PDA

View Full Version : Christian Vieri

Tanel
22.01.06, 12:08
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Tanel

Vieri lause ei ela oma aega välja. Milanisse ta Interist on jooksnud, suckib ka ning miskipärast kutsutakse teda koguaeg koondisesse. Las põleb veel.

Nii palju kui mina olen Itaalia koondist viimase 12 aasta jooksul näinud, siis Vieri on olnud kindlalt parim ründaja pärast Roberto Baggiot, kes sinist särki kandnud. See, et sina oled teda harjunud nägema juba üle 30-aastase peeruna, ei muuda teda halvaks mängijaks. Võib-olla on tõesti tema aeg koondise eest juba möödas, ent kui ta meeskonda on kutsutud siis ilmselt ka asja pärast. Samas ei saa temalt ka erilist vormi oodata, kui mees saab poole hooaja jooksul 10 korda platsile. Ainult väga head üldises vormis mees kukub sel juhul väravaid lööma. Monacos võib vana veel jooksma saada ning heas vormis Vieri on karistusalas igale kaitseliinile suur oht.
Ning klubivahetus Interist Milani jms on ka täielik bullshit, mille pärast mängijat vihata, sest minu teada pole Vieri üldse Milano-poiss ning tõenäoliselt ei koti teda absoluutselt mingite fännide omavaheline lõuasügamine.

Olgu, mis ta on see 12 aastat. Ehk omal ajal oli küll parem. Ma olen Vierit ka heana näinud muideks. ;) See, kui ta pole Milano-poiss, mida ta tõesti pole, ei tähenda, et ta rivaalitsemine teda ei koti. Või vähemalt peaks kotima. Mida ta see hooaeg on teinud, Inter maksis talle miljon triljon eurot selle eest, et ta nüüd endale otsiks tiimi, kus ta saaks korralikult mänguaega ning ehk näitaks ma midagi siit-sealt. Natuke naiivne oli ju mõelda, et nüüd peaaegu legendi staatust omades Interile selg pöörata ning sõnaotses mõttes esimesse ettejuhtuvasse klubisse minna, mis juhtus olema suurim rivaal (minu jaoks teine). Veel naiivsem oli mõelda, et ta seal rohkem mänguaega saaks. Tulles tagasi veel fänni koha juurde, et ta teadis väga hästi milliseks tema maine just Milaanos olevate fännide seas läheb. Curva oli temale juba ammu selja pööranud ning molotovi kokteilid tema restoranile olid piisav tõend, et austust talle enam jagada ei saa lihtsalt. Põhimõtteliselt on ainult välismaised fännid need, kes teda \"suureks\" meheks peavad.

Ahjaa, see kümne mängu jutt hakkab mulle tasapisi juba närvidele käima. Kui ta on tõesti nii hüper-super võimas mängija, siis ta näitab juba ühe mänguga, et ta on väärt enam, kui pingipoiss. Seda ta tõestanud pole vaid pigem seda, et ta peaks mängima Primaveradega korralikult enne, kui ta põhikoosseisu tahab.

Lippi on ka selle kohapealt täielik till muidugi. Vieri\'st on palju paremaid ründjaid võtta. Lausa 5-6 ründeliini jagu, aga ikka ta nopib laiskvorsti nende seast üles. Usu mind, kui Vieri koondisesse kutsutakse sama vormi jätkudes, mis tal eelmisel aastal oli, siis Itaalias see just kõige soojemat vastukaja fännide seas ei leia. Nii nende, kes on teda 30-aastasest peale näinud, kui ka nende, kes on peaaegu kogu tema karjääri jälginud.

Ma poleks teda jälestama hakkanud, kui ta nt otse Monaco\'sse oleks läinud. Mul pole iseenesest muidugi kunagi tema vastu mingit eriti sooje tundeid olnud, muidugi ma rõõmustasin, kui ta üle 8 kuu esimese värava lõi Interi särgis Udinese vastu eelmine hooaeg ning ka tema Palermo vägitüki üle, kuid nt. välismaistes Interi fänniringkondades üks väheseid, kellele see suht ükskõik oli, kui väljaarvata see summa. Muidugi hilisema uue võistkonnaga läksid minu tunded tema vastu väga külmaks.

Sticky? :D

eika
22.01.06, 12:14
Ma lihtsalt remargiks küsin, et millal tuleb teema \"Ma jälestan Juventust\" ?

Tanel
22.01.06, 12:21
Algselt postitas eika

Ma lihtsalt remargiks küsin, et millal tuleb teema \"Ma jälestan Juventust\" ?Ära muretse. Kui see asi käiku läheks, siis tuleks juba lausa netilehekülg teha!

Vieri teemat on juba terve alamfoorum täis! Vaja see kokku pressida. :)

zaz
22.01.06, 12:28
Tannu, sa võid p*tsi käia sellise teemaga!
Kui ta sulle ei meeldi, on see sinu isiklik tragöödia, nuta patja või rebi tema plakateid, aga ära tule siis foorumisse sellist sitta kirema! Vieri on kunn! Kui enam väravaid ei tule, siis järelikult hakkab mees vanaks jääma, see juthub lõpuks kõigiga, eksole. Ja kui Lippi teda koondisesse võtab, siis järelikult põhjusega ;) Või oled sina nüüd juba targem ja osavam, kui Itaalia peatreener?
Juhutb see kunagi ka Henry\'ga ja mis ma hakkan siis sulle samasugust paska ajama? Või sa polegi enam Henry fänn? :doh:

Vieri on legend, meeldib see sulle või ei!

Mõnuagent 007
22.01.06, 12:35
Kahjuks ma mõistan omal moel sinu seisukohta, et jalgpall on elu jne. Olin ise nooruses samasugune, kuid ikkagi on tegu professionaalidega. Ma saaks aru, et Totti ei lähe Laziosse jms, kuid Vieri kui professionaal tegi selle käigu mõeldes eelkõige enda karjääri arengule. Võib-olla oli tegu tõesti naiivse lootusega, et ta suudab Sheva ning Co kõrval end algkoosseisu murda.
Nõuda mängijal ühe mänguga enesetõestust on üsna naivistlikku valdkonda kanduv lootus. 32-aastane mängija pole selline, kes tuleb ja jookseb palliga lihtsalt kogu vastasmeeskonna indiviuaalselt üle ning lööb värava. Vieri trump oli omal ajal ääretult suur realiseerimisprotsent talle loodud võimalustest. Ma arvan, et Lippi sellele loodabki, et kui Vieri vormi leiab, siis on tal eesliinis mees, kes suudab loodud võimalustest suurema osa ära realiseerida ning kes annab meeskonnale vajalikku kogemust ning enesekindlust. Seda ma tõden, et Vieri pole viimastel aastatel parimas vormis olnud, kuid kui Lippi teda koosseisu arvab, siis ma pigem usaldaks Lippit. Ma saan aru, et sinu jaoks on kõik treenerid lollid ja sina kõige targem, kuid nii see enamasti pole. Lisaks ei saa heaks kiita ka mingite jobude mootovikokteilitegevust. Jalgpall on siiski esmalt meelelahutus, kus on mängijad, kelle eesmärgiks on pakkuda ilusa mänguga häid elamusi ning väljaelamisvõimalust \"pööblile\". See kui mõned inimesed hakkavad jalgpalli liiga tõsiselt võtma ning nende klubist lahkunud mängija kohvikuid põlema panema, siis on mul esmalt kahju just neist idiootidest, kes ei leia enda elulue muud väljundit.

p.s. Vieri pole sugugi minu lemmikmängija, kuid mingisugune respekt võiks ikka viimase kümnendi ühe Itaalia parima mängija vastu olla.

Tanel
22.01.06, 12:54
Kas mul on vaja neid ühe mängu näiteid tuua?

Cruz
Del Piero :sega5:
Recoba

Ei viitsigi mõelda, neid on lademetes. Ei ole neil meestel mitte Vierist sada korda rohkem võimalusi ning oma 1-e mänguga mis nad algkoosseisu said teenivad nad tavaliselt kohe välja ka oma teise jne, kuni vorm jälle hakkab raugema.

Kas on õige kutsuda meest, kes on umbes 1500 minuti peale kokku löönud 4 väravat koondisesse, kui samal ajal teised taovad sama ajaga umbes 10-15 kolli!? Sellepärast, et ta juhuslikult vormi satub koondisemänguks? Samahästi oleks võinud ka Novembri-kuistele MM valikmängudele Buffoni kutsuda!

Zaz, kui ta hakkab vanaks jääma ning väravaid enam lüüa ei suuda - jäägu pensionile siis! Suured ründajad on reegline ikka hiliste eluaastateni kordades kolle tagunud.

Äkki ma olengi osavam, kui Lippi, kes on ära harjunud Juventuse mugavustega, et topi keda tahes mängu, ikka tuleb võit...

Mõnuagent 007
22.01.06, 13:11
Mõningad mängijad on lihtsalt heitlikuma vormiga kui teised. Minu jutu mõte oli see, et Vieri on mängija, kes vormis olles on tõeliselt hirmuäratav relv igale kaitseliinile. See, kui treener ei suuda mängijat vormi ajada, on juba treeneri viga. Vieril on Monacos olles väga hea võimalus end taas leida ning suvel Itaaliat aidata, sest Monacos on ta eemal lolliiks läinud fännidest, ajakirjandusest, kes nõuavad koondislastelt iga mäng mitut väravat jne.
Lisaks on Recoba, Cruz ja Del Piero olnud vastavates meeskondades juba mitu aastat ning tuttavad mängujoonisega. Vieril Milanis seda trumpi polnud ning kuna ta on mängija, kes sõltub eelkõige ümbritsevast meeskonnast, siis on naiivne oodata, et ta tuleks ja teeks Sheva kombel mängu individuaalselt ära.

Sinu märkuse Lippi kohta jätan ma tähelepanuta, sest nagu ma algul ütlesin, mõistan ma enda kogemustest, kui olulised olid kunagi mingid Itaalia v Hispaania vastasseisud, ühe mängu tulemused jne. Jalgpall kulgeb juba aastaid ühtesoodu, et ükskord võidab üks ja teine kord teine jne. Absoluutselt parim meeskond ei saa keegi olla ning järgmine hooaeg on taas võimalus. Seega ei juhtu mitte muhvigi, kui mingi tüüp viimasel minutil penalti mööda lööb. Hetkeks on kurb ja paha küll, kuid ikkagi alustatakse järgmine aasta 0-st. Ning mai saa aru, et miks peaks sind huvitama mingi Juventuse tiitlid aastast 19xx, ma arvan et sa ei teadnus siis veel sedagi mis jalgpall on ning selliste vanade vastasseisude enesesse sisendamine on tobe.

Neth
22.01.06, 14:12
Tekkis selline küsimus, et kas meie foorumis on mõni kasutaja, alates sünniaastast 90, kes pole ajuhälbega?:keel5:

Saan aru, et antud defekti saab noorusega väljavabandada, kuid ma olen kuulnud lasteaia lapsi ka mõistlikumat juttu ajamas kui käesoleva teema looja.

Tanel
22.01.06, 15:02
Neth on meil üks kõva mees. ;) Nagu mind kotiks see. Väga tüüpiline foorumlane muideks - see on minu arvamus, kui sul on midagi selle vastu, siis palun, räägi mida sina asjast arvad. Erinevalt sinust on mul niipalju mõistust peas, et ma ei hakka vaidlema mehe mõistuse üle vaid tema postituse/ütluse üle.

Dannar, miks mind ei peaks huvitama see mis minevikus toimub, isegi kui mina sel ajal veel jalgpalli ei jälginud? Vägagi huvitab. Kui hõõrutakse nina-alla 1989 tiitli võitu, siis on ju tore teada, et 1997/98 hooajal võitis Juventus mitte just väga \"õiglast\" teed pidi.

http://ar.news.yahoo.com/050705/ap/imil10707051449.italy_soccer_vieri_mil107.jpg
Arvake ära, mida see särk räägib. :doh:

duff_K
22.01.06, 15:16
põhimõtteliselt on ainuke asi mis Vieri valesti teinud, et ta läks Interist-Milani.....ja see on ainult puhtalt Interi fännide kapsas kes kohe kui tüübil oli raske aeg sõimati ta staadionil ja igal pool täis......kindlasti see ka asja ei aidanud et ta milani läks aga see ei vähenda fakti, et vieri oli ja ma arvan kui ta enesekindluse leiab on ta ka siiamaani üks parimaid ründajaid itaalias....ma mäletan siin hooaeg või kaks tagasi Inter ainult elas Vieri väravate peal...... ma saan muidugi täiesti aru et see oli valus löök kui Vieri Milani läks aga samas ega inter teda ju enam ei tahtnud nii et vahet ju pole....... kunagi oli sama lugu Inzaghihga......mina näiteks küll väidan siiamaani et Inzaghi on ka samuti üks parimaid ründajaid Serie-As kui ta vormis on lihtsalt juvel oli raha vaja ja meil olid veel paremad ründajad :D........ lihtsalt veidi naljakas on see Vieri kibestumus sul aga äkki on see lihtsalt üks tuju sul, nagu siin ühel Juve fännil on allkirjas tsitaat kus sa väidad et Itaalia klubidest meeldivad sulle Inter ja JUVE :D :D :doh: :P ;) :) :)

Tanel
22.01.06, 15:31
Selle Henry ja Juventuse asjaga võiks nüüd vait jääda. See mängija ei koti mind ning Juventuse kohta võiks kasutada Peppino Prisco sõnu: \"Juventus on haigus, mille sa võid lapsena saada.\" Õnneks põdesin selle nõmeduse läbi ning tänu jumalale, et see kaua ei kestnud. Nagu teie kõik oleks kohe esimest vutijälgimise aastast ühte tiimi, kuni tänaseni jälginud.

