PDA

View Full Version : JH Koosolek 2006

aiFo
14.01.06, 03:33
Kuigi detsembri alul toimus JH konverents ca 40 inimese osalusel, on siiski terve hulk inimesi rumala näoga selgitavaid kommentaare ootama jäänud... nüüd avaks allakirjutanu uue teema... sest aeg selleks on Kyps... jätkkakski sellest kohast, kus Koja pooleli jäi...

Algselt postitas kojamees

MIs puudutab JPH ÜLdkoosoleku protokolli,siis selle kinnitab alles märtsis uus üldkoosolek.Nii on need asjad ka teistes organites.JUhatuse liikmetele edestatakse tutvumiseks,enne uue koosoleku päevakirja esitamist.:õlu: :õlu: :õlu:

tjah. ega lihtrahval olegi põhjust kõigisse elu keerdkäikudesse laskuda. ent ometigi võiks meenutada, mis tulemusi koosolek andis, seega pöördugem ajas kuu aega tagasi

[...]

JH koosolekul sai (lisaks mõningastele ettekannetele) vastu võetud põhjusmõttelised otsused:

* JH senisele finantstegevusele antakse audiitori hinnang (audiitoriks valiti Sen)

* võetakse kasutusele uued plastist liikmekaadid

* JH liikmestaatuse määrab edaspidi liikmemaks, mis on 100 EEK aastas (alla 18 a vanusele fännile 50EEK); arvestusperiood 1. jaanuar- 31. detsember, hoolimata tasumise ajast.

* JH logoks on ristilipp

* märtsikuus kutsutakse kokku konverents, valimaks JH uus juhatus, osalejatel eelduseks JH liikmestaatus JH liikmemaksu maksmise läbi, perioodil kuni märts\\\'06; juhatuse kandidaatide esitusviis selgub hilisema diskussiooni käigus.

* koosoleku protokoll tehakse kättesaadavaks kõigile JH liikmetele

ja nüüd, mu sõbrad, on aeg diskussioonideks!

pRmt!

aiFo.

bianconeri
14.01.06, 05:00
Mjah...sinna läks selle veduri vile...A küsimus oleks ka-milleks see liikmemaks aastas JUST 100krooni on?:doh: Pannud juba nulli otsa ja teinud sellest kinnise klubi, kuhu pääseb kutsetega.

aiFo
14.01.06, 13:23
Algselt postitas bianconeri

Mjah...sinna läks selle veduri vile...A küsimus oleks ka-milleks see liikmemaks aastas JUST 100krooni on?:doh: Pannud juba nulli otsa ja teinud sellest kinnise klubi, kuhu pääseb kutsetega.

100 krooni sai nimetatud kui lihtsalt summa. minu poolest võinuks see ka 25 krooni olla. ent asja iva oli nagu selles, et kuidagi on tarvis liikmetest ülevaade saada, kaotada enda hulgast ära \"igaks-juhuks-registreerin\" liikmed, kellest osad võibolla enam ei mäletagi, et liikmeks astusid. iseenesest saab JH liige mängupiletite soodusena selle makstava raha kuhjaga tagasi ja ka JH saab pisut finantsi oma jooksvate kulude katteks.

kutsetega? hmm... kes mäletab, siis JH mittetulundusühingu asutamisel oligi uute liikmete juurdehankimisel alul suht karmid reeglid, alles hiljem läks lumepall veerema. kinnist klubi ei soovi tekitada, JH peaks olema ikkagi katusorganisatsiooniks erinevatele grupikestele, ent selle liikmeskond võiks olla vähe selgemate piiridega.

pRmt!

aiFo.

Sen
14.01.06, 13:25

JH normaalseks eksisteerimiseks tuleb paratamatult teha kulutusi kuid ilma rahaliste vahenditeta on see suht võimatu. Koosolekul võeti vastu otsus et just 100(50) krooni on piisav summa aastamaksuks. Kellegi tasku see raha ei lähe. Eks üldkoosolek ja juhatus peavad otsustama kuidas seda raha sihtotstarbeliselt kasutada(lippude valmistamine,üritused jne)
Liikmemaksu kehtestamisega pääseme ka nn surnud hingedest kes on liikmed ainuüksi sellepärast et odavamaid pileteid saada ise midagi vastu andmata.

Sen
14.01.06, 13:32
Algselt postitas aiFo

* JH senisele finantstegevusele antakse audiitori hinnang (audiitoriks valiti Sen)

aiFo.

Revident siis ikkagi ;)
2004 majandusaasta aruanne on revideeritud.

Eesti Vabariigi Raamatupidamise Seadusest lähtuvalt koostatud raamatupidamise aastaaruanne kajastab oluliselt õigesti ja õiglaselt Mittetulundusühing Jalgpallihaigla majandusaasta kasumit ja finantsseisundit seisuga 31.12.2004.

Loodan et 2005 majandusaasta aruanne jõuab enne järgmist koosolekut ka minu kätte et saaksime selle koosolekul ära kinnitada.

Miq
14.01.06, 15:14
Algselt postitas aiFo

100 krooni sai nimetatud kui lihtsalt summa. minu poolest võinuks see ka 25 krooni olla. ent asja iva oli nagu selles, et kuidagi on tarvis liikmetest ülevaade saada, kaotada enda hulgast ära \"igaks-juhuks-registreerin\" liikmed, kellest osad võibolla enam ei mäletagi, et liikmeks astusid. iseenesest saab JH liige mängupiletite soodusena selle makstava raha kuhjaga tagasi ja ka JH saab pisut finantsi oma jooksvate kulude katteks.

kutsetega? hmm... kes mäletab, siis JH mittetulundusühingu asutamisel oligi uute liikmete juurdehankimisel alul suht karmid reeglid, alles hiljem läks lumepall veerema. kinnist klubi ei soovi tekitada, JH peaks olema ikkagi katusorganisatsiooniks erinevatele grupikestele, ent selle liikmeskond võiks olla vähe selgemate piiridega.

pRmt!

aiFo.

Teeks omalt poolt ka ühe ettepaneku - siiani on nt JK Piraaja ostnud alati pileteid koos (on kõigil lihtsam asju ajada) ja Piraajat on käsitletud JPH\'s ühe liikmena, kuigi terve hunnik tegelasi on isiklikult JPH liikmed. Võiks siis teha nendele väikestele grupikestele eraldi staatuse, liikmemaks aastas nt 500 eek vms (see summa on paegu täiesti laest võetud). Kui jalgpallihaigla on katusorganisatsioon, siis oleks imho väga teretulnud nähtus, kus JPH hõlmakski enda all selliseid niikuinii koos eksisteerivad grupeeringud (no on ju vist enamusele teada, et nt Piraaja ja Eurouniv käivad alati koos nii kodu kui välismänge vaatamas). Seal tuleks siis muidugi kehtestada kindlad reeglid ka, nt peab olema üks kindel kontaktisik sealt, kuidagi peab määratlema ka korra, kuidas ja kes sinna rühmituse alla kuuluvad.

