320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kummitab!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kummitab!

    Ei, see nädal on suhteliselt põnevalt alanud. Eile öösel hakkas mul nimelt kodus kummitama.

    Üritasin just viimaseid lambaid kokku lugeda, kui järsku keegi ohkas. Üldiselt ma ei pannud seda eriti imeks, sest inimesed ikka ohkavad aeg-ajalt, aga siis meenus mulle, et MINA ju ei ohanud mitte ja peale minu pole apartemendis ühtki koera, vanaema või kodumasinat, mis võiks säändset häält teha. Võttis une suhteliselt ära ja silmi ka ei julgenud lahti teha. Ootasin, et kas ohkab veel või äkki kuulsin valesti. Ohkaski sunnik. Seekord vaiksemalt, aga tungivamalt. Üritasin end uskuma panna, et ülemised naabrid ohkavad jube kõvasti, aga siis tuli see juba nii ilmselgelt kuskilt kapi tagant, et ei saanud kuidagi nõnda olla.

    Kusjuures tegelikult ma justkui ei usugi tonte, aga igasugu filmid ja kersna saated on psüühikale ilmselgelt oma jälje jätnud. Vähemalt eestiaegne maja ka, võib-olla vanemgi, mine tea, mis musti saladusi peidab, eks. Igatahes ma ütlesin talle lõpuks kõva häälega, et \'ära ohi, raip\' ja panin raadio mängima. Uni vist sai lõpuks võitu ka, rohkem enam ei kuulnud.

    Ilmselgelt märk sellest, et tuleb kuri naine võtta, kes kummituse panniga ära lööb, kui vaja peaks olema. Täna õhtul peab vist end enne magamaminemist kuulikindlaks jooma.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Vastus teemale \'Kummitab!\'

    Kle ma just mõtlesin, et kui ma nüüd peaks korterist lahti saama, siis panen sinuga leivad ühte kappi, paraku peale seda komejanti mis sa siin kirjutasid ma enam niimoodi ei mõtle. Lähen parem emme juurde siis nädalaks või kaheks või siis kuuks . Sest mina ei julge kummitusele panniga äsada

    Või teine variant on iga õhtu end kuulikindlaks juua
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kummitab!\'

      täitsa tuttav tunne fitti! Elasin kümmekond aastat tagasi korteris, kus üle-eelmine või veelgi eelmisem omanik oli väidetavalt vägivaldsesse surma surnud. Siis öösel vaatad telekat, kõik on vaikne ning kuuled toanurgast ohet, esiti ei saanud arugi, kuid siis tunnetasin seda juba iga keharakuga, ausalt öeldes ei olnudki ma siis väga kohkunud, alles hiljem hakkasin seda tajuma, et keegi või miski minuga seal koos oli ja nii ikka mitu aastat. Kui on hea kummitus ning asi piirdub ohkamisega, siis fitti oled ehk hoopis leidnud endale omapärase kaaslase mitte vaenlase. Austa vaime ning saa nendega läbi on minu moto.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kummitab!\'

        kusagil tallinnas oli mingi vanamemme vaim ju korteris asju loopinud
        pealtnägija pasundas sellest hullemalt
        jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kummitab!\'

          Mina soovitaksin teil Paldiski mnt ühest asutusest läbi käia.Olen kuulnud, et sealt võib abi saada selliste asjade puhul.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kummitab!\'

            Kes ei usu vaimudesse, sellel puudub hing.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kummitab!\'

              Algselt postitas fitti
              Üritasin end uskuma panna, et ülemised naabrid ohkavad jube kõvasti, aga siis tuli see juba nii ilmselgelt kuskilt kapi tagant, et ei saanud kuidagi nõnda olla.
              kellegil on aeg kapist välja tulla
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kummitab!\'

                Poltergeist!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kummitab!\'

                  ma ka väiksena uskusin neid jutte/nähtusi. igaljuhul on kergem magada kui ei usu neid ja lihtsalt ignoreerid kuidagi.
                  aga mul ntx hetkel kummitab üks lugu...coldplay-talk
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kummitab!\'