Kes ütles, et Inter Vieri\'t ei tahtnud. Ta lõi väravaid aeg-ajalt ning sai ka mängida suhteliselt korralikult ning midagi ülisita ta just polnud. Kui see 2004 aasta just välja arvestada. Minu jaoks tegi Interi Vieri\'le heateo jättes talle vaba tee valida endale võistkonda, kus ta saab rohkem mängida ning võimaluse WC\'le saada. Oleks ta siis kohe kuskile Sampdoriasse või Monaco\'sse läinud. Ei, ei, ei.

Inter elas Vieri väravate peal 2001/2002 ja 2002/2003 hooaegadel, mil Cuperi ajad olid. Ning selle vormiga oleks ta küll Itaalia üks parimaid ründajaid, kuid nagu ka Interi viimased aastad näitasid isegi kui ta oli niiöelda vormis - oli ta tollest ajast super ajast kaugel.

Neth
22.01.06, 15:37
Algselt postitas Tanel

Neth on meil üks kõva mees.

Tänan, võin nüüd homme \"nina püsti\" kooliuksest sisseastuda - nina-nokkiv tatikas ütles, et olen kõva miees:P

siis palun, räägi mida sina asjast arvad.

Teemaks on, and I quote:\"Ma jälestan Vierit\" - Mida mina asjast arvan? No ma ei tea, kui sa ütled, et jälestad Vierit, siis ma eeldan, et see on ka tõsi. Samas võib ju ka olla, et tegu on valega, mille motiive ma tõesti määratleda ei oska. Ühesõnaga: Teema on nii sõnastatud, et siin kellelgi teisel, peale sinu enese, ei saagi ju mingit arvamust olla!

M.O.T.T.

E: Muide sulle teadmiseks Tanel, siis mina olen alates esimesest nähtud mängust (Ajax vs Juventus, 1995 Cl\'i finaal), jäänud siiani ühe ja sama meeskonna toetajaks, lisandunud on muidugi küll ka teisi meeskondi, kelle tegemisi põnevusega jälgin, kuid põhirõhk on jäänud samale tiimile. Ja ma kahtlen, et ma ainus olen. Seega sai sinu viimases postis esitatud väide ümberlükatud!

Jasper
22.01.06, 15:39
dannarile teadmiseks, et vierit toideti nende söötude liiga palju. vähemalt kümme olukorda vussis ära. ja see totti lazio näide on küll võrrledav, sest kui jälgida mis klubis on vieri üle ühe hooaja mänginud
lisaks pole vist mõned foorumlased tuttavad tuttavad teadatuntud filosoofiaga jalgpallist itaalias Itaalias teavad kõik jalgpallist rohkem kui peatreener!

tavussile teadmiseks, et insaghi ongi kunn ning tema probleemid on pigem vigastustes. MM-ik on platsis kui gilal mõõn tuleb.

teema muidugi poliitilises plaanis kuidagi liiga suruv aga tore tõdeda, et keegi kaitseb seda ***** veel peale devili.

Jasper
22.01.06, 15:41
Nagu teie kõik oleks kohe esimest vutijälgimise aastast ühte tiimi, kuni tänaseni jälginud.
Itaalias alati ainult üks olnud! väiksena olin aint tolerantsem premier league suhtes!

edit: nethilt ootan vastust ka barca teemas :)

Aramis
22.01.06, 15:49
Inzaghi pole mingi kunn...Austatud italaalia jlagpalli spetsidele pole ilus vastu vaielda, aga nii konkreetselt oma arvamust väljendavas teemas julgen ma seda siiski teha. MA olen ütelnud küll, et pole eriti mängijaid, kes mulle ei meeldi, aga kui, siis Inzaghi on selles tabelis väga kõrgel kohal.

Igal juhul soovitaksin see teema kinni panna, kuna nii ei ole ilus teemat püstitada. Sama asja on võimalik palju eetilisemalt käsitleda.

Jasper
22.01.06, 15:55
Algselt postitas Aramis

Inzaghi pole mingi kunn...Austatud italaalia jlagpalli spetsidele pole ilus vastu vaielda, aga nii konkreetselt oma arvamust väljendavas teemas julgen ma seda siiski teha. MA olen ütelnud küll, et pole eriti mängijaid, kes mulle ei meeldi, aga kui, siis Inzaghi on selles tabelis väga kõrgel kohal.

Igal juhul soovitaksin see teema kinni panna, kuna nii ei ole ilus teemat püstitada. Sama asja on võimalik palju eetilisemalt käsitleda.
olen kindel, et see mittemeeldimine on põhimõtetes kinni(paranda kui eksin). vb võrdlemine janceriga(kurat õigekiri elldatavalt jälle vale) aitab sulle selgitada tema royality seisust.
loodan, et selline arvamus pole tingitud sinu avataril ilutseva klubi hävitamisest aastal 2003!
pippo bayerni vastu platsile!

Maarek
22.01.06, 16:04
Ma ei saa aru miks üritatakse mineviku ja oleviku vahele võrdusmärki tõmmata.
Vieri on olnud väga hea pallur, aga minu arvates on tema ajad juba möödas. Ründaja nö tipp (peak) on vanuses 29-30 ja Vieri on selle juba ületanud.
Kui rääkida koondisest, siis praegu on Itaalia jalgpallis vähemalt 10 tegelast, kes isegi kehvemas vormis on võimelised ületama minevikustaari ja ei näe tõesti põhjust, miks peaks mees koondisse kuuluma selle pärast, et oli kunagi kõva tegija.
Minu arvates väärivad MM koondise kohta tükk maad enne Vierit näiteks Toni, Lucarelli, Iaquinta, Rocchi, Gilardino, Bonazzoli, Cassano või kasvõi Tavano, Caracciolo ja Di Natale.
Tegelt on ju Enrico Chiesa sel hooajal juba 10 väravat löönud. Ei tea miks küll tema koondise kandidaatide hulgas pole?
Mäletan seda mõne aasta tagust värki, kui kõikvõimalikud jalgpallifännid arvasid, et Baggio peaks kuuluma koondisse kuna tegi ju tüüp Brescia eest imetegusid. Treener üldsusega ei nõustunud ja Baggiot ainuüksi sellepärast, et kunagi kõva staar oli ja nõrgemas tiimis kõvasti väravaid lööb, koondisemängudele ei kutsutud. Lõppkokkuvõttes suutis ta muidugi end ka vigastada ning poleks MM-le vist nagunii saanud minna.

Mõnuagent 007
22.01.06, 16:06
Algselt postitas Jasper

dannarile teadmiseks, et vierit toideti nende söötude liiga palju. vähemalt kümme olukorda vussis ära. ja see totti lazio näide on küll võrrledav, sest kui jälgida mis klubis on vieri üle ühe hooaja mänginud
lisaks pole vist mõned foorumlased tuttavad tuttavad teadatuntud filosoofiaga jalgpallist itaalias
Neid näiteid on ju ajaloost mitmeid, kus kahe vihkava klubi vahel mängijad vahetuvad, kuid kui tegu pole oma klubi kasvandiku ning lapsest saati tulihingelise fänniga, siis ma ei näe mingit probleemi, et miks ta ei võiks klubi vahetada, kui tal enda karjääri seisukohalt see kasulik võib olla. Miks pole näiteks teemat, et jälestan Pirlot, Seedorfi jne?
Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse? Ning kas ta kutsub ise end koondisesse? Seda teeb treener ning see on juba tema probleem, kui ta valesid mehi kutsub, kuid ma siiski usun Lippil n ii palju mõistust olema, et ta ikka väga suvaliselt neid mängijaid sinna ei kutsu.
Bobo on oma maine teeninud suurepäraste mängudega ning väravatega ning minu arust on üsna nõme, kui paar noort nolki võtavad ette ja kukuvad teda lihtsalt seepärast maha tegema ning sitaks sõimama, et ta veteranina kuhugi mägikülla ei emigreeru.

Jasper
22.01.06, 16:23
Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse?
seda olen küsinud juba kaks aastat...vastust olen otsinud tema esitustest aga sealt olen rohkem leidnud tõestust väitele, et lippi võtabki mehi suvaliselt.

teema on sõnastatud jah valesti...Tanel muuda see lihtsalt christian vieri-ks

lisaks pean mainima, et vieri oligi nagu oma klubi kasvandik interile...inter oli minu andmetel esimene team, mis õpetas sellele mehele, et jalgpallis ei pea iga hooaeg klubi vahetama.

Saarlane
22.01.06, 16:43
Algselt postitas Neth

Tekkis selline küsimus, et kas meie foorumis on mõni kasutaja, alates sünniaastast 90, kes pole ajuhälbega?:keel5:

Saan aru, et antud defekti saab noorusega väljavabandada, kuid ma olen kuulnud lasteaia lapsi ka mõistlikumat juttu ajamas kui käesoleva teema looja.

Ma!

duff_K
22.01.06, 16:44
põhim ongi ju tegelt n ii jasper et Itaalia koondise treener, kes saab mingit üüratud palka ja peaks olema üks kõvemaid spetsialiste jalgpalli alal võtab mehi koondisesse suvaliselt...... klge tulge nüüd maa peale ja ärge oma teadmisi ülehinnake eks.....lihtsalt maru naljakas on lugeda kuidas sõnavõtavad sellistel treenerite teemadel mehed kes pole elu sees profijalgpalli mänginud või selle asja sees olnud ning kes mõtlevad et teavad asjajst rohkem kui euroopa ühe tipptiimi treener..... mida te endale siiski lubate härrased eks ?...... muidugi logish et ikka sõimate treenerit jobuks jne.......aga kui siin mingid mehed juba päris mitmendat korda väidavad, et treenerid teevad asju ajuvabalt või suvaliselt siis ma arvan et Lippi või Ancelotti teavad mängijaid ja nende vormi ja olukorda kõvasti paremini kui teie........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........ üldiselt kõigil on õigus oma arvamusele aga selline asi ei ole ilus kui nii räägitakse ega te mingid delfidebiilikud siis pole ?..... ja Tanel Juventus on haigus mis lapsepõlves põetakse?......sa pole minu teada veel päris täiskasvanud mees nii et ma arvan et inter võib ka vabalt olla mööduv nähtus sinu jaoks nii et ma arvan et sul ei ole mõtet sel mängija reeturlikuse teemas sõnavõtta....... näiteks sarnaselt Nethiga oli ka minu esimene jalgpalli kogemus Juve-Ajaxi finaal ning alates sellest ajast olen ma kogu aeg Juve fänn olnud muidugi pakkuvad ka teiste klubide tegemised huvi....nagu kasvõi ka inter on ka minu jaoks sümpaatne nagu ma ka interi teemat tehes kirjutasin......aga kui interi fännideks on sinusugused kergesti kibestuvad ja noored inimesed kes ei anna aru mida nad kirjutavad ja räägivad siis see sümpaatia on kiirelt mööduv

Tanel
22.01.06, 17:18
Dannar, sinu Seedorfi, Pirlo näited on natukene lambist võetud ilmselt. Nemad ei ole meie põhitiimis aastaid mänginud ning väga paljude fännide südameid võitnud. Pirlo on tõesti meie kasvandik, kuid seal olime meie need, kes tal minna lasime. Lisaks veel see, et Cuper kasutas teda täiesti valel kohal nagu järgnevad aastad näitasid.

Rocchi, Caracciolo vms vähemalt teeks midagi koondise eest ning võitleks isegi, kui halb päev on, aga mida Vieri teeb? Longib väljakul ringi, hüpab paar korda ning rikub superolukordi. Chiesa koondisesse kutsumise idee poolt olen alati olnud. Rocchi on ka viimased aastad neid kolle tagunud ning olen suht kindel, et olen teda ka koondisekohast rääkimas näinud. Sama ka Lucarelli kohta. Ei olnud ta oma ainsas võimaluses Ekuadori vastu.

