PDA

View Full Version : Dugout-Online

svennus
12.01.06, 14:07
Et siis jalgpalli fännidele: Mäng ise valmis eelmise aasta detsembris, praegu on sela kasutajaid üle 2000. Mäng on valmistatud inglaste poolt. Alles hiljuti loodi eesti liigad, niiet
praegu on õige hetk seal registreeruda, et saad hea meeskond. Kohe-kohe algavad eelringid liigade loomiseks, see tähendab seda, et isegi SINA võid eesti meistriliigasse saada. Eestil on ka oma foorum, kus on olemas õpetused jms.(tõlkimine pooleli)
Ohh jah, oleks praegu aadressi unustanud:)siin see siis on (www.dugout-online.com)

edit: sul on olemas ka noorte meeskond kust sa saad noori, noorte meeskonnaga saad ka mänge pidada ja noorte turniiri korraldada.

IndrekL
12.01.06, 14:18
Minul on siis ka tiim valmis :): Football club Kotkas

Tsällenzige jms

svennus
12.01.06, 14:20
Ohh lahe siis, ole foorumis ka siis aktiivne!

mcnamara
12.01.06, 15:08
Oh õudust. Vanainimene läks ka elevile ja registreeris midagi ära. Aga nüüd ei oska seal selle meeskonnaga enam midagi peale hakata. Oleks pidanud Hätiga piirduma. :D

Devil
12.01.06, 15:54
rääkige vähe rohkem siin asjast, muidu ei viitsi liituda

svennus
12.01.06, 15:59
aga registreeri end siin (forum.dugout-online.net) foorumis ära ja otsi eesti foorum üles, seal võid sa igasuguseid küsimusi esitada.

mcnamara
12.01.06, 16:03
Ma ei viitsi eriti jamada ausalt öeldes. Lootsin mingeid põhjalikke reegleid lugeda, aga ei leia kusagilt. Treenerit mul miskipärast ei ole ja ei saa ka aru, kuidas saab ning sõprusmänge ka ei lubata kokku leppida. Tegelikult ma olen muidugi selle nalja jaoks liiga vana ka juba.

svennus
12.01.06, 16:06
aga mine sinna foorumisse ja küsi sealt! Ja saad endale ka kohe vastuse, praegu on õpetuste tõlkimine pooleli.

IndrekL
12.01.06, 17:37
Algselt postitas mcnamara

Ma ei viitsi eriti jamada ausalt öeldes. Lootsin mingeid põhjalikke reegleid lugeda, aga ei leia kusagilt. Treenerit mul miskipärast ei ole ja ei saa ka aru, kuidas saab ning sõprusmänge ka ei lubata kokku leppida. Tegelikult ma olen muidugi selle nalja jaoks liiga vana ka juba.
Kallis McN, treenereid, physiosi, mängijaid ja mui ahve saad otsida \"Search\"-ist. Sealt vaskult äärelt valid siis. Taktikaid on ülimalt mõnus panna peaks mainima, aga küsimus oleks selline, et millal liiga hakkab? :D

svennus
12.01.06, 17:46
lähiajal peaksid algama eelringid, siis pannaks liigad paika.

MihkelPallak
12.01.06, 17:58
Registreerisin ka ära ja nüüd ootan meili::oih:

IndrekL
12.01.06, 18:10
Hetkel registreerunud siis:

Fc Pilsner - svennus
Estonian Dream Big Team - manpe
Eesti vutitolgused - syydimatu
FC Pärnu - eqzuw
Saare United - Karru
FC Mäger - matu912
Mazz kickers - Mazz
VFC Viimsi Frederik - Swifty06
SC Vahvad Viinerid - kopplike
deportivo - tristani
Fc TTG - x-master
Football Club Kotkas - indrec
JK Tasane - tasane
Fc Piigandi - 2cool4school
FC Maths - danel111
FC Palivere - fcpalivere

MihkelPallak
12.01.06, 18:14
SK Trummi Noored minu meeskond :P

svennus
12.01.06, 18:16
pluss need kes pole ennast lasknud veel eesti liigasse üle tuua.
Eestlasi on praegu kokku 42.

MihkelPallak
12.01.06, 18:20
Ikka veel pole meil kohale jõudnud:viha:

svennus
12.01.06, 18:20
ja kui keegi tahab sõprusmänge saada pange oma request dugouti eesti foorumisse üles.

svennus
12.01.06, 18:21
Algselt postitas MihkelPallak

Ikka veel pole meil kohale jõudnud:viha:

see võtab veits aega.

