320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?

    Uuring väidab, et keskmine eesti elanik tarbib aastaga 15L absoluutalkoholi. Jube.

    Tegin siin väiksed arvutused ja sain vastuseks, et mina põletan oma organismis kuskil 7L 100%-list alkoholi. 5 normaalkangusega õlut nädalas siis.

    Kes aga joob ära minust ülejäänud 8L? Rünno, oled see sina?

    #2
    Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

    Algselt postitas Tembu
    Kes aga joob ära minust ülejäänud 8L? Rünno, oled see sina?
    kuna selles statistikas kajastuvad ka lihtsalt ümber aetud joogid, siis on Rünno panus igati soliidne..
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

      Mina joon kuus umbes 30 pudelit õlut ja pool liitrit viina(brändit,dzinni vms)

      Arvuta ise palju see teeb.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

        no aasta peale polegi see kogus väga midagi, 15 l
        siidrit ja õllet läheks siis lausa ämbritega
        jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

          Algselt postitas Tembu


          Uuring väidab, et keskmine eesti elanik tarbib aastaga 15L absoluutalkoholi. Jube.

          Tegin siin väiksed arvutused ja sain vastuseks, et mina põletan oma organismis kuskil 7L 100%-list alkoholi. 5 normaalkangusega õlut nädalas siis.

          Kes aga joob ära minust ülejäänud 8L? Rünno, oled see sina?
          Sinu 8 ja veel kellegi teise 42 kui mu arvutused mind ei peta..
          ega see nüüd uhkustamiseks ei ole.. lihtsalt ei olnud varem selle peale mõelnud, kui palju n. Hiiupubi minu pealt aastas teenida võib

          Teie valuable pubvisitor

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset

            Algselt postitas Tembu


            Uuring väidab, et keskmine eesti elanik tarbib aastaga 15L absoluutalkoholi. Jube.

            Tegin siin väiksed arvutused ja sain vastuseks, et mina põletan oma organismis kuskil 7L 100%-list alkoholi. 5 normaalkangusega õlut nädalas siis.

            Kes aga joob ära minust ülejäänud 8L? Rünno, oled see sina?
            Olen Rünnoga mestis. Tegin kalkulatsioonid ja eelmine kuu põles minu lambis 2,3L puhast napsu. Olen see kuu tublim ja jätan tulemuse alla 2, ausõna.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

              0 L
              Jalgpallihaigla juhatuse liige

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                mina joon rummi pool liitrit reedeti

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                  Targem on vist mitte kommeteerima hakata...muidu vb kannate kõik mind maha aga nii palju võin paljastada, et päevas läheb 2 õlut kindlast(see on siis tööpäevadel, vabasid ei kommenteeri)

                  Edit: Aga keegi tark mees kunagi ütles, et ma täis peaga siia ei postitaks(fitti vist oli see mees), nii et ärge lugege mu postitust. Krt enam ei saa ise ka aru mis ma öelda tahtsin
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                    okas, see asi käis vist 40% jookide kohta, aga palju lahjemaid aastas tarbitakse? 100L?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                      Ma joon, ütleme, kaks pudelit õlut nädalas keskmiselt. Ehk 2.8 liitrit alkoholi Tembu arvutuste järgi. Kes ülejäänud 12.2 joob?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                        15 liitrit abosluutalkoholi võrdub 75 pooliku viinaga ehk poolteist poolikut nädalas. on suur tõenäosus, et joon rohkem.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                          MONDAY, AUGUST 29, 2005
                          Mida paska
                          Tere, minu nimi on Vaska ja minust võib saada alkohoolik.

                          Mõtlesin alustada päeviku pidamist. Mitte et see mõistlik oleks; või et ma ei saaks piisavalt kirjutada. Mul lihtsalt on sitaks palju öelda. Eriti siis kui räme pohmakas on.

                          Vittu. Esimeseks korraks aitab ka. Pärast kirjutan edasi.