Ning ma olen enam, kui kindel, et minu väljavaated jalgpallis on nüüd ikka suht väljakujunenud ning võin sellel teemal kaasa rääkida.

Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.

Perfektse Neth\'i teemal ei viitsigi rääkida. Tema oli koolis pop-poiss, õppis ainult viitele, rääkis selget jutu (lausa targemat kui õpetajad), tegi alati kodutööd ära, vabast ajast kirjutas \"Hea Laps\"\'ele artikkleid ning käis veel ka ise kingapoes tööl. :)

Maarek
22.01.06, 17:24
Algselt postitas duff_K
........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........

Esiteks, sa pole küll veel väga vana tegelane, aga eeldan et sa siiski oled koolis eesti keele tunnis selgeks saanud reegli, et nimesid kirjutatakse suure algustähega :doh:

Ma tõin välja oma arvamuse, keda ma pean antud hetkel Vierist paremaks mängijaks ja ma ei räägi suvalistest sõprusmängudest, vaid Serie A mängudest, kus kõik minu poolt mainitud mehed erinevalt Vierist ka väravaid on võimelised lööma. Loomulikult ei arva, et nad peaksid koondisse kuuluma, aga eelistan neid igal hetkel \"kunn\" Vierile.

Mängis Vieri Milani eest liigas 354 minutit ja lõi 1 värava. Kui ta on kunn, siis miks eelistati enamus juhtudel Gilardinot ja kui Inzaghi terveks sai, siis ei õnnestunud tegijal isegi mitte pingile end pressida. Põhjus on lihtne, kui meeskonnas on mängijaid, kes võimelised ka väravaid lööma. Kui Vieri Milanis eksisteerimise perioodil lõi Gilardino 11 kolli ning Sheva 9 väravat, siis ei näe tõesti põhjust, miks peaks kõrgepalgaline härra ennast staadonil mämgu vaadates end mõnusalt tundma.
Käis ju enne Vieri liitumist Milaniga ka jutt, et Fiorentinal vaja noorte nolkide Bojinovi ja Pazzini kõrvale vana kogenud ründetuusa ning üheks variandiks peeti Vierit. Õnneks maeti see idee üsna ruttu maha kuna mehe palgasoov ületas tugevalt tema hetkeoskused.

Mõnuagent 007
22.01.06, 17:24
Algselt postitas Tanel
Ning minu-arust peaks tegu olema ikkagi rahvustiimiga ning, kui rahvas tahab, et see või teine on või ei ole koondises, siis peaks nii ka minema. Kahjuks see ei ole nii ning tihtipeale kutsutakse üles just treenerite lemmikpoisse.

IKle see on nüüd küll üks väga tobe idee. Kes on see nn. rahvas? Et hakkaks siis algkoosseise paika panema rahvaküsitlusega? Treener valib need, kes tema meeskonna taktikaga kõige paremini sobib. Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
Kuid ikkagi milles on siis Vieri süüdi, et teda koondisesse kutsutakse? Et Milan teda enda ridadesse tahtis jne jne.
Vieri on olnud Itaalia parimaid ning teda nüüd maapõhja tampida, näitab minu arvates Itaalia vutipubliku (vähemalt osa) rumalust.

Tauri.T
22.01.06, 17:26
Algselt postitas Tanel

No kuule. Sa ikka mõtlesid ka kui seda kirjutasid? Kui paljudele Itaalia naisfännidele meeldib mingi suvaline serie B jalgpallur, ei tähenda see seda veel, et ta koondise tasemel mängida oskaks. Ja kui Sina arvad, et Vieri ei peaks kuuluma koondisesse, siis miks peaks see Lippit huvitama?

Maarek
22.01.06, 17:31
Algselt postitas dannar
Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
.

See oli küll nüüd naljakas lause:P
Lippi võtab vana kaardiväe, eesotsas Vieriga, koondisse sellepärast, et siis pärast ei kommenteerita?:lahe: Pärast hea vabandada, et need mehed väsisid ära ja ei saanud hakkama :D :D , tegelikult mina olen ikka hea treener:P

Tanel
22.01.06, 17:33
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Tanel

IKle see on nüüd küll üks väga tobe idee. Kes on see nn. rahvas? Et hakkaks siis algkoosseise paika panema rahvaküsitlusega? Treener valib need, kes tema meeskonna taktikaga kõige paremini sobib. Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
Kuid ikkagi milles on siis Vieri süüdi, et teda koondisesse kutsutakse? Et Milan teda enda ridadesse tahtis jne jne.
Vieri on olnud Itaalia parimaid ning teda nüüd maapõhja tampida, näitab minu arvates Itaalia vutipubliku (vähemalt osa) rumalust.Ma usun, et Vieri teab väga hästi ka seda, et temast on hetkel paremaid mängijaid kõvasti. Kui ta suudaks natuke ka sellepeale mõelda, et kui ta võib-olla koondisele \"retire\" kirja saadaks, siis saab keegi teine tema asendajaks, kes teda suudab asendada.

Kuidas see Vieri Lippi taktikasse sobib, kui ta iga kord erineva mängija vastu sisse tuuakse. Temasugune mängija on Itaalial olemas - Luca Toni ning sarnaseid ja paremaid on veelgi, kui hädasti vaja. Ainuke asi, milles Vieri veel parim enne tähtaega pole ületanud on musta-töö tegemine.

Rahva arvamuse kohta. Ma ei ütle, et nüüd iga koha peale peaks rahvaküsitlused tulema, kuid kui on ikka näha, kuulda ja tunda, et enamus rahvast nõuab Vieri mitte-kaasamist või siis Baggio case puhul kaasamist, siis võiks ikka nagu teha seda. Lippi siis süüdi ei jääks, kui sitalt läheks nt. ründes.

Mõnuagent 007
22.01.06, 17:45
Siinkohal meenutaks üldist seisukohta, et koondisesse kutse on mängijale auasi. Mingit retire-asja peab otsustama treener. Kui mängija kaasatakse koondisesse, siis on loogiline, et temaga arvestatakse ning koondisesse minemata jätmine oleks üsna ebapatriootlik tegu.
Muide rahvas nõudis Brasiilias 2002. aastal Romario kaasamist MM-koondisesse, kuid kas Scolari oleks siis seda tõesti pidanud tegema? Treener vastutab isiklikult koondise tulemuste eest ning seetõttu peaks tema valikuid ka austama. Samuti võiksid fännid toetada treenerit, mitte hakata nõudma nö. \"oma\" mängihjate eelistamist ja kellegi välja jätmist. Sellise dissidentlusega mõjutakse koondise sisekliimale üsna nadilt. Näiteks oli kas EM2004 või 2002 MM suur madin Milani ja Interi toetajate vahel, sest Gattusole eelistati keskpoolikus Zanettit ning sellest tulenenud tülid meeskonnas ei tulnud sugugi meeskonnale kasuks.

Mõnuagent 007
22.01.06, 17:52
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas dannar
Samas võib Lippi vana kaardiväger kasvõi selle pärast eelistada, et kui teeks tema koondises verevahetuse, siis oleks kindlustatud mõned halvad tulemused ja siis tuleksid just nö. targad rahva ja pressi seast, kes kukuvad õpetama ning maha tegema.
.

Lippi võtab vana kaardiväe, eesotsas Vieriga, koondisse sellepärast, et siis pärast ei kommenteerita?:lahe: Pärast hea vabandada, et need mehed väsisid ära ja ei saanud hakkama :D :D , tegelikult mina olen ikka hea treener:P
Sa said valesti aru. Lippi eelistab koondises vana ja äraproovitud meeskonda, sest eksperimenteerimine võiks väga valusasti kätte maksta. Lippi usaldab lihtsalt vanu ja kokkumänginud tegijaid rohkem.

Tanel
22.01.06, 18:08
Palun väga. Nüüd on aega noortega sõprusmängude ajal eksperimente teha. Proovigu Lippi. Usu mind, et Vieri\'st on kõik valitud paremad! Aga kahtlen, kas ta seda teeb... Aga kui muud moodi ei saa, siis on lootus, et Vieri on jälle vigastatud. Muidugi 2004 EM-ile võeti ta ikkagi kaasa vaatamata sellele, et oli vigastatud. Me kõik teame kuidas ta seal mängis.

Teema tegemine läks igatahes asja-ette.

Maarek
22.01.06, 18:15
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas dannar
.

Sa said valesti aru. Lippi eelistab koondises vana ja äraproovitud meeskonda, sest eksperimenteerimine võiks väga valusasti kätte maksta. Lippi usaldab lihtsalt vanu ja kokkumänginud tegijaid rohkem.

Et parem varblane pihus kui tuvi katusel või misiganes see lause oli.
Kardan, et selle vana ja äraproovitud meeskonnaga veeranfinaal ka parim, mida Lippi saavutada suudab.

Muuseas, leidsin huvitava artikli uefa.com lehelt, kus Itaalia ootab Lippi \"rünnakumõtlemist\" ;) (http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/news/Kind=1/newsId=384636.html)

Jasper
22.01.06, 18:18
ei viici nagu eriti siin karjuda seega loodan, et see jääb siin minu viimaseks sõnavõtuks.

duff_k-le siis niipalju, et ma võin sulle mõnikord, kui sa julged minuga mängu vaatama tulla, oma põhimõtteid selgitada. treeneri kritiseerimine ehk tulemuste nõudmine käib fanlusega käsikäes. see profijalgpalli väide on kuidagi nadi kui mourinho saavutusi võrrelda.
vieri on minu jaoks alati olnud mädanenud õun.

Tanel
22.01.06, 18:39
Jasper, karju karju. Diskussiooni on vaja.

Selle äraproovitud võistkonna kohta niipalju, et mis Itaalial kaotada on. Viimane EM ja MM läksid nagunii aiataha. Ja see, kui üks mängija nüüd vanast kaardiväest välja jäta ei tähenda, et koosseis nüüd km\'s nõrgemaks muutuks. Lausa paremaks läheb!

Devil
22.01.06, 19:04
Heil Vieri!
Tra ma naeran teile näkku, et Vieri koondises on!
Paras teile tondid, kes te teda vihkate ja maha teete!
Ostke endale elu!

Tegelt nagu ma lugesin paar posti läbi(rohkem ei viitsind, yks ila, ei midagi asjalikku), kui teema kisub asjaks, et See mees ja see teine on sitt ning and koondises ei peaks olema. Olen kõige targem. Näen kõiki treeninguid mänge.

No tore kui olete osavad, reisige Itaaliasse minge rääkige föderatsiooniga.

Lasteaed.

Devil
22.01.06, 19:06
Algselt postitas Tanel

Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?

Tanel
22.01.06, 19:10
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Tanel

Diskussiooni, millist?, nabast ja nabaaugust?Millal siin alamfoorumis viimati oli teema, mis mõne tunniga kogus 30 posti? Kui jutu on, siis diskussioon on olemas järelikult. Ühe lause kordamist ka nüüd pole.

Devil
22.01.06, 19:24
ma suudan kah mälus peaga naistesga erinevatest asjadest rääkida, tulemus on sama.
siin kah, mölin, mis midagi, kedagi ei muuda.

Tanel
22.01.06, 19:42
Algselt postitas Devil

ma suudan kah mälus peaga naistesga erinevatest asjadest rääkida, tulemus on sama.
siin kah, mölin, mis midagi, kedagi ei muuda.
Milleks siis üldse foorumit vaja on? Tulemuste postitamiseks? Igaüks avaldab oma arvamust, see ei peagi midagi muutma. ;)

eika
22.01.06, 19:52
Sitt lugu küll, et Vieri Interist AC Milani läks. Oletame, et sa Tanel töötaks nt puidutöölisena ja saaks kuskil maksimaalselt 7 tonni palka ja tööd ka üldse ei ole. Ja siis tuleb sul pakkumine konkureerivast firmast, kus sa saaks kaks korda rohkem palka. Ütle nüüd ausalt, kas sa jääks oma firmasse, kuna sa oled hullem patrioot jne. Loomulikult mitte. Jalgpall on aasta-aastalt aina rohkem äri ja tõeliselt ustavaid mängijaid on ikka kuradima vähe, see on paratamatus!

Ja Lippi tööd enne MM`i lõppu ei tohiks üldse kritiseerida.

Aramis
22.01.06, 19:59
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Aramis

olen kindel, et see mittemeeldimine on põhimõtetes kinni(paranda kui eksin). vb võrdlemine janceriga(kurat õigekiri elldatavalt jälle vale) aitab sulle selgitada tema royality seisust.
loodan, et selline arvamus pole tingitud sinu avataril ilutseva klubi hävitamisest aastal 2003!
pippo bayerni vastu platsile!

