PDA

View Full Version : Janno Kivisild Kasahstanis

Martin
12.01.06, 11:55
http://www.postimees.ee/120106/online_uudised/188602.php

Jalgpalliklubi FC Flora tehniline direktor ja Eesti koondise abitreener Janno Kivisild allkirjastas täna lepingud, mille järgi sai temast Kasahstani jalgpallikoondise ja Ženis Astana jalgpalliklubi abitreener.

Nimetatud võistkondade peatreener on endine FC Flora ja Eesti koondise peatreener Arno Pijpers.

Janno Kivisild on esimene eestlasest jalgpallitreener, kes asub tööle teise maa jalgpallikoondise juures.

Ženis lõpetas riigi meistrivõistlused hooajal 2005 8. kohaga, alates hooajast 2006 on kohalikul jalgpalliliidul plaanis koondada klubisse kõik riigi paremad pallurid ning teha sellest koondise baasmeeskond.

Kasahstani jalgpallikoondis sai 2006. aasta maailmameistrivõistluste valikmängudel ühe punktiga viimase koha.

FC Floras töötas Kivisild alates 1996. aastast.

sibierski
12.01.06, 12:13
no eks sellel omad +id kui -sed. vähemalt kindlustab rahalises mõttes selle üleminekuga oma vanduspõlve.

eestimees
12.01.06, 12:14
ma ei teagi kas nutta või naerda:doh:

Sir. Nuutu
12.01.06, 12:16
Eestikoondise treeneri koht on siis vaba nüüd jap?

Ilmselt Kristal või keegi selle hõlmab..

lorenzo
12.01.06, 12:17
Algselt postitas Nuutu

abitreeneri kohta mõtled?

Sir. Nuutu
12.01.06, 12:17
Algselt postitas SunSeeker

no eks sellel omad +id kui -sed. vähemalt kindlustab rahalises mõttes selle üleminekuga oma vanduspõlve.

MIs kuradi vanaduspõlve?

Arnoga nad võivad veel kahekesigi kaugele edasi minna. Edu igaljuhul.

Sir. Nuutu
12.01.06, 12:18
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas Nuutu

abitreeneri kohta mõtled?

Abi, ikka abi.

ROOTSI KUNN
12.01.06, 12:25
Välk ja pauk!!!
Tahaks loota ,et kaamelikasvatajad ei ole nii lollid nagu grusiinid ,kes igalt uuelt peatreenerilt kohe finaalturniiri kohta nõudma hakkavad. Kui ma sügisel gruusias käisin siis rääkisin Alan Giressiga(nime ma kirjutada ei oska:) ) ja mees ütles nii mõndagi tähelepanuväärset. Grusiinidel on palju musta raha aga vähe selget mõistust.:P
Topmüller lendab sealt samamoodi peale paari kaotatud mängu nagu pudrukuul.:P
Janno ! Kõige ropum sõna kasahhi keeles on -sõktõm :D

Hellik
12.01.06, 12:28
Nüüd oleks veelgi naljakam-huvitavam kasahhidega ühte em-valikgruppi sattuda, tõenäosus selleks täiesti arvestatavad 12,5 prossa. ;)

Warren
12.01.06, 12:36
Aga positivses mõttes on lõpuks ometi üks Eestlasest jalkatreener piiri taga.Ots on lahti tehtud.Eesti jalgpallile ainult hea.

oku
12.01.06, 12:39
Väga positiivne uudis. Õpib ametit ja äkki on meil kunagi arvestatava tasemega Eesti rahvusest koondise peatreener.

eestimees
12.01.06, 12:42
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Välk ja pauk!!!
Tahaks loota ,et kaamelikasvatajad ei ole nii lollid nagu grusiinid ,kes igalt uuelt peatreenerilt kohe finaalturniiri kohta nõudma hakkavad. Kui ma sügisel gruusias käisin siis rääkisin Alan Giressiga(nime ma kirjutada ei oska:) ) ja mees ütles nii mõndagi tähelepanuväärset. Grusiinidel on palju musta raha aga vähe selget mõistust.:P

mitu 0 tema palga nr taga ka on siis?

