 1 divisjoni kuid järgmine aastaks oli siiski CLis koht tagatud seda tänu CLi võidule

kuna ainus lootus omavahel tõsiselt kokku saada oli CL siis oli selleks ka suured lootused kui siis tuli veerandfinaalis suur üllatus sõber kaotas Juvele ning sinna kadusid ka lootused koos finaalis olla (muidugi poleks seda igal juhul juhtunud sest läksin kohe poolfinaalis juvega kokku) Finaalis oli mul vastu siis Inter (võitis AC Milani) ja 108 minutil lõi Ronaldinho mulle võiduvärava ja tagas sellega ka CL-i väravaküttide tabeli võidu.

Swifty2002
07.12.02, 17:26
Originally posted by Rebu

Ütle see tüüp keda sellise raha eest maha ei müüda??
Kahtlen sügavalt kas kedagi sellist CM-is ongi!!

See oli vist sander Westervelt Proovisin teda osta kui ta oli just Rangersisse müüdud
Enamused vennad kes on just ostetud ei müüda mingi hinna eest

Glazza
07.12.02, 19:17

Tegin jälle 1 hooaja Leedsiga (lihtsalt sõber tahtis koos mängida ja et talle konkurentsi pakkuda(Leverkusenile) valisin siis Leedsi.

Inglise liiga läks ikka täielikult ***** jäin 18 ehk ka väljakukkumine siis ei tea mix algul lasin koduliigas põhimeestel puhata , enne mänge cl-is , kui pärastki ei saanud neid tööle kaitse ja väravavaht said peaaegu iga liiga mäng hindex 5 proovisin teisi mehi ikka 5 (Lucas Radebe sai 1 mängus isegi 3) langesin küll 1 divisjoni kuid järgmine aastaks oli siiski CLis koht tagatud seda tänu CLi võidule

kuna ainus lootus omavahel tõsiselt kokku saada oli CL siis oli selleks ka suured lootused kui siis tuli veerandfinaalis suur üllatus sõber kaotas Juvele ning sinna kadusid ka lootused koos finaalis olla (muidugi poleks seda igal juhul juhtunud sest läksin kohe poolfinaalis juvega kokku) Finaalis oli mul vastu siis Inter (võitis AC Milani) ja 108 minutil lõi Ronaldinho mulle võiduvärava ja tagas sellega ka CL-i väravaküttide tabeli võidu.

Julgen sel juhul arvata et tegu on ühe cm-ajaloo nõrgeima mängijaga, sest Leedsiga allapoole Euro-qualificationit ei ole võimalik kukkuda:D

Silver
07.12.02, 19:53
eee ma ei saanud pihta... sa nagu jäid premieris 18? ja samal aastal vôitsid Champions League!!!! Kuule, äkki saad screenshotse nendest tabelitest :P ma ei taha eriti uskuda... Ei saa lihtsalt pihta kuidas saab Cl minna ja Premieris nii madalale langeda...

Darren
07.12.02, 20:22
Ükskord ma mängisin Real Madridiga, võitsin Hispaania karika aga jäin liigas teiseks ,võitsin CL-i ka.Siis mängisin ManU-ga, võitsin League Cupi, aga liigas jäin kolmandaks ja lasti lahti. Mis taktikatega te mängite, et teil nii hästi läheb?
Ma vist ei oska seda mängu :(

mjkk
07.12.02, 20:29
Ma tegin esimest korda mängides eduka \"debüüdi\", valisin Newcastle ja jäin ülinapilt esimesel hooajal teiseks...lahe mäng on...ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud :D

Jube imelik on see, et alustasin uut hooaega (2. siis) ja ostsin suisa £25m eest palju mehi...päris head skillid olid ja võrreldes eelmise hooajaga on meeskond kõvasti tugevam, aga esimesest kolmest mängust 2 kaotust + 1 viik mingite nõrkade klubide vastu...mis viga? :õnnelik:

Kaarel
07.12.02, 21:30
ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud

Amatöörid mängivad teiste loodud taktikatega.

mjkk
07.12.02, 21:40

ainult tänud manager.ee meestele, et need väga abistavad taktikad ja vms. välja on pannud

Amatöörid mängivad teiste loodud taktikatega.

Nojah, aga amatöör ma ju olengi, tahad öelda, et kui sina esimest korda seda mängu mängisid..siis teadisid kohe supertaktikat jne..:sega11:

Epic
08.12.02, 12:01
Mul oli ManUga ühel hooajal võitsin kõik karikad ja olin liigas mingi 41 mängu järjest kaotuseta :)

Darren
08.12.02, 13:17
Oioi, ma tahaks ka nii hästi champi osata :)

Swifty2002
08.12.02, 16:12
Originally posted by treze

eee ma ei saanud pihta... sa nagu jäid premieris 18? ja samal aastal vôitsid Champions League!!!! Kuule, äkki saad screenshotse nendest tabelitest :P ma ei taha eriti uskuda... Ei saa lihtsalt pihta kuidas saab Cl minna ja Premieris nii madalale langeda...

Kuule mis sa arvad et see on nagu võimatu või?? kui ma tahaks ma saax ju ka meelega nii teha. Licalt kaotan meelega premieri mängud ja Leedsiga pole just kõige raskem võita champs leaguet. See mis premieris juhtus oli licalt minupoolne suur viga ,et ma ainult noortel meestel lasin mängida (vanimad olid erinevates mängudes 17-20 ja harilikult 3 neist veel Eestlased ka) Lõpus jah vähe üritasin kuid ei tuld hästi välja see oli tõesti minu koba.

Silver
08.12.02, 19:46

Originally posted by treze

Kuule mis sa arvad et see on nagu võimatu või?? kui ma tahaks ma saax ju ka meelega nii teha. Licalt kaotan meelega premieri mängud ja Leedsiga pole just kõige raskem võita champs leaguet. See mis premieris juhtus oli licalt minupoolne suur viga ,et ma ainult noortel meestel lasin mängida (vanimad olid erinevates mängudes 17-20 ja harilikult 3 neist veel Eestlased ka) Lõpus jah vähe üritasin kuid ei tuld hästi välja see oli tõesti minu koba.

No ma ei saa lihtsalt pihta, nagu sa siin väitsid. Ok mis valemiga on môtet Champi mängida, kui kaotad meelega ( see oleks eba reaalne) mida sa seda siis mängid :P Kui kaotuse peale väljas. Ütleks, et see oli väga jabur näide. Premieris 18.Juhtub ka paremates peredes. :D

Glazza
08.12.02, 21:46

Mul oli ManUga ühel hooajal võitsin kõik karikad ja olin liigas mingi 41 mängu järjest kaotuseta :)

Gloryhunter - ehk oleks seda aeg Southamptoniga proovida

Kaarel
08.12.02, 22:30
Originally posted by Stennur

Gloryhunter - ehk oleks seda aeg Southamptoniga proovida

Ma proovisin - päris lahe. Esimesel hooajal tulin liigas teiseks ning võitsin liigakarika. Teisel hooajal tegin Cup-Double\'i, võites FA ja Liigakarika. :)

