320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Christian Vieri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Christian Vieri

    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas Tanel


    Vieri lause ei ela oma aega välja. Milanisse ta Interist on jooksnud, suckib ka ning miskipärast kutsutakse teda koguaeg koondisesse. Las põleb veel.
    Nii palju kui mina olen Itaalia koondist viimase 12 aasta jooksul näinud, siis Vieri on olnud kindlalt parim ründaja pärast Roberto Baggiot, kes sinist särki kandnud. See, et sina oled teda harjunud nägema juba üle 30-aastase peeruna, ei muuda teda halvaks mängijaks. Võib-olla on tõesti tema aeg koondise eest juba möödas, ent kui ta meeskonda on kutsutud siis ilmselt ka asja pärast. Samas ei saa temalt ka erilist vormi oodata, kui mees saab poole hooaja jooksul 10 korda platsile. Ainult väga head üldises vormis mees kukub sel juhul väravaid lööma. Monacos võib vana veel jooksma saada ning heas vormis Vieri on karistusalas igale kaitseliinile suur oht.
    Ning klubivahetus Interist Milani jms on ka täielik bullshit, mille pärast mängijat vihata, sest minu teada pole Vieri üldse Milano-poiss ning tõenäoliselt ei koti teda absoluutselt mingite fännide omavaheline lõuasügamine.
    Olgu, mis ta on see 12 aastat. Ehk omal ajal oli küll parem. Ma olen Vierit ka heana näinud muideks. See, kui ta pole Milano-poiss, mida ta tõesti pole, ei tähenda, et ta rivaalitsemine teda ei koti. Või vähemalt peaks kotima. Mida ta see hooaeg on teinud, Inter maksis talle miljon triljon eurot selle eest, et ta nüüd endale otsiks tiimi, kus ta saaks korralikult mänguaega ning ehk näitaks ma midagi siit-sealt. Natuke naiivne oli ju mõelda, et nüüd peaaegu legendi staatust omades Interile selg pöörata ning sõnaotses mõttes esimesse ettejuhtuvasse klubisse minna, mis juhtus olema suurim rivaal (minu jaoks teine). Veel naiivsem oli mõelda, et ta seal rohkem mänguaega saaks. Tulles tagasi veel fänni koha juurde, et ta teadis väga hästi milliseks tema maine just Milaanos olevate fännide seas läheb. Curva oli temale juba ammu selja pööranud ning molotovi kokteilid tema restoranile olid piisav tõend, et austust talle enam jagada ei saa lihtsalt. Põhimõtteliselt on ainult välismaised fännid need, kes teda \"suureks\" meheks peavad.

    Ahjaa, see kümne mängu jutt hakkab mulle tasapisi juba närvidele käima. Kui ta on tõesti nii hüper-super võimas mängija, siis ta näitab juba ühe mänguga, et ta on väärt enam, kui pingipoiss. Seda ta tõestanud pole vaid pigem seda, et ta peaks mängima Primaveradega korralikult enne, kui ta põhikoosseisu tahab.

    Lippi on ka selle kohapealt täielik till muidugi. Vieri\'st on palju paremaid ründjaid võtta. Lausa 5-6 ründeliini jagu, aga ikka ta nopib laiskvorsti nende seast üles. Usu mind, kui Vieri koondisesse kutsutakse sama vormi jätkudes, mis tal eelmisel aastal oli, siis Itaalias see just kõige soojemat vastukaja fännide seas ei leia. Nii nende, kes on teda 30-aastasest peale näinud, kui ka nende, kes on peaaegu kogu tema karjääri jälginud.

    Ma poleks teda jälestama hakkanud, kui ta nt otse Monaco\'sse oleks läinud. Mul pole iseenesest muidugi kunagi tema vastu mingit eriti sooje tundeid olnud, muidugi ma rõõmustasin, kui ta üle 8 kuu esimese värava lõi Interi särgis Udinese vastu eelmine hooaeg ning ka tema Palermo vägitüki üle, kuid nt. välismaistes Interi fänniringkondades üks väheseid, kellele see suht ükskõik oli, kui väljaarvata see summa. Muidugi hilisema uue võistkonnaga läksid minu tunded tema vastu väga külmaks.