Sir. Nuutu
12.01.06, 13:11

Välk ja pauk!!!

Mida see \"sõktõm\" eesti keeles tähendab? Või ei ole eesti keeles sellist sõna?

clever
12.01.06, 13:23
Seda oli arvata, er Arno võtab kellegi sellise appi, keda usaldab ja tunneb ning kes oskab ka keelt. SEst need jalgpallurid seal küll inglise keelesetes trennides osalema ei hakkaks :)

ROOTSI KUNN
12.01.06, 13:40
Algselt postitas Nuutu

Välk ja pauk!!!

Mida see \"sõktõm\" eesti keeles tähendab? Või ei ole eesti keeles sellist sõna?

Otseselt tõlkida ei saa aga aga midagi sellist .... põruta kaamelit või lammast.:D

purjutaja
12.01.06, 13:49

Algselt postitas Nuutu

Välk ja pauk!!!

Otseselt tõlkida ei saa aga aga midagi sellist .... põruta kaamelit või lammast.:D

Eeslit ikka!:D

Amadeus
12.01.06, 14:04
täiesti vale. see sõna on turkmeeni keeltest tulnud ja sugugi mitte kasahhidega seotud. ja tähendab ta lihtsalt suguühet. selleks et seal ka eesel vms kajastuks peab lausele miskit lisama. näiteks küsimus: sõktõm barma? tähendab - kas sa sooviksid et ma su läbi tõmban?

Silver
12.01.06, 15:58
Ei aitäh. :P

Aga Janno üleminek on küll väga positiivne. Saabki kogemusi juurde, õpib natukene teistsugust jalgpallikultuuri. Tulevikku vaadates kindlasti kasuks! Arnolt on Jannol veel palju õppida. :)

ROOTSI KUNN
12.01.06, 17:47
Algselt postitas Amadeus

täiesti vale. see sõna on turkmeeni keeltest tulnud ja sugugi mitte kasahhidega seotud. ja tähendab ta lihtsalt suguühet. selleks et seal ka eesel vms kajastuks peab lausele miskit lisama. näiteks küsimus: sõktõm barma? tähendab - kas sa sooviksid et ma su läbi tõmban?

Hakkasid kohe sõnaraamatust uurima või?:P
Võ\'in sulle kinnitada ,et kasahhid saavad sõktõmist täpselt samamoodi aru nagu turkmeenid ,sest nende keeled on võrdlemisi sarnased. Vähemalt vene kroonu ajal oli see nii ;)

Amadeus
12.01.06, 18:10

Hakkasid kohe sõnaraamatust uurima või?:P
Võ\'in sulle kinnitada ,et kasahhid saavad sõktõmist täpselt samamoodi aru nagu turkmeenid ,sest nende keeled on võrdlemisi sarnased. Vähemalt vene kroonu ajal oli see nii ;)

Tegelikult saavad kasahhid sõktõmist samamoodi aru nagu meie saldejumsist. naabrite keel lihtsalt ja tihti kasutatav sõna.

vincent
12.01.06, 18:10
Sealtkandi poiste veregruppi arvestades ei ole vist erilist vahet, kas seda sõna öelda neile lisanditega või ilma, iseenda kiiruslikku vastupidavust saad kohe suupruukimise järgselt testida nii või teisiti :D

sry OT

überalles
12.01.06, 18:17
Njah igatahes jääb üle loota, et kivisild saab seal hakkama millegi enama kui karjaloomade põrutamisega. Vahva oleks, et kui ta ka peale em-ile mitte jõudmist kinga saab, jätkaks ta endist viisi koos pijpersiga töötamist, nt hollandis, koguks kogemusi ning panustaks need ühel ilusal päeval Eesti jalgpalli. Edu talle!

marrrtin
12.01.06, 19:35
Ma arvan, et läks niisama Kasazhtani kultuuriga tutuvuma.:doh:

