320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kotka esindajad Tallinna baarides

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Kotka esindajad Tallinna baarides

    Seni oli minu arvamus FC Kotkast, kui normaalsest klubist. Asi muutus kardinaalselt, kui nägin pärast Kasahstani mängu, Vabaduse väljakul ühes baaris, alkoholi tellimas FC Kotka dressis treenerit/esindajat.

    Tegmist inimesega, kes tegeleb noorte poistega, ei ole normaalne, kui sõnaga FC Kotkas ei seostu mulle mitte jalgpall, vaid suvaline klemm, kellega eelmine öö koos viskit kulistasime.

    Ma ei ütle, et kui sa oled noortetreener, et siis sa ei tohiks oma elu elada - joo, joo palju tahad, aga juues ära pane oma klubi dressi selga, ära joo nii, et kogu maailm asjast teaks.

    Kahju krt, et fotokat kaasas ei olnud, hea pildi oleks saanud.
    Eesti noortejalgpalli tulevik....
    Jalgpallihaigla Liige

    #2
    noh eks kõigil oli kurb et eesti kaotas ja äkki need kotka dressid hästi soojad ja mõnusad
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      Selle Kotkaga seoses tuleb meelde üks ravimi reklaam, kus Kotkas küsib varblase käest, et miks too nii väike on. Ja siis varblane vastab, et oli lapsepõlves tihti haige.

      Kui need tulevaste "Kotkaste" eeskujud vormiriietuses käivad baarides "eeskuju" andmas, tuleb klubi selleks ajaks, kui tatikatest peaks tegijad saama ka vist JK Varblaseks ümber nimetama.

      Kurb lugu igal juhul....:-(((

      Kommentaar


        #4
        Ära siis joo sihukestega

        öösiti koos, saad veel omale ka pleki külge! Ja kui jood, ära uhkusta sellega.

        Et oli kohe silmini täis või tellis poistele? Kui muidu asi suht normis ja ainult dress silma riivab, siis teine kord võiksid natuke vaeva näha meiliaadresside otsimisega ja isiklikult vaikselt koputada.

        Tegelikult keelaksin omalt poolt võistlustel publikule õlle müümise ka tõesti ära - igasugused laaberdajad seal üritavad sportlasi mõjutada ja veel alaealiste huviliste nähes!!! - vot siis

        Kommentaar


          #5
          emme - aga misk privaatmeile saate kui saab ka siin? (see oli irooniaga)
          Kust peab jots võtma tegelase meiliaadressi. Nii või teisiti mustatakse siin kõikide klubide esindajaid siis miks ka mitte Kotka omasid.
          Ja tõepoolest tõsi ta on, et kui õhtul pubisse õlle jooma lähed siis ei maksaks ikka klubi tressi selga panna. Seda juba selle klubi enda huvides ju. Nüüd ehk mõni lapsevanem nägi kuidas Kotka treener joob, siis vaevalt eriti rõõmuga oma last sinna trenni pannakse....

          Kommentaar


            #6
            Kotka kodulehel ju särab meiliaadress.

            Kommentaar


              #7
              Flora lehel ja Levadia lehel ja TVMK lehel on ka meiliaadresse. Sellegipoolest mustatakse neid avalikult.
              See Kotka ülistamine hakkab ka kergelt tüütama juba.

              Kommentaar


                #8
                Tüütab muidugi, aga kuidas sa muidu lastele ikka raha saad kui ei promo? Kotkal nats tarvis ju silma paista

