PDA

View Full Version : Nike jalgpallitooted

zurka1
04.01.06, 00:55
Telli oma jalgpallivarustus meilt! Vormid, saapad, kaitsmed, pallid, vestid, jms vajalik. Väga head hinnad.

Kui soovi siis anna märku ja saad parima sporditoote parima hinnaga!www.fcelva.ee ->E-POOD:doh:

kaala
04.01.06, 03:29
lahe modell

eston maravilha
04.01.06, 03:40
kas as jalajälg kaotas oma edasimüüja õigused?

salmer
04.01.06, 18:36
kuidas neid asju oleks võimalik osta ?

Chaqueta
04.01.06, 21:34
hinnad on küll odavamad:)

nt need http://www.fcelva.ee/files/images/E-Pood/e-pood_016.jpg
poes maksavad need ikka üle tonni...

Valts
04.01.06, 23:10
Algselt postitas Chaqueta

hinnad on küll odavamad:)

nt need http://www.fcelva.ee/files/images/E-Pood/e-pood_016.jpg
poes maksavad need ikka üle tonni...

Need on ju lahjem versioon. Mina ostsin sellised näiteks 700 krooniga. Kahjuks ei pidanud nad üle ühe hooaja vastu. :(

marrrtin
05.01.06, 00:12
Jajah, need teised versioonid on vastikud.
Nii kirielt lähevad katki jne.

Kui osta, siis osta korralikud.:doh:

Chaqueta
05.01.06, 02:50
karta on jah, nüüd vist jalg enam ei kasva, siis saab mingid kallimad ostetud raudselt...

zipo
05.01.06, 13:16

karta on jah, nüüd vist jalg enam ei kasva, siis saab mingid kallimad ostetud raudselt...

sul olid ju eelmine aasta need niked valged millel see punane nike märg kannani välja ulatus vist?

aga hinnad on seal küll odavad:doh:

Chaqueta
09.01.06, 14:13
Algselt postitas zipo

sul olid ju eelmine aasta need niked valged millel see punane nike märg kannani välja ulatus vist?

Olid jah, aga ma mängsin suht palju ja siiski ääred on lõhki, nahk ei pidanud vastu...

MihkelPallak
09.01.06, 14:27
http://www.fcelva.ee/files/images/E-Pood/E-Pood_okt_18.10_005.jpg Mina ostsin need Cityspordist ja need kõlbavad ainult tänavajalanõudeks;)

siimsorokin
09.01.06, 15:30
Algselt postitas MihkelPallak

http://www.fcelva.ee/files/images/E-Pood/E-Pood_okt_18.10_005.jpg Mina ostsin need Cityspordist ja need kõlbavad ainult tänavajalanõudeks;)

Mis neil siis viga on, et mängimiseks ei kõlba ?

zipo
09.01.06, 16:29

Algselt postitas zipo

Olid jah, aga ma mängsin suht palju ja siiski ääred on lõhki, nahk ei pidanud vastu...

nike jääb nikeks:D

MihkelPallak
09.01.06, 16:45
Algselt postitas siimsorokin

Mis neil siis viga on, et mängimiseks ei kõlba ? Esimese kolme korraga oli tald lahti ja väga vastik oli joosta nendega .

Hoe
09.01.06, 16:48

Algselt postitas siimsorokin

Mis neil siis viga on, et mängimiseks ei kõlba ? Esimese kolme korraga oli tald lahti ja väga vastik oli joosta nendega .
1800 krooni 3 korra eest:D Rikas poiss meil:P
hea , et need nüüd minu jalas on :D:D
jA minu omad sinu jalas:P

MihkelPallak
09.01.06, 16:49
Elu kõige sitem ost . :doh:

spoke
09.01.06, 16:56
[i]Algselt postitas zurka1[/i

Telli oma jalgpallivarustus meilt! Vormid, saapad, kaitsmed, pallid, vestid, jms vajalik. Väga head hinnad.