                          TEISIPÄEV, AUGUST 30, 2005
                          Raisk
                          Eile mõtlesin, et hakkan kogu aeg kirjutama. Sest nii kõva mees olen lihtsalt. Aga fakk, nüüd polegi midagi enam öelda. Peaks rohkem jooma, siis tulevad head mõtted ka. Tartu on ju heade mõtete linn, sest seal keevitatakse kogu aeg. Tallinnas tehakse tööd - sellega häid mõtteid ei teki. Tuleb ikka juua.
                          Ilusad asjad juhtuvadki sellest kui täis oled. Näiteks Poska oli sigalakku täis kui tibladega rahulepingu allkirjastas (Ma sõbrad jooksvavalust murtud, jõud puudub juua teiega...). Pärast pildus muidugi lusika nurka ka. Aga enne seda olid ju ilusad ajad...
                          Savisaar kukub ka külili alati kui välismaal joomas käib. Vanem mees, võiks juba hoogu maha tõmmata. Las Mailis ja Vilja joovad, kuigi naiste joomine on kole.
                          Ma ükskord ka panin pilditud naist, pärast oli natukene piinlik. Ei olnud erilist mõnu sülti nussida, nagu lõdva käega pihku panna. Pärast olin gentelmen, ütlesin tibile, et midagi ei juhtunud. Õnneks me enam ei kohtunud.

                          KOLMAPÄEV, AUGUST 31, 2005
                          Fakk
                          Tegelikult tahtsin joomarlust propageerida.
                          Viin ei ole halb, inimesed on halvad. Tegelikult ei ole inimesed ka halvad. Mõnikord on sitt viin lihtsalt. Eriti sitt oli salaviin vanasti. Aga mis sa hädaga tegid... Jõid ja nutsid.
                          Ütleb ju vene vanasõna ka, et see on halb inimene kes viina ei joo. Mina selliseid ei usalda. Õnneks ma ei tunne ka selliseid eriti. Ja kui mõni rõve kaine lõust ette juhtub, tahaks kohe sahtlisse sõita. Kainurid on arad inimesed, nad kardavad valu, kardavad ennast lolliks teha, enesekontrolli kaotada. Fakk, sa ei tunne ennast kui pole nädal otsa järjest joonud. See on teine maailm. Viin teeb inimesed tugevaks. Naised teeb litsiks, aga nendest ma ei viitsi eriti rääkida. Naistest on mõtet siis ainult rääkida kui keppi saab.

                          REEDE, SEPTEMBER 02, 2005
                          Uuh
                          Nii, eile läks jälle õnneks. Tõmbasin nina viltu. Positiivne on see, et täna läheb jälle joomiseks. Ja homme ka. Loodetavasti ka ülehomme.
                          Mulle meeldib õlut juua. Aga veel parem on vahele mõned shotid teha. Näiteks viina või viskit või tekiilat või jäägrit. Ja õhtut lõpetada calvadosega. Siis on ilus joomine! Ning need päevad, kui saab kohe hommikul hakata pead parandama - oh seda ilu ja õnne! Viienda päeva peaparandus on eriti magus. Jood, jood, jood. Purju ei jää. Lihtsalt lolliks lähed.

                          KOLMAPÄEV, SEPTEMBER 07, 2005
                          Türa
                          Tere, kallid sõbrad!
                          Kuigi tundub, et keegi peale minu seda päevikut nagunii ei loe. Aga eks te ise teate millest ilma jäete.
                          Tahtsin raporteerida - panin terve nädalavahetuse tina! Õigupoolest juba alates neljapäevast, pelgalt puhkepäevadest ei piisa ju. Enamike jaoks tähendab enda purjujoomine seda, et jood ennast täis, magad välja. Kogu muusika. Kõvemad mehed joovad teise päeva ka otsa. Ikka nõrgad tegelikult. Mina olen nii kõva mees, et joon nädal aega järjest nii, et hetkekski ei lange promill alla kahe. Te ei usu? Minge putsi, te ei tea heast joomisest midagi.
                          Türa kus ajavad närvi need wannabe joodikud. Nahui, olen selliseid hordide kaupa kohanud. Ilgelt kõvad tegijad oma arust. OK, esimese õhtu peavad paljud isegi vastu, aga kui hommikul kell 8 (hiljem pole mõtet ärgata, ei saa päeva raisku lasta - carpe diem!) klaasi viina pakud, lasevad kapsa ninast välja. Närvi ajavad sellised sitakotid. Nahui sa hüppad kui põlved nõrgad ja tahtejõudu pole.
                          Davai, ei viitsi enam.