Hellik
13.12.02, 14:12
Üle tüki aja võtsin ka CM-i ette. Klubiks Rushden&Diamonds, mille valisin peamiselt chairmani (Max Griggs) ambitsioonikuse järgi. Mõned näitajad: Business acumen-19, Ambition-20(\"Incredibly ambitious, wants the club to be the best in the world\"), Resources-20. Esimesel aastal confist 3. divarisse tõusmisel väga palju muudatusi koosseisus ei teinudki. Mõned tähtsamad ostud: Gaetano Giallanza(FRLC) Norwichist, Carlo Corrazin(SC) ja Ben Futcher(DC) Oldhamist, Paul Dickov(FC) ManCist ja Keith Brown(DLC) Barnsleyst- kogusumma u. 2M. Hankisin ka uue assistant manageri (Giorgio Morini: Couching outfield players-18, Working with youngsters-20, determination-15).
Igatahes, confi võistin ligi 20-se eduga. Hooaja ainuke pettumus oli vast FA Cupi 3. ringi kaotus Sunderlandile väljas 0:1 (89. Phillips :P )

Suvel enne 3. divi algust läksin päris suure riski peale kulutasin Griggsi rahakotti veel \"veidike\": Alan Rogers(DL) Nott Forestist, M.Konjic(DC) ja Lee Carsley(DMRC) Coventryst, A.Cleland(DR) Evertonist, S.McGarry(FRC) St. Mirrenist, Ryan Green(DRC) Wolvesist, J.Greening(AMC) ManU-st ja D.Mills Leedsist. Kõik eelnevalt nimetatud olid rahulolematud reservmeeskonnas mängimisega ning tulid üle suht kiiresti. Hooaeg on möödunud ideaalilähedaselt- 3. divi võidu tagasin juba 10 mängu enne hooaja lõppu- 32 võitu, 1 viik , kolm kaotust- pole viga :) ja Paul \"no on nimi\" Dickov lõi liiga parimana 40 väravat.
Rahaliselt jäin isegi plussi, kuna müüsin just 5M eest maha Millsi (ostsin 1,5 eest). Ainuke häda, et palgakulud on \"veidi\" suureks kasvanud.
egas midagi, ootan juba D2 algust

Kaarel
13.12.02, 18:32
Mis aasta versiooni mängid, et Rushden Conference\'s oli?

Hellik
19.12.02, 14:15
Mis aasta versiooni mängid, et Rushden Conference\'s oli?

Tegu on tõesti 00/01 versiooniga.

Suvel enne 2. divi algust võtsin klubisse vv F.Arnau Barcast, keskkaitsja Victori Las Palmasest, FRLC Marlon Harewoodi Nott Forestist ja ründaja S.Tiribocchi Sienast (kõik free transferid)
2. divi lõppseis: 1.Port Vale 94 2. Crewe 87 3.R&D 84 4.Darlington 83 5.Wigan 83 6.NottC 82 7.Gillingham 78
mis tähendab seda, et \"valisin\" 1. divisse jõudmiseks ikka kõige närvekulutavama viisi- tuli läbida kahemänguline poolfinaal ja finaal, kuid tulin sellega igati hästi toime :)Poolfinaal NottC-ga 2:0 ja 0:0 ja finaal Wiganiga 2:1 1. divi here we come!

ahjaa, unustasin sellise fakti, et mõnda aega olin ka Nigeeria koondise peatreener. Eriti hästi ei läinud, Aafrika Rahvuste Karikal 3. koht, MM-i alagrupis Hollandi ja Türgi järel ka kolmas koht (neljas oli Portugal) ja seejärel otsustas alaliit mind lahti lasta.

Pätu
19.12.02, 21:35
mina viisin cardiffi esimese hooajaga teisest divvarist esimesse ja siis sealt kohe järgmine hooaeg edasi premiershippi... lõpetasin seal hooaja 9-dana ja järgmisel hooajal kadus motivatsioon ning lõpetasin :P

Epic
22.12.02, 18:53
Kas keegi teab mis taktika PSG-le sobib ???:oih:

Glazza
31.12.02, 06:08

Kas keegi teab mis taktika PSG-le sobib ???:oih:

proovi 2-7-1

Epic
01.01.03, 03:34
OK ma proovin aga mul on praegu 4-1-3-2 päris hästi läinud !:kaval:

Kebab
03.01.03, 17:21
Pärast edukat managerikarjääri Eestis kustsuti mind ootamatult FC Himki manageriks Venemaale! Pärast väikest kõhklust otsustasin selle ootamatu pakkumise vastu võtta. Ida poole ju tavaliselt ei minda.

FC Himki Venemaa 1. divisjoni klubi. Direktorite juures esimesel vastuvõtul olles, esitas klubi direktor Igor Torubarov klubi eesmärgi, milleks oli väljalangemise vältimine. Järgmine päev jälgisin klubi jalgpallurite esimest treeningut ja tegin nendega esmatutvust. Sellest aitas mind minu assistant Igor Solovjov ja mängiv treener Igor Jurtšenko (kes ise siiski jalgpallurina oli kehv). Esimese asjana panin tähele, et klubis on ainult kolm ründajat ning üks nendest pidi minu mängujoonise kohaselt hakkama mängima ründavat poolikut. Järele jäid ainult normaalne ründaja Nikolai Kovardajev (31) ja nooruke, kuid mõningase talendiga Aleksander Shulenin(22), seetõttu otsustasin pöörduda oma tuttava poole, kes on kursis hispaania jalgpalliga ja palkasin kaks noort ründajat Adolfo ja Monti. Keskväli ja kaitse tundusid normaalsed. Lisaks märkasin veel vasak- või paremäärel mängiva Aleksander Makarovi suurepärast triblamisoskust. Pikendasin lepinguid noore esiväravavahi Sergei Kotoviga (20) ja ründaja Shuleninga, kes lepingule allkirja andes oli väga õnnelik ja rääkis mulle, et ta on uhke mängimise eest sellised meeskonnas. Üritasin veel ühte treenerit juurde saada, kuid kõik läbirääkimised jooksid ummikusse. Kuna tundus, et kõik ettevalmistused olid tehtud, jäin ootama hooaja algust.

31.03.2002 sõitsime Kaliningradi, et kohtuda sealse Baltikaga. Stiil 3-5-2 attacking. Kohe 11.min skooris Kovardajev, kuid oli suluseisus (minu aravates polnud!). Kahe minuti pärast lõi Baltika kasuks värava Oleg Salenko (teate küll sellist meest!). Pärast seda hakkas Himki surve, mis lõppes 34min. am-i Babenko väravaga ja kohe järgnes penalt, mille kaitsja Igor Nekrassov ka realiseeris. Teisel poolajal meie surve jätkus värava lõi vahetusmees ukrainlane Schlegov(25). 1-3 meie kasuks. Hooaeg oli hästi alanud!

3:1 10076 Babenko, I.Nekrasov pen, Scheglov

6.02.2002 Astrahan, vastane sealne Volgar. 2-3 meie kasuks. Oma väravaarve avas 5min. Adolfo, kuid poolaja lõpuks olid vastased ees 2-1. teisel pooajal oli väga aktiivne Adolfo, kuid realiseerimine jäi kehvaks (see ongi talle omane). 67.min ja jälle meile pennal! Ründaja Kovardajevi mahatõmbamise eest, raeliseris pendla jälle edukalt kaitsja Nekrassov. Järgnesid mõlemapoolsed võimalused, kuni 80.min näitas eelpoolmainitud Makarov oma driblamisoskust, madal löök ja eduseis meile. Good.

3:2 24460 Adolfo, I.Nekrasov pen, Makarov

13.04.2002 esimene mäng kodus. Vastaseks Permi Amkar. 2min. jälle kiire värav peaga Adolfolt. Suurepärane sööt Babenkolt! Järnes rida võimalusi meie poole, kuid vastaste väravavaht jäi peale. Kuni 11. min tuli ootamatule viigivärav. Kuid enne poolaja lõppu ründaja Kovardajev tõi meile jälle eduseisu. Söötjaks parempoolik Averjanov. 65.min näitas veel oma oskusi keskaitsja Karataev põrutades vasaku jalaga püüdmatult paremasse alanurka tugeva pommi! 3-1 jäigi lõppseisuks. Pole paha. Ei tea kas kaotustest on kah nii hea rääkidaJ?

