320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008 loosimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EURO 2008 loosimine

    Et juba aegsasti ennetada võimalikke ekstsesse, teen siia valmis EM-i loosimise teema. Loosimine toimub Montreux linnas Shveitsis 27. jaanuaril.

    Toon ära ka loosiratta nn \"pot\"id:

    Grupp 1
    Kreeka, Holland, Portugal, Inglismaa, Tshehhi, Prantsusmaa, Rootsi
    Grupp 2
    Saksamaa, Horvaatia, Itaalia, Türgi, Poola, Hispaania, Rumeenia
    Grupp 3
    Serbia & Montenegro, Venemaa, Taani, Norra, Bulgaaria, Ukraina, Slovakkia
    Grupp 4
    Bosnia-Hertsegoviina, Iirimaa, Belgia, Läti, Iisrael, Shotimaa, Sloveenia
    Grupp 5
    Ungari, Soome, Eesti, Wales, Leedu, Albaania, Island
    Grupp 6
    Gruusia, Makedoonia, Valgevene, Armeenia, Põhja-Iirimaa, Küpros, Moldova
    Grupp 7
    Liechtenstein, Aserbaidzhaan, Andorra, Malta, Fääri saared, Kasahstan, Luksemburg, San Marino

    Ühte gruppi kuuluvaid meeskondi omavahel kokku ei loosita.
    Loositakse 6 seitsmeliikmelist ja 1 kaheksaliikmeline alagrupp. Iga alagrupi kaks paremat pääsevad finaalturniirile 2008. aasta suvel Austrias ja Shveitsis.

    Lähemalt siin.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

    Siin ka 7 potis kaheksa tiimi aga kuidas siis on?Kas nii nagu Lenc väidab,et San Marino on nagu omaette kaheksas pott ja tema loositaksegi kuskile gruppi kaheksandaks või võetakse ikkagi suvalt need tiimid 7 potist.Ma pole kuskilt leidnud ühtki üllitist selle kohta,et kaheksas tiim on San Marino
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

      Algselt postitas marcello


      Siin ka 7 potis kaheksa tiimi aga kuidas siis on?Kas nii nagu Lenc väidab,et San Marino on nagu omaette kaheksas pott ja tema loositaksegi kuskile gruppi kaheksandaks või võetakse ikkagi suvalt need tiimid 7 potist.Ma pole kuskilt leidnud ühtki üllitist selle kohta,et kaheksas tiim on San Marino
      Minu arusaamise kohaselt on selles ainsas kaheksases alagrupis lihtsalt kaks meeskonda seitsmendast potist. Millisel moel see asi loosimisel välja hakkab nägema, ei oska öelda.

      Võimalik muidugi, et eksin.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

        See teema sai siia ilmaaegu tehtud nagu selgus, aga mis seal\'s ikka. Lõpetame ta väikese omapoolse alagruppide analüüsiga.

        Grupp A
        Portugal
        Poola
        Serbia & Montenegro
        Belgia
        Soome
        Armeenia
        Azerbaidzhaan
        Kasahstan

        Tõeline mängude rägastik. 14 kohtumist igal meeskonnal ja ükski ei saa olema nö \"ette kindel\". Vaesed nad kõik. Usun, et Portugal tuleb oma talendika pundiga sellest supist välja, aga teist kohta küll pakkuda ei julge. Poola või Serbia on siiski Soomest ja Belgiast tõenäolisemad kandidaadid. Oleksin küll rõõmus, kui vanad lemmikud belglased jälle vaikselt pead hakkaksid tõstma.

        Grupp B
        Prantsusmaa
        Itaalia
        Ukraina
        Shotimaa
        Leedu
        Gruusia
        Fääri saared

        Kõige kergemini ennustatav alagrupp. Kaks vuti suurriiki mängivad siit end tõenäoliselt läbi. Ukrainlased saavad suvel MM-kogemuse ja tihti järgneb sellisele üllatavale edule tagasilöök. Shotimaa on lihtsalt liiga nõrk, ülejäänutest rääkimata.

        Grupp C
        Kreeka
        Türgi
        Norra
        Bosnia & Hertsegoviina
        Ungari
        Moldova
        Malta

        Endised vihavaenlased Kreeka ja Türgi on jälle koos. Aga seekord on nad kahekesi selged soosikud. Norral läheb raskeks, kui just uusi tippmehi välja ilmuma ei hakka. Ei ole mul 12 mängu kokkuvõttes ka Bosniasse ja Ungarisse suuremat usku.

        Grupp D
        Tshehhimaa
        Saksamaa
        Slovakkia
        Iirimaa
        Wales
        Küpros
        San Marino

        Siin läheb valusaks andmiseks. Nii Slovakkia kui Iirimaa omavad hea juhtimise korral meeskondi, kes kahele soosikule ohtlikuks võivad saada. Slovakkia vs Tshehhi on muidugi hoopis omaette vastasseis. Wales võib siin ka paljudelt punkte näpsata.

