320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Cup Fantasy Football

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UEFA Cup Fantasy Football

    Uefa.com alustab 3. ringist nüüd ka UEFA Cup'i fantasy'ga, kus tuleb valida igaks vooruks 13 mängijat neljapäeval mängivate tiimide seast. Põhierinevus CL fantasy'st seiseb selles, et siin saab mängupäevade vahel teha piiramatul arvul tasuta vahetusi.

    Neile, kes ka CL Fantasy's osalevad, saadeti juba vastavad mailid, aga kes veel ei tea, siis:
    http://en.ucupfantasy.uefa.com/

    #2
    13 mängijat valitud,kuid keegi võiks teha ka mingi soccerneti liiga.
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #3
      Private league:

      Soccerneti UEFA Cup
      Kood: 19365@_33300

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Siim88

        Soccerneti UEFA Cup
        Kood: 19365@_33300
        Seda, et üritasin selle koodiga liituda, aga väidetakse vigane olevat. Kontrollid ehk üle siim.

        Kommentaar


          #5
          Mul ta küll vigane ei olnud. Tegin copy/paste ja kõik korras.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Maarek

            Mul ta küll vigane ei olnud. Tegin copy/paste ja kõik korras.
            Ja läkski läbi sedakorda!! Ilmselt oli mingi muu kala enne sees. MEHED,KOTKAD - KÕIK MÄNGIMA, MA NÄEN SEAL AINULT VIITE OSALEJAT!! KURAT LEEDUKAIDKI ON KÕVASTI ROHKEM OMAS LIIGAS!!!

            Kommentaar


              #7
              Kes loodavad UEFA fantasy's edukalt esineda, neil soovitaks näiteks onefootball.com'i preview'sid vaadata, et vigastatud ja eemaldatud mängijaid vältida:
              http://www.onefootball.com/index.phtml?page=fullstory&newsid=97867

              Ise pidin küll nii mõnegi algselt valitud mehe välja vahetama. Näiteks Feyenoordil on 7 tükki vigastatud, austraallane Emerton koondise juures ning van Hooijdonk kaartidega eemal. Ei tea, kas UEFA ka mingi vastava maili saadab, nagu enne CL mänge. Üldiselt võiks nad seda veidi varem teha.

              Kommentaar


                #8
                Kysimus lihtne -mix on Heindrich taha kirjatud et ta ei osale ,kui vend Bundesliigas taob kyll.Pole vist Uefasse yles antud.Aga ilma tematagi täica kobe voor oli.Tabasin ära ,et Andersoni Sonny tulex kaptenix panna.Kujutan ete ,et kogu liiga liidril olid Andersson ja Vieri ryndes ja yx neist ka kapten - ropp punktisumma kindlasti juba kahest mehest.

                Kommentaar


                  #9
                  Tsekkasin veidi asja ja näe , oligi matchday võitjal Vieri kapten ja Andersson ryndes ja pealekauba oli ta ka eesti poiss.Well done ,kaasmaalane!

                  Kommentaar


                    #10
                    Krt, ise kaotasin 14 punkti sellega, et Vieri asemel Harte'i kapteniks panin. Ülehindasin nii Ipswichi kui Leedsi kaitset . Nüüd pääses ka Aramis kahe punktiga mööda . Täielik fiasko oli sel nädalal CL fantasy's .

                    Kommentaar


                      #11
                      Fazz, tundub, et meie vahel käib kõva rebimine. Igatahes on viimased voorud olnud kui pühad kingitused. Pakun välja duelli: mängu lõppedes teeb kaotaja vähemalt ühe õlle välja

                      Kommentaar


                        #12
                        Juks:
                        Mis mul selle vastu, aga pean ka seda ütlema, et minu puhul on tegu vist isegi suurema karsklasega kui Pohlak

                        Kuram, nüüd kaotasin punkte seetõttu, et Rui Costa asemel andsin kaptenipaela Rosickyle ning just nüüd otsustas Costa lõpuks ise värava lüüa

                        Kahjuks paljud kõvasti alustanutest pole viitsinud enam pidevalt kaasa lüüa ja ära vajunud, nt Aramis.

                        Kommentaar


                          #13
                          No pole hullu, sest sa võid ikka mulle õlle teha . Sulle siis äkki Värska vesi või nii...

                          Ise kahetsen, et Kollerit kapteniks ei pannud, oleks ka nat suurema summa kokku ajanud. Angulo ja Seedorfiga läksin pisut alt, aga pole hullu.

                          See "mängib-ei mängi" sündroom ajab kohati täitsa hulluks, need UEFA injury listid on kohati jumala segadusse ajavad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Siim Vaata postitust
                            Soccerneti UEFA Cup
                            Kood: 19365@_33300
                            miks mul ütleb et see on vigane kood??
                            JK Liverpool Pub nr 8

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ant Vaata postitust
                              miks mul ütleb et see on vigane kood??
                              Vaata ka postituste kuupäevasid, siis võibolla märkad miks asi ei funka
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X