320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Film\'

    ple seda üllitist veel jõudnud/viicnud vaatama minna, kuid siiamaani on kõik vähegi asjatundlikud kommentaarid olnud yhesed: amatöörlikult ja oskamatult tehtud visuaalne ja verbaalne okse.
    filmi eri komponendid (süzhee, dialoog, operaatoritöö, montaazh) olla justkui suvaliselt üksteise otsa visatud ja kõige suuremate naeltega kokku klopsitud. ausalt öeldes ei julgegi eriti endale liiga minna tegema, aga töö vist nõuab.
    lugege eilsest epl-st andres laasiku arvustust, kui te mind ei usu.

    eesti \'filmikunst\' on lihtsalt nii masendavas seisus, et ei oskagi midagi kosta. teatris meil ju asjalikke lavastajaid küll ja küll, ka häid, eesti kontektsis \'staarnäitlejaid\' jagub - kuidas kurat siis ainult üks jama teise järel valmib??
    viimane hea eesti asi oli vist \'tulivesi\' ja selle valmimisest saab varsti 10 aastat. enne seda oli muidugi ka tykk tyhja maad.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Film\'

      Originally posted by Juveman


      Selliseid Eesti filme,mille kohta saaks öelda supper, pole juba kuldsetest aegadest saadik. See lihtsalt on vaadatav film,mida ma ei saaks öelda Balti tormi kohta,mida enne seda viimati vaatasin.Vot see oli lausa jaburus
      Punkt
      Balti torm pole ka Eesti film.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Film\'

        Originally posted by Jyrka


        Originally posted by Juveman


        Selliseid Eesti filme,mille kohta saaks öelda supper, pole juba kuldsetest aegadest saadik. See lihtsalt on vaadatav film,mida ma ei saaks öelda Balti tormi kohta,mida enne seda viimati vaatasin.Vot see oli lausa jaburus
        Punkt
        Balti torm pole ka Eesti film.
        Olgu,vabandan väljendamise pärast,aga Balti tormi näol pidasin silmas võrdlust kui viimati nähtud filmina!Mitte kui Eesti filmina.Ehk viimased kaks filmi mida näind olen kinos,on Balti torm ning Täna öösel... millest teine kindlasti parem oli,no questions here!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Film\'

          Originally posted by Juveman


          Originally posted by Martin


          Originally posted by Juveman


          Täna öösel me ei maga:P Sai siis ka see ära nähtud ning isegi endale üllatavalt rahule jäädud. Üks korralik Eesti film tegelt, väärt performance Carmen Kassi poolt . Seegi üllatas.
          Kuskilt kuulsin,et see film üritab pisikest menu ka mujal Euroopas saavutada,selles ma nii kindel ei oleks,selliseid filme on liikvel küllaga.
          Aga rahule jäin filmiga,rahule jäin Kassiga ja rahule jäin küsimustega,mille Priit Võigemast esitas Carmen Kassile,millest üks kõlas nii:\"Kas sulle rongid meeldivad?\"See sobis sinna väga hästi!! Takoiseid lahedaid küsimusi esitas ta veel meie tippmodellile teisigi
          Issand milline pask see oli. Palun väga sõnakasutuse eest vabandust. Kui poleks Eesti oma olnud, poleks lõpuni vaadanud ja oleks kinost lahkunud.
          Eks see ole jah maitse asi Loomulik,et film oscareid ei võida ,aga just silmas pidades,et tegu oli Eesti filmiga,oli ikka korralik linateos küll.Samas muutis arvamuse kindlasti nii positiivseks ka viimasel ajal nähtud korralik rämpsuhunnik kinodes,ja see oli neist kindlalt üle. Issi lasteaed,Kariibi mere...,Hulk,Balti Torm...ühte hunnikusse lähvad need kõik,jubedus

          Selliseid Eesti filme,mille kohta saaks öelda supper, pole juba kuldsetest aegadest saadik. See lihtsalt on vaadatav film,mida ma ei saaks öelda Balti tormi kohta,mida enne seda viimati vaatasin.Vot see oli lausa jaburus
          Punkt
          Mis sul piraatide vastu on?
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Film\'

            Mis sul piraatide vastu on?
            A miks sul nii lollid küsimused on?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Film\'