                          NELJAPÄEV, SEPTEMBER 08, 2005
                          Hariduspeded
                          Ma ei tea mis kuradi magistri-pedendus viimasel ajal käib. Sa ei olekski nagu mingi tegija enam, kui kuskil eebeessis või rauakoolis või pedas magistrantuuris ei õpi. Iga teine tuttav astub-õpib-lõpetab magistrantuuri. No mida kuradit raisk. Kamoon! Enamik on täiesti mõttetud ja tühjad tüübid. Nad ei saa elu sees kraadile vastavat töökohta. Nahui, tööga ja ise ennast (ja just valikuliselt, mida vaja on) harides areneb palju kiiremini. Aga ei, mingi faking trend on. Käige vittu oma kraadiga. Seda pseudoteadust pole kellelegi vaja, ka neile endale mitte. Enda ja/või riigi (fakk - minu!!!) raha raiskamine. Ja kusjuures, õpitakse täiesti suvalist eriala - et kuhu sisse saadakse või mis parasjagu eriti kõva sõna on. Kui küsid, et \"miks\", siis vastatakse - \"bööööö\" või \"sõbranna läks ka ää\" või \"ilma magistrita ei saa karjääri teha, öö\". Vittu ma ütlen.
                          Kallid sõbrad, istuge maha, võtke väike naps, võtke kohe mitu päeva järjest. Mõelge, kas teiesuguseid poolharitlasi/trendimagistreid on ikka vaja? Tehke tööd parem. Ja jooge ennast deliiriumisse - seal avaneb hoopis värvikam maailm. Õpite palju rohkem nii enda, kaasinimeste kui ühiskonna kohta. Jooge koos professoritega, jooge koos poliitikutega, jooge koos asotsiaalidega - uskuge mind, saate targemaks kui kuskil koolis oma vaimu vägistate.

                          TEISIPÄEV, SEPTEMBER 27, 2005
                          Perse
                          Tere, mu kallid miljonid ja miljonid lugejad ning fännid!
                          Pole enam ammu kirjutanud, mis? Ootasite? Mul on jälle nii palju öelda, et olen lõhki minemas!
                          Põhimõtteliselt ma ei salli kahte nähtust siin ühiskonnas - pedevärki ja naisõiguslust. Ma mõtlen just neid pealetükkivaid, ennast ekponeerivaid ja viis korda nädalas solaariumis, juuksuris ja maniküüris käivaid lakutud pedesid. Ja kepinäljas koledaid ja paksusid naisõiguslasi. OK, üldistasin natukene. Aga ärge erutuge. Ma ei tahtnudki midagi rohkem öelda, lihtsalt hingelt ära rääkida!
                          Siis üks asi ajab veel mul sita keema - MSNi nimed! No mida faking kuradit te vahetate neid iga päev kolm korda! Mul on 90 kontakti ja siis nuputa, kes täna on \"õhtul lähen meestega välja ja tõenäoliselt keerab keegi mulle öösel sitakasse\" või \"jõin eile kolm pilsnerit ära ja täna on ilgelt sitt olla\". Vittu küll. Keda huvitab teie mannetu elu. Miks te seda teistele peale surute? Mingi identiteedi kriis vä? Olete tegijad siis või? Ja seda teevad täiskasvanud inimesed! See on lihtsalt mannetu ja nõrk! Käige te kõik perse.

                          Jooge viina parem. Nagu mina. Hoopis rahulikum elu. Kaitseministril ei pidanud ka närv enam vastu. Mis sa hing teed - ise tahaks Viiviga Itaalias peeti panna, aga käi hoopis mingite NATO jorssidega dineedel. Nõme ju, eks. Sitta see poliitika, mina sellesse ei usu. Kärakas, hingamine ja nuss on inimese põhivajandused ning iga otsus lähtub vähemal või rohkemal määral nendest argumentidest. Aamen!

