320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kust saada kõige uuemat manageri.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kust saada kõige uuemat manageri.

    ma olen alles algaja manageri mängimisel.ehk keegi annaks mulle infi, et mis on kõige uuem manager ja kust seda saada.

    #2
    Kõige parem manageri mäng on hetkel cm01/02. Tuli välja oktoobris ja konkurentsitult parim hetkel. Kust saada? Poes teda vist veel ei ole, internetist saab tellida. Kust piraadina/warez'ina saab, seda siin ei ütle - kui väga häda, siis meili mulle.

    Kommentaar


      #3
      Tallinnas on olemas selline koht nagu Kadaka Kaubanduskeskus , olen kuulnud, et seal on olemas.
      Not a single booking!
      Koondis: 80 mängu, 48 väravat

      Kommentaar


        #4
        Märt, sul on tegelikult võimalus seda ka internetist tõmmata.Seda uusimat versiooni ma mõtlen.
        Kui tahad täpsemalt teada, siis maili mulle.

        Artur

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Lineker

          Tallinnas on olemas selline koht nagu Kadaka Kaubanduskeskus , olen kuulnud, et seal on olemas.
          No näed. Võtke kõik sellisest lausest õppust kui midagi sellist öelda on vaja. Osavalt sõnastatud vihje - reklaam ei ole, autoriõiguslastel pole mingit plõksimist jne. Aga mingit warez url'i ärge siia kunagi postige.

          Kommentaar


            #6
            Mul on mingi venna nb. olemas ,kes tegeleb sellisé staffi´ga


            By Martin: Inglise keeles ikka stuff, staff tähendab midagi muud
            kyhr

            Kommentaar


              #7
              mis webilt saab andke täpse aadresss

              Kommentaar


                #8
                mis webilt saab?

                Saada mail sellele aadressilemärksõnaks: warez CM veebi kaudu.
                bsa@bsa.ee

                Nemad annavad üldse nõu igasugustes warezi puudutavates küsimustes.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by martin007

                  Saada mail sellele aadressilemärksõnaks: warez CM veebi kaudu.
                  bsa@bsa.ee

                  Nemad annavad üldse nõu igasugustes warezi puudutavates küsimustes.


                  Nagu ma ennist mainisin - siia foorumi warez linke ei postitata.

                  Kommentaar


                    #10
                    Saada mail sellele aadressilemärksõnaks: warez CM veebi kaudu.
                    bsa@bsa.ee

                    Jah, aga seoses piraatlusevastase v6itlusega pead ytlema neile, kes soovitas seda aadressi. Soovitaja peab olema ka piraate t6mmanud/ostnud.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Ei saa aru!

                      Jah, aga seoses piraatlusevastase v6itlusega pead ytlema neile, kes soovitas seda aadressi. Soovitaja peab olema ka piraate t6mmanud/ostnud

                      Kahjuks ei ole ma ise piraate tõmmanud ega ka ostnud, sest see ei oleks lihtsalt ilus tegu(varastaksin neilt inimestelt, kes asjaga vaeva näinud).

                      Kommentaar


                        #12
                        teie pärast ei ole eesti liigat ka cm4-s

                        Kommentaar


                          #13
                          et mispärast??

                          Kommentaar


                            #14
                            kuna te olete vargad

                            Kommentaar


                              #15
                              konkurentsitu

                              FA Premier League Manager 2002 on hetkel parim manager...
                              õnn soosib nõrgemaid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X