    Sticky?
    sigpic

    #2
    Vastus teemale \'

    Ma lihtsalt remargiks küsin, et millal tuleb teema \"Ma jälestan Juventust\" ?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'

      Algselt postitas eika


      Ma lihtsalt remargiks küsin, et millal tuleb teema \"Ma jälestan Juventust\" ?
      Ära muretse. Kui see asi käiku läheks, siis tuleks juba lausa netilehekülg teha!

      Vieri teemat on juba terve alamfoorum täis! Vaja see kokku pressida.
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'

        Tannu, sa võid p*tsi käia sellise teemaga!
        Kui ta sulle ei meeldi, on see sinu isiklik tragöödia, nuta patja või rebi tema plakateid, aga ära tule siis foorumisse sellist sitta kirema! Vieri on kunn! Kui enam väravaid ei tule, siis järelikult hakkab mees vanaks jääma, see juthub lõpuks kõigiga, eksole. Ja kui Lippi teda koondisesse võtab, siis järelikult põhjusega Või oled sina nüüd juba targem ja osavam, kui Itaalia peatreener?
        Juhutb see kunagi ka Henry\'ga ja mis ma hakkan siis sulle samasugust paska ajama? Või sa polegi enam Henry fänn?

        Vieri on legend, meeldib see sulle või ei!
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'

          Kahjuks ma mõistan omal moel sinu seisukohta, et jalgpall on elu jne. Olin ise nooruses samasugune, kuid ikkagi on tegu professionaalidega. Ma saaks aru, et Totti ei lähe Laziosse jms, kuid Vieri kui professionaal tegi selle käigu mõeldes eelkõige enda karjääri arengule. Võib-olla oli tegu tõesti naiivse lootusega, et ta suudab Sheva ning Co kõrval end algkoosseisu murda.
          Nõuda mängijal ühe mänguga enesetõestust on üsna naivistlikku valdkonda kanduv lootus. 32-aastane mängija pole selline, kes tuleb ja jookseb palliga lihtsalt kogu vastasmeeskonna indiviuaalselt üle ning lööb värava. Vieri trump oli omal ajal ääretult suur realiseerimisprotsent talle loodud võimalustest. Ma arvan, et Lippi sellele loodabki, et kui Vieri vormi leiab, siis on tal eesliinis mees, kes suudab loodud võimalustest suurema osa ära realiseerida ning kes annab meeskonnale vajalikku kogemust ning enesekindlust. Seda ma tõden, et Vieri pole viimastel aastatel parimas vormis olnud, kuid kui Lippi teda koosseisu arvab, siis ma pigem usaldaks Lippit. Ma saan aru, et sinu jaoks on kõik treenerid lollid ja sina kõige targem, kuid nii see enamasti pole. Lisaks ei saa heaks kiita ka mingite jobude mootovikokteilitegevust. Jalgpall on siiski esmalt meelelahutus, kus on mängijad, kelle eesmärgiks on pakkuda ilusa mänguga häid elamusi ning väljaelamisvõimalust \"pööblile\". See kui mõned inimesed hakkavad jalgpalli liiga tõsiselt võtma ning nende klubist lahkunud mängija kohvikuid põlema panema, siis on mul esmalt kahju just neist idiootidest, kes ei leia enda elulue muud väljundit.

          p.s. Vieri pole sugugi minu lemmikmängija, kuid mingisugune respekt võiks ikka viimase kümnendi ühe Itaalia parima mängija vastu olla.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'

            Kas mul on vaja neid ühe mängu näiteid tuua?

            Cruz
            Del Piero
            Recoba

            Ei viitsigi mõelda, neid on lademetes. Ei ole neil meestel mitte Vierist sada korda rohkem võimalusi ning oma 1-e mänguga mis nad algkoosseisu said teenivad nad tavaliselt kohe välja ka oma teise jne, kuni vorm jälle hakkab raugema.

            Kas on õige kutsuda meest, kes on umbes 1500 minuti peale kokku löönud 4 väravat koondisesse, kui samal ajal teised taovad sama ajaga umbes 10-15 kolli!? Sellepärast, et ta juhuslikult vormi satub koondisemänguks? Samahästi oleks võinud ka Novembri-kuistele MM valikmängudele Buffoni kutsuda!

            Zaz, kui ta hakkab vanaks jääma ning väravaid enam lüüa ei suuda - jäägu pensionile siis! Suured ründajad on reegline ikka hiliste eluaastateni kordades kolle tagunud.