                          PÜHAPÄEV, OKTOOBER 09, 2005
                          Oi puts
                          Eile roopisin niiet magu käis vahepeal kurgust välja. Iseenesest poleks sellest nagu midagi olnud, aga viin, raibe, ei püsinud ju sees. Proovisin konjakiga - see ka ei püsinud. Nii kui klõmaka panin, lendas kogu fluidum kõhust välja. Putsi küll ma ütlen. Peaks äkki arsti poole pöörduma, et kuda nii, et juua ei saa. Mis värk on. Ravige terveks, raisk.
                          Ah jaa, siis üks lits ütles mulle eile, et olen rõve joodik. Kamoon, ise on lits. Kumb hullem siis on? Või olen ma liiga vanamoodne. Hui raisk. Igatahes pole ühel pekisel litsinärul õigust mulle \"joodik\" öelda. Ütlen ise kui tahan või lasen mõnel sõbral öelda. Ma tõesti ei saa aru, mis on hullem - kas öö otsa viina imeda või öö otsa munne imeda. Rõve. Oleks siis lasknud endale kanalisatsiooni ka rammida, oleks vähemalt professionaalne libu olnud. Aga hui. Mingi amatöör. Raisk, vihkan selliseid.

                          NELJAPÄEV, OKTOOBER 13, 2005
                          Vana pask
                          Eile juhtus ime - jõin õlut ja viina, viina ja õlut, aga enne kui oleks meeldivalt pildi taskusse pakkinud, lahkusin! Oh vitt küll, olen ma siis nii vanaks jäänud, et jätan magusaimad hetked elamata, suurimad rõõmud kasutamata? Ja täiesti tühja koha pealt! Kas ma olengi nüüd SEE MEES, kes joob niipalju kui on mõistlik? Kas minust saab sotsiaalsuse shabloon? Putsi, see küll elu ei ole, millest koolipingis unistasin! Tahan vana \"mina\" tagasi. Tahan olla prognoosimatu, ühiskonnale pähe-kusev, ülbe, noor ja vihane! Tahan surra ilusalt - lämbuda 8-promillise joobega oma okse sisse!
                          Fakk, kas ühiskond on muutnud mind?

                          TEISIPÄEV, OKTOOBER 18, 2005
                          Perkele
                          Nonii, eile sai mõned õlled tehtud. Mõned shnaabid ka. Pilt jäi muidugi ette lõpuks, mis kahtlemata kurvastab. Aga pole viga, viimasest kümnest päevast kaheksal on kärss mudas olnud. Ühest küljest pole tulemusel vigagi, aga teisalt jääb arenguruumi.

                          Alkohol on ikka väga kasulik asi. Näiteks saab peaaegu alati keppi kui sarv on soe. Mul sõber jõi nädal aega järjest ja sai peaagu igal õhtul mingi eide sängi. Ühel keppis perse nii valusaks, et too magas nädal aega jutti kõhuli ja töö juures kõndis läppar käes mööda kontorit ringi. Ütle siis veel, et joomine on nõme.

                          Valimised ka läbi. Kurb, et liiga palju sirgeid lõustasid sai volikogudesse. Kaine mõtelmine EI OLE alati õige mõtlemine. Joodiku mõistus lendab märksa kõrgemates sfäärides kui vaimselt impotentse kainuri oma. Valitsejad peavad ise ka tongis olema, siis suudavad ennast rahvaga samastada.

                          Just oli uudis, et kindral Tiru on jäädavalt lahkunud. Väga kahju. Tubli võitleja oli.

                          LAUPÄEV, OKTOOBER 22, 2005
                          Saast
                          Türademaa, eile tõmbasin ennast nii kinni nagu sadamaahv. Olin ikka nii sigalakku täis, et absoluutselt aru ei saanud, kus linnas, riigis või planeedil ma olen. Magasin kuskil hoovis prügikasti kõrval, vihmapiisad silitasid sõbralikult põske. Varahommikul ajasin kargu alla, kuradi külm hakkas. Ikkagi oktoobri keskpaik juba. Tore oli.

