PDA

View Full Version : Mis riigi klubid on sel aastal eurosarjades edukaimad?

Siim
27.08.01, 20:03
Viimastel aastatel on edukad olnud hispaanlased. Kas edu jätkub?

sicmic
27.08.01, 21:37
Orginally posted by Siim88

Viimastel aastatel on edukad olnud hispaanlased. Kas edu jätkub?

ei j2tku, igatages pakuvad teised olulisemalt suuremat konkurenci

guitz
27.08.01, 21:42
Loodaks Inglise klubide suurt edu!

Filippo
28.08.01, 14:32
Ma olen kindel,et nii Juve,S.S.Lazio kui ka AS Roma jõuavad esimese nelja hulka.:idee:

Jeeg
28.08.01, 17:46
Inglismaa omadest on edukas just Liverpool, kes on tõusmas oma ajaloo parimasse vormi :)

coco
29.08.01, 06:06
Mõningase õnne korral ka ehk Arsenal.

sicmic
29.08.01, 19:47
Orginally posted by Jyrka

Orginally posted by yeg

Inglismaa omadest on edukas just Liverpool, kes on tõusmas oma ajaloo parimasse vormi :)
ja ajaloo parimas vormis kaotavad boltonile?:oih:
Jah, just nimelt. Pealegi - tõusmas.[/quote]

njah, ma arvan et klubi edu sellel aastal ei tohix hinnata yhe komituskivi p2rast. Boltonil on see hooaeg eriti h2sti alanud ja neil oli 6nne, et nad Liverpooli v6icid, pool lihcalt ei kasutanud oma v6imalusi. sama h2sti v6ix 6elda, et Real langeb kohe v2lja, nad ju kaotasid oma rivaalile Valenciale.

( see k6ik ei l2inud vaid Jyrkale, vaid ka teistele, kes tema arvamust jagavad)

Martin
29.08.01, 20:10
Sellel hooajal on juba liider Inglismaa, sest alistas Liverpool ju Super Cupi finaalis Bayer Müncheni, seega teiel kohal on Saksamaa.

Arvatavasti jääbki Inglismaa esikohale, kuid ootan tõusu Itaalia ja Hispaania klubidelt. Sakslaste tugevusse sellel hooajal väga ei usu, kuid eks näis kuidas neil läheb.

Mõm17
30.08.01, 21:24
Hispaania klubide edu jätkub ning paremaks läheb ka Itaalia klubide olukord. Inglise klubid ei saavuta midagi(kui siis ainult Liverpool).:D

eston maravilha
30.08.01, 21:55
just ristivastupidi läheb

inglise klubidel läheb väga hästi. samas kui hispaania ja itaalia klubid taanduvad natuke. ainus itaalia klubi kes miskit võib korda saata on as roma.

ning poleks ka ime kui mõlemas euroopa finaalis on vähemalt üks inglise klubi

Manchester
02.09.01, 22:11
Inglismaa teeb teistele ära. Manchester , Arsenal ja Liverpool jõuavad isegi UEFA Champions League 1/8 finaali ja Leeds võidab UEFA Cup'is Valencia

oskarluts
08.09.01, 11:33
Orginally posted by Manchester

Inglismaa teeb teistele ära. Manchester , Arsenal ja Liverpool jõuavad isegi UEFA Champions League 1/8 finaali ja Leeds võidab UEFA Cup'is Valencia Ja nad ei saa 1/8 finaalist edasi,sest itaalia ja saxa klubidteevad pähe neile

Aramis
08.09.01, 11:54
Ma ei olex Manus nii kindel.Stami välja vahetamine Blanciga ja kolmes mängus 2 viiki ,see pole väga manulik seis.Ex tänane mäng vormis oleva Evertoniga näitab ära ,kas Manu on valmis kolmapäevax või ei.

zupy
30.10.01, 13:27
millal see itaalia klubide langus lõppeb?loodan ,et õige pea .

apunkto
30.10.01, 13:44
Orginally posted by zupy

millal see itaalia klubide langus lõppeb?loodan ,et õige pea .

ongi lõppenud juba:D Juventus ja Roma on vinaalis.

-Loom-
17.01.02, 13:58
inglisma ikka :-))
sest...nu inglismaa jalgpall on ikka v2he paremax l2ind...irwww aga manu kukkumine on tore

FCB
29.01.02, 22:02
Kõik 4 suurriiki saadavad kõik ühe tiimi finaali. Ise loodan et Saksa klubidest 2-3 kuhugi poolfinaali välja jõuavad , 3 parema hulka on vaja saxamaal uuesti , 3 CL kohta on liiga vähe.

Väike Tom
05.02.02, 19:31
Millegipärast on tormi oodata Itaaliast ja Hispaaniast. Kuid ei tasu unustada ka Inglismaad.

vandersell
21.02.02, 16:34
Orginally posted by Filippo

Ma olen kindel,et nii Juve,S.S.Lazio kui ka AS Roma jõuavad esimese nelja hulka.:idee:

Ei jagaks sinu optimismi. Arvata on, et hispaanlased on tugevalt konkurentsis ja kui on, siis loodan, et see on Barca.