Villem
12.01.06, 21:11
See oli hea otsus ning kogemust tuleb 100ga rohkem, kui Eestis ja Floras. Tubli. Saavutage omad eesmärgid ja tule suure kogemustepagasega tagasi või mine mõne välkamaa klubi vms peatreeneriks! Igatahes edu Tema tegemistes!

tkkt
12.01.06, 22:01
Igatahes kui ta sealt tagasi kunagi tuleb, siis vast hakatakse teda väheke rohkem respekteerima ka. Jõle raske on paljudel respekteerida niisugust treenerit, kellel ei ole ei mängija tausta ning on veel väga noor. Noored staarid kujutavad omale midagi ette ja vanad lihtsalt ei viitsi \"noort\" kuulata. Loodame, et saab seal kõva kooli ja suudab siin ennast ükskord maksma panna, sest ju tas midagi ikka on kui Pohlak teda nii haibib ja Pijpers teda enda kõrvale tahab(peale vene keele oskuse). Edu Jannole praegu ja tulevikus.

ROOTSI KUNN
12.01.06, 22:28
Kui nüüd natike tõsisemalt teemasse suhtuda siis on Janno minek päris ootamatu .
Üle pingutamata võib seda nimetada Eesti jalgpalli järjekordseks edusammuks,mis näitab ,et vähemalt treenerite ettevalmistamisel ja koolitusel liigume õiges suunas. Ma tean ,et nüüd kohe hakkab mõni tegelane siin kaagutama ,et mis treener see Janno on,pole jalgpalli mänginud jne.
Asi polegi niiväga selles ,kes kasahhide juurde läks vaid selles ,et jalgpallimaailma tippriigi treener usaldas oma paremaks käeks Eesti noore treeneri. Me kõik teame ja tunneme ning austame Arno Pijpersit. Ta tegi siin väga head tööd. Hollandlaste maine maailmas on tuntud headuses ja kui keegi neist valib ühe maailma suurima riigi(pindalalt on Kasahhi üks suuremaid:) )treeneriks eetlase siis tõstab see ka meie jalgpalli ja treenerite aktsiad tervikuna. Endine nõuk.impeeriumi riigid vaevlevad kõik korralike läänekoolitusega treenerite puuduses ning pahatihti ei soovi vene keelt mitte tundvad inimesed taolistesse riikidesse minna.Ning mis treeningutest me räägime ,kui peab suhtlema tõlgi abil.
FIFA reitingu järgi on kasad küll justkui tshoobikud aga tegelikult on sealne jalgpallikultuur tunduvalt vanem ,kui meie oma. Alma-Ata Kairat mängis stabiilselt nõuk.kõrgliigas ja mäletame ju kõik ,kui Eesti viimati kasadega kohtus ning sealne staadion oli puupüsti täis. Võib kihla vedada ,et jalgpallistaadionid on seal samuti korras ja nende jaoks ei pea riigilt raha manguma nagu meil. Igatahes on Kasahhi ja temaga sarnased riigid täpselt õiged kohad ,kui meie noored treenerid võiks lähitulevikus tööd leida. Ja ,mis kõige tähtsam! Neil on raha ja jalgpall on seal spordiala nr.1.
Kui nüüd teiste spordialadega võrrelda,mõtlen just pallimänge siis on mõned meie treenerid Soomes mingeid naiskondi ju treeneinud.Sõber vist kasvatas omale seal suure kõhu või oli seal veel keegi võrkpallionu ka.Täpselt ei mäleta ja keda see Soome korv ja võrkpall maailmas huvitabki. See ei huvita soomlasigi.
Aga riikide jalgpallikoondiste treenerid!!! See on juba midagi muud.Mõnedes riikides on nad presidendi järel tähtsuselt teised mehed. Janno Kivisilla nimi käis täna kindlasti läbi enamiku maailma spordiuudistest.
Igatahes soovin Jannole pikka ja kõva (meelt ja närvi);) ja las mehistub seal tundras.