                          Ah et mida ma jõin? No loomulikult õlut ja viina. Õige oleks muidugi öelda viina ja õlut. Alguses keevitasin peaagu pool liitrit vodkat sisse poole tunniga, siis hoidsin vahet kaks tundi ning pärast seda valasin kümme õlut sisse. Normaalne.

                          Eks peab täna ka ennast kooma tõmbama. Sest mis sa hing ikka muud kasulikku teed.



                          REEDE, OKTOOBER 28, 2005
                          Sitt
                          Trillalla-trullalla. Oi püha pask ja sita hais. Eile jõin ennast ohvitseriks. Olin nii sigalakku täis nagu sapöörilabidas. No jälle õnnestus. Olen ikka kõva mees küll. Türa, vihkan pedendust, aga sellel mehel, kes viina välja mõtles, võtaksin suhu. Hui.

                          Ja loomulikult joon ka täna ennast täis. Sest nii peab ja nii on ette nähtud. Eks seda ütles ka apostel Paulus, et \"sina pead ennast ikka täis jooma, sest muidu langeb sulle Jehoova viha, sa põled põrgus nagu kana ja varblased nokivad su maksa välja\". Aamen.

                          ESMASPÄEV, OKTOOBER 31, 2005
                          Naistest
                          Hello, persetrukkijad ja muidu perverdid. Täna räägin teile naistest, neist kahepalgelistest libudest, keda ma südamest vihkan ja armastan.

                          Olgu alustuseks öeldud, et kõik vitud ei ole idioodid. Ma mõtlen, et pole idiootitena siia maailma sündinud. Aga kärvavad nad kõik muidugi täis õelust ja täitmatut libiidot.

                          Kõige rohkem vihkan ma naisi kes arvavad, et nad on targad. Teisena vihkan ma naisi kes arvavad, et nad on keerulised isiksused. Kolmandaks ma vihkan naisi kes arvavad, et nad on kõigist ja kõigest üle. Türa küll, ma ei saa aru, kust sellised enesekindlad lehmad sünnivad. Meeste sperma ei sisalda raudselt selliseid geene. Huvitav, kui naistes üldse midagi mehelikku poleks, mida kuradit siis saaks? See oleks selline häving, et Jahhve situks hirmust püksid täis ja kitkuks lõua habemest siledaks.

                          Loomulikult vihkan ma seda, et naised on manipulaatorid - munninarrijad. Nad raisad on nii kavalad, et petavad sult selle 0,001 grammi kulda ka välja, mis inimese organismis leidub. Nad imevad su mahladest kuivaks nagu oleksid veeta kõrbes kogu oma elu elanud. Nad nüristavad su mõistuse nagu sa oleks perse ees ema üsast välja roomanud ning nõnda kõndima jäänudki.

                          Aga jah, ma ei saa salata, et rammusalt mahlane vitt on üks parimaid asju maailmas (ehhki - kõige parem asi siin maailmas oleks olla viinavabriku omanik). Kikkis ja ümarad tissid ajavad kiiremini kõvaks kui kivi peopesalt maha kukub. Tjaa...

                          Kokkuvõtteks: suudan naisi taluda ainult tänu sellele, et suhtlen nendega ainult siis, kui viin on minu ratsionaalse mõtlemise hävitanud on. Ausõna, kaine peaga naisega suhelda on sama õõvastav kui aidsihaiget neegrit perse nussida. Aga tänu viinale, tänu mu parimale sõbrale, olen saanud naisi nussida nii suhu kui silma, perse ja nabaauku. Aitäh!