Nalja teed või ;)
Väga naljakas jutt... Ei saa olla sellistes asjades asi, et kui keegi midagi head teeb, siis ta sulle ei meeldi. Hea all mõtlen, kui ta teeb oma tööd proffessionaalselt - nt lööb Bayerni vastu värava. Aga ..Inzaghi pole selline ründaja, kes võiks meeldida mulle - õigel ajal õiges kohas mees, muud midagi. Ei ole mina näinud temalt ühtegi võimast kauglööki ega korralikku driblingut - puhas rünnaku lõpetaja ja minu arust ongi tema ainuke tõsine pluss positsiooni valik. Ja muu kõik - olek ja mis iganes veel mingit muljet inimesest tekitavad on mulle vastukarva.

Maarek
22.01.06, 20:36
Algselt postitas Devil

Heil Vieri!
Tra ma naeran teile näkku, et Vieri koondises on!
Paras teile tondid, kes te teda vihkate ja maha teete!
Ostke endale elu!

Tegelt nagu ma lugesin paar posti läbi(rohkem ei viitsind, yks ila, ei midagi asjalikku), kui teema kisub asjaks, et See mees ja see teine on sitt ning and koondises ei peaks olema. Olen kõige targem. Näen kõiki treeninguid mänge.

No tore kui olete osavad, reisige Itaaliasse minge rääkige föderatsiooniga.

Lasteaed.

Ja sinu postitus jäi kategooriast \"ila\" väga kaugele, eksju:doh: :doh:

Anyway, kui su lemmik Vieri koondisse saab on pärast vähemalt vähemalt muiata, kui hale saab ühe maailma paremike hulka kuuluva meeskonna ründaja olla;) ;) . Ootan:kaval:

Maarek
22.01.06, 22:11
Muuseas, lõppes just mäng Lens - AS Monaco 1-1
Vieri seekord mängijate rivistusse ei kuulunud, vist seepärast, et ta mängis nädala keskel karikamängus. Kuna ta pole enam esimeses nooruses, siis on arusaadav, sest taastumine võtab ju vanematel inimestel rohkem aega:kaval:

duff_K
23.01.06, 01:16
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas duff_K
........ ja maarek kui sa räägid Rocchi ja Caracciolo võiksid olla Vieri asemel koondises, siis sa paned ikka täitsa lampi (ma mõtlen MM-i jaoks mingitest suvalistest sõprusmängudest ei räägi)........

Esiteks, sa pole küll veel väga vana tegelane, aga eeldan et sa siiski oled koolis eesti keele tunnis selgeks saanud reegli, et nimesid kirjutatakse suure algustähega :doh:

Kle no ma ei tea seee oli nagu eriti nõme mingi sellise asja kallal nokkida no ega ma meelega su nime väikse tähega ei kirjutanud ...... sina kui täiskasvanud inimene peaksid sellest aru saama et see võis olla täiesti kogemata....... ja Maarek enne kui mind tsiteerid loe postitus korralikult läbi ma kirjutasin ju koondise eest mängimises sõprusmängudes mitte serie- A-st...... Jasperile sama asi ma ju ütlesin et profijalgpalli sees eks Mourinho on treenerina näiteks väga kaua juba töödanud erinevates profiklubides nii et võtta kokku ennast ennem kui kirjutad...... mulle ei meeldi see, et tundub nagu kõik oleksid treeneritest targemad.....ma saan aru kui te avaldate oma arvamust, et see mängija või see ei peaks seal olema aga kui te ütlete juba et treener valin mängijaid suvaliselt või Tanel oma suures tarkuses ütleb et meeskonna valimisel peaks arvestama ka rahva soovi noo kle kamoon nii asjad ju ei käi see näitab kohe, et teil pole asjast õrna aimugi mis seal sees toimub (ma ei ütle et ma oleks teist nii palju targem aga midagi ma tean) aga üks on kindel et need mehed seal on kindlasti kõvasti targemad kui teie!......

mazz
23.01.06, 02:54
Lugesin ka selle teema nüüd lõpuks läbi ja ühest ei saa ma küll aru - miks kõik võtavad seda loomulikuna, et Lippi kavatseb vaid vanadele tegijatele toetuda MM-il? Minu teada on ta pidevalt koosseisude ja isegi taktikatega eksperimenteerinud. Nagu see sama Maareki viidatud artikkelgi ütles, siis on ta kokku proovinud ründes 17 erinevat ründajat - nii noori kui vanu.

Kindlasti võivad ka Vieri kasutamisel olla omad positiivsed küljed, kuid esmalt peab ta end nüüd Monacos tõestama hakkama. Miks peaks teda hooaja esimese poole vahetusmeherolli tõttu koondisekandidaatide seast maha arvama? Mis iganes otsuse Lippi ka ei teeks, on ta kindlasti targem kui meie kõik kokku ja tema saavutused annavad alust usalduseks.

PS. Mis puutub Vierisse, siis Interist Milani minek oli ääretult ebameeldiv minu jaoks.

PPS. Devil, kui sa ei viitsi teemat läbi lugeda, siis palun ära vaevu ka vastama.

Devil
23.01.06, 10:54
Kui yhte meest lihtsalt laimatakse, et miks ta koondisse saab, siis on ikka põhjust vastata küll kallis mazz. Äkki jõuate teooriani, et Vieri maksab Lippile?

Maarek oota oota, sinu hale inisemine ja virisemine ei koti kedagi.

Devil
23.01.06, 11:28
World Cup 1998 - Vieri 5(lisaks lõi ka pendla ära prantsusmaaga heideldes, erinevalt Di Biagiost ja Albertinist), R. Baggio 2, Luigi Di Biagio 1
European Cup 2000 - Totti 2, Pippo 2, Conte 1, Fiore 1, Di Biagio 1, Del Piero 1, Delvechhio 1
World Cup 2002 - Vieri 4, Del Pireo 1
European Cup 2004 - Cassano 2, Perotta 1

Sõimake palju tahate, härra on oma panuse MMidel andnud. Get al life, have a little respect.
Mina talle kohta ei nõua ja austan peatreeneri otsust.

duff_K
23.01.06, 11:42
Algselt postitas Devil

Sõimake palju tahate, härra on oma panuse MMidel andnud. Get al life, have a little
World Cup 2002 - Vieri 4, Del respect.
Mina talle kohta ei nõua ja austan peatreeneri otsust.

Ühinen Devili arvamusega

cannuman
23.01.06, 12:26
Ühinen..Vara veel jagada koondisekohti. Palju palju liigamänge veel ees.

mazz
23.01.06, 13:08
Algselt postitas Devil

Kui yhte meest lihtsalt laimatakse, et miks ta koondisse saab, siis on ikka põhjust vastata küll kallis mazz. Äkki jõuate teooriani, et Vieri maksab Lippile?

Point selles, et loe läbi ka, enne kui vastad. Sisuliselt saatsid sa kõik siin teemas kirjutanud persse paari postituse põhjal.

Devil
23.01.06, 13:14
Normaalne inimene loeb välja, et persse saadeti eelkõige tema vihkajad.
Ja saab aru, et ma olin laimajate vastu. Pean ma kõike kuõutima, usu, lugesin rohkem siiski kui paar posti, ülejäänud läksid lihtsalt pealiskaudse lugemisega.

mazz
23.01.06, 13:44
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Tanel

See postitas näitas hästi, et sa ei ole teemat lugenud.

Minu arvates on ääretult lame, kui foorumlased üritavad mõtestatult arutleda mingil teemal, ja siis mingi tüüp tuleb, kes ei ole vaevunud teemat lugemagi, et naeran teile näkku ja olete tondid jne.

orbitaaljaam
23.01.06, 15:21
Mees OLI, mees LÕI väravaid, koondise eest LÕI suurvõistlustel palju väravaid, mis pakkusid rõõmu, kuid... Milani eest oli ta suht kasutu,
ja mis koondisest te räägite?

Jasper
23.01.06, 16:36
Algselt postitas orbitaaljaam

ja mis koondisest te räägite?
Kui diskussioon käib teemal Christian Vieri siis jagab enamus tema karjääri kaheks osaks-klubijalgpall ja koondisejalgpall. Seega vaatamata sellele, et elame Eestis, on taustsüsteemidele tähelepanu pöörates selge, et kasutades sõna \"koondis\" mõtleme me selle all rahvuskoondist, mille eest antud mängija on mänginud/mängib. Kas ma pean selle nüüd ka nimetama? Ennetades, et minu irooniline post võib vastureaktsioonina kutsuda esile vastuse \"jah\" vastan juba ette ära, et räägitakse Itaalia rahvuskoondisest a\'ka Azzurist.

Tanel
23.01.06, 16:45
Seda miks Vieri on koondises olen mina juba ammu enda jaoks selgeks teinud ning maininud ka seda.

Eika, sinu puidutöö näide on natukene naljakas ning mitte sobiv. Kui Vieri teenis Milanis rohkem, kui Interis, siis annan oma pea, et homseks on koolitükid kõik perfektselt tehtud! Jalgpall ikka päris firma pole. Firmasse ei tule sul tuhandeid/ kümneid tuhandeid inimesi vaatama, kuidas sa tööd teed ning veel kümned miljonid inimesed sind ümber maailma toetavad!

Ma ei kritiseeri Lippi tööd peale selle, et kipub eelistama paljusid mängijaid jõledalt ning mõndadest lihtsalt üle vaatama. (Ja siis esimese aasta kehva-poolne vorm ka) Koondisekohtadest niipalju - kui Vieri on sitalat mängides kutsutud MM-valikmängudele, miks teda siis MM-le ei peaks kutsuma? Tõsi, lõi Makedoonia vastu tühja väravasse kolli, mis viis meid finaalturniirile, aga mida ta on muud teinud. Mäletan mängu, kus ta kaks selget võimalust, mille ka keskmine Eesti ründaja oleks korralikul päeval väravasse löönud, ära rikkus. Või siis rääkida tema laisklemisest.

Millest mõned mehed aru ei kipu saama on see, et jutt käib mitte 5-aasta tagusest ajast vaid tema tegemistest viimasel aastal (kahel)! Sellepärast, et ta on MM-idel 9 kolli löönud ei tähenda, et sellepärast tuleb teda sita vormiga kaasa võta. Miks siis Baggiot 2002 kaasa ei võetud, ometi oli mees ikka veel väravatemasin?

Edit: Vaatamata Devili arvamusele olen 100% kindel, et see teema läks täiesti asjaette!

zaz
23.01.06, 17:28
Algselt postitas Tanel
Ma ei kritiseeri Lippi tööd peale selle, et kipub eelistama paljusid mängijaid jõledalt ning mõndadest lihtsalt üle vaatama. (Ja siis esimese aasta kehva-poolne vorm ka) Koondisekohtadest niipalju - kui Vieri on sitalat mängides kutsutud MM-valikmängudele, miks teda siis MM-le ei peaks kutsuma? Tõsi, lõi Makedoonia vastu tühja väravasse kolli, mis viis meid finaalturniirile, aga mida ta on muud teinud. Mäletan mängu, kus ta kaks selget võimalust, mille ka keskmine Eesti ründaja oleks korralikul päeval väravasse löönud, ära rikkus. Või siis rääkida tema laisklemisest.

Vahepeal said juba isegi aru, et ründaja ei pea ainult väravadi lööma, vaid ka musta tööd tegema;) Kui selle tulemusena aga meeskond väravaid lööb, siis on ju ta ikka vajalik, eksole.

Ja minule on algusest peale sümpaatne olnud Bobogol :)

Devil
23.01.06, 18:12
Algselt postitas mazz

Algselt postitas Devil

Algselt postitas Tanel

See postitas näitas hästi, et sa ei ole teemat lugenud.

Minu arvates on ääretult lame, kui foorumlased üritavad mõtestatult arutleda mingil teemal, ja siis mingi tüüp tuleb, kes ei ole vaevunud teemat lugemagi, et naeran teile näkku ja olete tondid jne.Mõtekas diskussioon, kus kutsutakse teist leimerit yles karjuma?

Mõnuagent 007
23.01.06, 19:20
Algselt postitas Tanel
Eika, sinu puidutöö näide on natukene naljakas ning mitte sobiv. Kui Vieri teenis Milanis rohkem, kui Interis, siis annan oma pea, et homseks on koolitükid kõik perfektselt tehtud! Jalgpall ikka päris firma pole. Firmasse ei tule sul tuhandeid/ kümneid tuhandeid inimesi vaatama, kuidas sa tööd teed ning veel kümned miljonid inimesed sind ümber maailma toetavad!

