320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    Originally posted by efafan
    Ja peale selle ei näi see film absoluutselt mitte realistlik välja...
    Minul põhjalikud teadmised Vietnami söjast puuduvad, eriti veel seal toimunud lahingutest. Siinkohal aga üks väike link 04.07.2002 Eesti Ekspressist.
    Kopipaste sealt:
    Härra Toomepuu, ega te ometi kahetse, et keset äripäeva hommikut kinno sattusite?
    Ei, “Me olime sõdurid” on hea film, realistlik.

    Aga veel sellele teemale mõeldes tuli meelde film nimega Surnud poeetide ühing Robin Williamsiga peaosas. See on siis siia toodud positiivse näitena, kuigi ega ma täpselt ei mäletagi, miks see film mulle meeldis, aga üheks põhjuseks on raudselt Williamsi suurepärane näitlejatöö. Aga jah, see film oli mõned aastad tagasi (võib-olla isegi 5) TV3 repertuaaris.
    Ojaa... see \"Surnud poeetide ühing\" on peaaegu, et klassika. Ja videokassett on abiks asi O Captain, my Captain!

    Ahjaa KillBillist ja nati ka Matrix\'st. Need (ja paljudki veel) on filmid mille puhul vist ei ole eriti üksköiksest suhtumist. On need kellele meeldib väga ja on need kellele kohe üldse ei meeldi. KillBill on MaruHäää aga Matrix mulle kohe üldse ei meeldi. Vaatasin esimese osa ära (sedagi video pealt) ning teist, rääkimata kolmandast (oli neid ikka kolm?) enam küll vaadata ei tahaks.... pole huvi.
    Sams KillBill\'i seansi ajal oli inimesi, kes lahkusid poole filmi pealt. Ilmselt ei meeldinud. Ning peale seansi kuulsin kahte tüdrukut omavahel vestlemas a\'la: \"Jube jama film, onja\" - \"Mhmmh\" - \"Ma seda kellelegi teisele küll ei soovitaks\". Et siis sedaviisi
    Tarantino ikka teab ja oskab inimesi ärritada! ...nüüd jääb üle vaid teist osa oodata.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by Aramis


      Nii, ma vastan siin paarile viimasele kommentaarile korraga:
      Equilibrium - jättis ka mulle väga hea mulje - eriti Christian Bale, normaalne film.
      Kui Bone Collector on vaese mehe Seven (mida ta ka on), siis Equilibrium on täiesti kerjuse Matrix.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Originally posted by yheksa

        Sams KillBill\'i seansi ajal oli inimesi, kes lahkusid poole filmi pealt. Ilmselt ei meeldinud. Ning peale seansi kuulsin kahte tüdrukut omavahel vestlemas a\'la: \"Jube jama film, onja\" - \"Mhmmh\" - \"Ma seda kellelegi teisele küll ei soovitaks\". Et siis sedaviisi
        See on nüüd üks teatava sihtgrupi suur osa tollest niigi suurest inimenamusest, kes lähevad igalt vilmilt poole pealt ära - ehk siis hiljemalt niipea kui on väikegi aimus lõputiitrite saabumisest.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          huvitav, et siin teemas lõpu poole Lotri filmidest suurt ei räägita, isiklikult mulle peale raamatute lugemist, ekraanilood suurt ei ole istunud, kuid rääkides hingelännud filmidest- siis siit nad tulevad. Roheline Miil, absoluutselt kõik nähtud Daniel Day-Lewis´e filmid, special just Poksija, My Left Foot, In the Name of the Father, paraku tema uuema aja rollid enam nii ei köida, ka Leonardo \"gilbert grape\" di caprio koos Deppiga läks hinge. Nii palju siis vanematest lugudest.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Tahaksin lihtsalt mainida, et laupäeval 24.jan on Yle2 pealt American History X.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by yheksa


              Originally posted by efafan
              Ja peale selle ei näi see film absoluutselt mitte realistlik välja...
              Minul põhjalikud teadmised Vietnami söjast puuduvad, eriti veel seal toimunud lahingutest. Siinkohal aga üks väike link 04.07.2002 Eesti Ekspressist.
              Kopipaste sealt:
              Härra Toomepuu, ega te ometi kahetse, et keset äripäeva hommikut kinno sattusite?
              Ei, “Me olime sõdurid” on hea film, realistlik.
              isiklikult ei tunne suurt tõmmet seda filmi vaadata, aga bbc prime\'i vahendusel võis näha Gibsonit Parkinsoni saatekülalisena & rezhiss. ütles oma filmi kohta ka midagi sellist, et ta on rahul, sest tema Vietnami-sõja-veteranist isa talle paha sõna ei öelnud
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Originally posted by yheksa