                          ESMASPÄEV, NOVEMBER 07, 2005
                          Vana türa
                          Tere, jotad!
                          Võib-olla olen ma natukene ebaobjektiivne olnud oma varasemates, kuid kahtlemata äärmiselt professionaalsetes, kirjatükkides. Nüüd on aeg see viga parandada.
                          Tegelikult ei olegi joomine ainult positiivne tegevus, see võib kätkeda endas üsnagi traagilisi tagajärgi, näiteks surma, suguhaigusi või soovimatut rasestumist. Ka võib juhtuda, et joomise tagajärjel satud sa nende inimeste ohvriks, kes erinevalt sinust ei pea millekski ise iga päev 10 tundi tööd teha ning loodavad kergemale rikastumisele. Nõnda juhtus ka minuga.

                          Ühesõnaga, ühe suurepärase joomingu tagajärjel, mis tipnes joovastava deliiriumiga, jäin ilma sisuliselt kogu oma likviidsest varast. Ehk siis - peale minu munni varastati mult kõik mis võtta oli. Ja see on üsna kurb.

                          Selgitan: kuna mul on joomiseks ette nähtud kindel summa iga kuu (ca 80 protsenti netosissetulekust), siis pean järgmisete kuude ülejäänud 20 protsendi arvelt katma selle puudujääva osa, millest ma ilma jäin. Ühesõnaga, saadan munni mobiili- ja muud arved, jätan vahele kasutud hommiku- ja lõunasöögid, ühistranspordis sõidan jänest. Hea veel, et ma selline debiilik pole, kes naisele regulaarselt lilli kingib.

                          Vihkan igasugu varastamist. See on väga alatu ning andestamatu. Ja kõige hullem on veel see, kui rikastuda sümpaatsete joodikute arvelt. Rõve! See on peaaegu sama alatu, kui käia lasteaias lastelt saia röövimas.

                          OK, kallid sõbrad. Olgu see teile õpetuseks! Järgmine kord, kui kavatsete ennast täiesti kännuämblikuks kammida, võtke turvamees kaasa, kes pikanäpumeestel ja muidu aferistidel lambid kinni taob. Aamen.

                          LAUPÄEV, NOVEMBER 19, 2005
                          Püha puts
                          Oh sa püha pask ja vitamiinirikas kusi. Eile jõin ennast seapeetri vanaema pojatütreks. No nii tongis ei anna olla!!! See on muidugi positiivne, et ühe joominguga saab kaks päeva järjest täis olla. Ja kui nüüd päris aus olla, siis olin ka üleeile lakku täis nagu kojamees. Elu on ikka ilus. Pohmell on ilus. Naised on ilusad.

                          Kurat, kes annaks mulle 10 milli, saaks rahus keevitada. Tõuseks hommikul kell 7 üles, käiks dushi all, jooks kohvi, sööks ühe praemuna ja läheks kella 8-ks kõrtsi jooma. Ja õhtul oleks kodus tagasi. Ja nädalavahetustel puhkaks. Paradiis, sõbrad, paradiis!

                          Tegelikult olengi viimasel ajal ainult joonud. Ma ei teagi miks. OK, loomulikult see meeldib mulle, aga ikkagi? Võib-olla kärvan varsti maha ja vaja enne janu ära kustutada. Ah, mis ma jutustan. Joon ikka selle pärast, et see on türa-kui-kõva asi.

                          Inimeste eesmärgid elus on erinevad. Kes tahab kõrge mäe otsa ronida, kes tahab ministriks saada, kes tahab Aafrikas nälgivaid neegrilapsi pilastada. Mina olen oma eesmärgi sõnastanud väga lihtsalt, kuid, sisukalt - olla nii tihti nii täis kui vähegi võimalik. Te peate seda labaseks ja madalaks? Aga te olete lihtsalt rumalad konnad, kes ei tea elust munnigi. Minge vittu raisk.

                          LAUPÄEV, NOVEMBER 26, 2005
                          Vana türa
                          Olen täis nagu sikk. Täis nagu kinomees. Türa, ime raisk, et üldse kirjutada suudan. Minge munnni raisk. Putsi. Vittu. Sitt. Pask. Perse. Türa.