Lihtsalt idee kui selline :)

Sillu
20.01.06, 03:04
Algselt postitas Sen JPH 200%a üldkoosoleku teemas

/---/
Uut põhikrja ei saanud vastu võtta, kuna juba esimeses lauses oli viga sees mis puudutas kuupäeva. Ja kui kellelegi tundus see norimisena siis oli see lihtsalt märkus, sest sellise kuupäevaga oleks see põhikiri äriregistrist tagasi tulnud ja oleks jällegi uut koosolekut vaja.
/---/

Siit siis esimene küsimus.
Kas see uue põhikirja vastuvõtmine on kavandatud 2006a üldkoosoleku päevakorda?
Sest nagu ma aru saan, siis ei olnud ka üldkoosolek pädev uut põhikirja vastu võtma JPH põhikirja punkti 4.1.2 alusel (üldkoosolekul osales alla poole JPH liikmetest).
Siit teine küsimus - kelle käest ma saaksin/kes saadaks mulle uue põhikirja eelnõu, et sellega tutvuda ja juhatusele vajadusel muudatusteks mõni ettepanek/soovitus teha?

kojamees
20.02.06, 12:35
Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla 2006. aasta üldkoosolek toimub reedel 3. märtsil 2006 17.30-19.00 Tallinnas aadressil Rävala 8 esimese korruse konverentsisaalis.

Kava:
1. koosoleku rakendamine: eesistuja(te), protokollija, mandaatkomisjoni, häältelugemiskomisjoni valimine
2. koosoleku päevakorra kinnitamine
3. mandaatkomisjoni aruanne
4. põhikirja kinnitamine
5. juhatuse liikmete kandidaatide ülesseadmine
6. kandidaatide tutvustus, a’ 3 min
7. juhatuse valimine
8. häälte lugemise ajal info ja vabad sõnavõtud a’ 3 min
9. juhatuse valimiste tulemuste teatavakstegemine
10. uue juhatuse kinnitamine
11. logo tutvustus ja kinnitamine

Mandaat avatud kuni 10 minutit peale koosoleku algust.
Sõnavõttudeks registreerimine kuni kandidaatide ülesseadmiseni.

Jalgpallihaigla üldkoosolekule on oodatud kõik Jalgpallihaigla liikmed ja ainult Jalgpallihaigla liikmed.

Kaasa võtta Jalgpallihaigla liikmekaart ja/või isikut tõendav dokument.

Lisainfo: 56 721 040, Tarmo \"Kojamees\" Kruusimäe

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee
jalgpallihaigla@ jalgpallihaigla.ee

-Antz-
20.02.06, 13:10
Algselt postitas Miq

Teeks omalt poolt ka ühe ettepaneku - siiani on nt JK Piraaja ostnud alati pileteid koos (on kõigil lihtsam asju ajada) ja Piraajat on käsitletud JPH\'s ühe liikmena, kuigi terve hunnik tegelasi on isiklikult JPH liikmed. Võiks siis teha nendele väikestele grupikestele eraldi staatuse, liikmemaks aastas nt 500 eek vms (see summa on paegu täiesti laest võetud). Kui jalgpallihaigla on katusorganisatsioon, siis oleks imho väga teretulnud nähtus, kus JPH hõlmakski enda all selliseid niikuinii koos eksisteerivad grupeeringud (no on ju vist enamusele teada, et nt Piraaja ja Eurouniv käivad alati koos nii kodu kui välismänge vaatamas). Seal tuleks siis muidugi kehtestada kindlad reeglid ka, nt peab olema üks kindel kontaktisik sealt, kuidagi peab määratlema ka korra, kuidas ja kes sinna rühmituse alla kuuluvad.

Kas sellele ideele/ettepanekule on ka mingit vastukaja järgnenud?
Ehk siis vbla on Miq privas mingit sorti vastuse saanud või kuidas?
Ka EUFC-i jaoks on asi aktuaalne.
Ette tänades.

Miq
20.02.06, 20:01
Ei ole mul privas miskit.

Laisk nagu ma olen, ei viitsi otsida vanemaid postitusi ja äriseadustikku, aga kas eelmise koosoleku järgselt on siiski veel kõik endised liikmed, kes koosolekul ei osalenud, ka liikmed või visati mingi nipiga välja ära?

Sen
20.02.06, 20:55
Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla 2006. aasta üldkoosolek toimub reedel 3. märtsil 2006 17.30-19.00 Tallinnas aadressil Rävala 8 esimese korruse konverentsisaalis.

Kuupäev muidugi super :( Afterparty Belfastis
Aga eks AiFo hääletab minu eest.
Ja teised liikmed kes minna ei saa võiksid ka kedagi kirjalikult volitada.

aiFo
20.02.06, 21:22
Algselt postitas Miq

Ei ole mul privas miskit.

Laisk nagu ma olen, ei viitsi otsida vanemaid postitusi ja äriseadustikku, aga kas eelmise koosoleku järgselt on siiski veel kõik endised liikmed, kes koosolekul ei osalenud, ka liikmed või visati mingi nipiga välja ära?

kedagi ei ole arvatud välja. põmst ei ole asja saanud ühestki esimesel koosolekul vastuvõetud otsusest (kui seni poolt teostatud revisjon ja uue koosoleku kokkukutsumine välja arvata). miks see nii on? tjah, ei vinni teemat torkida, ju nii on kellelegi parem, lihtsam, mugavam. lihtsalt minu lootustele seoses esimese koosolekuga sai vesi peale tõmmatud.

teine koosolek seega? so what?

-Antz-
20.02.06, 22:13
Algselt postitas Miq

Suunaks siis uuesti selle küsimuse JH juhatusele, kuna rohkem kui kuu aja jooksul ei ole siia mingitki vastust laekunud.

kojamees
20.02.06, 23:02
To -ANTZ- & MIQ
KUi kõik saab kinnitatud,siis on võimalus luua ju osakonnad ehk mis ongi üks organisatsiooni ülesandeid.

MIx aga mix 3 märts??????
Ex ikka siis tolle pärast,et loodi sellel päeval Jalgpallihaigla !!!!
:õlu: :õlu: :õlu:

Sir. Nuutu
20.02.06, 23:42
3.Märtsil väljastatakse ka osad plastikkaardid?