3:1 3221 Adolfo, Kovardaev, Karataev

Siin vahepeal õnnestus palgata lõpuks uus treener Jevgeni Kranatov. Mitte just väga hea, aga midagi ikkagi. Üht skauti oleks kah juurde vaja.

19.04.2002 kodus vastaseks autotootjad Togilattist ja Lada nimeks. See oli senipeetust mängudest vast intrigeerivaim. Mänga algas Lada survega, kus tegutses brasiilasest edurivimees Edu. Edu see esialgi siiski ei toonud, tema löögid läksid väravast mööda. Kuni 27.min õnnestus vastastel eduseis haarata. Teisel, poolaajal meie mäng elavdus, kuid rünnaküritused sumbusid tugevasse kaitsesse. Ka vahetused ei toonud edu. Adolfo raiskas järjest võimalusi. Kuni 76.min sai vastase keskmees punase tõuklemise eest. Meil oli veel natuke aega! Ja järgmise rünnakuga oli viik jalul, Babenko scored! 90. min tuli tugev löök vahetusmehelt Shuleninilt, mille vv tõrjus, samuti nagu ka kaitsja Kravchuki löögi, seejärel ilmus nagu maaalt, meie keskkaitsja Khimich (forward runnid keelatud) ja lõi võiduvärava! Vaatama tulnud 3700 pealtvaatajat hullusidJ või vähemalt karjusid maruliselt. Kus olid meie ründajad?

2:1 3706 Babenko, Khimich

25.04.2002 Kodus vastaseks Niznekamskist tulnud naftakeemikute meeskond Neftkhimik. Vastaste surve vormistati väravaks 10.min Edasi algasid ka meie vasturünnakud, kuid jällegi Adolfo, kuid seekord assisteeris talle ka teine ründaja Kovardajaev ning ka vastaste vv. hea esitus seisu ei muutnud. Siiski 33. min otsustas keskväljamees Kravchuk ründaja töö ära teha, ilus tribling, söötu ründajatele ei anna (õige kah) ja värav. 1-1 poolaeag. Teisel poolajal jätkas Adolfo oma esitust. Ka meie vv suutis teha häid tõrjeid. 65.min tegin kaks vahetust. Ühena Kovardajevi asemel noorukese ründaja Shulenini. Ja 72. min tegigi ta selle ära mida eelnevad ründajad ei suutnud 2-1 meile. Kuigi suurepärase söödu andis Adolfo. Jälle olime välja tulnud kaotusseisust. Meeskonnal on sisu! Mängu parimaks tunnistati siiski Adolfo ise. Pärast viit vooru on kolmel meeskonnal täisedu.

2:1 3720 Kravchuk, Shulenin

01.05.2002 Suur pidu Venemaal, Töörahva pidu. Pidulikum tavalisest oli ka avatseremoonia. Olime külas Krasnojarskis, võõrustajaks sealne klubi Metallurg. Proovisin seniste treenigtulemuste põhjal algkoosseisus ründaja Shuleninit (teine hispaanlane pole veel platsile saamise väärt olnud) . Mäng algas metallimeeste edu tähe all. Värav jäi siiski puutumata. Teine poole esimest poolaega oli rahulikum, kuna käsutasin mehi rohkem kaitsesse, et vastaste keskvälja rohkem segada. 0:0. Teise poolaja 50 min sai vastaste keskväljamees punase kaardi. Kohe uuesti mehed rünnakule! Tegin ka kolm vahetust, kuid kasu ei olnud. Viimasel 10min. ründasime maruliselt, kuid vastaste vv Pauk ovi(mom) ja kaitsjate hea töö tõttu esimene viik sellel aastal. Shulenin oli väike pettumus.

Järmised 2 mängu on seni 6st-6 teinud Tula Arsenal ja Tom Tomski. Nüüd selgub meie meeskonna tõeline sisu.

eston maravilha
04.01.03, 00:59
viimati mängisin prantsuse liiga 2 divisjoini klubi st-ettienniga. liiga panin umbes 7 mängu enne hooaja lõppu kinni. 38 mängust 28 võitu, 7 viiki ja 3 kaotust. võitsin veel ka mõlemad karikad, mis prantslastel on.
väike osa selle ei olnud ka mu täkk-ründajal, kes lõi 46 mängus 52 väravat.

mad_fm
06.01.03, 04:16
Tere olen ise ka seda mängu \"natuke\" mänginud ja seda screenshoti kus liverpool on premieris 30est 30 võitnud alloleva kommentaariga-näe mis juhtus, nagu ilma loadimata ja muid alatuid trikke kasutamata saavutada pole võimalik. Kahjuks polnud näha mis aastal see juhtus- võib ju olla et 20 hooajal, eriti naljakas tunduks muidugi, et näe võitsin kõik mängud esimesel hooajal ja nüüd pean kiiresti kolmandasse divarisse motivatsiooni otsima minema. Ühesõnaga pole minu arvates mingit mõtet cheatimisega saavutatud tulemustega keksida.

mad_fm
07.01.03, 04:32
jah saada mulle sav game faile.... iseasi kui mitu korda sa nende saamiseks loadima pidid?

Glazza
07.01.03, 05:33
Originally posted by zoolazorts

Mis sul selle (http://www.hot.ee/soolasorts/ronaldinho.jpg) screenshot\'i peale öelda on? :keel4:

So?????

Täiesti mõttetu ju. Tavaline nähtus:lahe:

asdf
07.01.03, 15:14
Kas keegi teab, kust ma võiksin saada cm 01/02 no cd patchi? Olen proovinud igast kohtadest otsida..aga seni tulemusteta..

mad_fm
09.01.03, 05:19
Mida iganes, mida su screenshotid siis lõppude lõpuks tõestavad? Hea tahtmise juures saaks seda saavutada iga 1. liiga meeskonnaga-jumal kui piisavalt aega on iga non divisionis asuva meeskonnaga. Kui on viitsimist ei pea ju kõike mänge ära salvestama, ja ctrl-alt-del aitavad alati. Persse inglise liigas sa ei võida ausalt 30 järjest, raudselt tuleb mõni lambi viik charltoni või W.B.A.-ga või siis kelle kuradiga. Siis teine võimalus kui kaotusi ja viike ei salli teed väikese tsiki-prikiga nii, et neid ei tule ja oled jälle võidu lainel-Milleks keksida?

makser
10.01.03, 03:04
njah ma ka alustasin updateud versiooniga mängimist derby-ga,alguses 1 divar ja 27 milli klubivõlg kaa.alguse sain kohe westi sainida. 1 divari lõpetasin 1 punktise kaotusega liidrile ja läksin premerisse,tegin paar ostu kaa,sest uus board tuli ja võlg kadus ära.1 hooaeg jäin 12 kohale.Siis sain gudjonnsoni ja hasselbainki ja abreu ja juninho ja blaco(mõned juba esimesel hooajal premeris soetatud).Kaitset tugevdasin dirkx-i näol.2 hooaeg premeris läx juba paremini ja lõpetasin 3 kohaga.cl-i sain kaa,tugevduseks ostsin veel valenciast rufete,baraja,kily,samuti soetasin marco ferrera.1 grupist cl-is pääsesin edasi,aga teisest grupist langesin napilt välja,võrdsed punktid real madridiga.aga realil parem väravate vahe ja omavahelised mängud ka tema kasuks.aga liiga suutsin võita ja samuti fa cupi.nüüd on plaanis osta morientes kes ei ole realis rahul ja steven gerrard,kes samuti on transfer listi pandud.vot selline seis siis.vaatan mis uus hooaeg toob.