                          LAUPÄEV, DETSEMBER 10, 2005
                          Tra
                          Tere, sõbrad!
                          Pole enam ammu kirjutanud, mis? Arvake ära, miks? Õigus! Ma olen kogu aeg siruli olnud! Ilus on elu. Hakka või nutma raisk. Aga ma olen oma pisarakanalid umbe joonud.
                          Tegelikult tahaks teile väga paljustki rääkida. Sest ma olen tulvil ilusaid tundeid, põlevaid emotsioone, säravaid ideid! Raisk, paneks kõik paika! Kõik on nii selge!
                          Olen selle peale oma elus palju mõelnud, et miks ma joon. No julgelt viis korda. Et siis miks? Vaadake, sõbrad, mitte juua on väga lihtne. Ärkad hommikul üles, mõnus, puhanud on olla. Võib-olla kepid naist korra alustuseks, käid dushi all, jood kohvi, vead ülikonna selga. Istud autosse, sõidad kontorisse, kabistad sekretäri persest, viskad kildu (omast arust oled vaimukas), tunned ennast staarina. Õhtul tood lapse lasteaiast, käid trennis, sööd mõnusalt kõhu täis, võib-olla kepid veel naist. Ilus, eks?
                          Aga joodiku elu on hoopis teistsugune. Hommikul ärkad, rõve, türa kui sitt on olla. Dushi all oksendad, söögilaua taga nutad valust, autoga tööle sõita ei julge - lähed trammiga. Tööl vaadatakse sulle viltu - kuradi värdjas selline. Pingutad nagu mustlase hobune, et teistest parem olla, endal mustad täpid vuravad silmade eest läbi. Lõuna ajal, kui hakkad kaineks saama, läheb olemine eriti rõvedaks. Oksendad jälle. Õhtul koju minna ei tihka. Jood ennast jälle täis, sest nii on RASKEM jälle hommikul ärgata.
                          Ma ütlen teile - sõbrad! Kaine olla on lihtne nagu lumme kuseda. See on nõrkadele, kes ei saa endaga hakkama. See on inimestele, kes kardavad valu, kardavad raskusi!!!
                          Türa küll. Söögu mind hundid, kui joomise maha jätan. Tabagu mind pikne, kui peaksin valima lihtsa elu. Tabagu mind katk, kui vahetan viina vee vastu! Türamaeivõi.
                          Hää küll, selleks korraks aitab. Homme jälle. Vittu.

                          PÜHAPÄEV, DETSEMBER 11, 2005
                          Ui blin
                          Tore on ärgata, liiter viina naha vahelt aurustumas. Natuke konjakit ka Suus mõnus martsipan. Vaatad aknast - kas äkki peaks jälle jooma hakkama? Või siiski jah?
                          Üks asi häirib mind viimasel ajal - kassinimesed. Türa ma vihkan neid. Saate aru, elab mingi tüüp, mees noh. Täiskasvanud inimene. Ja peab kassi kodus. Elab üksi. Pildistab seda kuradi elajat, saadab pilte sõpradele ja siis ootab, et sa talle vastaksid - issand kui nunnu. Siis ta teeb koduka, paneb sinna kassi pildid üles, saadab sulle lingi. Ja siis ta paneb need pildid Orkutisse üles, paneb rate-sse üles ja teised samasugused debiilikud kommenteerivad - issand kui nunnu. No on värdjad. Ma siiralt ei saa aru, mis kuradi aju osa neil puudu on. Mis kuradi marutaudis hiir neid lapsena on hammustanud. Täisidioodid ikka - vaadake mu kassi. Munnid. Kõik on munnid.