Sen
20.02.06, 23:56
Algselt postitas Nuutu

3.Märtsil väljastatakse ka osad plastikkaardid?

Kindlasti :D Kõigepealt tuleks valida uus juhatus kes üldse viitsiks sellega tegelema hakata kuigi see plastikkaart on kõige väiksem mure.

Sir. Nuutu
21.02.06, 00:26
Tegelikult see küsimus ei ole sugugi naljakas. Ma lähtusin mõndadest.. asjadest..

kojamees
21.02.06, 10:19
to Nuutu
3 märtsil kinnitatakse alles logo,millest valmis 2 varianti elik siis nagu kohapealne gallup
:õlu: :õlu: :õlu:

Rein
21.02.06, 11:20
Algselt postitas Sen

Kuupäev muidugi super :( Afterparty Belfastis
Aga eks AiFo hääletab minu eest.
Ja teised liikmed kes minna ei saa võiksid ka kedagi kirjalikult volitada.

Väike väljavõte MTÜ seadusest

§21. Üldkoosoleku läbiviimine

lõige (5) Üldkoosolekus võib osaleda ja hääletada mittetulundusühingu liige või tema esindaja, kellele on antud lihtkirjalik volikiri. Esindajaks võib olla ainult teine mittetulundusühingu liige.

mömm
21.02.06, 20:45
pole kahjuks võimalik sinna koosolekule ilumuda, et mis siis nagu tegema peaks ja kas selle nö liikmemaksu siis peab maksma või ei

päkapikk
02.03.06, 20:32
Algselt postitas Sen

Liikmemaksu kehtestamisega pääseme ka nn surnud hingedest kes on liikmed ainuüksi sellepärast et odavamaid pileteid saada ise midagi vastu andmata.Kes on surnud hinged?Kui mul tõesti pole töökohustuste tõttu koosolekule ilmuda,kas olen ka kohe jph jaoks nn. surnud hing?

aiFo
03.03.06, 00:44
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas Sen

Liikmemaksu kehtestamisega pääseme ka nn surnud hingedest kes on liikmed ainuüksi sellepärast et odavamaid pileteid saada ise midagi vastu andmata.Kes on surnud hinged?Kui mul tõesti pole töökohustuste tõttu koosolekule ilmuda,kas olen ka kohe jph jaoks nn. surnud hing?

kui sa tead, et oled JH liige ja ka seda teadvustad, siis järelikult ei ole nn surnud hing. või vähemalt võid olla kindel, et eeltsiteeritud teemapuudutustes sinule ei viidatud. surnud hingedena sai mainitud kodanikke, kes on kunagi ribinrabin liikmeankeedi täitnud, pahatihti jätnud ülejäänud protseduurid (pildid ankeedile, liikmekaardi kättesaamine) edasise huvi puudusel toimetamata. paremal juhul on kodanikele nende liikmelisus meenunud mõnel üksikul korral kui odavaid pileteid sai osta. selliseid tegelasi on kõigist nimekirja kantutest vast pooled, lisaks neile moodustab JH ligi 50 kodanikku, kel oli ka piisavalt aega ja huvi, et detsembrikuisele koosolekule kokku tulla ja üritada midagi ära teha, neile lisandub vast samapalju, kel huvi on, aga koosoleku aeg kattub mõne teise tähtsama üritusega (kuhu ka ilmselt sina kuulud). ja siis on veel JH liikmed, kes jäävad eelmainit\' aktiivsusgruppide vahele. täpsem info, kui palju keda, jääb aga teada saamata, sest esimese koosoleku otsuseid pole millekski peetud ja ilmselt on kasulikum näidata avalikkusele JH liikmeskonda kui arvukat (ent paraku anonüümset) massi.

pRmt.

aiFo.

kojamees
03.03.06, 13:23
On ka selliseid \"Surnuid hingi\" keda ei huvita ka odavad piletid ja aled.Minu käes hetkel üle 50 liikmekaardi ja osad ikka vaata ,et juba paar aastat.
Ma ise loeks neid toetaja liikmeks aga eks selle va liikme maksuga hakkabgi neid pudenema.
Minu jaox on saavutus ka see,et me oleme suutnud 5 aastat ilma liikme maksuta hakkama saanud.Kahjux elu seab omad korrektuurid peale !!!
Rõõm juba suur, sest loodan aktiivset osavõttu.:õlu: :õlu: :õlu:

Noonik
03.03.06, 14:20

On ka selliseid \"Surnuid hingi\" keda ei huvita ka odavad piletid ja aled.Minu käes hetkel üle 50 liikmekaardi ja osad ikka vaata ,et juba paar aastat.
Ma ise loeks neid toetaja liikmeks aga eks selle va liikme maksuga hakkabgi neid pudenema.
Minu jaox on saavutus ka see,et me oleme suutnud 5 aastat ilma liikme maksuta hakkama saanud.Kahjux elu seab omad korrektuurid peale !!!
Rõõm juba suur, sest loodan aktiivset osavõttu.:õlu: :õlu: :õlu:

Kuigi minu kaart üle aasta sinu käes olnud(3 korral polnud patakas sul kaasas mingil põhjusel, kui küsimas käisin), ei maksa mind \"surnud hingeks\" pidada.:P

Ajaa vabandust, et jälle koosolekul ei osale - a mul esindaja, kes räägib hiljem kõik üksikasjalikult ära! :)

Tundus, et peaksin sõna võtma! :õnnelik:

ballack
03.03.06, 15:49
mina olen nagu 5 kopikat kohal.:õnnelik:

strowik
04.03.06, 18:06
See liikmemaksu rakendamine on tegelikult hea idee. Liikmeid võib praegu küll üle 400 olla, kuid paljud neist üldse aktiivsed on?! Liikmemaks vähemalt suurendab aktiivsete vännide osakaalu haiglas. Ja kelle jaoks see summa liiga suur on, võib liitumise ära unustada. See summa pole vahest isegi poolt mängu pileti hinnast, st. mängule elad kaasa kodus?

Konverents, konverents. Ma ei ole kordagi kahjuks koosolekutel kohal käinud. Investeerin parem mõnele mängule, ammugi kui enesel pidevat sissetulekut ei ole. Aga kes seal üldse kohale ilmuvad? Kuigi palju arukaid alaealisi vist kokku ei tule,ega? See muudaks minu kohalolemise vist veel ebavajalikumaks.