tkkt
12.01.06, 22:43
Sry Offtopicu pärast, aga mind ajab see veits naerma, et Kunn teeb koguaeg teisi alasi maha. Mis on viga Raudsepal, mis on viga Sõbral? Ok, Sõbra kohapealt jätan su rahule, kuigi Eesti mõistes on ta igati korralik treener, aga Raudsepp on olnud ja on siiani kindlasti väga kõva treener ja see, et ta läks kunagi Soome treeneriks oli suuresti ilmselt raha taga kinni, mis oli hetkel ka kindlasti üks Kivisilda mõjutanud põhjus. Nagu sa ise ütled Kasahhidel on raha ja kunagi ammusel Eesti iseseisvumise ajal oli Soomlastel ka raha(neil on praegu ka)! Raha paneb rattad käima.
Ma tunnistan, et Eesti korvi tase on ausalt öeldes suht sitt, aga võrkpall, käsipall, hoki on hetkel kõik tõusuteel. Ja suhteliselt jõudsalt. Oleks nendel aladel oma Pohlak, kes hambad risti oleks algusest peale asju vedanud, siis võiksime me rääkida vb Kunniga, kes austaks ka veits teisi spordialasi ja nende esindajaid - just eesti mastaabis. Korvpall on hetkel veel Eestis nr1 ja vaevalt, et see nii pea muutub! Nii, et ürita endaga hakkama saada.

P.S - Soome võrkpall on ikkagi suht hea ja kindlasti huvitab paljusi kaasa arvatud mina!

\"The most important thing in the Olympic Games is not to win but to take part, just as the most important thing in life is not the triumph but the struggle. The essential thing is not to have conquered but to have fought well.\"

edit: Mulle ei meeldi korvpall üldse, aga ma ei pea seda koguaeg kuulutama!

ROOTSI KUNN
12.01.06, 22:57
Elevant!! Rahune maha :) ja ära tee sääsest teist elevanti!:)

tkkt
12.01.06, 22:59

Elevant!! Rahune maha :) ja ära tee sääsest teist elevanti!:)

Ei tee ja ma olen ausalt rahulik;) Peace
ma lihtsalt üritasin tähelepanu juhtida.

Villem
12.01.06, 23:06
Ma arvan, et see siin on jalgpallifoorum ja siin käibki põhijutt jalgpallist ning paljudele inimestele on see spordiala nr1 ja see ongi ainumast õigeim koht, kus seda kuulutada ja teisi spordialasid maasse taguda. Kui kusagile korvpalli/hoki vms foorumisse läheks kuulutama, et nende pooldatav ala on p*sk, siis on see mittesobiv...aga siin? Vägagi sobiv.

Mitte, et mul lihtsalt nende teiste spordialade vastu oleks. Korv, hoki jne meeldivad mulle, aga siiski on see foorum õige koht jalgpalli lakke tõsta ja teised maha suruda.

Ja minu suurimad vabandused OFFTOPICu pärast!

tkkt
12.01.06, 23:09
Algselt postitas Villem

Ma arvan, et see siin on jalgpallifoorum ja siin käibki põhijutt jalgpallist ning paljudele inimestele on see spordiala nr1 ja see ongi ainumast õigeim koht, kus seda kuulutada ja teisi spordialasid maasse taguda. Kui kusagile korvpalli/hoki vms foorumisse läheks kuulutama, et nende pooldatav ala on p*sk, siis on see mittesobiv...aga siin? Vägagi sobiv.

Mitte, et mul lihtsalt nende teiste spordialade vastu oleks. Korv, hoki jne meeldivad mulle, aga siiski on see foorum õige koht jalgpalli lakke tõsta ja teised maha suruda.

Ja minu suurimad vabandused OFFTOPICu pärast!

Sa mõistsid nüüd väga valesti. Ütlesin ma midagi selle kohta, et jalka on paska või sitt(mitte, et sel vahet oleks)? Ma lihtsalt juhtisin kunnile tähelepanu. Ma ei oota kellegi teise vastukaja rohkem,

äitahh lugemast ja mitte postitamast enam offtopicut.

edit: tore, et seda siis siin ka tehakse, aga võiks ju vähe piirata
:oih:
ah poh pole minu asi:D

ma läheks rahumeeli kuhugile kossufoorumisse oma arvamust avaldama, kui mul seda nii väga teha vaja on;)

Villem
12.01.06, 23:14
Viimane offtopic.