IndrekL
12.01.06, 18:33
Algselt postitas svennus

ja kui keegi tahab sõprusmänge saada pange oma request dugouti eesti foorumisse üles.
Kui viitsid, siis seleta, kuidas see sõpruskohtumiste värk üldse käib.

riks12
12.01.06, 18:34
Väike-Maarja Chelsea mul :D

svennus
12.01.06, 18:36
otsid selle meeskonna üles kellele tahad väljakutset teha, siis vajutad selle klubi nime peal ja siis tuleb alla vasakusse nurka \"Arr.Friendly\", see on meeskonna vormi all.
Veits segane seletus tuli aga sa peaksid selle üles leidma:)

svennus
12.01.06, 18:42
Mängijate ostmine ja müümine on ka mu arust väga mugav:õnnelik:

IndrekL
12.01.06, 19:04
Kurat! Huvitav on see, et minule küll ei antud võimalust away vormi teha?!

svennus
12.01.06, 19:07
sai küll, sealt kuskilt sai valida seda, täpselt ei mäleta:(

riks12
12.01.06, 19:41
Sai vailida jah.
Siis kui regasid seal üleval oli Home Kit aga sai valida ka away kit ja selle ära teha. aga noh... enam vic ei saa muuta :doh:

svennus
12.01.06, 19:42
Algselt postitas riks12

Sai vailida jah.
Siis kui regasid seal üleval oli Home Kit aga sai valida ka away kit ja selle ära teha. aga noh... enam vic ei saa muuta :doh:

Jap, täpselt nii!

Mikusiku
13.01.06, 16:59
Algselt postitas Indrec

FC Palivere - fcpalivere

Mina;)
Enivei, miks ma ei saa sõpruskohtumisi pidada?
Kui panen arrange friendly, tuleb siuke kiri: There are currently no available dates for friendlies in calendar!
Foorumist kah midagi ei leidnud.

IndrekL
13.01.06, 17:01
Huvitav, minul on täna õhtuks kell 20:00 kokkulepitud mäng Mikoga, Kuressaare Linnastaadionil :P.

svennus
13.01.06, 17:07
Kui selline kiri tuleb siis on sellel meeskonnal juba mäng olemas sellel päeval.

svennus
13.01.06, 18:48
Varsti algavad siis mängud, kes kellega kokku läheb?

Zaeka
13.01.06, 18:50
Tegin eila päeval meeskonna, aga konfirmatsiooni ei ole mailile saanud

svennus
13.01.06, 18:57
Kuidas registreerida:

Võimalik et kui sa seda loed oled sa juba registreerinud,aga inimestele kes ei ole või on ebakindlad kuidas seda teha. Siin on see mida sa pead tegema (varu natukene aega ,registreerimine võtab 10-20 minutit)

1.Mine lehele www.dugout-online.comja leia sealt registreerimis link, üleval parema käe poolses nurgas ekraanil.
2.Täida oma (päris) andmed ja pane sinna kogu klubi informatsioon.
3.Tee omale klubi märk ja riided(vaata et sa teed ikka mõlemad kodu ja võõrsil mängude riided)
4.Vali oma staadioni nimi ja istmete värvid

Sa saad e-maili oma informatsiooniga. Mõnikord läheb sinu saadetud andmed kaduma \"junk mail\" kausta,nii et ära unusta kontrollida oma junk-mail kausta, kui sa ei näe seda kirja inbox kaustas. Kui sa ei saa seda kirja 10-ne minuti jooksul siis proovi sisse logida vajuta [Submit] süsteem ütleb sulle siis \"Invalid username or password\" ,vajuta [Forgot Password] sisesta oma kasutaja nimi ja kliki [Retrieve password]. Kui sa ei ole veel aktiveeritud siis su e-mail näitab seda, korrasta seda või sisesta uus ja kliki [Retrieve password] uuesti.

Zaeka
13.01.06, 19:05
Sa saad e-maili oma informatsiooniga. Mõnikord läheb sinu saadetud andmed kaduma \"junk mail\" kausta,nii et ära unusta kontrollida oma junk-mail kausta, kui sa ei näe seda kirja inbox kaustas

Tänks, oligi junki rännanud

svennus
13.01.06, 19:07
:D Mul oli endal ka see jama:=)

svennus
13.01.06, 19:28
30 minti mängu alguseni...

17
13.01.06, 19:55
Millal liigad tulevad?

svennus
13.01.06, 19:57
The pre-season tournament
All the teams will start getting pre-season tournament invitation to their message box on sunday. If you want to participate in this tournament, then you must respond to the message and confirm your team\'s participation in the event. Draw for the tournament is scheduled for next thursday(19.01) with first games on saturday (21.01)

17
13.01.06, 20:01
Veel üks küsimus, kust mängu näeb?:oih:

svennus
13.01.06, 20:07
Üleval ääres on GAME FORUM DOCUMENTS
vajuta GAME-i peale siis tuleb sul pealeht siis vaata vasakule äärele kust sa peaksid nägema friendlys, vajuta selle peale ja siis peaks tulema mängude nimekiri ja sinu mäng on kõige üleval, siis vajuta live text ja voila!

svennus
13.01.06, 20:09
Leidsid?

17
13.01.06, 20:10
Algselt postitas svennus

Leidsid?

