320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Välismaallasi liiga palju!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Välismaallasi liiga palju!

    Otsustasin siis proovida. Vieri vaidluse nimetasin \"Jaanuari debattiks\".

    Nii nagu me teame on Inter viimasel ajal hiilanud mitte-itaallastest koosneva koosseisuga. Kuid Interist rääkides nõustuksid kõik ilmselt vastusega, et Interis on liiga vähe itaallasi. Paneks siis üleüldiselt.

    Mina kalduks küsimuses \"Kas itaallasi on liiga vähe?\" vastama \"jah\" poole, kuid samas järelekaaludes oleks ka vastaspoole väited vägagi veenvad, kuid jätan need \"trumbid\" endale võimalikuks vaidluseks varuks. Olen kindel, et mõni foorumlane arvab teistmoodi.

    Üritan, mingi \"intro\"\'ga hakkama saada nüüd, et vaidlust alustada. Postitage rahulikult. See on debatt!

    © Tanel\'i Haiged Ideed Co. (Palun anda ka minule natuke kiitust, kui seda ideed teistes alamfoorumites kasutate )
    sigpic

    #2
    Vastus teemale \'Välismaallasi liiga palju!\'

    Mõtlesin, et Intro asemel oleks parem küsida küsimused, mille põhjal saask vaidlema hakkata. Kui eriarvamusi tekib.

    Kas välismaallasi on liiga palju?
    Kas itaallased on liiga madala tasemega?
    Millistes klubides võiks olla vähem välismaallasi? Miks?
    Kas võimalik 18-st mängul pingil või väljakul olevast mehest 9 peaks olema itaallased?
    Kas arvate, et mingi reegel peaks siiski piiramiseks tulema?

    Keegi ei hammusta.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Välismaallasi liiga palju!\'

      Mina arvan, et Owngoali peaks mängu panema

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Välismaallasi liiga palju!\'

        Algselt postitas Saarlane


        Mina arvan, et Owngoali peaks mängu panema
        Mitte solvata! Erinevalt mõnest playboy\'st õhkab Marco Materazzis ka võitlusvaimu ja kirge mängu vastu! Ei ole ta selline mees, kes alla hakkab andma! Muidugi on ta viimaste aastate jooksul ühe omavärava löönud ning mõned jõhkrad taklamised teinud, kuid just viimaste pärast ta mulle meeldibki! Ta on ainuke Interi mängija, kes suudab oma vihaga mehed täiesti üles krutida. PS! Tegijatel juhtub!

        Aga vastan siis kah.

        Esiteks, on küll. Tippklubide ründeliinid moodustavad juba suures osas mitte-itaallased ning ka kaitseliinid hakkavad lagunema. Tõesti, itaallastest on vast väga vähesed tippklubides võimelised mängima, kuid ega ka ei areneta, kui võõrmängijad ees on. Interi nooreakadeemiast on viimastel aastatel põhitiimi särgis väljakule saanud mitmed nimed, kellele on tuleviku ennustatud, kuid ometi ostetakse välismaallased ette! Siis saadetakse noored kuskile Serie C\'sse või B\'sse laenule ning lõpptulemusena on ka noorteakadeemiasse välismaallasi palgatud! Peale Interi võiks veel vast ära märkida enamikud väikeklubid (Palermo itaallaste arv järjest vähenebnt ), kes järjest rohkem suruvad itaallasi pingile. Muidugi see reegli küsimus pole õnneks täiskujul veel läbi läinud, kuid kui kunagi midagi taolist luuakse, siis võiks käskida vähemalt 3 itaallast mängus olla ning samapalju või rohkem mängijaid pingil hoida. (Serie B\'s veel numbrit suurendada) Hetkel põeb seda probleemi küll ainult Inter, kuid varsti ilmselt nii ei ole, kui lugu jätkub.
        sigpic

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Välismaallasi liiga palju!\'

