320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

dj-mixid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    dj-mixid

    motlesin, et voiks ka midagi seesugust olla, mida foorumlastele jagada
    alljargneva mixi legend- uks mu hea sober laks kulla mu teisele vaga heale sobrale ja vottis kaasa moned olled ning tulemus on siin-

    dj Mark Slavini 4-tunnine dnb-mix

    Catalunya is not Spain!

    #2
    Vastus teemale \'dj-mixid\'

    Mark Slavin või?! Meil siin töö juures räägitakse sellest mehest \"legende\". :P
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'dj-mixid\'

      Vannasest räägiti legende, kui mina seal olin, mis Slavinpoiss siis tegi? :P

      Aga Slavin on ikka paganama hea trummi dj!
      Hakkan kohe mixi kuulama..

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'dj-mixid\'

        Ehh, Vannas pole pooltki nii \"legendaarne\" kui Slavin. Küsi Jens\'i käest...


        Aaa... ma üldiselt ei viitsi kuulata seda mix\'i.
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'dj-mixid\'

          classical atmospheric dnb mix
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'dj-mixid\'

            midagi seksikat
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'dj-mixid\'

              Keep up the good vibe lorenzo!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'dj-mixid\'

                Tavaline enne-peole-minekut kuulatav mix. Vana aga hea.

                http://www.stereo88.com/audio/mixes/breakstep_high.ram

                DJ MK \"Breakstep Mix\"

                Tracklisting:

                In the process of mixing 3 vinyl players were used

                1. Intro
                2. Trick Or Treat vs General Levy - Trick Or Treat vs General Levy
                3. Remarc - TNT (DJ Lewy mix)
                4. Trick Or Treat - Move Closer
                5. DJ Index - Homeboyz
                6. Trick Or Treat - Pressure
                7. Downtown Crew - How Y\'All Feelin? (Raw Bass Mix)
                8. DJ Kevin RealDeal - Fixation
                9. Jammin - Go DJ
                with MAW - Work (Work-a-pella)
                10. Downtown Crew - How Y\'All Feelin? (Reflex One\'s Electro-Breaks Mix)
                with MAW - Work (Work-a-pella)
                11. DJ Zinc - Shell Toe Adidas
                12. Bad Bwoy Beatz - Gotta Get Wise (Funky Breaks Mix)
                13. Infiltrate 202 - Infiltrate 202 (Rob D\'Riche remix)
                with Poor Packet Prod. - Kick Your Legs In The Air (acapella)
                14. Colonel Reefa - Spell It Out (Reflex One\'s Breakbeat Vocal Mix)
                15. Sounds Of Eden - Every Time I See The Girl (Scott & Leon remix)

                The mix contains samples from various acapellas


                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'dj-mixid\'

                  http://www.jigsawmusic.net/livemix.htm
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'dj-mixid\'

                    Soovitan Felix da Housecati Excursions plaati, mis electroclashi mix-plaat. Miskit linki pakkuda pole aga hea peomeeleollu ajamiseks. Samas on ta ka suurepärane nussimuss
                    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                    Cry welcome to the song.
                    And as it lifts you, time to move on.
                    We go!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'dj-mixid\'

                      Algselt postitas Sajets


                      Soovitan Felix da Housecati Excursions plaati, mis electroclashi mix-plaat. Miskit linki pakkuda pole aga hea peomeeleollu ajamiseks. Samas on ta ka suurepärane nussimuss
                      mina panin kunagi Interstella 5555-e alati enne peole minekut ekraanile jooksma ning kõlaritest keskmiselt tugevamalt tulvama, tekitas ka hea meeleolu. Samas kui viimati sai teost vaadatud (nii kuu-kaks tagasi), siis tundus lõpuosa vära tugevalt ära vajuvat.
                      edit. muidugi väga mõngel on ka veel minu tehtud electroclashi-mix, mida mul lasti mängida mingil ajaloolaste peol 30 minutit ning siis tulid mingid krdi maavillased kaebama, et see muusika pole ajaloolastele kohane ning kellelegi see ei meeldi, kuigi tantsupõrand oli rahvast täis. enivei lõpuks kuulati mingit vene poprockšlaagripaska, kus lauldi Jogurtõ\'st ning seda laulu kuulis 2 tunni jooksul ligi 10 kroda, sest tegu on ajaloolastele kohase lauluga. aga see selleks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'dj-mixid\'