Leidsin, leidsin aga... Just enne mängu panin taktika korda ja nüüd sain loobumiskaotuse:deemon:

One of the managers failed to submit a valid tactics file

:deemon:

svennus
13.01.06, 20:14
All managers must submit tactics by 12:00 PM (server time - GMT) on a match day. The updater can be run to gather the info at 12:01 or 16:00 (games are usually played at 18:00 server time at the earliest). If the updater cannot find your tactics or your tactics are too old and invalid (due to some suspended/injured players in the lineup) you will lose the game 3-0 behind the green table. If both the managers playing each other fail to submit the tactics, the game will register as void. If the game is registered as void and this was an official league match, the game will be registered as a 3-0 loss to EACH of the two teams involved and if the game was an official cup game, neither of the teams will progress through (thus their opponent in the next round will be handed a bye).

17
13.01.06, 20:15
Aga miks sain just mina loobumiskaotuse, kui vastasel oli ka taktika panemata?:deemon:

svennus
13.01.06, 20:16
Ei tea kahjuks öelda:kurb3:

Kas sa nihutasid mängijad ikka väljakule?

IndrekL
13.01.06, 23:02
Hihii, 17 sai tappa, mitte mina :D

mcnamara
13.01.06, 23:07
Mina avastasin täna järgmist:

1. Netscape\'iga see jamps ei tööta.
2. Treeneri saamiseks peab päevi ootama ja siis on ka asi küsitav.
3. Sõpruskohtumist on võimatu ühegi meeskonnaga kokku leppida, sest inglisekeelse teksti kohaselt \"pole kalendris sõpruskohtumiseks vaba aega\".

Tundub tõeline ajaraisk. Eriti vastik, et sunnitakse IE-d kasutama.

...Jumal...
13.01.06, 23:10

Mina avastasin täna järgmist:

1. Netscape\'iga see jamps ei tööta.
2. Treeneri saamiseks peab päevi ootama ja siis on ka asi küsitav.
3. Sõpruskohtumist on võimatu ühegi meeskonnaga kokku leppida, sest inglisekeelse teksti kohaselt \"pole kalendris sõpruskohtumiseks vaba aega\".

Tundub tõeline ajaraisk. Eriti vastik, et sunnitakse IE-d kasutama.

Mina kasutan mozillat ja töötab ilusti, pole vaja miskit IE-d kasutada. Aga avastasin siukese asja, et annab ka sisselogides seliise teata

You need to login in order to be able to manage your club!

Enne sai normaalselt sees olla, aga nyyd siuke crap ees

IndrekL
13.01.06, 23:19
See tekib siis, kui sa oled liiga kaua ebaaktiivne seal lehel olnud. Ja McN, ma pakun, et paljudel on homseks mängud kokku lepitud juba.

...Jumal...
13.01.06, 23:26
Algselt postitas Indrec

See tekib siis, kui sa oled liiga kaua ebaaktiivne seal lehel olnud. Ja McN, ma pakun, et paljudel on homseks mängud kokku lepitud juba.

Arvuti lülis ennast ise välja ja sisse tagasi lülitades ei annabki siukse veateate. FAQ annab aga vastuseks, et see sellepärast, et küpsissed pole lobatud, aga mul on lubatud kurat. Deem:viha:

Edit: Õnneks nyyd korras. OOtame siis pingsalt liigahooaja algust. Kahju, et eile ei saanud meeskonda ja taktikat sõprusmängus proovida

Even
16.01.06, 23:17
Ma ei saa vajutada Arr. Friendly peale? Tahaks kohtumisi.

JK Kotkas Juunior

svennus
17.01.06, 07:24
Algselt postitas Evu

Ma ei saa vajutada Arr. Friendly peale? Tahaks kohtumisi.

JK Kotkas Juunior

Praegult ei saa, sest laupäeval hakkab hooajaeelne turniir.

Mikusiku
20.01.06, 09:14
Minu vastaseks sattus siis mazz:)
Loodetavasti tuleb põnev mäng ja tugevam(loe:mina) võidab.

Mikusiku
25.01.06, 21:48
Okei, mazz\'i ma vastaseks ei saa, tuleb uus loosimine.
Igaljuhul esimene Palivere klubide duell lõppes loomulikult FC Palivere võiduga:lahe:
Palivere United valdas küll rohkem palli, kuid taktikat seades ma seda eesmärgiks ei võtnudki;)

Pilt
25.01.06, 22:31
minu meeskond Fc Flora Tallinn:kaabu:

Pilt
26.01.06, 12:05
Ma ei saa aru miks mind pole pre seasone touril mängimas:oih:

Pealik
26.01.06, 12:27
Algselt postitas pillureinger

Ma ei saa aru miks mind pole pre seasone touril mängimas:oih:

Vb sepst, et regasid liiga hilja, siis kui kutsed olid juba laiali saadetud. Nüüd juba hilja paraku!