                          REEDE, DETSEMBER 23, 2005
                          Nahui jõulud
                          Oh-oh-oh-ooo ja öäk, tegi jõulumees ning roopis kuuse alla.
                          Jõulud on ikka ilus aeg, saab rahulikult tina panna, keegi raisk ei mölise. Tõmbad paar peeti rindu, teed vahele mõne porteri ja lõpetad meeldiva õhtu pudeli konjakiga. Ilus, eks. Saab mängida ka lõbusat seltskonnamängu \"jõulupõrsas\" - tõmbad ennast sugulaste ees pildituks, situd püksi ja püherdad kuuse all.
                          Aga sellest kuradi jeesuse-värgist ei taipa ma huiatki. Mida perset. Mingi olematu vend pressis ennast neitsi putsist välja ja nüüd miljardid inimesed koogutavad, laulavad jubedaid laule ja mõtlevad, et \"peaksin ikka parem inimene olema\". What the fuck. Käige perse oma usuga. Tina tuleb panna, käpp maha ja oledki nagu uuesti sündinud. Türamaeivõi.

                          KOLMAPÄEV, DETSEMBER 28, 2005
                          Joobannõi
                          Eile sai multifilm jälle taskusse pandud. Totaalselt. Olin nii täis nagu indiaanlane, kes oma esivanemate maa kahvanägude viskivaadi vastu vahetanud. Alkohol ruulib ikka täiega, nagu tänapäeval öeldakse. Taon lambid kinni raisk, kui keegi julgeb vastu vaielda.
                          Aga aastalõpp käes ja peaks mõned lubadused välja köhima, et mis uuel aastal uut moodi.
                          Esiteks: ei tohi juua vähem kui sel aastal. Kui töötegemine hakkab joomist segama, siis teate isegi (tuleb töökoormust vähendada).
                          Teiseks: naisi tuleb nussida nii vähe kui võimalik. Varem või hiljem võib see hakata joomist segama.
                          Kolmandaks: tuleb ikka rohkem juua kui see aasta. See aasta sai ikka ilmselgelt vähe joodud.

                          Aga ok, käige vittu. Munnid raisk.
                          KOLMAPÄEV, DETSEMBER 28, 2005
                          Nutt ja hala
                          Istusin sitapotil ja nutsin. Nutsin, sest olen õnnelik.
                          Mis saab olla elus kaunimat kui üks hea pohmakas. Tunned, kuidas eilne viin veel mõnusalt viimaseid ringe veres teeb. Tunned, kuidas raske pea muutub teravaks peavaluks, kuidas kätevärin stabiliseerub ja saad jälle pitsi käes hoida. Tunned seda kõik ja mõtled - türa kui hea on ikka viina võtta.

                          ESMASPÄEV, JAANUAR 02, 2006
                          Uut, raisk
                          S novom godom, alkohoolikud.
                          Et aasta kenasti pihta hakkaks, saadan teid kõiki alustuseks nahui. Ja jooge ennast täis, debiilikud, muidu elate elu nii ära, et kui Peetruse ette ilmute, pole sittagi öelda. Ma isiklikult loodan põrgusse sattuda. Seal pidavad viina ja naisi jagatama.
                          Uus aasta tuli iseenesest nagu pidi - pilt sügavalt taskus ja kapsas ninast väljas. Ainuke nõme asi oli see, et kast viina jäi üle. No ei jõudnud rohkem. Aga mis seal ikka, 365 päeva ees veel, saab nii mõnegi kasti ära lahendada. Aasta esimesel päeval sai tervis kiiresti õlle ja peediga ära paigatud. No türa ajaks närvi, kui uue aasta esimesed hommikutunnid peaks pohmakas veetma. Rohkem positiivsed emotsioone, härrased!
                          Ja veel. No perse kus ajavad närvi need SMSid. Ausõna, mul nahui ei ole aega neid lugeda, veel vähem vastata. Ainuke asi, mis te sellega saavutate, on, et mina pean selle pärast süümekaid tundma, et nendele värdjatele SMSidele ei vasta. Ja siis teie mõtlete, et no on ülbe mees. No melleks üldse peab SMSi saatma? Ole mees ja helista. Fakk raisk.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset

                            a mõ ne narkomanõ, mõ alkokholiki - 15L puhtalt juba kogemustega
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Mitu liitrit absoluutset alkoholi sina aastas jood?\'

                              Kui 2 pudelit õlut nädalas teeb 2,8 l puhast alkoholi aastas siis kaldun arvama, et tõstan keskmist.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar

                              Working...
                              X