Mind huvitab veel statistika. Täpsemalt fännide asukoha osa. Et palju haigeid üldse Tartust on? Minu arvates oleks päris hea välja töötada selline Tartu \"filiaal\", mis tegeleb ja jagab informatsiooni Tartu omadele. Ja kui leiab veel sellise tubli inimese, kes pidevalt Tallinna-Tartu vahel reisib, saaks Tartu fännid oma liikmekaardid peagi peale registreerumist kätte. Lisaks siis ühisreisid (mitte, et neid ei oleks, aga et saaks aktiivsemalt ja ametlikumalt) Tallinna koondist toetama jms. Ja ärge küsige miks Tartu. Pärnu võib ju vabalt samamoodi käituda, kui neil seal piisavalt vänne.

Sen
13.03.06, 12:10
10 päeva koosolekust... toimus see üldse või mitte?
Kas keegi võiks valgustada mida siis seekord otsustati?

kyps
13.03.06, 13:23
Valiti uus juhtkond, kinnitati logo ja tähistati sünnipäeva.

strowik
13.03.06, 22:54
Nad vist meelega ei räägi. Ilmselt sellepärast, et koosolekul oli vähe rahvast ja nüüd tahavad rohkem osalejaid meelitada. :P

Sen
13.03.06, 23:41
Algselt postitas strowik

Nad vist meelega ei räägi. Ilmselt sellepärast, et koosolekul oli vähe rahvast ja nüüd tahavad rohkem osalejaid meelitada. :P

ahsooo :D

Kyps, kes meie uued juhid ja õpetajad nüüd siis on?

kyps
14.03.06, 09:42
Algselt postitas Sen

Ehh, mul vana pea ja ei mäleta enam täpselt, aga vist umbes selline see koosseis sai: Kojamees, PAPA, Paks, Aff ja Stiff?

sitys
14.03.06, 10:55
Algselt postitas kyps

Algselt postitas Sen

Ehh, mul vana pea ja ei mäleta enam täpselt, aga vist umbes selline see koosseis sai: Kojamees, PAPA, Paks, Aff ja Stiff?

Koosolek, koosolekuks. Võtaksin kah natukene sõna nende nn. surnute liikmete osas.
Kindlasti on nende senini liikmeks saanud 429 jalgpallihaige hulgas ka kogemata oma nime kirja pannuid ja 100 kroonine liikmemaks aitab mingi selguse kindlasti tuua.

Olen suhteliselt värske liige, vist natukene üle poole aasta, liikmeks hakkasin selle pärast, et ühes tribüüniosas mõndades mängudes siniseks värvuv inimmass tundus südamelähedane. Loomulikult külastasin mänge ka varem, isegi selliseid mida \"mina ja maailm\" fännid arvatavasti kunagi vaatamas pole käinud(sõpakas Gruusiaga)
Kui mingisugune kiri mulle saadetaks, siis olen heameelega nõus selle 100 krooni maksma.

Koosolekutel pole ma kunagi käinud, kaks korda olen kuulnud, et selline asi üldse toimub ja suure tõenäosusega niipea ei lähe kah.
Põhjuseid on mitmeid, esiteks tunduvad koosolekute all toimuvad üritused minujaoks kuidagi kahtlased, midagi korteriühistu kogunemiste sarnast. Teiseks pole mul lihtsalt aega.

Kuid nüüd tuleb valus osas mõningate igipõliste jalgpallihaigla liikmete osas, kes surnud hingede osas kõvasti sõna võtavad, näiteks sellega, et liikmekaartidele ei tulda järgi. Võin eksida, kuid keda see kaart kotib, saan kuskil uugametsa pubis 5 või 10% alet. Ausalt õlut enam ei joo, joon puhast haljast ja senini olen seda endale ka ise jõudnud osta. Liikmenumbri alusel on mulle seni neid soodustusi tehtud ja loodetavasti tehakse ka tulevikus.

Teine valus teema on liikmeks saamine, ootasin vist ligemale kolm kuud enne kui oma nime foorumis nägin, kodulehele ei ole seda senini pandud, taotluse saatmisest on möödunud aasta!!!
Kala hakkab mädanema peast, kui liikmeks saamiseks ja foorumisse ülespanemine venib , siis mida ma kaardile järgi jooksmisega tõmblen, aega ju paistab olevat.

Tegelikult olen ma südamest uhke, et olen Jalgpallihaigla liige, olen kogu oma teadliku elu olnud Eesti spordi fänn, aga eriti vutile kaasa elades olen viimasel kümnel aastal oma põhilised emotsioonitoosid saanud.

Et Jalgpallihaiglat tõsiselt võetavaks ühenduseks teha võiks koosolekute põhilised küsimused saata ka meilile, tagasisidet on kindlasti rohkem, kui koosolekult.
Iga liikmeks soovija PEAB oma vastuse saama päevade, mitte kuudega ja koduleht tuleks muuta aktiivsemaks.
Lihtsad soovitused reklaami ja müügi vallast, kindlasti teate neid ka ise, aga enne kui need ei toimi ei hakka toimima ka enamus uute fännide aktiivsus ja austus kogu ürituse ees

Liige 378.

Martin
14.03.06, 11:02
Mulle on muide nende liikmete ja muu teemaga alati meenunud, et JPH liikmeks saab ju meeletu soovitamisega ehk igal inimesel pidi olema oma kaks-kolm või isegi enam toetajat. Kunagi räägiti ka, et iga toetaja vastutab oma soovitatu eest. Ehk mul tekkis kohe küsimus, et kas nüüd visatakse lisaks \"surnud hingedele\" välja ka toetajad, kes neid tüüpe soovitasid. Peaks nagu - või vaadatakse sellest mööda?

Plats puhtaks!

strowik
14.03.06, 23:23
Selliseid karme meetmeid hetkel vist küll kasutuses ei ole. Vähemalt aasta tagasi veel ei olnud. Täiesti vabalt sai ilma soovitajateta sisse. Isegi kui sa ühelgi mängul pole käinud. Lihtsalt tuleb kirja panna, miks keegi peaks jalgpallihaigla liikmeks saama. Mis kasu sellest mõlemale poolele oleks?!

Algselt postitas sitys
Kuid nüüd tuleb valus osas mõningate igipõliste jalgpallihaigla liikmete osas, kes surnud hingede osas kõvasti sõna võtavad, näiteks sellega, et liikmekaartidele ei tulda järgi. Võin eksida, kuid keda see kaart kotib, saan kuskil uugametsa pubis 5 või 10% alet. Ausalt õlut enam ei joo, joon puhast haljast ja senini olen seda endale ka ise jõudnud osta. Liikmenumbri alusel on mulle seni neid soodustusi tehtud ja loodetavasti tehakse ka tulevikus.

Kui isegi liikmekaartidele järgi ei viitsita tulla, milleks siis üldse registreerida? Sinu nimi paberil ei muuda ju midagi. Sellise suhtumise juures võiks taotluse hoopis prügikasti lennutada. Jalgpallihaiglaga liituvad vännid, kes tahavad end tõesti tunda vännide seas, nendega koos staadionil kurgud valusaks kütta jne.