17
31.01.06, 00:40
Miks ma kuidagimoodi oma eelmiste pre-season tournamenti mängude statse ja muud sellist vaadata ei saa?:oih:

svennus
31.01.06, 15:21
EI saagi vist.

mcnamara
31.01.06, 15:48
Tunnistan ausalt, et mängisin selle esimese preesiison mängu ära ja sain pähe. Miks vastane minust üle oli jäi arusaamatuks, sest puhtalt vastasmeeskonna mängijate oskuste järgi on seda võimatu tuvastada. Mängureitinguid ei näe, iga mängija individuaalset panust samuti mitte. Mängu onlainis jälgida on ka tapvalt igav.
Eks ta ilmselt alguse asi on, aga kuna ma nüüd ilmselt oma tiimiga kõrgliigasse ei pääse, on huvi jätkata minimaalne. ;)

Mikusiku
31.01.06, 16:29
FC Palivere igaljuhul Mixed Nations 5-es kaheksa parema hulgas:lahe: Belglastele tegime pähe 3:1 ja brassidele 2:1. Mõlemad mängud võõrsil. Homne vastane hollandlaste knudde 70. Samuti võõrsil. Mängijad on väsinud, kuskil 83% on energia. Treeningutelt võtsin maha, aga kahjuks ei saa vaba päeva anda, sest täna on sõprusmäng, saadan väljakule 9 mängijat, kõik varumehed. Ilmselt jääb mäng vist pidamata?
Homsed lootused on kõrged, hollandlastel on pask väravavaht ja kaitse pole ka kiita. Aga samas rünnak ja poolkaitse on võimsad.

Mikusiku
31.01.06, 16:38
Ahhaa, leidsin lahenduse. Panin Vv-d poolikusse, nüüd ei jää mäng pidamata vähemalt;)

Mikusiku
31.01.06, 21:21
Näh, ikka tuli loobumiskaotus.

...Jumal...
31.01.06, 21:30
Jõudsin 8 parema hulka välja. Niiet huvi edasi mängida sees. :kaval:

Neth
31.01.06, 22:11

Eks ta ilmselt alguse asi on, aga kuna ma nüüd ilmselt oma tiimiga kõrgliigasse ei pääse, on huvi jätkata minimaalne. ;)

Kuna endalgi õnnestus esimene mäng pähe saada, seda veel penaltitega, siis samuti on huvi kadunud. Võib eeldada, et esimese mängu võitnud tiimid saavad meistriliigasse ja hakkavad seega suuremaid rahasummasid tasku panema ja kaotanud meeskonnad jäävad oma arengus (eriti just rahalises) tugevasti maha.

Aga eriliselt marru ajab, mitte fakt et kaotasin olulise mängu, vaid asjaolu, et tehtud, ligi 30nest - 40nest transferpakkumisest on aksepteeritud kõigest 1!!! Kogu inbox on täidetud kirjadega \'transfer rejected\' - see ajab vere tõsiselt keema.

Ja mis värk nende club disabled/inactive mängijatega on? Kas neid sign\'da ei saa?

mcnamara
31.01.06, 22:24
Algselt postitas Neth
Aga eriliselt marru ajab, mitte fakt et kaotasin olulise mängu, vaid asjaolu, et tehtud, ligi 30nest - 40nest transferpakkumisest on aksepteeritud kõigest 1!!! Kogu inbox on täidetud kirjadega \'transfer rejected\' - see ajab vere tõsiselt keema.

Ja mis värk nende club disabled/inactive mängijatega on? Kas neid sign\'da ei saa?

Minul ka on õnnestunud täpselt üks üleminek. Paljudele pakkumistele pole vaevutud isegi keeldumisega vastama. Kusjuures olen valinud ainult mängijaid, kes on transfer listis ja teinud täiesti mõistlikke pakkumisi. Olen proovinud ka inacive-mängijaid - tulemuseta.

Neth
01.02.06, 15:20
Niih, otsustasin, et püssi põõsasse veel ei viska ja eile tegin 4 transfer propsal\'t. Neist 3 mängijatele, kes on \'free transfered\' ja ühe pakkumise tegin \'transfer listed\' mängijale. Kõigile \'free transfered\' mängijatele pakkusin palka 4-5 korda rohkem nõutust (ehk siis: mängija soovis 1000, ma pakkusin 4000, isegi 4500), samuti pakkusin kõigile \'kontrahti sõlmimise tasu\' mis ületas alati 10000\'e piiri.
\'Transfer listed\' mängija value oli kusagil 200k, mina pakkusin mehe eest 400k\'d.

Minu eilse töö tulemus: Inbox\'s on 4 kirja, pealkirjaga Offer rejected!
Nüüd viskan küll püssi põõsasse ja võimalikult kaugele.