                        Algselt postitas dannar


                        Algselt postitas Sajets


                        Soovitan Felix da Housecati Excursions plaati, mis electroclashi mix-plaat. Miskit linki pakkuda pole aga hea peomeeleollu ajamiseks. Samas on ta ka suurepärane nussimuss
                        mina panin kunagi Interstella 5555-e alati enne peole minekut ekraanile jooksma ning kõlaritest keskmiselt tugevamalt tulvama, tekitas ka hea meeleolu. Samas kui viimati sai teost vaadatud (nii kuu-kaks tagasi), siis tundus lõpuosa vära tugevalt ära vajuvat.
                        edit. muidugi väga mõngel on ka veel minu tehtud electroclashi-mix, mida mul lasti mängida mingil ajaloolaste peol 30 minutit ning siis tulid mingid krdi maavillased kaebama, et see muusika pole ajaloolastele kohane ning kellelegi see ei meeldi, kuigi tantsupõrand oli rahvast täis. enivei lõpuks kuulati mingit vene poprockšlaagripaska, kus lauldi Jogurtõ\'st ning seda laulu kuulis 2 tunni jooksul ligi 10 kroda, sest tegu on ajaloolastele kohase lauluga. aga see selleks.
                        Sa oleks pidanud jauramit vahele miksima sinna. Või veel parem, ise mängima seda saateks.
                        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                        Cry welcome to the song.
                        And as it lifts you, time to move on.
                        We go!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'dj-mixid\'

                          Algselt postitas Sajets


                          Algselt postitas dannar


                          Algselt postitas Sajets


                          Soovitan Felix da Housecati Excursions plaati, mis electroclashi mix-plaat. Miskit linki pakkuda pole aga hea peomeeleollu ajamiseks. Samas on ta ka suurepärane nussimuss
                          mina panin kunagi Interstella 5555-e alati enne peole minekut ekraanile jooksma ning kõlaritest keskmiselt tugevamalt tulvama, tekitas ka hea meeleolu. Samas kui viimati sai teost vaadatud (nii kuu-kaks tagasi), siis tundus lõpuosa vära tugevalt ära vajuvat.
                          edit. muidugi väga mõngel on ka veel minu tehtud electroclashi-mix, mida mul lasti mängida mingil ajaloolaste peol 30 minutit ning siis tulid mingid krdi maavillased kaebama, et see muusika pole ajaloolastele kohane ning kellelegi see ei meeldi, kuigi tantsupõrand oli rahvast täis. enivei lõpuks kuulati mingit vene poprockšlaagripaska, kus lauldi Jogurtõ\'st ning seda laulu kuulis 2 tunni jooksul ligi 10 kroda, sest tegu on ajaloolastele kohase lauluga. aga see selleks.
                          Sa oleks pidanud jauramit vahele miksima sinna. Või veel parem, ise mängima seda saateks.
                          Lõpliku piisa karikasse andis Trentemoelleri variant Yoshimoto Du what U Du laulust. kahju, ma oleks tahtnd nende nägusid siis näha, kui LCD Soundsystemi Yeah\'st \"stupid\" version oleks tulnd. sinna jäi ainult mõned minutid.
                          edit. ja suurepärane peole mineku kogumik on Erlend Oye DJ Kicks sarjas ilmunud üllitis

                          Kommentaar


                            #14
                            Promos: tracksforkennydope@gmail.com Website: http://kaydeerecords.com
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #15
                              pikkade, 8-10 tunniste, dj-mix-de gurmaanidele http://www.djdacha.net/long-dj-mixes-dj-dacha
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X