Algselt postitas sitys
Teine valus teema on liikmeks saamine, ootasin vist ligemale kolm kuud enne kui oma nime foorumis nägin, kodulehele ei ole seda senini pandud, taotluse saatmisest on möödunud aasta!!!
Kala hakkab mädanema peast, kui liikmeks saamiseks ja foorumisse ülespanemine venib , siis mida ma kaardile järgi jooksmisega tõmblen, aega ju paistab olevat.

Kui keegi niivõrd kärsitu on, eks helistagu ja uurigu siis lähemalt, kus kaart hetkel on. Mina tegin nii, nagu pidi. Kaks nädalat peale taotluse saatmist helistasin kojamehele, kel kaart juba üleandmiseks valmis oli. Probleem oli lihtsalt 186\'s kilomeetris. Ning see nimi kodulehel või foorumis - mingi suvaline nimi ei ütle ju kellelegi midagi, seega ilmugu ta sinna kohe, kuu või poole aasta pärast.

Algselt postitas sitys
Iga liikmeks soovija PEAB oma vastuse saama päevade, mitte kuudega ja koduleht tuleks muuta aktiivsemaks.
Minu arvates on kaks nädalat täiesti arvestatav periood ootamiseks. Ega muud ametlikud bürokraatilised tehingud kiireminigi ei lähe. Aga jah, koduleht on natuke ebaaktiivne tõesti. Triibik võiks sinna juurde rakendada mingi andmebaasiga mooduli, et teised administratiivsed isikud vajadusel kiiresti mingit infot saaksid muuta.

Markko
15.03.06, 00:23
Koosolekul sai sellest ka räägitud, et paari- kolme nädala pärast tuleb uus versioon kodulehest üles

sitys
15.03.06, 10:32
Algselt postitas strowik

Selliseid karme meetmeid hetkel vist küll kasutuses ei ole. Vähemalt aasta tagasi veel ei olnud. Täiesti vabalt sai ilma soovitajateta sisse. Isegi kui sa ühelgi mängul pole käinud. Lihtsalt tuleb kirja panna, miks keegi peaks jalgpallihaigla liikmeks saama. Mis kasu sellest mõlemale poolele oleks?!

Algselt postitas sitys

Kui isegi liikmekaartidele järgi ei viitsita tulla, milleks siis üldse registreerida? Sinu nimi paberil ei muuda ju midagi. Sellise suhtumise juures võiks taotluse hoopis prügikasti lennutada. Jalgpallihaiglaga liituvad vännid, kes tahavad end tõesti tunda vännide seas, nendega koos staadionil kurgud valusaks kütta jne.

Algselt postitas sitys

Kui keegi niivõrd kärsitu on, eks helistagu ja uurigu siis lähemalt, kus kaart hetkel on. Mina tegin nii, nagu pidi. Kaks nädalat peale taotluse saatmist helistasin kojamehele, kel kaart juba üleandmiseks valmis oli. Probleem oli lihtsalt 186\'s kilomeetris. Ning see nimi kodulehel või foorumis - mingi suvaline nimi ei ütle ju kellelegi midagi, seega ilmugu ta sinna kohe, kuu või poole aasta pärast.

Algselt postitas sitys
Minu arvates on kaks nädalat täiesti arvestatav periood ootamiseks. Ega muud ametlikud bürokraatilised tehingud kiireminigi ei lähe. Aga jah, koduleht on natuke ebaaktiivne tõesti. Triibik võiks sinna juurde rakendada mingi andmebaasiga mooduli, et teised administratiivsed isikud vajadusel kiiresti mingit infot saaksid muuta.

Ma ei saa aru poindist, mis ühendab kaardile järgi tulemise ja staadionil hääle kähedaks karjumise. Üldiselt karjun ma olenemata sellest kas mul see kaart on parajasti taskus või mitte, tean ju, et liige olen. Üldiselt karjusin ka siis, kui liige ei olnud, aga eks see on juba inimesest kinni.
Kindlasti ma kunagi selle kaardi lunastan, aga aega ju on.

Kaardi kättesaamiseks tegin ma esialgu täpselt nii nagu pidi ehk helistasin kahe nädala pärast peale taotluse saamist, ei olnud veel kätte saadud. Niimodi helistasin ma korduvalt, kuni viisakusest loobusin(kaua ma ikka tüütan) ja siis kolme kuu pärast nägin enda nime foorumis.

Kodulehele nimede väljapanemine on väga oluline, seda minule endale, mitte kellegile oma nime näitamise pärast. Inimesed on erinevad, ühele pole oluline kodulehelt oma nime lugemine, teisele pole oluline ühe järjekordse kaardi kättesaamine. Üldiselt loe mu kiri uuesti läbi, paistab, et sa ei saanud või ei tahtnud mu kirja mõttest ikka üldse aru saada.

PS. Näe koduleht on ka teistele juba igavana tundunud, seega olen õigel teel!

Sen
15.03.06, 11:11
Algselt postitas kyps

Valiti uus juhtkond, kinnitati logo ja tähistati sünnipäeva.

aga mis sai uuest põhikirjast ja liikmemaksust?

kyps
15.03.06, 11:19
Põhikiri võeti vastu.

Liikmemaksu osas minu jaoks kindlat seisukohta ei võetud.

rooney
25.03.06, 10:38
Kas keegi oskab rääkida, mis seis siis kodulehega on, kuna koosolekul sai nagu öeldud, et põhimõtteliselt valmis ainult logo kinnitamist vajas, et siis täielikult valmis teha nädala kahega. Varsti on möödas pea kuu ja pole isegi näinud prooviversiooni, mis lubati mailile saata!

Lisaks kuidas on lood liikmemaksuga, kas seda juba kogutakse või mis?

Stinger
13.04.06, 09:47
3. märtsi 2006 üldkoosoleku otsuse kohaselt on Jalgpallihaigla 2006. aasta liikmemaks 100 krooni ja alla 18aastastel 50 krooni. Liikmemaks tuleb tasuda Jaanipäevaks (24. juuniks) 2006 MTÜ Jalgpallihaigla arveldusarvele 221019232745 (selgitusse kirjutada tekst \"JH 2006 liikmemaks\", liikme nimi ja liikmekaardi number). Mainitud tähtajaks liikmemaksu tasunud saavad soovi korral plastikkaardi, millega saab koostööpartneritelt soodustusi.
Pärast 24. juunit liikmemaksu tasunud saavad plastikkaardi soetada lisatasu eest.