duff_K
12.01.03, 02:15
khmmm....... ma tean küll et Hollanid ja Inglise liigal on suur vahe aga ikkagi toon näite.......... PSV-ga võidsin esimene hooaeg kohe 28 mängu järjest........ kuna minusugune 0 vend cmis võis esimesel hooajal kohe siukse asjaga Hollandis hakkama saada siis võis ka tema kui ta on teadjam vend Inglismaal sellega 5-6 hooajal hakkama saada nii et väga võimatu pole.... ma nii palju ostsin PSVsse (west,chiotis, tsigalko, N\'Dyaei, Jönsson)

Devil
12.01.03, 20:55

Originally posted by mad_fm

Mida iganes, mida su screenshotid siis lõppude lõpuks tõestavad? Hea tahtmise juures saaks seda saavutada iga 1. liiga meeskonnaga-jumal kui piisavalt aega on iga non divisionis asuva meeskonnaga. Kui on viitsimist ei pea ju kõike mänge ära salvestama, ja ctrl-alt-del aitavad alati. Persse inglise liigas sa ei võida ausalt 30 järjest, raudselt tuleb mõni lambi viik charltoni või W.B.A.-ga või siis kelle kuradiga. Siis teine võimalus kui kaotusi ja viike ei salli teed väikese tsiki-prikiga nii, et neid ei tule ja oled jälle võidu lainel-Milleks keksida?

Pea seda nii absurdseks kui tahes, aga ma ei kasuta selliseid võtteid. Mille järgi sa otsustad et see võimatu on? Et kuna sina ei suuda, siis ei suuda teised ka...:doh:. Kui see nii ei ole, siis what\'s the point of argueing

Ok.

...ja muideks, eputada pole mul plaanis olnud
IRW

Epic
13.01.03, 12:01
:sega1: :sega4:

Devil
13.01.03, 13:56

Originally posted by Devil

IRW

:doh: :sega4: lihtsalt naljakas on ytlus, et eputada pole mul plaanis olnud kuigi viskad siia omastarust tasemel saavutusi ... millega võin isegi;) mina hakkama saada:P .... vaata kui sul mängija keskmiseks tuleb yle 9,88 vat siis on juba tase 8,43 vms on täiesti normaalne nähtus ja siukse tulemuse peale pole tõesti midagi öelda kuna see on nii TAVALINE

PS. loomulikult 9,88 pole reaalne ehk siis võibolla mõnel ronaldol meie õlleliigas :D

eston maravilha
13.01.03, 16:33
nendes ronaldinho screenides nüüd küll tõesti midaghi erilist ei olnud. mul on tunduvalt sitemad mehed saanud samasuguse hooaja keskmise reitingu

Silver
13.01.03, 23:07
:P Zoolazortz mis puutub Shoti liigasse, siis vaata eespool kuskil teemas on selline vend nagu Darren väikeseid screenshotse lasknud :P Vot need on tasemel ja lausa ilus silmale. Nii, et Madalam div madalamaks, aga kôik on vôimalik!

Kaarel
21.01.03, 14:01
Mõned screenid mängijatest, kes noorteakadeemiast on sirgunud. Ma mäleta, et mul CM3-seerias kunagi nii andekaid oma kasvandikke oleks olnud.

Barry Boyle
Boyle promoted (http://www.hot.ee/craig2/boyle_1.jpg)Boyle\'s factfile (http://www.hot.ee/craig2/boyle_2.jpg)

Chris Woodley
Woodley promoted (http://www.hot.ee/craig2/woodley1.jpg)
Woodley\'s factfile (http://www.hot.ee/craig2/woodley2.jpg)

Kosk
27.01.03, 13:27

Originally posted by mad_fm

jah saada mulle sav game faile.... iseasi kui mitu korda sa nende saamiseks loadima pidid.

Issand mihuke frukt...

ahjaa... siin (http://www.hot.ee/zoolazorts) on veel mõned screenshotid, kui kedagi huvitab...

Huvitav, mida sa suudaks teha Liverpooliga siis, kui sa mängida oskaksid......

Pätu
27.01.03, 18:44
niih.. ma lõpetaisn oma esimese hooaja Wolvesiga.. võitsin divvari ja liigakarika.. fa cupis kaotasin finaalis manule... nüüd premmis olen peale 7-t mängu neljas

Epic
07.02.03, 02:16
keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.:idee:

Darren
07.02.03, 13:04
Milles probleem?
Pane 11 meest platsile ja 5 vahetusse.
Sobib Ajaxi taktikaks?

Silver
07.02.03, 22:25
Originally posted by Epic

keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.:idee: Kui sa ei suuda taktikaid ise panna on suht mäda küll...:doh:

Epic
09.02.03, 17:57
Siuke imelik asi juhtus ,et Michael Owen kadus järsku 2003. aastal mängust ära
sai surma või läks pensionile jube imelik :sega10:

McGregor
09.02.03, 20:10
Ma olen jõudnud aastasse 2033. kogu aeg olen mänginud Chelsea-ga. Naelu on kogunenud 1,35 miljardit ja karikate võitmine pole mingi probleem. Negatiivne on mängijate vähesus, umbes aastast 2020 pole euroopa tippklubidel täis komplekti mängijaid(va. inglismaal). Kas keegi on kaugemale viitsinud mängida?

ethan
09.02.03, 20:23

keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.:idee:

kõigepealt pole muidugi probleem üldse Ajaxiga mängida aga, et van der Vaart ise hästi mängima hakkaks võiks ta enne mängijaks treenida. ei tohiks üle aasta aega võtta.

SoccerWorld
09.02.03, 21:57
mängisin Interiga samamoodi karika ja liigade võitmistega. Ainult 2020 nda aastani. Ka mul olid mängijad õnnetud, et mängijaid on vähe. Pane skaudid otsima ja küll sa juurde neid saad.;)

ethan
09.02.03, 22:27
Originally posted by SoccerWorld

mängisin Interiga samamoodi karika ja liigade võitmistega. Ainult 2020 nda aastani. Ka mul olid mängijad õnnetud, et mängijaid on vähe. Pane skaudid otsima ja küll sa juurde neid saad.;)

ma olen ligi 5 aastat mänginud nii, et 80% mängijatest on õnnetud, kuna nende arvates on mängijaid vähe (ligi 30, praegu on üle 40-ne, aga osad on ikka unhappy\'d). Tegelikkuses on nii, et ma ei lähe lihtsalt igasugust saasta sisse ostma, vaid ootan kuni enda akadeemiast noori tuleb (paraku ei tule... :oih: ) , et siis nendest midagi kvaliteetset kasvatada.

McGregor
10.02.03, 11:50
Minu meeskonnas on täis komplekt mängijaid, aga teises klubides, väljaspool inglise liigat, mehi lihtsalt pole. kusjuures ma mängin maksimum võimalustega.

