320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

unidentified Flying Object

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    unidentified Flying Object

    Fitti ärgitas mind tegema teemat mis hõlmaks kõike maavälist ning arusaamatut. Kuna antud teema on vähemalt Eestis suure mantli all ning Volke rohkem telgitaga tegutsemas siis ei saa me eriti aimu mida ja kui palju midagi kusagil nähti või jäädvustati. SLÕ\'s oli üks artikkel hiljuti, kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida... Olen elus korra (pigem kaks) näinud midagi mida ei oskaks kuhugi mujale toppida kui lendava tundmatu objekti alla. Sellest rääkides tuli mitu kuud hiljem välja, et samas piirkonnas oli nähtud mitmete täiesti võõraste isikute poolt analoogseid objekte. Hämmastav, mis?

    Siinkohal küsiksingi teiepoolseid kogemusi antud teemal ning võimalusel pange see ka siia kirja. Kuna mind ennast ulme jmz taoline kirjandus/teemad/filmid huvitavad siis oleks äärmiselt huvitav seda ka lugeda.

    #2
    Vastus teemale \'Undefined Flying Object\'

    minuga juhtus täiesti labane lugu, kui ma olin umbes sama vana, kui seal kummituse looski-14 aastane vms. Suveõhtul õigemini juba öösel kambaga külas ringi uidates, osutas keegi meist tähelepanu kummalisele tulipunasele objektile taevas, see asi tundus kuidagi meile väga lähedal....karjatasime ning jooksime tõenäoliselt oma elus kiiremad 800 meetrit. Jõudsime majade vahele ning vaatasime hirmunult tagasi...ups tegemist oli hoopis punase kuuga, mille ümber pilved olid täiesti reaalselt tekitanud sigaretikujulise objekti. NAtukene kahju oli ka, et asi ei olnudki nii nagu arvasime, oleks olnud müsteeriumit natukenegi.
    Aga tõde on seal kusagil õues niikuinii.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Undefined Flying Object\'

      väike parandus - termin on \'unidentified flying object\'

      Maal selge taevaga ma vaatan kogu aeg, kuidas mingid täpid taevas sirgelt edasi sõidavad, aga naabripoiss ütles, et need pidid satelliidid olema. Ma ei tea, mina ei näe nii kaugele.

      Vanaema aga raiub mul siiamaani nagu rauda, et tal aastat 10 tagasi ufod külas käisid. Talvisel ajal olla kesk ööd ere valgus paistnud kord ühelt poolt maja, kord teiselt aknast sisse. Ühtki häält ei olla kuulda olnud ja hommikul, kui juba valge ja ta välja tihkas minna vaatama, ühtki jala- või autojälge lume peal ei ole olnud.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Undefined Flying Object\'

        Üldiselt suhtun sellesse teemasse skeptiliselt aga endal on olnud korra juhus, mida ma ei oska tõesti mujal, kui UFo alla liigitada.

        Olin mingi peretuttava juures sünnipäeval ning kuna toas läbustati läksime lihtsalt küla peale jalutama. (Kuna tegu oli pereüritusega olid kõik 100% kained ). Igatahes ühes kohas põllu ääres seistes ja juttu ajades arutasime nagu muuseas, et imelikus kohas on tänavalatern. Jälgisime seda mõnda aega, kui ühtäkki see \"latern\" minema sõitis. Enam ei olnud ta kollane ja ümmargune vaid must triieder (tahukas, mis koosneb kolmnurkadest), mis oli kaetud mattide punaste, siniste ja kollaste tulukestega. Suhteliselt aeglaselt liikus objektike põhjasuunas tehes vahepeal ootamatuid \"jänesehaake\".

        Igatahes seal olles me kõik kolmekesi kiljusime küll, et \"täiesti perses\" ja \"uskumatu\" ja \"ei või olla\". Asukoht oli Raplast ca 5km Kehtna poole. Kehtna kandist on sarnase asja kirjeldusi hiljem veelgi olnud.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

          Algselt postitas -Eemeez-*


          Üldiselt suhtun sellesse teemasse skeptiliselt aga endal on olnud korra juhus, mida ma ei oska tõesti mujal, kui UFo alla liigitada.

          Olin mingi peretuttava juures sünnipäeval ning kuna toas läbustati läksime lihtsalt küla peale jalutama. (Kuna tegu oli pereüritusega olid kõik 100% kained ). Igatahes ühes kohas põllu ääres seistes ja juttu ajades arutasime nagu muuseas, et imelikus kohas on tänavalatern. Jälgisime seda mõnda aega, kui ühtäkki see \"latern\" minema sõitis. Enam ei olnud ta kollane ja ümmargune vaid must triieder (tahukas, mis koosneb kolmnurkadest), mis oli kaetud mattide punaste, siniste ja kollaste tulukestega. Suhteliselt aeglaselt liikus objektike põhjasuunas tehes vahepeal ootamatuid \"jänesehaake\".