              Originally posted by vanapagan


              Mis sul piraatide vastu on?
              A miks sul nii lollid küsimused on?
              Eks ikka sellepärast, et sina ühe postituse juurde saaksid.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Film\'

                Hmmm...huvitav mitu idiootset postitust sina oled oma asjakohaste märkuste ja kommentaaridega juurde teeninud ja pealegi...kui sa arvad, et mida enam postitusi seda ägedam sa oled, siis ma ütlen sulle nagu on siin ennegi öeldud, et tähtis ei ole kvantiteet vaid kvaliteet.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Film\'

                  Originally posted by vanapagan


                  Hmmm...huvitav mitu idiootset postitust sina oled oma asjakohaste märkuste ja kommentaaridega juurde teeninud ja pealegi...kui sa arvad, et mida enam postitusi seda ägedam sa oled, siis ma ütlen sulle nagu on siin ennegi öeldud, et tähtis ei ole kvantiteet vaid kvaliteet.
                  Kui ei meeldi minu postitused, ära loe. Nii lihtne see ongi.
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Film\'

                    Tegelikult megahea film on Shaolin Soccer, kes pole näinud soovitan kindlasti ära vaadata.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Film\'

                      Mõtlesin, et vaatan selle \"Something\'s Gotta Give\" ära, mille eest Diane Keatonile naispeaosa Oscarit pakuti. Soovitan eemale hoida... Konservatiivseid väärtusi toetav õudus, justkui GW Bushi eritellimusel tehtud. Siirup, siirup, siirup. Nicholson on vaimustav näitleja, aga sellest pole siin abi. Keatoni tehislik neurootline hüsteeria ei kannata mingisugust kriitikat.
                      Ma ei ole kunagi piisavalt vana, et selliseid filme nautida.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Film\'

                        Monty Pythoni suure sõbrana sain hiljuti käed külge ka \"Püha Graalile\" ja minuga ühtet maitset omavatele inimestele - seda te lihtsalt peate nägema! Ma ei viitsigi rohkem kirjutada. püütonlased on parimad...

                        Suurtematest filmidest avaldas muljet deppi osatäitmine \"kariibi mere piraatide\" filmis ja eilse tv3-e programmi raames tuli ka meelde \"chicago\"-t kiita, mida kunagi varem oli näinud. eile leppisin lindistamisega, et kunagi hiljem vaadata...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Film\'

                          Ise ei saanud eile seda vaadata (ghigagot) ,sest ema tahtis seda ETV`lt seda Mõrvad Midsomeris.peris huvitav film ,aga noh maitseasi.Viimati vaatasin Dzungli George 2-te kes veel näind olete võite vaadata kuid natuke ikka jama asi võrreldes ühega.Aga kes on Liigat(The League of extraordinary gentleman) näind usun et ei kahetsenud.Hetkel üritan hankida oscaritega pärjatud.Lord of the rings 3-e.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Film\'

                            Originally posted by Henryfan


                            Aga kes on Liigat(The League of extraordinary gentleman) näind usun et ei kahetsenud.
                            Mina sinu asemel nii kindel poleks...Samas, õnnetu peab olema see inimene, kes seda mingite ootustega vaatama läks, nii et tegelikult võib sul isegi õigus olla.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Film\'

                              Originally posted by Udupasun


                              Originally posted by Henryfan


                              Aga kes on Liigat(The League of extraordinary gentleman) näind usun et ei kahetsenud.
                              Mina sinu asemel nii kindel poleks...Samas, õnnetu peab olema see inimene, kes seda mingite ootustega vaatama läks, nii et tegelikult võib sul isegi õigus olla.
                              Noh maitseasi ,aga mulle meeldis kyll.Peris hea oli ikka vahepeal endale külmkappist midagi head tuua ja filmi ajal näksida.Aga noh see lõpp oli kyll nata imelik.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Film\'

                                Originally posted by dannar


                                Tegelikult megahea film on Shaolin Soccer, kes pole näinud soovitan kindlasti ära vaadata.
                                Eriti hea koht oli see, kus peategelane hakkas laulma ühele tibile ja hiljem andis piruka eest kulunud ketsid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X