320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

korvpallikaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    korvpallikaardid

    nii.. kolimis tarvis asju pakkides leidsin kuskilt riiulist persetäie korvpalli kaarte, mida mingil ammusel ajahetkel lolli peaga sai ostetud. kes tahab, andku märku ja anna ära. muidu saavad pumshid need endale

    #2
    Vastus teemale \'korvpallikaardid\'

    uhh ok

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'korvpallikaardid\'

      Mis aasta omad ja mis firma? Mingeid väärtuslikke tükke,autogramme või niisama inserte on ka sees?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'korvpallikaardid\'

        Jah. Kõik on väga väärtuslikud kaardid. Sa ei kujuta ette kui väärtuslikud nad on. Sellepärast ta need ära annabki. Rääkides ette kujutamisest, siis ma kujutan ette, et need kaardid on tüki ja muu pahna eelsetest aastatest.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'korvpallikaardid\'

          Algselt postitas Jyrka


          Jah. Kõik on väga väärtuslikud kaardid. Sa ei kujuta ette kui väärtuslikud nad on. Sellepärast ta need ära annabki. Rääkides ette kujutamisest, siis ma kujutan ette, et need kaardid on tüki ja muu pahna eelsetest aastatest.
          Oma nali, armas nali.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'korvpallikaardid\'

            vilde 52. prügikonteiner. ei huvitagi kui \"väärtuslikud\" nad olla võisid. minu jaoks igatahes suht väärtusetud.

            Kommentaar

            Working...
            X