          Hea küll lõpetan selle teema boikoteerimise ja kriban ka siia midagi.
          Minu meelest tuleks vastust otsida ka ajaloost...kas eelmine kord kui kvoot kehtestati siis, mis olid selle tulemused? Ja kas see reegel on üle suurklubide rikkusest ehk juriidilistest möödahiilimistest.
          Minu meelest on Interil ka peale lihuniku teisigi kukkesid.
          Isiklikult olen selle vastu. Iga mees on oma saatusesepp ja välismaalastega on järelikult võimalik saada ka kõvemaid mänge. Ehk konkurentsi vähendamine pärsib arengut.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Välismaallasi liiga palju!\'

            Kui eelmine kord reeglid paika pandi, siis olid need liiga karmid ning tõesti ei lubanud arengule kaasa teha. Mingi piirang tuleks seada, sest Itaalia oma mängijatest kiputakse üle vaatama. Räägitakse, kuidas see või teine kuskile jõuab suurte klubide akadeemiatest. Taset noored poisid näitavad, kuid kuhu on jäänud need mängijad, keda juba 17-, 18-aastaselt Serie A\'sse tuuakse? Ning ka need, kes juhuslikult hooaja viimastes mängudes platsile, saadetakse laenule vaatamata sellele, kuidas nad esinesid. Muidugi on see tihtipeale ka kasulik ettevõtmine, kui klubi kuhu mängija pannakse on piisavalt konkurentsivõimeline ning nooruk saab ka mängu. Mängitakse hästi, aga ikkagi ei saada šanši! Ma ei usu, et noorte tase on niivõrd langenud viimase kümne aastaga. Just see on probleemiks, et omasid ei usaldata, kuigi võiks. Oma akadeemiast ülessirgunute asemel tuuakse tiimi 21-aastased brasiillased/argentiinlased, kes iga kell noa selga võivad lüüa. Itaalia koondise taseme langus tulenebki sellest, et järjest enam impordidakse sisse välismaist \"kaupa\". Omad tõrjutakse Serie B\'sse, kus pole piisavalt häid treenereid, kes arengu jätkamist. Talenti on! Aga see on natukene imelik, et selle näitamiseks peab minema kuskile Serie A ja Serie B vahel tembeldavasse klubisse. Näiteks võiks tuua Palermo. Zaccardo, Terlizzi, Grosso, Toni, Barzagli, Barone jne. Kõik nad olid varem mänginud, kas Serie B\'s olevas Palermo\'s või Serie A\'s punases tsoonis võitleva tiimi eest. Nüüd on nad tippklubide vaateväljas. Itaallasest mängijate suhtes on tekinud selline kõhklev vaatenurk: \"Kas on ikka hea? Ehk oli ühe hooaja staar. Toome parem mingi uue talendi Lõuna-Ameerikast.\" Piirangut on vaja (mitte midagi hiiglasliku muidugi), et tippklubid panna vaatama ka oma kaasmaallaste poole ning ühtlasi investeerima ka noortetegevusse. Küll siis nähakse, et pole neil midagi viga. Pead ei anna, kuid pärast eelmist suuremat piirangut arenes Itaalia jalgpall väga tugevalt ning just oma rahvusest mängijad olid tipptegijad.

            Interi kohapealt on see naeruväärne. Primavera on riigi üks parimaid, kuid ainukesed kaks meest, kes endale on saanud võimaluse nime teha said põhimõtteliselt usalduse põhitiimis mängida. Andrea Pirlo ja Obafemi Martins (mitte-itaallane). Tippklubid võiks noortetegevusega rohkem vaeva näha, mitte otsida igasugusi prantslasi, aafriklasi. Usun, et märkimist vajab ka fakt, et viimastel aastatel on noortetiimidest domineerinud Lecce, kelle koosseis seal on vägagi itaallaste rohke. Ründajat Graziano Pelle\'t peatakse üheks suurimaks tulevikulootuseks ning aegajalt esineb ta ka põhitiimis. Loodan, et nii ka jätkub.
            sigpic

            Kommentaar

            Working...
            X