            Äkki ma olengi osavam, kui Lippi, kes on ära harjunud Juventuse mugavustega, et topi keda tahes mängu, ikka tuleb võit...
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'

              Mõningad mängijad on lihtsalt heitlikuma vormiga kui teised. Minu jutu mõte oli see, et Vieri on mängija, kes vormis olles on tõeliselt hirmuäratav relv igale kaitseliinile. See, kui treener ei suuda mängijat vormi ajada, on juba treeneri viga. Vieril on Monacos olles väga hea võimalus end taas leida ning suvel Itaaliat aidata, sest Monacos on ta eemal lolliiks läinud fännidest, ajakirjandusest, kes nõuavad koondislastelt iga mäng mitut väravat jne.
              Lisaks on Recoba, Cruz ja Del Piero olnud vastavates meeskondades juba mitu aastat ning tuttavad mängujoonisega. Vieril Milanis seda trumpi polnud ning kuna ta on mängija, kes sõltub eelkõige ümbritsevast meeskonnast, siis on naiivne oodata, et ta tuleks ja teeks Sheva kombel mängu individuaalselt ära.

              Sinu märkuse Lippi kohta jätan ma tähelepanuta, sest nagu ma algul ütlesin, mõistan ma enda kogemustest, kui olulised olid kunagi mingid Itaalia v Hispaania vastasseisud, ühe mängu tulemused jne. Jalgpall kulgeb juba aastaid ühtesoodu, et ükskord võidab üks ja teine kord teine jne. Absoluutselt parim meeskond ei saa keegi olla ning järgmine hooaeg on taas võimalus. Seega ei juhtu mitte muhvigi, kui mingi tüüp viimasel minutil penalti mööda lööb. Hetkeks on kurb ja paha küll, kuid ikkagi alustatakse järgmine aasta 0-st. Ning mai saa aru, et miks peaks sind huvitama mingi Juventuse tiitlid aastast 19xx, ma arvan et sa ei teadnus siis veel sedagi mis jalgpall on ning selliste vanade vastasseisude enesesse sisendamine on tobe.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'

                Tekkis selline küsimus, et kas meie foorumis on mõni kasutaja, alates sünniaastast 90, kes pole ajuhälbega?

                Saan aru, et antud defekti saab noorusega väljavabandada, kuid ma olen kuulnud lasteaia lapsi ka mõistlikumat juttu ajamas kui käesoleva teema looja.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'

                  Neth on meil üks kõva mees. Nagu mind kotiks see. Väga tüüpiline foorumlane muideks - see on minu arvamus, kui sul on midagi selle vastu, siis palun, räägi mida sina asjast arvad. Erinevalt sinust on mul niipalju mõistust peas, et ma ei hakka vaidlema mehe mõistuse üle vaid tema postituse/ütluse üle.

                  Dannar, miks mind ei peaks huvitama see mis minevikus toimub, isegi kui mina sel ajal veel jalgpalli ei jälginud? Vägagi huvitab. Kui hõõrutakse nina-alla 1989 tiitli võitu, siis on ju tore teada, et 1997/98 hooajal võitis Juventus mitte just väga \"õiglast\" teed pidi.


                  Arvake ära, mida see särk räägib.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'

                    põhimõtteliselt on ainuke asi mis Vieri valesti teinud, et ta läks Interist-Milani.....ja see on ainult puhtalt Interi fännide kapsas kes kohe kui tüübil oli raske aeg sõimati ta staadionil ja igal pool täis......kindlasti see ka asja ei aidanud et ta milani läks aga see ei vähenda fakti, et vieri oli ja ma arvan kui ta enesekindluse leiab on ta ka siiamaani üks parimaid ründajaid itaalias....ma mäletan siin hooaeg või kaks tagasi Inter ainult elas Vieri väravate peal...... ma saan muidugi täiesti aru et see oli valus löök kui Vieri Milani läks aga samas ega inter teda ju enam ei tahtnud nii et vahet ju pole....... kunagi oli sama lugu Inzaghihga......mina näiteks küll väidan siiamaani et Inzaghi on ka samuti üks parimaid ründajaid Serie-As kui ta vormis on lihtsalt juvel oli raha vaja ja meil olid veel paremad ründajad ........ lihtsalt veidi naljakas on see Vieri kibestumus sul aga äkki on see lihtsalt üks tuju sul, nagu siin ühel Juve fännil on allkirjas tsitaat kus sa väidad et Itaalia klubidest meeldivad sulle Inter ja JUVE :P
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'

                      Selle Henry ja Juventuse asjaga võiks nüüd vait jääda. See mängija ei koti mind ning Juventuse kohta võiks kasutada Peppino Prisco sõnu: \"Juventus on haigus, mille sa võid lapsena saada.\" Õnneks põdesin selle nõmeduse läbi ning tänu jumalale, et see kaua ei kestnud. Nagu teie kõik oleks kohe esimest vutijälgimise aastast ühte tiimi, kuni tänaseni jälginud.