Vabandust!

vaikiv mees
12.01.06, 23:38
Algselt postitas clever

Seda oli arvata, er Arno võtab kellegi sellise appi, keda usaldab ja tunneb ning kes oskab ka keelt. Sest need jalgpallurid seal küll inglise keelesetes trennides osalema ei hakkaks :)

siin ongi point,
nii Arno kui ka need umbkeelsed tegelased vajavad Kivisilla sugust nii inglise kui vene keele oskajat (kes abitreenerina pealegi m2ngijatega tihti rohkemgi suhtleb) nagu 6hku

mis ei t2henda, et sealt ka ropult kogemust ei tuleks

lenc
13.01.06, 00:28
Algselt postitas Roosaelevant

Korvpall on hetkel veel Eestis nr1 ja vaevalt, et see nii pea muutub!
Sry, aga see on küll otseselt bullshit. Jalgpall on noorte seas ammu võimust võtnud ja kuna korvpallis pole tulmused ka enam nii head, siis on jalkal vaba tee. Harrastajate koha pealt on see juba kindel nr1, publikuhuvi koondise mängudele on palju suurem kui korvpallis, kohalikku korviliigat käib kaemas küll rohkem publikut, kuid suurima publikuga eesti meistrivõistlused on niikuinii autorallil, seega pole see eriline argument nende kasuks.

käbi
13.01.06, 01:29
Algselt postitas lenc

Sry, aga see on küll otseselt bullshit. Jalgpall on noorte seas ammu võimust võtnud ja kuna korvpallis pole tulmused ka enam nii head, siis on jalkal vaba tee. Harrastajate koha pealt on see juba kindel nr1, publikuhuvi koondise mängudele on palju suurem kui korvpallis, kohalikku korviliigat käib kaemas küll rohkem publikut, kuid suurima publikuga eesti meistrivõistlused on niikuinii autorallil, seega pole see eriline argument nende kasuks.

Autorallil? palju seal publikut siis on?

lorenzo
13.01.06, 07:26
Algselt postitas käbi

Algselt postitas lenc

Autorallil? palju seal publikut siis on?

mine vaata mingit E.O.S. rallit voi mingit Tali Cupí kasvoi kusagil kulakolkas, saad aimduse, et kogu kula kohal ja pool eestit ka..kusjuures piisab kui kasvoi ohtustes spordiuudistes naed videopilti rahvahulkadest

Jaan
13.01.06, 11:17
Kommentaariks Eesti treenerite taseme kohta võin nimetada vähemalt kaks Eesti korvpallitreenerit, kes 90-tel treenisid Leedu klubisid. Jalgpallil on veel pikk tee minna.

ROOTSI KUNN
13.01.06, 11:25
Algselt postitas Jaan

Kommentaariks Eesti treenerite taseme kohta võin nimetada vähemalt kaks Eesti korvpallitreenerit, kes 90-tel treenisid Leedu klubisid. Jalgpallil on veel pikk tee minna.

Ära selles teemas küll enam nimeta,muidu see jauramine ei lõppegi.:)

Jaan
13.01.06, 15:17
Okei, ei nimeta, teadjad teavad niigi :) Tegelt tahtsin ma öelda seda, et spordialade arengud pole teineteist välistavad. Välismaale mineku osas on muidugi jalgpalli areng teistest ees ses suhtes, et trend on tõusvas suunas!

marcello
13.01.06, 17:51
Polnud küll koondise treener välismaal aga üks mees kes Eesti peatreener olnud,on Ferencvarose ja Arsenali juures massöör olnud,Barcelona klubis abitreener ja Spartaki peatreenerina kahel korral liidu karikavõitjaks tulnud.Loodan,et Janno lööb need saavutused üle kunagil.
Tegu siis Albert Vollratiga kes ise tegelt maadleja.Mingist vanast spordilehest lugesin,et mees Ungarisse siirdus aga Tipneri raamatus ka teised faktid olemas!