        Gruup E
        Inglismaa
        Horvaatia
        Venemaa
        Iisrael
        Eesti
        Makedoonia
        Andorra

        Minu tunded on kahetised. Inglismaad olen ma nagu me kõik siia ammu oodanud, Makedoonia ja Andorra on igas mõttes võidetavad, aga see ülejäänud trio... Venemaa meid enam ei alahinda ja Horvaatia on minu hinnangul idanaabritest veelgi tugevam. Ka Iisrael näitas eelmises valiktsüklis väga südi mängu ja MM-ile pääs ei jäänud neil tegelikult kaugele. Kui ühte sellest kolmikust suudame kokkuvõttes edestada, on hästi.

        Grupp F
        Rootsi
        Hispaania
        Taani
        Läti
        Island
        Põhja-Iirimaa
        Liechtenstein

        Reaalsed edasipääsukandidaadid on kolm esimest. Läti hiilgepäevad on möödas ja Liechtenstein võtab Islandilt ja Põhja-Iirimaalt piisavalt punkte, et ükski neist ohtlikuks ei saa. Ma ei sööks oma mütsi ära, kui hispaanlased 2008. aasta suve rannas peavad veetma.

        Grupp G
        Holland
        Rumeenia
        Bulgaaria
        Sloveenia
        Albaania
        Valgevene
        Luksemburg

        Holland on siit pea kindel edasimineja. Teise kohaga on keerulisem, sest nii rumeenlased kui bulgaarlased on ebastabiilsed. Sloveenia võib hea õnne korral isegi EM-koha endale näpsata.

        Ja nüüd tulevaseks parastamiseks ennustus 14 edasipääsejaks Austriale ja Shveitsile seltsiks:
        Portugal, Serbia & Montenegro, Prantsusmaa, Itaalia, Kreeka, Türgi, Saksamaa, Iirimaa, Inglismaa, Horvaatia, Rootsi, Taani, Holland, Rumeenia.

        Muidugi läheb tegelikult pisut teisiti. Õnnelikku valikturniiri, Euroopa!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

          Veits analüssin:
          A grupp
          Portugal
          Poola
          Serbia
          Belgia
          Soome
          Armeenia
          Aserid
          Kaz
          Imelik grupp. Arnol ja Jannol on pusimist küllalt. Soomlastele tuleb kaasatunda, nad ei jõua vist kunagi mitte kuhugi. Edasipääsejad võiks olla Portugal ja Serbia

          B grupp
          Prantsusmaa
          Itaalia
          Ukraina
          Shotimaa
          Leedu
          Gruusia
          Fääri
          Leedukatele ilmselt õnn naeratas heade vastaste näol. Ukraina annab kõvad lahingud kindlasti prantsusmaale ja itaaliale. Shotlased on lihtsalt värviks ja grusiinid lendvateks nugadeks staadionil alagrupis. Favoriidid Prantsusmaa ja Itaalia

          C grupp
          Kreeka
          Türgi
          Norra
          Bosnia
          Hungari
          Moldova
          Malta
          Türklastel on head võimalused, seda enam, et kreeklased on väga ebastabiilsed. Alagrupi alumise otsa moodustavad igavad meeskonnad, oma igava mänguga. Äkki Hungari üllatab? Pole võimatu.

          D grupp
          Tsehhi
          Saksamaa
          Slovakkia
          Iirimaa
          Wales
          Küpros
          San Marino
          Ju on Ryan Giggsi saatus selline, et suurturniiril jääb tal mängimata. Tsehhidel ei vedanud juba ma ei tea mitmendat korda loosiga. Huvitav vastasseis on iirimaa-wales. Slovakid pusivad samuti heal tasemel. Edasi peaks ikkagi saksmannid ja tsehhid minema.

          E grupp
          Inglismaa
          Horvaatia
          Venemaa
          Iisrael
          EESTI
          Makedoonia
          Andorra
          Novot. Inglaste silmade läbi vaadatuna - hea. Mina rõõmustan Inglismaa üle ja Andorra üle. Teistega läheb jebiks(inglismaaga loomulikult ka, aga see melu mis see meeskond siia toob, oijummel) ja eks meite omad peavad ikka pingutama, et eelmise valiktsükli tulemust üle lüüa. Balkanimaa Horvaatia ja selle sugemetega Makedoonia - ei meeldi mulle need meeskonnad.