...Jumal...
01.02.06, 15:29
Club inactive mehi ei saagi sebitud omale kuidagi. Ise olen free transferist saanud kaks meest ja tohutul hulgal rejected offerseid. Pakkumised tehke kesköö paiku ja kui max. võimalikku palka pakute siis on võimalik saada sealt mehi omale. Aga free tr. ju nii kehavd mehed.

mazz
01.02.06, 20:31
Algselt postitas Indrec

Hetkel registreerunud siis:

Fc Pilsner - svennus
Estonian Dream Big Team - manpe
Eesti vutitolgused - syydimatu
FC Pärnu - eqzuw
Saare United - Karru
FC Mäger - matu912
Mazz kickers - Mazz
VFC Viimsi Frederik - Swifty06
SC Vahvad Viinerid - kopplike
deportivo - tristani
Fc TTG - x-master
Football Club Kotkas - indrec
JK Tasane - tasane
Fc Piigandi - 2cool4school
FC Maths - danel111
FC Palivere - fcpalivere

Kes on mu salajane austaja?

Mikusiku
01.02.06, 22:11
Mh, ma mõtlesin, et oledki sina:P
Enivei, FC Palivere jõudis nelja parema hulka:)

Refieus
02.02.06, 11:50
Emm.. PASK

Mikusiku
05.02.06, 01:28
Ilus seeria lõppes tänase mängu 110. minutil, kui põdrad lõid mängu ainukese värava:(
Aga kõrgliigas olen nii kui nii:)

...Jumal...
05.02.06, 03:15
Kurat mul vedas veel rohkem. Sain mängu võidu 118. minutil ja see oli magus 1-0 võit. Nüüdseks siis pidanud viis kohtumist ja kõik võitnud. Loodan selle tournamendi finaalis nyyd vastast võita. Aga mikusiku, teine pre-season tuleb ka ju mängida ;):P

Mikusiku
05.02.06, 10:22
Mis?:D Tegelt ka? Ma pole sellest midagi kuulnud:D

...Jumal...
06.02.06, 13:07
Algselt postitas Mikusiku

Mis?:D Tegelt ka? Ma pole sellest midagi kuulnud:D

Kaks pre-seasonit ja selle pealt saadud reitingupunktid loevad. Hea viis pappi ka teenida. Loodame jälle alistatavaid vastaseid. Siis ei oleks igati bro. Kurat 4ndast liigast küll ei viiciks ülespoole rühkida ;) Aga sa mees ürita meile eesti turnamenti end sebida, ära nende sommidega mütta seal

Mikusiku
06.02.06, 13:15
Olengi Eesti liigas, lihtsalt mind loositi Mixed Nationsissse;)

...Jumal...
06.02.06, 14:19

Olengi Eesti liigas, lihtsalt mind loositi Mixed Nationsissse;)

Seda küll. Aga ma räägingi, et mängi turnamenti ka meiega. Mixed nations ei ole ikka õige asi. :kaval:

Mikusiku
06.02.06, 18:18
Aga mina ei saa sinna ju midagi teha, see loositakse minu teada.

svennus
09.02.06, 22:35
Eesti uus foorum! (dugout.pri.ee)

Mikusiku
11.02.06, 16:52
Jällegi loositi mind Mixed Nation\'sisse, seekord neljandasse. Vastaseks tuli norrakate Droneklubben.
Uurisin veidike tema mängijaid ja ega nad midagi erilist pole, lisaks veel väsinud ka. Mul on äärekaitsjad kahtlaselt läbi omadega:doh:

svennus
11.02.06, 16:56
mulle tuli suht lihtne vastane:)

Mikusiku
13.02.06, 17:17
Mh, kurat pennudega sain pähe:(

...Jumal...
16.02.06, 13:36
Ole rahulik, ma kukkusin ka välja :D Fuc*! Niiet peab vaatama kuhu liigasse saab

Pealik
16.02.06, 14:15

Mh, kurat pennudega sain pähe:(

Ise sain ka pennaldega lutti

dreyd
16.02.06, 14:29
loobusin, taaskord, pole aega. head aega

Devil
26.02.06, 13:51
Ma jäin selle vastuvõtmisega hiljaks aga noh ... alustame siis kudagilt madalamalt
kas ma olen ainuke loll, kellele on 5 treenerit ja üks füsio?
Tra ma olen staffi palkadega vist vähe liiale läinud :P

svennus
26.02.06, 14:38
Hehe...mul on 3 treenerit ja 1 fysio

Mikusiku
11.03.06, 10:16
Liiga algab täna ja Meistriliiga moodustavad sellised klubid:
POS TEAM
1 deportivo
2 Estonia United
3 FC Estland Tallinn
4 Fc Harrier United
5 FC Mäger
6 FC Palivere:lahe:
7 Harjumaa FC
8 JK Kraavi tulistajad
9 Kuldsed Putsad
10 Razer diamondback F.C.
11 Saare United
12 Tallinna Mezzo Fortez

Mul esimene mäng FC Mäger\'iga

Devil
13.03.06, 10:24
esimesed mängud läbi, kolmapäeval saab sõpruskohtumist ... tegin ka mõndadele väljakutsed ... loodame siis, et keegi teist võtab ka vastu. Alati võib ka mulle teha väljakutseid, kellegile ikka avstan :D. JK Piraaja ja Devil siis ikka ;)

svennus
24.08.06, 15:11
up.