Ära nüüd solvu, aga sa oled naiivne romantik. Kogu jalgpall on äri. Äri, mis müüakse sinusugustele fännidele. Kõik need klubidevahelised tülid, treenerite sõnelused jne jne on lihtsalt üks tore turundusknihv, millega pannakse teatud inimgruppide agressiivsust ning emotsioone enda rahakoti kasuks tööle.
Ja mängijad hoolitservad samamoodi vaid iseenda käekäigu eest. Neid tõesti ei koti mingi tuhandete prolede ja pubijoodikute vingumine teemal, et kus tema oma karjääri jätkama peaks.

duff_K
23.01.06, 19:31
lugesin igaks juhuks veel korra enda ja mõne teise postid algusest peale läbi.......ja tahtsin öelda ju, et enamus siin nii öelda \"Vieri pooldajaid\" polegi väitnud et peaks ta koondises olema....... ainuke asi mida me oleme öelnud on see, et kui Lippi ta valib siis ta järelikult peab ta koondises olema......... ja ka seda, et teda ei ole mõtet lihtsalt ajuvabalt sõimata (taneli kibestumusest oleks võinud aru saada kui asi oleks toimunud hooaja alguses ja mingite viisakuste piirides).......eks teema tekitas küll palju diskussiooni kuid palju ka negatiivset ja tühja loopimist

Tanel
23.01.06, 19:53
Algselt postitas duff_K

lugesin igaks juhuks veel korra enda ja mõne teise postid algusest peale läbi.......ja tahtsin öelda ju, et enamus siin nii öelda \"Vieri pooldajaid\" polegi väitnud et peaks ta koondises olema....... ainuke asi mida me oleme öelnud on see, et kui Lippi ta valib siis ta järelikult peab ta koondises olema......... ja ka seda, et teda ei ole mõtet lihtsalt ajuvabalt sõimata (taneli kibestumusest oleks võinud aru saada kui asi oleks toimunud hooaja alguses ja mingite viisakuste piirides).......eks teema tekitas küll palju diskussiooni kuid palju ka negatiivset ja tühja loopimist Oot, oot. Mida sa selle viisakuste piirides all mõtled?

Dannar, oma jalgpall on 100% ainult äri võib aknast välja saata. Kas sa tahad sellega öelda, et mängijad jooksevad iga raharulli järgi nagu näljased kassid võitlevad mõne kilu pärast? Dannar, kas sa oled mingi suur mees kuskil suures jalgpalliklubis ja kirjutad treeneritele rahateenimiseks intervjuusi ette jne!? Ning ma arvan, et Vierit vägagi kottib, kui need samad inimesed on juba tõsiselt näidanud, mida nad teha võivad.

Ahjaa - oleks siis mees vähemalt mõnes intervjuus Interit Milanis olles tänanud? Ei! Ainult mingis offical statement\'is on kirjas \"Christian Vieri thanks Inter fans...\". Kahtlen, et ta midagi ütleski. Eriti arvestades seda, et mees ei viitsinud enda nägu isegi Coppa Italia finaalile üles näidata!

Jasper
23.01.06, 20:05
Lugedes läbi siis uuesti antud teema avastasin, et nii mõnigi meist \"kees üle\" ehk tegi mõtlematuid poste tunnetest lähtuvalt.
Jätkaksin ühe mõtteteraga, mida rääkis mulle minu keskkooli filosoofia õpetaja. Olevat olnud olukord, kus A.Lincoln kohtunud siis ühe oma valijaga. Jätkunud siis juttu liiga palju ning leppinud siis suured mehed kokku, et vaja asja ka järgmine päev arutada, kuna uni surub peale. Saadi siis järgmine päev ka kokku ja asuti jälle sama asja arutama. Mõne aja möödudes pöördunud siis valija Abrahami poole küsimusega:,,Miks te räägite üks päev ühte juttu ja täna otse eilsele risti vastu?\"
Abe olevat vastanud:,,Ära kunagi austa meest, kes järgmine päev pole targem kui varem!\" (sai nagu mälu järgi kirja pandud see jutuke/legend nii, et võite parandada kui täpsemalt seda asja teate)
Võib-olla aitab see jutuke säilitada mingi austus minu vastu kuna taganen valitud ütlustest antud teemas. VABANDAN, et tekitasin teatud ütlustega tunde nagu mina oleksin mingi special one

Kuna duff_k pubis väga tere ütlema ei tule, pean vajalikuks selgitada siis oma eelnevaid põhimõtteid(postid võisid olla eksitavad emotsioonide tulvas).
Itaalias teavad kõik rohkem kui koondise peatreener-tähendabki seda, et igaühel on oma nägemus, milline peaks koondise koosseis olema. Ei mäleta ennast ütlevat, et Lippi valib mehi lambist(oma mälu järgi ütlesin, et olen leidnud sellele väitele rohkem tõestust mänge jälgides) aga kui seda tegin siis minu arvamus on järgmine-ükskõik kui hea spetsialist on treener käib temaga kaasas inimlik faktor ehk sixth sense(n.ö. lamp :D ) Kasutades seda teab treener, et Itaalias järgneb sellele fännide poolne geeniuseks või idioodiks tembeldamine. Lippi Vieriga sai siis minu poolt negatiivse hinnangu. Kogemusi ei pidanud vettpidavaks väiteks kuna Cassano esitus EM-il näitas, et Itaalia mängumehed võivad karastuda ka Milano ja Rooma derbydes ja tiitliheitluses.
Lisaks mainin, et fännide arvamus käib asja juurde ning arvan, et sellega sa nõutud/nõustusid.

Kuna pean ennast siinse foorumi vanimaks anti-Vieriks siis loodan, et minu antud avaldus aitab ka teistel vaadata üle see teema ja enda postid kriitilise pilguga ja mõelda selle üle kui tugevalt postitamise ajal enterile vajutasite(kes piltlikust väljendist aru ei saanud siis ma mõtlen kui närvis te postitamise hetkel olite).
Avaldaks kiitust ka cannuman\'ile kuna ta hoidis ennast sellest teemast eemale ja säilitas kõrge eneseväärikuse sellise teoga.

Jasper
23.01.06, 20:07
Algselt postitas zaz

Algselt postitas Tanel

Vahepeal said juba isegi aru, et ründaja ei pea ainult väravadi lööma, vaid ka musta tööd tegema;) Kui selle tulemusena aga meeskond väravaid lööb, siis on ju ta ikka vajalik, eksole.

Ja minule on algusest peale sümpaatne olnud Bobogol :)
Puhtast huvist millal sa viimati Bobo mängu nägid? Oleks hea kui nimetaksid vähemalt kaks.

duff_K
23.01.06, 20:29
Algselt postitas Jasper

Ning kui Vieri nii pask on, nagu te ütlete, siis miks teda koondisesse kutsutakse?
seda olen küsinud juba kaks aastat...vastust olen otsinud tema esitustest aga sealt olen rohkem leidnud tõestust väitele, et lippi võtabki mehi suvaliselt.

teema on sõnastatud jah valesti...Tanel muuda see lihtsalt christian vieri-ks

näed oled küll öelnud.....saate aru mul ei ole selle vastu midagi kui te arvate et treener on jobu või te ei nõusutu tema arvamusega aga ma ei kannata seda kui mitmendat korda loen itaalia teema alt et kas treener valib mehi suvaliselt või \"oma maitse\" järgi......muidugi on treenerid ka inimesed ja neil on omad eelistused kuid eelkõige lähtuvad nad OMA taktikas ja vastasest ja mis mängu parajasti mängitakse eks........... ma ei tea Jasper ära istu siis hiiu pubis kuskil nurgas :D:D:D

Jasper
23.01.06, 20:37
Nähtavasti väljend olen rohkem leidnud tõestust võib panna võrduma ütlusega treener on jobu.
Soovitan lugeda õpetlikku juttu Abraham Lincolnist, mille eelnevalt postitasin, kuna antud situatsioonis korduva valesti tõlgendamise/valesti väljendamise tulemusel taganen ka ütlusest \"olen rohkem leidnud tõestust\".

Mõnuagent 007
23.01.06, 20:42
Algselt postitas Tanel
Dannar, oma jalgpall on 100% ainult äri võib aknast välja saata. Kas sa tahad sellega öelda, et mängijad jooksevad iga raharulli järgi nagu näljased kassid võitlevad mõne kilu pärast? Dannar, kas sa oled mingi suur mees kuskil suures jalgpalliklubis ja kirjutad treeneritele rahateenimiseks intervjuusi ette jne!? Ning ma arvan, et Vierit vägagi kottib, kui need samad inimesed on juba tõsiselt näidanud, mida nad teha võivad.

Meeskonnad annavad aastas välja mitu versiooni särkidest, mida parseldatakse haledalt fännidele maha.
Staarideks saavad mängijad, kellel on olemas teatud eeldused olla avaliku elu tegelased ning täita suuri plakateid.
Niipea kui mingis klubis areneb välja noor ja andekas mängija, siis saabuvad suured klubid ning veavad raharulli eest mängija enda ridadesse.

Puhast altruistlikku armastust mängu vastu võid näha eelkõige noorteturniiridel ja ka veteranideturniiridel. Raha mille eest profid mängivad on meeletu ning seda ka üsna kesisel tasemel mängijatel ning seetõttu on nad sulaselged profid, kes lähevad sinna, kus nad rohkem raha saaksid, sest jalgpalluri karjäär on neile ainus kindel sissetuleku allikas, kuna noorena alustades pole neil erilist haridust all. Lisaks üritatakse oma karjääri jooksul võita võimalikult palju auhindu.
Äkki Vieril viskas lihtsalt üle, et ta oma karjääri jooksul Coppa Italiast paremat autasu ei saa ning läks seepärast Interist minema? Äkki ta tundis, et tahab keskkonnas muutust ning parim ettepanek tuli Milanist? Kes oled sina, et sa hakkad kritiseerima mängijat tema enda personaalsete otsuste üle oma karjääri suhtes? Kas sa tahad öelda, et Vieri on kogu täiega Interi fännide oma ning ta võib minna vaid sinna, kuhu lahked Interi jobukarjast molotovisegajad lubavad?

Tanel
23.01.06, 21:05
Ei viitsi muule praegu keskenduda. Ainult küsimused.

1. Võtan seda küsimust, kui rünnakut Interi vastu. Kas tõesti ei võinud ta siis seda \"hädist\" medalit ka võtma tulla. Võidaks Inter Scudetto, ma oleks nõus küsima lisamedali, andma selle Vierile tema aastate eest Interis juhul, kui ta poleks Milanisse läinud.

2. Ainuke asi, mis Milan suutis talle pakkuda teistest võimalikest tööandjatest rohkem oli raha. Ega ta ju ometi nii loll ei olnud, et arvas, et Milan ei võtagi herr Gilardinot enda ridadesse ning tema hakkab Tomassoni (tol hetkel ;)), Inzaghi ja Crespoga oma koha nimel võitlema.

3. ja 4. Interi fännid ei oma teda, kuid Interi vastu oleks võinud ikkagi piisavalt austust näidata minnes mõnda teise klubisse mitte täpselt sinna kuhu teda kõige vähem minna taheti. (Väikene tõenäosus, kuid kõlakate järgi olid isegi Massimo Moratti ja Facchetti tal palunud mitte Milanisse minna)

Ahjaa, ma usun, et inimesel ikka mingi sümpaatia peaks tekima klubi vastu, mis tal 6 aastat leiva eest on maksnud! Samahästi võiks ju ka Javier Zanetti Milaniga liituda, või Raul Barcelonaga...

Mõnuagent 007
23.01.06, 21:13
Algselt postitas Tanel
või Raul Barcelonaga...
Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.

Maarek
23.01.06, 21:17
Algselt postitas duff_K

Kle no ma ei tea seee oli nagu eriti nõme mingi sellise asja kallal nokkida no ega ma meelega su nime väikse tähega ei kirjutanud ...... sina kui täiskasvanud inimene peaksid sellest aru saama et see võis olla täiesti kogemata....... ja Maarek enne kui mind tsiteerid loe postitus korralikult läbi ma kirjutasin ju koondise eest mängimises sõprusmängudes mitte serie- A-st

Esitasin väikse märkuse lihtsalt meeldetuletuseks kuna minu mäletamist pole see esimene kord, kui sa mind tsiteerides väiksest algustähte kasutad:doh:

Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\":doh:

Algselt postitas devil
Maarek oota oota, sinu hale inisemine ja virisemine ei koti kedagi.

Sinu jutt stiilis \"teie mölisege palju tahate, mina armastan ikka Vierit, sest ta ju kunagi väravaid löönud\" ju puhas inin:P :P

Minu kommentaar on minu arvamus ning ei arva, et see peaks kellegile korda minema.

Tanel
23.01.06, 21:30
Algselt postitas dannar

Algselt postitas Tanel
või Raul Barcelonaga...
Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.Võtaks siis niipidi. Sa oled mängijana tõusnud Reali legendiks, sa armastad klubi - kas sa hüpaksid kohe minema, kui Barcelona sulle hiiglasliku raharulli iga nädal lubaks?