Kui soovi siis anna märku ja saad parima sporditoote parima hinnaga!www.fcelva.ee ->E-POOD:doh: ;)

Kas on järsku teisi mudeleid pakkuda ??? saapaid pean silmas ;) oleks isegi huvi

siimsorokin
09.01.06, 17:00
Elu kõige sitem ost . :doh:

Viinud tagasi siis. Oleksid uued saanud.
Aga minu arust suht mugavad. Algul muidugi ebamugav, nii on kõikide jalatsitega. Mul harjus jalg alles pärast 6-7 korda ära.

MihkelPallak
09.01.06, 17:02
Viskasin tseki minema:D:P

Chaqueta
10.01.06, 01:09
Algselt postitas zipo

Algselt postitas zipo

Mul on nike-d enamus hästi vastu pidanud... Olen koguaeg korralikke ostnud ka. Kõige paremad on olnud Mercurial Vaporid, ostsin ka CitySpordist sain lõpumüügis 50% odavamalt, ehk siis 1200. Kahjuks jäid väikseks peale esimest suve kohe, kui keegi tahab võib ära osta mingi 400.-
Praegu on Mercurial Vapori siseputsad ka mis juba 2 aastat hästi vastu pidanud.

MihkelPallak
10.01.06, 17:48
Need on need punased?

zipo
10.01.06, 18:01

Algselt postitas zipo

Algselt postitas zipo

Mul on nike-d enamus hästi vastu pidanud... Olen koguaeg korralikke ostnud ka. Kõige paremad on olnud Mercurial Vaporid, ostsin ka CitySpordist sain lõpumüügis 50% odavamalt, ehk siis 1200. Kahjuks jäid väikseks peale esimest suve kohe, kui keegi tahab võib ära osta mingi 400.-

vaporid on need mis tsarnalgi w?
mul kah muidu sellised voodiall karbis koguvad tolmu:P
punased:D aga kunstmuru tiempod lagunesid 4 kuuga ära viisin garantiisse ja sain uued valida:) valisin adidas pulsadod:D suht mugavad olid aga kardan et kevadeks jälle väiksed:S fakk see jalg peab ka kasvama nii kaua:S

JalkaKaspa
10.01.06, 21:58
Tglt on see päris hea pood :õnnelik:

Chaqueta
10.01.06, 22:10

Need on need punased?
Milliseid sa mõtled, kas neid mis mul väikesed juba, või need millega eelmine hooaeg mängisin need punase pika nike märgiga...

Chaqueta
10.01.06, 22:11
Algselt postitas zipo

Algselt postitas zipo

Algselt postitas zipo

vaporid on need mis tsarnalgi w?
mul kah muidu sellised voodiall karbis koguvad tolmu:P
punased:D aga kunstmuru tiempod lagunesid 4 kuuga ära viisin garantiisse ja sain uued valida:) valisin adidas pulsadod:D suht mugavad olid aga kardan et kevadeks jälle väiksed:S fakk see jalg peab ka kasvama nii kaua:S
Ei ole, Tsarnal mingid saiad ma arvan...
Vaata googlest pilte millised on Mercurial Vaporid;)

MihkelPallak
10.01.06, 22:29

Need on need punased?
Milliseid sa mõtled, kas neid mis mul väikesed juba, või need millega eelmine hooaeg mängisin need punase pika nike märgiga... need mis sul väiksed on, ma sain juba teada miuksed need on;):P

zipo
10.01.06, 23:30

Need on need punased?
Milliseid sa mõtled, kas neid mis mul väikesed juba, või need millega eelmine hooaeg mängisin need punase pika nike märgiga...

aga muidu olid mul tšeki peal mingi mercurial vapor ja siis olid mingid numbrid järgi:D mul on kuskil pilt kah nendest vist:D

MihkelPallak
12.01.06, 18:46
Viru Cityspordis suur allahindlus Nike First Touch Air Zoom 800.-, need mustad seal .