320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Papa, Sen ja Kunn vangis!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Papa, Sen ja Kunn vangis!

    Teema ütleb ise kõik.

    Senaator ja Kunn said 5 päeva aresti, PaPa väidetavalt isegi veel rohkem. Põhjuseks on vist: suitsetamine.

    Kojamees pääses 300 kroonise trahviga.

    Moraal: ärge suitsetage, see toob ainult probleeme.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Ainult suitsetamise eest ???? Mina kardan
    juba meie banaanivabariigis rohkem politseid kui pätte....
    Võib-olla nad ei tahtnud pollarite käest narkotsi osta ja
    pandi selle eest kinni , eino kes ligemal oli kommenteerige mis toimus siis !

    Kommentaar


      #3
      See on küll masendav, aga egoistliku inimesena võtan asja ikka enda seisukohast. Tänu sellele, et Sen-i juurde ööbima ei saanud, pidime terve öö selle perversse linna räpastel tänavatel veetama. Kurrradi külm oli

      Kommentaar


        #4
        Mina ise nägin viimati Papat siis kui politsei ta mängu lõpus ära lohistas.

        Papa nõudis seaduse numbrit ja nimetust, mille alusel teda kinni võeti. Politseinik ei suutnud ajakirjaniku märgiga inimese juuresolekul (mina) midagi vastata ja niisama enne ei suutnud ka mitte midagi öelda (kui eemalt kuulasin). Ainuks ühmas korraks, et mingi suits vist.

        Papa viimane küsimus: "Kas jäi 0:0?". Vastasin: "Jah."

        Mille peale Papa suutis veel lisada: "Kirjuta sellest asjast siin (viide politseile) mingi skandaal kokku."

        Kui nad välja saavad, siis võibolla kirjutangi.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          nägin isiklikult, kuidas korraarmastaja PAPA pirukaletitaga seisvate 14-aastaste tütarlaste peale lõugas. Pätile päti palk. Kui oled nõo juhtumisi sinimustvalgeks võõbanud, ei anna see õigust kotkaks muutuda.

          Kommentaar


            #6
            Skandaal puhutakse ülesse homses SLÕhtulehes ja vast ka Postimehes(kui jõuame intervjuu veel täna ära anda) Igatahes Schvede ja Visnapuu olid maijad intriigi ülesse puhuma.... Politseile malka!!!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by tank

              nägin isiklikult, kuidas korraarmastaja PAPA pirukaletitaga seisvate 14-aastaste tütarlaste peale lõugas. Pätile päti palk. Kui oled nõo juhtumisi sinimustvalgeks võõbanud, ei anna see õigust kotkaks muutuda.
              No siis on kyll talle paras, aga kui ta täispeaga muutubki siukseks tolguseks, siis on mul tast pigem kahju
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                mis seal ikka


                üldiselt ma olen Tankiga täitsa ühel nõul...iga fänn ei ole püha ja kui ikka käituda ei oska normaalset staadionil, siis istugu kodus ja räusaku seal. Suitsetamine on selline jeeli-jeeli teema, aga üldiselt see sellisel avalikul üritusel võibki keelatud olla... Jah, politseis on kohutavalt palju idioote, aga ei maksa sellega omade idiootsusi õigustada, nende käitumist on ennegi nähtud

                Kommentaar


                  #9
                  Suitsetamine pole nyyd kyll mingi argument.Täiesti mõttetu ettekääne,kuid samas ma kujutan ette olukorda ,sest olen paar korda PAPAt purjus peaga ysna agresiivsena näinud.Seega ju ta lällas seal liiga kõvasti ja teemal ,mis otseselt vutti ei puudutanud.Aga ikkagi - politsei on meil mõttetu,välja õpetamata yxus.

                  Kommentaar


                    #10
                    paras!?Kle need kes paras ytlevad on ainult väega vähe postitusi..paar ykki aint...äkki on medid raiped?

                    Kommentaar


                      #11
                      Aga mille pealt tenüüd seda skandaali siis ikkagi üles puhute? Selle pealt, et viidi minema politsei poolt? Naljatilgad...
                      Politsei ikkagi üldjuhul ilma põhjuseta ju ei vii kedagi minema.
                      Siinkohal olen ka Tanki ja Leivo-Tigu Vimb'ga (küll on alles nimi) nõus, et kui ikka käituda ei oska pole mõtet ka hiljem plõksida.
                      Ma pakun välja, et nimetatud kodanikud suutsid politseinikele suhtkoht ebatsensuurseid väljendeid öelda ja muud moodi solvata ja see juba ON ametiisikute solvamine, ning selle eest kedagi aresti panna on tegelikult õige.
                      Ja KUI suitsetamineo n territooriumi valdaja (siis FC Flora) poolt ka keelatud staadionil siis on normaalne, et politseinik seda ütleb suitsetajale.
                      Ma kujutan ette stsenaariumit:
                      Politseinik - vabandage palun ärge suitstage siin
                      Rikkuja - MIDA?
                      Politseinik kordab ennast
                      Rikkuja - kukub selle peale ennast õigustama ja politseinikut mendiraipeks sõimama.

                      On see normaalne?

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by yheksa

                        Aga mille pealt tenüüd seda skandaali siis ikkagi üles Politseinik - vabandage palun ärge suitstage siin
                        Rikkuja - MIDA?
                        Politseinik kordab ennast
                        Rikkuja - kukub selle peale ennast õigustama ja politseinikut mendiraipeks sõimama.

                        On see normaalne?
                        Ei ole normaalne...

                        Kommentaar


                          #13
                          Tooliga loopimisest. Politsei pidas mingi venna kinni, kes jaoskonnas ajas asja tugevalt tagasi.Turvaja seletuskirjas oli märgitud, et loopija oli rohelise jopega. Politseisse viidud vennal oli aga teist värvi jope (vist sinine). Nii, et täielik eksimus mentide poolt.
                          Ametiisiku solvamise süüdistus on ka täielik jura. Turvaja väitis, et keegi oli näidanud teatavat zhesti. Kui see nii oli, miks siis selle süüdistusega kahel inimesel käed raudu pandi. Valik oli täiesti SUVALINE, jäin lihtsalt esimesena ette.
                          Turva-jobu tegi veel tähtsa näo pähe öeldes "See käitus ülbelt jne." F.Y. ma ütlen
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui keegi midagi ei tea vaid oletab siis lõuad pidada.Käisin politseis ,võtsin osa kogu jandist.Kuna mulle muud süüd pold panna kui suitsetamine ja ma keeldusin kategooriliselt,väänati mulle 300.-.Samas suitsetasid staadioni territooriumil turvatöötajad,politseinikud,V.I.P.id ja teenendav personaal.Mix mina .Sest olen juba pool aastat kaine(ampull perses) ja ainuke kes sekkus konflikti.Täpsemalt üksikasjadest hiljem -teen tööd praegu.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ei usu mina, et turvad ja politseinikud suitsetasid. See selleks.
                              Ütleme, noh näiteks 95% kindlusega väidan ka, et teenendav personal ei suitsetanud. Ja vaevalt ka VIP'd.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X