320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Anaalnikkumise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anaalnikkumise teema

    Tere!

    Olen kaua aega püüdnud seda teemat sõnastada, kuid pole suutnud ega vist ka julgenud. Aga jõulude puhul vist võib. Et kõik ausalt ära rääkida, nagu Agu Sihvka kunagi, tuleb alustada ajast, mil viis täiesti seksi täis noormeest lamasid kas enne või pärast Okunokuzuuna ja Estoniichi sumoheitlust oma voodites ja arutlesid maailma kõige tähtsamate kõsimuste üle.

    Näiteks siis anaalvahekord mehe ja naise vahel. Paluks pedenaljad kohe kõrvale jätta - selleks võime teha uue teema!

    Aga. Igatahes selgus, et ulatuslikust valimist (5) olid pruuni riiki kas korra või mitmel korral külastanud kolm noormeest. Alati oli külastus külastusviisaga ehk riigi omanik ise kutsus ja palus või nõudis. Räägin siis läbi lillede, sest mõni alaealine raudselt tuli seda teemat ikkagi lugema, kuigi see oli selgelt keelatud.

    Kuid mis meid huvitama hakkas oli küsimus, et kas teisel on siis samamoodi ehk:
    1) suurem osa on seda teinud
    2) peamiselt naise soovil
    3) polnud eriti joovastav kogemus

    Veelgi enam pakub aga anaalpõrutusneitsitele huvi, et kuidas kurat Te sellega hakkama saite ja totsi kas siis ise ära rääkisite või talle selle mõtte pähe panite?!?!

    Et siis kogemused palun siia! Naised võivad ka sõna võtta, sest selle teema pärusmaa on suuresti ikkagi ka nende oma.

    Vot siis nii. Aitähh tähelepanu eest.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

    Kui mainitud väikse valimi põhjal tehtud üldistus paika peab, siis on foorumlaste seas ligikaudu 5000 brown hole warriori. nende soovimatus oma kogemusi jagada on ausaltöeldes natuke solvav, et mitte öelda vastutustundetu. või noh, see on isegi natuke kuritegelik.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

        mitte et ma pruuni vabariigi presidendiks või kuningaks kandieerida soovikisin, aga autor oleks teiste julgustamiseks võinud enda vastused teistele näha anda. See on kindlasti niivõrd sügav teema, et ma ei usuks ka mingisse mõjutamisesse, kui need oleksid teisetele kohe näha olnud.
        Aga muidu on tegemist tõesti julge teemaga, eriti veel valgete jõulude aegu.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

          tulin, nägin, võidsin .....sitta ikka juhtub

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

            Algselt postitas dreyd
            mitte et ma pruuni vabariigi presidendiks või kuningaks kandieerida soovikisin, aga autor oleks teiste julgustamiseks võinud enda vastused teistele näha anda.
            Ma tänan julgustamise eest, kuid nagu esimesest postitusest näha võis, polnud riiklikke külastusi teinud täisvalim ehk viis viiest, vaid hoopis kolm viiest. Kaks kodumaa austajat on siin juba sõna võtnud, ülejäänud kolm vist häbenevad.

            Ma ei vihja seda kirjutades millelegi. Tegelt olen ma suht osav.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

              Algselt postitas Martin


              Algselt postitas dreyd
              mitte et ma pruuni vabariigi presidendiks või kuningaks kandieerida soovikisin, aga autor oleks teiste julgustamiseks võinud enda vastused teistele näha anda.
              Ma tänan julgustamise eest, kuid nagu esimesest postitusest näha võis, polnud riiklikke külastusi teinud täisvalim ehk viis viiest, vaid hoopis kolm viiest. Kaks kodumaa austajat on siin juba sõna võtnud, ülejäänud kolm vist häbenevad.

              Ma ei vihja seda kirjutades millelegi. Tegelt olen ma suht osav.

              siis on tõepoolest ka mullegi kõik selge, kuna olen siin foorumis lahtiste silmadega ringi ikka vaadanud küll. Sa Matu oled tõesti igavene vigurivänt...vaatame siis koos, mis vennasvabariiklased nüüd kostavad

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                Ma arvan, et sa Martin tead mind piisavalt hästi seega oleks täiesti arusaadav vastus.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                  oli täitsa joovastav

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                    Omg

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                      Minu jaoks on natuke arusaamatud postitused need:
                      Algselt postitas amority
                      Ma arvan, et sa Martin tead mind piisavalt hästi seega oleks täiesti arusaadav vastus.
                      Algselt postitas eston maravilha
                      oli täitsa joovastav
                      Tundub, et härrasmeestel on mingisugused kogemused saabastega mudas müttamises, kuid arusaamatu on nende kidakeelsus oma oskuste ja kogemuste kirjeldamisel, et järeltulevad põlved ja seikslusmatkade huvilised saaksid oma teadmisi täiendada. Järelikult on mida häbeneda! Häbenevad pervod olete! Vot! Või siis kadedad ja ei taha öelda, kuidas naisi ära rääkida.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                        dzentelmen sellistel teemadel ei räägi.

                        siiski peaks mainima, et naistele enamjaolt meeldib, kui neile ka midagi tagantpoolt sisse pannakse. aga selle asemel, et siin uudishimutseda, proovi järgi

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                          Martin sul midagi paremat teha pole muidu kui uurida teiste anaalseksi kogemust? või kirjutad artikli Postimehes sellel teemal? proovi ära siis enam küsimusi ei teki, suht haiglane igastahes

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                            Algselt postitas eestimees
                            Martin sul midagi paremat teha pole muidu kui uurida teiste anaalseksi kogemust? või kirjutad artikli Postimehes sellel teemal? proovi ära siis enam küsimusi ei teki, suht haiglane igastahes
                            Õige! Tahaks veel lisada, et korralikud poisid nii ei tee!

                            Ära väga pahanda.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Anaalnikkumise teema\'

                              Algselt postitas Martin


                              Algselt postitas eestimees
                              Martin sul midagi paremat teha pole muidu kui uurida teiste anaalseksi kogemust? või kirjutad artikli Postimehes sellel teemal? proovi ära siis enam küsimusi ei teki, suht haiglane igastahes
                              Õige! Tahaks veel lisada, et korralikud poisid nii ei tee!

                              Ära väga pahanda.
                              ei pahandagi häid pühi igastahes sulle martin

                              Kommentaar

                              Working...
                              X