Swifty2002
11.02.03, 01:57
ei saa sittagi aru mis te selle zoolazortsi kallal norite , mees viicib vaeva näha ja igaks mängux ette valmistuda , ka siis kui juba võit kindlustatud on. Mul mängudes on selline viga ma võtan liiga palju eestlasi ja noori mängu kui juba võit olemas on

Pätu
11.02.03, 18:35

ehhee. ma lasen ajaxiga 3-5-2e ja poiss lükkab suht tihti 9-10 :D

illimar
21.02.03, 20:50
Mängisin Yorki meeskonnaga viis hoooaega ja kuuendasse hooaega enam mäng edasi minna ei tahtnud, kuigi ma jõudsin 1 divisjoni ja rahaline seis oli timmis.
Igal proovimisel mõtles veidi ja lõi mängu täielikult välja.
Imelik värk?:oih:

z3ro
14.03.03, 16:20
Hooaeg 2006/2007 mängime koos sõbraga neti vahendusel, mina Celtic tema Rangers :P Esimesed 3 hooaega võitis šotimaal kõik Rangers, kuid edu CLis jäi tulemata! Siis ärkas Celtic võites omakorda järgneval kahel aastal kõik šoti auhinnad, kuid erinevalt Rangersist saatis edu neid ka CLis, mis võideti kahel aastal järjest!! :õnnelik: Celticu koosseis: vv - frey, pelizzolli, bizzarri kaitse - woodgate, tobros, chivu, ferdinand kaitsvad keskpoolikud - hargreaves, gattuso, cambiasso, emerton ründavad keskpoolikud - aimar, zidane, bastürk, duff rünne - mpenza, eto´o, van nistelrooy, papadopoulus, ewerthon, torres

Järjest võidetud mänge 23
Järjest ilma kaotuseta mängud 38
Parim väravakütt Mpenza 56
Parim liiga väravakütt Mpenza 38
Kõige rohkem sööte Aimar 34
Hooaja rating Mpenza 8.83 (Larsson saavutas 8.86, ent müüsin maha peale kaht hooaega)

ethan
14.03.03, 23:36
Originally posted by z3ro

Celticu koosseis: vv - frey, pelizzolli, bizzarri kaitse - woodgate, tobros, chivu, ferdinand kaitsvad keskpoolikud - hargreaves, gattuso, cambiasso, emerton ründavad keskpoolikud - aimar, zidane, bastürk, duff rünne - mpenza, eto´o, van nistelrooy, papadopoulus, ewerthon, torres

mõni šotlane ka meeskonnas oli?

SoccerWorld
15.03.03, 07:56
suur mõte mängida soti liigat, osta endale hunniku staare ja hakata kolle lööma liigas, milles pole üldse konkurentsi ainult celtic ja rangers mängivad omaette klassis. ise mängin itaalia liigat 2009 aastas ja 8 võimalikust serie a tiitlist olen võitnud 7.

z3ro
15.03.03, 13:07
šotlasi pole jah enam klubisse jäänud! :P

ja mis puutub teistesse liigadesse siis olen kõik suuremad läbi mänginud, st umbes 10 aastat igal pool! Itaalia liiga on käkitegu, teisel aastal tegin Milaniga 3 viiki hooaja peale!! Muidex šoti liigaga on sitax raskem mängida, sest arvesta nende klubide reputatsiooni, üxki hea mängumees ei vaata sinna poolegi ennem kui sa pole midagi saavutanud, niiet see on palju raskem kui võtta näitex mingi superklubi ja sellega jätkata!! :kaval:

Epic
15.03.03, 14:55
Mul on ManU-ga käimas hooaeg 2011/2012 Premier League 10 võimalikust tiitlist võitnud 7:lahe: , Champions League olen võitnud 2 korda:deemon: , F.A Cupi 5 korda,
League Cupi ka 5 korda;) siis veel 7 korda võitnud Charity Shieldi:D ,UEFA Cupi 1 korra, kui Champions League täielikult metsa läks ja 3.kvalifikatsiooni ringist edasi ei saanud,
siis veel World Championshipi võitnud 1 korra, Super Cupi võitnud 2 korda, Interconitental Cupi 2 korda.Lisaks olen veel Jugoslaavia koondise eesotsas vahepeal olin ka Nigeeria, Bulgaaria ja Uruguay manager.Kooseissus on vanadest:D :P tegijatest meeskonnas veel Beckham, Silvestre, Brown ja Richardson aga vahepeal on käinud igasugu staare meeskonnast läbi :Lucio, D\'Alessandro, Aimar, Kluivert, Ronaldinho(Kes on ka praegu meeskonnas:D ), Laursen, Robben, Toldo(Ikka mängib veel:P :kaval: ),
Ashley Cole, Bonera, Fernando Torres, Yakubu, Chivu(paari kuu pärast läheb Bayernisse:( ), Georcelin(Northamptonist sirgunud staar, vahepeal mängis Milanis), Alan Smith(mõttetu mees:viha: ), jpt(noorema põlvkonna esindajad).Lisaks veel üks täielik leid Dario Zuccarelli argentiinlane praegu 23 aastane koondisesse ei ole veel suutnud ennast murda:( .

Glazza
15.03.03, 16:18

Mul on ManU-ga käimas hooaeg 2011/2012 Premier League 10 võimalikust tiitlist võitnud 7:lahe: , Champions League olen võitnud 2 korda:deemon: , F.A Cupi 5 korda,
League Cupi ka 5 korda;) siis veel 7 korda võitnud Charity Shieldi:D ,UEFA Cupi 1 korra, kui Champions League täielikult metsa läks ja 3.kvalifikatsiooni ringist edasi ei saanud,
siis veel World Championshipi võitnud 1 korra, Super Cupi võitnud 2 korda, Interconitental Cupi 2 korda.Lisaks olen veel Jugoslaavia koondise eesotsas vahepeal olin ka Nigeeria, Bulgaaria ja Uruguay manager.Kooseissus on vanadest:D :P tegijatest meeskonnas veel Beckham, Silvestre, Brown ja Richardson aga vahepeal on käinud igasugu staare meeskonnast läbi :Lucio, D\'Alessandro, Aimar, Kluivert, Ronaldinho(Kes on ka praegu meeskonnas:D ), Laursen, Robben, Toldo(Ikka mängib veel:P :kaval: ),
Ashley Cole, Bonera, Fernando Torres, Yakubu, Chivu(paari kuu pärast läheb Bayernisse:( ), Georcelin(Northamptonist sirgunud staar, vahepeal mängis Milanis), Alan Smith(mõttetu mees:viha: ), jpt(noorema põlvkonna esindajad).Lisaks veel üks täielik leid Dario Zuccarelli argentiinlane praegu 23 aastane koondisesse ei ole veel suutnud ennast murda:( .

Pole midagi öelda - ÕPI MÄNGIMA

Glazza
15.03.03, 16:23

suur mõte mängida soti liigat, osta endale hunniku staare ja hakata kolle lööma liigas, milles pole üldse konkurentsi ainult celtic ja rangers mängivad omaette klassis. ise mängin itaalia liigat 2009 aastas ja 8 võimalikust serie a tiitlist olen võitnud 7.

On see siis parem näitaja. Üldiselt oli CM3 sedavõrd lihtne, et kui just mingeid kuive run\'e mitte välja tuues või ülivõimasid liigavõite, siis on tulem keskpärane. Suure klubiga saab kõike teha.