Jalgpallurid ei hakkaks jalgpalli mängima, kui neile mäng ei meeldiks! Miks mängijad praegu peaks olema väiksemad vutihullud, kui enne teist WW\'i nt.? Jalgpall on suures osas äri (75%), kuid ülejäänud 25% on minu jaoks ingliskeelset väljendit kasutades \"passion\". Sinu postistusest võib välja lugeda, et jalgpallurid on südametud ärinukud, keda ei koti mitte teps, mida fännid arvavad. Enivei, ma ei viitsi nii palju sellise asja peale mõelda praegu, kuna homme on koolis raske päev ja tegu on Vieri teemaga.

Mõnuagent 007
23.01.06, 21:48
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas dannar

Algselt postitas Tanel
või Raul Barcelonaga...
Kusjuures, kui Raul ei saaks Realis mänguaega ning sooviks mujal õnne proovida ning läheks Barcasse, siis ma sooviks talle edu ning austaks teda nende ilusate hetkede eest, mida ta mulle Reali särgis pakkunud on, mitte ei hakkaks teda jälestama ning kohvikuid põlema panema.Võtaks siis niipidi. Sa oled mängijana tõusnud Reali legendiks, sa armastad klubi - kas sa hüpaksid kohe minema, kui Barcelona sulle hiiglasliku raharulli iga nädal lubaks?

Jalgpallurid ei hakkaks jalgpalli mängima, kui neile mäng ei meeldiks! Miks mängijad praegu peaks olema väiksemad vutihullud, kui enne teist WW\'i nt.? Jalgpall on suures osas äri (75%), kuid ülejäänud 25% on minu jaoks ingliskeelset väljendit kasutades \"passion\". Sinu postistusest võib välja lugeda, et jalgpallurid on südametud ärinukud, keda ei koti mitte teps, mida fännid arvavad. Enivei, ma ei viitsi nii palju sellise asja peale mõelda praegu, kuna homme on koolis raske päev ja tegu on Vieri teemaga.
Kui mängija karjäär enda vanas klubis ei edene, siis võiks tal vabadus olla teha mida ta heaks peab. Ning mina mõistaks sellist käitumist. Ja kui Vieri selline \"pask\" on, siis miks sulle see nii hinge läheb, et ta Milani läks?
Ja see 25 % kuulub sellele klubile, mida sa noorusest saadik armastanud oled. Vieri tuli minu teada Interisse 99. aastal (võin eksida), ehk siis 24-aastaselt. Ma arvan, et Inter oli talle südamelähedane klubi ja ta tegi selle klubi heaks kõik, seni kuni leping läbi ja lahkumistee jalge ees. See ei muuda tema tegusid koondise ja klubide eest olematuks. Keegi ei võtnud ju tema löödud väravaid Interi arvelt ära ega midagi. Tüüp lihtsalt vahetas klubi. Ma saan aru, et sinu arvates voolab kõikidel jalgpalliga seotutel mingit eri värvi veri sees (interil musta-sinsie kirju jne), kuid tegelikult on nad kõik inimesed (loe punase verega :D) ning pidev mängijate parseldamine ei saa lasta tekitada mingit meeletut ning kõikeülendavat klubitruudust, mida sinu naiivne maailmapilt ette kujutab.

zaz
23.01.06, 22:19
Algselt postitas Jasper

Puhtast huvist millal sa viimati Bobo mängu nägid? Oleks hea kui nimetaksid vähemalt kaks.

Sügisel nägin Vierit Milani eest Champions League\'is palli tagumas. Itaalia koonidse eest olen ka ta sooritusi vaadanud nii palju kui võimalik. Üldiselt siiski näen teda mängimas harva...

Aga selle asemel, et siin paukuda, paku parem välja võimalus, kuidas ma saaks Monaco mänge nüüd vaatama hakata! :)

Neth
23.01.06, 22:43
Algselt postitas zaz

Algselt postitas Jasper

Sügisel nägin Vierit Milani eest Champions League\'is palli tagumas. Itaalia koonidse eest olen ka ta sooritusi vaadanud nii palju kui võimalik. Üldiselt siiski näen teda mängimas harva...

Aga selle asemel, et siin paukuda, paku parem välja võimalus, kuidas ma saaks Monaco mänge nüüd vaatama hakata! :)

Lahendus on ju ilmselge - ViasatSport:P

Maarek
23.01.06, 22:53
Algselt postitas zaz

Tõmbad streamid käima ja vaatad. Vaatasin Lens - Monaco mängu teise pooaja lõppu ja lootsin ka Vierit silmata, aga keda polnud oli kunn ise.

Devil
23.01.06, 22:54
Nii, nüüd ma olen shokis!

Mõnuagent 007
23.01.06, 23:28
Ja lisaks, et ma saaks aru, et vihane ollakse siis, kui parimas mängijaeas mees läheb rivaalide juurde (umbes vanuses 23-28) raha pärast, kuid siin on tegu ju vananeva ründajaga, kelle parimad päevad on ilmselgelt selja taga. Miks teha teda mingiks jubedaks reeturiks jms. Ning Vieri on Interi heaks andnud palju rohkem, kui tema kallal ilkuvad fännid, nii et võiks ikkagi mingit respekti omada inimese suhtes, mitte teda sõimama kukkuda.

duff_K
23.01.06, 23:40
Algselt postitas Maarek

Ütle palun üks põhjus, miks on koondisse kutsustud Toni, Lucarelli, Iaquinta jne? Sel lihtsal põhjusel, et tegutsetakse hästi ja lüüakse väravaid. Üsna mõtetu kutsuda koondisse mees, stiilis \"hoolimata selles kui mõttetu ta liigajalgpallis on küll ta koondise eest kogemata ühe ikka ära lööb\":doh:

Kas ma olen öelnud et Vieri peab olema koondises?.....ma ütlesin ainult et kui Rocchi või Caracciola peaks sinu arvates tema asemel koondises olema siis paned lampi.....no inimesed luguge üksteise postitused läbi üks asi on valesti tõlgendata aga teine asi on viitsimatus lugeda korralikult...............

Devil
24.01.06, 00:12
Algselt postitas Maarek

Siiani pole ta yhe peale jäänud.

Neemelo lõik kah klubi eest 41 ... koonidse ... khmm! Toni koondisse!

zaz
24.01.06, 00:17
Algselt postitas Neth

Lahendus on ju ilmselge - ViasatSport:P

Viasat näitab Prantsuse liigat?
Igatahes minul seda eiole nii kui nii! :(

Ja arvuti on nii nõrk, et mingite streamide vaatamine kõlab jube naeruväärselt.:kurb5:

Aquilotta
24.01.06, 00:23
Kõva arutelu käib :D
Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks ;)

cannuman
24.01.06, 00:34
Algselt postitas Aquilotta

Aga ma ka ei saa mitte aru, miks tasub nii südamesse võtta seda klubivahetust. Kas Vieri mängis lõpus Interis hästi? Või tegi ta seda Milanis? Vaat emmal kummal juhul oleks vihast aru saanud. Ütlen ausalt ma oleks isegi õnnelik, kui mõni Lazios kehvalt mängiv mängija läheks Romasse ja seal kah kehv oleks ;)

Hahaa. Kuule seda ei juhtu ju eks. Esiteks Roma ei hangi nõrkasid ja teiseks Laziost ei hangi kedagi.

Aquilotta
24.01.06, 01:02
Algselt postitas cannuman

Hahaa. Kuule seda ei juhtu ju eks. Esiteks Roma ei hangi nõrkasid ja teiseks Laziost ei hangi kedagi.

Ega ei juhtu jah :oih:

Aga Vieri teemasse tagasi - oleks ta kogu oma jalgpallurikarjääri Interis mänginud, võiks meest veel kuidagi reeturiks pidada, aga seda ta ei ole mitte teinud. Ma ajalootolmus tuhnides leidsin fakti, et ta on mänginud ka nii Torinos kui Juventuses :D

Jasper
24.01.06, 01:26
ma ei tea Jasper ära istu siis hiiu pubis kuskil nurgas
Ei istu tavaliselt kuskil nurgas. Arvan, et probleem on pigem selles, et \"rool ei keera\" :D

lorenzo
24.01.06, 02:49
nja, eestis on jah suht naljakas seda teemat ajada, aga no kui fann tunneb ennast ilgelt puudutatauna, siis olgu nii..

hispaanias on kull selliseid vendi, vota voi figo voi luis enrique, pole nende kohta ei reali tuupidel oelda ega ka barca fannidel, barca puhul siiski camp noul kais jauram, aga need on ekstremistid... vaidlesin siin oma sobraga uks paev kui vaatasime CL-i mangu, real mangis kellegagi, ja ma olin reali poolt, selleparast et soovisin hispaanlaste voitu..ta muidugi aru ei saanud, et kudas ma saan poolt olla , kui real on barca vihavaenlane, aga krt ma ple mingi ekstremist ja ma pole katalaan ja ma ei tunne seda probleemi enda sudames, hinges..ma olen lihtsalt barca pooldaja, fann, ma pole poliitik

tegelt lahe on spekuleerida kellegi tegemiste ule, aga kusige Vierilt otse mis ta sellest arvab, siis ei pea spekuleerima tema motetega, tunnetega jne..

Devil
24.01.06, 11:01

Algselt postitas cannuman

Ega ei juhtu jah :oih:

Aga Vieri teemasse tagasi - oleks ta kogu oma jalgpallurikarjääri Interis mänginud, võiks meest veel kuidagi reeturiks pidada, aga seda ta ei ole mitte teinud. Ma ajalootolmus tuhnides leidsin fakti, et ta on mänginud ka nii Torinos kui Juventuses :D Ärgem unustagem ka hispaaniat ;).

Tanel
24.01.06, 14:36
Vaidlusesse ei süvene, aga lihtsalt Maarekile infoks, et Vieri ei mänginud mitte väsimusest vaid tema ja Di Vaio olid väikese haiguse küüsis. ;)

Jätkan hiljem.

duff_K
24.01.06, 19:54
Algselt postitas Jasper

Ei istu tavaliselt kuskil nurgas. Arvan, et probleem on pigem selles, et \"rool ei keera\" :D

käi ptsi no ei keeeranud ju :D :D

Maarek
24.01.06, 22:18
Algselt postitas duff_K

Algselt postitas Maarek

Kas ma olen öelnud et Vieri peab olema koondises?.....ma ütlesin ainult et kui Rocchi või Caracciola peaks sinu arvates tema asemel koondises olema siis paned lampi.....no inimesed luguge üksteise postitused läbi üks asi on valesti tõlgendata aga teine asi on viitsimatus lugeda korralikult...............

Teema pealkirjaks ju Vieri ja kui sa vaidled mulle mõne lausega vastu, siis ma pean otsima sealt sinu vastusest (ja nendes olevates sadades punktides) mingit teemaga mitteseonduvat mõtet või? Eks ma siis järmisel korral ürita paremini;)

duff_K
26.01.06, 00:49
tee seda

mazz
26.01.06, 01:44
Algselt postitas Tanel

Jätkan hiljem.
Lugesin ka teema lõpuks läbi nüüd. Ei viitsi ise kirjutama hakata, aga täitsa huvitab, mis Tanelil ütlemata on veel.

Tanel
26.01.06, 16:27
Mul oli eile midagi öelda, aga kuna ma ei viitsi uusi poste kaks korda üle lugeda hetkel, siis jääb mingiks ajaks ütlemata. ;)

olegtoivo
27.01.06, 18:48
Lugesin ka sportlikust huvist teema läbi, lisaks veel, et ei ole just eriline Serie A ja Itaalia jalgpalli pooldaja, kuid sellegipoolest ei lahmi arutult selle üle kui palju siis Itaalia koondis vms mulle siiski ei meelde.
Aga Tanel, sa ise ka saad aru kui nüri juttu sa ajad. Ma mõistan, et sa loed mingit välismaist interi foorumit ja sul on kujunenud oma kindlad eelistused, saa sellest üle. Soccernetis on kuhjaga oma klubi veendunud toetajaid, aga nad ei topi igalepoole anti-ManU või Real vms loosungeid (postitused arvamuse avaldamiseks on jah teine teema, seda ikka esineb). Selline nähtus on pea samahea kui mõni 15 aastane räpisõber tahab, et teda kutsutaks 50cendiks ning oma suure armastuse näitamiseks on ta valmis end pigiga üle võõpama ning kuulivesti kandma ja vanaema lauahõbedast kette sulatama. Igatahes praegu oled sa kindlasti kõige fännim-fänn, paraku on sellise inimesega täiesti tulutu vaielda, kui just temaga seisukohta ei jaga.