Devil
24.08.06, 15:52
Olen äge ja edukas, krt karikas jäi seekord lühikeseks :(

Sir Brazza
24.08.06, 17:04
Algselt postitas Devil

Olen äge ja edukas, krt karikas jäi seekord lühikeseks :(

No saanud ise ka liikmeks.. hetkel veel tavaliikmeks, kuid kuna olen nii sissevõetud mängust - mõtlen ka selle aastase tasulise-liikme värgi peale.. kahju, et nii palju on neid mitte aktiivseid tiime - või õigemini tiime, kellel on manager mängust loobunud.. esimene liigamäng valdasin küll palli 67%, kuid sellest ei ole ju kasu, kui mängin 4-5-1 :D
tegin sõprusmängu ka.. ja tegin katsetusmeetodil ühe huvitava taktikaga ei oska nime öelda:) 5-0-5 siis pigem :D ja sain kindlalt 4-0 lutti.. õnneks karikamängu võitsin ära..

kõige paham asi on mul see, et mu 5 treenerit röövivad mind.. kokku tahavad staffid saada mingi 80K :D + mängijad, keda ma kohe ostma kukkusin.. + mängija, keda ma hetkel ei taha.. aga ta rsk vist tuleb.. sai purjuspeaga mängijale pakkumise tehtud.. 19aastane ja 17 reiting.. shootingu skill on 20.. :) kui tuleb, loodame, et pean ikka hooaja lõpuni vastu ja panen oma heade mängijatega liiga kinni, muidu on see raha raiskamine täielik mõttetus :D

Homie
24.08.06, 18:37
Regasin kah end sinna mängu..ehk keegi teadjam veidi aitab. Mis ma seal training alt saan korrigeerida-kõigil meestel mingi \"none\" nime taga. midagi muuta ei saa. ning kuidas saab hakata pidama mänge. ma checkasin fixtures alt mitte midagi polnd.

Sir Brazza
24.08.06, 20:22
Algselt postitas mart44

Regasin kah end sinna mängu..ehk keegi teadjam veidi aitab. Mis ma seal training alt saan korrigeerida-kõigil meestel mingi \"none\" nime taga. midagi muuta ei saa. ning kuidas saab hakata pidama mänge. ma checkasin fixtures alt mitte midagi polnd.

läheb paar päeva aega, kui saad oma meeskonnale liiga ka... siis näed kalendris oma meeste ja noorte liigamängi.. kui veab, saad endise meeskonna asemele Karikast ka veel osa võtta.

enne, kui trenni tegema tahad hakata.. pead endale palkama mehe, kes treeninguid läbi viiks (treeneri - üllaülla) soovitavalt otsi teatud vaja minevat skilli, nagu MID, GK, FW ja pane seal max. 29.. ja palka ära üle 12K anna.. muidu oled, nagu mina hetkel, vaene :D

pavel37
31.08.06, 12:29
kle kuda ma taktika pika saan panna
???

raido
31.08.06, 12:38
Tactics lehel.

pavel37
31.08.06, 15:02
ei seda ma tean ag kuda ma saan mehed sina paika panna ???

raido
31.08.06, 15:30
Lohistad ekraani vasakust servast mängija, kelle tahad väljakule panna, ja viid ta soovitud koha peale.

pavel37
31.08.06, 15:32
Algselt postitas raido

Lohistad ekraani vasakust servast mängija, kelle tahad väljakule panna, ja viid ta soovitud koha peale.
thanks eks ma proovin siis minu klubi nimi on sk krasnojarski fytboll

TrevoR
06.09.06, 15:25
Hakkasin ka mängima, meeskond SK FC Eve.
Sain täna endale treenerid ka.
Kust neid noortemänge näeb vms ? :D

mcnamara
07.09.06, 13:50
Mina jätsin omale ka meeskonna alles ja keskendun pea täielikult noortetööle. Mängutulemused suuremat ei huvita. Noorhärrad Solvak ja Veeber näikse olevat parimad 14-aastased Eestis. Mõlema üldreiting on tõusnud juba 15 pügalani.
Aga eks ole näha, kaua viitsib sisse logida.

manpe
19.05.08, 18:47
Dugout-Online.com (http://www.dugout-online.com)

Tegu on siis lühidalt öeldes maailma parima managermänguga (paljude arvates :)). See pole tüüpiline hattricki koopia ega midagi taolist, see on unikaalne mäng. Põhimõte on sama - võida mänge ning karikaid, aga viis kuidas seda teha, on erinev.
Mängu tulevikuplaanides on 3D highlighteid ning veel mitmed uuendused

Eesti koondis kuulub tippude hulka ning MM-l pole poolfinaal võimatu. Finaal samas ja finaali võitmine vajaks väikest imet :) Üks vähestest mängudest kus Eestil on väga head võimalused.