Mõttekam on mängida soome, venemaa liigat näiteks väikse klubi eest või võtta conference\'st meeskond ja viia ta CL võiduni:õnnelik:

SoccerWorld
15.03.03, 16:26
kas soovib keegi muidu seda võrgus teha.
mailige mulle soccerworld@hot.ee

Swifty2002
15.03.03, 22:32

kas soovib keegi muidu seda võrgus teha.
mailige mulle soccerworld@hot.ee

ma viicin aga kas sul msn-i pole olex licam teha nagu

kui pole v6ime ka maili v6i msni swifty2002_estonia@hotmail.com

z3ro
15.03.03, 23:18
muidugi on selline võimalus et kelle hea ühendus ja tipp topp arvuti võib server olla siis panex mingi rohkem mängijaid ühte punti! :õnnelik:

Epic
16.03.03, 01:51
Ma lööks ka kampa ;) aga kas keegi võiks kirjeldada kuidas see võrgus mängimine välja näeb:) Ma ei jaga eriti seda asja:P

Swifty2002
16.03.03, 02:10

Ma lööks ka kampa ;) aga kas keegi võiks kirjeldada kuidas see võrgus mängimine välja näeb:) Ma ei jaga eriti seda asja:P

asi lihtne , 1 inimene teeb mängu , ja siis ip-järgi saavad teised liituda , siis mängid nagu tavaliselt oma mängu ainult et mõne klubi manageri on sinusugune lihane inimene kes arvuti taga istub.

Swifty2002
16.03.03, 02:12

muidugi on selline võimalus et kelle hea ühendus ja tipp topp arvuti võib server olla siis panex mingi rohkem mängijaid ühte punti! :õnnelik:

sellex võix olla ka keegi kel database ikka korras olex , et nagu kellel mingid patchid võetud ja ega ole editoriga jamatud , mida minu kohta öelda ei saax

z3ro
16.03.03, 12:13
asi selles et mul on peal patch 3.9.68 ja kõige uuem CM-Sorted (kõik uuemad transferid jne) Kui sobib siis võix täna õhtul proovida! :D

z3ro
16.03.03, 12:14
asi selles et mul on peal patch 3.9.68 ja kõige uuem CM-Sorted (kõik uuemad transferid jne) Kui sobib siis võix täna õhtul proovida! :D

z3ro
16.03.03, 12:16
mul patch 3.9.68 ja kõige uuem CM-Sorted (transferid jne) Kui sobib siis võix õhtul proovida! :D Samas palju tulijaid olex?

z3ro
16.03.03, 12:21
oops tähelepanemattuse tõttu nac palju neid tuli siia!! :naer3:

SoccerWorld
16.03.03, 13:56
kahju küll, mul on 3.60, aga võin tõmmata selle uue patchi, olen juba ühega võrgus mitu hooaega mängind ja kolm liiga tiitlit võitnud, maili mulle õhtul, soccerworld@hot.ee, võiks muidugi rohkem kui kaks mängijat tulla

EgoTrip
16.03.03, 13:57
Ise mängin praegu Bordeaux`ga. Esimene hooaeg oli ikka super. UEFA, French League, French Cup ja peale selle lõi Pauleta 52 mängus 45 väravat. Kõik on hea ja OK aga probleem on selles, et enne hooaja algust on kõik mängijad tired, Condition on umbes 70-80%. Kas ja kuidas saab panna meestele eraldi treeningu kava peale, et neil oleks üpris hea condition enne hooaja algust. Ja rääkige kõike kuidas teha treeningut.

SoccerWorld
16.03.03, 14:00
mängi ennem hooaega vähem sõprusmänge!!!! treeningplaanid saad tõmmata pea kõikidest cm lehtedelt, ise tõmbasin hea plaani www.cmgamer.com

-Eemeez-*
16.03.03, 14:15
Alustasin mängu kuskilt Hispaania teisest divisjonist. Klubiga Cordoba. Aastaks 2005 sain Hispaania mesitriks. 2006 uefa karikas 2\'e koha. ja 2007 Hispaania meistriks.

Swifty2002
16.03.03, 15:32
ma võin tulla kuid tahaks kellaaega teada

Swifty2002
16.03.03, 15:33
Mis liigat muidu teete?

-madis-
16.03.03, 16:41
Põhimõtteliselt võiks ju kah proovida. Võta sel juhul siis minuga ühendust (soovitavalt MSN-iga). Aadress on profiili all.:)

z3ro
16.03.03, 17:31
ise mõtlesin et teex Itaalia liigat seal palju superklubisid ja siis olex mingit heitlust ka kõrgetela kohtadele! Roma, Lazio, Milan, Inter, Juventus ;)

z3ro
16.03.03, 17:42
kell 18 lõpeb registreerimine! kes siis olemas nendega hakkab pihta! :õnnelik:

Mõm17
16.03.03, 19:43
Lõpuks saavutasin edu!!:õnnelik:
2007 või 2008 aastal võidsin Champions League ära. jee 3x:õnnelik: Finaalis alistasin AC Milani. SuperCupi`s alistasin FC Porto
Lisaks võitsin French Cupi ja French SuperCupi.
Eelnenud hooajal olin 1. korda võitnud Prantsuse liiga.
See aasta jäin liigas vist 14.
Ise olen igati rahul:D

SoccerWorld
16.03.03, 20:15
teeks jah itaaliat!!! Mul Inter

z3ro
16.03.03, 21:57
kui keegi viicib liituda mingi aeg siis andku teada!
2 soccerworld Inter kinni juba Lazio vaba veel! :lahe:

5 tiimi mängivad: Inter, Milan, Roma, Parma, Juventus :P

SoccerWorld
16.03.03, 23:02
mina viitsin anna ip!!!!!!!!

Swifty2002
17.03.03, 01:04
kes see algul siis parmaga mängu tegi?

guesswho
17.03.03, 16:25
Kuidas panna Barcelona mängima nii, et tuleks karikaid ka? 1. hooaeg võitsin la liga, aga siis läks Atletic Bilbao pidurdamatusse hoogu ja enam lihtsalt ei saa neist jagu. Olen jäänd 3-5-2 juurde mis on parem?

makser
17.03.03, 21:13
mina mängisin barcaga 3-2-3-2 et siis nagu 3 keskkaitset siis kaks dmc-d kellel on nooled äärtesse(dml ja dmr) siis oli amc kellel on vabaroll ja vasakpoolik nool ette ja parempoolik nool ette.dmc-d markivad zonal kaaa.ja nagu päris ästi läx,et nagu la liga panin ikka võimsalt kinni esimestel hooaegadel.aga siis läx valenci väga tugevakls mingi 05 vai 06 aasta.siis enam võimsalt ei võitnud aga ikkagi võitsin.

Man UU
18.03.03, 14:55
Mina mängin AC Milaniga ja olen mänginud juba mingi 4 hooaega, mul on läinud üpris hästi olen Meistrite Liiga ka ära võitnud, kuid Itaalia liigas olen 3 hooaega järjest 2 :viha: koha saanud. See hooaeg üritan ka selle ära võita. Olen meeskonda ostnud päris palju mängijaid juurde(enamus noored mängijad) näit. E.Mpenza, K.Hofland, F.Ljungberg, D.Posanzini, F.Baldini, S.Pletikosa jt. Raha on meeletult. Müüsin Nesta Real Madridi 35 milj eest, sest mõtlesin et selle pappi eest saax paar head mängijat juurde ka uue keskkaitsja Hofland ja see tegu õigustas end meeskonna kaitse on läinud väga heax, eelmine hooaeg lasin sisse liiga mängudes vist ainult 17 väravat. Praegu käib 4 hooaeg ja olen Liigas 1 Meistrite liigas olen 2 ringis ning itaalia karikas 1/8 finaalis

Glazza
18.03.03, 17:48
Originally posted by Man U

..... Raha on meeletult .....

Kus siis tiitlid on:kaval:

Man UU
19.03.03, 00:30
Originally posted by Glazza

Tiitleid on täiega, ma pole võitnud ainult Itaalia Liigat ja Itaalia Superkarikat, õlejäänud on kõik ära võidetud, mis võita annab.

