320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jots.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jots.

    Jots. (mitte lihtsalt Jots) vaata Eesti koondise teema alt ühte toedat teemat nagu Vabandus või midagi taolist.

    Seal on kirjeldatud protsess, mis juhtus, kui keegi hakkas siin lollitama.

    Meil on ka sinu IP nüüd olemas ja kui vaid viitsib siis umbes tunniga ka sinu nimi.

    Kõik.

    Soovitan saata seletuse - võib ka e-mailil, miks sellist jama siin korraldad. Võibolla võtame asja natuke leebemalt.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Ei saa naeru pidada...küll mõni võib nii loll olla ja korda siin rikkuda

    (Loodan,et keegi ei solvunud:P)

    Kommentaar


      #3
      mai taipa mis toimub ?
      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

      Kommentaar


        #4
        Aga mida ta tegi?

        Otsinguga leidsin temalt vaid ühe postituse stiilis a la "olen kunn, teie ei ole, mina tean, teie ei tea".

        Mis värk on? Võim on pähe hakanud?
        Not a single booking!
        Koondis: 80 mängu, 48 väravat

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Lineker

          Aga mida ta tegi?

          Otsinguga leidsin temalt vaid ühe postituse stiilis a la "olen kunn, teie ei ole, mina tean, teie ei tea".

          Mis värk on? Võim on pähe hakanud?
          ma ka aru tegelt ei saa...Martin???

          Kommentaar


            #6
            vaadake teemat "Papa, Sen ja Kunn vangis" "Eesti koondise" alt.

            Kommentaar


              #7
              nüüd viskas kyll pildi eest ära jotsil on 1 postitus. Nii, edasi mis ta tegi, ma tean tyyp on viimasel ajal vastukäivat kahtlast juttu puhunud, aga on ka muid inimesi, kes seda teevad. mIlles probleem, ma arvan, et selles postis, kus tyyp tiibu leffitas, voi kuda?
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Mõned asjad on võibolla juba natuke varem kustutatud või mis?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  milleks sa salapäratsemine, ?
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    Kes salapärane on olnud? Ise tekitasite selle. Mina tahan lihtsalt, et see isik, ise seletaks, mis kuradi pärast ta pidi neid esimesi postitusi tegema.

                    Võiks muidugi niisama kasutajanime kustutada, kuid see pole ju piisav.

                    Lisaks ei pea kõike jama ka teie ette tooma, piisas sellest ühest näitest, mille lõpus ka kirja avaldasime. Naiivne oleks arvate, et see oli ainus juhtum.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Stimpi. Tee endale kõigepealt probleem selgeks, siis võib edasi rääkida.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Et mitte tekitada rahvas asjata paanikat, siis keegi tundmatu "heategija" võttis foorumis minu nime all sõna. Valed kirjutised võib eristada selle järgi, et postitajaks on "jots ." - punkt on lõpus.

                        Tänu modernisaatorite kiirele tegutsemisele koristati kõik valenime all esinenud tegelase ütlemised ära - seega pole enam midagi vaadata.

                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          ma tõesti ei saanud vahepeal mitte peenistki aru
                          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                          Kommentaar


                            #14
                            jots.

                            njaaa... selle tegelase postitusi olen vististi ka mina tykki 1-2 ära kustutanud...

                            ei saa aru tegelastest, kes kysivad: "a mis ta siis tegi?" juba puhtalt kasutajanime vägistamise pärast on tyyp bänni ära teeninud... vaat nii... respekt eelk6ige...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar

                            Working...
                            X