Jaan
13.01.06, 18:37
Algselt postitas marcello

Polnud küll koondise treener välismaal aga üks mees kes Eesti peatreener olnud,on Ferencvarose ja Arsenali juures massöör olnud,Barcelona klubis abitreener ja Spartaki peatreenerina kahel korral liidu karikavõitjaks tulnud.Loodan,et Janno lööb need saavutused üle kunagil.
Tegu siis Albert Vollratiga kes ise tegelt maadleja.Mingist vanast spordilehest lugesin,et mees Ungarisse siirdus aga Tipneri raamatus ka teised faktid olemas!

Minu meelest tuli välja ühes teises teemas, et see Barcelona polnud \"päris see\". Aga kõva mees oli ikkagi.

marcello
15.01.06, 04:29
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas marcello

Minu meelest tuli välja ühes teises teemas, et see Barcelona polnud \"päris see\". Aga kõva mees oli ikkagi.

.Tegemist oli C.D.\"Europa\" klubiga Barcelonast,asutatud 1907 ja kahekümnendatel aastatel jõudis Hispaania tugevamate hulka.mängisid tallinnas Spordiga ja mäng jäi 1-1.Üks asi ei selgu sealt raamatust veel.Mis tööga tegeles Arsenalis pool aastat.Panin massöör.sest treeneri amet oleks vast ikka välja toodud.

pastakanovic
15.02.06, 03:02
Jordaania - Kasahstan 2:0 (http://www.arabsport.com/englishsite/view_news.asp?CatID=1&NewsID=12920&Cat=)

Hanibal
15.02.06, 16:51
Elagu eesti kommenteerijad.

selliste asjade eest saaks kriminaali algatada

Ник: IVO MUSTIMETS
Дата: 2006-01-13 17:42:58
Кому: JANNO KIVISILD
Сообщен& #1080;е: SORRI ÜHENDUS KATKES.....TAPAN SU ARA..MUIDJU OLED LAHE MEES...HOIA KÕVA NB.. ME VÕIKS MINGI AEG KOHTAMA MINNA NAGU INGLISKEELES ÕELDAKSE TO HAVE A TATA

Kõik see lehelt

http://www.zhenis.kz/?module=yq&page=9

eestimees
15.02.06, 17:02
Algselt postitas Hanibal

Elagu eesti kommenteerijad.

selliste asjade eest saaks kriminaali algatada

Ник: IVO MUSTIMETS
Дата: 2006-01-13 17:42:58
Кому: JANNO KIVISILD
Сообщен& #1080;е: SORRI ÜHENDUS KATKES.....TAPAN SU ARA..MUIDJU OLED LAHE MEES...HOIA KÕVA NB.. ME VÕIKS MINGI AEG KOHTAMA MINNA NAGU INGLISKEELES ÕELDAKSE TO HAVE A TATA

Kõik see lehelt

http://www.zhenis.kz/?module=yq&page=9

leidub ikka värdjaid..noo vaata üks vend tegi ka ju komentaari juudid a** ja sai kohtulikult karistada, selline asi on kohe kindlatsi kriminaalasja väärt

koks
15.02.06, 19:51
aga mida teha et asi teravaks ajada selliste kommentaatoritega? Kuidas teada saada kes elle kommentaari tegeld tegi ja kust tehti? võiks need vennad kohtu saata. õpetuseks teistele!

eestimees
15.02.06, 19:55
Algselt postitas koks

aga mida teha et asi teravaks ajada selliste kommentaatoritega? Kuidas teada saada kes elle kommentaari tegeld tegi ja kust tehti? võiks need vennad kohtu saata. õpetuseks teistele!

see on väga lihtne, politsei teeb selle kohe kindlaks nagu tehti sellega kes neti komentaaris kirjutas juudid ahju...sellega tegeleb härra lang isiklikult tema vihkan neti komentaatorid eriti, paluks justiitsministeeriumisse või politseisse pöörduda ja asi tehakse kindlaks..

ilms
20.02.06, 13:36
kuna kommenteerija on kasutanud meie klubi nime .. siis ma tegelen asjaga.

eestimees
20.02.06, 14:51
Algselt postitas ilms

kaugel asi on ka?