Käesoleva aasta maikuus tuleb müüki 2008. aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistluste Eesti alagrupi mängude piletipakett, mida saavad Jalgpallihaigla kaudu osta need Jalgpallihaigla liikmed, kes on 24. juuniks liikmemaksu tasunud.

Peale liikmemaksu tasumist saata kinnitav e-mail aadressil stinger@jalgpallihaigla.ee, kuhu tuleb andmebaasi uuendamise tarvis lisada ka oma andmed (nimi, liikmekaardi number, e-maili aadress, telefon ja postiaadress).

Eesti Jalgpalli Liidu plaani kohaselt pakutakse pääsmeid kõigepealt Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla kaudu, seejärel saavad pileteid soetada vutiklubid ja EJLi partnerid ning pärast seda jõuavad need jaemüüki.

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee

Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_astu_liikmeks.htm

-Antz-
13.04.06, 16:52
Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?
Kas antud variant on hetkel veel aktuaalne?

17
13.04.06, 18:59
Algselt postitas Stinger

3. märtsi 2006 üldkoosoleku otsuse kohaselt on Jalgpallihaigla 2006. aasta liikmemaks 100 krooni ja alla 18aastastel 50 krooni. Liikmemaks tuleb tasuda Jaanipäevaks (24. juuniks) 2006 MTÜ Jalgpallihaigla arveldusarvele 221019232745 (selgitusse kirjutada tekst \"JH 2006 liikmemaks\", liikme nimi ja liikmekaardi number). Mainitud tähtajaks liikmemaksu tasunud saavad soovi korral plastikkaardi, millega saab koostööpartneritelt soodustusi.
Pärast 24. juunit liikmemaksu tasunud saavad plastikkaardi soetada lisatasu eest.

Käesoleva aasta maikuus tuleb müüki 2008. aasta Euroopa jalgpallimeistrivõistluste Eesti alagrupi mängude piletipakett, mida saavad Jalgpallihaigla kaudu osta need Jalgpallihaigla liikmed, kes on 24. juuniks liikmemaksu tasunud.

Peale liikmemaksu tasumist saata kinnitav e-mail aadressil stinger@jalgpallihaigla.ee, kuhu tuleb andmebaasi uuendamise tarvis lisada ka oma andmed (nimi, liikmekaardi number, e-maili aadress, telefon ja postiaadress).

Eesti Jalgpalli Liidu plaani kohaselt pakutakse pääsmeid kõigepealt Eesti jalgpallikoondise toetajate ühenduse Jalgpallihaigla kaudu, seejärel saavad pileteid soetada vutiklubid ja EJLi partnerid ning pärast seda jõuavad need jaemüüki.

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee

Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_astu_liikmeks.htm

Kandsin raha ära, üritasin sulle maili ka ära saata, aga millegipärast ei lähe läbi. Vastuseks mulle tuleb sellise sisuga kiri..

This is the Postfix program at host mx1.zone.ee.

I\'m sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It\'s attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

<stinger@jalgpallihaigla.ee>: host mail.edu.ee[193.40.0.15] said: 550
<stinger@jalgpallihaigla.ee>: User unknown (in reply to RCPT TO command)

Proovisin ka teiselt meiliaadressilt, ikka sama jama. Mis teha?

Markko
13.04.06, 19:20
Mujalt saadud vihje: pange igaks juhuks maili cc stinger@hot.ee

Stinger
16.04.06, 10:16
Algselt postitas Markko

Mujalt saadud vihje: pange igaks juhuks maili cc stinger@hot.ee

Hetkel paluks tõesti panna koopia aadressile stinger@hot.ee

Tänud

parnakas
17.04.06, 13:27
Millal uuendataks JH kodulehekülge? Praegune info on seal ju igivana!

stiff
17.04.06, 23:14
Algselt postitas parnakas

tundub, et uus leht üleval
kaege perra

rooney
17.04.06, 23:47
Algselt postitas stiff

Algselt postitas parnakas

tundub, et uus leht üleval
kaege perra

Tundub päris normaalne!

17
18.04.06, 00:31
Väga ilus leht on:) Bänneril isegi minu peanupp paistab:P

vincent
18.04.06, 00:40
Sügavad kummardused selle eest, et on ühte kohta kokku saadud korralik koondise statistika. Muidu ka loomulikult väga viis leht.

Stinger
19.04.06, 16:09
Algselt postitas -Antz-

Mis on saanud Miq´u välja käidud ideest, et väiksemad fännigrupeeringud (Piraajad, Eurouniv FC jne.) saaksid JPH liikmeks astuda ja seeläbi pileteid lunastada?

On küll aktuaalne ja päris tõsiseltvõetav.
Kavas on luua JH osakonnad.

Miq
05.05.06, 11:44
Algselt postitas Stinger

Algselt postitas -Antz-

Kaugel see lugu nüüd siis on? Päris piisavalt palju aega on juba möödas, et asi peaks hakkama arutatud saama, pole tegemist ju nii ülemäära keerulise küsimusega. 12 mai on viimane päev, mil EJL võtab vastu klubidelt piletitellimusi Eesti-Uus-Meremaa mängule. Üldiselt eelistaks tellida läbi JPH, et kindlustada koht fännitribüünil, aga tundub, et seda asja me jäämegi ootama ja antud juhul tuleb piletid ära tellida klubi kaudu EJL\'ist, et saada soodushinnaga.

Kui ma muidu hindan JPH asjaajamisi EJLga päris kõrgelt (ikkagi on siiani saadud päris head hinnad v.a. hooajapilet ja piletite müügiks eelised jms), siis suhtlus nö tavaliikmetega on küll päris nigel ja organisatsioon välaspoolt vaatajale (ka tavaliikmele) päris läbipaistmatu. Plaane nagu oleks, aga tegudeni ei jõuta, antud piletite ja sektsioonide asjus läheb siis juba natuke liiga lühikeseks see aeg. See tähendab aga, et nt Piraaja (ja ilmselt mitte ainult) on sunnitud tellima piletid EJLilt ning ma ei näe enam peale selle küll põhjust, miks me peaks edasi JPH liikmed olema ja maksma liikmemaksu, kui midagi ei toimu. Baaris õlle pealt 3 eeku säästmine ei vääri seda asja ma arvan. Tulemuseks see, et praegu liikmeks olevad piraajad astuvad JPHst välja ning need, kes meil kavatsesid nüüd liikmeks astuda (k.a. noored), ei astu ka ehk siis reaalselt kaotatud liikmeid ca 15, potensiaalselt kaotatud liikmeid veel 15-20. Päris suur protsent minu arvates JPH liikmetest.

