320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keeleõpe Saksamaal MMi ajal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keeleõpe Saksamaal MMi ajal

    Tere,

    Minu peas keerleb juba mõnda aega idee minna MM-i ajal paariks nädalaks Saksamaale kohalikku keelt praktiseerima, vutti jälgima, uusi sõpru hankima jne...

    Küsin, kas kellelgi on Saksamaal selliseid kogemusi? Ehk siis, milliseid firmasid, linnu, programme eelistada või vältida jne...
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Vastus teemale \'Keeleõpe välismaal\'

    *esimene hitleri nali*

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Keeleõpe välismaal\'

      Saksa teemasse mine pane küsimus, saad rohkelt väärt infi.

      ja... Don\'t mention the war!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Keeleõpe välismaal\'

        Mina olen käinud küll Saksamaal, elanud seal peres, koolis käinud lühikest aega, aga see oli korraldatud minu saksa keele õpetaja poolt ja mingitkaudu tema tuttavad Saksamaal ajasid seda asja. Ise elasin Põhja-Saksamaal, Hamburgist umbes 40 km põhja pool, ühes väikses linnakeses. Firmade suhtes ei oska kedagi kiita ega laita, aga sakslased ise on (minu arvates) hästi sõbralikud ja abivalmis.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Keeleõpe Saksamaal MMi ajal\'

          Muide, Londoni keeltekool pakkus sellist lõbusat võimalust. Ning spetsiaalselt jalgpallifännidele orienteeritud tunnid toimusid arvake millal...? Premieri mängudega samal ajal loomulikult!
          Aga tõsisemalt rääkides ja juhuslikult olles suur Saksamaa spetsialist, siis soovitan igal juhul lõunasse minna, mulle isiklikult see põhi nagu eriti ei istu. München jalgpalli koha pealt väga hea koht Soovitan. Leipzig on ka ok, aga ida-saksa... Ida-Saksa teemal ma sõna ei võtaks, kuna pole kompetentne. Bremen... Aga kui valid, siis vali mingi suurema jalkaklubiga linn, siis on jalkakultuur ka. Ei saanudki täpselt aru, mis sa nende programmide ja firmadega silmas pidasid.
          Liidumaadest soovitan isikliku kogemuse põhjal soojalt Rheinland-Pfalzi, Bayernit ja Nordrhein-Westfalenit

          Kommentaar

          Working...
          X