                      Kes ütles, et Inter Vieri\'t ei tahtnud. Ta lõi väravaid aeg-ajalt ning sai ka mängida suhteliselt korralikult ning midagi ülisita ta just polnud. Kui see 2004 aasta just välja arvestada. Minu jaoks tegi Interi Vieri\'le heateo jättes talle vaba tee valida endale võistkonda, kus ta saab rohkem mängida ning võimaluse WC\'le saada. Oleks ta siis kohe kuskile Sampdoriasse või Monaco\'sse läinud. Ei, ei, ei.

                      Inter elas Vieri väravate peal 2001/2002 ja 2002/2003 hooaegadel, mil Cuperi ajad olid. Ning selle vormiga oleks ta küll Itaalia üks parimaid ründajaid, kuid nagu ka Interi viimased aastad näitasid isegi kui ta oli niiöelda vormis - oli ta tollest ajast super ajast kaugel.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'

                        Algselt postitas Tanel


                        Neth on meil üks kõva mees.
                        Tänan, võin nüüd homme \"nina püsti\" kooliuksest sisseastuda - nina-nokkiv tatikas ütles, et olen kõva miees:P

                        siis palun, räägi mida sina asjast arvad.
                        Teemaks on, and I quote:\"Ma jälestan Vierit\" - Mida mina asjast arvan? No ma ei tea, kui sa ütled, et jälestad Vierit, siis ma eeldan, et see on ka tõsi. Samas võib ju ka olla, et tegu on valega, mille motiive ma tõesti määratleda ei oska. Ühesõnaga: Teema on nii sõnastatud, et siin kellelgi teisel, peale sinu enese, ei saagi ju mingit arvamust olla!

                        M.O.T.T.

                        E: Muide sulle teadmiseks Tanel, siis mina olen alates esimesest nähtud mängust (Ajax vs Juventus, 1995 Cl\'i finaal), jäänud siiani ühe ja sama meeskonna toetajaks, lisandunud on muidugi küll ka teisi meeskondi, kelle tegemisi põnevusega jälgin, kuid põhirõhk on jäänud samale tiimile. Ja ma kahtlen, et ma ainus olen. Seega sai sinu viimases postis esitatud väide ümberlükatud!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'

                          dannarile teadmiseks, et vierit toideti nende söötude liiga palju. vähemalt kümme olukorda vussis ära. ja see totti lazio näide on küll võrrledav, sest kui jälgida mis klubis on vieri üle ühe hooaja mänginud
                          lisaks pole vist mõned foorumlased tuttavad tuttavad teadatuntud filosoofiaga jalgpallist itaalias Itaalias teavad kõik jalgpallist rohkem kui peatreener!

                          tavussile teadmiseks, et insaghi ongi kunn ning tema probleemid on pigem vigastustes. MM-ik on platsis kui gilal mõõn tuleb.

                          teema muidugi poliitilises plaanis kuidagi liiga suruv aga tore tõdeda, et keegi kaitseb seda ***** veel peale devili.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'

                            Nagu teie kõik oleks kohe esimest vutijälgimise aastast ühte tiimi, kuni tänaseni jälginud.
                            Itaalias alati ainult üks olnud! väiksena olin aint tolerantsem premier league suhtes!

                            edit: nethilt ootan vastust ka barca teemas
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'

                              Inzaghi pole mingi kunn...Austatud italaalia jlagpalli spetsidele pole ilus vastu vaielda, aga nii konkreetselt oma arvamust väljendavas teemas julgen ma seda siiski teha. MA olen ütelnud küll, et pole eriti mängijaid, kes mulle ei meeldi, aga kui, siis Inzaghi on selles tabelis väga kõrgel kohal.

                              Igal juhul soovitaksin see teema kinni panna, kuna nii ei ole ilus teemat püstitada. Sama asja on võimalik palju eetilisemalt käsitleda.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X