Üldiselt mina isiklikult pean küllaltki suureks auasjaks ja mingil määral kohustuseks Eesti koondise toetajana JPHsse kuulumist ja oleks seal hea meelega edasi, aga kui organisatsioon ei paku mulle mitte midagi, siis ei ole mul ka kahjuks põhjust sinna kuuluda.

Jutt pikk ja kriitiline, aga kus on point? Selles, et ma tahaks vähemalt teada, millal midagi on plaanis ära otsustada ja paika panna, et korraldada ära selline tühine asi nagu piraajade piletiost.

Piis!

Stinger
05.05.06, 12:48
Algselt postitas Miq

Algselt postitas Stinger

Algselt postitas -Antz-

Kaugel see lugu nüüd siis on? Päris piisavalt palju aega on juba möödas, et asi peaks hakkama arutatud saama, pole tegemist ju nii ülemäära keerulise küsimusega. 12 mai on viimane päev, mil EJL võtab vastu klubidelt piletitellimusi Eesti-Uus-Meremaa mängule. Üldiselt eelistaks tellida läbi JPH, et kindlustada koht fännitribüünil, aga tundub, et seda asja me jäämegi ootama ja antud juhul tuleb piletid ära tellida klubi kaudu EJL\'ist, et saada soodushinnaga.

Mis soodushinnast sa räägid?

JH kaudu saavad pileteid soetada liikmed, kes on liikmetasu maksnud. Neist ilma ei jää keegi. Muretsemiseks pole põhjust.
Varsti tulevad täpsed teated.

Miq
05.05.06, 14:49
Algselt postitas Stinger

JH kaudu saavad pileteid soetada liikmed, kes on liikmetasu maksnud. Neist ilma ei jää keegi. Muretsemiseks pole põhjust.

Sellest soodushinnast:

Teatame Teile, et Eesti Jalgpalli Liidu piletimüügisüsteemiga liitunud klubidel on võimalik osta soodushinnaga pileteid sõpruskohtumisele Eesti-Uus-Meremaa 31.mail A.Le Coq Arenal algusega kell 18:00. Pileti soodushind 75 EEK (tavahind 125 EEK). Teie broneeringuid võetakse Eesti Jalgpalli Liidus vastu 12. maini (kaasa arvatud).

JK Piraajast ei ole veel keegi liikmemaksu ära maksnud, ootame kollektiivselt JPH otsust grupeeringute kohta. Kuna JPH pole minu teada üllitanud mingit teadet piletimüügi kohta, peab piletid järgmise nädala jooksul EJL kaudu tellima, et 50 eeku kommiraha jääks.

Stinger
05.05.06, 17:21
Algselt postitas Miq

Algselt postitas Stinger

Sellest soodushinnast:

Teatame Teile, et Eesti Jalgpalli Liidu piletimüügisüsteemiga liitunud klubidel on võimalik osta soodushinnaga pileteid sõpruskohtumisele Eesti-Uus-Meremaa 31.mail A.Le Coq Arenal algusega kell 18:00. Pileti soodushind 75 EEK (tavahind 125 EEK). Teie broneeringuid võetakse Eesti Jalgpalli Liidus vastu 12. maini (kaasa arvatud).

JK Piraajast ei ole veel keegi liikmemaksu ära maksnud, ootame kollektiivselt JPH otsust grupeeringute kohta. Kuna JPH pole minu teada üllitanud mingit teadet piletimüügi kohta, peab piletid järgmise nädala jooksul EJL kaudu tellima, et 50 eeku kommiraha jääks.

Ma pidasin oma jutuga silmas valikmängude paketti.
Esmaspäeval 08 mai on JH juhatuse koosolek, eks siis selgub uus meremaa mängu pileti süsteem.

Miq
05.05.06, 17:50
Algselt postitas Stinger

Ma pidasin oma jutuga silmas valikmängude paketti.
Esmaspäeval 08 mai on JH juhatuse koosolek, eks siis selgub uus meremaa mängu pileti süsteem.

Ok, tänud, pange siis see nö grupeeringute asi ka paika.

Jorgan
06.05.06, 12:45
http://www.postimees.ee/060506/esileht/sport/200574.php
\" Esimesena saavad endale paketid soetada jalgpallifännide ühenduse Jalgpallihaigla liikmed, EJLi liikmesklubid ning EJLi koostööpartnerid.

«Nemad saavad kuni 10. maini pakette broneerida, kuid juba praegu on 50st EJLi piletimüügisüsteemiga liitunud klubist kolmandik oma soovidest meid teavitanud ja see näitab, et klubide huvi on suur,» selgitas Sirel. «Sellisel moel müüme 7000 pääset, tuhatkond paketti tuleb Piletilevi kaudu müüki 16. juulil.» \"

Kas Postimees on midagi puusse pannud või ma ei ole Jalgpallihaiglalt vastavasisulist meili saanud aga kui pileteid saab broneerida 10. maini, siis läheb nagu kiireks vist? Igastahes mingi jama.

Stinger
06.05.06, 20:11
Algselt postitas Jorgan

http://www.postimees.ee/060506/esileht/sport/200574.php
\" Esimesena saavad endale paketid soetada jalgpallifännide ühenduse Jalgpallihaigla liikmed, EJLi liikmesklubid ning EJLi koostööpartnerid.

«Nemad saavad kuni 10. maini pakette broneerida, kuid juba praegu on 50st EJLi piletimüügisüsteemiga liitunud klubist kolmandik oma soovidest meid teavitanud ja see näitab, et klubide huvi on suur,» selgitas Sirel. «Sellisel moel müüme 7000 pääset, tuhatkond paketti tuleb Piletilevi kaudu müüki 16. juulil.» \"

Kas Postimees on midagi puusse pannud või ma ei ole Jalgpallihaiglalt vastavasisulist meili saanud aga kui pileteid saab broneerida 10. maini, siis läheb nagu kiireks vist? Igastahes mingi jama.

Rahu ainult rahu.
JH on broneerinud juba enda liikmetele paketid, ükski liige ei jää ilma.
08.mai on JH juhatuse koosolek, peale seda täpne info.

-Antz-
09.05.06, 13:36
Ühesõnaga, kas piletid on broneeritud praegu reaalselt hetkel hingekirjas olevatele ja liikmemaksu tasunud fännidele?
Kuidas see grupeeringute-asi siis üldse toimuma saaks, kui te alles eile koosolekul asja arutasite ja homme on juba pakettide tellimise viimane tähtaeg??
Kas ma ei saa jälle midagi aru või on see üritus natuke hiljaks jäänud?

räim
09.05.06, 17:51
hmm, olen ka kannatamatu, kas kellegil on äkki täpsemat infot nendesamuste JH liikmete pakketide kohta?:P

Stinger
09.05.06, 18:01
Algselt postitas -Antz-

Ühesõnaga, kas piletid on broneeritud praegu reaalselt hetkel hingekirjas olevatele ja liikmemaksu tasunud fännidele?
Kuidas see grupeeringute-asi siis üldse toimuma saaks, kui te alles eile koosolekul asja arutasite ja homme on juba pakettide tellimise viimane tähtaeg??
Kas ma ei saa jälle midagi aru või on see üritus natuke hiljaks jäänud?