Warren
20.02.06, 23:46
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas ilms

kaugel asi on ka?

Vist alles väga kaugel.

luutik
23.02.06, 21:30
Janno ja Arno uus klubi alistas Jordaania meistri 1-0. Seekord tegi Arno panuse kogenud mängijatele ja tegi vaid 4 vahetust.

gamer
28.02.06, 20:08
Igaljuhul Kasahstan võitis Soomet penaltitega 3-1 täna.

god
28.02.06, 20:55
sõprusmäng aga ikkagi jah. Arno näitab, et teda ei palgatud ilma asjata ja muidugi Janno kah. ;)

bomb
01.03.06, 12:29
Praegu, mul on pooleli uus luuletus Eesti - Kazastan ehk =Pjipersi kättemaks:kaval:

lorenzo
01.03.06, 19:59
teemaväline,aga soome on vapsee kõva, täna juba mängivad jälle, seekord valgevenega ja jälle pähe saamas, 0-1 siis
ja kasahhid ka kõvad poldid, täna kreeklastega, aga 0-1 hetkel..väsimus kontides;)

magicm
01.03.06, 21:39
68\' [0 - 1] G. Samaras
90\' [0 - 2] S. Giannakopoulos

Et võit siis Kreekale, kuid eks Pijpers ja Kivisild alles asusid tüürile, et küll veel särama hakkavad, häid mängijaid peaks ju jalaga segada olema :)

gamer
01.03.06, 21:44
Algselt postitas magicm

68\' [0 - 1] G. Samaras
90\' [0 - 2] S. Giannakopoulos

Et võit siis Kreekale, kuid eks Pijpers ja Kivisild alles asusid tüürile, et küll veel särama hakkavad, häid mängijaid peaks ju jalaga segada olema :)

Mängu esimese rünnaku vaatasin kah TV-st, see kuulus Kreeklastele ja 30sek tuli esimene nurgalöök, ilmselt ka ülejäänud mäng läks samas taktis.

jansa
27.03.06, 13:28
... naised saunas teavada rääkida et eksflorakas Kulik liitumas eksflorakate Janno ja Arno manu Kasahhimaale....

tank
28.03.06, 11:39
ju siis kasahhid ei pahanda, kui põrandale lõket tehakse:D

Kaspy
28.03.06, 15:17
Algselt postitas tank

ju siis kasahhid ei pahanda, kui põrandale lõket tehakse:D

kivist põrandad ilmselt sealpool sood

Kaspy
28.03.06, 21:26
Ja Kulik läks ;)
On siis kutt tõesti nii hea?Oskab keegi pajatada ehk lähemalt?
Transile peaks see küll nüüd kaotuseks olema.

Chaqueta
28.03.06, 22:43
Aga noh kui sellest küljest võtta, siis Transile kindalsti mingi väike lisapapp.

ROOTSI KUNN
29.03.06, 14:17
Algselt postitas Kaspy

Ja Kulik läks ;)
On siis kutt tõesti nii hea?Oskab keegi pajatada ehk lähemalt?
Transile peaks see küll nüüd kaotuseks olema.

Kulja ehk rahvakeeli Forest oli juba Floras mängides päris hea ,erti kui tal pohmakat ei olnud ja kaine oli. :P Tegelikult ma ei tea ,et ta oleks mingi eriline joodik olnud , lihtsalt Ida-Virumaa vennad on kõik vähe omamoodi.:oih:

Ja Florast löödi ta minema ,mitte selle pärast ,et sitalt mängis vaid ,et korraldas mingi jama oma korteris. Ju ta siis Arnole ikka hea mulje jättis. Sellisest karu persest nagu Narva tahaks iga inimene uttu tõmmata .

kräka
29.03.06, 14:25
Eks Arno ja janno ikka eetimaa poistest hoolivad ja neid välismaale arenema kutuvad..keegi võiks veel minna!:õnnelik:

Malfoy
29.03.06, 14:31
Kahtlen, et kasahstanis on võimalik suurt arenguhüpet teha. Tegelt ei tea üldse, mis tase neil seal liigas on.

luutik
29.03.06, 22:46
Švetsi jutu järgi on vähemalt palgatase neil kasahhidel hea. :)

Kaspy
27.04.06, 10:57
Kasahstani karikavõistluste 1/16-finaalis avas aga oma väravatearve Arno Pijpersi ja Janno Kivisilla juhendatava Astana klubi eest Narva JK Transist sinna laenatud Aleksandr Kulik, kes mängis kaasa terve kohtumise ja lõi 2:0 võidumängus mõlemad Astana väravad.

mariamariaa
03.05.06, 11:45
Kasahstani liigas võitis Arno Pijpersi ja Janno Kivisilla juhendatav Astana võõrsil Ust-Kamenogorski Vostoki 3:2.

Võiduvärava lõi terve mängu kaasa teinud Aleksandr Kulik, kes on klubis laenulepinguga Narva Transist.

midfielder
02.08.06, 19:27
Kasahstan on teatanud oma koosseisu valikmänguks Belgiaga (http://www.uefa.com/competitions/EURO/news/Kind=1/newsId=441285.html)

gazza
03.08.06, 09:59
Kulik on nüüd minu teada tagasi piirilinna klubis!!!

alecoq1
03.08.06, 11:49
Ainult üks mees Kasahstani koondises mängib välismaal ? :doh:

Kaspy
03.08.06, 22:05
Ja enamus mängijaid on Astanast :D

Epic
03.08.06, 22:08
Algselt postitas Kaspy

ju on kasahhidel ka oma Pohlak, kes kõike kontrollib

zaz
03.08.06, 22:52
Algselt postitas Kaspy

Sellest räägiti juba siis, kui Janno sinna läks ;)

Ženis lõpetas riigi meistrivõistlused 2005. aasta hooajal 8. kohaga, alates hooajast 2006 on kohalikul jalgpalliliidul plaanis koondada klubisse kõik riigi paremad pallurid ning teha sellest koondise baasmeeskond

budu
26.05.07, 15:44
see teema siis päris ära vajunud.kas Janno sis on see hooaeg klubis juba peatreener või ikka Arno kõrval nr2.sest ju Arno kunagi ise mainis et uuel hooajal klubi juhatab Janno.ehk oskab keegi täpsemalt seda kommenteerida

kala
26.05.07, 16:29
see teema siis päris ära vajunud.kas Janno sis on see hooaeg klubis juba peatreener või ikka Arno kõrval nr2.sest ju Arno kunagi ise mainis et uuel hooajal klubi juhatab Janno.ehk oskab keegi täpsemalt seda kommenteerida

Janno juba Eestis tagasi

Silver
28.05.07, 09:58
Kala, räägid järsku lähemalt?

kala
28.05.07, 11:28
Kala, räägid järsku lähemalt?

Kahjuks ei oska midagi muud lisada

Sats1
19.06.07, 08:44
Möödanud pühapäeval kuulsin saade Kasahstani jalgpallist. Kasahstani Meistriliiga sisseastumismaksuks-150 000 dollarit (1 700 000 EEK)...

ballack
19.06.07, 11:34
täpsemalt ei tea aga kuulnud olen et janno ei saanud kohalike juhtidega hästi läbi ja kupatati sellepärast minema sealt.

midfielder
03.07.07, 21:12
Ei oskand kusagile seda uudist postitada, aga Pijpers on palgatud Kasahstani karikavõitja FC Alma-Ata konsultandiks. Klubi osaleb ka uefa cupil.

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/news/kind=1/newsid=557783.html

kaitz
04.07.07, 16:31
täpsemalt ei tea aga kuulnud olen et janno ei saanud kohalike juhtidega hästi läbi ja kupatati sellepärast minema sealt.

Nu nüüd siis oodata et Kivisild Eesti koondise etteotsa koos Kristaliga