Man UU
19.03.03, 00:35

Tiitleid on täiega, ma pole võitnud ainult Itaalia Liigat ja Itaalia Superkarikat, õlejäänud on kõik ära võidetud, mis võita annab.

Man UU
19.03.03, 00:35

z3ro
19.03.03, 10:56

parma oli kogu aeg vaba! kompu tegi temaga mängu :P

z3ro
19.03.03, 10:59

Mina mängin AC Milaniga ja olen mänginud juba mingi 4 hooaega, mul on läinud üpris hästi olen Meistrite Liiga ka ära võitnud, kuid Itaalia liigas olen 3 hooaega järjest 2 :viha: koha saanud. See hooaeg üritan ka selle ära võita. Olen meeskonda ostnud päris palju mängijaid juurde(enamus noored mängijad) näit. E.Mpenza, K.Hofland, F.Ljungberg, D.Posanzini, F.Baldini, S.Pletikosa jt. Raha on meeletult. Müüsin Nesta Real Madridi 35 milj eest, sest mõtlesin et selle pappi eest saax paar head mängijat juurde ka uue keskkaitsja Hofland ja see tegu õigustas end meeskonna kaitse on läinud väga heax, eelmine hooaeg lasin sisse liiga mängudes vist ainult 17 väravat. Praegu käib 4 hooaeg ja olen Liigas 1 Meistrite liigas olen 2 ringis ning itaalia karikas 1/8 finaalis

:õnnelik: hmm siis tuleb vaid ühte öelda ÕPI MÄNGIMA. Esimene hooaeg AC Milaniga mul = kõik tiitlid (esimene hooaeg Milan UEFAs). Teine hooaeg = kõik tiitlid (ka CL), komentaarix veel niipalju et hooaja peale kogunes Itaalia liigas tervelt 3 viiki ja 0 kaotust :P

Martin
19.03.03, 11:47
On tõeline au olla selliste korüfeedega ühes foorumis...

Tsee-emm-liit WILL return!

Swifty2002
19.03.03, 19:19

parma oli kogu aeg vaba! kompu tegi temaga mängu :P

ok ma licalt vaatasin et kirjutasid mis klubid võetud olid ja seal oli parma ka a kellaaeg nagu oli päris varajane sellex küsisin.

Martin
19.03.03, 19:39

Originally posted by Martin

Tsee-emm-liit WILL return!

Kas seekord juba CM4-s?

Aga loomulikult :)

z3ro
20.03.03, 15:36
ennem tuleb oodata kuni asi välja tuleb! siis kindlasti uue peli kallale! :P

Swifty2002
20.03.03, 18:28
see oli vist 22 märts vist millal inglismaal ja iirimaal see välja tuleb

prrovisin demot uuesti tõmmata ja nüüd töötab ilusti teen valenciaga

Epic
20.03.03, 19:22
Valenciaga???!!! minuarust sai DEMOT ainult inglise klubidega mängida:kratsti:

ethan
20.03.03, 22:36

tõmbaks ehk värskema DEMO? :doh:

ethan
20.03.03, 22:42
Originally posted by ethan

tõmbaks ehk värskema DEMO? :doh:

võib-olla mõne quickstarti ka?

tahtsin \'muuta\' aga tuli hoopis uus postitus. pagan võtaks seda hajameelsust.

Swifty2002
21.03.03, 00:39
Jep epic sigames.com on olemas gold demo ja hulgalt quick starte shoti,hispaania,saksa jne. liigade omad

Epic
21.03.03, 01:18
Ma pole viimasel ajal eriti sigames.com-i uurinud:D :P
Aitäh info eest:)

Swifty2002
23.03.03, 16:46
kas täna ka võrgus cm\'i? või pole aega?

SoccerWorld
23.03.03, 19:19
Tavai teeme!!!!!!!!!! soccerworld@hot.ee
tule www.zone.ee/hattrickestonia jutukasse seal räägime!!!!

Glazza
24.03.03, 03:10
Õnnis ja õilis tsemmliit on siinkohal rüvetatud:doh:

Leivo-Tigu Vimb
24.03.03, 11:08
Aga mis on olnud teie kõige kallim müügitehing? Minul on seni olnud Arsenaliga mängides Vieira - Barca ostis ta 67 miljoni poundi eest. pärast seda lubas mul klubi teha oste kuni 120 miljoni eest.

Swifty2002
24.03.03, 11:37
Ma pean praegu pedro munitisele maxma 250.000£ nädalas (omaarust pole saanud elu sees nii palju palka kellelegi pakkuda ja nüüd olen 4 milliga miinustes, uut lepingut ka vend ei taha nii et tuleb maha müüa (kusjuuras mu 8 parimat meest saavad sama palju palka kokku ja munitis mul vahetusmees

kõige kallim tehing on mul vaid 32,5mln ja seda Buffon\'i eest
ok nüüd nesta 34,5 aga sinu 68milline see ei küündi

Epic
26.03.03, 17:29
Mingi eri kummaline asi juhtus praegu.
Mängisin rahulikul CM 01/02-te siis nagu mäng kadus ära aga kui uuest tahan hakkata mängima siis ütleb, et CM 01/02 is alredy running on this machine!:viha: JAMA VÄRK!!!

überalles
27.03.03, 07:54
Pole asjas suurem profi, nii et äkki oskab keegi õelda kuidas ma saaksin kohe algusest peale Eesti koondist juhtida?

Leivo-Tigu Vimb
27.03.03, 10:12
Minu teada peab koondise treeneriks siiski kandideerima. Aga võimalik et ma ise ka lihtsalt ei tea nippi.

Epic
27.03.03, 10:47
Eesti koondise treeneriks ei saagi!!!
Aga kui tahad mõnd teist koondist alguset peale juhtida siis lihtsal valid klubi asemel koondise.:)

Swifty2002
27.03.03, 11:27
Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500 (vist ei mäleta täpselt ,kui keegi teab võib täpsustada) mängijat ma tegin näitex eesti liiga klubid ja pnain eestlased ikka mängima ka kuigi mõni mängija jäi siiski puudud aga cm lõi teisel aastal ise mõned mängijad juurde (nt 15 erinevat jäägerit )

Sõber jäi just eesti koondisega napilt em2004st välja playoff rumeenias jäi 2-2 aga kodus tuli kaotus vastu võtta kusjuures oli ühes alagruppis türgi venemaa horvaatia ja slovakkiaga , türgi jäi viimasex ja venemaa võitis ära (eesti venemaa 4-1 võõrsil) horvaatia jäi 1 punktiga eestist maha.

ethan
30.03.03, 19:57

Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500

1500?

äkki 250?

Epic
03.04.03, 12:07
On algamas hooaeg 20016/17 ja Meistrite Liigasse pääses selline meeskond nagu Braintree, kes ei mängi isegi conferense\'is ja polegi nende aastate jooksul ühtegi mängu pidanud:kaval: Väga kahtlane:deemon:

Epic
04.04.03, 13:30
Lõpuks juhtus see mis juhtuma pidi peale Felipao, Mario Sergio, Oswaldo de Oliveira, Paolo Autuori ja Celso Rothi sain lõpuks Brasiilia koondise etteotsa :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Kuupäev on : 24.11.16 ehk siis 16. hooaja keskel on mul võimalus maailma parimat koondist juhendada:) :) :) :õnnelik: ;) ;) ;)

Swifty2002
05.04.03, 08:04
Originally posted by ethan

Eesti koondise managerix saab juhul kui eestist on mängus vähemalt 1500

1500?