Jalgpallihaiglale on broneeritud küllaltki suur hulk piletipakette meie tribüünil. Ükski liikmetasu tasunud liige ei jää neist ilma.

Kohe tulevad ka pressiteated, et kus ja mis.

JH loodavad osakonnad saavad teha ühise bronni.

-madis-
09.05.06, 18:38
Jalgpallihaigla osakondade moodustamine (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=1&keel=ee&uudis=26)

Euro 2008 piletipaketid Jalgpallihaigla liikmetele (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=1&keel=ee&uudis=27)

sitys
10.05.06, 13:55
Algselt postitas -madis-

Jalgpallihaigla osakondade moodustamine (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=1&keel=ee&uudis=26)

Euro 2008 piletipaketid Jalgpallihaigla liikmetele (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=1&keel=ee&uudis=27)

Üks küsimus?
Kellele on see vajalik, et Jalgpallihaigla liikmetele mõeldud postitused jõuavad kõigi lugejateni ka Sportneti vahendusel. Kas see on mingi vajalik turundusvigur?
Minuarust võiks Jalgpallihaigla liikmetele meilitsi saadetud teated jääda ka \"klubi\" liikmetele.

-madis-
10.05.06, 16:19
JH liige poole hinnaga Eesti-Uus-Meremaa mängule! (http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php?id=1&keel=ee&uudis=28)

17
11.05.06, 22:51
Jalgpallihaigla garanteerib 22. maiks liikmemaksu tasunud JH liikmetele 1+2 hooajapiletite paketti. Soovi korral võib taotleda pileteid rohkem, kuid need taotlused rahuldatakse juhul, kui piletipakette üle jääb.

Selgitage lollile lahti, mis mõttes 1+2?

cannavaro05
11.05.06, 23:08
Saad osta endale paketi ning soovi korral ka näiteks kahele sõbrale.

Stinger
12.05.06, 09:17
Algselt postitas 17

Jalgpallihaigla garanteerib 22. maiks liikmemaksu tasunud JH liikmetele 1+2 hooajapiletite paketti. Soovi korral võib taotleda pileteid rohkem, kuid need taotlused rahuldatakse juhul, kui piletipakette üle jääb.

Selgitage lollile lahti, mis mõttes 1+2?

1+2=3

silver014
16.05.06, 21:29
JH liikmetele maksavad piletipaketid ikka 1500kr ?... nagu ma aru saan, sis üksik pileteid läbi JH enam ei müüda EURO 08 valikmängudele.... on mul õigus?

Stinger
17.05.06, 09:17
Algselt postitas silver014

JH liikmetele maksavad piletipaketid ikka 1500kr ?... nagu ma aru saan, sis üksik pileteid läbi JH enam ei müüda EURO 08 valikmängudele.... on mul õigus?

Kõigil liikmetel on võimalus soetada piletipakett.
Kuna JH soetab piletied fännitribüünile ja need paketid müüakse ära, siis vastus sinu küsimusele on selge.

kyps
18.05.06, 10:36
Algselt postitas Stinger

Kuna JH soetab piletied fännitribüünile ja need paketid müüakse ära, siis vastus sinu küsimusele on selge.

Et siis ikka ainult fännitribüünile? Arvan et mulle meeldiks vaadata asja vahelduseks küljelt ja ülevalt, aga sobib ka sõprade seltsis:)

-madis-
18.05.06, 18:03
Meeldetuletuseks niipalju, et veel viimased päevad on võimalik Jalgpallihaigla kaudu omale soetada EURO 2008 valikmängude piletipakette. Täpsemalt loe JH kodulehelt (http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=1&keel=ee&uudis=27).

mjkk
23.05.06, 00:46
mingisugune selline mõte tuli korraks pähe.

väga-väga suure tõenäosusega ei lähe vabamüüki üksikpileteid. nii. ja tõenäoliselt ei osta ka kõik jalgpallihaiglaliikmed piletipakette, peamiselt majanduslikelt põhjustel. ja tõenäoliselt ei saa samas kõik need, kes paketi ostsid, kõikidele mängudele minna.

et näiteks ise palju äraoleva ja tähtsate kohustustega inimesena tean, et olen avamängul makedooniaga ära, aga paketi ostsin. kas jph ka enda liikmete abistamiseks, kes paketti ei lunastanud, midagi ette kavatseb võtta? või on ikkagi kõik nö. enda käes.

god
23.05.06, 20:45
selline asi, et eile oli nagu viimane päev broneerida ja ma broneerisin ära aga liikmemaks oli maksmata, sest ma alles sain liikmeks ja raha polnud eile kuskilt välja võluda aga täna sain ära makstud. kas siis mahun ikka sinna broneeritute hulka või pean ilusti meilima neile ja seletama asja ära?

Stinger
23.05.06, 20:54
Algselt postitas god

selline asi, et eile oli nagu viimane päev broneerida ja ma broneerisin ära aga liikmemaks oli maksmata, sest ma alles sain liikmeks ja raha polnud eile kuskilt välja võluda aga täna sain ära makstud. kas siis mahun ikka sinna broneeritute hulka või pean ilusti meilima neile ja seletama asja ära?

Liikmemaksu tasumine on broneeringu arvestamise eelduseks.

erxx
24.05.06, 12:55
Väike küsimus:

Siin foorumis sai öeldud, et JPH liikmemaks saab olema 100 EEKU,
Kodueheküljel aga kirjas, et 30 EEKU.

Ehk siis kumb variant? :)

Ja millal nood magnetkaardid kasutusele võetakse?

Kõike paremat!

gianluca
24.05.06, 13:52
30 krooni on tasu liikmeks saamisel ja selle 30 krooni eest saab liikmekaardi.

3. märtsi 2006 üldkoosoleku otsuse kohaselt on Jalgpallihaigla 2006. aasta liikmemaks 100 krooni ja alla 18aastastel 50 krooni. Liikmemaks tuleb tasuda Jaanipäevaks (24. juuniks) 2006 MTÜ Jalgpallihaigla arveldusarvele 221019232745 (selgitusse kirjutada tekst \"JH 2006 liikmemaks\", liikme nimi ja liikmekaardi number).