          F grupp
          Rootsi
          Hispaania
          Taani
          Läti
          Island
          Põhja-iirima
          Liectenstein
          Lätlased peavad küll loosiga rahul olema. Rootsit nad suutsid kunagi võita, taani on nii ja naa tiim, hispaania on neist kõvasti parem, ülejäänud on võidetavad. Meelssamini asetaks eestlased Islandi asemel siia. Rootsi-Taani mängud tulevad printsipiaalsed. Hispaania ja Rootsi vast.

          G grupp
          Holland
          Rumeenia
          Bulgaaria
          Sloveenia
          Albaania
          Valgevene
          Luksemburg
          Holland teeb šahh ja matt ning finaalturniirile. Rumeenia, Bulgaaria ja Sloveenia jagavad teise koha omavahel. Valgevene võtab kindlasti omad punktid ja sogab vett. Ebameeldiv grupp, hea et Eesti siia ei sattinud .
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

            nägin kah loosimist. oleks võinud venemaa asemel tulla saksa või itaalia. Aga peaasi, et inglismaa.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

              mulle meeldib kõige enam Leedu alagrup.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                no ei meeldi mulle see asi kui kaks sümpaatset meeskonda-Taani ja Rootsi samas alagrupis on
                a mis teha, bai-bai Hispaania
                ja mul läks igatahes küll meelest maha, et täna loosimine oli
                aga see on vabandatav lõputöö kaitsmisega

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                  Soomlased ütlevad oma vabandage väga, jubeda alagrupi kohta, et see on helpohko.
                  Oh seda põhjanaabrite alatist optimismi, nakkaks see vahel meilegi. Muuseas - armeenlaste ja aserite vahelisest mängust ei pruugi midagi (head) tulla. Alles hiljuti Moskva turniiril keeldus Jerevani klubi üldse Bakuu omaga mängimast.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                    Algselt postitas mcnamara
                    Soomlased ütlevad oma vabandage väga, jubeda alagrupi kohta, et see on helpohko.
                    Oh seda põhjanaabrite alatist optimismi, nakkaks see vahel meilegi. Muuseas - armeenlaste ja aserite vahelisest mängust ei pruugi midagi (head) tulla. Alles hiljuti Moskva turniiril keeldus Jerevani klubi üldse Bakuu omaga mängimast.
                    Tegelikult sommidele peaks Portugal päris hästi sobima. Kas polnud mitte eelmises EM valiktsüklis kus nad kodus hilisemaid võitjaid kreeklasi kenasti loputasid.
                    Seevastu Serbia, Poola, Belgia saavad sommidele parajad pähklid olema, ja ka eeldatavalt nõrgemate vastu võib võõrsil väga kergesti hätta jääda.
                    Mis puutub armeenide ja aserite vastasseisu, siis võiks auhinna välja panna sellele, kes leiab millal aseri ja armeeni jalgpalliklubid või koondised viimati omavahel kohtusid. Minu teada korraldab UEFA oma eurosarjade loosimisi sellisel meetodil, et nende kahe riigi klubid omavahel vastamisi ei saa minna...

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                      Ei viitsi pikalt kirjutada, aga tooks kähku välja mõned faktid.

                      Grupp B on 3 meeskonnaga kes Saksamaale sõidavad (ita, Fra, Ukr). Kõik nad võitisd ka oma valikgrupi...

                      Grupp A ka 3 meeskonnaga MM-il esindatud. Mitte küll nii kõvad kui B grupi tiimid...

                      Türgi, kreeka, Norra..ühtegi meeskonda MM-il...

                      Ja lõpuks siis Hollandi grupp. Ainuke tugev kellel tõsiselt vedas.

                      Niisis kelle jaoks hea kelle jaoks halb...õiglane või ebaõiglane...eks iagüks otsustab. Igatahes kes tahab Euro-l midagi saavutada peab igast valikgrupist edasi pääsema!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                        Algselt postitas priity


                        Tegelikult sommidele peaks Portugal päris hästi sobima. Kas polnud mitte eelmises EM valiktsüklis kus nad kodus hilisemaid võitjaid kreeklasi kenasti loputasid.
                        Soome loputas Kreekat 2002 MM-i valiktsüklis. Siis oli tegu Otto debüüdiga peatreenerikohal. Kreeka poolt oli see lihtsalt ebaõnnestunud mäng, Soome tugevust see ei näita. Juba järgmises mängus oleks Kreeka äärepealt Inglismannidele ära teind, kui Becks poleks lisaminutil karistuslööki sisse keeranud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'EURO 2008 loosimine\'

                          Muide, ma ei nõustu siin paljude arvamusega Bosniast. Minu arvates on tegu ikkagi kõvasti arenenud meeskonnaga. Viimases kahes tsüklis on nad oma viimases mängus mänginud otseselt edasipääsu eest ja eelmises tsüklis võeti neil võit Hispaania vastu 97. minutil, sinna kadus ka play-off koht.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X