Kogukond on seal hästi sõbralik, mängu rajaja ja arendaja suhtleb aktiivselt inimestega, küsib, räägib. Viimasel ajal muidugi vähem, kuna mäng kasvab pidevalt, aga sellist tagasisidet ei kohta te ei Hattrickis, MZ-s ega kuskil mujal.
Eesti foorum on kontrolli all ning kõik on korras, keegi ei hakka seal sõimlema ega midagi. Abi saab kergesti küsida ning vastuse saab kindlasti.

Te ei kaota midagi kui proovite seda mängu Aga üldiselt on nii, et see mäng peaaegu kindlasti jätab teid mängima, sest te tahate iga järgmise mängu võita ning aina kaugemale jõuda ;) Aga siiski kui te tunnete, et on raske, tahaks järgi jätta vms, siis te võite kindlasti kogenumatelt isikutelt abi küsida või lugeda/postitada foorumisse.

Kui te praegu aktiivselt alustate, siis võite paari hooajaga end Eesti esiliigasse või kasvõi Meistriliigasse mängida. Tõsiasi on aga see, et aktiivsed managerid on edukad ning igav neil ei hakka.

Põhjus miks ma sellest teada annan, pole omakasupüüdlik. Ma ei saa selle eest mitte midagi. Aga see mäng on mulle väga tähtis ning Eesti heaolu on üks mu prioriteetidest. Seega kui te annate Eesti kogukonnale oma panuse, oleks mul ja veel paljudel teistel väga hea meel. Nimelt asi selles, et Eesti kuulub eliiti, aga mängijate arvu kasv pole teab mis hea ning paljud kardavad, et preagune progress võib kunagi kinni jääda.

Hetkel on DO-s kokku ligi 12,000 kasutajat, seega see mäng pole kõige väiksem. Tegevust jagub.

Proovige !

Devil
19.05.08, 19:27
3D 3D, pigem ikka 2D higlights.

aga vahet ei ole, kuigi mängin ka ise natuke DO-d, ütlen, et FML tuleb ja lööb kõik need mängud unarusse.

manpe
19.05.08, 19:48
3D 3D, pigem ikka 2D higlights.

aga vahet ei ole, kuigi mängin ka ise natuke DO-d, ütlen, et FML tuleb ja lööb kõik need mängud unarusse.Pole hetkel kumbagi, see on alles sõnade tasandil. Hetkel on tähtsamaid asju millega seal tegeleda kui visuaalne pool.

Mis asi on FML ?

Devil
19.05.08, 19:51
Football Manager Live.

manpe
19.05.08, 21:33
Football Manager Live.Nagu ma aru saan, see tuleb tasuline ?

Riks
19.05.08, 23:42
ei, tõsiselt...ma piirdun hattricki (http://hattrick.org/Common/default.asp) ja footstariga (http://www.footstar.org) veel...

Devil
19.05.08, 23:47
Nagu ma aru saan, see tuleb tasuline ?

Jah seda küll, aga noh, tuleb pubis 2 õlut kuus vähem lihtsalt juua.
asi on seda väärt.

manpe
20.05.08, 00:21
Jah seda küll, aga noh, tuleb pubis 2 õlut kuus vähem lihtsalt juua.
asi on seda väärt.Kuidas sa tead, mäng pole väljaski veel. Ma siiski eelistan mänge mis pole omakasupüüdlikud, taoliste mängude jaoks on tähtis vaid bisnes.

Jääme DO piiridesse.

@kuramusevaim - ma mängin footstari ka :) Mis user oled ? Ma olen Omar Paju, Eesti koondise keskkaitsja. Hattrick imeb samas, võid sealt quittida :D

Devil
20.05.08, 01:16
Kuidas sa tead, mäng pole väljaski veel. Ma siiski eelistan mänge mis pole omakasupüüdlikud, taoliste mängude jaoks on tähtis vaid bisnes.

ma testin FMLi, seeps ka tean.

Kõik mängud on bznz, reklaami näed ju igal pool mõttetult hulpimas.
DOs ja HTs reklaamib ennast nii läbi gogli sitaks reklaame

manpe
20.05.08, 15:26
ma testin FMLi, seeps ka tean.