                Härra Toomepuu, ega te ometi kahetse, et keset äripäeva hommikut kinno sattusite?
                Ei, “Me olime sõdurid” on hea film, realistlik.
                Originally posted by vaikiv mees

                ...ütles oma filmi kohta ka midagi sellist, et ta on rahul, sest tema Vietnami-sõja-veteranist isa talle paha sõna ei öelnud
                No pigem usun ma selle koha pealt Toomepuu Jürkat (OT, aga kas keegi mäletab veel 90-ndate algusest pärit Toomepuu valimisreklaami, kus all kajas lugu ...maikuu, suuur tooomepuu, uhke ja õisi täis....ja siis lõpetuseks öeldi: \"Vali Toompeale Toomepuu!\" vms; olid ajad...) kui Gibsoni vanaisa. Aga põhimõtteliselt tahtsin ikka öelda, et Vietnami sõja tõelisest olemusest saab paremat aimu filmist Platoon, mille tegemisel Oliver Stone kasutas ka oma isiklikke kogemusi sõjapäevilt. There is just a group of frightened men fighting for survival in their own ways and counting the days until they can leave the country.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Originally posted by ethan


                  Tahaksin lihtsalt mainida, et laupäeval 24.jan on Yle2 pealt American History X.
                  Kes näinud need teavad,kes pole need vaadaku kindlasti, kuigi selle filmi puhul on tegu selge ameeriklaste propagandaga, on teos üllatavalt hea ja vaadatav. Film ise räägib skinhead\'st, kes pärast vangist vabanemist otsustab alustada normaalset elu, aga nagu filmis selgub ei pruugigi non-skinhead\'x hakkamine nii kerge olla. Niisiis, kes pole näinud need laupäeval kindlasti teleri ette.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Originally posted by Martin


                    Originally posted by Aramis


                    Nii, ma vastan siin paarile viimasele kommentaarile korraga:
                    Equilibrium - jättis ka mulle väga hea mulje - eriti Christian Bale, normaalne film.
                    Kui Bone Collector on vaese mehe Seven (mida ta ka on), siis Equilibrium on täiesti kerjuse Matrix.
                    Muuseas, sul on õigus...aga ma ei võrdleks neid.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'


                      Originally posted by ethan


                      Tahaksin lihtsalt mainida, et laupäeval 24.jan on Yle2 pealt American History X.
                      See on ikka päris hea film. Juba see algus - merelained mustvalgena - tase! Mulle jättis esmakordsel vaatamisel väga suure mulje. Kui aus olla, siis ka teistkordsel. Ja Edward Norton on väga-väga tugev näitleja ning kõrvalosades on sümpaatsed Edward Furlong ja Avery Brooks, kelle valge BMWga tegelaskuju Hawk on minu lapsepõlve üks sangaritest sarjas Spenser.
                      Ja hea meel, et IMDB lehel on filmil 8.3 punkti 10st, mis on väga-väga kõrge hinnang.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        [

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          lemmikuteks põnevusfilmid ja õudusfilmid.Training day lemmikfilm

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            OK

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'


                              Selles ongi asi, et juba rikkusid. Spoilersitega tuleks ettevaatlikum olla ja sa võiksid need laused oma mõlemast postitusest kustutada.
                              Nagu palutud, nii tehtud, ilmselt pead sa ka nüüd oma tsitaati muutma, sügavad vabandused nende ees, kes leidsid, et ma neil vaatamislõbu ära rikkusin.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Minu arust on igati vaadatav film \"Old school\"
                                Eriti koomiline koht oli seal see, kus \"rebastel\" seoti betoonblokid nööriga tilli külge ning nad pidid need kuskilt rõdult alla viskama. Point oli selles, et nöör oli piisavalt pikk, et midagi ei juhtuks. Aga ... üks vend ( äästi rasvane neeger ) viskas oma betoonbloki kanalisatsiooniauku ja lendas sellega siis ise kaasa.
                                Oi kuidas ma naersin .... assa raks mis koht. Soovitan vaadata seda ffilmi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X