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by yheksa

                  Flora lehel ja Levadia lehel ja TVMK lehel on ka meiliaadresse. Sellegipoolest mustatakse neid avalikult.
                  See Kotka ülistamine hakkab ka kergelt tüütama juba.
                  Täpselt, seda ma olen siin foorumites pikemat aega jahunud... Votame yhe naite: On selline klubi nagu Fc Ajax, kes voitis sama palju ja voibolla veel rohkem kui Kotkas praegu. Voitsid koguni Gothia cup-i (tutvustust ei vaja, ma loodan). Mängisid 2 aastat vanematega nagu vordne vordsega. Aga kes nad praegu on ? 2. liiga 1987 vanuseklassis, kas midagi lax vahepeal nihu? Ei, koik sellised noorte voistkonnad, kukuvad 100%, sest nad on yle koormatud ja nad ei jaksa/ei viitsi enam mangida. Kui ei usu loe Pohlaku intervjuud
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Et oli kohe silmini täis või tellis poistele? Kui muidu asi suht normis ja ainult dress silma riivab, siis teine kord võiksid natuke vaeva näha meiliaadresside otsimisega ja isiklikult vaikselt koputada.
                    Puht eestlaslik kadedus lõi välja. Siin foorumites saavad kõik klubid nii, et tatti pritsib. Kui ma oleks kohanud baaris mõnda viskit tellivat dressmeest, kellel FC Flora selja peale kirjutatud - oleksin korrapealt foorumi kangelane olnud. Kõik oleks kiitnud, et näed nüüd selgunud Flora tegelik pale jne. Kui aga nägin Kotka esindajat purjutamas, siis öeldakse, et kas seda asja vaikselt ei saanud ära ajada, oleks baaris juurde läinud ja õlale koputanud, et nii pole ilus.

                    Et siis kõikidele ühe mõõdupuuga arvan ma.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #11
                      Jots loll jutt suhu tagasi

                      Orginally posted by jots

                      Et oli kohe silmini täis või tellis poistele? Kui muidu asi suht normis ja ainult dress silma riivab, siis teine kord võiksid natuke vaeva näha meiliaadresside otsimisega ja isiklikult vaikselt koputada.
                      Puht eestlaslik kadedus lõi välja. Siin foorumites saavad kõik klubid nii, et tatti pritsib. Kui ma oleks kohanud baaris mõnda viskit tellivat dressmeest, kellel FC Flora selja peale kirjutatud - oleksin korrapealt foorumi kangelane olnud. Kõik oleks kiitnud, et näed nüüd selgunud Flora tegelik pale jne. Kui aga nägin Kotka esindajat purjutamas, siis öeldakse, et kas seda asja vaikselt ei saanud ära ajada, oleks baaris juurde läinud ja õlale koputanud, et nii pole ilus.

                      Et siis kõikidele ühe mõõdupuuga arvan ma.


                      Teades sind JOTSI soovitan sul oma valedega natuke mõelda ,kui sinu Flora elus ettejääb teistele siis pole vaja otsida valesi mis sinu ja sinu Flora mainet tõstaks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kotka meestel on vesi ahjus või, hehe...
                        Õnneks oli peale minu baaris veel keskmisest rohkem fänne, kes jälgisid Saksamaa-Ukraina mängu ja saavad suhteliselt lihtsalt mu sõnu kinnitada.
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Ühe puuga?

                          Võibolla tõesti, et Jots annaks samas situatsioonis ka Florale puuga.

                          Ja mina mõõdan oma "puuga" ka kõiki klubisid ühtmoodi, s.t. kui ikka eesti poisid platsi peal, siis kõik pöidlad püsti!
                          See koht siin pole vist mitte ainult sopaauguks tehtud?

                          Et mul on tuttavaid vutipoisse mitmetes klubides, loodan siit pigem teada saada kuidas neil läheb. Suured klubid ei viitsi oma lehtedele tittede tulemusi üles riputada ja sellest on VÄGA KAHJU!

                          Üle forsseerimise eest tänan hoiatamast. Kas siis jätkuks poistel mängulusti kauemaks kui neist väljagi ei tehta?

                          Kommentaar


                            #14
                            To Erx: Gothia Cupist

                            FC Ajax ei ole kunagi võitnud Gothia cup-i A-finaali. Nad võisid küll võita B-finaali, aga mitte tugevamat A-finaali!

                            Kommentaar


                              #15
                              siis läx kyll nihu...
                              Ysnagi arvastatav allikas, mu treener ytles, et voitsid
                              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X