Tanel
05.02.06, 12:25
Vieri lõi eile kaks väravat liigas ning Monaco võitis. :silm4:

Kui ta nüüd tõesti hakkaks väravaid lööma, siis on uksed koondisesse avatud. Minule käib vastukarva see, kui ta kutsutaks koondisesse sita vormiga nagu viimasel ajal tehtud on.

zaz
05.02.06, 12:33
Algselt postitas Tanel

Vieri lõi eile kaks väravat liigas ning Monaco võitis. :silm4:

:veryhappy :veryhappy :veryhappy
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Keegi väravaid ka jagada saaks? :keel1:

2mSööt3mMööda
05.02.06, 17:12
leidsin mingid suht lühikesed klipid - goal1 (http://videofootball.free.fr/res/videos/Ligue1_J24_rennes1_1monaco.avi) goal2 (http://videofootball.free.fr/res/videos/Ligue1_J24_rennes1_2monaco.avi)

zaz
06.02.06, 00:01
Algselt postitas daywalker

leidsin mingid suht lühikesed klipid - goal1 (http://videofootball.free.fr/res/videos/Ligue1_J24_rennes1_1monaco.avi) goal2 (http://videofootball.free.fr/res/videos/Ligue1_J24_rennes1_2monaco.avi)

merci! :arm3:

väga head väravad! :õnnelik:

zaz
08.02.06, 11:54
Monaco kukkus Prantsuse karikast välja. Jäädes 0:1 alla Nice\'le. Vieri oli ka aktsioonis ja tema (ühtlasi ka Monaco) parim võimalus oli see, kui Vieri päris meeldiva löögi järel pall latti tabas.

duff_K
08.02.06, 12:27
ja ei mäletagi millal viimati Vierit sellist käärlööki üritamas nägin....noh oli enam vähem kääri moodi .....äkki leiab veel vormi ja suudab itaaliat mm-il aidata

Maarek
12.02.06, 22:23
Üllatus, üllatus, Vieri suutis jälle skoorida, sedakorda siis koduväljakul Troyes nimelise tiimi vastu, kes tagantpoolt neljandal positsioonil paikneb. Kuigi Altavista tõlge üsna vigane, paistis, et paar head võimalust ta ka ära vussis.

Jasper
27.03.06, 13:12
League 1 kodukalt Babel Fishiga tõlgitud uudis:
The meeting counters the PSG left traces with the wounds of Vieri, Givet and Meriem. The Italian attacker does not know yet its period of unavailability. The Italian international attacker of Monaco, Christian Vieri, was victim of a distorsion of the left knee, Sunday evening at the time of the meeting Monaco-Paris SG (1-1) of the 32e day of League 1 Orange. Left at the 7th minute and replaced by Chevanton, Vieri was victim of a torsion of its left knee. \"It will make examinations and an assessment Monday\", explained Doctor Kuentz of the ACE Monaco. \"It is sure, it will be stopped but one does not know the period.\" From another share, the captain Monegasque Gaël Givet, left to the 41e minute and replaced by François Modesto, suffers with new from the supply mains and \"will be also stopped\", specified Kuentz. Lastly, Camel Meriem, touched with the nose, will also make examinations. It could suffer from a crack. Parisian side, the guard Jerome Alonzo, wounded with the supply mains at the time of the heating, would suffer \"from a breakdown\", according to its trainer Guy Lacombe. It will pass a IRM Monday.

Maarek
27.03.06, 21:21
Algselt postitas Jasper
The Italian international attacker of Monaco, Christian Vieri, was victim of a distorsion of the left knee, Sunday evening at the time of the meeting Monaco-Paris SG (1-1) of the 32e day of League 1 Orange. Left at the 7th minute and replaced by Chevanton, Vieri was victim of a torsion of its left knee. \"It will make examinations and an assessment Monday\", explained Doctor Kuentz of the ACE Monaco. \"It is sure, it will be stopped but one does not know the period.\"

Eelmisel nädalal oli tal Channel4 lehel väga enesekindel jutt, kus tegelane rääkis, et peab plaani itaallaste MM-del löödud väravate rekordi purustada.

Jasper
27.03.06, 22:53
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas Jasper
The Italian international attacker of Monaco, Christian Vieri, was victim of a distorsion of the left knee, Sunday evening at the time of the meeting Monaco-Paris SG (1-1) of the 32e day of League 1 Orange. Left at the 7th minute and replaced by Chevanton, Vieri was victim of a torsion of its left knee. \"It will make examinations and an assessment Monday\", explained Doctor Kuentz of the ACE Monaco. \"It is sure, it will be stopped but one does not know the period.\"

Eelmisel nädalal oli tal Channel4 lehel väga enesekindel jutt, kus tegelane rääkis, et peab plaani itaallaste MM-del löödud väravate rekordi purustada.
:naer5:

Maarek
02.05.06, 21:00
Ei kommentaari!!! (http://www.channel4.com/sport/football_italia/may2j.html)

Lippi võtab selle mehe ka haigevoodist MM-le:oih:

Devil
02.05.06, 22:11
ma võtaks kah (A)

Saarlane
12.05.06, 19:26
Jee, pidu läbi!!! (http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/news/Kind=1/newsId=420043.html)

Maarek
12.05.06, 22:02
Algselt postitas Saarlane

Jee, pidu läbi!!! (http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/news/Kind=1/newsId=420043.html)

Ja jutt juba stiilis, et nüüd enam ei oskagi kedagi eriti valida:D :D

Mõnuagent 007
06.07.06, 23:14
Vieri naaseb Itaaliasse. Aasta pikkune leping sõlmitud Sampdoria klubiga.

Maarek
07.07.06, 00:21
Algselt postitas dannar

Vieri naaseb Itaaliasse. Aasta pikkune leping sõlmitud Sampdoria klubiga.

Ja sellega seoses tuleb meelde muidugi natuke aega tagasi ilmunud kommentaar :D :
“I am a big fan of Sampdoria and in the last few days I’ve frequently read newspaper reports that Christian Vieri will join our club. I hope you will be able to complete the transfer. Yours affectionately, Christian Vieri.”
Realising he’s been dumped by three clubs in less than a year, Vieri begins sending in bogus fan e-mails. Unfortunately, he forgot to use an alias…

Devil
28.07.06, 13:37
In a rare sporting case, Christian Vieri represented Italy while his brother Max played for Australia. He and his brother, Max, joked about the possibility of becoming the first set of brothers to ever face off against one-another in an international soccer match. Ironically, Italy and Australia ended up playing each other at the 2006 FIFA World Cup, but neither of the Vieri brothers was present in the national squads.

Tanel
08.08.06, 12:26
Vieri jätkab. :)

Jasper
10.08.06, 13:58
Algselt postitas Tanel

Vieri jätkab. :)
Või siiski mitte:oih:

zaz
10.08.06, 14:15
Niisama pekstae lampi või mis? :oih: Rääkige konkreetsemalt või linkige vms!

Jasper
10.08.06, 14:32
Ei peksa niisama lampi. Primadonna vist ei tea ise ka, mida teha tahab. Iga päev uudised muutuvad. Täna/lähipäevil peaks tulema kindel otsus, kui Doria tähistab oma 60 aastapäeva.

Tanel
10.08.06, 18:28
Heh, vist käristati leping pooleks jälle. :kaval:

Jasper
10.08.06, 19:24
Algselt postitas Tanel

Heh, vist käristati leping pooleks jälle. :kaval:
Mis sa sellest kavalast näost siia ikka paned-asi kindel.
giovedì 10 agosto 2006
L\'U.C. Sampdoria S.p.a. informa che, nella tarda serata di ieri, al termine di un sereno confronto tra l\'amministratore delegato Giuseppe Marotta e il calciatore Christian Vieri entrambe le parti hanno convenuto che non esistessero più i presupposti per proseguire il rapporto professionale precedentemente definito.
www.sampdoria.it

Midagi oli kuulda tõsielushow\'st:mupet: Hea küll olen parem vait.

Silver
11.08.06, 12:21
Seebiooper on läbi:

The soap opera is over: Christian Vieri has left Sampdoria, less than two months after signing with the club.

Goal.com

AlwaysRed
12.08.06, 16:23
Genua Sampdoriaga lepingu katkestanud ründaja Christian Vieri otsib endale algavaks hooajaks uut klubi. Itaalia meedia andmetel on 33-aastase Vieri üks võimalikke kosilasi AC Torino, kes pärast kolmeaastast vaheaega taas Serie A-s mängib. Torino klubi president Urbano Cairo pole välistanud endise koondislase palkamist, kuid tema sõnul peab esmalt selgeks saama, milline on Vieri kehaline ja vaimne seis.

SPORTNET

Kehaline seis võib olla isegi OK, aga vaimselt on Vieriga küll midagi korrast ära, kui ta isegi kaalub AC Torino eest mängimist.

Jasper
12.08.06, 16:42
Algselt postitas AlwaysRed
Kehaline seis võib olla isegi OK, aga vaimselt on Vieriga küll midagi korrast ära, kui ta isegi kaalub AC Torino eest mängimist.
Ei hakka koheselt rumalaks tembeldama ehk põhjenda ka miks Toro eest mängimine vihjab mitte korras olevale vaimsele seisule?

AlwaysRed
12.08.06, 16:52
Algselt postitas Jasper

Ei hakka koheselt rumalaks tembeldama ehk põhjenda ka miks Toro eest mängimine vihjab mitte korras olevale vaimsele seisule?

Kui vaadata mis klubides mees mänginud on(Inter, Lazio, Atletico Madrid, AS Monaco), siis oleks veits imelik kui ta äkki mingi Serie A heidiku eest mängima hakkaks.

Jasper
12.08.06, 17:51

Algselt postitas Jasper

Kui vaadata mis klubides mees mänginud on(Inter, Lazio, Atletico Madrid, AS Monaco), siis oleks veits imelik kui ta äkki mingi Serie A heidiku eest mängima hakkaks.
Vaata edasi, mis klubide eest ta mänginud on ja siis tule tagasi ja proovi veelkord kuidagi põhjendada. Senikaua arvan mina, et sinu eelnev post oli äärmiselt rumal. Ja teine oli ka.

Devil
13.08.06, 20:20
Tegemist pole kah tema säravaima ajaga(vormiga), et mõne suure eest täkku mängida.

Silver
14.08.06, 13:46
Torino eitab läbirääkimisi Boboga. ;)

Tanel
14.08.06, 13:55
Lazio -> Juventus -> Inter -> Milan -> Sampdoria -> Torino? :D

Roma\'sse & Fiorentinasse peaks ka veel enne karjääri lõpu jõudma. Pluss veel mõned magavad suured võib-olla (Genoa & Bologna).

Jasper
14.08.06, 13:58
Algselt postitas Tanel

Lazio -> Juventus -> Inter -> Milan -> Sampdoria -> Torino? :D

Roma\'sse & Fiorentinasse peaks ka veel enne karjääri lõpu jõudma. Pluss veel mõned magavad suured võib-olla (Genoa & Bologna).
Monaco;)
Ja oleks võinud juba terve listi panna, äkki alatipunane hakkaks ka midagi taipama. Ja no Samp seal nimekirjas on ka näritav täht aga vahet pole.

AlwaysRed
16.08.06, 19:38
OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.

Tanel
16.08.06, 21:54

OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.Vieri on juba oma 2-3 aastat sama kaugel korralikust vormist kui mina Tallinnast.

Devil
16.08.06, 21:57
Vieri on täkk ja ta võiks samas Milani eest veel küll mängida :), for me :).

Jasper
16.08.06, 22:55

OK, sorry. Lihtsalt minu arvates on Vieri veel piisavalt hea mängija et mõne korraliku klubi eest mängida. Kui ta teie, Milani fännide, arvates juba nii vana ja oskamatu on, siis ju ta ka on. Samas tema allakäik Milanis just alguse saigi. Interis oli ta veel väga heas vormis. Parandage mind kui ma eksin.
Taluvõi!
Palun kirjuta nende klubide nimed, kus ta sinu arvates mängida võiks.

Aga minu meelest kaotas Vieri oma touchi juba varem. Mina pröökasin juba tema viimase Interi hooaja algul, kuid tõele au andes kustus mees kuskil peale talvevaheajale järgnenud näilist tõusu. Täitsa täpselt meeles ei ole ja järgi uurida ei viitsi.

Aga jah, palun kirjuta mulle väike nimekiri. Ma olen õel ja tahan naerda.

AlwaysRed
16.08.06, 23:01
Noh näiteks seesama Monaco kus ta hiljuti mängis. Hästi sobiks talle ka Bolton Wanderers, mis on teadatuntud üle 30-aastaste mängitajana. Itaaliast Chievo või Parma.
Kindlasti mitte aga Torino. Kui seda skandaali poleks olnud, mängiks Torino endiselt Serie B-s ning tegelt seal nende koht ka on.

Jasper
16.08.06, 23:11

Noh näiteks seesama Monaco kus ta hiljuti mängis. Hästi sobiks talle ka Bolton Wanderers, mis on teadatuntud üle 30-aastaste mängitajana. Itaaliast Chievo või Parma.
Kindlasti mitte aga Torino. Kui seda skandaali poleks olnud, mängiks Torino endiselt Serie B-s ning tegelt seal nende koht ka on.
Aitäh. Aga nüüd ma kohe uut teemat sepistama;)

orbitaaljaam
16.08.06, 23:17

Parma? see nagu rohkem taimelava.