          Igatahes seal olles me kõik kolmekesi kiljusime küll, et \"täiesti perses\" ja \"uskumatu\" ja \"ei või olla\". Asukoht oli Raplast ca 5km Kehtna poole. Kehtna kandist on sarnase asja kirjeldusi hiljem veelgi olnud.
          Well minu teine kogemus ongi analoogne, juhtusin samalaadset asjandust nägema Inglistelt Keava poole sõites suure rabapõllu peal mis sügaval metsa sees ning Kehtnasse on sinna kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

            Algselt postitas amority
            ...kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.
            Ma liigitan sind ka UFO alla, kui sa tõesti suudad kivi 5 km. kaugusele visata...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

              Algselt postitas Scooter


              Algselt postitas amority
              ...kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.
              Ma liigitan sind ka UFO alla, kui sa tõesti suudad kivi 5 km. kaugusele visata...
              Ma võin kivi kuni 11 km kaugusele visata kui aus olla. Rohkemaks ei ole lihtsalt võimeline.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                Algselt postitas amority




                Well minu teine kogemus ongi analoogne, juhtusin samalaadset asjandust nägema Inglistelt Keava poole sõites suure rabapõllu peal mis sügaval metsa sees ning Kehtnasse on sinna kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.
                Seal kehtnas siis ikka midagi kahtlast toimub. Peale ülisuure parmukonsentratsiooni pole midagi kahtlast märganud.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                  Algselt postitas amority


                  Algselt postitas Scooter


                  Algselt postitas amority
                  ...kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.
                  Ma liigitan sind ka UFO alla, kui sa tõesti suudad kivi 5 km. kaugusele visata...
                  Ma võin kivi kuni 11 km kaugusele visata kui aus olla. Rohkemaks ei ole lihtsalt võimeline.
                  No mida veel. Kalevipoja reinkarnatsioon oled või?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                    Algselt postitas vincent


                    Algselt postitas amority


                    Algselt postitas Scooter


                    Algselt postitas amority
                    ...kiviviske kaugus, ka ehk 5 km.
                    Ma liigitan sind ka UFO alla, kui sa tõesti suudad kivi 5 km. kaugusele visata...
                    Ma võin kivi kuni 11 km kaugusele visata kui aus olla. Rohkemaks ei ole lihtsalt võimeline.
                    No mida veel. Kalevipoja reinkarnatsioon oled või?
                    Nooh.. viskan kivi lennukist välja.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                      Algselt postitas amority
                      Nooh.. viskan kivi lennukist välja.
                      Palun seletage mulle - vana mees, pole kursis enam kõigega... kas Opeleid kutsutakse tänapäeval lennukiteks või?
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                        Oled sa idikas wää?

                        Lähen lendan Bõuing 747\'ga ntx Londonisse, viskan kivi kemmergusse ning see lendleb koos sitaga maapinnale. Kokku teeb see ligikaudu 11 km.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                          Algselt postitas amority
                          Oled sa idikas wää?

                          Lähen lendan Bõuing 747\'ga ntx Londonisse, viskan kivi kemmergusse ning see lendleb koos sitaga maapinnale. Kokku teeb see ligikaudu 11 km.
                          Mina wää? Idikas wäää? Mai tea äää! Äkki olengi ää?!

                          Ja pealegi mai usu, et Bõuingist saab si**a niimoodi alla lasta nagu vanas heas Leningradi rongis, kus tallasid kemmergus pedaali ja adjöö...
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                            Heh! 11km! Wuss! Ma võin visata kivi lõpmatult kaugele... vaakumis.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'unidentified Flying Object\'

                              Algselt postitas Scooter


                              Algselt postitas amority
                              Oled sa idikas wää?

                              Lähen lendan Bõuing 747\'ga ntx Londonisse, viskan kivi kemmergusse ning see lendleb koos sitaga maapinnale. Kokku teeb see ligikaudu 11 km.
                              Mina wää? Idikas wäää? Mai tea äää! Äkki olengi ää?!

                              Ja pealegi mai usu, et Bõuingist saab si**a niimoodi alla lasta nagu vanas heas Leningradi rongis, kus tallasid kemmergus pedaali ja adjöö...
                              Saab. Lennukid lasevad oma jäätunud kange alalõpmata alla.

                              Vaakumis? Tee selline vaakumtunnel Või orgunni kivi kosmosesse ning anna sellele korra jalaga :P

                              Kommentaar

                              Working...
                              X