äkki 250?

maa ei tea ma ei mäletaa ma tegin päris ammu selle editori värgi siis lugesin palju mehi vajaa ja nii palju tegin ka.

tegelt 1500 tundub külll suur agaa ma ei tea

Epic
05.04.03, 13:19
Esimest korda nägid siukest asja, et mõni manager nimetab mingit meeskonda igavaks:P :D :kaval:

Nimelt siis siuke tekst tuli :

Boring Ipswich

Crystal Palace manager Bryan Robson has claimed that Ipswich\'s current side are one of the least adventurous sides in the Premier Division this season.:doh:

Ega jah hea on öelda kui ise oled teine ja Ipswich on üheksas:P

Jaan
07.04.03, 04:29
Tegemist on anomaaliaga. Teisel kohal - 1) Palace 2) treener Bryan Robson.

überalles
13.04.03, 14:56
Kahju, et ei mäleta mehe nime, aga kord Iirimaa koondist juhtides kutsusin koondisse mingi 16- aastase tüübi. Panin ta platsile ja mees lõi debüüt mängus 5 väravat...Vahel joppab

Swifty2002
13.04.03, 20:43
Originally posted by überalles

Kahju, et ei mäleta mehe nime, aga kord Iirimaa koondist juhtides kutsusin koondisse mingi 16- aastase tüübi. Panin ta platsile ja mees lõi debüüt mängus 5 väravat...Vahel joppab

nja aga palju see nimi ikka loeb niikuinii mees igaks mängux uuesti genereeritaxe suure tõenäolisusega

SoccerWorld
19.04.03, 11:02
kes tahab minuga võrgus teha mailigu mulle soccerworld@hot.ee

Red Devil
22.05.03, 19:27
Mis meeskonnaga keegi praegu mängib ja kuidas läheb??? NIng tahax teada ka selle meeskonna algkoosseisu ja vahetusmehi.

Robinho
22.05.03, 20:41
Mina mängin Real Madridiga ja meeskond näeb mul välja järgmine:
Gk: Frey, Casillas
Def: Raul Bravo, Joaquin, Solari, Chivu, Lucio, Geremi, Reveillere, Nikolaos Tobros.
Mid: Seedorf, Cambiasso, Guti, Pirlo, Karembeu, Xabi Alonso, van der Vaart, Zidane.
Att: Raul, Ronaldo, Adriano, Cavenaghi, Portillo.

Aasta on momendil 2004 ning taktikaks on 4-3-1-2. Kogu oma aja managerina olen ostnud 24 mängijat kogu hinnaga 256 miljonit ning müünud 23 mängijat 213 miljoni eest.

Üks probleem on ka esinenud, seda küll eelmises mängus. Nimelt juhtub mul kuskil aastas 2008-2010 selline kurioosne asi, et ei loadi enam savetud mängu ära. Jääb lihtsalt ühe ja sama koha peal laadimise ajal seisma ja edasi enam ei liigu. Oskab keegi aidata?

Epic
22.05.03, 21:08
Originally posted by ass

Üks probleem on ka esinenud, seda küll eelmises mängus. Nimelt juhtub mul kuskil aastas 2008-2010 selline kurioosne asi, et ei loadi enam savetud mängu ära. Jääb lihtsalt ühe ja sama koha peal laadimise ajal seisma ja edasi enam ei liigu. Oskab keegi aidata?

Arvatavast plaat või arvuti perses!:doh:

Red Devil
22.05.03, 21:21
Ise ma mängin AC Milaniga ja lõppes just 2004/2005 hooaeg ja tulekul on 2005/2006

Koosseis:
GK: Abbiati, Pletikosa
DEF: Nesta, Kaladze, C.Panucci, Hofland, Valgaeren, Prutton, Brechet, Colloccini
MID: Rivaldo, Ronaldinho, Ambrosini, Marchionni, W.Dalmat, Posanzini, Kaluzny, Gatusso, Robben
FO: Shevchencko, Antonov, Smith, Mpenza, Cisse

Minu taktika on 4-4-2. Endal läheb päris hästi, olen võitnud kõik asjad mida võita üldse saab. Ainuke asi mida pole võitnud on Itaalia Super Cupi, see hooaeg õnnestus võita ka Itaalia liiga, muidu olin 3 hooaega järjest 2 kohal. Meeskonda olen ostnud ka 2 eestlast-Piiroja ja Antonov. Antonov on küll mul väga hea ta jääb taseme poolest alla vaid Shevchenkole ja Mpenzale, teistest ründajatest on ta parem. Piiroja, kui ma ta ostsin sai päris normaalselt mängida, ning ta mängis ise ka hästi, aga see hooaeg tema jaox mu meeskonnas kohta enam pole...vist....ex näis.

Swifty2002
24.05.03, 00:20
mul pani jääger jubedalt CL\'is lõi Valencia vastu 4 väravat ja oli CL\'is väraavlööjate tabelis 3 koht. keskmine rating umbes 8,5 vist......aga järgmisex hooajax(2004 vist) vajus ära

see 8,5 oli liiga keskmine rating ...sellega oli 2 kohal saviola järgi, tal oli üle 9

Silver
25.05.03, 12:00
Ma alustasin mäng hiljuti Juventusega, tavaliselt ma Juvega ei mängi, ma ei teagi miks, aga nii see on. Igaljuhul mingit tuju ei ole. Lihtsalt ei paku pinget. CM4 tundub minu silmis kuidagi nõrgavõitu... Mäletan täpselt, kui 01/02 tuli vot siis oli mängimine peateema. Mängisin ikka päevas parajalt 3-4 tundi, aga uuega on kuidagi teisiti kohe üldse ei tõmba. Eks see ole see ootamine ja parema lootmine. SIGames venitas ka sellega nii kaua, et ootused olid väga kõrgel... Igaljuhul see on minu arvamus :)

eestimees
27.05.03, 11:40
Manchester City hooaeg 2010.
Väravahid:
Carlo Cudicini-Mart Poom

Kaitsjad:
Pascal Cygan, Yuri Nikiforov, Richard Dunne, Raio Piiroja, Christian Chivu, C. Metzelder

Poolkaitsjad:
Ludovic Guly, Juninho Paulista, Zidane, Wiltord, Andres Oper, Luis Enrique, Thomas Christiansen, Pennant, Guradiola

Rünndajad:
Maksim Gruznov, Bobby Zamora, Paulo Wanchope

1 Divisioni võita
5 Inglismaa meister
4 UEFA Liiga võitja
1 UEFA Cup
5 Super Cup
5 Inglise karikat
4 Inglise Liiga karikat
6 Charity Shieldi
5 UEFA Super Cup
4 Rahvusvahelist karikat

euro_boss
27.05.03, 12:13
Ma mängin Coventry Cityga ja olen Premiershipile väga lähedal. Mul on ka mingi noor täkk(noortekoondisest tulnud), kes on mänginud juba 4 mängu järjest 7-8 pointsa peal!:õnnelik:

SleepWalking
27.05.03, 12:50
Originally posted by eestimees
Manchester City hooaeg 2010.
Väravahid:
Carlo Cudicini-Mart Poom
Kaitsjad:
Pascal Cygan, Yuri Nikiforov, Richard Dunne, Raio Piiroja, Christian Chivu, C. Metzelder
Poolkaitsjad:
Ludovic Guly, Juninho Paulista, Zidane, Wiltord, Andres Oper, Luis Enrique, Thomas Christiansen, Pennant, Guradiola
Rünndajad:
Maksim Gruznov, Bobby Zamora, Paulo Wanchope

On Sul ikka kogenud võistkond et - Poom (38), Cygan (36), Nikiforov (40), Luis Enrique (40) Juninho (37), Zidane (38) ja Guardiola (39) ikka veel mängivad.