320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Abi: Brighton vs Chelsea FA Youth Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Abi: Brighton vs Chelsea FA Youth Cup

    Kõigepealt tänud muurekile!

    Tegin sellekohase teema, kuna nähtavasti Brightoni teemat loeb suht pisike vähemus.

    Ühesõnaga mängu näitab Viasat Sport 2 täna öösel algusega kell 0030 meie aja järgi. Etteteatamisaeg on lühike, aga ehk leidub siiski mõni selle kanali õnnelik omanik, kellel samaaegselt oleks kas mingi VCR aparaat või mõni veel moodsam jäädvustaja ning kes omaks aega või mõistust panna see aparaat mainitud kellaajal ja mainitud kanalil mängima funktsioonis \"record\", kes samaaegselt oleks niivõrd tubli ja tore, et hiljem loovutaks jäädvustuse miski summa eest minule? Eelistatuste kohaselt, mida mul siinkohal paraku suurt olla ei tohiks, võiks see inimene olla Tartust või Pärnust, kuid ega muugi kant vist ületamatut raskust kujutaks.

    Ehk siis, olge muhedad ja avitage kamraadi!

    Et siis selle hetkeni või millalgi homseni on see ka tähtsate teemade hulgas...

    Edit ikkagi ka veel:

    Või nii, homme kell 1645 peaks näitama sama kanal ka selle mängu kordust. Mis muidugi võib tähendada, et saan seda isegi kuskil vaadata, kuid soov jääb siiski jõusse.

    #2
    Vastus teemale \'Abi: Brighton vs Chelsea FA Youth Cup\'

    põhimõtteliselt on täitsa võimalik. aga ma ei tea kui pädevas konditsioonis ma olen tol hetkel. ja paks saaks selle sulle ära tuua

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Abi: Brighton vs Chelsea FA Youth Cup\'

      Estonile tänud, aga jõudsin juba ühe Tartu DVD-lasega nähtavasti üksteisemõistmisele.

      Kommentaar

      Working...
      X