Pealik
30.08.06, 12:43
Vieri sõlmis ühe aastase lepingu Atalantaga. Link (http://www.eurosport.com/football/serie-a/2006-2007/sport_sto953867.shtml)

Jasper
22.09.06, 19:24
Nägin unes, et Vieri lõi värava. Esimesel minutil. Õudukas ühesõnaga. Olin tarbinud medikamente. :oih:

viki77
10.10.06, 10:25
Atalanta on see hooaeg löönud 4 väravat. Kas mõni ka Vieri arvele on kantud?

Pealik
10.10.06, 11:29
Atalanta on see hooaeg löönud 4 väravat. Kas mõni ka Vieri arvele on kantud?

Paraku pole veel löönud.

Maarek
10.10.06, 14:28
Paraku pole veel löönud.

Ta pole veel väljakule saanudki, rääkimata skoorimisest :P

triin.e
11.10.06, 01:22
Tjaa, NTV+ Futboli Itaalia liiga ülevaateid tegeva saate juht nentis vaimukalt, et Vieri on sel hooajal ilma palgata. Kuna klubi peab talle iga löödud värava eest maksma 100 000 eurot ja ta ei ole veel ühtegi löönud, siis "Vieri do sih por ne zarabotõval ni kopejek"...

Mõnuagent 007
11.10.06, 11:42
Tjaa, NTV+ Futboli Itaalia liiga ülevaateid tegeva saate juht nentis vaimukalt, et Vieri on sel hooajal ilma palgata. Kuna klubi peab talle iga löödud värava eest maksma 100 000 eurot ja ta ei ole veel ühtegi löönud, siis "Vieri do sih por ne zarabotõval ni kopejek"...
tglt teenib Vieri siiski ka regulaarselt 1500 eurost kuupalka, mis on Serie A miinimumpalk

Maarek
11.10.06, 13:29
tglt teenib Vieri siiski ka regulaarselt 1500 eurost kuupalka, mis on Serie A miinimumpalk

See ei tähenda, et klubi talle värava eest 100 tuhhi preemiat ei või maksta :D

Mõnuagent 007
11.10.06, 13:32
See ei tähenda, et klubi talle värava eest 100 tuhhi preemiat ei või maksta :D

jup seda küll, kuid ilma palgata ta siiski hetkel samuti ei ole :)

Devil
11.10.06, 15:35
ja selle 1500 annetab ta koerte varjupaigale, nii et peaaegu :).

Jasper
11.10.06, 15:57
Egas jalgpall pole ainuke sissetulekuallikas. Vähemasti Vieri on minu andmeil ettevõtlik tegelane või siis investor. Oli tal ju vähemasti restoran, kuhu Molotovi kokteilid lendasid ja riietefirma kahepeale Maldiniga. Eeldan, et tal veel igasugu asjades käpp sees.

Jutt läheb juba lolliks vist...huvitav fakt jah, et siis "Vieri do sih por ne zarabotõval ni kopejek"...

Maarek
11.10.06, 16:43
Egas jalgpall pole ainuke sissetulekuallikas. Vähemasti Vieri on minu andmeil ettevõtlik tegelane või siis investor. Oli tal ju vähemasti restoran, kuhu Molotovi kokteilid lendasid ja riietefirma kahepeale Maldiniga. Eeldan, et tal veel igasugu asjades käpp sees.

Jutt läheb juba lolliks vist...huvitav fakt jah, et siis "Vieri do sih por ne zarabotõval ni kopejek"...

Tal ju kaasomandis lausa 2 Itaalias väga populaarset 2 riietebrändi, üks Maldini ja teine Brocchiga ;)
Lisaks sellele ju ka modellitööd tehtud ;)

Tanel
21.04.07, 22:52
Üllatav, et kõikidest inimestest mina pean mainima seda, et Vieri siis eelmine nädal Itaalia vutiväljakutele ning mängis Atalanta eest 20 minutit.

Tuli meelde, kui küsiti Mancinilt, et kas ta loodab Vierilt homme teenet Roma vastu. Aga Vieril on muud mured, vaja ju 14 miljonit Interi ja Telecomi käest saada spionaaži tõttu. :)

Tanel
06.05.07, 19:29
Vieri olla täna Quagliarella väravat Chievo vastu kopi-pasteerinud.

Jasper
06.05.07, 20:47
Vieri olla täna Quagliarella väravat Chievo vastu kopi-pasteerinud.

Download Zshare (http://www.zshare.net/video/2-1-vieri-avi.html)

hofnar
06.05.07, 21:21
Tänane mäng tõi Vierile siis 100k euri sisse :P

Barca-Freddy
06.05.07, 21:28
Legend, rsk!

Aílton
07.05.07, 21:36
oppa mis koll, juu tal oli tähelepanu vajadus:D

Silver
13.05.07, 18:56
Pappi tuli jälle juurde. :D

Vieri lõi 89. minutil võiduvärava, mis Atalanta 3:2 Udinese vastu võidule viis! Päris muhe! :)

Tanel
02.05.08, 01:31
Lahe tüüp. Siis kui süda tema vastu taas pehmemaks hakkas muutuma, suudab ta midagi mõnusalt perse keerata. :)

hofnar
02.05.08, 01:35
kindlasti oleks selle mehe eest makstud raha eest midagi paremat osta :(

Maarek
02.05.08, 01:42
kindlasti oleks selle mehe eest makstud raha eest midagi paremat osta :(

Ei peagi kedagi ostma, sest meekonnas on kordi paremad mängijad olemas, aga millegipärast kipub härra Prandelli kogemusi eelistama ja sellega on paraku nii mõnelgi korral ämbrisse astutud.

zaz
02.05.08, 12:47
mis Bobo siis tegi? viimati kui teda nägin mängimas (Interi vastu) siis oli ta päris terav ja ohtlik...

Kasper
02.05.08, 13:49
mis Bobo siis tegi? viimati kui teda nägin mängimas (Interi vastu) siis oli ta päris terav ja ohtlik...
Lõi penalti üle.

Maarek
02.05.08, 20:11

Lõi penalti üle.

See polnud ainus. Mängu esimene võimalus tuli tal esimese minuti jooksul umbes meetrilt, kui ta oskas nina ette veerenud palli endale kuidagi kahe jala vahele saada, et siis käpuli kukkuda. Järgmisel korral otsustas Mutu terava söödu umbes kümnelt meetrilt ja täiesti vabalt positsioonilt taevasse lennutada. Seejärel hästi pea peale löödud tsenderdus lendas jälle üle värava. Siis jälle tsenderdus mööda maad, mis taevasse lendas jne. Paar tulemuseta "kiiret" ka ja siis päeva tipphetk penaltipunktilt, mis ka taevasse lendas.
Põhimõtteliselt võimalusi ta suutis tekitada, aga sellest on vähe tolku, kui seda õiget tunnet enam jalgades pole ja sellest sittagi kasu pole.

Jasper
04.05.08, 16:23
See polnud ainus. Mängu esimene võimalus tuli tal esimese minuti jooksul umbes meetrilt, kui ta oskas nina ette veerenud palli endale kuidagi kahe jala vahele saada, et siis käpuli kukkuda. Järgmisel korral otsustas Mutu terava söödu umbes kümnelt meetrilt ja täiesti vabalt positsioonilt taevasse lennutada. Seejärel hästi pea peale löödud tsenderdus lendas jälle üle värava. Siis jälle tsenderdus mööda maad, mis taevasse lendas jne. Paar tulemuseta "kiiret" ka ja siis päeva tipphetk penaltipunktilt, mis ka taevasse lendas.
Põhimõtteliselt võimalusi ta suutis tekitada, aga sellest on vähe tolku, kui seda õiget tunnet enam jalgades pole ja sellest sittagi kasu pole.

Vaata helgemat poolt - ta mängus kordades paremini oma Milani mängupäevadest :p

Saarlane
04.05.08, 22:25
Mäletan siiamaani Devili posti, kus ta kirjutas, et pidi tooli pealt maha kukkuma, kui luges, et Vieri treeningmängus värava lõi :D

Üllar
05.05.08, 01:43
ülikõva on see, et meie....eestlased(tase on metsik), soovitame sellisel mehel(ei ole absoluutselt fänn) mu... minna ja lõpetada palli mängimine
keep it up

Maarek
05.05.08, 10:27
ülikõva on see, et meie....eestlased(tase on metsik), soovitame sellisel mehel(ei ole absoluutselt fänn) mu... minna ja lõpetada palli mängimine
keep it up

Mis sul nüüd juhtus?
Turvu natuke olukorraga ja märkad, et ei ole ainult "metsiku tasemega" eestlased need, kes soovivad, et vanake putsad varna riputaks.

F.Totti
21.01.09, 19:09
njaa Vieri "lammutab" nüüd Atalanta eest :D
Aga tegelt mina pole temast eriti kunagi midagi arvanud , ehk karjääri alguspäevil tabas palli, Igatahes viimane tiitlivõistlus jäi temast meelde ainult see kuidas ta pidevalt üle värava virutas ja pidevalt oma kuradi higist peapaela kohendas, seesamune tal pidevalt peast ära tahtis tulla!

lorenzo
25.01.09, 03:38
Bobo aktsioonis (http://www.youtube.com/watch?v=CyIHLBuxbhY)

Jasper
06.02.12, 16:36
https://p.twimg.com/Ak-RFe_CIAAC-O6.jpg

https://p.twimg.com/Ak-RPczCEAACuRY.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=wvoyYTb_vs0

eika
06.02.12, 16:41
Itaalia tantsusaates peab kolme suure neegermehega tantsima? Päris hirmuäratav.

Jasper
08.02.12, 14:54
Itaalia tantsusaates peab kolme suure neegermehega tantsima? Päris hirmuäratav.
nelja:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i18lEPWNaIY

(see on peaaegu sama kloun video, kui mehe esitused Milani särgis)

Uuu
11.02.12, 15:51
Krt mul ka häbi...Vieri ju Lazioga ka seotud :D

Jasper
11.02.12, 16:59
Krt mul ka häbi...Vieri ju Lazioga ka seotud :D

jep. vahel harva tähistas mees ka väravaid:
http://xandr2.tripod.com/InternazionaleFC/maduxjifrahhekk.jpg

orbitaaljaam
25.12.14, 21:48
Italian legend Christian Vieri gave his Twitter followers quite an eyeful over the Christmas holiday.
Since hanging up his football boots, 41-year-old Vieri has spent much of his time in Miami, and the former Juventus, Lazio, Inter and AC Milan is currently in America for the holiday season.
On Christmas Eve Vieri got a very revealed message from a female admirer, Liz Harris, who was also on her way to the States, and Vieri opted to retweet the x-rated image to his 360,000 Twitter followers.

http://www.101greatgoals.com/blog/social/italian-legend-christian-vieri-got-a-racy-christmas-message-for-a-female-admirer-that-he-retweeted/

http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2014/12/Screen-Shot-2014-12-25-at-8.31.21-PM.png

j6u1uv4n4
25.12.14, 21:58
http://i.gyazo.com/6c8c6981cdf0e724391ba8d7d21215c8.png

Saarlane
26.12.14, 17:41
Vieri Miamis:

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/07/15/article-1199820-05B71799000005DC-583_306x446.jpg

Rumori di Spogliatoio
26.12.14, 19:00
http://i.gyazo.com/6c8c6981cdf0e724391ba8d7d21215c8.png

See on feik account kes kasutab pornodiva pildid (Madison Ivy: https://twitter.com/Madison420Ivy )

cannuman
26.12.14, 20:41
ahah me ei saanudki ise aru.

Rumori di Spogliatoio
26.12.14, 22:06
ahah me ei saanudki ise aru.

Keegi ei saanud, isegi Gazzetta dello Sport on selle 'uudis' välja antud http://www.gazzetta.it/Foto-Gallery/Calcio/25-12-2014/bobo-vieri-natale-hot-liz-harris-100314746241.shtml

Jasper
26.12.14, 22:48
oot, Vieri bängib nüüd Madison Ivyt? :eek:

GoldenEagle
26.12.14, 23:21
Ei, mingi fänn üritab virtuaalselt talle külge lüüa ja kasutab selleks nimetet pornodiiva pilti. :D

j6u1uv4n4
26.12.14, 23:51
Pornodiiva tegi ise selle varikonto, kuna ei tahtnud enda identiteeti paljastada.

Jasper
27.12.14, 00:49
kas on kindel, et selle tegi pornodiiva, mitte Vieri ise?

Rumori di Spogliatoio
27.12.14, 21:11
Pornodiiva tegi ise selle varikonto, kuna ei tahtnud enda identiteeti paljastada.

Eeldad või sul on mingi tõend?