                    Kuidas kummitusega hekel lood on, fitti?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kummitab!\'

                      Suhteliselt tasane.
                      Ehk et hääli pole kuulnud, küll aga (a) kukkus keset ööd hirmsa kolksuga eest ventilatsiooniava metallist kate - arvestades, kui keeruline oli seda sinna ette/sisse tagasi panna, jääb sündmus suhteliselt hämaraks; ja (b) nii kuu aega tagasi võttis kätte ja sadas (jälle keset ööd) põrandale kildudeks vannitoa peegel. See oli suhteliselt terav ärkamine, validooli ka kodus ei olnud.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Töökaaslane rääkis toreda loo.

                        Elavad nad naisega, nimetame teda konspiratsiooni mõttes proua S, mõnikümmend kilomeetrit linnast väljas, üsna hõreda asustusega kandis, metsa veerel. No ja mõelnud siis jõulude ajal naabrimehega, et näed, kaardi ja juttudegi järgi peaks mõne km sügavusel metsas väike järv olema. Et lähme otsime üles, siis teab, kuhu suvel konksu leotama saab minna. Mõeldud-tehtud, nagu öeldakse, rääkisid proua S-ile ka augu pähe, et tulgu kaasa, kena päev metsas mütata.

                        Käivad siis mööda miskit rada juba päris pika maa ära, järve ei kusagil. Proua S ei ole just sportlikuim tüüp, väsis ära. Öelnud, et ega's see järv kaugel saa olla, käige te mehed ära, ma niikaua puhkan kännu otsas, ootan teid siin. Mehed siis, et kurat temaga, jätsidki naise omapead maha. Istub siis proua S sügaval metsas, lähima teeni vast kilomeetrit viis, kui järsku astub metsast, risti üle raja, välja mees. Seljas must ülikond ja käes diplomaadikohver. Nagu sinagi metsas käid, eks. Proua S, mõnevõrra hämmaris, ei taibanud esimese hooga muud kui küsida, et ega mees ei tea kus siin see järv on. Mees ei kostnud midagi, koputanud vaid kahe sõrmega randmele, nagu ikka näidatakse, kui aega vähe, ja kadunud teisele poole rada põõsaste vahele.

                        Selline ootamatu kohtumine siis. Nagu öeldud, asi toimus kaunikesti sügaval metsas, eemal maanteedest ja muust asustusest, kus ülikonnas kohvriga mehed mõistlikum nähtus oleks. Mõistagi püüdis naasnud kolleeg naabriga (kes järve ei leidnudki) jälgi leida ja näha kuhu salapärane ärimees teel oli. Puudealustel lumelaikudel ega samblas ei olnud ühtegi jälge. Aga seda te aimasite juba niikunii isegi.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Krt, mu kujutlusvõime on ikka tasemel. Fitti juttu lugedes tuli kananahk ihule. Aga minu elu üks õõvastavamaid kogemusi oli see, kui ühel öösel üles ärkasin, oli toas suur must ahi ja selle otsast ulatas mulle kätt üks musta mantliga mees, tegemist siis ilmselt mitte kummituse vaid luupainajaga.

                          Kommentaar


                            #14
                            Olen üksinda kodus. Naudin liikumatult vaikust. Teisest toast kostub paras kolin. Maal on maha kukkunud, kedagi näha ei ole. Maavärinat ei tähelda. Vaimud?

                            Lisainfona käis vahepeal siin majas üks 'sensitiiv', kes jalataldu katsudes 'hinge luges' ja rääkis, et majas on üks vaim. Kuna hingelugemine ei õnnestunud just kuigi täpselt ma suurt tähelepanu selle mehe ütlustele ei pööranud. Hiljem selgus veel, et ta pidavat olema homo. Järeldasin, et ta on rohkem homo, kui sensitiiv ja kasutas minu taldu ära mingi perversse rahulduse saamiseks. Või siiski?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              Minu jaoks on su postituses olev video üle prahi. Ma igaöö unes näen seda, ma ei suuda seda lõpunigi isegi vaadata, sekund enne lõppu pööran pea ära.


                              KILLLER
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar

                              Working...
                              X