Kõik mängud on bznz, reklaami näed ju igal pool mõttetult hulpimas.
DOs ja HTs reklaamib ennast nii läbi gogli sitaks reklaameDO on hetkel liiga väike, et normaalsele kasumile mõelda. Need reklaamid on vaid selleks, et serverit ülal pidada ning kes tahab, see toetab mängu ning saab selle eest paar lisavõimalust juurde (mis ei anna mingisugust mängulist eelist). Korraliku kommertsi pole veel välja kujunenud, mistõttu internetis pole reklaame DO kohta või on mõnes kohas (enamasti Sloveenia saitidel). Kui oleks, siis ma ei peaks ise seda mängu reklaamima :P

Aga see kõik ei oma tähtsust. Jääme mängu sisu ja arutelu juurde. FML ei puutu siia.

Kas on siin kedagi kes seda mängib või liitus ? :)

Devil
20.05.08, 15:44
ma ütlesin, et ma mängin, JK piraaja 1.2 siis, meistriliiga sats Hyders lylitas mind karikast 0:1 välja :(

manpe
20.05.08, 17:00
ma ütlesin, et ma mängin, JK piraaja 1.2 siis, meistriliiga sats Hyders lylitas mind karikast 0:1 välja :(Aa Piraaja jah :) Ma olen sinuga vist isegi mänginud. Btw, sul on osad väga head mängijad, maailmatasemel. On kavas ML-i ka tulla ? :P

Devil
20.05.08, 17:11
ma olen pigem poolkõva tiksuja, nii et esialgu jään divarisse :P, ründajad veel liiga noored et ära lüüa.

manpe
29.06.08, 20:12
Mäng on nüüd eesti keeles ka saadaval !

keenjus250
07.03.10, 09:38
Keegi mängib ka seda veel?

ise alustasin eelmise hooaja keskel ja teise liigasse ei jõudnud tõusta. enne uut hooaega, mis algab täna, olen ostnud mõned mängijad et meeskonda tugevdada.

Beaver
11.03.10, 16:59
Keegi mängib ka seda veel?

ise alustasin eelmise hooaja keskel ja teise liigasse ei jõudnud tõusta. enne uut hooaega, mis algab täna, olen ostnud mõned mängijad et meeskonda tugevdada.

Just tegin endale sinna teami paar päeva tagasi ning üritan sellest aru saada.Lihtsalt tahaks peale HT veel midagi pelada :D

HenriP
30.05.12, 23:58
Mängu ähvardas vahepeal sulgemine, kuid mängijate kogukonna tugeval survel tuldi sellest välja. Probleem oli selles, et mäng töötas kahjumiga.

Nüüdseks on DugOut-Online omanikke vahetanud ning mänguga tegeleb ka selle esialgne looja, kes vahepeal selle juurest eemal oli. Mängu polnud põhimõtteliselt arendatud vähemalt 4 aastat, oli enam vähem selline nagu ta loodi. Asjad on nüüd muutunud, mäng soovitakse viia sellisele tasemele, et ta end ära teeniks ning samas tooks juurde ka uusi kasutajaid. Esimesed vihjed arendustööst on juba esilehel väljas ning näha.

Eesti kogukond mängus on kahjuks trastiliselt kokku kuivanud. Meid on alles umbes 25 ning Aktiivsed mängijad on Meistri ning esiliigades. Hoolimata sellest, et meid nii vähe on, suudavad meistriliiga tipud vastu astuda ka teiste riikide tippudele, kus aktiivseid kasutajaid on lausa 400+ või enamgi. Pole väga nende mängijate arvudega kursis. Kokku peaks mängima seda veel kindlasti 14 000 inimest.

Igatahes võiks ju arvata, et Eestil ja eestlastel pole koondisega selles mängus enam midagi teha, kuid asi on vastupidine. Need umbes 25 inimest, kes alles on toodavad siiski täiesti rahuldaval tasemel uusi mängijaid. Seekordsel MM kvalifikatsioonil said edasi lausa kõik koondised U-17, U-19, U-21 ja NT. Samuti on meie koondisel MM'ilt ette näidata üks võit ja kolmas koht, mis võrreldes teiste maadega on saavutus omaette. Mõelge, türklasi, rumeenlasi, bosniahertsegoviinlasi(vms:D) on mängus tuhandeid ja meid ainult 25 ja suudame neid võita ning nendega mängida nagu võrdne võrdsega.

Igatahes need, kes alles on jäänud, on hingega asja juures. Teame täpselt mida teeme ning eesmärk on alati olla parem kui varem. Eesti on tõesti arvestatav jõud seal mängus;) .

Seega ootame UUSI JA AKTIIVSEID mängijaid, sest tegelikult see on üks parimaid jalgpallimanagere internetiavarustes ning lisaks sellele on selle arendamisega uuesti algust tehtud!

Ise olen Meistriliiga klub BV Boestonia Viljandi ning U-17 coach. Viisin selle koondise täieliku autsaiderina esimest korda maailmameistrivõistlustele. :)

Zigmaister
31.05.12, 12:05
mängul foorumit ei olegi? Võimatu on seda leida.

HenriP
31.05.12, 12:41
Mängu foorum on sisseloginud kasutajatele "DO Community" nime all.